PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105

10 numara
01.09.2007, 15:29
nobre'nin gol atması için orta saha lazım o da bizde yok...bence prica daha yarrlı olur en azından top sürebiliyor ve şut çekebiliyor...

ozcan_asanoglu
01.09.2007, 15:29
Trabzonspor'un en büyük eksiklerinden biri son vuruşları iyi, bitirici forvet. kolay, beleş, karambol pozisyonlarda kaçırmayan golcü...

orta sahada, solda,beklerde sıkıntı olmasına rağmen her maçta mutlaka bu tür pozisyonlar yakalıyoruz ama atan yok. sivas maçında bile ilk 10 dk. 2-0 olurdu bu tür bir adamımız olsa...

Nobre böyle biri. adamı kaç yıldır seyrediyoruz, sadece bize attığı goller bile referans için yeterli. çok iyi bir golcü. bjk.da kadro dışı kalması kötü futbolcu olduğundan değil. hoca ile anlaşamadı.

Saha içinde yaptığı diğer hareketleri herkes yapıyor, futbolda bu var...biz bile halı sahada en yakın arkadaşımızla tartışıyoruz, neler yapıyoruz çok sinirlendiğimizde. bunlar normal şeyler..

saha dışında da herhangi bir yanlışını hatırlamıyorum.

zaten bizimkiler de Prida'yı alıyor galiba...

mkmsas
01.09.2007, 15:31
nobre ile ilgili yorum yaparken futbolculuğundan önce tartışılması gerekenler var burada..

Fb'deyken yaptığı çirkeflikleri, futbol dışı ahlaksızları burada sayfalarca yazıp eleştirmedik mi? Şimdi bu adamın Trabzon'a gelmesini nasıl isteriz?

Hiç futbolculuğunu bile tartışmaya gerek yok bence. Böyle karaktersiz, çirkef, iş ahlakı olmayan futbolcuların Trabzonspor'umuz da işi olmamalı..

A.Alper
01.09.2007, 15:32
Geçenlerde forumda biri Prica'nın sağ açık da oynadığını söyledi.Bu konuda bilgisi olan var mı?

Koray
01.09.2007, 15:33
junu afettmiş geri zekalılar...

ulan yeter yaa millet artık dalga geçiyo bizle...

herkes Trabzonsporun sıradan takım olduğunu söylüyo çıldıracam vallabilla...

bunlara aralıkta oy verenler şrfsizin en önde gidenidir!!!

yns61
01.09.2007, 15:34
offf yaa lanet olsunn...

61viya
01.09.2007, 15:34
Bunu en çok isteyenlerden başında bne geliyorumdur herhaldi.Sanırım transfer sezonu 3 Eylül saat 17:00'da bitiyor.Söz veriyorum 17:01 de kimse buraya mesaj yazamayacak:D

Hay Allah razı olsun senden şimdiden:D:D Hala anlamadık,sadece satıştan sorumlu olduğumuuzu...Takım açık arttırmaya sunulacak diye korkuyorum yakında..

Düşünsene nbütün başkanlar toplanmış.Nuri tutmuş bizim topçuları tablo gibi:"Yok mu arttıraaaaaann" :D:D

Ya da boşver ya,düşünme....... :)

10 numara
01.09.2007, 15:35
Geçenlerde forumda biri Prica'nın sağ açık da oynadığını söyledi.Bu konuda bilgisi olan var mı?

rostock'ta kanat oynadı..ama burda ağzı olan konuşuyor yok 4 senede 15 gol attı kem küm...muhtemelen bizdede kanat oynayacaktır...

A.Alper
01.09.2007, 15:36
Boyu 1.85 değil mi nasıl kanat oynamış?O kadar hızlıysa neden forvet oynamamış?Forvet oynamış hem de hızlıysa neden o kada az gol atmış?

burkay53
01.09.2007, 15:37
İyi...Nobre gelmiyormuş.Tehlike geçti!

Nobre yi tartışan arkadaşlar,biz ona kötü futbolcu demiyoruzki.Gerçekten kaliteli oyuncu.Ama takımda düzen bozulursa bir işe yaramaz.Beşiktaş gibi otoriter bir klüp bile başedemiyor adamla,biz ne yaparız,mesele bu!

Sergen ve Tanju hatda Denizlili Bahtiyar kötü topçularmıydı?Finallerine bakın ama,ne acı değilmi?

10 numara
01.09.2007, 15:39
Boyu 1.85 değil mi nasıl kanat oynamış?O kadar hızlıysa neden forvet oynamamış?Forvet oynamış hem de hızlıysa neden o kada az gol atmış?

tam olarak soru ney?

A.Alper
01.09.2007, 15:40
Beşiktaş gibi otoriter bir klüp bile .....

Sergenleri İbrahim Akınları yetiştiren kulüp mü otoriter?!

A.Alper
01.09.2007, 15:41
tam olarak soru ney?

Hepsini ayrı ayrı cevaplarsan iyi olur ya da içinden birini seç.Aslında soru sana yönelik de değil.Canın isterse cevapla ya da bilgin varsa.

10 numara
01.09.2007, 15:41
Denizlili Bahtiyar kötü topçularmıydı??

o kim yahu.....:D

karatasof
01.09.2007, 15:43
rostock'ta kanat oynadı..ama burda ağzı olan konuşuyor yok 4 senede 15 gol attı kem küm...muhtemelen bizdede kanat oynayacaktır...

Sol kanat deme bana sakın.Orası celonun biliyorsun.Kim gelse orayı Celodan alamaz.

10 numara
01.09.2007, 15:45
Hepsini ayrı ayrı cevaplarsan iyi olur ya da içinden birini seç.Aslında soru sana yönelik de değil.Canın isterse cevapla ya da bilgin varsa.

ben fazla maçını izlemedim ama öncelikle 1.85 boyunda olması kanat oynayamayacığı anlamına gelmez ikincisi hızlı olması forvet olacak anlamına yada çok gol atıcak anlamaına da gelmez..en önemlisi ziya doğan td'se çok iyi bir futbolcu olsa bile tam randıman beklememk lazım bkz örnek: marce , musampa , simek...vs

yns61
musampa gibi gidip gelmesin trabzona.. :)

Koray
ya benim açtığım başlığı niye kapattınız?

biz transfer yapmadıkki en yiy futbolcularımızı sattık!!!

bnce bunu tartışmamız lazım burda neyi tartışıyoruzki nasıl olsa transfer yapmayacaklar...

burkay53
01.09.2007, 15:46
Sergenleri İbrahim Akınları yetiştiren kulüp mü otoriter?!

Sergenleri,Metinleri,Ali leri kapının önüne koyan klüp de o.Nauma denilen herifi seyirciye rağmen yollayan da o Beşiktaş.

Ayrıca Beşiktaşın yönetimi beni ilgilendirmiyor.Sadece,bu işlerde daha kararlı olduklarına inanıyorum.Hatalı düşünüyorda olabilirim.Herkesin görüş açısı farklı tabiiki!

A.Alper
01.09.2007, 15:47
ben fazla maçını izlemedim ama öncelikle 1.85 boyunda olması kanat oynayamayacığı anlamına gelmez ikincisi hızlı olması forvet olacak anlamına yada çok gol atıcak anlamaına da gelmez..en önemlisi ziya doğan td'se çok iyi bir futbolcu olsa bile tam randıman beklememk lazım bkz örnek: marce , musampa , simek...vs

1.85 boyunda olması kanat adamı olamayacağı anlamına gelmez ama oynuyorsa hızlı demektir.Bir de uzun boyluysa forvet oynar ki biz forvet diye aldık.

Selman
01.09.2007, 15:49

bnce bunu tartışmamız lazım burda neyi tartışıyoruzki nasıl olsa transfer yapmayacaklar...

Arkadaşım adı üstünde "Transfer Dosyası".Gelenlerde tartışılıyor, gidenlerde.He gelen kayda değer pek kimse yok katılıyorum ama bu başlıkta devam edelim lütfen.

Bu başlığında ömrü kısaldı zaten merak etmeyin:)

dinceraydogan
01.09.2007, 15:55
ben burda bir görüs bildiriyorum ve sanirim birtek ben degilim nobreyi isteyen...bunun icin sana hesap mi verecegim?

arkadaşlar ortada fol yok yumurta yok neyin tartışmasıdır ki bu.
bizim yönetim hazır nobre kadro dışı kalmışken kelepire getirirmiyiz diye kurnazlık yapmışlar.
Bizimkilerin ancak aklı buna çalışıyor.
Geçen senenin ortasında sonra komite kurup futbolcu izlemek yok ancak başkalarının problemli oyuncularını şansla almak üzerine kurmuşlar.
Bence gerek bile yok tartışmaya çünkü elde hiçbir şey yok

A.Alper
01.09.2007, 15:56
Nobre için bile kavga çıkıyorsa burada vay halimize !

a.fındıkoğlu
01.09.2007, 16:00
ne nobresi nobre kaç gol atmış geçen sene,prica'yı nerden bulmuşlarsa artık şimdiden geçmiş olsun hepimize ersen ikisinden de 2 kat iyi topçu elde umut kaldı artık onuda göndermezler inşallah

Travelair
01.09.2007, 16:01
Bırakın favoriyi plaseyi, sürpriz bile beklemiyorum artık bunlardan... Sürprüz olabilir...

poetricus
01.09.2007, 16:03
Düşünsene bütün başkanlar toplanmış. Nuri tutmuş bizim topçuları tablo gibi:"Yok mu arttıran!"
Ya da boşver ya,düşünme!
Stefanov'un bir yıl önce 5 milyon Avro'ya Chelsa'ya satılmayıp bu sene 3.5 milyon Avro'ya Porto'ya satıldığını gördükten sonra ben başkanın öyle dediğini de sanmıyorum:

"Yok mu azaltan?"

Sencer Bulut
01.09.2007, 16:15
arkadaslar trabzona en fazla turist olarak gelecek bi nobre icin tartısmaya ne gerek var su zor günlerde birbirimize destek cıkmamız lazımken birbirimizi kırıyoruz...aralıga kadar sabredin...

futbalski60
01.09.2007, 16:34
tomas jun'a kulüp bulunmadığı takdirde 4 eylülde takımla beraber antrenmalara çıkacak
kaynak:trt

Cabri61
01.09.2007, 16:37
tomas jun'a kulüp bulunmadığı takdirde 4 eylülde takımla beraber antrenmalara çıkacak
kaynak:trt

Bence o haberi şöyle çevirmek lazım
3 eylüle kadar forvet oyuncusu bulamadığımız takdirde Tomas Jun 4 Eylülde takımla birlikte çalışmalara başlayacak!

irfanb
01.09.2007, 16:46
Bence o haberi şöyle çevirmek lazım
3 eylüle kadar forvet oyuncusu bulamadığımız takdirde Tomas Jun 4 Eylülde takımla birlikte çalışmalara başlayacak!

5 Eylül`de Ziya Dogan tarafindan tekrar kadro disi birakilacak :)

poetricus
01.09.2007, 16:52
3 Eylül'e kadar forvet oyuncusu bulamadığımız takdirde Tomas Jun 4 Eylülde takımla birlikte çalışmalara başlayacak!

5 Eylül`de Ziya Doğan tarafindan tekrar kadro dışı bırakılacak.
Harikasınız çocuklar!

ts@dc
01.09.2007, 17:17
Sergen ve Tanju hatda Denizlili Bahtiyar kötü topçularmıydı?Finallerine bakın ama,ne acı değilmi?[/QUOTE]

Hepsi de psikolojik sorunlari olan futbolculardi.

Biz bir Yattara ile bas edemiyoruz...

Zido dumeni Ceyhun'a kaptiracak kadar kendine guveni olmayan biri.

burkay53
01.09.2007, 18:09
Sergen ve Tanju hatda Denizlili Bahtiyar kötü topçularmıydı?Finallerine bakın ama,ne acı değilmi?

Hepsi de psikolojik sorunlari olan futbolculardi.

Biz bir Yattara ile bas edemiyoruz...

Zido dumeni Ceyhun'a kaptiracak kadar kendine guveni olmayan biri.[/quote]

İşte bunu söylemek istiyordum.
Artık,Trabzonsporun macera yaşamaya tahammülü yok!Orta halli bir oyuncu bile alsan,hiç değilse takıma ağabeylik yapar,gruplaşmayı engeller,kardeşlik bağlarını geliştirir.

cyberentalpi
01.09.2007, 18:43

Bencede kapatilmamali idi

hüseyin1975
01.09.2007, 19:34
Prica veya Nobre gelse dahi, Umut ile birlikde takimin iki Forveti olacak cünkü Ömer Riza Forvet degil ve Ergin henüz büyük Takim oyuncusu degil (bana göre tabi).
Jun affedilsin ve tekrar sans verilsin. Belki Keceli gibi ikinci senesinde daha iyi olur :-)

Cabri61
01.09.2007, 19:46
Futbolda yılın transferi
Yılan hikayesine dönen transfer tamamlandı.

01.09.2007 16:34
Ronaldo, aynı zamanda menacerliğini yapan kardeşi ile birlikte Chelsea patronu Roman Abramoviç ile yaptığı görüşmenin ardından her iki klübün idarecileri bir araya geldi. Yılan hikayesine dönen transferde hem Barcelona'yı hem de Chelsea'yi memnun eden bir karar çıktı. Chelsea ne olursa olsun Ronaldinho'yu transfer etmek istediklerini söyledi. Barcelona ise Brezilyalı yıldızın en azından bir sene daha kalmasından yana tavır koydu. Bunun üzerine Ronaldinho?nun önümüzdeki Haziran ayından itibaren geçerli olmak üzere Chelsea'ye transferine izin verildi. Teklifi Abramoviç'in de kabul etmesi üzerine Ronaldinho?nun önümüzdeki yıl Chelsea forması giymesi kesinlik kazandı. Transferin rakamları da belirlendi.

Vkgz
01.09.2007, 19:56
Yesterday information came, that Kezman - Tekke exchange didn't succeed. Are you sure, that plaer will play well, will you trust him?
DA: Let's wait till midnight, then we'll be hundred percent sure if he stays.

İleli
02.09.2007, 02:35
ersen gitti kaldi 1 forvetimiz bunlar pricamidir pirasamidir neyi alamazsalar sasirmayin tek forvetle devre arasina gireriz..

BDiler61
02.09.2007, 03:47
Zurawski atağı

Trabzonspor yönetimi, Zurawski için Celtik kulübüne teklif sundu

Zurawski atağı

Trabzonspor yönetimi, Zurawski için Celtik kulübüne teklif sundu.

Transferin bitimine 2 gün kala Trabzonspor forvet arayışlarını hızlandırdı. İsveçli Rade Prica ile el sıkışan ama pürüz çıkacağını düşündüğü için yeni alternatifler arayan bordo-mavili yönetim, Polonyalı Zurawski ile temasa geçti. Teknik direktör Ziya Doğan'ın bizzat kendisinin yürüttüğü transferde İskoçya'nın Celtic takımında oynayan Szymkowiak'ın
eski takım arkadaşı Maciej Zurawski'nin kiralık olarak alınması için teklif verildi.

İKİSİNDEN BİRİ ALINACAK
İstanbul'da yapılan transfer zirvesinde başkan Nuri Albayrak, Haşim Sayitoğlu ve Ziya Doğan forvet alternatiflerini masaya yatırırken, ortaya 3 isim çıktı. Prica ve Zurawski dışında Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı Nobre gündeme geldi. Ancak, siyah-beyazlı kulüp, Nobre'yi affedince transfer yattı. Bordo-mavililer Prica ve Zurawski'den birini kiralık olarak renklerine katacak.

gülüyimmi ağlıyımmi bilemiyorum valla bu habere

kalavara
02.09.2007, 05:08
bu arada pricanın transferi wikipedia ya kadar gitmiş.wikipedia bir web ansiklopedisidir.burada pricanın klübü olarak trabzonspor olarak gösterilmiş.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rade_Prica

Mustafa
02.09.2007, 10:08
Zurawski atağı

Zurawski atağı

Transferin bitimine 2 gün kala Trabzonspor forvet arayışlarını hızlandırdı. İsveçli Rade Prica ile el sıkışan ama pürüz çıkacağını düşündüğü için yeni alternatifler arayan bordo-mavili yönetim, Polonyalı Zurawski ile temasa geçti. Teknik direktör Ziya Doğan'ın bizzat kendisinin yürüttüğü transferde İskoçya'nın Celtic takımında oynayan Szymkowiak'ın
eski takım arkadaşı Maciej Zurawski'nin kiralık olarak alınması için teklif verildi.

İKİSİNDEN BİRİ ALINACAK
İstanbul'da yapılan transfer zirvesinde başkan Nuri Albayrak, Haşim Sayitoğlu ve Ziya Doğan forvet alternatiflerini masaya yatırırken, ortaya 3 isim çıktı. Prica ve Zurawski dışında Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı Nobre gündeme geldi. Ancak, siyah-beyazlı kulüp, Nobre'yi affedince transfer yattı. Bordo-mavililer Prica ve Zurawski'den birini kiralık olarak renklerine katacak.

zurawski gelir mi hiç ya symek kaçtıktan sonra polonyadan bikaç yıl oyuncu alamayız

denizgrsy
02.09.2007, 10:22
artık son 2 gün kim gelecek diye değil ''kim gidecek'' diye bekliyorum

Mustafa
02.09.2007, 10:24
artık satacakta pek oyuncukalmadı belki araya yusufu sıkıstırırlar

Erkut Ay
02.09.2007, 12:31
:D:D:Dtransfer dosyası adamlar satmaktan almaya zaman bulamıyorki yakında mağaza açıp üstündeki elbiseyi bile satacaklar ağlarmısın gülermisin.............

turgi
02.09.2007, 12:31
Bordo-mavili kulübün yönetim kurulu, ilk olarak geçen sezon başında
Rusya'nın Zenit Petersburg Kulübü'ne golcü oyuncusu Fatih Tekke'nin satışını 7 milyon 400 bin avro gibi rekor bir ücretle gerçekleştirdi.

Geçen sezon devre arasında Almanya'nın Wolfsburg Kulübü'nün bordo-mavili takımın Brezilyalı oyuncu Marcelinho'ya talip olmasının ardından görüşmelere başlandı. Bordo-mavili kulüp, bu futbolcuyu da 2 milyon 750 bin Avro'ya Wolfsburg Kulübü'ne verdi.

Brezilya'nın İnternacional Kulübü'nde kiralık olarak forma giydikten sonra
Trabzonspor'a dönen, ancak bordo-mavili takımda oynamak istemediğini açıklayan Fabiano Eller de İspanya'nın Atletico Madrid Kulubü'ne 1 milyon Avro'ya satıldı.

Bu sezon başında Milan Stepanov'un, Portekiz'in ünlü kulübü Porto'ya
transferi 3 milyon 500 bin Avro'ya gerçekleşti.

Karadeniz kulübü, son olarak da golcü oyuncusu Ersen Martin'i İspanya'nın
Recreativo Huelva Kulübü'ne 1 milyon dolara (yaklaşık 750 bin avro) verdi.

Fatih Tekke, Marcelinho, Fabiano Eller, Milan Stepanov ve Ersen Martin'in
transferinden bordo-mavili kulübün kasasına toplam 15 milyon 400 bin avro girmiş oldu.

turgi
02.09.2007, 12:32
yaa bu para nerde 15 milyon avro??????

Sencer Bulut
02.09.2007, 12:33
bence bu yönetim junu kadroya alıp en iyi transferimiz jun olacak diyerek transfer yapmayacaklar...

MarceloTS
02.09.2007, 12:34
Jun öz evladımızdır ona sahip çıkmalıyız:D

Erkut Ay
02.09.2007, 12:39
yaa bu para nerde 15 milyon avro??????
o işler gizemli kimin hizmetinde o para allah kulu bilemez..........

14cell61
02.09.2007, 12:58
ya adam çıktı söledi ya ergin önümüzdeki 10 seneye damgasını vuracak daha ne forveti bekliyonuz

Erkut Ay
02.09.2007, 13:05
sen elindekini sat ondan sonra ergin keleş bekle sanki erginin bu takıma uyum sağlayacağının garantisi var ben beklerim arkadaş getiremiyorsa satmasın...............

Mert M.
02.09.2007, 13:10
evet bence de bu saatten sonra transfer olmaz ne yazık ki
jun affedilip kadroya alınacaktır
umut-jun beraber
fena da olmaz hani

ESİROĞLULU_61
02.09.2007, 13:11
Artık bu yönetim niyadını doldurdu bencede ilk başlarda bizlerde çok şeyler bekledik İşte tamam Alnayrak tır yapar birşeyler diye ama.. sfır hiçbirşey yapamadı

stichus
02.09.2007, 13:19
transfer için ersenin neden gönderildiğini anlamak zor gerçekten ama bir forvet alınıyor..
iddia edildiği gibi prica değil bence o forvet..
zurawski olabilir..
ileride top tutan bir oyuncu lazımmış da takıma..
haydi bakalım hayırlısı!
:)

Mehmet Fatih Yavuz
02.09.2007, 13:20
saçma ziyanın saçma sistemine uyacak bi saçma adam lazım..
yaşı 31 olunca zurawski ne işe yarar ama...

Travelair
02.09.2007, 13:22
Mehmet Yıldız'ı alsınlar Stichus, Hayrettin'le beraber, olsun bitsin

Emirhan Makul
02.09.2007, 13:25
forvet değil orta saha lazım ama anlatamadıkk o zaman adam akıllı karşı karşıya gol atabilen bir forvet istiyoruz bu özelliklere uyan rade pricaa

BDiler61
02.09.2007, 13:27
transfer için ersenin neden gönderildiğini anlamak zor gerçekten ama bir forvet alınıyor..
zurawski olabilir..
haydi bakalım hayırlısı!

abi yapma bu zurawski szymek in en yakın arkadaşıydı gelirmi

Mert M.
02.09.2007, 13:29
bize ilk önce topa vurmasını bilen , şut çekebilen , pas organizasyonunu sağlayabilen bir orta saha oyuncusu lazımdı
zaten o olmadıktan sonra forvet alsan kaç yazar
yarın da futbolcu alamazlar ben size söyleyeyim
bu iş burada biter gibime geliyor

10 numara
02.09.2007, 13:33
bize ilk önce topa vurmasını bilen , şut çekebilen , pas organizasyonunu sağlayabilen bir orta saha oyuncusu lazımdı
zaten o olmadıktan sonra forvet alsan kaç yazar
yarın da futbolcu alamazlar ben size söyleyeyim
bu iş burada biter gibime geliyor

bir tane vardı ama ziya onuda ziyan ediyor yusuf kurtuluş...sana de diyeyim ben be ziya....

sbay
02.09.2007, 13:49
15 milyon euro 5-6 futbolcudan kazandık...yaklaşık 27 trilyon....30 trilyon da borç yaptık toplam 57 trilyon....yani yaklaşık 40 milyon dolar para çar çur edildi şu anki duruma göre....40 milyon dolara stat yapımına başlanırdı belki yarısı bile yapılırdı....

çelik55
02.09.2007, 13:51
Arkadaşlar merhaba
artık Trabzonspor için kimin doğru düşündüğünden şüphe eder oldum ...Ama ben bir sezonda 3 hoca değiştiren,ligin 1.devresi ile 2. devresi nde takımı tamamen değiştiren bir trabzonspor istemiyorum.Bu yönetim böyle çıktı çok vaat ettiler az yaptılar hatta ellerindeki değerleri sattılar. bu sezondanda umutsuzum ama takım rayına oturur birde iyi bir golcü bulursak en azından hani yinede bir umut besliyorum.Nede olsa Trabzonsporluyum.Tabiki bize çok iyide bir 10 numara lazım yıllardır olmadı böyle bir futbolcumuz. Ama Ziya Doğan'a da hak verin Yönetim almayınca Ziya ne yapsın.Biraz yapıcı olmakta yinede fayda görüyorum.İstikrar iyidir. Takıma sonuna kadar destek. Tüm Büyük medya kuruluşları Trabzonun üstüne oyun oynadıkları gibi TRABZONSPORun üzerinede oyun oynuyorlar.herhangibir İstanbul takımının yaptığı çirkeflikleri ES geçerken Tarabzon daki küçük olayları günlerdir televizyonlardan yayınlayarak eyyamcılık yapılıyor seyirci galeyana getirilmek isteniyor. Böylece daha büyük olaylar çıksın Trabzon ve Trabzonspor daha büyük zararlar görsün diye... Siz bu oyunlara gelmeyin.ve her şartta takıma destek verelim lütfen.Zaten olan oldu.Aralık ayında kongre var beğenilmeyen yönetim değiştirilir.Selamlar. [çelik55]

S.DEMİRCİ
02.09.2007, 13:57
dostum yönetim alsa ne olacak......ziya mı oynatacak 10 numarayı? ne demek yönetim almadı ziya ne yapsın? eğer insanın kendine saygısı varsa istifa eder..bizde adam gibi adam fikrine devam ederdik.... zaten ziya iyi adam alınmasını istemiyor... kendi adamlarını oynatmak istiyor ve bu adamlarla başarılı olmak istiyor... ve yanlışlıkla başarılı olursada ben bu kazmalarla bile başarılı olurum diyecek... adı üstünde yeri doldurulamyacak td nede olsa...........

Fatih
02.09.2007, 14:49
ziyanın derdi üzüm yemek deilki bağcıyı dövmek

degok
02.09.2007, 14:56
Zurawski atağı

Zurawski atağı

İKİSİNDEN BİRİ ALINACAK

zurawski gelir mi hiç ya symek kaçtıktan sonra polonyadan bikaç yıl oyuncu alamayız

Yönetimin yeni taktiği olmasın bu. zurawskiyi aldık symek ciğim hadi sende dön.

Can
02.09.2007, 14:57
bnce zurawski bizde oynar ama yası ilerlemis

SDanışmaz
02.09.2007, 15:00
Yönetimin yeni taktiği olmasın bu. zurawskiyi aldık symek ciğim hadi sende dön.

Symek hayatta geri dönmez...

BDiler61
02.09.2007, 15:04
ya şu yaş muhabbetini bırakın ben yaşına deil oynadığı oyuna bakarım

A.Alper
02.09.2007, 15:07

Ziya Doğan kriterlerine göre genç yetenek sayılır.

marcelinhos100
02.09.2007, 15:22
Sen git elindeki forveti 1 Milyon dolar gibi komik fiyata sat ondan sonra elinde oyuncu kalmadıgını anlayınca ona buna sarıl bu adamların ar damarları catlamıs vallahi korktum ben bunlardan Necati veya Pricadan birini alsalar bari..........

powerts61
02.09.2007, 15:31
Zurawski hayatta gelmez imkanı yok!!

cınar#7
02.09.2007, 15:48
Nobre Gelse Müthiş olur....yabancı kontenjanına girmemesi büyük avantaj,ama bjk verirmi onu bilmem işte....:rolleyes:

sanatik
02.09.2007, 16:07
Teknik direktör Ziya Doğan'ın bizzat kendisinin yürüttüğü transferde İskoçya'nın Celtic takımında oynayan Szymkowiak'ın

Ziya dogan demek isi gücü birakdi transfer derdine düstü. Ne düdük bunlari uyduranlar yaa. Fantazide sinir tanimiyorlar.

KUTADGU
02.09.2007, 16:10
gidenler, gidenler, gidenler,,
kaçanlar ve de kaçanlar...

Trabzonsporun transfer politikası bu be yazık ki...

mackali_81
02.09.2007, 16:15
Son saatler transfer bitiyor ama biz hep satıyoruz bu ne iş ya. Trabzonspor Anadolu takımı mı be!

10 numara
02.09.2007, 16:28
Son saatler transfer bitiyor ama biz hep satıyoruz bu ne iş ya. Trabzonspor Anadolu takımı mı be!

evet anadolu takımı şüphen mi var:)

Kadir Aydın
02.09.2007, 16:32

Yok aslında premiere ligi takımıyız ama tff'nin özel izni ile oynuyoruz süper ligde işte :D

Egemen Yılmaz
02.09.2007, 16:44
Trabzonspor'da Nobre Sesleri
Trabzonspor, Beşiktaş'da kadro dışı bırakılan Nobre'yi gündemine aldı.

Ersen Martin'i İspanya'nın Recreativo Huelva Kulübü'ne veren Trabzonspor'da forvet oyuncusu arayışlarını sürüyor.
Danimarka'nın Aalborg Takımı'nda forma giyen Rade Prica'nın transferiyle uzun süredir ilgilenen bordo-mavili kulüp, sürpriz biçimde Beşiktaş'da Zurih maçı sonrası kadro dışı bırakılan Mert Nobre'yi gündemine aldı.

Bordo-mavililerin Mert Nobre konusunda Beşiktaş Kulübü ile görüşmeler yaptığı ve bu transferin kısa sürede olumlu veya olumsuz olarak netlik kazanacağı kaydedildi.

Trabzonspor'da kadro dışı kalan Tomas Jun'un da herhangi kulübe transferinin gerçekleşmemesi halinde affedileceği açıklandı.

Kaynak: TRT

umarım alırız ama beşiktaş vermez gibime geliyor. en azından kiralayabiliriz

Travelair
02.09.2007, 16:44
Çok espritüelsiniz arkadaşlar

61viya
02.09.2007, 16:45
Nobre Gelse Müthiş olur....yabancı kontenjanına girmemesi büyük avantaj,ama bjk verirmi onu bilmem işte....:rolleyes:

Arkadaşım kusura bakma ama TRABZONSPOR,İSTANBUL EZİKLERİNİ ESİRGEME KURUMU DEĞİLDİR! Gerçi sen de haklısın,zeka küpü Nuri ve ekibi bu tabloyu çizdiler ama kendinize gelin yahu!!!!

Trabzonsporuz be biz!

futbalski60
02.09.2007, 16:46
prica-mehmet çakır gelsin yeter.Aslında mehmet yıldız'ı isterdim ama............

cınar#7
02.09.2007, 16:46
Fener Ankaragücünden Bebbeyle ilgileniyomuş aslında biz alabilsek süper olur Türk pasaportuda var...

Kadir Aydın
02.09.2007, 16:48
prica-mehmet çakır gelsin yeter.Aslında mehmet yıldız'ı isterdim ama............

Onun hala boynu arıyormuş, iş göremez raporunun süresini uzatmışlar :)

hüseyin1975
02.09.2007, 16:49
Yarin saat 18:00'e kadar imzalarin atilmasi gerekiyor.
Türkiyeden su an en iyi alinabilecek oyuncu Necati idi.
Allah belalarini versin.
Pricayi aldiysak neden resmi bir aciklama yok?

Yarin saat 18:00'e kadar kimseyi alamazlar ve adami iyice sinir ederler bunlar.

kromozom
02.09.2007, 16:50
iş boyle satmayla gıdersee bu taraftarda daha coooooookkk gırerr sahayaa... iş bilmez baskan ve ekıbı yuzundenn

futbalski60
02.09.2007, 16:50
peki mehmet yıldız gelse ne olur ?

61viya
02.09.2007, 16:51
Yorum yapana topçu verilseydi Ronaldinho bile bizdeydi şimdi valla :D:D 1005 sayfa!!! :D

cınar#7
Arkadaşım kusura bakma ama TRABZONSPOR,İSTANBUL EZİKLERİNİ ESİRGEME KURUMU DEĞİLDİR! Gerçi sen de haklısın,zeka küpü Nuri ve ekibi bu tabloyu çizdiler ama kendinize gelin yahu!!!!

Trabzonsporuz be biz!
ya Allah aşkına asıl bu huydan siz vazgeçin eğer bize yararlı olucaksa niye almayalımki???

Nobre gibi bi oyuncuyu sen bu durumda Avrupadan getirebilirmisin sırf Beşiktaşta oynuyo diye istememek çok saçma!Öyle düşünürsek onlar niye bizden Gökdenizi veya F.Tekkeyi istiyo mesela...

Eğer bize yararlı olucaksa ki kesinlikle olur o zaman alınmalıdır...

Kadir Aydın

Pardon??????

Kadir Aydın
02.09.2007, 16:52
ya Allah aşkına asıl bu huydan siz vazgeçin eğer bize yararlı olucaksa niye almayalımki???

Nobre gibi bi oyuncuyu sen bu durumda Avrupadan getirebilirmisin sırf Beşiktaşta oynuyo diye istememek çok saçma!Öyle düşünürsek onlar niye bizden Gökdenizi veya F.Tekkeyi istiyo mesela...

Beşiktaşa çok yaradı yaa biz kaldık. Hey Allah'ım yaa

hüseyin1975
02.09.2007, 16:53

Boga gibi kalibi ile önde top tutar. Ceyhun, Umut, Gökdeniz ve digerlerine zaman kazandirir ve onun sayesinde leblebi gibi gol atariz...

Koray
02.09.2007, 16:53

şakacı şey:D

mackali_81
02.09.2007, 16:54
Yok aslında premiere ligi takımıyız ama tff'nin özel izni ile oynuyoruz süper ligde işte :D

ne espri ama be. gülün millet:)))

futbalski60
02.09.2007, 16:54
bize en yarıyan oyuncu m.yıldız adam gelmek ister tabi rabzona ama taraftardan korkar tabi

Travelair
02.09.2007, 16:55

İlerde topu saklar :) Şutunu da geliştirdiğini söylüyorlar. Hızı da pası da var gözüküyor. Prica'ya Türk alternatif

hüseyin1975
bize en yarıyan oyuncu m.yıldız adam gelmek ister tabi rabzona ama taraftardan korkar tabi

Olaylari unutalim ve alalim yav. Elimizde golcü yok.

Allah Umutu sakatliklardan korusun yarabbim...

10 numara
Necati Ateş Ankaraspor'la Anlaştı

G.Saray'da gözden çıkarılan Necati Ateş'in, Süper Lig takımlarından Ankaraspor'la anlaşma sağladığı öne sürüldü.

Ankaraspor'un Necati Ateş'le anlaşma sağladığı belirtilirken, oyuncunun kulübüyle yapılan görüşmelerin ise hâlen sürdüğü söyleniyor.

DHA'nın haberine göre, Ankaraspor takımı eğer bonservis konusunda Galatasaray'la anlaşamazsa, Necati Ateş'i bir sezonluğuna kiralayacak.

ARTIK NECATİ YOK ....

Kadir Aydın

Estağfurullah senin yanından geçebilir miyiz yaw o konuda. Haşa(!) :D

Erkan
02.09.2007, 16:56
bence senin espirin daha komikti

hüseyin1975
02.09.2007, 16:56
Necati Ateş Ankaraspor'la Anlaştı

G.Saray'da gözden çıkarılan Necati Ateş'in, Süper Lig takımlarından Ankaraspor'la anlaşma sağladığı öne sürüldü.

Ankaraspor'un Necati Ateş'le anlaşma sağladığı belirtilirken, oyuncunun kulübüyle yapılan görüşmelerin ise hâlen sürdüğü söyleniyor.

DHA'nın haberine göre, Ankaraspor takımı eğer bonservis konusunda Galatasaray'la anlaşamazsa, Necati Ateş'i bir sezonluğuna kiralayacak.

ARTIK NECATİ YOK ....

Kimse kalmadi Türkiyede.

Su an Bebbe, Npbre ve Mehmet Yildizdan birisini alabilirsek zil takip oynayacagim vallahi....

Beni bu hale getirenlerin ALLAH BELASINI VERSIN!

Ozan Yazıcı
02.09.2007, 16:57
bunlar şimdi son anda menajerler kimi itelerse onu alacaklar
bonservisi de yoksa yeme de yanında yat o topçunun

14cell61
trabzonspor bombayı patlattıı...
haşim sayitoğlu aa muhaberine yaptıgı acıklamada tomas junla her konuda anlaştıklarını büyük ihtimalle pazartesiden itibaren takımla birlikte çalışmalara baslayacağını söledi.sayitoğlu tomas çek liginde gol kralı olmuş cek milli takımındada oynayan gelecek vaat eden genç br oyuncufervet hattımızdaki eksikliği onunla gidereceğimizden şüphemiz yok.tomas camiamıza hayırlı olsun dedi..

Kadir Aydın
Olaylari unutalim ve alalim yav. Elimizde golcü yok.

Allah Umutu sakatliklardan korusun yarabbim...

Tükürdüğümüzü yalayalım yani??? Adam demediğini bırakmadı be...

cınar#7
Beşiktaşa çok yaradı yaa biz kaldık. Hey Allah'ım yaa
iyi o zaman bu adamıda beğenmiyin sanki süper kadromuz varda oyuncu beğenmiyoruz!Millette 4 tane forvet varken bizde Umut dışında 1 tane forvet yok...

Bjkde sakatlıklar yaşadı vs... Fenerdeyken ne yaptı bu adam 2.yarı geldi gol krallığına oynadı acaba o zaman istesek 5 milyon euro falan olurduki şimdi T.C Statüsüne geçmesi çok daha avantajlı....

Kadir Aydın
02.09.2007, 17:00
iyi o zaman bu adamıda beğenmiyin sanki süper kadromuz varda oyuncu beğenmiyoruz!Millette 4 tane forvet varken bizde Umut dışında 1 tane forvet yok...

Bjkde sakatlıklar yaşadı vs... Fenerdeyken ne yaptı bu adam 2.yarı geldi gol krallığına oynadı acaba o zaman istesek 5 milyon euro falan olurduki şimdi T.C Statüsüne geçmesi çok daha avantajlı....

İşte o süper olmayan kadroya bu adamı almak sence mantıklı mı??? Onu besleyebilecek alex gibi bir oyuncun var mı??

hüseyin1975
02.09.2007, 17:01

O yedigi Tokadin etkisinde kalmis ve sacmalamisdir kardes :p

Erdal
02.09.2007, 17:01
zurawski olabilir..
haydi bakalım hayırlısı!

pişkinliğin bu kadarına pes vallahi .....anlamak zor muş.... hayır çok kolay anlamak...TRABZONSPOR nuri beyin şirketlerinden biri oldu ..benim asıl anlamadığım geçtiğimiz dönemlerde her şeyi çok iyi anlayan hatta icraatların bizzat içinde olduğunu ima eden siz bu yılki icraatları nasıl anlamıyorsunuz...pardon unutmuşum bu yılki görevlendirilme alanınız farklı değilmi... "kötü yönetmen"e ikinci film çektirmemek....haluk bey : kötü yönetmen....dolayısıyla ikinci bir film yapmasına izinm verilmemeli... nuri bey? yönetmenmi figüranmı ? kurgu yu yapan kim ben onu merak ediyor ve anlayamıyorum aslında....

cınar#7
02.09.2007, 17:03
İşte o süper olmayan kadroya bu adamı almak sence mantıklı mı??? Onu besleyebilecek alex gibi bir oyuncun var mı??
Sence bu söylediğin söz mantıklımı??? kötü kadromuz var diye onlara ayak uydurcak kötü oyuncumu alalım yani?

Ceyhun var en önemlisi kanatlardan:Yattara,Gökdeniz....

10 numara
Alıntı:
stichus tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=934225#post934225)
zurawski olabilir..
haydi bakalım hayırlısı!

ileriye top gidiyormu ki...

Kadir Aydın
O yedigi Tokadin etkisinde kalmis ve sacmalamisdir kardes :p

walla kardeş artık onun hayatı tokattan öncesi ve sonrası olarak iki bölüm haline geldi :)

Koray
02.09.2007, 17:04
şu takımın başında ersun yanal olacakki ahhh ahhhh..

hüseyin1975
02.09.2007, 17:05
Onu bunu bilmem.
TRANSFER SART!

cınar#7
02.09.2007, 17:06
Bi ara Martin Palermoyla ilgileniyoduk Pricanın Palermodan ne artısı varki bu adamı istemediler anlamıyorum....

poetricus
02.09.2007, 17:06
ya Allah aşkına asıl bu huydan siz vazgeçin eğer bize yararlı olacaksa niye almayalım ki?
(...)
Fethi, Takoz Recep, Erol Bulut, Serkan, Erman Güracar, Sergen Yalçın, Oktay Derelioğlu, Çağdaş Atan, Serkan Bilmemkim.... Muhtemelen unuttuklarım da vardır.

Doğru dürüst bu takıma faydası olan kimse var mı?
Gariptir bizden gidenler de İstanbul'da bir şey yapamıyor. Birkaç istisna hariç.

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi dendiği için birkaç maçta birkaç güzel hareket yapanları sayıp dökmenin bir âlemi yok.

Bu futbolcularınm bir özelliği daha vardır: Büyük bir kısmı vakt-i zamanında bizi tepip İstanbul'a gider, orada ıskartaya çıkınca mecburiyetten bize gelirler. Az bir şey kendilerini gösterme fırsatı bulunca da tekrar İstanbul'a dönmenin yolunu ararlar. Geçmişe doğru kısa bir yolculuk yapan hatırlar.

Söylediklerim İstanbul takımlarından gelen futbolcuları kapsamıyor, İstanbul'dan gelen hocalar(!) da farklı değildir. Çok daha yakın geçmişe çok daha kısa bir yolculuk yapanlar hatırlar.

Kanalizasyondan parfüm damıtmak gibi bir şey.

İğrenç.

Kadir Aydın
02.09.2007, 17:07
Sence bu söylediğin söz mantıklımı??? kötü kadromuz var diye onlara ayak uydurcak kötü oyuncumu alalım yani?

Ceyhun var en önemlisi kanatlardan:Yattara,Gökdeniz....

İstikrarsız ceyhun ve yattara ile nobreyi beslemek... Düşünemedim, iyi fikirmiş...

Travelair

Bence herkese "Had bildirmek" açısından iyi bir stratejik hamle olur. Hayrettin'i de alıp toplam fiyatı düşürebiliriz. Yararlı da olurlar. Celaleddin'i de Ömer Rıza ile birlikte + para gb'ye verip Nick Carle+Engin Baytar'ı aldıkmıydı tamam işte :)

14cell61
şu takımın başında ersun yanal olacakki ahhh ahhhh..

su takım dediğin hangi takım

cınar#7
02.09.2007, 17:08
İstikrarsız ceyhun ve yattara ile nobreyi beslemek... Düşünemedim, iyi fikirmiş...
Acaba o istikrar futbolcudanmı yoksa onu oynaytmayan hocasından mı kaynaklanıyo???

iyi o zaman beslenmiycek diye forvet almayalım çünkü dediklerin buna çıkıyo....

10 numara
02.09.2007, 17:11
Fethi, Takoz Recep, Erol Bulut, Serkan, Erman Güracar, Sergen Yalçın, Oktay Derelioğlu, Çağdaş Atan, Serkan Bilmemkim....

erman güraçar neden yollandı hala anlayamıyorum,sergen ve oktay başarılıydılar ancak Trabzonda Laiila ve reina olmadığı için gittiler hepsi bir kenara ben recep'i ve fethi'yi unutamıyorum :D tam bir hayal kıırklığıydılar tabii bazı oyuncularıda es geçmemmek lazım bülent uygun mesela........?

Erdal
02.09.2007, 17:12
Alıntı:
stichus tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=934225#post934225)
zurawski olabilir..
haydi bakalım hayırlısı!

Gitmez olurmu .... tolga ve erdinç oyun kursun diye kaleciye veriyorlar oda şişiriyorya...kabul biraz eksik şişiriyor...ama idare edelim artık ..istikrar istikrar...suçlu ve şakşakçı ağızların iğrenç sakızı.......

Travelair
02.09.2007, 17:13
Takımda 3 tane asist kralı var, maçlarımız golsüz geçiyor :)

10 numara
Acaba o istikrar futbolcudanmı yoksa onu oynaytmayan hocasından mı kaynaklanıyo???

ya ben bu yattara show'ları karıştırıyorum biri illede ziya diyor biri yok hayır olamaz ziya diyor şimdi sen tam olarak hangisisin..inan ki takip edemiyorum sanki avatar bile aynı..çok ilginççç...

poetricus
İyi o zaman beslenmeycek diye forvet almayalım çünkü dediklerin buna çıkıyo....
Şuna da çıkabilir: Beslenmeden gol atabailecek forvet alalım ya da forvetin gol atmayanını tercih edelim.
Bu hoca ve bu mantalite varken kimi alırsak alalım, verimli olamaz.
Galiba yönetim de bunu bildiği için almak yerine satmayı tercih ediyor. Tencere-Kapak, Şıracı-Bozacı, Yalancı-Yamacı... meselesi yani.

dinceraydogan
Alıntı:
zurawski olabilir..
haydi bakalım hayırlısı!

İleriye Ronaldinhoyu da koysanız Hüseyin,Ayman,Serkan ve hasonun attığı topları tutamaz.
İleride top tutan birini almadan önce ileriye düzgün top atabilen adamları alsınlar

Kadir Aydın
02.09.2007, 17:14

Ceyhun'u bursa maçında izlemedin galiba??? Yattara üzerine yorum yapmam zaten, hep sakat. Geri dönünce performansının bilmem yüzde kaçıyla oynar bir iki maç sonra birinde süpernova yapar ondan sonra 3-5 hafta yine yok

cınar#7
02.09.2007, 17:15
ya ben bu yattara show'ları karıştırıyorum biri illede ziya diyor biri yok hayır olamaz ziya diyor şimdi sen tam olarak hangisisin..inan ki takip edemiyorum sanki avatar bile aynı..çok ilginççç...
Avatarlar farklı...Valla bu nicki ilk ben kullandım o sonradan kullanmış...:)

İmzama bakabilirsin ayırt etmek için...;)

Gökhan Öz
02.09.2007, 17:16
ceyhun'dan oyun kurucu olmazzzzzzz
O adamı serbest oynatacaksın

10 numara
Avatarlar farklı...Valla bu nicki ilk ben kullandım o sonradan kullanmış..

İmzama bakabilirsin ayırt etmek için...;)

onda birde 61 varmış hem o çok espiri yapıyor...ama bunun farkında değil sakın belli etmeyin heee...;)

hüseyin1975
24 Saat 45 Dakika kaldi.

Bu süre doldugunda bu sayfada onlarca üyemiz ceza alacaklar......

10 numara
02.09.2007, 17:17
24 Saat 45 Dakika kaldi.

acaba niyeeee :D:D

Sefaenes
02.09.2007, 17:17
artik bu konuyu kilitlesek iyi olur ben 1 günde bu yönetimin transfer edecegine inanmiyorum. Velefki ederlerse o da kazma futbolculardn biri olur 100 99 ney se bu topic tekrar acildiginda insallah yönetimle ziya gitmis olur

hüseyin1975
02.09.2007, 17:18
acaba niyeeee :D:D

Onu ben bilmem.

Mantalitem yetmez:mad:

Nuri Beye soracaksin...

Selman
02.09.2007, 17:18
24 Saat 45 Dakika kaldi.

Hayır!Bu süre dolduğunda bu başlık kapanacağı için böyle bir olay vuku bulmayacaktır:)

LazAnisT
02.09.2007, 17:19
Bi ara Martin Palermoyla ilgileniyoduk Pricanın Palermodan ne artısı varki bu adamı istemediler anlamıyorum....
Palermoylamı ilgileniyorduk?Şaka gibi.Yattara kardeşim bunlar sadece şehir efsanesi.İnanma sen

hüseyin1975
02.09.2007, 17:19
Hayır!Bu süre dolduğunda bu başlık kapanacağı için böyle bir olay vuku bulmayacaktır:)

Galati maci sonrasi kandirildik diye bir Baslik acilir ve yarimiz caza alir :p

Ben acsammi acaba :confused:

champions
02.09.2007, 17:20
Hazır eski hesapları kapatmaya başlamışken Gençlerden Kaheyide alalım :)(Şaka)
M. Yıldız'ın yaptığı işi yapacak bi oyuncumuz yok Golcü niyetine alınmaz ama alternatif olarak gayet iyi bi transfer olur Çakırda aynı şekilde Önce yabancı iyi bi golcü sonra iki Mehmetden biri alınmalı Araya kaleciyide sıkıştırabilirsek ne ala!:o

Lavezzi ilk maçında gol atmış:D

Hüseyin75 Benim bişey beklediğim yok Sadece olması gerekenleri yazıyorum

poetricus
02.09.2007, 17:20
Erman Güracar neden yollandı hala anlayamıyorum. Sergen ve Oktay başarılıydılar ancak Trabzon'da Laila ve Reina olmadığı için gittiler. Hepsi bir kenara ben Recep'i ve Fethi'yi unutamıyorum. Tam bir hayal kırklığıydılar tabiî bazı oyuncuları da es geçmemek lazım; Bülent Uygun mesela?
Oktay Trabzon'u iki defa sattı.
Biri genç milli takımda oynarken. O sırada bizim futbolcumuzdu. kaçıp önce FB, sonra Gs ile anlaştı en sonunda Beşiktaş'a imza attı. İkinci seferi zaten biliyorsunuz. Geldi kendini gösterdi ve yuvasına döndü.
Sergen doğru dürüst birkaç maç oynadı. Sonra kendisini ameliyat ve tedavi ettirdik. Düzelince Beşiktaş'a döndü biz de büyük bir savaba girdik. Giderken yanında Tamer tuna'yı da götürmüştü. Menajer oyunları.
Erman Güracar konusunda size kısmen katılıyorum. Ama o da halis muhlis bir saatli bombaydı. Bazen olağanüstü bazen berbat. Para da anlaşamadılar ve gitti. Recep'le Fethi'yi zaten belirtmişsiniz. Bülent Uygun'u unutmuştum...
Hasılı İstanbul'da ıskartaya çıkanları taraftar olarak ben istemiyorum. Trabzonspor'un kimlik ve kişiliğine, vizyon ve misyonuna asala layık görmüyorum. Yönetimler benim gibi düşünmüyormuş ki alıyorlar.

hüseyin1975
02.09.2007, 17:21
Hazır eski hesapları kapatmaya başlamışken Gençlerden Kaheyide alalım :)(Şaka)
M. Yıldız'ın yaptığı işi yapacak bi oyuncumuz yok Golcü niyetine alınmaz ama alternatif olarak gayet iyi bi transfer olur Çakırda aynı şekilde Önce yabancı iyi bi golcü sonra iki Mehmetden biri alınmalı Araya kaleciyide sıkıştırabilirsek ne ala!:)

Ooooooooo....

Sen ucmussun be kardes ;)

cınar#7
02.09.2007, 17:22
Palermoylamı ilgileniyorduk?Şaka gibi.Yattara kardeşim bunlar sadece şehir efsanesi.İnanma sen
Valla Stichus arkadaş Arjantinden forvet geliyo diyip duruyodu bi aralar...:)

Bi de,Fotomaçın manşetinde eksik olmuyodu tabi:)

Gökhan Öz
02.09.2007, 17:23
-----------tolga---------
jabi----tolga---erdinç---orhan ak
-------serkan---hüseyin-------
-----gökdeniz-----ceyhun-----
-------------m.çakır----------
-------------prica-----------
kadro bu olacak :)

hüseyin1975
02.09.2007, 17:24
-----------tolga---------
jabi----tolga---erdinç---orhan ak
-------serkan---hüseyin-------
-----gökdeniz-----ceyhun-----
-------------m.çakır----------
-------------prica-----------
kadro bu olacak :)

Ben 1 oyuncu transfer edebilseler keske diye dua ederken bazilarimiz 3 oyuncu bekler olmus.

Eger 1'den fazla oyuncu alsinlar sokaga cikip esek gibi.....

10 numara
02.09.2007, 17:26
oktay'ın birinci gidişi hakkında çok ilginç yorumlar var hiç girmesek daha iyi...ama şu andaki görüntümüz ligde 4. lüğe bile başarı sayacak nitelikte..Zaten albayrak 4.lüğü başarı olarak kabül ediyor ve traftarında bunu böyle kabül etmesini istiyor bilmiyorum yada bekliyor..Herkesin ortak bir noktası var o da Trabzonspor ama birşeyler eksik oda takımı yöneten kişinin gerçekten Trabzonspor taraftarı olup olmaması benim bundan şüphem var Bilmiyorum ne kadar doğru tanıyanlar başkanın Fenerbahçe taraftarı olduğunu söylüyor...

hüseyin1975
02.09.2007, 17:28
Necati Ankaraya imzayi atmadan alalim. Üstünede Mehmet yildizi alalim.

Gökhan Öz
02.09.2007, 17:29
o kadroyla anadolu kulüplerini ne yaparız bilmem ama derbiler de yenilmeyiz :)

hüseyin1975
02.09.2007, 17:30
24 Saat 30 Dakika.

Bekliyoruz..........

Travelair
02.09.2007, 17:31
Ayıp be... Küçük Emrah gibi mimik yapmış, son günde transfer olacak diye bekliyoruz

hüseyin1975
02.09.2007, 17:32
Ayıp be... Küçük Emrah gibi mimik yapmış, son günde transfer olacak diye bekliyoruz

Bunlar bizim ruh halimizi hicmi düsünmezler be kardes?

Yaziklar olsun...

hüseyin1975
02.09.2007, 17:33
Bu gece cok zor gececek...

Kadir
02.09.2007, 17:35
necati ankara ile anlaşmış diyolar ankaraya gideceğine bize gelse iyi bi alternatif olurdu.

hüseyin1975
02.09.2007, 17:38
necati ankara ile anlaşmış diyolar ankaraya gideceğine bize gelse iyi bi alternatif olurdu.

Biz alternatif Futbolcu istemiyoruz.

Bize bizi güclendirecek Adam lazim.

Necati gücümüze güc katardi cünkü hem orta saha, hem Forvet arkasi ve hemde Forvet oynayabilen nadir Türk Futbolcularindan bir tanesi...

Erdal
02.09.2007, 17:39

"tercih edilen" ,"marka" kulüp dediği bu olsa gerek sayın başkan ın ..ha birde ne demişti sayın başkan " ferhatın futbolundaki olağanüstü gelişme hoca-futbolcu diyaloğunun meyvesi".... başkanın beyanatlarını derleyip ne dediler ne demeliler başlığında değerlendirmek lazım ...hemde tek bir değişikliğe luzum olmadan...ağlatır vallahi güldürürken.......

AyhanPe
02.09.2007, 17:39

büyük ihtimalle aralik ayinda tekrar secilecekler.oda stad isi sayesinde olacaktir.kiyi kanunuda cikacaktir.hicbirsey yapmasinlar.herseye raziyim yeterki su stad ve tesisleri söz verdikleri gibi yapsinlar.alt yapimiz güclensin tabiki özkan hoca önderliginde..bu adamlara 3 sene 3 ay daha katlanmaya raziyim.stad projesini basarabilirse baskan uzun yillar kalabilir klübün basinda ama futbolu profesyonellere birakip bi kenara cekilmeli.avrupa takimlarinin kacinin baskaninin ismini biliyoruzki.
neyse ben 2 transfer bekliyorum ama bi taneye de raziyim:D

Kadir
02.09.2007, 17:40
Biz alternatif Futbolcu istemiyoruz.

Bize bizi güclendirecek Adam lazim.

Necati gücümüze güc katardi cünkü hem orta saha, hem Forvet arkasi ve hemde Forvet oynayabilen nadir Türk Futbolcularindan bir tanesi...

neco gelse bile ziya tek forvet oynadığı müddetçe yedekde oturabilirdi umutun alternatifi olarak.senin dediğin de doğru çok yönlü bir oyuncu.

hüseyin1975
02.09.2007, 17:41
büyük ihtimalle aralik ayinda tekrar secilecekler.oda stad isi sayesinde olacaktir.kiyi kanunuda cikacaktir.hicbirsey yapmasinlar.herseye raziyim yeterki su stad ve tesisleri söz verdikleri gibi yapsinlar.alt yapimiz güclensin tabiki özkan hoca önderliginde..bu adamlara 3 sene 3 ay daha katlanmaya raziyim.stad projesini basarabilirse baskan uzun yillar kalabilir klübün basinda ama futbolu profesyonellere birakip bi kenara cekilmeli.avrupa takimlarinin kacinin baskaninin ismini biliyoruzki.
neyse ben 2 transfer bekliyorum ama bi taneye de raziyim:D

Mönchengladbachda süper bir Stat yapdi ama ikinci Ligde oynuyor.

Allah sonumuzu benzetmesin Insaallah.

Mert M.
02.09.2007, 17:43
necati de ne yaptığını bilmiyor
ilk önce avrupa diyordu baktı ki onu avrupadan isteyen yok ayağa düştü
bu durumda bize de gelmesin arkadaş
bu ne ya resmen eskiciye döndük
eskiyen paslanan adamların umut takımı olduk

hüseyin1975
02.09.2007, 17:44
24 Saat 15 Dakika!

YA TRANSFER YA KAOS!!!!!

Erkut Ay
02.09.2007, 17:45

:D:D:D aynen abi bunlarla 2 ligde iyi bu kafayla...........

hüseyin1975
02.09.2007, 17:46
:D:D:D aynen abi bunlarla 2 ligde iyi bu kafayla...........

Allahdan asagi liglerden gelen Trabzon Takimlari var:mad:

dinceraydogan
02.09.2007, 17:48
Son dakka kazığı bekliyorum ben.
Bilmem kaç milyon dolara alıcağımız bir kazık

hüseyin1975
02.09.2007, 17:49
Son dakka kazığı bekliyorum ben.
Bilmem kaç milyon dolara alıcağımız bir kazık

Beklemene gerek yok.

Elimizde bundan iki tane var.

Jun ve Musampa...

AyhanPe
02.09.2007, 17:50

evet dünya kupasi icin yapilan bir cok stad var.iyi kullandilar dünya kupasini.yaptiklari stadlarin paralarini ilk bir kac macta cikardilar.sirf stadlada bitmezki.tesislesme cok önemli.alt yapimiz bizim tek kurtulusumuz.ajax gibi alt yapi sistemi olsun bizde avrupanin büyük takimlari bizim genclerimizi almak icin siraya girerler.zaten bu durumda bile futbolcular kapis kapis gidiyorsa düsünün artik:D her 5 senede yeni bir jenerasyon olusturabilmeliyiz.bizim oldukca yetenekli genc potensiyalimiz var.sistemimizi oturtalim özkan sümer isini bilir:) insalla bu sözlerini yerine getirirler..bu sampiyonluktan daha önemli.

cınar#7
30 üye 10 misafir umutla bekliyo bakalım bize iyi bi golcü alıp süprizmi yapıcaklar yada arkadaşın dediği gibi artık alıştığımız son dakika kazığımı atıcaklar....

Benim görüşüm eğer Prica gelirse bi Junumuz daha olur...

Erkut Ay
bir prica dönüp dolaşıyor ortalıkta ya bu yönetim kimseyi tınlamıyor ya akıldan sorunları var yada kimsenin anlamayacağı olağanüstü bi güç var bunlardada o ışığı biz göremiyoruz yarın akşam kaçarlarmı acaba adamlar resmen bu takımı çökertmek için gizli güç gibi davranıyorlar.........:D

hüseyin1975
02.09.2007, 17:52
bir prica dönüp dolaşıyor ortalıkta ya bu yönetim kimseyi tınlamıyor ya akıldan sorunları var yada kimsenin anlamayacağı olağanüstü bi güç var bunlardada o ışığı biz göremiyoruz yarın akşam kaçarlarmı acaba adamlar resmen bu takımı çökertmek için gizli güç gibi davranıyorlar.........:D

Kacmadan önce LÜTFEn Gökdeniz, Umut ve Ceyhunuda satsinlar:mad:

Mert M.
02.09.2007, 17:53
ben söylüyorum abi , bu son ihtimal , bu adamlar TRABZONSPORlu değiller

AyhanPe
02.09.2007, 17:54
30 üye 10 misafir umutla bekliyo bakalım bize iyi bi golcü alıp süprizmi yapıcaklar yada arkadaşın dediği gibi artık alıştığımız son dakika kazığımı atıcaklar....

Benim görüşüm eğer Prica gelirse bi Junumuz daha olur...

madem göndermeyecekler bari sans versinler..musampa isi fifalik oldu.bu durumda bi yabanci hakkimiz dahami aciliyor.tüm yabanci hakkimizi kullanmisiz ama oynayan iki yabancimiz var:D..

eren_61
02.09.2007, 17:54
bunların aladığı ve laacağı adamlardan da hayır gelmez iki kuruş harcarlar oda kulübün parası onuda haram ederler.bıraksın kimseyi almasınlar yeni gelecek yönetim devre arasında alır.sonra bunların aldıklarını göndermek için uğraşmayalım bide

hüseyin1975
02.09.2007, 17:55
Vallahi bence bu gece gözlerini korkutmak ugruna tesisleri basalim ve cami cerceveyi indirelim!

Ezikler yapdi (gs). Bakin kac oyuncu aldilar :-)))

Erdal
02.09.2007, 17:58
Vallahi bence bu gece gözlerini korkutmak ugruna tesisleri basalim ve cami cerceveyi indirelim!

Ezikler yapdi (gs). Bakin kac oyuncu aldilar :-)))

kesin yönetimin içinde bir cam çerçeve işi yapan vardır ..iş çıktı diye sevinir:)

cınar#7
madem göndermeyecekler bari sans versinler..musampa isi fifalik oldu.bu durumda bi yabanci hakkimiz dahami aciliyor.tüm yabanci hakkimizi kullanmisiz ama oynayan iki yabancimiz var:D..
Musampaya sans verseydi ziya şimdi farklı olabilirdi....

M.Keçelide olupda Musampada olmayan ne var anlamak mümkün diil bu adamın kariyerinde Ş.Ligi şampiyonluğu var en azınsan bi kaç maç dene ondan sonra karar ver ama napalım işte mantalite böyle istemiyo.....:)

Ahmet Karadeniz
malum bu olaylardan sonra gelmez tabii zaten yonetimin m. yıldız bonservisini alması imkansız bi olay 2 milyon euro veremez zatennn

Sefaenes
02.09.2007, 17:59
ben bunlardan Transfer bekliyorum ama bu transferi biz degil elimizdeki bir futbolcugu son dakikaa satmalari bir transfer olur. Bu yöneticiler taraftar icin transfer yapmayiz diye aciklamadimi. Biz 3 ay dan beri umut ettik hergün 1 tana adam akilli transfer ederler diye bu kadar hainlik yapmazlar diye son dakikaya kadar bekliyecegiz.

hüseyin1975
02.09.2007, 18:02
kesin yönetimin içinde bir cam çerçeve işi yapan vardır ..iş çıktı diye sevinir:)

Yani öyle bir satir yazdinki beni ÖLDÜRDÜN kardes.

Nokta cevap bu olsa gerek :p

Bizde o zaman Stadyumu yakalim!

Baksana adamlar aski ugruna Romayi yakiyor.

Bizde askimiz TRABZONSPORUMUZ ugruna bir Stadyum yakmisiz cokmu?;)

Hem bu mana ile Stadyum yapilir :p:p:p

Erkut Ay
02.09.2007, 18:07
daha yerine getireceğin adama imza attırmadan ersenin satılması hataydı erseni nasıl satabilirdin almayı düşündüğün oyuncu verimli olacağını göstermiştir yeri garantidir o zaman sen oyuncu almadan adam satarsan o iyi niyetten şüphe ederim prica iyi oyuncu olabilir ama trabzondada iyi olacak diye bir garantimi varki geldiğide belli değil işin tuhafı bunlar gelecek tepkilerden korkmuyormu...............

lazooo28
02.09.2007, 18:07
zurwaski yine gündemdeymis

ne kadar dogru --> fotomac

Mert M.
02.09.2007, 18:10

ne kadar dogru --> fotomac
gazeteye dikkat arkadaşım => fotomaç

Erkut Ay
02.09.2007, 18:11
bizim gündeme bak yaw son 24 saat:D:D

cınar#7
02.09.2007, 18:13
Szymek olayından sonramı imkansız zaten yaşıda ilerledi...

Bence Ankaragücünden Bebbe nin alınması çok iyi olur...

Fatih
02.09.2007, 18:22
bu saatten sonra kimse iyi futbolcusunu vermez biz hariç:D

MarceloTS
02.09.2007, 18:25
10 milyon avro verip alacaksın şu boro daki mido yu adam tek başına şampiyor yapmassa bizi ne olayım

Fatih
02.09.2007, 18:27
10 milyon avro verip alacaksın şu boro daki mido yu adam tek başına şampiyor yapmassa bizi ne olayım

midoya 10 milyon euro vereceğine fatihe 7.5 milyon euro ver

Kadir
02.09.2007, 18:27
mido daha yeni geldi boroya.

tottenham dayken alcakdık adamı satılığa koymuşlardı.

cyberentalpi
02.09.2007, 18:29
mido daha yeni geldi boroya.

tottenham dayken alcakdık adamı satılığa koymuşlardı.

o kadar forumda lavezzi dendi. Bugun adam udinese yi kendi basina darmadagin etti.

MarceloTS
02.09.2007, 18:29
abi 10 milyon verecen ama çile çekmeyeceksin umut gibi ersen gibi takır takır atıyor adam

MarceloTS
02.09.2007, 18:30
evet lavezzi zate süper yetenek aynı şekilde porto nun bu sene aldığı lima ve monaco nun 26lık nen si mükemmel adamlar parayı basıp alacaksın bi arkadaş yazmış son 3 yılda sattığımız oyunculardan 15 milyon avro kazanmışız ama o para nerde adam gibi kullanılsa haftalar önceden şampiyonluğu garantilerdik

Gökhan Öz
02.09.2007, 18:31
malum bu olaylardan sonra gelmez tabii zaten yonetimin m. yıldız bonservisini alması imkansız bi olay 2 milyon euro veremez zatennn
başkanla mecnun odyakmazın arası iyi diye biliyoru hatta mecnun odyakmaz trabzon-sivas maçı öncesinde hayrettini vermiş trabzona deniliyo ama bu şanssız olay olunca durum buraya geldi

Gökhan Öz
02.09.2007, 18:32
evet lavezzi zate süper yetenek aynı şekilde porto nun bu sene aldığı lima ve monaco nun 26lık nen si mükemmel adamlar parayı basıp alacaksın bi arkadaş yazmış son 3 yılda sattığımız oyunculardan 15 milyon avro kazanmışız ama o para nerde adam gibi kullanılsa haftalar önceden şampiyonluğu garantilerdik
trabzonun lavezzi'yi alması imkansızdı zaten onlar uydurma haber her sene çıkıyo

Kadir
02.09.2007, 18:34
aynen.. milli takım oyuncusu lavezzi Trye gelmezdi bu yaşda.

Gökhan Öz
02.09.2007, 18:36
bizim yönetim transferde terstir şimdi transfer yapmaz devre arasında biir sürü transfer yapar bu arada oftaş'ın kaçırdığı golleri görseniz gülmekten ölürsünüz acaip yükleniyolar fener kalesine:)

poetricus
02.09.2007, 18:37
Küçük Bir Kompozisyon

Giriş:

Son dakika kazığı bekliyorum ben.
Bilmem kaç milyon dolara alacağımız bir kazık.
Şeklini bilemem ama o kazığı ben de bekliyorum. Zaten bir ilk dakika kazığı var, bir son dakika kazığı bir de ilk ve son dakika arası kazığı.
Yemediğimiz kaldı mı?

Gelişme:

Beklemene gerek yok.
Elimizde bundan iki tane var.
Jun ve Musampa...
Onlar bayatladı tazesi gerek.

Bunların aladığı ve alacağı adamlardan da hayır gelmez.
Burayı Hoca okursa kıyameti koparır. "Marcelinho'yu sattıp dört oyuncu aldık, dördüncü olduk." demişti Mantalitenin Efendisi.

Vallahi bence bu gece gözlerini korkutmak ugruna tesisleri basalim ve camı çerceveyi indirelim!
Olmaz! Neden mi? Bakınız:

kesin yönetimin içinde bir cam çerçeve işi yapan vardır... İş çıktı diye sevinir.
Buyurun.

Ben bunlardan transfer bekliyorum ama bu transfer elimizdeki bir futbolcuyu son dakika satmaları olur
Doğru söze ne denir ki?! Allah elde kalanları korusun.

M.Keçeli'de olup da Musampa'da olmayan ne var anlamak mümkün değil.
Mantalite Efendim, mantalite.

Zurwaski yine gündemdeymiş.
Muhtemelen yalandır ama doğruysa Ziya Hoca'nın canı yine polonyalı çekmiştir. Kazanmak için yani...

Ve Sonuç:

Arkası gelmez dertlerimin, bıktım illellah!

yns61
02.09.2007, 18:40
bu yönetim beni kanser edecek..

champions
02.09.2007, 18:42
Bizde bu anlayış, bu hoca ve bu yönetim olduğu sürece bir yediğimiz kazıkları, birde kaçan balıkları sayarız büyük olanları! Ne zaman bi topçuyu alamasak adam mutlaka iyi yerlere geliyor ne zaman ki birini alıyoruz adam dibe vuruyor Hepsi tesadüf olamaz ya!

OsmanCan
02.09.2007, 18:44
biz kimi alacaguk daha bellü degil mü allah allah zanırsam nori kendi oynayacak :D

poetricus
02.09.2007, 18:44
Bizde bu anlayış, bu hoca ve bu yönetim olduğu sürece bir yediğimiz kazıkları, birde kaçan balıkları sayarız büyük olanları! Ne zaman bi topçuyu alamasak adam mutlaka iyi yerlere geliyor ne zaman ki birini alıyoruz adam dibe vuruyor Hepsi tesadüf olamaz ya!

Demek ki doğruyu bulmak için bizim hoca ve yöneticileri takip edip onlarınkinin tersini yapmak gerekiyormuş.

OsmanCan
02.09.2007, 18:46
ooo poetricus dogru diy katılıyrım oha

Erkut Ay
02.09.2007, 18:49
burası tiyatro odası değil kardeş dalga geçer gibi düzgün yaz yazını hangi amacı taşıdığın belli değil.........

Fatih
02.09.2007, 18:49
son dakika golü atalım derken son dakika golü yemeyelim??

Gökhan Öz
02.09.2007, 18:57
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/16329necati.jpg02 Eylül 2007 17:15

Feldkamp'ın göreve gelmesinde kadroda düşünmediği ve kendisine takım bulması istenen yıldız oyuncu Necati Ateş çıkan transfer haberine açıklık getirdi...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Galatasaraylı futbolcu Necati Ateş, Ankaraspor ile anlaşmadığını söyledi.
Ankaraspor ile görüştüğü yönünde haberler üzerine açıklama yapan Necati, ''Ankaraspor ile anlaştığım şeklindeki haberler doğru değil'' diye konuştu.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise ''Necati herhalde Ankaraspor ile görüşmüş, eğer anlaşırsa biz de gerekeni yaparız'' ifadelerini kullandı..

OsmanCan
02.09.2007, 19:02
la kimü alduk bi deyin daaaa

Kadir
02.09.2007, 19:05

dalgamı geçiyorsun ?

ezikbahçelimisin sen öyle bir izlenim yarattı bu mesajın bende :D

OsmanCan
02.09.2007, 19:08
dalgamı geçiyorsun ?

ezikbahçelimisin sen öyle bir izlenim yarattı bu mesajın bende :Dyok allaha şükür öyle bir ölümcül hastalıgım yok sadece lehçemi klavyeye döküyorum bir de yönetimin kendimce eleştiriyorum yoksa türkçem güzeldir :D

Erdal
02.09.2007, 19:09
Transfer sadece almak değildir ..satmak da var ...üç transfer dediler birini gerçekleştirdiler ..kaldı iki ..ziya HOCANIN zulmünden kurtulacak şanslı ikiliyi arıyoruz .....

Kadir
02.09.2007, 19:10
yok allaha şükür öyle bir ölümcül hastalıgım yok sadece lehçemi klavyeye döküyorum bir de yönetimin kendimce eleştiriyorum yoksa türkçem güzeldir :D

tamamdır :D ahahauau

Allah kimseyi ezikbahçeli yapmasın

Gökhan Öz
02.09.2007, 19:10
ayağında top tutan forvet istiyolarsa demek ki 4-4-2 ye döneceğiz durum onu gösteriyo ama bizim ne oyun kurucumuz var ne sol bekimiz neye dönersen dön değişin bişey olmaz

61viya
02.09.2007, 19:13

Bir şey derdim ama,ilk cezamı almayım Bmn den:)

OsmanCan
02.09.2007, 19:16
Bir şey derdim ama,ilk cezamı almayım Bmn den:)
ooo niye kızaysın şimdi önüne gelen bana kızay küstüm oynamayrum :D

KUTADGU
02.09.2007, 19:19
dediğini sonuna kadar katılıyorum..
ama bir noktaya da dikkat çekmek istiyorum.
Bu başlığın en başından bugüne kadar gelinen durumuna göre. sanki biri yada birileri bizimle o dediğin fiili yaparak dalga geçiyorlar..
Alaya Hayır..
Ciddiyete devam.. Yönetimimizden böle gördük olmasın yani...

Ne dedim ben ya...

OsmanCan
02.09.2007, 19:19
birşey söyliyim mi inan şu anda gülmekden başka bir çaremiz yok bu yönetime karşı taraftar olarak biz herşeyi yaptık istifa etsinler diye ama olmadı bütün degerlerimizi ayaklar altına aldılar bizi 3-5 agzı açlıkdan kokan insanların sofrasına meze yaptılar bizi koyun sandılar ve kurtların önüne attılar dahası önce bizim postumuzdan yararlandılar ve hala diyorsun ki ciddi ol bu şartlarda sana soruyorum ciddi olmak ne kadar işe yarar

Koray
02.09.2007, 19:20
bi ara gündemimizde olan Lavezzi napolinin unideseyi5-0 yendiği maçta gol attı..

KUTADGU
02.09.2007, 19:21

hani bir laf vardır derler ya...

"muhterem pederi* aldık" diye

ahanda ondan

* muhterem peder: anlatımı güçlendirmek için baba yerine de kullanılan bir sıfat tamlaması

Kadir
02.09.2007, 19:21
bi ara gündemimizde olan Lavezzi napolinin unideseyi5-0 yendiği maçta gol attı..

basının uydurmasıydı yav o.. adam arjantin milli takımnın yeni yıldızlarından bize gelirmiydi hiç.

Gökhan Öz
02.09.2007, 19:24
şuan kulüp arayan isimler emre aşık,faruk bayer,necati,orhan ak,tolga doğantez:(

h@msi61
02.09.2007, 19:37
necati, lutfen necati....

KUTADGU
02.09.2007, 19:46

o da bir şey mi yahu..

Mustafa Keçeli iki haftadır kaleye şut çekiyor. Uğraştığın şeye bak...

kromozom
02.09.2007, 20:00
sımdı yok mu bır transfer haberı ... bır hısımla foruma daldım belkı bır haber vardır dıyeee .. allah kahretsın ya ne olcak bu takımın halıı

Gökhan Öz
02.09.2007, 20:01
ulan ziya sağlam takım kursan bu takım şampiyon olur yaa şu ligde şampiyon olamıyoz o koyuya bana:(

TSKara61
02.09.2007, 20:03
Necati Ates Ankaraspor'da.

Özkan Erdem
02.09.2007, 20:05
Necati Ates Ankaraspor'da.
http://www.ajansspor.com/resim/necati_sevinc01.jpg

NECATİ'DEN AÇIKLAMA GELDİ!

Feldkamp tarafından kadroda düşünülmeyerek takımdan gönderilen Necati Ateş, hakkında çıkan ''Ankaraspor ile anlaştı'' iddialarını yalanlayarak Ankara ekibiyle anlaşmadığını açıkladı. Daha önce Necati'nin Ankaraspor ile anlaştığı hatta Ankaraspor'un Galatasaray ile görüştüğü de iddia edilmişti.

2 Eylül 2007, 17:32
Ankaraspor ile görüştüğü yönünde haberler üzerine açıklama yapan Necati, ''Ankaraspor ile anlaştığım şeklindeki haberler doğru değil'' diye konuştu.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise ''Necati herhalde Ankaraspor ile görüşmüş, eğer anlaşırsa biz de gerekeni yaparız'' ifadelerini kullandı.

Daha önce ortaya atılan haberlerde Feldkamp tarafından kadro dışı bırakılan Necati Ateş'in, Ankaraspor ile prensip anlaşmasına vardığı ve Ankaraspor Yönetimi'nin, Galatasaray Kulübü ile bonservis konusunda anlaşarak birinci transfer döneminin son günü olan yarın (Pazartesi) golcü futbolcuya imza attıracağı iddia edilmişti.

Kaynak: Ajansspor.com, Ligtv.com.tr

kromozom
02.09.2007, 20:06
yokmu bu forumda yonetıcı tanıyan bır kısı arasında sorsun ne oldu transfer oldumu dıyeee...

Gökhan Öz
02.09.2007, 20:07
ya yemin ediyorum şu takıma adam gibi 3 takviye yapsınlar şampiyon olurlar bu ligde yaa nasıl mantık var anlamıyorum yönetimde

MarceloTS
02.09.2007, 20:07
yokmu bu forumda yonetıcı tanıyan bır kısı arasında sorsun ne oldu transfer oldumu dıyeee...

:D:Dzamanında vardı ama kaçtılar hepsi 1-2 tane var ama hala

Koray
02.09.2007, 20:09
:D:Dzamanında vardı ama kaçtılar hepsi 1-2 tane var ama hala

valla bn onların yerinde olsam sesimi çakarmam...

bilgi vereni bin pişman ediyolar burda...

dumanpub
02.09.2007, 20:09
hehe

ya pricaolur umarım

bidee

jun patlama yapıyormussss bellide olmazz :P

Gökhan Öz
02.09.2007, 20:10
%50 prica
&30 necati
&20 m.yıldız
jun %100 takımda kalacakmış başkan yardımcısı açıkladı bugün pazartesi takımda kalacak

kromozom
02.09.2007, 20:12
ya su jun u oynatsınlar artık kuluckaya yatmıs tavuk gıbı hem parasını verıyolar hem yatırıyolar.. bu ıs ancak bızım takımda olurr bravoo valaaa.. zıyaa efendı adamı hazırlada oynasın naptı bu adam sanaaa anlamıyorum kııı

marcelinhos100
02.09.2007, 20:12
Şimek,Zurawski ile Telefonda görüştü

http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=4496

Miroslav Szymkowiak, eski takım arkadaşı Zurawski'ın bordo-mavili takıma transferi gündeme gelince kısa bir telefon diplomasisi yaşandı. http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=3652
ZURAWSKİ'Yİ ARAYAN SZYMKOWİAK BAŞINDAN GEÇENLERİ ANLATTI..

Teknik Direktör Ziya Doğan ile bir türlü yıldızı barışmayan ve sözleşmesi devam etmesine rağmen futbolu bırakarak Polonya'ya dönen Miroslav Szymkowiak eski takım arkadaşı Zurawski'nin bordo-mavili takıma transferi gündeme gelince kısa bir telefon diplomasisi yaşandı.

Trabzonspor'dan neden ayrıldığını ve Teknik Direktör Ziya Doğan hakkında arkadaşına bilgi veren Szymkowiak" Karar senin. Mutlu olma şansın az. Kiralık gidersen bir şey diyemem. Zaten en fazla 8-9 ay kalırsın. Bu süreç senin için fazla kayıp olmaz uzun vadeli kalacaksan sıkıntı yaşarsın.Senin futbol anlayışına göre oynamam zor"dediği öğrenildi.

Ayrıca takımdan giden Marcelinho,Fatih Tekke,Stepanov isimlerini de söylemiş Zurawski ise" Trabzonspor'a seninle birlikte çok oynamak isterdim. Ama kısmet değilmiş. Ben profesyonel oyuncuyum.

Şartlarım yerine getirilir ve istenilen rakam olursa kiralık olarak düşünürüm. Benden verim almak teknik adamın elinde"diyerek Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığını ve takım arkadaşı Şimek'in yaşadıklarınında kendisine bir ders olacağını menajerine ilettiği belirtildi.

Medyatrabzon.net fantezi yapmıs adamlar film ceker bu olay üzerine......:confused:

Gökhan Öz
02.09.2007, 20:14
tamamen uydurma haber telefon görüşmesini nasıl öğreniyolar yaa?szymek'in telefonlarını mı dinliyolar

Erkan
02.09.2007, 20:15

Miroslav Szymkowiak, eski takım arkadaşı Zurawski'ın bordo-mavili takıma transferi gündeme gelince kısa bir telefon diplomasisi yaşandı. http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=3652

Teknik Direktör Ziya Doğan ile bir türlü yıldızı barışmayan ve sözleşmesi devam etmesine rağmen futbolu bırakarak Polonya'ya dönen Miroslav Szymkowiak eski takım arkadaşı Zurawski'nin bordo-mavili takıma transferi gündeme gelince kısa bir telefon diplomasisi yaşandı.

Trabzonspor'dan neden ayrıldığını ve Teknik Direktör Ziya Doğan hakkında arkadaşına bilgi veren Szymkowiak" Karar senin. Mutlu olma şansın az. Kiralık gidersen bir şey diyemem. Zaten en fazla 8-9 ay kalırsın. Bu süreç senin için fazla kayıp olmaz uzun vadeli kalacaksan sıkıntı yaşarsın.Senin futbol anlayışına göre oynamam zor"dediği öğrenildi.

Ayrıca takımdan giden Marcelinho,Fatih Tekke,Stepanov isimlerini de söylemiş Zurawski ise" Trabzonspor'a seninle birlikte çok oynamak isterdim. Ama kısmet değilmiş. Ben profesyonel oyuncuyum.

Şartlarım yerine getirilir ve istenilen rakam olursa kiralık olarak düşünürüm. Benden verim almak teknik adamın elinde"diyerek Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığını ve takım arkadaşı Şimek'in yaşadıklarınında kendisine bir ders olacağını menajerine ilettiği belirtildi.

Medyatrabzon.net fantezi yapmıs adamlar film ceker bu olay üzerine......:confused:

Telefon gorusmesini kim duymus:D

marcelinhos100
02.09.2007, 20:15
Trabzonspor kulübü başkanı Albayrak'ın da bundan dolayı transfere sıcak bakmadığı, Aralık ayında ki kongrede aradığı desteği bulabilmek, kulübün mali durumunu düzeltebilmek doğrultusunda, Stepanov ve Ersen Martin gibi isimleri elden çıkardığı ve yeni transfere de sıcak bakmadığı ifade ediliyor.

:mad:kızıyorum ama bak Albayrakkkkkkkkkkkk

Kadir Aydın
02.09.2007, 20:17

Yalan olur da bu kadar mı olur. Fotomaç'ı bile geçmişler.

Selman
02.09.2007, 20:18
Arkadaşlar pardon da Yuh yani!Transfer dosyası başlığı altında lig maçlarını değerlendirmek de nerden çıktı?Mesajların hepsi silinmiştir,Benim bildiğim kadarıyla Türkiye Liginde ki maçlar hakkında yorum yapmak için yeteri kadar başlık mevcut.El insaf ya!

Erkan
02.09.2007, 20:18
Yalan olur da bu kadar mı olur. Fotomaç'ı bile geçmişler.

Buyuk kabiliyet :alkış::alkış::alkış:

Koray
02.09.2007, 20:19
Trabzonspor kulübü başkanı Albayrak'ın da bundan dolayı transfere sıcak bakmadığı, Aralık ayında ki kongrede aradığı desteği bulabilmek, kulübün mali durumunu düzeltebilmek doğrultusunda, Stepanov ve Ersen Martin gibi isimleri elden çıkardığı ve yeni transfere de sıcak bakmadığı ifade ediliyor.

:mad:kızıyorum ama bak Albayrakkkkkkkkkkkk

elindeki yıldız futbolcuları satarakmı destek alacakmış bu herif?!?!?

nuri,fıkra gibisin valla!!!

kromozom
02.09.2007, 20:20
takımın ıcıne ettılerrr ... ortada ne şan kaldı ne sohret ... boyle buyuk klup olunmaz boyle buyukluk olmazzz... yazık ettıler canım klubeee... bu kadarr ınsan 7 sınden 70 ıne herkess yasanan butun bu dengesılıklerı sındıremezken sız baskan olarak butun bunları hazmedıp baskanım dıye nasıl dolanabılıyorsunuzz.. AMMA GENİŞSİN BE NURİ

champions
02.09.2007, 20:24
Albayrak değilde Satbayrak olmalıymış Nerden tutarsan elinde kalıyor
Golcü lazım kaleci lazım solbek lazım sol kanat lazım bütün bu eksikler aylar öncesinden ortadayken transferin son günü bakın biz iş yapıyoruz gibilerinden transfer yapacaklar Böyle bi anlayışın ne Avrupada ne de ülkemizde örneği var

Ustaalioğlu
02.09.2007, 20:24

Bu simek nige gitti takimdan halen daha anlayabilmis degilim... hocanin mantalitesinden futbol mu birakilir, naptilar adama acaba futbolu biraktiracak...

marcelinhos100
02.09.2007, 20:25
Fatih Tekke yanlıs yaptı bosu bosuna kudurdu orada oysaki paranı alıyorsun oyna orada önümüzdeki yıl sampiyonlar liginde oynayacaktı diyemediki ben Fenere gitmem diye Ersenin satılmasından sonra takıma forvet alınmasza yılın olayı olurmu ama bunlar almazlar o baska artık Pricamı olur Necatimi olur Zurawskimi olur bilemem ama Sivas macından sonra boynuma satırlamı vurdular anlayamadım diye kameraların önünde serefsizce konusan degil Mehmet Yıldız Ronaldinho olsa bu takımda görmek istemem baslarım yıldızına....

Emrah Aksoy
02.09.2007, 20:26
bu yonetim demedi mi ?

son dakika transferleri hic iyi degil cok problem sorun yasariz diye ..

Harun
02.09.2007, 20:28
Son 21 saat 33 dakika 24 saniye...

Koray
02.09.2007, 20:32
Son 21 saat 33 dakika 24 saniye...

abi kendini bu kadar sıkma çünkü bu herifler transfer yap-ma-ya-cakkkk ve açıklama yapacaklar...

şuan lig deki en iyi kadrolardan birine sahibiz,mevcut kadromuza sonuna kadar güveniyoruz...

Mehmet Fatih Yavuz
02.09.2007, 20:34
bizim beceriksizlerden transfer beklemek delilik..
esrarengizin dediği gibi boş bi açıklama gelecektir...

Erkut Ay
02.09.2007, 20:36
belki biri gelir ama körmü olur topalmı belli olmaz........

Sencer Bulut
nuri klup binasının önüne her türlü futbolcu satılır diye bir yazı yazsa fena olmaz nuri sayesinde klup spor klubü olmaktan cıktı ticaret haneye döndü...

cakir28
Bunlarin yarin Fener li yim diye cikmazlarsam sasmayin...adamlar resmen düsük bi ANadolu takimi yapmaya yemin etmisler...sen sampiyonla oynamak istiyorsan adam satrmak deyil adam alman gerekir...senin niyedin belli...bide Sampiyonlun en büyük adayiyiz diye Taraftari kandir...bu rasi onun bunun takimi deyil...bugün siz varsiniz biz herzaman bu takimin destekleyicizi olacayiz

Sencer Bulut
02.09.2007, 20:37
abi kendini bu kadar sıkma çünkü bu herifler transfer yap-ma-ya-cakkkk ve açıklama yapacaklar...

şuan lig deki en iyi kadrolardan birine sahibiz,mevcut kadromuza sonuna kadar güveniyoruz...
keceliye hasana aymana mı güveniyorsun...

Mayls
02.09.2007, 20:38

Birde sakatlar iyilesirse of of of...
Ligin en iddiali takimi biz oluruz.

Erkut Ay
02.09.2007, 20:39
yalnış anlayıpta kendini curcunanın ortasına oturtma capello ziyadan bahsediyor.........

Mehmet Fatih Yavuz
02.09.2007, 20:40
keceliye hasana aymana mı güveniyorsun...

walla biz değil de...
yönetimden böyle bir açıklama gelecektir...
onlar güveniyorlar..

ARAGORN01
02.09.2007, 20:50
Bu nasıl bir mantıktır? Nasıl bir işbilmezliktir? Yönettiği ( yönettiğini sandığı ) camiayı bu kadar mı tanıyamaz insan? Herhalde canları sıkıldı, Aralık'a kadar da beklemeyelim, bir an önce olağanüstü genel kurul toplansın ve bizi bu işten kurtarsınlar diye düşünüyorlar. Beyler bu klüp sizin oyuncağınız değil. Bırakın gidin artık....
Sen Şampiyon doğdun ve öyle yaşatılmalısın diyoruz ama klübü kimlere emanet ediyoruz. Sırada kim var ? Kimi satacaksınız? Mesela Aralık ayında sözleşmesi biten yönetiminiz kaç paraya gider?
Yazıklar olsun....

10 numara
02.09.2007, 20:51
Kayserispor Adnan'ı Kiralık İstedi Transferde son saatler yaşanırken kulüpler eksiklerini kapatmak için adeta birbirleri ile yarışıyorlar. Takımlarında forma şansı bulamayan futbolcular ise son günde yeni kulüpleri belirliyor. Trabzonspor'un bu sezon transferi olan Adnan Güngör'e Kayserispor talip. Bordo mavili takımdan bu oyuncuyu resmen isteyen Sarı kırmızılı takım Teknik Direktör Ziya Doğan engeline takıldı.

Doğan forma şansı vermediği bu oyuncuyu göndermeyi de düşünmüyor.
Ziya Doğan Geçtiğimiz sezon Cem Demir'i de A.Sebata vermemiş ve yedek
kulübesi ile tribün arasında mekik dokutmuştu.