PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

pacos_bill
22.05.2007, 13:58
Trabzon gibi yüzlerce amatör - profesyonel futbol kulübü olan ve hepsinin Trabzonsporla gönül bağı olduğu bir şehirde hala dış transferden bahsediyorlar. Dış transfere harcanan para yöre futboluna harcansa oradan gelecek futbolcularla da en kötü dördüncü oluruz. En azından tüzüğümüzde belirtilen Türk ve Trabzon futboluna katkı sağlanmış olur. Her fırsatta eleştirdiğimiz İstanbul takımlarının yolunu takip etmemiz her şeyden öte geçmişimize aykırı. Şampiyonluk değil ona giden yoldu Trabzonspor'u sevdiren, ama biz hep şampiyonluğun peşinde yanlış yollara sapıyoruz.

Koray
22.05.2007, 14:44
Trabzon gibi yüzlerce amatör - profesyonel futbol kulübü olan ve hepsinin Trabzonsporla gönül bağı olduğu bir şehirde hala dış transferden bahsediyorlar. Dış transfere harcanan para yöre futboluna harcansa oradan gelecek futbolcularla da en kötü dördüncü oluruz. En azından tüzüğümüzde belirtilen Türk ve Trabzon futboluna katkı sağlanmış olur. Her fırsatta eleştirdiğimiz İstanbul takımlarının yolunu takip etmemiz her şeyden öte geçmişimize aykırı. Şampiyonluk değil ona giden yoldu Trabzonspor'u sevdiren, ama biz hep şampiyonluğun peşinde yanlış yollara sapıyoruz.

bn sana katılmıyorum..çünkü yöremizde çıkan iyi oyuncular zaten bizde oynuyo hüseyin,gökdeniz (fatih gitti) gibi..ve devamıda gelecek,eğer senin dediğin gibi olursa ligi en az 4. bitiririz mantığıyla yola çıkarsak way halimize küme düşmemeye oynarız çok sıradan oluruz..örnek;a.bilbao aynı senin savunduğun stratejiyi uyguluyo ve hali ortada her sene küme düşmemeye oynuyo büyük ihtimallede düşecekler bu sene..

pacos_bill
22.05.2007, 14:54
Dünyada bütün büyük kulüpler artık dış transferden çok altyapıya, yani altyapılarından gelecek oyunculara yatırım yapıyorlar. Trabzonspor bu konuda şanslı çünkü bölgede sadece kendi altyapısına sahip değil, amatör -profesyonel mücadele veren bütün kulüpler birer altyapı Trabzonspor için. Bunlara kişisel mevzulardan arınılıp maddi-manevi destek verilirse sonuç şimdikinden çok farklı olur. Ayrıca ben başarıya şampiyonluk vb. şekilde bakmıyorum, zaten aksi halde tutulacak başka takımlar var. Trabzonspor'un başarısı duruşudur, bugünlere nasıl geldiğidir.

Dış transfer mevzusuna dönecek olursak, bugüne kadar Trabzonspor'a transfer edilen hangi oyuncu bahsettiğim kulüplerden yetiştirilemez?

Mehmet_Mercanlı
22.05.2007, 14:58
Djokaj - Tomas Jun - Jefferson - Musampa bunlar acılen satılmalı.

Yattara - Ayman bunlar seneye TÜRK olarak oynarsa

Milan - Risp ve 4 tane yabancı alabiliriz

NOT : bu yönetim yattarı ve aymanı TÜRK yapmaz, -yaparsa onların yerine yabancı almak zorunda kalıcak buda işlerine gelmiyecek
YATTARA - MİLAN - RİSP - AYMAN kalır 2 tane yabancı alırlar kontenjan doldu derler...
yönetim İSTİFA

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 15:11
ayman zaten türk statüsünde bildiğim kadarı ile ... yattarayı türk etsinler yeter.:D

Mehmet_Mercanlı
22.05.2007, 15:19
ayman zaten türk statüsünde bildiğim kadarı ile ... yattarayı türk etsinler yeter.:D

ayman TÜRK STATÜSÜNDE DEĞİL ...

seneye inşallah.

Dursun Ali Bahçekapılı
22.05.2007, 15:32
Ayman Türk statüsünde oynuyor.
AYMAN MOHAMED ABDELAZİZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yer : EL SHARKA
Doğum Tarihi : 20 Kasım 1978
Uyruk : TC

TFF sitesinden aldıgım bilgi

Özkan Erdem
22.05.2007, 15:34
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OyuncuResimleri/13693.jpg
AYMAN MOHAMED ABDELAZİZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yer : EL SHARKA
Doğum Tarihi : 20 Kasım 1978
Uyruk : TC

Türkiye Futbol Federasyonu Resmi sitesinden alınmıştır.
www.tff.org (http://www.tff.org)

Erkan
22.05.2007, 15:47
Romario yu alalim adam 1000 inci golunu atmis :D

omermk
22.05.2007, 15:55
herkes tutturmuş bir yıldız oyuncu diye. avrupa da inglitere den sonraki en kaliteli lig olan almanya da bu sene stutgart şampiyon oldu. bana kaç futbolcu sayabilirsiniz 11 inden hadi bi kaç isim sayabildiniz bunlardan hangisine yıldız diyebilirsiniz ve ts ye transfer edersiniz. ts nin sorunu yıldızı olmaması değil takım olmaması ve takım oyunu oynayamamasıdır. 2yarının en çok puan toplayan takımı lig sonuncusu karşısında bile mahkum oynuyorsa, neredeyse son maçlarının hiçbirinde organize ataklarla oyunu kontrolu altında tutamıyorsa, sorun yıldızda değil başta teknik direktör olmak üzere takımın genel oyun mantalitesindedir.ts nin acilen bir sol bek bir sağ bek ve bir sol açık transfer etmelidir. bu üç kaliteli transfer ve teknik direktörün futbol mantalitesini değiştirmesiyle trabzon şampiyon olabilir.
bir de trabzonun transfer döneminde yerli yabancı fark etmez dikkat etmesi gereken en önemli unsur, gelecek futbolcu ve ailesinin trabzonda yaşayabilecek olmasıdır. hepimizin malumu trabzon un belki adı büyük ama şehir de sosyal yaşam adına hemen hemen hiç birşey yok. marcelinho dünyanın en iyi futbolcusu olsa ne olur, trabzonda yaşayamadıktan sonra. ts de şimdiye kadar başarılı olmuş 3 yabancı futbolcu var;
şota 18 yaşında gürcistandan geldi, aurelio 22 yaşında brezilya dan geldi ve yattara 23 yaşında belçika dan geldi ama uzun yıllar afrika da yaşamıştı. bunların ortak yönü şu hepsi başarıya aç ve trabzon dan daha gelişmiş şehirlerde yaşamıyor olmaları. bu nedenle de şehre uyum sağlayıp başarılı oldular. bugün ne şota ne de aurelio artık trabzonda mutlu olabilir. allahın polonyalı köylüsü symek bile trabzonda yaşayamadığı için kaçmadı mı?
işin özü budur ama nasıl olurda yöneticiler ve teknik heyet bu gerçeği göremez anlamak mümkün değil.

omermk
22.05.2007, 15:57
herkes tutturmuş bir yıldız oyuncu diye. avrupa da inglitere den sonraki en kaliteli lig olan almanya da bu sene stutgart şampiyon oldu. bana kaç futbolcu sayabilirsiniz 11 inden hadi bi kaç isim sayabildiniz bunlardan hangisine yıldız diyebilirsiniz ve ts ye transfer edersiniz. ts nin sorunu yıldızı olmaması değil takım olmaması ve takım oyunu oynayamamasıdır. 2yarının en çok puan toplayan takımı lig sonuncusu karşısında bile mahkum oynuyorsa, neredeyse son maçlarının hiçbirinde organize ataklarla oyunu kontrolu altında tutamıyorsa, sorun yıldızda değil başta teknik direktör olmak üzere takımın genel oyun mantalitesindedir.ts nin acilen bir sol bek bir sağ bek ve bir sol açık transfer etmelidir. bu üç kaliteli transfer ve teknik direktörün futbol mantalitesini değiştirmesiyle trabzon şampiyon olabilir.
bir de trabzonun transfer döneminde yerli yabancı fark etmez dikkat etmesi gereken en önemli unsur, gelecek futbolcu ve ailesinin trabzonda yaşayabilecek olmasıdır. hepimizin malumu trabzon un belki adı büyük ama şehir de sosyal yaşam adına hemen hemen hiç birşey yok. marcelinho dünyanın en iyi futbolcusu olsa ne olur, trabzonda yaşayamadıktan sonra. ts de şimdiye kadar başarılı olmuş 3 yabancı futbolcu var;
şota 18 yaşında gürcistandan geldi, aurelio 22 yaşında brezilya dan geldi ve yattara 23 yaşında belçika dan geldi ama uzun yıllar afrika da yaşamıştı. bunların ortak yönü şu hepsi başarıya aç ve trabzon dan daha gelişmiş şehirlerde yaşamıyor olmaları. bu nedenle de şehre uyum sağlayıp başarılı oldular. bugün ne şota ne de aurelio artık trabzonda mutlu olabilir. allahın polonyalı köylüsü symek bile trabzonda yaşayamadığı için kaçmadı mı?
işin özü budur ama nasıl olurda yöneticiler ve teknik heyet bu gerçeği göremez anlamak mümkün değil.

skystar
22.05.2007, 16:51
Yine bir deste futbolcu almaları muhtemel Nerde bi sıradan ötesi topçu var bulup getirirler Hiç bi yerde verilmeyen yıllık ücreti verirler Sözde eksikleri kapatmak için gerçekte laf olsun diye yapacakları yığınla transfer içinden doğru transfer sayısı 3 ü geçmez Yaptıkları maksimum 3 doğruyu 4-5 yanlışla götürürler Elde yine sıfır kalır 300-500 bin doların hesabını yaparken kulübü uğrattıkları zarar milyon dolarları geçmiştir çoğu kez
Şu transfer işini adam akıllı yapmadığımız sürece başarı tamamen tesadüflere kalmıştır

Yunus Emre AYAZ
22.05.2007, 16:53
ayman TÜRK STATÜSÜNDE DEĞİL ...

seneye inşallah.

türk statüsünde hemde 2 yıldr.

daedalus
22.05.2007, 17:33
Başkan yine açıklama yapmış " Lig Şampiyonluğu ilk hedefimiz" diye. Allah razı olsun!! Geniş bi kadro kuracakmışız.

Peh!! 35 tane oyuncumuz varmış. Daha kaç tane adam olacak geniş olması için kadronun. Nitelikli oyuncu almak önemli. Önce elindeki 35ten işine yaramayanları ve yaramayacakları gönder, sonra alacaklarına bakarsın. Önce sırtındaki yükten bi kurtul. Djokaj, Jun hala bu takımın oyuncusu. Musampa'ya boşu boşuna para verdin, yedekte beklettin. Brezilya'nın en yetenekli genç kalecisini aldın, körelttin.

Geçen seneki transfer rezilliklerinden sonra, özellikle de Brezilya seferinden, hiç merak etmiyorum kimi alacaksınız. Nasıl olsa sıradan, vasat adamlarla kadroyu şişirmeye devam edeceksiniz.

35 oyuncu!!! Şok oldum okuyunca. 10 kişi Sebata verseydiniz de düşmeseydi bari Sebatımız da...

Yeni bir transfer rezaletine hazırlıklıyım ben...

Laz_61
22.05.2007, 17:35
kimi alsalar bos...oyki biz bu sene bu ligde sampiyon olamadik..bi 20 sene daha bekleriz rahat.

Şuayip Aydın
22.05.2007, 17:41
bence en iyi taransfer yeni bir yonetimdir kim nederse desin

Serdar A
22.05.2007, 17:42
Not; Aşağıda yazılanların gerçekler ile bir ilgisi olmayıp , tamamen hayal ürünüdür

------------------------Tolga------------------------

Tayfun-----Stepanov------Emre Güngör-----Wederson
-----------------------Hüseyin-----------------------

Yattara----------------Gökdeniz-------------Mansare

----------------------Fatih Tekke--------------------
----------------------Umut Bulut--------------------

Menajer Şenol Güneş TD: Giray Bulak yardımcı TD: Hami Mandıralı , Osman Denizci
Futbolcu İzleme-Scouting: Lemi Çelik, Archil Arvaladze
Altyapı Sorumlusu: Özkan Sümer
Futbol şube sorumlusu: Ahmet Suat Özyazıcı
Başkan Yardımcısı: Necmi Perekli
Asbaşkan - Satın alma ve yatırım: Ahmet Ağaoğlu
Başkan: .........( hayallerin bittiği yer )

Şuayip Aydın
22.05.2007, 17:53
hasagic veya martinez
tayfun cora
stepanov
risp
werderson
yattara
mehmet topuz
mehmet nas
gokdeniz
umut bulut
fatih tekke

TD : senol gunes

yonetim : m.ali.yılmaz as.b :ahmet agaoglu

sene hem uefa kupası hem fotis turkiye kupası hemde turkcell super lig şampiyonlugu ve kupası iste hayalim

yedekler

tolga
murat ocak
musa buyuk
ersen martin
ceyuh
simek
cagdas atan
erdnic yavuz
volkan yaman
ali bilgin
omer rıza
cello
ferhat
sinan kaloglu

selcuk
22.05.2007, 17:58
Khalid Boulahrouz
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_4489_2006_1.jpg
FC Chelsea Premier League
milli takim: Niederlande
dogum tarihi: 28.12.1981
yas: 25
boy: 1,82
vatandaslik: hollanda ,Marokko
ayak: sag
takimi (RN): FC Chelsea (9)
Posision: defans http://www.transfermarkt.de/bilder/position/6.gif
Positionsdetails: stoper
kontrat: 2009
degeri: 9.800.000
menejer: SP International

boulahroux u chelsea yollamak istiyor
morinho la yildizlari hic barismadi, hatta son zamanlardaki maclarda morinho sakatliklar yüzünden 16 oyuncuyla maca cikti ve sorunsuz khalidi almadi kadroya
chelseanin yollama litesindeki ilk isim
ve bizdende su an ayrilmak isteyen milan var
chelseaninde onu istedigini biliyoruz yani güzel bi takas olur bence ve imkani olan bi transfer ama bu yönetiminin böyle bi transferi becercegini sanmiyorum

hamburgda sag bekte oynamisti ve basariliydi

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 18:00
ne kadar kolay yahu sağ bek olmak..
tayfun cora dan sağ bek yaptınız trabzonspor a ya helal olsun diyeceğim size..
tayfun hangi ileri özellikleri ile sağ bekten ileri çıkıp hücumu destekleyecek, hangi olmayan savunma özelliği ile hücumu desteklerken arkasını da boş bırakmayacak...
musaya tek yönlü diye kızıyoruz.
tayfun yönsüz... ne işi var bu takımın 11 inde...

TSKara61
22.05.2007, 18:05
Evet Tayfundan futbolcu olmaz.

selcuk
22.05.2007, 18:13
yav nedemek tayfundan futbolcu olmaz
sizden olduda anliyorsunuz bu isten
nede olsa kendi usagimiz hemen yerin yedi kat dibine sokalim
tayfun professiyonel olub a takima ciktiginda türkiyenin gelecegi en aydin topcularindan biri oldugunu unuttugunuz sanirim
er topcu ayagi kirildikdan sonra böyle düsüsler yasayabilir
ama kayseride bu sezon yine büyük ilerlemeler basardi ve eminimki eski formuna kavusacaktir sizide utandirtacaktir

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 18:16
tayfun u lige çıktığından beri takip ederim.. yaşım gayet müsayit.. hiçbir zaman geleceğin yıldızı olarak lanse falan edilmedi..

ağır yapısı ile bek oynaması zaten imkansız.. olsa olsa arada bir oynadığı stoper de oynar.. orada da sadece yedek bekler.

tayfun un bizim çocuğumuz olması büyük takımda oynayacak kapasitede olmamasını değiştirmez..
a.sebat değil burası..
tayfun yıldız adayı da değildi çıktığı zaman.. geldiği zaman da vasattı halen daha vasat...
asıl kapasitesi yetmeyen topçuları alıp büyük takıma yerleştirmek sonra da tribünlerle karşı karşıya getirmektir kendi çocuğunu harcamak..
bırakın kapasitesinin yettiği yerlerde oynasın..

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 18:18
sizden olduda anliyorsunuz bu isten

ziya doğan kafası ile konuşacaksan hiç konuşmayalım..o da bankacıya sen git bankacılık yap demişti..
futbolcu olmamam futboldan anlamamamı gerektirmez..
boş boş konuşma..

selcuk
22.05.2007, 18:29
bu yönetimi ilk istemeyenlerin en basinda gelen benimdir
ilk istifaya cagirilan basligida ben acmistim
ozamanlar sizin gibi futboldan anlayanlar daha marcelo transferini kutluyup sampiyonluk parolalarindan konusuyordunuz ben sizi uyarirken
aynisi ziya dogan geldigindeydi eminmisin hic adam gibi adam yazmadigina

bu takimi sampiyon yapacak oyuncular varsa bunlarin isimleri tolgalar tayfunlar selimler ali ler erginler ufuklardir

gerçekefsane
22.05.2007, 18:33
bu takimi sampiyon yapacak oyuncular varsa bunlarin isimleri tolgalar tayfunlar selimler ali ler erginler ufuklardir

Altyapıdan çıkan oyuncular A.Sebatta A.Sebat Lig Bye düştü ;)Alt yapıdan yetişen yıldız adayı vardıda Trabzonspor oynatmadımı Tayfun Trabzonspor sağbek oynayamaz.

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 18:35
bu yönetimi ilk istemeyenlerin en basinda gelen benimdir
ilk istifaya cagirilan basligida ben acmistim
ozamanlar sizin gibi futboldan anlayanlar daha marcelo transferini kutluyup sampiyonluk parolalarindan konusuyordunuz ben sizi uyarirken
aynisi ziya dogan geldigindeydi eminmisin hic adam gibi adam yazmadigina

biraz araştırırsan ziya doğan için hiç adam gibi adam yazmadığımı görürsün...
hiç şampiyonluk narası falan da atmadım.. eğer bir ithamda bulunacaksan önce araştıracaksın.. ortaya palavra sıkmayacaksın...
boşa araştırma.. benim ziya doğan a adam gibi adam dediğimi bulamazsın. çünkü beni adamlığı değil t.direktörlüğü ilgilendirir.. işini beceremedikten sonra isterse dünyanın en namuslu adamı olsun...

bir oyuncunun trabzonlu olması tek başına bu takımda oynaması için yeter şart değildir..
yeteneği kısıtlı olan futbolcular büyük takımda oynayamazlar..
oynatırsan eninde sonunda kendi şehrinin taraftarları tarafından yuhalanır ondan sonra gereksiz yere çocuğu da kaybedersin...

tekrar ediyorum, tayfun hiçbir zaman yıldız olarak lanse edilmedi.
kendinize masal anlatmayın.
tayfundan trabzonspor a topçu olmaz.
hele hele sağ bek hiç olmaz.

abdurrahman deseniz bi nebze anlayacağım.. sürati falan var.. tayfun hangi özelliği ile ts nin sağ bekine konacak anlamış değilim.

selcuk
22.05.2007, 18:40
Altyapıdan çıkan oyuncular A.Sebatta A.Sebat Lig Bye düştü ;)Alt yapıdan yetişen yıldız adayı vardıda Trabzonspor oynatmadımı. Yerlinin yerlisinin yerlisi

evet ikisi listeden öyle oldu :D
ama ufukla selimin potansiyeli türkiye ligine fazlasiyla yetmiyecegeni söliyebilirmisin
sadece dogru td gerek

ve desert görecegiz
ve bence stoperde oynatilmali

gerçekefsane
22.05.2007, 18:40
abdurrahman deseniz bi nebze anlayacağım.. sürati falan var.. tayfun hangi özelliği ile ts nin sağ bekine konacak anlamış değilim.
kendi çocuğumuz ya :confused:

gerçekefsane
22.05.2007, 18:44
evet ikisi listeden öyle oldu :D
ama ufukla selimin potansiyeli türkiye ligine fazlasiyla yetmiyecegeni söliyebilirmisin
sadece dogru td gerek

Bu iki oyuncuda sıradan takımda oynar Trabzonsporda oynayamaz. Trabzonspor yarışmacı takım değil Biz şampiyonluğa olamıyoruz ya ,neden olamadığımız açık Trabzonsporu yarışmacı takım yapıyoz. sahaya çıkarken biz kaybetmişiz Biz yarışmacı takım değiliz bu kadar basit.

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 18:44
kendi çocuğumuz ya :confused:

bu ayının yavrusunu sevmesinden farksız bi sevgi.
at çocuğu tribünlerin önüne yesinler..

yetersiz kardeşim çoğu..
ufuk diyorsun.. 40 kere izledim. tekniği iyi fakat güçsüz.. o fizikle nasıl kaldıracak 1. lig mücadelesini.. yaşları 18 değil bu adamların fiziklerini güçlendirelim iki dakikada..

selim i ben de beğeniyordum.. bursaya kiralandığında kızmıştım hatta bir dönem..

fizik kapasitesi yetersiz saydığın adamların çoğunun... üzerlerine ziya usulü at kondüsyonu da bassan adamlar güçsüz..
tayfun güçlü .. ama o da ağır.. teknik kapasitesi yok...

oynatalım trabzonspor da geçen sene olduğu gibi sonunda tribünler sövsün çocuğa...

işi ehline vermezsen, işi verdiğin adamın kariyerini de tehlikeye atarsın...

selcuk
22.05.2007, 18:48
sezon basi aynisi stuttgartin topcularina deniliyordu ne oldu

ve desert bi futbolcu ts in ilk onbirine 18 19 yasinda giriyorsa bu benim icin star olarak lanse edilmekdir
aynisini fatih, hüseyin, hami ve bircok daha oyuncuylada yasadik

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 18:52
sezon basi aynisi stuttgartin topcularina deniliyordu ne oldu

ve desert bi futbolcu ts in ilk onbirine 18 19 yasinda giriyorsa bu benim icin star olarak lanse edilmekdir
aynisini fatih, hüseyin, hami ve bircok daha oyuncuylada yasadik

eğer avrupa konuşacaksak avrupada futbolculara verilen altyapıdan bahsedeceksin önce.
salt yetenekle ya da salt güçle futbolcu olunmaz.
hem yetenekli olacaksın, hem de fiziki altyapın kuvvetli olacak.

stutgart ki bir alman takımı.. fiziki eğitimin en sağlam olduğu yerlerden biridir.. gelip karşılaştırdığın yere bak hele..

salt yetenekle bir yere varılmaz.

18-19 yaşında bu takım çok topçu girdi.. hepsi de uçtu gitti.
yıldız adayı olarak lanse edilen son altyapı topçun ali şen di.. o da kendini yedi.
saydığın adamların hepsini topla teknikleri ali şen kadar etmez.
ama tek başına teknik hiçbirşey ifade etmez.

örnekleri pek çoktur..
o yüzden trabzonluymuş da bizim çocuğumuzmuş....
manavdan karpuz seçmiyoruz.. bu bizim oranın karpuzu onu alalım..

gerçekefsane
22.05.2007, 18:57
manavdan karpuz seçmiyoruz.. bu bizim oranın karpuzu onu alalım..

ustad sizin oranın karpuzu iyi dimi. Trabzonspor Cemi vermemiş Trabzonspor sana kaçtane oyuncu vercek, Ha verdiklerimiz kendini geliştirmişmi Takım LigBye düştü Oftaş 1.lige çıktı bilmesek :confused:A.Güzeldal Belediyede şampiyonluk yaşadı Alide bizim altyapıdan çıkmadı:cool: Trabzonsporu yarışmacı takım yapmayında:mad:

selcuk
22.05.2007, 19:01
fizik depolanir o en ufak sorun
ali sende kimsnin sucunu göremiyorum o kendini yedi ona denilecek bise yok yazik oldu

ben birkere kendi cocugumuz yazmadim farkindasinizdir sanirim siz her mesajinizda yaziyorsanizda
ben bu usaklarla denenmesini istiyorum cünkiyüreklerini ortaya kuyacaklarini biliyorum son dk. ya kadar savasacaklar, önemli olanda budur
eger taraftar kendi oyuncusunu yuhaliyorsa bu oyuncunun yanlisi degildir o taraftarlari yönlendirenin yanlisidir ve bu yanlisda yönetimindir

Serdar A
22.05.2007, 19:02
bu ayının yavrusunu sevmesinden farksız bi sevgi.
at çocuğu tribünlerin önüne yesinler..

.....

oynatalım trabzonspor da geçen sene olduğu gibi sonunda tribünler sövsün çocuğa...

işi ehline vermezsen, işi verdiğin adamın kariyerini de tehlikeye atarsın...

Evet bu sözlere katılmamak mümkün değil.

Fakat merak ettiğim bir kaç nokta var;
FBnin GSnin Bjknin şampiyon sağ bekleri Tayfun'dan çok çok iyi topçular mıydı. Sistemini tıkır tıkır oynatan bir teknik adam ve sağ kanadı domine eden Yattara ve Gökdenizin arkasında , görevini yapan bir Tayfunun başarı olasılığı hiç mi yoktur?

Eğer bu tatsızlığın çıkışı benim mesajım ise benim dikkat çekmek istediğim nokta; bu takıma 2-3 takviye yeter , asıl transferlerin yapılması gereken noktanın futbol takımından öte idari alana yapılmasını vurgulamaktı. Yoksa sağbek'e ister Tayfun olsun ister abdurrahman , isterse aslında o mevkinin oyuncusu olmayan musa...

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 19:05
fizik depolanir o en ufak sorun
ali sende kimsnin sucunu göremiyorum o kendini yedi ona denilecek bise yok yazik oldu

ben birkere kendi cocugumuz yazmadim farkindasinizdir sanirim siz her mesajinizda yaziyorsanizda
ben bu usaklarla denenmesini istiyorum cünkiyüreklerini ortaya kuyacaklarini biliyorum son dk. ya kadar savasacaklar, önemli olanda budur
eger taraftar kendi oyuncusunu yuhaliyorsa bu oyuncunun yanlisi degildir o taraftarlari yönlendirenin yanlisidir ve bu yanlisda yönetimindir

yahu tayfunun denenecek neresi kaldı merak ediyorum???
sende yapamadı.. kayseriye gitti şimdi orada çok mu iyi durumda...
gene vasat...
denenmek ayrı mevzu .. tabii ki deneyeceksin.. lakin tayfun un denenmemiş bir durumu yok. yapamadı gönderildi.. tekrar alınması için gerekli performansı gösterdi mi???

fatih tekke zamanında gönderildi bu takımdan. yetenekliydi güçlüydü ama sorunluydu.. gittiği takımlarda her zaman çok iyi oynadı.. 2 kere bacağı kırılmasına rağmen.. ama her zaman iyi futbolcuydu. kendini ispatladı..

burada denendikten sonra gittiğin yerde de kendini ispatlayamamış adamı neyapacağız??

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 19:08
Evet bu sözlere katılmamak mümkün değil.

Fakat merak ettiğim bir kaç nokta var;
FBnin GSnin Bjknin şampiyon sağ bekleri Tayfun'dan çok çok iyi topçular mıydı. Sistemini tıkır tıkır oynatan bir teknik adam ve sağ kanadı domine eden Yattara ve Gökdenizin arkasında , görevini yapan bir Tayfunun başarı olasılığı hiç mi yoktur?

Eğer bu tatsızlığın çıkışı benim mesajım ise benim dikkat çekmek istediğim nokta; bu takıma 2-3 takviye yeter , asıl transferlerin yapılması gereken noktanın futbol takımından öte idari alana yapılmasını vurgulamaktı. Yoksa sağbek'e ister Tayfun olsun ister abdurrahman , isterse aslında o mevkinin oyuncusu olmayan musa...

Gs aynı dertten muzdarip yana yakıla sağ bek arıyor..
bjk de.. ali güneş(en son kadro dışı bırakılmıştı), ali tandoğan..
fenerde serkan, önder turacı. m.yozgatlı bazen bek bazen açık olarak oynatılıyordu.. sıkışıklığa göre giriyor genelde..
şimdi getirip bu adamları tayfunla karşılaştırmak abestir..

selcuk
22.05.2007, 19:10
ben tayfunla degil hepsinle beraber denenmeli yazdim
tayfun öylede böylede büyük kapasiteli futbolcu tek sorun bunu bu sezon ya kanitlar yada bi ali sen metin aktas.... gibi oyuncularin yoluna girerbu takimin en ufak sorunu bu
kimse tutmasa milani korsun sag beke son sirbistan milli macindada oynadi sagbekte ve kirmiziyi yiyene kadar basariliydi

gerçekefsane
22.05.2007, 19:11
ha bide tayfun sağbek olsa:confused:

selcuk
22.05.2007, 19:12
ha bide tayfun sağbek olsa:confused:

evet stoperde oynatilmali ama bosluk sag bekte ve sadece orada degil

gerçekefsane
22.05.2007, 19:14
evet stoperde oynatilmali

stoperde oynattık şampiyonlar ligi önelemede başımıza neler geldi dimi;)

selcuk
22.05.2007, 19:15
öyle düsüsler olur dedik yine onlari karistirma :D

gerçekefsane
22.05.2007, 19:17
öyle düsüsler olur dedik yine onlari karistirma :D
kritik maçlarda düşüş olmaz dimi;) ligde 34 mac oynuyon telafisi varda. Ön elemenin telafisi zor bu kadar basit

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 19:18
sağ bek oyuncusunun yapması gerekenler belli.
4-4-2 oynuyorsun şu anda.. 4 lü savunma oynuyorsan beklerin ileri çıkıp açıkları destekleyecek.
çakılı 4 tane adam savunmada duracaksa 4 lü oynamanın alemi yok. 3 lü oynarsın liberolu gömülü savunma yaparsın.
4 lü savunmanın esprisi beklerin ileri çıkarılması zaten.
tayfun ileri geri yapacak bir oyuncu değil..

selcuk
22.05.2007, 19:23
bir maclik düsüsden konusmuyoruz ozamanlar sakatligindan sonra saaten tayfun büyük bi düsüsdü
yanlis olan onu oynatmakti ilk takimda ilk basdan
öyle bi sakatlik gecirmis bi genc oyuncuyu biraz dinlendirmelisin biraz pafda oynatirsin yavas yavas forma gelmesini beklersin ve gercekden formu cok yükseldigi zaman oynatirsin
tayfun direkmen kurtlar sofrasina atildi ve sonucu bu oldu
ins kendine gelmistir ve basarili olur önemli olan bu sefer taraftar gercekten desteklemeli onu

gerçekefsane
22.05.2007, 19:25
@stichus

masada hangi oyuncular var Pascal gelcekmi bide arjantinli lavezzi gündemdemi

Mehmet Fatih Yavuz
22.05.2007, 19:27
@stichus

masada hangi oyuncular var Pascal gelcekmi bide arjantinli lavezzi gündemdemi.

bunca zamandır yoktu hayrola.. transfer dönemi üyemiz mi..:D

selcuk
22.05.2007, 19:29
pascal bence hayal transferi cok zor ve bu yönetimin gerceklestirebilecegi türden oldugunu sanmiyorum

surmeneli_keles
22.05.2007, 19:53
yaw wederson falan bence gecın bunları soyle kalıtelı bı yabancı alalımmm ama oyle pili bitmişlerden degıllll fransada ıngılterede guzel oyuncularr var bırazda oralara yonelmekkk gerekııırrr

Serdar A
22.05.2007, 20:13
yaw wederson falan bence gecın bunları soyle kalıtelı bı yabancı alalımmm ama oyle pili bitmişlerden degıllll fransada ıngılterede guzel oyuncularr var bırazda oralara yonelmekkk gerekııırrr

Londra'da top oynayan sıradan bir oyuncu gelip Trabzon'da uzun yıllar oynar mı ?
Asıl ingiltere liginin beslendiği ülkelere bakmakta fayda var. Henüz hayat standartlarını yükseltmemiş , mütevazi maaşlara top oynayabilen adam lazım.

Misal; Yattara'nın bugün İngilterede/Fransada top oynamıyor oluşu , onun şansızlığı olduğu kadar trabzon içinde bir şansdır. Türkiye ligi şartlarında bu kalitede 3-4 oyuncu bulduğunuz zaman zaten şampiyonluğa çok rahat oynanır.

smertkan
22.05.2007, 21:05
Bu iki oyuncuda sıradan takımda oynar Trabzonsporda oynayamaz. Trabzonspor yarışmacı takım değil. Biz şampiyonluğa olamıyoruz ya neden olamadığımız açık Trabzonsporu yarışmacı takım yapıyoz. sahaya çıkarken biz kaybetmişiz. Biz yarışmacı takım değiliz bu kadar basit.

Yarışmacı takıma yani idda eden bu maçı ne olursa olsun alacağım diyen takım. ilave olarak Final maçlarını alan bir takım kurmalıyız.Yani Çıkıp Saracağolunda fb eziğini ezmeliyiz. gs yi evinde yıkmalıyız.

Bu nedemek Final maçı onayabilmek demek.Dinamo kieve 2-1 den nasıl aelendik Erciyese nasıl Uefa yolu açtık bunları iyi düşünmek gerekir.

Ben Yıllardır 96 taki kırılmadan beri Final Maçı alabildiğimizi görmedim.Biliyorum iki kupa var ama onlar birazda ERsun Yanal risk alması üzerine kuruluydu.

Bu nedenle Tayfun Selim Ufuk böyle br kadroda yer almazlar ha kiralayalım pişsinler tabi altı yanmadan satmak kaydıyla olur.

Bie lazım olan oyuncular. Ve gönderilmesi gerekenler

1 Kaleci (1. yada 2.) (Hasagiç yada Martinez ) giden Jefry

1 Kaleci(3.) giden Ahmet Şahin

2 Sağ bek (DA Silva Konya) (Abdurrahman)

1 Sol bek (Faruk Bayer ) Giden Celalettin ve Mustafa Keçeli

1 Ortasaha oyun kurucu (?) Giden Ceyhun

1 Sol Ortasaha (Gogua) Giden Musampa

1.santrafor (?) Giden Ersen, Ömer Rıza

Telafuz edilen Futbolculara bakıyorum. Feinduno dışında kaliteli adam pek yok ama oda sağ kanat.Gerçi Hucuma dönük ortasahada oynayabiliyor.Bizim aradığımız adam olurmu bilemem.Onu alırsak birde oyun kurucu alacağız. Santrafor deseniz Umut zaten Santrafor arkası

Gogua yı çok beğenmiştik.Oda Tarnsfer yapmış Rusya liginde .

Fall fenere iyi gol attı ama Yırtıcı Santrafor özelliği varmı?

Medallion
22.05.2007, 21:23
Taraftar gine transfer ruyasinda. Allah yardimciniz olsun...

Bu taraftar hicbir seyden cekmedi, transfer hikayelerinden cektigi kadar...

Yaptiklarini, yapacaklarinin gostergesi oldugu icin pek umutlanmamak lazim...

Samet Berber
22.05.2007, 21:26
takıma bi tane adam gibi bir orta saha birde defansın sağına bir topçu alındımı gelsin seneye uefa gelsin türkcell süper lig gelsin fortis :):):):)

marcelinhos100
22.05.2007, 22:28
Martinez'e Alman ve İspanyol talipler

Bundesliga ve La Liga takımları Sakaryaspor'un Kolombiyalı file bekçisi Martinez'e kanca taktı.

Almanya 1. ligi (Bundesliga) ve İspanya 1. Ligi (La Liga) takımları Kolombiyalı file bekçisini transfer etmek için Sakaryaspor yönetimine teklif götürdü. Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu Martinez'e yapılan transfer tekliflerini doğruladı. Martinez için Türkiye'den hiç bir kulübün kendileri ile temasa geçmediğini belirten Hacıeyüpoğlu, Almanya ve İspanya 1. Lig kulüplerinin Martinez için teklifte bulunduğunu kaydetti.

Martinez'le 2 yıllık daha sözleşmelerinin bulunduğunu ifade eden Hacıeyüpoğlu, iyi bir teklif gelmesi durumunda Martinez'i kulübün menfaatleri doğrultusunda gönderebileceklerini dile getirdi. Hacıeyüpoğlu, şunları söyledi:
"Martinez bizim sözleşmeli oyuncumuz. Biz kendisinden memnunuz. Kendisine ihtiyacımız var. Ancak iyi bir teklif gelmesi durumunda göndermeyi düşünebiliriz. Alman ve İspanyol kulüplerinden teklif var. Bu kulüplerin isimlerini açıklayamam. Bunu düşünüyoruz."
Hacıeyüpoğlu, Martinez'in transferi konusunda Beşiktaş kulübünden kendilerine bir teklif gelmediğini açıkladı.

Tarih: 22.05.2007 Saat: 16:47

ceserdar
22.05.2007, 22:46
Transfer dosyamız açılmadan kapanmıştır.

Samet Berber
22.05.2007, 22:51
Transfer dosyamız açılmadan kapanmıştır.
:D:D:D:D:D:D:D:Dçok iyiydii

gerçekefsane
22.05.2007, 23:25
Yarışmacı takıma yani idda eden bu maçı ne olursa olsun alacağım diyen takım. ilave olarak Final maçlarını alan bir takım kurmalıyız.Yani Çıkıp Saracağolunda fb eziğini ezmeliyiz. gs yi evinde yıkmalıyız.

Bu nedemek Final maçı onayabilmek demek.Dinamo kieve 2-1 den nasıl aelendik Erciyese nasıl Uefa yolu açtık bunları iyi düşünmek gerekir.

Ben Yıllardır 96 taki kırılmadan beri Final Maçı alabildiğimizi görmedim.Biliyorum iki kupa var ama onlar birazda ERsun Yanal risk alması üzerine kuruluydu.

ustam Biz şampiyonluğa oynayan takımız yarışmacı takım değiliz Şampiyonluk dışında hedefimiz olmayacak.biz şampiyonluğa oynayacaz. Trabzonspor yarışmacı takım diyosak biz sıradan anadolu takımı oluruz. Bizim başarısızlığımız bu takımı yarışmacı takım yapıyo olmamız. Lig iyi yerde bitireceğiz diyosak biz sıradan takımız.Trabzonspor Yarışmacı takım değil bu kadar basit.

Berat
22.05.2007, 23:33
Bazı arkadaşların bahsettikleri "Da Silva (Konyaspor)" sağ bek değil sol bektir..

TSknbkTS
22.05.2007, 23:34
Evet Tayfundan futbolcu olmaz.

sen çok iyimsersin.

TSknbkTS
22.05.2007, 23:37
Martinez'e Alman ve İspanyol talipler

Bundesliga ve La Liga takımları Sakaryaspor'un Kolombiyalı file bekçisi Martinez'e kanca taktı.

Almanya 1. ligi (Bundesliga) ve İspanya 1. Ligi (La Liga) takımları Kolombiyalı file bekçisini transfer etmek için Sakaryaspor yönetimine teklif götürdü. Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu Martinez'e yapılan transfer tekliflerini doğruladı. Martinez için Türkiye'den hiç bir kulübün kendileri ile temasa geçmediğini belirten Hacıeyüpoğlu, Almanya ve İspanya 1. Lig kulüplerinin Martinez için teklifte bulunduğunu kaydetti.

Martinez'le 2 yıllık daha sözleşmelerinin bulunduğunu ifade eden Hacıeyüpoğlu, iyi bir teklif gelmesi durumunda Martinez'i kulübün menfaatleri doğrultusunda gönderebileceklerini dile getirdi. Hacıeyüpoğlu, şunları söyledi:
"Martinez bizim sözleşmeli oyuncumuz. Biz kendisinden memnunuz. Kendisine ihtiyacımız var. Ancak iyi bir teklif gelmesi durumunda göndermeyi düşünebiliriz. Alman ve İspanyol kulüplerinden teklif var. Bu kulüplerin isimlerini açıklayamam. Bunu düşünüyoruz."
Hacıeyüpoğlu, Martinez'in transferi konusunda Beşiktaş kulübünden kendilerine bir teklif gelmediğini açıkladı.

Tarih: 22.05.2007 Saat: 16:47

yeme bizi aga piyasayı kızıştırmaya çalışıyon.kim yer bu dolmaları.Hele bizim tüccar albayrak hiç yemez.Ligden düşmüş takımın topçusunu hangi ispanyol ne yapsın.

gerçekefsane
22.05.2007, 23:51
son dakika haberler topicinde osmanovski yazıyo

AYYILDIZ
23.05.2007, 01:04
Ali guzeldal geri alinmali erginide takimda gormek istiyorum stili ayni Fatih Tekke sezon basi onun icin israr edilirse yeni Fatih geliyor demislerdi yanlis hatirlamiyorsam Ntvde.Ali Bilgin-Engin-Abdurrahman-Serhat alinmali bu cocuklarin hepsi Trabzonlu hepsinide 3 istanbul takimi istiyor hemen almamiz lazim.

Erdem Keser
23.05.2007, 01:18
Bu takıma forvet şart oldu türkiyeden alınacak tek adam ali güzeldaldır gerisi yalan

zahido
23.05.2007, 01:22
son dakika haberler topicinde osmanovski yazıyo

http://www.youtube.com/watch?v=8_dlqae-wLc

zahido
23.05.2007, 01:26
http://www.gfdb.com/Player.10776.Yksel-Osmanovski.aspx

leşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş...

hüseyin1975
23.05.2007, 07:32
TRABZONSPOR BAŞKANI'NDAN TRANSFER İTİRAFI

'İstanbul'u istiyorlar'

Nuri Albayrak, transferde büyük bir handikapla karşı karşıya kaldıklarını söyledi,"Ne kadar kapışırsanız kapışın, yüzde 80'i İstanbul takımlarını tercih ediyor" diye konuştu

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/23/spor/resim/spo04.jpg
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, yerel bir televizyon kanalında taraftarın sorularını yanıtladı, ilginç açıklamalar yaptı.
Bordo - mavililerin gelecek sezon için hedefini şampiyonluk, Türkiye Kupası ve UEFA Kupası'na gidebilmek olarak sıralayan Albayrak, transferde yaşadıkları güçlüklere dikkat çekti. Trabzonspor Başkanı, "Siz ne kadar kapışırsanız kapışın, futbolcuların yüzde 80'i İstanbul'u istiyor. Yurt dışından gelen oyuncular da Trabzon'da sosyal şartlar konusunda sıkıntı çekiyor. Trabzon'un şartlarını kaldırabilecek futbolcu alacağız" diye konuştu.
Takımdan gönderilecek futbolcuların isimlerinin belirlenmesi için henüz erken olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Albayrak, "Biz geçen yıl sattığımız oyuncuların hepsinden kâr ettik. Bu sezon da satacağımız futbolculardan zarar etmeyeceğiz" dedi.
Stat projesinin hayata geçmesi durumunda yeniden başkanlığa aday olacağını da açıklayan Nuri Albayrak, sözlerini şöyle tamamladı:
"İstanbul Kartal'daki benzin istasyonunu bitirdik. Buradan 15 yılda 16 milyon dolarlık bir gelir bekliyoruz. Bunun dışında stat projemiz var. bu proje benim için alınacak olan saha sonuçlarından çok daha önemli. Eğer stat projesi konusunda aşama kaydedersek, yeniden başkanlığa adaylığımı açıklarım. Bu konuda görüştüğümüz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'da projenin arkasında olduğunu vurguladı. Şu ana kadar hep günübirlik düşünüldü. Bu sorunu aşmak istiyoruz."
----------------------------------------------------------------------

Transfer yapmayacak ya simdiden Milleti kandirmaya calisiyor!
Be Adam 80% Istanbulu istiyor diyorsun! Ne ALAKA! Paranin yüzü sicakdir. Sen iyi bir Kadro kuracagim de ve iyi sartlar sun, bakalim kim gelmiyormus!

Bahtiyar
23.05.2007, 08:25
Aç oyuncu alınacak

http://www.gunes.com/2007/05/23/resim/s4.jpg Bu sezon umduğunu bulamayan Trabzonspor, yeni sezonun planlarını yapıyor. Trabzon'un önünün açık olduğunu söyleyen teknik patron Doğan, 'Başarıya ve futbola aç oyuncular alacaklarını vurguladı
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ziya Doğan, yeni dönemde futbola aç oyuncular transfer etmeyi planladıklarını söyledi. Trabzon'un ve Trabzonspor'un sosyal yapısına uygun, sağlam karakterli futbolcuları tercih edeceklerini söyleyen Doğan, 'Buna özellikle dikkat edeceğiz. Hakan Şükür Arabistan'a neden gider, tabii ki para için' diye konuştu.

TÜRKİYE'Yİ AŞARIZ
TÜRKİYE'ye veya Trabzonspor'a yurt dışından gelen karıyerli futbolcuların da para için geldiğini belirten Doğan, 'Arçil-Şota gibi oyuncuları bulup çıkarmalıyız. Trabzonspor'un önü açık. Tek vücut olursak, Türkiye'yi aşarız. Söz veriyorum, seneye büyük işler yapacağız' dedi.

ziya sen somalide bi takım çalıştır. nasıl olsa herkes aç.

Bahtiyar
23.05.2007, 09:40
TS gdip elin 25 yaşındaki yıldız adaylarına para vereceğine Giresunspor da Emre Karaman var 20 yaşında defans dünde gol attı. ben gelecek vaad eden topçu diye bunlara derim. adam gelmiş 30 yaşına ziya onu istiyo 3 sene sonra da futbolu bırakır. hayranım bu ziyanın mantığına. 25-30 yaşındaki topçuya genç denirmi o zaten kendini o yaşa kadar kanıtlaması lazımdı. adam 25 inden sonra Trabzonspor da mı kanıtlayacak kendini.

omermk
23.05.2007, 10:08
buradaki arkadaşların yorumlarını okuyunca neden ts nin 23 sene şampiyon olamadığı bundan sonra da bu kafayla bi 23 sene daha şampiyon olamayacağını anlıyor insan.
hala tayfun un ufuk un ts de oynayabileceğini iddia ediyorsanız konuşacak birşey yok demektir. bi başka arkadaş milan stephhanov la chelsea da kadroya giremeyen bi futbolcuyu takas edelim diyor. yahu londra da yaşayan bi adamı siz trabzon da bi ay yaşatamazsınız. yaşayamaz ben istanbul da yaşıyorum trabzon u çok seviyorum ama bi hafta kaldıktan sonra yapacak bi şey kalmıyor. trabzonda yaşayan arkadaşlarım alınmasın ama bu gerçek. trabzon un transfer yaparken dikkat edeceği ilk konu gelecek futbolcunun hatta ailesinin trabzon da yaşayabilecek olması.
adamların çoğunun eşi gelmiyor trabzon a eee siz kendiniz o futbolcunun yerine koyun eşiniz çocuğunuz sizden uzakta mutlu olabilirmisiniz? futbola konsantre olabilirmisiniz?

omermk
23.05.2007, 10:10
bi de allah aşkına birileri şu ziya hoca nın yetiştirdip türk futboluna kazandırdığı bir futbolcu söylesin de rahatlayalım. adam bursa maçına 16 kişilik kadroyla çıktı ama paf takımdan 2 oyuncuyu kadroya almadı. insan oynatmayacak olsa bile sırf motive etmek için yapar ama nerde onda o ince düşünce.

smertkan
23.05.2007, 10:30
ustam Biz şampiyonluğa oynayan takımız yarışmacı takım değiliz Şampiyonluk dışında hedefimiz olmayacak.biz şampiyonluğa oynayacaz. Trabzonspor yarışmacı takım diyosak biz sıradan anadolu takımı oluruz. Bizim başarısızlığımız bu takımı yarışmacı takım yapıyo olmamız. Lig iyi yerde bitireceğiz diyosak biz sıradan takımız.Trabzonspor Yarışmacı takım değil bu kadar basit.

Yarışmacı takımla ney kasteddiğini anladım.Tazıların yani istanbul finolarının önündeki Tavşan Takım değiliz diyorsun.

Doğru yola Şampiyon olacağız diye çıkılacak takım istiyorsun aynen katılıyorum.Şerefli ikinciliklere karnımız tok bizim.
Bu nedenle Final maçı kazanacak oyuncuları takımda görmek istiyorum. Yani Şükrü Saracoğlunda Feneri yenip Şampiyon olmalıyız.

Yada Dinamo Kievi eleyebilecek bir takım. CL de oynadığında Rakibine ezilmeyecek bir takım.

MELİNOZ
23.05.2007, 10:45
ArkadaŞlar DÜn AldiĞim Habere GÖre Fatİh Tekke %80 Trabzonsporda.... Tam KesİnleŞİnce Sİze BİldİreceĞİm....

Hekimoğlu
23.05.2007, 10:47
ziya sen somalide bi takım çalıştır. nasıl olsa herkes aç.
:D:D bombaydı bu.

Travelair
23.05.2007, 10:55
Ne yazık ki bizim yöneticiler, başkan dahil, demeç vermeseler daha iyi. Her demeçlerinde bir pot kırıyorlar. Bilmiyorlar demek. Kulübü yüceltmekle yükümlüsün ama ne gurur duyduğun kaldı ne %80 İstanbul'a gidiyorlar demen. Sen kendine saygı duymazsan kim sana saygı duyacak? Bu mudur büyük kulüp yöneticiliği?

ofkan
23.05.2007, 11:09
ya arkadaşlar fatih bizde diye haber yazmayın bizleri boş hayellere sokmayın

MELİNOZ
23.05.2007, 11:11
Cİddİ SÖylÜyorum. Seney Tekke Bİzde BÜyÜk İhtİmalle Kİralik.

Yunus Emre AYAZ
23.05.2007, 12:04
ArkadaŞlar DÜn AldiĞim Habere GÖre Fatİh Tekke %80 Trabzonsporda.... Tam KesİnleŞİnce Sİze BİldİreceĞİm....

MELİNOZ albayrağın köyündensin tmm ama o adam fatih i geri getiremez.

Harun-61
23.05.2007, 12:07
Ne yazık ki bizim yöneticiler, başkan dahil, demeç vermeseler daha iyi. Her demeçlerinde bir pot kırıyorlar. Bilmiyorlar demek. Kulübü yüceltmekle yükümlüsün ama ne gurur duyduğun kaldı ne %80 İstanbul'a gidiyorlar demen. Sen kendine saygı duymazsan kim sana saygı duyacak? Bu mudur büyük kulüp yöneticiliği?

abi beyanat olarak yanli$ söylemi$ olabilir...o ba$ka bir tarti$ma konusu...

fakat dogru degilmi ???

bkz: Gökhan Ünal, Wederson, M.Topuz, emre Güngör v.s.

Istanbul takimlari onlari isterken bizi tercih edeceklerini zannetmiyorum...

?.?

Travelair
23.05.2007, 12:11
Gerçek olsa dahi söylenmez. Kaldı ki ben buna inanmıyorum.
Şöyle düşün: Erciyesspor "Ben %80 küme düşeceğim" diyor mu hala? veya sene başında diyor muydu?

Harun-61
23.05.2007, 12:19
Gerçek olsa dahi söylenmez. Kaldı ki ben buna inanmıyorum.
Şöyle düşün: Erciyesspor "Ben %80 küme düşeceğim" diyor mu hala? veya sene başında diyor muydu?

abicim biraz realist olalim :-) veya gecmi$e bakalim...

son birkac senede Umut Bulut di$inda Anadolu Kulüplerinden (klas) bir futbolcu alabildikmi ??? % 95'i Istanbul takimlarini tercih ediyor...

mesela aklima Canakkale'den kaleci Fevzi geliyor, bizde almaya yeltenmi$tik ???
ne oldu;
GS'i tercih etti !, gerci $uan 3. kaleci ya neyse...

onlarca futbolcu ismi yazabilirim...

.

AYYILDIZ
23.05.2007, 12:22

son birkac senede Umut Bulut di$inda Anadolu Kulüplerinden (klas) bir futbolcu alabildikmi ??? % 95'i Istanbul takimlarini tercih ediyor...

ne oldu;

.

Trabzonlu isimlere yönelmek lazım Ali bilgin-engin-serhat gibi

Yunus Emre AYAZ
23.05.2007, 12:34

ne oldu;

.

arkadaşım ;

o üç ezikleri şöhret uğruna kabul edip yedek kalan elemanları çok gördük biz.

karakterli ve kariyerinin sağlam olmasını düşünen adamlarda hep bizi tercih etti.

örneğin ;

umut bulut , tamer tuna (fener biyerlerini yırttı zamanında biz aldık) , erman özgür ki buda aynı..

yani sorun seçimlerde deil seçenlerde zaten bize öyle şöhret budalası karaktersiz insanlar lazım deildir.

BİZ TRABZONSPORUZ bunu unutmayalım...

saygılarımla..

atlantis
23.05.2007, 12:34
Gökhan Ünal Demiştiki, beni tüm ist takımları istiyor..Trabzonspor'da teklif götürdü ama Trabzonda çok baskı var Trabzon Futbol'la yatıp kalkan bir şehir.Sosyal yaşamda da Futbocular üzerine çok baskı var demişti..
Gelmeye sıcak bakmıyor. Bu da ayrı bir sebep..
Fatih'in Trabzonspor'a kiralık olarak geliyor açıklaması bile beni heyecanlandırdı..
Keşke gelse Umutla birlikte 50 gol atarlar.

smertkan
23.05.2007, 12:40
Bazı arkadaşların bahsettikleri "Da Silva (Konyaspor)" sağ bek değil sol bektir..

www.Transfermarkt.de adresinde Da silva

Kaue Caetona Da Silva 24 yaşında 1.70 boyunda hem Sol Hem Sağ kanat olarak veriliyor. Yanlış varsa onların Yalancısıyım. Onun Yattara ile karşı karşı oynadığını ve Yattaraya karşı çok iyi savunma yaptığınıda gördüm.Ayrıca Hucumuda çok iyi.Ayrıca Yattaranın arkasında oynayacak kişinin bütün kanadı tek başına kullanması gerekecek. Yani oraya çok iyi bir adam almak gerekir.

Sol kanata Gelince Faruk bayer yine Yattarya karşı oynamıştı ve Hucumdada çok iyi işler yapıyor ama o olmazsa Da Silva onun yerine düşünülebilir.

Yine aynı Sitede Feinduno Ofansif Ortasaha Gogua veLinderoth defansif Ortasaha olarak veriliyor.

littlebighorn
23.05.2007, 12:47
arkadaşım ;

o üç ezikleri şöhret uğruna kabul edip yedek kalan elemanları çok gördük biz.

karakterli ve kariyerinin sağlam olmasını düşünen adamlarda hep bizi tercih etti.

örneğin ;

umut bulut , tamer tuna (fener biyerlerini yırttı zamanında biz aldık) , erman özgür ki buda aynı..

yani sorun seçimlerde deil seçenlerde zaten bize öyle şöhret budalası karaktersiz insanlar lazım deildir.

BİZ TRABZONSPORUZ bunu unutmayalım...

saygılarımla..
Haklısın sorun seçenlerde ama Tamer Tuna' nın karakteri sağlam bir futbolcu olduğuna katılamayacağım dolayısı ile o da yanlış seçim. Erman Özgür ise nedenini bir türlü anlayamadığım bir şekilde gönderdiğimiz ve yararlanamadığımız bir oyuncudur.

Sorun yalnız yanlış seçimler değil, oyunculardan yararlanamamak da bir problem olarak gözüküyor.

Semih GÜL
23.05.2007, 12:53
Erman Özgür ise nedenini bir türlü anlayamadığım bir şekilde gönderdiğimiz ve yararlanamadığımız bir oyuncudur.
.

Ne ilginçtir hep benimde aklımda kalan ama cevabını bulamadığım birşey o ? Erman özgür hasandan dahamı kötüydü o gitti hasan kaldı?
Çok beğeniyordum ben ermanı, ama o zaman akçabat süper ligde bişeyler yapabilsin diye verildiğini düşünmüştüm lakin bi daha bize geri dönmeyince şaşırdım...

Travelair
23.05.2007, 13:03
Ortamı oluşturduğun zaman Anadolu'da oynayan insan neden Trabzonspor'a gelmesin?

Bence bu iddialar yanılsamadan öteye geçemez. Sağlıklı bir yapı varsa, ilk hedefi futbol ve maneviyat olan her futbolcu Trabzonspor'u tercih edecektir. Her gece eğlence kulüplerinden çıkmayanları futbolcudan saymıyorum

Her ne olursa olsun, sen başkan olsan, ne yaparsak yapalım, elimiz kolumuz bağlı %80'i İstanbul'a gidiyor, biz de kırıntılarla idare etmeye çalışıyoruz der misin veya o anlama gelen sözler söylemeli misin? Bence kötü niyetle olmasa da yanlış cümleler kuruluyor. "Türk milleti zekidir" diyen birisine mi yoksa "Yok ya Amerika bizden kat kat ileri, onlar bizden çok daha zeki" diyene mi inanırsın. Ben Türk milleti zekidir diyene inanırım, ve onunla hedefe gidebileceğime inanırım

marcelinhos100
23.05.2007, 13:09
M.ÇAKIR&M.TOPUZ'U İSTİYORUM!

Trabzonspor'da Doğan'ın transferde yönetimden ilk talebi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18758_b.jpg

Doğan'ın "Trabzon'a güç katarlar, bunun için ikisini de almalıyız" talimatı üzerine yönetimin bu transferleri bitirmek için harekete geçiyor.

ÖNCELİKLE YERLİLER

Doğan'ın transferde yönetimden ilk isteği Mehmet Çakır ve Mehmet Topuz oldu. Trabzonspor'da geçen akşam Başkan Nuri Albayrak ile biraraya gelen ve transferin genel hatlarını konuşan Teknik Patron Ziya Doğan, öncelikle yerli transfere ağırlık vermeleri gerektiğini ifade ederek, "İlk etapta M.Çakır ve M.Topuz'u alabilirsek, bize büyük güç katalar. Bunların durumuna göre yurt içi transferine yön veririz" dediği belirtildi. Bunun üzerine yönetimin bir kaç gün içerisinde harekete geçecek.

ZOR OLAN M.TOPUZ

Doğan'ın ön görüşme yaptığı Mehmet Çakır'ın Trabzonspor'a sıcak baktığı belirtilirken, Kayseri'nin bırakmayı düşünmemesi nedeniyle Mehmet Topuz'un transferinin şuan için zor göründüğü belirtildi. Ancak yönetim bu oyuncular için şartları sonuna kadar zorlamayı planlıyor. Bordo-Mavililer, ayrıca Antalyaspor'dan Ali Bilgin ve Volkan Yaman ile yine Kayseri'den Gökhan Ünal için kulüplerle ön görüşme yaptığı ve şartlarını öğrendiği de ifade edildi.

marcelinhos100
23.05.2007, 13:10
HASAGİÇ BİTTİ AMA!

Trabzon, Martinez için bastıyor...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18763_b.jpg

GENÇLİK AVANTAJI

Trabzonspor'un kale için düşündüğü iki kaleci Martinez ve Hasagiç'te sıcak gelişmeler yaşanıyor. Hasagiç ile büyük ölçüde anlaşan Bordo-Mavililer'in Teknik Patron Ziya Doğan'ın, "Martinez daha genç ve bize uzun vadede yararı olur" söylemi doğrultusunda Kolombiyalı kaleci için son kozlarını oynuyor. Sakaryaspor'un yüksek bonservisi indirmeye çalışan Bordo-Mavililer, girişimlerinden sonuç alamazsa, Hasagiç'e imza attıracak.

Murat Altun
23.05.2007, 13:11
mehmet topuzu alabilsek tam süper olacak

kayseriye ziya doğanı keçeliyi ömer rızayı nuri albayrakı hacıosmanoğlunu verelim topuzu bize versinler

marcelinhos100
23.05.2007, 13:12
İÇERDE HUZUR VAR!

Trabzonspor'da yönetimin iç transferde 'obsiyon' elini güçlendiriyor ...Sözleşmelerinde obsiyonu kulüpten yana olması nedeniyle Hüseyin'in 2, Yattara'nın da 3 yıl Trabzonspor ile sözleşmesi var. Asbaşkan Sayitoğlu, "İç transferde sıkıntımız yok" dedi

OBSİYON RAHATLIĞI

Trabzonspor'da obsiyon rahatlığı! Özellikle Yattara ve Hüseyin'in sözleşmelerinin bitimine 1 yıl kaldığı için sezon sonu bu oyuncularla masaya oturmaları beklenen yönetim, mukaveledeki obsiyon maddeleri nedeniyle rahat olduğu ortaya çıktı. Yönetimin, gelecek sezon sonu sözleşmelerinin biteceği bilinen Hüseyin ve Yattara için mukaveledeki obsiyonlarının kendisinde olduğu, bu nedenle iki oyuncu ile masaya oturmasını gerektirecek bir durumun olmadığı belirtildi.

SAYİTOĞLU: SORUN YOK

Obsiyonlar nedeniyle Hüseyin'in 2, Yattara'nın da Trabzonspor ile 3 yıl daha sözleşmesinin bulunduğu belirtildi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Hüseyin ve Yattara konusunda bir sıkıntı olmadığını belirterek, "Obsiyonları kulüpte olduğu için Hüseyin'in 2, Yattara'nın da 3 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Dolayısıyla bu oyuncular ile ilgili olarak bir sorun yok. Bunun dışında 1 yılı kalan diğer oyuncular ile ilgiyse Ziya hocanın raporu doğrultusunda hareket edeceğiz" dedi.

marcelinhos100
23.05.2007, 13:12
10 NUMARA YABANCI

Yabancı transferi orta sahaya...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18765_b.jpg

FORVET OLMAZSA

Trabzonspor'un yabancı transferinde planı belli. Djokaj ve Tomas Jun'un dönmesiyle yabancı sayısı 7 olacak Bordo-Mavililer, bu iki oyuncu ile Musampa ve Jeffferson'u göndererek, öncelikle orta alana '10 numara' bir yabancı alacak. Eğer yurt içinden istenilen forvet bulunamazsa, 1 yabancı forvet de transfer edilebilir.

Murat Altun
23.05.2007, 13:13
Ne ilginçtir hep benimde aklımda kalan ama cevabını bulamadığım birşey o ? Erman özgür hasandan dahamı kötüydü o gitti hasan kaldı?
Çok beğeniyordum ben ermanı, ama o zaman akçabat süper ligde bişeyler yapabilsin diye verildiğini düşünmüştüm lakin bi daha bize geri dönmeyince şaşırdım...

bende Emrah ı beğeniyorduım :(

marcelinhos100
23.05.2007, 13:15
Yıldızlar yolda

http://www.takagazete.com/haber_images/yildiz_22052007.220516.jpg

Ligin son haftasına girilirken transfer çalışmaları da hız kazandı.

Resmi olarak 11 Haziran’da başlayacak olan transfer denemi öncesi elini çabuk tutup nokta transfer yapmanın peşinde olan Bordo-Mavili ekipte önceki gün oluşturulan transfer komitesi teknik direktör Ziya Dogan’ın vermiş oldugu alternatifli listeye göre çalışmalarına start verdi.

Daha önce izletilen ve begenilenler listesine eklenen Danimarka’nın Halmstat takımında hem orta sahada hem de forvete dönük oynayabilen Joel Johansson için girişimlerin başlayacagı ögrenildi. Kaleci konusunda da Martinez ve Hasagiç arasında karar verilecegi gelen bilgiler arasında.

Mustafa
23.05.2007, 13:18
başladık gene bi ton farklı isim duymaya sonuç gene belli buluruz bi tomas jun daha :(

omermk
23.05.2007, 13:27
dtgerenimo maya bende katılıyorum, kayseriye mehmet topuz ve gökhan ünal karşılığında nuri albayrak, hacıosmanoğlu ve ziya doğan ı verelim. hatta üstüne bi de musampa, jun dokajı da hediye edelim.

Travelair
23.05.2007, 13:35
Joel Johansson '86 doğumlu 1,76 boy 71 kg

İsveççe bilen varsa aşağıda linki var

http://www.hbk.se/extra/link/?module_instance=1&action=link_show&id=13&nav_id=71

Ayhan Yüksek
23.05.2007, 13:40
Sağ beke Mehmet Topuzu tek geçerim ama bana alamayız gibi geliyor bu yüzden Serkan Balcıda iyi bir alternatif bana göre kesinlikle ve kesinlikle sağ ve sol beke iyi topçular almalıyız eğer iddalı olmak istiyorsak ve orta sahaya, tonla transfer yaptık 2 yılda doğru dürüst yaraya merhem olan yok çala kalem alıyoruz ya ihtiyaca göre değil,tabi yapılacak transferlerin anlam kazanması için ziyanında gitmesi şart.

Murat Altun
23.05.2007, 13:41
ben ne bu yönetimin nede ziya doğanın mantıklı bir transfer yapabileceğine inanmıyorum
ne yazıkki ne o bilgi vizyon nede beceri var :(

Allah ım sen bizi bunların gazabından koru

marcelinhos100
23.05.2007, 13:46
İlk hedef Fall

23 Mayıs 2007 Çarşamba

F.Bahçe’ye gol atmıştı
Artık hayal kırıklığı yaşamak istemeyen Trabzonpor yeni sezonda güçlü bir kadro oluşturmak için harekete geçti. Başkan Nuri Albayrak, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Genel Sayman Emin Kahraman, yönetici Abdullah Başer ve Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli’den oluşan Transfer Komitesi, Teknik Direktör Ziya Doğan’ın isteği doğrultusunda temaslara başladı. Kiralık oyuncularıyla beraber toplam 35 futbolcusu olan bordo-mavililerde kimlerin gönderileceği henüz netlik kazanmazken, geleceklerin başını Djiby Baye Fall çekiyor. Danimarka’nın Randers takımında forma giyen 23 yaşındaki Senegalli oyuncu bu sezon UEFA Kupası 1. turunda F.Bahçe’ye attığı golle dikkatleri üzerine çekmişti.

Feindouno da sırada
Ziya Doğan’ın ısrarla istediği Fall için Danimarka yoluna düşen Trabzonsporlu yöneticilerin, ayrıca Fransa’da St.Etienne forması giyen Gineli Pascal Feindouno için de girişimde bulunduğu öğrenildi. Yattara’nın milli takımdan arkadaşı olan 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun en önemli özellikleri hızı ve yüksek top tekniği. Bu iki oyuncuyla büyük oranda anlaşan bordo-mavililerin yabancı kontenjanını boşaltmak için uğraştığı belirtiliyor. Musampa’yı satmak için fırsat kollayan Trabzonspor’un ilgilendiği yerli oyuncuların başında ise A.Gücü’nden Emre ile Ç.Rize’den Serhat geliyor. Özellikle Emre için ısrarcı olan Ziya Doğan, iskelet kadroyu bozmak istemezken, yine de yönetimden 6-7 oyuncu takviyesi istiyor

Terzioğlu
23.05.2007, 13:49
F.Bahçe Vederson ile anlaştı mı?

Vatan Gazetesi'nin 23 Mayıs tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; iç transfer görüşmelerini sürdüren ve 100. yıl kadrosundan fireler vereceği görülen F.Bahçe, bir yandan da dış transfer çalışmaları için kolları sıvadı. Sarı-lacivertliler Ankaraspor’un Brezilya asıllı futbolcusu Vederson’la anlaştı. Köln’e gidecek olan Ümit Özat’ın sol kanatta yaratacağı boşluğu Vederson’la doldurmayı planlayan F.Bahçe yönetiminde 2. başkan Nihat Özdemir dün 26 yaşındaki futbolcunun menajeri ile görüştü. Taraflar anlaşma sağlarken, iki kulüp arasında yapılacak son görüşmeden sonra transfer resmileşecek.
Ankaraspor’da 3 yıldır forma giyen Brezilyalı futbolcu mart ayında Türk vatandaşlığına geçmiş ve Gökçek Vederson adını almıştı. Başkent ekibi ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Vederson’un bonservisi 1.5 milyon Euro. Brezilyalı oyuncu 800 bin dolarlık yıllık ücreti de kabul etti.

23.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Vatan

evet vedersonda gidiyor elden..bizede artik ikinci lig oyuncularini almak düser....adamin bonservisi 1,5milyonmus...para degil böyle oyuncuya

A.Alper
23.05.2007, 13:52
fatih tekke ile ilgili iddianın dayanağı nedir ya da bi açıklama varsa yazın ltf.

muratt
23.05.2007, 13:53
Kaliteli transferden vazgectik bari 30 yasinda adamlari toplamasalar, bir de aldiklari adamlari sezon oncesi kampa yetistirsinler son gune birakmasinlar 3-5 kurus kar etcez diye ..

Yaw bu transfer donemi lig'den daha bi izdirap olacakmis gibi bir his var icimde ya hadi hayirlisi ..

marcelinhos100
23.05.2007, 13:56
http://www.svenskafans.com/image/1/3708.jpg

İlk Defa ziyanın listesinde denilen bir oyuncu genç daha 21 yaşında hakkında bilgi sahibi değilim biraz araştıralım bakalım.

zeki gursoy
23.05.2007, 14:07
yemişim bunların yapacağı transferi...
alayı yalan küllemece, düzmece...
bu senden beter olacaaz anlaşılan...o kel ordayken benim mide ağrılarım tavan yapıyor...hepsi gider sonrada açıklama yaparlar: bize gelmek istemedi ne yapalım...yada kalmak istemedi ne yapalım....
ve şu geyikle muhabbet kapanır: hiç bir şey Trabzonspordan büyük değildir gibi saçma sapan bi çelişki yaratmaya kalkarlar...sonra devam taraftar azaba...bize has bu..her maçta bağıra çağıra istifa diye bağırılmazsa böyle olur...

marcelinhos100
23.05.2007, 14:15
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-05/23/ma/c8269.jpg

YATTARA YA ÖZEL GÖREV!

Trabzonspor, Fransa’nın Saint Etienne takımında oynayan Pascal Feindouno için düğmeye bastı. Gineli santrforun transferinde milli takımdan arkadaşı olan İbrahima Yattara arabuluculuk yapacak
TRABZONSPOR’DA teknik direktör Ziya Doğan’ın yönetime verdiği alternatifli listede yer alan Gineli Pascal Feindouno için çalışmalar başladı. Fransa’nın Saint Etienne takımında forma giyen yıldız futbolcuyu ikna etmek için İbrahima Yattara görevlerdinildi. Ziya Doğan’ın özellikle orta sahaya alınmasını istediği bu futbolcu için başkan Albayrak’ın gerekli programın yapılmasını istediği öğrenildi.

GİNELİ yıldızı kesinlikle ikna edeceğini söyleyen Yattara ise Gine milli takımı kampında bu futbolcuyla bir araya gelerek yeni sezonda Trabzonspor’a imza için getirecek. Pascal’ın takıma çok katkıda bulunabileceğini söyleyen İbrahima Yattara, “Kendisini çok iyi tanıyorum. Bize gelirse çok faydası dokunur. Futbol olarak da iyi anlaşıyoruz. Kendisini ikna edeceğim” dedi.

SAİNT Etienne kulübü ile de anlaşma zemini arayan bordo-mavili yönetim siyahi oyuncunun 1 yıllık daha mukavelesi olduğu için Fransız kulübü ile pazarlık masasına oturacak. Geçen sezon Fransız takımına transfer olan Pascal’ın bonservisi 5 milyon euro olarak görünüyor. Ancak girişimlerle bu paranın çok altında transferin bitirilebileceği sızan haberler arasında.

Hekimoğlu
23.05.2007, 14:15
ronaldinhoyu transfer etsen ne olur bu kel oynatmaz ki hasan keçeli vb varken!!

Hüseyin Bağdat
23.05.2007, 14:16
Bu yönetimden ne bekliyoruzki.Yine sıradan,ucuz ikinci sınıf topçıları toplayacaklar.Takım yine başarısız olacak ara tranferde takıma takviye diye olmadık isimleri getirecekler,biz yine hüsranları yaşayama devam edeceğiz...

Mehmet Fatih Yavuz
23.05.2007, 14:18
masal masal masal... imza atmadan hiçbir dediklerine inanmam....
geçen sene de çok masal dinledik..

marcelinhos100
23.05.2007, 14:19
http://www.sporx.com/images/1/29/7431_B_Kovacevic002.jpg

Kayserispor'un Kovacevic ısrarı

Kayserispor, İspanya'nın Real Sociedad takımında forma giyen Darko Kovacevic'i transfer etmek için ısrarını sürdürüyor.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Kovacevic'in transferinde son aşamaya geldiklerini belirterek, "Bu oyuncunun transferinde son aşamaya geldiğimizde Fenerbahçe'nin de devreye girdigini öğrendik. Fenerbahçeli yöneticilerden önce, yaklaşık bir aydır Nihat Kahveci aracılığıyla Real Sociedadlı oyuncu ile görüşmeler yapıyorduk. Fenerbahçe kadar bonkör davranamayız. Bizim vereceğimiz fiyat belli. Bonservisi elinde olan ve oldukça tecrübeli bu santraforu renklerimize katmak istiyoruz. Kendisinden hafta sonuna kadar haber bekliyoruz" dedi.

Süleyman Hurma, sarı kırmızılı ekibin gözde oyuncularından Mehmet Topuz'u Fenerbahçe'nin aldığı şeklinde medyada yer alan haberleri ise şöyle yorumladı:
"Gerçekten komik. Artık gülüyoruz. yapacağımız bir şey yok. Biz yalanlamaktan, onlar yazmaktan, bazı kulüp yöneticileri de oyuncularımızı aldığını söylemekten bıkmadılar. Ne yapalım."

Kaynak : DHA

marcelinhos100
23.05.2007, 14:21
TS En Büyük Aşkım

http://www.haber61.net/images/news/adnan.jpg

Trabzonspor'un her konuda anlaşmaya vardığı Samsunspor'un başarılı oyuncusu Adnan Güngör, haber.net' e konuştu.

Adnan Güngör, çocukluğundan beri koyu bir Trabzonspor taraftarı olduğunu belirterek, en büyük hayalinin bordo mavili formayı giymek olduğunu söyledi.

11 Haziran'da Trabzonsporla resmi sözleşme imzalayacağını dile getiren Adnan, “Daha şimdiden çok heyecanlanlanıyorum, 11 Haziran'ı iple çekiyorum” dedi.

Başarılı savunma oyuncu Adnan, Trabzonspor gibi her yıl şampiyonluk hedefiyle yola çıkan bir takımda oynamaktan büyük bir mutluluk duyacağını ifade ederek, şunları söyledi:
“Bende Trabzonluyum, Sürmene'de yaşayan akrabalarım var. Kendi memleketimin takımında, çocukluluğumdan beri formasını giymeyi hayal ettiğim Trabzonspor'da futbol oynayacağımdan dolayı inanılmaz derecede mutluyum. En büyük hedefim Trabzonspor forması altında şampiyonluk yaşamaktır, inşallah bunu başarırız" diye konuştu.

Atakan KADIOĞLU / haber61.net

zafercalikoglu
23.05.2007, 14:29
trabzonlu ve trabzonsporlu futbolcu bulmak lazım

asimavi
23.05.2007, 14:37
...yok arkadaşlar yok bu adamlar transfer yapana kadar biz çoktan inter toto dan elenmiş oluruz....

...yok futbolcular istanbulu trercih ediyomuşta yok sosyal hayat imkanları yokmuşda ....hepsi foasa fiso....

...be dengesiz adam sana kim diyo git ingiltereden ispanyadan transfer yap diye...

....önce türkiyedeki kaliteli adamlardan bir ikisini alırsın ......ki sen bu ligin büyük takımlarındansın kimse gelmem demez .....

....sonrada fransa ve ingilternin beslendigi güney ülkelerinden taş gibi topçuları alır gelirsin ....afrikadan adam türkiyeye gelmeyecekte ne yapacak....

....bakın türkiyeden alınması gereken ilk adam wedersondur bizim için ama bizim dinazorlar emin olunki onuda alamazlar .....zaten o mevkide celo var ziya oğlunu kesipde başkasını oynatmaz .......

.....ulan sabredeyim diyorum düzelir diyorum ama gün geçmiyorki adam çıkıp bizi deli edercesine açıklamalar yapıyor ...gel beni ......... yap diyor ....

....sen ne yaparsın bu beceriksizleri.......ALLAH ım sen ıslah et yarabbi.....

ozcan_asanoglu
23.05.2007, 15:40
Ziya Hoca'nın bugünkü açıklamalarında pek alışık olmadığımız bir durum var;

tüm kiralık oyuncuları kampa erken alacak, diğerleri sonradan katılacak. ilk katılanlar Trabzon'a erken dönecek ve inter toto maçını bunların ağırlıkta olduğu kadroyla yapacak..bu dönemde sivrilen, beğendiği gençler kalacak muhtemelen diğerleri ya kiralık verilecek ya da satılacak...

gençler için önemli fırsat, kendilerini göstersinler,takımda kalsınlar..öyle sadece Trabzonlu olmak yetmiyor..bence bu olumlu bir yapılanma...

Koray
23.05.2007, 15:42
arkadaşalr az sabredin bakalım daha transfer sezonu başlamadı:) bakalım bu grupKEL ve saz arkadaşları napacak..ondan sonra açarız ağzımızı yumarız gözümüzü:D

omermk
23.05.2007, 16:39
arkadaşlar,
bugün ziya doğan ın basın toplantısında söyledikleri beni hem şaşırttı hem de sevindirdi;
1)as takım toplanmadan önce kiralık verilen futbolcuların da aralarında olduğu gençleri bir hafta önce gerede de toplayacak ve inter toto ilk maçlarına genç takımla çıkacak. bu bursa maçına paf takımdan 2 futbolcu davet etmeyi çok görerek 16 kişiyle maça çıkan bi teknik direktör için büyük gelişme.
2)şehrin sosyal yaşamına uyum sağlayabilecek futbolcular transfer edeceğiz diyor ki bu bugüne kadar ağzından çıkan en doğru sözler.
neyse ben de yönetim in ve ziya doğan ın yaptığı bi çok şeyi doğru bulmayanlardanım ama en azından önümüzdeki sezon un ilk yarı sonuna kadar zaman destek zamanıdır. zaten bizi yıpratmaya çalışan bi çok insan var bi de biz kendi kendimizi içten yıpratmayalım.
zaman HEP DESTEK TAM DESTEK zamanadır.

hamdi bey
23.05.2007, 16:48

Kayserispor, İspanya'nın Real Sociedad takımında forma giyen Darko Kovacevic'i transfer etmek için ısrarını sürdürüyor.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Kovacevic'in transferinde son aşamaya geldiklerini belirterek, "Bu oyuncunun transferinde son aşamaya geldiğimizde Fenerbahçe'nin de devreye girdigini öğrendik. Fenerbahçeli yöneticilerden önce, yaklaşık bir aydır Nihat Kahveci aracılığıyla Real Sociedadlı oyuncu ile görüşmeler yapıyorduk. Fenerbahçe kadar bonkör davranamayız. Bizim vereceğimiz fiyat belli. Bonservisi elinde olan ve oldukça tecrübeli bu santraforu renklerimize katmak istiyoruz. Kendisinden hafta sonuna kadar haber bekliyoruz" dedi.

Süleyman Hurma, sarı kırmızılı ekibin gözde oyuncularından Mehmet Topuz'u Fenerbahçe'nin aldığı şeklinde medyada yer alan haberleri ise şöyle yorumladı:
"Gerçekten komik. Artık gülüyoruz. yapacağımız bir şey yok. Biz yalanlamaktan, onlar yazmaktan, bazı kulüp yöneticileri de oyuncularımızı aldığını söylemekten bıkmadılar. Ne yapalım."

:D:D sucukcular bile yıldız alıyor bizimkiler adnan madnan

littlebighorn
23.05.2007, 16:54
bende Emrah ı beğeniyorduım :(
Ben Emrah'ı sağ bek olarak beğenmiyordum ama ne yalan söyleyeyim Musa' yı görünce Emrah'a yazık oldu diye düşündüm.
Emrah şu anda Rize 'de benim gördüğüm sağ bek değil sağ açık gibi oynuyor ve başarılı gözüküyor. Bana göre bizim ihtiyacımız defansif sağ (Yattaranın arkasında oynayacağını da düşünerek)

Semih Kırsüleymanoğlu
23.05.2007, 17:06
arkadaşlar,
bugün ziya doğan ın basın toplantısında söyledikleri beni hem şaşırttı hem de sevindirdi;
1)as takım toplanmadan önce kiralık verilen futbolcuların da aralarında olduğu gençleri bir hafta önce gerede de toplayacak ve inter toto ilk maçlarına genç takımla çıkacak. bu bursa maçına paf takımdan 2 futbolcu davet etmeyi çok görerek 16 kişiyle maça çıkan bi teknik direktör için büyük gelişme.
2)şehrin sosyal yaşamına uyum sağlayabilecek futbolcular transfer edeceğiz diyor ki bu bugüne kadar ağzından çıkan en doğru sözler.
neyse ben de yönetim in ve ziya doğan ın yaptığı bi çok şeyi doğru bulmayanlardanım ama en azından önümüzdeki sezon un ilk yarı sonuna kadar zaman destek zamanıdır. zaten bizi yıpratmaya çalışan bi çok insan var bi de biz kendi kendimizi içten yıpratmayalım.
zaman HEP DESTEK TAM DESTEK zamanadır.

simdi biz ilk inter toto macina genc takimla mi cikicagiz! yanlisin olmasi gerek. Sadece ayri caliscaklar dedi galiba

Rıza ÇOLAK
23.05.2007, 17:08
Daha başlamadan çuvallamaya başladı bunlar...
Tranfer başladığında vay olsun halimize...
Bu forumdaki bir çok arkadaş binlerce kez söylemiştir...
15 tane vasat adam alacağınıza 3-5 tane kalburüstü adam alsanıza...
bizde size yönetici diyelim.
Özkan SÜMER değilmiydi 300 000 Doların hesabını yapıp Marco Aulerio yu Febeşe veren..... ondan sonra da onun yerini doldurabildikmi..
en az 10 adam alındı ama nafile...
Eeee hani mantık...
Hani TRABZONSPOR un çıkarları?

Akın NAZİFOĞLU
23.05.2007, 17:24
ronaldinhoyu transfer etsen ne olur bu kel oynatmaz ki hasan keçeli vb varken!!

yaw hekimoğlu senin yaptığın iş değil be.sen kim oluyorsunda hasan'ı veya keçeli'yi ronaldinho mudur nedir onunla bir tutuyorsun.haddimizemi mentalitenin prenslerini ne olduğu belli olmayan bir yabancı ile karşılaştırmak.
akşam akşam beni güldürdün ya Allah'da seni güldürsün.

Serdar A
23.05.2007, 17:29

Gökhanı satmadan Kovacavici alırlarsa helal olsun derim. Bunlar Türk futbolu içi pozitif şeyler. Adamların stadları da bu sene bitiyor.
Ah Nuri Albayrak ahhh

asimavi
23.05.2007, 17:29
havada bulut biz uefayi ve transferi unut...................

omermk
23.05.2007, 17:30
tomas jun kardeşim, basın toplantısı metnini gönderiyorum ben de gazetelerin yalancısıyım.

Doğan 'Beklenen TS Gelecek'

Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, bu sezonun değerlendirmesini yaparken basın mensuplarının da sorularını yanıtladı.
Doğan, ligin ilk yarısında büyük sıkıntılar yaşadıklarını ancak karamsarlığa kapılmadığını belirterek, ''İkinci yarı en fazla puan toplayan takımız. En fazla da gol atan takımlardan biriyiz'' dedi.
Çok gol atmalarına karşın kalelerinde çok gol gören takımlardan biri olduklarını ifade eden Doğan, ''Bunda savunmada aynı anda yaşadığımız 4-5 sakatlığın da etkisi oldu. Disiplinli oynadık ama sakatlıklar sistemin oturmasını engelledi. Yine de ikinci yarı hedeflediğimiz puanları aldık. Ligi 4. bitirmek Trabzonspor için başarı değil ama bulunduğu konumdan buraya gelmesi bir başarı'' diye konuştu.
''Türkiye Kupası'nı alabilirdik'' diyen Doğan, ''Biz Kayseri Erciyesspor'u geçseydik kupayı alabilirdik. Buradaki maçta çok şey kaybettik. O günkü müdafaada Hüseyin'i bile stopere çekemedim, Ayman cezalıydı. Savunmada eksik çoktu. Burada kendimize eleştiri yapıyorum. 0-0'ı korusaydık korumaya yönelik yapsak turu geçerdik. 70. dakikaya kadar pozisyon bulamayan Kayseri Erciyesspor, gol buldu. Hesabımız tutmadı'' ifadelerini kullandı.

-''ŞAMPİYON OLMAK ZORUNDAYIZ''-

Doğan, gelecek sezonki hedefler konusunda ise, ''Önümüzdeki seneye inanın ben bugünden şartlandım. Başarılı ve şampiyon olmak zorundayız. Ben kendimi öyle hissediyorum. Futbolcular üzerindeki baskıyı mümkün oldukça kaldıracağız, sizlerden de yardım alırsak bu takım önümüzdeki sene şampiyonluğun en büyük adaylarından bir tanesidir'' dedi.
Taraftarın ve yönetim kurulunun her zaman kendisini sahiplendiğini dile getiren Doğan, şöyle devam etti:
''Ben onlara karşı kendimi borçlu hissediyorum. Sıkıntılar yaşadım. Ama o sıkıntılarda bazı gazetelerde 'Ziya Doğan gitti, bu maç son maçı' denildiği sezon sonunda burada kaldım. Ama kalmamızdaki sebep sağduyulu insanların sahiplenmesi ve yönetimin istikrardan yana karar alması. İkinci yarıdaki çıkışın da rolü var. Bizim başkanımız, yöneticilerimiz ince eleyip sık dokuyorlar. O baskılar karşısında geri adım atabilirlerdi. İnsanları rahatlatmak için basiti var, 'Ziya Doğan'ı gönder baskıdan kurtul' politikası yapmadılar. Ben başarılı olursam bu bundan sonraki yıllar için büyük bir örnek olacak. Türkiye'de 3-4 haftada teknik direktör değiştiriliyor. 2-3 kişi istedi diye hocasını değiştiren yönetimler var. Bu antrenörün değil yönetimin hatası.''
İntertoto Kupası'nda ise kiralık oyuncularından yararlanacağını ifade eden Doğan, ''Fiziksel ve ruhsal olarak takımın yıprandığını biliyorum. 15-20'ye yakın kiralık oyuncularımız var. Onlar dışında sakatlıklardan dolayı fazla şans veremediğim, yıpranmayan, mesela Ömer Rıza gibi oyuncuları da bu kadroya katacağız. Muhammet, Emre Aygün, Selim gibi oyuncuları tanıyorum. Kiralık olarak tanıdığım çok oyuncular var. Bugün onlarla bir araya gelerek onlara program vereceğim. Bu oyuncularla ayın 20'sinde, sezonu Gerede'de açacağız. 27-28'inde sezonu bitirdiğimiz takımı Trabzon'da toplanıp Gerede'ye göndereceğiz'' diye konuştu.

-''ART NİYETLİLERİN YÜZÜNE SÖYLEDİM''-

Doğan, bir gazetecinin 'sezon içerisinde bazı art niyetlilerin olduğunu ve bunu sezon sonrasında açıklayacağınızı söylemiştiniz. Bunu açıklar mısınız' sorusu üzerine şunları söyledi:
''Teknik direktör de insandır. Bazen sinirleniyor, bazı sıkıntılar yaşıyor ve kasıtlı olarak gördüğü şeyler konusunda da bazı şeyler söylüyor. Bu insanların yüzüne de ifade ettim. 'Seni, seni kastediyorum' dedim. Onu tekrardan kaşımanın anlamı yok. Gerçekten yüzlerine söyledim. Onlar da bizi yanlış anladıklarını söylediler. Geçmişi kaşıyıp Trabzonspor'u tahrik etmenin anlamı yok. Benden kaynaklanan hatalar da var. Herkesi bünyemize katmak, herkes ile birlikte hareket ederek önümüzdeki sezonun heyecanını birlikte yaşamalıyız. Ben bugünden bu heyecanı yaşıyorum.''
Doğan, kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ile diyalogları ile ilgili olarak, şöyle konuştu:
''Ben profesyonelim, profesyonelce bakıyorum. Kulüpte kimle çalışırsam uyumlu çalışırım. Ligin ilk yarısında bazı sıkıntılar yaşadım. Rapor sundum ve sıkıntıları anlattım. İkinci yarı bu sıkıntılar büyük oranda çözüldü. Sonra bizimle devam etme kararı aldılar. Bunu aldıktan sonra yönetim bana destek oldu. Haşim beyle ilgili geldiğim dönemde bazı sıkıntılar yaşadım. Bunları dillendirmedim. Bizim yanımızda daha fazla olmasını istedim. İkinci yarı fazlasıyla ilgilendi problem kalmadı.''

-''BEKLENEN TRABZONSPOR GELECEK''-

Doğan, gelecek sezon beklenen Trabzonspor'un geleceğini belirterek, şöyle devam etti:
''Yönetim kuruluyla kendi düşüncelerimi paylaşıyorum. Bizim hatamız varsa da düzeltmeye çalışıyoruz. Takımı ateşlemek için yapılan baskıları normal karşılıyorum. Trabzonspor'dan büyük beklentiler var. Belki dünyanın hiçbir yerinde olmayan, kulübü seven seyirci topluluğu var. Aşırı sevginin olduğu yerde aşırı tepki oluşur. Onun için beklentiler fazla baskı oluşturuyor. Bununla ilgili önümüzdeki seneyle ilgili düşüncelerimiz var. Önümüzdeki sene iddia ediyorum o beklenen Trabzonspor, sahada görülecek. O ruhu görecek. o ruhu görürken yaratmak isterken bütün herkes birlikte hareket edip bizlere yönetim ve futbolculara sahip çıkması lazım.''

-''AÇ OYUNCULAR ALACAĞIZ''-

Doğan, nokta transferler yapacaklarını da kaydederek, ''Burada sıkılmayacak, sosyal yapıya uygun, aç oyuncular alacağız. Yardımcı hocalar Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde çalışma içerisindeler. Ben de belirlenen oyuncuları izleyeceğim. İnce eleyip sık dokuyacağız. Bünyemize en fazla 3 veya 4 oyuncu katacağız. Gidecek oyuncuları bu maçtan sonra rapor vereceğim'' dedi.
Doğan, menüsküsünde yırtık olan Ayman ve kıkırdağından küçük bir operasyon geçirecek Mustafa'yı, gelecek sezon öncesi zaman kazanmak için ameliyata gönderdiklerini de kaydetti.

var tmp; tmp = document.getElementById("news_content").getElementsByTagName("a"); for(i=0; i

asimavi
23.05.2007, 17:32
valla kayseri herseyi ile saglam geliyor.....

....bizimkiler boyle aptalliklara devam edererse bir kac sene sonra bu kayseri ciddi sekilde basimizi agritcak....adamlar stad dedi zirt diye yaptilar bizim baskan sen uyu bakalim .....sen gitte dengeleri bozmadan transfer yap emi....dengesiz herif.....

Emorfo
23.05.2007, 17:34
Bu başlığı erken açmanın zararları transfer sezonu başlamadan daha lig bitmeden başladık ahlara vahlara :) Medyada çıkan haberler yüzünden gaza gelip ahlayıp puflamayın. Önce bir sonucu görelim bakalım ne olacak. Sonra eleşrimizi yaparız. Şu anda yapılması gereken şey yapılacak transferlerin hazırlık kampına yetişmesi.

asimavi
23.05.2007, 17:40
Bu başlığı erken açmanın zararları transfer sezonu başlamadan daha lig bitmeden başladık ahlara vahlara :) Medyada çıkan haberler yüzünden gaza gelip ahlayıp puflamayın. Önce bir sonucu görelim bakalım ne olacak. Sonra eleşrimizi yaparız. Şu anda yapılması gereken şey yapılacak transferlerin hazırlık kampına yetişmesi.

.....iyi guzelde simdiye kadar ne zaman yetistirdiler transferleri .....

...bunlarda cingene mantigi oldugu surece edebilseler sezon baslayip devre arasina kadar pazarlik yaparlar bi adami almak icin karsidakiler enayi bi akilli bizim yonetim ya herseyi belese getirip aldiklari paralari yastik alti yapacaklar .......baska nasil olur bu isler....

....alinacak adamlar belli ise elde bi liste varsa nasil yetismez bizm transferler senelerdir anlamis degilim ....cingene mantigi iste baska bir aciklamasi olamaz ...

TSelif
23.05.2007, 17:41
Yapılacak olan transferlerin değil hazırlık kampına ilk bir kaç maça bile yetişeceğinden emin değilim.
(sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş..yandık geçen yıldan çünkü :))

Travelair
23.05.2007, 17:41
Umarım sağlam bir kaleci alırız

Şuayip Aydın
23.05.2007, 17:46
Yapılacak olan transferlerin değil hazırlık kampına ilk bir kaç maça bile yetişeceğinden emin değilim.
(sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş..yandık geçen yıldan çünkü :))
aynen katılıyorum sana elif gene ezikler en iyi futbolcuları topluyacak bizde top vurmayı bilmeyenleri alıp iste dunya starları diye onumeze oyacaklar ben her sene aynı tabloyu izlemekten biktimmm artık elini biraz hızlı tutun sonrdan eksiklerimiz ck transeferi zamanın da yapamdık demeyinn

Akın NAZİFOĞLU
23.05.2007, 17:46
valla kayseri herseyi ile saglam geliyor.....

....bizimkiler boyle aptalliklara devam edererse bir kac sene sonra bu kayseri ciddi sekilde basimizi agritcak....adamlar stad dedi zirt diye yaptilar bizim baskan sen uyu bakalim .....sen gitte dengeleri bozmadan transfer yap emi....dengesiz herif.....

kayseri o stadı kendi yaptırmadıki.levent bıçakçı şerefsizi federasyonun parasıyla finanse etti o stadı.neymiş efendim avrupa şampiyonasına adaydık ya güya onun için.kadir has yaptırdı demeleri külliyen yalan.

Emiroğlu
23.05.2007, 17:47
Analmıyorum ya,yılın transferlerini yapsak ne olacak ? Ne değişecek ki ?

Gene fener maçına 2-3 ön libero ile oynamayacak mıyız ?
Gene Ceyhun ya da X,70.dakika da çıkmayacak mı ?
Gene bi malubiyet sorası "eksiklerimiz var" denmeyecek mi ?
Gene gençlere şans tanınmayacak !

Bekle sora ara transferi...

Yaa kimde var Gökdeniz,kimde var yattara,kimde var ceyhun,musampa...Bunları kullanabiliyor muyuzda,transfere " sihirli değnek" gözüyle bakıyoruz ?Tabi yapılacak ama bizim yaramız başka bir yerde..........

Uğurtan
23.05.2007, 17:52

Yaa kimde var Gökdeniz,kimde var yattara,kimde var ceyhun,musampa...Bunları kullanabiliyor muyuzda,transfere " sihirli değnek" gözüyle bakıyoruz ?Tabi yapılacak ama bizim yaramız başka bir yerde..........

Musampa hariç her dediğine katılıyorum...Yalnız Ceyhun'un 90 dakika tamamladığını görememek ilginç...Gerçi 1-2 maç hak versemde (yorulduğu bariz belli oluyordu) genede düşünmekten alıkoyamıor insan kendini bu tipte bir oyuncu hocan zatend evre arasında yırtına yırtına aldırmışş.. bilmiyorum valla..
Ama Musampa demeyin bana..O adam eskiden iyi adam olmuş olabilir, hala iyi bişeyler olabilir onda ancak bizde iş yapmıyor yapamazda.. Musampa musampa diyenle tartışamam bile..Gereksiz bir tarışma..Verilen paralara yazık valla..

asimavi
23.05.2007, 17:55

.....dogru transfere sadece oyuncu alma gozu ile bakmamak lazim...

....bazen takimdaki fazlaliklari gondermek en buyuk transfer olabilir...

....bence oncelikle eldeki salatalarin gonderilmesi lazim

.....yattra gokdeniz stepanov cagdas tolga umut belki bide risp .....bunlarin disindakiler gonderilmeli.......tertemiz bi takim olur valla .....bu sayiyi 11 tamamlayacak sekilde 5 tane saglam transfer yapilir ilk onbir kurulur ....yedekler ve fazlasi icinde tamamen alt yapi ve kiradan donecek oyuncular kullanilmali bence 30 yasinda adami yedek yapsan ne olur yapmasan ne olur.....

MELİNOZ
23.05.2007, 17:57
MELİNOZ albayrağın köyündensin tmm ama o adam fatih i geri getiremez.

gelecek alacak başkanın kendisi dedi bizzat....

MELİNOZ
23.05.2007, 17:58
Serkan Balci Trabzonsporda İmzayi AtmiŞ ArkadaŞlar...

Travelair
23.05.2007, 18:01
Melinoz, güvenilir kaynak gibisin, inşallah başarılı olur ama feybe kutlamalarındaki hırsı gözümün önüne gelince midem kalkmadı değil. Yine de profesyonel futbolcudur umarım başarılı olur. Tam Ziya hocanın pres yapısına uygun adam

Emiroğlu
23.05.2007, 18:02
kardeş kaynak ?

MELİNOZ
23.05.2007, 18:04
kardeş kaynak ?

KAYNAK ALBAYRAK....

Şuayip Aydın
23.05.2007, 18:05
Serkan Balci Trabzonsporda İmzayi AtmiŞ ArkadaŞlar...
bu iyi bir haber iste:tsbayrak::ts2::ts2:

Emiroğlu
23.05.2007, 18:05
Hayırlısı olsun o zaman ne diyelim.
@travelair Benimde midem kalktı birden iyi mi

asimavi
23.05.2007, 18:08
serkan balci trabzonda ha ha ha ...

hic inanasim gelmiyor.....

....adnanda sag bek diye alinmadimi ....daha nedir serkan i almak..

elimizdeki sag bekler :ferhat ufukhan musa hasan ve simdi adnan ve serkan bu ne ya ........alayi bes para etmez eger serkan alinacaksa hepsi gonderilsin en iyi is yapilmis olur....

...ayni uygulamadan bide sol tarafa yapilirsa cok iyi olur ben baska transfer istemem o zaman .....dusunsenize ......

....sola da wederson gelse celo ve keceliden kurtulsak harika bi takim olur .....hemde takimdaki salatalarin cogunu gondermis oluruz.........

MELİNOZ
23.05.2007, 18:13
serkan balci trabzonda ha ha ha ...

hic inanasim gelmiyor.....

....adnanda sag bek diye alinmadimi ....daha nedir serkan i almak..

elimizdeki sag bekler :ferhat ufukhan musa hasan ve simdi adnan ve serkan bu ne ya ........alayi bes para etmez eger serkan alinacaksa hepsi gonderilsin en iyi is yapilmis olur....

...ayni uygulamadan bide sol tarafa yapilirsa cok iyi olur ben baska transfer istemem o zaman .....dusunsenize ......

....sola da wederson gelse celo ve keceliden kurtulsak harika bi takim olur .....hemde takimdaki salatalarin cogunu gondermis oluruz.........

HABER KESİN KARDEŞİM SEN İNANSANDA İNANMASANDA İMZAYI ATMIŞ...

Ali Şahin
23.05.2007, 18:13
aç futbolcu serkan mış öylemi tok futbolcuda ümit özattır herhalde tövbe tövbe

Yunus Emre AYAZ
23.05.2007, 18:15
KAYNAK ALBAYRAK....

melinoz kusura bakma ama galiba o albayrak dediğin köylünü kimse sevmior yani bu benim gözlemlerim ışığındaki fikrim..

+

ben çıkıp açıklanmadan hiç bir şeye inanmam..

MELİNOZ
23.05.2007, 18:17
melinoz kusura bakma ama galiba o albayrak dediğin köylünü kimse sevmior yani bu benim gözlemlerim ışığındaki fikrim..

+

ben çıkıp açıklanmadan hiç bir şeye inanmam..

DOĞRU ÇÜNKÜ ÇOK VAATTE BULUNDU BİRÇOĞUNU YAPAMADI. BU ÇOK CİDDİYMİŞ...

Semih Kırsüleymanoğlu
23.05.2007, 18:18
cok kötü bi transfer bu!
Bu transfere Ziya doganin onayi oldugunu zannetmiyorum. olamz

Serkan bize karsi oynadignda ne kadar sevinip havalarda ucuyordu, 2-2olunca!

biktik artik ist. takimlarin artiklarini toplamaktan.

Bu is sadece ve sadece nuri nin isi dir

Travelair
23.05.2007, 18:19
Serkan olursa iyi olur. Ortasahada üst düzey verim alabiliriz (Top çalma, atağa kalkma, pres)

asimavi
23.05.2007, 18:20
HABER KESİN KARDEŞİM SEN İNANSANDA İNANMASANDA İMZAYI ATMIŞ...

.....eger bu haber dogruysa .....sana guzel bi yemek ismarlayacagim...

...ama degilse sen ne yapacaksin...:)

TSelif
23.05.2007, 18:23
Evet haber doğru ise geliyo bir artık daha :mad: ( sevmiyorum bu adamı ya ...)

Samet Berber
serkanı mı almışız iii ya defansın sağında ileri geri iyi iş yapar heralde biras pis birine benzio ama neyse bakacaz artıkk

Cengiz Çubukcu
serkanı, iztemezüüüükkk..elimizde aymanla, hasan üçüncü var...

sbay
23.05.2007, 18:24
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_19774_Idman_Kofte001.jpg

F.Bahçe piknikte

Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet, Cola Turka'nın davetlisi olarak Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Della Gıda Fabrikası'nın bahçesinde gerçekleştirilen mangal partisine katıldı.

Samandıra Tesisleri'nden takım otobüsüyle hareket eden yönetim kurulu üyesi Tahir Perek'in de yer aldığı sarı-lacivertli kafile, fabrikada coşkuyla karşılandı. İlk olarak Cola Turka'nın üretildiği tesisleri gezen kafile, ardından Della Gıda'nın bahçesinde düzenlenen mangal partisine katıldı. Fabrika çalışanları ve misafirler futbolcular ve teknik heyetten imza alabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

ŞAMPİYONLUK PASTASI KESİLDİ
Yemeğin ardından, sarı-lacivertliler için hazırlanan şampiyonluk pastası kesildi. Teknik direktör Zico kestiği pastadan bir dilimi tabağa koyarak Ülker İçecek Grubu Genel Müdürü Şener Astan'a ikram etti.
Astan, pasta kesilmesinden önce yaptığı konuşmada, Ülker şirketler topluluğunun spora bu yıl 33 milyon dolarlık bir destek sağladığını hatırlatarak, futbol, basketbol, su sporları, güreş, atıcılık, kayak gibi pek çok spor dalında Türk sporcularını desteklediklerini söyledi. Astan, ''2006-2007 sezonu şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyen Fenerbahçe'yi tebrik ederim'' diye konuştu.
Pasta kesilmesinin ardından, futbolculara ve teknik heyete laptop bilgisayar hediye edildi. Ülker Grubu'nun Kurumsal İletişim Direktörü Ali Doğan da pikniğe katıldı. Yapılan törenin ardından, bir süre daha hayranlarının imza isteğine yanıt veren teknik direktör Zico ve futbolcular, takım otobüsüyle İstanbul'a döndü.
Bu arada, Tuncay, Ümit, Tümer, Rüştü, ameliyat olan Appiah, Serkan, Deniz ve Kezman pikniğe katılmadı

neden katılmadı acaba yoksa bizim başkanla mı görüşüyodu....

MELİNOZ
23.05.2007, 18:26
.....eger bu haber dogruysa .....sana guzel bi yemek ismarlayacagim...

...ama degilse sen ne yapacaksin...:)

BENDE SANA YEMEK ISMARLIYCAM KARDEŞİM...

omermk
23.05.2007, 18:27
Tam Zİya Hoca Nin Tarzi Adam. Beygİr Gİbİ KoŞan Ama ÜretkenlİĞİ DÜŞÜk Bİ Adam. Bu Adamin Orjİnİ Ortasaha SaĞbek DeĞİl. Fener De SaĞbek OynadiĞi Her MaÇ Problem Oldu. Bİ De Adam Ters Kademe Yapmayi Bİlmİyor Yapsa Da Boy 1.60cm Her Top Kafasinin ÜstÜnden GeÇİyor. Bence SaÇma Bİ Transfer, Üstelİk İstanbul GÖrmÜŞ Adam Trabzon Da YaŞayamaz...

sanatik
23.05.2007, 18:28
Evet haber doğru ise geliyo bir artık daha :mad: ( sevmiyorum bu adamı ya ...)

cok enteresan. Sampiyon olmalari kesinlesince sahanin ortasinda zamaninda gs liler saha ortasina bayrak dikme ugraslari ile fazla ugrasinca yine dikkatimi cekdi üzerine. Bu resmen fenerli oldu dedim artik. Göster göstere.

Simdide ts ye transfer haberi, aklima kim uydurdu geliyor sadece.

ÖzGür Ayar
23.05.2007, 18:29
yuh artık serkan balcıyada istanbul artığı diyorsunuz. bırakın şu istanbuldan gelen her topçuya artık demeyi. yattaranın arkasında serkan balcı gibi bir ismin olması çok iyi olur. her süratli, hem top kapma tekniği var, hem top sürebiliyor. alınırsa çok iyi bir isim olur.

asimavi
23.05.2007, 18:32
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_19774_Idman_Kofte001.jpg

F.Bahçe piknikte

Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet, Cola Turka'nın davetlisi olarak Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Della Gıda Fabrikası'nın bahçesinde gerçekleştirilen mangal partisine katıldı.

Samandıra Tesisleri'nden takım otobüsüyle hareket eden yönetim kurulu üyesi Tahir Perek'in de yer aldığı sarı-lacivertli kafile, fabrikada coşkuyla karşılandı. İlk olarak Cola Turka'nın üretildiği tesisleri gezen kafile, ardından Della Gıda'nın bahçesinde düzenlenen mangal partisine katıldı. Fabrika çalışanları ve misafirler futbolcular ve teknik heyetten imza alabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

ŞAMPİYONLUK PASTASI KESİLDİ
Yemeğin ardından, sarı-lacivertliler için hazırlanan şampiyonluk pastası kesildi. Teknik direktör Zico kestiği pastadan bir dilimi tabağa koyarak Ülker İçecek Grubu Genel Müdürü Şener Astan'a ikram etti.
Astan, pasta kesilmesinden önce yaptığı konuşmada, Ülker şirketler topluluğunun spora bu yıl 33 milyon dolarlık bir destek sağladığını hatırlatarak, futbol, basketbol, su sporları, güreş, atıcılık, kayak gibi pek çok spor dalında Türk sporcularını desteklediklerini söyledi. Astan, ''2006-2007 sezonu şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyen Fenerbahçe'yi tebrik ederim'' diye konuştu.
Pasta kesilmesinin ardından, futbolculara ve teknik heyete laptop bilgisayar hediye edildi. Ülker Grubu'nun Kurumsal İletişim Direktörü Ali Doğan da pikniğe katıldı. Yapılan törenin ardından, bir süre daha hayranlarının imza isteğine yanıt veren teknik direktör Zico ve futbolcular, takım otobüsüyle İstanbul'a döndü.
Bu arada, Tuncay, Ümit, Tümer, Rüştü, ameliyat olan Appiah, Serkan, Deniz ve Kezman pikniğe katılmadı

neden katılmadı acaba yoksa bizim başkanla mı görüşüyodu....

\

yaw su resimdeki tuncay degilmi.....

..eee tuncay ordaysa serkanda oralrda bi yerde dir buyuk ihtimal misket oynuyodurlar digerleri ile......:)

Mustafa
23.05.2007, 18:34
serkan balcı transferi umarım dogru degildir o eziklerden bize glen futbolcudan bi hayır gelmez yıldız transferimi bumu nöri nin şimdi

Samet Berber
23.05.2007, 18:35
ya sanki bizim mevcut kadrodaki adamlar serkandan iyimide burda yorumunu yapayoruzz bence iyi bi transfer

asimavi
23.05.2007, 18:35
evet bizim mactan sonra cok sevindigini bende gordum.....

ama bence bu trabzona gicigi oldugu anlamina gelmez bazilari cok sevinir bazilarida ziya gibi sampiyon olsa bile sevinemez eksiklerimiz vardi falan der ....

alinirsa faydali olur ...elimizdeki sag beklerin hepsinden iyidir...

Cengiz Çubukcu
23.05.2007, 18:36
yuh artık serkan balcıyada istanbul artığı diyorsunuz. bırakın şu istanbuldan gelen her topçuya artık demeyi. yattaranın arkasında serkan balcı gibi bir ismin olması çok iyi olur. her süratli, hem top kapma tekniği var, hem top sürebiliyor. alınırsa çok iyi bir isim olur.

istanbulda işe yaramıyorsa artık sayarız, top kapma tekniği nasıl oluyor? ayrıca top süremiyor...Ümit milli takımdaki halinden çok şey kaybetti..

sbay
\

yaw su resimdeki tuncay degilmi.....

..eee tuncay ordaysa serkanda oralrda bi yerde dir buyuk ihtimal misket oynuyodurlar digerleri ile......:)
yok arkadaşım katılmamışlar....bu resim eski bi haberden....kendi sitelerinde var haber ile ilgili resimler ve katılmayan futbolcular...

Koray
deminden beri kaynak arıyorum bu haber için ama hiç bişe bulamadım..ama alınırsa yararı olacak görüşündeyim şahsen..bu haberinde doğru olduğuna inanmıyorm!!!

14cell61
23.05.2007, 18:38
Tam Zİya Hoca Nin Tarzi Adam. Beygİr Gİbİ KoŞan Ama ÜretkenlİĞİ DÜŞÜk Bİ Adam. Bu Adamin Orjİnİ Ortasaha SaĞbek DeĞİl. Fener De SaĞbek OynadiĞi Her MaÇ Problem Oldu. Bİ De Adam Ters Kademe Yapmayi Bİlmİyor Yapsa Da Boy 1.60cm Her Top Kafasinin ÜstÜnden GeÇİyor. Bence SaÇma Bİ Transfer, Üstelİk İstanbul GÖrmÜŞ Adam Trabzon Da YaŞayamaz...

son derece haklısınn

gerçekefsane
23.05.2007, 18:50
Serkan iyi transfer Yattaranın boşluklarını kapatır sol taraftada oynayabiliyo, ortasahada oynayabiliyo bonservisde yok hayırlı olsun.

eys_61
23.05.2007, 18:53
Daha önce de benzer bir ileti yazmıştım belki birilerinin gözüne çarpar diye tekrarlama ihtiyacı duyuyorum.

Bu hafta oynanacak Ankaraspor maçında da herkesin dikkatini çekeceğini tahmin ettiğim Özer Hurmacı kaçırılmamalı.Süper(!) lige bu haliyle bile birkaç gömlek üstün gelen bir yetenek.

Semih Kırsüleymanoğlu
23.05.2007, 18:57
Daha önce de benzer bir ileti yazmıştım belki birilerinin gözüne çarpar diye tekrarlama ihtiyacı duyuyorum.

Bu hafta oynanacak Ankaraspor maçında da herkesin dikkatini çekeceğini tahmin ettiğim Özer Hurmacı kaçırılmamalı.Süper(!) lige bu haliyle bile birkaç gömlek üstün gelen bir yetenek.

anladik da. özer Hurmaci gs altyapidan (benim bildigme göre)
Yane iyise ilk onu alacak takim Gs dir!

smertkan
23.05.2007, 19:04
Serkan balcı Ferhat HAsan Ayman Tarzı bir adam Tamam Yattaranın arkasına sıkı bir adam lazım ama bu adamın arkasına adam koyulacak birisi olmaması da lzazım. Eğer imza atıldıysa bu maya tutar umarım.

Travelair
23.05.2007, 19:11
Benim endişem bu € hesabını kimin çıkarttığı... En büyük gelir kaynağımız $ üzerinden tv yayın hakları. Biz herkese € dağıtıyoruz. Millet 800bin $ verirken atıyorum biz 1,2 milyon € veriyoruz. Euro hesabını biliyor muyuz? Yoksa AB 2-3 sene sonra batacak mı? Neden €?

Gürkan
23.05.2007, 19:17
bizde para bol oyüzden milletin dolar verdıgıne bız dah fazla euro verıyoruz.

Mehmet Fatih Yavuz
23.05.2007, 19:21
teknik kapasitesi düşük adamları toplamaktan bıkmadı ziya efendi..
s.balcı da bu kervanın ürünlerinden..
iyi koşar, top kapar... eee.. nereye alıyoruz ??
sağ beke...
bu adam sağ bek değil bir kere. hayatının altın çağını g.birliğinde yaşamış.. mevkisi de belli.
bizim o mevkide başka teknik kapasitesiz adama ihtiyacımız mı var???

bana sağ bek lazım.. gitti gene ön libero buldu bi tane daha..
aynı kalıptan çıkma. tek özelliği boyu kısa o oranda hızlı...
ama teknik kapasite aynı...
aynı çünkü yok...

Hüdai Pervaneli
23.05.2007, 19:22
turkiyedce borcu olmayan kulupler arasinda ilk siradayiz

onun icin harman bulup sarman savuru olabiliriz

marcelinhos100
23.05.2007, 19:24
LİSTE ÇOK KALABALIK

http://www.ilkhabergazete.com/foto/MAN.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2263)

Trabzonspor transfer komitesi dün akşam Teknik Direktör Ziya Doğan ile bir araya geldi. Mansare, Olembe, İbrahim Akın, Serkan Balcı ve birçok oyuncu konusunda girişimler hız kazandırıldı. Trabzonspor, transferdeki yol haritasını çizmek üzere. Bordo-Mavili yönetimin yeni oluşturduğu transfer komitesi dün gece Teknik Direktör Ziya Doğan ile bir araya gelerek, transferde izlenecek politikayı belirledi. Bordo-Mavili takımın göz hapsinde olan Gineli oyuncu Mansare, Kamerunlu Olembe yurt içinden, İbrahim Akın, Serkan Balcı, Ankaragücü’nden Emre, Abdurrahman ve Sedat, Sivassporlu Mehmetk Yıldız ve birçok oyuncu konusunda çalışmalar başlayacak.

NOKTA ATIŞI

Teknik Direktör Ziya Doğan’ın yönetimden özellikle sol kenar ve forvete çok etkili bir oyuncu alınmasını istediği belirlenirken, tecrübeli bir kaleci de talep ettiği kaydedildi. Bu oyuncular konusunda çalışmaların önümüzdeki günlerde başlatılacağı ve nokta atışlarının yapılacağı kaydedildi. Ziya Doğan’ın, transfer komitesinden transferin en erken sürede bitirilmesini istediği belirtilirken, yabancı oyuncu sorunun da bir an once çözülmesini talep ettiği kaydedildi.

marcelinhos100
23.05.2007, 19:25
TRABZONSPOR’UN VAZGEÇİLMEZLERİ

http://www.gunebakis.com.tr/images/trabzonsporunvazgecilme.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/trabzonsporunvazgecilme.jpg)

Bordo-Mavili takımın yeni oluşan Transfer Komitesi hiç vakit kaybetmeden taarruza geçti. Bakan Nuri Albayrak, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Mali Sayman Emin Kahraman, Yönetici Abdullah Başer ve Menajer Necmi Perekli’den oluşan komitenin ilk hedeflerine hemen yöneldikleri belirtildi. Alınması planlanan ilk 3 futbolcu olarak ise Antalyasporlu Ali Bilgin, Gaziantepspor’un kalecisi Hasan Hasagiç ve Ankarasporlu Wederson oldu. Hasagiç’in bonservisinin elinde olması ve Türk statüsüne geçmesi, Wederson’un Türk vatandaşlığı ve Ali Bilgin’in de Trabzon kökenliliği transferleri için en önemli kriterler olarak kabul ediliyor.

Listede Çok İsim Var

Hasagiç ve Ali Bilgin ile her konuda anlaşmaya varıldı. Ali Bilgin’in bonservis sorunu çözülmeye çalışılıyor. Hasagiç ile prensip anlaşması yapıldı, şimdi ayrıntılar konuşuluyor. Wederson için de Ankaraspor Onursal Başkanı Melih Gökçek ile son bir görüşme yapılacak. Trabzonspor’un listesinde Bursasporlu Ömer Aysan Barış ve Sinan Kaloğlu, Çaykur Rizesporlu Serhat Akyüz, Ankaragücü’nden Emre Güngör, A.Rahman Dereli, Sedat Bayrak, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı ve Hakan Arıkan, Gençlerbirliği’nden Mehmet Çakır ve Engin, Kayserispor’dan Gökhan Ünal, Beşiktaş’tan İbrahim Akın, Sakaryaspor’dan Martinez, Oftaşspor’dan Giray da bulunuyor.

Gurbetçilere Büyük İlgi

Trabzonspor Yönetimi diğer yandan da gurbetçi futbolcuların peşine düştü. İzlenen ve beğenilen oyuncuların başında Almanya’nın Stuttgart takımda forma giyinen savunma oyuncusu Serdar Taşcı bulunuyor. Bu oyuncunun yanında Kaiserslautern kulübünde oynayan Azar Karataş ve Düseldorf takımında oynayan genç oyuncu Hamza Çakır, Borissia Dordmund’dan Mehmet Akgün, Rapit Wien’de Veli Kavlak, Fransa’da oynayan Mevlüt Erdinç, İsveç’in Hammarby takımında oynayan Erkan Zengin, İsviçre’in Zurih takımında forma giyen Gökhan İnler, Hollanda’nın Nac Breda takımının stoperi Aykut Demir büyüteç altına alındılar.

WERTHeR
23.05.2007, 19:26
şu gurbetçileri alsınlar başka transfer yapmasınlar vallahi yeter

Özgür Öztürk
23.05.2007, 19:27
Serkan mı ne Serkanı yaa...Nerde bir çabulcu var bize yamanmaya çalışıyor.
İstemiyorummmmmmmmmm.............

Ne yapmaya çalışıyor bu adamlar. Buna dur diyecek kimse yokmu ?

Yarın da şekerden Sergen i getirirseler artık hiç şaşırmayacağım.

eross61
23.05.2007, 19:29
serkan la musa arasında fark göremiyorum..

marcelinhos100
23.05.2007, 19:32
Gökçek, yeni sezona ilişkin de ''Temel taşlarını oturttuğumuz takımdan kaleci Hakan ve Wederson'a gelen çok ciddi teklifleri değerlendirir ve bu oyuncularımızı bırakırsak, yerlerine 1-2 yeni oyuncu alırız. Transferde fazla hareketli olmayacağız. Önümüzdeki sezonda, bu sezondan 10-15 puan daha fazla elde etmek istiyoruz'' dedi.

:(
Arkadaşlar Ankaraspor bu ikiliyi satabileceğini deklare etti şimdi yapılması gereken bu ikiliyi özelliklede wedersonu transfer edebilmektir ayrıca komplekse girmenize gerek yok serkan Balcı 1983 doğumlu genç ve Türkiye standartlarında kaliteli bir futbolcu yani bugün Cagdaşın Trabzonspor sevgisi nasıl tartışılmaz ise bu da şimdiden tartışılmamalıdır tabi eger haber dogru ise.

marcelinhos100
23.05.2007, 19:42
Lig tv de söyledi Wedersona Fenerbahçeden ve Galatasaraydan resmi teklif varmış Fenerbahçeden eksik mevkilerine oyuncu istemişler bizim klubün adı bile geçmedi zannederim bunlar daha hiçbir hamle yapmadılar transferde biz burada gelin güvey oluyoruz............

Erkan
23.05.2007, 19:43
serkan fena oyuncu degil, kisiligini sevmesemde (bilmesem de, onyargili da olmus olabilirim) , hirsli oldugu kesin iyi de bir oyuncu, yani isabetli bir transfer olur bence.....:) Mantaliteye de uygun kasap stilinde... Yani fazla problem olacagini sanmiyorum...

Erkan
23.05.2007, 19:44
Lig tv de söyledi Wedersona Fenerbahçeden ve Galatasaraydan resmi teklif varmış Fenerbahçeden eksik mevkilerine oyuncu istemişler bizim klubün adı bile geçmedi zannederim bunlar daha hiçbir hamle yapmadılar transferde biz burada gelin güvey oluyoruz............

aynen oyle, fener ve gese den teklif variysa kazik yemeden zaten bize kaptirmazlar...

marcelinhos100
23.05.2007, 20:06
Madem ziya ve Başkan Albayrak 3-4 oyuncuyu transfer edeceğiz diyor o zaman tam mevkilerinin adamı olan şu dört kişi alınsın en azından:

Fatih Sultan Tekke
Martinez
Fode Mansere
Serkan Balcı

Dolayısıyla Kadro

Martinez

Serkan Milan Risp Celalettin

Gökdeniz Ayman Hüseyin Mansere

Fatih Tekke Umut bulut

skystar
23.05.2007, 20:06
Serkan iyi transfer olur fakat burda önemli olan yıllık ücret, Fbnin çok üstünde bi para vermek aptallık olur Sonuçta orda oynayamayan bi oyuncu
Bonservisi olmadığını düşünürsek biraz fazlasını vermek normaldir

marcelinhos100
23.05.2007, 20:12
RÜŞTÜ’YÜ TRABZON İSTİYOR

Milli file bekçisi sezon başında 750 bin Euro’ya kalmıştı. Oysa aynı dönemde Trabzonspor yıllık 2.2 milyon Euro vermiş, 3 yıllık da sözleşme önermişti. Ancak 100. yıl nedeniyle bu teklifi geri çeviren Rüştü’ye Trabzon yine aynı öneriyle talip oldu. Rüştü cevabını F.Bahçe yönetimiyle görüştükten sonra verecek. Rüştü’nün, hem yönetimin belirlediği 800 bin dolarlık tavan, hem de 100. yıl şampiyonluğu görevinin yerine getirilmesi nedeniyle Trabzon’a gitme ihtimali yüksek.

SERKAN’A DA KANCA

Lign ilk yarısında sadece 1 maçta ilk 11’e girince devre arasında gitmek için izin isteyen Serkan, ikinci yarıda beklediği forma şansını bulmuştu. Ancak genç futbolcu, yöneticiler önceki gün menajerine “750 bin dolar veriyoruz. Bunun üzerinde verecek kulüp varsa gidebilir” deyince ayrılma kararı aldı. Trabzon genç yıldıza 3 yıllık sözleşme önerecek, ilk 2 yıla 1.2’şer milyon, 3. yıla 1.5 milyon Euro’yu bulan bir teklif sunacak.

Bu haber vatan gazetesinin haberi arkadaşlar öncelikle saçma sapan ve yanlışlarla hazırlandığı belli Trabzonspor Marcelinhoya bile o parayı vermedi Rüştüye verecek ayrıca ben Rüştüyü istemiyorum onu alacağımıza Tolga kalsın daha iyi Serkan Konusunda iyi olacağını düşünüyorum ama en fazla 1 milyon dolar verilir daha fazlası yanlış olur ayrıca oraya Serkan alınırsa Musa Büyük gönderilmeli ayrıca Mustafa Keçeliyi göndermeyenlerin futboldan anladıklarını bana kimse ispatlayamaz verilen ve verilecek paraya yazık.

Emorfo
23.05.2007, 20:26
Evet bir süredir Fatih Tekke'nin önümüzdeki sezon kiralık olarak geri gelebileceği konuşuluyor. Ben pek ihtimal vermiyor ancak inşallah gerçekleşir. Önümüzdeki sezon Trabzonspor'un şampiyon olabilmesi için uygun sezonlardan biri olacak gibi.

marcelinhos100
23.05.2007, 20:27
http://s.tfc.info/tfc/image/joueur/g/8/1490.jpg
Joueur : Fodé Mansare (7)

Né le : 03/09/1981
A : Konakri
Nationalité : Guinéenne
Taille : 1m75
Poids : 70kg
Poste : Attaquant
Pied fort : Gauche
Date d'arrivée au TFC : 01/06/2005
Fin de contrat : NChttp://www.sports.fr/fr/football/images/fichesd1/position_milieuoffensifg.gif

Trabzonspor kaç yıldır sol kanatta bir oyuncu bulamadı bunu sadece biz değil birçok takım bulamadı Artık sol açık oynatmak için yaptığımız transferlere harcanan para çoktan ünlü bir yıldız alacak miktara ulaştı yabancı hakkımız da var artık o bölgeye kalite yani nasıl sagda Yattara ve Gökdeniz varsa solda da Mansere en azından olmalı o yüzden 2 yıldır Fransa takımı Toulusede oynayan Mansere veya onun kalitede bir futbolcu alınmalıdır bu sorun çözülmeli.

http://www.youtube.com/watch?v=bh7qlGYRdHc

http://www.youtube.com/watch?v=gwmclIcjcT4

http://www.youtube.com/watch?v=YYuf0I9kZoM

http://www.youtube.com/watch?v=aa58XaSI20o&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=gioTjPXcpdY

http://s.tfc.info/tfc/image/phototheque/g/66/13062.jpg

sametaydin
23.05.2007, 20:30
serkan la musa arasında fark göremiyorum..
aynen bende göremiyorum.

sancakbeyi_61
23.05.2007, 20:33
valla bence sagbeke yerlı alacaksak bu abdurrahman derelı olmalı..hızlı,hırslı ve trabzonlu..inşallh yönetım bu sefer adam gibi davranırda su transfer olayı adam gibi hallederiz

marcelinhos100
23.05.2007, 20:37
ASSE: Feindouno vers l'AS Roma ?

22/05/2007 - 17:40

Pascal Feindouno poursuivra-t-il sa carrière en Italie ? Le milieu de terrain guinéen de l'AS Saint-Etienne est en tout cas considéré de l'autre côté des Alpes comme le meilleur milieu latéral du championnat, derrière Florent Malouda, a annoncé l'un de ses agents, Fabrizio Ferrari, à la TeleRadio Stereo. Celui-ci annonce même qu'il négocie avec l'AS Roma pour le transfert de l'international guinéen la saison prochaine. "Aujourd'hui j'ai établi un contact avec la Roma pour parler de son possible transfert en Italie", a-t-il confié.

Feindounp Romaya gidebilirmiş bu yıl ciddi olarak ayrılacakmış kulubünden bizimkiler de önce Türkiyeyi halledeceklermiş vah vah............

Samet Berber
23.05.2007, 20:38
aynen bende göremiyorum.
ya bırakın allah aşkına musa kimdir laa serkan ondan en az 3 gömlek üstündürrr

marcelinhos100
23.05.2007, 20:40
valla bence sagbeke yerlı alacaksak bu abdurrahman derelı olmalı..hızlı,hırslı ve trabzonlu..inşallh yönetım bu sefer adam gibi davranırda su transfer olayı adam gibi hallederiz

Apdurrahman Dereliyi Ankaragücünün kendi ayarındaki takımlarla yaptığı maçlarda çok izledim vasat bir futbolcu Trabzonlu olması bazı şeyleri değiştirmez eminim buradaki birçok arkadaşın Serkan Balcıya olan güvensizliğinin nedeni Fenerbahçede oynaması adam daha 24 yaşında ve 20 kez A milli olmuş 3 yılda iki şampiyonluk yaşamış ve 2.5 sene banko oynamış biz aldıkta siz faydasını tartışıyorsunuz bırakın Allah aşkına biraz profesyonel düşünsek başarı gelecek ama nerde ............

Mehmet Fatih Yavuz
23.05.2007, 20:47
Apdurrahman Dereliyi Ankaragücünün kendi ayarındaki takımlarla yaptığı maçlarda çok izledim vasat bir futbolcu Trabzonlu olması bazı şeyleri değiştirmez eminim buradaki birçok arkadaşın Serkan Balcıya olan güvensizliğinin nedeni Fenerbahçede oynaması adam daha 24 yaşında ve 20 kez A milli olmuş 3 yılda iki şampiyonluk yaşamış ve 2.5 sene banko oynamış biz aldıkta siz faydasını tartışıyorsunuz bırakın Allah aşkına biraz profesyonel düşünsek başarı gelecek ama nerde ............

wallahi fenerde oynaması beni ilgilendirmiyor..
serkan bek değil ki!!!
serkan ön libero..
fenerde bile defalarca kesilip yerinde önder turacı oynatıldı sağ bekte..

sağ beke ilaç diye ön libero alınır mı???

skystar
23.05.2007, 20:53
Topuzda sağbek değil ama pekala oynayabiliyor sağbekte Kaldı ki bizim önliberoya da ihtiyacımız var ama bu öncelikle yabancı olmalı

Mansare sol kanatın işlerliği açısından Pascaldan daha iyi seçim olur bence
Daha iyisi alınır mı?Hiç sanmıyorum Tek sorun Afrika kupası

Samet Berber
23.05.2007, 20:55
ya şu takıma acil bi sağ bek lazım ya orası yol geçen hanı gibi herkes elini kolunu sallaya sallaya geçio mubarek

marcelinhos100
23.05.2007, 20:58
wallahi fenerde oynaması beni ilgilendirmiyor..
serkan bek değil ki!!!
serkan ön libero..
fenerde bile defalarca kesilip yerinde önder turacı oynatıldı sağ bekte..

sağ beke ilaç diye ön libero alınır mı???

Abi haklısın ben genelleme yapmadım yani herkes senin gibi futbol açısından bakmıyor olaya Ersun Yanalın Gençlerbirliğinde daha 20 yaşında iken oynamaya başladı Serkan orta sahanın sagında oynadı veya 4-4-2 in ortasında ama büyük takımlarda bu işleri biraz daha yetenekli futbolcular yaptığından Fenerde ( Büyük takım değil büyütülmüş takım )2 yıl Daum zamanında sag bek olarak oynadı bu yıl zico ile ilk yarı avrupa maçı sonrası kırmızı görmüştü yıldızı barışmadı ama ikinci yarı seninde dediğin gibi önderle değişmeli oynadılar orada mesela son maçta sag açıkta oynadı bayağı iyiydi esasında anlatmak istediğim şu sadece fenerden geldiği için değil ki transfer kesinleştiğine dair hiçbir şeyde yok daha eleştirmeyelim cagdaşta istanbuldan geldi ama çok yakışıyor takıma serkanında böyle olacağını düşünüyorum bir akyel olmayacaktır yaşı da çok gençtir daha.

Bakalım hayırlısı........

gerçekefsane
23.05.2007, 21:05
giresunspordan emre :) bu sene al giresunsporda bir sene kiralık oynasın.:)

Samet Berber
23.05.2007, 21:06
acaba biz jun la djokaj ı gönderebilecekmiyiz merak ediorummm ????

marcelinhos100
23.05.2007, 21:10
giresunspordan emre :) bu sene al giresunsporda bir sene kiralık oynasın.:)

çok haklı ve doğru bir tesbit kutlarım......

14cell61
23.05.2007, 21:11

ne göndermesi biz onlarla intertota da oynayacaz:):):)

marcelinhos100
23.05.2007, 21:12
http://www.sporx.com/images/1/29/7692_B_dramani001.jpg

Draman'a Rus kancası

Gençlerbirliği'nin 21 yaşındaki Ganalı ortasaha oyuncusu için Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımı başkent ekibine başvurdu. İki kulüp arasında bu transfer için karşılıklı görüşmelerin başladığı bildirilirken, Cavcav'ın Draman'ın için Rus ekibinden 5 milyon dolar bonservis ücreti istediği öğrenildi.

Dünya kupasında bu çoçuk Gana milli takımında oynarken çok begenmiştim cavcav nasıl aldı diyede çok şaşırmıştım geçen hafta canlı izledim çok iyiydi arı gibiydi sag açıkta zannedersem yaşı da 20 bu cavcav işi biliyor yeni bir Geremi geliyor bence............

Bizimkilerde Kostaki rikanın forveti 35 lik Wanchopen peşindeydiler o zaman şimdi yine aynı.........

Samet Berber
23.05.2007, 21:12
ne göndermesi biz onlarla intertota da oynayacaz:):):)
eeee kaç tane yabancı olacak takımda sorması ayıp :):):)

gerçekefsane
23.05.2007, 21:14

Jun kiralık gidiyo :cool:

14cell61
23.05.2007, 21:15
eeee kaç tane yabancı olacak takımda sorması ayıp :):):)

bizim takımda oynayan yabancı varmı ki...musampa gidici..jefff nerde bilen yok..step gitmek istiyor...kala kala biz onlara kalacaz gibi:):)

TSezgin61
23.05.2007, 21:18
peki arkadaslar yabancilarmiz cok olupta lige baslarsak nolur???;)

Samet Berber
23.05.2007, 21:19
peki arkadaslar yabancilarmiz cok olupta lige baslarsak nolur???;)
ya bildiğim kadarıyla ne kadar olursa olsun ilk 18 e 6 tanesini alabilion yani olmasına bi engel yok ama en fazla bi maça 6 tane götürülüooo

14cell61
23.05.2007, 21:19
[quote=trabzonkolik61;805589]peki arkadaslar yabancilarmiz cok olupta lige baslarsak nolur???;)[/quotene

ne fazlası biz daha 6 yı tamamlıyamıyoruz ki fazla olsun aldıgımızı kiralıyoz baskasına mı calşıoz ne
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Şahinoğlu
23.05.2007, 21:25
Hey Allah'ım hala kapasitesi sınırlı şampiyonluk yarışında bize katkı yapamayacak 2-3 maç kurtaramıycak,sadece açık kapatıp idare edecek türk oyuncular peşindeyiz , 3 veya 4 tane transfer yapacağız diyolar bunlardan biri Adnan ikincisi Serkan öylemi vay halimize , hala ısrarla söylüyorum yetenekli türk futbolcusu yok diyicek kadar az olanlar kapılmış zaten en iyisinide göndermişiz, Trabzonspor yönetimi iyi yabancı almadıktan sonra Serkan Balcı değil feriştahı gelse şampiyonluk hayal kimse Serkan'ı övmesin lütfen şu kötü fenerde 11 'e giremeyen topçu bizi kurtarıcak öylemi hiç bir faydası olmaz çok iyi koşar Trabzonspor atletizm kulubü değildir inşallah alınmaz.

marcelinhos100
23.05.2007, 21:29
Hey Allah'ım hala kapasitesi sınırlı şampiyonluk yarışında bize katkı yapamayacak 2-3 maç kurtaramıycak,sadece açık kapatıp idare edecek türk oyuncular peşindeyiz , 3 veya 4 tane transfer yapacağız diyolar bunlardan biri Adnan ikincisi Serkan öylemi vay halimize , hala ısrarla söylüyorum yetenekli türk futbolcusu yok diyicek kadar az olanlar kapılmış zaten en iyisinide göndermişiz, Trabzonspor yönetimi iyi yabancı almadıktan sonra Serkan Balcı değil feriştahı gelse şampiyonluk hayal kimse Serkan'ı övmesin lütfen şu kötü fenerde 11 'e giremeyen topçu bizi kurtarıcak öylemi hiç bir faydası olmaz çok iyi koşar Trabzonspor atletizm kulubü değildir inşallah alınmaz.

Ben bu forumda şunu tecrübe ettim kimsenin üzerinde anlaşabildiği bir futbolcu yok yani biz buradan kızıyoruz ama bazılarına kendimiz oralarda olsak herhalde bir futbolcuyu aynı bunlar gibi iki ayda transfer ederiz serkanın fenerde oynayamaması fenerin cenabetliğidir aynısı servet de de oldu adam sivasta milli formayı bırakmadı bugün fenere gidecek gençler mesela Ali Bilgin Mehmet Cakır Engin Baytar ..........aynı talihi yaşayacaklar sırun tamamen fener olduğunu düşünüyorum ama dediğin çok doğru biri sol açık biride tekke gelmezse forvete iki kailetili yabancı şart......

A.Alper
23.05.2007, 21:37
son dakidakda biri serkan balcı imza attı diyo yorum yapamadık aslı nedir bilen var mı ???

KUTADGU
23.05.2007, 21:44
valla özellikle bu başlıkta

daha çok abilerden arkadaşlardan yakınlardan öğrenilen ve nitelemesi yapılırken kesin tabiri kullanılan çokşok haber görürüz.. talihimiz de odur ki... gelenler ne bir işe yarar, gelmesi düşünülenerde başka ellerde görülür...

ne yapalım bu devir de geçen senekinden pek farklı olmayacak sanırsam...

başlasın şenlik dönsün filika, şıngırdatsın kamçıyı stichus ve haykırsın göğe doğru pelikan......

bizler alıştık nasıl olsa.....

antagonist
23.05.2007, 21:48
Serkan ön libero bölgesinde Ziya'nın mantalitesine çok uygun bir isim.Haber doğru olabilir.

Özgür Öztürk
23.05.2007, 21:50
son dakidakda biri serkan balcı imza attı diyo yorum yapamadık aslı nedir bilen var mı ???

Mantalite ışınğında çapulcu toplamaya devam

AYYILDIZ
23.05.2007, 21:56
serkan iyi futbolcu iyi oldu arkadaslar cagdasada aynisini diyoduk adamin hirsi ortada.Ayrica bizim Ali Bilgin veya Enginden birini almamiz lazim.

A.Alper
23.05.2007, 21:59
önyargılı olmak yerine bekleyelim görelim bu futbolcular faydalı olunca yüzümüz kızarmasın sonuçta önemli olan basarılı olmamız

Özgür Öztürk
23.05.2007, 22:04
önyargılı olmak yerine bekleyelim görelim bu futbolcular faydalı olunca yüzümüz kızarmasın sonuçta önemli olan basarılı olmamız

Fanatik fenerli bir adam yüzünden kızaracaksa aynen bunun (:mad: ) gibi olsun, hiç sorun değil.

DrAgO
23.05.2007, 22:07
en büyük transfer adnan güngör kim nederse desin adam ruhuyla oynaycak adamda sürmene kanı var başka ilcelere benzemez sürmeneliler bizde para sevgisi yok ali bilginide alırsan kadroyu üçlüyüz

A.Alper
23.05.2007, 22:18
en büyük transfer adnan güngör kim nederse desin adam ruhuyla oynaycak adamda sürmene kanı var başka ilcelere benzemez sürmeneliler bizde para sevgisi yok ali bilginide alırsan kadroyu üçlüyüz

para sevgisi
bizde var mı ???!

Özkan Erdem
23.05.2007, 22:23
valla özellikle bu başlıkta

daha çok abilerden arkadaşlardan yakınlardan öğrenilen ve nitelemesi yapılırken kesin tabiri kullanılan çokşok haber görürüz.. talihimiz de odur ki... gelenler ne bir işe yarar, gelmesi düşünülenerde başka ellerde görülür...

ne yapalım bu devir de geçen senekinden pek farklı olmayacak sanırsam...

başlasın şenlik dönsün filika, şıngırdatsın kamçıyı stichus ve haykırsın göğe doğru pelikan......

bizler alıştık nasıl olsa.....

evet malesef durum bu.. kimse alınmasın kırılmasın ama artık BMN'nin büyük bir kısmında "imzayı görmeden, formayı giymeden inanmam" mantığı yerleşti. Hakkımızda herşeyin hayırlı olması tek dileğimiz. Bekleyelim görelim imzaları formaları :D

A.Alper
23.05.2007, 22:26
tamam haklısınız ama millet üfürüp kaçıyor bakınız 28419 numaralı mesaj "serkan geldi imza attı" yaw kolpa haber yazıyolar sonra yorum yapamıyoruz bizi de anlayın :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5341&page=711

Özkan Erdem
23.05.2007, 22:31
art niyet aramamak lazım, herkes birşey paylaşmak renkdaşlarını sevindirmek istiyor biliyoruz. Elbette konuşulur tartışılır, bizde okuyoruz aslında heyecanlanıyoruz tabi ama kendimizi kandırmayalım, görmeden inanmayalım derim ben. sonu hüsran oluyor..

anaras
23.05.2007, 22:35
bu takımın eksikleri belli arkadaşlar bu eksikleride uzakta aramaya gerek yok süperlig de hepsi var şamp. oynuyacaksak bunları almak zorundayız üç aşşa beş yukarı belli bunlar. önemli olan bunları almak ve bunları adam gibi bir hocayla oynatmak ziya falan bunları ne aldırır ne oynatır. anlayacağınız ronaldiyo yu bile alsanız ziya bunları oynatamaz malesef önce hoca sonra transfer.serkan balcı mehmet topuz .hayrettin.wedwrson. martinez. bunları alacaksın ersunu da başına koyacaksın en yakın rakibine 10 ouan fark atacaksın okadar

Özkan
23.05.2007, 22:36
adamin hirsi ortada.Kalite olmadan hırs olunca ortaya böyle bir tablo çıkıyor. Şu takıma beni koysunlar, karın tokluğuna onlardan daha hırslı oynarım ama yeteneksiz olduğum için takıma zarar veririm.

Daha fazla hırslı pehlivân istemiyoruz.

Murat Hızal
23.05.2007, 22:38

Bu nasıl ifadededir kardeşim yok başka ilçelere benzemez yok sürmene kanı :)Sen tam pişmişsin ''mikro ötesi milliyetçilik'' dedikleri bu olsa gerek :)

Bu arada Serkanı aldıysak eğer Gökdeniz için pazarlıklar sürüyordur,haydi hayırlısı.

MahmutHSO
23.05.2007, 22:41
Bu nasıl ifadededir kardeşim yok başka ilçelere benzemez yok sürmene kanı :)Sen tam pişmişsin ''mikro ötesi milliyetçilik'' dedikleri bu olsa gerek :)

Bu arada Serkanı aldıysak eğer Gökdeniz için pazarlıklar sürüyordur,haydi hayırlısı.

bencede...

anaras
23.05.2007, 22:45
gökdenizide verirlerse bu klubu başlarına yıkmak lazım. kimle şamp. olmayı düşünüyolar acaba

Kasım Hilal
23.05.2007, 22:47

Allah muhafaza.

Özkan Erdem
23.05.2007, 22:48

Serkan transferinin akıbetini bilmem ama sözleşmesi bitiyor, bonservisi yok. Bonservissiz aldığımız adama karşılık oyuncu verecek kadar da acemi değildir başkan heralde..

Şuayip Aydın
23.05.2007, 22:54
kaynak gostrebilirmisnnn

sanatik
24.05.2007, 01:06
Serkan transferinin akıbetini bilmem ama sözleşmesi bitiyor, bonservisi yok. Bonservissiz aldığımız adama karşılık oyuncu verecek kadar da acemi değildir başkan heralde..

Enteresan.

Fatih Tekkeyi gelecek sene kontrati bitiyor diye satipda iki mac üstüste ( gecen sezon ilk yari gs macini kazandikdan sonra ) sampiyonluguna oynuyoruz, esas adayi biziz diyen baskanimiz, sampiyonlugu birak, kupayi, sampiyonlar ligini hatta uefa kupasinida sattigini kestiremedi sanirim ( Fatih Tekke de neymis be diybilirsin ama gitmeseydi sonuc ne olurdu - elde edilen kar ? ne ise yaradi ? hesap dogrumuydu ? ) ?

ya peki lazaroniyi kim getirdi ? Neden ? Futboldan anlayan birisi bu adami nasil antrenör diye para verip trabzona getirir ?

Peki Musampa ? Allahim yarabbim bu adami futbolcu diye satin almak icin sarhosmu olmak gerek ? Baskanimiz sarhosmuydu ?

Marcelinho karari cokmu dogruydu ? Zarar yapmadik deyip isin icinden cikabilirmisiniz ?

Fatih Akyel gelirken ne tantanalar yasadik, ya simdi kim yanlis yapdi ? Baskanimiz dogru kararlar verdi öylemi ?

Adem Kocak olayina hic girmeyecegim. Daha siralanacaklar var burada, zaten simdi diger yazilar arasinda kayipolur gider bu yazi, gerekde yok pek.

Szymkowiak ve yattar eksikleri ve trabzonspor resmen bitti, gitti simdide zar zor intertoto larda sürünelim, öncede erciyes ile güzelde bir rezil olalim tabiiki.
Bravo baskan, cok güzel ve dogru kararlar verdin. Sen neymissin beee.

Baskanimizin bu sezon icin "beklenmedik" transfer müjdelerini sabirsizlikla bekliyoruz.

A.Gökhan AKIN
24.05.2007, 01:08
serkan balcıyı aldıkxfatih tekke kiralık geliyor,adnanı zaten almıştık eee bide daha transfer bile başlamadı artık gerisini siz düşünün daha bunlara feinduno ve olembede eklenecek değemeyin keyfimize artık bol bol kadro kurar bozarız burda kadro bayağı bir genişledi :))

Murat Cömert
24.05.2007, 01:18
GEnc yetenek alacakmis keltos gelecek vaadeden :) hedef bu sene 3.lig dosyasi :)

Özkan Erdem
24.05.2007, 01:29
Enteresan.

Fatih Tekkeyi gelecek sene kontrati bitiyor diye satipda iki mac üstüste ( gecen sezon ilk yari gs macini kazandikdan sonra ) sampiyonluguna oynuyoruz, esas adayi biziz diyen baskanimiz, sampiyonlugu birak, kupayi, sampiyonlar ligini hatta uefa kupasinida sattigini kestiremedi sanirim ( Fatih Tekke de neymis be diybilirsin ama gitmeseydi sonuc ne olurdu - elde edilen kar ? ne ise yaradi ? hesap dogrumuydu ? ) ?

ya peki lazaroniyi kim getirdi ? Neden ? Futboldan anlayan birisi bu adami nasil antrenör diye para verip trabzona getirir ?

Peki Musampa ? Allahim yarabbim bu adami futbolcu diye satin almak icin sarhosmu olmak gerek ? Baskanimiz sarhosmuydu ?

Marcelinho karari cokmu dogruydu ? Zarar yapmadik deyip isin icinden cikabilirmisiniz ?

Fatih Akyel gelirken ne tantanalar yasadik, ya simdi kim yanlis yapdi ? Baskanimiz dogru kararlar verdi öylemi ?

Adem Kocak olayina hic girmeyecegim. Daha siralanacaklar var burada, zaten simdi diger yazilar arasinda kayipolur gider bu yazi, gerekde yok pek.

Szymkowiak ve yattar eksikleri ve trabzonspor resmen bitti, gitti simdide zar zor intertoto larda sürünelim, öncede erciyes ile güzelde bir rezil olalim tabiiki.
Bravo baskan, cok güzel ve dogru kararlar verdin. Sen neymissin beee.

Baskanimizin bu sezon icin "beklenmedik" transfer müjdelerini sabirsizlikla bekliyoruz.

Aslında benimde niyetim orada başkana dokundurmaktı, yani bu kadarını da yapmaz artık gibisinden. Sana katıldığım noktalar olsada bazı noktalarda katılamayacağım.

Fatih Tekke'nin satılışının yeri dolmamasından ve gelen parayı doğru kullanamamaktan dolayı bir hata olduğunu kabul edebiliriz. Ama Fatih varken de şampiyon olamadık, uefa'da gruplara giremedik vs.. Kupayı Fatih gitmeden 2 sene önce almıştık en son. Gitmeseydi daha başarılı olacağımıza bende inanıyorum ama garantisi de yok görüldüğü gibi.

Lazaroni konusunun savunulacak tarafı yok. Aciz bir karardı, erken dönerek kendini kurtardı başkan.. Bence en büyük hatalarından biriydi.

Musampa ve Marcelinho transferleri başkanın yıldız transferleriydi. Musampa geçen yıl Manchester city'de 41maç oynamış olmasına rağmen ücret beğenmediği için kulüp bulamaması düşünülmesi gereken noktaydı. Yinede yeteneği tartışılmaz, izleyenler bilir. Şu anda bile ilk 11de düzenli oynasa iş yapacağını düşünüyorum. (lig bitti o ayrı tabi)

Marcelinho'ya gelince, benimle beraber bir çok üyemizin hayallerinin transferiydi o. Yarım devrede silinecek adam değildi. Onun gidişinin, başarısızlığının sorumlusunu teknik heyet olarak görüyorum. Yanlış yerde oynatıldı vs.. Zaten bunu Wolfsburg'daki performansı da ispatlar gibi. Golleri ve asistlerine başladı tekrardan.

Adem Koçak'ı severdim, hep gelecek vaad ettiğini düşünürdüm, ama gitti Ankaraspor'da ne yaptı.. Sonuç ortada. Ersen Martin - Musa Büyük bu sezon iş yapanlar arasındaydı bence. Mehmet Yılmaz - Adem Koçak ise kulübenin bankolarıydı..

Başkanın, yönetimin, teknik heyetin basit hatalarına bir de talihsizliğin eklendiği bir sezonu geride bıraktık. Sakatlıklar, gelen-giden bolluğu takımın ritmini iyice bozdu. Tek temennim seneye bunları tekrar yaşamamak..

AYYILDIZ
24.05.2007, 01:30
serkan balcıyı aldıkxfatih tekke kiralık geliyor,adnanı zaten almıştık eee bide daha transfer bile başlamadı artık gerisini siz düşünün daha bunlara feinduno ve olembede eklenecek değemeyin keyfimize artık bol bol kadro kurar bozarız burda kadro bayağı bir genişledi :))

Fatih Tekkeyi alacagimiz 2 gundur forumda yaziliyor acaba dogruluk payi ne

Emorfo
24.05.2007, 01:32
Ziya Doğan aç adam alacağız dedi. Acaba bizim Harun'u mu tarif etti. :)

Serkan işi olmuş olabilir. Bonservisi yok iyi güzelde almaya gerek yok bence. Nasıl olsa Adnan'ı aldık demiyorlar mı. Kayserispor'da harika bir sezon geçiren Tayfun geri dönmüyor mu. 2, 3 tana transfer yapacaz diyorlarsa bu 2,3 transfer Serkan tipi futbolcular olmamalı. Alabiliyorsan al Lyon'dan Juninho'yu transfer yaptık diyim. Hem takımda adam gibi frikik kullanan biri olmuş olur hem iyi duran top kullanır, hem de uzaktan iyi şut çekip iyi oyun kurar 2 sene Trabzon'a oynasın yeter. Tam bize lazım adam. O da olmazsa benim adamım Lampard var onu alırız ne olacak Abramoviç hemşeri sayılır :)

Adem Erdoğan
24.05.2007, 01:38
Bu transfer sezonunu seviyorum yaaa.Sürekli bi heyecan yaşıyoruz.Alamasak bile bahsi geçmesi insana heyecan veriyor.

Erkin
http://www.sporx.com/images/1/29/7692_B_dramani001.jpg

Draman'a Rus kancası

Gençlerbirliği'nin 21 yaşındaki Ganalı ortasaha oyuncusu için Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımı başkent ekibine başvurdu. İki kulüp arasında bu transfer için karşılıklı görüşmelerin başladığı bildirilirken, Cavcav'ın Draman'ın için Rus ekibinden 5 milyon dolar bonservis ücreti istediği öğrenildi.

Ruslar ha buna 5 milyon verirlerse yaksınlar kendilerini.. :D

sanatik
Aslında benimde niyetim orada başkana dokundurmaktı, yani bu kadarını da yapmaz artık gibisinden. Sana katıldığım noktalar olsada bazı noktalarda katılamayacağım.

Fatih Tekke'nin satılışının yeri dolmamasından ve gelen parayı doğru kullanamamaktan dolayı bir hata olduğunu kabul edebiliriz. Ama Fatih varken de şampiyon olamadık, uefa'da gruplara giremedik vs.. Kupayı Fatih gitmeden 2 sene önce almıştık en son. Gitmeseydi daha başarılı olacağımıza bende inanıyorum ama garantisi de yok görüldüğü gibi.

Lazaroni konusunun savunulacak tarafı yok. Aciz bir karardı, erken dönerek kendini kurtardı başkan.. Bence en büyük hatalarından biriydi.

Musampa ve Marcelinho transferleri başkanın yıldız transferleriydi. Musampa geçen yıl Manchester city'de 41maç oynamış olmasına rağmen ücret beğenmediği için kulüp bulamaması düşünülmesi gereken noktaydı. Yinede yeteneği tartışılmaz, izleyenler bilir. Şu anda bile ilk 11de düzenli oynasa iş yapacağını düşünüyorum. (lig bitti o ayrı tabi)

Marcelinho'ya gelince, benimle beraber bir çok üyemizin hayallerinin transferiydi o. Yarım devrede silinecek adam değildi. Onun gidişinin, başarısızlığının sorumlusunu teknik heyet olarak görüyorum. Yanlış yerde oynatıldı vs.. Zaten bunu Wolfsburg'daki performansı da ispatlar gibi. Golleri ve asistlerine başladı tekrardan.

Adem Koçak'ı severdim, hep gelecek vaad ettiğini düşünürdüm, ama gitti Ankaraspor'da ne yaptı.. Sonuç ortada. Ersen Martin - Musa Büyük bu sezon iş yapanlar arasındaydı bence. Mehmet Yılmaz - Adem Koçak ise kulübenin bankolarıydı..

Başkanın, yönetimin, teknik heyetin basit hatalarına bir de talihsizliğin eklendiği bir sezonu geride bıraktık. Sakatlıklar, gelen-giden bolluğu takımın ritmini iyice bozdu. Tek temennim seneye bunları tekrar yaşamamak..

evet cogu konuda hemfikiriz ama önemli düsünce farkimiz var.

ben baskanimizin bizi sampiyon yapabilecek kapasitede biri oldugunu düsünmüyorum. Sanirim bu yüzdende abartiyorum, gercekleri biraz.

Bir süredir zaten dogru dürüst trabzonsporu takipde edemiyorum gelinen durumdan dolayi. Her acip bakdigimda yine bir yönetici onu bunu söylemis, ortalik bulanmis, trabzonspor söyle büyük söyle sampiyon filan ve bir süre sonra yine ayni aciklamalar iyice sinir olmaya basladim, gereksiz gereksiz konusmalar, baskan in bu konudada baskanlik görevini dogru dürüst yerine getiremedigini düsünüyorum.

Bir Is adami ile yönetici arasinda önemli farklar var. Musampayi trabzona gecmisine bakarak getirmek var birde gercek durumu ile trabzonda ne kadar is yapabilecegini kestirebilmek var. Aynisi Lazaroni, Marcelinho ve digerleri icinde gecerlidir.

Adem Kocak göndermenin bir anlami yokde bence. Onun yerine getirilen adamlar ondan iyi degildi. Tartisilir, önemlide degil pek. Esas hatlar diger transferler ile yapildi zaten. Tekrarlamaya gerek yok. Herkesin kendine göre bir yorumu var ve bunlarda benim icimden gecenlerim.

;--)

Murat Cömert
24.05.2007, 01:41
dramana 5 verıyolarsa bı reklamdada dedıgı gıbı Yattara '' Paha Bıcılemez''

Bulut61-34
24.05.2007, 02:06
Bu yönetimle transfer dosyasını tartışmak bana göre çok boş iş.
Neyi konuşacağız, neyi tartışacağız. Fenerin, Beşiktaşın, Galatasarayın eskilerinden hangisinin daha iyi olduğunu, hangisinin Trabzonspora uyacağını mı tartışacağız Allah aşkına.
Bööööhh, yazdığımıza, kendimizi yorduğumuza değmez. Bu transfer politikasıyla gelecek sezon da kayıp. Hatalardan hiç ders almayan aynı yönetim oldukça Allah Trabzonsporumuzu korusunu demekten başka bişey gelmiyor elimden.
Serkan Balcı'ymış, daha ne konuşalım. :(( :( :(
Fatih Tekke'yi satıp akllı bir iş yaptıkalrını idda edenlerden ne beklenir ki zaten. Kaç futbolcu aldılar, Fatih'ten gelen o büyük karın kaç katını harcadılar ve yarım Fatih edecek biri geldi mi? Nerdee.....
Bu yönetimden nasıl kurtuluruz; bir çaresi olmalı.

kalavara
24.05.2007, 02:21
ya benim anlamadığım bişey var şimdi biz adananı aldık sağ bek diye. şimdi de serkan mıdır nedir onu aldık diyorlar. bu nasıl bir transfer poltikasıdır. hem ayrıca ben serkanın iyi futbolcu olmadığı kanısındayım. serkanın musa dan bir fazlasını biri bana söyleyebilir mi.!!!!

Mustafa
24.05.2007, 02:26
ya benim anlamadığım bişey var şimdi biz adananı aldık sağ bek diye. şimdi de serkan mıdır nedir onu aldık diyorlar. bu nasıl bir transfer poltikasıdır. hem ayrıca ben serkanın iyi futbolcu olmadığı kanısındayım. serkanın musa dan bir fazlasını biri bana söyleyebilir mi.!!!!

ezikbahçenin artıgı olması gibi bir fazlası ve cazibesi var yoksa futbol olarak musadan bi artısıda yok eksiside bide sacları var unutmadan :D:D

Mehmet Fatih Yavuz
24.05.2007, 02:59
toto loto başladı.. bakalım kim gelecek kim gidecek..
yerel tv lerde yarışma yapsınlar trabzonda.. topçu star diye.. alıştık ne olsa o star bu star yarışmalarına.. topçumuzu da sms le seçelim:D

Vkgz
24.05.2007, 03:01
ezikbahçenin artıgı olması gibi bir fazlası ve cazibesi var yoksa futbol olarak musadan bi artısıda yok eksiside bide sacları var unutmadan :D:D

hoca musanın hiç bi artısı yoktuki zaten

sanatik
24.05.2007, 03:20
toto loto başladı.. bakalım kim gelecek kim gidecek..
yerel tv lerde yarışma yapsınlar trabzonda.. topçu star diye.. alıştık ne olsa o star bu star yarışmalarına.. topçumuzu da sms le seçelim:D

topstar yanlis anlasilabilir ama :--)

Biz isimlere bakarak oyuncu degerlendirdimiz sürece daha cok musampa, jun & marcelinho´lar gibi trabzonda tatil yapip gidenleri görürüz.

Ayrica Istanbulun artiklarinada uygun bir imkan sunduk ya, bir dönemde onlar tatil yapsin, bizde intertoto icin kayseri ve kupa icinde erciyeslerle kapisalim.

Lyon da bizim gibi yapdi ve 6 sene üst üste sampiyon oldu degilmi ?

mackali_81
24.05.2007, 04:45
Gökdeniz'i satanı ben de satarım!!!

selcuk
24.05.2007, 06:33
yook yapsin bize erdogan avni akerin oldugu yere bi 50 binlik stad aurelioyuda versinler geri ozaman gökdenizden konusabiliriz :D
ama gökdeniz yinede gitmez o baska hikaye

Özkan Erdem
24.05.2007, 07:11
evet cogu konuda hemfikiriz ama önemli düsünce farkimiz var.

ben baskanimizin bizi sampiyon yapabilecek kapasitede biri oldugunu düsünmüyorum. Sanirim bu yüzdende abartiyorum, gercekleri biraz.

Bir süredir zaten dogru dürüst trabzonsporu takipde edemiyorum gelinen durumdan dolayi. Her acip bakdigimda yine bir yönetici onu bunu söylemis, ortalik bulanmis, trabzonspor söyle büyük söyle sampiyon filan ve bir süre sonra yine ayni aciklamalar iyice sinir olmaya basladim, gereksiz gereksiz konusmalar, baskan in bu konudada baskanlik görevini dogru dürüst yerine getiremedigini düsünüyorum.

Bir Is adami ile yönetici arasinda önemli farklar var. Musampayi trabzona gecmisine bakarak getirmek var birde gercek durumu ile trabzonda ne kadar is yapabilecegini kestirebilmek var. Aynisi Lazaroni, Marcelinho ve digerleri icinde gecerlidir.

Adem Kocak göndermenin bir anlami yokde bence. Onun yerine getirilen adamlar ondan iyi degildi. Tartisilir, önemlide degil pek. Esas hatlar diger transferler ile yapildi zaten. Tekrarlamaya gerek yok. Herkesin kendine göre bir yorumu var ve bunlarda benim icimden gecenlerim.

;--)

Bende bazı şeylerin farkındayım, bu zihniyetle bu işin yürütülmesinin olanaksızlığı gibi ama kabullenişimin tek sebebi ne hocanın ne de başkanın görevinden ayrılmayacak olması. En azından aralığa kadar gitmeleri çok zor.

Ziya Doğan bir takımdan daha kaçarak ayrılırsa kendi kariyerini kendi bitirecek, Trabzonspor bitik haldeyken ona vurmuş bir piyangodur. Başkan hakkında söylenecek birşey yok, sadece şu stad işini merak ediyorum. Bahsedilen taslağın ve alınacak izinlerin akıbetini..

Şu takip etmeme konusunda sana katılıyorum, artık bakmayacağım izlemeyeceğim diyorum hep ama dayanamıyorum yine, iradem zayıf bu formaya karşı.. Ama çok kişiyi bıktırdılar, bezdirdiler. Yıllardır hasretle şampiyonluk kovalarız, bundan kötü sezonlarımız da oldu ama kimse bu kadar bıkmamıştı yaşananlardan..

Yinede hakkımızda hayırlısını dilemekten başka çare göremiyorum. Aralığa kadar..

Samet Berber
24.05.2007, 07:25
gökdenizide verirlerse bu klubu başlarına yıkmak lazım. kimle şamp. olmayı düşünüyolar acaba
çok doğru bir tespit yaa bi gönderirlerse waryaaa...:mad::mad::mad: