PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor gelecek sezon için Ersun Yanal ile anlaştı

siz_61
29.04.2007, 11:13
Fortis Türkiye Kupası'ndan elenerek Avrupa kupalarına katılma şansını yok eden Trabzonspor, gelecek sezon için şimdiden kolları sıvadı. Bordo mavililer sezon sonunda Ziya Doğan ile yollarını ayırma kararı alırken teknik direktörlük için Ersun Yanal ile anlaştı.

Ziya Doğan'ın gelecek sezon takımın başında kalıp kalmaması uzun süredir yönetimde tartışılıyordu. Ancak bordo mavili takımın Fortis Türkiye Kupası yarı finalinde düşme hattındaki Kayseri Erciyesspor'a hem de yedek oyuncuların yer aldığı maçta elenmesi yönetimde Ziya doğan karşutlarını güçlü hale getirdi.
Bordo mavili yönetim Vestel Manisaspor'dan ayrılan Ersun Yanal ile masaya oturup her konuda anlaşmaya vardı.
Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'da sorunlar yaşaması nedeniyle yeni bir ekiple çalışacağı ve önceliğini bu konuya verdiği öğrenildi.
Ersun Yanal önce beraber çalışacağı ekibi seçecek ve daha sonra transferi düşünülen futbolcuları izleyecek.
Sezon sonunda Trabzonspor ile sözleşme imzalayacak Ersun Yanal'ın güçlü bir kadro sözü aldığı ve ligde ve kupada şampiyonluk hedeflediği ifade edildi.
Bir dönem adı Galatasaray ile anılan Ersun Yanal Erik Gerets'in gelecek sezon takımın başında kalacak olması nedeniyle Trabzonspor'un teklifine olumlu cevap verdi.

evet bu haber cok gizli oldugunu da ogrendim ama ne kadar dogru onu su an bilemiyom ama 1-2 gun icinde size bulacammm

hüseyin1975
29.04.2007, 11:17
Kilit.....

Erdem Keser
29.04.2007, 11:20
3 dakikası var :)

Emre7
29.04.2007, 11:22
bu haberin gizli tarafı yok dün 1-2 gazete ve AA verdi bu haberi onun için gizliliği yok....

bu arada ziya ile ersun arasındaki farkı biri bana anlatsın....
2sindede mantalite var....
biri 3 önlibero biri de dünyanın bıraktığı 3 lü savunma

Emorfo
29.04.2007, 11:24
Ne Ersun'u yahu :) yok öyle bir şey. Fotospor veya Fotomaç'ın haberidir o masa başı haberciliği yani.

Fatih Ersoy
29.04.2007, 11:24
units sana katılıyorum.. Ersun gelcekse hiç gelmesin daha iyi...

denizgrsy
29.04.2007, 11:25
vay be...acayip çalışıyoruz :D

Remzi
29.04.2007, 11:26
bununla ilgili bi başka topicte vardı.Genel sayfasına bakmadan Topic falan acmasak tam süper olacak...

efemehmet
29.04.2007, 11:27
bu haberin gizli tarafı yok dün 1-2 gazete ve AA verdi bu haberi onun için gizliliği yok....

bu arada ziya ile ersun arasındaki farkı biri bana anlatsın....
2sindede mantalite var....
biri 3 önlibero biri de dünyanın bıraktığı 3 lü savunma
farkı birisi kulüpten içeri girdimi kovsan gitmiyor diğeri kovmadan gidiyor veya gitmeye yer arıyor

siz_61
29.04.2007, 11:28
Ne Ersun'u yahu :) yok öyle bir şey. Fotospor veya Fotomaç'ın haberidir o masa başı haberciliği yani.

bu haber ne fotospor'un nede fotomacın bu haber başka bi siteye ait

Emre7
29.04.2007, 11:29
farkı birisi kulüpten içeri girdimi kovsan gitmiyor diğeri kovmadan gidiyor veya gitmeye yer arıyor

ziya ilk geldiğinde kendi gittiydi ;)

cemilsezgin
29.04.2007, 11:31
kilit kilit

efemehmet
29.04.2007, 11:33
ziya ilk geldiğinde kendi gittiydi ;)
aaa pardon sahi öyle meziyetleride vardı değil mi..Trabzona ilkleri yaşatan bir kişi için kendi içinde bir ilk gerçekleştirmişti değil mi

61OKTAY
29.04.2007, 11:36
İstemeyruk

A.Hilal Çakıroğlu
29.04.2007, 11:42
Balon haberlerin dolaştığı bir dönemde kaynak bile belirtilmeden açılan bu başlığı kilitliyorum. Haber doğrulanırsa tekrar açarız;)