PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacıosmanoğlu fb ve Ulusoy

zafer6161
28.04.2007, 23:36
Tarihinin en başarısız sezonlarından birini geçiren trabzonsporda,yöneticiler neden kendi başarısızlıklarını ört bas ediyor neden bir başka takım adına konuşuyor kendileri çok başarılıymış gibi başkalarının derdi neden kendilerini ilgilendiriyor,erciyes macı öncesi bu takımı orda farklı yeneceğiz ve turu atlayacağız diyen kişi şimdide turu kaybedişimizin sebebini gökdenizin penaltı pozisyonuna bağlamış,,her mağlubiyetten sonra hedef neden fenerbahçe , ,,yoksa fb üzerinden reklammı yapıyorlar.Göreve gelirken verdikleri icratları yapamayanlar gündem değiştirmek için ön plana çıkmak için ve ulusoyu korumak için neden hep fb yi ön plana atıyorlar,o çok sevdikleri federasyon başkanına bir futbolcunun 3 maçlık cezasını bile indiremiyorlar ama rakipleri 10 dk da hemen cezayı iptal ediyorlar..Hacıosmanoğlu neden her açıklamasında fb yi hedef gösteriyor,neden kendi başarısızlıklarını ört bas ediyor..artık yeter hacıosmanoğlu onun bunun derdinle uğraşacağına fb yi hedef göstereceğine ulusoyu detekleyeceğine artık kendi takımınla uğrassan.TRABZONSPOR için bir şeyler yapın takım sizin sayenizde herkese rezil oldu.....:mad: :mad:

Hacıosmanoğlundan FB incileri 28 Nisan 2007 20:00

Trabzonspor İkinci Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Antalyaspor maçı sonrası Fenerbahçe'nin yöneticilerine çok ağır ifadelerle suçlamalarda bulundu.
Hacıosmanoğlu "Fenerbahçe'nin yöneticileri ortamı germek için çok kötü ifadeler kullandılarr. Asıl kendileri onursuzdur vicdansızdır, kendi başarısızlıkların örtbas etmek için şerefli insanları suçlamasınlar. Hakem hataları nedeniyle kazandıklarını ne çabuk unuttular. Bu işler buzdolabı çamaşır makinesi satmaya benzemez Ali Koç'mudur nedir bir veliaht çıkmış onu bunu suçluyor. Be Allahsız adamlar siz kimsiniz ki Haluk Ulusoy'u suçluyorsunuz? Lig'tv'ye de laf söylüyorsunuz. Kalkmış başbakanı göreve çağırıyorlar. Başbakanın işi gücü yok ta sizin takımınızı mı düşünecek!"

KUPAYI ALACAĞIZ Tarih: 17.04.2007, 10:16:04
Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu K.Erciyesspor ile 26 Nisan da oynanacak rövanş maçı için tüm camianın desteğine ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Hacıosmanoğlu, Erciyes’i rövanşta mağlup ederek kupada final oynayacaklarına inandıklarını belirterek “Cezalı ve sakat oyuncularımızın da katılımıyla kupa hedefimize ulaşacak güçteyiz” dedi.

FENER’İ DE YENECEĞİZ
(sanane be adam sen önce önümüzdeki maca bak illa fb hakkında konuşacaksın)
İbrahim Hacıosmanoğlu,ligde deplasmanda oynayacakları F.Bahçe maçını da kazanmak istediklerini de ifade ederek “Sezon başındaki yanlış Teknik Direktör tercihimiz bize pahalıya patladı. Ancak geçte olsa toparlandık ve bu kadroyla hem kupayı almak istiyoruz hem de yıllarca şampiyonluğumuzu elimizden alan F.Bahçeyi İstanbul da mağlup ederek bu sevinci onlara yaşatmak istemiyoruz” diye konuştu.
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Türk futbolunun bugün geldiği ortamda en az suçlunun hakemlerin olduğunu belirterek, Fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybederim endişesi ile her türlü argümanı ortaya koyduğunu söyledi.
Fenerbahçe hep şikayet ediyor. Kayserispor maçında bir penaltı verilmedi diye ona takılıyorlar. Başka bir bariz pozisyon da yok. Sırf ona sığınarak kendileri komplo teorileri üretiyorlar. Lehlerine karar verildiği zaman, 'Bizi şampiyon yapmak için bu hakemler uğraşıyor' diye neden komplo teorileri üretmiyorlar..
Fenerbahçe Spor Kulübü bu ülkenin güzide kulüplerinden biri, taraftarı her şeyi hak ediyor. Başarıların sahada kazanılması gerekir. Şampiyonluğu sahada kazanılmadığı noktada bu tür entrikalar üretmenin Türk futbolunu kaosa sürüklemenin hiç kimseye bir faydası olmadığına inanıyorum" şeklinde konuştu.

Başka bariz bir pozisyon yok. Ona sığınarak komplo teorileri üretiyorlar. Şimdi sormak lazım, bir hafta geriye döndükleri zaman Ankaraspor maçında Lugano'nun bariz kırmızı kart görmesi lazım. Ankaraspor 1-0 galip. Belki 10 kişiyle Fenerbahçe, çok farklı yenecek, belki maçı çeviremeyecek. O kararları veren de hakemler ve MHK, vermeyenlerde yine aynı'' dedi.

Fenerbahçe saha dışında kazanıyor!
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe yönetiminin futbolu sahada değil saha dışında kazanmak için farklı taktikler uyguladığını söyledi. Hacıosmanoğlu, 'Kaybettiklerinde Federasyon istifa' diyorlar hakemlerle oynayıp maç kazandıkları zamanda sesleri çıkmıyor" dedi.

Fenerbahçe'nin hakkının nerede yenildiğini çok merak ettiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Medya 'Fenerbahçe'nin hakkı yendi' diye yazılar yazıyor. Fenerbahçe'nin hakkı nerede yendi ?, kim yemiş. Çok dikkatli olmamız gerekiyor. Yoksa Fenerbahçe'nin Ankaraspor karşısında 10 kişi kalmasının veya kazanmasının bize bir faydası yok

(başka bi siteden alıntı yorum)
Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Fenerbahçe'ye herkes saldıradursun, bir kişi var ki her hafta Fenerbahçe aleyhinde açıklamalar yaparak gündeme gelmeye çalışıyor. Bu şahıs kendi kulübünün daha 1-2 hafta öncesine kadar küme düşmemeye oynamasını düşünmeden sürekli Fenerbahçe'yi karalayıcı açıklamalar yaparak şampiyonluğa giden Fenerbahçe'nin engellenmesi için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.

Bu şahsın tek şanssızlığı hiç kimse tarafından kaale alınmamasıdır. Ne yapalım? Bırakalım İbrahim Hacıosmanoğlu konuşsun, Fenerbahçe şampiyonluğa koşsun.

Biz Trabzonspor 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu kaale aldığımızdan değil, kaale almadığımızdan, kaale alınmadığından bahsetmek için bu haberi yazıyoruz. Ne yapalım? Kaale alınmamaktan hoşlandığına göre, bu şahıs Fenerbahçe aleyhindeki açıklamalarına önümüzdeki haftalarda da devam edeceğe benziyor.

ULUSOY ASLA KOLTUK SEVDALISI DEĞİL(21-02-2007)
Haluk Ulusoy'un koltuk sevdalısı olmadığını söyleyen Hacıosmanoğlu, "Haluk Ulusoy ile her gün konuşuyorum. Haluk Ulusoy Federasyon'dan geçimini sağlayan bir insan değil. Onun Federasyon Başkanlığını bırakması çok zor değil. Ancak savaş veriyor çünkü bugüne kadar yaptığı hizmetler unutturulmaya çalışılıyor. Onun görevden ayrılmasını isteyen insanlar sanki hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Haluk Ulusoy, kendisinin yerine geçecek kişinin veya sürekli etrafta onu yaparım bunu yaparım diyen kişilerin Türk futbolunu Avrupa ve Dünya seviyesine çıkıracağına inandığı zaman onlara en büyük desteği verecek kişidir. Eğer bir uzlaşı olacaksa buna en büyük katkıyı Haluk Ulusoy sağlar" şeklinde konuştu.

"UTANÇ DUYUYORUM" (GELDİKLERİ NOKTA):mad: :mad:
Hacıosmanoğlu, mevcut durumun şehrin üzerine bir ölü toprağı serdiğini ifade ederek, "Çok sıkıntılı bir durum. Biz de üzülüyoruz. Takımın şu anda tablodaki yeri taraftarı da kahrediyor. Halkın sessizliği, utanç duyduklarından. Ben de bu takımın iyi bir taraftarıyım. Şu anda yöneticisiyim, ama yine taraftarlık duyguları içindeyim. Trabzonspor' un 5 haftadır gol atamadan 14' üncü sırada olması bana da utanç veriyor. Bütün bunların yanında, 5 hafta önce Fener'in 17 bizim 15 puanımız vardı. Trabzonspor'a yakışmayacak bir durum. Bizim bir oyuncumuzun oynadığımız rakiplerin takım değeri kadar değeri var. Sivaslı yöneticiler maç esnasında, 'bizim takımın değeri sizin bir oyuncunuz kadar' diyorlar. Ama böylesine değerli oyuncuların sahadaki duruşları, değerleriyle aynı oranda gitmiyorsa bu sıkıntıyı çözmek lazım" diye konuştu

Aziz Yıldırım haklıymış ! 29 Aralık 2006 12:49
Aziz Yıldırım’ın Kulüpler Birliği toplantısına katılmadığı için takdir ettiğini vurgulayan Hacıosmanoğlu şunları belirtti:"Aziz Yıldırım’ı bir kez daha takdir ettim. Daha önce kendisini tebrik etmiştim. Fenerbahçe Başkanı’nı zaman zaman eleştirmemize rağmen tutarlı tavırları nedeniyle takdir ederdim. Ama dünkü toplantıda gördük ki Aziz Yıldırım bu toplantıya katılmayarak tutarlı davranışını sürdürdü ve bir kez daha haklı çıktı. Kendisini tebrik ediyorum. Yıldırım’ın sevmediğimi huyları da var. Ama Kulüpler Birliğini toplantısına katılmadığı için onu tekrar tebrik ediyorum. Aziz Yıldırım ile ilk karşılaştığımız yerde bu tebrikimi yüzüne söyleyeceğim

"FENERBAHÇE ÇIKARCI"
10 Nisan 2007 18:00
Fenerbahçe'nin hakkı yenildiğinde bağırdığını, lehine kararlar verildiğinde ise sustuğunu vurgulayan Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Güzide bir takımımız, şampiyonluğu kaybederim, endişesiyle türlü türlü argümanları ortaya atıyor. Komplo teorileri üretiyor. Çıkıyor, yine şampiyonluğa oynayan bir takımımız onlara cevap veriyor. Şimdi bunlar Türk futboluna mı hizmet ediyorlar, kendi şahıslarına mı hizmet ediyorlar? Bunun Türk futboluna bir katkısı var mı? Yok. Tabiki hakemler hata yapacak, onları yönetenler de yapacak ama bizim durup kendimize bakmamız lazım. Yöneticiler ne istiyor önemli olan o. Şu tabloda baktığınızda bence en az suçlu olan hakemler, ondan sonra Merkez Hakem Kurulu, ondan sonra da Futbol Federesyonu. Çünkü bu kurumlar durup dururken hiç bir kulübün baskısı olmadan kendilerine yön belirleme gibi bir arayış içine girmez."

HAKEMLERİ HATAYA YÖNETİCİLER ZORLUYOR"
Hakemlerin hata yapmalarına sevinen yöneticiler olduğunu da iddia eden Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

03-20-2007, 13:01
"Takımlar, seçim sürecinde imza verenler ve vermeyenler, diye ayrılıyor. Mağdur edilenler, biz imza vermedik de mağdur ediliyoruz, diye feryat ediyor. Ama elini vicdanına koyup bunu yapsınlar. Hakemler lehinize karar verdiği zaman niye komplo teorisi üretmiyorsunuz, (Bu hakemler bizi şampiyon yapmak istiyor) diye. Sezon başından beri hakemlerin hatalı kararlar verdiğini söylüyorsunuz. Önceki federasyon, bütün takdir haklarını bir takımdan yana kullanılıyor, diye istifa etti. Bu takım Fenerbahçe'ydi. Her şey kendi lehinize olduğunda susarsanız, aleyhine bir karar olduğunda ise çıkar bağırırsanız, bunun amacı önümüzdeki maçlara ipotek koymaktır. Fenerbahçe taraftarı, her şeyi hak ediyor, ama bu başarıların sahada kazanılması gerekiyor. Ama entrikalar üretip Türk futbolunu kaosa sürüklemenin bir anlamı olduğunu düşünmüyorum."

HAKEMLERE ÇOK BASKI YAPILIYOR(DİKKATLİ OKUYUN:D )
Hakemlerin çok baskı altında kaldığını söyleyen Hacıosmanoğlu, "Bence hiç bir hakem bilerek yalnış karar vermiyor. Kapalı kapılar arkasında herkes hakemlerden kendi lehlerine karar vermesini istiyor. Bu tür organizasyonları yapanlar Türk futbolunun kaosa gitmesinde önemli rol oynuyor.

YÖNETİCİLERİN AHLAKLI OLMASI LAZIM:D
Hacıosmanoğlu sözlerine şöyle devam etti, "Ulu önder Mustafa Kemal Atatür'ün çok önümli bir sözü vardır. "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim" Keşke bu güzel sözün başında yöneticinin de zeki, çevik ve ahlaklı olanı ibaresi olsa.

Ancak bunu biz yapmalıyız. Yöneticinin de ahlaklı ve dürüst olması gerekiyor. Bunu biz yapmalıyız"
:rolleyes: :rolleyes:

not: bu açıklamaların hepsi ayrı ayrı günlerde yapılmıştır

metehan
28.04.2007, 23:41
FBli yöneticiler, federasyona saldırarak hedef şaşırtmaya çalışıyorlar. Olası bir başarısızlıkta hedefte federasyonun olmasını sağlamak istiyorlar. Herhalde Hacıosmanoğlu da onlara özenmiş olmalı. Ama hepsi şunu iyi bilsinler ki, aklı başında taraftar bunları yemiyor artık, kimse aptal değil. Herhalde "Konuştukça batmak" deyiminin bundan güzel örneği olamaz.

Misina
28.04.2007, 23:43
hacıosmanoğlu nun söylemleri doğru fakat zamanlaması yanlış

zafercalikoglu
28.04.2007, 23:45
hacoosmanoğlu kimmiş,ben tanımıyorum sizde dikkakte almayın
o trabzonsporun şu anki durumuna baksın

Muhalif
28.04.2007, 23:45
Metehan abi açıklamaları dinleyecektin yahu! Utancımdan kanal değiştirdim hele Lig Tv sahibini övmeye başladığı an! Ömrümüzde en çok protestoyu da Lig Tv ye yapmışızdır ha!
Bu adam gibi üstüne vazife olmayan her işe bulaşan bir yöneticimiz daha olmamıştı!

fteotdgs
28.04.2007, 23:46
Daha once de yazdim Haciosmanoglu bugune kadar gordugum duydugum gelmis gecmis en kotu yoneticidir. Sadece Trabzonspor icin demiyorum, dunyada gelmis gecmis en kotu yoneticidir diyorum. Siz kimsiniz de sadece iki tarafi ilgilendiren bir konuda, ortam bu kadar kizismisken yangina korukle gidiyorsunuz?. Amaciniz nedir? Ulusoy'un sizin korumaniza bu kadar ihtiyaci mi vardir? Varsa niye vardir? Yoksa siz niye boyle dusunuyor ya da davraniyorsunuz??? Fenerli yoneticiler bugune kadar Haciosmanoglu'nu ciddiye alip da birsey demediler. Yoksa guzel Turkcemizde o kadar guzel laf var ki kendisine edilecek. Kendisi istedigini istedigine desim umurumda degil ama bunu Trabzonspor yoneticisi sifatini tasidigi anda yapmasi beni, bir Trabzonspor taraftarini, kahrediyor, utandiriyor.

Oemer61
28.04.2007, 23:46
Baska takimlari kisileri elestirmekle yönetici olunmuyor!!! Bir faaliyet göstersin, birsey yapsin. Ziya Dogan'i kovdursunnnnn:mad: Hikaye anlatmasin durmadan...

zafercalikoglu
28.04.2007, 23:51
hacıosmana destek veren varmı bu formda
kapatalım konuyu
o bize hesap versin,fenere hesap sormasın

Can52
28.04.2007, 23:54
Kompleksli bir Türk yönetici profili...
Bos bos TV önünde demec veren bir sahis.

Can52
28.04.2007, 23:59
Konu basliginda Lig TV de eklenmeliydi.
Lig TV ile Fenerbahce gergin ve Lig TV özellikle herkesi bu olaya sokmaya calisiyor. Aksam üzeri Sakarya-GS maci sonrasida Polat ve diger kisilerde inatla Fenerbahceyi sordular....Aslinda ne alaka???

Hacisomanogluda gazi aldi.....

Erkan
29.04.2007, 00:10
Konu basliginda Lig TV de eklenmeliydi.
Lig TV ile Fenerbahce gergin ve Lig TV özellikle herkesi bu olaya sokmaya calisiyor. Aksam üzeri Sakarya-GS maci sonrasida Polat ve diger kisilerde inatla Fenerbahceyi sordular....Aslinda ne alaka???

Hacisomanogluda gazi aldi.....

allahtan ariyo, bi olay olsa da reklam yapsam

Ali Özcan
29.04.2007, 00:17
Şovenist bir yaklaşımla önüne uzatılan her mikrofona fenerbahçeyi yerip, Ulusoy u övüyor...Tabi bunu bilen medya da sürekli mikrofonu buna uzatıyor...

Fenerbahçe ya da Beşiktaş...hangisi şampiyon olacaksa olsun da bitsin şu lig...Ben Papila lı sezonla birlikte futbolun bu kadar kirlendiği bir sezon daha hatırlamıyorum ve bunlar gibi şampiyon olmaktansa her yıl adam gibi ikinci olmaya razıyım ben...

Trabzonspor bir daha şampiyon olamaz diyenler bunu boşuna söylemiyorlar...Çümkü onlar da biliyorlar ki Trabzonspor bu tür pis oyunların içine asla girmez...Ama bir yandan da korkuyorlar...Çünkü;

BİZİM GÜCÜMÜZ KARANLIĞI YIRTACAK...

bunca ölümden dönülmez bu kadar çok sevmeyince...

Seni çok seviyoruz Trabzonspor...Aşığız sana...Seni büyük yapan bizim içimizde alev alev yanan bu aşk...Ve sen asla kirletmeye kıyamayacağımız beyaz elbisemizsin bizim...Eğer kirlenecekse elbisemiz, çamurlu yollara hiç girmeyelim...Alayına isyan ölümüne bordo - mavi...

atlantis
29.04.2007, 00:26
Ne kadar gereksiz.. Bizene Fenerden Ulusoydan ondan bundan sen kendi klubünün başarısızlığını eleştir.

FANATIK61
29.04.2007, 00:29
Bir cikarin oldumu öyle bir övgü yaparsinki kendin bile sonradan ne dedigini anlayamazsin :D

Vkgz
29.04.2007, 00:40
Hacıosmanoğlunu kutlar hiç susmamasını temenni ederim...

Harun-61
29.04.2007, 01:08
sus be adam susssss...

bir kulübü ne hale getirdiniz, febe ile ne i$in var senin...!

önce yaptiginiz rezaletleri temizleyin...!

Istifa et, TV kanallarina cik orda istedigin kadar febeyi ele$tir....

yazik size yaaa,,,sizin gibi yöneticinin emi............!!!!!!!!!!

selçukabi
29.04.2007, 01:13
Arkadaş ben de şunu anlamıyorum. Bu haluk ulusoy denilen şahsı bir tek burada mı yeriyor bu camia. Yerel basını yalakalık yapar, yöneticisi yalakalık yapar paralı adamları Trabzonda miting düzenler. Anlamadım gitti bizim site ile bunlar farklı gezegende mi yaşıyoruz acaba.

Gamze
29.04.2007, 01:15
Şu hiç durmadan kendi derdimizi bir kenara bırakarak olmadık zamanlarda olmadık şekilde fb ile uğraşmalarımız da kabak tadı vermeye başladı artık!..

Fb'ye sallayıp ulusoy(-suz,-süz yapım eki)u savunma manevralarından bıktık!..Bir durun da aynaya bakın be adam!..Fener takır takır her işini görüyor,seni de salladığı yok!..Madem bu denli kinlisin,madem bu denli çirkin bir kulüp bu;çık karşısına arkadaş kendi gücünle kuvvetinle!..Meydanı bırakma madem ona!..yok ama sen anca laf edersin,kinini kusarsın!..Sus da icraat yap!..Takımı düştüğü yerden kaldır,güçlendir,koy fenerin önüne!..fenere laf söyleyeceğim diye savunduğun hakemleri de yen!..Bunu becer de lafa gerek kalmasın!..Fener ordan alacağını alır zaten!..

Her fırsatta ama her fırsatta ulusoyu savunuyor adamlar!..Deli olacağım!..

Vegas
29.04.2007, 01:22
Ben, Haciosmanoglu'nun konusmalarini cok yerinde buluyorum, kendisini ayakta alkisliyorum. Bu yonetimden aklimda kalacak en onemli kisidir kendisi. Cok yerinde konusuyor ve meydanin bos olmadigini yaralarina tuz basarak anlatiyor bazilarina.

Seleukia
29.04.2007, 01:23
yonetiminden, hocasından, futbolcusundan hepsinden utanıyorum.
bu kadar utancla daha ne kadar yasayacagız bakalım.
bu kadar berbat bi yıl gecirdigimizi hic sanmıyorum daha once, sadece saha sonuclarından bahsetmiyorum.

cabri
29.04.2007, 01:46
Ben bunlar gibi olsam bırakın böyle saçma sapan demeçler vermeyi insan yüzüne çıkmaya utanırım... Olaya bakın yahu! Adam herşeyi bırakmış neleri düşünüyor. Kendi başarısızlıklarını heralde böyle unutturmaya çalışıyorlar. Yemezler Hacıosmanoğlu...!
Geçen gün Sayitoğlu da Hiçbiryere gitmiyoruz, istikrar için ziya doğan la devam... demişti. Ha bunlar harbiden kafayı yemiş... Bizi de kendilerine benzetmeye çalışıyorlar. Ama bilmiyorlar ki bu taraftar kafayı yerse kendileri için hiç iyi olmayacak.

:bayrak:

Hasan Ayvenli
29.04.2007, 01:46
gereksiz açıklamalar mantığı da yok haluk ulusoyu korumanın

Hüseyin Çümen
29.04.2007, 02:20
sanki şampiyonlukta yarıştıımız rakibimizin yönetimine saldırıyor onlarla bizim ne alakamız var herkes işine baksın

Vegas
29.04.2007, 02:21
Ulusoy giderse oraya fener yandasi biris gelir ve hakkimiz bundan daha cok yenir. Gecmiste ornekleri mevcuttur.

Tunga
29.04.2007, 03:20
.......o bize hesap versin,fenere hesap sormasın

Bu gece okuduğum en güzel yorumlardan biri. Tebrik ederim.

Temsil ettiğin camia Trabzonspor. İstanbul Ofspor değil. Bu camianın bir ağırlığı, bir sözü dinlenirliği var. Elbette sen de bu kadar fevri konuşabilirsin. Ama seni ilgilendiren mevzularda. Hakkın gasp edildiğinde.

BJK, federasyon ve Fb birbirine girmiş. Ülkede darbe haberleri yerine bu açıklamalar konuşulur olmuş (ki ne acıdır), sen çıkıp ilgin alakan olmayan bir konuda, bir gereksiz adamı savunmak için camiayı abuk subuk polemiklerin içine çekiyorsun. Ulusoy'u siz kurtaracaksınız da, sizi kim kurtaracak tarihin elinden.

nesta61
29.04.2007, 04:22
Trabzonspor İkinci Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Antalyaspor maçı sonrası Fenerbahçe'nin yöneticilerine çok ağır ifadelerle suçlamalarda bulundu.

Hacıosmanoğlu "Fenerbahçe'nin yöneticileri ortamı germek için çok kötü ifadeler kullandılarr. Asıl kendileri onursuzdur vicdansızdır, kendi başarısızlıkların örtbas etmek için şerefli insanları suçlamasınlar. Hakem hataları nedeniyle kazandıklarını ne çabuk unuttular. Bu işler buzdolabı çamaşır makinesi satmaya benzemez Ali Koç'mudur nedir bir veliaht çıkmış onu bunu suçluyor. Be Allahsız adamlar siz kimsiniz ki Haluk Ulusoy'u suçluyorsunuz? Lig'tv'ye de laf söylüyorsunuz. Kalkmış başbakanı göreve çağırıyorlar. Başbakanın işi gücü yok ta sizin takımınızı mı düşünecek!" :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

ben hayatimda turk futbolunda boyle yonetici gormedim HELAL OLSUN mert adam ali koc mudur nedir diyor buzdolabi veya camasir makinesi satmaya benzemez diyor helal olsunnnn bravoooo,

Mehmet Fatih Yavuz
29.04.2007, 04:39
saha içinde ve saha dışında itibarını yerle yeksan ettiğiniz, ligden düşen düşmeyen tüm takımların maskarası haline getirdiğiniz trabzonspor un bugünki durumu ortada iken kalkıp ne bizimle ne de şu anda rekabet halinde bulunduğumuz hiçbir takımla alakası olmayan bir mevzuda, üstüne üstlük ulusoy gibi trabzonspor a hiçbir faydası dokunmamış, belki de zararı dokunmuş bir adamın savunmasını yapmak sana mı düştü???

kendi işini yaptın mı layıkı ile???
hesap vereceğin taraftarın karşısına dik bir şekilde çıkabilecek konumda mısın ki ligin jandarması rolüne bürünüyorsun???
kendi taraftarlarının ekseriyetle kabul etmediği bir yönetimin üyesi olarak hangi yüzle futbol camiasında ön plana çıkmaya çabalıyorsun??

trabzonspor ne zamandan beri kavgalardan ve çatışmalardan nemalanma çabasında olan bir kulüp??

işini gücünü bırakmış, Ts ikinci başkanının müdahil olduğu mevzuya bak...
hem de hangi üslupla?? hangi kelimelerle :
onursuz, şerefsiz, allahsız.....

mahalle kahvesinde pişti mi oynuyorsun???

önce asli görevlerini yerine getir... kendi sınırların içerisinde düzeni, bütünlüğü ve başarıyı sağla, ondan sonra seni ilgilendirmeyen sınırlarda krallığa soyun....

gvnlp
29.04.2007, 08:08
Vallah cok guzel demis. tam soylemek istedigim seyler. yalniz foruma yazi yazanlarin fener sevgisi dikkatimi cekti. adam kendi isini de yapiyor her ne kadar siz begenmeseniz de. 3 cucukleri elestirmek diger anadolu takimlarinin hakkini savunmak bizim gorevimiz. serefsizler hakemle kac takimin puanini caldilar bizim sampiyonlugumuzu aldilar. 2 yanlis karar ustune hemen kuyrugunu basilmis koc gibi anirmaya basladi. basbakani gorev cariyormus kimsin sen basbakani goreve cagiriyorsun. cumhurbaskanligina aday ol cok merakliysan o zaman cagirirsin basbakani goreve. herkese saygilar

hüseyin1975
29.04.2007, 08:38
Kimse Ezikleri sevmiyor fakat bizim Yöneticilerin onlarla ugrasmasini anlayamiyorum.

Adamlarin derdi Federasyon ile. Bize iliskin aciklamalar yaparlarsa cevap verme hakki dogar.

Bizemi kaldi Ulusoyu ve Federasyonun avukatligini yapmak?
Kendilerini savunamiyorlarmi?

Haciosmanoglunun maksadi Ezikbahceye agir elestiride bulunarak kendisini bizlere sevdirmek ama bu Taraftar bunu yutmaz!

Önce kendi derdinle ugras be Adam!
Önce Takimini düzelt be Adam!

Sanane elalemin dediklerinden!
SA-NA-NE!!!

Emorfo
29.04.2007, 09:44
Aslında Hacıosmanoğlu'nun değindi konuların hepimizin düşüncelerini yansıtıyor. Açıklamalarının hepsine katılıyorum da adama sormazlar mı sanane, üstüne vazife olmayan herşeye sazan gibi ne atlıyorsun. Ulusoy bile kendini böyle savunmadı sana ne oluyor. Konu ila ilgili yüzeysel yorumunu yaparsın, gündem değiştirm çabaları dersin yakışmıyor dersin de bu mahalle ağızıyla saldırmak neden Ulusoy'u savunmak için koca Trabzon'u yakmadınız mı, Trabzonspor'un imajını zedelemediniz mi ve hala bu imajı bitiriyorsunuz... Allah var yaptığı açıklamalarda cuk diye oturmuş yani :)

hüseyin1975
29.04.2007, 09:48
Aciklamalinda elbette haklilik payi var ama büyük bir Kulübün Yöneticisi daha derli toplu aciklamalar yapmasi lazim.

Mahalle Takiminin yöneticisi degilsin be Adam.
Sen TRABZONSPORUN Yöneticisisin!

Biraz edepli konus....

Emorfo
29.04.2007, 09:49
Ayrıca bazı spor sitelerinde Hacıosmanoğlu'nun yaptığı açıklamalar çarpıtılmış, yaptığı açıklamalar şöyle,

Hacıosmanoğlu sert çıktı!

Trabzonspor İkinci Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu inanılmaz açıklamalar yaptı! Konuşmasında "Küçük beyinliler, ilkesizler, kan emici aile, beceriksizler, ahlaksızlar" gibi çok sert ifadeler kullanan Hacıosmanoğlu, futbolun dışına da çıktı!

İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Antalyaspor'u deplasmanda 2-1 yendikleri maçın ardından canlı yayında yaptığı açıklamalar şöyle:

"AYNI PLATFORMDA OLMAKTAN UTANIYORUM"
"Türkiye'de futbol sahada oynandığı zaman ve ahlaklı oynandığı zaman Türk futboluna hizmet edeceğimizi düşünüyorum. Türkiye'de kendini entellektüel ilan eden insanların, Türk futbolunu çirkinleştiren sözlerini gördükten sonra kendimden utanıyorum, bu insanlarla aynı platformda olduğum için."

"BECERİKSİZLİKLERİNİ ÖRTMEK İÇİN ULUSOY7A SALDIRIYORLAR"
"Bir Fenerbahçe-Beşiktaş yarı finali seyrettik. İnsanların biraz vicdanı varsa Trabzonshor-Erciyes maçını seyretsin, ondan sonra feveran etsinler. Bizim bir penaltımız verilmedi ki Gökdeniz hayatta kendini yere atmaz. Penaltımız verilmedi, camia yasta. Ama bakıyorum Beşiktaş-Fener maçında bizim maçtaki hataların 10'da biri bile yok. Ama insanlar mağlup olduğu zaman, başarısızlığı ortadan kaldırmak için Ulusoy'u günah keçisi yapıyorlar. Kendi beceriksizliklerini örtmek için. "

"F.BAHÇELİ DOSTLARIM İLKESİZLİKTEN ŞİKAYETÇİ"
"Fenerbahçe'nin muhteşem seyircisi şampiyonluğu hak etiyor. Fenerbahçeli dostlarım, kendi yönetimlerinin ilkesizliklerinden şikayet ederken, onlar hiç bunlarda bakmıyorlar. Fenerbahçe'nin bu kadrosuyla 15-20 puan önde olması lazımdı. Kamuyonu ne kadar gerersek bizim avantajımızadır diye yaygara tutturdular."

"KÜÇÜK BEYİNLİLER, BAŞBAKANI TAHRİK ETMEYE ÇALIŞIYOR"
"TFF'ye karşı imza verenler, başbakanı tahrik etmeye çalışıyorlar, küçük beyinli oldukları için !.. Göya Ulusoy, Abdullah Gül'ün memleketi diye Erciyes'i düşürmek istiyormuş. Ahlaksızca bir terim kullanıyorlar, "Ey başbakan sen cumhurbaşkanı meselesi ile uğraşma Fener ile uğraş". Böyle ahlaksız bir çağrı olabilir mi? Bu ülkede bir sürü sorun varken onunla mı uğraşaçak."

"O KÖKLÜ AİLE, MİLLETİN KANINI EMDİ"
"Koç Holdingin veliahtlarından genç biri çıkıyor öyle bir konuşuyor ki şu ana kadar görülmemiş bir manzara sergiliyor. Herhalde burayı tüpgaz satmakla, buzdolabı sakmakla karıştırıyor. Bu köklü ailenin herkes nasıl büdüğünü biliyor, milletin kanını emerek büyüdüler. Bu ülke için kanını verenler var ama susuyor: Biz de onlardanız sporu ahlaklı ve ilkeli bir şekilde bir yere taşımalıyız. Tabi bu çığırtkanlığın sebebi önlerindeki 4 tane zor maç."

"FAKİRİN FUKARANIN HAKKINI YİYENLER AHLAK DERSİ VEREMEZ"
Bu ülkenin iki yüzlü medyasına sesleniyorum. 2 gündür yaygara yapıyorlar. Allah rızası için Erciyes-Trabzon maçını değerlendirsinler. Vicdansızlık yapmaya kimsenin hakkı yok. Türk futbolunda Fenerbahçe'nin çirkin tutumundan kaynaklanan çirkinlikler var. Bu ülke sahipsiz mi? Fakirin fukarının hakkını yiyenlerin, ahlak dersi vermeye hakkı yok.

ajansspor.com

Emre GÜRDAL
29.04.2007, 11:48
saha içinde ve saha dışında itibarını yerle yeksan ettiğiniz, ligden düşen düşmeyen tüm takımların maskarası haline getirdiğiniz trabzonspor un bugünki durumu ortada iken kalkıp ne bizimle ne de şu anda rekabet halinde bulunduğumuz hiçbir takımla alakası olmayan bir mevzuda, üstüne üstlük ulusoy gibi trabzonspor a hiçbir faydası dokunmamış, belki de zararı dokunmuş bir adamın savunmasını yapmak sana mı düştü???

kendi işini yaptın mı layıkı ile???
hesap vereceğin taraftarın karşısına dik bir şekilde çıkabilecek konumda mısın ki ligin jandarması rolüne bürünüyorsun???
kendi taraftarlarının ekseriyetle kabul etmediği bir yönetimin üyesi olarak hangi yüzle futbol camiasında ön plana çıkmaya çabalıyorsun??

trabzonspor ne zamandan beri kavgalardan ve çatışmalardan nemalanma çabasında olan bir kulüp??

işini gücünü bırakmış, Ts ikinci başkanının müdahil olduğu mevzuya bak...
hem de hangi üslupla?? hangi kelimelerle :
onursuz, şerefsiz, allahsız.....

mahalle kahvesinde pişti mi oynuyorsun???

önce asli görevlerini yerine getir... kendi sınırların içerisinde düzeni, bütünlüğü ve başarıyı sağla, ondan sonra seni ilgilendirmeyen sınırlarda krallığa soyun....

arkadasım senın goruundur saygı duyarım ama sen burda neyı savundugunu bılmkte ısterım bu adamın fb:ts macında canı yanmıs her gıtıtgı programda bunu soluyo yanı sayın hacıosmangolu dıyorum ya adam bıız savunuyo vede kendı topragının ınsanını ulusoyu savunuyo benım hosuma gıdıyo fb ye karsı sadec kendısı cephe alıyo bence ıyı demıs o koc ailesnın ne haltlar yedıgını cok ıyı analız etmsı ayrıyetten tekrrdan tbrk etme lazım baskanı

Emre GÜRDAL
29.04.2007, 11:53
Aciklamalinda elbette haklilik payi var ama büyük bir Kulübün Yöneticisi daha derli toplu aciklamalar yapmasi lazim.

Mahalle Takiminin yöneticisi degilsin be Adam.
Sen TRABZONSPORUN Yöneticisisin!

Biraz edepli konus....

arkadasım sen de ayıp etmısın hem dıyosunkı mahalle takımın yonetıcısı degılsın hemde sayıgın bı ınsana be adam dıyosun yanlıs konusyosun bence ya sımdı baskana hak vermk gerekıyo fb ıle oynadıgımızda nası bızım canımız yandıysa ve bız bas bas bagıırım sucladıysak ozmankı federasyonu sımdı fb de sucluyo hacıosmanogluda sımdı kendı topragını ulusoyu koruyo bencede dogru yapıyo bızede bu ılımlı yaklasmmz gereekıyo

FcTRABZONSPOR
29.04.2007, 11:59
arkadasım sen de ayıp etmısın hem dıyosunkı mahalle takımın yonetıcısı degılsın hemde sayıgın bı ınsana be adam dıyosun yanlıs konusyosun bence ya sımdı baskana hak vermk gerekıyo fb ıle oynadıgımızda nası bızım canımız yandıysa ve bız bas bas bagıırım sucladıysak ozmankı federasyonu sımdı fb de sucluyo hacıosmanogluda sımdı kendı topragını ulusoyu koruyo bencede dogru yapıyo bızede bu ılımlı yaklasmmz gereekıyo

yoqsa adam deilmi:D :D :D vah vah:D :D

yavuss
29.04.2007, 12:01
Herkes ilk önce kendi kapısının önünü temizlicek sonra başkaları hakkında konuşacak..Göreve talipken verdiği sözlerin arkasında duracak dediğini yapıcak bizi hayallerle kandırmıcak ve bizim kadar büyük olmayan takımların maskarası alay konusu yaptırmıcaksın hele hele TRABZON kümeye diye bağırtırmıcaksın bunları ilk önce bunları yap HACIOSMANOĞLU SONRA kalkta başkaları hakkında yorum yap....yıldız alıcaktın?Kupayı alıcaktın?stad yapıcaktın?nerde bunlar peki söle bana nerde dedıklerınız....

Mustafa AYDIN
29.04.2007, 12:06
Erciyes maçında bizimde penaltımız verilmedi,bunun için hükümeti göreve mi çağırmak lazım,Hacıosmanoğlu nun fenerlilerin seviyesine inmemesi muhatap almaması gerekiyordu.

Emre GÜRDAL
29.04.2007, 12:06
Herkes ilk önce kendi kapısının önünü temizlicek sonra başkaları hakkında konuşacak..Göreve talipken verdiği sözlerin arkasında duracak dediğini yapıcak bizi hayallerle kandırmıcak ve bizim kadar büyük olmayan takımların maskarası alay konusu yaptırmıcaksın hele hele TRABZON kümeye diye bağırtırmıcaksın bunları ilk önce bunları yap HACIOSMANOĞLU SONRA kalkta başkaları hakkında yorum yap....yıldız alıcaktın?Kupayı alıcaktın?stad yapıcaktın?nerde bunlar peki söle bana nerde dedıklerınız....

yavussss kardesım tabı dogru dıyosun soledıklerını yapmadılar ama hacıosmangolunu yrı bıyere koyacaksın ya kendısı yonetımle ayrı dustu ne yapsın gıdıyo macı seyrcıler arasınada ızlıyo bu adamı sucalamaya gerek yok

Erman
29.04.2007, 12:11
Ibrahim Haciosmanoglu'nun yaptigi tek sey, Trabzonspor'a tarihin en kötü dönemini yasatan rezil bir yönetimin parcasi oldugu gercegini taraftara kisa bir süreligine dahi olsa unutturmaya calismaktir.

Onun derdi ne "topraginin insani" olan Haluk Ulusoy'u savunmak ne de Fenerbahce'nin "ali kiran bas kesen" edalarina cevap vermektir.

Ben böylesine büyük bir umarsizlik, vurdumduymazlik görmedim. Sen onca vaatlerle Türk futbolunun dört renginden birinin basina gec; tamamen basarisiz ol, hatta basarisiz olmayi birak üstünden siyasi tartismalar eksik olmasin ancak yine de önündeki mikrofona oraya buraya saldirma hakkini kendine bul.

Ayiptir ayip. Trabzonspor ne gibi bir günah isledi de sizin gibi yöneticileri basina getirdi.

Aslinda cevap cümlede sakli. Suc kimsede degil, bizde.

Ici bos hayallere kanip bunlara oy verenlerde...

Benim gibi su veya bu bahanelerle kulübe hala üye olmayip haricten gazel okuyanlarda...

Hepimizde...

hüseyin1975
29.04.2007, 12:12

Tamam düzeltiyorum.
Be Adam yerine Beyefendi diye ayni soruyu soruyorum zati muhtereme.

Elbette Fenerbahce bize cok haksizlik yaptigi olmusdur ve elbette bize yine haksizlik yapilirsa cevab vermesi lazimdir.

Örnegin ilk yaridaki Fenerbahce macinin öncesinde Nihat Özdemire verdigi cevap yerinde ve dogruydu ama sürekli onlarla ugrasmasi dogru degil.

Biz Trabzonsporuz!
Sürekli onlarla ugrasirsak, hemde onlarin kavgasi baskalari ile oldugunda ugrasirsak, Fenerliler onlari kiskandigimizi zannedecek:mad:

Ba®ış
29.04.2007, 12:13
Ibrahim Haciosmanoglu'nun yaptigi tek sey, Trabzonspor'a tarihin en kötü dönemini yasatan rezil bir yönetimin parcasi oldugu gercegini taraftara kisa bir süreligine dahi olsa unutturmaya calismaktir.

Onun derdi ne "topraginin insani" olan Haluk Ulusoy'u savunmak ne de Fenerbahce'nin "ali kiran bas kesen" edalarina cevap vermektir.
...
bravo Erman abi durumu çok güzel özetlemişsin:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: bu taktikler basit taktikler yutturamazlar bize

AKSOY_61
29.04.2007, 12:31
kendi başarısızlığını örtüp başkalarına saldırıyolar.
al sana ziya 2

pReN@_61
29.04.2007, 15:23
zamansız bir açıklama yapmış...her şeyin bir zamanı vardır.
Bu arada unutmamak lazım , masada fener sahada TRABZON

ÖzGür Ayar
29.04.2007, 15:48
her ne kadar konuştukları, söyledikleri doğru olsada, zamanı yanlış. Takımın durumu ortada, sizin öyle konuşma hakkınız yok. bir fb, gs yöneticisi zirve yarışındayken böyle konuşup rakiplerinin sinirlerini boza bilir. amaa konuşmalar doğru olsada bizim böyle konuşmalar yapmaya hakkımız YOK!

WERTHeR
29.04.2007, 15:51
keşke hacıosmanoğlu ulusoya yalakalık fb ye düşmanlık yapacağına bize yöneticilik yapsa...

POYRAZ
29.04.2007, 16:35
Bana göre söylediklerinin %90 i dogru.

Mehmet Fatih Yavuz
29.04.2007, 16:40
arkadasım senın goruundur saygı duyarım ama sen burda neyı savundugunu bılmkte ısterım bu adamın fb:ts macında canı yanmıs her gıtıtgı programda bunu soluyo yanı sayın hacıosmangolu dıyorum ya adam bıız savunuyo vede kendı topragının ınsanını ulusoyu savunuyo benım hosuma gıdıyo fb ye karsı sadec kendısı cephe alıyo bence ıyı demıs o koc ailesnın ne haltlar yedıgını cok ıyı analız etmsı ayrıyetten tekrrdan tbrk etme lazım baskanı

herkesin canı yandı 2005 fener maçında... bunun muhattabına gereken mesajlar her platformda gerekirse onbinler tarafından sokakta verildi.. istanbuldan kalktım trabzona gittim ben o gün oradaydım...

asli görevini hiçbir şekilde yerine getirememiş, kendi kulübünde aldığı destek son derece tartışmalı olan bir yönetim mensubu olanlar, önce kendi işlerini yapacaklar..

onlar bu kulübün hakkını ve itibarını savunmakla ve yüceltmekle mükellef.. kulübün hakkını savunmanın, itibarını yüceltmenin dışında her işe müdahil olacaksın ve seninle hiçbir alakası olmayan konuya balıklama atlayacaksın.. hem de bu üslupla..

beni trabzonspor ilgilendirir...

fener bjk maçında ortaya çıkan durum hakkında yorum yapılabilir.. ama yorum yapmak başka şey, birilerinin avukatığına soyunarak saldırmak başka..

bıçakçı federasyonu fenere ne kadar iltimas geçtiyse,ulusoy federasyonu tüm dönemlerinde Gs ye o kadar peşkeş çekmiştir..

beni ne fb ilgilendirir ne gs...

toprağım dediğin şahıs galatasaraylıdır.... futbol platformunda isek benim toprağım trabzonsporlu olanlardır....
bu yüzden de ulusoy u savunacaksa birileri bu kesinlikle trabzonspor ve onun yöneticileri değildir..

eğer fenerle veya istanbulun diğer adı büyük zihniyeti küçük ekipleri ile rekabet edeceksen önce kendi kulübünün bu camiadaki yerini yükselteceksin..

Emperyal bir güç haline gelmeden kalkıp başka bir kıtaya müdahale etmeye benzer bu... adama gülerler...

Gamze
29.04.2007, 16:44
Yau bu lafları söylüyorsun -doğru ya da yanlış olması umrumda değil- da sormazlar mı adama:

''Bugün Trabzonspor için ne yaptın?''

FcTRABZONSPOR
29.04.2007, 16:52
Yau bu lafları söylüyorsun -doğru ya da yanlış olması umrumda değil- da sormazlar mı adama:

''Bugün Trabzonspor için ne yaptın?''

Olay budur..Helal olsun:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

hay1699
29.04.2007, 18:23
Herhalde Trabzon camiasında yöneticilik yapacak potansiyelde adamlar yok, varsa da daha goremedim. Bize ne fenerden, ulusoydan erciyese goz gore gore elenmişiz utanmadan ona buna laf yetiştiriyor adam. Ulan bu ligde istanbul takımları olmasaydı bu sene yine de şampiyon olamazdık, utanın biraz.

TSelif
29.04.2007, 18:26
Hiç bişey umrumda değilde şu Haluk Ulusoy'a destek verilmesi fazlasıyla canımı sıkıyo :mad::mad::mad:

sbay
29.04.2007, 18:33
sürekli konuşuyo....konuşmaya gelince üstlerine yok icraatta sıfır....

Canİlker
29.04.2007, 20:48
trabzonsporun hiçbir sorunu yok zaten üstüste 4. şampiyonluğumuzu kazanıyoruz ..

be adam avrupaya gidemiyoruz otur takımınla ilgilen sanane fb den ulusoydan adamı deli eder bunlar çıldırmamak elde değil ya

smertkan
29.04.2007, 21:46
Hacıosmanoğlu Cem papilayı kendine muhatap almış ve ondan Siz TS yi ne hale düşürdünüz lafını yemiş birisidir.

Başka bir şey dememe daha gerek yok sanıyorsam.

Erbay
29.04.2007, 21:46
Bu yönetimde doğru dürüst konuşan kimse yok.İsteyen kafasına göre konuşuyor.Birinin A dediğine diğeri B diyor.Kendi aralarında bile uzlaşamıyorlar.Bu takım neden bu kadar kötü şimdi daha iyi anlıyorum.

Gamze
29.04.2007, 21:50
Başkan Hacıosmanoğlu'nun söylediklerinin zıttına bir açıklama yapmış,resmi sitenin anasayfasında baş haber olarak görünüyor.Zannediyorum ki başkan yakın dostu Aziz bey ile gövüştü ve böyle biv açıklama yaptı.Tü tü tü hiç yakıştıvamadım ben bu ikiliği kulübümüze.:) Hey Allahım,güleriz ağlanacak halimize.

Yunus Emre AYAZ
29.04.2007, 21:50
keşke hacıosmanoğlu ulusoya yalakalık fb ye düşmanlık yapacağına bize yöneticilik yapsa...

bu yorum yeter..

TSelif
29.04.2007, 21:54
Başkan Hacıosmanoğlu'nun söylediklerinin zıttına bir açıklama yapmış,resmi sitenin anasayfasında baş haber olarak görünüyor.Zannediyorum ki başkan yakın dostu Aziz bey ile gövüştü ve böyle biv açıklama yaptı.Tü tü tü hiç yakıştıvamadım ben bu ikiliği kulübümüze.:) Hey Allahım,güleriz ağlanacak halimize.

Valla senden farklı düşünmüyorum Gamze .Hatta paronayak falan oldum diye de iyice şüphelenmiştim kendimden ama neyse ki yalnız değilim bu konuda :D:D

Gamze
29.04.2007, 21:57
Valla senden farklı düşünmüyorum Gamze .Hatta paronayak falan oldum diye de iyice şüphelenmiştim kendimden ama neyse ki yalnız değilim bu konuda :D:D

:):)

Abla yarın dikkatli ol,Trabzon sokaklarında boyut olarak ufak yaşlıca gözlüklü bir adam ''Hepimiz Ali Koç'uz'' diye pankartla gezinebilir.Yaklaşmayın tehlikelidir :)

Ah Nuri,bizden uzak olsan adamlarınla birlikte seni sevme ihtimalim var ama :)

atabaş
29.04.2007, 22:02
herkes yaptıklarına kılıf arıyor başka birsey degıl bu konuşmada onu gösterıyor

Emorfo
29.04.2007, 22:05
Resmi sitemizden yayınlananan açıklama direk başkandan olmasa da gerekliydi. Hacıosmanoğlu'nun açıklamaları Trabzonspor'un görüşlerini değil kendi şahsi görüşlerini yansıtıyor. Orda Koç ailesi için kullandığı milletin kanını emdiler de büyüdüler vb açıklamalar her ne kadar doğru olsa da bu holding milletten çalarak büyüse de sattıkları şaşal suları gölden doldurup satarak ekmek elden su gölden uygulaması ile bir çok sahtekarlığa imza atsalar da bu konu Trabzonspor'u ilgilendirmez. Hacıosmanoğlu bir çok doğru konuya değiniyor da herhalde farkında değil Trabzonspor yöneticisi olduğunun, açıklamalarına dikkat etmesi gerektiğini zaten şimdiye kadar bunu bilmesi gerekiyordu. Kamerayı görünce kendinden geçiyor farklı alemlere dalıyor Allah ne verdiyse saydırıp gidiyor. Doğru her yerde söylenmez, hele bu şekilde hiç söylenmez.

tsakrep61
29.04.2007, 22:26
bize ne yenı bır ask ne yenı bır hayat
bıze yenı bır yonetım yenı bır teknık dırektor lazım

sametaydin
29.04.2007, 22:56
ewt gerçekten de güzel açıklamış kısa ve öz.

Berat
29.04.2007, 23:02
Yeter be Hacısomanoğlu..Trabzonspor'u ilgilendirmeyen konularda konuşma,her lafa atlama,Ulusoy'un avukatlığından vazgeç.

Sus be adam, suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!!!

winner
29.04.2007, 23:03
Maalesef İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarından daha acı olan ,Nuri Albayrak'ın iş adamı ağzıyla ve kendi iş geleceği kaygısıyla "Türkiye'de yatırımları bulunan saygın bir aileden!" adeta özür dilemesi.

Berat
29.04.2007, 23:11
Maalesef İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarından daha acı olan ,Nuri Albayrak'ın iş adamı ağzıyla ve kendi iş geleceği kaygısıyla "Türkiye'de yatırımları bulunan saygın bir aileden!" adeta özür dilemesi.

Birisi ilride başkanlığa oynamak için taraftara oynar,birisi -belki de söylediğin kaygılarla- çevir kazı yanmasın tarzı bir açıklama yapar..

Bu adamların hepsi Trabzonspor yöneticisi ama Trabzonspor'dan başka herşeyi düşünüyorlar. Kişisel egoları,iş yaşamları daima Trabzonspor'un önünde.. Kongreye katılan ve seçilen bir başkan yönetim kuruluna aldığı insanların çoğunu tanımazsa, plansız-programsız tavsiyelerle iş yaparsa olacağı bu..

Alllah'ın izniyle Mayıs sonunda sizden kurtulacağız..Hepinizden!..

Can52
29.04.2007, 23:37
hacıosmanogluda sımdı kendı topragını ulusoyu koruyo bencede dogru yapıyo bızede bu ılımlı yaklasmmz gereekıyo

BU kadar sacma bir argüman olmaz???

Eger bir tecavüzcü kendi topragindan olsa , onu savunurmusun???

Bu olaylar bu kadar basitmi??

Çetin
29.04.2007, 23:45
akıl... fikir...

Cafer KILIÇSOY
29.04.2007, 23:48
Valla Gamze taşı gediğine koymuşsun güzel kardeşim:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
Tam isabet

Gürkan
30.04.2007, 00:24
Yönetimimizden istanbuldaki ulaşım sorununa da el atmalarını istiyorum.

Gamze
30.04.2007, 00:26
Yönetimden Gürkan abinin evinin İstanbul'a taşınmasını istiyorum :D O zaman ulaşım sorunun biraz giderilmiş olur kanaatindeyim :)

Ba®ış
30.04.2007, 00:27
Yeter be Hacısomanoğlu..Trabzonspor'u ilgilendirmeyen konularda konuşma,her lafa atlama,Ulusoy'un avukatlığından vazgeç.

Sus be adam, suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!!!
ulusoyun avukatlığı değil , şeytanın avukatlığı :):)

antagonist
30.04.2007, 00:32
Hacıosmanoğlu'nun klonlanmasını istiyorum.Bir kopyasını Ulusoy'un yanına veririz.Ulusoy'u,Ulusoy'dan daha iyi savunur...Hatta bir kopyasını da Panter Emel'e veririz.Nesli tükenmekte olan foklardan F.B. mevzuunu açıp,F.B.'ye laf sokar..

Kraldan çok kralcı olmak derlerdi de inanmazdım.Neyse ki yeni görüşlere açığım da bunu da kabul ettim...

Hasan Ayvenli
30.04.2007, 00:41
gündem değiştirme çabalarıyla ne kadar daha kalabileceğinizi sanıyosunuz

Bulut61-34
30.04.2007, 02:43
Hacıosmanoğlu her nekadar yanlış bir yönetim içinde yanlışlar yaptıysa da açıklamları hislerimize tercüman olmuştur.
Hele şuan da telegolde başkan için söyledikleriyle daha da sevindirdi beni. Yönetimimiz çatırdamaya başladı, artık gitmelerinin zamanı geldi. Belki de bu yönetimin gitmesi için böyle bir şeye başvurmuştur.
Hacıosmanoğlu'nun Trabzonsporu başkanımızan daha çok umursadığı belli. Bizlerin içinden geçenleri ifade ediyor. Belki de bir yöneticinin yapmaması gerekn şekilde yapıyor bunları ama Trabzonsporlu gibi düşündüğü çok belli.
Artı bir parantez ileriki yıllarda şampiyonluk yatırımı olarak federasyonla aynı tarafta olmak her nekadar ilkeli bir davranış olmasa da, akıllıca bir tutum.

Vegas
30.04.2007, 03:28
Hacıosmanoğlu her nekadar yanlış bir yönetim içinde yanlışlar yaptıysa da açıklamları hislerimize tercüman olmuştur.
Hele şuan da telegolde başkan için söyledikleriyle daha da sevindirdi beni. Yönetimimiz çatırdamaya başladı, artık gitmelerinin zamanı geldi. Belki de bu yönetimin gitmesi için böyle bir şeye başvurmuştur.
Hacıosmanoğlu'nun Trabzonsporu başkanımızan daha çok umursadığı belli. Bizlerin içinden geçenleri ifade ediyor. Belki de bir yöneticinin yapmaması gerekn şekilde yapıyor bunları ama Trabzonsporlu gibi düşündüğü çok belli.
Artı bir parantez ileriki yıllarda şampiyonluk yatırımı olarak federasyonla aynı tarafta olmak her nekadar ilkeli bir davranış olmasa da, akıllıca bir tutum.

Katiliyorum:tsbayrak:

Mehmet Fatih Yavuz
30.04.2007, 03:40
bu federasyon kazık çakmadı oraya.. eninde sonunda görev süresi dolacak.. aksi bir adam oraya geldiğinde ne olacak????

birilerinden olmak gibi bir sorunumuz ne zamandan beri var??

tekrar ediyorum
ulusoy GS lidir.. bir taraf varsa ulusoy için o da Gs dir, trabzonspor değil..

bugüne kadar trabzonspor hep ulusoy un yanında yer almıştır, peki ulusoy kimin yanında yer aldı??

birileri ulusoy u savunacaksa, bırakın memleketini bırakıp senelerce kolladığı ve ardından da seyrantepe yüzünden devletin eline düşünce iki kuruşa taraflarından satıldığı Gs camiası korusun kollasın...

bize ne??

iktidarlar gelir geçer.. iş ilkeli olmaktır.. iktidarlara yaranmaya çalışırsan yarın aksi birileri geldiğinde bütün lobini kaybedersin...

hele hele bunu hacıosmanoğlunun üslubu ile yapmak !!!

tribünde küfür varmış, tribünde şiddet varmış..
imam a bakalım cemaati çıkaralım...
trabzon tribünleri hacıosmanoğlundan çok daha itidalli davranmakta..

dilinin ayarına hakim olamayan adamdan yönetici olmaz.
ancak şovmen olur..
ağzı bozuk şovmenlerimiz pek çoktur..
kendilerini bu sektöre davet etmekte fayda var...

ibzolist
30.04.2007, 08:08
sıkıştığı an gözyaşlarının ardına saklanan ve çevresindekileri gözyaşlarıyla etkilemeye çalışanlardan herzaman tiksinmişimdir

Varlıbaş61
30.04.2007, 08:15
Fortis Türkiye Kupası'nda yarı finalde Kayseri Erciyesspor'a elenerek büyük şok yaşayan Trabzonspor'da, Antalyaspor karşısında alınan 2-1'lik galibiyet Avrupa'ya çıkma umutlarını tazeledi.
Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nı kazanması, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da ligde ilk iki sırayı alarak Şampiyonlar Ligi'ne gitmesi halinde ligi 4. sırada tamamlayacak ekibin UEFA Kupası'na katılma şansını yakalayacak olması, bordo - mavilileri ümitlendirdi. Kalan 4 maçı da kazanarak Kayserispor'u geçmeyi planlayan Trabzonspor'da tüm hesaplar lig dördüncülüğü üzerine yapılmaya başlandı.
Bu arada İnter-Toto ihtimalini de değerlendiren Trabzonspor kurmayları, buradan UEFA Kupası'na gitmenin de düşünülmesi gerektiği fikrinde birleştiler. İnter Toto konusunda son kararı, görevde kalması halinde Teknik Direktör Ziya Doğan'ın vereceği ifade edildi.
Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, İnter - Toto Kupası'nın da bir hedef olduğunu belirterek, "Öncelikli amacımız kalan tüm maçlardan galibiyetle ayrılmak. Bu arada İnter - Toto'ya katılma hakkını elde edersek, gitmeyi düşünürüz. Avrupa Kupaları katılmak bizim en büyük hedefimiz. İnter Toto'da başarılı olup UEFA'ya çıkabiliriz. Ama buna ulaşabilmek için önce ligde başarıyı yakalamamız gerekiyor"dedi,

gülermisiniz ağlarmısınız????

TSelif
30.04.2007, 09:14
Ulusoy federasyonunun bize ne zaman yararı dokunmuş ...Ben hatırlayamadım da. Tek hatırladığım onunla gs'nin 4 yıl üstüste şampiyon olduğu ..bi de geçen yıl...vs işte ..

ozcan_asanoglu
30.04.2007, 09:17
Yönetemeyen yönetimin, yönettiğini sanan üyesi Hacıosmanoğlu, üstüne vazife olmayan demeçleri bırak, Trabzon camiasına yaşattığınız hüsranın, rezilliklerin altından nasıl kalkacağınızdan bahset.

Taner Gündoğdu
30.04.2007, 09:23
bizi ne kadar komik duruma düşürdüğünün farkında mı acaba Hacıosmanoğlu? şimdi bizim fbden ne farkımız kaldı? kendi takımının maçından sonra bizi ilgilendirmeyen bir konu hakkında niye bir açıklama yapıyorsun ki? yıllardır fenerlilerin yaptığı ve sonucunda herkesi kendilerine düşman ettikleri bir politikayı uygulamaya niye çalışıyorsun? üstelik birde başkanın çıkıp "onun söyledikleri bizi bağlamaz" diyor! ne kadar güzel bir yönetim, ne kadar güzel yöneticiler! aferin!!!

Ayşe Aygün
30.04.2007, 10:06
Nerdeyse GS forması giyip ekranlara çıkacak bir federasyon başkanının hep arkaısndayız bunuda sözlü olarak ekranlarda söylüyoruz ne güzel.sonra TS taraftarı GS senpazıtanıdır diye haberler çıkıyo ortaya.Böyle olmasıda normaldır.Yönetim böyle davranırsa bu sonuçortaya çıkar. Fener yenilmiş yenilmemiş bana ne bize ne.

Fatih Efe
30.04.2007, 10:15
ainesi istir kisinin lafa bakilmaz sahsin gorunur rutbe i akli eserinde

Murat Altun
30.04.2007, 12:11
Nerdeyse GS forması giyip ekranlara çıkacak bir federasyon başkanının hep arkaısndayız bunuda sözlü olarak ekranlarda söylüyoruz ne güzel.sonra TS taraftarı GS senpazıtanıdır diye haberler çıkıyo ortaya.Böyle olmasıda normaldır.Yönetim böyle davranırsa bu sonuçortaya çıkar. Fener yenilmiş yenilmemiş bana ne bize ne.

biz kimsenin sempatizanı değiliz tek sevdamız bordomavi okaadarrrrr bunu tüm ezikler bursalılar cümle alem bilsin :)

haa fenere ayrı bir gıcığız aklı selim tüm insanlar gibi o ayrı :)

gerisiyalan
30.04.2007, 12:17
Medyatik olma adına her tür demeci itina ile veriyorlar.

Takımı motive ediceğiz diye Erciyes maçı kampına gidince "hadi ya" demiştim, 2 gün sonra rehber tutup futbolcuları kampta bırakarak Kapadokya'yı gezdikleri haberi gazetelerde çıktı, o zaman da "bak sen" dedim.

Laf söylemek kolay, saf keklemek kolay, iş üretmek de o kadar kolay olsa...

Badaloğlu
30.04.2007, 15:56
Ulusoy'un arkasında biz değiliz kardeşim, nasıl olacak şimdi?Trabzonspor yönetiminin de arkasında değiliz.Bu demeçleri kimin adına veriyorsunuz?çekin gidin,rezil ettiğiniz yeter beeee!...

Adam çıkmış, okul okuyan sermaye düşmanı talebeler gibi, Koç gurubunu eleştiriyor.Hızını alamıyor,Koç üzerinden Fenerbahçe'yi eleştiriyor.Bize ne Fenerden?
Ulusoy'u göklere çıkarıyor.O zaman bizde soruyoruz.Madem Koç gurubu bu ülkeyi soyup,Fener'e yağdırıyor.Bırakın ülkeyi, Ulusoy gurubu Trabzonspor için şimdiye kadar ne yapmıştır?Yıllardır Ulusoy gurubu da, Karadeniz insanını sömürmüyorlar mı?(Hacıosmanoğlunun mantığı bu) Karadeniz'den kazandıkları paralar göz önüne alınırsa bölgeye,ilimize yapılan yatırımlar nelerdir?Ben hiç bir zaman Trabzonspor formasının önünde Ulusoy yazısı görmedim.Bize bir göğüs reklemı mı verdiler?Bu takım yaklaşık 2 sene göğüs reklamı bile alamamıştır.Bunca sefalete rağmen Ulusoy gurubu neden kılını kıpırdatmamıştır?Yahu, Haluk Ulusoy umrumuzda mı?

POYRAZ
30.04.2007, 16:40
Karadeniz'den kazandıkları paralar göz önüne alınırsa bölgeye,ilimize yapılan yatırımlar nelerdir?Ben hiç bir zaman Trabzonspor formasının önünde Ulusoy yazısı görmedim.Bize bir göğüs reklemı mı verdiler?
Ben de hic görmedim. Özellikle Dogu Karadeniz insaninin sayesinde Türkiye'nin en büyük TIR, Otobüs ve Ro Ro gemi tasimaciligi yapan firmasi oldular. Trabzonspor'a ne gibi bir faydalari olmus acaba?

mavikan
30.04.2007, 19:02
ali koç hakkındaki görüşlerine katılıyorum.. ulusoy yalakalığına da hayır..

aktan61
30.04.2007, 19:06
hacıosmanoğlu: gece 02,35 te tv canlı bağlantısını izledim.fb li yöneticiyi kötülesede bize yakışan bir yönetici konuşması yapamadı..üzüldüm..
ulusoy: gs li olan birinden bize ne hayır gelir ki..bizim taraftarlardan bazıları niye hala onu destekler ki..istifa..
fb: yoruma gerek var mı?
:ts: :tr:

denizci61
30.04.2007, 20:11
Onunla bununla uğraşacağına Trabzonspor'la ilgilenseydi belki bir yerlere gelirdik...Neyse hala yapabileceği bir şey var: İstifa etmek!
Aslında istifa edecek o yürek de var onda...

yağız61
30.04.2007, 21:27
haıosmanoğlu biraz fazla konuşmaya başladı bbbbbiiiiiiiiirrrrr.
ulusoyun nüfus kağıdında trabzon yazısı dışında trabzonspor ile uzaktan yakından ilgisi yok iiiiikkkkkkkkkkkiiiiiiiiii.sırf diğer takımlara yaranacak diye fb yi sevmiyoruz üççççççç.

yağız61
30.04.2007, 21:49
ulusoy istifa.hacıosman sesini kes.fenerisevmiyorum.ALLAH AŞKINA ULUSOYU KİMSE SAVUNMASIN.HİÇ KİMSEDEN ÇEKMEDİK ONDAN ÇEKTİĞİMİZ KADAR.AYRICA ADAM GS'Lİ TRABZONSPORU TUTMUYOR Kİ...

tsanimer
01.05.2007, 09:03
Bu ahir yöneticilik ömründe Albayrak ın Yaptığı En Faydalı Açıklama Hacıosman Efendiye konuşma. Sen Başkan yardımcısısın. Söylediklerin kulübü değil seni bağlar demesidir.

Cengiz Çubukcu
01.05.2007, 09:09
Nerden bulurlar böyle adamları da kulübün yönetiminde söz sahibi yaparlar...Adam kendi işiyle uğraşacağına kalkıyor koç grubuna bile laf atıyor...Daha fazla zarar vermeden çekip gitsinler artık..

anaras
01.05.2007, 09:23
haıosmanoğlu biraz fazla konuşmaya başladı bbbbbiiiiiiiiirrrrr.
ulusoyun nüfus kağıdında trabzon yazısı dışında trabzonspor ile uzaktan yakından ilgisi yok iiiiikkkkkkkkkkkiiiiiiiiii.sırf diğer takımlara yaranacak diye fb yi sevmiyoruz üççççççç.

başından sonuna katılıyorum sana bu da dörttttttttttttttttttttttttttttt

hüseyin1975
01.05.2007, 09:29
Haciosmanoglu Feneri birakmis simdide Baskana "saldiriyor".
Bu Yönetim gercekdende devam edemez artik.
Derhal ya bazilari Istifa edecek ve yerlerine dogru dürüst Yöneticiler gelecek yada (daha iyi olan secenek) Kongre karari alinacak!

TSelif
01.05.2007, 09:34
Hacıosmanoğlu taraftara Albayrak ise fenere şirin görünmek için ellerinden geleni yapıyolar ya helal olsun :mad:

Gürkan
01.05.2007, 09:38
Hacıosmanoğlu taraftara Albayrak ise fenere şirin görünmek için ellerinden geleni yapıyolar ya helal olsun :mad:

ben bir sonraki adımda kardeş klup fenerbahçe diye bir açıklama bekliyorum. :mad:

Emorfo
01.05.2007, 09:51

Elif ne alakası var Hacıosman'ın pisliklerini temizlemekle meşgul. Başka bir kulüp yöneticisi içinde Hacıosmanoğlu böyle konuşsaydı Başkan veya yönetim açıklama yapmak zorundaydı. Hacıosmanoğlu'nun o açıklamaları Trabzonspor'u bağlamaz. Kıldan tüyden bir şeyler çıkarmak için bu kadar yorma kendini.

TSelif
01.05.2007, 10:02
Benim şahsi düşüncem bu arkadaşım.... Eminim benim gibi düşünen bir çokları da vardır.
Sayın Albayrak'tan ( özellikle Papila hakkında ki düşüncelerinden sonra) ömrüm boyunca utanç duyacağım.

hüseyin1975
01.05.2007, 10:18
ben bir sonraki adımda kardeş klup fenerbahçe diye bir açıklama bekliyorum. :mad:

Bende bekliyorum :)

Zaten bazen derler ya: Kardesin varsa Düsmana ihtiyacin yok :D

demir
01.05.2007, 10:25
canı sıkılıyor hacıosmanoglunun naapsın bakıyor takımda hersey dort dortluk ehh maddı sıkıntılarıda yok neyapsın adam artık bırakmıs ısı gucu gundemı takıp edıp yorumculuk yapıyor yoksa ne ısı olur sorun olsa trabzonsporda elın takımları ıle ???

Bulut61-34
01.05.2007, 11:05
Bizler yatağımıza yattğımızda nasıl Trabzonsporun halini düşünüp isyan ediyorsak Hacıosmanoğlunda da bunu görüyorum. Trabzonsporu en azından umursuyor, oysa Başkanımızda bununla ilgili hiç bir işaret göremiyorum. Trabzonspor Başkanımız için kaçıncı önem sırasında acaba?

6Şafak Aydın1
01.05.2007, 11:05
Baskan Yardimcisi görevinle ilgili herseyi cözdü, basarili olmakla kalmayip, Trabzonspora hizmet etmekle kalmayip Türk futboluna hizmet edip Dünya Kupasi elemelerini oynamadan katilmayi saglamis olacak.

Ve nihayetinde Telegol programlarinda entellektüel insanlardan veya entellektüel düsünceden bahsediyor.

Vegas
01.05.2007, 11:21
Benim şahsi düşüncem bu arkadaşım.... Eminim benim gibi düşünen bir çokları da vardır.
Sayın Albayrak'tan ( özellikle Papila hakkında ki düşüncelerinden sonra) ömrüm boyunca utanç duyacağım.

Ben onlarca nedenden dolayi utanc duyacagim.

halil ibo
01.05.2007, 11:38
Tribünlere oynamayı seven bir şahıs:Hacıosmanoğlu.Başkada söze gerek yok.Bugün gazetelere düştü Azize'ye tarihi ceza,Ali Koç'ta muhtemelen ceza alacak.Beğensekte beğenmesekte bir federasyon ve PFDK var.Gerekeni inşallah yapacaklar.Ona buna laf atmakla özelliklede iş hayatına yönelik yapılan eleştiri (doğrudur yanlıştır o ayrı konu) hiç yakışık almadı.

6Şafak Aydın1
01.05.2007, 13:08
Cafer Abi kurtar biziii.... Büyüklerimize düsüyor bu isler gencler ne bilsin.

Konusulacak olan protestolarin en cabuk zamanda en etkili sekilde nasil uygulanmasidir !!

Yönetici arkadaslarada, hepimizede is düsüyor yoksa HIC birsey degismeyecek.

Kiskirtici biri olarak taninmak istemem ve bu durum yeni birseyde degildir ancak önümüzdeki sezon icin dügmelere basildi bile.

Daha ne diyeyim...

ibzolist
01.05.2007, 14:41
ulusuy dan sıkıştığı zaman trabzon u hatırladığı için tiksiniyorum
fb den fb olduğu için tiksiniyorum
ibrahim hacıosmanoğlundan trabzonspor yöneticisine yakışmayacak şekilde konuştuğu ve takımın şu durumunda olmasındaki ana etkenlerden biri olduğu için tiksiniyorum,,,
gazetecilerden birinin dediği gibi trabzonspor taraftarının fb antipatisini kullanarak biryerlere gelmeye çalışıyor i. hacıosmanoğlu ama yemezler

Cengiz Çubukcu
01.05.2007, 18:28
bu adamı susturacak kimse yok mu?

Hacıosmanoğlu: "İstifayı düşünmüyorum"

Trabzonspor Baskan Yardımcısı İbrahim Haciosmanoglu, kamuoyunda yer alan açıklamaları dolayisiyla istifa etmeyi duşünmediğini soyledi.

1 Mayıs 2007, 15:25

EN ÇOK OKUNAN HABERLER (Son 24 Saat)
>> İŞTE DERBİNİN TARİHİ CEZA LİSTESİ!
>> FIFA Ankaraspor'u haklı buldu!
>> Özdemir'in istifası kabul edildi!
>> TÜMER YABANCILARI TOPA TUTTU!
>> Almanya'da Türk takımı şampiyon!
>> Terim, Fiorentina hatasını anlattı!
>> Büyüklerin Gökhan kapışması!
>> ''YUNANİSTAN'A VERİLEN CEZA DEĞİL''
>> Ricardinho'dan Mostoroğlu'na dava!
>> Erkan Sözeri görevden alındı!
FOTOĞRAF GALERİSİ2006-07 Yarı Final İkinci Maçı
Fenerbahçe, Beşiktaş'ı konuk etti ve bir golle maçı uzatmalara taşıdı. Ama tur atlayan Nobre ile golü bulan Kartal oldu.[Tüm Galeriler]Trabzon'da yayın yapan yerel bir televizyon kanalına telefonla bağlanarak son günlerde yaşanan tartışmaları değerlendiren Haciosmanoglu, söylediği sözlerin arkasında olduğunu ve istifa etmeyi de düşünmediğini vurguladı. Trabzonlu Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak'ı da stat projesine destek vermediği gerekçesiyle eleştiren Haciosmanoglu, "Trabzonspor'u Türkiye’ye şikayet eden bir bakanımız var. Stat projesi için hukuki altyapısı olmadığı için 'Ben buna bir şey yapamam' diyor. Hukuki altyapısı halledilirse 'Gereğini yaparım' diyor. Hukuki altyapısı hallolduktan sonra zaten sayın bakana ihtiyaç yok ki" diye konuştu.

Bakan Özak'ın prosedür gereği önüne geleni imzalamak zorunda olduğunu öne suren Haciosmanoglu, "Trabzonspor'da başkanlık yapmış ve Trabzonlu bir bakan olan Özak'ın aleni bir şekilde toplumda bunu söylememesi lazım. 'Hukuki altyapısını nasıl halledebilirim' çalışmasını yapması lazım. Gazetede bir demecini okudum. Osman Pepe'nin bu proje ile ilgili olarak çalıştığını soyluyor sayın bakan. Osman Pepe Trabzonlu, ama Trabzon milletvekili değil. Ozak, Bayındırlık ve İskan Bakanı ve Trabzon milletvekili. Acaba bir daha Bayındırlık ve İskan Bakanı olabilecek mi? Aynı şekilde Rize'de tesisler yapılıyor. Onlar başlattılar. O sizi hiç mi rahatsız etmiyor? Trabzonspor'un ağırlığını taşıyacak insanlardan bahsediyorum. Benim aldığım duyumlara Gore bunu secim malzemesi olarak yapmıyorlar ve seçimlerden sonraya bırakıyorlar. Bunu bir kenara bırakalım, biz arkadaşlarımızla ilk stat projesini kendisine anlatmak için Ankara'ya gittiğimizde Bakan Özak'ın ilk verdiği cevap, 'Sizin stat ile ne isiniz var. Siz elinizdeki yıldızları tutabilecek misiniz? Su yıldızları alabilecek misiniz?' sözleri oldu. Ayni ortamda bulunan milletvekili arkadaşımız da ona 'Sayın bakanım, biz buraya yıldızları konuşmaya değil, stat projesini konuşmaya geldik' deme gereği duymuştur" dedi.

Kamuoyunda yankı uyandıran açıklamalarının ardından istifa etmeyi düşünmediğinin altını çizen Haciosmanoglu, "İstifa etmemi gerektirecek bu durum yok. Niye istifa edeyim? Başkan ile su anda sıkıntımız olabilir. Ama benim Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ile aramda hiçbir zaman fikir ayrılığı yaşanmadı, yaşanmaz da. Ben sadece insanlarla Trabzonspor'a zarar verdikleri noktada ayrışırım. Onun haricinde 'Benim fikrim sudur, su olacak' diye bir şey demedim. Hiçbir zaman da demem. Benim hiç kimseyle fikir ayrılığım olmadı. Ama Trabzonspor'a kim yanlış yapıyorsa, ben onun karsısındayım. Ben kamuoyuna söz verdim. Kara kabuklu bir defter var, o defterde kim ne yapmışsa açıklayacağım" ifadelerini kullandı.

"Açıklamalarımın ardından Başkan Nuri Albayrak bir görüşmem olmadı" diyen Haciosmanoglu, "Bu yaptığım çıkışların bana hiçbir faydası yoktur. Hep zararı vardır. Bir gün gelecektir, çocuklarımın önüne çıkacaktır. Ben bunları bu camia bugüne kadar tasvip ettiği için yapıyorum. Yapmaya da devam edeceğim. Başkanı zor durumda bırakmış olabilirim. Çünkü onun tarzı değildir. Benim tarzım bu. Başkan bana telefon açıp, 'Bu konuşmalarının tamamen senin şahsi konuşmalarındır' deseydi, ben bunu ona açıklardım. Onların yapmasını doğru bulmadım" diye konuştu.

Söylediği sözlerin her zaman arkasında olduğunu yineleyen Başkan Yardımcısı Haciosmanoglu, "Ben söylediğim her sözün arkasındayım. Sonunda olum dahi olsa. Beni iki gün önce Ergun Gursoy Ankara'dan hasta yatağından aradı. Kendisini Ali Koç aramış ve 'Kullandığı ağır cümleleri yumuşatabilir mi?' demiş. Ben Gürsoy'a, 'Sözlerimin hepsinin arkasındayım, beni iyi tanıyorsun' dedim. Düzeltmenin bir manası yok. Ergun Gürsoy bana 'Düzeltsen iyi olur' dedi. Ben de, 'Düzeltmesem ne olur, bana bir şey mi yaparlar?' dedim. Bu insanlar sözlerini söylerken karsısındaki camiaları rencide edici hiçbir söz söylemeyecekler. Kim olursa olsun. Bu camianın içinde bizi tasvip etmeyen insanlar da çıkacaktır. Ama çoğunluğun bizi takdir ettiğini biliyorum. Çünkü aldığım telefonlar bunu bana soyluyor. Biz bu camianın sesini güçlü bir şekilde herkese duyurmak zorundayız" dedi.

WERTHeR
01.05.2007, 18:31
adam kendisini kahraman olarak görüyor bilmiyorki kepaze oldu...

Talat YAVUZ
01.05.2007, 18:35
şansa bak ya kadıkoy deki maça gidecez adamların hepsine ödül vermişler:D:D
Fenerbahçe'ye tarihi ceza
FENERBAHÇE KULÜBÜ TANIK ARIYOR (http://spor.mynet.com/sporhaber/detail_news/home.asp?mainPage=0&which=center&type=&id=O1178030639682&ref=flashfutbol&date=01Mayis2007)

PFDK, Türkiye Kupası'nda Saracoğlu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşma sonrası Tahkim Kurulu'na sevk edilenlerin cezalarını açıklandı.

Buna göre PFDK'nın verdiği cezalar şöyle:

Aziz Yıldırım: 1 yıl, 20 bin YTL.
Murat Özaydınlı: 6 ay, 10 bin YTL.
Ali Koç: 2 yıl, 30 bin YTL.
Mahmut Uslu: 1 ay.
Zico: 1 maç.
Aurelio: 2 maç.
Fenerbahçe: 1 maç seyircisiz, 30 bin YTL para cezası.
Beşiktaş: 25 bin YTL.

Şahinoğlu
01.05.2007, 21:43
Birilerine çatıyosun anladık bu gücü Trabzonspor'daki koltuğundan alıyosun onuda anladık , ama bu lafları ederken araya yumuşatıcı kelimeler niye koyuyosun sayın Hacıosmanoğlu, eğer gerçekten Trabzonspor için bu lafları söylediğine inansam helal olsun derdim ama bu lafların arkasında başka birilerini korumak olduğu çok açık, sözlerin arasına fenerbahçenin okadar müthiş taraftarı varki herşeyi hakediyolar şampiyonluğu hakediyolar laflarını koyması Trabzonspor'luluk ruhuna ihanettir, belki ezik fb tarftarının tepkisinden çekindi bu sözleri söylerken ama Trabzonspor taraftarının tepkisini hesaba katamadı,öyle ya fb ye laf atim yeter herkes arkamda olur nasılsa dedi ama geçinartık bunları bu taraftar saf değil dilerim bütün yönetimle beraber geldikleri yere dönerler en kısa zamanda.

fteotdgs
01.05.2007, 23:05
Adami simdiye kadar Fener yonetimi ciddiye alip da kamuoyu onunde bildigim kadari ile bir cevap vermedi. Onlar ciddiye almadikca kendini iyice dev aynasinda gorur oldu, iyice gereksiz ve zamansiz konusmaya basladi. Tekrar soyluyorum: Hakli ya da haksiz, demecleri son derece gereksiz ve zamansizdir. Bir de hangi camia arkasindaymis bu demeclerin cok merak ediyorum. Akli basinda bir insanin bu tur demeclere arka cikmasi beklenemez.

Özgür Öztürk
01.05.2007, 23:29

Şöyle bir açıklamada olabilir.
Hepimiz ezihbahçeliyiz...:mad:
Hepimiz Aziz Yıldırımız..:mad:

Aman Allah korusun.

cyberentalpi
01.05.2007, 23:33
Fener Yonetimi dunyanin en yuzsuz yonetimi Fb taraftarida en yuzsuz Taraftaridir diyorlar bizim forumda.

Silencer
02.05.2007, 08:53
Biraz ağır kaçacak ama, gelip geçen bunca yönetim kadrosu arasında bu Hacıosmanoğlu kadar ....... gelmedi, görülmedi.
Tam bir yüz karası, yönetimin koca bir sezonluk ......... performansının üzerine dikilmiş tavuk tüyü... bu adamdan ötesi yok.
Bir Trabzonsporlu olarak bu adamdan utanıyorum.
Her camia hak ettiği şekilde yönetilir genellemesi acaba bizim için de mi geçerli, yoksa artık bu şahsın bahsedip durduğu "kamuoyu desteği"nin aslında camia tepkisine dönüşme zamanı geldi mi?

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

ceserdar
02.05.2007, 15:43
Koç ailesi hakkında dediklerini tekrar okudum ve utanç duydum. Siz gidip Türkiye'nin Koç ailesine bu lafları söyleyin sonra da sponsorluk bekleyin ya da bir holding gidip İstanbul takımlarına sponsor olunca neden bize olmuyorlar diye adamların e-mail kutularını protesto e-mailleri ile doldurun. Valla bu adam Trabzonlu da olamaz. Madem böyle düşünüyorsun biraz uyanık olup köprüyü geçene kadar ayıya dayı demeyi bilirdin Trabzonlu olsan uyanık olurdun. Bu sözleri söyledikten sonra kimse çıkıp sana cevap vermez ama yarın birgün gerek sponsorluk olsun gerek medya olsun bu sözler sana değil Trabzonspor'a yol su elektrik olarak geri döner. Bir buradan bordomabi.net'e sitemlerini bildireceğim. Bu adam bu sözleri söyledikten sonra neden bir yazı yayınlanmadı biz bu adam adına özür diliyoruz diye. Vallahi yazık. Biz bu akıllarla anca Lig A'da oynarız. Bırakın dünya klübü olmayı bölge takımı bile olmayız.

TSelif
02.05.2007, 15:56
Şu hitap şekillerimize biraz daha dikkat etsek :)

coolank
02.05.2007, 16:02
Hacıosmanoglu istifa etmeyerek kongre sürecini zorlamak istiyor ...özellikle başkan ve haşim sayitoglunu sıkıştırarak kongre kararını aldırmaya ugraşıyor kendisinin aday olacagı çok belli ...aslında kongre sürecini başlatabilirse faydalı bir iş yapmış olur ...

A.Alper
02.05.2007, 16:06
böyle tribüne oynayan adamların fenerlilerden farkı yok bence laf deil icraat

ceserdar
02.05.2007, 16:13
böyle tribüne oynayan adamların fenerlilerden farkı yok bence laf deil icraat
Valla haklısın. Bu adamlar bırak tribüne oynamayı böyle açıklamalar yaparak Trabzonspor'un hayatına kast ediyorlar. Eğer bu adamlar böyle konuşarak tribünlere oynamayı da düşünüyorlarsa hiç şüpem yok bunlar (silinmiştir)
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Kelimeleri daha dikkatli seçmek zorundayız.

Erkut Ay
02.05.2007, 16:53
hacıosmanoğlu ne yapsın başka takımında bi varlık gösteremeyince kendini dış hayata verdi bugün bu takıma ne verdi koca bir sıfır yüzsüzlüğün anca bu kadarı

Erkut Ay
02.05.2007, 16:54
hacıosmanoğlu ne yapsın kendi takımında bi varlık gösteremeyince kendini dış hayata verdi bugün bu takıma ne verdi koca bir sıfır yüzsüzlüğün anca bu kadarı

Emre GÜRDAL
02.05.2007, 17:01
Koç ailesi hakkında dediklerini tekrar okudum ve utanç duydum. Siz gidip Türkiye'nin Koç ailesine bu lafları söyleyin sonra da sponsorluk bekleyin ya da bir holding gidip İstanbul takımlarına sponsor olunca neden bize olmuyorlar diye adamların e-mail kutularını protesto e-mailleri ile doldurun. Valla bu adam Trabzonlu da olamaz. Madem böyle düşünüyorsun biraz uyanık olup köprüyü geçene kadar ayıya dayı demeyi bilirdin Trabzonlu olsan uyanık olurdun. Bu sözleri söyledikten sonra kimse çıkıp sana cevap vermez ama yarın birgün gerek sponsorluk olsun gerek medya olsun bu sözler sana değil Trabzonspor'a yol su elektrik olarak geri döner. Bir buradan bordomabi.net'e sitemlerini bildireceğim. Bu adam bu sözleri söyledikten sonra neden bir yazı yayınlanmadı biz bu adam adına özür diliyoruz diye. Vallahi yazık. Biz bu akıllarla anca Lig A'da oynarız. Bırakın dünya klübü olmayı bölge takımı bile olmayız.

kardesım ben sana katılmıyorum ben hacıosmanoglunun dedıklerını haklı buluyorum ınsanları kole gıbı calsıtıırıp onların sırtından para kazanıpp o ınsanları zor durumda bırakanlara karsı tepkı koymus adam sen kınıyosunhala daha

Travelair
02.05.2007, 17:53
Hacıosmanoğlu'nu yönetime geldiğinde tutmuştum. Ama yanılmışım. Anladığım kadarıyla Aralık'ta bırakmaktan da vazgeçti. Neye oynuyor bilmiyorum ama bu kapasiteyle bir koltuğa oynaması çok zor. Ancak masallar anlatıp saf taraftarın gözünü boyar. Nefret yönetiminden yöneticilik olmaz. Bir süre sonra ali şen ve aziz yıldırım yönetimleri gibi ters tepmeye başlar. Kaldı ki onlar az buçuk icraat yapmışlar, düşün ona rağmen

zafer6161
02.05.2007, 17:56
kardesım ben sana katılmıyorum ben hacıosmanoglunun dedıklerını haklı buluyorum ınsanları kole gıbı calsıtıırıp onların sırtından para kazanıpp o ınsanları zor durumda bırakanlara karsı tepkı koymus adam sen kınıyosunhala daha

köle gibi çalıştırıp dediğin .o insanlar zorla çalışmıyor.koç ailesinin bugün türkiye genelinde binlerce işçisi var ve bu işçiler sigortalı çalışıyor hepside ekmek parası için.bi düşünün koç ailesi bugün olmasaydı o insanlar nerden ekmek yiyecekti,bugün koç grubu onu çalmış bunu çalmış bizi ilgilendirmez,önemli olan ülkemize iş sahaları yapmak ve işsizlere iş kapısı açmak
1 işçi 4 kişiye baksa 1000 işçiden 4000 kişi ekmek yiyor

Cengiz Çubukcu
02.05.2007, 18:10
Çok ilginç :) şöyle bir bakayım dedim başlığa, nelerle karşılaşıyoruz..sıra koç gurubunu tartışmaya da gelmiş! Hacıosmanoğlu cahil cahil konuşmuş besbelli..işçi çalıştırmanın köle çalıştırmayla ne ilgisi var...Hacıosmanoğlu böyle bir şeyi düşünmüş olamaz..

Ertan 51
02.05.2007, 18:22
yönetimdeki diğerleri ile birlikte Hacıosmanoğlu'nun Trabzonspor'a bişeyler vermediği takımı ve camiayı madara duruma düşürdüğü doğrudur fakat hem febe naleti ve hemde koç gurubu hakkındaki söyledikleri çok doğru ve haklı.okadar kişiye iş imkanı sağlaması onu televizyonların karşısında terbiyesizleşmesini ve çirkefleşmesini gerektirmez bende onları kan emiciler olarak görüyorum bu benim yorumum katılan katılır katılmayan katılmaz.

zafer6161
02.05.2007, 18:29
kan emici olabilirler fakat madalyonun diğer yüzünüde düşünün . bugün ts nin başında olan başkan belkide ts nin ileride çok büyük şekilde rahatlayacağı büyük gelir kapısı sağlayacağı limanı elinden aldı...
nerden belli içimizdede kan emici olmadığını..

karatasof
02.05.2007, 18:35
Hacıosmanoğlu'nu yönetime geldiğinde tutmuştum. Ama yanılmışım. Anladığım kadarıyla Aralık'ta bırakmaktan da vazgeçti. Neye oynuyor bilmiyorum ama bu kapasiteyle bir koltuğa oynaması çok zor. Ancak masallar anlatıp saf taraftarın gözünü boyar. Nefret yönetiminden yöneticilik olmaz. Bir süre sonra ali şen ve aziz yıldırım yönetimleri gibi ters tepmeye başlar. Kaldı ki onlar az buçuk icraat yapmışlar, düşün ona rağmen

Benim şahsi kanaatim ZD denen teknik direktör müsveddesini kayırmak ve kollamak gibi bir vazifeyi kendine görev bilmiş.Elinden geldiğince bu vazife için çalışıyor.

Ertan 51
02.05.2007, 18:38
kan emici olabilirler fakat madalyonun diğer yüzünüde düşünün . bugün ts nin başında olan başkan belkide ts nin ileride çok büyük şekilde rahatlayacağı büyük gelir kapısı sağlayacağı limanı elinden aldı...
nerden belli içimizdede kan emici olmadığını..
Zafer Nasrettin Hocamın dediği gibi sende haklısın ne diyelim işte biliyon konu febe olunca biraz hassas oluyoruz ve bu tip söylemler hoşumuza gidiyor.ama diğer arkadaşlarımızında haklı olarak dediği gibi madem bu kadar duyarlısın Trabzonsporumuz hakkında da aynı emeği ve duyarlılığı neden göstermiyorsun deyince söylenecek söz kalmıyor.

Emorfo
Bu kaçıncı liman muhabbeti :) Zafer sen yapma bari. Araştır bakalım limanı Trabzonspor neden alamamış şehirde neden tam anlamıyla birlik kurulamamış. Albayrak almasaydı limanı kim alacaktı iyi bir araştır.

Hacıosmanoğlu gereğinden fazla prim yaptı. Madem konuşacaksın be adam adam gibi konuş Trabzonspor için konuş birilerini korumak için konuşma, üstüruplu konuş ki seni ciddiye alsınlar. Kabadayı gibi konuşursan adam seni ciddiye alıp cevap bile vermez şambabası yöneticim benim.

ceserdar

Bununn tartışılma yeri burası değil ama bunca sosyal güvencesi olmadan çalışan varken Koç ailesi milletin kanını emiyor demek düşündürücüdür. Bu buzdolabı satıyor evet ama üzerinde made in Turkey yaziyor. Başkaları gibi bir dükkan açıp yurtdışından ithal edip satmıyor. Tamam bu adamların kan emici olduğunu bir an oldu kabul edelim. O zaman sen gidip bu adamlardan sponsor olmalarını falan istemeyeceksin. Zaten hiçbir sponsorlukları falan da yok Trabzonspor'a ama bundan sonra da hiç olmaz.

Badaloğlu
02.05.2007, 19:33
İlk kongrede ilk başkan adayımız ibrahim Hacıosmanoğlu'dur.Başka türlüsü olmaz zaten,büyüklerinden öyle gördü çünkü...Hiç tanımadığı Nuri albayrağın listesinden seçildi.Sırf insanlar onu tanısın diye.Tnaıyınca ne olacak peki?Çünkü bir sonraki kongrede artık ibrahim Hacıosmanoğlu ismine hepimiz aşinayızdır artık.Bizi zaferlerden zaferlere koşturan yönetimde 2.başkanlık kavgası,pardon 2.başkanlık görevini layıkı ile yapmıştır!!!O yüzden kongre üyeleri ona teveccüh gösterip muhakkak başkan olması için cep telefonlarını kitlemeye başlamışlar bile....

Hadi hayırlısı bakalım...

Ne zaman gelecek o büyük kongre?
Ne zaman gelecek o büyük kongre?
Bekliyoruz sizi oy sandığında...
Bekliyoruz sizi oy sandığında...

Sefa Murat Dokuz
02.05.2007, 20:14
ulusoyda fb ye gıcık
hacıosmanoğluda gıcık
ortak yanları bu
konuyla konuşunlar arasında ilgi süper

adını sen koy
02.05.2007, 21:07
fener aleyhine ne söylenrse doğrudur, hatta diğer takımlar aleyhine ne söylenirse doğrudur, hepsinden nefret ediyorum,

Kasım Hilal
02.05.2007, 22:44
Eskilerde güzel bir söz var idi.
Duruma uyar mı yoksa ettiğim edepsizlik midir bilmem ama benim yüreğim yanacağına başkalarının içinde kalsın..

Ağzı olan konuşuyor.

Kemhacıoğlu
03.05.2007, 05:02
Eskilerde güzel bir söz var idi.
Duruma uyar mı yoksa ettiğim edepsizlik midir bilmem ama benim yüreğim yanacağına başkalarının içinde kalsın..

Ağzı olan konuşuyor.

güzel bir laf ama bence eksik.
evet ağzı olan konuşuyor ama bizim yönetim ağzıyla konuşmuyor. anladın sen onu...

Silencer
03.05.2007, 08:47
1980lerde kaldı bu tarz "yöneticilik" modeli. Agresif olayım da icraat üretmesem de olur... Çamur atayım da nasıl olsa izi kalır.... Hadi durunamadın, ille de birilerine sataşacağın geldi, bari takımla (hadi takımı bıraktım, futbolla) ilgili bir konuda sataş. Yok efendim, buzdolabıymış, kan emiciymiş. Sonra doğal olarak yönetim futbol dışı konularda herkesin fikri kendini bağlar deyince tavır yap.

Yani ağzıma geleni söyleyeceğim var, tutuyorum.
Bu insan Trabzonspor'u öyle küçük düşürüyor ki resmini gördüğümde sayfayı çeviriyorum, sesini duyduğumda kanalı değiştiriyorum.
Bu insandan öyle utanıyorum ki biri çıkıp Ziya Doğan mı gitsin Hacıosmanoğlu mu dese, Ziya Hoca'ya bir sezon daha katlanmayı göze alabilirim. O kadar yani :)

ceyhun
03.05.2007, 16:00
ibrahim hacıosmanoğlu bence takımımızın başkanlığına aday olmalı gerisi laf-ı güzah

Yavuz Hasan
03.05.2007, 16:02
bu yonetimde adam olan bi hacıosmanoğlu var gerisi yalan

Oemer61
03.05.2007, 16:05
bu yonetimde adam olan bi hacıosmanoğlu var gerisi yalan

Atip tutmakla adam olunmuyor, önce takima faydasi olsun!!! Ziya Dogan'i göndertsin birsey yapsin!!!

POYRAZ
03.05.2007, 16:18
1980lerde kaldı bu tarz "yöneticilik" modeli. Agresif olayım da icraat üretmesem de olur... Çamur atayım da nasıl olsa izi kalır.... Hadi durunamadın, ille de birilerine sataşacağın geldi, bari takımla (hadi takımı bıraktım, futbolla) ilgili bir konuda sataş. Yok efendim, buzdolabıymış, kan emiciymiş. Sonra doğal olarak yönetim futbol dışı konularda herkesin fikri kendini bağlar deyince tavır yap.

Bu insan Trabzonspor'u öyle küçük düşürüyor ki resmini gördüğümde sayfayı çeviriyorum, sesini duyduğumda kanalı değiştiriyorum.
Bu insandan öyle utanıyorum ki biri çıkıp Ziya Doğan mı gitsin Hacıosmanoğlu mu dese, Ziya Hoca'ya bir sezon daha katlanmayı göze alabilirim. O kadar yani :)
O kadar da degil. Bazi cümlelrini ben de tasvip etmiyorum ama Trabzonspor'un büyüklügüne laf edilirken bazilari kem küm ederken bu adam tv kanallarinda her önüne gelene "Trabzonspor'a o büyüklügü sen vermedin, Trabzonspor'un büyüklügünü tartismak sadece senin degil kimsenin haddine degildir" dedi.
Hep olumsuz yanlarini söylüyoruz.

Emorfo
03.05.2007, 16:21
Anlaşılan Hacıosmanoğlu baya bir taraftarımızı bu bitirim ayakları ile kandırmayı başardı.

Halkın kahramanı, modern Robin Hood Hacı Osman vay be :)

Yavuz Hasan
03.05.2007, 16:21
Atip tutmakla adam olunmuyor, önce takima faydasi olsun!!! Ziya Dogan'i göndertsin birsey yapsin!!!
nurinin ne faydası oldu takıma taktığı borçların dışında??

Oemer61
03.05.2007, 16:23
Ben nöri'nin bir faydasi oldugunu söylemedim zaten, oda takimi yok etmek icin calismalarini sürdürüyor...

Yavuz Hasan
03.05.2007, 16:48
Ben nöri'nin bir faydasi oldugunu söylemedim zaten, oda takimi yok etmek icin calismalarini sürdürüyor...
bende dedimki şu anki yonetim içnde bi o var adam kötünün iyisi manasında yoksa hacıosmanoğlu yandaşı değilim

Özgür Öztürk
03.05.2007, 16:55

Bu ülkede bir yerlere gelmek için birinin üzerinden prim yapmak şart. Yoksa barınamazsın. Bu iş reklamlada olacak iş değil. Tek yok birilerini yakıp yıkmak veya çamur atmak.

Ne yazık ki bu ülkede iş yapan değil ağzı laf yapan bir yerlere geliyor.

ÖzGür Ayar
03.05.2007, 16:56
Anlaşılan Hacıosmanoğlu baya bir taraftarımızı bu bitirim ayakları ile kandırmayı başardı.

Halkın kahramanı, modern Robin Hood Hacı Osman vay be :)

bizde hacıosmanoğlunun yanındayız abi :) öyle yaptıkları konuşmalar falan içinde değil. gerçekten ADAM olduğu için.

Emorfo
03.05.2007, 17:03
Özgür
Hacıosmanoğlu delikanlı adamdır ayrı onu başkanlığa layık görmek ayrı bir konu. Ben de severim Hacıosmanoğlu'nu ancak böyle ileri geri konuşan birisinin Trabzonspor'da başkan olmasını istemem. Uyuz olduğum nokta onu başkanlığa layık görülmesi, tribünlere oyna, kendine vazife olmayan konularda Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı sıfatıyla ileri geri konuş, sonra bizim taraftarda vay be ne adammış ne konuşmuş ama, bu adam başkan olur vs vs gibi söylemler çok canımı sıkıyor. Hacıosmanoğlu proje adamı icraat adamı değil, sadece konuşur, çatışır ha taraftar onu sever ayrı konu. Diğer yöneticiler gibi kaçmıyor Trabzonspor çok ağır bir yenilgi alsa dahi taraftarların arasında dolaşabiliyor, bu da taraftarın hoşuna gidiyor. Taraftara sahip çıkıyor felan da. Başkanlık çok ayrı bir olay, temsil gücünüz olmalı, bir ağırlığınız olmalı. Yaptırım gücünüz olmalı. İstemem ben öyle her defasında tvlere boş konuşan bir başkan. ha bizim başkan konuşmayı bilmiyor ayrı konu :)

okan6161
03.05.2007, 17:08
bu yönetimdeki hiç kimse bişi yapmadı hacıosmanoğlu bari trabzon sporumuzun bu kadar zamandır gördüğü haksızlıkları onların dilinde dile getirdi eğer seçim olucaksa gelecek yönetim içinde yer almasını kesinlikle isterim geçen yıl izmirde ki bjk trabzon maçında bilet konusunda tek bizi adam yerine koyup dinleyen yönetici oydu arkdandayız hacıosmanoğlu

ÖzGür Ayar
03.05.2007, 17:21
faruk abi şimdi mehmet ali yılmaz geliyor onun yanında iyice pişer ve geleceğin başkanı olur. ayrıca konuştukları laflar benim hoşuma gidiyor, ona buna sataşması çok güzel. sonuçta rakiplere psikolojik baskı uygulama yöntemi. bütün klüpler bunu yapıyor. kümeye düşende aynı zirveye oynayanda. her klüpte böyle sivri dilli bir yönetici olması lazım. her yerde varda tek bizde yoktu. tek yanlış klübün durumu şu anda kötü. zamanlama hatası var konuşmalarda. seneye zirveye oynarken yeni yönetim ile bol bol konuşur :)

görüşürüz.

Emorfo
03.05.2007, 17:28
Yönetimin gitmeye niyeti yok, belki bir kaç istifa gelir başka bir gelişme olmaz. Hacıosmanoğlu bir konuşmasında şöyle söylüyordu. Başkan kulübü temsil edecek Haşim Sayitoğlu futbolu yönetecek ben de kulübün haklarını koruyacaktım diyordu. Bu istekli tavrı benimde hoşuma gidiyor da yanlış kişileri korumaya çalışıyor, Ali Koç'a öyle değil de daha kibar ve daha medeni sataşsa çok daha iyi olurdu. Direk Cem Papila'dan girecekti o maçtan sonra fenerli yöneticiler hallerinden memnundu, bu maçta ortada bir şey olmasa da bu çığırtkanlık başarısızlıklarını gizlemek için hedef saptırmak için demeliydi. Yok kan emici şu bu, bu gibi söylemler zarar verir. Saha sonuçlarımız bu gün iyi gitseydi ve şampiyonluğa oynasaydık Hacıosmanoğlu çok işe yarardı dediğin gibi.

Gürkan
03.05.2007, 19:01
keskin sirke küpüne zarar...

Hüseyin Çümen
03.05.2007, 20:03
fnere sataşması güzelde ali koç a dedikleri ancak arkdaşlar kendi arasında konuşurken söylenir bu şekilde basına gidip bunlar anlatılmaz belki hoşumuza gitti dedikleri ama basında çıkması hiç hoş değil

TSknbkTS
03.05.2007, 21:57
Adama demezlermi git önce kendi takımına vazifeni yap düştüğü yerden kaldır.Başkalarının hatalarından bahsedene kadar önce bir aynaya bak.Öyle kabadayı vari konuşmalarla Trabzon a başkan olacağını mı düşünüyor.Yok artık daha neler...

AYYILDIZ
03.05.2007, 23:13
Adama demezlermi git önce kendi takımına vazifeni yap düştüğü yerden kaldır.Başkalarının hatalarından bahsedene kadar önce bir aynaya bak.Öyle kabadayı vari konuşmalarla Trabzon a başkan olacağını mı düşünüyor.Yok artık daha neler...

Katılıyorum

Bülent Bayraktar
04.05.2007, 00:27
bu adam yönetimde sesini duyurabilen, yumruğunu vurup herkese posta koyabilen tek adam ,başkanın ağzını açtığı yok...!

yönetimdeki tek adam gibi adam...!

Özgürün dediği gibi İbrahim Hacıosmanoğlu Mehmet Ali Yılmazın yönetiminde iyi işler yapar ...!

bn kesinlikle suçlamıyorum teşekkür ediyorum...

BU ZAMANA KADAR SUSANLAR YÜZÜNDEN BU DURUMLARDAYIZ...!

ceserdar
04.05.2007, 13:08
bu adam yönetimde sesini duyurabilen, yumruğunu vurup herkese posta koyabilen tek adam ,başkanın ağzını açtığı yok...!

yönetimdeki tek adam gibi adam...!

Özgürün dediği gibi İbrahim Hacıosmanoğlu Mehmet Ali Yılmazın yönetiminde iyi işler yapar ...!

bn kesinlikle suçlamıyorum teşekkür ediyorum...

BU ZAMANA KADAR SUSANLAR YÜZÜNDEN BU DURUMLARDAYIZ...!

Konuşmakla değil icraat bir yerlere gelinir. Şimdiye konuştu da ne oldu? Ali KOÇ ciddiye alıp da bir cevap bile vermedi. Ali KOÇ'un yaptıklarını eleştirse eyvallah ama resmen hakaret ediyor. Allahtan medyada fazla yer almadı açıklamaları. Hrant Dink'in katilinin bir Trabzonlugenç olmasından dolayı demekdiklerini bırakmadılar. Bir de kan emiciler tüpçüler lafları üzerine gitseler emin olun hapı yutmuştuk. Şimdi bir şöyle düşünelim. O zaman birisi çıksa bu HACIOSMANOĞLU artık ne iş yapıyorsa bu adama şöyledir milleti kazıklıyor falan dese atsa tutsa konuştu hakkını korudu mu olacak? Burada sorun HACIOSMANOĞLU'nun eleştirmesi değil eleştirirken hakaret etmesi. Hakareti bıraktım adam resmen cami duvarına işiyor. Hadi gitsin bakalım ULUSOY'lara desin bu laflarını. KOÇ'lar bu milletin kanını emiyorsa Trabzon'lu olup da Trabzonspor'un kanını emen Haluk'a ne demeli. Bu baba yiğit çıksın doğruları konuşuyorsa ona da söylesin bir kaç kelime. Yazık valla bu takıma. Her topluluk layık olduğu şekilde yönetilir. Durum bizim içinde farklı değil. Azınlık da olsa değerli insanlarımız var ama çoğu boş teneke.

Fatih Efe
04.05.2007, 13:22
ceserdar@
''Her topluluk layık olduğu şekilde yönetilir. Durum bizim içinde farklı değil. Azınlık da olsa değerli insanlarımız var ama çoğu boş teneke.''

tespitler doğru ama her doğru her yerde her zaman her kişiye söylenmez.bazen nabza göre şerbet vermek gerek,bunu da şimdi ama haklı ama haksız bir şekilde Hacıosmanoğlu ziyadesiyle yapmakta.

ceserdar
04.05.2007, 13:25
ceserdar@
''Her topluluk layık olduğu şekilde yönetilir. Durum bizim içinde farklı değil. Azınlık da olsa değerli insanlarımız var ama çoğu boş teneke.''

tespitler doğru ama her doğru her yerde her zaman her kişiye söylenmez.bazen nabza göre şerbet vermek gerek

Haklsını galiba. Ama gerçekten bu olay beni o kadar üzdüki anlatamam. Herkes Trabzon böyle Trabzon şöyle derken savunmaya çalışıyoruz. Sonra kendini bilmez bir adam eleştirisi geçtik resmen hakaret ediyor Türkiye'nin en zengin ailesine. Sonrada yok imajımız düzelcekmiş bize sponsor olacaklarmış falan diye debelenip duruyoruz.

gerisiyalan
04.05.2007, 15:06
Spor yazarları derneği Hacıosmanoğlu'na ödül vermeli. Bir adamdan bu kadar malzeme çıkınca spor sayfalarını doldurmak çok kolaylaşıyor.

Kendisi "magazinel yöneticilik" dalında bir ekol olma yolunda.

Ertuğrul ATALAY
04.05.2007, 19:23
beyler bu tip açıklamalar hedef saptırmaktı.....bize ne ali koçtan azizeden falandan filandan

ziya takıma takviye istiyor...yönetim ziyaya destek...
hacıosman ali koça çatıyor...başkan onun adına özür diliyor.............................

Trabzonsporumuz bunlardan kurtulmalıdır.....

zafer6161
04.05.2007, 23:38
Hacıosmanoğlu: "Tepki normal":mad:
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu da taraftarların istifa tepkilerinin doğal olduğunu belirterek, ''Sadece başkanımıza bağırmadılar 'yönetim istifa' dediler. Tabii ki bunlar güzel şeyler değil. Başarısız bir sezon geçirdik ama takım galipken desteklemeliler. Bunları ikaz olarak değerlendirmek lazım'' dedi.
Hafta içindeki demeçlerden sonra başkanla biraraya geldiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, ''Biz, ağabey-kardeş gibiyiz. Trabzonspor'a hizmet ediyoruz. Aynı kapıdan çıkıp aynı kapıdan giriyoruz. Çocuklarımız da böyle. Dış faktörlerden kaynaklanan tatsız olaylar oldu. Agresif bir tepki verdik. Hata yapsak da bizim ağabeyimizdir bağışlar'' diye konuştu.
Hacıosmanoğlu, başkanın genel kurul kararı almak gibi bir düşüncesinin olmadığını da sözlerine ekledi

fteotdgs
04.05.2007, 23:43
Baskanindan en uc elemanina kadar toptan gitsin su yonetim. Yetmedi mi bizi dusurdukleri aciz, komik durumlar? Daha neyi bekliyorlar?

Vegas
05.05.2007, 13:34

Basin toplantisinda yapmadiki o aciklmasini. Adamlar mikrofonu uzatmislar, o da sorulan sorulara cevap vermis. Ayak ustu gerceklestirilen bir soyleside cok guzel konusmus.

Ilk yaridaki fener maci oncesi hakemlerle ilgili bir aciklama yapmisti fenerli bir yonetici. Cunku o zaman meydan bostu... Bakalim bu hafta icinde de bir ses gelecek mi oradan???

smertkan
05.05.2007, 21:59
Anlamadığım bir şey var Sn İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu hangi Akla hizmet Sn Faruk ÖZAK a saldırma cesaretinde bulunabildi.Sn ÖZAK ın bu kulüp için yaptıkları onun yıktığından dahada çoktur.

keles76
05.05.2007, 22:15
bizim maçımızdan dolayı sayın hacıosmanoğlu konuşsaydı biri çıkıp hadlerini bildirdi başkan derdik fakat bizi yakından uzaktan germeyen ve son dönemde bize ciddi zarar veren ulusoyu savunmak iiçin söylemesi akla aykırıdır mantıkla hiç keşismez.Sayın Hacıosmanoğlu sonuna kadar fikrinde doğrusun ama her doğru her yerde söylenmez.Susmakta ciddi erdemdir .

ÖzGür Ayar
05.05.2007, 22:27
Anlamadığım bir şey var Sn İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu hangi Akla hizmet Sn Faruk ÖZAK a saldırma cesaretinde bulunabildi.Sn ÖZAK ın bu kulüp için yaptıkları onun yıktığından dahada çoktur.

hepimiz faruk özak'ı tanıyoruz seviyoruz. Ama sayın Hacıosmanoğlunun söyledikleri gayet net ve açık Faruk özakta çıkıp hayır böyle birşey yok demedi. İlginç değilmi ?

Açıklama :
Trabzonlu Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak'ı da stat projesine destek vermediği gerekçesiyle eleştiren Haciosmanoglu, "Trabzonspor'u Türkiye’ye şikayet eden bir bakanımız var. Stat projesi için hukuki altyapısı olmadığı için 'Ben buna bir şey yapamam' diyor. Hukuki altyapısı halledilirse 'Gereğini yaparım' diyor. Hukuki altyapısı hallolduktan sonra zaten sayın bakana ihtiyaç yok ki" diye konuştu.

Bakan Özak'ın prosedür gereği önüne geleni imzalamak zorunda olduğunu öne suren Haciosmanoglu, "Trabzonspor'da başkanlık yapmış ve Trabzonlu bir bakan olan Özak'ın aleni bir şekilde toplumda bunu söylememesi lazım. 'Hukuki altyapısını nasıl halledebilirim' çalışmasını yapması lazım. Gazetede bir demecini okudum. Osman Pepe'nin bu proje ile ilgili olarak çalıştığını soyluyor sayın bakan. Osman Pepe Trabzonlu, ama Trabzon milletvekili değil. Ozak, Bayındırlık ve İskan Bakanı ve Trabzon milletvekili. Acaba bir daha Bayındırlık ve İskan Bakanı olabilecek mi? Aynı şekilde Rize'de tesisler yapılıyor. Onlar başlattılar. O sizi hiç mi rahatsız etmiyor? Trabzonspor'un ağırlığını taşıyacak insanlardan bahsediyorum. Benim aldığım duyumlara Gore bunu secim malzemesi olarak yapmıyorlar ve seçimlerden sonraya bırakıyorlar. Bunu bir kenara bırakalım, biz arkadaşlarımızla ilk stat projesini kendisine anlatmak için Ankara'ya gittiğimizde Bakan Özak'ın ilk verdiği cevap, 'Sizin stat ile ne isiniz var. Siz elinizdeki yıldızları tutabilecek misiniz? Su yıldızları alabilecek misiniz?' sözleri oldu. Ayni ortamda bulunan milletvekili arkadaşımız da ona 'Sayın bakanım, biz buraya yıldızları konuşmaya değil, stat projesini konuşmaya geldik' deme gereği duymuştur" dedi.

Erdal
06.05.2007, 01:17
hepimiz faruk özak'ı tanıyoruz seviyoruz. Ama sayın Hacıosmanoğlunun söyledikleri gayet net ve açık Faruk özakta çıkıp hayır böyle birşey yok demedi. İlginç değilmi ?

Açıklama :
Trabzonlu Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak'ı da stat projesine destek vermediği gerekçesiyle eleştiren Haciosmanoglu, "Trabzonspor'u Türkiye’ye şikayet eden bir bakanımız var. Stat projesi için hukuki altyapısı olmadığı için 'Ben buna bir şey yapamam' diyor. Hukuki altyapısı halledilirse 'Gereğini yaparım' diyor. Hukuki altyapısı hallolduktan sonra zaten sayın bakana ihtiyaç yok ki" diye konuştu.

Daha önceki yazılarını ,bu yazını ve nihayetinde de imzanı okuyunca...
benim anladıgım şu; hacıosmanoğlunun yaktığı yada yakmaya çalıştığı ateşin çırasını veren ONURSAL başkanımız..... nerden ( faruk özak)başlaması gerektiği konusundada fikri veren o ...

Oyun kurabilen insanların TRABZONSPORu yönetmesini isterim ben şahsen ...ama bu yönetmen eski ve başarısız be kardeş ...en az bunlar kadar başarısız .....

TSknbkTS
06.05.2007, 11:34
Şu şartlarda Aralık ayına kadar kongre gözükmemekle beraber ilk yapılması gereken; yönetim içindeki bölünmüşlüğün baş sorumlusu olan Hacıosmanoğlu nun daha fazla zarar vermesini engellemek.Sayın Albayrak ın yeni oluşum içersinde nasıl masaya yumruk vurulacağını göstermesi lazım.Yoksa bu kafayla Aralık ayınıda göremeyecek.Aslında herşey çok basit.Yönetici olacak adam her mikrofonu gördüğünde sallamayacak üçü beşten.Kulübün bir basın sözcüsü olur, birde başkanı. Onlar kulübün sözcülüğünü yapar.Gerçi Albayrak ın konuşmak gibi meziyetleri pek yok ama olay bu kadar basit aslında.

Cengiz Çubukcu
06.05.2007, 11:40
Faruk Özağa bir şey demeleri için daha kırk fırın ekmek yemesi lazım bu adamların. gerçi bundan sonra yeseler ne olur! işleri bitmiştir...
bir şey daha, Hacıosmanoğlu bjk-fener maçını da kaçırmamış, sabah gazetesinde resimde çıkmış..

smertkan
06.05.2007, 19:27
Hukuki Alt yapı hazırlamak ne demektir. Hukuk Minareyi çalmak için hazırlanmış kılıf değildirki. Bir iş hukuka göre ya doğrudur yada değildir. Eğer hukuğa uymayan bir şeye Sn ÖZAK razı olmuyorsa oturduğu koltuğu dolduruyor demektir.

Stad konusunada daha önceki yönetimin yapmış olduğu çalışmalar varken projeler varken kalkıp hollandalı bir firmaya para ödenirken Sn HACIOSMANOĞLU nerededir.

Kaldıki Siyasi İktidarın Trabzona stad yapmaya ne diye karşı çıksınki.Hatta açılışını bile yapıp biz yaptık bile diyebilirler.

Sonra sayın bakanın Söylemiş olduğu idda edilen Yıldız meseleleride hepimiz için en önde durmaktadır. Senin eski futbolcun eski kaptanın eski başkanın sana takımdaki yıldızları soruyorsa Takımı sıradan adamlarla doldurdunuz bu işin sonu ne olacak demektir.Bunu sorduysada şimdiki durumumuzda haksız olduğu söylenebilirmi.

Sonra Stad yapmakla iş bitecekmi.Diyelim 50000 kişilik stad yaptınız bu Stadı nasıl dolduracaksınız.Bunun projesinide yapın.Benim gibi TS nin hiç bir maçını kaçırmayan biri TV başında seyretmeye bile gitmiyorsa.Mevcut Stad dolmuyorsa.Ne anlamı var Stad yapmanın.

Kaldıki Trabzonspor bu sene kaç kombine satmıştır.Açılışı bile Trabzonspora çok görenler Hami MAndralıya Jubile yapmayanlar nasıl olupta Taraftar sayısını artıracaklardır.

Diğer kulüpler başka illerde Dernekler açarken Taraftarı ile ilişkilerini kurumsallaştırıp düzenlerken.Diğer illerden MAçlara Taraftar gelmnesinin önünü açarkenTrabzonspor Kulübü bu konuda ne yapmaktadır.

Meşhur Karadeniz Sahil yolu için Rizelilerin Bu projenin O zamanki Sahibi Sn Mesut YILMAZ'A yolla övündüğünde "uşaklar asfalt mı yiyecekler" diye sormaları ne kadar doğalsa Stad yapmakla TS şampiyonmu olacak diye sormakta okadar doğaldır.

Trabzonsporun sahada kaybettiği, futbol oynayamadığı TS clupların kapandığı Kulüp üye sayısının artırılması için hiç bir şey yapılmadığı klüp kurumsallaşmasının durudurulduğu hatta bu yapının geri bırakıldığı bir dönemde. Kulübü küçük olsun benim olsun mantığıyla yönetildiği dönemde bunca eksik varken Çıkıp Stad demek hemde proje aşamasında bir stad için Sn ÖZAK a yüklenmek üzüm yemek değilde bağcıyı dövnek amaçlıdır.

zafer6161
06.05.2007, 21:17
http://www.resimload.com/070814/5Q1_xxx.bmp
:D :D :D :D

Egemen
06.05.2007, 21:24
komik......

Bülent Bayraktar
06.05.2007, 21:39
http://www.resimload.com/070814/5Q1_xxx.bmp
:D :D :D :D

fotomaçın haberine benziyor bu...!

Naim
06.05.2007, 21:47
http://img456.imageshack.us/img456/930/aaads0.jpg

Anlayana

Fatih Efe
07.05.2007, 12:41
http://www.ajansspor.com/resim/haciosmanoglu_1.jpg "BAŞKAN F.BAHÇE'Yİ KORUDU"

Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak'ın yönetim kurulu üyelerinin istifasını istemesinin ardından sular durulmuyor. Yönetimdeki sivri dilli isim İbrahim Hacıosmanoğlu, son gelişmelerden sonra başkan Nuri Albayrak'ı eleştirip, Ali Koç olayında arkasında durmadığını söyledi..

7 Mayıs 2007, 11:35

Yunus Emre SEL - TRABZON / DHA

Sivasspor maçı sonrası yönetim kuruluna istifasını sunarak Yönetim Kurulu Üyesi sıfatı kazanan Başkan Yardımcıları İbrahim Hacıosmanoğlu, Cemal Sağlam ve Yusuf Şimşak, toplantıya katılmamak için özel bir nedenlerinin olmadığını söylediler.

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor' un kurumlarına karşı hiç bir saygısızlık yapmadığını belirterek, "Bu kurumu kendi çıkarlarına karşı kullananların her zaman karşılarında olacağım" dedi. Şimşak ve Sağlam ise, Trabzonspor' a hizmet için herşeyi yapmaya hazır olduklarını söylediler.

TOPLANTIYA KATILMAYA GEREK DUYMADIM
Yönetim içindeki kilit isimlerden biri haline gelen ve başkan yardımcılığı sıfatını kaybeden yönetim kurulu üyesi İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulu toplantısına isteyerek katılmadığını ifade ederek, "Yönetim kurulu toplantısına katılmaya gerek duymadım. O sırada Ziya Doğan ile yemek yiyordum. Benim için her şeyden herkesten önce Trabzonspor' un başarısı gelir. Benim Trabzonspor' un başarısı için çalışan, çaba harcayan herkese saygım vardır. Trabzonspor' un değerlerine karşı hiç bir saygısızlığım olmaz. Ancak bu kulübe hizmet davası ile yola çıkıp, kendi çıkarlarını önde tutan insanlara karşı da eleştirilerim her zaman devam edecek" diye konuştu.

SUSARAK YÖNETİCİLİK YAPILMAZ
Susarak yöneticilik yapmanın Trabzonspor'a zarar verdiğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Benim bir disiplin suçu işleyip işlemediğime polit bürodakiler karar veremez, buna Trabzonsporlular karar verir. Ben Trabzonspor' un çıkarlarını korumak için akıllı ve mantıklı cümleler kullanıyorum. Susmak ve takımın hakkını korumadan yöneticilik yapmak Trabzonspor' a zarar verir. 95 - 96 sezonundaki insanlar da sustu ve alın terimiz olan şampiyonluk gitti. Bunların hep temsil eksikliğinden kaynaklanıyor. İki sezondur da Trabzonspor bir temsil eksikliği yaşıyor" dedi.

BAŞKAN FENERİ DEĞİL TRABZON'U SAVUNSUN
Trabzon halkının Fenerbahçe' nin haklarını değil Trabzonspor'un haklarını savunan bir başkan istediğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Benim yaptığım açıklamalarda başkanı rencide edecek bir şey yoktu. Ancak Başkan çıkıp Fenerbahçe'nin haklarını savunmayı tercih etti. Ben Sivasspor maçı öncesi başkanla bir görüşme yaptım. Ona 'Çıkıp gazetecilerin huzurunda seni yüceltmek için istersen, abimsin, büyüğümsün, affedersin gibi açıklamalar yaparım' dedim ve yaptım da. Ama bunu bazı insanlar değişik algılayabiliyor. Benim başkandan hiç bir beklentim yok, olmaz da zaten. Başkan ise yaptığı açıklamada 'Ben bir büyük olarak Hacıosmanoğlu' nu affederim ama Trabzonspor'un kurumları affeder mi bilmiyorum' diyor. Ben affedilmesi gereken bir suç işlemedim. Bütün birikimlerimi, işimi, geleceğimi bir yana bırakıp Trabzonspor' un çıkarlarını korumak için elimden geleni yaptım. Bundan sonra da yönetim kurulu üyesi olsam da olmasam da yapmaya devam edeceğim" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, "Sadece Trabzonspor'un menfaatlerini düşenenlere saygıda kusur etmem. Ancak Trabzonspor'u şahsi çıkarları uğruna kullanan insanların da her zaman karşısında duracağım. Fenerbahçe'nin başkanı bile çıkıp Asbaşkanı'na sahip çıkmazken, sayın Albayrak'ın çıkıp Koç'a neden sahip çıktığının takdiri kamuoyunundur" ifadesini kullandı.

SAĞLAM: ÖZEL BİR NEDENİM YOK
Yönetim kurulundaki görevinden istifasını faksla kulübe bildiren Cemal Sağlam ise toplantıya katılmamak için özel bir nedeninin olmadığını ifade ederek, "Ankara' da bulunduğum için toplantıya katılmadım. Zaten toplantıdan nasıl bir karar çıkacağını biliyordum, bu yüzden katılmadım. Şu anda yönetim kurulu üyesi olarak görevimize devam ediyoruz. Aralık ayına kadar da devam etmeyi düşünüyorum. Ondan sonrası için birşey söylemek doğru olmaz. Önemli olan Trabzonspor' un şu anki konumu ve durumudur" diye konuştu.

ŞİMŞAK: "HER ZAMAN GÖREVE HAZIRIM"
Yönetim kurulu toplantısına katılmayarak dikkatleri üzerine çeken isimler arasında olan Yusuf Şimşak, verilecek her görevi yapmaya hazır olduğunu belirterek, "Önemli olan Trabzonspor' dur. Benim görev alıp almamam önemli değil. Biz görevlerimizi Başkan' a verdik. Takdir onun bundan sonra eğer yönetim kurulu üyesi olarak devam etmemiz gerekiyorsa öyle devam ederiz. Ben Trabzonspor' a hizmet etmek için hangi şartlarda olursa olsun elimden geleni yapmaya hazırım. Trabzon' a gelmememin ardında özel şartlar aramaya gerek yok. Hepimiz daha iyi bir Trabzonspor için çalışıyoruz" dedi.

Gamze
07.05.2007, 12:48
Kimse 96 dan dem vurmasın!..Sıktı artık aynı muhabbet...Bu taraftarın en sancılı tarafını yakalayıp üzerine oynamasınlar...

Her şey Trabzonspor içinmiş...Çıkarları için Trbzonspor'u kullananlara sessiz kalamazlarmış.Yok ya!..Bugüne kadar neredeymişler,kendilerine karşı bir duruş olunca mı coşmuşlar?Her biri ayrı telden çalıyor yau!..Takıma bak!..Yönetime bak!..Pılınızı pırtınızı toplayıp gidin artık yeter!..

Hacı & Nuri elele hep beraber kongreye!..

Ya sabırr ya sabır!!!

SEVTALI KARDIA
07.05.2007, 13:03
Kimse 96 dan dem vurmasın!..Sıktı artık aynı muhabbet...Bu taraftarın en sancılı tarafını yakalayıp üzerine oynamasınlar...

Her şey Trabzonspor içinmiş...Çıkarları için Trbzonspor'u kullananlara sessiz kalamazlarmış.Yok ya!..Bugüne kadar neredeymişler,kendilerine karşı bir duruş olunca mı coşmuşlar?Her biri ayrı telden çalıyor yau!..Takıma bak!..Yönetime bak!..Pılınızı pırtınızı toplayıp gidin artık yeter!..

Hacı & Nuri elele hep beraber kongreye!..

Ya sabırr ya sabır!!!

Takimin gidisine bakarakmi agizlarini acacaklar vede hakemleri basini baski altina almaya calisacaklar aciklamandan anliyamadim.

ama su gune kadar tek agzini acan vede dogru laflar eden (bu yonetimde) haciosmanoglu'dur her ne kadar cikar pesinde oldugunu ne sen nede bizler biliriz ama Trabzonda her zaman her sene bir seylerin dondugunun artik farkina varmisizdir, nede olsa 24 sene oldu sampiyonluklar kil payi kaciyor ya neden acaba.

Gamze
07.05.2007, 13:12
Takimin gidisine bakarakmi agizlarini acacaklar vede hakemleri basini baski altina almaya calisacaklar aciklamandan anliyamadim.

Trabzonspor'u içten bitiren Nuri,Hacı ve diğerleridir...Bu çürümüşlüğe karşı duramayanlar bir Ali Koç'a takılmış konuşurlar!..Ben hepsinin birbirinin aynı olduğunu düşünüyorum.Trabzonspor'a zarar veriyorlar.Hacı konuştu ne oldu?Kim kaale aldı onu?Nuri çıktı konuştu ne oldu?Kim kaale aldı?Kendi aralarında boş boş paslaşıyorlar!..

Baskı altına almak falan ne diyorsun Allah aşkına!..Bu kadar art niyetli bakmayın...Sadece bu anlamı mı çıkartıyorsun burdan?Takımın gidişatını muhakkak göz önüne alıyorum.Takımın çim üzerindeki gidişini,takımın kurumsallaşma yolundaki gidişini,takımın itibarını,takımın kimliğini...Bir fener nefreti uğruna kahraman ilan ediliyor Hacı!..

Nurici de değilim Hacıcı da!..Benim tek derdim Trabzonspor!..

Allah aşkına Hacı konuşuyor da kim umursuyor onu da kıl payı kaçırılan şampiyonluklardan bahsediyorsun.Ne kadar yakın değil mi durumlar birbirine?Takım üç gün önce küme düşme potasına girer,5 gün sonra şampiyonluk umudu yeşerir,4 gün sonra uefadan kopar,2 gün sonra aaa bir umut uefa olur vs vs.!..Evet bu sene bizi bu hallere sokan Ali koç ve fenerdi değil mi?

Herkes yerine ve zamanına göre konuşsun!..Önce kendileri şu taraftara bir hesap versin...Sonra başkalarının yediği haramı anlatırlar!..

Recep Alkan
07.05.2007, 13:42
her zaman takımın basında takımı delı gıbı savunan takımına kımseye laf soyletmeyen bır yonetıcı profılı ıstemıstım. hacıosmanoglunu ılk gordugum zaman bu adamı bulduk demıstım. cıkıp bırseyler soylemesı guzel ama, bu kadarı da fazla. bence soylemlerıne bıraz olsun dıkkat etmelı dıye dusunuyorum.

Emorfo
07.05.2007, 18:58
Biri şu adamı durdursun, bıktık yahu yeter.

karatasof
07.05.2007, 19:07
Hacıosman efendi ,yeter artık ya.Ammada sündürdün bu konuyu.Kardeşim başkana feneri savundu demişsin.İyide kupada tur atlayan bjk,hakemlere veryansın eden fb.Türkçemizde çok güzel bir söz vardır iki kişi konuşurken diye ve sen bunu bilmezmiş gibi üçüncünün görevine talip olmanın ne anlamı var?

SDanışmaz
07.05.2007, 19:12
Herkes yerine ve zamanına göre konuşsun!..Önce kendileri şu taraftara bir hesap versin...Sonra başkalarının yediği haramı anlatırlar!..

Sorun burada zaten...

hazar61
07.05.2007, 20:43
siz onun GAYse li haluk abisi aleyhinde hic konustugunu duydunuzmu?
TRABZONSPOR un puanlari göz göre göre kasp edilirken o haluk abisini savunuyodu.
sen ezikbahce ile ugrasacagina kendi takiminin hakkini savunacaksin:::

Silencer
07.05.2007, 21:17
Kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum.
Yönetiminden teknik kadrosuna her kademesi birey birey bu denli kifayetsiz bir topluluğu hiç görmedim. Bu zamana kadar hiçbir yönetime de istifa etse gitse demedim.
Ama şu son dakika başlığının her dakikası acı vermeye başladı.
Her sabah gazeteye bir umutla "acaba gittiler mi?" diye bakıyorum, her geçen gün daha da artan pişkinlikle "Yarabbi Şükür!" diyorlar.

Futboldur, olur... Sahada kazanırsın, mağlup olursun.
Ama şu "rezil" olmak var ya...

fteotdgs
07.05.2007, 21:54
Hep soyluyorum Haciosmanoglu kadar kotu bir yonetici ne duydum, ne gordum, ne okudum. Bu adamin istifasini isteyemeyen, istifasi olmadi kovamayan baskan daha hala nasil rahat rahat o koltukta oturuyor, inanamiyorum. Tuttugum takimin yonetiminin beni bu kadar utandiracagini asla tahmin edemezdim.