PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN polarları...

Sayfa : [1] 2 3 4

Çakır
24.12.2004, 02:25
Evet arkadaslar, uzun süren beklemedönemi sona erdi. POLARLARIMIZ SU ANDA HAZIR http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifArtiksiparislerinizi alabiliriz. Bu konu için uzun süredir sabirla beklemekte olanarkadaslarimiza tesekkür ediyoruz.

POLAR SIPARISLERINIZI VERMEK IÇIN:

Polarlariniza kavusmak için iki basit adimi izlemeniz yeterli olacak, akliniza takilan birsey olursa, sormak istediginiz her soruda bizlere danisabilirsiniz.

1) Polar ücretini asagidaki banka hesap numaralarimizdanbirineyatirin.

Yapi-Kredi Bankasi
Bilkent Subesi (Sube Kodu: 641)
Hesap No: 29733

Türkiye Is Bankasi
Isdemir Subesi (Sube Kodu: 6128)
HesapNo: 0040677

Çakir Kakisim adina...

Polarlarimizin ücreti 30 YTL'dir.Yukarida verilen hesap numaralarimiza ücretlerinizi yalnizca YTL olarak yatirabilirsiniz.

2) Polar ücretini ödediginizi bize bildirin, siparisinizi verin.

bordomavi.net anasayfasinin sag üst kösesinde linki bulunan"Iletisim" *sayfasinikullanarakya daforum üzerindenözel mesaj göndererek polar ücretinizi ödediginizi tarafimiza bildirin. Hangi bedenlerde kaç adet polar istediginizi belirtmeyi unutmayin.

Polarinizi kargo ile adresinize kadar teslim edebilmemiz için;

- Adinizi, soyadinizi
- Adresinizi ve telefon numaralarinizi

eksiksiz olarak belirtmeniz gerekmektedir.

Polarlarimiz S / M / L ve XL boyutlarindadir. Size uygun olan bedeni seçerek, siparis verebilirsiniz.

*Polar ücretinizi ödedikten sonra, gerekli ücreti ödediginizi vepolar siparislerinizi asagidaki linkte bulunan "Iletisim" bölümünden bizlere iletmelisiniz. Bu bölüme yazdiginiz iletiler tarafimiza sorunsuz ulasmaktadir. Alternatif olarak cakirkakisim@yahoo.com mail adresinden de bize ulasabilirsiniz.

http://www.bordomavi.net/bmn/default.asp?bmn=iletisim Edited by: Çakir

Çakır
24.12.2004, 02:36
Polarlari gönderilen üyelerimiz:

sevgi: 1 S, 1 M
scholes: 1 XL
fanatic pacci: 2 S
ozgurreis: 1 M
harun: 1 S
eOmer: 1 L
oskayb: 1 M
selçukabi: 1 XL
juan_juan: 1 M
borasonmez: 1 M
cemilsezgin: 1 L
pacos_bill: 1 L
panther: 1 XL
kurt_61: 1 XL

Kaya
24.12.2004, 02:42
Dostum ben 2 adet aliyorum. L & M olacak...

Yalniz dedigimiz gibimi yapicaz Ist için.

Çakır
24.12.2004, 02:55
Bence birkaç gün daha bekleyelim dostum. Eger Istanbul'dan yeteri kadar talep gelirse,istenen sayi kadarAnkara'dan toplu halde göndeririz polarlari...

Arkadaslar BMN polari almak isteyenler isimlerini yazdirmaya devam etsin ki, nereye ne kadar polar gönderecegimiz belli olsun. Mesajlarinizi bekliyoruz. Herkese sevgiler...

Oğuz
24.12.2004, 04:36
çakirim konustugumuz gibi bir M, bir de S!!

ama acelesi yok. ilk bulusmamizda alirim.

saygilar..

CeSS
24.12.2004, 09:31
Bu resimdekiler 15 tane gol yiyen takimin oyunculari degilmi smileys/smiley36.gif

Saka bir yana, Çakir banada bir tane XL ayiriver. Yanliz bankayla ugrastirma beni , ilk hali saha organizasyonunda yada ilk seyredecegimiz maçda alayim.

zisinoli
24.12.2004, 09:57
http://www.bordomavi.net/depo/polar/bmnpolar-1.jpg

Arkadaslar hepinize selam. Sitemizin uzun süredir beklenen polarlari bildiginiz gibi artik hazir. Toplam 60 tane BMN polar siparisi vermistik, su ana kadar alinanlar disinda elimizde 45 tane polar kaldi. Polarlarimiz, S - M - L - XL bedenlerinde hazirlandi ve fiyati bildiginiz gibi sadece 20 milyon TL.

BMN polarinizi alabilmek için asagidaki hesap numarasina polar ücretini ödemeniz yeterli olacak ve ürününüz kargoyla adresinize kadar teslim edilecek. 6 yasindaki sitemizin ürettigi ilk polarlara sahip olmak için yapmaniz gerekenler adim adim sunlar:
<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">

1) Polar ücretini asagidaki hesap numarasina yatirin.</BLOCKQUOTE>
Yapi-Kredi Bankasi
Çakir Kakisim adina...
2) bordomavi@bordomavi.net mail adresiya da forum üzerinden özel mesaj atarak ücreti ödediginizi bana bildirin.
- Adinizi, soyadinizi, adresinizi
- Ve hangi bedende polar istediginizi belirtmeyi unutmayin.
</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>
Hepsi bu kadar... Hersey tamam oldugu takdirde polariniz 24 saat içinde kargoyla adresinize kadar teslim edilecektir. Haydi BMN, artik harekete geçelim. Her zaman her yerde bir bütün oldugumuzu hissedebilmek için BMN ürünleri sizi bekliyor smileys/smiley20.gif

http://www.bordomavi.net/depo/polar/bmnpolar-2.jpg

Çok hossunuz usaklar ve herbiriniz ayri bir kariszmasmileys/smiley32.gif.

Ibo61
24.12.2004, 13:11
Benim Polar ne oldu Cakir?

Sana özelden mesaj attim henüz cevap gelmedi!!!

Para hesabina ulastimi?

Benim bedenim XL

FEDAİ
24.12.2004, 14:04
Ben de istiyorum bitane L beden ama adresi kime bildiriyoruz.bilgisi olan var mi?

SiNaN
24.12.2004, 15:31
bu yeni liste ne için anlamadim ama benim sorum su:

Çakir Reis ankara'dayim ve nasil görüsürüz bilemiyorum. Su ankaradakileri biraraya toplasan da polarlari dagitsan veya bana bir gün saat falan ver gelip alayim. O da olmazsa bizim baskana (ODTÜ) mutlu'ya ben parayi vereyim siz de ona verin eger sik görüsüyorsaniz...

Artik top sizde. Almak istiyorummm...

FEDAİ
24.12.2004, 15:32
bendeniz-ist.olacakti afedersiniz.

Harun-61
24.12.2004, 23:02
cakir abi, ok- konustugumuz gibi FANATIK61 kardese yolla, ben para isini onunla halledecem ins.

benimki L olsun...

sagol...Edited by: AvniAker

Recep Alkan
24.12.2004, 23:34
cakir kardes bize de bir L beden yolla be. para isi halledildi. bilgin olsun...

Çakır
25.12.2004, 06:43
Cevap veriyorum http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

hopsera61: Tamam kardesim sagolasin, polarini bugün kargoyla gönderecegim. Ama önce bana adini, soyadini ve adresini göndermen lazim. Özel mesajla iki dakikada yazip yollasan tamamdir.

AvniAker: Evet ben de öyle yapmayi düsünüyorum. Su postayla gönderme isini bir incelemek lazim. Bugün onu da sorustururum. Bu arada FANATIK61 bana adresi yeniden gönderse çok iyi olur, elime ulasmadi sanirim.

SiNaN: Kardesim selam. Herhangi bir zamanda bulusabiliriz, telefon numarami gönderdim. Beni ara, bir zaman belirleyip bulusalim. Hem tanismis oluruz. Ankara için özel bir dagitim zamani belirlemeyi de düsünüyorum. Iyi fikir.

FREDERICO: Polar isiyle ben ilgileniyorum. Forumdan özel mesaj atarak ya da bordomavi@bordomavi.net mail adresini kullanarak bana ulasabilirsin. Sevgiler.

Ibo61: Tamam dostum, bugün Almanya'ya postayla paket yollama isini sorusturup sana en kisa zamanda haber verecegim. Para konusunda herhangi birproblem yok.

Oguz: Farketmez Oguz'um ne zaman istersen bulusuruz. Kizilay'da olacagin bir zaman bana önceden haber vermen yeterli olur. Haberleselim.

CeSS: Erkan abim ayni sekilde, ne zaman uygun olursan beni ara haberleselim. Uygun bir yerde bulusuruz.

Guests
25.12.2004, 09:21
benim polar eskidi yaw siz hala almayami ugrasiyorsunuzsmileys/smiley36.gif

ozcilingir
25.12.2004, 10:15
OSMAN'inki L olsun, boyu uzuyor

SAYGILARIMLA Edited by: Kaya

Emorfo
25.12.2004, 10:23
Yeni baslik iyi olmus.. Çakir'im Istanbul'da tek elden dagitmayacaksak benim 5 tane polari unutma sakin. 2 tane büyük boy 3 tane orta boy. 5 tane yani. ocak ayi içerisinde parayi hesabina yatiririm.

FANATIK61
25.12.2004, 15:48
Fanatik61 &gt; XL (Almanya)

Edited by: Kaya

TURHAN
25.12.2004, 16:36
yahu bana m mi olur l mi

178/80 kullananlardan yorum alabilirmiyiz bide istanbulda dagitim yapilacakmi yoksa hesabami odeme yapicazEdited by: surmenekoprubas

#10 Fietra
25.12.2004, 18:22
OSMAN'inki L olsun, boyu uzuyor

SAYGILARIMLA

Allah Allah elbisemize bile karar veremiyoz

Guests
25.12.2004, 19:15
Polari aldim.Çok hosuma gitti.

Cidden çok hos.Basta Çakir olmak üzere emegi geçen herkese çok tesekkürler.Içime sindi yani giyince ayri bi mutluluk duydum ne de olsa bmnsmileys/smiley2.gif

Tolgahan sanaM küçük olurL al bence...

TURHAN
25.12.2004, 20:17
eyvallah murat o zaman bi tane large ta bana

TURHAN
25.12.2004, 20:21
<LI>surmenekoprubas L (ist)</LI>

Harun
25.12.2004, 21:58
Arkadaslar yarin yeni polarimizla geliyorum. Reklam gibi oldu ama yakindan bakin bakalim beyenecekmisiniz.smileys/smiley2.gif

SiNaN
25.12.2004, 22:28
Çakir Reis

Telefonunu nereye gönderdin. Mail falan mi attin yoksa baska birsey mi?

Guests
25.12.2004, 23:50
Arkadaslar yarin yeni polarimizla geliyorum. Reklam gibi oldu ama yakindan bakin bakalim beyenecekmisiniz.smileys/smiley2.gif

Ben de düsündüm ama ter kokar simdi soyunma odasinda.Ondan vazgeçtim kiyamadim yanismileys/smiley36.gif

#10 Fietra
25.12.2004, 23:54
<LI>Osman Özçilingir &gt;M ( ist) </LI>

Abi benimki M olsun L olmaz banaEdited by: Kaya

Guests
26.12.2004, 09:04

sana o göbekle xxxl lazimsmileys/smiley2.gif

SiNaN
26.12.2004, 11:26
SiNaN L (ank)

Bu liste ne için anlamadim ama yine de doldurdum smileys/smiley1.gifEdited by: Kaya

Kaya
26.12.2004, 11:58
POLAR ALACAKLAR LISTESI

<LI>Kaya &gt; L - M (ist)
<LI>Oguz &gt; M - S (ank)
<LI>Cess &gt; XL (ank)
<LI>Osman Özçilingir &gt;M ( ist)
<LI>Ozcilingir &gt; XL (ist)
<LI>Frederico &gt; L (ist)
<LI>Avniaker &gt; L
<LI>Hopsera61 &gt; L (ist)
<LI>Fanatik61 &gt; XL (almanya)
<LI>Emorfo &gt; M - M - M - L - L (ist)
<LI>Surmenekoprubas L (ist)
<LI>Sinan L (ank)</LI>

NOT : Bedenlerinizi Belirtin Lütfen

Arkadaslar listeyi tekrar yapmamizin nedeni bendenlerin kesin olarak belirlenmesidir. Diger listeden bedenlerin çogu belirtilmemis durumda.

Ayni zamanda Istanbul2dan çok talep gelirse elden dagitilma ihtimali var. Onun için ist taleplerine bakicaz bu listede.

SiNaN
27.12.2004, 00:20
Çakir Reis hala ses seda çikmiyo senden...

Bir telefon numarani alamadik yaw. Ya bulusma gününü belirtin o gün hep beraber yiyelim içelim konusalim ya da ikimiz biryerlerde bulusalim.

Kolay gelsin!.. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ne denir baska? Isin zor...smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

spider
27.12.2004, 00:32
POLAR ALACAKLAR LISTESI

<LI>Cess &gt; XL (ank)
<LI>Avniaker &gt; L
<LI>Sinan L (ank)</LI>
<LI>spider &gt; L ( ist)</LI>

spider
27.12.2004, 00:34
BEYLER BEN ISTANBULDAYIM SU ANDA HAFTA SONU ANKARA GITCEM ISTEYENLERIN POLARLARINI ISTANBULA GETIREBILIRIM ÇAKIR KARDESIMIZLESU ANDA GÖRÜSME ASAMASINDAYIM BU IS IÇIN.BU ARADA POLAR HAKKATEN GÜZEL OLMUS ELINIZE SAGLIK!!!

Çakır
27.12.2004, 06:10
Sinan'im selam. Yahuherhalde o gece dalginlikla numarami göndermeyi unutmusum sana http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifSimdi gönderdim uygun bir zamanda mutlaka görüselim kardesim. Polar bir yana tanismis oluruz. Bu arada listeyi elimizdeki polarlarin yeterli olup olmayacagini görmek için yapiyoruz, önceki liste çok yetersizdi. Kim hangi bedenden kaç tane polar istiyor belli degildi. Ayrica ismini çok önceden yazdirip unutan üyelerimiz de vardihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif Bu listeyle hersey dahanetlesti. Merak etmeyin eger elimizdeki polarlar yetmezse bile problem yok,yeni siparis veririz hemen.

Ahmet (spider) senin de telefonunu bekliyorum kardesim, uygun oldugun zaman ara mutlaka.Tanisiriz, ulasim isinikonusuruz.

Faruk'um Kaya'yla Istanbul'a toplu gönderim isini konustuk. Öyle yapacagiz gibi görünüyor. Haberlesiriz.

oskayb
27.12.2004, 11:25
arkadaslar polar elime geçti ,gerçekten çok güzel olmus, emegi geçen herkese çok tesekkürler.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Ibo61
27.12.2004, 12:22
Insallah en kisa zamandada bana ulasir benim Polar!

Cakir kardesim halettinmi postane isini? Sabirsizlikla benim XL bedenimdeki Polari bekliyorum! Bana istersen özelden yazabilirsin!

Ibo61@bordomavi.net

Ozan
27.12.2004, 20:49
bence herkes alsin müthis bi sey yani çok güzel Çakir abi sagolsun çok güzel yaptirmissmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Çakır
28.12.2004, 02:06
Güzel yorumlariniz için sagolun arkadaslar, sizlere ve sitemize yakisir bir ürün hazirlamak için elimizden geleni yaptik umarim hepiniz begenirsiniz.

ALMANYA...

Bugün isteginiz üzerine Almanya'daki üyelerimize PTT üzerinden nasil daha ucuza polar gönderebilecegimizle ilgili bir arastirma yaptim. PTT 2 kg'nin altindaki agirliklari Almanya'ya yaklasik 30 milyon TL'ye tasiyor. Böylece ulasim dahil Almanya'daki üyelerimizin polar için ödemeleri gereken toplam ücret 50 milyon TL oluyor. Eger Almanya'da birbirine yakin olan üyelerimiz varsa ayri ayri hareket etmek yerine birlikte siparis vermelerini tavsiye ederim. Üstüste iki polarin agirliginin 2 kg'yi geçmeyecegini saniyorum, böylece ayni pakette bir yerine iki polar Almanya'ya gider, ulasim masrafi da yari yariya azalmis olur. Fikirlerinizi bekliyorum dostlar bence son derece uygun bu yöntem. Ulasim ücreti sadece 30 milyon TL üstelik PTT güvencesiyle...

Ibo61
28.12.2004, 07:36
Yaptigin arastirmalar icin Almanyada yasayan Bordomavi.net üyeleri adina sana tesekkür ederim Cakir. Insallah bizlerde buralarda Polarlarimiza en kisa zamanda ulasip havamizi atmaya baslariz ;-)))))))

smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Emorfo
28.12.2004, 11:02
Çakir'im Istanbul'da dagitilacak olan polarlari liste tamamlaninca güzel bir paket yapip Ulusoy'la istanbul'a gönder ben Otogar'dan alirim. Liste tamamlaninca tekrar konusuruz ama herhalde gelecek haftaya sarkar...

kadirsa_2000
29.12.2004, 12:16
Çakir kardesim polarim elime ulasti. Tesekkürü buradan etmeyi uygun gördüm, böylelikle polarlarimizin kalitesi hakkinda da birkaç kelam edeyim dedim.

Öncelikle; Çakir'im eline ayagina yüregine saglik sagolasin, polarimizi aldik. Gerçekten çok güzel olmus. Evde TRABZOSNPOR'U tutmayan arkadasalarim bile polarin cazibesine kapildi, "X takimi tutmasam bende alirdim." gibisinden laflar etmeye basladilar.Eeeee, TRABZONSPOR'LU olmak her alanda ayricaliktir diye bosuna demiyoruz. smileys/smiley2.gif

Tekrar tesekkürler.

Ömer SEVİNÇ
30.12.2004, 10:43
+1

ahmetsalih
30.12.2004, 11:07
ahmetsalih L (ist) ben varsa üç dört tane daha alirim

trabzonspor1 L (ist) onunkinide ben alicam

Çakır
31.12.2004, 02:45
Kardeslerim hepinize selam. Daha önce de dile getirdigim gibi herkese yetecek kadar polarimiz var su anda, bu konuda süpheniz olmasin. Sadece parayi göndermeden önce bana hangi beden polar istediginizi söylemeniz yeterli. Çünkü XL ve S beden isteyenleri birkaç gün daha bekletmek zorunda kalacagim. M ve L ise elimizde yeteri kadar var.

Bu arada dün Almanya'ya ilk polarimizi gönderdik! Insallah sorunsuz bir sekilde sevgili Ibrahim kardesimizin (Ibo61) eline ulasir. Polari PTT'den postayla gönderdik, bir tane polar yaklasik 16-17 milyona Almanya'ya gidiyor, yani sandigimizdan daha ucuza. 20 olarak hesaplarsak, arti 20 de polar, Almanya'daki üyelerimiz yaklasik 40 milyon TL gönderdigi takdirdePTT yardimiyla polarlarini ulastirabiliyoruz.Yurtdisina ilk polarimiz hepimize hayirli olsunhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifInsallah bir sorun çikmaz da bundan sonra yurtdisindaki üyelerimiz de en az Türkiye'dekiler kadar rahat ulasabilir ürünlerimize.

Kadir ve Ömer yorumlariniz için tesekkür ederim kardeslerim. Sizler memnun kalin yeter ki baska bir istegim yok. Arkadaslar olur ya, eger aldiginiz üründe en küçük bir sorunla karsilasirsaniz karsi ödemeli olarak bana gönderin, yenisini göndeririz. Içiniz rahat olsun. Hepinize sevgiler...

irfanparlak
31.12.2004, 03:54
boy 172 kilo 67 medium mu alsam large mi çeliskiye düstüm benim boyutlarimda olup da alan varmi bi zahmet bana yardimci olsun buarada çakir abim 2 gün içinde parayi yatiracam ok h

kadirsa_2000
31.12.2004, 11:15
boy 172 kilo 67 medium mu alsam large mi çeliskiye düstüm benim boyutlarimda olup da alan varmi bi zahmet bana yardimci olsun buarada çakir abim 2 gün içinde parayi yatiracam ok h

Irfan kardes L alirsan daha iyi olur. Bende ayni ölçülere sahibim, M aldim, dar olmuyor ama üzerime tam oturuyor (bende omuzlar genis degil o nedenle dar olmuyor olabilir). Bazilari biraz dökümlü sever,bu nedenleL dealabilirsin. Edited by: kadirsa_2000

FEDAİ
31.12.2004, 11:34
ben para falan yatirmadim.parayi nereye yatiricaz.ist dan mi dagitim yapilacak yoksa çakir in verdigi hesaba mi parayi yatiracagiz?

Kaya
31.12.2004, 14:34
Frederico büyük ihtimal burada dagitim yapmayi düsünüyoruz.

FEDAİ
31.12.2004, 15:14
Frederico büyük ihtimal burada dagitim yapmayi düsünüyoruz.

hay sagolasin bee.koca sitede soruma nihayet yanit alabildim.tsk.ben simdilik hiçbir yere para yatirmiyorum ozaman...

Ozan
31.12.2004, 20:00
irfan abi benim boyum 1.65 ben L aldim sen bencede L al iyi günlersmileys/smiley1.gif

ahmetsalih
31.12.2004, 20:15
Ahmetsalih &gt; L (ist) [Kesin 3 tane alirim

Kaya
01.01.2005, 09:30
POLAR ALACAKLAR LISTESI

<LI>Cess &gt; XL (ank)
<LI>Avniaker &gt; L
<LI>Sinan L (ank)
<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Ahmetsalih &gt; L - L - L (ist)
<LI>Trabzonspor1 &gt; L (ist)
<LI>Irfanparlak &gt; L (sky)</LI>

Çakır
02.01.2005, 02:51
Polarlari Istanbul'a toplu olarak gönderecegiz. Yarina kadar Istanbul'da yasayan ve polar isteyen üyelerimiz isimlerini yazdirsinlar, Pazartesi günü polarlarimizitoplu olarak Kaya'ya gönderecegim. Herkese sevgilerle...

Avare
02.01.2005, 09:29
arkadaslar ben de bi tane istiyorum ama bana hangisi olur bi fikrim yok

boyum 1.78 kilom 64 sizin bi fikriniz varmi

bu arada kargo ucreti odeyecekmiyiz

l-m
02.01.2005, 11:02
ofsporluoflu nerede yasadigini söylersen net bir cevap verebiliriz,Ankara ve Istanbul'da yasayanlar ekstradan kargo ücreti ödemeyecekler,toplu gönderim masrafini biz karsiliyoruz fakat toplu gönderim yapamayacagimiz bir ilde yasiyorsaniz kargo bedeli size ait,kaldiki 3-4 milyon birsey tutar.

Avare
02.01.2005, 11:50
ben trabzonda yasiyorum

neyse 3-4 milyon ise birsey deyil trabzonsporumuza feda olsun

akrep61
02.01.2005, 12:54
arkadaslar bende istiyorum ama odeme isini nasil yapacam Hollandadayim biraz bilgi verin lutfen..... bekliyorum

akrep61
02.01.2005, 13:12
uzerine bide TAYFA yazdirmis olsaydiniz manyak olurdu diye dusunmekteyim

PaNZeR_G
02.01.2005, 15:45
almanyaya gonderiyorsaniz belcikayada gonderirsiniz oyle bisey varsa bende siparis etmek istiyorum ama hangi beden oldugunu bilmiyorum boyum 1.80 kilom74 ins yardimci olursunuz

BDiler61
02.01.2005, 16:46
ankarada elden ödeme ve polari alma sansimiz varmi?

tamer__61
02.01.2005, 17:53
bende belcikada yasiyorum

nasil olacak bildirirseniz sevinirim

TRABZONLU_TS
02.01.2005, 19:18
selamlar usaklar ben almanya stutgarttan cemil. bende almak istiyom polorlardan. boyum 1,85 kiliom 79 hangisi bana uyar bilmiyom cunki Tr den elbise aldigimda burdaki bedenle ordaki beden ölcüleri tutmuyo bilgilendirseniz sevinirim. bide hesabi nereye nasil ödeyecem. Tl mi yoksa euroda olurmu cevap bekliyom.. selamlar

frango
02.01.2005, 19:37
selam arkadaslar ben istanbul kartaldan murat bende polarlardan almak istiyorum
bedeni l olsa sevinirim bu arada istanbulsda dagitilacagi solendi ismimi yazdirmada umkarim gec kalmamisimdir gec kaldiysakda kargo ile gonderirsiniz insallah bi cevap yazarsaniz bende ona gore hareket ederim simdiden tesekkurler elinbize saglik

Hüda Topaloğlu
02.01.2005, 23:37

Tolgaaaa, bende isterim yaa, nasil yapcaz!!!

Hüda Topaloğlu
02.01.2005, 23:38
bende belcikada yasiyorum

nasil olacak bildirirseniz sevinirim

Selam Tamer abi, ben Hüdasmileys/smiley1.gif

denizci61
03.01.2005, 00:45
Çakir benimkini ayir...Bu sefer koftilik olmasin lütfen :-)

Guests
03.01.2005, 07:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>BORDOMAVI.NET'TEN TARAFTARLARA KAMPANYA
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'UN INTERNETTE TARTISILDIGI VE FIKIR ALISVERSINDE BULUNUNLAN WWW.BORDOMAVI.NET'IN TARAFTARLAR IÇIN DÜZENLEDIGI KAMPANYA BASLADI.. ISTE BORDOMAVI.NET'IN TRABZONSPOR'LU TARAFTARLARA AÇIKLAMASI:

Sitemiz bordomavi.net'in uzun süredir beklenen polarlari nihayet hazir! Polarlarimiz, S - M - L - XL bedenlerinde hazirlandi ve fiyati sadece 20 milyon TL.

BMN polarinizi alabilmek için asagidaki hesap numarasina polar ücretini ödemeniz yeterli olacak ve ürününüz kargoyla adresinize kadar teslim edilecek. 6 yasindaki sitemizin ürettigi ilk polarlara sahip olmak için yapmaniz gerekenler adim adim sunlar:

1) Polar ücretini asagidaki hesap numarasina yatirin.

Yapi-Kredi Bankasi
Çakir Kakisim adina...

2) bordomavi@bordomavi.net mail adresi ya da forum üzerinden özel mesaj atarak ücreti ödediginizi bana bildirin.

Hepsi bu kadar... Hersey tamam oldugu takdirde polariniz 24 saat içinde kargoyla adresinize kadar teslim edilecektir. Haydi BMN, artik harekete geçelim. Her zaman her yerde bir bütün oldugumuzu hissedebilmek için BMN ürünleri sizi bekliyor

Konuyla ilgili ayrintili bilgi için: http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2255& amp;PN=1
</TD></TR></T></TABLE>polarlari trabzonhaber.com da yazdi flas haber olaraksmileys/smiley2.gif

Çakır
03.01.2005, 10:40
<DIV>Yurtdisindaki arkadaslar: Polarlari posta ile (PTT) adresinize gönderebiliyoruz. Yurtdisina kargo ücreti biraz daha yüksek oldugu için bana polar+ulasim içinyaklasik 40-45 milyon TL göndermeniz gerekecek. Ücreti de ister havale, ister postayla (içinde para oldugu disaridan anlasilmayacak sekilde) gönderebilirsiniz. Postayi tercih ederseniz bana haber verin.

Istanbul: Istanbul'da yasayan arkadaslar için Kaya araciligiyla yarin bir toplu gönderim yapacagiz. Su ana kadar olusan Istanbul listesi su sekilde:

</DIV>

<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Frango&gt; L (ist)
<LI>Mavidüs&gt; L (sky)</LI>
<DIV>Toplam: 5 M, 11 L, 1 XL. Su anda sadece 5 M ve 8 L gönderebiliyorum. Kaya ile görüsecegiz, problem yoksa bu sayida polar yarin Istanbul'da olacak.</DIV>

Mehmet
03.01.2005, 12:32
<DIV>Yurtdisindaki arkadaslar: Polarlari posta ile (PTT) adresinize gönderebiliyoruz. Yurtdisina kargo ücreti biraz daha yüksek oldugu için bana polar+ulasim içinyaklasik 40-45 milyon TL göndermeniz gerekecek. Ücreti de ister havale, ister postayla (içinde para oldugu disaridan anlasilmayacak sekilde) gönderebilirsiniz. Postayi tercih ederseniz bana haber verin.

Istanbul: Istanbul'da yasayan arkadaslar için Kaya araciligiyla yarin bir toplu gönderim yapacagiz. Su ana kadar olusan Istanbul listesi su sekilde:

</DIV>

<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Frango&gt; L (ist)
<LI>Mavidüs&gt; L (sky)</LI>
<DIV>Toplam: 5 M, 11 L, 1 XL. Su anda sadece 5 M ve 8 L gönderebiliyorum. Kaya ile görüsecegiz, problem yoksa bu sayida polar yarin Istanbul'da olacak.</DIV>

ÇAKIR Agabeyy..

1 Adet M beden polar benim için ilave edebilirsiniz eger Kargoya henüz çikarmadiysan.

yunuso
03.01.2005, 12:39
Hoppalaaaa...

Ya bende istiyorum gencler, bitmemistir insallah, parayi daha yatiramadim ama cakir abicim bana bi tane L ayirsan diyorum yahu.. Yalvaririm benim bu polardan mahrum etmeyin...

Mesut AKYILDIZ
03.01.2005, 17:55
ARKADASLAR BENDE POLAR ISTIYORUM 1 TANE S BEDEN SITEYI YOGUNLUKTAN DOLAYI PEK ZIYARET EDEMIYORUM HER NE KADAR AKTIF BIR BORDOMAVI NET ÜYESI OLMASAMDA KOYU BIR TRABZONSPORLUYUM KULUBÜNDE 14194 NOLU ÜYESIYIM..TRABZONSPORA BASARILAR....

Mesut AKYILDIZ
03.01.2005, 18:10
YA BU POLARLARI ELDEN ALMA GIBI BIR SANSIMIZ HIÇ YOKMU BANKA HAVALESIYLE FALAN UGRASMAYALIM BIRDE PARA O YANA POLAR BU YANA OLMAZMI

Recep Alkan
03.01.2005, 19:58
arkadaslar bence polarlari hemen alin inanin muhtesem olmus ben aldim ve hemen sirtima gecirdim. hic cikarmiyorum bir banyo yaparken inanin muhtesem olmus.. helal cakir kardes

Ozan
03.01.2005, 19:58
ankara da oturuyorsan elden alabilirsin ama bir de çakir abiyle konus smileys/smiley20.gifolur sanirim

giresunTS
03.01.2005, 20:34
abi ben almanyadan katiliyorum, bana nasil yollliyacaksiniz?? ve fiyati ne kadar olacak???? coskun86@hotmail.com beni msn listene alirmisin???

yunuso
04.01.2005, 13:12
ya gencler, bu polarlarin size ini belrlerken neye dikkat ediyoz, M mi L mi karar veremiyom, erkek beden mi bunlar yoksa cift beden mi, ona gore degisir, bilgilendirseniz diyorum hani, kucuk gelmesin sonra...

ahmetturk
04.01.2005, 13:41
Bu polarlardanS beden hala mevcutmu ve bu 20 yeni türk lirasina kargo bedeli dahilmi

Hüda Topaloğlu
04.01.2005, 14:11
<DIV>Yurtdisindaki arkadaslar: Polarlari posta ile (PTT) adresinize gönderebiliyoruz. Yurtdisina kargo ücreti biraz daha yüksek oldugu için bana polar+ulasim içinyaklasik 40-45 milyon TL göndermeniz gerekecek. Ücreti de ister havale, ister postayla (içinde para oldugu disaridan anlasilmayacak sekilde) gönderebilirsiniz. Postayi tercih ederseniz bana haber verin.</DIV>
<DIV></DIV>

Cakircim ozaman o dedigin fiyatlar civarindaysa haberleselim, ben sana birkaç kisiji daha bulurum buralardan...Hem toplu gonderincede fazla tutmaz posta ucreti...

Ama bizim içinde bir liste basjlarsan enazindan start alalim...

Sagolasin...(Bana M'yi KESSIN ayirirsin insallah:)

zanoylu
04.01.2005, 15:08
çakir kardes urfaya da gelirmi bu polardan

TS-Karadeniz
04.01.2005, 21:12
Amerika'ya yollayabilirmisniz adres versem...

tamer__61
04.01.2005, 21:45
slm arkadaslar

nasilsin huda (agantha)

yahu bu isi sana birakiyorum sen ayarla bana bir S olsun

Guests
04.01.2005, 21:52
Yaw arkadaslar özendirmek gibi olmasin ama polari aldim alali giymedim kiyamiyorum yawwwwwsmileys/smiley36.gif

Elinize ulastiginda abartmadigimi siz de anliycaksiniz

Kaya
04.01.2005, 22:27
Arkadaslar Polarlari Cumartesi günü dagitma ihtimalimiz var.

Bu topici takip ederseniz iyi olur. BMN ISTANBUL

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2324& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2324&amp;PN=1) amp;PN=1

Hüda Topaloğlu
05.01.2005, 02:07
POLAR LISTESI BELCIKA

PaNZeR_G ----&gt; M
tamer__61 ----&gt; S
agantha ----&gt; S, M

yani 2 x S, 2 x M

toplu yollayinca nekadar olur fiyati ona gore parayi nezaman nekadar yatiracaz bilelim ok, daha dogrusu buraya yollama ihtimali warmi??? Insallah wardir...Edited by: agantha

ÇaGaTaY
05.01.2005, 17:01
arkadaslar bursaya da yolluyomusunuz polar?yollanicaksa parayi hemen yatirayim,ve baska bursadan alan varmi?ilgililer özel i me yazarmisiniz?

l-m
05.01.2005, 20:19
Türkiye'nin her yerine yolluyoruz,Avrupa'ya toplu gönderim seklinde veya tek tek yollayabiliriz,gönderim masrafi biraz fazla tutuyor.

61viya
06.01.2005, 00:24
http://www.bordomavi.net/depo/polar/bmnpolar-1.jpg

Arkadaslar hepinize selam. Sitemizin uzun süredir beklenen polarlari bildiginiz gibi artik hazir. Toplam 60 tane BMN polar siparisi vermistik, su ana kadar alinanlar disinda elimizde 45 tane polar kaldi. Polarlarimiz, S - M - L - XL bedenlerinde hazirlandi ve fiyati bildiginiz gibi sadece 20 milyon TL.

1) Polar ücretini asagidaki hesap numarasina yatirin.</BLOCKQUOTE>
Yapi-Kredi Bankasi
Çakir Kakisim adina...
2) bordomavi@bordomavi.net mail adresiya da forum üzerinden özel mesaj atarak ücreti ödediginizi bana bildirin.
</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>
Hepsi bu kadar... Hersey tamam oldugu takdirde polariniz 24 saat içinde kargoyla adresinize kadar teslim edilecektir. Haydi BMN, artik harekete geçelim. Her zaman her yerde bir bütün oldugumuzu hissedebilmek için BMN ürünleri sizi bekliyor smileys/smiley20.gif

http://www.bordomavi.net/depo/polar/bmnpolar-2.jpg

Çok hossunuz usaklar ve herbiriniz ayri bir kariszmasmileys/smiley32.gif.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ibo61
06.01.2005, 01:19
Benim polarim bugün elime ulasti!!!Almanyaya galiba ilk bana yollandi. Cumartesi yollandi, Carsamba aldim!!!!Cok mükemmel olmus! Eline saglik Cakir!!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Kaya
06.01.2005, 17:37
POLAR ALACAKLAR LISTESI

<LI>Cess &gt; XL (ank)
<LI>Avniaker &gt; L
<LI>Sinan L (ank)
<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Irfanparlak &gt; L (sky)
<LI>Ofsporluoflu &gt; L (trb)
<LI>Akrep61 &gt; ? (hollanda) [Beden belirtirmisin Akrep]
<LI>Panzar_g &gt; L (almanya)
<LI>Trabzonlu_ts &gt; L (almanya)
<LI>Frango &gt; L (ist)
<LI>Mavidüs&gt; L (sky)
<LI>Mehmet &gt; M (ist)
<LI>Yunuso &gt; L (esk)
<LI>Mesutaky &gt; S (Ist)</LI>
<LI>Vectra29 &gt; L - XL (ist)</LI>

Istanbul

<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Frango &gt; L (ist)
<LI>Mehmet &gt; M (ist)
<LI>Mesutaky &gt; S (Ist)</LI>
<LI>Vectra29 &gt; L -XL (ist)</LI>

Toplam : 13 L , 6 M ,2 XL , 1 S = 22

Çakır
06.01.2005, 20:38
Benim polarim bugün elime ulasti!!!Almanyaya galiba ilk bana yollandi. Cumartesi yollandi, Carsamba aldim!!!!Cok mükemmel olmus! Eline saglik Cakir!!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ibrahim çok sevindim polarina kavustuguna smileys/smiley20.gifYurtdisina ilk postamiz oldugu için aklim hep oradaydi acaba sorunsuz ulasacak mi diye. Begendigine çok mutlu oldum kardesim. Güzel günlerde giymen dilegiyle. Kendine çok iyi bak.

Çakır
06.01.2005, 20:49
Istanbul'dan siparis edilen polarlar Cumartesi günü Kaya'ya ulastirilacak. Dagitim isiyle de yine dostumuz ilgilenecek. Bana özel mesaj gönderen ve istekleri üzerine polarlarini adreslerine gönderecegim bir iki kisi disinda Istanbul'daki tüm üyeler toplu olarak polarlarina kavusabilirler. Polarkonusundaki yardimlariiçin tüm BMN üyeleri adina Kaya ve Osman'ima tesekkürler...

Guests
06.01.2005, 21:08
kaya kardesim bu mavi düs adsina yazdigin polari benim adima yaz ok. kardes kendisi benim amca oglu..arti large olmasin ufAK yani small olsun olmazsabi buyugu genis degil.

perfectstorm
06.01.2005, 21:56
bana da bi L xL DE OLABILIR KALIBINA GÖRE.

Kaya
07.01.2005, 01:32
Istanbul

<LI>Kaya &gt; L - M (ist) +++++
<LI>Osman Özçilingir &gt;M ( ist) +++++
<LI>Ozcilingir &gt; XL (ist) +++++
<LI>Frederico &gt; L (ist) [Maslak Ulasim]
<LI>Emorfo &gt; M - M - M - L - L (ist) +++++
<LI>Surmenekoprubas L (ist) +++++
<LI>Spider &gt; L ( ist) +++++
<LI>Ahmetsalih &gt; L - L - L (ist) +++++
<LI>Trabzonspor1 &gt; L (ist) +++++ [Ahmet Salih Tarafindan Alinacak]
<LI>Frango &gt; L (ist) [Cumartesi Gelebilecekmisin Frango]
<LI>Mehmet &gt; M (ist) +++++
<LI>Mesutaky &gt; S (Ist)
<LI>Vectra29 &gt; L -XL (ist) +++++
<LI>Mrblacksea &gt; S (ist) [Seyrantepe Ulasim]
<LI>Perfectstorm &gt; L (ist) +++++
<LI>Yegen &gt; S (ist) +++++
<LI>Emre &gt; XL (ist) +++++</LI>

Toplam : 13 L , 6 M ,3 XL ,2 S = 25

Arkadaslar Cumartesi yapilacak organizasyona gelen arkadaslarin yanina (+) isareti koyuyorum. Bildiklerimi ben isaretlerim. Isaretlemedilerimde bana geleceklerini bildirirseler çok iyi olur...

FRANGO ve MSUTAKY durumunuzla ilgi bana bilgi verirmisiniz. Edited by: Kaya

Kaya
07.01.2005, 01:41
POLAR ALACAKLAR LISTESI (GENEL)

<LI>Cess &gt; XL (ank)
<LI>Akrep61 &gt; ? (hollanda) [Beden belirtir misiniz]]
<LI>Panzar_g &gt;M (belçika)
<LI>Tamer_61 &gt; S (belçika)
<LI>Agantha &gt; S + M (belçika)
<LI>Yunuso &gt; L (esk)
<LI>Çagatay &gt; ??? (bursa) [Bursa'ya da yolluyoruz. Beden belirtir misin]
<LI>Zanoluyum &gt; ??? (urfa) [Urfa'ya da yolluyoruz. Beden belirtir misin]
<LI>Ahmetturk &gt; S (trb)
<LI>GiresunTS &gt; ??? (almanya) [Beden belirtir misiniz]</LI>

NOT: ARKADASLAR ISMI BU LISTEDE OLUP POLARI ELINE ULASAN ARKADASLARI ÖGRENEBILIR MIYIM.

kelkitli29
08.01.2005, 11:16
arkadaslar bende almak istiyorum. L olsun benimki. ama nasil olacak almanyayada yollayabilirmisiniz? kusura bakmayin takip edemedim topigi. olursa hemen bugün yollarim parayi. 20 milyon kac euro yapiyor ya? Edited by: kelkitli29

Kaya
08.01.2005, 13:21
Arkadaslar Istanbul'a gönderilecek polarlarda ufak bir gecikme söz konusu. Polarlar Pazar günü ögleden sonra Istanbul'da olacak. Bu nedenle bu aksam yapilacak yemekte dagitim yapilamayacak. Dagitimi özel mesaj yolu ile anlasarak ve hali saha maçlarinda yapmayi düsünüyoruz.

Özür Dileriz... BMN...

Istanbul

<LI>Kaya &gt; L - M (ist) +++++
<LI>Osman Özçilingir &gt;M ( ist) +++++
<LI>Ozcilingir &gt; XL (ist) +++++
<LI>Emorfo &gt; M - M - M - L - L (ist) +++++
<LI>Surmenekoprubas L (ist) +++++
<LI>Spider &gt; L ( ist) +++++
<LI>Ahmetsalih &gt; L - L - L (ist) +++++
<LI>Trabzonspor1 &gt; L (ist) +++++ [Ahmet Salih Tarafindan Alinacak]
<LI>Frango &gt; L (ist) [Cumartesi Gelebilecekmisin Frango]
<LI>Mehmet &gt; M (ist) +++++
<LI>Vectra29 &gt; L -XL (ist) +++++
<LI>Perfectstorm &gt; L (ist) +++++
<LI>Yegen &gt; S (ist) +++++
<LI>Emre &gt; XL (ist) +++++</LI>
<LI>Cafer52 &gt; XL (ist)</LI>

Toplam : 13 L , 6 M ,4 XL ,3 S = 26

<LI>Cess &gt; XL (ank)
<LI>Yunuso &gt; L (esk)
<LI>GiresunTS &gt; ??? (almanya) [Beden belirtir misiniz]</LI>
<LI>Kelkitli29 &gt; L (almanya)</LI>

NOT: ARKADASLAR ISMI BU LISTEDE OLUP POLARI ELINE ULASAN ARKADASLARI ÖGRENEBILIR MIYIM.

BDiler61
08.01.2005, 19:05
polarlar çok güzel bende bügün aldim

FANATIK61
08.01.2005, 19:36
Bana hala ulasmadi. Ne zaman göndermistin Cakir. Ibo61'e 4 Günde geldi.

Lazmafia
09.01.2005, 03:30
Arkadaslar ben yurtidisinda kaliyorum bana birisi nasil siparis verecegim konusunda bilgi verirse sevinirim.

cakir arkadasim bilgi verirsen sevinirim, mail atmistim ama malesef cevap gelmedi.

Lazmafia
09.01.2005, 03:37
msn: sehitruhu@msn.com (sehitruhu@msn.com)

Guests
09.01.2005, 18:39
kaya abi ne zaman alcaz senden polarlari.bana bi haber versen özelden msj bekliyomm

TSlimetin08
09.01.2005, 19:13
ben parayi pazartesi günü yatirdim amam daha hic bir cevap gelmedi bana, para ulastimi ulasmadimi hic bir bilgim yok ??????????

Kaya
10.01.2005, 00:35
Istanbul : Arkadaslar polarlar Istanbul'a kargo ile toplu olarak gönderildi. Pazartesi günü polarlar elime ulasacak. Bir kismini hali saha maçlarinda, bir kisminida hali saha maçlarina gelemeyen üyelerimiz ile özelden anlasarak dagitacagiz.

Metin kardesim senin durumun ile ilgili bilgiyide yarin verecegim. Çakir ile görüsecegim. Çakir yeni isi için Iskenderun'da bulundugu için bu aralar biraz yogun.

TSlimetin08
10.01.2005, 00:58
biliyorum kaya kardes cakirin iskendurunda oldunu onun icin buriya yazdim yardim icin simdiden tsklar

Kaya
10.01.2005, 02:46
BMN - ISTANBUL : Arkadaslar polarlar Istanbul'a kargo ile gönderilmis durumda. Pazartesi günü polarlar Istanbul'da olacak. Polar dagitimini büyük ölçüde hali saha maçlarinda yapacagiz. Hali saha maçlarina katilamayanlar arkadaslar ilede özelden haberlesip anlasarak ortak bir nokta bulacagiz dagitim için.

Gönderilen polar sayisi sinirli arkadaslar. Umarim büyük ölçüde dagitim yapacagiz. Istedigi bedeni kalmayanlar için ise yeni bir üretim daha yapilacak.

Istanbul

<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Frango &gt; L (ist) [Kartal Ulasim]
<LI>Mehmet &gt; M (ist)
<LI>Vectra29 &gt; L -XL (ist)
<LI>Perfectstorm &gt; L (ist)
<LI>Yegen &gt; S (ist)
<LI>Emre &gt; XL (ist)
<LI>Cafer52 &gt; XL (ist)</LI>

Toplam : 13 L , 6 M ,4 XL ,3 S = 26

Mrblacksea ve Frederico ben suan YENILEVENT'TE bulunmaktayim. Polarlar için ortak bir noktada bulusalim...

Mesutaky listeye isim yazdirdin ama nerede oldugun hakkinda bilgimiz yok...

Frango Kartal, yapilan hali saha maçlarina uzak(merter). Sanirim gelemezsin. Seninlede konusup ortak bir nokta bulalim. Mesela Kozyatagi olabilir mi...

<LI>Cess &gt; XL (ank)
<LI>Yunuso &gt; L (esk)
<LI>GiresunTS &gt; ??? (almanya) [Beden belirtir misiniz]
<LI>Kelkitli29 &gt; L (almanya)
<LI>Tslimetin08 &gt; ??? (almanya)</LI>

NOT: ARKADASLAR ISMI BU LISTEDE OLUP POLARI ELINE ULASAN ARKADASLARI ÖGRENEBILIR MIYIM.Edited by: Kaya

zafercalikoglu
10.01.2005, 10:36
polarlari kargoyla dagitilmiyormu ,hesaba para yatirinca ,adresi verince kargo ile gelmiyormu,

Bilgilendirirmisiniz Lütfen

Dagtim merkezlerinden hiç bir sey anlamadim

kelkitli29
10.01.2005, 11:39
tslimetin08 parayi nasil yolladin? kac euro ve nasil? bilgi ver lütfen bende yollayacagim. niyetim isbankasindan havaleyle yollamak. ama hangi adrese? cakira sordum ama cevap gelmedi. sen nasil yaptin bu isi?

yardim lütfen.smileys/smiley18.gif

Kaya
10.01.2005, 12:15
polarlari kargoyla dagitilmiyormu ,hesaba para yatirinca ,adresi verince kargo ile gelmiyormu,

Bilgilendirirmisiniz Lütfen

Dagtim merkezlerinden hiç bir sey anlamadim

Istersen parayi bankaya yatirip polari kargo ile de alabilirsin.

Biz Istanbul'da ki arkadaslarimizin banka ile ugrasmamalari diye hali saha maçlarinda dagitim yapiyoruz.

zafercalikoglu
10.01.2005, 17:13
kaya abi bu hali saha maçlarini istanbul un hangi semtlerinde yapiyorsunuz,ben ümraniyede oturmaktayim,Bu konudada yardimci olursaniz sevinirim

l-m
10.01.2005, 19:27
kaya abi bu hali saha maçlarini istanbul un hangi semtlerinde yapiyorsunuz,ben ümraniyede oturmaktayim,Bu konudada yardimci olursaniz sevinirim

Maçlar merterdeki efes bilsen fabrikasinin hemen karsisindaki kapali hali sahada yapiliyor.Orasi ayni zamanda Trabzonspor'un futbol okullarini açtigi hali saha.Organizasyonlar bölümündeki Bmn Istanbul Hali Saha Maçlari basligini okursaniz tam adresi bulabilirsiniz.

Kaya
11.01.2005, 10:52
Arkadaslar Polarlar suan Istanbul'da. Yalniz bazi arkadaslarimiz maalesef yeni üretimi beklemek zorunda kalacaklar. Polarlara yogun ilgiden dolayi Istanbul'a bazi bedenler yetismedi. Maalesef "S" beden hiç yok.

"S" beden isteyen arkadaslar yeni yapilacak üretim beklemek zorunda kalacaklar. Simdiden özür dileriz.

Osman &gt; Senin son kararin nedir kardesim. "S" mi "M" mi istiyorsun.

Üzülerek söylüyorum "L" beden de çok az suan. Elimize eb fazla "M" bulunuyor.

"L" bedenden birden fazla isteyen arkadsaslara simdilik 1 tane verelim. Üretildikçe sizlere istedeginiz kadar ulastiririz.

Istanbul

<LI>Kaya &gt;XL - M (ist)
<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Mehmet &gt; M (ist)
<LI>Vectra29 &gt; L -XL (ist)
<LI>Yegen &gt; S (ist)
<LI>Emre &gt; XL (ist)
<LI>Cafer52 &gt; XL (ist)</LI>Edited by: Kaya

oskayb
11.01.2005, 11:05
Salmak isteyenarkadaslara bir önerim olacak , M'de alabilirler muhtemelen çok büyük olmayacaktir.

tamer__61
11.01.2005, 17:32
Selam arkadaslar

su belcikaya gonderilecek polarlar ne durumda

agantha ismarlamisti

ts_fan
11.01.2005, 17:40
ben askerken bu polari alma olasiligim % kaç???smileys/smiley2.gif

Guests
11.01.2005, 20:08
Baksen,kimse bizi yazmamis........smileys/smiley19.gif

kelkitli29
11.01.2005, 20:24
Kaya benimki L degilde M olsun? ya su parayi nasil ve hangi adrese yolliyim? ve kac euro.

#10 Fietra
11.01.2005, 20:31
M abi M

Çakır
11.01.2005, 21:22
Elimizde polarkalmadigi için lütfensimdilik para göndermeyin arkadaslar...Mevcut polarlar tamamiyla dagitildigi için yeni siparis verildi, yeni polarlarimizda önümüzdeki Çarsamba günühazir olacak. Yenisiparisler elimize geçtiginde hemen size haber verecegiz. Karisiklik olmamasi için para yatirma isini o güne kadar ertelesek çok iyi olacak... Herkese selamlar, sevgiler...

emrealis
11.01.2005, 23:24
Ula usaklar yapmayin yaa cakir seni benim arkadas arayacakti insallah son bi tane kalmistir elinde...???

Kaya
12.01.2005, 00:43
<UL>
<LI>Ekrem kardesim istedigin polar bedenini belirtirmisin.
<LI>Arkadaslar "S" beden tükenmis durumda. "L" beden çok az var. "XL" ve "M" beden suan yeteri kadar bulunmakta. Istedigi bedeni bu dagitimda alamayacak arkadaslar maalesef kisa bir süre daha beklemek zorunda kalaaklar. Ama yeni üretimden çikan ilk ürünler için öncelik size verilecek arkadaslar.
<LI>Arkadaslar elimizdeki polarlar sinirli sayida oldugu için dapitimi isim listesine göre yapacagiz. Maalesef "L" ve "S" beden bekeleyen üyelerimiz yeni ütetimden çikacak polarlari beklemek zorunda kalacaklar.
<LI>Isim listesine göre yapilan dagitim sonucu2 tane "M" bedenin sahibi suan yok.</LI>[/list]

Istanbul

<LI>Osman Özçilingir &gt;M (ist)
<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Mehmet &gt; M (ist)
<LI>Vectra29 &gt; XL (ist)
<LI>Yegen &gt; S (ist)
<LI>Cafer52 &gt; XL (ist)
<LI>Emre &gt; XL (ist) </LI>Edited by: Kaya

Kaya
12.01.2005, 00:44
Elimizde polarkalmadigi için lütfensimdilik para göndermeyin arkadaslar...Mevcut polarlar tamamiyla dagitildigi için yeni siparis verildi, yeni polarlarimizda önümüzdeki Çarsamba günühazir olacak. Yenisiparisler elimize geçtiginde hemen size haber verecegiz. Karisiklik olmamasi için para yatirma isini o güne kadar ertelesek çok iyi olacak... Herkese selamlar, sevgiler...

Kaya
13.01.2005, 11:29
Bu haftasonu hali sahda polarini verecegim kisiler ;
<UL>
<LI>Osmanözçilingir</LI>
<LI>Özçilingir</LI>
<LI>Emorfo</LI>
<LI>Sürmeneköprübas</LI>
<LI>Vectra29</LI>
<LI>Cafer52</LI>[/list]

Bu haftasonu polarini alamayacak arkadaslar çok kisa bir süre daha beklemek zorunda kalacaklar. "L" "S" "XL" beden hiç kalmadi.

Sadece 2 adet "M" beden var elimizde.

Emorfo
13.01.2005, 11:31
Istanbul'da polarlarini alacaklar Pazar günü hali sahaya gelirse daha pratik olur ve sohbet etme sansimiz olur...

FEDAİ
13.01.2005, 12:09
Polari aldimgayet hos ve güzel.Herkes alsin bence.Emek veren arkadaslara tesekkür ediyorum özellikleKaya kardese.Bu arada BMN de ilk Kaya ile tanismis oldum.Çok da memnun oldum.Insallah 29 undaki yemege katilir herkesle tanisma firsati bulurum.

Saygi ve sevgi ile...

FANATIK61
14.01.2005, 14:33
Cakir Polar bu sabah bana ulasdi. Tesekkürler süper olmus. Allah sizden razi olsun.smileys/smiley17.gif

tsmaniac
14.01.2005, 16:42
hesaba para yatiramiyorum 18 ytl ücret istiyorlar parayi göndermenin daha az masrafli yolu yokmu?

KRAL_1967
14.01.2005, 20:51
cakir abi bana hala yollamadin ben aposmileys/smiley36.gif

Zafer Keskin
14.01.2005, 21:27
yaw walla yeni üretimler bir an önce çiksin artik :))))))))))))))))

l-m
15.01.2005, 11:54
hesaba para yatiramiyorum 18 ytl ücret istiyorlar parayi göndermenin daha az masrafli yolu yokmu?

Internet bankaciligini kullanarak 500.000 etl(eski türk lirasi :) ) bedeli ile gönderebilirsiniz.Internet bankaciligini kullanmiyorsaniz kargo ile 3 milyona gönderebilirsiniz.

Crazy_OfLu61_
15.01.2005, 20:46
Ya bu polarlarin ödemesi hakkinda sorum olacak.

Ödemeyi kredi kartiyla internet üzerinden nasil yapariz.

Bankanin web sayfasina girdim beceremedim http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif(Rezil olduk AlemeYoksa bmyle bir imkan yokmu...

Guests
15.01.2005, 20:57
ben almiyayim

#10 Fietra
15.01.2005, 23:21
ben almiyayim

zaten listede ismin yok Ekrem Abi

Kaya
15.01.2005, 23:42
ben almiyayim

Ekremcim bir önceki listede ismin vardi ama bedeni belirtmemistin.

Kaya
16.01.2005, 01:44
Istanbul

<LI>Surmenekoprubas L - XL (ist)
<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Frango &gt; L (ist)
<LI>Mehmet &gt; M (ist)
<LI>Mrblacksea &gt; S (ist)
<LI>Yegen &gt; S (ist)
<LI>Emre &gt; XL (ist) </LI>Edited by: Kaya

Crazy_OfLu61_
16.01.2005, 17:18
Ya bana kimse kredi kartiyla internet üzerinden ödemeyi nasil yapacagimiz hakkinda bilgi vermeyecekmi???

Murat BAYRAKTAR
16.01.2005, 17:55

ayni durum herkeste var... tek yolu yapi krediden banka karti olan birisinden göndermek... kartla göndermenin masrafi 1.58ytl... ben öyle yaptim. tanidigin birisinin kartina önce parayi yatir sonra atmden gönder.

#10 Fietra
16.01.2005, 18:37
Evet polarlar elimize ulasti.Gerçekten çok güzeller.Emegi geçen herkesin eline saglik.Sirada atki bekliyoz

l-m
16.01.2005, 21:19
Ya bana kimse kredi kartiyla internet üzerinden ödemeyi nasil yapacagimiz hakkinda bilgi vermeyecekmi???

Maalesef kredi karti ile ödeme imkanimiz yok.

Kaya
17.01.2005, 01:58
Istanbul

<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Frango &gt; L (ist)
<LI>Mehmet &gt; M (ist)
<LI>Yegen &gt; S (ist)
<LI>Emre &gt; XL (ist) </LI>

Suan sadece 6 tane M kaldi.Edited by: Kaya

Guests
18.01.2005, 17:22
kaya abi m bedeni olsun bari ayir bana bi gün anlasiriz yakiniz nasil olsa ok. abi özelden msj at bekliyorum

Crazy_OfLu61_
18.01.2005, 21:45
Tesekkür ederim...

Crazy_OfLu61_
18.01.2005, 22:31
Bence en sagliklisi bu polar siparislerini bayramdan sonra verelim hem daha rahat olur hemde istanbuldaki yemege yeni cicilerimizle geliriz smileys/smiley17.gifHani o gün üsküdar inleyecek, Inönü dinleyecek...smileys/smiley1.gif

Kaya
20.01.2005, 02:09
Istanbul

<LI>Spider &gt; L ( ist)
<LI>Frango &gt; L (ist)
<LI>Mehmet &gt; M (ist)
<LI>Emre &gt; XL (ist) </LI>

Suan 6 tane M var...

MrBlacksea istersen metronun en son duragi olan yenilevent çikisinda bulusalim.

Guests
20.01.2005, 14:13
OK. ABI BANA PAZAR GÜNÜ IÇIN BI SAAT VER ABI GELIM ALIYIM TAMAM ÖZELDEN YAZ BEKLIYORUM

Crazy_OfLu61_
24.01.2005, 20:30
Kaya kardes özeline mesaj attim. Gerekli bilgiler orda yaziyo herhangi baska bir bilgi lazim olursa özelden görüselim...

Recep Alkan
24.01.2005, 21:00
kardesler bence kacirmayin. muhtesem su anda mesaji yazarken de uzerimde. alinmasi gerekli bir urun oldugunu dusunuyorum.

Crazy_OfLu61_
24.01.2005, 21:02
Valla boy 1.78 kilo 65 buna karsilik L bende istedik insALLAH rahatça üzerimize olur olmazsa bi daha ismarlamak zorunda kalicaz kayada zahmete giricek artik smileys/smiley1.gif

Crazy_OfLu61_
24.01.2005, 21:05
Hayir bise degil parayi göndermek baya zahmetli oluyo smileys/smiley1.gif

SKY-GUARD
24.01.2005, 21:10
Valla boy 1.78 kilo 65 buna karsilik L bende istedik insALLAH rahatça üzerimize olur olmazsa bi daha ismarlamak zorunda kalicaz kayada zahmete giricek artik smileys/smiley1.gif

Crazy hocam

asagi yukari bende senin ölçülerindenim...Large mi almam gerekli...Bilgin varmi...

Cevaplarsan sevinirim..

TSlimetin08
24.01.2005, 23:11
Ya benim sorum var polarlar geldimi yine bitmisti??????

Crazy_OfLu61_
26.01.2005, 10:20

Crazy hocam

asagi yukari bende senin ölçülerindenim...Large mi almam gerekli...Bilgin varmi...

Cevaplarsan sevinirim..

----------------------------------------------------

L almaya karar vermemin sebebi ayni po,,BMN polarinas benzer bir polarim var onunda bedeni L ve rahatliklar oluyo tam yani ondan L beden istedim Bir sorun çikacagina ihtimal vermiyorum.

Crazy_OfLu61_
26.01.2005, 10:21

Crazy hocam

Cevaplarsan sevinirim..

----------------------------------------------------

L almaya karar vermemin sebebi ayni BMN polarina benzer bir polarim var onunda bedeni L ve rahatliklar oluyo tam yani ondan L beden istedim Bir sorun çikacagina ihtimal vermiyorum.

Guests
28.01.2005, 01:48
1.78 boya L iyi olur XL bol gelir beyler. Polarlar cidden çok güzel alinca siz de görüceksiniz simdiden güle güle giyin

Crazy_OfLu61_
28.01.2005, 20:20
Ya su bizim polarlarda bi ses çikmadi hala bekliyoruz bilgilendiriseniz sevinirim arkadaslar. Aslinda yarin elime geçse iyi olurdu ama görünüse göre öyle bir imkan yok...

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 20:42
Polar isiyle ilgili soru sordum ama ilgilenen olmadi. Saglik olsun.

BordoMavili KIZ
02.02.2005, 20:30
bende istiyorum

Crazy_OfLu61_
02.02.2005, 21:46
bende istiyorum

-------------------------------------------------

Bende istiyorum ama bi türlü elimize geçmedi okul basliyo okula gidicez hala polarlardan ses yok smileys/smiley1.gifHani bise densede bilsek.

BordoMavili KIZ
02.02.2005, 23:50
cidden almayi düsünüyorum da bana m :) , nasil alacagiz bunu forum baslayali çok olmus ama sanirim dagitimi olmamis , birisi son hali ile cevap verirse polar için , hemen ertresi gün bankaya parayi yatirayim

benim istedigim birseyolacak polarin arkasinda birde uni ts yazarmisiniz :) saka tabikide

cidden polar satisi hakkinda en son gelismeler nedir ?

Hüda Topaloğlu
03.02.2005, 03:30
beklemedeyiz

l-m
03.02.2005, 13:00
Su anda Istanbul'daki polarlar bende ve elimde 2 adet M beden polar kaldi,yeni polarlarin cumartesi günü çikmasi bekleniyor.Belçika'dan 2 m 2 L isteyen agantha arkadaslimizi ve crazy oflu arkadasimizi unutmus degiliz,yeni polarlar çikar çikmaz sizlerle irtibata geçecegiz ve buradan bilgilendirme yapacagiz.

BordoMavili KIZ
03.02.2005, 17:17
ben small istiyorum bir tanede L , parayi yatirayim mi yani bitmisse bosu bosuna para göndermeyeyim :)

Sefaenes
05.02.2005, 14:53
Acaba yurt disina da siparis yolluyormusunuz eger yolluyorsaniz birdahaki seferde bizleri de unutmayin tam bilmedigim icin soruyorum

Crazy_OfLu61_
06.02.2005, 20:06
insALLAH bekliyoruz.

trabzon4
08.02.2005, 21:17
guzel mis smileys/smiley1.gif

Guests
13.02.2005, 01:39
Osmanyukarida cumartesi çikicak yaziyo.Benim için bir XL ayirirmisin?Halisaha maçinda falan alirim senden.Cumartesi çikicak olanlarda falzadan XL yok iseyeni üretim ne zaman çikicak?Aydinlatirsan sevinirim

SKY-GUARD
14.02.2005, 09:40
ANKARA'daki G.BIRLIGI MAÇI ÖNCESI STAD GIRISINDE SATIS IÇIN BIR DÜZENLEMEYAPILABILIR MI.....

BU DURUMDA YOK HAVALE IDI YOK POLARI ULASTIRMA IDI.....

BÜTÜN BU DERTLERDEN HEM ISTANBUL EKIBI HEM BIZ KURTULURUZ.....

Guests
14.02.2005, 09:43
2. POSTA NE ZAMAN ÇIKICAK YAW ÇOCUKTAN PARASINI ALDIM BASIMIN ETINI YIYO

XL LAZIMEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Guests
14.02.2005, 16:30
Osmanyukarida cumartesi çikicak yaziyo.Benim için bir XL ayirirmisin?Halisaha maçinda falan alirim senden.Cumartesi çikicak olanlarda falzadan XL yok iseyeni üretim ne zaman çikicak?Aydinlatirsan sevinirim

Yetkili arkadas kimse cevap verebilir mi? Bir XL polar daha istiyorum.

tigin
15.02.2005, 14:51
Arkadaslar gerekli açiklama yapilacak lütfen biraz sabredin.

Çakır
15.02.2005, 15:21
Arkadaslar siteye yazilan tüm maillere yanit verildigi gibi, forumdaki mesajlara da aninda gereken yanit verilmektedir. Daha önce de ifade ettigim gibi yeni polar siparisi verildi, su anda siparislerin hazir olmasini bekliyoruz.Ürünler hazir olunca bu baslik üzerinden ve e-mail yoluyla sizlere duyuracagiz.

Guests
15.02.2005, 15:36
Çakir siparis verilirken yeni polar isteginde bulunmamistim.Bir sonraki polar siparisini mi beklemem gerekicek?XL polar var mi fazla?

Çakır
15.02.2005, 15:57
Murat'im yeni ürünlerin birkaç gün içinde hazir olmasini bekliyorum. Içinde yeteri kadar XL olacak endiselenmene gerek yok. Siparis üzerine üretim yapmadik bu kez, 50'si birkaç gün içinde hazir olmak üzere iki hafta içinde toplam 100 adet polar hazir olacak. Içinde her bedenden yeterli sayida var. Sagolasin ilgin için.

Ilk 50 polar elimize ulastigi anda hem forum üzerinden, hem de e-mail yoluyla gereken duyuruyu yapacagiz.

Murat BAYRAKTAR
15.02.2005, 17:03
çakir abi o birkaç gün gençler maçina kadar yetisir mi?

Crazy_OfLu61_
16.02.2005, 12:54
Çakir ben okuldayim onun için adresim degisti. Istersen yeni adresi özelden atabilirim. Ona göre yanlis gönderilme olmasin.

sweetrose
17.02.2005, 14:27
Ya su polarlar Gençlerbirligi maçi öncesi stada gelebilir mi acaba? Oradan alsak daha iyi olur bence....

Murat BAYRAKTAR
19.02.2005, 12:06
bi aksilik olmazsa yarin kavusacagim polarima... polarlada maçi izlemenin keyfi bi baska olur..

SiNaN
19.02.2005, 17:11
Ben de katiliyorum. Polarlar gençler maçina gelse çok güzel olur...

sweetrose
19.02.2005, 17:40
Su polarlar için bir açiklama yapsalar güzel olur da..... Sabirsizlikla bekliyorum insallah gençler maçina yetisir.....

Crazy_OfLu61_
19.02.2005, 19:54
Hala soruma bir cevap veren olmadi ayrica özelden attigim mesajlarin hiç biride cevaplanmadi. Buna karsi sadece "Saglik Olsun" denir!!!

l-m
20.02.2005, 12:45
Hala soruma bir cevap veren olmadi ayrica özelden attigim mesajlarin hiç biride cevaplanmadi. Buna karsi sadece "Saglik Olsun" denir!!!

Bana herhangi bir özel mesaj gelmedi, diger arkadaslar da yogunluk nedeniyle cevap veremiyorlardir, öncelikle üretici firmadan kaynaklanan sorun nedeniyle polarlarda gecikme yasaniyor, 3 gün içinde çikmasi planlanan polarlar 2 haftaya sarkabiliyor,bu durum için kendi adimiza üzgünüz. Onun disinda su anda ben L beden istiyoruz,vb. herhangi bir mesaj atmaniza gerek yoktur, her bedenden yeterli sayida yaptiriliyor, çiktiginda bu kisimda bilgi verilecek ve yeni dagitimlar baslayacak.2. dagitimin oldukça geciktiginin farkindayiz ama bizden kaynakli birsey degil. Bilginize...

Efrasiyab
20.02.2005, 14:22
cakir ben kusadasindan onur telefonda konusmustuk benle ekine cikar cikmaz gonderecektin bizim para ankarada bir arkadasta hazir cikar cikmaz bize bitane xl bitane l ayarlarmisin simdiden sagol bekliyoruzzzzsmileys/smiley1.gif

Hünkar
20.02.2005, 15:36
arkadaslar ben biraz zayifimda bana xxl lazim eger cikarsa o beden ve antepe gelirseniz orda alirim olmadi banka son sansimiz .bude ts clup tiri antepe ve diger deplasmanlara gidecekmi bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirim

angaralits
23.02.2005, 13:00
bende istiyorum.xl olanindan.ama anladigim kadariyla biraz sikinti var.

ramirez
23.02.2005, 18:48
hala mont var degil mi arkadaslarr..???

Guests
24.02.2005, 16:21
Polarlarda durum nedir?Bir gelisme yok mu arkadaslar.Bir bilgi verirseniz seviniriz.

SKY-GUARD
24.02.2005, 21:14
ÇAKIR BEY

Beni de yeni çikacak polarlarda listeye yaz. L beden istiyorum....

****BALIKCI****
24.02.2005, 21:28
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifbende polar mont nevarsa istiyorum bilkent cok uzak yaaaabehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Çakır
25.02.2005, 08:19
Arkadaslar polarlarimizi önümüzdeki Cuma günü teslim alacagiz ve kargoyla dagitim da ayni günde baslayacak.Kisacasi polarlariniz haftasonunda elinizde oluyor. Gecikme için özür diliyoruz, ama emin olun bizden kaynaklanan bir sorun degildi bu. Üretici firmanin mekan degisikligi yapmasi ve tasinma esnasinda üretime 10 gün ara vermesi sizi bu tarihe kadarelimizde olmayarak bekletmemize neden oldu.

Kimin hangi bedenden kaç tane istedigini belirleyebilmek için yeni bir liste olusturmaya basliyoruz. BMN polarina sahip olmayan isteyen üyelerimiz lütfen isimlerini yazdirsinlar.

SKY-GUARD: 1 L
angaralits: 1 XL
ezrail61: 1 XL
Efrasiyab: 1 XL, 1 L
BordoMavili Kiz: 1 S, 1 L
Scholes: 1 XL
ÖzgüReisEsenler: 1 XL
agantha: 2 M, 2 L
Crazy_OfLu61: 1 L

CeSS
25.02.2005, 09:15
1 adet XL da bana.

SKY-GUARD
25.02.2005, 11:15
Çakir Hocam

Listede adimi görünce sevindim....Tesekkürler....Ödeme ve teslimat konularinda cepten görüsürüz....

Iyi günler

Guests
25.02.2005, 13:50
Çakirim eger istanbuldan birkaç kisi varsa adminlerden birine yollarsan iyi olur.Böylece tek tek kargo parasi ödemeyiz ama eger benden baska kimse yoksabana dakargoyla yollarsin...

TURHAN
25.02.2005, 13:55
1 adet L olacak banada

mr.fa
25.02.2005, 14:05
Arkadaslar polar kaldi mi?
2 tane alacagim..

l-m
25.02.2005, 14:13
Arkadaslar polarlarimizi önümüzdeki Cuma günü teslim alacagiz ve kargoyla dagitim da ayni günde baslayacak.Kisacasi polarlariniz haftasonunda elinizde oluyor. Gecikme için özür diliyoruz, ama emin olun bizden kaynaklanan bir sorun degildi bu. Üretici firmanin mekan degisikligi yapmasi ve tasinma esnasinda üretime 10 gün ara vermesi sizi bu tarihe kadarelimizde olmayarak bekletmemize neden oldu.

Kimin hangi bedenden kaç tane istedigini belirleyebilmek için yeni bir liste olusturmaya basliyoruz. BMN polarina sahip olmayan isteyen üyelerimiz lütfen isimlerini yazdirsinlar.

Cess : 1 XL
sürmeneköprübas : 1 L
mr.fa : 2

Son durum böyle. Cuma günü yeterli sayida polar alinacak, kalmama gibi bir durum söz konusu degil.

Guests
25.02.2005, 14:19
Mr. fa bedenini de yaz istersen...

zafercalikoglu
25.02.2005, 14:22
1 xl de ben istiyorum ödeme konusunda çakir bey özele mesaj atabilirmisniz,veya diger ilgilenen arkadaslar

Tesekkürler,

Crazy_OfLu61_
25.02.2005, 18:58
Hele sükür saglikli bir açiklama yapildi :))

Crazy_OfLu61_
25.02.2005, 20:54
çakir kardesim göndermeden irtibata geçersen sevinirim. Su an kütahyadayim ama haftaya persembe istanbula gelebilirim 1 hafta falan kalicam duruma göre nereye göndericeni konusuruz...

TSlimetin08
27.02.2005, 16:16
Bana da bir L olsun,adrse baska yer olcak ama özelden yazarim

sweetrose
27.02.2005, 21:44
BEN bir tane S istiyorum

Hüda Topaloğlu
28.02.2005, 02:43
mr.fa : 2

çok tesekur ederim unutmadiginiz için, LM ozeline msj attim, umarim duzeltilebilir, Bitane M aslindaS olmali,yani 2L,1M,1S olmaliydi,çok tsk ederim...Edited by: agantha

TSlimetin08
28.02.2005, 21:26
abi benim isim yok listede ya, beni unutmayin sakin smileys/smiley4.gif

mr.fa
02.03.2005, 10:32
Arkadaslar benim alacagim polarlarin ikiside XL olacak. Bu arada parayi hangi hesaba yollayacagimizi tekrar hatirlatirsaniz sevinirim.

Mesut AKYILDIZ
02.03.2005, 17:09
benim ismim kayadaki listede vardi ama yinede polarimi garantiye almis olayim kisacasi 1 tane s beden istiyorum bende

l-m
02.03.2005, 23:27
Arkadaslar her bedenden fazlaca yaptiriyoruz, üretici firmanin tasinmasi ve akabindeki sorunlar nedeniyle 2.dagitim bu kadar gecikti. En kisa zamanda sizinle irtibata geçip dagitimi yapacagiz, listeyi düzenliyorum:

agantha: 2 L, 1 M, 1 S
mr.fa : 2 XL
mesutaky : 1 S

emrebey
03.03.2005, 06:50
ingiltereye gönderme imkaniniz varmi?

emrealis
03.03.2005, 15:14
ya beyler bu polar isi baya uzada ben bunan iki ay once istedim avusturyaya yok dediniz turkiyeye geldim yine aradim yine yok dendi son olarak ankarada alirsin dediler anakarada genclerbirligi macinda tel. actim fakat yine polar yoktu...

Kesin bi tarihi varsa avusturyaya ben iki tane isticem ama artik bu defasinda bari olsun lutfen...

angaralits
04.03.2005, 18:10
çakir a ulasamiyorum.

Crazy_OfLu61_
04.03.2005, 21:39
Hakat kabak tadi vermeye basladi. Çakir kimseye cevap vermiyoki sana versin???

angaralits
05.03.2005, 09:23
valla dün netten çakir in hesabina polar ücretini gönderdim,özeldende mesaj attim ama herhangi bi cevap gelmedi.sanirim isleri falan vardir o yüzden cevap vermiyor olabilir,ama illaki dönecektir.smileys/smiley19.gif

CeSS
05.03.2005, 09:27
Arkadaslar polarlar önümüzdeki hafta içerisinde çikacakmis. Yapimci firmadan kaynaklanan bir sorun var, sitemizden degil.(kaynak:Can)

Biraz sabir ltf.

tigin
05.03.2005, 10:05

Çakir isleri nedeniyle siteye giremiyor.daha önce defalarca açiklandigi gibi üretici firmadan kaynaklanan sorunlar var.çakir kimseye cevap vermiyorda ne demek elestiri yaparken biraz dikkatli olun insanlarin baska sorunlarida var.

Çakır
05.03.2005, 13:03
Arkadaslar yaklasik 10 gündür sehirdisinda is toplantisinda oldugum için polarlar konusundaki sorularinizla fazla ilgilenemedim. Özellikle Crazy_OfLu61_ nickli kardesimin yorumunu anlayamadim. Arkadasim senden bana bu konuda bir tane mesaj gelmedi ki. Istersen mesaj gönderdigin nicki bir kontrol et daha önce Cakir veya Çakyr nicklerine mesaj gönderen üyeler olmustu. Ne demek Çakir yanit vermiyor. Kime ne zaman yanit vermemisim 6 yil boyunca biraz ölçülü konus, rica ediyorum. Yeni siparislerin gecikmesi nedeniyle sitemli oldugunu görebiliyorum, haklisin da. Ama elimizden gelen birsey olmadigini, yapilmasi gereken ne varsa yapildigini bil. Bu konuda elimizden geleni yapiyoruz ama ne yazik ki bizim çizdigimiz dizayn ve kalitede polar hazirlayabilen tek firma var. Onlar da içinde yeni mekanlarina tasinma olayinin da bulundugu mazeretler öne sürüp birkaç gün daha süre istiyorlarsa,elimizden geleni yapiyoruz ama halatam anlamiyla üretime baslayamadik diyorlarsabu konuda yapabilecegim ya da yapabilecegimiz hiç birsey yok.

Üretici firma dün yaptigimiz görüsmede yeni polarlar için Çarsamba'yi son tarih olarak gösterdi, firma sahibi kesinlikle gecikme olmayacagina dair de kisisel garantisini verdi. Su anda Ankara'dayim. Bugün ilk islerimden biri onlari bir kez de benim yerinde ziyaret etmem olacak. Isin ciddiyet ve aciliyetini bir kez daha bildirecegim. Biz en geç bu hafta içinde yeni ürünler hazir olana kadar kadar listemizi olusturmaya devam edelim:

Ozan
05.03.2005, 14:18
çakir abi polarlarin içinden, BordoMaviliKiz 1 aydir hiç görünmüyor.istersen özel mesaj felan at ona...smileys/smiley17.gif

emrealis
06.03.2005, 14:48
benim ismim hala daha listede yokki beyle benide ekleyin bi zahmet (L) olsun simdilik bi tane

Crazy_OfLu61_
06.03.2005, 23:27

Çakir isleri nedeniyle siteye giremiyor.daha önce defalarca açiklandigi gibi üretici firmadan kaynaklanan sorunlar var.çakir kimseye cevap vermiyorda ne demek elestiri yaparken biraz dikkatli olun insanlarin baska sorunlarida var.

------------------------------------------------------------

Kardes biz 3 ün 5 inpesinde degiliz. Para muhabbetide aramizda olmaz, ama çakirin güzel bi açiklama yapmasi lazim degilmiydi??? Tabiki insanlarin sorunlari olabilir hersey bizim gördügümüz gibide olmayabilir. Ki çakir özelden atilan mesajlara cevap vermemezlik hayatta yapmazdi. Biz yetkili onu bildik ona söylüyoruz he baskasiysa onada söyleriz. Olumlu elestri yapmak suçmu? He bi problem varsa yardimci olabilirsekte elimizden gelen hertürlü imkani seferber ederiz.

Crazy_OfLu61_
06.03.2005, 23:32
Arkadaslar yaklasik 10 gündür sehirdisinda is toplantisinda oldugum için polarlar konusundaki sorularinizla fazla ilgilenemedim. Özellikle Crazy_OfLu61_ nickli kardesimin yorumunu anlayamadim. Arkadasim senden bana bu konuda bir tane mesaj gelmedi ki. Istersen mesaj gönderdigin nicki bir kontrol et daha önce Cakir veya Çakyr nicklerine mesaj gönderen üyeler olmustu. Ne demek Çakir yanit vermiyor. Kime ne zaman yanit vermemisim 6 yil boyunca biraz ölçülü konus, rica ediyorum. Yeni siparislerin gecikmesi nedeniyle sitemli oldugunu görebiliyorum, haklisin da. Ama elimizden gelen birsey olmadigini, yapilmasi gereken ne varsa yapildigini bil. Bu konuda elimizden geleni yapiyoruz ama ne yazik ki bizim çizdigimiz dizayn ve kalitede polar hazirlayabilen tek firma var. Onlar da içinde yeni mekanlarina tasinma olayinin da bulundugu mazeretler öne sürüp birkaç gün daha süre istiyorlarsa,elimizden geleni yapiyoruz ama halatam anlamiyla üretime baslayamadik diyorlarsabu konuda yapabilecegim ya da yapabilecegimiz hiç birsey yok.

Üretici firma dün yaptigimiz görüsmede yeni polarlar için Çarsamba'yi son tarih olarak gösterdi, firma sahibi kesinlikle gecikme olmayacagina dair de kisisel garantisini verdi. Su anda Ankara'dayim. Bugün ilk islerimden biri onlari bir kez de benim yerinde ziyaret etmem olacak. Isin ciddiyet ve aciliyetini bir kez daha bildirecegim. Biz en geç bu hafta içinde yeni ürünler hazir olana kadar kadar listemizi olusturmaya devam edelim:

------------------------------------------------------------ ---

Kardes polari yiyim ya benim üzüldügüm nokta sana mesaj atipta cevap alamamak ben sadece buna üzüldüm hani dedim muhattaba alinmiyomuyuz. Sana belki 8-10 defa mesaj attimbi türlü cevap gelmedi he sistemden bi sorun doguyosa onu bilemem. Sen iste ben sana 10 polar parasi yollayayim. Dediklerim yanlis anlasiliyo ben buna üzülüyorum. Art niyetli bi konusma yapmak istesem bunu açik açik yazarim sonuçta burasi bizim sitemiz. Kardes sanirim beni anlamisssindir.

ALLAH a emanet olun, ALLAH yar ve yardimciniz olsun...

Crazy_OfLu61_
06.03.2005, 23:45
Gecikme olabilir, problem çikabilir bunlara benim bise dedigim yok tekrarliyorum ben cevap ALAMAMAYA üzüldüm. He sistemde bi hata olustu bana kalirsa bunuda ögrenip rahatladim. Çünkü en az 10 defa mesaj attim.Yazimda bi ölçüsüzlük falanda yok. Art niyetli bi düsünceye sahip olsaydim ayni ortami paylasmazdim. Kimse kafasina göre yanlis yoruma girmesin, bilip bilmeden yorum yapmasin yukaridaki yorumlara üzüldüm bunuda belirtmeden geçmiyorum. Sanki kötü bise söledik ya.

Biz kardes dedigimiz insana yanlis yapmayiz aksini düsünen varsa bunlari iyice kafasina soksun.

Neyse siz bilirsiniz yukaridaki açiklamalarim yetmediyse daha fazlasini yaparim.

tigin
07.03.2005, 10:35

Kardes biz 3 ün 5 inpesinde degiliz. Para muhabbetide aramizda olmaz, ama çakirin güzel bi açiklama yapmasi lazim degilmiydi??? Tabiki insanlarin sorunlari olabilir hersey bizim gördügümüz gibide olmayabilir. Ki çakir özelden atilan mesajlara cevap vermemezlik hayatta yapmazdi. Biz yetkili onu bildik ona söylüyoruz he baskasiysa onada söyleriz. Olumlu elestri yapmak suçmu? He bi problem varsa yardimci olabilirsekte elimizden gelen hertürlü imkani seferber ederiz.

ben sana para lafi ettimmi???adam internete giremiyor nasil mesajina cevap versin.olumlu elestirimidir bu seninki.geçen bir mesajindada bizimle antu denen siteyi karsilastirmistin.antunun sahibi kim biliyormusun?? ben söyleyeyim ali sen'in ogullari...umarim bir daha böyle bir kiyaslamaya gitmezsin.bizim arkamizda para baronlarida yok silah kaçakçilarida.bizim farkimizda bu.
her neyse.kalbini kirdiysam özür dilerim.

Guests
07.03.2005, 18:58
Ne kadar kaliteli bir firmaya isi verdiyseniz boyuna gecikme oluyor arkadaslar anlamadim gitti.Ilk partide de böyle olmustu simdi de aynisi oluyor.Adamlar bizi sallamiyo herhalde hadi bu sefer tasiniyolar ilk sefer bizi niye 2 hafta extradan beklettiler?Lafim onlara...Ricayla olmuyosa biraz ultimatom verin abi baska yerden yaptiricaz falan diyin güvenilirliginiz sarsiliyo ileride sizinle ortak yürütmeyi düsündügümüz projeleri yeniden gözden geçiricez diyin ne biliyim söyleyin birseyler..

Edited by: Scholes

Guests
07.03.2005, 18:59
abi benim isim yok listede ya, beni unutmayin sakin smileys/smiley4.gif

Bu arada metinin ismi hala listede yok arkadaslar eklermisiniz?

Recep Alkan
07.03.2005, 20:58
arkadaslar kacmaz alin bence. bide butur organizasyonlara katilirsak bunun gerisi daha iyi sekllerde gelecektir diye dusunuyorum. bir nevi tesviktir bu organizasyona katilmamiz.

Crazy_OfLu61_
07.03.2005, 21:44

ben sana para lafi ettimmi???adam internete giremiyor nasil mesajina cevap versin.olumlu elestirimidir bu seninki.geçen bir mesajindada bizimle antu denen siteyi karsilastirmistin.antunun sahibi kim biliyormusun?? ben söyleyeyim ali sen'in ogullari...umarim bir daha böyle bir kiyaslamaya gitmezsin.bizim arkamizda para baronlarida yok silah kaçakçilarida.bizim farkimizda bu.
her neyse.kalbini kirdiysam özür dilerim.

Bak tigin kardes burda en düzgün açiklamayi L^M yapti oda çakirla ilgili degil polarla ilgili. Ya ben ne bilim adam internete giremiyo ben özelden mesaj atiyorum cevap gelmiyo bi bakiyorum çakir girmis foruma biseler yazmis he ama benim mesajlarim gitmemis olabilir onada bise diyemem çünkü çakir ben almadim dedi. Ayrica o bahsettigin antu.com muhabbetini ben yapmadimhafizani tekrardan bi yokla istersen. Kimseyi bilip bilmeden zor durumda birakma ben hayatimda antu.com a girmedim hiç bir yerdede muhabbetini etmedim.

Yukarida denilen laflar para muhabbetine çikiyo ben ona istinaden dedim. Bu konu uzadikça uzuyo birinin kalbi kirilacak gerek yok.

SKY-GUARD
07.03.2005, 22:41
antu.com 'u ben yazmistim....

Ama niyetim ezik dedigimiz adamlarin yaptiklari organizasyonlara dikkat çekerek bizim de hiç degilsebir cevap bekledigimizi dile getirmekti....

Çakir yalnis anlamisti. Onunda sonradan gönlünü aldik.....(ayrica firmadan kaynaklanan sorunlar varmis....Ögrenmis olduk....)

Yukaridaki mesajlarda kirici oluyor...Birbirimizin gönlünü alalim....

Guests
10.03.2005, 19:46
Baslik:Bmn polarlari sizi bekliyor...

Adres neresi yaw çok beklettik polarlari?

tigin
11.03.2005, 10:07
arkadaslar öncelikle bizim polarlari yapacak baska bir firma yok maalesef bu fiyata ve istedigimiz gibi yapacak tek firmada malzeme ve isi bilen usta eksikligi gibi mazeretlerle polarlarin yapimi 1 hafta daha erteledi.Sikintilarinizi anliyorum ama elimizden gelenide yapiyoruz.Sizlerden birazdaha anlayis ve sabir bekliyoruz.Lütfen.
kalbini kirdigim haksizlik etttigim arkadaslardan özür dilerim.Adamlari tehdit etmekle olacak bir sey degil bu ben nasil bu satirlari yazarken sizin karsinizda zor durumda kaliyorsam o firmada ayni sekilde bizimle muhatap olurken bunlari yasiyor.Elbet sonunda polarlar elinizde olacak ancak simdilik bizden kaynaklanmayan sorunlar var.biz elimizden geleni yapiyoruz bundan emin olun.... saygilar.

Çakır
11.03.2005, 13:47
Bu konuda elimizden geleni yaptigimizi bildiginizi varsayiyorum arkadaslar. Bizler de en az sizin kadar istiyoruz ikinci polar dagitiminin bir an önce baslamasini, olabildigince çok kisinin BMN polarlariyla maça gitmesini, dolasmasini. Ise bu amaç ve hayalle basladik zaten, biz de en az sizin kadar istahliyiz bu konuda. Ama bizim polarlari üretecek kapasite ve yapida tek bir firma var, onlarin da sorunu bitmeyince, yeni sorunlarla özür dileyerek karsiniza geldiklerinde bizim yapabilecegimiz hiçbirsey kalmiyor.

Önce is yeri degisikligi yaptiklari için 10 gün süre istemislerdi, sonra is makinelerini degistirdikleri için. Son 1 hafta içinde yapimci firma bu süre içerisinde defalarca aranip konusuldu, Ankara üyeleri bizzat gidip adamlarla yerinde görüstü, is yakindan takip edildi, ama bizim elimizde olmayan nedenlerle firma isi yine geciktirdi. Bu konuda ne siz ne de biz ne kadar kizsak, sinirlensek, tepki göstersek de sonuç degismiyor, durum bu. Gecikme nedeniyle üretici firmaya tahmin edebileceginiz en sert tepkiyi verdigimi beni biraz taniyan herkes tahmin etmistir. Eger istediginiz resimlerde görülen polarlarsa onlari üreten firma tek bir tane, alternatif bir yer yok. Bizim de site olarak onlari beklemekten baska çaremiz yok. Onlara da hak veriyorum adamlarin çok degisik bir zaman dilimine denk geldi bizim siparisler.

Az önce tekrar görüstüm ise baslandigini söylediler. Kumaslar kesilmis, su anda islemeleri yapiliyormus. Verdikleri en son tarih Çarsamba günü. Onlarin verdigi zamani size iletmekten baska çaremiz yok ne yazik ki. Insallah bu son tarih olur.

ozcilingir
12.03.2005, 02:20
Ne o polarlarimiz karaborsayami düstü ? Benim polarimi açik arttirmaya çikariyorum.Nasil olsa bende 2 adet var( tabii biri OSMAN'in )

M ve XL , isteyenler fiyatlari belirlesin , son tarih ------ SAMPIYON oldugumuz gün.

Saygilarimla

emrealis
12.03.2005, 14:25
hocam solaun tesekkur ederiz ugrastiginiz ve bizler icin Trabzonspor icin zaman ayirdiginiz icin...

Eger carsamba gunu hazir oluyorsa bana lutfen artik bir tane (L) ayirin bi arkadasim turkiyeye gelcek o alacak insallah oke size zahmet.. saygilar selamlar

Crazy_OfLu61_
13.03.2005, 14:53
antu.com 'u ben yazmistim....

Ama niyetim ezik dedigimiz adamlarin yaptiklari organizasyonlara dikkat çekerek bizim de hiç degilsebir cevap bekledigimizi dile getirmekti....

Çakir yalnis anlamisti. Onunda sonradan gönlünü aldik.....(ayrica firmadan kaynaklanan sorunlar varmis....Ögrenmis olduk....)

Yukaridaki mesajlarda kirici oluyor...Birbirimizin gönlünü alalim....

------------------------------------------------------------ ----

Kardes tesekkür ederim...

Benim en korktugum sey yanlis anslasilmaktir.

Bu konuda kapansin polarlar hazir olunca irtibata geçeriz olur biter..

Çakir yanlis anlasilma oldu. Aman kardes aman.

Guests
21.03.2005, 23:43
Konuyla ilgili gelisme var mi arkadaslar bilgi alabilir miyiz?

emrealis
22.03.2005, 17:43
yaz bitti yazzzzzzzsmileys/smiley2.gif

Crazy_OfLu61_
22.03.2005, 23:06
Kisa daha bar acele etme..

Guests
25.03.2005, 19:46
Arkadaslar kibarca sorunca niye cevap vermiyorsunuz illa bu kadar insana saygisizlik etmek zorundamisiniz?Sadece bilgi istiyoruz onu da vermiyosunuz

Polar vermeyin onun sizle ilgisi yok anladik tamam cikmadi daha ama bilgi vermek sizin elinizde.Ya sorulan sorularla ilgilenin ya da kapatin basligi.Ben geriliyorum burda cevap göremiyince...

Ayiptir

emrealis
26.03.2005, 22:23
ya harbi hocam bi polar giyme hevesimiz vardi o dakalmadi zate kisda bitti ne zaman giycez.

olayin sizinle alakasi olmayabilir ama daha tedbirli davranilabilirdi ha geldi ha gelecek diye olmamali kesin bi tarih verilmeli neyse biraz daha iyi takip edilmeli bence...

Crazy_OfLu61_
26.03.2005, 23:31
Yoo bise dedikmi kabahatli oluyoruz. Her problem çiktiginda foruma yazsalar bise olmuycak ama kimsenin tinladigi yok.

Guests
27.03.2005, 02:16
Yaw elINSAF forumumuzu ve sitemizi basin takip ediyo diyosunuz söyle diyosunuz böyle diyosunuz üyelerinizi sinir ediyosunuz burda.

Bir isi yapiyosaniz dogru yapin mübarek insanlar ilk sordugumda adam gibi cevap verseniz kimse gerilmiycek burda.Yazicaginiz sadece tipik 'Sorun çikti firma yetistiremedi ...' vs vs olsa da haber verin de bilgimiz olsun.Sizin suçunuz yok ki bu saatten sonra bunu söyleyemiyosunuz.

Tekrar El Insaf!

Crazy_OfLu61_
27.03.2005, 22:24
Arkadaslar Çakir kardesimizle görüstüm polarlarin hazir oldugunu yarindan itibaren siparis eden arkadaslarin adreslerine gönderilecegini söyledi.

Guests
30.03.2005, 01:05
Ben daha parayi yatirmadim bosuna kargo parasi vermiyelim diye.Mümkünse ve admin arkadaslar da kabul ederse kayaya osmana ya da faruk'a toptan yollanirsa elden aliriz maçta falan.

Beytullah
30.03.2005, 19:48
polarlardan bende istiyorum

Çakır
30.03.2005, 21:55
Epeyce gecikti ama polarlar hazir. Yarindan itibaren dagitima baslayacagiz, is geciktigi için kusura bakmayin arkadaslar, daha önce de söyledigimiz gibi bizim elimizde olan birsey degildi. Elimizde olsa herseyi çözeriz sizi bekletmek bizim de hiç hosumuza gitmiyor emin olun.

Cess: 1 XL
mr.fa: 2 XL
emrealis: 1 L

Listemiz bu sekildeydi. Polar ücretini gönderen arkadaslar adreslerini bana bir kez daha özel mesajla gönderirlerse çok iyi olacak.Sizlere dagitim yarin basliyor.

Polar almak isteyen diger arkadaslarin ise ödemeyi asagida anlatildigigibi yapmalari ve ödemeyi yaptiktan sonra haber vermeleri yeterli.Nekonuda sorunuz, probleminiz olursa mesajinizi, mailinizi bekliyoruz arkadaslar. Ister bu basliktan ister özel mesaj yoluyla.

1) Polar ücretini asagidaki hesap numarasina yatirin.
Yapi-Kredi Bankasi
Çakir Kakisim adina...

Crazy_OfLu61_
30.03.2005, 22:04
5-2 lik galibiyetin üstüne iyi geldi. hele cosan bir TRABZONSPOR lular olunca smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley1.gif

Ozan
30.03.2005, 22:06
hadi arkadaslar hayirli olsun. hepinizin gözü aydin.almayanlara söyleyeyim.polarlar müthis hatta benim ki eskimeye basladi bile.en çok giydigim giysierimden biri oldugu için... smileys/smiley17.gif

Ozan
30.03.2005, 22:10
çakir abi polarlarin içinden BordoMavili Kiz siteye 1 aydir ugramiyor. onun polar ne olacak.???

Çakır
30.03.2005, 22:16
Almanya için: Ilk dagitim sirasinda Almanya'daki 2 üyemize polarlariniPTT'den sorunsuzgöndermistik. Eger yurtdisindan isteyenarkadaslarimizolursa yine ayni yöntemle gönderebiliriz.Almanya'ya PTT üzerinden birpolar yaklasik 20 milyon TL'ye gidiyor. Almanya'daki üyelerimiz polar ücretiyle birlikte toplam 40 milyon TL gönderdikleri takdirdePTT yoluyla polarlarinirahatça teslim alabilirler.

Çakır
30.03.2005, 22:18
Tamam Ozan mail yoluyla haber veririz ona da smileys/smiley2.gif

Guests
30.03.2005, 22:53
Çakir istanbuldan çok alicak varsa adminlere yollasaniz olur mu toplu dagitim için ? Olmazsa kargoyla aliriz ne yapalim.Haber ver de ona göre davranalim

TSlimetin08
31.03.2005, 00:06
Benim ismimi de listeye yazsaniz fena olmaz 1tane L olcak

Çakır
31.03.2005, 08:22
Su anda toplu gönderecek kadar talep yok Murat, listedekilere kargoyla gönderecegiz.

Cess: 1 XL
mr.fa: 2 XL