PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tek Hedef 4.lük

Vkgz
26.04.2007, 18:52
Malesef kupadan elendik Uefa şansımızı kısmen kaybettik, bu büyük bir hüsran kuşkusuz, istifa beklemektede haklıydı tüm trabzonspor taraftarı ama olmadı... Ozaman şu durumda yapılacak tek birşey var oda 4. olup Kayserisporu geçmek ve Avrupaya tutunmak ve bir kayseri takımına daha boyun eğmemek..

Seneye Televizyon karşısında iki kayseri takımının maçlarını izlemek istemiyorsak bu hedefe odaklanmalıyız

Konu Kesinlikle silinmesin... Bir yöneticinin sebep göstermeden konu silmesi çok ayıp bu site bizim yazılarımızla ayakta duruyor bize saygı duyulması gerekiyor, silinmesi gereken bir konuda değil.

Kemhacıoğlu
26.04.2007, 18:53
vayyyyyyyyyy be nerelerden nerelere.... :( :(

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2007, 18:54
ııde dorduncu olan uefaya ıdemıokı

Terzioğlu
26.04.2007, 18:54
ya benim korkum intertotoyada girip orda rezil olmak...en iyisi hic girmeyelim..

antagonist
26.04.2007, 18:55
Arkadaşın isteği:İnteretoto...

Onun için 4. olmak istiyor ;)

Vkgz
26.04.2007, 18:55
ııde dorduncu olan uefaya ıdemıokı

imzamdaki yoldan dolaylı olarak gidiyor... tıpkı villarealler newcastle ler ın yaptığı gibi gidiliyor...
Herzaman avrupada bulunmalıyız, öyle veya böyle

POYRAZ
26.04.2007, 18:57
Koskoca Trabzonspor'un geldigi duruma bakin. 4 olmak! Gel de kahretme. Aci ama galiba gercek.

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2007, 18:57
bence ınter totoya hıc katılmamalıyız!

antagonist
26.04.2007, 18:58
Konu Kesinlikle silinmesin... Bir yöneticinin sebep göstermeden konu silmesi çok ayıp bu site bizim yazılarımızla ayakta duruyor ve para kazanıyor, silinmesi gereken bir konuda değil.

1-Kimsenin burdan para kazandığı falan yok.

2-Ben de bir başlık açıyım "Tek hedef Ziya'yı kovmak",öbürü açsın "Tek hedef Fenerbaçe'yi yenmek" vs. Sence mantıklı olur mu?

3-Bu sitenin (ben dahil) hiçbir bireye ihtiyacı yoktur.Önemli olan sistemdir.Ali gider,Veli gelir...

4-Silinmesi gereken bir konu...

Şentürk
26.04.2007, 18:59
3-5 gün bekleseydik,şimdi bir daha başlığı değiştirmek zorunda kalıcaksınız,'' Hedefimiz 5.lik'' diye,hadi bir kere değişse yine iyi:mad:
En iyisi şöyle yapalım:

''Hedefimiz şimdilik 4.lük(güncellenecektir)''

tsmusampa61
26.04.2007, 19:11
İntertoto presedürü değiştiği için şuan çok uygun bizim için. bu sene 11 takım uefaya gidecek ve 3 tur oynayacak. en azından bunu zorlamalıyız.

Eren Uğur Ayar
26.04.2007, 19:22
Bundan sonraki bütün maçları alalımda.Artık yenilgiye tahamülümüz yok.

Trabzonli_61
26.04.2007, 19:23
ha 4. olmusuz ha 15.

Gamze
26.04.2007, 19:24
Antagonist...Antagonist...Antagonist... :alkış: :alkış: :alkış:

AYYILDIZ
26.04.2007, 19:25
Fatih Tekkenin bi lafı vardı bu formayı kime giydirirsenin giydirin 4. olur diye 5 hafta kaldı 4. olacağız görüceksiniz ama ne değişecek ki

Vkgz
26.04.2007, 19:26
Antagonist...Antagonist...Antagonist... :alkış: :alkış: :alkış:

hayırdır......

Gamze
26.04.2007, 19:26
Hayır hayır...Yorumunu beğendim arkadaşın.

Terzioğlu
26.04.2007, 19:37
intertoto bu ruhsuz takima cok bile...ama ben insallah gideriz diyorum...yeni oyuncularin takima alismasi icinde güzel olur...

WERTHeR
26.04.2007, 19:41
Bir komik başlık daha:) Arkadaşlar biz Trabzonsporuz bir farkına varın. Bu rezaleti kanıksamayın. İşler kötü yere gidiyor...

fındıkoğlu
26.04.2007, 19:42
artık lıg tv mı bile iptal ediyorum.

zahido
26.04.2007, 19:49
Buarada 4. olursak intertotoya gitmemek gibi bir lüksümüz yok.. Transferler erkenden yapılır ve yine yanlış adamlar alınır onun için haa 5. olmuşuz ha 4. şampiyon olamadıktan sonra intertotoda mı saygınlığımızı koruyacağız.. Daha 2 sene evveline kadar rum takımına yenildik eskidendi fırtına estirdiğimiz artık avrupadada bişey yapamıyoruzz..

adherent_1
26.04.2007, 20:24
bence ınter totoya hıc katılmamalıyız!

Kesinlikle katılıyorum. İnşallah gidemeyiz. Eğer inter-toto'ya gidersek yönetim ve özellikle de Ziya Doğan kendilerini oldukça başarılı addeder. Sonra da gelecek sezon için Ziya ile devam kesinleşir. Ardından "Tomas Jun ve Djokaj gibi iki yıldızı da alıp şampiyonluğa oynarız." Sonra da ikinci ligi boylarız...

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Sefa Murat Dokuz
26.04.2007, 20:29
inter toto yu geçersek uefada 2.turdan katılcaz kazanırsk 1.tura çıkacağız orda işte osasuna gibi takımlarla karşılaşacağız kayseri nasıl uefaya çıktı geçen sene onun bir benzeri olacak önemli olan inter toto da 2-3 turmu ne var onu geçmek karşımıza köy takımları gelecektir 3-4 farkla turları geçebilieceğimiz maçlar olacak bu yüzden hazırlık maçı gibi oynanabilir inter toya katılmak gerekiyor

irfanb
26.04.2007, 20:33
Fatih Tekkenin bi lafı vardı bu formayı kime giydirirsenin giydirin 4. olur diye 5 hafta kaldı 4. olacağız görüceksiniz ama ne değişecek ki

Bu formayi sezonun dördüncü haftasindan beri Ziya Dogan`a giydirdik 4. degil 14. siralardan yeni yeni kurtulduk.

Egemen
26.04.2007, 20:33
intertotoyu küçümseyenleri anlamıyorum.. almanya veya isvicre 3. lig takımlarıyla yapacagımız hazırlık maçlarından daha mı kötü olacak????

TSelif
26.04.2007, 20:38
Lanet olsun yaaa :(:mad:

marcelinhos100
26.04.2007, 20:41
Tartışması çok saçma olan bir konu tek hedef 4. lükmüş ne olacak 4. olduğunda başımız göğe mi erecek hedef şudur bundan sonra bu yönetimden ve kenisinden beter teknik direktöründen kurtulmaktır o yüzden çözüm Antalya maçını da kaybetmektir

Mehdi
26.04.2007, 21:09
yerim ben bunların hedefini.

bunlardan kurtulmak tek hedef,tek amaç,tek yol.

Kasım Hilal
26.04.2007, 21:16
4. ol ve Inter Toto'ya katıl..Bizim Çaykara birinci lige çıkarsa onlar için iyi bir ideal olur.
Ama Trabzonspor adına yakışmıyor.
Belki fazla burnu büyük bir açıklama oldu ama içime sinmiyor...
Ben dünden bugüne hala mantıklı düşünemiyorum arkadaşlar..,
İstifa istiyorum istifa..
Züğürt Ağa'daki dedenizn "Ben gari isyiyem..." deyip de diretmesinden saha çok istifa istiyrum!

Egemen Yılmaz
26.04.2007, 22:01
4. olup ne olacağız? uefa'ya mı gideceğiz? hadi gittik diyelim, bu takım uefa'da arpa boyu yol alabilir mi??? gitmesek daha iyi bence

yaranozlu
26.04.2007, 23:11
kalan maçlar seri mağlubiyetlerle geçer gibime geliyo. İnş. da öle olur, bunlar iki maç kazanınca açıklamalr başlıyo. Şampiyonluğu kıl payı kaçırdık, şansızlıklar yakamızı bırakmadı, ben hayatımda böle ar damarı çatlamış insanlar görmedim. Küme mi düşmemizi bekliyorlar. Koca bir sene heba oldu, insan içine çıkmaya utanır olduk, formamı giydiğim zaman gurur duyamaz oldum. Erciyes kimdir, la ilahe illellah......

sametaydin
26.04.2007, 23:15
bu takımın 4. olması bile bence biraz zor. kalan maçlara bakıyorum. kayseri daha avantajlı bizden hem de 3 puan öndeler. zor ama imkansız diil.

liginefendisi
26.04.2007, 23:19
Selam;

Hakikaten şaka gibi...
Tek Hedef?
4.lük?
Trabzonspor?
Intertoto?

Bu hızla aşağı düşüş devam ederse korkarım ilerde Kayseri maçları büyük maç havasında oynanacak!!!Sözüm meclisten dışarı kimseyle tartışmak istemiyorum ama şu başlık insanı hasta ediyor...Berbat bir şaka gibi,çok kötü...Trabzonspor bir karabasan gibi yıllardır koşmaya çalışıyor ama aynı yerde duruyor...

Kasım Hilal
26.04.2007, 23:24
Bizm bu yıl asıl hedefimiz sürekli olarak hedef değiştirmek oldu..
Lig başlarken hedef şampiyonluk ve Avrupa'da başarı idi.
Lazaroni sayesinde ikisinden de olduk..
Ziya Doğan ile iki kulvarda da dibe vurduk.
Derken Türkiye Kupasına sarıldık ve üçüncülüğü başarı sayacak hale geldik, olmadı.
Türkiye Kupası da giti şimdi dördüncülük.
Yarın Antalya bizi yenerse "Beşincilik de iyidir be!" demeye başlar yeni bir hedef belirleriz..
Ama ben biliyorum
Seneye kesin kümede kalacağız bu kadrı ve bu yönetime rağmen..

atlantis
26.04.2007, 23:25
Trabzonsporumuzun hedefsiz kalması çok üzücü alışık olmadığımızdan bari şu dakikadan sonra hedefimiz 4. olmak olsun..

turphan
26.04.2007, 23:26
Trabzonsporumuzun hedefsiz kalması çok üzücü alışık olmadığımızdan bari şu dakikadan sonra hedefimiz 4. olmak olsun..
4,5.6......yakinda kumede kalmak mi yoksa:(

Özkan
26.04.2007, 23:32
Ne intertotosu yâ hû!!! Avrupa'da UEFA kupasını bile sallayan yok.

Sorarım size, ligde 4. olmakla 15. olmak arasındaki fark nedir? İkisinde de Şampiyonlar Ligi'ne gidemiyorsun, ikisinde de ligde kalıyorsun.

Kimileri Bursaspor ya da Kayserispor taraftârı gibi konuşuyor ya, beni asıl üzen budur.

Takımı 2. olduğunda üzülen taraftâr lâzım bize. Yoksa ne yazık ki sıradan bir Anadolu takımı olup çıkarız. Tribün gruplarının da (Kimilerini daha çok ilgilendiriyor.) Gençlik 27'den ya da AntiX'ten farkı kalmaz.

kol_ay
26.04.2007, 23:37
bu konuyu tartısmanın tek amacı içimizi raahtlatmak oldugunu düşünüyorum .bizi bu duruma düşüren yonetim hala orda biz bunu konusmalıyız bence .

antagonist
27.04.2007, 00:04
Bu başlığın açık kalmasını doğru bulmuyorum.Trabzonsporun bundan sonra herhangi bir hedefi yoktur...

İlla da bir hedef olacaksa;bu şu anki yönetim ve teknik kadrodan kurtulmak olmalıdır.

Bir intertoto fırtınası başladı şimdi de.İntertotoya katıldığımızda maddi olarak zararlı çıkacağımızı düşünüyorum.Hiç değilse gelecek seneyi kurtaralım.

4.olmayı daha doğrusu ligi en iyi yerde bitirmeyi ben de istiyorum fakat tek hedefim bu değil...

Mesut AKYILDIZ
27.04.2007, 00:08
Vay be koca Trabzonspor ne duruma gelmiş hedef 4. olmak ve bunun neticesindede intertoto kupasına gidebilmek ligtv nin internet sitesinde trabzonspor 4. olup intertotoya gidebilecekmi diye anket var ankete katılanların %64'ü gidemeyecegimizi iddia etmiş resmen alay konusu olduk kamuoyunda eserinizle utanın ey yönetim gerci sizde utanacak yüz olsaydı bu zamana kadar bulundugunuz makamları işgal etmemiş olurdunuz.

61_HakaN_66
27.04.2007, 01:31
Selam..
Yazik ya koskoca TRABZONSPORUN hedefi 4üncülüge oynamak :(

Intertotoya katilma bi durumu olursa bence katilmalarindan yanayim ...
Uefaya kadar cikarlarsa kendilerine oz guvenin yerine gelecegini saniorum bilmem yanlismi ..

selametle..

erdalkilicoglu
27.04.2007, 01:36
Boyle basliklaridami gorecekdim......:mad:

Desenize kume dusmus olsaydik(:mad: ) ikinci ligde sampiyon olurmuyuz veyatda ikinci ligde yuzde yuz sampiyonluk ve sayre ve sayre basligimi acilacakdi yuhhhhhhhhhh diyorum ayip ayip
bu basligi iyi niyetlemi acildiginda suphem var.:confused:

esved
27.04.2007, 01:57
sanırım intertoto kupasının önemi yeteri kadar kavranamamış forumda. uefada 2005'de yarı final oynayan villareal uefa'ya intertoto kupası üzerinden katıldı, geçtiğimiz sene de yine intertotodan katılıp çeyrek final oynadılar. newcaste united, valencia, deportivo, auxerre gibi ünlü takımlar son 3 yıl içinde bu kupada boy gösteren takımlar.bordeaux intertota kupasından gelip uefayı kazandı yani kısaca intertoto uefaya gidişte bir tali yol. güçümsenmesi büyük yanlış (önceki ifade ahmaklıktı, amacım yazarları kırmak değildi) olur.

katılım eskisi gibi isteğe bağlı değil, federasyon artık katılımı şart koştu. dolayısıyla avrupada boy göstermek istiyorsak mutlaka 4. olmalı ve intertotoya adam akıllı hazırlanmalıyız. seneye türkiyeyi avrupada temsil edecek 3. takım mutlaka biz olmalıyız. seri başı sistemine geçildi bu kupada da artık, yani bizden daha güçlü bir takımla oynama olasılığımız da yok, yazın belçikanın bilmem kaçıncı liginden bir takımla oynamaktansa bu kupada maç yapmak, ülke puanına katkıda bulunmak ve avrupa tecrübesi kazanmak daha önemli bence.

antagonist
27.04.2007, 02:20
@esved,

İntertotonun küçümsenmesinin ahmaklıkla falan ilgisi yok!!!

Verdiğiniz örnekler: Deportivo,Newcastle,Valencia...Bu takımlarla aramızda ne kadar fark var sizce?

Bu kupaya katılmamız halinde başarılı olacağımızı sanmıyorum.Yapılacak olası yıldız (!) transferler sene başına yetişmezken,intertotaya yetişir mi?

Hüseyin Çümen
27.04.2007, 02:30
hedefimiz falan kalmadı artık böyle ruhsuzlukla bu takım 4. lüğü de kovalayamaz

champions
27.04.2007, 11:14
Evet 4. olmamız gerekiyor Herkesin tek düşüncesi istifa etmesi gereken kişiler olduğu için artık kimse hedef falan kaldıramıyor
Trabzonsporun büyüklüğüne dayanarak bu başlığı kapatmak neyi önler ki bu başlıkla mı küçülüyor ?Şampiyonluk hayalleriyle süslü başlıklarla da büyümüyor Evet üzücü ,mide bulandırıcı ama durum bu
Birde şöyle bi düşünce var ki bi türlü anlayamadım "Başarısız oluruz,rezil oluruz en iyisi gitmeyelim"
Ligde başarılı mıyız?Hayır, Çekilelim ligden
Yabancı transferinde?Hayır.Yapmayalım yabancı transfer
Hoca seçimleri?Hayır Seçmeyelim
Yönetim ? Hayır Seçmeyelim
Sonuç olarak kapatalım dükkanı, kaldıralım ortadan başarısız olma ihtimalini,mutlu olalım Ne dersiniz ?
Başlığı istemiyor,rezil oluruz diyor Bunu söylemek daha büyük bi rezillik değil midir?? Başarısız olma ihtimaline karşı kaçmak, nasıl bi çözüm yoludur? Korkaklık.. Burda olmamızın en büyük nedenlerinden biri

bordoylamavi
27.04.2007, 11:17
4. lük hikaye bütün sene boşa gitmiş 15. olsak ne yazar

Mehmet Fatih Yavuz
27.04.2007, 11:19
hedef 4. lük falan olmamalıdır..
hedef acilen t.direktör değişikliğine gidip, yeni gelen hocanın ligin son 5 haftasında as-yedek-paf tüm oyuncularını antremanda görüp beğendiklerini resmi maçlarda oynatarak önümüzdeki yıl için gidecek kalacak olanları belirlemesidir..

önümüzdeki senenin planlanması 4. lükten çok daha önemlidir..

ve asıl önemli olan bu planların kıyısında köşesinde dahi ziya denen futbol katilinin olmaması...(aslında kongre kararı alınarak yönetimin en azından güven oyu alarak içindeki fikir ayrılıklarını yok etmesi, delegeler güven oy vermezse yeni yönetimin işbaşı yapması da bu plana dahil olmalı)

kaplanlar29
27.04.2007, 11:25
Bunlar bos is arkadaslar ne 4.luk ya allah allah

FcTRABZONSPOR
27.04.2007, 11:46
gayseriye elenen bir takım nasıl 4. olcak:(TRABZONSPOR'un düştüğü hale bak ya hedefimizi 4.lükmüş!!!

AKSOY_61
27.04.2007, 13:05
ya ben bu adamı öldürürüm yaa.

ya adama bak hala daha konuşuyo
türkiyede şampiyon olmak çok kolaymış.
hedef 4. lükmüş.

sen ilk önce istifa et be adam.rezil herif.
rezil ettin bu bu takımı reziiil

hüseyin1975
27.04.2007, 13:09
Insallah Avrupa Kupalarina katiliriz.

Eger katilamazsak Avrupa Kupalarina katilan bütün Takimlara basarilar dilerim.

Baskada dencek söz bulamiyorum cünkü kandirilmakdan BIKTIM!!!

Murat Altun
27.04.2007, 13:19
Trabzonspor uımun rakiplerine bak kayseriler
seneye de ziya ve bu yönetim devam ederse seneyeki rakibimiz gençler birliği oftaş istanbul büyükşehir belediyesi ve malatya spor filan olur ki bunalrın nuriyle ziyayla filan maziler var kendilerini bir şekilde bunalrdan kurtarmışlar artık
bir sonraki sezonda artık lig ad akimler vars onalar olur rakipler

esved
27.04.2007, 13:19
@esved,

İntertotonun küçümsenmesinin ahmaklıkla falan ilgisi yok!!!

Verdiğiniz örnekler: Deportivo,Newcastle,Valencia...Bu takımlarla aramızda ne kadar fark var sizce?

Bu kupaya katılmamız halinde başarılı olacağımızı sanmıyorum.Yapılacak olası yıldız (!) transferler sene başına yetişmezken,intertotaya yetişir mi?

öncelikle ahmaklık ifadesi için özür dilerim, amacım kimseye böyle bir sıfat layık görmek değil kesinlikle

ikincisi trabzonspor intertotoya seribaşı olarak katılacak, yani önümüze normal şartlar altında bizi eleyebilecek bir takım çıkmayacak

deportivo, valencia vs örneklerine gelince, ben bu takımları verirken zaten aradaki farka vurgu yapmak istemiştim, yani düşünün ki şampiyonlar liginde arka arkaya iki kez final oynayan valencia hiç komplekse kapılmadan intertotoya katılabiliyor, trabzonsporun şuan ki kadrosu zaten intertotoda tur atlamak için yeterli, yapılacak olası yıldız transferlerlere ihtiyaç yok tur atlamak için

hüseyin1975
27.04.2007, 13:20
Trabzonspor uımun rakiplerine bak kayseriler
seneye de ziya ve bu yönetim devam ederse seneyeki rakibimiz gençler birliği oftaş istanbul büyükşehir belediyesi ve malatya spor filan olur ki bunalrın nuriyle ziyayla filan maziler var kendilerini bir şekilde bunalrdan kurtarmışlar artık
bir sonraki sezonda artık lig ad akimler vars onalar olur rakipler

Birinci Ligde oynayan her Takim rakibimizdir ;)
Kimseyi kücük görmememiz lazim;)

Fatih
27.04.2007, 13:29
hedefimiz uefa mı??

bence olmamalı bu takım bu yönetim ve t.d ile ne uefaya hazır ne de intertoto ya
gelecek sezonun tek hedefi şampiyonluk olmalı tek kulvarda tam anlamıyla

Kasım Hilal
27.04.2007, 14:00
Üstad ne güzel yorum yapıyorsdunuz, her yerde aynı mesaj, koyla-yapıştır-yapıştır..
Başka fikriniz yokmu Allah aşkına..

AKSOY_61
27.04.2007, 14:03
hedefimiz uefa mı??

bence olmamalı bu takım bu yönetim ve t.d ile ne uefaya hazır ne de intertoto ya
gelecek sezonun tek hedefi şampiyonluk olmalı tek kulvarda tam anlamıyla

gelecek sezonun hedefi şamiyonluk olmalı
ve bu uğurda en büyük engel olan ziya doğan ya paşa paşa istifa etmeli yada kovulmalıdır.

Vkgz
27.04.2007, 14:08
Insallah Avrupa Kupalarina katiliriz.

Eger katilamazsak Avrupa Kupalarina katilan bütün Takimlara basarilar dilerim.

Baskada dencek söz bulamiyorum cünkü kandirilmakdan BIKTIM!!!

:alkış:
Seneye iki Kayseri takımının maçlarını tv den izlemek istemiyorum içime sindiremiyorum, tabi onlar giderse başarı dileriz ama içimizden gelmeyerek...
Ben Seneye İki Kayseri Takımının Avrupa Maçlarını Tvden izlemek istemiyorum isteyen varsa onuda bilemiyorum... Geldiğimiz yer çok kötü ama en kötüsünü kabul etmektense en iyisi için çalışılmalı

__________________________________________________ _______________

3 turdan oluşan intertotoda kuralar çekildi, ülkemizden katılacak takım kupaya 2.turdan katılacak

2. turdaki rakibimiz: Hırvatistan-Arnavutluk takımlarının eşleşmesinden gelecek takım

3. Turda Rakibimiz: Romanya ve 1.turdaki 5. maçın (Bosna - Andorra)galibinden 3.tura çıkan takım
yani, Romanya- (İlktur 5. maç galibi) Galibi

cagatay006
27.04.2007, 15:07
Ercİyese Elenen Takim İntertotoda Napacak

hüseyin1975
27.04.2007, 15:14
:alkış:
Seneye iki Kayseri takımının maçlarını tv den izlemek istemiyorum içime sindiremiyorum, tabi onlar giderse başarı dileriz ama içimizden gelmeyerek...
Ben Seneye İki Kayseri Takımının Avrupa Maçlarını Tvden izlemek istemiyorum isteyen varsa onuda bilemiyorum... Geldiğimiz yer çok kötü ama en kötüsünü kabul etmektense en iyisi için çalışılmalı

__________________________________________________ _______________

3 turdan oluşan intertotoda kuralar çekildi, ülkemizden katılacak takım kupaya 2.turdan katılacak

2. turdaki rakibimiz: Hırvatistan-Arnavutluk takımlarının eşleşmesinden gelecek takım

3. Turda Rakibimiz: Romanya ve 1.turdaki 5. maçın (Bosna - Andorra)galibinden 3.tura çıkan takım
yani, Romanya- (İlktur 5. maç galibi) Galibi

Kayserinin Takimlarini sevmiyorum ama nihayetinde Türkiyemizi temsil edecekler.
Cok zor geliyor ama ezikleri dahi Avrupa Kupalarinda destekliyorum cünkü yenildilermi karsidakiler Türkleri yendik diyor ve buda bana koyuyor :mad:

Oemer61
27.04.2007, 15:21
Düstügümüz duruma bakin ya yaziklar olsun bizi bu hale düsürenlere!!! TRABZONSPOR'umuzun en büyük hedefi 4. lük olmus, yaziklar olsun baska birsey demiyorum...

h.bezir61
27.04.2007, 15:28
Millet sampiyonluk hesaplari yapiyor biz de 4. lük vaybe, ne diyelim hayirli olsun.

Mehdi
27.04.2007, 15:32
şimdi bu başlığı yönetimden biri okursa ve ''lük'' ekini ''lig'' diye algılarsa gel bak işimize.başka bir yerlerinden anladıkları aşikar.

Mehmet Fırat
27.04.2007, 15:34
bu yönetim ve ziya doğan hedef koymasın çünkü koydukları hiçbir hedefe ulaşamadık.ne şampiyonluk ne ilk 3 ne türkiye kupası...şimdi 4. lük diyorlar. bu gidişle ona da ulaşamayacaz...

Mert M.
27.04.2007, 15:50
ne olacak arkadaş?!!
4.olsan ne olacak?
seni bu durumlara düşüren başındaki adamlar bu klüpte var oldukça sen 4.olsan ne yazar olmasan ne yazar
sezon başını hatırlayın
boş vaatleri
alınan futbolculardan sonra söylenen sözleri
ya en basiti
paralı dediğimiz adamlar bile Fatih'ten kazanılan parayı nasıl çarçur ettiler gördünüz
en basiti bu
hani stat yapacaktınız?
hani nerede daha planı bile hazır değil
paramı yok
affedersiniz ama .şek yüküyle para kaldırdınız futbolcuları satarak
sadece 2 futbolcudan 10 milyon euro.
en azından o parayla stadın temelleri atılırdı
sözün özü taraftar bıktı
ben bıktım
bu adamlar bıkmadı böyle hazin devam etmekten
tamamen bir çöküş yaşıyoruz
TRABZONSPOR umuz bu durumlara düşmemeli
yıldız diye alınan o adam basit bir inat yüzünden kadro dışı kalmamalı
böyle basit zihniyetlerin bizim takımımızda işi yok
biz basit takım değiliz arkadaşlar

golebshera
27.04.2007, 15:57
Ne büyükmüş Trabzonspor,

Bunların elinde inim inim inliyor ve hala yok olmadı.. 3 istanbul takımı uğraşıp komplo yapsa, bu kadar yıkamazdı bizi.. Hala 4. olacakmışız.. 4. olsak ne olur? Bu rezil futbolumuz 4. lük haketmiyorki? Haketmediğimiz bi sıralama geleceğe dair bir ümit olamazki?

Umut fakirin ekmeği, ye nuri ye...

Eren Uğur Ayar
27.04.2007, 16:00
İnsallah sampiyonluk son haftaya kalır bizde feneri yeneriz.Sampiyonluktan ederiz valla o zamn sampiyon olmus gibi sevinirim..

yağız61
27.04.2007, 21:35
ziyayla zor.boşuna heveslenmeyelim.hevesimiz kursağımızda kalyor.

yağız61
27.04.2007, 21:36
ne yalan söyleyeyim ben de beşiktaşın olmasını istemiyorum.demirörenin bir yerleri kalktı.

Vkgz
28.04.2007, 13:35
.......................

Murat Altun
28.04.2007, 14:12
ne yalan söyleyeyim ben de beşiktaşın olmasını istemiyorum.demirörenin bir yerleri kalktı.

aynen ama bakıyorumda bjk olmazsa fener olacak mecburen bjk olsun istiyorum inşallahta feneri biz yenerizde şampiyonlukalrı gider şimdi nasıl kuduz köpek gibi federasyona saldırıyorlar halbuki daha bir kaç yıl önce ts-fb maçlarını unutmuşlar nasıl galip gelip şampityon olduklarını

ama bizi böyle şu olsun bu olsun diye düşündürenlere yazıklar olsun eziklerin bukadar kötü olduğu sezonda bizi daha beter eden nuri yede ziyaya da yazıklar olsun

biz şimdi kutlamaları düşünüyor olmalıydık
çıldırmamak elde değil

zafercalikoglu
29.04.2007, 00:00
2.yarının müthiş takımını gördük Zİya
senide kelinide
bu takıma yabancı ve eski futbıolculardan çok iyi bir agabey oda unal yada hamidir
bu iş bundan ibaretdir

Vkgz
29.04.2007, 00:57
05/05/2007 Vestel Manisa v Kayserispor

12/05/2007 Kayserispor v Gaziantepspor

19/05/2007 Denizlispor v Kayserispor

26/05/2007 Kayserispor v Beşiktaş

12/05/2007 Fenerbahçe v Trabzonspor

19/05/2007 Trabzonspor v Bursaspor

26/05/2007 Ankaraspor v Trabzonspor

Mustafa AYDIN
29.04.2007, 12:24
4.olsak dahi UEFA şansımız yok gibi bişey,İntertoto denilen kupada gazoz kupasından öteye gitmez....

aysegul61
29.04.2007, 12:35
4.luk bunlar boş şeyler intertoto ya gelince kayseri erciyese yenilen bir takım ıntertoto da ne kadar ilerleyebilir.Bence yeni sezona ağırlık verilmeli ilk olarak 4.lüğü iyi sayan sevgili saygı değer teknik direktörümüzü göndersinler arkasından da kendileri gitsin(yönetim tabii ki) Kısaca futbolcu, yönetim,teknik kadro TRABZONSPORA BAHAR TEMİZLİĞİ LAZIM

Vkgz
29.04.2007, 15:51
.05/05/2007 Vestel Manisa v Kayserispor Vestel Kazanır

12/05/2007 Kayserispor v Gaziantepspor Kayseri Kazanır

19/05/2007 Denizlispor v Kayserispor Berabere Biter

26/05/2007 Kayserispor v Beşiktaş Kilit Maç

04/05/2007 Trabzonspor v Sivasspor Trabzonspor Alır

12/05/2007 Fenerbahçe v Trabzonspor Kilit Maç

19/05/2007 Trabzonspor v Bursaspor Trabzonspor Alır

26/05/2007 Ankaraspor v Trabzonspor Trabzonspor Alır

Bana göre biz daha avantajlıyız

atlantis
29.04.2007, 15:57

Karşılaşmalara bakılırsa bencede daha avantajlıyız.

hüseyin1975
29.04.2007, 15:58

Hangi Avantaj lütfen?

Unutma. Bizde Ziya var ;)

FcTRABZONSPOR
29.04.2007, 16:02
Hangi Avantaj lütfen?

Unutma. Bizde Ziya var ;)

Kesinlikle:):):):)

ts6061
29.04.2007, 16:03
inşallah olur neden olmasın???

anaras
29.04.2007, 16:10
4. olacaz yaşasınnnnnnnnnn
hey gidi hey hesaplara bak :)))))))))))))))))))))))))))99

Travelair
29.04.2007, 16:30
Birisinin demesiyle "Trabzonspor'da hedefler bitmez"

Evet bitmiyor sahiden

siz_61
29.04.2007, 16:36

12/05/2007 Fenerbahçe v Trabzonspor Kilit Maç (kardesim bu macı hukmen yazlıp baksanıza ener ligten celilecekmis o zaman fener bize 0-3 hukmen yenilmiş sayılacak )

bbu sonuca gore

4*3=15 buda =45+15=60 gs maclarına bakabilrizmiyiz arkadaslarrrr eger bundan sonra butun mackarı kaybederse veya 1veya 2 maci bera biter 3. sansı bile doguyorrrrrrr

POYRAZ
29.04.2007, 16:42
4. olacaz yaşasınnnnnnnnnn
hey gidi hey hesaplara bak :)))))))))))))))))))))))))))99
Ne kadar garip bir durum öle degil mi? Kisa süre öncesine kadar 2. olmamiza ragmen ahlanip vahlanan, dövünen Trabzonspor taraftari 4. olabilir miyiz seklinde hesaplara girmisiz. Bu takim bu hale geldi. Daha da kötü olabilirdi. Bu sezonu hic yasanmamis kabul etmek istiyorum.

Oğuzhan Görkan
29.04.2007, 16:51
2.yarı başlarken düşme ihtimali dolaşırken bu sitede her sene olduğu gibi yine elimizden kaçırdığımız fırsatlara yanıyoruz.düşme tehlikesi yaşayan belki düşecek bi takım olan erciyesi uefa ya yollayarak hem kendimizi yaktık hem ülke puanını.inter toto ya gelince lige erken başlamak zorunda kalacağız gördük ki normal zamanda başlayınca bile performans kondisyon "0" bu halde hangi durumda oluruz emin değilim pek gerekli değil bizim için girmesek daha iyi olur belki ligde bişeyler yaparız!?... ziya hoca sene başında gelseydi herşeyin farklı olacağını söylüyor ya seneye ne gibi şeyler yapacak çok mrk ediyrm...

Vkgz
05.05.2007, 18:42
05/05/2007 Vestel Manisa 1 v 0 Kayserispor dk85 Vestel Kazanır

04/05/2007 Trabzonspor 2 v 0 Sivasspor Maç bitti Trabzonspor Alır

SDanışmaz
05.05.2007, 18:59
Bence de 4. oLup bu kupaya katıLmaLıyız.

Kayseri intertotodan uefa'ya yükselmişti, bunu unutmamak Lazım...

POYRAZ
05.05.2007, 19:25
Kayserispor kesinlikle mac kaybedecektir.

pReN@_61
05.05.2007, 19:56
Kayserispor kesinlikle mac kaybedecektir.

İnşallah öyle olur...En azından 4.olalım

Naim
05.05.2007, 20:00
Madem 4. olmak için Çaba Sarfediyoruz
Mademde Siz Taraftarlar Trabzonspor Taraftarısınız
Madem Burdaki kimsenin AntiFener Duygusu Trabzonspor Sevgisinden Büyük Değil
O zaman Bastır Fenerbahçe İnönüde Beşiktaşı Ez.

Varmısınız Teste Ne kadar Trabzonspor Sevginiz var Ne kadar Fb Düşmanlığınız
Buyrun Hodri Meydan!
Varmı bjk nin yenilip 3 olmasını istemeyen Kupayıda Alıp Ligin 4.sünün UEFA gitmesini Arzulamayan?

guci 29
Hedefe bak!! Yandan çarklı! :) Trabzonspor'um sana ve bana şans ne zaman gülecek! :(

champions
Önümüzdeki 3 maçın 2 sini kazandığımız taktirde büyük ihtimalle 4.yüz inşaallah 3 ünüde kazanırız:)

Can
05.05.2007, 20:01
eğer uefa ya gidersek anotosis düşsün elemelerde

coskun0661
05.05.2007, 20:09
koskoca trabzonsporun düştügü hallere bak 4.lük ve intertoto kupasına katılmak tek hedef..bizi bu hallere düşürenlere yazıklar olsun yedıklerı haram olsun ...ama bizim sevgimiz hiç bitmeyecek ...

Emre B.
05.05.2007, 20:10

Buyrun Hodri Meydan!
Varmı bjk nin yenilip 3 olmasını istemeyen Kupayıda Alıp Ligin 4.sünün UEFA gitmesini Arzulamayan?

Ben varım.Anti Fener değil Anti İstanbul :atki: :atki: :atki:

Rıza ÇOLAK
05.05.2007, 21:18
vayyyyyyyyyy be nerelerden nerelere.... :( :(
tam bende bunları söyleyecektim...
şampiyonluk......geçtik
şerefli ikincilikler....geçtik
üçüncülükler...... bitti
kaldık dördüncülüğe
ve hazretler hala konuşuyorrr .......ben utanıyorum...

Taner Gündoğdu
05.05.2007, 23:33

Buyrun Hodri Meydan!

:rolleyes:
dediğin oldu naim abi. o zaman yarın akşamda gayseyi destekliyoruz çarşamba bjkyı :)
değmez bir kupaya...

pReN@_61
05.05.2007, 23:46
eğer uefa ya gidersek anotosis düşsün elemelerde

hayırlısıyla bi gidelim de..

fırtına4161
05.05.2007, 23:50
:tsbayrak: giray bulak hem vestele hemde trabzona hayat verdi bu hafta

Enes Berfin
05.05.2007, 23:52
Ya arkadaslar bugün Bjk kaybetti yarinda gs maci alirsa ve ilerleyen haftalar ne gösterir bilmiyorum ama eger Bjk ligi ücüncü sirada bitirirse ve kupayida alirsa birde bizim dördüncü olmamizla uefaya katilma sansimiz varmi acaba?

sametaydin
05.05.2007, 23:53
bu hafta fb den puan veya puanlar alırsak ligi4. bitirme olasılıgımız çok yüksek olur.

oguzkoc
05.05.2007, 23:54
uefa için her yol mübahtır.. yok uefaya gidrsek bu td bu yönetim başımızda kalaca biz gitmeyelim uefaya yada intertotoya diyen arkadaşları anlamıorum ben

trabzonspor bu yaa. avrupasız olmaz. banane ziyadan yönetimden. ben o takımı avrupada göriyim. ben kayseri eziklerinin ikisinin birden bizi alt edip avrupada oynamasına katlanamam arkadaşlar kusura bakmayın.

intertoto mu spor toto mu her ne halt olursa olsun yeterki olsun...

selçukabi
05.05.2007, 23:55
Bu hafta Antalya gayseye çakarsa görün bakalım 4. mü oluyoruz 3. mü? Adamların kalan maçları Sivas (D), febe, Bursa (D). Hadi Antalya....

pReN@_61
05.05.2007, 23:56
Bu hafta Antalya gayseye çakarsa

Çok Zor...

selçukabi
05.05.2007, 23:58
Çok Zor...

Futbol bu, dün sana erciyes 2 penaltı atacak Rize 9 kişi kalacak ve 90+3'te attığı gol ile maç 1-1 bitecek desem.....Çok Zor derdin heralde :D

pReN@_61
06.05.2007, 00:00
Futbol bu, dün sana erciyes 2 penaltı atacak Rize 9 kişi kalacak ve 90+3'te attığı gol ile maç 1-1 bitecek desem.....Çok Zor derdin heralde :D

tabii ki öyle derdim :) ama gs kendi sahasında maç vermez

o maçı %90 gs alır.Hatta 2.bile olabilir...

sbay
06.05.2007, 00:04
beşiktaş dağıldı bence...2.de olamaz, dua edelimde kupayı alsınlar....

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 00:07

Buyrun Hodri Meydan!

fenerin kazanmasına ne kadar sevindim anlatamam hem bejeke 3. olur bizde 4. olup direk uefa kupasına katışma şansımız açısından hemde anti fener li,lere inat anti, istanbul adına feneri destekledim bunların herbiri bir hiç birisi dierinden daha yakın deil

Özkan
06.05.2007, 00:08
İlk 3'e girmemiz çok zor olduğuna göre, ilk 3'ün kimlerden oluştuğu ve bunların nasıl sıralandığı detaydır. Bu yüzden, Beşiktaş'ın 3. olması işimize geliyorsa 3. olsunlar yoksa kimin kaçıncı olduğu zerre umrumda değil.

oguzkoc
06.05.2007, 00:12
A)Galatasarayın 4. olması ile bizim 3.olmamız:
31.Hafta
Galatasaray - Antalya 0
32.Hafta
Kayseri - Antep 1
Sivas - Galatasaray 0
Fenerbahçe - Trabzon 2
Bursa - Beşiktaş 0
33.Hafta
Beşiktaş - Ankara 1
Trabzon - Bursa 1
Galatasaray - Fenerbahçe 2 (ilkkez fb liyiz :))
Denizli - Kayseri 1
34.Hafta
Bursa - Galatasaray 1
Fenerbahçe - Ankaragücü 1
Ankara - Trabzon 2
Kayseri - Beşiktaş 2

Sonuç:
1.Fenerbahçe 69
2.Beşiktaş 65
3.TRABZONSPOR 57
4.Galatasaray 56
5.Kayseri 51

B)Beşiktaşın 3.olması ile bizim 4. olmamız:
31.Hafta
Galatasaray - Antalya 1
32.Hafta
Kayseri - Antep 1
Sivas - Galatasaray 0
Fenerbahçe - Trabzon 2
Bursa - Beşiktaş 1
33.Hafta
Beşiktaş - Ankara 1
Trabzon - Bursa 1
Galatasaray - Fenerbahçe 0
Denizli - Kayseri 1
34.Hafta
Bursa - Galatasaray 2
Ankara - Trabzon 2
Kayseri - Beşiktaş 0

Sonuç:
1.Fenerbahçe 67
2.Galatasaray 62
3.Beşiktaş 62
4.TRABZONSPOR 57
5.Kayseri 55

-------------------------------------------------------------------------

2 ihtimal seç beğen al :D

pReN@_61
06.05.2007, 00:17
31.Hafta
Galatasaray - Antalya 0
32.Hafta
Kayseri - Antep 1
Sivas - Galatasaray 0
Fenerbahçe - Trabzon 2
Bursa - Beşiktaş 0
33.Hafta
Beşiktaş - Ankara 1
Trabzon - Bursa 1
Denizli - Kayseri 1
34.Hafta
Bursa - Galatasaray 1
Ankara - Trabzon 2
Kayseri - Beşiktaş 2

Sonuç:
1.Fenerbahçe 69
2.Beşiktaş 65
3.TRABZONSPOR 57
4.Galatasaray 56
5.Kayseri 51

imkansıza yakın bir ihtimal..

:(

oguzkoc
06.05.2007, 00:18
imkansıza yakın bir ihtimal..

:(

niye hocam? gs sivas ve antalya ile berabere kalıp, fenere ve bursaya yenilemezmi? bence olur.. hatta antalyaya yenilebilir bile

İslam Sezer
06.05.2007, 00:19
olay şu abi:
biz 4.olucaz,yani olmalıyız lamı cimi yok.ister uefa olur ister inter toto.tabi gönül bizim dışımızda gelişen olaylardan dolayı şansa uefa ya gitmek ister ama olmadı 2 takım eleyip uefa ya gitmekte o kadar kötü değil.bunun dışında bu ligi kayserinin gerisinde bitirmek bize yakışmaz bir de burdan bakmak lazım.

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 00:20
haydi cincon yen şu antalyayı :D

oguzkoc
06.05.2007, 00:22
haydi cincon yen şu antalyayı :D

galatasarayın ligi 4.bitirme ihtimali daha yüksek arkadaşlar. şu dileklerinizden vazgeçin artık ve antalyanın, sivasın, bursanın, fbnin gs den puan almasını bekleyin..

HAYDİ ANTALYA yen şu cinconu

Gürkan
06.05.2007, 00:23
fb yenerse, bjk sole olursa gs yenılırse.

Ah Trabzonsporum ah. ne hallere dusurduler.

Murat Aydın
06.05.2007, 00:24
ey gidi trabzonum 4.cülük hedefin oldu ya seni bu hallere düşürenler utansın

pReN@_61
06.05.2007, 00:25
niye hocam? gs sivas ve antalya ile berabere kalıp, fenere ve bursaya yenilemezmi? bence olur.. hatta antalyaya yenilebilir bile

bence çook zor renkdaş..hatta imkansız.
gs fb maçını kaybetmez(BENCE) .

Murat Aydın
06.05.2007, 00:26
31.Hafta
Galatasaray - Antalya 0
32.Hafta
Kayseri - Antep 1
Sivas - Galatasaray 0
Fenerbahçe - Trabzon 2
Bursa - Beşiktaş 0
33.Hafta
Beşiktaş - Ankara 1
Trabzon - Bursa 1
Denizli - Kayseri 1
34.Hafta
Bursa - Galatasaray 1
Ankara - Trabzon 2
Kayseri - Beşiktaş 2

Sonuç:
1.Fenerbahçe 69
2.Beşiktaş 65
3.TRABZONSPOR 57
4.Galatasaray 56
5.Kayseri 51

B)Beşiktaşın 3.olması ile bizim 4. olmamız:
31.Hafta
Galatasaray - Antalya 1
32.Hafta
Kayseri - Antep 1
Sivas - Galatasaray 0
Fenerbahçe - Trabzon 2
Bursa - Beşiktaş 1
33.Hafta
Beşiktaş - Ankara 1
Trabzon - Bursa 1
Galatasaray - Fenerbahçe 0
Denizli - Kayseri 1
34.Hafta
Bursa - Galatasaray 2
Ankara - Trabzon 2
Kayseri - Beşiktaş 0

Sonuç:
1.Fenerbahçe 67
2.Galatasaray 62
3.Beşiktaş 62
4.TRABZONSPOR 57
5.Kayseri 55

-------------------------------------------------------------------------

2 ihtimal seç beğen al :D

sayısal oynuyalım inanın tutturma şansımız daha çok::D

okan6161
06.05.2007, 00:29
seni bu hallere düşürenler utansın

Erdal
06.05.2007, 00:30
şimdi diyelimki 4 .olduk avrupa kupalarına katıldık .bu bizim kendi yarıalanımızda 6 rakip yarıalanda 3 pas YAPAMADIGIMIZ gerçeğini değiştirirmi?

ve diyelimki bütün bunlar oldu ... şöyle beyanatlarmı duyarız; hakemlere ,şanssızlıklara ,sakatlıklara rağmen .............sonrada YAŞASIN İSTİKRAR mı deriz...........

Oğuuz
06.05.2007, 00:31
Bu hafta Antalya gayseye çakarsa görün bakalım 4. mü oluyoruz 3. mü? Adamların kalan maçları Sivas (D), febe, Bursa (D). Hadi Antalya....

Sivas - Galatasaray 0

arkadaşlar iş sivas-gese maçına kaldıysa o maçtan kafanız rahat olsun, o maç banko 1 :) :)

Mehmet Fatih Yavuz
06.05.2007, 00:41
kayseriyi geçtik de kaldı Gs..
daha fenerle oynayacağız....

pReN@_61
06.05.2007, 00:43
kayseriyi önümüzdeki hafta geçeceğiz inşallah..

Ahmet Karaman
06.05.2007, 00:43
ziya doğan gibi vizyonsuz bir teknik adamın olduğu yerde 4.lük başarıdır

Çetin
06.05.2007, 00:46
ziya doğan varken 4. te hayal :)

fırtına4161
06.05.2007, 00:49
nelere umut bağlıyoruz... şu şu olursa yada şu şöyle olursa bu böyle olursa gibi.. bu şuna benziyor TEYZEM ERKEK OLSA.. YAAA ARKADAŞLAR önce emek sonra yemek.. hazır yemek vardı önünde saolsun ziya hoca yok ben almayayım dedi.. şimdide başkalarına mı kaldık... bırakalım 4. falan bu takım bu yönetimle avrupada bişey yapamaz.. ACI AMA GERÇEK bırakalım kayseri çıksında bizimkiler utansın eğer utanacak yüzleri varsa tabi:ts2:

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 02:05
febe den en az 1 puan çıkarmamız lazım çıkarırsak 4. oluruz inşallah

sametaydin
06.05.2007, 02:36
febe den en az 1 puan çıkarmamız lazım çıkarırsak 4. oluruz inşallah
fb maçından puan çıkartırsak uefa şansımız arta bence. hemde çok artar.

tsakrep61
06.05.2007, 02:57
uefa sansımız sanırım yok fb bjk sampıyonlar lıgıne kupa fınalıstı ıle 3. de uefaya gıdıcek bız ne kupa fınalıstı olduk ne de 3. olabılırız artık.. dolayısıyla intertotoya oda 4. olursak an itibarıyla 4. olmamız ıcınde butun maclarımızı kazanıp kayserının puan kaybetmesı gereken bı denklem sonucunda gerceklesebılecek bı ıhtımal

sametaydin
06.05.2007, 03:00
uefa sansımız sanırım yok fb bjk sampıyonlar lıgıne kupa fınalıstı ıle 3. de uefaya gıdıcek bız ne kupa fınalıstı olduk ne de 3. olabılırız artık.. dolayısıyla intertotoya oda 4. olursak an itibarıyla 4. olmamız ıcınde butun maclarımızı kazanıp kayserının puan kaybetmesı gereken bı denklem sonucunda gerceklesebılecek bı ıhtımal
bjk nın 3. olma ihtimali de var. bunu da hesaba katarsak trabzonaporun uefaya katılma ihtimalı artıyo.

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 03:06
bence bjk 3. olacak zaten bundan sora tepe taklak gider bjk

siddartha
06.05.2007, 03:18
aslında feneri yenelimde 5. olsakta olur :)
en azından feneri yenme zevkini doyasıya yaşarız...
gerçi yenersek Ziya DOĞAN koltuğa yapışır ya neyse...

Furkan
06.05.2007, 10:57
eğer bjk 3. olursa gerçekten çok ilginç olur ama tabi bizede uefa yolu açılır. dünkü maçtan sonra artık onların şampiyonluk ihtimalide yalan oldu. madem şampiyon olamıcaklar bari üçüncü olsunlarda bize uefa yolu açılsın

pReN@_61
06.05.2007, 11:45
gs 2.olup bjk 3.lüğe düşerse bizde direk uefaya gideriz...

febe maçını mutlaka kazanmamız gerekiyor

TSezgin61
06.05.2007, 14:39
ne hallere düstük...4.lük vay be

anaras
06.05.2007, 14:54
ne hallere düstük...4.lük vay be

vallahide billahi haklısın birde buraya bu başlığı açıp tartışılıyo. yazık ya yazık ne hallere düştük. işin kötüsü tarftarda alıştı artık. yapılan hesaplara bak 4,lük. vay anasına sayın seyirciler vay anasına.
bizm düştüğümüz duruma değil bizi bu durumlara düşürenlere yazıklar olsun

Can
06.05.2007, 16:05
galatasaray maçı öncesi ynersek şampiyonluk yarışına gireriz diyen zd şimdi 4.lük için uğraşıyo vay be

Yavuz Hasan
06.05.2007, 16:31
galatasaray maçı öncesi ynersek şampiyonluk yarışına gireriz diyen zd şimdi 4.lük için uğraşıyo vay be
nooldum değil noolcam diyeceksin

selçukabi
06.05.2007, 17:09
gayse ile aramzıdaki puan farkı 9 (Antalyayı yendiklerini varsayıyorum) zaten onları yensek (6 puanlık maç) aramızdaki puan farkı 3 oluyor ve onun akabinde oynadığımız Ankaragücü ve Rizespor maçlarını da kaybedeceğimizi sanmıyorum. Yani şu anda gaysenin veya +3 puan fazlasındaydık.Biz o zamanda gayse dahil bundan sonraki maçları kazanalım şampiyon oluruz diyorduk. Rakipler çok puan kaybettiler. Düşünün şu anda 57 puanımız vardı ve haftaya febe deplasmanına gidiyorduk...

ergin cesit
06.05.2007, 17:29
ziya ile 4.lük başarı mı sayılıyor.trabzonum bugünleridemi görecektik.

selçukabi
06.05.2007, 19:18
gayse 0-Antalya 1 hadi bakalım dk12

Hekimoğlu
06.05.2007, 19:29
4. olup intertotoya gideriz malesef .gerçi ilk yarı bursa maçından sonra ciddi ciddi acaba diye endişelenmiştim.bu sezon 4.lük iyidir.olabilirsek tabi.

selçukabi
06.05.2007, 21:02

Yaw arkadaş bu kadar terslik olur, iki tarafın galibiyeti de bizim işimize yarıyordu aslında. gayse yense ikinci olacak 4. olup UEFA'ya gidecez. Antalya alsa gaysenin alacağı 2 yenilgi ve bizim febe'yi yenmemizle 3. olacaktık yine UEFA'ya gidecektik. Şİmdi gayse kalan bütün maçlarını ya alması lazım ya da bütün maçlarında puan kaybetmesi lazım böyle tuhaf işler...

Yasin N.
06.05.2007, 21:36
Vaybe arkadaşlar bu kadar ince hesaplar yapar durumlara düşdük demekki, ben bu hesapları şampiyonluk için yapmayı isterdim ama maalesef 4. olmak için yapıyoruz ve halen daha 5. yiz yazık bize bu hallere düştükya daha ne diyelim artık.

celilmuhcu
06.05.2007, 23:30
diyecek tek şey bence bizi bu hallere düşürenler Allahından bulsunlar..

Hüseyin Çümen
07.05.2007, 07:49
Yaw arkadaş bu kadar terslik olur, iki tarafın galibiyeti de bizim işimize yarıyordu aslında. gayse yense ikinci olacak 4. olup UEFA'ya gidecez. Antalya alsa gaysenin alacağı 2 yenilgi ve bizim febe'yi yenmemizle 3. olacaktık yine UEFA'ya gidecektik. Şİmdi gayse kalan bütün maçlarını ya alması lazım ya da bütün maçlarında puan kaybetmesi lazım böyle tuhaf işler...

:D nekadar ilginç gese nin tüm maçlarını kazanması için nerdeyse dua edecez eer haftaya kaybederse hepsini kaybetsin die düşünecez böle bişey in olduunu hatırlamıorum ben ancak bizim başımıza gelirdi zaten fıkra gibi olay

HALİT KARAKAŞ
07.05.2007, 23:46
2. Yarının Lideri Trabzonsporhttp://www.haber61.net/images/news/trabzonspor_sevinme.jpg07 Mayıs 2007 10:4414 maçta 29 puan toplayan Trabzonspor, 2. yarının lideri konumunda bulunuyor.

2. Yarının Lideri Trabzonspor
Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısında geride kalan 14 maçta 29 puan toplayan Trabzonspor, 2. yarının lideri konumunda bulunuyor.

Bu sezon lige kötü başlayan ve arka arkaya yaşadığı puan kayıpları ile sıralamada alt sıralara inen Trabzonspor, ligin 2. yarısında yönetim içinde yaşanan olumsuzluklara rağmen devre arasında yaptığı transferlerle ligin ikinci yarısında en çok puan toplayan takım oldu. Geride kalan 14 maçta Beşiktaş ile birlikte 29 puan toplayan Trabzonspor, Siyah-beyazlı takımı hem iç hem de dış sahada yenmesi nedeniyle ikinci yarının puan sıralamasında da liderlik koltuğunda oturuyor.

Karadeniz temsilcisi, Fortis Türkiye Kupası'ndan elenmesine rağmen ikinci yarıda gösterdiği bu performansla Fenerbahçe ve Galatasaray'ı da geride bıraktı. Ancak ilk yarı önemli puan kayıpları yaşayan Trabzonspor'un 2. yarıdaki bu çıkışı hedeflerini elde etmeye yetmedi. Bordo-mavili takım, 2006-2007 sezonunun ilk yarısını 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 8 mağlubiyet alarak 19 puan ile 13. sırada kapattı. Ligin ikinci yarısında ise 9 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde ederek 29 puan topladı. Genel sıralamada 48 puanla 5. sırada yer alan Trabzonspor, ikinci yarıda şampiyonluk hesapları yapan Beşiktaş ile birlikte en çok puan toplayan takım oldu.

Turkcell Süper Lig'in 2. yarısında takımların topladığı puanlar ve sıralama:

O G B M A Y Av P
1. Trabzonspor 14 9 2 3 28 18 8 29
2. Beşiktaş 14 9 2 3 18 9 9 29
3. Fenerbahçe 14 7 5 2 23 12 11 26
4. Galatasaray 14 7 4 3 23 12 12 25
5. Kayserispor 14 5 7 2 27 19 8 22
6. K.Erciyesspor 14 6 4 4 11 8 -23 22
7. Antalyaspor 14 5 6 3 14 11 -1 21
8. Ankaraspor 14 5 5 4 18 16 2 20
9. Sivasspor 14 6 1 7 17 19 -2 19
10. Konyaspor 14 5 3 6 22 21 0 18
11. Ç.Rizespor 14 5 3 6 17 17 -6 18
12. Ankaragücü 14 5 2 7 9 16 -3 17
13. Denizlispor 14 4 5 5 17 23 -8 17
14. G.Antepspor 14 4 4 6 9 13 -11 16
15. Bursaspor 14 3 6 5 9 18 -9 15
16. V.Manisaspor 14 3 3 8 9 21 3 12
17. Gençlerbirliği 14 3 3 8 17 22 3 12
18. Sakaryaspor 14 1 3 10 2 26 -11 6

var tmp; tmp = document.getElementById("news_content").getElementsByTagName("a"); for(i=0; i

Ahmet Karaman
07.05.2007, 23:56
idda ediyorum ziya doğan seneye de takımın başında kalırsa tek hedef 5.lik diye bir konu başlığı açılacak.

fırtına4161
08.05.2007, 00:00
seneye bu hocayla küme düşmemeye oynarız:tsbayrak:

biz HATİCE ye değil NETİCEYE bakalım 2.yarının lideri TRABZONSPOR muş çok önemli sanki şimdiki duruma bakın kaçıncıyız önümüzde kim var kayseri yuhhhh olsun bu takımı yönetenlere'

Barış
08.05.2007, 00:01
2.yarının lideriymiş,puff..aynı hatayı 2 sene önce bjk yaptı rızayla 2.yarının lideri oldu, bi sonraki sezon takım tepetaklak.. ziyayla bu iş olmaz

Ahmet Karaman
08.05.2007, 00:03
2.yarının lideriymiş,puff..aynı hatayı 2 sene önce bjk yaptı rızayla 2.yarının lideri oldu, bi sonraki sezon takım tepetaklak.. ziyayla bu iş olmaz
harika örnek verdik oflu. seneye bu forumda tek hedeef 5.lik diye başlık açılır bu kafayla gidersek.

Ahmet Karaman
08.05.2007, 00:05
o zman şçyle yapalım son 5 maçta en başarılı hoca kim? 5 maç ta 11 puan toplayan vestel. üstelik 1 puanıda kadıköyden çıkardı. hocası trabzonlu giray bulak. giray bulak ı alalı bari.

Koray
08.05.2007, 00:08
wayy anasını demek hedef 4. lük ne büyük şeref dimi..

Ahmet Karaman
08.05.2007, 00:09
ziya doğan gibi vizyonsuz bir hocanın olduğu yerde 4.lük başarıdır.
seneye takımın başında kalsın 5.lik şeref sayılacak

Vkgz
08.05.2007, 00:12

acı ama gerçek diye birşey varya, işte o söz mevcut durumu çok iyi özetliyor

osmanselcuk
08.05.2007, 00:19
biri gider diğeri gelir, ziya gider başkası gelir. kim gelir trabzonun başına?
ii bir yabancı antrenör? bence hayır halilhodzic!i bile çok zor bulmuşlardı.
yerli antrenör? kim gelcek varmı ziyadan daha iyi takımı yönetecek yerli antrenör?
mesele hoca değişikliği değil bence çok seslilik!!! trabzondan çok ses çıkıyor arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama öyle.
bence mesele yönetimde hiç sevmiyorum ama başkan dediğin aziz yıldırım gibi olur. takımını her koşulda savunur, onun için gece gündüz çırpınır.
gerekse herkesle papaz olur. yani dediğim dedik birisi olmalıdır başkan ve onun yönetimi

tsakrep61
08.05.2007, 04:41
bu baslıgı gormek ınsanı kahredıyor ama gercekten gercekler acıymıs...

FEVZICAKMAK
08.05.2007, 11:18
İnşaallah oluruz ya..

Hüseyin RİZELİ
08.05.2007, 21:07
uefaya gıdemıyoruz 4. olsak ne olur yaa

Trunks
09.05.2007, 05:02
nerden nereye.....

4.lük hesaplari yapiyoruz,allahim sen aklima mukaet ol

klidalı_4161
09.05.2007, 10:23
Şu durumda ziyayla falan 4. olursak ne mutlu bize

Samet Berber
09.05.2007, 17:00
bence 4. oluruz ama inşallah olmayız şimdi 4. olursak ne yönetim gider ne de ziyaa yönetim ' biz bu takımı 14.lükten 4. yaptık die övünür benide kahrederler inş. olamazlar aminnnnnnnnnnnnnnn

FcTRABZONSPOR
09.05.2007, 17:04
bence 4. oluruz ama inşallah olmayız şimdi 4. olursak ne yönetim gider ne de ziyaa yönetim ' biz bu takımı 14.lükten 4. yaptık die övünür benide kahrederler inş. olamazlar aminnnnnnnnnnnnnnn

Onlar övünecek bişe bulurlar kardeşim.nak görmüyonmu 2. yarının şampiyonu bimişiz..Sanki 2 kupa vercekler bi ilk yarı için bide 2. yarı için..Düştükleri aciz duruma bak...Bu yönetim ve TD nin artık yüzlerini bile görmek istemiyorum....

hakantpl
13.05.2007, 22:42
Artık bjk nın üçüncü olmasını beklicez

Burçak
13.05.2007, 22:44
bukadar berbat tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Trabzonsporumuz görüldüğü gibi şuanda 4. sırada. en kötü halimizde bile 4. yüz. bu bizi tabiki mutlu etmiyor etmezde. 3 maç kazanıp kendini bi halt sananlar görsün.

Recep Çaltepe
13.05.2007, 22:47
bukadar berbat tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Trabzonsporumuz görüldüğü gibi şuanda 4. sırada. en kötü halimizde bile 4. yüz. bu bizi tabiki mutlu etmiyor etmezde. 3 maç kazanıp kendini bi halt sananlar görsün.

Mesela Kayserispor... :D

Bu arada bir kaç hafta önce Trabzonspor'un büyüklüğüyle ilgili klasik açıklamalardan birini yapan Yılmaz Vural'ın takımı şu an ligin dibinde ateşi en fazla hisseden takımlardan bir tanesi :rolleyes:

Burçak
13.05.2007, 22:48
yılmaz naneyi yedi haberi yok. kümeyeee ;)

İlker
13.05.2007, 22:52
biz intertotoya gitsek oradan uefaya atlarız ama uefada bu sistem ve kafayla ne yaparız bilemem:)

Doğukan Uçan
24.07.2023, 13:58
Bu sene o ihtimal bile çok düşük. 6 10 arası gidip geliriz. Tabi bu yorumum transfer yapılıp yapılmayacağını bilmediğimiz için şuan ki kadro için söylenmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ
24.07.2023, 15:21
4.lük de zor
Gerçekçi olalım.