PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnadına Bordo Mavi...

Hüseyin Bağdat
26.04.2007, 13:45
Takımımız zor günler geçiriyor.Son dönemlerdeki en kötü duruma düştük.Herkes bittiğimizi düşünmeye başladı.Herkese İnat bayraklarımızı çıkarsak her zaman her koşulda takımımızın yanında olduğu göstersek,bayraklarımızı evlerimizin balkonlarına assak inadına burdayız inadına bu sevdadan dönmeyiz diye dosta düşmana göstersek nasıl olur?

ben evimin balkonuna büyük bir bayrak asacağım bu akşam...

Acıda çeksek kahrolsakta.Ne olursa olsun bu sevda yüreğimizde sürecek

İnadına bordo mavi,inadına TRABZONSPOR:tsbayrak:

Reha
26.04.2007, 13:47
Takımımız zor günler geçiriyor.Son dönemlerdeki en kötü duruma düştük.Herkes bittiğimizi düşünmeye başladı.Herkese İnat bayraklarımızı çıkarsak her zaman her koşulda takımımızın yanında olduğu göstersek,bayraklarımızı evlerimizin balkonlarına assak inadına burdayız inadına bu sevdadan dönmeyiz diye dosta düşmana göstersek nasıl olur?

Haklısın, yaparız ederizde, önce İSTİFA..........

Hüseyin Bağdat
26.04.2007, 13:49
Haklısın, yaparız ederizde, önce İSTİFA..........
Yönetimi istafaya davet edeceğiz protestolarımız tabiki yapacağız ama biz renkelere aşığız kişilere göre değil.Biz o bayrakları takımımıza olan bağlılığımız zor günündede yanında olduğumuzu belirtmek için asacağız...

Serdar ÖZCAN
26.04.2007, 13:51
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Cüneyt Canlıca
26.04.2007, 13:54
Şu anda bayraklar falan çıkarırsak kendilerine destek veriyormuşuz gibi anlarlar..
o yüzden önce istifa

oskanonur
26.04.2007, 13:58
Su anda taraftar olarak, takima sahip cikma adina kendi adima herhangi birsey yapmayacagim.Bunun nedenleri ise kisaca soyle;
1- Her alanda basarisiz olmus oldugumuz bir sezon gecirdik ve uzerime duseni fazlasiyla yaptim,
2- Bize bunlari yasatan kisiler sozde cok sevdiklerini soyledikleri bu kulube bu kadar zarar vermisken hala goreve devam etmelerini kabul edemiyorum,
3- Goreve gelir gelmez ilk isi tribunu satin almak olan bu yoneticiler burdayken takima sahip cikmak adina yapacagim tek sey heryerde bu adamlari istifaya cagirmak olacaktir.

TSelif
26.04.2007, 14:02
Bizim renklere olan aşkımız sevdamız yıllardır hep içimizde ... Bunu kimse inkar etmiyor edemez de. Bu yüzden onlar gidene kadar bu şehirden ben sevdamı içimde yaşayacağım.Zaten odam da her yer bayrak bolu.Akşamdan onlara baktım mı yetiyo bana...
Önce onlar gidecek ...o kadar :mad:

Reha
26.04.2007, 14:03
Bizim renklere olan aşkımız sevdamız yıllardır hep içimizde ... Bunu kimse inkar etmiyor edemez de. Bu yüzden onlar gidene kadar bu şehirden ben sevdamı içimde yaşayacağım.Zaten odam da her yer bayrak bolu.Akşamdan onlara baktım mı yetiyo bana...
Önce onlar gidecek ...o kadar :mad:

Aferin kız....

POYRAZ
26.04.2007, 14:50
Kulüp her zaman bizim kulübümüz. Ona olan sevgimiz bitmeyecek.

hakantpl
26.04.2007, 15:30
Baki Olan Trabzonspordur her zaman gönlümüzün Yıldızıdır. Yönetimler Gelir Geçer Futbolcular gelir Geçer Ama Bordo mavi her zaman baki kalır...

inadım inat !

macka61
26.04.2007, 18:14
tabiki her zaman bordo maviliyiz hiç bir zaman vazgeçmeyiz bu sevdadan

BDiler61
26.04.2007, 18:56
takımımızı her zaman destekleriz ama bunun sorumluları önce bi hesap versinler

mali uzuner
26.04.2007, 19:01
takımımız desteklemediğimiz dönem oldu mu ki ama bu yönetim kendilerini desteklediğimizi düsünüyor hala önce onları istemediğimizi anlatalım sayın hocalarıyla bir gitsinler. sonra ölene kadar bordo mavimizi desteklemeye devam. bu renkler kalplerden ancak ölümle ayrılır.

Misina
26.04.2007, 19:04
destek tam destek ama albayrak a değil bordomavi renklere destek

yaranozlu
26.04.2007, 23:15
valla ben akşamdan kaldığım için eve gidemedim ve okula formayla gittim. Az daha bikaç kişiye dalacaktım okulda. Erciyes diye dalga geçiyolardı. Haklılar, ben değil bu hale düşürenler utansın......

Vkgz
26.04.2007, 23:17
valla ben akşamdan kaldığım için eve gidemedim ve okula formayla gittim. Az daha bikaç kişiye dalacaktım okulda. Erciyes diye dalga geçiyolardı. Haklılar, ben değil bu hale düşürenler utansın......

:( :( :( .

Erdal
26.04.2007, 23:23
Biz bu dediklerini yapalım ertesi gün başkan ; bakın taraftar arkamızda hedefe yürüyoruz der ...der abi ....ben anlamadım ...bunlar nasıl insan .............

My
27.04.2007, 03:52
Vallahada derler. Hele Hacıosmanoğlu gerine gerine ahanda hepsi hocasının arkasında der...

zeki gursoy
27.04.2007, 09:44
aynen katılıyorum, şimdi destek değil istifaya davet zamanıdır..
içimizde destek hep var zaten ama bu dışarı çıktımı bu ..adamlar desteği kendilerine sanacak kadar yüzsüz ve anlayısşsızdırlar...
yönetim hocanıda al git burdan..hade..!!

Biz bu dediklerini yapalım ertesi gün başkan ; bakın taraftar arkamızda hedefe yürüyoruz der ...der abi ....ben anlamadım ...bunlar nasıl insan .............

yağız61
27.04.2007, 21:36
her zaman.

Hu3|Y4
27.04.2007, 22:23

Cok cok hakklisin!
Ve ne istifasi? ltf kendinize geliniz! HEr agidan istifa duyuyorum yaa! Birakin, adamlarin bildikleri vardir!

bitane trabzonspor!

Kasım Hilal
27.04.2007, 23:09
Ben işime bordomavi gravatımla giderdim bugüne kadar.
Çocukların (öğretmenlik yaptığımı söylemedim galiba) benimle dalga geçmesi bile umurumda değildi.
Ama yeni takımım başka..
Siyah pantolon, ayakkabı, gömlerk, ceket ve koyu renkli bir gravat...
ziya(n) dönemi bitince eski halime dönerim.
Zaten Trabzonspor aşkımızdan bir şey eksilmiş değil.
Eğer trabzonsporluluğumuza bir zarar gelmiş olsa idi zaten ziya(n) hocaya bir laf etmezdik.

cyberentalpi
28.04.2007, 02:01
bizde bordomavi aski bitmez. Ama once su ziyada bir bitsin. adam akliam geldikce direk kufur geliyor.

ceserdar
28.04.2007, 13:32
Valla bayrak asmak falan işin kolay tarafı. Ziya'yı göndermek ki artık gitmezse gidip ben döve döve göndereceğim asıl orası zor olan taraf.