PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rezil bir yarışma programı daha

ilhan
23.04.2007, 18:46
Cine 5'te Türk Televizyonlarında yapılmamış bir program başlayacak bu Çarşamba... Adı 'Saklı Kısmet...' Programda erkekler ve kadınlar sadece iç çamaşırları kalacak şekilde soyunacak.

Seray Sever'in sunacağı program,daha önce İngiltere'de 'Nothing to Hide'(Saklanacak bir şey yok) adıyla yayınlanmış ve reyting rekorları kırmıştı.

Program,bir karakol dekorunda çekilecek. 5 yarışmacı sorgu odasına alınacak ve onları tek taraflı aynadan gören karşı cinsten bir yarışmacı önce çeşitli sorular sorarak aralarında eleme yapacak.

Ardından da kalanlardan sadece iç çamaşırları kalacak şekilde soyunmalarını isteyecek ve aralarında seçim yapacak. 1'inci seçtiği adayla o akşam lüks bir mekanda eğlenecek. Çarşamba ve Pazarlar'ı yayınlanacak programın ilk bölümünde erkekler yarışırken 2'nci bölümünde ise kadınlar boy gösterecek.

---------------------------------------------------------------------

Bu konuyu neden mi açtım ?

Kurtlar Vadisi'nin kapanması için elinden gelen herşeyi yapan insanlar bu programa nasıl bir tepki vericek merak ediyorum !!

Adem Erdoğan
23.04.2007, 18:49
Krdeş resmen reklam yapmışsın.:D

ilhan
23.04.2007, 18:50
Yok Renktaş , haberleri okurken çarptı gözüme çok sinir oldum. Merak ediyorum hangi akla hizmet yapıyorlar bunu.

POYRAZ
23.04.2007, 18:52
Kesinlikle seyredilme rekoru kirar. Elalemin maskaraliklarini almakta üstümüze yok. Ayni Ingiltere'de tarihi eserler inanilmaz sekilde kornur ve saygi duyulur. Onlarin bu huylarini neden almiyoruz acaba. Adam sende !!! Kim kiminle nerde bilmem ne yapmis, kim nerede nasil soyunmus varken kimin umurunda tarihi eserler veya tarih. Cahil insanlarin seyredecegini düsündügüm bir program daha. Eh, isi gücü olmayan, baskalarinin kuyrugunda bit gibi yasamayi kendilerine hayat felsefesi edinmis insanlar icin mükemmel bir program. Dünyada neler olup bitiyor, ülkemiz üzerinde nasil oyunlar oynaniyor, el oglu uzaya üst kurmus senin adimlarini bile takip ediyor, yarin bir gün savassan seni ulasamayacagin bir yerden vuracak vs vs. Belli bir kesimin gözü aydin, hadi bakalim.

Adem Erdoğan
23.04.2007, 18:52
Eeee çağdaşlaşıyormuyuz ne.Artık alışmak lazım böyle şeylere.

ilhan
23.04.2007, 18:53
Eeee çağdaşlaşıyormuyuz ne.Artık alışmak lazım böyle şeylere.

Böyle Çağdaşlaşmanın ben " edit " .. Haysiyet denen bir şey var. Seray Sever gibi bir insandan beklenir böyle şeyler !

antagonist
23.04.2007, 18:56
Akif ne güzel demiş:

"Medeniyet dediğin açmaksa bedeni,
Desene hayvan senden daha medeni."

Bunun üstüne laf tanımam :)

Adem Erdoğan
23.04.2007, 18:57
Bunlar daha güzel günlerimiz.Belli medya belli grup.Amaç belli.Uyumaya devam.

ilhan
23.04.2007, 19:02
Akif ne güzel demiş:

:alkış::alkış::alkış: Güzel bir msn nicki =) Sağol renktaş.

Böyle bir yarışma Etik değil. Kurtlar Vadisi'nde Türkiye'nin gerçeklerini görmekten kaçan insanlar çağdaşlaşma adı verilen böyle yarışmalar izliceklerse " edit " .. Başka söze gerek yok.

Adem Erdoğan
23.04.2007, 19:03
Akif ne güzel demiş:

:alkış: :alkış: :alkış:
:yattara:
:ts: :tr:

aysegul61
23.04.2007, 19:15
Televizyonlarda rezil programlardan geçilmiyor zaten bir yenisi daha eklenmiş oldu işte..:mad: :mad: :mad:

liginefendisi
23.04.2007, 19:15
Selam;

Erkeklerin soyunması iyi bir fikir gibi durmuyor ama yine de izleyeceğim bilgi için teşekkürler.Şaka Şaka:)
Atilla İlhan (Allah rahmet eylesin).Yugoslavya'nın televizyon sayesinde nasıl bölündüğünü izlenme rekorları kıran(!) tv programında anlatmıştı...Televizyon yanlış kullanıldığı zaman uyuşturucu görevi görüyor bence.Her ne kadar benim gözümde Kurtlar Vadisi'ninde vakit kaybından öte bir değeri olmasa da örnekle kıyaslandığı zaman ortada bir adaletsizlik olduğu aşikar...Demokrasi bence bizim toplumumuz için (en azından şu an ) fazla.Sizi bilmem ama ben T.V'yi Vikingler,Voltran,Heidi,Fişini de al Musta Aley zamanında çok daha fazla seviyordum...Şu an 100 den fazla kanal var ama o tat çok uzaklarda kaldı...

Adem Erdoğan
23.04.2007, 19:20
Eskiden Susam Sokağı vardı heyecanla başlamasını beklerdik.

Misina
23.04.2007, 19:25
Allah akıl fikir versinn

Ozan
23.04.2007, 19:29
bence rekor kırsada yayından kaldırılır gibime geliyor . yabancı bir kanalda görmüştüm ben bu yarışmayı baya şey oluyordu :D . kadın programlarından iyidir yinede :D
şaka bir yana önüne gelen gerekli-gereksiz bir program açıyor para kazanmak için .

Ömer SEVİNÇ
23.04.2007, 19:29
---edit---

Taner Gündoğdu
23.04.2007, 19:31
deneme amaçlı seray sever konuk-sunucu olsun! ali poyrazoğluyla yayında yaşadıklarından sonra ona yakışır! ar damarı çatlamış, vücudu satmaktan çekinmeyen haysiyetsiz kadın!!!

liginefendisi
23.04.2007, 19:45
Eomer;

Demokrasi bir tercihtir.Sonuçta İran'ın da adı Cumhuriyet ya Kuzey Kore'nin de...Kelimeye takılmadan daha netleştirerek şöyle söyleyeyim bence bireysel özgürlüklerin genişletilmesi bizim felaketimiz oluyor.Mevzuyu siyasallaştırmadan içinden çıkmak çok güç.Polis devlet istemiyorum ama polisin belinde tabanca varken elinde pala tutan tinerciden kaçmasını da istemiyorum...Avrupa'ya uyum süreci adı altında memlekete giren ve(bence) toplumun henüz hazır olmadığı yeni yasa ve kanunlar toplumun huzurunu daha çok bozuyor..İnsanlar ölüyor,yaralanıyor ama kimse hakkını arayamıyor...T.V.nin bu konuyla ilgisi ne mi?Tek kanalken bence T.V. çok daha güzeldi...Çok seslilik iyidir ama buna hazır mıyız? ya da bizimkinin adı çok seslilik adı altında yozlaşma mı? Edit mi dedin? O kadar şeyi boşa mı yazdım yani :)

TSelif
23.04.2007, 19:54
Akif ne güzel demiş:

:alkış: :alkış: :alkış:

Ömer SEVİNÇ
23.04.2007, 19:57
Eomer;

Demokrasi bir tercihtir.Sonuçta İran'ın da adı Cumhuriyet ya Kuzey Kore'nin de...Kelimeye takılmadan daha netleştirerek şöyle söyleyeyim bence bireysel özgürlüklerin genişletilmesi bizim felaketimiz oluyor.Mevzuyu siyasallaştırmadan içinden çıkmak çok güç.Polis devlet istemiyorum ama polisin belinde tabanca varken elinde pala tutan tinerciden kaçmasını da istemiyorum...Avrupa'ya uyum süreci adı altında memlekete giren ve(bence) toplumun henüz hazır olmadığı yeni yasa ve kanunlar toplumun huzurunu daha çok bozuyor..İnsanlar ölüyor,yaralanıyor ama kimse hakkını arayamıyor...T.V.nin bu konuyla ilgisi ne mi?Tek kanalken bence T.V. çok daha güzeldi...Çok seslilik iyidir ama buna hazır mıyız? ya da bizimkinin adı çok seslilik adı altında yozlaşma mı? Edit mi dedin? O kadar şeyi boşa mı yazdım yani :)

Mesajı editlemiştim aslında ama bukadar yazmışsınız cevap vereyim bari:)

Öncelikle şunu söyleyeyim. Muhtemelen biliyorsunuzdur gerçi ama demokrasiyle cumhuriyet aynı şey değiller. Atatürk 1923'de cumhuriyeti kurdu ama Terakkiperveri falan saymazsak biz demokrasiye demokrat partiyle birlikte geçtik.

Halkı küçük görmek merkezli düşünceye ben iştirak etmiyorum şahsen. Henüz Türkiye hazır değil lafı bana biraz yanlış kaçıyor. Ne yani Avrupalılar insan da biz hayvan mıyız? Eğer onlar uyum yasalarını uygulayabiliyorsa biz de uygulayabiliriz pekala. Ayrıca işin bir de şu yönü var. Uyum yasalarını getirmek zaten bu. Bunların pek çoğu Avrupadan ithal programlar, hareketler. Eğer "Avrupalılar gibi" olmak istiyorsak bunları yapmak zorundayız. Çünkü onlar böyle. Bakınız söz konusu program bile İngiltereden gelmiş:)

Çok seslilik konusunda ise şunu söyleyeyim. Ne kadar rezil de olsa şimdiki sistemi tek bir görüşün savunulduğu tek kanala tercih ederim. Eğer bu programların değişmesini istiyorsak pek bir şey yapmamıza gerek yok ki. İzlemeyiz olur biter. Sizin için söylemiyorum ama bir yandan izleyip bir yandan da bunlar olmasın demek yanlış bence. Haa tabi ki medyanın yozlaştırıldığı falan hususunda size katılıyorum. Son derece haklısınız.

Emorfo
23.04.2007, 19:59
Herkes bu tip programlara lanet yağdırıyor, yahu peki bu programlar nasıl bu kadar raytıng alıyor anlamadım gitti.

Taner Gündoğdu
23.04.2007, 20:11
türk kadını ve işsiz insanlar ordusu :) evde işi gücü olmayan ne yapacak? oturcaz bunları ve türevlerini izleyecek

Jade
23.04.2007, 20:50
izlemezsiniz olur biter kısmına katılmıyorum. Eğer bir program sadece kendi yayın saati içinde verilirse evet izlemeyiz olur biter. Ama günlerce olay ya da kişilerden bahsedilirse, haberlere bile konu olursa ya da o programı tartışmak için yeni program yapılırsa insanın ilgisini çekmemesine imkan yok maalesef. Hatırlayın tülinleri, canerleri, kaynana semraları hangimiz bunlar için ben tanımıyorum diyebilir. Ve çoğunluğumuz bu sitede erkek ve de iş güç sahibi..

Yani kendimize haksızlık etmeyelim, tek suçlu biz değiliz..

Şuayip Aydın
23.04.2007, 20:54
Herkes bu tip programlara lanet yağdırıyor, yahu peki bu programlar nasıl bu kadar raytıng alıyor anlamadım gitti.

bilsen ben hic ama hic cine 5 seyretmedim seyretmisem bile 20 dk felan guzel flimler yokkkk ama cine 5 bi kanalı var supersport diye onu syrediyom o sadece 4 buyuklerin macalarını veriyo ts macı oldumu seyrediyom o kadarrrr

Gamze
23.04.2007, 21:20
Et pazarını yine hangi kanala kuruyorlar?..

Halka hizmet işte,slogan hazır;

''Pazar,bir uzaktan kumanda kadar yakın size!..''

Bu pazara ''mal'' olacaklara şimdiden Allah'tan ''hidayet'' diliyorum!..

Bu benim yazdığım en çirkin ve seviyesizce görünen yorum belki ama başka söz bulamıyorum ki!..

Harun-61
23.04.2007, 22:41
Kula bela gelmez, Hak yazmadikca
Hak Bela yazmaz, Kul Azmadikca

...

6Şafak Aydın1
23.04.2007, 22:45
medeniyet dedikleri budur galiba :-) Allah`tan memlekette petrol yok.

Cyzio
23.04.2007, 22:47
Gamze;

"Pazar" ve "Mal" hışmından nasibini almış, bakıyorum. Geriye kalıyor üçüncü ayak: "Müşteri"ye bir sözün yok, galiba :D .

Gamze
23.04.2007, 23:04
Hocam müşteri her zaman haklıdır diyeceğim ya demeyeyim :D

Yukarıda Emorfo demiş ya ''Herkes lanetliyor bu programları ama bunlar nasıl reyting alıyor bu kadar'' diye.Haklı!..Böyle yapanlar için de çok güzel bir lafım var ama hayatta diyemem.Onlar hem nalına hem mıhına vuruyor diyeyim de susayım :D

Hocam şöyle bir düşünüyorum.İnsanlar çabuk değişiyor,çabuk yozlaşıyor belki de.TV de,sinemada vs. her hangi bir kadın-erkek yakınlaşması yahut soyunma sahnesinde başların çevrilişi,yüzlerin kızarışı üzerinden çok geçmemiştir.(Genel olarak konuşuyorum) Ama bugün deyim yerindeyse insanlarımızın ar perdesi kalktı.Çoluğumuzun çocuğumuzun ne izlediğine dikkat etmiyoruz.Her türlü abuk subuk işler TV kanallarında.Ama biz artık umursamıyoruz.Ne verilirse almaya alıştık.Bunu da izleyecek çoluk çocuk genç...Ve biz yine umursamayacağız.TVde ne varsa sokakta o var artık...Belgesellerin ceza olarak kullanıldığı günlerde yaşıyoruz hocam daha ne diyelim?

Günahı,ayıbı,ananeyi,ahlakı unutmaya mı başlıyoruz acaba?

antagonist
23.04.2007, 23:06
Günahı,ayıbı,ananeyi,ahlakı unutmaya mı başlıyoruz acaba?

Başlamak mı?Biz o evreyi çoktan aştık diye düşünüyorum...

Gamze
23.04.2007, 23:08
Onu genelleyemiyorum işte.Hala o değerleri koruyan,ailesine çoluğuna çocuğuna özümseten çok kişi var bu memlekette.Ne bileyim işte?Belki de ''unuttuk'' demeye cesaretim yok kim bilir?Elim gitmedi yazmaya çünkü...

antagonist
23.04.2007, 23:11
Hala saygının ön planda olduğu aileler mevcuttur,bunu göz ardı edemeyiz elbette.Lakin acıdır ki toplumun büyük bir kısmında bu değerler artık değer olarak görülmemektedir.

Geçen gün internette haberlere bakıyorum.Aysel Gürel denen 80 yaşındaki kadınla 20 yaşındaki bir çocuğun bazı görüntüleri var.E yuh yani!!

Gamze
23.04.2007, 23:14
Bilgi üniversitesiydi yanılmıyorsam.Adamlar gay kulübü açıyorlar resmi olarak.Şimdi buna ne demeli?Bu haberi okuyan çoluk çocuk ne düşünecek?

Diyorum ya bu kirin,pasın,çamurun,reziliğin içindeki herkese Allah'tan hidayet diliyorum.Biraz düşünme gücü,biraz günah,ayıp,örf adet bilgisi diliyorum!..Biraz ar duygusu diliyorum...

Özkan
23.04.2007, 23:14
Herkes bu tip programlara lanet yağdırıyor, yahu peki bu programlar nasıl bu kadar raytıng alıyor anlamadım gitti.Hocam, sokakta kavga olunca ya da anadan doğma bir kimse bağırarak sokaktan geçse dönüp bakmaz mısınız? Rating işte böyle alınıyor. Cum'â akşamları sa'ât 10 gibi Flash'ta bir program var. Telefon konukları ile stüdyo konuklartı birbirlerine ana avrat dümdüz gidiyorlar. programdan tiksinmeme rağmen kaçırmadan izliyorum. :(

antagonist
23.04.2007, 23:17
"Özgürlük"...Sınırlarının iyi belirlenmesi gereken bir mesele.

Milletimizin değerlerini unutmaması dileğiyle...Unuttuğumuz anda "Yurdumun üstünde tüten en son ocak" da sönecektir...

Gamze
23.04.2007, 23:18
"Özgürlük"...Sınırlarının iyi belirlenmesi gereken bir mesele.

Milletimizin değerlerini unutmaması dileğiyle...Unuttuğumuz anda "Yurdumun üstünde tüten en son ocak" da sönecektir...

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Cyzio
23.04.2007, 23:20
Gamze ve Antagonist;

Ne mutlu ki aramızdasınız.

Diğerlerini de es geçmeyeyim: "Teşekkürler çocuklar".

Özkan
23.04.2007, 23:27
Bir memlekette ahlâk çökünce herşey bitiyor. Bunun örneklerini her yerde görebiliriz. Roma böyle çöktü, 'Osmânlı böyle çöktü, Fransa, İngiltere, Habsburg Avusturyası, SSCB, Yugoslavya... hep böyle çöktüler. ABD ve -ne yazık ki- ülkemiz de 'aynen böyle çökecek.

Kanaâtim odur ki, bir beş-on yıl demokrasi ve basın özgürlüğü askıya alınmazsa ya da ülkemiz işgâl edilmezse bu durum düzelemez.

Cyzio
23.04.2007, 23:32
Sevgili Kokturk;

Çizmeyi biraz aşmadık mı? Mesajını bir kere daha gözden geçirir misin?

Sevgiler.

Özkan
23.04.2007, 23:47
Hocam, başka türlü düzelmemiz mümkün mü? Milletimiz bıçak kemiğe dayanmadan uyanmıyor.

İşgâl konusunda yanlış anlaşılmış olmalıyım. Tabiî ki ülkemizin işgâlini istemiyorum. Söylemek istediğim, bizim ya bir şoka ya da güçlü, dirâyetli bir yönetime gereksinim duyduğumuzdu.

Emorfo
23.04.2007, 23:48
Hocam, sokakta kavga olunca ya da anadan doğma bir kimse bağırarak sokaktan geçse dönüp bakmaz mısınız? Rating işte böyle alınıyor. Cum'â akşamları sa'ât 10 gibi Flash'ta bir program var. Telefon konukları ile stüdyo konuklartı birbirlerine ana avrat dümdüz gidiyorlar. programdan tiksinmeme rağmen kaçırmadan izliyorum. :(

İkisi aynı şey değil, sokakta yürürken adamın biri yüksek sesla bağırsa veya kavga olsa o tarafa dikkat kesilirsin tabi ki. Gayet normal bir durum bu. Ancak televizyon izlemek ise çok ayrı bir olay. Herşey senin kontrolünde tv başında. Tek televizyon dönemlerini geride bıraktık. Kumandanın ucundan artık 100 lerce kanal var. Neyi izlemek istediğine sen karar veriyorsun. Bu nedenle bizim millet daha henüz neyi izlemek istediğini bilmediği için, veya neyi izlemesi gerektiğini bilmediği için, özellikle ev hanımları sabahları, beyleri ise akşamları ne varsa bodozloma izliyorlar. Bu yüzden internetin bulandan Allah razı olsun. Mesela ben Tv'de maç yoksa veya çok sevdiğim bir kaç dizi yoksa izlemem. Dizilerden biri Fırtına onu da baya izlemedim, diğeri ese Kurtlar Vadisi. Akşam yemeği ile de haberleri. Esktra bakmam televizyona giderim bilgisayarımın başına izlemek istediğim bir film varsa başlarım yüklemeye, bir gün sonra felan izlerim. Bu sayede vizyona girmeyen filmleri bile izleyebiliyorum. Herşeyden önce insan düşünelerine fikirlerine yanlış bulduğu şeylere, o şeyler cazibeli gelse dahi bir tavır koyabilmeli. Türk insanımız bunu yapamadığı için son 10 yılda acayip derecede değişti. Evine telezviyonu sokmayan, televizyon şeytandır diyenler bu gün dizi kaçırmıyorlar. Türk milleti büyük bir yozlaşma içerisinde. Bazı şeyleri değiştirelim diyoruz ama biz herşeyin önce yanlış tarafını öğreniyoruz sonra bir daha düzeltmek çok zor oluyor ve çağdaşlık ve medeniyeti yakalıyoruz diyerek kendi kendimizi kandırıp duruyoruz.

Erdem Keser
23.04.2007, 23:49
İnsanlar neden yere tükürür ki; yüzüne tükürülecek okadar insan varken..

Özkan
23.04.2007, 23:56
İkisi aynı şey değil, sokakta yürürken adamın biri yüksek sesla bağırsa veya kavga olsa o tarafa dikkat kesilirsin tabi ki. Gayet normal bir durum bu. Ancak televizyon izlemek ise çok ayrı bir olay. Herşey senin kontrolünde tv başında. Tek televizyon dönemlerini geride bıraktık. Kumandanın ucundan artık 100 lerce kanal var. Neyi izlemek istediğine sen karar veriyorsun. Bu nedenle bizim millet daha henüz neyi izlemek istediğini bilmediği için, veya neyi izlemesi gerektiğini bilmediği için, özellikle ev hanımları sabahları, beyleri ise akşamları ne varsa bodozloma izliyorlar. Bu yüzden internetin bulandan Allah razı olsun. Mesela ben Tv'de maç yoksa veya çok sevdiğim bir kaç dizi yoksa izlemem. Dizilerden biri Fırtına onu da baya izlemedim, diğeri ese Kurtlar Vadisi. Akşam yemeği ile de haberleri. Esktra bakmam televizyona giderim bilgisayarımın başına izlemek istediğim bir film varsa başlarım yüklemeye, bir gün sonra felan izlerim. Bu sayede vizyona girmeyen filmleri bile izleyebiliyorum. Herşeyden önce insan düşünelerine fikirlerine yanlış bulduğu şeylere, o şeyler cazibeli gelse dahi bir tavır koyabilmeli. Türk insanımız bunu yapamadığı için son 10 yılda acayip derecede değişti. Evine telezviyonu sokmayan, televizyon şeytandır diyenler bu gün dizi kaçırmıyorlar. Türk milleti büyük bir yozlaşma içerisinde. Bazı şeyleri değiştirelim diyoruz ama biz herşeyin önce yanlış tarafını öğreniyoruz sonra bir daha düzeltmek çok zor oluyor ve çağdaşlık ve medeniyeti yakalıyoruz diyerek kendi kendimizi kandırıp duruyoruz.Yazının büyük bir kısmına katılıyorum ama kanlları sırayla gezerken çıplak br elemana dönüp bakmakla sokakta yürürken çıplak bir elemana dönüp bakmak rasında fazlaca fark yoktur bana göre İkisini yapan da her zamân sapık değildir.

antagonist
24.04.2007, 00:00
Bir memlekette ahlâk çökünce herşey bitiyor. Bunun örneklerini her yerde görebiliriz. Roma böyle çöktü, 'Osmânlı böyle çöktü, Fransa, İngiltere, Habsburg Avusturyası, SSCB, Yugoslavya... hep böyle çöktüler. ABD ve -ne yazık ki- ülkemiz de 'aynen böyle çökecek.

Kanaâtim odur ki, bir beş-on yıl demokrasi ve basın özgürlüğü askıya alınmazsa ya da ülkemiz işgâl edilmezse bu durum düzelemez.

Osmanlı'nın çöküşünde ahlakın ne kadar etkili olduğu tartışılır bence...

Bu işgal kelimesi pek hoş durmuyor."Allah bir daha bu memlekete İstiklal Marşı yazdırtmasın." demiş Akif...

Demokrasi ve basın özgürlüğü konusunda sizle aynı fikirde değilim.Türkiye Cumhuriyeti demokrasiden asla vazgeçmemelidir.Basın konusuna gelince özgürlük elbette olmalı fakat sınırları iyi belirlenmeli.En azından medya "tekel"den kurtulmalı.Bkz:Aydın Doğan...

Gamze
24.04.2007, 00:02
Çıplak dikkatinizi çekti hadi baktınız da devamlı hale getirir misiniz bu bakışı mühim olan odur.Muhakkak ki görürsün dersin belki de ''Nedir bu rezalet?'' bakarsın bir iki dakika.Ama eğer ki kişi böyle programları,dizileri vs. devamlı olarak takip ediyor ise ortada bir sorun var demektir.Yukarıda bahsettik.

ekleme:

Antagonist'e katılıyorum.

ilhan
24.04.2007, 00:07
Programın adı ; Saklı Kısmet

Sunucu ; Seray Sever ...

Sunucuya birazcık deyineyim önce. Şu Kanal1'de Ali Poyrazoğlu'na " Beni şuana kadar hiç bir erkek ellemedi.. " gibisinden bir söz söyleyen kadın. Sonrası Ali Poyrazoğlu'nun bize göre taciz ekran başındakilere göre show olan " Elle Taciz " olayını gördük. Hiç istifini bozmadan yayına devam eden bu kadının sunuculuğunu yapıcağı her programda böyle bir olay beklerim artık.

Show dünyası adı verdikleri bu tür programlarda insanların komik ve insanlık dışı hallerini gösterip bu işten para kazanmaları insanın canını sıkıyor. Kendilerini o yarışma programına çıkarıp ayrı bir rezilliğe sahne olucak insanları hiç etik bulmuyorum.

Bizim Türk insanı böyle bir yarışmaya nasıl bakıcak bekleyip görücez.

Merak ettiğim diğer konu ; Acaba bu yarışmayı düzenleyen kişiler kendi çevrelerinden kadın veya erkeklerin bu yarışmaya katılmalarını isterler mi ?

Bunlara dur diyecek olanlar yine bizleriz.

Memleketin çivisi yerinden oynamış artık.. Çıktı çıkıcak.

Özkan
24.04.2007, 00:11
Demek istediğimin tam tersini söylemişim farkında olmadan.

Bir süreliğine çeşitli özgürlükleri askıya almadan ya da çok önemli bir olay olmadan -tam olarak- milleti birleştirecek birşey olmadan düzelmeyeceğimizi söylemeye çalıştım. Ama sanki -Tanrı yazdıysa bozsun.- ülkemin işgâlini isteyen birisi gibi göründüm.

Çok özür dilerim.

Bu arada, medya çok sıkı bir şekilde denetlenmezse yukarıda bahsedilen çökme süreci hızlanacaktır. Evimizin baş köşesine kadar gelen televizyondaki dizilrde fuhuş ve cinâyet meşrûlaştırılmış, üstelik bu, millete de benimsetilmiştir. Bu sürecin devâmında kapkaçın, vatana ihânetin de meşrûlaştırılacağını göreceğiz. Yetişkinleri bile etkileyebilen bu yapımların ergenlik çağındaki gençlere ve çocuklara olan etkilerini düşünmek dahî istemiyorum.

Gamze
24.04.2007, 00:19
Her şey çabuk değişiyor.

Hatırlarım bir eylemde-izinli ve siyasi olmayan- rengarenk olsun diye sarı pankart üzerine mavi ve kırmızı ile yazı yazmışlar.Mavi sarının üzerinde yeşil gibi durduğundan ''sözümona pkk bayrağı renkleridir bu'' denilerek pankartlar toplatılmıştı,ortam gerilmişti.Bir de bugünü düşünün...Hey gidi memleket heyyy...Ne kadar ilerlemişiz biz böyle?''Özgürlük'' ne güzel şey arkadaş?Biri üç renkli bezini açar,öbürü evrimini tamamlayamamış insancığın resmini tutar,ağzında onun ismi küfür gibi,iki parmağı semada heykel gibi!..Hey gidi memleket heyy...Bir yerde al bayrağını yakarlar,bir diğerinde bayrak asan evleri taşlarlar,adam döverler...Hey gidi memleket heyyy...

Vegas
24.04.2007, 00:27
Canakkale'de, Sakarya'da boyun egmedik, PKK'yi da uzerimize vahside saldilar ondan da etkilenmedik. O firtinali denizleri sag saglim gectik ancak durguncasina akiyor gibi gorunen bir akarsuda boguluyoruz.
Ucuncu dunya savasi cikarsa, bunun sebebi su olacakmis. Bende iddia ediyorumki; eger ulkemiz yikilacak olursa bunun sebebi dis guclerce desteklenen medya olacaktir.

antagonist
24.04.2007, 00:30
Burada yazılanları okudukça ilerisi için ümitleniyorum.

Konuyu tartışanlar genelde 20 yaş civarında,-klişeleşmiş bir ifade ama-yani geleceğin mimarları...Bu bağlamda,bizlere düşen işini en iyi yapan olabilmektir...Yani yeni Oktay Sinaoğlu,Gazi Yaşargil'ler bizler olmalıyız,en azından hedefimiz bu olmalı.Ha bu hedefe ulaşabilir miyiz,ulaşamaz mıyız? tartışılır...Ama biz elimizden geleni yapalım,milletimize vefamızı gösterelim...

Haydi BMN göreve :)

mavic
24.04.2007, 00:57
belli kanallar dışında malesef medyamız gittikçe batıyor ve alçalıyor
bunun yanında iğrenç ve de hiç bi anlamı olmayan programlar da reytiglerinden birşey kaybetmiyor
gerçekten toplumca seviyemiz mi düşüyor bilemiyorum ama böyle giderse tv'lerin izlenecek bi yanlarının kalmaması yakındır

Adem Erdoğan
24.04.2007, 01:02
General Churchill bundan yaklaşık 100 yıl önce egeden evine dönerken demiş zaten biz çanakkaleyi böyle geçemeyiz diye.

Adem Erdoğan
24.04.2007, 01:12
Bun arada Kanal d de güzel bir program var.Çağırılan konuklarda şaklabanlar değil gerçekten işinin eri insanlar.Uğur Dündar güzel işler yapıyor.:alkış: :alkış: :alkış:

Hüda Topaloğlu
24.04.2007, 03:47
Hadi hayvanlar aleminin genisledigini anladikta bu hayvanlarda bizim gibi ayni Osmanlinin torunlari olmasini anlamakta asiri guçluk çekiyorum, yarismacilar acaba ailelerinden ret edilenlermi olacak yoksa aileleride anasi babasi abisi felan destekmi çikiyorlar, enteresan

Travelair
24.04.2007, 12:29
Avrupa'nın kötü taraflarını almakta üzerimize yok

Erdem Koltuk
24.04.2007, 13:07
Ben izlerim valla.Nolmuş yani.

Adem Erdoğan
24.04.2007, 13:11
Ünlüler sirki var bide.Para insana neler yaptırıyor.

OYılmaz
24.04.2007, 14:18
rtürk, Kurtlar vadisini kaldırmasını biliyor ama magazin programları ........... hıııı bize ne kardeşim seda sayandan , deniz akkayadan söyleyin hadi.Şok şok şok şu ünlü şunla yakalandı ,yakalandıysa B-A-N-A-N-E- toplumumuzun kültürümüzün ahlakını erdemini bozan şeyler bunlarrrrr !!!!!! Rtürk hadi kaldırsana kaldıramazsın tabiii ...

antagonist
24.04.2007, 14:48
İzleyen izlesin,kimseye bir şey diyemeyiz.

Önemli olan toplumumuzda yaşadığımız ahlak erozyonudur.Bunda da bu tür programların etkisi çok büyük...

POYRAZ
24.04.2007, 15:28
Ben izlerim valla.Nolmuş yani.
Izleme diyen yok ki zaten ! Istersen hayattaki tek mutlulugu televizyon olan insanlar gibi günün 24 saati tv basindan kalkmayip seyret. Izleyen olmasa zaten kadin erkek isporta mali külotlarla televizyona cikmazlardi. Seyret kardesim yemek yerken seyret, evde spor falan yaparken seyret, yattigin yerde seyret, ters seyret, düz seyret, amuda kalkarak seyret, mekik cekerken seyret nasil seyredersen seyret. Kimse sana seyretmemen icin silah cekmiyor. Burada kimse kimse icin "Seyretme" demedi. Herkez bu programlar hakkindaki görüslerini dile getiriyor. Hic kimse sana bu programlari seyretmen halinde olabilecekleri aciklamak zorunda degil renkdas.:)
Hadi kal saglicakla.
Tesekkürler.

zafer6161
24.04.2007, 15:29
rezillik diz boyu,rtük hemen kapatmalı:mad: :mad:

Erdem Koltuk
24.04.2007, 15:43
Izleme diyen yok ki zaten ! Istersen hayattaki tek mutlulugu televizyon olan insanlar gibi günün 24 saati tv basindan kalkmayip seyret. Izleyen olmasa zaten kadin erkek isporta mali külotlarla televizyona cikmazlardi. Seyret kardesim yemek yerken seyret, evde spor falan yaparken seyret, yattigin yerde seyret, ters seyret, düz seyret, amuda kalkarak seyret, mekik cekerken seyret nasil seyredersen seyret. Kimse sana seyretmemen icin silah cekmiyor. Burada kimse kimse icin "Seyretme" demedi. Herkez bu programlar hakkindaki görüslerini dile getiriyor. Hic kimse sana bu programlari seyretmen halinde olabilecekleri aciklamak zorunda degil renkdas.:)
Hadi kal saglicakla.
Tesekkürler.

Niye bukadar uzun saçmasapan bi cevap yazdın bana hiç anlamadım.Bende kendi görüşümü söyledim zaten.
Ne olabilir bu programları seyretmem halinde.Ne gibi programlar istiyosun sen.
Okadar eminim ki o programı sende izlersin rastlasan.Çok eminim buna da.
Boş boş herşeye muhalefet eden bi toplum olduk.

antagonist
24.04.2007, 15:49

Her şeye muhalefet etmiyoruz,gerekli şeylere muhalefet ediyoruz!

Bence bu program Türk milletinin ahlak değerlerine ters bir programdır.Ha siz "Yok değildir." diyorsanız,size bir şey diyemem...

Adem Erdoğan
24.04.2007, 15:49
Konu kimin izleyip izlememesi değil.Tabiki herkes istediğini izlemekte özgürdür.Konu bu tür programların yaygınlaşması.Ve sıradanlaşması.

DKaraduman
24.04.2007, 15:53
Akif ne güzel demiş:

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

champions
24.04.2007, 15:54
Bence bu program Türk milletinin ahlak değerlerine ters bir programdır.Ha siz "Yok değildir." diyorsanız,size bir şey diyemem...
Haklısın, ne yazık ki ahlaka uygun olmayan şeyler gün geçtikçe çoğalıyor Sadece televizyon programlarının sorunu değil bu, hemen her yerde mevcut

POYRAZ
24.04.2007, 15:55
Niye bukadar uzun saçmasapan bi cevap yazdın bana hiç anlamadım.Bende kendi görüşümü söyledim zaten.
Ne olabilir bu programları seyretmem halinde.Ne gibi programlar istiyosun sen.
Okadar eminim ki o programı sende izlersin rastlasan.Çok eminim buna da.
Benim yazdigim yazinin uzunlugunu veya kisaligini sen belirlemeye yada yorum yapmaya kalkma. Ayrica yazimin sacma oldugunu söylemek senin haddine degil. Istersen üslubumuzu koruyarak yazalim, ne dersin? Ne gibi programlar istedigimi belirtmek zorunda degilim sana. O programi ben rastladigim zaman seyretmem veya seyrederim benim bilecegim is. Ben sana "Kimse sana seyretme demiyor" dedim. Ister seyret ister seyretme demek istedim, yazim yukarida iyice oku ve bir daha gerilim verecek cevap yazma. Efendiligimizi muhafaza ederek yazarsak hem birbirimize kin beslememis, hem de forumdaki diger kullanicilari rahatsiz etmemis oluruz.
Anladin mi renkdas?

Erdem Koltuk
24.04.2007, 15:57

Ben buraya ne kız kardeşimi gönderirim ne çevremden bi arkadaşım katılır nede ben katılırım.Ama ilgimi çekerse izlerim.Ne ahlağım bozulur ne başka bişey.

Böyle programları izleyip ahlağı bozulacak insanlar varsa onlara yapacak birşey yok.O saatte belgesel koysan onumu izlicek.

antagonist
24.04.2007, 16:00
Ben buraya ne kız kardeşimi gönderirim ne çevremden bi arkadaşım katılır nede ben katılırım.Ama ilgimi çekerse izlerim.Ne ahlağım bozulur ne başka bişey.

Böyle programları izleyip ahlağı bozulacak insanlar varsa onlara yapacak birşey yok.O saatte belgesel koysan onumu izlicek.

Alakasız şeylerden bahsediyoruz...Neyse;ben derdimi anlatamıyorum galiba :)

Herkese iyi seyirler...

Erkan
24.04.2007, 16:00

Demek ki degilmis... Izlenmese yapilmaz, yapimcilarin tek derdi para/reyting... Bizim millet te boyle seylere cok merakli, para versen bile belgesel izletemesin.. ama boyle programlara bakmak icin seve seve isini gucunu birakip seyrederler...

Teske kimse bakmasa da daha yararli seyler yapsalar... Ama boyle programlardan adamlar para kazaniyor....

Erdem Koltuk
24.04.2007, 16:05
Benim yazdigim yazinin uzunlugunu veya kisaligini sen belirlemeye yada yorum yapmaya kalkma. Ayrica yazimin sacma oldugunu söylemek senin haddine degil. Istersen üslubumuzu koruyarak yazalim, ne dersin? Ne gibi programlar istedigimi belirtmek zorunda degilim sana. O programi ben rastladigim zaman seyretmem veya seyrederim benim bilecegim is. Ben sana "Kimse sana seyretme demiyor" dedim. Ister seyret ister seyretme demek istedim, yazim yukarida iyice oku ve bir daha gerilim verecek cevap yazma. Efendiligimizi muhafaza ederek yazarsak hem birbirimize kin beslememis, hem de forumdaki diger kullanicilari rahatsiz etmemis oluruz.
Anladin mi renkdas?

Sen bir Trabzonsporlusun.Seninle kavga edemem:)Boşver çok saçma bi mevzu.

LazAnisT
24.04.2007, 16:08
Beğenmeyenler izlemez olay biter.Fakat ben bu programın yasaklanmaması halinde izlenme rekorları kıracağına eminim.

Mustafa AYDIN
24.04.2007, 16:09
Adı yarışma olan bu rezillikleri ortaya atan,kanalında yayınlayan,o rezilliğe şahitlik eden(sunucu) ve bu rezilliklere alet olan kişiler (sözde yarışmacı) acaba beyin diye ne taşıyolar,hangi akla hizmet etmeye çalışıyolar doğrusu çok merak ediyorum.

golebshera
24.04.2007, 18:05
Televizyon değil, kerhane..

Hemen hemen her yayında öyle çok cinsellik pompalanıyor ki insanların beynine.. (en büyük kapitalist tuzaklardan biridir) Reklamlardan haber bültenlerine kadar, herşey cinsel mesajlarla iletiliyor. Ahlak zafiyeti olan, ar namus bilmeyen insanlar geçmiş kanalların başına, bu toplumun anasını daha ne kadar belleriz diye hesap yapıyor. Antenim yok, sadece trt 1 izliyorum ve çok mutluyum..

Gençlik artık cinselliğin anlamını yitirdi, uyuşturucu gibi, afyonla efsunlanmış gibi şuursuzca yaşıyor. Bu mesajı okuyan bazı renkdaşlarım bile aynı hastalığa tutulmuştur, eminim..

Görüyoruz heryerde, şehirler "pompei"ye dönmüş nerdeyse..

Bu magazin zihniyetininde, o programında, yapanında, yaptıranında, izleyeninde, izlettireninde, izleyecek olanında; alayının ...

Siz anladınız onu...

guci 29
26.04.2007, 20:15
Allah'tan korkmayan böyle program da yapar; bunu helal sanarak para da kazanır; çocuklarına da yedirir! Aklı zerre kadar olmayanlar da gider programlarda boy gösterir:mad: Ulan yukarda Allah var bee!! Hiç mi düşünmezsin benim sonum ne olur diye!!:mad: Soyunsan ne olacak sanki? Bi değer mi kazanacaksın? Seni çok mu beğenecekler? Şöhret mi olacaksın? ''Aaa; bakın, bakın!! Bu televizyonda gördüğümüz o çıplak kişi değil mi? Vayy be nasıl da soyunmuştu amaaaa!!'' Ne şöhret ama!!
O insan dışı yaratık olan Seray ...... yok muu? Ahh niye bana rastlamıyo o ......... insan!! Bu yollardan para kazanıyorsun ya; bigün hakettiğin ..............az kaldı!!:mad: ........Biz akıllı insanların tek yapacağı şey; bu tür programları izlememek!! Bu tür insandışı yaratıkların oyununa gelmemek!

ilhan
26.04.2007, 20:18
İzleyen oldu mu arkadaşlar?

antagonist
26.04.2007, 20:54
İzleyen oldu mu arkadaşlar?

Yayınlandı mı?Desene kaçırdık:rolleyes: :rolleyes: