PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göztepe

Sayfa : [1] 2

Hüseyin Sahtiyan
21.04.2007, 17:56
ben cok sevıorum alıagaya 2-0 maglup olarak amatore dustu ggöztepe:(

Bi atkı örmüştü annem,üstünde yazı yoktu,ama sarı kırmızıydı.Babam öğretmişti,Galatasaray atkısı sanarlarsa vur oğlum diye.Herkes öyle zannediyordu.
"Hangi takımlısın?" dendiğinde Göztepe derdik.3 büyüklerden dedilermi kafalama girerdik..Biz Göztepeliydik,babam ve ben.
Sevmedi kimse beni,pek çıktığımda olmadı.Ben çok sevdim,biride Göztepeydi.Herkes gitti,o kaldı.En kötü günümde babam çağırırdı maça diye.Kahveye gider beklerdik,bi araba çıkardı..giderdik.Çok iyi hatırlıyorum bigün bi travestiye Gözgöz çektirmiştik.
Büyüdüm,ben ne ara büyüdüm?Gençliğimi çaldı bi takım,babam vesile olmuştu.
Doğunca çocukların göbekleri gömülür,benimkini babam Gürsel Aksel'e gömdü.Ayrılamayacaksın dedi.Oğlunda Göztepeli olacak.

Ve bugün..arkadaşlarım Göztepe düşmüş diyor gözlerimin içine.Ağlıyorum gizli gizli..babamı görmedim hala.Allah baba duyuyorsun sesimi,son sözümü soracak olursanız eğer; "Ben Göztepeliyim kardeşim.

alıntıdır

Hüseyin Sahtiyan
21.04.2007, 17:57
Göztepe amatör kümede...
Bir efsane Göztepe eridi, bitti. İzmir kan ağlıyor. Türkiye 3.Lig 3.Grupta Göztepe kendi sahasında Aliağa Belediyespor'a 2-0 mağlup olarak amatör kümeye düştü.

Türkiye Birinci Liginde 25 sezon geçiren Göztepe, 1968-69 ve 1969-70 yıllarında o dönemdeki adıyla Reis-i Cumhur ve Türkiye Kupasını müzesine götürmüştü. Kupa Galipleri Kupası'na iki, Fuar Şehirleri Kupasına da 5 kez katılan sarı kırmızılı ekip, 1968-69 sezonunda, bugünkü adı UEFA olan Fuar Şehirleri Kupası'nda 64 takım arasından yarı finale kadar yükseldi. Bu Türkiye adına bir ilkti..

1981-82 sezonunda Birinci Lige veda eden Göztepe, 18 yıl boyunca üst üste 2. Lig'de mücadele etti. Sarı-kırmızılı kulüp, şirketleşip Göztepe A.Ş. (Göztepe Spor Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi) adını aldığı yıl olan 1998'de şampiyonluk yaşayarak yeniden Birinci Lige döndü. Bu dönüşün ardından herşey istendiği gibi gitmedi ve büyük çöküş başladı...

Birinci Ligde kalıcı olmayı başaramayan ekip, peş peşe aldığı kötü sonuçlar nedeniyle önce 2. Lig (A) Kategorisi'ne, hemen ardından 2. Lig (B) Kategorisi'ne ve tarihinde ilk kez 3. Lig'e düştü. Göztepe bu sezonda 3.Lig 3.Grupta 28 maçta 28 puan toplayarak sezonun bitmesine 1 hafta kala küme düştü

Recep Çaltepe
21.04.2007, 18:01
Türk Futbolu'nun temel taşlarından bir takımdı. En kısa zamanda hakettği yerlerde görmek dileğiyle.

Lapina
21.04.2007, 18:04
Endüstriyel futbola hayır ! Bitirmiştir güzide kulüpleri.

Koray
21.04.2007, 18:04
yazık oldu çok yazık içim acıdı,çokta güzel taraftarları vardı yazık onlara..

ilhan
21.04.2007, 18:33
Yazık oldu Göztepe'me.. Belkide iyi oldu. Ha 3.lig ha Amatör lig. Aynı..

Göztepe'nin borçları silinicek sanırım.. Göztepe'm yeniden doğucak bu sene.

Burçak
21.04.2007, 18:37
Yazık Olmuş.. Önemli bi Camia idi. nasıl bu hale geldiler düşündürücü.

Mustafa Önal
21.04.2007, 18:55
izmir gibi büyük şehir artık aklını başına almalı kayserinin 1. liğ de 2 takımı var . ankaranın 3 takımı var 4 olacak. izmir uyan artık. koca çınar gitti.bundan öncede çok büyük çınarlar gitmişti izmirde. elde kalanlara bari iyi sahip çıksalar.

Hüseyin Bağdat
21.04.2007, 19:00
Bu habere çok üzüldüm ya.Göstepe sevdiğim takımlardandı.Birinci ligdeyken istanbulda bir kaç maçlarınada gitmiştim,harika taraftarları var hiç susmadan takımlarını destekliyorlar...
İnşALLAH en kısa zamanda layık oldukları süper lige dönerler.

Naim
21.04.2007, 19:31
Göztepenin düşmesine çok üzüldüm umarım toparlanırlar
Lakin
İzmirliler Buçukluk peşine Koşacağına,Ceza maçları Şehirlerine Geldiğinde 50-60 bin kişilik stadları istanbul ezikleri için dolduracaklarına Azıcık semtlerine şehirlerine sahip çıksınlar.

Göztepe Takımı olarak Haysiyetli bir takımdı bir A.Ş belasına Düştükleri Durum ortada ibret olsun her camiaya

Vkgz
21.04.2007, 20:00
karşıyakaya birşey olmasında göztepe önemli değil

Emre B.
21.04.2007, 20:58
Karşıyakayı daha çok severim ama Göztepe'nin amatöre düşmesi çok üzücü.İzmir'in 1. ligde bir takımı olması lazım.

Erdem Keser
21.04.2007, 21:07
büyük bi çınar devrildi insallah bilinçli bi yönetimle eski günlerine dönerler

ilhan
21.04.2007, 21:10
karşıyakaya birşey olmasında göztepe önemli değil

Madem Göztepe'nin durumu önemli değil buraya böyle bir ileti göndermenin ne denli gerekli olduğunu merak ettim şimdi.

bordox
21.04.2007, 21:38
Göztepe'nin Trabzonspor tarihindeki yeride başkadır aslında.75-76 sezonunda 29.haftada ilk şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz maçta rakibimizdi.0-0 biten maçtan sonra Şampiyonluk turunun atıldığı maçtır Göztepe ile olan maç.

Futbolu seven herkesi üzmüştür bu durum.Borçları sıfırlamalarına imkan tanıyacak amatöre düşmeleri.İnşallah en kısa zamanda hakettikleri Süper Lig'e dönerler.

Misina
21.04.2007, 22:11
Göztepe'nin Trabzonspor tarihindeki yeride başkadır aslında.75-76 sezonunda 29.haftada ilk şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz maçta rakibimizdi.0-0 biten maçtan sonra Şampiyonluk turunun atıldığı maçtır Göztepe ile olan maç.

Futbolu seven herkesi üzmüştür bu durum.Borçları sıfırlamalarına imkan tanıyacak amatöre düşmeleri.İnşallah en kısa zamanda hakettikleri Süper Lig'e dönerler.

borcları sıfırlansada o tarih o başarılar bir daha geri gelir mi ? çok yazık...ayıp sadece göztepenin değil izmirin ege nin ayıbı...göz göre göre 5 yılda 4 kez küme düşreke amatöre kadar geldiler

denizgrsy
21.04.2007, 22:19
bu duruma düşmesinde kimlerin payı varsa çok yazık çok....ama sanırım büyük pay taraftara ait,her maç olay çıkarmak,maçtan önce ve sonra her deplasmanda kavga çıkarmak destek değil!!!bu psikoloji belli bi zaman sonra topçuyu da bozar...üzüldük

Adem Erdoğan
21.04.2007, 22:23
çok ii oolmuş.izmir gibi bi endüstri kenti eğer 1. lige 1 takım çıkartamıyosa her şeyi hakediodurlar.İzmirliler ezikleri sahipleneceğine kendi takımlarına sahip çıksınlar.

denizgrsy
21.04.2007, 22:25
eğer herkes çok üzüldüyse bir daha ki kalan maçlarımızda Göztepe yi analım...tezahürat yapalım onlara,düşmüşe bi el uzatalım...bunu dalga geçerek demiyorum çok ciddiyim,gerçekten tarihi bi klüp ve ben üzüldüm bu duruma düşmelerine! bi dostluk oluşturalım,destek verelim

kingfisher
21.04.2007, 22:43
eğer herkes çok üzüldüyse bir daha ki kalan maçlarımızda Göztepe yi analım...tezahürat yapalım onlara,düşmüşe bi el uzatalım...bunu dalga geçerek demiyorum çok ciddiyim,gerçekten tarihi bi klüp ve ben üzüldüm bu duruma düşmelerine! bi dostluk oluşturalım,destek verelim

aslında iyi fikir bugün çılgınlar nası sakaryayı çağırıp alkışladıysa yine yapabiliriz ......
büyklüğümüzü gösterelim bence bir kez daha

SDanışmaz
21.04.2007, 22:53
Kötü oLmuş :(

sametaydin
21.04.2007, 23:01
göztepe ye üzüldüm. ama izmir gibi koskoca bir şehirde bu takıma sahip çıkılmıyosa bunu izmir düşünsün bence onların ayını bu. izmir den süper ligde 1 tane bile takım yok ne iştir anlamadım.

Erkin
21.04.2007, 23:02
Hey gidi Göztepe, İzmir'de gerçek bir takım varsa o da Göztepedir! UEFA'da yarı final oynamış bir takımdı. Çıkarcı,rantçı,reklam için gelen yönetimler ne hallere düşürdü koca çınarı. İzmirlilerin İstanbul takımları tutma hevesleri de cabası. Kendi değerlerine sahip çıkmamak böyle bir şey olsa gerek :mad: Karşıyaka iyi güzel de Göz-Göz bi başkadır onu da söyliyeyim. Geçen haftalarda Olay TV'deydi sanırım Göztepe taraftalarıyla konuşuyorlardı, tıpkı Hüseyinin(fırlama) paylaştığı alıntıdaki gibi bir gelenek, bir yaşam biçimi olarak görüyorlardı. Çok yakınım orda top oynamıştı 2A'dayken ve 90 dakika tezahürat böyle olur demişti bana o dereceydiler. Düşmelerine çok üzüldüm gerçekten. Demek bir futbol efsanesi daha tarihe gömüldü, belki çıkarlar ama bu duruma kadar düşmeleri en kötüsü.. Güle güle koca çınar ! İzmirliler kendi takımlarına sahip çıkmamaya devam etsinler Bravo ! :mad:

zafer6161
22.04.2007, 00:12
http://www.youtube.com/watch?v=_lbtaCgKc7k&mode=related&search=

izmirin gülü izmirin efanesi türk futbolunun eses ile harikalar yaratan efsanesi
artık amatör kümede,içimiz sızlıyor koca çınar amatör kümeye düştü,yani anlyacağınız bizim amatör kümedeki köy takımlarından hiç bi farkı kalmadı
düşürenlere yazıklar olsun koskoca izmirin bi ayıbı BU ligde parası olanın düdüğü çalıyor,ankBB.İBB,GOFTAŞ,bu neya 50,100 kişiye mac oynayan takımlar süperligde,50,60 bin seyirciye mac oynayan takım amatör ligde...inanın bana izmirde en çok göztepe taraftarı var.
karşıyaka ile göztepe büyük bi rekabet içersindeler..izmiri bilenler bilir,neredeyse bütün duvarlara göz göz ,kaf kaf yazar

ey gidi koca çınar,inşallah en kısa zamanda tekrar süperlige dönersin

Harun-61
22.04.2007, 00:15
göz göz göztepeeee...

umarim tez zamanda eski günlerine dönerler
.

littlebighorn
22.04.2007, 00:49
Üzüldüm. Türkiye' nin en çok taraftara sahip kulüplerinden birinin bu duruma düşmesini iyi irdelemek gerekiyor.

Kobalas61
22.04.2007, 01:21
taraftar acısından bakınca gercekten üzücü bir durum ama bir arkadaşımız değinmiş.3kız kardeşleri destekleyeceklerine kendi takımlarını destekleselerdi bu kadarda olmazdı..tabi göz göz sevgisiyle yanan taraftarı ayrı tutuyorum bu eleştiriden

ilhan
22.04.2007, 01:24
Ben İzmir'liyim. Her maça yine Göztepe taraftarı koşarak gidiyor. Amatördede gidicektir. Bir kaç hafta önce sokakları inleterek maça gittiklerini gördüm. Karşıyaka'lı bir arkadaş vardı yanımda. Dedi biz bu durumda olsak kulubu yakmıştık.

Göztepe Efsanesi yeniden doğucak İzmir'in en güzel semtinde.

Erkin
22.04.2007, 01:29
İnşallah kardeş Göz-Göz geri gelecek..

Lapina
22.04.2007, 08:42
EwP4hUkrA74&mode

http://galeri.yali.org/albums/userpics/10001/normal_Resim-5235.jpg

liginefendisi
22.04.2007, 21:57
Selam;

Bende hiç üzülmedim."Gerçek Göztepe taraftarını tenzih ederim"...İzmir kulüpleri(Kşk,İzmirspor,Altay,Göz Göz) birbirleriyle maç yaparken seyirci rekorları kırarken sözkonusu sülüklerin maçı olduğu zaman nedense İzmir ,İstanbul'a teslim oluyor!!!Yıllardır İstanbul'un arka bahçesi olmaktan öteye geçememiş ve birbirleriyle didişmekten kişiliklerini yitirmiş bu kulüplerin amatöre düşmesinin adı bence "layıkını bulmaktır".
Biz zamanın efsanesi Göztepe'nin kemik taraftar grubu tabii ki onu takip etmeye devam edecek ama İzmir'de yerel takım formalı sülük sempatizanları cirit atarken, İzmir takımlarına gülmek haram!!!Bu durumun İzmirli'lerin umurunda olduğunu da sanmıyorum,onlar eminim kendi takımlarını desteklemek için tahkimden çıkacak yeni cezaları bekliyorlardır!!!Bunun adı "böl parçala yoket" olmalı.Şehrin 4 takımı var ama 4 ünü birbirine vursan bir Erciyes etmiyor işte...
Doğru planlamayla -tıpkı Monaco örneğinde olduğu gibi- İzmir ve Antalya şehirlerinin futbol takımlarının Dünya çapında nam salmaması için hiçbir sebep yok.İklimi bir tarafa söz konusu şehirler yabancıların belki de kendilerini en rahat hissedecekleri yerler bu topraklarda...Her zaman olduğu gibi plansızlık ve popülist söylemlerin sonu yine çöküş oldu.Hiç ümidim yok ama umarım İzmir bir gün dirilir....

Vkgz
22.04.2007, 22:28
karşıyakayı daha çok severim ama isyan marşını ağlayarak izledim... dön göztepe seni destekliyorum artık bu büyük taraftarını ağlatma... isyan marşını yazan bu taraftara can feda... ağlamamak elde değil... GÖZ GÖZ... GÖZ GÖZ...

kingfisher
23.04.2007, 00:57
videoyu bende izledim hakkaten benim de gözlerim doldu
aslında önümüzdeki maça bi pankart açılabilir göztepeye destek için ...
büyüklüğümüzü gösterelim bence ....:alkış:

Hekimoğlu
23.04.2007, 12:01
aslında üzüldüm ama kızıyorum göztepe'ye.istanbul takımlarından sonra en fazla seyirci bizde deyip duruyorlardı.bizi hiç hesaba katmadan.

Erdem Keser
23.04.2007, 12:39
aslında bu a.ş belasından kurtulmaları için cok iyi oldu çünkü baska careleri yoktu artık sıfırdan baslamalılar bence engeç3 sene içinde b kategorisine geri dönerler

bordoylamavi
23.04.2007, 14:49
yıllarca altay karşıyaka göztepe kendi aralarında kıyasıya mücadele ederken bir anda fb gs ve bjk ye gwelince tribünler boşalır. çoğu izmir takımlarının taraftarları aslında ya bjk ya fb yada gs li oluyor yada iki takımları oluyor. ama iş büyüklerle oynamaya gelince büyükleri tercih ediyorum. tabi izmir takımlarının gerçek destekçilerini bunun dışında bırakıyorum

Murat GENEL
23.04.2007, 15:50
Avni Akerde destek verelm onlara...irtibata geçelim Bmn İzmir'imiz var bişeler yapalım yaw eriyor klüp:(

Burçak
23.04.2007, 17:33
şirketleşen kulüplerin sonu acı örneklerle dolu. adanasporda nerelere kadar düştü. şimdi göztepe. daha olmaz umarım.

Punisher-61
23.04.2007, 19:51
hayir gelmesinler neden gelsinler?? bizim Göztepe ile ne isimiz var?? neden üzülüyorsunuz anlamadim..sanki bizim göztepe ile yakinligimiz var..

Emorfo
23.04.2007, 20:37
Böyle ekol olmuş bir kulübün bu günlerde bu duruma düşmesi gerçekten üzüntü verici. İzmir gibi büyük bir kentin enazından bir takımı süper ligde olması gerekiyor. Bu bakımdan İzmirliler takımlarına sahip çıkmalılar, iş adamları ellerini taşın altına sokmalılar birlik beraberlikle olur bu işler. İzmir takımlarından en fazla Karşıyaka'yı sevsem de Göztepe'ye de son derece saygı duyarım. Ayrıca Göztepe tribün liderleri bizim tribünlere yabancı değiller. Bizden biridirler. O bakımdan ayrı bir dostluk var. İnşallah en kısa sürede geri döner Göztepe...

Kaf-kaf-kaf sin-sin-sin kafsin kafsin kaf :) Forza Karşıyaka

Erkin
23.04.2007, 21:19
Kaf-kaf-kaf sin-sin-sin kafsin kafsin kaf :) Forza Karşıyaka

Göz göz Göztepe ! :D

Lapina
23.04.2007, 22:31
İçimizde ki en büyük ''aşk'' renklere duyduğumuz ''aşk'' değil midir ? Ben hiç bir zaman bir kızı takımımın renklerinden daha fazla sevmedim , sevmemde.
Bazı arkadaşlar yazmış buraya en çok taraftar bizde dedikleri için istemiyorum ama Göztepe Süper Ligde olsun.Tamam belki çok ukalaca söylenmiş bir laftır ''En çok taraftar bizde.''
Ama şöyle düşünelim bir de ; En sevdiğin için yani rengin için hep daha iyi şeylerin olduğunu düşünmez misin hayatta ? Benim gözümde ne kadar kötü futbol oynasakta , ligi nerede bitirirsek bitirelim ''En Büyük Bordo-Mavi ve ona duyulan sevdadır.''
Göztepe'de bir İzmirli bir Egeli için yaşam biçimidir. Taraftarı azdır çoktur , sevilir sevilmez ama şu var ki ; Göztepe'de birileri için bir anlam ifade ediyor.Hataları günahları sevapları ile onlarda bir sevda peşindedir ve acı çekiyorlar.Hemde öyle bir acı ki ! Yukarda eklediğim videoyu izlerken bütün Göztepe ile ilgili kısımlara Trabzonspor sevdasını koydum bir an ! Acaba ne yaparım , ne yaparız dedim kendi kendime. Yok asla vazgeçilmez bu sevdadan.
Şimdi Göztepe için en önemli andır ! Gerçek taraftar beri gelsin diyecekler. Kimler gerçekten bu sevdanın peşinde koşuyor vs vs..
Şahsım adına bu ligde 3 ezik , 2 Kayseri , 3 Ankara takımı görmek istemiyorum. Tadı tuzu olmuyor !

kingfisher
23.04.2007, 22:48
Avni Akerde destek verelm onlara...irtibata geçelim Bmn İzmir'imiz var bişeler yapalım yaw eriyor klüp:(

bence de destek verelim herkese gösterelim büyüklüğümüzü bi daha....
:bmn3:

denizgrsy
23.04.2007, 23:57
belki dediğimi bazı arkadaşlar yadırgayacak belki bazıları karşı çıkacak belki de bazıları ''hadi len ordan daha neler '' diyecek ama ben yine de bi şe demek istiyorum; göztepe için avni akere küçükte olsa bi pankart yapılırsa ben yardıma hazırım!sporda dostluk barış pekiştirilir...biz diğerleri gibi kinci değiliz düşene el uzatırız,her ne kadar hırçın ve kabına sığmaz olsakta çok sağlam yüreklerimiz var,çoğu zaman dik başlı olsakta böyle durumlarda sahipleniriz acıları üzüntüleri....

oguzkoc
24.04.2007, 00:00
ah be göztepem.. sen haketmedin bunları..

eys_61
24.04.2007, 01:53
GözGöz'lü arkadaşlarım dokunsan ağlayacak halde ama ağızlarında hala aynı söz var: "Issız kuytu köşelerden,and olsun ki döneceğiz!"

Yakın zamanda gerçek yerine dönerler umarım.

ÇAĞDAŞ AYDIN
24.04.2007, 03:35
belki dediğimi bazı arkadaşlar yadırgayacak belki bazıları karşı çıkacak belki de bazıları ''hadi len ordan daha neler '' diyecek ama ben yine de bi şe demek istiyorum; göztepe için avni akere küçükte olsa bi pankart yapılırsa ben yardıma hazırım!sporda dostluk barış pekiştirilir...biz diğerleri gibi kinci değiliz düşene el uzatırız,her ne kadar hırçın ve kabına sığmaz olsakta çok sağlam yüreklerimiz var,çoğu zaman dik başlı olsakta böyle durumlarda sahipleniriz acıları üzüntüleri....

O kadar üzüldüm ki amatöre düşmesine , birde isyan marşını dinleyince gözlerimden yaş geldi.
İzmir de yaşarken üç dört sene önce Trabzonspor - Göztepe maçına gitmiştim. Bağırlarına basmıştı Trabzonspor u Göztepeliler. Hatta iki takım elele tutuşup tribünleri selamlamışlardı. Tüm tribünlerde alkışlamışlardı iki takımı.
Sorarım size süper ligde Oftaşspor umu yoksa en az bizim kadar bizans takımlarına düşman Göztepe yi mi görmek istersiniz.
Göztepe Trabzonspor un kardeş takımı olsa , her maçın 35. dakikasında Göz Göz Göztepe diye bağrılsa ne güzel olur. Çok şey mi istiyorum ?

ÇAĞDAŞ AYDIN
24.04.2007, 03:40
karşıyakayı daha çok severim ama isyan marşını ağlayarak izledim... dön göztepe seni destekliyorum artık bu büyük taraftarını ağlatma... isyan marşını yazan bu taraftara can feda... ağlamamak elde değil... GÖZ GÖZ... GÖZ GÖZ...

Göztepe - Fener maçına gitmiştim 3-4 sene önce. karşıyakalılar fenerbahçe Tribünündeydi bilgine....

Göz Göz Göztepe...

Lapina
24.04.2007, 08:15
http://galeri.yali.org/albums/userpics/10001/normal_Resim-5235.jpg

Bu pankartta ki yüklü olan anlamıda es geçmememek lazım..
Bir İT* yüzünden vazmıgeçelim.Peşindeyiz..

*İstanbul Takımı

Hüseyin Sahtiyan
24.04.2007, 08:42
yıllarca altay karşıyaka göztepe kendi aralarında kıyasıya mücadele ederken bir anda fb gs ve bjk ye gwelince tribünler boşalır. çoğu izmir takımlarının taraftarları aslında ya bjk ya fb yada gs li oluyor yada iki takımları oluyor. ama iş büyüklerle oynamaya gelince büyükleri tercih ediyorum. tabi izmir takımlarının gerçek destekçilerini bunun dışında bırakıyorum

goztepenın cıddı manadfa taraftarı var alıagaylada oynarken goztepe trıbununde olup fenerlede bjkylede oynarken aynı trıbunde omuz omuza olan bınlece onbınlerce taraftarı var. bız sakaryaspora karsı 3-5 bın kısıye oynarken goztepe bu hafta kume dustugu macta 6 bın bıletlı olmak uzere toplam 11,500 kısıye oynamıs alsancakta. ve bu takım 3.lıgde. ınanıorumkı amatordede en kral destegı gorecekler. borc olaylarıda kapandı transfer yapamıolardı artık yapabılecekler. ınsallah basamaklardan uzucu sekılde tek tek ındıgı gıbı aynı sekılde cıkar goz goz..

Gözler Hep Seni Arar Şanlı Göztepe !

Hüseyin Sahtiyan
24.04.2007, 08:45
lıge bakın. kayserı ercıyesspor, ankaraspor, sımdıde istanbul buyuksehır beledıye veya genclerbırlıgı oftas.
alt lıglere bakın. eskısehırspor, goztepe, kocaelı spor altay, karsıyaka, adanademırspor..
lıgın dustugu hallere bak.
bu hale getırenlerın ALLAH belasını versın !

Hüseyin Sahtiyan
24.04.2007, 08:47
Bi atkı örmüştü annem,üstünde yazı yoktu,ama sarı kırmızıydı.Babam öğretmişti,Galatasaray atkısı sanarlarsa vur oğlum diye.Herkes öyle zannediyordu.
"Hangi takımlısın?" dendiğinde Göztepe derdik.3 büyüklerden dedilermi kafalama girerdik..Biz Göztepeliydik,babam ve ben.
Sevmedi kimse beni,pek çıktığımda olmadı.Ben çok sevdim,biride Göztepeydi.Herkes gitti,o kaldı.En kötü günümde babam çağırırdı maça diye.Kahveye gider beklerdik,bi araba çıkardı..giderdik.Çok iyi hatırlıyorum bigün bi travestiye Gözgöz çektirmiştik.
Büyüdüm,ben ne ara büyüdüm?Gençliğimi çaldı bi takım,babam vesile olmuştu.
Doğunca çocukların göbekleri gömülür,benimkini babam Gürsel Aksel'e gömdü.Ayrılamayacaksın dedi.Oğlunda Göztepeli olacak.

Ve bugün..arkadaşlarım Göztepe düşmüş diyor gözlerimin içine.Ağlıyorum gizli gizli..babamı görmedim hala.Allah baba duyuyorsun sesimi,son sözümü soracak olursanız eğer; "Ben Göztepeliyim kardeşim.

alıntıdır..

bordoylamavi
24.04.2007, 14:22
sebat ta nerelerden geldi çıktı 1. lige ama şimdi yine oralara geri dönüyor. futbol böyle başarı işi ve güç işi. izmir takımları bu konuda nedense başarılı olamadı. basketbol da çok daha başarılılar mesela. yıllardır 1. ligdeler. bu biraz da şehire sahip çıkmayla ilgili izmirden birileri çıkıp cebinden masraf yapsa takımlar da üst liglere çıkar

onurkaradeniz
24.04.2007, 14:30
Göztepe gibi bi kulübe amatör küme hiç yakışmıyor şimdiden...inşaallah en kısa zamanda tarihinde ki başarıları hatırlayıp olmaları gereken yerde olurlar!:(

aleminkrali
24.04.2007, 14:50
ben cok uzuldum dusmesine birde marsi dinleyince kendimi tutamadim agladim,gercekten goztepenin o buyuk taraftarina yazik oldu,gercek taraftar oyle olur,insallah birgun 1.ligde olurlar.
yani bu isin tadi olmuyor goztepe olmazsa yada hatta 3 ezikler olmazsa bu isin tadi olmaz. erciyesi ,genclerbirligini,belediyesporu yendiginde ayni zevki vermiyor. tipki aston villa yi yenmekle bi malta takimin yenmek arasindaki fark gibi. ben maca giitigimde karsi tarafin seyircisi degil taraftari olmasini istiyorum ,goztepe gibi,helal olsun goztepe taraftarina her zaman yanlarinda en kotu zamanda bile,cok guzel bir taraftarlik ornegi.
aliaga belediyespora yenilmis,aliaga belediyespor kim???
goztepeler bize lazim yoksa bu isin tadi, tuzu yok aliaga belediyesporla ,erciyesle...

ÇAĞDAŞ AYDIN
24.04.2007, 15:21
3 Emperyalist Bizans takımına isyan bayrağını açıpda kazanan ilk takım Trabzonspor dur. Trabzonspor umuzun yaktığı ateşin peşinden giden bir kaç takımdan biridir Göztepe. Nasıl Türkiye Cumhuriyeti Emperyalistlere karşı kurtuluş savaşını kazanıp mazlum milletlere örnek olduysa, Trabzonspor 'da Göztepe gibi Anadolu kuluplerine örnekdir. Yaktığımız isyan ateşinin İzmir tarafı sönmek üzere destek verelim.

GÖZ GÖZ GÖZTEPE....

OYılmaz
24.04.2007, 15:33
Göztepeye yazık oldu bu haberi duyunca inanın çok üzüldüm Göz Göz tekrar liglerde görmek istiyoruz sizi her zamanda arkanızda olmaya hazırız Türkiyenin köklü kluplerinden olan Göztepeyi kaybetmeyelim.

DrAgO
24.04.2007, 22:40
ne üzüleceğim göztepenin düştüğüne liglerden düşen başka takımlar başka ülkenin takımımı göztepe eski takımsa ne işi vardı oralarda sahip cıksalar takımlarına göztepelilerde paramı yok kendi insanı sahip cıkmamış ben mi üzülcem siz önce kendi derdinize üzülün şampiyonluk n23 seen oldu gelmiyo

ilhan
24.04.2007, 22:52
Drago , herkesin sempati duyduğu bir takım vardır elbette. Zamanında UEFA'da ilk defa yarı final oynamış olan bir takımın bu haline üzülmemiz insansal bir duygudur.

recce
24.04.2007, 23:04
yaw Göztepe Kütahyaspor'a bile yenildiyse valla yazık yaw....

ÇAĞDAŞ AYDIN
25.04.2007, 08:02
İzmirin sokaklarında,
Yürüyoruz formalarla
Sayımız 100binler oldu,
Sarısıyla kırmızıyla
Sarın güneş gibi olsun,
Kırmızın damarımda kan
Sensiz geçmesin bu yaşam,
Senin icin bütün kavgam
1925te doğdu,
Şanlı Göztepemiz
Issız kuytu köşelerden,
Ant olsun ki döneceğiz
O günlere inanarak,
Dalgalan sarı kırmızı
Acıların arasından,
Söyle isyan marşımızı
Kalksın eller üçlü icin,
Haykıralım Göz Göz için
Son nefesi verir gibi,
Şahadet getirir gibi

Alıntıdır...

Umarım dönerler...

Hüseyin Sahtiyan
25.04.2007, 08:59
Issız kuytu köşelerden,
Ant olsun ki döneceğiz

inşallah eski günlerine dönerler.
Gözler hep Seni Arar Şanlı Göztepe!

"Saçların tarumar Gözlerinde nem,
Ateşe benzerdin Küle dönmüşsün,
Bir eser kalmamış eski halinden,
Yazık geçmez Akçe Pula Dönmüşsün..."

Naim
25.04.2007, 15:27
http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/gozgoz.jpg
Türk futbolunun köklü temsilcilerinden Göztepe amatör kümeye düştü!

Futbolumuzda "Hey gidi günler" ile başlayan cümlelerin bir çoğunda adı geçer İzmir'in bu sarı-kırmızı incisinin. Öyle ki, bugünlerde bile çoğu takıma hayal gelen, Avrupa Kupaları'nda yarı final oynama başarısını taa 1968-69 sezonunda göstermişti Göztepe...

Aralıklarla, tam 25 yıl mücadele ettiği Türkiye Birinci Ligi'nden düştükten sonra alt liglerde de tutunamayan İzmir'in ve futbolumuzun köklü temsilcisi, son olarak mücadele etmek zorunda kaldığı üçüncü ligde de istediği sonuçları alamayarak Amatör kümeye düştü. Tüm futbolseverleri derinden üzen haber hafta sonu İzmir'den geldi, koca tarih, koca Göztepe, koca efsane Aliağa Belediyesi'ne sahasında mağlup olmuş ve ligde tutunma şansını kaybetmişti...

Belediye takımlarının cirit attığı, endüstriyelleşmeyi adam gibi beceremeyen, endüstriyelleşmeyi adeta böylesi büyük değerlerini kaybetmeyle özdeşleştiren tatsız tuzsuz Türk futbolu son kurbanını verdi İzmir Alsancak Stadı'nda hafta sonu...

Bizler, kendi maçımızda avaz avaz bağırıp evimize geldiğimizde ve evimize döndüğümüzde uçsuz bucaksız deplasmanlardan, boş tribünlere oynanan Belediye takımlarının maçlarını izlemek istemiyoruz artık...Gazete sayfalarında boş haberler görmek istemiyoruz... "80.000 kişi önünde oynanan Göztepe - Karşıyaka maçı..." ile devam eden cümleler görmek, duymak istiyoruz artık... Sakaryaspor'u, Eskişehirspor'u, Kocaelispor'u, Karşıyaka'yı görmek istiyoruz, tatlı rekabetlerin yaşandığı, tribünlerin dolduğu, takımlarına sevdalı yürekleri görmek istiyoruz tribünlerde, ligimizde.

Dayan Göztepe, inan, geçecek bu kabus dolu günler...Güneşi göreceksin, bir gün mutlaka!

Kalbimiz sizinle!

ÇILGINLAR|kalearkasi.net

(Ayrıca Göztepe Trabzonpsorun ilk şampiyonlugu ilan ettiği maçtaki rakibidir)

Ba®ış
25.04.2007, 15:30
ligimizin İstanbul-İç Anadolu eksenli olmaya başladığı bu zamanda Göztepe gibi köklü bi kulubun amatöre düşmesi.......gerçekten üzücü

POYRAZ
25.04.2007, 15:33
Göztepe gibi köklü bir kulübün her ne kadar uzaktan yakindan bizimle bir ilgisi olmamasina ragmen Amatör kümeye düsmesi üzücü ve düsündürücü. Ne diyeyim kisa zamanda toparlanip tekrar 1. lige cikmasi dilegi ile. Süper ligde Kayseri Erciyesspor gibi kiytirik takimlari görmektense Göztepe'yi görmeyi tercih ederim arkadaslar.

Ycandan
26.04.2007, 14:40
K.yaka'da doğdum Karşıyaka Lisesinde okudum ve halende K.yaka da oturuyorum.İki takıma gönül verdim.Aslen Giresun'lu oluşum sebebi başta olmak üzere ve bir çok sebepten dolayı Trabzonspor ve tabiki K.yaka taraftarıyım.Fener ve Göztepe maçlarının benim için ayrı bir yeri vardır.En büyük hayallerimden ikisi süper ligde TS-FB ve KSK-Göztepe maçlarını izlemek.Şunu belirtmek isterimki ne kadar sevmesek bile Göztepe'nin amatöre kümeye düşmesine en çok KSK liler üzüldü.O derby zevkini daha uzun süre yaşayamıyacakları için.İnşallah en kısa sürede her iki takımda süper lige çıkar Atatürk stadı yine şaşalı günlerine döner.

pReN@_61
26.04.2007, 14:49
yazık oldu.İnşallah en kısa zamanda eski hallerine dönerler...

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2007, 18:39
K.yaka'da doğdum Karşıyaka Lisesinde okudum ve halende K.yaka da oturuyorum.İki takıma gönül verdim.Aslen Giresun'lu oluşum sebebi başta olmak üzere ve bir çok sebepten dolayı Trabzonspor ve tabiki K.yaka taraftarıyım.Fener ve Göztepe maçlarının benim için ayrı bir yeri vardır.En büyük hayallerimden ikisi süper ligde TS-FB ve KSK-Göztepe maçlarını izlemek.Şunu belirtmek isterimki ne kadar sevmesek bile Göztepe'nin amatöre kümeye düşmesine en çok KSK liler üzüldü.O derby zevkini daha uzun süre yaşayamıyacakları için.İnşallah en kısa sürede her iki takımda süper lige çıkar Atatürk stadı yine şaşalı günlerine döner.

+1967 dogru soze ne yazılırkı baska.

ilhan
26.04.2007, 19:13
kafkaf , abi herkes senin gibi düşünmüyor ne yazıkki. Karşıyaka'lı arkadaşlarımın " Kaybolmayan rakip istiyoruz.. " geyiklerini görmek çok üzücü. Karşıyaka'yı Karşıyaka yapan Göztepe'dir. Göztepe'yi Göztepe yapan Karşıyaka'dır..

Son günlerde Ksklılar tutturmuş ;

" Kaybolmayan rakip istiyoruz.. "

Göztepeliler hazır kıta ;

" Kavgalarda kaçmayan rakip istiyoruz.. "

daha çok sürer..

ÇAĞDAŞ AYDIN
29.04.2007, 20:16
Ingiltere nin Leeds United ı varsa Türkiye nin de Göztepe si var. Leeds United 3. lige düşecekmiş , düşsün, yine dolu tribünlere oynar onlar. Göztepe Amatöre düşmüş ,düşsün, yine dolu tribünlere oynayacaklar. Her koşulda armanın peşinden giden gerçek taraftarlara selam olsun.
Yaşasın Gerçek Taraftarlar ,Kahrolsun Endüstriyel Futbol.

cicero9
29.04.2007, 21:06
Bir zamanlar 1.Lig'de mücadele etmiş olan Bakırköyspor da bu sene 3.ligde grubunda son sırayı alıp amatör kümeye düştü.

Günümüzdeki para temelli global ekonomide, futbolun bir gösteri sanatı haline geldiğini görmemezlikten gelmek artık mümkün değil, pazarlama ve sunumun çok ön plana çıktığını ihmal etmek de. Kurumsallaşmayan tüm kulüplerin de eninde sonunda üzülerek de olsa bu sonuçla karşılaşması kaçınılmaz gibidir.

:trabzonspor: :trabzonspor: :trabzonspor:

Erkin
29.04.2007, 23:14
Vay be Bakırköyspor da düştü demek bir ara 1.ligdeydiler, sonra bayağı (şimdiki Lig A, o zamanın 5'li klasman gruplarında oynadılar. 3.lig vs derken en sonunda da düştüler demek..

Misina
29.04.2007, 23:41
Bir zamanlar 1.Lig'de mücadele etmiş olan Bakırköyspor da bu sene 3.ligde grubunda son sırayı alıp amatör kümeye düştü.

Günümüzdeki para temelli global ekonomide, futbolun bir gösteri sanatı haline geldiğini görmemezlikten gelmek artık mümkün değil, pazarlama ve sunumun çok ön plana çıktığını ihmal etmek de. Kurumsallaşmayan tüm kulüplerin de eninde sonunda üzülerek de olsa bu sonuçla karşılaşması kaçınılmaz gibidir.

:trabzonspor: :trabzonspor: :trabzonspor:

istanbulun en önemli ilçelerinden olan bakırköy bir takıma sahip olamadı! çok yazık

Naim
09.05.2007, 19:08
Göztepenin Aliağa Hesabı Görülmüş oldu
Değirmendere Göztepeyi Amatöre Yollayan Aliğaya 2.lig yolunda Geçit vermedi.
Teşekkürler Dere.

Özkan
10.05.2007, 13:15
İzmir takımları fedâkârlık yapıp birleşmek zorundadır. Yoksa uzun yıllar 1. ligde İzmir takımı göremeyeceğiz. Göztepe, Karşıyaka, Altay, İzmirspor ve Altınordu profesyonel liglerde birleşmeli, amatör liglerde varlıklarını ve rekâbetlerini sürdürmelidir.

POYRAZ
10.05.2007, 17:55
Haklisin ama bu cok zor. Karsiyaka ve Göztepe arasinda cok büyük rekabet vardir.
Sahsen Süper ligde Izmir takimlari görmek istiyorum. Izmir gibi bir sehirden kulüp veya kulüpler olmali. Gayseri'den bile 2 takimin Süper ligde oldugunu varsayarsak köklü ve güzide olan Izmir kulüpleri neden olmasin?
Göztepe'ye gercekten üzüldüm.

Vkgz
12.05.2007, 12:08
Amatöre düşen takımın borçlarının silindiğini biliyormuydunuz.... Göztepenin düşüş nedeni anlaşılmıştır...

1925Emir
19.05.2007, 20:28
Amatöre düşen takımın borçlarının silindiğini biliyormuydunuz.... Göztepenin düşüş nedeni anlaşılmıştır...

Hayır borçlar silinmedi:( Bende sonuna kadar Göztepeliyim.Takım bilerek düşürülmedi.3.cü lige çıkarsak borçlar tekrar olcak çünkü borçlar A.ş nin:(((

Alayına isyan olsun
Göztepeme yemin olsun
Düşsek bile amatöre
Terkedenler KAHPE olsun!!

And olsunki döneceğiz!!

1925Emir
19.05.2007, 20:36
1.ci ligde Ankaraspor,Kayseri Erciyesspor,Denizlispor,Gençlerbirliği,Gençlerbirl iği Oftaş,Gaziantepspor,Antalyaspor bir avuç seyirciye oynarken,2-3 ve amatör kümede oynayan Göztepemiz,2.ci ligde Eskişehir,Sakarya,Kocaeli,Karşıyaka hakettiği liglerdemi oynuyor?
Yazıklar olsun endüstriyel futbol!

Bugün 19 Mayısta Göztepe A.ş ye geneL kurulda gene kimse sahip çıkmadı...Geçmiş olsun

sweetrose
19.05.2007, 22:17
İzmirde son sınıfta iken iç sahada yaptığı maçların çoğuna gittim. Güzel bir taraftar potansiyeli var ama bunu kullanamadılar. Yazık Oldu...!

Erkin
20.05.2007, 00:40
Hayır borçlar silinmedi:( Bende sonuna kadar Göztepeliyim.Takım bilerek düşürülmedi.3.cü lige çıkarsak borçlar tekrar olcak çünkü borçlar A.ş nin:(((

Alayına isyan olsun
Göztepeme yemin olsun
Düşsek bile amatöre
Terkedenler KAHPE olsun!!

And olsunki döneceğiz!!

İnşallah Göztepe geri dönecek, böyle kulüplerin çıkması dediğin gibi 'gerçek' takımların artmasını sağlayacaktır.. Başkan ne hallere soktu efsane kulübü şimdi de sahip çıkan yok yani.. Yazıklar olsun İzmirlilere ne diyeyim.. Bir yandan İstanbul takımlarının şakşakçılığını yaparlarken bir yandan da kendi değerlerinin can çekişmesini, çöküşünü izliyorlar.. Göz Göz Göztepe ;)

sweetrose
20.05.2007, 21:12
1.ci ligde Ankaraspor,Kayseri Erciyesspor,Denizlispor,Gençlerbirliği,Gençlerbirl iği Oftaş,Gaziantepspor,Antalyaspor bir avuç seyirciye oynarken,2-3 ve amatör kümede oynayan Göztepemiz,2.ci ligde Eskişehir,Sakarya,Kocaeli,Karşıyaka hakettiği liglerdemi oynuyor?
Yazıklar olsun endüstriyel futbol!

Bugün 19 Mayısta Göztepe A.ş ye geneL kurulda gene kimse sahip çıkmadı...Geçmiş olsun

Göztepe'ye sahip çıkmadılar; doğru bir tespit ama iş işten geçtikten sonra yakınmanın anlamı yok...

1925Emir
20.05.2007, 22:49
Göztepe,Aliağa Belediyespor ile birleşerek 2.ci Lig B ye çıktı.Artık borç yok,transfer yasağı yok.Bekle bizi süper lig

And olsunki döneceğiz!!

Remzi
20.05.2007, 22:53
hayırlısı olsun

Hüseyin Bağdat
20.05.2007, 22:57
Göztepe,Aliağa Belediyespor ile birleşerek 2.ci Lig B ye çıktı.Artık borç yok,transfer yasağı yok.Bekle bizi süper lig

And olsunki döneceğiz!!
Bu haber gerçekmi? Eğer gerçekse sevinirim. Göz gözün amatöre düşmesine çok üzülmüştüm.Umarım en kısa zamanda layık olduğu süper lige döner.

1925Emir
20.05.2007, 22:58
evet gerçek.Yeni asır gazetesi yazdı.Hatta Göztepe,nin 3-4 tane web sayfası var oralarda yazdı.Aliağa nın Karşıyaka ya yakınlığı nedeniyle bazı taraftarlar tepki gösterdi kongrede olay çıkmış.Hürriyet Gazetesi Bjk-Ankara maçının olduğu sayfanın altında yazıyor

1925Emir
20.05.2007, 23:03
http://www.1spor.com/yazi/82.html

işte spor gazeteside yazmış.Link olarak buldum

Burçak
20.05.2007, 23:17

And olsunki döneceğiz!!
Göztepe ismiyle mücadele edecek öylemi.?
Aliağaspor kendi kulübünü kapattı ozaman. bunu nasıl kabul ettiler.

Erkin
21.05.2007, 00:27

And olsunki döneceğiz!!

Dostum böyle bir şey olmuşsa veya olacaksa çok güzel bir haber.. Helal olsun.. Göz-Göz eski günlerine tekrar dönecek inşallah.. Göz Göz Göztepe ;) :)

1925Emir
21.05.2007, 01:01
valla olucaksa değil kardeşim oldu bile:D Bu sefer yalan haber değil:) İyi güzel 2.ci Lig B ye çıktıkta para varmı acaba yeni yönetimde transfer yapıcak:(( İlk sene Göztepe Aliağa ismiyle mücadele edicek 1 sene sonra isim hakkı alındığında Göztepe olucak.Renkler sarı kırmızı,arma bizim armamız olucak:)
Valla hepinize çok teşekkürler bu yazılarınızdan dolayı Trabzonspor sempatim oldu:) İnş Trabzon 1.ci Ligde Şampiyn olur:)

Taraftarda sahip çıktı yönetim hiçbirşey yapmadı.Ama bilerek düşürmüşler olabilirde..

İşte kendi çektiğim resim 3.cü ligdeyiz ama taraftarımız hala tam destek.İzmir Alsancak Stadı Kapalı Tribün. Kapasite 4.200

http://img341.imageshack.us/img341/9074/kapalzf5.jpg

1925Emir
21.05.2007, 01:32
Selam;

Bende hiç üzülmedim."Gerçek Göztepe taraftarını tenzih ederim"...İzmir kulüpleri(Kşk,İzmirspor,Altay,Göz Göz) birbirleriyle maç yaparken seyirci rekorları kırarken sözkonusu sülüklerin maçı olduğu zaman nedense İzmir ,İstanbul'a teslim oluyor!!!Yıllardır İstanbul'un arka bahçesi olmaktan öteye geçememiş ve birbirleriyle didişmekten kişiliklerini yitirmiş bu kulüplerin amatöre düşmesinin adı bence "layıkını bulmaktır".
Biz zamanın efsanesi Göztepe'nin kemik taraftar grubu tabii ki onu takip etmeye devam edecek ama İzmir'de yerel takım formalı sülük sempatizanları cirit atarken, İzmir takımlarına gülmek haram!!!Bu durumun İzmirli'lerin umurunda olduğunu da sanmıyorum,onlar eminim kendi takımlarını desteklemek için tahkimden çıkacak yeni cezaları bekliyorlardır!!!Bunun adı "böl parçala yoket" olmalı.Şehrin 4 takımı var ama 4 ünü birbirine vursan bir Erciyes etmiyor işte...
Doğru planlamayla -tıpkı Monaco örneğinde olduğu gibi- İzmir ve Antalya şehirlerinin futbol takımlarının Dünya çapında nam salmaması için hiçbir sebep yok.İklimi bir tarafa söz konusu şehirler yabancıların belki de kendilerini en rahat hissedecekleri yerler bu topraklarda...Her zaman olduğu gibi plansızlık ve popülist söylemlerin sonu yine çöküş oldu.Hiç ümidim yok ama umarım İzmir bir gün dirilir....

Kardeşim burda yanlış yazmışsın.Göztepe 3 sülüklere karşı her zaman ezici bir üstünlükle maçlarını oynadı.Stadda 50.000 Göztepeli varken.Galatasaraylılara 20.000 kişilik yer ayrılıyordu ama en fazla 5.000 kişi oluyorlardı.Birazda ... korkusunda gelemiyorlardı:) Az tartaklamadık o 3 sülüğü... O senin dediğin 1.000 kişi taraftarı olan altay ezilmiştir 3 sülüklere.

Özkan
21.05.2007, 01:57
Göztepe amatöre düşünce üzülmüştüm ama katakulliyle 2. lig B kategorisine çıktılar ya gözümden düştüler.

Kaf Kaf Kaf Sin Sin Sin Kaf Sin Kaf Sin Kaf

Erkin
21.05.2007, 02:04
Böyle bir yöntemle tekrar dönmeleri çok güzel. Öbür türlü 3.lige geri dönmeleri gerçekten zor bir olay. İzmir gibi büyük bir şehrin Süper Amatör'ünden çık.. Sonra bölgedeki diğer takımlarla maç yap, play-off oyna vs 1 maç kaybetsen çıkamıyorsun. Böyle problemli.. Seneye 2B'de oynayacaklar yani, çok güzel bir olay. Umarız bir sorun çıkmaz..

Lapina
21.05.2007, 02:57
Gençlerbirliği Oftaş'ın bir İzmirli iş adamına satılacağı , İlhan CAVCAV'ın da bu konuya çok sıcak baktığı hatta daha önce 150 Milyon Dolar olarak açıkladığı fiyatı İzmir için indirimde bulunabileceği şeklinde bir haberi Kanal A da Ümit AKTAN'ın programında deklare ettiler. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ama Türkiye'nin 3. büyük şehrinin Turkcell Super Ligde takımı olması şart. En azından takımı yok diye verilen cezaların İzmir bahane edilerek ödüle dönüştürlmesinin önüne geçilmiş olunur. Ama benim gönül ister ki hele ki şu İsyan Marşını dinledikten sonra Göztepe Turkcell Super Ligde mücadele etsin.

sametaydin
21.05.2007, 05:54
e iyi bakalım. ülkenin köklü kulüplerinden göztepeyi 1. lige bekliyoruz en kısa zamanda.

Hüseyin Bağdat
21.05.2007, 09:00
Kardeşim burda yanlış yazmışsın.Göztepe 3 sülüklere karşı her zaman ezici bir üstünlükle maçlarını oynadı.Stadda 50.000 Göztepeli varken.Galatasaraylılara 20.000 kişilik yer ayrılıyordu ama en fazla 5.000 kişi oluyorlardı.Birazda ... korkusunda gelemiyorlardı:) Az tartaklamadık o 3 sülüğü... O senin dediğin 1.000 kişi taraftarı olan altay ezilmiştir 3 sülüklere.
Haklısın arkadaş göz göz eziklere karşı hiçbir zaman boyun eğmedi.her zaman onlara karşı trübünde üstün oldular...

Naim
22.05.2007, 09:24

Demek ki Silinmediğini Bilmiyormuşsun

Şirketler hukuku falan okursun işletme okumuş adamsın a.ş bir şirketin borçlarının ne gibi durumlarda tasviye edileceğini sonuçlarını bilmen gerekirdi
neyse
Göztepe oyle bir kumpas içine girmedi
17 18 yaşındaki topcularla ve parasızlık sebebiyle tutunamadılar

Lig B de Göztepe spora başarılar

cicero9
22.05.2007, 23:02
1925Emir Hocam'ı iyi niyetinden dolayı tebrik ediyorum, güzide Göztepe kulübü için.

Fakat bu Aliağa Belediyepsor iddiası için uyanmaya davet ediyorum.;)
Krallar gibi, penaltılarda Aliağa Belediyespor'u mağlup eden Değirmendere'miz 2.lig B'ye çıkmıştır. :)

:ts:

Adem Erdoğan
22.05.2007, 23:16
Göztepe amatöre düşünce üzülmüştüm ama katakulliyle 2. lig B kategorisine çıktılar ya gözümden düştüler.

Kaf Kaf Kaf Sin Sin Sin Kaf Sin Kaf Sin Kaf

Nasıl oldu o iş yaa.2B ye nasıl çıktılar.

İHSAN
22.05.2007, 23:22
Bir gün mutlaka......................

denizgrsy
22.05.2007, 23:51
göztepeye destek olalım...

Özkan
25.05.2007, 16:43
Nasıl oldu o iş yaa.2B ye nasıl çıktılar.Aliağa Belediye Spor mu karın ağrısıysa, işte o takımla birleştiler ve adları da Göztepe Aliağa oldu.

Mayls
25.05.2007, 19:24
sahsen cok üzüldüm Göztepe'nin düsmesine. Süperlig'e böyle büyük camialar gerekli. Taraftari olmayan Genclerbirligi, IBB ve Oftas bile Süperlig'deyken Göztepe gibi büyük bir camianin Amatör kümede olmasi üzücü. Karsiyaka'li arkadaslarim bile üzüldü en büyük rakibimizi kaybediyoruz maclarin artik tadi olmaz diye

OYılmaz
27.05.2007, 13:54
göztepeye destek olalım...

Bencede destek olalım hatta kardeş takımımız Göztepe olabilir ....

Emre B.
05.06.2007, 18:47
Bencede destek olalım hatta kardeş takımımız Göztepe olabilir ....

Kardeş takımın başkanı Lig TV'ye 4. büyük potansiyelinin Türkiye de sadece kendilerinde olduğunu söyledi.Biliyorum biz 4. büyük değiliz ama insana ilginç geliyo.Yeni büyüğümüz amatör kümede hayırlı olsun.:alkış:

Mayls
05.06.2007, 19:21
Kardeş takımın başkanı Lig TV'ye 4. büyük potansiyelinin Türkiye de sadece kendilerinde olduğunu söyledi.Biliyorum biz 4. büyük değiliz ama insana ilginç geliyo.Yeni büyüğümüz amatör kümede hayırlı olsun.:alkış:

Bu 4. Büyük isini anlamiyorum. Baskansan herzaman kendi takimini en büyük görmen gerekir bence. Nedir bu 4. Büyük aski anlamadim. Birara Eses'in baskanida 5. büyük biziz diyordu.

omer61
06.06.2007, 12:52
kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf!!

beter ol göztepe :D

macka61
13.06.2007, 23:20
Göztepe Süper Lig'e geri dönüyor!
Flaş Flaş Flaş! Bu sezon 3. Lig'den Amatör Kümeye düşen Göztepe Turkcell Süper Lig'e geri dönüyor. Sporx bu haberi Türkiye'ye duyuruyor!

Ülker yetkilileri bir süredir satılık olan Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile olan görüşmelerini sonuçlandırma aşamasına geldi. Ankara ekibi G.Birliği OFTAŞ Spor'u satın alacak olan Ülker grubu, takımın adını Göztepe olarak belirleyecek ve Türk futbol tarihinin unutulmaz ekibi altın armadası Göztepe Turkcell Süper Lig'e geri dönecek. Ülker grubunun bu satış işlemini sır gibi tuttuğu ve flaş iki transferin ardından tüm açıklamaları yapacağı belirtiliyor... Ülker grubunun bu ani girişiminin kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor...

Göztepe yetkilileri daha önce de Amatör kümeden kurtulmak için 2. ve 3.Lig takımlarıyla çeşitli görüşmeler yapmıştı. Bu görüşmeler içerisinde birleşmeye en sıcak bakan takım Ali Ağa Belediyespor olurken, Göztepe'nin ileri gelenleri bu birleşmenin Göztepe'ye pek birşey katmayacağı görüşünde birleşerek bu temasları askıya almışlardı.

Haber: Esat DERGİ

sporx ten alıntıdır

Şuayip Aydın
13.06.2007, 23:28
onlar genclerbirligi OFTASSI nasıl satın alacaklar acaba sorması ayıp olmazsa o kadar paraları varmı ki koca bır soru ıişaretii ????????????????????????

Şuayip Aydın
13.06.2007, 23:33

Flaş Flaş Flaş! Bu sezon 3. Lig'den bu sezon
Amatör Kümeye düşen Göztepe Turkcell Süper Lige geri dönüyor.
Sporx bu haberi Türkiye'ye duyuruyor! Ülker yetkilileri bir süredir
Gençlerbirliği OFTAŞSpor ile olan görüşmelerini sonuçlandırma
aşamasına geldi. Ankara ekibi G.Birliği OFTAŞSpor'u satın alacacak
olan Ülker grubu, takımın adını Göztepe olarak belirleyecek
ve Türk futbol tarihinin unutulmaz ekibi altın armadası Göztepe
Turkcell Süper Lig'e geri dönecek...

Kaynak: http://www.sporx.com/futbol/genel/67993/
????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????

onlarda o kadar para nerdeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
???????????????????????????????

:confused::confused::D

Gürkan
13.06.2007, 23:53
yazıda ülker alacak diyor zaten.

Hüseyin Sahtiyan
14.06.2007, 00:30
bende haberı okudum cok sevındım ınsallah gerceklesırde daha cok sevınırım

Erman
14.06.2007, 00:55
İyi de böyle bir şeyin gerçekleşmesi ne kadar doğru ya da etik olur?

Efsane bir takım Göztepe. Bunu kabul etmeyen zaten yok ama ortada bir durum var: Öyle ya da böyle, başarısız olmuşsun ve Amatör Lig'e düşmüşsün. Sonra çıkıyor bir firma, Süper Lig'e yükselen bir takımı satın alıp adını Göztepe koyacak; böylece Göztepe başarısız olmasına rağmen Türkiye'nin en üst futbol arenasına yükseltilecek. Aklıma nedense 12 Eylül sonrası Ankaragücü'nün "büyük sıçrayışı" geliyor.

E bu kadarı da olmasın artık. Sponsorluk denen olayın cılkı Ülker sayesinde çıktı. Futbola böylesine el atan başka bir sponsorluk örneği görmedim, dünyada da yoktur heralde. Adamlar hem Federasyon'un hem dört büyüklerin sponsoru, bir de amatöre düşen takımları, yeni çıkan bir takımı satın almak suretiyle Süper Lig'e mi çıkaracaklar?

Portakal, orada kal.

Gürkan
14.06.2007, 08:53
bu isim değiştirmenin de çılkı çıktı.

MarceloTS
14.06.2007, 09:03
Ülker'in karışmadığı sektör yokki çekse spordan elini artık..

Hasan Algan
14.06.2007, 11:09
yılların göztepesini amatore dusurecek kadar destekleyen izmirlilere teessuf ederim ..

Badaloğlu
14.06.2007, 12:21
İyi de böyle bir şeyin gerçekleşmesi ne kadar doğru ya da etik olur?

Efsane bir takım Göztepe. Bunu kabul etmeyen zaten yok ama ortada bir durum var: Öyle ya da böyle, başarısız olmuşsun ve Amatör Lig'e düşmüşsün. Sonra çıkıyor bir firma, Süper Lig'e yükselen bir takımı satın alıp adını Göztepe koyacak; böylece Göztepe başarısız olmasına rağmen Türkiye'nin en üst futbol arenasına yükseltilecek. Aklıma nedense 12 Eylül sonrası Ankaragücü'nün "büyük sıçrayışı" geliyor.

E bu kadarı da olmasın artık. Sponsorluk denen olayın cılkı Ülker sayesinde çıktı. Futbola böylesine el atan başka bir sponsorluk örneği görmedim, dünyada da yoktur heralde. Adamlar hem Federasyon'un hem dört büyüklerin sponsoru, bir de amatöre düşen takımları, yeni çıkan bir takımı satın almak suretiyle Süper Lig'e mi çıkaracaklar?

Portakal, orada kal.

Erman, bu uygulama Türkiyede ilk defa Göztepe tarafından yapılacak olan bir uygulama değildir.Bahsettiğin Ankaragücü olayı daha farklıdır.O dönemde 2.ligde olmalarına rağmen Türkiye kupasını almışlardı ve zamanın Cumhurbaşkanı (12 Eylül darbecisi) Kenan Evren tarfından süper ligde 1 tane Ankara takımı olsun söyleminden sonra, alınmışlardı(yanılmıyorsam)

Başka enterasan örneklere bakacak olursak, Bursaspor zamanında ilk defa küme düştüğünde böyle bir uygulama yapmıştı.Bursaspor'un 2.ligdeki takımıda 1.lige çıkınca,gene ligde kalmışlardı...

Sonra Kayserispor, Erciyesspor süper lige çıkınca genel kurul kararı ile Kayserispor adını aldılar.Gerçek Kayseride bir sene sonra Erciyes olarak süper lige çıkmıştı.Yani hangisi gerçek!bende bilmiyorum:D Herhalde küme düşen gerçek Kayserispor olanıdır...

Bu sene nasıl olduysa adamlar UEFA'ya gitmek için Kayseri ve Erciyes bir isim değişikliğine gitmediler!!!Bende şaşırdım!

Bu işlerde Türkiye'de etik değer aramak çok makbul görülmüyor.Herkes kuralı,kanunu kendine göre değiştirebiliyor.

Ülker basketbol takımının geçen sene yaptığı sizcede etikmiydi? Türkiye şampiyonu oldukları sene, kulübü kapattılar ve oyuncularını Fenerbahçe'ye bedava verdiler.Resmen Fener'i şampiyon yaptılar.Neden?çünkü 100.yılda Ülker, Fener'in sponsoruydu densin diye...Gerçi Efesten'de şüphelenmiyor değilim yani... Seri 4-0 olur mu?

Göztepe'nin bu şekilde de olsa süper ligde olması İzmir takımları adına iyi bir gelişmedir.Ama etik değer olarak diyorsan orada koca bir ????

Erman
14.06.2007, 18:20
Ahmet Abi,

Bu isim değişikliğini örneklerini bilmiyordum, aydınlattığın için teşekkür ederim. Yalnız, Ankaragücü örneğini ben isim değişikliği kapsamında vermedim. Başkaları tarafından normal kuralların dışında asansör yöntemiyle yükseltilen takımlar bağlamında söylemiştim.

Göztepe, Ülker'in alışageldiğimiz sponsor vandallığı yöntemiyle Süper Lig'e yükseltilirse ben açıkçası sevinmem, hatta üzülürüm. Aynı şey örneğin bir Akçaabat Sebatspor'a yapılsa da kabullenemem. Şuradan bakmak lazım bir de: Bu işin özü en nihayetinde rekabet değil midir? Göztepe ile düşmanlık derecesinde bir rekabete sahip Karşıyaka'nın burada hakkı yenmiyor mu o zaman? Karşıyaka son yıllarda Göztepe'ye ciddi bir üstünlük sağlamış durumda. E onların suçu ne? Sanırım "iyi ya, bir İzmir takımı Süper Lig'e çıkacak" diye sevinmezler.

Yazdıklarındaki eleştirel tonu görebiliyorum, yanlış anlama. Etik metik, kural mural kalmadı yeşil sahalarda. Endüstriyel futbolun vardığı "her şey caiz" anlayışının sanırım dünyada en vahşice yaşandığı yer Türkiye oldu. Avrupa'da büyük bütçelerle kulüplerin başlarına geçenler hemen altlarına profesyonel bir kadro oluşturuyor ve futbolu onlara devrediyorlar. Dünyanın bu tarafında ise cebinde para olan "e ama düdük de bende" diyor.

Ülker'in bu şımarık sponsorluk anlayışı bence ülke futboluna yarardan çok zarar veriyor. Her tür dengeyi fırsatçılık uğruna bozan ve bunu yaparken de futbolu güya yönetenlerden destek gören bir anlayış bu. Üç takımın oligarşisini yeniden üretmek ve yapısallaştırmaktan başka bir işe yaramıyor bu sistem. Futboldan anlamayan, sadece ve sadece cebinde parası var diye kulüplerin tepesine çöreklenen adamların ellerinde bu paralar çar çur ediliyor çünkü dünyanın bu tarafında endüstriyel futbol, yürekleri hala bir nevi din olan futbolun günahlarına çeliyor. Hal böyle olunca kim sallar etiği, kuralları, ilkeleri?

Son bir notla bitireyim: Yazıda Ülker kelimesi yerine aynı anlayışta olan her firmayı, sponsoru yazarım. Önemli olan isim değil, anlayış.

Tunga
14.06.2007, 18:59
Erman, sen anarşist misin yahu :D

Sponsor marş motoru gibi olmalıdır aslında. Yani ilk hareketi üretir ama sonunda yarışı sen yaparsın ve başarmak için iş sana kalmıştır.

Biz de sponsorluk "satın alma" gibi anlaşılıyor. Suç yanlış anlayanlarda değil, bu şekilde anlaşılmasına öncülük edenlerde. Türkiye'de sponsorlukla ilgili tek bir olumlu örnek veremiyorum.

Yeni Nazillispor, Yeni Afyonspor, vs.. gibi örnekler de yaşadık bu ülkede. Yeni Alo, Yeni OMO gibi. Bitmeyen ferahlık, özde temizlik :)

Gerçekten de özde temiz futbolumuz olmayacak bizim bence. Türkiye'de bir İLK olan kurumsallaşma çalışmalarını başlatan ve kamuoyunda büyük bir itibar kazanmış Trabzonspor, geri geri adım atıp "Paralı Başkan, Fakirler - iki çıplaklar Hamama" diyen taraftara sahip olabiliyorsa, sen ne desen boş.

İnsanı Trabzonspor'dan, futboldan soğutan bir zihniyet. Anlamsızlık.

Karşıyaka bundan rahatsız olursa, adım gibi eminim ki Ülker, bu sefer onlara da sahip çıkar ve aynen bizim avea ile yaşadığımız sıkıntıları yaşatırlar.

Bu anlayışa yakın zamana kadar "güce tapan" diyorduk. Sonra Şenol Güneş bir başka tamlamayı kattı literatürümüze: "Hukukun gücü değil, gücün hukuku".

Allah kahretsin!

Aslında neden konuşulmaz bilmiyorum ama taraftarımız ikiye bölünmüş durumda:

1- Gelenekselciler,
2- Yenilikçiler

İkisi de doğru değil tek başına. Tüm dünya fırıl fırıl değişirken "kökten gelenekselci" olmanın bir manası yok. Emme velakin, "herşeyimi satarım, değerlerimi de" diyen bir yenilikçilik de abes.

İkisini sentezleyip de ikinci bir devrim yaratacak birileri mi? Ben göremiyorum...

bordobluex
14.06.2007, 19:58
Başarısız olmuş ve düşmüş bir takım, yeniden süper lige çıkıyor hemde yasal bir yolla. Bu yasalarda bir yanlışda var da denilebilir :)

Can52
15.06.2007, 18:51
Başka enterasan örneklere bakacak olursak, Bursaspor zamanında ilk defa küme düştüğünde böyle bir uygulama yapmıştı.Bursaspor'un 2.ligdeki takımıda 1.lige çıkınca,gene ligde kalmışlardı...

Tam dogru degil , BUrsa ilk defa lige 2004 de düstü.
Bursanin 2.ligde B-Takimi vardi ve sampiyon oldular.
Ama takim cikmadi.....

O zamanda TFF nin bir acigi, simdiki gibi..
Bunlar daha önceden düsünülmezmi?

Badaloğlu
15.06.2007, 19:59
Tam dogru degil , BUrsa ilk defa lige 2004 de düstü.
Bursanin 2.ligde B-Takimi vardi ve sampiyon oldular.
Ama takim cikmadi.....

O zamanda TFF nin bir acigi, simdiki gibi..
Bunlar daha önceden düsünülmezmi?

Aslında buda doğru değil...Gerçi konumuz bu değil ama genede sırası gelmişken yazalımda yeni kuşaklar, bu liglerde zamanında neler olduğunu bilip,öğrensinler.

Bursaspor, Adapazarı'ndaki maçta Samsunspor'u yenmesine karşın İkinci Lig'e inerken, 1985-86 sezonunda da Sakaryaspor'a yenilerek düşmekten kurtulamamıştı.

Sakaryaspor'a 3-2 yenilen Bursaspor, düşen 4 takım arasında yer aldı. Ancak Bursaspor, Türkiye Kupası'nı kazandığı için statü gereği yeniden Birinci Lig'e geri döndü.
Daha sonra, Bursaspor, 1986-87 sezonunda da küme düştü.Ancak, Bursaspor, düşecek takımı belirleyen Boluspor-Malatyaspor maçında çıkan şike iddiaları üzerine Ankara Bölge İdare Mahkemesi'ne başvurdu. Bursaspor, mahkemenin kararıyla bir kez daha Birinci Lig'e döndü.

Ankaragücü olayında ise 2.ligdeyken Türkiye kupasını kazandığı için zamanın Cumhurbaşkanı Kenan Evren tarafından 1.lige alınmıştır...

Erman, etik kurallar konusunda senle aynı düşünceyi paylaşıyorum ama bir gerçek varki ülke futbolunda bence bu çok önemli.Özellikle bu sene göreceğimiz üzere 5 İstanbul,4 Ankara takımı var.Dünyada başka ülkelerde de böyle ama maalesef hiçbir yerde başkenti şampiyon olamayan bir ülke yok.Herşey İstanbul'un 3 kız kardeşi üzerine kuruldu.Rant bu 3 takım üzerinden tüm Türkiye'ye servis yapılıyor.

Ülker, neden oyuncularını Beşiktaş'a ya da Galatasara'ya vermedi'de, Fener'e verdi?Çünkü adamlar 100.yıllarını kutladıkları için bunu kendilerine rant olarak kullanmak istediler.Adamlar ne de olsa bu ülkede bir ürün üretiyorlar.

Oysa aynı Ülker Beşiktaş Cola Turka ve Cafe Crown Galatasaray olmak üzere diğerlerinde sanki şube adı gibi isimlerini verdi.Ama asıl distribitör firma Fenerbahçe Ülker olarak basket takımına tam destek sağlandı.Beşiktaş'a sponsor firma tarafından Delgado alınarak, Tunga'nın da, dediği gibi sponsorluk firmasını bir nevi satın almacı gibi öne sürdüler.Belkide mecbur bıraktılar bilemiyoruz.

Göztepe ya da karşıyaka ve Altay...İzmir'in Türk futbolunun bu köklü kulüpleri neden süper ligde yok!Çünkü sistem onların bu ligde olsalar bile uzun süre kalmalarına müsade etmiyor.Dedikya, rant 3 kız kardeş kulüp üzerinden dönüyor.

Tunga, bu arada yeni Adana seyahat, yeni Trabzon seyehat v.b. oluşumlarıda gördü:D

Tunga
15.06.2007, 22:40
............
Ankaragücü olayında ise 2.ligdeyken Türkiye kupasını kazandığı için zamanın Cumhurbaşkanı Kenan Evren tarafından 1.lige alınmıştır...
..............

Bir düzeltme de ben yapayım:)

O sezon ankaragücü sadece kupayı değil, benim gözlerimin önünde, 61. dakikada Nazmi'nin 35-40 metreden attığı frikik golü ile Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı da almıştı.

Kenan Paşa da kendi kupasını kazanan takımı 1. Lig'e yükseltti.

Ah be Şenol Hoca. Burnunun dibinden gol yemezdi de 35-40 metreden vurdun mu işte onu yerdi. Nasıl olur hala anlayabilmiş değilim :)

melodicforce
07.07.2007, 18:05
göztepe icin cok ve cok yazik oldu!
baya üzüldüm!!!
diyecek fazla birsey yok, herkez kendi sehri'nin arkasinda olmassa böyle olur iste! izmir'liler, kendi bölgenizi tutun lütfen! birakin su istanbul'u! tüm türkiye, herkez kendi sehrini/bölgesini tutsun!!!

KAHROLSUN BYZANS!!!!*

*gala-fener-bjk

ilhan
04.05.2008, 16:21
Ulucak Belediyespor'u 3-0 yenen Göztepe yarı finalde.

3.lige gümbür gümbür geliyorlar.

Çağatay_
04.05.2008, 16:59
Darısı Zonguldakspor'umuz un başına

denizgrsy
07.06.2009, 22:47
Göz Göz Göztepe :) bu güzel şehrin güzel semtinin güzel takımını süper lig de görmek istiyoruz ... başlığı tekrar düzenleyelim arkadaşlar ....03 Mayıs 2009 günü 2. Lige çıkmış bulunmaktadır

_SeRKaN_
07.06.2009, 23:37
Başlığı okuyunca ne olduda tekrar amatöre düştüler dedim...:)

denizgrsy
07.06.2009, 23:49
Ben bu takımı seviyorum...geçen iki ay İzmirdeydim , Göz Göz Göztepe ! sağolsun bir kardeşim atkılarını verdi . ..

Cem Akyüz
07.06.2009, 23:57
Senin yerin Turkcell Super Lig

ilhan
08.06.2009, 00:01
Geçenlerde gitmiştim maçlarına. :) Yok böyle bir taraftar. Ah şu taşkınlıkları olmasa tam süper olacak.

OYılmaz
10.06.2009, 13:44
Karşıyaka - Göztepe maçlarını özledik düşman olsakta Karşıyaka'sız Göztepe , Göztepe'siz Karşıyaka olmuyor g.. g.. g..tepe :) bir an önce Bank Asya'ya çıkın

Murat'
10.06.2009, 13:45
Seneyede birinci lige çıkarlar.

Hüseyin Bağdat
10.06.2009, 13:46
Göztepe'nin bir an önce süper lige çıkmasını isterim.İnanılmaz taraftarı var...

Misina
10.06.2009, 14:05
Tebrikler Göztepe

Cem Balcı
10.06.2009, 14:08
tebrikler göztepe...

ÜNAL
10.06.2009, 14:17
Süper Lig'e de çıksınlar,artık Trabzonspor maçlarını da canlı izleyelim yahu :D

Ksk'den gönlüm yanaydı ama ne zaman hakederler o zaman çıksınlar.:rolleyes:

Muhammet*
10.06.2009, 15:13
Süper lig'e bekleriz....

tuncay1984
10.06.2009, 15:18
seneye lig 1e bekleriz

karşıyakalı35,5
18.06.2009, 16:40
merak edenlere KARŞIYAKA-GÖZTEPE BELGESELİ
izmirde yaşamak nasıl bir duygu?
TÜRKİYENİN HER HANGİ BİR İLİNDE bakkala,okula,işe giderken hatta dolmuşta,otobuste,minibüste binerken her ansızın kavgaya girip kapışmanın sebebıdır göztepelı ve karşıyakalı bırının maç dışında tesadufende olsa yanyana gelmesı izlemek isteyenlere güzel 2 belgesel

ilki ''KÖRFEZİN AYIRDIGI BLADERLER BELGESELİ'' (AÇILAN SAYFANIN SONUNA DOGRU ININ BIRAZ VIDEO YU GÖRÜRSÜNÜZ.
http://www.kskmania.com/videolar/kor...iladerler.html (http://www.kskmania.com/videolar/korfezin-ayirdigi-biladerler.html)

ikincisi ''HAYTA BELGESELİ''
http://www.uniksk.com/v2/beklenen-belgesel/ (http://www.uniksk.com/v2/beklenen-belgesel/)

iyi seyirler...düşüncelerinizi belgesellerı ızledıkten sonraya bırakın

başlık açıcaktım belgesellere ama maalesef yenı uye oldugum ıçın acamadım yetkısı olan bırı konuyu baslık altında acıp göztepe portalından cıkarsa guzel olur.

Hüseyin İlkin
01.07.2009, 12:47
Göz-Göz Göztepe'yi severim.. :) Süper Lig'e yakışan bir takım olurlardı, bekleriz.

baho_61
07.07.2009, 12:48
bekliyoruz senı göztepe =)

InadınaGoztepe
11.09.2009, 12:57
Öncelikle selam Trabzonsporlu abi,kardeşlere
Bu ülkede endüstriyel futboldan en çok zarar gören biz olduk. Arada bazı arkadaşlar yazmışlar izmirliler takımlarına sahip çıkmıyor diye. Biz her zaman takımımıza sahip çıktık.Amatöre düştük 6.000-7.000 kişiyi topladık maçlarımızda.Evet fazla bir rakam değil ama 4 sene üst üste küme düşen bir takım,amatör kümede oynayan bir takım için süper bir rakam. Geçen sene 3.ligden 2.lige çıktık.Bu senede parola şampiyonluk.İlk 2 haftada 2 beraberlik aldık şanssız beraberliklerdi.Umarım süper lige geliriz. Sapına kadar da bizansa karşıyız. Geçen sene oynadığımız 3.lig maçlarından videolar paylaşıyorum...

Göztepe - Tepecik Belediye | Tribünsel özet
http://www.youtube.com/watch?v=yQDwHvtDWC0

Göztepe - İzmirspor | Atatürk Kapalı Omuz Omuza
http://www.youtube.com/watch?v=teWe6MJVAok

Amatör kümedeki playoff maçlarımızdan birinden.Ezik istanbul takımları için.
http://www.youtube.com/watch?v=AKLFpQW7U9A

Bu sene 26 otobüs ile gittiğimiz ilk Fethiye Deplasmanı.. İzmir-Fethiye arası 360 km. Otobüsler bedava değildi ayrıca.

http://www.youtube.com/watch?v=IbzvVsQC6uA

InadınaGoztepe
11.09.2009, 13:04
Bunlarda 3.ligde gittiğimiz deplasmanlardan bazıları... Kimileri kolayı seçer gider 90 liraya formasını alır bağlatır evine digitürk hayatında maçına gidemediği bizansı tutar.Biz ise perşembe günü 70 lira yol parası vererek,18 saat yol çekip Türkiye'nin diğer ucuna gideriz.

Bafra Belediye Deplasmanı

http://img12.imageshack.us/img12/1978/bafra.jpg (http://img12.imageshack.us/i/bafra.jpg/)

Kahramanmaraşspor Deplasmanı

http://img25.imageshack.us/img25/7699/kmsy.jpg (http://img25.imageshack.us/i/kmsy.jpg/)

ApoCaN28
11.09.2009, 13:20
Taraftarsız Süper Lig takımları yerine taraftarlı 2.lig takımlarını tercih ederim . . .

Murat GENEL
11.09.2009, 13:29
Hayatımda hiç İzmir'e gitmedim ama Göztepe'ye acayip sempati duyuyorum ve aynı onlar gibi Ksk'yi hiç sevmiyorum nedense:D

Süper Lig'e çıksalarda bi Göztepe taraftarı gelse buraya atkı falan alsam :)

ilhan
11.09.2009, 13:30
İnadınaGöztepe,

Hoş geldin kardeşim.

İçeride oynanan Bafra maçında kapalı üst tribündeydim. :)

Cengiz Çubukcu
11.09.2009, 14:25
İzmirde bana da en sempatik gelen takımdır Göztepe, en kısa sürede süper lige bekliyoruz :)

Mustafa ÖZDEMİR
11.09.2009, 21:47
göz göz gözümüz yollarda kaldı...

Kadir
11.09.2009, 21:51
İsyan Marşı

http://www.loxol.tv/videoizle_57e28460eaa5b2cb118e_Goztepe-isyan-Marsi

InadınaGoztepe
12.09.2009, 00:10
İnadınaGöztepe,

Hoş geldin kardeşim.

İçeride oynanan Bafra maçında kapalı üst tribündeydim. :)

Aleykum selam kardeşim :) Her zaman bekleriz. Diğer iyi dilek yollayan herkese teşekkürler. ;)

ilhan
12.09.2009, 00:27
Aleykum selam kardeşim :) Her zaman bekleriz. Diğer iyi dilek yollayan herkese teşekkürler. ;)

Eğer işleri ayarlayabilsem Fethiye'ye de gelecektim. Ama sanırım hep içerideki maçlar kısmet olacak. :)

Ha bu arada maçı hangi tayfayla beraber izliyorsun? Ben Yalı ile izlemiştim.

InadınaGoztepe
21.09.2009, 22:45
Yalı grubuyla izliyorum.Kapalının sağında.:)

Bu arada son Denizli Belediye maçının videosu. Her zaman bekleriz İlhan kardeşim.Birde bir zahmet başlığın adını Tff 2 | Göztepe diye değiştirirsek sevinirim.

http://www.youtube.com/watch?v=uLfIw6WbSVM

.....
26.09.2009, 14:12
SakarYALI

54

.....
26.09.2009, 14:20
Şu alemde TRABZONSPORUMDAN Sonra iki takım bilirim

SAKARYA-GÖZTEPE

:alkış:

Hüseyin İlkin
27.12.2009, 16:23
Göz Göz Göztepee

1-Akhisar
2-Turgutlu
3-Göztepe

şeklinde girilmişti son haftaya. Akhisar liderliği garantilemiş, Turgutlu deplasmanına gidecekti. Turgutlu, Göz Göz'ün iki puan önünde. Maçların sonucunu ancak şimdi görebildim;

Turgutlu 0-2 Akhisar
Tepecik 3-4 Göztepe

3-2 öndeyken, 82'de gol yiyip kısa süreli şok yaşayan Göztepe, 84'te atmış neyse ki. Bu sonuçların ardından da ikinci oldu Göztepe. Yükselme grubuna çıktı böylelikle. Oradan ver elini Bank Asya, inşallah. Akhisar'ın 10 kişiyle galip geldiğini de ekleyip, teşekkür edelim.

1- Akhisar : 43
2- Göztepe : 34
3- Turgutlu : 33

Ahmet Başkaya
27.12.2009, 16:28
Göztepe'ye de Tokat kadar sevindim hadi beraber Bank Asya'ya ...

reisoğlu61
27.12.2009, 17:33
tebrikler göztepe, yükselme grubunda basarilar

ilhan
27.12.2009, 17:35
Helal olsun şanlı Göztepe.
:)

Maç İzmir'de olsaydı gidecektim.

lazajan
27.12.2009, 18:36
göztepeyı .1 lıge beklıyoruzz

Hüseyin İlkin
27.12.2009, 21:59
http://www.goztepe.org.tr/pics/20091227_zafer1.jpg

http://www.goztepe.org.tr/pics/20091227_zafer2.jpg

http://www.goztepe.org.tr/pics/20091227_zafer4.jpg

Miraç Atalay Çiftçi
27.12.2009, 22:17
Zorda olsa...

ilhan
27.12.2009, 22:18
Bank Asya'ya çıksınlar kombine alıcam Miraç'ım. :) Sen de alırsın artık. :p

lazajan
27.12.2009, 22:22
göztepe ye basarıalr tekrar tekrar

POYRAZ
28.12.2009, 01:11
Göztepe'ye basarilar dilerim.:)

http://img212.imageshack.us/img212/8377/denizgucugoztepecopywz9.jpg

M.S.SOFU
28.12.2009, 03:31
haydi göz-göz
haydi kaf-kaf
bunu göztepe başlığında yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama
bu lige iki tane izmir takımı birinin -adı göztepe,diğeri karşıyaka-lazım
yoksa bu lig çok sıkıcı oluyor
neymiş i.b.b. imiş düşürün kardeşim taraftarsızlıktan
bu federasyon şehir takımlarını dşürüp,bütün herkesin 3 takımı tutmasını istiyor
yalaka federasyon....

mehmetali61_55
28.12.2009, 13:08
göztepeyi çok seviyorum belki sevgimin sebebi taraftarıdır kesinlikle süperligde yer almalı umarım bu sene bankasyaya çıkarlar

Saltuk Buğra
04.02.2010, 13:48
benim sıra arkadaşım göztepeli bu siteninde üyesi. istanbuldaki güngören maçına gittik beraber süperdi. bu arada dün olimpiyattaki ibb maçında gurbetçi gençlerin boynunda göztepe kaşkolu vardı.

Fatih Kuloğlu
06.02.2010, 12:33
Göztepeyi nası seviyosunuz anlamadım. Super ligdeyken deplasmana giderdik babamla yemediğimiz taş kalmazdı.İlk onları sonra bizi çıkarırlardı onalr stadın dışından taş atarlardı bize

ilhan
06.02.2010, 14:04
Göztepe taraftarıyla çok maç izledim. Play off maçlarına da elimden geldiğince gideceğim. Haygi Göz Göz :)

serkansdkasma
07.02.2010, 00:00
şampiyonluklar yakışır o şanlı taraftara cefayı çektiniz artık sıra sefa çekmede haydi göztepe gel artik şu süper lige

SDinc
13.02.2010, 18:46
Bank Asya'ya çıkarlarsa -ki inşallah çıkarlar- Karşıyakanın süper lige çıkmasın. Özledim Göztepe-Karşıyaka derbilerini.

pReN@_61
14.02.2010, 14:54
Güzel görüntüler

ilhan
14.02.2010, 19:47
Türk Telekom ile Göztepe maçını izlemek için İzmir'den Ankara'ya hareket eden Göztepe taraftarları, Manisa'nın Ahmetli ilçesinde mola verdikleri sırada bir büfeciyle tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine büfeci silahla ateş açtı. Olayda 1'i polis 4 kişi yaralandı. Büfeci ve oğlunun olay sonrasında firar ettiği öğrenildi.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine silahını çeken büfeci Ahmet K. rastgele ateş açtı. Açılan ateşte olaya müdahale eden emniyet güçlerinden polis memuru Mevlüt Yıldırım (35) ayağından, Göztepe taraftarlarından Cenk Şenözgür (33) göğsünden, Fevzi Çakmak (33) ve Behçet Şenözgür (27) ise ayaklarından yaralandı.

Yaralılardan Cenk Şenözgür'ün durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yaralılar Salihli ve Turgutlu'daki hastanelere kaldırıldı. Olay yerine Turgutlu ve Salihli ilçelerinden takviye polis ekipleri sevkedildi. Olay sonrası Göztepe taraftarlarını taşıyan otobüs Ahmetli İlçe Emniyet Amirliği otoparkına çekilirken, bazı taraftarların da ifadesinin alındığı öğrenildi.

Olayla ilgili olarak Ahmetli İlçe Kaymakamı Fuat Gürel yaptığı açıklamada, polis memuru ve taraftarların yaralanmasından dolayı üzgün olduğunu belirtti. Gürel, "Spora şiddet karışmaması gerekir. Yaşananlar üzüntü verici bir durumdur. Aldığımız son bilgilere göre bir taraftarın durumunun ağır olduğunu öğrendik. Büfe işletmecisi ve oğlu olay sonrasında işyerini terk ettiği bilgisini aldık. Arkadaşlarımız olayla ilgili çalışmalarına devam ediyor. Ahmetli gibi huzurun olduğu bir ilçede böyle bir olayın olmasından dolayı üzgünüz. Yaralılara acil şifalar diliyorum" şeklinde konuştu.

* * *

Geçmiş olsun Göztepe taraftarlarına ve polisimize.

kaan53
21.02.2010, 14:50
http://www.youtube.com/watch?v=xLq2yId4rWg
izmirin cevakar takımını bu bestesi için tebrik edarim en yakın zamanda süper ligde aramızda görmemiz dileğiyle.Şehrinin takımına sahip çıkan bütün takımlar değerlidir Göztepe bunların başında gelir

ilhan
21.02.2010, 14:51
Dün Göz Göz 1-0 kazandı ve yükselme grubundaki ilk galibiyetini aldı. Her maç kazanıp Bank Asya'ya yükselecek inşallah. :)

Vkgz
03.03.2010, 23:33
İzmir belediyesinin utancıdır izmir takımların hali. vereceksin destek kardeşim nasıl vermiyorsun. hadi destek vermiyorsun spora karışmam diye e hala sel alıyo koskoca şehri yağmur yağınca. ne işe yarıyorsun. sadece siyasi görüşten başkan seçilirse böyle olur

OYılmaz
08.03.2010, 00:58
Göztepe eline gelen fırsatları tepme Yükselme grubunda oynadığının farkına var

ilhan
25.04.2011, 00:03
Bu hafta kendi evinde oynayacağı maçı kazanırsa Bank Asya'ya yükselecek Göztepe.
Bekliyoruz.

bahadır2561
29.04.2011, 09:32
Seneye Bank Asya'da şenlik var :D

Göztepe-Karşıyaka-Altay-Buca

Alptuğ
30.04.2011, 11:31
Seneye Bank Asya'da şenlik var :D

Göztepe-Karşıyaka-Altay-Buca

zaten izmir takımlarından da bu beklenir buca dahi ders veremedi yaa
bank asyanın müdavimi olmaya devam etsinler

ilhan
30.04.2011, 17:26
Göztepe Bank Asya'da.

Fatih
30.04.2011, 17:27
Tebrikler bu gazla seneye Süper Lig'e çıkacaklarını düşünüyorum.:)

Çetocan
30.04.2011, 17:28
izmirde artık senlikler baslıyor desenize...

Koray
Desenize Bank Asya'da cümbüş var gelecek sezon :))

Batuhan
Tebrikler Göztepe! :)

Seneye Karşıyaka ile mücadele edecekler. Olay çıkar..

Cem Akyüz
30.04.2011, 17:30
Sevindim.Umarım süper ligde görürüz Göztepeyi

Misina
30.04.2011, 17:45
Gelecek yıl süper lige bekleriz.Hoşgeldin Göztepe

Kazım Uzunboy
30.04.2011, 17:47
Tebrikler Göztepe.

Emre B.
30.04.2011, 19:55
Bank Asya, Süper Lig'den daha zevkli olcak gibi :D.

Mustafa
30.04.2011, 20:08
Seneye Göztepe,Karşıyaka ve Altay süper lige çıkar umarım.

Ahmet Başkaya
30.04.2011, 20:51
Göztepeeeee !

İlker Akçay
30.04.2011, 21:13
Hoşgeldin Göz-Göz :) Ben işin Karşıyaka'sındayım :) Ama saygı duyulası,sevilesi camia hoşgeldin,seneye de Süper Lig'e bekliyoruz KAF-KAF ile birlikte :)

antagonist
30.04.2011, 22:13
"Issız,kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz!" gibi vurucu bir ifadesi olan İsyan Marşı'nı çok seviyorum. Hatta telefonumda bile kayıtlı.

Tebrikler Göztepe. Süper Lig'e de bekleriz.

Cemile
30.04.2011, 22:21
izmir'in kordonu hayli kavgalı günlere gebe. göztepe-karşıyaka-altay ve muhtemelen buca bank asyada olacak. izmir derbisi epey fazla, göztepe-karşıyaka maçları kavgasız bitmez. gerçi karşıyaka'nın maçları rakip kim olursa olsun pek normal geçmiyor.

Miraç Atalay Çiftçi
30.04.2011, 22:50
Semtimin takımı sonunda adını daha ileride yaşatacak.
Var ol Göztepe, Süper Lig'e layıksın.

macka61
30.04.2011, 23:07
tebrikler göztepe başarılar bank asyada

Sami Kuk
01.05.2011, 00:12
Sewindım adamlar küllerinden doğdu..

Seneye izmirden bir takım cıkar heralde..Göztepe,Altay,Karşıyaka,Buca . ..

Kesin birini cıkarırlar seneye izmir dayanısması olur...

Bakınca takımlara seneye manyak zevkli olucak..Rizespor çıktı çıktı bu sene yoksa işimiz zor

Mustafa ÖZDEMİR
01.05.2011, 00:23
tebrikler göztepe...

Özge
01.05.2011, 00:26
Tebrikler Göztepe.

DNA-TS
01.05.2011, 00:42
eskişehir oalyından sonra kimseye karşı bi sempati beslemiyorum.hoş gelmiş sefalar getirmiş...

Eren Karaahmetoğlu
01.05.2011, 01:49
Süper Lig'e 1 seneniz kaldı. Haydi hayırlısı.

ÇAĞDAŞ AYDIN
01.05.2011, 11:19
Doğup büyüdüğüm mahallenin takımı;
Göz Göz Göztepe
Göz Göz Göztepe
Göz Göz Göztepe
Göz Göz Göztepe

Emirhan Makul
01.05.2011, 11:23
Gerçekten çok duygulandım inşallah Süper lige çıkarlar bank asyaya hoş geldiler. Bu kadar eziyet çileden sonra inşallah süper ligde de şampiyon olurlar.

Hürgün Aygün
01.05.2011, 11:29
Artık zamanı geldi gerçekten Süper Lig'e de çıkar inşallah.Tebrikler Göztepe.

UmutBaykan
01.05.2011, 11:36
Adamlar hakediyor,tebrikler...

ApoCaN28
01.05.2011, 11:53
Süper Lige bekliyoruz Süper Lige :)

Vkgz
01.05.2011, 13:36
tebrikler ancak çaplarına göre devamlı! dolduracakları düzgün bir stada geçmeliler.

mit_o
01.05.2011, 14:47
Tebrikler Göztepe seneye de süper lige çıkarsın inşallah İzmir'in gerçek takımı seyircisiyle müthiş bir takım ;)

ilhan
01.05.2011, 14:48
İsyan marşını dün 40 bin kişi aynı anda söyledi. Yok böyle bir marş arkadaş..

KERİM
01.05.2011, 15:11
40.000 taraftar olduğu söyleniyor

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226602_10150278575334622_302587429621_9487728_5187 957_n.jpg

UNiVeRSeLoRD
01.05.2011, 21:38
İsyan marşını dün 40 bin kişi aynı anda söyledi. Yok böyle bir marş arkadaş..

Bizimkiler Bi MArş bile bilmiyolar adam akıllı sade Bordo mavi Şampiyon Trabzon Ulan göztepenin taraftarı kadar potansiyelimiz yok anasını ya....

JoKeR™
01.05.2011, 21:53
Bu takım süper lig e yakışır sonuçta mazili bir takım

Nizam
02.05.2011, 16:00
Hoşgeldin Aliağa belediyespor .

Badaloğlu
03.05.2011, 13:34
40.000 taraftar olduğu söyleniyor

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226602_10150278575334622_302587429621_9487728_5187 957_n.jpg

Burda bence 40.000'den daha fazla taraftar var. Helal olsun Göztepe'ye... Keşke bütün maçlarını böyle kalabalık bir taraftar önünde oynasa, keşke şu İzmir'de, İstanbul takımını tutan taraftar sayısı az olsa. Keşke İzmirliler sadece izmir'in takımlarına sahip çıksalar.

Neyse anlaşılan o ki, seneye Bank Asya'da 4 tane izmir takımı olacak Göztepe, Buca, Karşıyaka ve Altay... Bakalım İzmir şehri, bu 4 takımdan birini Süper lig'e çıkarabilecek mi?

Karadeniz takımları bu sene Giresun,Ordu,Samsun ve Rize olarak Bank Asya'da oynuyorlardı. Bu 4 takım arasından Samsun sıyrıldı, çıktı. Aslında biraz dikkatli olsaydı, Ordu ya da Rize takımlarından biri lig'i 2. bitirip şimdi Süper lig'e çıkmıştı...

O yüzden 4 tane takımın bulunduğu İzmir şehri bu avantajını çok iyi bir şekilde kullanmak zorunda. bank Asya'da bulunan 4 tane İzmir takımından biri bu şartlarda Süper lig'e çıkamayacaksa, hiç boşa masraf etmesinler. Ama ben Göztepe'nin önümüzdeki yıl süper lig'e çıkacak takımların en başında geldiğini düşünüyorum. Göztepe iyi olduğu sürece Karşıyaka'da iyi olmak zorunda hissedecektir kendini. O yüzden seneye Bank Asya, çok daha çekişmeli, kaliteli ve heyecanlı olacaktır.

Hoşgeldin Göztepe... İnşaallah süper lig'e de çıkarsınız...

Peleray
04.05.2011, 03:59
tebrikler göztepe. taraftarıyla süper ligi hakeden takımlardandır gözgöz.

irfan61
04.05.2011, 10:34
Seneye şenlik var Bank Asya'da :)

Hüseyin Bağdat
04.05.2011, 11:13
Tebrikler Göz Göz.

Ezeli düşmansınız ama seneye Karşıyaka ile birlikte süper lige gelmeniz dileğiyle...

Sacit
04.05.2011, 13:02
kendi takımlarına sahip çıksınlar yeter..
eziklere sempatileri olmasın..

seneye bank asya da gerilimi yüksek maçlar izleyeceğiz..

Sacit
19.09.2011, 22:10
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/09/18/fft11_mf1515964.Jpeg (http://javascript<b></b>:Ilerle())
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/09/18/fft11_mf1515967.Jpeg (http://javascript<b></b>:Ilerle())

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/09/18/fft11_mf1515968.Jpeg (http://javascript<b></b>:Ilerle())
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/09/18/fft11_mf1515981.Jpeg (http://javascript<b></b>:Ilerle())
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/09/18/fft11_mf1516030.Jpeg (http://javascript<b></b>:Ilerle())

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/09/18/fft11_mf1515947.Jpeg (javascript:Ilerle())

göztepe - karşıyaka maçı..

SADECETRABZON61
20.09.2011, 17:47
Göztepe taraftarı cok iyidi Umarım süper lige gelirler.

Sacit
01.11.2011, 15:48
Her zaman söylüyorum..

Göztepe ve Karşıyaka süper lig de daimi olmalıdır..
iki takımında taraftar potansiyeli çok fazla hatta inanılmaz derecede..
Yöneticilerin bu potansiyeli olumlu kullanmaları ve takımlarına sahip çıkmaları gerekiyor..

istanbul takımlarına karşı bizim yanımızda olmalılar, anadolunun yanında..

Murat GENEL
03.11.2011, 19:26
'O Gece Bu Gece' KSK'ya ait değil miydi ? eğer onlardan araklanmışsa ve derbide sopalı yapılmışsa yuh artık :)

Burçak
14.12.2012, 12:33
cGdXcga0ADQ#!

Helal olsun

Oğuz B.
12.05.2013, 17:53
Çok önemli bir maça çıkacak Göztepe. 1 puan yetiyor Göstepe'ye düşmemesi için.

Tavşanlı Linyit - Göztepe

Saat 18:00
Yayın: Trt Spor

Göztepe 37
Tavşanlı Linyit 35

Sacit
12.05.2013, 17:57
Göztepe ligde kalmalıdır, böyle bir taraftarı olan kulüp bu halde olmamalıydı

Cagdas Topal
12.05.2013, 19:45
Puhahaha Goztepe kumeye :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SADECETRABZON61
12.05.2013, 20:16
Göztepe düştü valla üzüldüm Böyle Taraftarı Olan takımlar düşmemeliydi.Yazık oldu taraftara..

Sacit
12.05.2013, 21:54
Göztepe taraftarı kulüp binasını ateşe verdi, Göztepe savaş meydanına dönmüş durumda

Giallorossi
12.05.2013, 22:21
Göztepe'ye yazik oldu keske kalsalardi.

zafer6161
13.05.2013, 08:52
valla maçı izledm..göztepeye yazık oldu.

düşmesini en son istediğim takım dı :(

Tayfun
13.05.2013, 09:01
Bu kadar taraftar desteğini arkasına alan takımın küme düşmesine üzüldüm doğrusu, taraftara yazık.

TAHSİN 61
13.05.2013, 12:09
Tavşanlı Geçen senede son maçta Kasımpaşa'yı yendi ve ligde kaldı. Göztepe ye yazık oldu.

zafer6161
13.05.2013, 13:21
DR8DC4mprEY#at=20

şu taraftara yazık

kopeli
13.05.2013, 13:30
Yazık gercekten,Adamlarda Süper seyirci var ama Yönetim yok.

SADECETRABZON61
15.05.2013, 23:35
Şuna bak ya adamlar bile bakıyor tribünde oturanlar.

http://www.youtube.com/watch?v=eyjSKwaQ4A0

zafer6161
16.05.2013, 11:01
......................

Courage
17.05.2013, 16:00
Muhteşem taraftar başarılı bir tarih ama beceriksiz insanların elinde kümeye düşmüş bir Göztepe.

En kısa zamanda Süper Lige çıkman dileğiyle.

Doğukan Uçan
27.05.2013, 19:02
süper ligde olmasını istediğim takımdır.

Süleyman50
04.07.2013, 10:33
renkleri farklı olsaydı keşke...

umitkaragoz1988
11.09.2014, 02:10
hem Karşıyaka hem göstepe süper ligi hakeden bir taraftar toplulukları var

Doğukan Uçan
30.09.2014, 15:29
cizre ile eşleşti kupada

OĞUZHAN061
23.11.2015, 22:39
Bu sezon göze hoş gelen oyunla s.lige çıkmayı hak ediyor.İnşallah karşıyaka ile beraber gelirler

Ozan Yılmaz
05.06.2017, 00:54
Yıllar sonra hoşgeldiniz tekrardan, umarım başarılı ve kalıcı olurlar, süper ligde İzmir takımı olması gerekliydi zaten. Tebrikler... (Başlık edit please)

sasone
05.06.2017, 01:00
Tebrikler Göztepe,o şehrin hakkını verin,önce kalıcı olun sonra da kafaya oynayın.

Manu61
05.06.2017, 01:02
Hoş geldiniz umarım ligde düşme tehlikesi yaşamazsınız ve kalıcı olursunuz. Tebrikler :)

13007

U.Sadıkoğlu
05.06.2017, 01:03
Hoşgeldin Göztepe. İstanbul takımlarının yataşspor edasıyla gidemeyeceği bir deplasman daha.

Umarım böyle takımların sayısı artar..

edimurphy_61
05.06.2017, 01:06
Güzel tribünleriyle lige renk katacaklardir. Tekrardan hoşgeldin Göztepe

Mustafa ÖZDEMİR
05.06.2017, 01:06
hoşgeldin izmir

Enaldo61
05.06.2017, 01:08
Döndüler...

https://www.youtube.com/watch?v=EwP4hUkrA74