PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yıldızlarımız Finalde 3-2 Mağlup Oldu.

cenk109
20.04.2007, 23:00
yıldız takımımız yarın (cumartesi) İstanbul Kasımpaşa Stadı'nda Beşiktaş'la final oynayacak. Maç 15.30'da başlayacak... Tribünleri dolduralım...

HALİT KARAKAŞ
20.04.2007, 23:03
şampiyon olacaklarına yüzde yüz inanıyorum,ve minikleri ,yıldızlarımızı seviyorum,bunlar bizim geleceğimiz,iyi olurlar inşallah,dualarımızı eksik etmeyelim,,,,:bmn:

cenk109
20.04.2007, 23:05
Dua elbette önemli ama desteklemeliyiz...

macka61
20.04.2007, 23:26
inşallah birinci olurlar tüm kalbimizle destekliyoruz

cenk109
20.04.2007, 23:30
Bari sezonu kupasız tamamlamayalım...

oguzkoc
20.04.2007, 23:32
haydin uşaklar göreyim sizi

Kasım Hilal
20.04.2007, 23:40
Hayırlı olsun..
Darısı abilerinin başına..
Yine bejeke ile karşılaşırız ve kupayı da alırız umarım o zamanda da.
Gençlere ise lafım olmaz zaten..
Onlar alır..

cenk109
20.04.2007, 23:41
Seni allah konuşturdu

okan6161
21.04.2007, 01:09
televizyon veriyormu bu maçı

sbay
21.04.2007, 01:46
bjk tv verebilir maçı.....inşallah alırız...

Erkin
21.04.2007, 02:34
bjk tv verebilir maçı.....inşallah alırız...

Evet genç takımların maçlarını veriyorlar genelde, umarız yayını vardır..

Kamil Çakmak
21.04.2007, 11:00
Yıldız takımımıza başarılar diliyorum. İstanbuldaki arkadaşlar yıldız takımımızı desleklemek için kasımpaşa stadına gidelim. Bizde uzaklardan kalbimiz onlarla.

eren_61
21.04.2007, 11:08
haydi arkadaşlar bu maçı alın ve şampiyon olun.dualarımız sizlerle

ilhan
21.04.2007, 11:22
Bu kupayı kazanıp Abilerinize ders verin uşaklar. Sizlere güveniyoruz.

SDanışmaz
21.04.2007, 12:24
Hadi koçLarımız göreLim sizi abiLerinize örnek oLun ;)

Özsu
21.04.2007, 14:35
Gençlerimize güveniyoruz..

pReN@_61
21.04.2007, 14:43
inşallah şampiyon olurlar...

Travelair
21.04.2007, 16:00
Skordan haberi olan var mı?

Talat YAVUZ
21.04.2007, 16:13
kasımpaşa stadına baglanıyorus dakıka ve skor lutfen:)

Remzi
21.04.2007, 16:40
Evet bu maçtan haber yok mu?

hüseyin1975
21.04.2007, 16:44
Basarilar dilerim. Insallah alirlar Kupayi

Emre B.
21.04.2007, 16:46
Keşke gitseydim.Maçı başka şehirde sanıyodum.

Mehmet Fatih Yavuz
21.04.2007, 16:46
maç ne alemde ???
skor alalım..:)

Koray
21.04.2007, 17:20
valla yaa maç ne alemde kimsenin haberi yokmu..

Travelair
21.04.2007, 17:38
İlk yarı 2-2, 2. yarı yediğimiz bir golle 3-2 yenildik

POYRAZ
21.04.2007, 17:39
İlk yarı 2-2, 2. yarı yediğimiz bir golle 3-2 yenildik
Bu macta kurtulamazlar. Vakti olanlar maca gitsinler.

macka61
21.04.2007, 18:01
Yıldızlar ikinci oldu
Nike Premier Cup 2006/07 Yıldızlar Türkiye Birinciliği finalinde İstanbul Kasımpaşa Stadı'nda Beşiktaş'la karşılaşan takımımız sahadan 3-2 mağlup ayrılarak ikinci oldu.

ilhan
21.04.2007, 19:22
Bu bile başarıdır.. Tebrikler Yıldızlarımıza.

Adem Erdoğan
22.04.2007, 00:11
1000den fazla takım içinden oraya kadar gelmişler.Büyük başarı ilerde daha ii olacaklardır.

Harun-61
22.04.2007, 00:17
1000den fazla takım içinden oraya kadar gelmişler.Büyük başarı ilerde daha ii olacaklardır.

ba$arilar...

umarim aralarindan bir F.Tekke, bir $enol Güne$, bir Yattara cikar
.

Hüseyin Çümen
22.04.2007, 03:24
buda büyük bi başarı tebrikler çocuklar

zafercalikoglu
23.04.2007, 16:07
tebrikler çocuklar

Egemen
23.04.2007, 16:25
gönül şampiyon olmalarını isterdi ancak 2.lik bile güzel. hele ki onca takımın içinden gelip.. teşekkürler..

capa
23.04.2007, 16:32
Şampiyonluk yakışırdı ama ne yapalım canları sağ olsun.İlerde A takımda da görürüz onları inişallah

POYRAZ
23.04.2007, 16:34
Kornerden yedikleri bir sanssiz gol yüzünden 2 olmuslar. Hakem büyük ölcüde maca tesir etmis, cocuklarin hakkini yemis. "Son dakika" isimli baslikta her sey acik acik yaziyordu.
Yine de o kadar takimin arasindan 2. olduklari icin tesekkürler cocuklar.

ahmettin
23.04.2007, 23:27
beşiktaş ın bizi 3:2 yendiği maçta beşiktaşın attığı 3 golün 2 sini trabzonlu bir çocuk atmış. 2 tane de bizim uşaklar attı beşiktaş şampiyon oldu vay bee..

FcTRABZONSPOR
24.04.2007, 12:15
Yine 3-2 bitti...:)Yenseydik güzel olurdu ama ilerisi için güzel bir ışık oldu bu 2.lik bize...İNŞALLAH başarılı futbolcular çıkar...

Travelair
24.04.2007, 13:03
Üzülmeyin çocuklar. Çalışmaya devam. Gelecek sizin

Ahmet AYDIN-28
24.04.2007, 13:37
maçın 2. yarısını tesadüfen bjktv de izledim. son dakikada yedik golü. diğer goller ilk yarıda olduğundan göremedim. Bizim forvette 10 numara var bi tane sanırım adı Hasan'dı. çok hareketli gördüm kendisini. Ayrıca orta saha da oynatan Akif (Hem top kesiyor hem atak başlatıyor) iyiydi. Bi de sağ kanatta Adem vardı. Aklımda kalanlar bunlar. Onların o son golünü atan çocuk çok iyiydi. Bişey Can dı galiba adı.

Naim
24.04.2007, 13:41
İstanbul’da Trabzon spor’a Yapılan

Herkesin Trabzonspor-Sakaryaspor maçı için Lig Tv yolunu tuttuğu bir günde, kardeşlerime, arkadaşlarıma, mıhlama-kuymak hatta ızgara davetlerine inat, Kasımpaşa’ya gideceğimi söyledim cümle aleme… Bin dört yüz yirmi yıldız takımı geride bırakıp, Nike Premier Cup 2006-07’de Yıldızlar Türkiye Birinciliği finaline yükselen, 92-93 doğumlu bu gençler izlenmeyi hak ediyordu. Rakibi de Beşiktaş’tı…

Dedim ya, Trabzonspor-Sakaryaspor maçıyla hemen hemen aynı saatteydi ve Trabzon’daki maçın şimdilik bir önemi yoktu… Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile, TFF AR-PEG Genel Koordinatörü Gündüz Tekin Onay dışında ağır bir izleyicisi olmayan maç. Çünkü, yıldız değillerdi sadece, kategorileri yıldızdı. Trabzon’dan Trabzonspor’dan kimi görürüm diye sağa sola bakınırken, yansıyan camdan kendimi gördüm… Hakkını yemeyelim, bazı Trabzonspor’lular yok değildi. Trabzonspor formasıyla tribünlerde yerlerini alanlar da yok değildi. Daha önceden tanıdığım bir başka Trabzon’lu ağabeymize de rastladım. Beraber oturduk maç izlerken, Beşiktaş’ın attığı gole sevindiklerini gördüm. Hayrola, ne oluyoruz? Yok dedi, elbette Trabzonspor’luyuz da, yeğen Beşiktaş’ta oynuyor, numarası da şu şu… Hmm… Hayırlısı olsun deyip geçtim… Bunları anlatırken maç da devam ediyor. Beşiktaş, sürekli atak halinde, Trabzonspor’un gençleri de, işin doğrusu top çevirerek rahat oynuyor. Maç ortada devam ediyor yani… 1-0 Trabzonspor öne geçiyor, 1-1 oluyor, sonra 2-1 Beşiktaş öne geçiyor. Ardından Trabzonspor’da 10 numaralı formayı giyen Hasan Ahmet Sarı, öyle güzel bir gol atıyor ki, benim de maçı izlediğim şeref tribünü ve basın tribününden , “Vaaaaavv!” diye bir ses çıkıyor.

Maçı kazanan, Nike Premier Cup 2006/07 Yıldızlar Türkiye birincisi olacak ama daha önemlisi, 17-21 Mayıs tarihlerinde Hollanda’da yapılacak, Avrupa Yıldızlar Şampiyonası’na katılacak. Yani, gidilecek yerde pek çok Avrupalı hocanın olacağı bu turnuvayı takip eder. Velhasıl, çocuklar vitrine çıkacak. Hollanda’nın da ötesi, Manchester’da yapılacak Dünya Şampiyonası… Neden Trabzonspor oraya gitmesin diye düşünerek maçı izlemeye devam ederken, tribünlere takılıyor gözlerim… Beşiktaş’ım benim…’ diye bağıran ve sayıca çok olan taraftarlara karşın ‘Trabzon, Trabzon’ diye bağıranların arasında Fenerbahçe formalı, Galatasaray formalı çocukları da görüyorum… Evet, onlar çocuk ama Beşiktaş yerine Trabzonsporlu’ların arasına girmeyi tercih etmişler.

Buraya kadar gözlemlerimi şimdi de meramımı anlatayım… Maç, 2-2, bitmesine 30 saniye falan var. Beşiktaş atağında, top auta çıkıyor, herkes orta alana doğru koşarken, maçın orta hakemi korner veriyor. O korner de maalesef gol oluyor… Trabzonspor Yıldız Takımı, Trabzon’a dönüyor, Beşiktaş, Hollanda’ya gidiyor. Beşiktaş’lı dostlarımız alınmasın ama hakem kararıyla oluyor bunlar… Aynı Lig Tv’de izlediğiniz sahneler… 13-14 yaşındaki genç dimağlar, genç Trabzonspor’lular, ‘Ama bu haksızlık’ diyerek orta hakemin yanına koşuyor ama ne faydası var ki. Ağabeylerine yapılan onlara haydi haydi yapılırdı. Maç bitti, işin plaket-madalya kısmına gelince ayaklandım.. O arada bir gazeteci dostuma, ‘Bari çocuklara yapmasınlar. Onlar, ‘hakemler, taraf tutar, İstanbul dışında şampiyon çıkmaz’ gerçeğiyle büyümesin bari’ deyiverdim… O da bana demesin mi, ‘Yıldırım ‘Demirören böyle istemiştir’ diye… ‘Buraya da mı el attılar?’ son cümlem oldu… Şimdi bu çocuklar, büyüyecek, 20’li yaşlara gelecek, sonra bu hakem de Süper Lig’de bir Beşiktaş-Trabzonspor maçında düdük çalacak… Daha bu yaşlarda haksız yenilgilere, hakem eyyamlarına alıştırılan çocuklar…

Avrupa’da, dünyada aynı turnuvalara hakemler, kulüpler ne kadar müdahil oluyordur bilmiyoruz ama bildiğimiz şu; haksızlık ağacı meyve vermez, verse de kimseye hayrı olmaz… Türk futbolu da, klasik olacak ama, bu kafalarla Türk fitbolu olarak kalır…! Haa, O Trabzon’lu ağabeymize ne mi oldu? Beşiktaş’ın kazandığı birincilik için havalara uçuyordu…

http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=6

FcTRABZONSPOR
25.04.2007, 12:09
Ne yapalım kardeşim bizim bi cesur başkanımız yokki masaya vuracak..Haksızlığa uğradığımız zaman hakkımızı savunacak!!!

WERTHeR
25.04.2007, 12:15
Gelecekteki umut ışıklarımızın ışığını söndürmeye çalışanların Allah müstehakını versin...

Ertuğrul ATALAY
25.04.2007, 20:11
Ben BJKTV de izledim(yönetime duyurulurrrrrrrrrrrrrrrrr........anlamazlar ya..)
son saniye golü yedik
evet uzatmalarda yedik o talihsiz golü
yıldızlarımıza tebrikler...

Travelair
24.05.2007, 11:34
İstanbul’da Trabzon spor’a Yapılan

Herkesin Trabzonspor-Sakaryaspor maçı için Lig Tv yolunu tuttuğu bir günde, kardeşlerime, arkadaşlarıma, mıhlama-kuymak hatta ızgara davetlerine inat, Kasımpaşa’ya gideceğimi söyledim cümle aleme… Bin dört yüz yirmi yıldız takımı geride bırakıp, Nike Premier Cup 2006-07’de Yıldızlar Türkiye Birinciliği finaline yükselen, 92-93 doğumlu bu gençler izlenmeyi hak ediyordu. Rakibi de Beşiktaş’tı…

Dedim ya, Trabzonspor-Sakaryaspor maçıyla hemen hemen aynı saatteydi ve Trabzon’daki maçın şimdilik bir önemi yoktu… Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile, TFF AR-PEG Genel Koordinatörü Gündüz Tekin Onay dışında ağır bir izleyicisi olmayan maç. Çünkü, yıldız değillerdi sadece, kategorileri yıldızdı. Trabzon’dan Trabzonspor’dan kimi görürüm diye sağa sola bakınırken, yansıyan camdan kendimi gördüm… Hakkını yemeyelim, bazı Trabzonspor’lular yok değildi. Trabzonspor formasıyla tribünlerde yerlerini alanlar da yok değildi. Daha önceden tanıdığım bir başka Trabzon’lu ağabeymize de rastladım. Beraber oturduk maç izlerken, Beşiktaş’ın attığı gole sevindiklerini gördüm. Hayrola, ne oluyoruz? Yok dedi, elbette Trabzonspor’luyuz da, yeğen Beşiktaş’ta oynuyor, numarası da şu şu… Hmm… Hayırlısı olsun deyip geçtim… Bunları anlatırken maç da devam ediyor. Beşiktaş, sürekli atak halinde, Trabzonspor’un gençleri de, işin doğrusu top çevirerek rahat oynuyor. Maç ortada devam ediyor yani… 1-0 Trabzonspor öne geçiyor, 1-1 oluyor, sonra 2-1 Beşiktaş öne geçiyor. Ardından Trabzonspor’da 10 numaralı formayı giyen Hasan Ahmet Sarı, öyle güzel bir gol atıyor ki, benim de maçı izlediğim şeref tribünü ve basın tribününden , “Vaaaaavv!” diye bir ses çıkıyor.

Maçı kazanan, Nike Premier Cup 2006/07 Yıldızlar Türkiye birincisi olacak ama daha önemlisi, 17-21 Mayıs tarihlerinde Hollanda’da yapılacak, Avrupa Yıldızlar Şampiyonası’na katılacak. Yani, gidilecek yerde pek çok Avrupalı hocanın olacağı bu turnuvayı takip eder. Velhasıl, çocuklar vitrine çıkacak. Hollanda’nın da ötesi, Manchester’da yapılacak Dünya Şampiyonası… Neden Trabzonspor oraya gitmesin diye düşünerek maçı izlemeye devam ederken, tribünlere takılıyor gözlerim… Beşiktaş’ım benim…’ diye bağıran ve sayıca çok olan taraftarlara karşın ‘Trabzon, Trabzon’ diye bağıranların arasında Fenerbahçe formalı, Galatasaray formalı çocukları da görüyorum… Evet, onlar çocuk ama Beşiktaş yerine Trabzonsporlu’ların arasına girmeyi tercih etmişler.

Buraya kadar gözlemlerimi şimdi de meramımı anlatayım… Maç, 2-2, bitmesine 30 saniye falan var. Beşiktaş atağında, top auta çıkıyor, herkes orta alana doğru koşarken, maçın orta hakemi korner veriyor. O korner de maalesef gol oluyor… Trabzonspor Yıldız Takımı, Trabzon’a dönüyor, Beşiktaş, Hollanda’ya gidiyor. Beşiktaş’lı dostlarımız alınmasın ama hakem kararıyla oluyor bunlar… Aynı Lig Tv’de izlediğiniz sahneler… 13-14 yaşındaki genç dimağlar, genç Trabzonspor’lular, ‘Ama bu haksızlık’ diyerek orta hakemin yanına koşuyor ama ne faydası var ki. Ağabeylerine yapılan onlara haydi haydi yapılırdı. Maç bitti, işin plaket-madalya kısmına gelince ayaklandım.. O arada bir gazeteci dostuma, ‘Bari çocuklara yapmasınlar. Onlar, ‘hakemler, taraf tutar, İstanbul dışında şampiyon çıkmaz’ gerçeğiyle büyümesin bari’ deyiverdim… O da bana demesin mi, ‘Yıldırım ‘Demirören böyle istemiştir’ diye… ‘Buraya da mı el attılar?’ son cümlem oldu… Şimdi bu çocuklar, büyüyecek, 20’li yaşlara gelecek, sonra bu hakem de Süper Lig’de bir Beşiktaş-Trabzonspor maçında düdük çalacak… Daha bu yaşlarda haksız yenilgilere, hakem eyyamlarına alıştırılan çocuklar…

Avrupa’da, dünyada aynı turnuvalara hakemler, kulüpler ne kadar müdahil oluyordur bilmiyoruz ama bildiğimiz şu; haksızlık ağacı meyve vermez, verse de kimseye hayrı olmaz… Türk futbolu da, klasik olacak ama, bu kafalarla Türk fitbolu olarak kalır…! Haa, O Trabzon’lu ağabeymize ne mi oldu? Beşiktaş’ın kazandığı birincilik için havalara uçuyordu…

http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=6

Rezalet!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/tribun280.jpgAvrupa Yıldızlar Şampiyonası’nda fırtına gibi esen Beşiktaş’ı gurbetçilerimiz durdurdu!
24.05.2007

Beşiktaş favoriydi
Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşmasında tribünlerde yaşanan çirkin olaylar Avrupa’da gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak Hollanda’da düzenlenen Avrupa Yıldızlar Şampiyonası’nda Beşiktaş Yıldız Takımı da neredeyse taraftarların kurbanı oldu... Oldukça başarılı bir performans sergileyen Kara Kartallar, grubundaki tüm maçları kazanmıştı. Turnuvanın üçüncülük maçında İsviçre’nin Basel takımıyla karşılaşan Beşiktaş, mücadelenin de favorisiydi. Genç Kartallar bu maçı kazanmaları durumunda ülkemizi Malezya’daki Dünya Şampiyonası’nda temsil edeceklerdi...

Hakem tatil etti
Ancak hesaplar tutmadı... Sahada büyük mücadele sergileyen ve elinden geleni yapan Beşiktaşlı futbolcuları durduran önce hakem, sonra taraftar oldu. Hakemin Siyah-Beyazlılar’a gösterdiği bir kırmızı kart sonrasında ortalık karıştı, gurbetçiler sahaya girdi. 0-0 devam eden maçta ortalık karışınca hakem hemen maçı tatil etti. Organizasyon komitesi de yaşanan tatsızlık üzerine Beşiktaş’ın 3-0 hükmen mağlubiyetine karar verdi. Bu arada Kara Kartal’ın sağ kanat oyuncusu Ömer, turnuvanın en iyi oyuncusu seçilerek taraftarların utancına mani oldu.

Orhan YILDIRIM

Etme bulma dünyası mı diyelim? Çocuklarımıza yazık oluyor, başka kimseye acımıyorum

Erkan
24.05.2007, 13:01
Yazik, cok yazik sonra da turk futbolu neden basarisiz... diyolar:(

Külünkoğlu
24.05.2007, 13:20
Bu yapılanları gören ve hiçbir şey yapmayan gözler mi Türk futboluna katkı sağlıyor.

A.Alper
24.05.2007, 13:22
biz hangi turnuvada 9-3 yenildik ??

SDanışmaz
24.05.2007, 17:12
ba$arilar...

umarim aralarindan bir F.Tekke, bir $enol Güne$, bir Yattara cikar
.

Çıkmasına çıkar da onLara sahip çıkan oLur mu?