PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İngiltere | Premier Lig

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27

Manu61
06.11.2016, 18:48
Liverpool'un oynadığı futbolu tarif etmek gerçekten çok zor. Müthiş bir seviyeye çıkardılar oyunlarını.

İngiltere liginde 2004 Arsenal takımından sonra bu kadar güzel futbol oynayan başka bir takım görmemiştim. Aman nazar değmesin diyelim.

ccd6167
06.11.2016, 19:02
Bütün goller kalite kokuyor.. Trabzonspor yönetiminin yerinde olsam bir tane genç hoca bulurum 1 sene boyunca liverpool a madrid maçlarını içeride dışarıda izletirim..

Fixtür avantajımız var denimiştik zaten.

U.Sadıkoğlu
06.11.2016, 23:36
Ne maçtı ama... Unutamayacağım bir gün oldu. :)

artvints
07.11.2016, 20:40
coutinho'nun şutları ders olarak okutulmalı, inter'le yaptığımız maçta oyuna girdiğini hatırlıyorum, 18 yaşında kıvırcık saçlı, sevimli bir çocuktu. iyi ki transfer olmuş, tempolu oyunda bütün özellikleri ortaya çıkıyor. böyle teknik çabuk oyuncuların varsa tempoyu yüksek tutacaksın.

Tuğrul
07.11.2016, 21:27
Klopp hocamın Liverpool'ını Pep'e versek orta sıralarda yer alır.

Bu taktiksel performansına şapka çıkarmak lazım. Hocanın elinin değmesi böyle birşey.

Bir Simeone, bir Klopp. Futbol aleminin iki dehası.

selcuk
19.11.2016, 22:47
88’ Tottenham Spurs 1-2 West Ham United
89’ Tottenham Spurs 2-2 West Ham United
91’ Tottenham Spurs 3-2 West Ham United

ccd6167
04.12.2016, 10:41
City bundan daha iyisini oynayamaz artık. İngilterede tika taka falan işe yaramaz.. Sen yaya toure gibi bana göre şu anda dünyanın en iyi dm ortasahası adamı yedek beklet sonra nasıl maçı kaybettim diye düşünürsün

Chelsea çok iyi top oynamıyor ama haddini bilerek oynuyor .. Bu kadro başka türlü oynamaz zaten.. Bize ne zaman gelecek böyle mantıklı iş yapan hoca merak ediyorum

Manu61
04.12.2016, 18:29
Liverpool deplasmanda 3-1 öne geçtiği maçta Bournemouth'a 4-3 mağlup oldu.

artvints
04.12.2016, 18:34
klopp da şımarmıştı zaten, conte forever :D

o değil de bir takım 2-0 öne geçmiş üstüne rakip nasıl 4 gol atar, bir maçta nasıl 7 gol olur hiç aklım almıyor. trabzonspor maçlarında olmuyor böyle şeyler. gol görmek falan imkansız, çok ciddiyetsiz bu ingilizler, efil efil top oynuyorlar.

Fatih Çelik
04.12.2016, 18:56
Klopp'te liderlik vasfı yok zaten ... :p

Manu61
04.12.2016, 21:15
Fellaini denilen gereksiz oyuncu Everton maçında 85. dakikada oyuna girdi ve 87. dakikada penaltı yaptı. Bunun kadar boş bir oyuncu görmedim.

Ayrıca United formasıyla 100. maçına çıkmış oldu gerçekten şaka gibi.

selcuk
04.12.2016, 21:24
https://pbs.twimg.com/media/Cy2hAPjVIAAhjEc.jpg:large

böyle teknolojinin....

bunun toleransi yokmu???????

artvints
04.12.2016, 21:31
Fellaini denilen gereksiz oyuncu Everton maçýnda 85. dakikada oyuna girdi ve 87. dakikada penaltý yaptý. Bunun kadar boþ bir oyuncu görmedim.

Ayrýca United formasýyla 100. maçýna çýkmýþ oldu gerçekten þaka gibi.

manchester ortasahasinin lanetlendigi gündür transfer edildiği gün. futboldan soğudum bu kazma uzun orta sahalar yüzünden. eskiden vitaminsizlerden şikayet ederdim ama bunlar daha kötü.

U.Sadıkoğlu
04.12.2016, 21:32
LiverpooR ve loser Mourinho'yu izlemek bu hafta keyifliydi :)

artvints
04.01.2017, 23:54
totthenam attı. chealse'nin dizilişi, oyuncu seçimi hoşuma gitmiyor ama liderler. 3 stoper sevmiyorum.

yorumsuz6117
05.01.2017, 00:18
Ula Liverpool..

Faruk BERBER
05.01.2017, 00:27
Adamlarda müthiş tempo var.

Wanyama'ya bakıyosun bizim Okay'dan Aytaç'tan iri adam. Canavar gibi koşuyor.

Manu61
05.01.2017, 00:47
Tottenham ilk maçta çok daha iyi oynamıştı ama 2-1 kaybetmişti. Rövanşı almalarına sevindim.

Manu61
05.01.2017, 00:50
totthenam attı. chealse'nin dizilişi, oyuncu seçimi hoşuma gitmiyor ama liderler. 3 stoper sevmiyorum.
Tottenham'ın 3'lü savunması için ne düşünüyorsun? Chelsea gibi her maç yapmıyorlar tabi :)

artvints
05.01.2017, 01:08
Tottenham'ın 3'lü savunması için ne düşünüyorsun? Chelsea gibi her maç yapmıyorlar tabi :)
onlar çift forvet gibi diziliyor en azından. merkezde eriksen dele alli wanyama üçlüsü heyecan veriyor. üç merkez orta saha çift hareketli forvet görmek her zaman mutlu etmiştir beni. juventus'taki düzen rahatsız etmezdi mesela, oradaki stoperler ayrı keyif veriyordu tabi.

bekte moses falan, iki net önlibero hoşuma gitmedi açıkçası. önde hazard willian costa üçlüsü olunca biraz daha iyi. sanırım çift yönlü merkez orta saha görmeyince canım sıkılıyor, dele alli, ramsey gibi.

hatlar birbirine çok yakın, önde de üç tane canavar olunca işliyor sistem. conte'den iyi bilecek değiliz ama orta sahada top kalmıyor gibi.

Manu61
05.01.2017, 01:30
onlar çift forvet gibi diziliyor en azından. merkezde eriksen dele alli wanyama üçlüsü heyecan veriyor. üç merkez orta saha çift hareketli forvet görmek her zaman mutlu etmiştir beni. juventus'taki düzen rahatsız etmezdi mesela, oradaki stoperler ayrı keyif veriyordu tabi.

bekte moses falan, iki net önlibero hoşuma gitmedi açıkçası. önde hazard willian costa üçlüsü olunca biraz daha iyi. sanırım çift yönlü merkez orta saha görmeyince canım sıkılıyor, dele alli, ramsey gibi.

hatlar birbirine çok yakın, önde de üç tane canavar olunca işliyor sistem. conte'den iyi bilecek değiliz ama orta sahada top kalmıyor gibi.
Conte 4'lü savunmayla lige başlamıştı ancak Liverpool ve Arsenal maçlarından sonra bu sistemle bir başarı elde edemeyeceğini anladı. 3'lü savunmaya geçtikten sonra Fabregas - Kante, Fabregas - Matic gibi ikilileri kullandı ön liberoda. Hatta bu üçünü aynı anda ilk 11 başlattığı maç hatırlıyorum City maçıydı galiba. Fabregas'ın olması lazım bir şekilde Matic - Kante olmuyor.

Marcos Alonso sol tarafta çok iyi iş görüyor ama dediğin gibi Moses biraz sırıtıyor gibi. Bence oraya bir adam almayı düşünüyordur Conte. Azpilicueta'yı ve İvanovic'i maç içinde o bölgede denedi ama verim alamadı.

Sertan Danışer
05.01.2017, 11:19
dün chelsea tottenhamdan maç boyu press yedi ve özellikle kaleden pasla oyun kurmaya çalıştığı zamanlarda ayağa oynayamadı ve uzun pas yapıp kaptırdı topları.her ne kadar 3-4-3 le 13 maçlık galibiyet serisi yakalamış olsalarda defansta azpi-luiz-cahill önlerinde moses-matic-kante-alonso ile toplamda 7 defans oyuncusuyla oynayıp ileriyi 3 kişiye bırakmak tutmadı tottenham karşısında.matic veya kanteden biri kesilip fabregas oynasa pas oranı artabilir.ayrıca willian gibi adamı niye bu kadar az kullanıyor anlamak mümkün değil.

Faruk BERBER
14.01.2017, 13:02
Diego Costa Conte ile kavga yapmış. Kadrodışı bırakılmış.

Çin'den astronomik teklif almış, ayrılmak istemiş. Belki değerlendirirler.

Manu61
15.01.2017, 18:35
Everton City karşısında 4-0 kazandı. Maç boyu City %70'in üzerinde bir topa sahip olma oranıyla oynadı ve daha fazla şut çekti.

Everton maç boyunca kaleyi tutan 4 şut çekti ve hepsi gol oldu.

Ayakları kötü diye Hart'ı yollayıp yerine Bravo'yu oynatınca böyle oluyor demekki.

Ali Can
15.01.2017, 19:13
Diego Costa Conte ile kavga yapmış. Kadrodışı bırakılmış.
Çin'den astronomik teklif almış, ayrılmak istemiş. Belki değerlendirirler.
Mükemmel bir haber, yollasınlar hemen.

Chelsea puan kaybı yaşayıp yarıştan kopabilir böyle bir hamle ile

Tolga
15.01.2017, 21:37
Ayakları kötü diye Hart'ı yollayıp yerine Bravo'yu oynatınca böyle oluyor demekki.

Bu yorum bana çok tanıdık geliyor :o

artvints
18.01.2017, 12:00
http://tr.beinsports.com/haber/iste-chelseanin-sirri-cozuldu

Ahmet Kara
21.01.2017, 17:09
Liverpool sırf bu defansı yüzünden şampiyonluk yarışından kopacak.

Hakan
23.01.2017, 09:49
Ryan Mason iyiymiş,sevindim.

ccd6167
24.01.2017, 09:49
Kötü bir seri yakaladık.. 3 maçtır g yok..

Bu sene artık ilk 3 hedeflicez.. Chelsea ye helal olsun diyorum.. 2-3 maç puan kaybı yaşarlarsa lig yine kafa kafaya gelir

selcuk
24.01.2017, 16:38
https://pbs.twimg.com/media/C28Hp3DXAAEoDXg.jpg

Manu61
24.01.2017, 17:28
https://pbs.twimg.com/media/C28Hp3DXAAEoDXg.jpg

Payet kendisini duyulan sempatiyi bitirmeyi başardı. Hatta en fazla nefret edilen oyunculardan oldu. Ronaldo'ya yaptığı faulden sonra toparlayamadı.

Son yaptıklarıyla tüyü dikmiş oldu. Bir futbolcu neden böyle saçma açıklamalar yapar bilmiyorum iyice batırdı.

selcuk
28.01.2017, 21:24
#saltbae premier lige ulasti

böyle giderse nusr-et Türkiyenin en büyük markalarindan olur

https://pbs.twimg.com/media/C3RvY-pWMAEHMor.jpg

U.Sadıkoğlu
29.01.2017, 22:27
Salı günü Watford'u yenersek L'Pool da bir güzellik yaparsa fark 5'e düşüyor haftaya Cumartesi Stamford Bridge'deyiz. Bakalım neler olacak Salı günü stadyumda olacağım Trabzon kazandığına göre 3 puan banko :)

Ufuk
01.02.2017, 01:06
Maç bitti. İki hocada tüm oyuncuları tebrik etti tek tek. Oyuncular taraftara gitti. Hepsini gösterdiler. Kameraman neredeyse soyunma odasına bile girecekti. Bizde maç bitiyor. Hakem elini havaya kaldırıyor, indirmeden jilet reklamı giriyor. 10 saniye. Sonra yayın geri geliyor. Aha orada bir şeyler oluyor. Hop 15 saniyelik tekerlek reklamı.

Maçtan sonra kavga çıkıyor herkes birbirine giriyor. Millet ne oluyor orada falan derken hop reklam giriyor. Reklam önemli tabi. Sonra yayın geri dönüyor, evet sayın seyirciler 2 sarı 1 kırmızı 1 de ölü var.. Lig Tv'nin adı değiştiği zaman kalitesi de değişir diye düşünmüştüm ama daha da düşürdüler seviyeyi. Yazık valla.

Faruk BERBER
01.02.2017, 01:25
salı günü watford'u yenersek l'pool da bir güzellik yaparsa fark 5'e düşüyor haftaya cumartesi stamford bridge'deyiz. Bakalım neler olacak salı günü stadyumda olacağım trabzon kazandığına göre 3 puan banko :)

yenemedi

:)

Ahmet Kara
01.02.2017, 01:36
J. Klopp maçın en kötüsü Firmino'yu oyunda tutarak 2 puan kaybetti , yakıştıramadım kendisine. Chelsea adım adım şampiyonluğa.

Bu arada Wenger yallah Arabistan'a , yeter artık.

Faruk BERBER
01.02.2017, 01:38
Chelsea puan kaybetse de, arkasındaki takımlar çok takılıyor. Ard arda 3 hafta kazanan yok heralde :)

Manu61
01.02.2017, 02:00
Salı günü Watford'u yenersek L'Pool da bir güzellik yaparsa fark 5'e düşüyor haftaya Cumartesi Stamford Bridge'deyiz. Bakalım neler olacak Salı günü stadyumda olacağım Trabzon kazandığına göre 3 puan banko :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ai7euSTQIMk

U.Sadıkoğlu
01.02.2017, 11:19
Hayatımda böyle aptalca bir kadro seçimi görmedim Walcott 3 gün önce hattrick yaptı adamı yedek başlattı Bellerin muazzam oynadı o da dün yedekti orta sahada adam hala ramsey'i deniyor hücum Ox girdikten sonra takım tek kale Watford'u hapsetti sonuç olarak şampiyon %80 chelsea olur gibi duruyor biz bu hafta Stamford da kazansak bile 2 hafta sonra içeride saçma sapan bir takıma kaybederiz wenger takımı mental olarak maça hazırlayamıyor ve motive edemiyor ayrıca saçma sapan kadro tercihleriyle beraber sonuç bu. Dün stadyumda kadro açıklandığında zorlanacağımızı direk anladım fakat watford'un extrem performansı işi bitirdi ikinci yarı tek kale oynadık ama nafile bir direk 2 pozisyon var. Arsenal isen şu maçı 4-1 bitirmen gerekirdi maçtan sonra tribündeki insanlarla yaptığımız değerlendirmede hepsini Simeone'ye ikna ettim :)

Fatih Çelik
01.02.2017, 11:32

Adi firmino . Bu adamlarla şampiyon olunmaz gardaşum yau.

selcuk
01.02.2017, 16:37
Hayatımda böyle aptalca bir kadro seçimi görmedim Walcott 3 gün önce hattrick yaptı adamı yedek başlattı Bellerin muazzam oynadı o da dün yedekti orta sahada adam hala ramsey'i deniyor hücum Ox girdikten sonra takım tek kale Watford'u hapsetti sonuç olarak şampiyon %80 chelsea olur gibi duruyor biz bu hafta Stamford da kazansak bile 2 hafta sonra içeride saçma sapan bir takıma kaybederiz wenger takımı mental olarak maça hazırlayamıyor ve motive edemiyor ayrıca saçma sapan kadro tercihleriyle beraber sonuç bu. Dün stadyumda kadro açıklandığında zorlanacağımızı direk anladım fakat watford'un extrem performansı işi bitirdi ikinci yarı tek kale oynadık ama nafile bir direk 2 pozisyon var. Arsenal isen şu maçı 4-1 bitirmen gerekirdi maçtan sonra tribündeki insanlarla yaptığımız değerlendirmede hepsini Simeone'ye ikna ettim :)

wenger giderse bence arsenal iyice tökezler
halinize sükür edin

sahibiniz bir seyh mansour veya abramovic degi, su an milyarlari la rams e yatirdi

ben arsenalden gelen 5-6 yilda birsey beklemiyorum
belki kroenke takimi satarsa, adam kulübü basarili yapmaya ugrasmiyor, iyi para kazandigi sürece memnun durumdan.

Manu61
01.02.2017, 17:26
Watford İghalo için Çin'den gelen 40 milyon dolarlık teklifi kabul etmemişti. İghalo geçen sene müthiş oynamıştı ama bu sene tam bir Hyun Suk performansı gösteriyordu.

Bu sefer Çin'den gelen 23 milyon dolarlık teklifi kabul ettiler.

Yiğit SARI
01.02.2017, 21:07
Henry'den ötürü Arsenal'e oldum olası bir sempatim var. Onun dışında Manu'yu destekliyorum fakat halleri ortada. Elimizi attığımız dal kuruyor :D

https://www.youtube.com/watch?v=7AQEfZjxSuI

O2'li bir Arsenal forması bulsam baya sevinirdim heralde.

Fatih Çelik
01.02.2017, 21:47
halinize sükür edin

sahibiniz bir seyh mansour veya abramovic degi, su an milyarlari la rams e yatirdi

belki kroenke takimi satarsa, adam kulübü basarili yapmaya ugrasmiyor, iyi para kazandigi sürece memnun durumdan.

Şu bir gerçek ki Arsenal'in şu kadrosunu kafaya oynatabilecek sayılı adamlardan biri Wenger belki de tek kişi. Ama Arsenalliler Conte ve Pochettino'yu gördükten sonra eldekine şükretmekten vazgeçti :)

U.Sadıkoğlu
01.02.2017, 22:35
halinize sükür edin

Kroenke kulübün başkanı değil sadece %29 oranında hissesi var futbola karışma yetkisi yok sadece bir iş adamı. Arsenal yönetim kurulu kulüp başkanı Keswick ile beraber hisselerin %45 küsürüne sahip ayrıca diğer hissedarlar hisselerini devretmek isterlerse öncelik onların yani kulübün sahibi yönetim kurulu.

Bunun yanında kulübün ekonomisi muazzam bizim futbol kulüplerinin bir sezonda kazandığı hasılatı Arsenal sadece birkaç günlük ürün satışından kazanıyor. Bildiğiniz üzere dünyanın en zengin kulüpleri listesinde her zaman Barça-Madrid ikilisinin akabinde sayılan kulüplerin başında gelir Arsenal. Ödediğimiz maaşlar ortada iken ekonomik bağlamda kulübü sıkıntıya sokacak bir futbolcu veya transfer dünyada yok Arsenal futbol kulübü Messi ve Ronaldo'yu aynı anda transfer edebilecek maddi güce sahip ekonomik verileri açıp bakabilirsiniz.

Akabinde Wenger'e gelelim 2004'ten beri ne yaptı Wenger? Kaç kupa kazandık 12 yıl oldu tam 12 yıldır FA Cup'tan başka bir başarı yok futbol çok değişti rakiplerin Klopp, Conte, Mourinho ama senin hala bir B planın yok saçma sapan kadro tercihleriyle hala eski sisteminle futbol oynamaya çalışıyorsun ve gol yiyene kadar müsabakaya müdahele etme gereksiniminde dahi bulunmuyorsun Wenger iyi hoca mı? Evet ama artık Arsenal için değişimin vakti geldi zira her sezon bu aşamaya gelip havlu atmaktan taraftara gına geldi.

U.Sadıkoğlu
01.02.2017, 22:36
Şu bir gerçek ki Arsenal'in şu kadrosunu kafaya oynatabilecek sayılı adamlardan biri Wenger belki de tek kişi. Ama Arsenalliler Conte ve Pochettino'yu gördükten sonra eldekine şükretmekten vazgeçti :)

Fatih git ders falan çalış :)

Fatih Çelik
01.02.2017, 22:42
Fatih git ders falan çalış :)

Loser diye diye adamı loser ettimiz bence ölene kadar kalmalı :D

U.Sadıkoğlu
01.02.2017, 22:44
Loser diye diye adamı loser ettimiz bence ölene kadar kalmalı :D

Oğlum adamı mukayese ettiğin teknik direktörüler futbol oynarken herif takım çalıştırıyordu :D

Fatih Çelik
01.02.2017, 22:55
Oğlum adamı mukayese ettiğin teknik direktörüler futbol oynarken herif takım çalıştırıyordu :D

Boynuz kulak ilişkisi :D

selcuk
02.02.2017, 00:18
Kroenke kulübün başkanı değil sadece %29 oranında hissesi var futbola karışma yetkisi yok sadece bir iş adamı. Arsenal yönetim kurulu kulüp başkanı Keswick ile beraber hisselerin %45 küsürüne sahip ayrıca diğer hissedarlar hisselerini devretmek isterlerse öncelik onların yani kulübün sahibi yönetim kurulu.

Bunun yanında kulübün ekonomisi muazzam bizim futbol kulüplerinin bir sezonda kazandığı hasılatı Arsenal sadece birkaç günlük ürün satışından kazanıyor. Bildiğiniz üzere dünyanın en zengin kulüpleri listesinde her zaman Barça-Madrid ikilisinin akabinde sayılan kulüplerin başında gelir Arsenal. Ödediğimiz maaşlar ortada iken ekonomik bağlamda kulübü sıkıntıya sokacak bir futbolcu veya transfer dünyada yok Arsenal futbol kulübü Messi ve Ronaldo'yu aynı anda transfer edebilecek maddi güce sahip ekonomik verileri açıp bakabilirsiniz.

Akabinde Wenger'e gelelim 2004'ten beri ne yaptı Wenger? Kaç kupa kazandık 12 yıl oldu tam 12 yıldır FA Cup'tan başka bir başarı yok futbol çok değişti rakiplerin Klopp, Conte, Mourinho ama senin hala bir B planın yok saçma sapan kadro tercihleriyle hala eski sisteminle futbol oynamaya çalışıyorsun ve gol yiyene kadar müsabakaya müdahele etme gereksiniminde dahi bulunmuyorsun Wenger iyi hoca mı? Evet ama artık Arsenal için değişimin vakti geldi zira her sezon bu aşamaya gelip havlu atmaktan taraftara gına geldi.

kroenke cogul hisseyi aldigini saniyordum, son durumu okumamisdim, olsun bir bulastiysa devam eder bence...

ramsde cektiklerimizi arsenalada yasatir, hanimi emirates´e walmart acmadan durmaz o herif

ekonomisi iyi olsada bunu transfer icin kullandiginiz görülmedi, elinizdekini bile tutamadiniz bugüne kadar.
para olmasi baska bisey, o parayi sportif basariyami harcadigin yoksa hisse sahiplerine kar payi olarak dagittigin önemli olan.

özil ve sanchez disi transfere yüklü para harcandigini görmedim ben.

tabi senin kadar takip etmiyorum ama gördügüm kadariyla fergusonun biraktigindan sonraki halinden daha agir olur sizinki.

U.Sadıkoğlu
05.02.2017, 16:39
Chelsea işi bitirdi fazlasıyla hakettiler bizim moruk anca seyretsin. :)

castillo61
05.02.2017, 20:29
Chelsea işi bitirdi fazlasıyla hakettiler bizim moruk anca seyretsin. :)
moruğun fazla suçu yok
Arsenal'in kadrosu şampiyon olamaz
Tottenham'ın bile kadrosu daha ideal

Manu61
05.02.2017, 21:05
moruğun fazla suçu yok
Arsenal'in kadrosu şampiyon olamaz
Tottenham'ın bile kadrosu daha ideal
%100 moruk suçludur. Kadroyu kuran transferleri yapan kendisi zaten. Arsenal taraftarı yıllardır ''harca artık şu parayı'' diyor ama adam moruk işte laf anlamıyor :)

Yaptığı kadro tercihlerine girmek istemiyorum zaten ne yaptığını artık kendisi bile bilmiyor. Ancak bu takıma forvet almamak ihanettir.

Zamanında Benzema ve Higuain fırsatları vardı ama sen Giroud ile oynamaya çalışıyorsun süper. Attığı gollere rağmen takımına bu kadar fazla zarar veren başka bir forvet yoktur.

Seneye iyi bir forvet + sol bek al bu takım kafaya oynar.

Fatih Çelik
05.02.2017, 21:21
%100 moruk suçludur. Kadroyu kuran transferleri yapan kendisi zaten. Arsenal taraftarı yıllardır ''harca artık şu parayı'' diyor ama adam moruk işte laf anlamıyor :)

Yaptığı kadro tercihlerine girmek istemiyorum zaten ne yaptığını artık kendisi bile bilmiyor. Ancak bu takıma forvet almamak ihanettir.

Zamanında Benzema ve Higuain fırsatları vardı ama sen Giroud ile oynamaya çalışıyorsun süper. Attığı gollere rağmen takımına bu kadar fazla zarar veren başka bir forvet yoktur.

Çok övülen chelsea'den aşağı kalır bi kadro yok. Forvet çok fark ediyor tabi. Costa gibi bir azman var ek olarak.

castillo61
05.02.2017, 21:24

transfer konusunda haklısın
tam anlatamadım ama benim itirazım
bu kadrodan şampiyonluk beklenmesine:)

ayrıca listeye 1 tane de dinamik
orta saha şart
Xhaka'ya ısınamadım, Ramsey ile yola çıkılmaz

Manu61
23.02.2017, 16:32
2 gün önce FA Cup 4. turunda Sutton United - Arsenal maçı vardı. Arsenal 2-0 kazandı ama maça Sutton United takımının yedek kalecisi Wayne Shaw damgasını vurmuştu.

Wayne Shaw 83. dakika oynanırken yedek kulübesinde yemek yemişti ( turta olduğu söyleniyor ) ve baya gündem olmuştı. Shaw 44 yaşında ve 125 kilo.

Maç sırasında komik bir olay gibi gelmişti ama daha sonrasında olanlar oyuncunun kariyerini bitirdi.

Maç başlamadan önce bir bahis şirketi kaleci Shaw'un maç içinde yemek yiyip yiyemeyeceği konusunda bir bahis açmıştı. 1'e 8 verdiği söyleniyor bu bahisin.

Shaw'un böyle bir bahis olduğunu önceden bildiği anlaşılınca kulüp kendisiyle yolları ayırdı.

12418

12419

Osman Seran
23.02.2017, 23:16
Leicester City, Claudio Ranieri'nin görevine son vermiş. Bu kadar kolay olmamalı bence.

http://www.bbc.com/sport/football/39070927

Ecthelion
28.02.2017, 00:17
Leicester üçledi Liverpool karşısında

Ahmet Kara
04.03.2017, 20:38
Arsene Wenger go home.

castillo61
04.03.2017, 20:44
kadroya bakıyorum
Arsenal logosunu görmesem
Kristıl Palas falan zannederim

yazık

Faruk BERBER
14.03.2017, 17:58
Muhabir: "Arsenal taraftarlarına güle güle diyecek misiniz?"

Arsene Wenger: Nereye gidiyorlar?

Manu61
18.03.2017, 17:22
İstifa da bir hizmettir Arsene efendi :)

castillo61
27.04.2017, 11:06
Tottenham (Gol Av. 47):

Arsenal
West Ham (D)
ManU
Leicester City
Hull City

Chelsea (GA 40):

Everton (D)
Middlesbrough
West Brom(D)
Watford
Sunderland

Chelsea 2 beraberlik
Tottenham 5/5
Pochettino hodjam seninleyiz

Ecthelion
07.06.2017, 22:38
https://twitter.com/TurkSporTV/status/872410749301399552
Ne zaman böyle şeyler yapacak takım olacağız acaba???

artvints
13.06.2017, 05:57
https://twitter.com/TrollFootball/status/867351020787179520

artvints
14.06.2017, 13:03
tolisso da gitti çare veratti. herrera ile bir yere kadar. uzun oyuncu almak da yasak ona göre.

Faruk BERBER
03.07.2017, 14:43
13347

John Terry, Aston Villa ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Manu61
04.07.2017, 21:19
Taraftarın büyük ısrarına rağmen Van Gaal'in 2.5 milyon euro karşılığında Burnley'e sattığı Michael Keane 34 milyon euro karşılığında Everton'a transfer oldu.

United bu satıştan 8-9 milyon euro gibi bir pay alacak. Everton çılgınca para harcamaya devam ediyor.

13368

Ecthelion
06.07.2017, 17:24
United Lukaku'yu £75M karşılığında transfer etmiş.Everton maliyeti çıkardı ama gol anlamında ne yapacaklar orası muamma??

artvints
07.07.2017, 01:52
lacazette iyi oldu, mahrez de iyi olur. sanchez ve mesut kalsın bir zahmet.

manu yine izbandut gibi adam aldı, nerede nistelrooy inceliği neyse artık hayırlı olsun.

Faruk BERBER
07.07.2017, 01:53
artvints Arsenal kimi alırsa alsın olmayacak gibi ya, sanırım hocadan ötürü :)

artvints
07.07.2017, 02:01
@artvints (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=43669) Arsenal kimi alırsa alsın olmayacak gibi ya, sanırım hocadan ötürü :)
olsun diye değil ama güzel futbol izleriz. iki sol ayaklı hazırlayan, iki sağ ayaklı bitiren, ramsey de sakatlanmazsa maçlarını kaçırmam. arkada da bellerin var. arsenal eskisi gibi winner stoper ve önlibero almadığı için olmuyor.

ben zaten united'ı tutuyorum azcık ucundan ama hiç izlenecek gibi değil.

selcuk
10.07.2017, 01:15
man.u. yeni transferi lukaku altyapida u13 zamanlarindan bu resim

https://scontent.fvie2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19961571_1429097327177774_529833224850070263_n.jpg ?oh=f5e4853efa4f1f96170be36e8d61ac1a&oe=5A0E4442

Hasan Yılmaz
06.08.2017, 17:52
Arsenal bu sezon kafaya oynar, Chelsea'nın işi çok zor sıkıntı yaşayacaklar.

Hasan Yılmaz
06.08.2017, 18:23
13988

Arsenal ezeli rakiplerinden Chelsea'yi Community Shield kupasında normal süresi 1-1 eşitlikle sona eren karşılaşmayı penaltı atışlarıyla 4-1 mağlup ederek sezona kupayla başladı.

Faruk BERBER
06.08.2017, 18:25
Arsenal'i çok beğendim ben, bu kadroya rağmen.

Muhtemelen eklenecek yedekten gelecek oyuncular var. Ama Chelsea'yi de çok gömmemek lazım şimdiden :)

Hasan Yılmaz
09.08.2017, 08:21
İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Southampton Gabonlu futbolcu Lemina ile 5 yıllık anlaşma sağladı. Geçen sezon Torino ekibiyle 29 maçta forma giyen Mario Lemina bu karşılaşmalarda 1 gol, 1 asistlik bir performans sergiledi.

14042

Hasan Yılmaz
09.08.2017, 08:23
Watford, Fluminense'den genç forvet Richarlison'u £11m'a kadrosuna kattı ve futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

14043

Hasan Yılmaz
09.08.2017, 08:25
West Ham, İsveç ekibi Halmstads'dan 18 yaşındaki Karadağlı orta saha Sead Haksabanovic'i kadrosuna kattı.

14044

Ahmet Kara
11.08.2017, 21:48
Premier Lig güzel başladı.

artvints
11.08.2017, 22:19
Arsenal ilk maç evinde yenilmese olmaz zaten, gelenek oldu. Bir maçi da çevirin artik.

selcuk
22.08.2017, 09:56
bu süper

4 years later.

https://pbs.twimg.com/media/DHyKgKhXgAEfYAK.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DHyKgKPW0AA5_i7.jpg

İlkhan
22.08.2017, 11:02
bu süper

4 years later.

https://pbs.twimg.com/media/DHyKgKhXgAEfYAK.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DHyKgKPW0AA5_i7.jpg

İlk fotoda Rooney'in poposunun arkasında altta sırıtan herif; ikinci fotoda Rooney'in arkasında Puma hoodie'li herif.

Ufuk
22.08.2017, 11:14
Çok güzel harbiden :)

Cem Balcı
24.08.2017, 13:27
Wayne Rooney, İngiltere Milli Takımı'nı Bıraktı

https://i1.wp.com/www.londragazete.com/www/wordpress/wp-content/uploads/2017/08/wayne-rooney-cropped_ulto3rbjeejq1n72lgtidf8o8.jpg?resize=500%2 C350

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton'da forma giyen Wayne Rooney, Milli Takımı bıraktığını açıkladı.

​"ÇOK ZOR BİR KARAR OLDU"

Yıldız oyuncu açıklamasında, Milli Takım Teknik Direktörü Gareth Southgate'in kendisini yeniden milli takıma çağırmasına teşekkür etti ve bir daha forma giymeyeceğini ilettiğini bildirdi. Wayne Rooney, ayrılık açıklamasında "Gerçekten çok zor bir karardı. Ailemle, menajerimle ve yakınlarımla tartışıp bu kararı verdim. İngiltere için oynamak her zaman çok özeldi. Oyuncu veya kaptan, her seçilişim bir ayrıcalıktı. Bana yardımı dokunmuş herkese çok teşekkür ediyorum. Şimdi çekilme zamanı" ifadelerini kullandı.12 Şubat 2003 tarihinde Avustralya ile oynanan hazırlık maçında ilk kez milli takım formasını giyen Rooney, milli takım finalini ise 11 Kasım 2016 tarihinde görev aldığı İskoçya maçında yaptı. Son milli takım golünü ise 27 Haziran 2016 tarihinde Euro 2016'da İzlanda'ya karşı kaydetmişti. Rooney, İngiltere Milli Takımı forması altında oynadığı 119 maçta 53 gol kaydetti.

yorumsuz6117
27.08.2017, 19:33
Liverpool Arsenal'le dalga geçiyor.. Ne zaman gideceksin Arsene Wenger..

Maç bitti 4-0 Arsenal'in maçta kaleyi bulan şutu yok..

Fatih Çelik
27.08.2017, 20:05
Loser gonna lose :) Muhahaha şanlı Liverpoolumuz tokat manyağı yapmış topaçları :)

Fatih Öztürk
09.09.2017, 16:25
M.City Liverpool'u kevgire çevirdi. 5-0

selcuk
02.10.2017, 13:32
amazon sky dan internet pazarlama haklarini aldi

600milyon sterlin

böylece premier lig yayin haklari 4 milyar € luk baraji gecti 2016-2019

Ozan Yılmaz
15.10.2017, 15:13
City baş döndüren bir hızda oynuyor futbolu, ayrıca De Bruyne mükemmel bir oyuncu.

Ufuk
15.10.2017, 15:18
City - Napoli maçı çok ilginç olacak.

6Şafak Aydın1
20.10.2017, 23:13
bilic bizim oyunumuzu cok sevdi galiba.

Gürkan Asma
05.11.2017, 14:38
Bi ligin herşeyi kalite olur mu arkadaş ya.

Skorbord grafiklerinden, müziğine kadar mükemmel.

Yeni müzik inanılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=-2V01xLYKC4

Mustafa YILMAZ
05.11.2017, 15:27
amazon sky dan internet pazarlama haklarini aldi

600milyon sterlin

böylece premier lig yayin haklari 4 milyar € luk baraji gecti 2016-2019

adamlar akıllı biliyorlarki kalite daha fazla para çeker bu yüzden takımlara para yağdırıyorlar transfer olayınıda belirli standartlara oturtup pazarlama işini şahane yapıyorlar. bu saatten sonra bunların seviyesine hiç bir lig yaklaşamaz.

selcuk
05.11.2017, 20:39
morata yazdi

Faruk BERBER
07.11.2017, 11:51
West Ham'da görevine son verilen Slaven Bilic'in yerine David Moyes getirildi.

selcuk
07.11.2017, 15:38
West Ham'da görevine son verilen Slaven Bilic'in yerine David Moyes getirildi.

yagmurdan doluya gecmek gibi bisey

böyle takimlarin yönetilisin gördükce bizim halimize sükür ediyorum

yorumsuz6117
30.11.2017, 00:51
Sterling son saniyede yapıştırdı..

Yiğit Gayretli
30.11.2017, 08:38
Pep hocam City ile şov yapıyor.

İ. SARAL
30.11.2017, 09:18
Ahhh ulan eskiden olsa her maçı izlerdim. Şimdi bizim maçı zor izliyorum. :D

pReN@_61
30.11.2017, 12:27
Adamları izlerken inanılmaz keyif alıyor insan. İngiltere ligi bambaşka.

Gürkan Asma
02.12.2017, 21:38
İmkanı olan arsenal united maçını izlesin, inanılmaz maç oluyor

selcuk
02.12.2017, 21:54
İmkanı olan arsenal united maçını izlesin, inanılmaz maç oluyor

aynen öyle

özellikle de gea öne cikti

yorumsuz6117
02.12.2017, 22:00
Pogba bey napıyorsunuz..

Gürkan Asma
02.12.2017, 23:42
aynen öyle

özellikle de gea öne cikti

3. gol dirençleri kırdı ama hakem Arsenal lehine 2 penaltıyı vermedi 3-1 den sonra, lacazette in ki tartışılır belki ama welbeck in pozisyonu net penaltıydı nasıl görmedi anlamadım.

6Şafak Aydın1
03.12.2017, 11:13
son 7 macini kazanmis city rezalet west hame takilirsa sasirmiyacagim. aslinda ölü evertondan 4 yiyen cityden 9 filan yemesi lazimda futbolda belli olmuyor iste.

David_LuiZ4
06.12.2017, 19:46
Bir tarafta Mourinho-Pep derbisi diğer tarafta Merseyside derbisi...İzlenmez mi bu maçlar off off....

Liverpool-Everton
Manu-City

A Beatles story olarak Liverpool'un askerleriyiz...
Manu da alsın lig kızışsın...

balaban
09.12.2017, 12:44
Manchester City Bey, ne yapıyorsunuz ?

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 16:24
Bir tarafta Mourinho-Pep derbisi diğer tarafta Merseyside derbisi...İzlenmez mi bu maçlar off off....

Liverpool-Everton
Manu-City

A Beatles story olarak Liverpool'un askerleriyiz...
Manu da alsın lig kızışsın...
liverpool izlenirde digeri bursa maci gibi olmaya aday pogbasiz manu ceza sahasinin icinde kabul eder herhalde maci

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 16:39
west ham maci güzel abi

David_LuiZ4
09.12.2017, 16:47
58. Dk Westham kalecisi geç başlatmaktan sarı gördü ingiliz hakemlerin bizimkilerden farkı bu işte futbola saygı var adamlarda...

Manchester derbisinin olduğu haftada Chelsea mutlak kazanmak zorunda son dakikalara gelince daha zevkli olacak maç...

Moyes ilk galibiyeti almaya yakın.

David_LuiZ4
09.12.2017, 16:49
liverpool izlenirde digeri bursa maci gibi olmaya aday pogbasiz manu ceza sahasinin icinde kabul eder herhalde maci

Manu almak zorunda maçı bence futbola doyacağız...

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 16:50
loser west ham ne yapar eder yer ama ölümüne oynuyor

Gürkan Asma
09.12.2017, 16:51
58. Dk Westham kalecisi geç başlatmaktan sarı gördü ingiliz hakemlerin bizimkilerden farkı bu işte futbola saygı var adamlarda...

Manchester derbisinin olduğu haftada Chelsea mutlak kazanmak zorunda son dakikalara gelince daha zevkli olacak maç...

Moyes ilk galibiyeti almaya yakın.Uzatmalarda oyuncuların geçirdiği zamanı bile ekliyorlar oyuna (ağır hareketlerle kullanma falan..)

Ama net penaltıyı vermedi westham ın :)

David_LuiZ4
09.12.2017, 16:54
Uzatmalarda oyuncuların geçirdiği zamanı bile ekliyorlar oyuna (ağır hareketlerle kullanma falan..)

Ama net penaltıyı vermedi westham ın :)

Aynen öyle :D

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 16:57
adam arnavutu cikardi golünü atan adam o penaltini verilmeyen alan o yani bu hocalar enteresan

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 16:58
Manu almak zorunda maçı bence futbola doyacağız...
yarina daha cok var :cool:
bence frankfurt bayernde güzel mac olur.

6Şafak Aydın1
10.12.2017, 17:30
dünyanin baskisini yedi ama golü yemedi Everton

artvints
10.12.2017, 18:08
salah seviyesinde bir oyuncu bile çıkaramadık daha, üst düzey klübü taşıyabilecek, dilimizden ronaldo messi düşmüyor. neyimize madrid, barcelona falan.

David_LuiZ4
10.12.2017, 18:30
Karlı bir Anfield akşamında baskılı futboldan vazgeçmiyor Everton'ı eziyoruz...

Gürkan Asma
10.12.2017, 18:58
2 pas üst üste yapamayan everton penaltıdan golü buldu 1-1 şuan. Futbolda 1-0 a asla güvenilmez arkadaş. Şu maçta taraftarın sahaya girip topu kaleye vurup gol atması everton ın gol atma ihtimalinden fazlaydı. Ama futbol işte.

David_LuiZ4
10.12.2017, 19:05
Salah gibi bir adamı yarım saat kala çıkarırsan Durica gibi sakar bir adam olan Lovren de varsa eze eze oynadığın maçı berabere bitirirsin.

David_LuiZ4
10.12.2017, 20:35
İlk yarı itibariyle City maçi haketti...

selcuk
10.12.2017, 20:47
mou otobüsünde ariza var

yorumsuz6117
10.12.2017, 21:29
Şampiyon belli 2. kim..

David_LuiZ4
10.12.2017, 22:49
Açıkçası Mourinho United'ın ayarlarıyla oynamış...Bu takım Old Trafford'da böyle oynamaz...

Pep'in şampiyonluğu hayırlı olsun...

artvints
10.12.2017, 23:23
Bir de messi premier ligte oynayamaz derlerdi , aguero salliyor ligi, pep maç kaybetmiyor asil oğlan messi oynayamazmiş. Yaşi geçti tabi şimdi.

6Şafak Aydın1
11.12.2017, 14:57
bence liverpool sampiyon olacak. hic hesapta yokken.

Gürkan Asma
13.12.2017, 00:48
Palace 90 da maçı çevirdi 2 gol buldu. W. Zaha efsane, hastayım o adama ya.

artvints
16.12.2017, 23:18
De bruyne denen arkadaşi 20'li yaşlarin başinda chealse satti 20 küsür milyon euro'ya. Şimdi 100 versen alamazsin.

selcuk
17.12.2017, 00:37
De bruyne denen arkadaşi 20'li yaşlarin başinda chealse satti 20 küsür milyon euro'ya. Şimdi 100 versen alamazsin.

daha kimler var öyle

salah, lukaku lar ilk aklima gelenler, dahda var

artvints
17.12.2017, 00:46
daha kimler var öyle

salah, lukaku lar ilk aklima gelenler, dahda varLukaku kadar iyi forvetlerle oynadilar, ben stilini sevmiyorum zaten. Salah da iyi gelisti ama de bruyne başka seviyeye çikti, kolay bulunacak cinsten oyuncu değil. En çok bu transfer koymuştur. Hepsi de döndü lige rakip oldu. Yani mikel obi'yi o kadar sene tutup havuc kafayi göndermek neden?

selcuk
17.12.2017, 00:52
Lukaku kadar iyi forvetlerle oynadilar, ben stilini sevmiyorum zaten. Salah da iyi gelisti ama de bruyne başka seviyeye çikti, kolay bulunacak cinsten oyuncu değil. En çok bu transfer koymuştur. Hepsi de döndü lige rakip oldu. Yani mikel obi'yi o kadar sene tutup havuc kafayi göndermek neden?

de bruyne ayrilmak istemisdi

zaten yetenekli ve hedefleri olanlar oynamadiklari yerde durmaz

Osman Seran
17.12.2017, 01:15
Juan Mata, Daniel Sturridge ve Petr Cech Chelsea'nin elden çıkardığı diğer oyuncular. Elden çıkardığı oyuncularla rakipleri beslediler. Kevin De Bruyne ise Chelsea'yi en büyük pişman eden kesinlikle.

Osman Seran
22.12.2017, 23:20
Coutinho’nun golüyle durum 0-1

https://imgtc.com/w/B419ifZ

Gürkan Asma
22.12.2017, 23:27
Liverpool 4 0 yapardı ilk yarıyı boş kaleye kaçıyor goller. Arsenal inanılmaz kötü.

Ahmet Kara
22.12.2017, 23:33
Salah , Mane ve Firmino antrenmanda bile bu kadar kolay pozisyon bulamıyordur. Çok gol kaçırdılar. Mane bir pozisyonda çok lakayt davrandı. Hoca olsam çıldırırdım.

Gürkan Asma
22.12.2017, 23:40
Salah , Mane ve Firmino antrenmanda bile bu kadar kolay pozisyon bulamıyordur. Çok gol kaçırdılar. Mane bir pozisyonda çok lakayt davrandı. Hoca olsam çıldırırdım.Ama girseydi.. :)

Ahmet Almacı
22.12.2017, 23:40
arsenalın en kötü oyuncuları iwobi ve özildi. Bomboş takıldılar.. Bu arada 45 dk da 7 faul oldu yanlış hatırlamıyorsam hakem de en az izleyenler kadar zevk alıyor ekran karşısında yok artık dediğim pozisyon sayısı faulden fazla.

Mane'nin volesini fb maçında rodellega yapsa kaçırsa ne reaksiyon verirdik acaba :)

Ahmet Kara
22.12.2017, 23:55
Liverpool = Kanser

Gürkan Asma
22.12.2017, 23:55
İnanılmaz maç oluyo 2 2 oldu :)

Gürkan Asma
22.12.2017, 23:58
Arsenal 3 2 yaptı 6 dk da :)

Ogün'
Futbol iki yönlü bir oyun sadece hücum yaparak olmuyor Klopp hocam. Mignolet ile hiç olmuyor. 3 oldu ahahahah Trabzon daha iyi savunma yapıyor vallahi

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Almacı
arsenalın en kötü oyuncuları iwobi ve özildi. Bomboş takıldılar.. Bu arada 45 dk da 7 faul oldu yanlış hatırlamıyorsam hakem de en az izleyenler kadar zevk alıyor ekran karşısında yok artık dediğim pozisyon sayısı faulden fazla.

Mane'nin volesini fb maçında rodellega yapsa kaçırsa ne reaksiyon verirdik acaba :)

Hahaha ;)

Ahmet Kara
22.12.2017, 23:59
Liverpool'un geri 5'liyi komple değiştirmesi lazım. Gerçi bunlar gider yine kanat oyuncusu alırlar takıma.

Gürkan Asma
23.12.2017, 00:00
Liverpool'un geri 5'liyi komple değiştirmesi lazım. Gerçi bunlar gider yine kanat oyuncusu alırlar takıma.Rezil savunmaları var hakkaten, bugün kaleci ekstra kötüydü.

Ahmet Kara
23.12.2017, 00:02
Rezil savunmaları var hakkaten, bugün kaleci ekstra kötüydü.

Aslında bunu hakkettiler. Savunmanları leş atarken gidip 40 milyona Chamberlain'i aldılar.

Gürkan Asma
23.12.2017, 00:03
Aslında bunu hakkettiler. Savunmanları leş atarken gidip 40 milyona Chamberlain'i aldılar.Aynen öyle

Pshycologist41
23.12.2017, 00:32
Herseyi anlarim lakin bu capsiz Mignolet'in hala Liverpool'un kalecisi olmasini anlamiyorum.

Fatih Çelik
23.12.2017, 00:40
Ya şu Mignolet kanserinden kurtulamadık gitti. Victor Valdes'ten kötü kaleci olur mu yahu? Ayrıca kesinlikle savunma lazım çok acil. Chamberlain'i niye aldık onu bile bilmiyorum

pReN@_61
24.12.2017, 01:09
Bugün Everton çelmeyi taktı Chelsea'ye.

UğurB
25.12.2017, 10:56
Liverpool'un bu yaz Coutinho'yu Barca'ya 150 m Euro'ya okutup, tum parayi kaleci ve savunmaya harcamalilar, eger sampiyonluk istiyorlarsa.
Ellerindeki en iyi savunmaci Matip'te sakat.

Ozan Yılmaz
25.12.2017, 13:01
https://pbs.twimg.com/media/DR4hMhgX4AUNxEm.jpg

yaparsın sen

6Şafak Aydın1
26.12.2017, 18:36
keske daha önce yazsaydim sahane mac united burnley

-Samet
27.12.2017, 22:25
Liverpool'un bu yaz Coutinho'yu Barca'ya 150 m Euro'ya okutup, tum parayi kaleci ve savunmaya harcamalilar, eger sampiyonluk istiyorlarsa.
Ellerindeki en iyi savunmaci Matip'te sakat.

Dediğinize doğru gidiyor.Vallahi midem bulandı , Van Dijk 80 milyon euroya Liverpool'a transfer oluyor.

80 milyon euro..

Gürkan Asma
27.12.2017, 23:01
Newcastle - City maçını izliyorum topla oynama yüzdeleri %10 a %90

Ahmet Kara
27.12.2017, 23:18
De Bruyne , Sterling'in koşusunu gördü , yine harika bir pas attı. Biz de Sosa topu alıyor , herkes duruyor. Hareketlilik yok.

Gürkan Asma
27.12.2017, 23:19
De Bruyne , Sterling'in koşusunu gördü , yine harika bir pas attı. Biz de Sosa topu alıyor , herkes duruyor. Hareketlilik yok.Sosa nın masa attığı pasın tıpkısının aynısı, biri dağa daşa vurdu sterling gol yaptı.

David_LuiZ4
27.12.2017, 23:41
St James' Park seyircisi iyi seyircidir takım biraz City'e direnç gösterse seyircinin etkisi daha güzel olacak oyuna ama City de top göstermiyor be kardeşim :D

Daha fazla gol yememesi için Newcastle kalecisinin libero gibi oynaması öne çıkması lazım.

Gürkan Asma
28.12.2017, 00:36
City üst üste 18. Galibiyetini aldı. Yok christmas mış yok aradaki puan farkı zaten çokmuş. Adamların başında HOCA var HOCA.

Fatih Çelik
28.12.2017, 00:43
City üst üste 18. Galibiyetini aldı. Yok christmas mış yok aradaki puan farkı zaten çokmuş. Adamların başında HOCA var HOCA.

Aynı Guardiola Bayernden ginderildi. Ilk city sezonu da parlak değildi o kadar şampiyon falan da olamadı. Hoca değil miydi o zaman?

Gürkan Asma
28.12.2017, 00:57
Aynı Guardiola Bayernden ginderildi. Ilk city sezonu da parlak değildi o kadar şampiyon falan da olamadı. Hoca değil miydi o zaman?
Sabredilecek adam var sabredilmiyecek adam var.

hos_cocuk61
28.12.2017, 01:13
Pep Guardiola takımları genelde bol yan pasla uyuturdu ama bu sezon City'de işler biraz farklı, daha hızlı dikine bir oyun var. City'deki ilk sezonunda uyutan futbolu denedi, ingiltere liginde ters tepti ve başarısız oldu.
Bu sezon ise bundan vazgeçip daha hızlı akıcı ve dikine oyun sistemine yöneldi.

Artık Mourinho efsanesi benim için kapanmıştır. Pep Guardiola'nın yancısı bile olamaz benim gözümde Mourinho .

Berke6198
28.12.2017, 02:53
Pep Guardiola 2009 Barça'sından bu yana dek futbol piyasasında faal olarak görev alan en zeki futbol insanıdır kendi nezdimde. Müthiş bir deha.

Bayern'den kovulmasının sebebi tamamen yönetimsel. Bayern'deki Ancelotti döneminden sonra futbolcular Ancelotti'nin arkasından esip gürlerken, Pep için methiyeler düzdüler/düzüyorlar.

Gürkan Asma
01.01.2018, 20:57
Şu S Sport un spikerler ve yorumcularına hastayım ya. Maçı yaşayarak anlatıyor resmen, sohbetle yorumlamaları da maçı keyifli kılıyor.

Premier lig de 3 günde 2. Maçlar oynanıyor şuan. Aman bizimkiler yorulmasın :)

tonya55
01.01.2018, 21:42
Şu S Sport un spikerler ve yorumcularına hastayım ya. Maçı yaşayarak anlatıyor resmen, sohbetle yorumlamaları da maçı keyifli kılıyor.

Premier lig de 3 günde 2. Maçlar oynanıyor şuan. Aman bizimkiler yorulmasın :)
bak cok dogru bir konuya degindin sadece omu birde adamların haftada kac gün kac saat antreman yaptıklarına bak.

Mithridates
03.01.2018, 02:47
İngilteredeki bu sıkışık takvimi doğru bulmuyorum.Takımlar haklı olarak çok fazla rotasyon yapıyorlar as oyuncuları sık sık dinlendiriyorlar tam potansiyelleri ile kaliteli maçlar yapamıyorlar.Avrupa maçlarında da İngiliz takımlarına dezavantaj olarak dönüyor bu sıkışık fikstür.

Gürkan Asma
03.01.2018, 22:58
Arsenal Chelsea İNANILMAZ maç oluyor :)

Osman Seran
04.01.2018, 00:07
Beklenen gol geldi. Dakika 63 Wilshere.

https://streamable.com/t1zz8

yorumsuz6117
04.01.2018, 00:32
Oha kaçana bak :D

Uğur Ö.
04.01.2018, 00:35
Böyle bir maç olamaz. Resmen güreştiler hakem inanılmaz güzel yönetti.

Futbol bu arkadaş biz eziyet çekiyoruz resmen resital sundular. 90 dk maçta 85 dk civarı top oyun içinde kalmış olabilir. Hiç durmadı ya şaka gibi.

Gürkan Asma
04.01.2018, 01:00
Ben böyle bişe görmedim ya, reji arsenal golünü gösterirken Morata karşı karşıya kaçırıyor, dönen top direk. 90 dk biyerden bulmam lazım bu maçı :)

Mithridates
04.01.2018, 04:20
Morata yerine bizim Ndoye koysan en az 1 gol atmıştı kazmalıkta çığır açtı adam resmen :D

selcuk
05.01.2018, 22:31
birazdan merseyside derbisi var, federasyon kupasi

bu mac kacmaz

Osman Seran
10.01.2018, 00:03
Lig Kupası'nda Bristol City penaltıdan bulduğu golle Manchester City karşısında 1-0 önde. Kazananır kaybederler ama şu an oynadıkları oyun taktiri hak ediyor.

Bristol City bu tura sırasıyla; Watford, Stoke, Crystal ve Manchester United gibi PL ekiplerini eleyerek geldi.

hos_cocuk61
10.01.2018, 22:30
23.00'de Chelsea - Arsenal Lig Kupası maçı var. Bakalım geçen ki maç gibi enfes bir maç olacak mı.

David_LuiZ4
12.01.2018, 23:15
Haftasonu iyi maçlar var Liverpool-City Tottenham-Everton...Bakalım Cenk neler yapacak...

Yıl 2018 ben hala digitürk sinyal sorunlarıyla uğraşıyorum kurulum yapa yapa anamız ağladı gene düzelmedi maçları S sport verecek kanal kayıp kurulum yapıyorsun bu sefer de ekran kare kare oluyor zaten çamur gibi kanal Hd değil bir de bu sinyal saçmalığıyla uğraşıyorsun...Küfür etmeyip napacaksın be kardeşim..

pReN@_61
14.01.2018, 13:19
Cenk dün akşam iyi başladı. Asist yaptı Rooney'e ama ofsayt diye kabul edilmedi gol, zaten ofsayttı da
Haftaya atar bi tane

Osman Seran
14.01.2018, 19:42
Liverpool 9. dakikada Chamberlain'in attığı golle skor 1-0. Müthiş tempolu bir maç oluyor. City maçı dengelemek için uğraşıyor. Yazarken Sane acayip bir gol attı 1-1.

9' Chamberlain https://streamable.com/j3ru1

40' Sane https://streamable.com/hoy29

Ahmet Kara
14.01.2018, 19:46
Liverpool'un savunması yine göz kanattı. Gomez ve Karius ağır saçmaladı.

Ogün YAZICI
14.01.2018, 20:19
Ne güzel takımsın sen Liverpool

Gürkan Asma
14.01.2018, 20:20
Liverpool inanılmaz istekli, City de daha önce görmediğim hatalar yapılıyor.

Gürkan Asma
14.01.2018, 20:22
İnanılmaz gol salah

artvints
14.01.2018, 20:23
Türkiye'de olsa oxlade merkez oyuncusu değil, hoca değilsin klopp denirdi.

Ogün YAZICI
14.01.2018, 20:30
City'li oyuncular bacaklarına sarılıyor kırmızıların.
Büyük keyif alıyorum

Gürkan Asma
14.01.2018, 20:47
Dayan liverpool :) yine aynısı olursa bu travmadan çıkamazlar

Ogün YAZICI
14.01.2018, 20:50
Dayan liverpool :) yine aynısı olursa bu travmadan çıkamazlar

Yanlış oyuncu değişikliklerinin bedelini az daha ödüyorlardı
Klopp bu gece kendisine çok şey katacaktır

Ahmet Kara
14.01.2018, 20:51
Liverpool sen kanser bir takımsın yahu. Az kalsın Sevilla maçı gibi olacaktı.

Gürkan Asma
14.01.2018, 20:52
Katsın artık kaçıncı maç olacaktı bu, aguero atsa bitmişti, gerçi ofsayt vermedi hakem ama ofsayt gibi gördüm o pozisyonu da.

selcuk
14.01.2018, 20:53
süper mac oldu

liverpool fark yaratti

man. citynin 4-1 den sonra karekter göstermeyi ayri övülmesi gerek

Katsın artık kaçıncı maç olacaktı bu, aguero atsa bitmişti, gerçi ofsayt vermedi hakem ama ofsayt gibi gördüm o pozisyonu da.

verdi

Arda'
14.01.2018, 20:55
Aklıma Ersunun geçen sezonki 4-3 biten bjk maçında yaptığı değişiklikler geldi. Aynısını Klopp yaptı az daha gidiyodu maç.

ilelebeTS
14.01.2018, 20:56
Ne maç oldu be

hos_cocuk61
14.01.2018, 20:57
Emre Can ve Salah değişiklikleri hataydı. Bu hatanın bedelini ağır ödeyeceklerdi. Liverpool savunmasındaki 2 oyuncuda çok ağır. Görüyorsunuz Salah, Mane, Chamberlain gibi hızlı adamları izlemek büyük keyif. Hem top ayaklarındayken etkililer hemde topsuz savunma arkası koşularıyla. Bizdeki beyzadeler de ayağa top istesin dursun, sezon başından beri savunma arkası koşu görmedim Trabzonspor'da. Ulan birde Olcay denen kaplumbağayı kanat oynatmamız yok mu.

Gürkan Asma
14.01.2018, 21:03
süper mac oldu

liverpool fark yaratti

man. citynin 4-1 den sonra karekter göstermeyi ayri övülmesi gerek

verdi
Verdi mi kaçırmışım. :)

UğurB
15.01.2018, 09:13
Cok keyifli bir macti.
Boylece City'nin yenilmezlik serisi sona erdi.
Gelecek sezon Liverpool iyi bir kaleci (Bernd Leno olabilir), Matip, Van Dijk'in yanina bir stoper ile birlikte daha basarili olabilirler.
Emre Can'in (Juventus'a gidiyor) yerine Naby Keita'yi aldilar, bir oyuncu daha isteyebilir o pozisyon.
Salah belki ayrilir bu sezon sonunda. O zamanda oraya bir oyuncu lazim olacaktir.

Mithridates
16.01.2018, 03:44
Manchester United'ın Alexis Sanchez transferini bitirmek üzere olduğu konuşuluyor.

Gerçekleşirse çok iyi transfer yıllar sonra United kaliteli bir kanat oyuncusu görecek.

Mesut'da gelirse tadından yenmez United'ın çok ihtiyacı olan oyuncu profili ikisi de

Uzun süredir de beraber oynama avantajları var.

David_LuiZ4
20.01.2018, 18:39
Everton'ın hocası da Premier ligin Rızası bir tane organize hücumu olmaz mı bir takımın..Utanmadan bir de Rooney'i yedeğe çekmiş sok şu adamı da Cenk'le ikiye bir yapsın hareket gelsin.

Cenk'in işi zor bu takımla...

Osman Seran
24.01.2018, 23:59
Lig kupası rövanşında ilk yarı sonucu Arsenal 1-1 Chelsea. İlk maç 0-0 bitmişti.

7' Hazard https://streamable.com/dwhl7
12' Kendi kalesine Rüdiger https://imgtc.com/w/xlVCW1k

Gürkan Asma
31.01.2018, 23:00
Santra yaparken bile bi taktiğin olacak. Tottenham 20. Saniyede öne geçti. İlk 2 dk da 3 net pozisyon oldu biri gol :)

Yiğit SARI
01.02.2018, 14:51
Son zamanların en hareketli ara transfer dönemlerinden birisi olmuştur heralde.

https://www.transfermarkt.com.tr/premier-league/wintertransfers/wettbewerb/GB1/saison_id/2017

Mithridates
02.02.2018, 14:01
Arsenal devre arası yeni yapılanmanın alt yapısını kuruyor.Güçlü bir hucum hatları oldu.
Sezon sonu orta saha ve defans hattına yapılacak 2-3 nokta transfer ile baya güçlü olacaklar.
İnsanlar Arsene Wenger'e sallıyor ama önümüzdeki 2 sene içinde bir şampiyonluk kazanıp öyle bırakacaktır.

selcuk
02.02.2018, 14:53
Arsenal devre arası yeni yapılanmanın alt yapısını kuruyor.Güçlü bir hucum hatları oldu.
Sezon sonu orta saha ve defans hattına yapılacak 2-3 nokta transfer ile baya güçlü olacaklar.
İnsanlar Arsene Wenger'e sallıyor ama önümüzdeki 2 sene içinde bir şampiyonluk kazanıp öyle bırakacaktır.

kurulan takimin wenger ile alakasi ne, adamlar mislintat´i dortmunddan aldilar, o kuruyor takimi

wengerin kontrati uzatilacagini hic sanmiyorum
öyle olsaydi wengerin yetkileri mislintata verilmezdi, mislintatta gelmezdi...

hic sanmiyorum, wenger döneminin kapandigini düsünüyorum

selcuk
04.02.2018, 11:03
ramsay hattrick yapti, bunun etkileri bakalim ne olacak

bilmeyenlere: ramsay gol attiginda hep 1 dünyaca ünlü insan öldü, 3 golun etkisi bakalim nedir?

Hakan
04.02.2018, 21:15
Salah ! Tam anlamıyla OMG.

Gürkan Asma
04.02.2018, 21:19
İnanılmaz maç oldu :)

ccd6167
04.02.2018, 21:22
Hayatımda izlediğim en iyi premier lig maçlarından biriydi..

kloop maçı verdi zaten.. bence en kötü müdahelede olduğu maçtı.. 3. Stoper ile diğer stoperlerin demgesinide bozdu..

muaazzam iki gol..

maradona vari gol attı salah..

benim futbolda bildiğim püf noktalardan birisi şu: öndeysen geri 4 lü ne olursa olsun bozulmaz..

6Şafak Aydın1
04.02.2018, 21:25
kim bilir salah yi kac sene sonra hala konusacaklar liverpool lular

Ahmet Kara
04.02.2018, 21:30
Hakem LFC'yi yaktı. Pozisyon penaltı değil.

ccd6167
04.02.2018, 21:39
Hakem LFC'yi yaktı. Pozisyon penaltı değil.

2. Si penaltı.. birinci değil

Gürkan Asma
04.02.2018, 21:40
Hakem LFC'yi yaktı. Pozisyon penaltı değil.İlki ofsayttı bence. 2. Si penaltıydı, talihsizceydi ama o hareket penaltıdır.

selcuk
06.02.2018, 11:17
dün aksam watford manyak futbol oynadu, cok güzel goller atti, en azindan macin özetini izlemenizi tavsise ederim

selcuk
10.02.2018, 20:52
vardy´yi durduramadilar

selcuk
14.02.2018, 00:06
premier lig 2019-2022 arasi tv yayin haklarini toplamada sezon basi 4,5milyar sterline sky ve bt groupa sattigini acikladi

yani sezon basi 25 milyar Türk lirasi

selcuk
01.03.2018, 23:17
arsenali eziyorlar

selcuk
04.03.2018, 01:59
Premier League'de gol atan Türk futbolcular:
Muzzy Izzet (34)
Tuncay Şanlı (20)
Tugay Kerimoğlu (10)
Emre Belözoğlu (5)
Nuri Şahin (1)
Colin Kazim-Richards (1)
Jem Karacan (1)
Alpay Özalan (1)
Cenk Tosun (1)

artik 2 yilda 1. siraya tirmanmali

Pshycologist41
04.03.2018, 19:22
City Chelsea'yi hunharca eziyor. Chelsea'liler Allahini seven defansa gelsin modunda. Bakalim kac dakika gol yemeden dayanacaklar.

Gürkan Asma
10.03.2018, 16:12
Liverpool savunması yine eskiye döndü.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berke6198
10.03.2018, 18:41
Cenk'in şu anki seviyesi PL'nin çok altında maalesef. Çok yavaş, hız kazanması lazım.

Toplu yine bir nebze de topsuz halde bu yavaşlıkla sıkı markajlardan kurtulamaz.

artvints
17.03.2018, 18:38
everton maçında 10 dakika aralıklarla kar yağmur yağdı, güneş açtıı, sonra tekrar kar bastırdı, zemini doldurdu şimdi tekrar güneş geldi. zemini yarısı karlı, yarısı temiz.

Fatih Çelik
17.03.2018, 18:48
everton maçında 10 dakika aralıklarla kar yağmur yağdı, güneş açtıı, sonra tekrar kar bastırdı, zemini doldurdu şimdi tekrar güneş geldi. zemini yarısı karlı, yarısı temiz.

Artvints- MGM Liverpool'dan bildirdi.

yatmaztara
07.04.2018, 20:42
Manchester 2-2 yaptı. Bu saatten sonra City'in işi zor. Zaten cl'den de elendiler. Bu ölmüş ligde hala şampiyonluklarını garantiliyememeleride cabası. Guardiola her an istifa edebilir. City'in bu saatten sonra tutunabilmesi çok zor. :D

6Şafak Aydın1
07.04.2018, 21:03
abi hakemsiz oynansin maclar , bu ne ya ver penaltiyi mac izleyelim.

selcuk
07.04.2018, 21:32
güzel mac oldu

pogba juve zamanindan esintiler sundu

sanchezin ilk iyi maci united´da

agueronun pen6sini yedi hakem

Gürkan Asma
07.04.2018, 21:45
O penaltıyı nasıl vermedi ya, kırmızı kartlık pozisyon.

Gürkan Asma
14.04.2018, 16:07
Chelsea 10 dk da 2 0 dan 3 2 ye getirdi maçı. İnanılmaz bi baskı ve maç çevirme isteği oluştu ki bunlar rahat 3 gol bulur dedim izlerken :) Southampton hocası da batırdı tabi, baskıyı görüp hiçbir hamle yapmadı.

selcuk
14.04.2018, 20:56
salah durdurulamiyor

fatih tekke style cakti bu kez, fatih kadar muazzam degil ama yakin...

Fatih Çelik
14.04.2018, 21:05
salah durdurulamiyor

fatih tekke style cakti bu kez, fatih kadar muazzam degil ama yakin...

Fiziksel kalite, yetenek elbette önemli ama en önemlisi mental form. Bu olmadıktan sonra Messi bile sıradanlaşıyor. Üst düzeye ulaşınca yapamaz denileni yapıyor futbolcu.

Ozan Yılmaz
18.04.2018, 13:17
https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30738523_2124261944269067_255126018069626880_o.jpg ?_nc_cat=0&oh=1eb1e89d3a1df2540d535e6ebf955817&oe=5B5C2B9E

1889’dan 2018’e İngiltere’de şampiyonlar

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30713329_2126034094091852_5601868931561160704_o.jp g?_nc_cat=0&oh=7c526f598b15348857bef4811a533941&oe=5B5C40E6

İngiltere Profesyonel Futbolcular Birliği, Premier League'de yılın 11'ini açıkladı.

Oğuz B.
18.04.2018, 15:00
https://pbs.twimg.com/media/Da7oMZYX0AAuFAk.jpg

6Şafak Aydın1
19.04.2018, 08:59
L. Sane 11 e giremedi yani :)

6Şafak Aydın1
19.04.2018, 22:43
izleyecem ikinci yariyi ya, 5 de 5 yapan burnley maci cevirecekmi acaba

artvints
26.05.2018, 16:16
manu shakthar'dan fred'i istiyormuş. sonunda doğru oyuncu tipini buldular. fellaini'den fred'e kadar çok acı çekti klüp. biraz izlenebilir bir takım olur.

Abdülkadir Kılıç
09.08.2018, 20:51
Premier Lig izleyicisi arkadaşlar, eğlenmek amacıyla Fantasy Premier League'de bir lig kurdum. Ligimizin adı BMN Premier League. Oyunu oynayanları davet ediyorum: 2434925-555130

Manu61
11.08.2018, 19:38
Wolverhampton takımını Portekizliler istila etmiş bu nedir böyle :)

Hüdai Pervaneli
11.08.2018, 20:34
Hocali Portekizli Marci Silva Diye biliyorum :)

Manu61
25.08.2018, 15:50
Bu İngiliz hakemler gerçekten rezalet. Elle atılan golü görmediği yetmedi üstüne penaltıyı yedi.

Gürkan Asma
25.08.2018, 15:54
Bu İngiliz hakemler gerçekten rezalet. Elle atılan golü görmediği yetmedi üstüne penaltıyı yedi.Bu maçtan sonra VAR sistemini tartışmaya başlarkar :)

kadirgazioglu
26.08.2018, 20:02
İsabetli pas sayıları
newcastle: 130
Jorginho: 155
Chelsea: 840

U.Sadıkoğlu
29.08.2018, 01:01
Bu sezon Liverpool şampiyon olacak gibime geliyor. Sarri'ye de ayrı bir parantez açmak lazım adam yıllardır yerleşmiş oyunu domine etmeyip skor üreten Chelsea takımının imajını değiştirdi. Ödül olarak yönetim kendisi için soyunma odasına sigara odası yaptırıyor :p

Tuğrul
09.09.2018, 21:16
1-Liverpool ( Klopp ve Salah reis winner olduğunu gösterecektir )
2-M.City ( Pep iyi bir lig hocası ama Klopp kadro olarak şartları eşitlediği için geride kalacaktır )
3/4-Chelsea ( Sarri için geçiş dönemi ki önündeki iki takıma göre iyi malzemesi yok )
3/4-Tottenham ( Pochettino dahi hocalardan biri ama kadrosu bana başarılı olacağı hissi vermiyor.Watford yenilgisi bunu gösterdi)

alper*
15.09.2018, 15:56
Liverpool 4. Tottenham karşısında 2-0 önde.

Böyle biterse 5'te 5 olacak.

champions
29.09.2018, 21:12
Sturridge dehşet verici bir gol attı, Chelsea'ye yazık oldu.
Lige 2 yenilgiyle başlayan Arsenal üst üste 5 maç kazandı.
3 takım yenilgisiz, City, Liver, Chelsea.
Lige 0/4'le başlayan Westham 3 maçta 7 puan aldı.

pReN@_61
21.10.2018, 17:08
Dün Morinho coştu Chelsea maçında :)

David_LuiZ4
02.12.2018, 22:43
Merseyside derbisinde 90+6'da yüzümüz güldü çok ilginç bir golle Everton'ı tokatladık..Bu sene şampiyonluk bizim..

oflubektas
03.12.2018, 11:07
Merseyside derbisinde 90+6'da yüzümüz güldü çok ilginç bir golle Everton'ı tokatladık..Bu sene şampiyonluk bizim..

Ben de isterim Liverpool'un şampiyon olmasını ama bana kalırsa geçen senenin bile altındalar. Salah da formsuz, kritik anlarda kilit açan adam sayısı az. 3 veya 4.olurlar bence. Manchester City, Arsenal ve Chelsea'den yalnızca birini geçebilirler.

Dün Totthenam-Arsenal maçını seyrettim, resmen efsane 2002-2004 kadrosu gibi oynadı Arsenal. Kazandıkları haram penaltı bile kurtaramadı Totthenam'ı. Lucas Toreira diye birini bulmuşlar, aman yarabbi...

David_LuiZ4
03.12.2018, 19:28
Ben de isterim Liverpool'un şampiyon olmasını ama bana kalırsa geçen senenin bile altındalar. Salah da formsuz, kritik anlarda kilit açan adam sayısı az. 3 veya 4.olurlar bence. Manchester City, Arsenal ve Chelsea'den yalnızca birini geçebilirler.

Dün Totthenam-Arsenal maçını seyrettim, resmen efsane 2002-2004 kadrosu gibi oynadı Arsenal. Kazandıkları haram penaltı bile kurtaramadı Totthenam'ı. Lucas Toreira diye birini bulmuşlar, aman yarabbi...

Bir Liverpool'lu olarak açık yüreklilikle belirtmeliyim ki 2002-2006 dönemindeki Arsenal-Manu yani Ferguson-Wenger rekabetinin olduğu yılları özledim..

Aralarındaki maçlar feci tempolu maçlardı..

Bize gelince...

Bence bu sene City'i ekarte edecek tek takım Liverpool..Salah sessizliğini bozacaktır önümüzdeki haftalarda..

Arsenal-Tottenham maçını da izledim gerçekten dediğiniz gibi harikulade maç oldu Emery farkını yavaş yavaş hissettirecek gibi...

U.Sadıkoğlu
05.12.2018, 08:42
Akşama ManU - Arsenal... Keyifli olacak.

David_LuiZ4
06.12.2018, 00:44
Liverpool 3 puanı cebe koydu City'i takibe devam..Cumartesi bir güzel maç daha var..Chelsea-City...Liverpool için liderliği ele geçirme fırsatı ve haftası..

David_LuiZ4
17.12.2018, 02:32
Maçı kaydedip izledim United'ı ezici bir oyunla tokatlayıp liderliği City'den geri aldık...Bu sene lig de CL de bizim...