PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İngiltere | Premier Lig

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Özge
03.04.2010, 19:19
Ne maçtı ya Arsenal maçı:)

Serdær
03.04.2010, 19:49
Anti Manu

Anti Madrid.

Ne çok sevmeyenimiz varmış da haberimiz yok :cool:

Berk
03.04.2010, 22:00
Chelsea'nin en önemli maçları deplasmandaki Tottenham ve Liverpool maçları olur.Özellikle Pool maçı sondan bir önceki hafta, şampiyonluk gidip gelebilir.

United'ın kalan en zor maçı City deplasmanı, Arsenal'in ise Tottenham deplasmanı olarak gözüküyor.

Kalan haftalarda herşey olabilir ancak Chelsea'yi bir adım önde görüyorum..

U.Sadıkoğlu
03.04.2010, 22:16
Arseeeeeee , arseeeeeeeee..

Mehmet Fırat
03.04.2010, 23:02
Antilere inat Forza ManU! diyerek başlıyorum. :p

Maçı izleyemedim, zaten izlemediğim son 2 maçı da kaybettik(Bayern-Chelsea).

Evimizde yenilmemiz kötü olmuş tabii ama henüz her şey bitmiş değil. Puan farkı sadece 2. ;)

Semih Aydın
04.04.2010, 11:47
4 Nisan 2010
17.00 SPORMAX
Birmingham-Liverpool

(Türkiye Saati)

Canberk
04.04.2010, 11:49
17.00 SPORMAX
Birmingham-Liverpool
18.00 SPORMAX -
Everton-West Ham (DÖNÜŞÜMLÜ) ;)

Canberk
04.04.2010, 11:50
Dönüşümlü olması kötü oluyor yaa bir kanal daha açsın veya 778 den fln versin Digitürk ama yok adamlar dönüşümlüde kararlı :S

İskender66
04.04.2010, 16:13
Dün Chelsea'nin Manu'yu yenmesine çok sevindim. Liderliği ele geçirmesine daha da çok sevindim. Bence Manu çok antipatik ve gıcık bir takım. Chelsea değil. Drogba, Lampard, Terry, Cech şuanda aklıma gelen sempatik, sevimli, sıcakkanlı, canayakın ve gayet kaliteli futbolcular. Dünyada en sevdiğim futbolcu Drogba :D

İskender66
04.04.2010, 16:23
http://www.ntvspor.net/Images/29377.jpg

SDinc
04.04.2010, 16:27
Bende Chelsea taraftarı olduğumu söylemiştim. Bu sezon 3 sezon aradan sonra Manu'dan şampiyonluğu alacağımıza inanıyorum.
Bu arada bende sevmem Manu'yu ama futbollarından çok zevk aldığımı söyleyebilirim , özellikle Old Trafford'daki son dakika baskılarını hiç bir takıma değişmem. Hiç bir nefret benim için Barça'yı geçemez orasıda ayrı tabi. :)

Semih Aydın
04.04.2010, 18:05
Gerrarrrdddddddddddddddd

Canberk
04.04.2010, 18:11
Steveeennnn :)

Alihan Ertürk
04.04.2010, 18:14
Trabzonspor ve Liverpool aynı sezon şampiyon olacak.

Ve o sezon önümüzdeki 5 sezondan biri :)

U.Sadıkoğlu
04.04.2010, 18:18
liverpooool kümeyeee :D:D

Mehmet Fırat
04.04.2010, 18:39
Dün Chelsea'nin Manu'yu yenmesine çok sevindim. Liderliği ele geçirmesine daha da çok sevindim. Bence Manu çok antipatik ve gıcık bir takım. Chelsea değil. Drogba, Lampard, Terry, Cech şuanda aklıma gelen sempatik, sevimli, sıcakkanlı, canayakın ve gayet kaliteli futbolcular. Dünyada en sevdiğim futbolcu Drogba :D

Evet Abi, özellikle Terry baya sempatik. :D

Canberk
04.04.2010, 19:56
Yahu bu evertonu takım diye ligde oynatıyorlar sen git 89 da gol ye hay allahım yaa ...

Erbay
04.04.2010, 20:12
Drogba mı sıcakkanlı İskender abi, yapma gözünü seveyim :) Futbolculuğuna bir şey diyen olursa ben de yanındayım ama :) Sadece 2 puan önde Chelsea. Bizim gibi Şampiyonlar Ligi maçı yapamadıkları(!) için rahatlardı ve kazandılar. Liverpool süper gidiyor, show must go on ççç

ilhan
04.04.2010, 20:31
Daha çok puan kaybederiz biz. Seneye Jose Mourinho takımın başına geçer inşallah. Söylentiler dedikoduyla kalmaz umarım. :)

İskender66
05.04.2010, 20:06
Drogba mı sıcakkanlı İskender abi, yapma gözünü seveyim :) Futbolculuğuna bir şey diyen olursa ben de yanındayım ama :) Sadece 2 puan önde Chelsea. Bizim gibi Şampiyonlar Ligi maçı yapamadıkları(!) için rahatlardı ve kazandılar. Liverpool süper gidiyor, show must go on ççç
Drogba'nın futbolunu gerçekten de çok seviyorum. Golden sonraki sevinçleri, maç içindeki hareketleri, hırsı, kazanma arzusu ve tipi tam benim istediğim futbolcu tipi :D

Cem Akyüz
06.04.2010, 03:14
Newcastle United bir sezon Championship'te mücadele ettikten sonra yeniden Premier Lig'e yükselmeyi başardı.

Siyah beyazlılar, Nottingham Forest'ın Cardiff City ile golsüz berabere kalmasının ardından 6 maç kala Premier Lig'e yükselmeyi başardı.

Newcastle United, bu akşam oynayacağı Sheffield United maçında hangi skoru alırsa alsın Premier Lig'de mücadele etme hakkını yeniden ele geçirmesine rağmen menajer Chris Hughton, Championship şampiyonu olmadan sevinmeye başlamayacaklarını belirtti.

Muhammet*
09.04.2010, 11:05
Önümüzdeki 2 sezonun(2010-12) iç saha formaları:

http://www.liverpoolfc.tv/shop/kit/zoom-front

http://www.liverpoolfc.tv/shop/kit/zoom-back

Semih Aydın
09.04.2010, 15:17

Ben beğenmedim. :S
Carlsberg sponsoru daha güzel duruyordu bence.

ilhan
09.04.2010, 16:00
Kırmızı budur.
:)

Carlsberg'e alışmıştık ama bu da güzel.

ApoCaN28
09.04.2010, 16:25
Kırmızı budur.

Carlsberg'e alışmıştık ama bu da güzel.

Katılıyorum Nokta .

Hazır sponsoru yenilemişken hocayı da yenilesek =)

Alihan Ertürk
09.04.2010, 17:58

Forma mükemmel ama sponsor değişmeseydi daha iyi olurdu :)

Muhammet*
10.04.2010, 02:09
Carlsberg'in formalara kattığı karizma tartışılmaz ama malüm klubün ekonomik durumu pek iyi değil.

Bu arada Standart Chartered Bank ile yapılan anlaşma 4 yıl için 132milyon $.* (http://www.sportsbusinessdaily.com/article/133269)

ilhan
10.04.2010, 02:20
Hazır sponsoru yenilemişken hocayı da yenilesek =)

Mourinho ile gizliden gizliden ilgileniyorlarmış. Tabii ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Hüdai Pervaneli
10.04.2010, 04:41
Mourinho ile gizliden gizliden ilgileniyorlarmış. Tabii ne kadar doğrudur bilemiyorum.
ozaman liverpool u kimse tutmaz acikara sampiyon olurlar

Canberk
11.04.2010, 17:08
Blackburn 0 Manchester United 0
Dakika 77 ManU iyi bastırıyor ama gol yok
Evra girdi simdi oyuna

Canberk
11.04.2010, 17:19
Dakika 90 oldu hala 0-0 lık eşitlik sürüyor.

4 dakika uzatma oynanacak maçta

Özge
11.04.2010, 18:25
Bütün tuttuğum takımlar puan kaybetti bu hafta ya:DManU da berabere kaldı.

Serdær
11.04.2010, 21:08
Alex Ferguson'un Şampiyonlar ligi Bayern ilk maçında yapmış olduğu hatalı değişikler bizi bu durumlara kadar getirdi.

Maç kurtaran oyuncu lazım bize.

Bayern'den Ribery transferi şart .

İskender66
12.04.2010, 00:38
Manu takılmış süper :D Önce Avrupada elendi, sonra kendi liginde takıldı.
Forza CHELSEA :tsatkı::meşale2:

Süleyman50
15.04.2010, 09:24
Derbi nefes kesti

"Kuzey Londra Derbisi"nde Tottenham'a yenilen Arsenal şampiyonluk yarışında çok önemli bir yara aldı, United'dan ikinciliği devralma şansını kullanamamış oldu. Dördüncülük için City'yle çekişen "Spurs" Gomes'in son bölümde kalesinde devleştiği mücadelenin ardından rakibinin ensesine yapıştı.
(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Portsmouth karşısında İngiltere Federasyon Kupası'na (FA Cup) veda eden Tottenham Hotspur "Kuzey Londra Derbisi"nde Arsenal'i konuk etti, rakibinin şampiyonluk mücadelesine çok önemli bir darbe indirdi, dördüncülük yarışı içinde olduğu Manchester City'nin ensesine yapıştı.

Tottenham: Gomes, Assou-Ekotto, Dawson, King, Bale, Kaboul, Huddlestone, Modric, Rose (Bentley 46'), Pavlyuchenko (Crouch 88'), Defoe (Gudjohnsen 67')
Sakat: Cudicini, Jenas, Lennon, Woodgate, Kranjcar
Cezalı: Palacios
Menajer: Harry Redknapp

Arsenal: Almunia, Sagna (Walcott 52'), Campbell, Vermaelen (Silvestre 20'), Clichy, Eboue, Diaby, Denilson (Van Persie 68'), Rosicky, Bendtner, Nasri
Sakat: Arshavin, Gallas, Djourou, Song, Fabregas, Ramsey, Gibbs
Cezalı: Yok
Menajer: Arsene Wenger

Stat: White Hart Lane
Hakem: Mark Clattenburg / Dave Bryan ve Michael Murphy

Ev sahibi ekibin sakatlığı sebebiyle 7 haftadır sahalardan uzak kalan başarılı savunma oyuncusu King ilk 11'e döndü.

Arsenal'in Hollandalı yıldızı Van Persie 5 aylık sakatlık sürecinin ardından derbide kendisine 18 kişilik maç kadrosunda yer buldu.

Tottenham'ın 19 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Rose lig kariyerine mükemmel bir başlangıç yaptı; Almunia'nın ceza alanı dışına yumrukladığı topa sol ayağıyla gelişine vuran genç yetenek derbide takımına 10. dakikada skor avantajını getirdi.

Bu sezon sakatlıklardan çok çeken Arsenal'e bir kötü haber de 20. dakikada Vermaelen'den geldi, oyuna devam edemeyen Belçikalı savunma oyuncusu yerini Silvestre'ye bırakmak zorunda kaldı.

Ev sahibi ekip ikinci yarıya golle başladı; Defoe'nun pasına hareketlenen Bale sağ çaprazdan yaptığı vuruşla Arsenal ağlarını havalandırdı ve ligdeki ilk golünü kaydetti, 47'de fark ikiye çıktı.

Arsenal'in 5 aydır sahalardan uzak Hollandalı yıldızı Van Persie 68. dakikada Denilson'un yerine oyuna dahil oldu.

85. dakikada Walcott'un sağ kanattan çevirdiği topa kale önünde dokunan Bendtner ligdeki 6. golünü kaydederek konuk ekibin derbide son bölüme puan umuduyla girmesini sağladı.

Son bölümde yaptığı peşpeşe kurtarışlarla kalesinde devleşen Gomes ev sahibi ekipte kritik galibiyetin mimarı oldu.

Ligi ilk 4 içinde tamamlayarak Şampiyonlar Ligi bileti almak isteyen Tottenham Hotspur derbi galibiyetiyle puanını 61 yaptı ve Manchester City'yle farkı 1 puana indirdi.

Derbiden boynu bükük ayrılan Arsenal ise 71 puanda kaldı ve 73 puanlı Manchester United'dan ikinciliği devralma şansını kullanamamış oldu.

Diğer maçlardaysa;
Aston Villa 2 - 2 Everton
Wigan Athletic 0 - 0 Portsmouth

Premier League'de 34. haftanın ardından oluşan puan tablosu için TIKLAYINIZ!.. (http://www.ajansspor.com/futbol/ingiltere/puandurumu.html)

Tottenham'ın kalan maçları;
Chelsea
Manchester United (D)
Bolton
Burnley (D)

Arsenal'in kalan maçları;
Wigan (D)
Manchester City
Blackburn (D)
Fulham

Süleyman50
15.04.2010, 09:24
''Mavi'' gökyüzü!

34. haftada Bolton karşısında Anelka'nın golüyle galibiyete uzanan Chelsea liderlik koltuğunda rahat bir nefes aldı. 2005/06 Sezonu'ndan beri lig şampiyonluğuna hasret "Maviler"de herkes mutlu sondan emin konuşuyor.

Stamford Bridge'deki 34. hafta mücadelesinde Bolton Wanderers'i Fransız yıldızı Nicolas Anelka'nın tek golüyle geçen Chelsea'de yüzler gülüyor, 2005/06 Sezonu'ndan beri Premier League şampiyonluğuna hasret "Maviler"de herkes mutlu sondan emin konuşuyor.

Didier Drogba, Florent Malouda ve Franck Lampard'ın üstün performansı İtalyan menajer carlo Ancelotti'nin içini rahatlatıyor. Michael Ballack'ın yeniden ilk 11'e dönmesi de Chelsea için çok önemli bir avantaj olarak değerlendiriliyor.

Son 6 maçında 5 galibiyet ve 1 beraberlik alan Chelsea 35. haftada Tottenham deplasmanına konuk olacak. Ertesi hafta milli futbolcumuz Tuncay Şanlı'nın da formasını giydiği Stoke City'yi konuk edecek olan "Maviler"in son deplasman mücadelesiyse 37. haftadaki Liverpool karşılaşması. Chelsea sezonu Stamford Bridge'de oynanacak Wigan maçıyla noktalayacak.

Semih Aydın
15.04.2010, 17:32
Danny Rose'un golü muhteşemdi.

Paksoy
16.04.2010, 01:26
Danny Rose'un golü muhteşemdi.
muhteşemde hiç kalır olağandışı

Paksoy
16.04.2010, 01:31
defoe ne pas vermiş yaa

Süleyman50
16.04.2010, 08:26
Vermaelen 3 hafta yok

White Hart Lane'de oynanan "Kuzey Londra Derbisi"nin 20. dakikasında sakatlanarak yerini Silvestre'ye bırakmak zorunda kalan Arsenalli Vermaelen'in 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

Arsenal'in 2-1 kaybettiği "Kuzey Londra Derbisi"nin 20. dakikasında sakatlanan Belçikalı savunma oyuncusu Thomas Vermaelen'in yapılan kontrollerinin ardından, 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

24 yaşındaki başarılı oyuncunun sağlık durumunun herşeyden daha önemli olduğunu ifade eden Fransız menajer Arsene Wenger "Bir oyuncunun sağlığını asla riske etmem" dedi.

Süleyman50
16.04.2010, 08:27
Ballack imzalayacak mı?

İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea'de forma giyen Michael Ballack'ın futbol kariyerini mavi-beyazlı takımda sürdürüp sürdürmeyeceği belirsizliğini koruyor..

Skysports'da yer alan habere göre, sezon sonunda Chelsea ile sözleşmesi sona erecek olan Alman futbolcunun 2 yıllık daha kontrat imzalamayı beklediği, ancak ''Maviler''in sahibi Rus işadamı Roman Abramovich'in sezon sonuna kadar yeni sözleşmeyi gündeme getirmeyeceği belirtildi.

Chelsea'nin eski teknik direktörü Jose Mourinho'nun transfer listesinde yer aldığı iddia edilen Ballack'ın yanı sıra İngiliz ekibinde sözleşmesi sona eren diğer futbolcuların durumunun da belirsizliğini koruduğu kaydedildi.

Alman Bild gazetesine açıklama yapan Ballack, kulübün sahibi Abramovich'in kendisiyle şu ana kadar sözleşmeyle ilgili konuşmadığını ve Chelsea'deki diğer yıldız futbolcuların da aynı durumda olduğunu söyledi.

Chelsea Menajeri Carlo Ancelotti'nin de konuyla ilgili hiçbir şey bilmediğini ifade eden Ballack, ''Buna rağmen durumumla ilgili rahatım. 2 yıl daha takımı en iyi yerlere çıkarmak için oynamaya devam etmek istiyorum. Bunu yapabileceğimi hissediyorum'' diye konuştu.

2006-07 sezonunda Bayern Münih'ten Chelsea'ye transfer olan orta saha oyuncusu, şu ana kadar oynadığı 101 maçta 17 gol attı.

Süleyman50
16.04.2010, 08:27
Wenger: "Şampiyonluğu unutabiliriz"

"Kuzey Londra Derbisi"nde komşusu Tottenham'a 2-1 yenilen Arsenal'de Fransız menajer Arsene Wenger mücadelenin ardından basının sorularını yanıtladı, şampiyonluk şanslarını kaybettiklerini ifade etti.

White Hart Lane'deki "Kuzey Londra Derbisi"nde Rose ve Bale'nin gollerine sadece Bendtner'le cevap vererek Tottenham'a 2-1 yenilen Arsenal'in Fransız menajeri Arsene Wenger şampiyonluk umudunu kaybetti.

Mücadele sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan deneyimli çalıştırıcı "Çok önemli bir fırsatı değerlendiremedik. Kalan haftalarda bir mucize gerçekleşmezse şampiyonluk yarışının dışında kaldığımızı itiraf etmeliyim" dedi.

Özge
17.04.2010, 17:31
ManU Scholes'un son dakika golüyle City'i deplasmanda yendi.Çok kritik bir gol attı.Tam maç bitti derken önemli 3 puan geldi.

Mehmet Fırat
17.04.2010, 18:19
Ya Neville ile Scholes ne yapmış öyle? İğrendim. :S

Neyse, önemli bir galibiyet oldu. Carlos Tevez'e de kapak olsun. :D

ilhan
17.04.2010, 18:23
http://hm.cdn.md/img/haberbuyuk/g/garyneville170410paulscholesevinc_yB.jpg

Ahahahahaha
:D

Ali Tunahan Güllü
17.04.2010, 18:26
Harbiden pislikler:D

Tolunay Abdioğlu
17.04.2010, 18:26

Ahahahahaha

Töbe Bismillah. :D

Tolunay Abdioğlu
17.04.2010, 18:27

Ahahahahaha

Scholes: Sakin ol Neville bütün gece bizim. :D

Canberk
17.04.2010, 18:27
Everton 1 - 0 önde dakika 65

Alihan Ertürk
17.04.2010, 19:27
Vuuuuu . :)

ManU'lular çıldırmış :p

Semih Aydın
17.04.2010, 20:27
Neyse, önemli bir galibiyet oldu. Carlos Tevez'e de kapak olsun. :D
Öyle deme Mehmet abi, önceden Giggs de Manchester City'de oynuyormuş. City kazansa Giggs'e kapak olsun demezdi taraftarlar. :)

Oğuz B.
17.04.2010, 20:28
Scholes`tan Hayat Öpücüğü

Kaynak : Sahadan

Mehmet Fırat
17.04.2010, 21:25
Chelsea yenildi. Tottenham muhteşem oynadı. :)

Öyle deme Mehmet abi, önceden Giggs de Manchester City'de oynuyormuş. City kazansa Giggs'e kapak olsun demezdi taraftarlar. :)

Valla Semih'cim, Giggs'in Man City hakkında kötü bir açıklama yaptığını duymadım. Ama Tevez her fırsatta ManU'ya sallıyor. :)

Gökhan KAN
17.04.2010, 21:55
Manudan nefret ediyorum. Yine lider oldular..

Mehmet Fırat
17.04.2010, 22:01
Henüz değil. 1 puan fark var. :)

Serdær
18.04.2010, 01:44
Bu hafta Real ve Manu ya yaradı ..

Erbay
18.04.2010, 12:21
Komşu bizi rahatsız bile edemiyor :D Ah be City kupa eledik, ligde 2 maçta yendik ne hâlâ debelenip duruyorsun. Maçı iddaa cafede izledim. Böyle bir makara olamaz ççç Takıma bir giydirmişim ki aklınız hayaliniz almaz :D Gibson, Scholes ve Fletcher'lı orta saha iyi mücadele etti ama hücumda etkisiz kaldılar. Giggs'e saygı duyduğumdan hiçbir şey demedim. Rooney elinden geleni yaptı ama sakatlıktan sonra eskisi gibi değil. M.City'nin forvetleri olağanüstü mücadele etti. Adebayor ve Tevez gerçekten çok kaliteli forvetler. Adebayor, sağbekin falan kademesine girdi bir ara. İki takım da kontrollü oynadı, hak vermek lazım. Ama United'ın daha erken risk alması gerekiyordu bence. Yani benim "arkada ekranda skorlara bakayım belki gol olur" uğurum olmasa gol olacağı yoktu :) Son dakikada bala bir golle şampiyonluk için çok önemli bir galibiyet aldık. Chelsea'nin zor deplasmanları var demiştim. Tottenham'a kaybettiler. 2 hafta sonra Liverpool'la deplasmanda oynayacaklar, bir iyilik yaparlar artık :)

Man U'ya uyuz olmanızı anlarım da rakibimiz de Chelsea arkadaş :) Abramovich falan ne diyeyim artık.

ilhan
18.04.2010, 12:29
Scholes ve Neville hakkında ne düşünüyorsun smart61?

Semih Aydın
18.04.2010, 14:01
Valla Semih'cim, Giggs'in Man City hakkında kötü bir açıklama yaptığını duymadım. Ama Tevez her fırsatta ManU'ya sallıyor. :)

~~~

Tebrikler Tottenham. İyi bir çıkış yakaladılar. Bu sezonu 4. bitirler. Gareth Bale sol açık oynadığından beri mükemmel işler yapıyor. Geleceği parlak olan bir oyuncu. :alkış:

Erbay
18.04.2010, 14:22
Scholes ve Neville hakkında ne düşünüyorsun smart61?

Tüm dünyayı sardı bu hastalık ne diyeyim :D Gerrard bile gaybardan çıkmıyormuş diyorlar ççç Scholes'dan beklemezdim çoluk çocuğun var be.

ilhan
18.04.2010, 17:08
Tüm dünyayı sardı bu hastalık ne diyeyim :D Gerrard bile gaybardan çıkmıyormuş diyorlar ççç Scholes'dan beklemezdim çoluk çocuğun var be.

Gerrard için söylenenler hurafeden ibaret. :)

FC-ST-PAULI-61
18.04.2010, 17:20
Wigan 3-2Arsenal bitti

ilhan
18.04.2010, 17:21
Müthiş bir geri dönüş yaptı Wigan. Arsenal 2-0 öndeydi. Son dakikalarda gelen gollerler Wigan 3-2 yaptı.

Kereşenli
18.04.2010, 17:35
Kalecilerden yana hiç şansı yok Arsenal'in.

Gökhan KAN
18.04.2010, 17:57
Premier Lig bu yüzden güzel.. Bizde hiç bir takım büyük takımlara karşı bu geri dönüşleri yapamaz. Çok nadir olur..

Özge
18.04.2010, 21:20
Ne maç oldu ya.Arsenal yıkıldı:D

Uğurtan
19.04.2010, 00:58
Scholes ve Neville

iğrenç tiksinç varlıklar..

Şu sebepten ötürü ManU'dan soğur insan arkadaş..

Gökhan KAN
19.04.2010, 01:36
Caniggia ve Maradona... Bu daha ateşli..

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/04/18/futbol/futbol_internacional/premier_league/1271612383_0.jpg

Süleyman50
19.04.2010, 09:40
Londra'nın kralı Tottenham

Arsenal'den sonra Chelsea'yi de deviren Tottenham; Londra'nın korkulu rüyası oldu, dördüncülüğü devraldı, şampiyonluk yarışına heyecan getirdi.

Geçtiğimiz hafta içinde oynanan 34. hafta mücadelesinde Arsenal'i Rose ve Bale'nin golleriyle 2-1 yenen Tottenham, City'nin "Manchester Derbisi"nde United'a 1-0 yenilmesiyle yakaladığı fırsatı iyi değerlendirdi; White Hart Lane'de lider Chelsea'yi devirerek dördüncülüğü devraldı, şampiyonluk yarışına heyecan getirdi.

Tottenham: Gomes, Kaboul, Dawson, Bassong, Assou-Ekotto, Bentley, Huddlestone, Modric, Bale, Pavlyuchenko (Crouch 90+5'), Defoe (Gudjohnsen 78')
Sakat: Cudicini, Jenas, Lennon, Woodgate, Kranjcar
Cezalı: Palacios
Menajer: Harry Redknapp

Chelsea: Cech, Paulo Ferreira (Ivanovic 46'), Alex, Terry, Zhirkov, Deco, Mikel (Ballack 33'), Lampard, Joe Cole (Anelka 46'), Drogba, Malouda
Sakat: Bosingwa, Essien, Carvalho
Menajer: Carlo Ancelotti

Hakem: Phil Dowd / Andy Halliday - Phil Sharp
Stat: White Hart Lane

15. dakikada sol kanattan yapılan ortada Alex'tek seken topa Chelsea ceza alanı içinde Terry elle müdahale etti, topu beyaz noktaya diken Defoe vuruşunda Cech'i avlayarak ligdeki gol sayısını 18'e çıkardı.

"Kuzey Londra Derbisi"nde Tottenham'a 2-1'lik galibiyeti getiren gollerden ikincisini kaydeden Bale yine sahnedeydi, 44'te topu Cech'in uzanamayacağı noktaya gönderen genç Galli ev sahibi tribünlere karşılaşmada ikinci gol sevincini yaşattı ve ilk yarının skorunu tayin eden isim oldu.

Arsenal maçında yaptığı kurtarışlarla galibiyetin mimarı olan Brezilyalı file bekçisi Gomes ilk yarıdaki etkili oyunuyla bir kez daha göz doldurdu.

Chelsea ikinci yarıya Ferreira'nın yerine Ivanovic'i, Joe Cole'nin yerine de Anelka'yı sahaya sürerek çıktı. Başlama vuruşu öncesi kasığındaki sıkıntı sebebiyle kenara gelerek oyundan çıkmak isteyen Drogba hakemin değişikliklerin gerçekleştiği kararının ardından sekerek oyun alanına döndü.

64. dakikadan sarı kartı bulunan Terry 67'de Bale'ye yaptığı faulün ardından ikinci sarıyı görerek oyundan ihraç edildi, kaptanlık bandını Lampard'a devrederek soyunma odasının yolunu tuttu.

6 sezon Chelsea forması giyen Gudjohnsen gol perdesini aralayan Defoe'nin yerine 78. dakikada oyuna dahil olarak eski takımına karşı forma giymiş oldu. Spurs İzlandalı golcüyü ara transfer döneminde Monaco'dan almıştı.

Duraklama anlarında farkı bire indiren Lampard konuk ekibi puan için umutlandırsa da bu çaba beraberliğe yetmedi.

Tottenham bu kritik galibiyetle puanını 64 yaparak "Manchester Derbisi"nde United'a yenilen ve 62 puanda kalan City'den dördüncülüğü devraldı.

Chelsea ise bu skorun ardından 77 puanda kaldı ve Premier League'de şampiyonluk yarışına yeniden heyecan geldi.

Erbay
19.04.2010, 13:34
Gerrard için söylenenler hurafeden ibaret. :)

Gerrard'ın Xabi Alonso ile bir fotoğrafını gördüm şimdi vah vah ççç

Mehmet Fırat
19.04.2010, 13:39
http://habs.theoffside.com/files/2008/10/steviexabikissy.jpg

:cool:

Hüseyin Bağdat
19.04.2010, 13:43
Liverpool şampiyon olamadıktan sonra hangi takım şampiyon olursa olsun bizi ilgilendirmez:D

Canberk
19.04.2010, 22:22
Liverpool 1 West Ham 0
Dakika 18 Benayoun

Canberk
19.04.2010, 22:31
Liverpool 2 West Ham 0
Dakika 28 Ngog
Çok güzel bir vuruştu...

Canberk
19.04.2010, 22:50
İlk yarı sonucu
Liverpool 2 West Ham 0

Canberk
19.04.2010, 23:21
Liverpool 3 West Ham 0 Dakika 59
Green dedi galiba adına West Ham'ın kalecisi kendi kalesine attı ama çarptı galiba ona top tam göremedim.

Canberk
19.04.2010, 23:22
Dakika 61 Gerrard çok yaklaştı gole ama savunma ayak koyuyor.Korner...

Canberk
19.04.2010, 23:32
Gerrard çıkıyor Mascherano giriyor dakika 71

Canberk
19.04.2010, 23:37
Benayoun çıkıyor Degen giriyor dakika 78

Canberk
19.04.2010, 23:41
Ngog çıktı Ryan Babel girdi oyuna dakika 81

Canberk
19.04.2010, 23:45
Burda maçtan tek kare :)
Anfieldda 2. yarı başlamak üzere iken ...

http://img10.imageshack.us/img10/307/36132705.jpg

Canberk
19.04.2010, 23:54
Ve maç sonucu
Liverpool 3 West Ham 0

Canberk
19.04.2010, 23:58
http://img10.imageshack.us/img10/3515/spormax.jpg

Süleyman50
20.04.2010, 12:42
Gomes'e hocasından övgüler

Arsenal ve Chelsea maçlarında sergilediği performansla Tottenham'ın galibiyete uzanmasında başrolü üstlenen Brezilyalı file bekçisi Gomes'e hocası Harry Redknapp da övgüler yağdırdı.
Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Önümüzdeki yaz Güney Afrika Cumhuriyeti'nde organize edilecek 2010 Dünya Kupası Finalleri'nde mücadele edecek Brezilya Milli Takımı'nın hocası Dunga'ya seslenen Redknapp "Bu sezon sergilediği performansla kendisini kanıtladığına inanıyorum, umarım kadroda yer bulur" dedi.

Tottenham'ın 11 yıl aradan sonra Arsenal'i devirmesinde önemli rolü olan Gomes'in şu anda en formda Brezilyalı kaleci olduğunu iddia eden Redknapp "Böyle bir oyuncuyla çalıştığım için çok şanslıyım" dedi.

Süleyman50
22.04.2010, 09:24
Hull'ın umutları tükeniyor..

Premier League'de 28. haftanın erteleme maçında; düşme hattından kurtulma mücadelesi veren Hull City'ye konuk olan Aston Villa, 4. sıra yarışında önemli bir galibiyet aldı, ev sahibi ekip ise ateş hattında kaldı: 0-2

Premier League'de 28. haftanın erteleme maçında; düşme hattından kurtulma mücadelesi veren Hull City, 4. sıra hedefini sonuna kadar kovalamak isteyen Aston Villa'yı KC Stadı'nda konuk etti.

Ev sahibi Hull sahaya; McShane, Sonko, Mouyokolo, Dawson, Fagan, Cairney, Boateng, Kilbane, Bullard, Vennegoor of Hesselink 11'i ile çıktı.

Konuk Villa ise sahada; Friedel, Cuellar, Collins, Dunne, Warnock, Downing, Milner, Petrov, Ashley Young, Agbonlahor, Carew 11'i ile yer aldı.

Karşılaşmanın ilk yarısından tek gol sesi çıkarken, 14. dakikada Hull Cty savunmasının uzaklaştıramadığı topu ağlara yollayan Agbonlahor, Aston Villa'nın soyunma odasına 1-0 önde gitmesini sağladı.

50. dakikada Dunne ile çarpışan Hollandalı golcü Vennegoor of Hesselink, oyunu terketmek zorunda kaldı.

75. dakikada Carew'le gelişen Villa kontratağında, Norveçli golcüden aldığı pasla ceza sahası içine giren Milner, Boateng'in müdahalesi ile yerde kaldı ve hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi. Beyaz noktaya topu diken Milner, kaleci McShane ile meşin yuvarlağı ayrı köşelere göndererek farkı 2'ye çıkardı.

10 dakika uzayan mücadelede skor değişmeyince Aston Villa, Hull City'yi 2-0 mağlup etti.

Ev sahibi ekip kendisi için büyük önem taşıyan mücadeleden mağlup ayrılınca; 35 maç sonunda 28 puanda ve ateş hattında kaldı. 35 maç sonunda puanını 61'e çıkaran Villa ise 6. sıraya yükseldi ve 4.'lük yarışına devam etti.

Süleyman50
22.04.2010, 09:25
Clichy: "Arsenal'de mutluyum"

Barcelona'nın transfer listesinde olduğu iddia edilen Gael Clichy, Arsenal'den ayrılmayı düşünmediğini dile getirdi.

"Topçular"la 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunan 24 yaşındaki oyuncu için Barcelona'da teknik direktör Pep Guardiola'nın 10 milyon Pound ödemeye hazır olduğu iddia ediliyor.

Başarılı sol bek için, önümüzdeki yaz savunmasına takviye yapmak isteyen Milan ve Real Madrid'in de devrede olduğu tahmin ediliyor.

Süleyman50
22.04.2010, 09:25
ManU yetenek avında

İngiltere'de altyapıya verdiği önemle bilinen kulüplerden Manchester United; 8-18 yaş grubundaki gençlere imkan tanıyor, 60 saniyelik video görüntüleriyle yetkililerin gözüne girmeyi başaranlar 22-27 Ağustos tarihleri arasında "Kırmızı Şeytanlar"ın kampına katılacak.

İngiltere'de birçok genç yeteneğin hayallerini Wayne Rooney, Ryan Giggs ve Nani gibi süper yıldızlarla Premier League'de manchester United forması giymek süslüyor.

"Kırmızı Şeytanlar" bu gençlere imkan tanıyor, ülke genelinde açılan yarışmada genç yetenekler aranıyor.

60 saniyelik video görüntüleriyle yetkililerin gözüne girmeyi başaranlar 22-27 Ağustos tarihleri arasında "Kırmızı Şeytanlar"ın kampına katılacak.

Süleyman50
22.04.2010, 09:26
Çanlar Ada için çalıyor!

Dünyanın en prestijli futbol liglerinden biri olan İngiltere Premier League'de mücadele eden kulüplerin borçları takımların ve ligin geleceğini tehdit ediyor.
Lig ve Avrupa kupalarında başarılı olmak için büyük çaba harcayan ve hedeflerine ulaşabilmek için oluşturdukları güçlü bir kadroları pahalı transferlerle takviye eden Premier Lig kulüpleri ciddi borç yüküyle karşı karşıya kaldı.

Bugüne kadar kazandıkları kupalarla efsane takımlar haline gelen Manchester United ve Liverpool, bir yandan borçlarıyla başa çıkmanın yollarını araştırırken, bir yandan da taraftarlarından gelen büyük tepkiyi azaltmanın çarelerini arıyor.

Şampiyonluğun en önemli adaylarından Manchester United, 716 milyon sterlinlik borcuyla en borçlu kulüp olma özelliğini taşıyor.

Dünyanın en zengin kulüpleri arasında yer alan Manchester United'ın finansal yapısı, 2005 yılında ABD'li Glazer ailesinin kulübü borçlanarak 828 milyon sterline satın almasının ardından giderek bozuldu. ''Kırmızı Şeytanlar'', ocak ayında kulübün borçlarını finanse etmek için 2017 yılı vadeli 500 milyon sterlin (802,5 milyon dolar) yüksek getirili tahvil satışı yapacağını açıkladı.

Kulübün giderek artan borçlarına taraftarların tepkisi de gün geçtikçe artıyor. Taraftarlar 76 bin kapasiteli Old Trafford Stadı'ndaki maçlarda takımlarını yalnız bırakmasa da borçlara karşı tepkilerini kulübün 1878 yılındaki ilk renkleri olan sarı-yeşil atkılar takarak gösteriyorlar.

Bir başka ABD'li patrona sahip Liverpool da 237 milyon sterlik borçla ikinci sırada yer alıyor. Bu sezon ligde şampiyonluk yarışından erken kopan ve UEFA Avrupa Ligi'nde başarılı olmak için mücadelen ''Kırmızılar''ın taraftarları da Manchester United taraftarları gibi kulübün içinde bulunduğu mali duruma tepki gösteriyor.

-PORTSMOUTH KAYYUMA DEVREDİLEN İLK PREMIER LİG TAKIMI OLDU-
Ligde son sırada yer alan Portsmouth, 4 kez el değiştirmesine rağmen ekonomik krizin içinden çıkamayınca kayyuma devredilen ilk Premier Lig takımı oldu.

2008 yılında transfere çok fazla para harcayan ve bunun sonucunda da Federasyon Kupası'nı (FA Cup) müzesine götüren İngiliz temsilcisi, ekonomik durumunu düzeltemeyince vergileri bile ödeyemez hale geldi.

Yaklaşık 70 milyon sterliklik borcun altından kalkamayan 112 yıllık geçmişe sahip ''Pompey''lerin yönetimi kayyuma gitme kararı alırken, kurallar gereği takımın 9 puanı da silindi.

-CHELSEA'NİN ABRAMOVICH'İ VAR-
Dünyanın en zengin işadamları arasında yer alan Roman Abramovich, sahibi olduğu Chelsea'ye 700 milyon sterlinden fazla para vererek kulübünü ligin tek borçsuz takımı haline getirdi.

Geçen yılı 44.4 milyon sterlin zararla kapatan Londra ekibinin yönetim kurulu başkanı Bruce Buck, kulübün internet sitesinden Aralık ayında yaptığı açıklamada, tüm dünyayı etkileyen küresel krize rağmen 2010 yılına borçsuz girdiklerini kaydetmişti.

-HÜKÜMET VE UEFA'DAN SIKI DENETİM-
İngiltere Hükümeti ve UEFA, İngiliz takımlarının gelirlerinden daha fazla harcama yapmalarıyla ilgili ciddi uyarılarda bulundu.

Hükümet, takımlardan finansal sistemlerini sağlıklı bir yapıya kavuşturmalarını ve borçlarını kontrol altına almalarını isterken, kulüplerin mali yapılarının daha yakından takip edilmesi fikrini dile getirdi.

UEFA ise daha sert yaptırımlarla sadece İngiltere'de değil tüm Avrupa'daki takımların borçları konusunda dikkatli olmaları konusunda kararlı.
Geçen yıl kabul ettiği ''Finansal Fairplay'' uygulamasına göre gelirlerinden daha fazla harcama yapan kulüpler gerekli görülmesi halinde 2012 yılından itibaren kupalardan men edilebilecek. Ancak kulüplerin isteği doğrultusunda 2012 olarak belirlenen uygulamanın başlangıç tarihi 2015'e ertelendi.

Premier Lig takımlarının ciroları ve net borçları şöyle:

TAKIMLAR CİRO NET BORÇ (Milyon Sterlin)
ARSENAL 312,3 206,6
ASTON VILLA 75,6 72,3
BIRMINGHAM CITY 49,8 12
BLACKBURN ROVERS 50,9 20,3
BOLTON 52,3 58,4
BURNLEY 11,2 11,7
CHELSEA * 206,4 ---
EVERTON 79,7 37,9
FULHAM 53,7 164
HULL CITY 11,2 17,1
LIVERPOOL 164,2 237
MANCHESTER CITY 87 194,4
MANCHESTER UNITED 278,5 716,6
PORTSMOUTH ** 71,6 100
STOKE CITY 11,2 2,3
SUNDERLAND 63,5 48,8
TOTTENHAM HOTSPUR 113 45,9
WEST HAM UNITED 71,6 114,9
WIGAN ATHLETIC 46,3 54
WOLVERHAMPTON 18,2 13

NOT:
* Chelsea'nin sahibi Rus işadamı Roman Abramovich, kulübüne 700 milyon sterlinden fazla borç verdi.

** Portsmouth'a ait rakamlar kulüp yönetiminin kayyuma gittiği döneme ait.

Özge
24.04.2010, 16:06
ManU Giggs'in attığı penaltıyla 1-0 öne geçti.Net penaltıydı pozisyon.

Erbay
24.04.2010, 16:27
Gol be Nanik ççç 2-1

Özge
24.04.2010, 16:29
Güzel gol attı Nani.3 gelse de maç bitse:D

Paksoy
24.04.2010, 16:31
3 de geldi giggs:D

Paksoy
24.04.2010, 16:32
haftaya liverpool chelsea maçında şampiyon belli olur,

Özge
24.04.2010, 16:33
Der demez attık golü:D

Paksoy
24.04.2010, 16:46
ryan giggs'ın futboluna istikrarına hayranım

Semih Aydın
24.04.2010, 20:26
Darren Bent topu çok zor bir açıdan filelerle buluşturmayı başarmış. :eek:
http://img37.imageshack.us/img37/3359/unbenannterl.jpg

Gökhan KAN
25.04.2010, 18:36
Aquilani ne yapmış öyle 3 asist birden..3-0 önde Liverpool Gerrard (2) Maxi...

Canberk
25.04.2010, 18:55
Liverpool maçı 4-0 bitti.

ilhan
25.04.2010, 20:14
Chelsea hiç acımamış. Stoke City'i 7-0 yendiler.

Semih Aydın
25.04.2010, 20:15
Chelsea 7-0. Affedersiniz ama 'oha' yani.

~~~

Tebrikler Liverpool. Güzel bir deplasman galibiyeti aldık.

Berk
25.04.2010, 20:33
Chelsea bu sene şampiyonluğu haketti..

Hull, Burnley ve Portmouth küme düştüler..

iskenderunlu
25.04.2010, 22:02
Chelsea ne kadar şampiyonluğu istediğini bu maçta kanıtladı umarımda olurlar

Gökhan KAN
25.04.2010, 22:59
Aferin Chelsea şampiyonuz bu sene...

ilhan
25.04.2010, 23:47
Özge, Smart61, SDanışmaz, Mehmet Fırat başka kim kaldı ManU'lu?

Hepiniz bu hafta Liverpool'lu olursunuz artık. :D

Erdem Keser
25.04.2010, 23:56
Premier lige yakışmayan takımlar küme düştüler.Kaldı ki Hull'un iyi başlangıcı bu sene kalmasına yetmedi , gerek Burnley gerekse Hull kadro itibariyle Championship seviyesinde takımlar. Newcastle çok sağlam geliyor, WBA da alt ligin üzerinde bir takım.Umarım Nott. Forest da play offlarda Premier lig biletini cebine koyup uzun bir aradan sonra evine geri döner.

Seneye bu sezon ki kadar ligden düşme mücadelesi zevksiz geçmeyecektir.Takımların içinde bulunduğu maddi sıkıntılar mücadelenin alt tarafta daha fazla artmasına vesile olacak.Yukarıyla aşağısı arasında biraz daha kopuk bir sezon yaşanabilir premier ligde.

Bugünkü Birmingham derbisinde ise Villa kazandıysa şansına ve Frediel'e şükretmeli.

Serdær
26.04.2010, 00:47

Forza Liverpol :D

ilhan
26.04.2010, 10:47
İçindeki Liverpool aşkına hayranım kanka. :D

Serdær
26.04.2010, 11:16
İçindeki Liverpool aşkına hayranım kanka. :D

İlhancım,

Sana bir sır vereyim ;)

İstanbul Olimpiyat Stadındaki Milan - Liverpol CL Final maçında ordaydım ;)

SDanışmaz
26.04.2010, 11:26

Oleyyy oleyy oleyyyy Liverpoolllllll :D

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2010, 11:26
Umarım Machester şampiyon olmaz, Liverpoolu geçiyorlar sanırım.. 18 yapın gelin diyen Liverpool taraftarının artık diyebileceği birşey kalmaz çünkü 19 oluyor Manchester :)

Erbay
26.04.2010, 14:03
Hadi Liverpool, hadi Gerrard hadi rafadan kafadan Benitez, yenin şu Chelsea'yi :D Berabere kalsanız da olur :)

ilhan
26.04.2010, 14:06
Rafa'dan yedek ağırlıklı bir kadro bekliyorum. Sıradan bir maç nasıl olsa. :D

Dursun Kaplan
26.04.2010, 14:08
Adamım Mourinho geçerse Liverpool'un başına,bende Liverpool'u desteklerim. :) Mourinho nerde ben orda. :cool:

ilhan
26.04.2010, 14:10
İnşallah Dursun, inşallah.

Erbay
26.04.2010, 14:14
İsterseniz yedeklerle çıkın, yedincisiniz valla :) İlk 6'ya girmeniz lâzım.

ilhan
26.04.2010, 14:21
İlk 6'ya girmek isteyen kim dostum? İnşallah Benitez'i kovarlar da, biz ilk 6'ya girmesek de olur.

Özge
26.04.2010, 14:32
Gerard gol gol gol:D

Hüseyin İlkin
26.04.2010, 14:46
Chelseaye başarılar. :)

Süleyman50
26.04.2010, 16:38
iyi gidiyorduk ama bu hafta m.united engeline takıldık...

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 17:00
chelsea şampiyon olur ...

İskender66
26.04.2010, 18:27
Chelseanın şampiyon olmasına çok sevindim. Birde şampiyonlar ligini alsalardı başka olacaktı. Hiç alamadılar.

ilhan
26.04.2010, 18:36
Chelsea şampiyon olmadı ki İskender Abi. :)

İskender66
26.04.2010, 18:41
Şunun şurasında ligin bitimine ne kaldı ki İlhanım. Zaten bu haftaki 7-0 galibiyetle şampiyonluğu resmen olmasa da manen dosta düşmana ilan etti. :)

ilhan
26.04.2010, 18:42
Bu hafta Liverpool-Chelsea maçı var. Biz Chelsea'yı her türlü yeneriz. Ama içimizden gelmiyor. Benitez kovulsun istiyoruz. :P

İskender66
26.04.2010, 18:44
Liverpool maçı sakat işte. Fikstürden haberim yok. İngiltere de iki sevdiğim takım var. Biri Chelsea, diğeri Liverpool. Nasılsa Liverpool'un bir iddiası yok. İnşallah Chelsea yener :)

Hüdai Pervaneli
26.04.2010, 18:54
Liverpool maçı sakat işte. Fikstürden haberim yok. İngiltere de iki sevdiğim takım var. Biri Chelsea, diğeri Liverpool. Nasılsa Liverpool'un bir iddiası yok. İnşallah Chelsea yener :)
liverpool 7.ci eger ligiböyle bitirirse seneye avrupaya gidemez

onlarin acisinda da önemli ama chealseamaci vermez

Süleyman50
27.04.2010, 10:03
Rooney'nin yanına Agüero

Manchester, Ada'da 'Yılın En İyi Futbolcusu' seçilen Wayne Rooney'nin yanına Arjantinli yıldızı getirmek için harekete geçti. Bu transfer için 35 milyon Pound gözden çıkarıldı.

İngiltere Premier Ligi’nin son şampiyonu Manchester United, Atletico Madrid’in Arjantinli golcüsü Sergio Agüero için düğmeye bastı... İngiliz basını teknik direktör Alex Ferguson’un, önümüzdeki sezon forvet hattında Wayne Rooney’nin yanına Agüero’yu düşündüğünü yazdı. Ada’nın önemli gazetelerinden Daily Mirror, Kırmızı Şeytanlar’ın 21 yaşındaki yıldız için 35 milyon Pound’u gözden çıkardığını öne sürdü. Chelsea’nin de peşinde olduğu Agüero’yu ezeli rakibine kaptırmak istemeyen United’ın, Madrid temsilcisinin kapısını çalacağı ifade edildi.

‘Büyük bir gurur’
Bu arada United’ın en büyük silahı Wayne Rooney, Profesyonel Futbolcular Birliği (PFA) tarafından ‘Yılın Futbolcusu’ seçildi. Bu sezon 34 kez rakip fileleri sarsan Rooney, Manchester City’li Tevez ve Arsenal’li Fabregas’ı geçerek bu ödülün sahibi oldu. 24 yaşındaki oyuncu, “Bu benim için büyük bir gurur” dedi. Öte yandan ‘Yılın En İyi Genç Futbolcusu’ ödülüne ise Aston Villa’dan James Milner layık görüldü.

Süleyman50
27.04.2010, 10:06
inşallah bu sene ligi 4.bitirip şampiyonlar ligine kalırız...(Tottenham)

bahadır2561
27.04.2010, 10:18
liverpool 7.ci eger ligiböyle bitirirse seneye avrupaya gidemez

onlarin acisinda da önemli ama chealseamaci vermez

bu yıl 7. bitiren de avrupa'ya gidecek..küme düşen porstmhout federasyon kupasında finale cıktı bu kontenjandan Avrupaya gitmesi bekleniyordu fakat bi yasakta burdan geldi.porstmouth seneye Avrupa kupalarında boy gösteremeycek bu yüzden ligi 7. bitiren takım UEFA'ya gidecek..

Semih Aydın
27.04.2010, 15:23
Chelsea bu sezon 2 maçta gol atma sevinci yaşayamamış. Ligde Birmingham ile 0-0 berabere kalmış. Bir de şampiyonlar liginde kendi İnter'e 1-0 yenilmiş.

Mehmet Fırat
27.04.2010, 17:49
Hadi Liverpool! Beraberlik koparsanız da olur. :D

Hüdai Pervaneli
28.04.2010, 13:38
Benitez Juventus Turin le anlasmak uzere gözünüz aydin liverpool lular

Gökhan KAN
29.04.2010, 17:58
Benitez kulüpten hiç kimse benimle görüşmedi demiş. Gidiyor galiba..

ilhan
29.04.2010, 17:59
Defolsun mümkünse.

Semih Aydın
29.04.2010, 19:44
Liverpool'un yeni hocası Mourinho olsun. :)
O olamazsa Laurent Blanc olsun.

Berk
29.04.2010, 21:32
Liverpool bu akşam tur atlarsa yeni, yine, yeniden Benitez olur teknik adam.
Bu yüzden elenmelerine fazla da üzülmem açıkçası..

Alihan Ertürk
01.05.2010, 18:20
Chelsea taraftarı Liverpool başkanı!

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_f1_Martin_Broughton01.jpg

Böylesi futbol dünyasında zor görülür! Liverpool'un yeni başkanı Martin Broughton, 55 yıldır Chelsea taraftarı olduğu için Liverpool-Chelsea maçına gitmeyeceğini söyledi.

Broughton, yaptığı açıklamada, ''55 yıl aynı takımı tutan benim gibi bir taraftarın bir anda bu kararından vazgeçmesi beklenemez. Bir takımı yeterince uzun süre takip ederseniz bu kanınıza işler'' dedi.

63 yaşındaki Broughton, ''Liverpool'un yaşlı taraftarları ne hissettiğimi anlayacaktır. Maça gidemem ve hissettiğim herhangi bir duyguyu açığa vuramam, bu Liverpool taraftarlarına saygısızlık olur'' diye konuştu.
Broughton, 16 Nisan'da kulübün başkanlığına getirilmişti.

Liverpool'un gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılabilmesi için Chelsea karşısında evinde oynayacağı maçı kazanması gerekiyor.

Premier Lig'de bitime 2 hafta kala Chelsea 80 puanla lider, Manchester United 79 puanla 2. sırada. İlk 4'e girerek Şampiyonlar Ligi'ne katılmak isteyen ve 7. sırada bulunan Liverpool'un 62 puanı bulunuyor.

Ligde 4. sıradaki bir maçı eksik Tottenham'ın 64 puanı, 5. sıradaki Aston Villa'nın 64 puanı, 6. sıradaki bir maçı eksik Manchester City'nin 63 puanı bulunuyor.

-Ligtv- (http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=71698)

iskenderunlu
01.05.2010, 22:26
chelsea için en kritik maç liverpool deplasmanı ama alnımızın akıyla çıkarız :)

Berk
01.05.2010, 22:43
Liverpool bu akşam tur atlarsa yeni, yine, yeniden Benitez olur teknik adam.
Bu yüzden elenmelerine fazla da üzülmem açıkçası..

Eheh, sevindim bile..:D

Elveda Benitez.

Semih Aydın
02.05.2010, 13:07
Liverpool Chelsea maçı Türkiye saati 15.30'da Spormax'te.

Gökhan KAN
02.05.2010, 14:32
Bekliyorum maçı. Başarılar Chelsea..

Hüdai Pervaneli
02.05.2010, 16:04
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooool 1-0 chealsea

Hüseyin İlkin
02.05.2010, 16:05
Kaptan yaptı hatayı. :)

Alihan Ertürk
02.05.2010, 16:06
Benitez gidecekse eğer Chelsea kazanır umarım.

Muhammed
02.05.2010, 16:08
Herkesin haddini bilecek. Drogba taktı. O kadar güveniyorum ki Chelsea'ye 3 kuponumdada verdim.

Muhammed
02.05.2010, 16:09
Krygiakos son anda 2. golü önledi :(

Hüdai Pervaneli
02.05.2010, 16:43
Goooooooooool

Muhammed
02.05.2010, 16:45
Lampaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrddddddddddddddddddd. 2-0 oldu maç. Muhteşemsin Chelsea.

Erbay
02.05.2010, 16:46
İyi ki izlemedim maçı. Liverpool ne yapıyor anlamıyorum, kulübü de satmışlar Chelsea'li bir zengine ççç Batacaklar :D

Semih Aydın
02.05.2010, 17:09
Ve ManU şampiyon değil.

Gökhan KAN
02.05.2010, 19:21
İşte Chelsea bu. Dünyanın en derli toplu takımı. Gerrard'a da geçmiş olsun yaktı takımı..

Mustafa ÖZDEMİR
02.05.2010, 22:00
Ve ManU şampiyon değil.
bu sene zor...

İskender66
02.05.2010, 23:37
Artık Chelsea Şampi... diyebiliriz :)
Helal olsun mavilere. Sonuna kadar hak ettiler. Hem tuttuğum takım şampiyon oldu hemde gıcık bir takım olan manu şampiyon olamadı ya bundan daha büyük mutluluk olabilir mi? :D

SDinc
03.05.2010, 19:20
Chelsea olarak sonunda Manchester hegomanyasına son verebildik.
Her ne kadar son yıllarda kupa bakımından az kupa kaldırmışlar bile olsalar son yılların bana göre Barcelona ile birlikte dünyanın en iyi 2 takımı..

Oktay AKKUŞ
03.05.2010, 21:01
Ah be ManU. Kırmızlar sempatizanı olarak üzülüyorum ama her şey bitmiş değil.

Ilelioglu
03.05.2010, 23:16
Fulham - Stoke macinin sonucu ne olur...??

Ilelioglu
04.05.2010, 00:00

Bu soruya kimsenin cevabi yokmu...?

Oktay AKKUŞ
04.05.2010, 15:46

Üst olur :)

Ilelioglu
04.05.2010, 20:48
Üst olur :)

Kim kazanir, yani macin sonucu ne olur....?

Oktay AKKUŞ
04.05.2010, 21:14
Kim kazanir, yani macin sonucu ne olur....?

Fulham yakın ama son maçları pek takip etmedim. Berabere bitebilir ama Fulham yakın taraf. % 70'e % 30 gibi G ya da berabere.

Ilelioglu
04.05.2010, 21:31
Fulham yakın ama son maçları pek takip etmedim. Berabere bitebilir ama Fulham yakın taraf. % 70'e % 30 gibi G ya da berabere.

.......................

Gökhan KAN
05.05.2010, 11:39
Torres çılgınlığı..

İngiltere Premier League ekiplerinden Chelsea'nin, Liverpool'da top koşturan Fernando Torres için 70 milyon sterlini gözden çıkarttığı ileri sürülüyor..

İngiltere'de yayımlanan Daily Mail gazetesi, spor sayfasının neredeyse tamamını ayırdığı haberde, Manchester City'nin de talibi olduğu Torres için Chelsea'nin de devreye girdiğini ve 26 yaşındaki İspanyol futbolcunun transferi için 70 milyon sterlin harcayabileceğini yazdı.

Haberde, futbolcunun transferi için ön görüşmelerde bulunulduğu ve Chelsea'nin patronu Roman Abromoviç'in, transferin olumlu sonuçlanacağına inandığı belirtildi.

Manchester City, iki hafta önce Torres ile ilgilenildiğini açıklamıştı. Torres'in, Liverpool teknik direktörü Rafael Benitez'e artık inancı kalmadığına dair söylentiler, futbolcunun sezon sonunda takım değiştireceğine dair iddiaları güçlendiriyor.

Hüseyin İlkin
06.05.2010, 09:21
Tottenham dün deplasmanda Cityi 1-0 yenerek dördüncülüğü garantilemiş.

ilhan
06.05.2010, 09:23
Juventus'un Benitez'le anlaşması an meselesi.

Kaynak: İngiliz ve İtalyan medyaları.

Harun-61
06.05.2010, 10:02
Juventus'un Benitez'le anlaşması an meselesi.

Kaynak: İngiliz ve İtalyan medyaları.

hadi Ilhan, sende sevin :)

Adak adamismiydin sen :D

kurtuldunuz Benitez'den :)

Oktay AKKUŞ
06.05.2010, 21:55
.......................

Noldu maçın sonucu. Hiçbir şey yazmamışsın:D

Vay be Stoke 0-1 almış maçı.

Dediğim gibi son maçları takip etmemiştim. Sanırım ligi tamamen saldılar. Üst bile olmamış maç gerçekten üzgünüm:D Bu hafta telafi edebiliriz. Bir analiz yaparım:D

Ilelioglu
06.05.2010, 21:59
Noldu maçın sonucu. Hiçbir şey yazmamışsın:D

Vay be Stoke 0-1 almış maçı.

Dediğim gibi son maçları takip etmemiştim. Sanırım ligi tamamen saldılar. Üst bile olmamış maç gerçekten üzgünüm:D Bu hafta telafi edebiliriz. Bir analiz yaparım:D

Bu macin sonucunu daha dogrusu ne bitecegini niye sordugumu hic sormadin bana...:D

ilhan
07.05.2010, 01:22
hadi Ilhan, sende sevin :)

Adak adamismiydin sen :D

kurtuldunuz Benitez'den :)

Sevineceğim tabii. Eleman için bizim blogda yazı bile yazmıştım "Nereye kadar Benitez?" diye. :D

Mustafa ÖZDEMİR
09.05.2010, 16:30
chelsea bu akşam şampiyon oluyor ...

Sabri Kurban
09.05.2010, 18:53
Chelsea:2 Wigan:0 , Man. United:2 Stoke City:0. İlk yarılar sona erdi.

Kereşenli
09.05.2010, 19:01
Chelsea şampiyonluğu garantilemiş o zaman.

Sabri Kurban
09.05.2010, 19:17
Chelsea:4 Wigan:0, ManU:3 Stoke City:0

Sabri Kurban
09.05.2010, 19:24
Chelsea 5. de attı.

Mustafa Yılmaz.20
09.05.2010, 19:30
Hafta arasında penaltı olursa Drogba, 1 maçlık penaltıcıyı değiştireceklerini ve kendisinin kullanacağını söylemişti. Maçı izlemiyorum ama galiba ilk yarıdaki penaltıyı Lampard kullanmış. Lampard izin vermedi galiba Drogba'ya :)

Chelsea'nın şampiyonluğu garanti gibi birşeydi zaten. Hafta arasında Chelsea'nin maçı kazanıp kazanamayacağını değil, fark atıp atamayacakları konuşuluyordu. Drogba bile gol kralı olmak için penaltı olursa kullanacağını söylemişti

Sabri Kurban
09.05.2010, 19:31
Wigan 31. dakikadan beri 10 kişi. Bu arada maç 6-0 olmuş.

Kaya
09.05.2010, 19:32
Chelsea bitirdi...

Tebrikler...

Erbay
09.05.2010, 19:38
Bu kadroyla buraya kadar getirmemiz bile büyük iş. Seneye Chelsea, yaşlanan kadroda büyük değişiklikler yapabilir. Seneye şampiyonuz, sonsuza dek ManU :D

Kaya
09.05.2010, 19:40
7-0 :) Chelsea son maçta topa tuttu... :)

Erbay
09.05.2010, 19:42
Liverpool 7. bitirdi ya ona gönderme yapıyorlardır ççç

Serdær
09.05.2010, 19:43
7+ oynadığım iddaa'nın devam etmesi güzel birşey :D

SDanışmaz
09.05.2010, 19:54
Oha Chelsea ohaaa.. 8 tane atılır mı hiç?

Şampiyonluğunuz için tebrik ederim :)

macka61
09.05.2010, 20:33
tebrikler Chelsea

Semih Aydın
09.05.2010, 20:42
Chelsea ne yaptın sen ?
8-0 :eek:

Rooney'nin gol kralı olamadığına ve ManU'nun şampiyon olamadığına çok sevindim. :)

Yeni hocamız bizi şampiyon yapar inşallah seneye.

Keramettin
09.05.2010, 20:51
Uff 8-0 acıma diye bişey yok bu gavurlarda ççç

SDinc
09.05.2010, 20:51
Final'i gerçekten müthiş yaptık. Tebrikler Chelsea , tebrikler dünyanın en iyi takımı.
Bu arada Bmn ahalisinin umrunda değil dünyanın en büyük ligi. :) Lakin ben bile İspanya ligini İngiltere liginden çok daha az takip etmeme rağmen İspanya ligi başlığında çok daha fazla mesajım var. :)

Bu arada Rooney gene gol kralı gene gol kralı olamadı. :)

Semih Aydın
09.05.2010, 20:55
Final'i gerçekten müthiş yaptık. Tebrikler Chelsea , tebrikler dünyanın en iyi takımı.
Bu arada Bmn ahalisinin umrunda değil dünyanın en büyük ligi. :) Lakin ben bile İspanya ligini İngiltere liginden çok daha az takip etmeme rağmen İspanya ligi başlığında çok daha fazla mesajım var. :)

Bu arada Rooney gene gol kralı gene gol kralı olamadı. :)
Ben de isterim daha hareketli bir başlık olmasını.

(Not: Ben herzaman takip ederim bu başlığı.)

İskender66
09.05.2010, 21:01
Tebrikler Chelsea. Nihayet manu şampiyon olamadı. İngilterenin kralı Chelsea :) Sonuna kadar hak ettiler bu sene :alkış:

Erbay
09.05.2010, 21:30
Rooney gol kralı olamadı ama kaç maçtır yok yani :)

ApoCaN28
09.05.2010, 21:56
Şuraya girdiğimde Benitez İstifa Etti Kovuldu ne Bilim işte Liverpool Kurtuldu Yazısını görücem günleri hayal ediyorum ama bu gidşile olmıyacak herhalde malum klüp gene satışta =)

ApoCaN28
09.05.2010, 21:57
Bu Arada Chelsea Yuhhhh Yani Wigan ı severdim ya =)

Sacit
09.05.2010, 22:20
iğrenç bir durum...

Kaya
09.05.2010, 22:33
İngiltere ligi gerçekten muazzam...

Keyif, keyif, keyif...

Diğer ligler yanına yaklaşamaz...

Bence tabii...

Alihan Ertürk
09.05.2010, 22:38
Wigan'a da yazık , kaçıncı farklı mağlubiyet oldu bu..

Mehmet Fırat
09.05.2010, 22:44
Wigan'ın fark yiyeceğini tahmin etmiştim. :)

Kaçan şampiyonluktan ziyade Rooney'nin gol kralı olamamasına üzüldüm. Drogba'dan daha çok hakediyordu. Neredeyse tek başına sırtladı ManU'yu bu sezon.

Normalde Chelsea'yi tebrik ederdim ama forumdaki ManU düşmanlığını görünce hiç içimden gelmiyor. :)

Muhammed
10.05.2010, 00:29
Hem çok sevdiğim Drogba gol kralı oldu hem de çok sevdiğim Chelsea şampiyon oldu. Chelsea bu sene fazlasıyla şampiyonluğu haketmişti. Ancak kadrosu yavaş yavaş yaşlanmaya başlayacak bakalım transfer dönemi nasıl geçecek.

Cem Kıran
10.05.2010, 00:47
Yaw şampiyonluk görmedim hiç.Ne Ts'den ne Liverpool'dan..

Seneye şampiyon olalım artıkkk off..:) Nedir bu şampiyonluk hasretim kardeşim:)

Gerrard ve Torres kalsın takımda satma yönetimmmm!

Mustafa ÖZDEMİR
10.05.2010, 13:12
yuh artık 8 tanede atılmazki:D...

İskender66
10.05.2010, 18:48
Drogbanın gol kralı olmasına en az Chelsea'nın şampiyonluğu kadar çok sevindim. Dünyadaki en sevdiğim futbolcuların başında Drogba geliyor :) Adamım Drogba :)

Gökhan KAN
10.05.2010, 18:53
İngilterenin İtalyan açılımı doğru gibi gözüküyor. Ancelotti ilk senesinde başarılı oldu. Capello'da olacak inşallah. Chelsea'nin şampiyonluğunu istiyordum oldu tebrikler..

iskenderunlu
10.05.2010, 19:38
Chelsea en hak eden takımdı tebrik etmek lazım bir takımım şampiyon oldu sonunda :)

Semih Aydın
11.05.2010, 19:07
Evra: "Şampiyonluk benim yüzümden gitti"

Manchester United'ın Fransız futbolcusu, ligin sona ermesinin ardından ilginç açıklamalarda bulundu...

Premier Lig'i Chelsea'nin gerisinde ikinci sırada tamamlayan Manchester United'ın başarılı bek oyuncusu Patrice Evra, kaçan şampiyonluktan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Sky Sports'a konuşan Evra, "Şampiyon olamadığımız için takımım için olan görevimi yerime getiremediğimi hissediyorum. Manchester United'da bulunduğum yıllarda hep şampiyonluklar yaşadım. Kendimi garip hissediyorum. İkincilik de iyi ancak bu benim doğama aykırı" dedi.

28 yaşındaki futbolcu, Lig Kupası'nı kazanmalarının kendilerini biraz olsun teselli ettiğini de belirterek, "Manchester United gibi bir kulüpte oynadığım için, her kulvarda birincilik istiyorum. Ancak bu sezon şampiyon olamadık. Chelsea'yi başarılarından ötürü kutluyorum" diye konuştu.

Mustafa ÖZDEMİR
11.05.2010, 19:54
chelsea ve diğerleri.artık böyle:D...

pazarkapılı
12.05.2010, 12:22
iddaa son haftalarda oynanır dedirten mactı son chelsea macı....

Gökhan KAN
15.05.2010, 17:03
Chelsea maçı başladı..

Gökhan KAN
15.05.2010, 17:22
Murat Kosova futbolcu isimlerini söylerken kendini çok kasıyor. O'Hara deyişi bir acayip. Doğrusunu bilmiyorum ama Dindane'ye Dindan diyor.:) Lampard'a Lampar.

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 17:24
harika bir maç oluyor portsmouth net bir gol kaçırdı...

Gökhan KAN
15.05.2010, 17:29
Kalou öyle bir gol kaçırdiki vurun öldürün..

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 17:31
chelsea nın 3.topu direkten döndü...

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 17:40
olamaz chelsea 4.kez direğe takıldı...

Gökhan KAN
15.05.2010, 17:40
Drogba frikikten müthiş vurdu direkten çizgiye çarptı..

Gökhan KAN
15.05.2010, 17:44
Direk rekoru kırılacak galiba..Maçta 6. direk 5 Chelsea 1 Porsmuth..

Gökhan KAN
15.05.2010, 18:15
Penaltı Porstmuth kullancak..

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 18:15
penaltı...

Gökhan KAN
15.05.2010, 18:16
Boateng vurdu Cech çıkardı..

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 18:16
penaltı atışına bak ya ...

Gökhan KAN
15.05.2010, 18:18
Drogba frikikten attı direkten girdi..:)

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 18:18
gol drogba...yine girekten girdi:D...

Gökhan KAN
15.05.2010, 18:23
Bu Kalou ne yapıyor ya Umutamı özendi ne..

Özge
15.05.2010, 18:45
Direkler arasinda oynaniyor mac:)

Gökhan KAN
15.05.2010, 18:48
Lampard penaltı kaçırdı..Maça bak arkadaş..

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 18:52
penaltı maçırdı lampard...

Gökhan KAN
15.05.2010, 18:53
Maç bitti..1-0..

Chelsea FA Cup şampiyonu oldu ve duble yaptı..

Böyle maç görmedim. 6 top direkten döndü. Chelsea 2si yüzde yüz hatta biri jeneriklik bir gol kaçırıdı..Portsmuth 1 tane yüzde yüz 1 2 tanede net pozisyon harcadı..

mehmets61
15.05.2010, 18:59
ilginç bir maç oldu:)

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 19:01
2 takımda 1 penaltı kaçırdı...

Erbay
15.05.2010, 19:44
Ne pozisyonlar kaçtı ya :) Drogba müthiş formda zehir gibi valla. Her vurduğu bomba gibi gidiyor.

Canberk
15.05.2010, 19:45
Direkler arasinda oynaniyor mac:)

Öyle görünüyor ççç

Oğuzhan Fidan
15.05.2010, 20:13
zaten ligin en iyi takımı chelsea kadro kalitesi olarak bakarsak en hakeden takımda chelsea .. manchester takım oyunu oynuyo yıldız denilebilcek bi futbolcusu pek yok.bayern münih karşısında manchesterın güçsüz bi takım olduğuınu herkez gördü.. ama öyle böyle maç kazanmasını biliyolar sadece buda beni gıcık ediyodu =)

Muhammed
15.05.2010, 20:17
Drogba'nın hakkını yiyorlar hep bence. Ibrahimovic, Torres, Villa gibi oyuncuları 3 kere cebinden çıkartır ama hiç bahsedilmiyor.

Gökhan KAN
15.05.2010, 20:20
Drogba'nın hakkını yiyorlar hep bence. Ibrahimovic, Torres, Villa gibi oyuncuları 3 kere cebinden çıkartır ama hiç bahsedilmiyor.
Harbiden ha bunu düşünmemiştim. Gerçekten bahsedilmiyor..

Gökhan KAN
15.05.2010, 20:22
İngiltere'de bir gazete adını unuttum Aguero,Ribery ve Torres için Chelsea'nin 117 milyon ayırdığını yazmış..

SDinc
15.05.2010, 20:37
Ulan be maçı izleyemedim ama duyduklarıma göre müthiş bir maç olmuş.

Muhammed
15.05.2010, 20:40
İngiltere'de bir gazete adını unuttum Aguero,Ribery ve Torres için Chelsea'nin 117 milyon ayırdığını yazmış..

Aguero ve Torres'i bilmemde Ribery gibi bir kanat oyuncusuna mutlaka ihtiyacı var Chelsea'nın. İlk 11'e bakıldığında Malouda ve Kalou zayıf halkalar gibi duruyor.

Gökhan KAN
15.05.2010, 20:47
Aguero ve Torres'i bilmemde Ribery gibi bir kanat oyuncusuna mutlaka ihtiyacı var Chelsea'nın. İlk 11'e bakıldığında Malouda ve Kalou zayıf halkalar gibi duruyor.
Kalou zaten forvetten dönme kanat gibi oynuyor. Beni tanıyan her iki oyuncuyuda Chelseaye yakıştırmadığımı bilir. Büyük ihtimal Kalou gider onun yerine Ribery sağ tarafa geçer. Malouda yine solu götürür. Tabi Ribery Chelseaye gidecek mi birde o var. Real ve Barca da peşinde..

Oğuz ZEYTİN
16.05.2010, 14:10
Kalou'nun boş kaleye kaçırdığını bizim oyuncularımız kaçırsa tefe koyar kovalardık.

Cem Kıran
16.05.2010, 17:46
Bune rezalet ya ligi 7. bitirdik:( Yönetim uyumaaaaaaa:@

Süleyman50
17.05.2010, 15:45
tottenham şampiyonlar ligine ön eleme oynayarak katılmaya hak kazandı...

Semih Aydın
17.05.2010, 18:27
tottenham şampiyonlar ligine ön eleme oynayarak katılmaya hak kazandı...
Tottenham ve Sevilla ön eleme oynayacakları halde garanti Şampiyonlar Ligi'nde bana göre. :)

Çok klas top oynuyorlar.

Keramettin
17.05.2010, 19:45
Liverpool olsun isterdim:D

Gökhan KAN
18.05.2010, 14:55
Avram Grant'ın West Ham'ın başına geçeceği idaa ediliyor. Zola'ya yol verdiler bu adamı getirecekler hey Allahım ya. Hiç getirmeyin daha iyi kupa finali oynadı diyemi gitiriyonuz. Uyuz herif kıl oluyorum buna.

Gökhan KAN
18.05.2010, 22:30
Torres transfer rekorunu kırabilir. Chelsea 50 milyon + Kalou, Bosingwa, Deco, Carvalho ve Ferreira dan 3 ünü seçin demiş sözde.

İskender66
19.05.2010, 11:20
Pazartesi günündeki spor gazetelerinden birinde fb Torres için guiza+para teklif etti yazıyordu. A.Madrid Guizayı çok istiyor yazıyordu. Sanırım Fotomaçtaydı bu haber :)

Harun-61
19.05.2010, 11:47
Torres transfer rekorunu kırabilir. Chelsea 50 milyon + Kalou, Bosingwa, Deco, Carvalho ve Ferreira dan 3 ünü seçin demiş sözde.

kafayi yemis bunlar :eek:

Gökhan KAN
19.05.2010, 19:55
Benitez: "Geleceğim Liverpool'da"

Liverpool’un İspanyol teknik direktörü Rafael Benitez, her ne kadar Fernando Torres için aynı şeyleri söyleyemese de önümüzdeki yıllarda İngiliz kulübünün başında kalacak.

Liverpool’un İspanyol teknik direktörü Rafael Benitez, her ne kadar Fernando Torres için aynı şeyleri söyleyemese de önümüzdeki yıllarda İngiliz kulübünün başında kalacak.

Adının Juventus’la anılması üzerine Çarşamba günü Benitez; kulübün sahipleri ile yaptıkları güven tazeleyici konuşmalar ardından kontratının kalan dört yılını da bu kulüpte tamamlamak istediğini belirterek, "Bu noktada verdiğim, daha doğrusu vermem gereken en doğru cevap kontratım bitinceye kadar görevime devam edeceğimdir" dedi.
Benitez, Liverpool’un başarısının 'temel taşı' olduğunu söylediği Torres’in son günlerde Chealsea ve Barcelona gibi takımlara gideceği yönünde çıkan haberlerin ise sadece haber olarak kaldığını belirtti. Ayrıca 26 yaşındaki oyuncu için henüz resmi bir teklif almadıklarını belirterek şöyle konuştu:
"Torres kendi geleceğine zamanı gelince karar verecektir fakat benim onun gitmeyi düşündüğüne inanmam için hiçbir neden yok. Torres şuan da sadece Dünya Kupası’nda İspanya forması giyebilmek için dizinden geçirdiği ameliyat sonrası iyileşmeye odaklanmış durumda. Şu anda durumu iyi gün geçtikçe iyiye gidiyor, önceliği milli takımla Dünya Kupası'na katılmak ve kupayı kazanmak. Bir gün Benitez, Torres’in Liverpool’da değil de İspanya’da ki teknik direktörü olabilir. Her İspanyol teknik direktör milli takımda görev almak ister. Şuan da bulunduğum yerden çok mutluyum ama bir iki yıl sonra (Vicente) Del Bosque görevi bıraktığında, milli takımda yer almayı çok isterim."

Benitez’e göre Liverpol’un ligi 7.sırada tamamlaması daha sezonun başından belliydi.
Liverpol’un rakipleri gibi büyük bütçeli transferlere imza atamaması konusunda da hedef gösterilen Benitez "Sezon öncesi yaşanan problemler, sakatlıklar, ligin başında Tottenham ve Aston Villa karşısında alınan yenilgiler ve stadın yapım sürecinde olması takımın güven kaybetmesine neden oldu. Zor bir sezon geçirdik. Ama alınan maaşlar ve sonuçlar birbiriyle bağlantılı" dedi.

Benitez Görevi süresince Şampiyonlar Ligi ve Federasyon(FACup) kupasında ki galibiyetlerle ile çıtayı çok yükseğe çıkartarak kendi başarısının kurbanı olduğunu söyledi.

Gökhan KAN
19.05.2010, 19:57
Geçmiş olsun 4 yıl daha çekmeye devam Benitez'i..

ilhan
19.05.2010, 20:17
Pöfsssssssssssssssss... Lanet gitsin ya.

Gökhan KAN
19.05.2010, 20:29
Bak hoca madem kaldın adam gibi revizyon yap şu takıma. Dossena Mossenayla bu işler olmaz. Elin takımı Villa'yı Kaka'yı katıyor kadroya senin de bunları yapman lazım. Git al Ribery'i al De Rossi'yi, Montolivo'yu, böyle adamlarla bişeyler olur. Gerçi para yokluğundan elden adam çıkarıcaklar. Allah Liverpool taraftarına sabır versin seneye kimse şampiyonluk beklemesin.

Keramettin
19.05.2010, 22:50
Bize bizim dertler yeter bide elalemin takımına mı sardınız ?

Canberk
19.05.2010, 23:03
Tebrikler Chelsea :D
Kutlamaya engel olmuşlardı sartlar olgunlaştığına göre kutlayabilirizççç:meşale1:

Gökhan KAN
22.05.2010, 01:50
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/05/21/article-1280298-09B24606000005DC-202_306x374.jpg

iskenderunlu
22.05.2010, 19:35
bu takımı seviyorum chelsea 1 numara