PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İngiltere | Premier Lig

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Muhammed
15.08.2009, 10:38
Herkes'in gözü bu sene La Liga'da ama ne yaparlarsa yapsınlar Premier Lig'in kalitesine erişemezler yakın zamanda. Premier Lig'in önemli yanı ligteki hemen hemen bütün takımların üst düzey olması zaten. Bu seneye gelirsek Chelsea şampiyon olur bence.

ilhan
15.08.2009, 11:27
---------------Reina-------------

G.Johnson--Agge(Skrtel)r--Carragher--Aurelio

--------Masc----Aquilani(Lucas)---------

-------------Gerrard-----------

Kuyt--------------------Riera(Benayoun)

------------Torres-----------

Benitez'in kafasındaki kadro bu.Aquilani sakat olduğu için birkaç hafta oynayamayacak.Onun yerine Lucas'ı düşünecektir büyük ihtimalle..

Sol bek için ille de İnsua diyorum. Benitez'in elinde cevher var. :)

Birtan Karaman
15.08.2009, 12:08
İngiltere Ligin'de Takımın Manchester United Arkadaş :)

Barthez Hayranıydım Küçükken , Sayesinde ManU Hayranı Oldum :)

Hüseyin İlkin
15.08.2009, 12:17
Sol bek için ille de İnsua diyorum. Benitez'in elinde cevher var. :)

Yarın büyük ihtimalle senin adam oynayacak babu, kaçırma sakın maçı. :p
Premier ligsiz olmuyor, nihayet başlıyor, futbola doyacağız yine.

Bu sene Chelsea'nin bizi zorlayacağını düşünüyorum, Ancelotti yerine başkası olsa bir adım ön tarafa mavileri koyardım ancak, bu sene özlem bitecek büyük ihtimalle.

Özellikle sağ bekte ki değişim çok önemli, Glen-Kuyt, tam birbirlerini tamamlayacak sağ taraf. Kuyt'un içeri kaçışları sonucu Glen'in bindirmeleri bizde daha da pozitif gözükecek. Forvet alternatifi konusunda sıkıntı olsa da, hadi neyse diyip sezonu açalım. :)

ilhan
15.08.2009, 12:21
Bu sezon Premier ligin adı, La Liga'nın tadı olacak. :p

Berk
15.08.2009, 12:41
Premier Lig'de kalite ve çekişme tüm takımlara yayılmış, La Liga'da ise sadece Barça ve Madrid var.Eskiden bu iki takım arasına başka takımlarda girebiliyordu Valencia, Villarreal, Atletico gibi.Şuan için bunların içinden sadece Atletico ayakta ve yaparlarsa onlar yapar sürprizi.Bana göre Premier Lig hala çok önde ama tek Türkiye açısından bakarsak maçların Spormax'tan yayınlanması bir dezavantaj.O NTV'den yayınlandığı senelerde doruğa çıkmıştı Premier Lig.FOX'ta ise Bez Bebek kurbanı olmuştu.Bu konuda en büyük hayalim NTV-NTVspor'un tekrar Premier Lig'i almasıdır.:)

champions
15.08.2009, 13:02
Aquilani çok iyi transfer ama Kuyt hala ilk 11.:) Liverpool kadrosunda bulunması bile büyük başarı.Liverpool'un ileride yeterince alternatifi yok. Torres dışında ona yaklaşabilecek bir 2. isim söyleyemiyosunuz. İlk sezonunda bekleneni veremeyen, Berlinde yeniden parlayan Voronine güveniyolar herhalde.:) United bu sezon hayal kırıklığı olur bence.Arsenal şampiyon olsun isterim ama onlarda bir türlü şampiyonluğa oynayacak kadroyu kuramadılar. Bizim şansımız daha yüksek Arsenalden diyeyim.:)

Favorim Chelsea.Burnley olacak değil ya.:D Carlo Ancelotti Trabzonsporun başında görmek istemeyeceğim bir TD. Bu işi birazcık biliyorsa açık ara en iyi kadrosuyla ligi götürmesi lazım. Kaleci-Defans-Bekler-Ortasaha-Kanatlar ve ileri nokta. Süper bir kadroları var. Mesela forvetlere bakıyoruz. Hadi Shevayı saymayalım. Drogba-Anelka-Kalou-Pizarro.:) Anelkayı da pek beğenmem aslında ama adam atıyor. Ortasahaya bakalım; Essien-Lampard-Mikel-Cole-Malouda + Zhirkov.Deco+ Ballack'ı saymadım yine bak.:D

------------------Cech---------------
-Bosingwa--Terry----Carvalho---Cole--
----------------Essien----------------
--Joe Cole-----Lampard----Malouda---
-----------Anelka-----Drogba---------

----------------Hilario---------------
-Ferreira---Alex---İvanovic---Belletti-
---------------Mikel----------------
----Deco-----Ballack---Zhirkov-----
----------Kalou-----Pizarro---------

:)

Hüseyin İlkin
15.08.2009, 14:57
5.dakikası itibariyle yeni sezonun ilk maçına yetişmiş bulunuyorum, rakibimize bakalım hele bir, Chelsea-Hull.

;

Sezonun açılış golü Hull'den geldi, Stephen Hunt.

Alihan Ertürk
15.08.2009, 15:43
Şükürler olsun Spormax'i şifresiz izleyebiliyorum :D

Bekle beni Premier Lig !

Berk
15.08.2009, 16:05
Hull'un bu kadar direnebileceğini tahmin etmemiştim.:)

Alihan Ertürk
15.08.2009, 16:19
Hull'un bu kadar direnebileceğini tahmin etmemiştim.:)

10 dakika sonra ya Hull City yada Chelsea gol atacak ..

Kontradan gelebilir Hull City'nin golü , ama forvetleri beceriksiz :D

Hüseyin İlkin
15.08.2009, 16:40
O nasıl bir gol öyle.

Berk
15.08.2009, 16:53
Maçtan önce Chelsea'ye 3 puanı yazmıştım ama Hull'un maçı 90 dakika götürüp son dakikada golü yemesine üzüldüm.Drogba bu sezon Chelsea'nin kurtarıcısı olacak gibi.

Hüseyin İlkin
15.08.2009, 17:03
EPL fantasy oyununda üç oyuncu almıştım bu hafta Chelsea'den; Cech, Terry, Mikel.
Gol bile yemeyeceklerini düşünüyordum buradan da belli olduğu gibi.

Ofansif olarakta kanatları pas geçmeleri, kullanamamaları Hull'un direnme süresini artırdı.
Maç berabere de bitebilirdi, ama Drogba'dan müthiş bir vuruş geldi.
Kesinlikle maçın adamıydı, attığı gollerin yanında, geçen sezonu unuttaracağının sinyallerini verdi.
Pasları, şutları, koşuları. Yüksek not aldı benden açıkcası.

Zhirkov bu açıdan önemli.
İyileşip, as takıma girmesi Chelsea hücumu adına bir artı olacaktır.
Aynı şekilde, Joe Cole'u da örnek verebiliriz.

Geçtiğimiz sezon Chelsea deplasmanından bir puan almayı başaran Hull buna çok yaklaşsada başaramadı bunu.

Yeni City'e de bakalım bir;
Tevez yedek; Adebayor, Toure, Barry ilk on birde yeni transferlerden.

Ekleme; Adebayor açtı sezonu. :)

Alihan Ertürk
15.08.2009, 18:26
Adebayor ve Drogba sezonu mükemmel bir şekilde açtılar !

Hüseyin İlkin
15.08.2009, 18:51
Ireland'ın golüyle durumu iki sıfıra getirdi City, böylelikle sezona üç puanla başladı diyebiliriz.
İlk hafta önemliydi, yeni bir başlangıç yapan takım için.

fincher
15.08.2009, 21:37
Trabzon'dan hayır yok,gene yüzümüzü güldürürse Gunners güldürür...

26' [0 - 1] Denilson
37' [0 - 2] Vermaelen
41' [0 - 3] Gallas
48' [0 - 4] Fabregas
69' [0 - 5] Fabregas
89' [0 - 6] Eduardo
90+2 [1 - 6] Saha

Bu yaz Manchester City'ye giden Emmanuel Adebayor ve Kolo Toure'nin yerine gerekli transferler yapılmadığı iddiasıyla Ada'da eleştiri oklarının hedefi haline gelen Arsenal; 2009/10 Sezonu'nun ilk maçında konuk olduğu Everton deplasmanında şov yaptı.

Goodison Park'ta Mark Halsey düdük çaldı.

Adebayor gittikten sonra kendisine ilk 11'de yer bulmaya başlayan Bendtner'in olumlu futbolu ve Toure'nin yerine transfer edilen Belçikalı savunma oyuncusu Vermaelen'in kaydettiği kafa golü Arsenal Menajeri Arsene Wenger'in bu karşılaşma öncesinde Ada'da kendisini eleştirenlere cevabı oldu.

69. dakikada kendisinin 2, takımının 5. golünü atan kaptan Fabregas; geçtiğimiz günlerde takımının İtalya'daki hazırlık kampında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Espanyollu Jarque'yi andı, İspanyol oyuncunun formasıyla taraftarları selamladı.

Alihan Ertürk
15.08.2009, 22:17
Arsenal plakayı yapmış ..

Ars. 6-1 Everton

Muhammed
16.08.2009, 00:08
Drogba Drogba Drogba. Onu anlatmaya kelimeler yeter mi?

Alihan Ertürk
16.08.2009, 11:19
Bizim maçı bekleyin :D Şov var bugün şov ! :)

shade6161
16.08.2009, 11:25
liverpool un şampiyon olmasını istiyorum ama olamıyorlar :( ama yinede liverpool taraftarı gibi bende you will never walk alone diyorum:)

Muhammet*
16.08.2009, 13:20
Bu sene kaçarı yok şampiyonluğun... ;)

Alihan Ertürk
16.08.2009, 16:28
ManU Rooney'in golüyle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı Birmingham karşısında ..

Berk
16.08.2009, 16:30
Bu hafta yenildikya işler ters gider.Pool yense de azıcık yüzümüz gülse.

Alihan Ertürk
16.08.2009, 16:36

Liverpool'u izlemek çok zevkli oluyor .. Zaten İngiltere Premier Ligi başlı başına bir zevk ! :)

Dünkü hayal kırıklığından sonra bugün Tottenham galibiyeti iyi gelecek bana ..

Birtan Karaman
16.08.2009, 16:57
Premier Lig'de Şampiyonluk'ta Bu Sene ManU Ve Chelsea Çekişir . Arka'dan Ctiy Zorlar Belki ..

Alihan Ertürk
16.08.2009, 17:00
Premier Lig'de Şampiyonluk'ta Bu Sene ManU Ve Chelsea Çekişir . Arka'dan Ctiy Zorlar Belki ..

Liverpool ne oldu ?

Bu sene Liverpool şampiyon olacak , hissediyorum.ManU büyük bir düşüşe geçecek !

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 17:23
İlk yarısını evde olmadığımdan takip edemediğim maçta, ikinci yarıda da bazı bölümleri izleyemedim.
İzlediğim bölümlerde gördüğüm, geçen haftadan da eklemeler yaparsak; ManUtd'nin lige hazır olmadığı açık.
Yeni transferlerden Valencia henüz sahada gözükmüyor, istenilen, düşünülen katkı henüz yok.
Tabii ilerleyen haftalarda onun formu artacaktır.
Owen'da henüz hazır değil. Bu haftalarda ne kadar puan kaybederse Manchester o kadar iyi.
Bugün itibariyle üç puanı aldılar, Owen ikiye çok yaklaşmasına rağmen atamadı şimdi.
Rooney'in pas enfesti yalnız.
Bitti maç, bir sıfır.

Yarım saat sonra sahaya çıkıyoruz, özledik kırmızıları.

Atakan
16.08.2009, 17:26
Alihan aynı düşüncelere sahibiz desene.:)

Alihan Ertürk
16.08.2009, 17:38
Maça az kaldı ..

Qx4H5yM9GTc&feature=related

Liverpool , Liverpool ! :)

Birtan Karaman
16.08.2009, 17:45
Liverpool ne oldu ?

Bu sene Liverpool şampiyon olacak , hissediyorum.ManU büyük bir düşüşe geçecek !

Liverpool'da O Kadro'yu Görmüyorum ..

İlk 4'e Girerler Ama Şampiyonluk Zor ;)

Alihan Ertürk
16.08.2009, 17:49
Liverpool'da O Kadro'yu Görmüyorum ..

İlk 4'e Girerler Ama Şampiyonluk Zor ;)

Ben de Liverpool'daki kadroyu şampiyonluk için yeterli görüyorum.

Devre arası yada seneye yapılacak 2-3 takviyeyle ManU gibi en az 3 sene şampiyonluğa ambargo koyarız !

Mehmet Fırat
16.08.2009, 17:53
Skora bakmayın, oyunun kontrolü devamlı bizdeydi. Ama yaratıcı oyuncu sıkıntısı çektiğimiz doğru.

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 17:57
Liverpool team in full: Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Insua , Kuyt, Mascherano, Lucas, Babel, Gerrard, Torres.
Subs: Cavalieri, Voronin, Benayoun, Spearing, Kelly, Dossena, Ayala.

Sezonun ilk maçının ilk on biri.
Geçen sezon Tottenham deplasmanında 2-1 kaybetmiştik, rakipler kazanmışken üç puanı almak lazım.

Alihan Ertürk
16.08.2009, 18:03
Bismillahirrahmanirrahim .. Besmeleyle başlayalım :)

Galibiyet bekliyorum bugün !

Birtan Karaman
16.08.2009, 18:12
Ben de Liverpool'daki kadroyu şampiyonluk için yeterli görüyorum.

Devre arası yada seneye yapılacak 2-3 takviyeyle ManU gibi en az 3 sene şampiyonluğa ambargo koyarız !

Bence ManU Gibi Olmanız İçin En Az 3 Sene Daha Çalışmanız Lazım ..

Berk
16.08.2009, 18:46
Insua ve Skrtel ilk 11'de.Tottenham'da ise forvet hattında Keane-Defoe ikilisi oynuyor.Dikkatli olmamız gerek.

43. dakika 0-0.

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 18:47
Müthiş bir gol yedik. :D

Ahmet Başkaya
16.08.2009, 18:48
Hahahaha ...Ohhhh ii oldu size ...Manuuuuuu....

Ahmet Başkaya
16.08.2009, 18:49
Benoit Ekotto.....

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 18:59
68-32, golden beş dakika öncesinin topla oynama yüzdeleri.
Topla daha çok oynayan, daha çok basan taraf ev sahibi ekipti.
Spormax'ta gösterilen istatistiğe göre 5 şutlarının 5'i de kaleyi buldu, Sky'da bu 6'ya 3 olarak gözüküyor.
Özellikle Keane'nin kaçırdığı goller için teşekkürler kendisine.
Bizim bu konuda bir şutumuz var, o da kaleyi bulmadı, Kaptan'dan geldi şut.

Manchester gibi lige hazır değil görüntüsü vardı ilk yarıda, organize bir atak bile yok.
Geride olmanın etkisiyle ikinci yarı daha önde oynayacağız, arkada sık boşluk bulabilirler.

Birtan Karaman
16.08.2009, 19:13
Rooney99! 1-0

İngiltere Premier League'de ilk hafta mücadelesinde M.United Old Trafford'da ligin yeni takımlarından Birmingham City'i konuk etti.

Son şampiyon M.United 90 dakika sonunda 1-0'lık skorla sahadan galibiyetle ayrılan takım oldu. Maçın tek golü 34. dakikada Wayne Rooney'den geldi.

Bu gol İngiliz golcünün M.United formasıyle 99. golü olma özelliğini de taşıyor. Bu sonuçla M.United lige 3 puanla başlarken, Birmingham sezona puansız start verdi.

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 19:19
Penaltı kullanacağız.

ekleme; Gerrard ve tabii ki gol. :)
Yarısından fazlası Glen'e.

Erbay
16.08.2009, 19:22
Man U'luyum ama, hadi Liverpool yen arkadaşım iddaa tutturacak ççç

Berk
16.08.2009, 19:22
Gool!

Stevie G.

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 19:23
Geriye düştük yine.
Eşitliği yakalamışken kötü oldu bu duran toptan gelen gol.

Berk
16.08.2009, 19:25
Carragher bu nasıl adam tutmadır yahu?Defoe attı.Kursağımda kaldı gol sevinci.

Berk
16.08.2009, 19:42
Bir ara baskıyı kurmuştuk, tekrar kaybettik kontrolü.Voronin oyuna girecek birazdan.

*Kuyt çıktı, Voronin girdi.Dakika 78.

Muhammet*
16.08.2009, 19:50
En azından beraberlik gelsin...

Erbay
16.08.2009, 19:51
Liverpool da bizi gördü :(

Berk
16.08.2009, 19:55
Maçta hakem rezaleti yaşanıyor.10 dakika içinde 2. penaltı pozisyonunda da devam ettirdi.İlkini hadi es geçti, bu sefer adam iki koluylada topla oynuyor.O da mı penaltı sayılmıyor?

ilhan
16.08.2009, 19:58
Liverpool şampiyon olur. Tottenham ligin tozunu kendi evinde atar. :)

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 20:01
Geçmiş olsun. İki takımımızda kaybetti bu hafta sonu.
Tottenham bizi kitlemeyi çok iyi başardı.
Ligin üst sıralarını zorlayacaklardır bu sene, geçen sene gibi avrupa arenasının dışında kalmaz.
İçerde, dışarda oynayabilecek forvet elemanları var ellerinde.
Hocaları da bunu kullanabilecek düzeyde biri.

Mehmet Zeki
Gecmis olsun Liverpool'a. Ingiltere'de Liverpool'u tutuyorum. Ama forza Juve.

Berk
Kötü başlangıç yaptık lige.Rakiplerimizin kazandığı haftada kazanmalıydık ama olmadı.Daha ligin başındayız, toparlarız.

Ben başıma gelecekleri biliyorum.:D

Birtan Karaman
16.08.2009, 20:02
Bu Liverpool Bu Sene Şampiyon Yahu , Garanti ;)

Muhammet*
16.08.2009, 20:06
Bu hafta hiç bir şey iyi gitmiyor benim için... :(

Hüseyin İlkin
16.08.2009, 20:07
Geçen sezon ManU lige beraberlikle başlayıp, 4 maçta 1 yenilgi 2 beraberlik almıştı.
Yenilgi bizden, beraberliklerden biri Chelsea'den, diğeri küme düşen Newcastle'dan.
Ben demiyorum, tarih diyor, olur böyle şeyler.

Önemli olan takımın sahaya ne koyduğu.
Bu açıdan eksikler olduğu açık ve net.
Ama bunu kapatabilecek bir takım, bir kadro var elinde Liverpool'un.

Erbay
16.08.2009, 20:12
Arkadaşı sömürecektim alacağın olsun Liverpool :)

ilhan
16.08.2009, 20:25
Westham çok yakışıklı durmuş ligin zirvesinde. :)

Mehmet Fırat
16.08.2009, 21:03
Liverpool'da bir ilerleme göremedim. Aquilani takıma nasıl etki eder bilmiyorum ama, Liverpool'un eksik mevkiisi orası değil sanki.

Alihan Ertürk
16.08.2009, 21:11
Bu Liverpool Bu Sene Şampiyon Yahu , Garanti ;)

Liverpool bu sene şampiyon , garanti !

Hala lafımdayım .:cool:

Ahmet Başkaya
16.08.2009, 21:14
Sir Alex Ferguson bırakmaz size:D

Birtan Karaman
16.08.2009, 21:58
Liverpool bu sene şampiyon , garanti !

Hala lafımdayım .:cool:

Bende Lafım'dayım Olamaz Diyorum .. ManU Garanti Şampiyon Demiyorum..

Ctiy , Arsenal , Chelsea Gibi Takımlar İle Yarışması Zor ;)

shade6161
16.08.2009, 22:07
liverpool yaktı bizi bugün..yakışmıor gerçekten..

Oktay AKKUŞ
16.08.2009, 22:09
Şampiyonluk Chelsea ManU Arasında Gİdip Gelicektir. Ama Chelsea Şampiyonlar Ligini Daha Çok İsticektir

Muhammed
17.08.2009, 15:31
Bu haftadan akılda kalan şey kesinlikle Drogba'nın insan üstü oyunudur. Pek bahsedilmemiş şaşırdım.

Gökhan KAN
17.08.2009, 16:31
Tam 57 milyon avro!http://www.sporx.com/images/1/33/7668_B_aa001.jpg

Transfer döneminin kapanmasına kısa bir süre kala Chelsea, Atletico Madrid'in Arjantinli yıldızı Sergio Agüero'yu kadrosuna katmak için son bir hamle yapacak.Arjantinli futbolcu için daha önce Atletico Madrid'e 40 milyon avro teklif eden Rus işadamı, bu astronomik teklifini biraz daha yükselterek rakamı 57 milyon avro'ya çekti.
Bu hafta içerisinde Madrid'e giderek Agüero için resmi görüşmelere başlayacak olan Chelsea'nin, Atletico Madrid yönetimini ikna edebilmek için bir yıldız fubolcusunu da feda edebileceği ileri sürüldü.
Chelsea Teknik Direktörü Carlo Ancelotti ise Agüero'nun transferi hakkında yorum yapmaktan kaçınırken, "Transfer sezonu 31 Ağustos'ta bitiyor, büyük ihtimalle o tarihe kadar kadromuzu güçlendirecek oyuncu veya oyuncular alacağız" ifadelerini kullandı.
Atletico Madrid ile çarşamba günü Şampiyonlar Ligi Play-off maçına çıkması beklenen Agüero şayet bu maçta oynar ve Chelsea'ye transfer olursa bu sezon Devler Ligi hayalini rafa kaldırmak zorunda kalacak.
Öte yandan İspanya'nın saygın gazetelerinden Marca'da yer alan habere göre, Agüero Chelsea'ye transfer olmayacak. Gazetede yer alan haberde, Londra ekibinin 57 milyon avroluk teklifinin Atletico Madrid yönetimini tatmin etmeyeceği ve Agüero'nun kesinlikle satılmayacağı ifadeleri yer aldı.
FATİH ŞAMLIOĞLU'NDAN 'TRANSFER' YORUM:
2012 yılına kadar Atletico Madrid ile sözleşmesi bulunan Agüero'nun, 60 milyon avro karşılığında serbest kalacak olması "Tok satıcı" Atletico Madrid'i korkutmuyor bile. Madrid temsilcisi Agüero'nun takımda kalacağından neredeyse adı gibi emin.
Bu transferde en önemli hamle şüphesiz, Chelsea'nin Agüero'ya yıllık 7.5 milyon avro ödemeyi göze almış olması. Buna rağmen Chelsea'den yıllık 10 milyon avro talep eden Arjantinli yıldız, açık açık söylemese de kendisinin Ronaldo ve Messi ayarında bir futbolcu olduğunu anlatmak istiyor.
Zira Ronaldo bir yılda 12.5 milyon avro, Messi ise 10.5 milyon avro kazanıyor. Transferin olabilme ihtimaline gelecek olursak; Chelsea'nin teklif ettiği rakam kesinlikle olağanüstü... Atletico Madrid'in bu denli astronomik bir rakama neden yanaşmadığını da anlamak mümkün değil. Atletico Madrid'in Agüero konusundaki sert tavrı ve Chelsea'nin Agüero'nun yıllık 10 milyon avro'luk talebini değerlendirmeye bile almaması, bu transferin önüne katı bir set örüyor.

shade6161
17.08.2009, 16:46
Bu haftadan akılda kalan şey kesinlikle Drogba'nın insan üstü oyunudur. Pek bahsedilmemiş şaşırdım.

ne zzaman insan gibi oynadı ki:D:D artık alıştık ona:D

Mayls
17.08.2009, 18:39
1. Arsenal

Umarım sürekliliği olur bu sefer. :)

Manu61
17.08.2009, 18:41
1. Arsenal

Umarım sürekliliği olur bu sefer. :)

Arsenal = Bebekler :) Evra bunu geçen sene söylediğinde çok kızmışlardı ona :)

Mayls
17.08.2009, 18:49
Arsenal = Bebekler :) Evra bunu geçen sene söylediğinde çok kızmışlardı ona :)
23 yaşını geçen herkese "satılabilir" gözüyle bakan bir menejerin takımı. Wenger'in bazı çok ilginç takıntıları var. Onlar olmasa bence Arsenal çok daha iyi yerlerde olurdu :)

Manu61
17.08.2009, 18:52
23 yaşını geçen herkese "satılabilir" gözüyle bakan bir menejerin takımı. Wenger'in bazı çok ilginç takıntıları var. Onlar olmasa bence Arsenal çok daha iyi yerlerde olurdu :)
Evet şu inadından vazgeçip 25 yaşının üzerinde 2 tane kaliteli aynı zamanda lider oyuncuları takıma kazandırsaydı Arsenal çoktan şampiyon olurdu..Arshavin geldi katkı yaptı mesela..

shade6161
17.08.2009, 18:56
arsenal bu sene gerçekten iyi başladı..yıldızları ben almam ben yaparım mantığı ile hareket ediyor wenger...buna rağmen çokta başarılı oluyor..ama dediğiniz gibi 2 3 tane tecrubeli oyuncunun takıma faydası olur..

Manu61
17.08.2009, 18:57
Level atlamaları için bu şart...

Berk
17.08.2009, 18:59
Adamn keyfinden satmıyor oyuncuları yada fantezi olsun diye sürekli genç oyuncu almıyor.Emirates'in yapımı kulübü borç batağına sürükledi.Fazla maliyetli oyuncuların 2-3 yıl içinde alınamayacağı zaten söylendi.Dışardan konuşmak kolaydır..;)

Alihan Ertürk
17.08.2009, 19:01
Liverpool yaktın beni ! Nasıl kaybederiz Tottenham'a .. :S

Manu61
17.08.2009, 19:21
Adamn keyfinden satmıyor oyuncuları yada fantezi olsun diye sürekli genç oyuncu almıyor.Emirates'in yapımı kulübü borç batağına sürükledi.Fazla maliyetli oyuncuların 2-3 yıl içinde alınamayacağı zaten söylendi.Dışardan konuşmak kolaydır..;)
O kadarını bizde biliyoruz..Adebayor ve Toure'den gelen paranın bir bölümüyle bir oyuncu alınamazmı yani ? Galatasaray'ında borcu var ama adamlar Elano Melano demiyor :) Bu sene rahatladıklarını söylemişlerdi finansal olarak bilmiyorum..Ben Arsenal'den iyi bir transfer beklerdim..;)

Berk
17.08.2009, 19:22
O kadarını bizde biliyoruz..Adebayor ve Toure'den gelen paranın bir bölümüyle bir oyuncu alınamazmı yani ? Galatasaray'ında borcu var ama adamlar Elano Melano demiyor :) Bu sene rahatladıklarını söylemişlerdi finansal olarak bilmiyorum..Ben Arsenal'den iyi bir transfer beklerdim..;)

Türkiye ve İngiltere'deki borç anlayışı farklı.İngiltere'de kulüplere el altından yardım etmiyorlar..;)

Manu61
17.08.2009, 19:25
Türkiye ve İngiltere'deki borç anlayışı farklı.İngiltere'de kulüplere el altından yardım etmiyorlar..;)
Şu el bizede yardım etse bari ;)

Murat GENEL
18.08.2009, 13:44

Türkiye'de denetimler İngiltere'deki gibi olsa bu ligden 3 takım çıkmaz finans anlamında lige uygun..Demekki çıkmıyorki Arsene Wenger oyuncu alamıyor..O istemiyor mu zannediyorsunuz bir kaç kaliteli ve tecrübeli oyuncuyu ? şuanda takımda kalmasının tek nedeni vefadır..

Hüseyin İlkin
18.08.2009, 20:04
Damien Duff, Fulham'da.
Kadrosunu koruyup; S.Kelly ,kardeş Riise ve Dikgacoi takviyeleri ile kadroyu çok güçlendirmeyen Fulham önemli bir oyuncu kattı kadrosuna.

Premier Lig'de hafta içi mesaisi var, bugün Chelsea ile açıyoruz.
Sunderland deplasmanında, maç spormax'ta.

Berk
19.08.2009, 10:29
Liverpool, Kyrgiakos'u bitirdi

Liverpool, beklenmedik bir hamleyle AEK'dan Sotiris Kyrgiakos'ı transfer etti.

Defansını güçlendirmek isteyen Liverpool, Rafael Benitez'in talimatıyla AEK'dan Sotiris Kyrgiakos'ı transfer etti.

Yunan oyuncu, Atina ekibinden önce Eintracht Frankfurt ve Glasgow Rangers kulüplerinde forma giymişti. Goal.com Yunanistan'a göre, Liverpool bu transfer için 3 milyon avro ödeyecek. Premier Lig ekibinin ilk teklifinin 1,5 milyon avro olmasına rağmen, AEK'nın 5 milyon avro istemesi üzerine pazarlık sonucunda ortada buluşuldu.

Martin Skrtel ve Daniel Agger'in sakatlıkları yüzünden kadro kurmakta zorlanan Rafa Benitez, bu transferle biraz olsun rahatlayacak. Kyrgiakos'ın kulüp tarafından bir-iki gün içinde açıklanması bekleniyor.

GOAL

Bu transferden birşey anlayan var mı?Sıradan oyunculardan kurtulmaya çalışırken bir yenisi daha eklendi kadroya.Benitez ne yapmaya çalışıyorsun?

Hüseyin İlkin
19.08.2009, 22:04
Burnley 1-0 ManU
Dakika; 18

Bu maçtan sonra Liverpool maçının tekrarı var.
Bizde 1-0 öndeyiz. :)

Semih Aydın
19.08.2009, 23:07
Liverpool 2 - 0 Stoke City
Dakika 48
Goller : 5' Torres, 45' Glen Johnson ;)

Burnley 1 - 0 ManU
Dakika 61
Gol : 19' Blake
NOT: Patrice Evra'nın çıkardığı penaltıyı Carrick kaçırdı.

Semih Aydın
19.08.2009, 23:38
Liverpool 3 - 0 Stoke City
Dakika 80
Goller : 5' Torres, 45' Glen Johnson, 80' Kuyt

Hüseyin İlkin
19.08.2009, 23:41
Manchester United kaybetti. İlk haftalarda puan kaybı yaşayabileceğini dile getirmiştik. Gidenler, mevcut kadrodaki eksikler sonucu geriye kalan kadrodan iyi oyun çıkmadı. Geçen maçta da etkili olmadıkları ortadaydı. Özellikle Owen, yokları oynuyor.

Az sonra Liverpool maçına bağlanır, izleyelim takımımızı yine.
Tottenham'da beşlemiş bu arada, Hull'u.

Semih Aydın
19.08.2009, 23:53
Manchester United kaybetti. İlk haftalarda puan kaybı yaşayabileceğini dile getirmiştik. Gidenler, mevcut kadrodaki eksikler sonucu geriye kalan kadrodan iyi oyun çıkmadı. Geçen maçta da etkili olmadıkları ortadaydı. Özellikle Owen, yokları oynuyor.

Az sonra Liverpool maçına bağlanır, izleyelim takımımızı yine.
Tottenham'da beşlemiş bu arada, Hull'u.
Bizde 4ü attık :) N'gog golün adı. Maç bitti

Mehmet Fırat
20.08.2009, 00:03
Owen bu kadar kötü müydü yahu? :o

Hüseyin İlkin
20.08.2009, 01:53
Glen, Glen, Glen.
İşte sağ tarafa aranan adamın takıma katkılarını bugün gördük.
İleri sık sık çıkması ve topun ayağı yakışmasıyla, iyi işler yapan bir sağ bek.

Bir gol, bir asist.
Rakip Stoke diyeceksiniz, Tottenham maçında da bir asist.
Diğer çıkışları da boş çıkışlar değil, hepsi dolu dolu.
Sonu etkili noktalara giden çıkışlar.

Defansif olarakta iyi bir bek olduğunu geçmiş performanslarından biliyoruz.
Bu sefer büyük takım macerası Chelsea'deki gibi olmayacak, iki maçta verdiği sinyal bu yönde.

Diğer bek kısmında da Insua'nın oynadığı oyun sevindiriciydi.
Tottenham maçında ayakta kalan isimlerden olmasının ardından bu maçta da iyi oynayarak, Aurelio'nun dönüşünün ardından da rotasyonda ciddi yarış içerisinde olacağını gösterdi.
Gol ile süsleme şansı da vardı bugün, kötü vurdu.

Mascherano geçen seneyi hatırladı, Lucas daha iyiydi.
Gerrard-Torres, işlerini yapanlardandı.
Genç Ayala sağlam oyunuyla güven verdi.

Son olarak, Benny.
Bu takıma getirdiği hareket, canlılık.
Aferin, aferin.

Geçen seneki maçlar;

Liverpool 0-0 Stoke
Stoke 0-0 Liverpool

Maç dışında;

Yunan oyuncunun haberini resmi sitede verdi. :) Bu oyuncu Yunanistan'da 4-1 yendiğimiz maçta Yunan'lıların golünü atan, Fenerbahçe'nin Frankfurt maçında forma giyip, Lugano ile tartışmaya giren elemanmış.

Berk
20.08.2009, 09:50
Burnley 1-0 Fulham
Chelsea 5-6 Burnley (penaltılarla)
Burnley 2-0 Arsenal
Burnley 3-2 Tottenham

Burnley geçen sezon lig kupasında güçlü takımlara karşı aldığı sürpriz sonuçlarla adını duyurmuştu.Dün akşam acaba demiştim, yanıltmadılar beni.Tek gol ve iyi savunmayla 3 puanı kaptılar.Bu sezon lige büyük renk katacaklarını düşünüyorum.Bu arada forma renkleri bordo mavi..:)

Bizim maçın özetini izleyebildim.Skordanda anlaşılacağı gibi rahat bir galibiyet almışız.Torres sezonu açmış.Johnson'ın da gol atması sevindiriciydi.Tebrikler LIVERPOOL.

Erbay
20.08.2009, 14:12
Ronaldo'yu satan yönetim sayın paraları şimdi, yönetim istifa ççç

Berk
21.08.2009, 16:24
Wigan-Man.Utd (C.tesi)

United'da Ferdinand dün sakatlandı ve 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.Obertan ve Saar'ın sakatlıkları ise devam ediyor.Hafif sakatlığı bulunan Vidic yarınki maçta forma giyebilir.Wigan'da Kapo dışında eksik yok.United tökezleyebilir.

Arsenal-Portsmouth (C.tesi)

Arsenal'de Rosicky geçen hafta tekrar sakatlandı ve 6 hafta forma giyemeyecek.Walcott şans verilmesi halinde forma giyebilir.Portmouth ise maça muhtemelen tam kadro çıkacak.6-1'lik Everton zaferiyle sezon bomba gibi giren Arsenal, 2'de 0 çeken Portmouth'u rahat geçer.

Man.City-Wolves (C.tesi)

City'de Santa Cruz, Kopany ve Johnson sakatlıkları nedeniyle kadroda gözükmüyor.Wolves'ta Doyle, Blake, Floy gibi birçok sakat isim bulunuyor.City zorlanmadan kazanır.

Fulham-Chelsea (Pazar)

Fulham'da sakat yok, Chelsea'de Cole ve Alex oynayamayacak.Kıran kırana bir maç bekliyorum iki Londra takımı arasında.Fulham geçen sezondan beri yükselişte, ilk haftadaki maçlarını da kazandılar.Chelsea sağlam bir görüntü verse de puan bırakabileceklerini düşünüyorum bu maçta.Fulham'ın özellikle iç sahada çok başarılı olmasıda bu ihtimali güçlendiriyor.

Liverpool-Aston Villa (P.tesi)

Gelelim bize.İlk haftada Tottenham mağlubiyetinden sonra farklı Stoke galibiyeti ile kendimize geldik.Villa ise evinde Wigan'a, UEFA'da da Rapid'e mağlu olup sezona kötü başladı.Downing ve Bouma sakat.Fazla zorlanacağımızı düşünmüyorum Villa karşısında..

Muhammed
22.08.2009, 00:39
Şampiyon Chelsea kasmayın bosuna

Muhammet*
22.08.2009, 15:00
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/85335_3_090822122030.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/85335_4_090822122030.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/85335_5_090822122030.jpg
---------------------------------------------------------
Bu transfere en çok Kyrgiakos şaşırmıştır... :)

mehmets61
22.08.2009, 18:51
şampiyon adayım arsenal kimse benim gibi düşünmüyor sanırım:)olsun yine 4 1 önde arsen wenger bu işi biliyor:)

Özge
22.08.2009, 18:53
ManU Wigan'ı deplasmanda 5-0 yendi.Tribünler Owen'a attırdı golü.:)Güzel goldü.

mehmets61
22.08.2009, 18:54
ManU Wigan'ı deplasmanda 5-0 yendi.Tribünler Owen'a attırdı golü.:)Güzel goldü.
owen ın ilk golü mü manu da?

Hüseyin İlkin
22.08.2009, 18:55
Ben izlemedim ya ManU yenmiş.
Beklemediğim bir sonuçtu.
Eve geldiğimde 75. dakikada 3-0'ı görüncü şaşırdım. :)

Özge
22.08.2009, 18:58
Yalnız ilk gol 56.dakikada geldi.O dakikadan sonra 5 gol kolay değil:)Bugün ilklerin günü yaşanmış:DOwen'ın da ilk golü diye biliyorum.

Erbay
22.08.2009, 19:03
Takım coştu :) Buna da ihtiyacımız vardı. En çok Owen'ın gol atmasına sevindim. Rooney bu sene kendine geldi, kanatta kayboluyordu.

Çetin
22.08.2009, 19:05
arsenal bu sene çok canlar yakacak, çok :)

Mustafa Önal
22.08.2009, 19:06
Burnley 1-0 Fulham
Chelsea 5-6 Burnley (penaltılarla)
Burnley 2-0 Arsenal
Burnley 3-2 Tottenham

Burnley geçen sezon lig kupasında güçlü takımlara karşı aldığı sürpriz sonuçlarla adını duyurmuştu.Dün akşam acaba demiştim, yanıltmadılar beni.Tek gol ve iyi savunmayla 3 puanı kaptılar.Bu sezon lige büyük renk katacaklarını düşünüyorum.Bu arada forma renkleri bordo mavi..:)

Bizim maçın özetini izleyebildim.Skordanda anlaşılacağı gibi rahat bir galibiyet almışız.Torres sezonu açmış.Johnson'ın da gol atması sevindiriciydi.Tebrikler LIVERPOOL.

geçen sene izledim bu takımı stadlarıda çok hoştu. geçen yıl yazmıştım.

Çetin
22.08.2009, 19:14
davenport evinde bıçaklanmış ve durumu ciddiymiş :S

http://edition.cnn.com/2009/SPORT/football/08/22/westham.davenport.stabbing/index.html

Muhammed
22.08.2009, 19:19
Manchester City'de iyi başladı lige. Adamlar kadro planlamasını iyi yaptılar eski ve yeni oyuncuları iyi harmanladılar. Takımı tamamiyla değiştirmediler.

Berk
22.08.2009, 20:30
City'nin yarışın içinde olacağını sanmıyorum.Şampiyonlar Ligi mücadelesi verirler en fazla..

Semih Aydın
22.08.2009, 23:08
Stephen Ireland ve Federico Macheda. Doğum gününüz kutlu olsun.

Hüseyin İlkin
23.08.2009, 16:42
C.Cole öyle bir gol attı ki, sağ ayağıyla kontrol edip sol ayağıyla vurmasının yanında, kaleciden gelen topta rakibi bozmasıda önemliydi. West Ham sahasında Tottenham karşısında 1-0 öne geçti bu gol ile birlikte.

* Genel olarak Tottenham daha önde gözükmesine rağmen pozisyonlara giren taraf ev sahibi taraftı.

Ekleme;

puahuahuahuah. ççç

C.Cole Defoe'ye asist yaptı. :D

Berk
23.08.2009, 17:32
Defoe ve Lennon'ın golleriyle 2-1 kazandı Tottenham.Son 8-9 yıldaki en iyi lig başlangıcına imza attılar kendileri adına.İddialı girdikleri sezonlarda lige hep kötü başlayıp sonradan toparlanıyorlardı ancak bu kez lige de çok iyi başladılar.Devamını getirebilirler mi bilmiyorum ama Premier Lig'in bu sene çok çetin geçeceğini söyleyebiliriz..

Semih Aydın
23.08.2009, 20:02
Glen Johnson. Doğum günün kutlu olsun. Adamımsın. :D

Berk
23.08.2009, 20:22
Burnley 1-0 Everton
Fulham 0-2 Chelsea

Hüseyin İlkin
24.08.2009, 05:22
Man City have bid of around £24m accepted by Toffees.Başlık Sky'dan.
Resmi sitelerinde de duyuruldu.
Hem City'nin, hem Everton'ın.
Böylelikle arkaya bir sağlam adam daha almış oldu Manchester City.
Toure'nin yanına, ligin en iyileri arasında sayabileceğimiz bir Lescott.
Emin adımlarla geliyorlar, bu sene şampiyonluk için erken olduğunu düşünsem de CL vizesini almalarını bekliyorum.

Erbay
24.08.2009, 13:50
24 milyon euro mu :eek: Dünya benim olsa o parayı vermem.

Alihan Ertürk
24.08.2009, 17:23
24 milyon euro mu :eek: Dünya benim olsa o parayı vermem.

Euro değil 24 Milyon Pound o .. TRT'de 28.9 Milyon € gibi bir rakam söylediler bu transfer için ..

Semih Aydın
24.08.2009, 17:33
Euro değil 24 Milyon Pound o .. TRT'de 28.9 Milyon € gibi bir rakam söylediler bu transfer için ..

Desene Adebayor=Lescott ( değerden ) :p

Alihan Ertürk
24.08.2009, 17:38
Desene Adebayor=Lescott ( değerden ) :p

Tam emin değilim ama o civarda birşey söylediler .. Ya 28.9 yada 29.8 Milyon € .. :)

Semih Aydın
24.08.2009, 17:49
Tam emin değilim ama o civarda birşey söylediler .. Ya 28.9 yada 29.8 Milyon € .. :)
Vallahi çok fark etti :)

Semih Aydın
24.08.2009, 21:53
8dakika sonra Liverpool maçı başlayacak. :) Son kez Aston Villa'yı 5-0 yenmiştik :cool:

Semih Aydın
24.08.2009, 22:21
dk 20.....

Manu61
24.08.2009, 22:38
Aston Villa 1-0 önde..

Manu61
24.08.2009, 22:45
Liverpool bizim yüzümüzü ne zaman güldüreceksin ! Yok bunlar bu senede şampiyon filan olamaz..

Manu61
24.08.2009, 22:53
İlk yarı sonucu Liverpool-0 Aston Villa-2

ApoCaN28
24.08.2009, 23:28
Benitez ne zaman gidiyosun sen ya ... Öfff ...

Muhammet*
24.08.2009, 23:37
Karşılıklı goler;
F.Torres-A.Young(p)

Durum 1-3 :(

Muhammet*
24.08.2009, 23:57
Ve maç bitti, 1-3

Hüseyin İlkin
24.08.2009, 23:59
Bir yandan internetin olmamasına sinirlenmiş, bir yandan TSL maçını izlerken bizim maçı unuttum.
İyi ki unutmuşum.

Manu61
24.08.2009, 23:59
Benitez sana diyecek bir laf bulamıyorum..Bu sene 5. oluruz herhalde..

ApoCaN28
25.08.2009, 00:00
Benitez geçen sene den beri söylüyorum git artık ya git git ...

antagonist
25.08.2009, 00:06
Liverpool 2-1'i yakaladıktan 2-3 dakika sonra hakem saçma sapan bir penaltı verdi A.Villa lehine. Bu gol maçı bitiren gol oldu. O penaltı verilmeseydi Liverppol beraberliği yakalayabilirdi, çok istekli oynuyorlardı...

Berk
25.08.2009, 11:55
http://img23.imageshack.us/img23/3301/liverpoolastonvilla.jpg

Alihan Ertürk
25.08.2009, 13:18
Tuttuğum bütün takımlar sezona kötü başladılar :S

Trabzonspor - Liverpool ve Wolfsburg bunların başında geliyor ..

Birtan Karaman
25.08.2009, 14:13
Lİverpool Dağılmış :) Neyse İnşanlah En Kısa Zaman'da Düzelirler ..

Semih Aydın
25.08.2009, 14:24
Anfield'de şok bir yenilgi'ye uğradık :(

Muhammed
25.08.2009, 14:49
Chelsea şampiyon. Manchester City'nin kadrosunuda çok sevdim inşallah CL'ye kalırlar en azından.

Hüseyin Bağdat
25.08.2009, 14:50
Trabzonspor'um gibi Liverpool'da kötü başladı. İnşALLAH ikiside toparlanır. Yoksa bu senede ikisinden de şampiyonluk göremeyeceğim:(

ilhan
25.08.2009, 19:38
Bu 2 yenilgi (Tottenham, Aston Villa) Liverpool'u şampiyon yapacak. :)

Mustafa Önal
26.08.2009, 20:31
dün akşam ntvspor da alttan geçen maçalara baktığım westham millwaal yazıyordu. hala oğluna dedim ortalık karışacak ingilterede aynen öle olmuş . kan gövdeyi götürmüş. daha önce erdemle konuştuğumuz gibi manu liverpool , everton liverpool ve londra derbileri bu derbinin yanında hikaye demiştik. harbiden hikayeyemiş. yakışmadı ingiltere futboluna.

Berk
26.08.2009, 20:56
West Ham-Millwall maçı öncesi 2300 biletsiz Millwallı polis barikatını aşarak Green Street'e girmiş.1 polis yaralanmış 1 taraftar ise bıçaklanmış.Ağzı, burnu, kafası, gözü dağlanları da artık siz tahmin edebilirsiniz.

Maçın sonlarına doğru önce beraberlik sonra da uzatmalarda turu getiren goller gelince sahaya atlamayan kalmamış.

http://2.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRhBmNVA7I/AAAAAAAAGEM/q3-gLP5PISg/s320/ue.jpg (http://2.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRhBmNVA7I/AAAAAAAAGEM/q3-gLP5PISg/s1600-h/ue.jpg)

http://1.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg8y6ngTI/AAAAAAAAGEE/m643Zf7Q5AM/s320/qqpl.jpg (http://1.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg8y6ngTI/AAAAAAAAGEE/m643Zf7Q5AM/s1600-h/qqpl.jpg)

http://1.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg8faNMYI/AAAAAAAAGD8/5QY8KUj4boU/s320/m.jpg (http://1.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg8faNMYI/AAAAAAAAGD8/5QY8KUj4boU/s1600-h/m.jpg)

http://2.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg8LanHaI/AAAAAAAAGD0/B5vTZY3GDUU/s320/k%C3%BC.jpg (http://2.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg8LanHaI/AAAAAAAAGD0/B5vTZY3GDUU/s1600-h/k%C3%BC.jpg)

http://3.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg7yAhC6I/AAAAAAAAGDs/wdZCr16Fa1c/s320/eeu.jpg (http://3.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg7yAhC6I/AAAAAAAAGDs/wdZCr16Fa1c/s1600-h/eeu.jpg)

http://2.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg7VxaHuI/AAAAAAAAGDk/cdnsq5dkRSY/s320/ee.jpg (http://2.bp.blogspot.com/_ekxQljElvu8/SpRg7VxaHuI/AAAAAAAAGDk/cdnsq5dkRSY/s1600-h/ee.jpg)

of_trabzonlu
27.08.2009, 18:22
Tuncay Stoke City'ye!

2008/09 Sezonu sonunda Premier League'e veda eden Middlesbrough'da menajer Gareth Southgate, milli futbolcumuz Tuncay Şanlı ve Robert Huth'un transferleri için Stoke City'yle her konuda anlaşıldığını bildirdi.

(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

2008/09 Sezonu sonunda Premier League'e veda eden Middlesbrough'dan ayrılacağına kesin gözüyle bakılan ve adı aralarında Fenerbahçe'nin de bulunduğu birçok takımla anılan milli futbolcumuz Tuncay Şanlı'nın yılan hikayesine dönen transferinin bitmek üzere.

Menajer Gareth Southgate, milli futbolcumuz Tuncay Şanlı ve Robert Huth'un transferleri için Premier League ekibi Stoke City'yle her konuda anlaştıklarını belirterek "İki oyuncu da yeni kulüpleriyle maaşları konusunda görüşüyor" dedi.

Kendisi için cumartesi günü oynanacak Bristol City maçının çok daha önemli olduğunu ifade eden Southgate konuyla ilgili olarak "Biz anlaşma sağladık. Tuncay ve Huth da anlaşırsa transfer gerçekleşecek" dedi.

TUNCAY'DAN 3 YILLIK İMZA-

Tuncay ile Stoke City arasında yapılan görüşmeler de olumlu sonuçlandı ve milli futbolcu yeni takımıyla 3 yıllık sözleşme imzaladı.

http://www.ajansspor.com/futbol/ingiltere/h/20090827/tuncay_stoke_cityde.html

Alihan Ertürk
29.08.2009, 14:35
Bugün saat 17.00'de Liverpool Bolton deplasmanında ..

Mehmet Fırat
29.08.2009, 14:52
ManU-Arsenal. Kaçıracağım için pişman olacağım maç... :o

Alihan Ertürk
29.08.2009, 14:53
ManU-Arsenal. Kaçıracağım için pişman olacağım maç... :o

O maç kaçmazdı işte :)

Bu arada Arsenal'de Cesc oynamayacakmış ..

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 14:56
Chelsea-Burnley maçı hızlı, tempolu başladı.
Anelka'nın yüzde yüzlük bir fırsatı kaçırdığını söyleyebilirim.
Burnley'de pozisyon bulmasına rağmen, henüz sonuç yok.

Cesc'in sakatlığını bildiğim halde, fantasy'de takımımdan çıkarmayı unuttum maalesef. Kalktığımda çok geçti.. Arshavin'in ayaklarına kuvvet diyeceğiz artık.

Hasan61
29.08.2009, 14:58
burnley çok net kaçırdı az önce

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 15:35
İlk yarının bitmesine sayılı saniyeler kala, ofsayt kokan bir gol ile öne geçti Chelsea.

Trabzonspor 61
29.08.2009, 15:40
Ya Chelsea ya da Arsenal şampiyon olacak bence. Chelsea daha yakın şampiyonluğa. ManU ve Liverpool yarışın içinde olurlar ama sonunu getiremezler.

Tottenham ilk beşi zorlar.

Alihan Ertürk
29.08.2009, 15:55
Ya Chelsea ya da Arsenal şampiyon olacak bence. Chelsea daha yakın şampiyonluğa. ManU ve Liverpool yarışın içinde olurlar ama sonunu getiremezler.

Tottenham ilk beşi zorlar.

Duygusallığı bırakıp bir sıralama yaptım İngiltere için ..

Takımların şuanki durumlarına bakarak ;

1 | Chelsea
2 | Arsenal
3 | Liverpool - ManU
4 | Tottehnam

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 16:00
İlk yarının bitmesine sayılı saniyeler kala, ofsayt kokan bir gol ile öne geçti Chelsea.

İkinci yarının başlamasından itibaren altı dakika geçti ki, Chelsea iki güzel gol organizasyonu ile durumu 3-0'a getirdi.

Goller; Anelka, Ballack, A.Cole

Ahmet Başkaya
29.08.2009, 16:11
Hüseyin sen spor paketine mi üyesin ?

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 16:21
Evet Ahmet,

Liverpool team in full: Reina, Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Insua, Kuyt, Mascherano, Lucas, Riera, Gerrard, Torres. Subs: Gulacsi, Voronin, Benayoun, Plessis, Kelly, Skrtel, Dossena. Bolton deplasmanındaki ilk on bir. Yeni transferin takıma girdiğini görüyoruz. Riera'da bu sezon ilk kez maça başlayacak. Puansız Bolton, puansız kalmaya devam etmeli.

Semih Aydın
29.08.2009, 16:24
Liverpool son Bolton deplasmanından 2-0 lık galibiyet ile ayrılmıştı. Goller Kuyt ve Gerrard tarafından kaydedilmişti. İkise de ilk 11de olması sevindirici. Keşke Skrtel oynasa Kyrgiakos'un yerine.

OYılmaz
29.08.2009, 16:36
Yaooo Kopp Yaooo Kop haydi Liverpool :)

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 17:35
Yine bir duran top, yine bir gol.
Kevin Davies'ın golüyle yenik durumdayız.

Ekleme;

Glen Johnson, harikasın.
Oynadığı güzel oyunları gol veya asistlerle süslemesini biliyor kendisi.
Yine attı golünü, ilk yarı bitmeden gelen beraberlik golü iyi oldu, iyi.

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 18:07
Yuh artık, rakip kendi sahasından duran top kullanarak gole ulaştı.
Bu konuda savunma evlere şenlik.
Duran top mesafesini de genişlettik.

Ekleme;

Gerrard'dan başlayan güzel pas trafiği, Kuyt'ın Torres'e indirişiyle devam etti.
El Nino'da affetmedi.
İki bir öndeyken on kişi kalan Bolton karşısında galibiyet golünü de buluruz birazdan.
Baskı artmaya başaldı.

Alihan Ertürk
29.08.2009, 18:28
2 kez geri düşmemize rağmen beraberliği yakaladık yine ..

Bu arada yeni transferimizi hiç beğenmedim.Çok hata yaptı , ilk maçı diye mi böyleydi bilmiyorum ama inşallah düzelir.

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 18:41
Stoke maçında Tuncay oyuna girdi, yeni takımıyla ilk maçı.
Hayırlı olsun Tuncay.
Beni seni Londra'ya bekliyordum, bunu da belirtiyim.
Fulham, Tottenham...

Bizim maç hala 2-2, son sekiz dakika.
Derken;
Gerraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaard.

Halit Aydın
29.08.2009, 18:50
Liverpoola 1.30 dan yatacaktık iyi mi Bolton'a bak ya :S

Allah'tan kurtardı Gerard

Semih Aydın
29.08.2009, 18:51
2 kez geri düşmemize rağmen beraberliği yakaladık yine ..

Bu arada yeni transferimizi hiç beğenmedim.Çok hata yaptı , ilk maçı diye mi böyleydi bilmiyorum ama inşallah düzelir.
Çok heyecanlıydı Krygiakos :) Hava toplarında iyi bir oyuncu olduğu halde bence Agger veya Skrtel'i kesemez.

Semih Aydın
29.08.2009, 18:58
16dakikaya ManU Arsenal maçı başlayacak. O maçı merakla bekliyorum.

Anıl C
29.08.2009, 19:59
arshavin ne gol attı oyle aboovvv
elin oğlu ne futbolcularla oynuyo
biz hangi futbolcularla muhatap oluyoruz

fincher
29.08.2009, 19:59
Arshavin harika vurdu...Manu:0 Arsenal:1 :D

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 20:29
Manchester'ın dağınık bir görüntüsü var, bu görüntüde devam ederlerse Arsenal'in ikisi, üçü; her an gelebilir.

fincher
29.08.2009, 20:36
Rooney penaltıdan attı.1-1

ilhan
Arsenal bu maçı alırsa ligi forse eder. Bu arada Liverpool'u da anlamıyorum. Ulan Trabzonspor zaten kangren ediyor. Bir maçı rahat rahat kazanın, fark atın bizde rahat olalım. :)

Cem Akyüz
Hüseyin Aquilani'nin sakatlığı düzeldi mi

ilhan
29.08.2009, 20:40
Diaby kendi kalesine attı.

Trabzonspor 61
29.08.2009, 20:41
2-1 ManU. Olmaz böyle şey ya.

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 20:44
Hüseyin Aquilani'nin sakatlığı düzeldi mi

Ekim'de gelecek diye biliyorum.

Oyunun görüntüsünün aksine olayların yaşanmasıyla Arsenal geride şuan.

fincher
29.08.2009, 20:57
Arsenal 4 forvetle oynuyor...

Murathan
29.08.2009, 20:59
Liverpool çok düşüşte yahu :S :D:D:D:D

ApoCaN28
29.08.2009, 21:10
Bi Liverpool bi Trabzon zor olanı seviyoruz demekki =)

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 21:11
Arsenal'ın attığı gol ofsayt nedeniyle iptal edildi, doksan artı beş.

Yazık oldu Londra ekibine.

28TS61
29.08.2009, 21:29
arsene wengerin tribüne gönderildigi ani türkiyede düsünemiyorum bile.
wenger resmen manu taraftarinin arasina girdi ve maci orda bitirdi.
manu taraftari ise sirf el kol ve sözler ile wengerin moralini bozmaya devam etti.
eger bizde olsaydi onu orda tekme tokat edip asagi atarlardi.

ingilizleri falan sevmeyiz diyoruz ama insana ve spora saygi diye buna derim :alkış:

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 22:12
90.dakikası oynanan Tottenham maçının skoruna en son baktığımda 1-1'di.
SKY'da maçın böyle bitmeye yakın olduğu yazıyordu.
Bir daha da bakmadım; iftar, Arsenal maçı derken şimdi günün sonuçlarına bakıyım derken Tottenham'ın Lennon ile durumu 2-1'e getirip, kazandığını gördüm. Dört haftada dört galibiyet.

Önümüzdeki iki maçları; ManU ve Chelsea ile.
Bu açıdan içeride oynanan Birmingham maçı önemliydi.
Önemli bir virajı puan kaybı yaşamadan geçtiler, lige böyle bir başlangıcı da özlemişlerdi.

TrabzonCell
29.08.2009, 22:44
biten karşılaşmalar

Chelsea 3 - 0 Burnley(1 - 0)
Blackburn 0 - 0 West Ham(0 - 0)
Bolton 2 - 3 Liverpool(1 - 1)
Stoke 1 - 0 Sunderland(1 - 0)
Tottenham 2 - 1 Birmingham(0 - 0)
Wolves 1 - 1 Hull(0 - 1)
Manchester Utd 2 - 1 Arsenal(0 - 1)

Hüseyin İlkin
29.08.2009, 22:47
http://cache3.asset-cache.net/xc/90172804.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=77BFBA49EF878921CC759DF4EBAC47D04AEB37C7A60FB6DA 2C439289C4E469BE907309423121A83Ahttp://cache4.asset-cache.net/xc/90172652.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=77BFBA49EF878921CC759DF4EBAC47D0175587AF1BD709DF 2C439289C4E469BEA21FAA5631129990http://cache4.asset-cache.net/xc/90172659.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=77BFBA49EF878921CC759DF4EBAC47D0AC8623CB6D77AA67 2C439289C4E469BE22C31AD4DB134437

Alihan Ertürk
29.08.2009, 22:57
Hadi ya biz kazandık mı ?

:) En son 2-2'ydi maç ..

Semih Aydın
30.08.2009, 11:54
Hadi ya biz kazandık mı ?

:) En son 2-2'ydi maç ..
Takımda bir Kaptan var :) Ne Kaptan ama =) Taktı 90a

Muhammed
30.08.2009, 12:12
Şampiyon Chelsea %99. Bu sene pek rekabet olmaz EPL'de. Ama Şampiyonlar ligine katılmaya aday birçok takım var orası birazcık karışabilir.

Burak_52
30.08.2009, 12:35
bilmeyen renkdaşlarımız ntvspor un internet sitesinde premier lig maçlarının özetlerini kaliteli bi şekilde izleyebilirsiniz

Miraç Atalay Çiftçi
30.08.2009, 13:48
Luka Modric sakatlandı

Premier Lig'de 4'te 4 yaparak flaş bir başlangıç yapan Londra temsilcisi Tottenham'da, Birmingham'la oynanan maçta sakatlanan Hırvat yıldız Luka Modric'ten gelen haber adeta deprem etkisi yarattı.
Cumartesi günü Birmingham'la oynadığı maçta 90. dakikada Aaron Lennon'un golüyle 3 puanı cebine koyan Tottenham, kulüp tarihinde lige en iyi başlangıçlarından birini yaparak hedeflerini yükseltmişti.
White Hart Lane Stadı'ndaki karşılaşmada, 49. dakikada Lee Bowyer'in sert müdahalesiyle yerde kalan Modric kenara gelmek zorunda kalmış ve yerini Peter Crouch'a bırakmıştı.

Tottenham kulübünün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, Hırvat Milli ortasaha futbolcusuna çekilen MR sonucunda, sağ fibula kemiğinde kırık meydana geldiğinin saptandığı bildirildi.

2010 Dünya Kupası elemelerinde Beyaz Rusya ve Kazakistan'la oynanacak kritik maçlarda ülkesine hizmet vermeyecek olan 23 yaşındaki futbolcunun, en az 3 ay sahalardan uzak kalmasının beklendiği belirtildi
Geçtiğimiz sezonun başında Dinamo Zagreb'den 15.8 Milyon Pound karşılığında Tottenham renklerine bağlanan Modric, toplam 48 maçta görev almış ve 5 gol kaydetmişti.
Başarılı ortasaha futbolcusu, 2006 Dünya Kupası ve Euro 2008'de de görev aldığı Hırvatistan Milli takım formasını ise 35 defa terletmiş ve 7 gol kaydetmişti.

iskenderunlu
30.08.2009, 13:57
chelsea bu sene açık ara
FORZA CHELSEA :D

Hüseyin İlkin
30.08.2009, 16:03
Adebayor sezona bomba gibi girdi, bir gol daha.

Mehmet Fırat
30.08.2009, 17:54
Yenmiş miyiz? Vay be. :)

Özge
30.08.2009, 17:56
Tebrikler ManU.Maçın genelinde Arsenal daha iyiydi.Önemli olan 3 puandı ve bunu aldık:)

Adebayor müthiş başladı ya.Çok etkiliydi maçta.

Erbay
31.08.2009, 14:26
Man Utd-Arsenal maçını izledim. Maçın 2-1 olana kadar Arsenal çok daha iyiydi. Bu sene işimiz zor, her maç bu kadar şanslı olamayız. Penaltı yoktu, ikinci gol kendi kalesine zaten. Sadece 90.dakikadan sonra pozisyonlar bulduk.

Süleyman50
03.09.2009, 10:34
Arsenal'de çifte imza!

Emmanuel Adebayor'un Manchester City'ye transferinin ardından takımda daha fazla forma şansı bulmaya başlayan Danimarkalı golcü Nicklas Bendtner ve Arsene Wenger'in orta sahada en çok güvendiğ(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Arsenal'in 21 yaşındaki Danimarkalı golcüsü Nicklas Bendtner ve menajer Arsene Wenger'in orta sahada en çok güvendiği isimler arasında yer alan Brezilyalı Denilson'un 'Gunners'la yeni sözleşme imzaladıkları bildirildi.

Kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada Bendtner'in son dönemde sergilediği performanstan çok mutlu olduğunu dile getiren Wenger "2008/09 Sezonu'nda da birçok kritik gol kaydetmişti, aynı performansı tekrarlayacağından şüphem yok" dedi.

Denilson'un da çok önemli bir oyuncu olduğunun altını çizen Fransız çalıştırıcı "Oyun yapımızda çok kritik görevler üstleniyor ve kendisinden bekleneni eksiksiz sahaya yansıtıyor" dedi. isimler arasında yer alan Brezilyalı Denilson'un Arsenal'le yeni sözleşme imzaladıkları bildi

Turgut Altun
03.09.2009, 16:08
Chelsea'ye Gael Kakuta'nın Lens'den transferindeki uyuşmazlıklardan dolayı 2 transfer dönemi transfer yapamama cezası veridi. 2010 Ocak ve 2010 yaz döneminde transfer yapamayacak.

Eldekilerle idare etsinler artık.

Muhammet*
03.09.2009, 17:14
Darısı Real'in başına... :)

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:19
Chelsea'ye Gael Kakuta'nın Lens'den transferindeki uyuşmazlıklardan dolayı 2 transfer dönemi transfer yapamama cezası veridi. 2010 Ocak ve 2010 yaz döneminde transfer yapamayacak.

Eldekilerle idare etsinler artık.

Zaten Yapmıyorlar:D
Abromovicin Para Bitti Galiba:)

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:21
----------------------------Van Der Sar----------------------
Glen Jonshon------------Vidic---------Terry-----------AshleyCole

---------------------------Scholes---------------------------

------------------Gerrard----------------Lampard-----------

---------------------------------Rooney---------------------

-------------------------Torres-------------Adebayor

Berk
05.09.2009, 17:10
Transfer yasağına en çok kara kara düşünen Abramoviç sevinmiştir..:)

Ahmet Başkaya
05.09.2009, 17:15
Tebrikler ManU.Maçın genelinde Arsenal daha iyiydi.Önemli olan 3 puandı ve bunu aldık:)

Adebayor müthiş başladı ya.Çok etkiliydi maçta.

Ne çok ortak yönümüz var Sayın T.D.....

Hüseyin İlkin
10.09.2009, 17:28
12 Eylül Cumartesi;

17.00:
Stoke- Chelsea
M.City- Arsenal

19.30:
Tottenham- Mancester United

21.30:
Liverpool- Burnley

13 Eylül Pazar;

14.00:
Birmingham- Aston Villa

18.15:
Fulham- Everton

Spormax

Ahmet Başkaya
12.09.2009, 17:46
Liverpool 2 0 yeniyor...

Stoke City - 1 - Chelsea 0

Ahmet Başkaya
12.09.2009, 17:52
Didier Drogba gol oldu....

Hüdai Pervaneli
12.09.2009, 17:58
City arsenal macinda almunia kendi kalesine gl atmis acaba nasil

Hüseyin İlkin
12.09.2009, 18:41
Adebayor ikinci golünü atarak Arsenal taraftarına doğru koştu. O da diğer kale arkasıydı. Arsenal'liler en son bir şey atıyordu.

İkinci golü bugünkü. Helal olsun. :ok

Ahmet Başkaya
12.09.2009, 18:42
Bir şey atıyordu derken kötü birşey mi ?

Nerde bu Poolcular ?

Benayoun hat-trick yaptı ....

Ali Tunahan Güllü
12.09.2009, 19:01
vayy city yine dağıtmış:D

Erbay
12.09.2009, 19:04
Arsenal devam etsin futbolcu satmaya :) Chelsea 90'da attı 2-1 yendi.

Ahmet Başkaya
12.09.2009, 19:07
Son dakikada attı Chelsea yuhh yaa...

Berk
12.09.2009, 19:07
Burnley'i Benayoun(3) ve Kuyt'ın golleriyle 4-0 mağlup ettik.Chelsea'nin 90'da atması kötü oldu..

Bunun dışında Sunderland yine kazanmış.Bu sezona baya sağlam girdiler.

Emre ÖZTÜRK
12.09.2009, 19:11
yürü be adebayor yazmışsın gölünü bu hafta hemde arsenal e:D helal sana

Hüseyin İlkin
12.09.2009, 19:42
Bir şey atıyordu derken kötü birşey mi ?

Nerde bu Poolcular ?

Bildiğimiz yabancı maddeler işte. Türkiye'de ki gibi değil tabii. Gördüğüm, az bir kısım atıyordu..

* Chelsea'nin attığı gole sevineceğimi düşünmezdim. :o

** 10.dakikası oynanan Tottenham- ManU maçında Tottenham Defoe'nin golüyle 1-0 önde.

Gökhan KAN
12.09.2009, 20:17
Manu önde 2-1......

Hüdai Pervaneli
12.09.2009, 20:18
Yuhhhhhhhhh Ne yaptilarda iki dakikda Öne gectiler

Hüseyin İlkin
12.09.2009, 20:43
http://img216.imageshack.us/img216/6266/adebayor1.jpg
http://img2.imageshack.us/img2/7281/adebayor2.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/4990/adebayor3.jpg

Alihan Ertürk
12.09.2009, 20:46
Adebayor gol ata ata yorulmuştur , otursun diye attılar heralde :D

Erbay
12.09.2009, 21:54
Rooney yine gol attı ve 3-1 yendik. Sıra bjk'de ççç

Özge
12.09.2009, 22:04
Geriden gelip galip gelmesini bildik.Tebrikler ManU:)

Ali Tunahan Güllü
12.09.2009, 22:14
Adebayor böyle giderse açık ara gol kralı:)

Alihan Ertürk
13.09.2009, 15:05
Adebayor ne depar atmış öyle tribünlere doğru,bir kaleden ötekine.

Arsenalli'ler uyuz olmuşlardır .:D

Gökhan KAN
13.09.2009, 15:25
Rosicky e çok sevindim çok sevdiğim oyunculardan dı..

Berk
14.09.2009, 15:33
Adebayor denen herifi zaten sevmezdim.Maçta yaptıklarını yeni gördüm, hislerimde yanılmamışım.Eski takım arkadaşının kolunu veya kafasını artık bilmiyorum kasti olarak kırmaya çalışacak ve paragöz açıklamlarına rağmen 2 ay öncesine kadar kendisi lehine tezahüratlarda bulunan eski taraftarına karşı terbiyesizlik yapacak kadar karakterli bir futbolcuymuş kendileri.Tebrikler Adebayor, alkışı hakettin..

http://i26.tinypic.com/2d0z0iu.jpg

Alihan Ertürk
14.09.2009, 15:42
Hiç beklemezdim böyle birşeyi Emanuel'den.Arkadaşın o senin ya suratını parçalıyorsun.

Eski takımına karşı oynamaya korkanlar bile var Adebayor tekme-tokat dağıtıyor takımı.

:rolleyes:

bordo-mavii
14.09.2009, 15:45
yuh nerdeyse bacağını kıracakmış!!

Türkiye'de rakip takıma giden biri eski takımındaki bir arkadaşına bunu yapsa ihtilal çıkardı heralde

yattarinho61
15.09.2009, 04:07
adebayorun yaptigi cok büyük bi ayiptir.. karaktersiz oldugunu göstermis oldu..

Süleyman50
15.09.2009, 08:23
''Şeytan''ın günlüğü!

Beşiktaş'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki rakibi Manchester United Avrupa'daki başarılarıyla dikkati çekiyor! "Kırmızı Şeytanlar", Devler Ligi'ni iki kez kazanırken, geçen sezon kupayı Barcelona'ya kaptırdı!
Son iki sezondur Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan ve 2007-08 sezonunda kupayı evine götüren İngiliz ekibi, Avrupa'da birçok başarıya imza attı.

Kendi liginde de başarılı bir görüntü çizen Manchester United, 1999 ve 2008'de olmak üzere 2 kez Şampiyonlar Ligi kupasını kazanırken, 1968 yılında da Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'nda aynı başarıyı gösterdi.

İngiltere'de defalarca şampiyonluklara ambargo koyan ve ''Kırmızı Şeytanlar'' olarak anılan İngiliz takımı, Avrupa Kulüpler Kupası'nı, UEFA Süper Kupası'nı ve Kıtalararası Kupa'yı da 1'er kez kazanma başarısı gösterdi.

Manchester United, son iki sezonda Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkarak gücünü ortaya koymuştu. 2008 yılında penaltı atışları sonunda Chelsea'yi geçerek Şampiyonlar Ligi'ni kazanan Manchester United, geçen sezon bir kez daha finale yükselme başarısı göstermesine rağmen kupayı alamamıştı. İngiliz ekibi, 2009 yılındaki finalde İspanya'nın Barcelona takımıyla karşılaşırken, rakibine 2-0 mağlup olarak, kupayı İspanyol ekibine kaptırmıştı.

Avrupa kupalarında büyük bir tecrübeye sahip ''Kırmızı Şeytanlar'', bu arenada 263 maça çıktı. Bu karşılaşmalar sonrasında İngiliz ekibi, 138 galibiyet, 71 beraberlik ve 54 yenilgi alırken, rakip filelere 468 gol atıp, kalesinde 251 gol gördü.

-ÖNEMLİ FORVET OYUNCULARINA SAHİP-
İngiliz ekibi, Michael Owen, Dimitar Berbatov ve Wayne Rooney gibi çok önemli forvet oyuncularına sahip bulunuyor.

Bu oyuncuların yanı sıra kaleyi Hollandalı Edwin van der Sar gibi tecrübeli bir kaleciye teslim eden Manchester United'ın savunmasında ise Rio Ferdinand, Nemanja Vidic ve Gary Neville gibi önemli isimler yer alıyor.

Manchester United'in kadrosunda ise şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Edwin Van der Sar, Ben Foster, Tomasz Kuszczak

Defans: Gary Neville, Patrice Evra, Rio Ferdinand, Wes Brown, Nemanja Vidic, Fabio, Rafael, John O'Shea

Orta Saha: Owen Hargreaves, Ryan Giggs, Ji-Sung Park, Michael Carrick, Nani, Paul Scholes, Darren Fletcher, Antonio Valencia, Darron Gibson

Forvet: Michael Owen, Dimitar Berbatov, Wayne Rooney, Gabriel Obertan, Federico Macheda

Süleyman50
15.09.2009, 08:26
Vidic'den açıklamalar!

Beşiktaş'ın, Avrupa Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda yarın karşılaşacağı Manchester United'ın Sırp defans oyuncusu Nemanja Vidic, Şampiyonlar Ligi kupasını tekrar kazanmak için kararlı ve hırslı olduklarını belirtti.
Skysports.com'un haberine göre Vidic, geçen yılki Şampiyonlar Ligi finalinde Barcelona'ya yenilmeleri ve kupayı kaybetmeleri nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını hatırlatarak, bu yıl da kupayı kaldıramamaları halinde, Manchester United camiası olarak büyük üzüntü yaşayacaklarını ifade etti.

Bu yılki maçlara en iyi şekilde hazırlandıklarını dile getiren Vidic, ''Manchester United'ın, ligde ve Avrupa kupalarındaki hedefi, her zaman en üst seviyedir. Yeniden yapılandırılan kadromuzun, başarı yolundaki beklentisi hiçbir zaman eksilmedi'' dedi.

Şampiyonlar Ligi kupasını kazanıp, yeniden Avrupa'nın en iyi takımı olmayı hedeflediklerini belirten Sırp futbolcu, Manchester United taraftarlarının mutlu olması için birçok neden olduğunu, kendisinin ve takım arkadaşlarının, onları mutlu etmek için çabalayacaklarını kaydetti.

27 yaşındaki Vidic, yarın Beşiktaş ile yapacakları ilk grup maçı için de hazır olduklarını ifade etti.

60Kahraman61
15.09.2009, 17:25
Liverpool :d

Atılay
15.09.2009, 17:50
http://img254.imageshack.us/img254/5408/liverpool11600x12001dn0.jpghttp://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://img254.imageshack.us/img254/5408/liverpool11600x12001dn0.jpg&imgrefurl=http://www.forumfutbol.com/ingiltere-ligleri/liverpool-resimleri-20534.html&usg=__neX1g0lDYUyhsU_ajQ1rsUaEefU=&h=1200&w=1600&sz=423&hl=tr&start=11&tbnid=RK7N-7BouDiABM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dliverpool%26gbv%3D2%26hl%3Dtr%26sa%3D G

Muhammet*
15.09.2009, 18:42
E.Adebayor'a 3 maç ceza verildi.

Erbay
15.09.2009, 19:46
Adebayor yaptığı hareket futbola ihanettir. Anderlecht-S.Liege maçında yapılan harekette ayak kırıldı adam 10-15 maç ceza aldı. Ben Adebayor'un o tekmeyi sallarken daha "kasti" olduğuna inanıyorum. Arsenal taraftarına koşması da iğrençti.

Özge
19.09.2009, 19:54
Torres müthiş gol attı Liverpool 1-0 önde.

Berk
19.09.2009, 20:10
lFTBVQVt4Lo

ilhan
19.09.2009, 20:14
Yavrum benim beeeeeeeeee :)

Bu arada üst oynamıştım. Üst oldu. :)

Berk
19.09.2009, 21:09
Torresssssssss

3-2

Berk
20.09.2009, 16:55
United 2-2 City / DK 66

City maçta iki kez geriye düşmesine rağmen rakibini yakaladı.Maçı kaybetmeye niyetleri yok anlaşılan.Derbi güzel geçiyor.

Erbay
20.09.2009, 17:00
Berbatov çık dışarı :) Bekleneni veremiyor bu adam.

Berbatov yine kaçırdı :)

Erbay
20.09.2009, 17:24
Ferdinand yaktın takımı cayır cayır.

Erbay
20.09.2009, 17:30
Gooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllll ççç

Giggs'e büyük saygı duyuyorum.

Berk
20.09.2009, 17:30
İşte Premier Lig Bu

Başka söz anlatamaz bu ligi.

Mustafa Yüksek
20.09.2009, 17:31
kaç kaç oldu maç?

Mehmet Fırat
20.09.2009, 17:32
Maçı niye izlemiyorum ben de bilmiyorum şu anda. Ama PC'yi bırakamadım bir türlü. :o

Erbay
4-3 United yendi. Müthiş maç oldu ama. Özellikle son yarım saati.

Muhammed
Off son dakikada yedi Man City.

Mehmet Fırat
20.09.2009, 17:33
İyi oldu City'e. ;)

Muhammed
20.09.2009, 17:34
Man City ve Chelsea'yı destekliyorum premier ligde. Umarım şampiyonluğa Chelsea, şampiyonlar liginede Man City erişir.

Mustafa Önal
20.09.2009, 17:36
manyak maç oldu. son yarım saat göz kırpmaya bile müsade yoktu. ferdinanda ile foster evlere şenlik oynadı.

Mehmet Fırat
20.09.2009, 17:37
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_cg_manu_city02.jpg

Derbi dediğin böyle olur !..

Premier Lig'in 6. haftası, müthiş bir derbiye sahne oldu !.. Old Traffrod'ta kozlarını paylaşan iki ezeli rakip Manchester United ve Manchester City kapışmasında gülen taraf 4-3'lük skorla Kırmızı Şeytanlar oldu.

Dev maçın henüz 2. dakikasında Nani'nin indirdiği topu iyi kontrol eden Rooney, iki kişinin arasında kalmasına rağmen ayakta kalarak topu ağlara gönderdi ve takımını 1-0 öne geçirdi. Dakikalar 16'yı gösterdiğinde kaleci Foster'ın büyük hatasını affetmeyen Tevez, topu çalarak Gareth Barry'e gönderdi ve boş kaleye golü atan Barry, skora dengeyi getirdi.

İlk yarı 1-1'lik eşitlikle geçilirken ikinci yarıya da hızlı başlayan ManU'da, 49. dakikada Giggs'in soldan ortasına nefis yükselen Fletcher, topu tam köşeden ağlara gönderdi ve skoru 2-1'e getirdi. Bu golün ardından da Premier Lig'e yakışan tempo bir an olsun düşmedi. 52. dakikada bu kez City'nin tecrübeli yıldızı Craig Bellamy sahneye çıktı ve ceza sahası dışı sol çaprazından nefis bir vuruşla arşivlik bir gole imza attı: 2-2.

Bu dakikadan itibaren Manchester United'ın müthiş baskısı başladı. Özelilkle Berbatov'la bir çok pozisyon yakalayan Kırmızı Şeytanlar, ikinci yarıda %78'e %22'lik bir topla oynama oranı yakaladı. Ve aranan gol 81. dakikada geldi. Yine Giggs'in soldan ortasına yine iyi yükselen Fletcher, kendisinin ikinci, takımının üçüncü golünü kaydetti.

Tam herşey bitti derken 90.dakikada bir kez daha sahneye çıkan Bellamy, inanılmaz bir gole imza attı ve skor 3-3 oldu. Ancak maç yine bitmedi ! Bu kez 90+6. dakikada Gigs'in nefis pasını gole çeviren Owen son sözü söyledi: 4-3

Puanını 15'e yükselten ManU, Chelsea'yi takibini sürdürürken bu sezon ilk yenilgisin alan Manchester Ciity 12 puanda kaldı.

ManU'da sakatlığı süren Van Der Sar ve Owen Hargreaves kadroda yer almazken sakatlığı geçen Rio Ferdinand, ilk 11'de sahaya çıktı. Manchester City'de ise 3 maç ceza alan Adebayor'un yanı sıra sakatlığı süren Robinho sahadaki yerini alamadı. Öte yandan Carlos Tevez, eski takımına karşı ilk kez forma giyme şansı buldu. Arjantinli yıldız, maç boyunca tribünler tarafından yuhalansa da ilk goldeki asisti ve ön alandaki etkili futboluyla maçın önemli isimlerinden biri olmayı başardı.

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_cg_Fletcher01.jpg

(Ligtv.com.tr)

SDinc
20.09.2009, 17:53
Chelsea'nin maçı başlıyacak şimdi. Hadi Chelsea.

SDanışmaz
20.09.2009, 18:29
ManU - Man City maçında hakem niye 6 dk. uzatma verdi onu anlamadım. Gol atan kazansın yaptı herhalde..

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 18:32
ManU - Man City maçında hakem niye 6 dk. uzatma verdi onu anlamadım. Gol atan kazansın yaptı herhalde..

Bırak ustam 45 dakikada 5 gol olmuş sadece onların saysan artı 5 koyarsın zaten ;).....

Bu sene büyük takım olduğunu ispatlıyor yine Manu .....

Helal be ....Forza Manu Forza Real...

ilhan
20.09.2009, 19:30
Yahu bu Chelsea'nın kadroya bakıyorum, adamlar hâlen Mourinho'nun meyvelerini yiyor.

Resmen Mourinho kadrosu bu :)

EyüpKILIÇ61
20.09.2009, 22:08
http://www.soccer-blogger.com/2009/09/20/man-united-4-3-man-city-goals/

Burdan golleri izleyebilirsiniz :)

Gerçekten muhteşem maç olmuş...

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 22:09
Çok sağol Eyüp Spormax'a bakıyordum çok geniş özet veriyorlar...

SDanışmaz
20.09.2009, 23:18
Bırak ustam 45 dakikada 5 gol olmuş sadece onların saysan artı 5 koyarsın zaten ;).....

Bu sene büyük takım olduğunu ispatlıyor yine Manu .....

Helal be ....Forza Manu Forza Real...

Ben sıkı bir ManU taraftarıyım ama Man City'in böyle kaybetmesine üzüldüm. Hakem gereğinden çok uzattı..

Özge
22.09.2009, 20:18
Uzun zamandır böyle zevkli bir maç izlememiştim müthiş maç oldu.Son saniyelere kadar gol olabileceği belliydi.3 puanı aldık sonunda ama.

trabzonlu_ts61
22.09.2009, 20:42
Ben sıkı bir ManU taraftarıyım ama Man City'in böyle kaybetmesine üzüldüm. Hakem gereğinden çok uzattı..
evet haklısın Manchester United bizim düşman takım:D taraftarımız çok güzel tezahrtlar yazmş sizin içn:D dinledn mi