PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - Sakaryaspor: 5-2 (29. Hafta)

Sayfa : [1] 2 3 4 5

gerçekefsane
15.04.2007, 16:44
Rahat galibiyet alalım :tsbayrak:

Yavuz Hasan
15.04.2007, 16:45
belli olmaz ama %95 alırız

Hasan Ayvenli
15.04.2007, 16:49
yok ya ne gerek var kazanmaya

gerçekefsane
15.04.2007, 16:54
sakaryasporda suat usta evren cezalı

Recep Çaltepe
15.04.2007, 16:54
Sakaryaspor dün Beşiktaş karşısında gösterdiği mücadeleyi ve hırsı bize karşı da sergilerse kazanması sürpriz olmaz.

Bu arada Evren kart cezalısı Sakaryaspor'da.

Punisher-61
15.04.2007, 16:56
abi kazanmayalim yaa kazanip ne oalcak ki??????????????????????????? yine ziyanin ve yönetimin yalanlarini mi dinleyelim??

yenilirsek daha iyi olur..bundan sonra ne kadar yenilirsek bunlarin istifa etme orani yükselir..

zaten uefaya gidemeyecegiz..kümeyede düsmeyiz herhalde.. kaybedecek bisey yok

Yavuz Hasan
15.04.2007, 16:58
ama mantalite bu belli olamaz

gerçekefsane
15.04.2007, 16:58
Sakaryaspor dün Beşiktaş karşısında gösterdiği mücadeleyi ve hırsı bize karşı da sergilerse kazanması sürpriz olmaz.

Bu arada Evren kart cezalısı Sakaryaspor'da.

Suat evren cezalı

TSKara61
15.04.2007, 16:59
Artik insallah bu maci Ziya'siz aliriz.

pReN@_61
15.04.2007, 17:10
bu maçı da kaybetsek yönetim istifa eder mi acep ???

Hüseyin Çümen
15.04.2007, 17:43
bu maçı alırız artık

Eren Uğur Ayar
15.04.2007, 17:45
Kesinlikle almamız gereken bi maç.

denizgrsy
15.04.2007, 17:47
gelir sakarya bizi Trabzonda yener bu da yönetime ve ziya doğana kapak olur!

macka61
15.04.2007, 17:55
ibre trabzon diye gösteriyor ama futbol bu belli olmaz

jefferson61sefa
15.04.2007, 17:56
ilk maç 1-0 kaybetmiştik f.akyel yüzünden
e.martin pen kaçırmıştı kalenin ortasına vurmuştu

jefferson61sefa
15.04.2007, 17:57
Kesinlikle almamız gereken bi maç.

yani kesinlikle alınacak bir maç değil bence trabzonda yenmemiz gereken bir maç ama bundan sonra iddiamız yok ki desinler sakaryaya bak düşmeyin diye verioz maçı sizze yedeklerle çıkalım ama sezon sonu cangele ve martinez transferlerinde bize tolerans tanıcanız

Adem Erdoğan
15.04.2007, 17:59
Bu maçta da her zamanki gibi kesin bişey diyemeyeceğim.3 ihtimallli bir maç diyorum.

jefferson61sefa
15.04.2007, 18:00
Rahat galibiyet alalım :tsbayrak:

inşallah hayatımızda hiç yapmadığımız bir şeyi yaparız

The Legend
15.04.2007, 18:03
bu yönetimle bu hocayla ve bazı kazma futbolcularımızla bu maçta da yenilmemiz normaldir.

Hasan Ayvenli
15.04.2007, 18:07
inşallah hayatımızda hiç yapmadığımız bir şeyi yaparız

yapamayız abi rahat maç kazanamayız
2 farkı yakalırz
defans sayısı 8e çıkar kapanırız gol yeriz bişiler olur rahat kazanmak mümkün mü ziyanla

TameRHan
15.04.2007, 18:08
bu takım mı sakarya'yı yenecek?

ben bilmem. bilen söylesin

hüseyin1975
15.04.2007, 18:16
Artik umurumda degil. Kimse kizmasin, kimse darilmasin ama bu sezon Kupa ve Ezikbahce maci haric ne yaptiklri umurlarimda degil.

Cildirmak üzereyim.....

Cyzio
15.04.2007, 18:18
Artik umurumda degil. Kimse kizmasin, kimse darilmasin ama bu sezon Kupa ve Ezikbahce maci haric ne yaptiklri umurlarimda degil.

Cildirmak üzereyim.....

Belli oluyor :D .

Bahtiyar
15.04.2007, 18:22
sakaryanın ne suçu var onlarada yenilelim.

Cenkhan
15.04.2007, 18:51
yani kesinlikle alınacak bir maç değil bence trabzonda yenmemiz gereken bir maç ama bundan sonra iddiamız yok ki desinler sakaryaya bak düşmeyin diye verioz maçı sizze yedeklerle çıkalım ama sezon sonu cangele ve martinez transferlerinde bize tolerans tanıcanız

Yayla Cup'ta değiliz. Yani zor durmdaki takıma "Bak oyuncu verecekseniz maça asılmayız" demeyi Trabzonsporluluğa yakıştırabiliyorsunuz. Helal olsun.

Mustafa Önal
15.04.2007, 19:13
süper liğ de sempati duyduğum tek anadolu takımı bu güne kadar göstermiş oldukları performanstan ötürü asansört takım olmalarına rağmen hep güzel futbol oynamaya çalışan bir takım olmuştur. bir önceki kümeye gittiklerinde de bizimle beraber liğin iyi top oynayan takımlarından biriydi. aynı şekilde yine iyi top oynamya çalışıyorlar.

ayrıca tatngalarlaolan bir dostluğumuz olduğu belirtiliyor. ilk yarıdaki maçtan sonrada güzel tezavratlar olmuştu karşılkılı. bu saatten sonra lig a da başarılar dileriz. bunu söylemek beni üzüyor ama bu saatten sonra onları misafir görmek yanlış olmaz. ziya rize maçındaki kadroyu sürerse yani umut tek forvet ceyhun yada yattaradan biri oynıcak şekilde maçı alırız.

Erbay
15.04.2007, 19:32
Bu kafayla oynarsak(her rakibe kapanan kafa) yine yeniliriz.

Remzi
15.04.2007, 19:35
Sakarya beşiktaş maçındaki gibi mücadele etsin bizi rahat yenecektir.Zaten Ziyayla maça 1-0 yenik başlıyoruz.1 de onlar atar 2-0 maç biter;)
Maçı almalıyız tabiiki çünkü kupayı alacağımız garanti değil en azından intertotoya gitmeyi başarmalıyız..:(

pReN@_61
15.04.2007, 19:39
bu gidişle intertoto bile imkansız...:(

muratbesir61
15.04.2007, 19:44
umarım fark yemeyizz..sakaryaa düşüorzz ama düşerkende milete celmeleri takıoz demenin peşinde zor mac olcak rizeden bile...

gerçekefsane
15.04.2007, 19:51
Bu maçtada orta sahada ayman hüseyin ferhatla oynarız

Can
15.04.2007, 20:17
bu maçı alırızz hemde rahatt

okan6161
15.04.2007, 21:28
bu maçı kaybederiz raha rahat

Fatih Ersoy
15.04.2007, 21:30
bu maçı alırız hemde kolaylıkla yeterki keçeli oynamasın

oguzkoc
15.04.2007, 22:36
ilk 4 imkansız bu futbolla. lig biran önce bitsede artık önümüzdeki sezonun güzel hayallerini kursak. şurda kaldı 6 maç...

asimavi
15.04.2007, 22:49
başlık açmakta da üstümüze yok ...

bi bakıyom daha bu haftanın maçı oynanmadan zırt öteki haftanın maçı açılmış

tabi başlığı erken açınca 1-0 önde başlıyoz maça .......

yani şunu demek istiyorum

ne kadar çok başlık okadar çok gıybet

diğer başlıklarda zaten yeterince ziya doğana ve ve futbolculara sayıp sayıuştırıyoz tabi yönetimede bide erken den açıp gıybet edip daha çok günahlarını alamyalım adamların ....

gerçi trabzonsporu buha getirdikten sonra bunların günahı bitmez ...paklan mazlar bidaha iflah olmazbu........... ler

Erdem Koltuk
15.04.2007, 22:53
Martinez beğense Trabzonu bari....

asimavi
15.04.2007, 23:02
tabi ya prestiş için oynuyorlar beşiktaş ile onun için berabere kaldılar ....

keşke en başından beri prestij için oynasaydılar ...

neyse adamların enb azında prestijleri var bizde o da kalmadı.....

sahi ya biz niye oynuyoz artık çekilkelim bitsi,n bu çile

baksanıza şampiyonluk yok

çampiyonlar ligi ve uefa yok
türkiye kupası yok

peki ne var allahın b.......sı
yönbetim ve ziya ve ekibi cevap verin ne var da siz hala budasınız .....
yoksa trabzonspğorun o bereketli parası daha bitmedi de onu mu bekliyosunuz gitmek için kansızlar................................

kansızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ....................................

Tevfik Kılıç
15.04.2007, 23:11
Benim gözümde 2. Fenerbahçe gibi olan Rize'ye yenilen bu takım artık beni hiç heyecanlandırmıyor Sakarya'yı yensek ne farkedeckki?

Vkgz
15.04.2007, 23:17
büyüklerin belalısı bu sefer belalımız olmaz umarım

Cem Akyüz
15.04.2007, 23:24
cangeleye dikkat diyorum hatta onu sneye biz alsak hiç fena olmaz

AYYILDIZ
15.04.2007, 23:27
arkadaşlar lig artık formalite maça keşke şu kadroyla çıksak
tolga
ferhat stephanov çağdaş celalettin

yattara ceyhun gökdeniz musampa

umut bulut ersen martin

Ziya doğan 2.lig maçı yapsak dahi bu kadroyu süreceğine inanmıyorum

engts61
15.04.2007, 23:37
Benim gözümde 2. Fenerbahçe gibi olan Rize'ye yenilen bu takım artık beni hiç heyecanlandırmıyor Sakarya'yı yensek ne farkedeckki?
Bence de artık ne farkederki,lig bitsede artık bu eziyetden kurtarsak.Kupada gitti gibi zaten,daha ne olsun ki.Allahtan tek istediğim şu fener denilen lanet takımın 100.yıllarında şampiyon olmamaları.Biz Sakaryayı artık yensek ne olur yenmesek ne olur dediğim gibi lig bitsede kurtulsak bu rezaletden

ilhan
16.04.2007, 00:07
İddaa ediyorum.

Bu maça teknik direktörsüz çıkalım. En aşağı 5 Atarız.

abbas
16.04.2007, 00:12
her türlü alırız.. önemli olan kupa maçı..

bence yönetim kalmalı ve şimdiden yabancı bir teknik direktör ü gözüne kestirmeli.. ama lazaroni gibi emekli deil başarıya aç t.d bulmalı ve sezon biter bitmez takımın başına getirmeli..

gerçekefsane
16.04.2007, 00:47
Ceyhun Yattara Gökdeniz Umut ilk onbirde başlasın Sakaryasporu 5-0 yeneriz oynadığımız bu oyunla biz Sakaryasporu 1-0, 2-1 yeneriz.

macka61
16.04.2007, 00:48
her türlü alırız.. önemli olan kupa maçı..

bence yönetim kalmalı ve şimdiden yabancı bir teknik direktör ü gözüne kestirmeli.. ama lazaroni gibi emekli deil başarıya aç t.d bulmalı ve sezon biter bitmez takımın başına getirmeli..

bu konunun yeri burası değil

Erdem Koltuk
16.04.2007, 00:59
Bu maç hakkında yorum yapmak için bir hedef olmalı.Okadar sıkıcı bir maç olucakki.Allahım gelmesin o gün.

chigannes
16.04.2007, 01:14
aman alalım çok lazım ya....
bu sezon için 3 tane maç var artık benim için(umarım 4 olur)
1-erciyes kupa macı
2-fener
3-bursa(en az fb kadar uyuzum bu takıma)
4-kupa finali

Adem Erdoğan
16.04.2007, 01:18
aman alalım çok lazım ya....
bu sezon için 3 tane maç var artık benim için(umarım 4 olur)
1-erciyes kupa macı
2-fener
3-bursa(en az fb kadar uyuzum bu takıma)
4-kupa finali

bu maçın 4 ünüde rahat alabiliriz ama takımı ziya kurmayacak.

irfanb
16.04.2007, 01:24
Martinez beğense Trabzonu bari....

Martinez`in Trabzonu begenip begenmemesinden önce bakalim bizim Ziya Martinez´i begenecekmi ? Malum ya tüm transferler onun istegi üzerine yapiliyor artik...

Erdem Koltuk
16.04.2007, 01:26
Martinez`in Trabzonu begenip begenmemesinden önce bakalim bizim Ziya Martinez´i begenecekmi ? Malum ya tüm transferler onun istegi üzerine yapiliyor artik...

Tabi önze "ZİYANTALİTE" kriterlerine uyuyomu ona bakılacak.Belki Yattara+Musampa+Ceyhunu verip onu almamıza razı olur.

TSKara61
16.04.2007, 06:28
Yok ya Martinez Turk degilki, Ziya niye alsin onu?

noname
16.04.2007, 09:43
Bu maçı tribünden seyredeceğim. Umarım boynum bükük ayrılmam staddan.

Hekimoğlu
16.04.2007, 10:08
anlamsız bir maç.

Hüseyin Bağdat
16.04.2007, 10:11
Bence bu maç puan olarak birşey ifade etmeyeceğinden altyapı oyuncularımızı denesek daha iyi olur.Gençlere şans verilmeli bu maçla birlikte bundan sonraki maçlarda.

zahido
16.04.2007, 10:12
bu maçı alırız sonraki hafta ya berabere ya kaybederiz ondan sonraki hafta yine galibiyet artık alıştık nasıl olsa.. Asıl ben fene maçını bekliyorum bu maçı verirsek hoca büyük ihtimalle gönderilir ama ben kazanırız diye düşünüyorum çünkü böyle bi galibiyete çok ihtiyacımız var..

asimavi
16.04.2007, 10:59
trabzonspor 0-1 martinez

anaras
16.04.2007, 11:03
bu maçı alırız sonraki hafta ya berabere ya kaybederiz ondan sonraki hafta yine galibiyet artık alıştık nasıl olsa.. Asıl ben fene maçını bekliyorum bu maçı verirsek hoca büyük ihtimalle gönderilir ama ben kazanırız diye düşünüyorum çünkü böyle bi galibiyete çok ihtiyacımız var..

bukadar maç kaybetmişiz hocayı göndermemişler fener maçından sonra göndereceklerne inanmıyorum seneyede aynı hocayla iki ileri bir gerri yapmaya devam ederiz sonrada buralarda çok ağıt yakarız. geleceği görmek için medyum olmaya hiç gerek yok. bu yönetimi görünce insan ileriyi rahat görebiliyo :)))

ozturk
16.04.2007, 11:10
Ben yeni bir mağlubiyet bekliyorum 39 puanla ligi tamamladık TRABZONSPOR umu bu haldede görecektim(!) içimden bağırmak, küfretmek geliyor ama ne diyeyim ALLAH a havale ediyorum bu futbolcuları ve td(!) yi ve de baskan(!) ı...

CAFER ÖZER
16.04.2007, 11:41
Sakaryaspor küme düşmüş,Trabzonspor Şampiyonluğa oynuyorum diye lige başlamış,Buna rağmen SAKARYASPOR u %100 yeneceğiz diyebeilen babayiğit varmı aramızda.
Trabzonsporla oynayan tüm takımların oyuncuları."Trabzonspor kaliteli takım,KALİTELİ OYUNCULARDAN kurulu diyor"Ama genelde biz yendiğimizde 3 puanı kaybettik diye üzülen takımlar la karşılaşıyoruz.
Burda bir terslik var Yönetim boşluğu,Teknik bir arıza,TEKNİK DİREKTÖR arızası var,Bu takım oynamıyorsa,Ziya oynatamıyorsa hata var demektir.
Ama %100 emin olduğumu bir şey var.
Sakarya felan demeyecek Ziya efendi gene bildiğiniz Taktik
Tolga (kalecisiz oynuyoruz)
Ferhat-ufukhan-çağdaş-Celalettin
Ayman-Hüseyin-Hasan(keçeli)
gökdeniz-ceyhun
Umut
yada Gökdeniz
ersen-umut
Sonra 2.yarı başlarken Msutafa çıkacak Yattara girecek,Ceyhun oynuyorsa Ceyhun çıkacak Ersen girecek.
maçtan sonra yenersek Bugun iyi oynadık.Türkiyede şampiyon olmak çok kolay,Avrupada bile başarılı oluruz.vs vs diyecek
Yenilirsek Bak 5 forvet oynadık gol atamadık.
Musampa gene yanında Süs bitkisi gibi duracak.Cem Demiri oynatayımda gelecek sezona hazır olsun demeyecek.
Sakarya maçı genelde bu çerçevede geçecek,Sakarya fazla gol atamadığı için,Bizde kısır oynadığımız için Maçta kısır bir şekilde bitecek
FAVORİ SKORLARIM
0-0 1-0 2-1 YADA 0-1 malubiyet
Sakarya maçının olduğu gün NASIL olsa Çanakkaleye gidiyoruz Şimdiden yorumumu yapayım dedim.
ÇİLE BÜLBÜLÜM ÇİLE

Burak
16.04.2007, 11:49
cok zor cok , ama yıne takımımızı desteklıyoruz ...

asimavi
16.04.2007, 11:52
ne yenmesi be ben sakaryayı destekliycem bu maçta ....

nedenini ziya dogan istfa etmelimi başlıgında belirttim bakabiklirsiniz ...

yoksa kupaya bay bay.....

bi okuyun yazımı hak vereceksiniz ...

Erdinç Dilek
16.04.2007, 12:02
ziya nın cesareti geri gelmeye başladı sanırım ceyhunu ilk onbirde oynatmaya başlattı sakarya maçındada yattara da eklenirse ilk onbire rahat alacağımız bir maç olacaktır zaten son kalan haftalarda kesin olarak bir üç puan alacağımız sakarya diye düşünüyorum ben, diğer maçlarda ne yapacağımız maalesef belli değil

Erkut Ay
16.04.2007, 12:04
yensede yenilsede bu adamla bu işler olmaz defol git haram olsun sana bu taraftarın eziyeti

anaras
16.04.2007, 12:04
ziya nın cesareti geri gelmeye başladı sanırım ceyhunu ilk onbirde oynatmaya başlattı sakarya maçındada yattara da eklenirse ilk onbire rahat alacağımız bir maç olacaktır zaten son kalan haftalarda kesin olarak bir üç puan alacağımız sakarya diye düşünüyorum ben, diğer maçlarda ne yapacağımız maalesef belli değil

sakaryayı yendik değişen ne olacak. :))
ya benneye şaşıyorum biliyomusun hala onu yenecez bunu yenecez :) sezonbitti ya sezon bitti. biz hala hocayı tartışıyoruz . bu hoca bukadar geldiğimiz yer ortada hüsran daha ne olsun.

Şenol YİĞİT
16.04.2007, 12:10
Nedense bu maçtan da hiç umudum yok!

DİNÇ
16.04.2007, 12:25
Sakarya yenecek...Kümede kalmak için umutlanacak...Ancak her takım Trabzonspor değil...Böyle kolay galip gelemezler...
Trabzonsporlu futbolcular ise ''Artık bir amaç kalmadı,önümüzdeki maçlara bakacağız'' gibi akla ve Trabzonspor mantığına uymayan açıklamalar yapacaklar...
Erdinç ten sonra Stepanov ve Çağdaş ta kırmıza kart görüp K.Erciyes maçına Defanssız çıkacağız...
Bu günleri de görecekmiydik?

asimavi
16.04.2007, 12:33
sakarya gol gol gol

cangele vurdu 0-2 oldu

ferhatın vuruşu ...kaleci martinez dönen top ..hasan çok sert vurdu yine martinez...top tekrar trabzonsporda bu kez ....keçeli bi çalım karşı karşıya yine martinez(çalımı kendine attı)...dönen top ufukhan vurdu tolga son anda yiyoduk nerdeyse kendi kalemize atıyoduk nerdeyse .....

neyse trabzon toparlandı şimdi hüseyin uzak bi mesafe baktı kaleye vurdu tabiki martinez.....

ani bir sakarya atağı cangele ve 0-3 ..........

maçta son anlar köse vurusunu sakarya kullanıyor içerisi çok kalabalık....

orta içeriye ters bir kafa keçeliden ve 0-4 ......

maçın adamı : mustafa keçeli......

gülmeyin ......maçın bundan farkı olmayacak......

diğer oyuncuları hiç saymadım dimi .....çünkü hepsi yedek başladı ...ziya doğan da değişiklik yapmayı unutunca böyle oldu .....

geçmiş olsun.....

Emre GÜRDAL
16.04.2007, 12:43
Y Anedir Bizim Bu Dusecek Takimlardan Cektigmiz Kardesim Yaw Hergelen Bizden Puan Istiyo Bizde Masaalah Deniz Fenerini Gectik Herkese Puan Yardimi Yapiyoz Ama Bu Sefer Ole Olmucak Insaal Sakaryayi Sahadan Silecez Kucuk Buyuk Ayrimi Yok Benim Kitabimda

kudu_61
16.04.2007, 12:49
tolga
çağdaş-step-kadir
hüseyin
yattara-ceyhun-gökdeniz-kiki
umut-ersen

hoca isen şu kadroyla çıkta futbol izle bırak bizi de keyifli bir maç izleyelim öleceksek ölelim...

asimavi
16.04.2007, 12:50
Y Anedir Bizim Bu Dusecek Takimlardan Cektigmiz Kardesim Yaw Hergelen Bizden Puan Istiyo Bizde Masaalah Deniz Fenerini Gectik Herkese Puan Yardimi Yapiyoz Ama Bu Sefer Ole Olmucak Insaal Sakaryayi Sahadan Silecez Kucuk Buyuk Ayrimi Yok Benim Kitabimda

ne yardımı ya ALLAH aşkına trabzon bugune kadar kime babasını hayrına puan vermiştir ...

adamlar resmen bileklerinin hakkı ile basıp alıyolar maçları.....

bu seferde rize maçının aynısı olucak hatta daha fazlası çünkü maç avn, akerde....

adamalrda martinez ve ve cangele var ( ikisi beşiktaşa kök söktürdü)

peki bizde kim var.........

yattara mı ceyhun mu musampamı kimm....bunlar ı unut bnunlar yedek.....

bi gökdeniz var onuda ziya kesemiyor takımdan kesebilse oda yok...

ama ben gökdenize de kızıyorum .....
kardesim madem ağa sensin sen kur takımı...

hami eskiden bunu yapıyordu .....

teknikdrektöre diyordu sağıma şunu koy soluma şu adamı koy defansada sunu al deyip takımı kuruyordu ....en azından

ama gökdeniz bunu yapmıyo......

bordoylamavi
16.04.2007, 13:00
madem rizeyi kümede tuttuk bari sakarya da düşmesin diye bir kampanya başlatalım alıştık nasılsa milleti ligde tutmaya

sbay
16.04.2007, 13:05
yattara kendini bulmaya başladı günüde olursa tek başına alır bu maçı....

kudu_61
16.04.2007, 13:10
çok ciddi bir derbi maçı 3 ihtimalli Allah yardımcımız olsun derbi maçlarının skorlarını önceden kestirmek zor ziya hocam bu maça 4 ön libero 4 defans 1 kaleci ile çıkarsa puan yada puanlar alabiliriz bu maç kontra ataklardan skoru bulmaya çalışmalıyız yoksa işimiz zor...
saldır trabzonum saldır trabzonum saldır trabzonum
tolga
çağdaş-step-kadir
hüseyin
yattara-gökdeniz-ceyhun-kiki
umut-ersen

5-0 olsun bizim olsun...

oskanonur
16.04.2007, 13:12
yattara kendini bulmaya başladı günüde olursa tek başına alır bu maçı....

Evet ama oncelikle yattarayi oyunatacak bir hoca bulmamiz lazim

cIlgInIm
16.04.2007, 13:34
iki takımında kaybetecek bişeyi yok lahana yapragı gibi bir maç olurr.. gecen hafta rize macında dedigim gibi yine kaybetmekten yanayım .. cunku ne kadar cok maç kaybedersek o kadar kolay ziya doganıda kaybederizz .. sakaryaspora başarılar.. ;)

TSelif
16.04.2007, 13:35
TRABZONSPOR uma başarılar diliyorum.

Ayhan Yüksek
16.04.2007, 13:42
Almamız gereken bir maç bence puan itibariyle çokta rahat değiliz malesef çok zor bi ihtimal ama ihtimal dahi olması can sıkıcı bana alırız gibi geliyor bu maçı,

My
16.04.2007, 13:52
Şu kadroyu bir kere dahi görebilseydik...

Ersen

Musampa Ceyhun Gökdeniz Yattara

Ayman

-- -- -- --

--

macka61
16.04.2007, 13:54
ahhhhhhh nerde çok süper olurdu bu kadro bu maçın favorisiyiz ama trabzon bu ne yaptığı belli olmuyor inşallah kazanırız

Erdinç Dilek
16.04.2007, 14:00
sakaryayı yendik değişen ne olacak. :))
ya benneye şaşıyorum biliyomusun hala onu yenecez bunu yenecez :) sezonbitti ya sezon bitti. biz hala hocayı tartışıyoruz . bu hoca bukadar geldiğimiz yer ortada hüsran daha ne olsun.

yenersek değişecek birşey olacağını söylemedim zaten, valla ligimiz o kadar kötü ki tartışılmayan hocada yok nerdeyse şöyle rakiplere de bak birkaç takım dışında hocasından memnun olan pek yok, erciyes maçından sonra n esavunduğum ne de yerdiğim insan olan ziya doğan o maçtan sonra benim yerme listeme girmiş bulunmaktadır. o konuda hem fikirim artık büyük çoğunlukla...

TheCrow
16.04.2007, 14:02
Cangele ile Martinez cezalı değil mi bizim maçta?..

POYRAZ
16.04.2007, 14:04
Kupayi alacagimiz belli degil. Mutlaka üst siralara tirmanmaliyiz. Dost ve kardes takim Sakaraya'nin da artik bir iddiasi kalmamis.

Erbay
16.04.2007, 14:04
Bu sezon 11 kere yenildik.Tarihimize geçti herhalde.Hemde daha çok maç var.Bu maçta da yenilirsek şaşırmayın.

gerçekefsane
16.04.2007, 14:13
edit......

hüseyin1975
16.04.2007, 14:57
Bu sezon 11 kere yenildik.Tarihimize geçti herhalde.Hemde daha çok maç var.Bu maçta da yenilirsek şaşırmayın.

Rizeye bir sezonda iki kere yenildik. Buda bir Rekor. Daha önce Sakaryaya iki kere yenildikmi?
Belki yine bir Rekor kirariz.

Alisdik REKORLARA :mad:

muratt
16.04.2007, 15:45

Ersen

Ayman

-- -- -- --

--

Ziya Hoca bu kadro haric her varyasyonu denedi galiba, bi bunu denemedi.. Inat mi yapio ne ??

fanatikdevri
16.04.2007, 16:00
sakarya nın bi iddası kalmadı heralde bu sene oynayacagımız en kolay mac olur bunu umud edıyorum ama ziya gene yapacagnı yapar kan kusturur demedi demeyin

kudu_61
16.04.2007, 16:26
Bu maçta sonuna kadar protesto bu maçta taraftarın fikrini anlatalım bu maçı öyle yada böyle alacağız ama taraftarın sesini duyurmanın zamanı bunu isterseniz provakatörlük olarak adlandırın isterseniz taraftarın sesi olarak adlandırın ama BU MAÇ 90 DAKİKA SUSMADAN PROTESTO...Birileri bu rezilliği taraftarın içine sindiremediğini bilse iyi olacak yoksa bu iş düzelmeyecek...

Armağan Dere
16.04.2007, 16:28
cangele ve kalecileri gününde olmassa maç bizim özellikle cangele inşallah alırız maçı ama bu futbolla sanmıyorum umut o kadar gol kaçırdı ki en az 2 tane daha atardı neyse...hayırlısı olsun

atlantis
16.04.2007, 16:50
Bu maçı alıriz da keyif vermiyen bir futbol ligde hedefi olmayan Trabzonspor yani tam anlamıyla soğudum tek hedef var Türkiye kupasi..

zafercalikoglu
16.04.2007, 16:56
5-4 alırız macı

zafercalikoglu
16.04.2007, 17:00
bence protesto için erciyes macını bekliyelim ondan sonra onlara orayı dar etmek lazım

Ozan
16.04.2007, 17:04
sakarya ligin sonuncu takımı ve kurtulma gibi şanslarıda yok denecek kadar az . bizimde bu maçı yeneceğimizi düşünüyorum . zaten yenemezsek yönetim de , teknik heyet de istifa etsin . kaç haftadır gitsinler diyoruz ama ne fayda:(

kelkitli29
16.04.2007, 17:41
Umrumda degil. Yenmisiz, yenilmisiz farketmez. Hatta Sakarya bizi yenip ligde kalacaksa, yensinler bizi raziyim. Bir yandanda sampiyonluk sansimiz matematiksel olarak bitmedi. :D . Belkide sampiyon oluruz yenersek. Hayirlisi olsun.

jefferson61sefa
16.04.2007, 17:58
cangele mutlaka ceza yiyecek , musa aydın süper sağ bek olmaması ii veren hırsıyla oynayan biri neyse
sakarya yı bu eksikliklere rağmen yenemezsek ziya çıksın desin kardeşim ben bu takımı oynatamıyorum varmı ben bu takımı iligde ilk 3 e sokarım diyen babayiğit gelsin alsın takımı desin ANAHTAR TESLİM ziyadan gazeteyede ilan versin

uftinci
16.04.2007, 18:02
Hiç farketmez bencede. Bu yüzden gençlerle maça çıkmalı. ma nerde sende o yürek yardan cayacak.. :))

metehan
16.04.2007, 18:04
Evren, suat usta cezalı oynamıyor Cangele ceza alabilir

Sakın Cangele'ye ceza vermesinler. Bir tarafta Yattara, karşıda Cangele. Yılın futbol şovuna hazır olun arkadaşlar :)

Berat
16.04.2007, 18:09
Yattara'nın oynayacağından emin misin Metehan Abi :)?

Gürkan
16.04.2007, 18:10
Sakın Cangele'ye ceza vermesinler. Bir tarafta Yattara, karşıda Cangele. Yılın futbol şovuna hazır olun arkadaşlar :)

kenarda ziya doğan.

ne şovu.:D

Şentürk
16.04.2007, 18:21

Ersen

Ayman

-- -- -- --

--

Musampayı ziya doğan tarihten bile sildi:eek: :mad:

Musampayı artık unutun arkadaşlar:( :mad:

Oemer61
16.04.2007, 18:26
Son oynadigimiz mactan sonra ne yorum yapilir ki bu mac hakkinda? Futbolcular hangi takimda olduklarinin farkina varirlarsa kazaniriz tabiki...

Erkin
16.04.2007, 18:27
Yattara da nerden çıktı. Keçeli varken Yattara ilk 11 topçusu olabilir mi. Hocamız görmemiş olsun bu yazılanları. Yattara'nın oyunda olması için koca bir 45 dakikanın Keçeli'ye katlanılarak geçmesi ve 1 oyuncu hakkının buna ayrılması gerekli. Nedeni malum prensipler ve o efsane kelime ''mantalite''.. Mantaliteyi hepimiz ezberledik zaten: Hocamızın sahaya 7 defansif adamla çıkarak maçı kontrol almalıyız ve bu sayede pozisyon vermeyiz düşüncesi, tıpkı kendi düşüncesine göre 5 forvetle 'hücum futbolu' oynandığını ve oynattığını zannettiği gibi..

ilhan
16.04.2007, 21:09
kenarda ziya doğan.

ne şovu.:D

Off ya, Süperdi :) :D:D:D:D:D:D:D:D

antagonist
16.04.2007, 22:06
BJK maçında izlediğim Sakarya bizi hallaç pamuğu gibi dağıtır.

Lakin Ziya ziyalığını yapmazsa;yani Gökdeniz,Stepanov,Yattara,Ceyhun gibi oyuncuları oynatırsa maça ortak oluruz...

Ama Ziya bu,sağı solu belli olmaz.Gerçi solu belli,koskocaman bir boşluk :)

hamzaalb
16.04.2007, 22:09
Yattara Umut Ceyhun Gökdeniz Ersen Kayserideki hucum hattımız habernz ola

Koray
16.04.2007, 22:11

nerden biliyosun?

antagonist
16.04.2007, 22:15

Bu beşlinin çıkması için,güneşin batıdan doğması,Albayrak'ın istifa etmesi gibi olağanüstü olayların olması gerekir ki bunların hepsine birden "kıyamet alametleri" denir..

surmeneli_keles
16.04.2007, 22:20
sakaryayı yenelım artık ama bızımkıler onuda beceremez

AtalaY_BuğrA
16.04.2007, 22:22
Bu beşlinin çıkması için,güneşin batıdan doğması,Albayrak'ın istifa etmesi gibi olağanüstü olayların olması gerekir ki bunların hepsine birden "kıyamet alametleri" denir..

Bunları çoğaltabiliriz istersek.

Sümela61'in ağzından kötü söz duymak. Cyzio Hocanın Şenol Güneş'i manevi kardeş ilan etmesi. Naim'in Nuri Albayrak sempatizanı olması gibi şeylerde olabilir ya da Bordobluex'in bilgisayara tövbe etmesi.Erman Topçu'nun Ziya dergisinin üretimini durdurması. Oflu144'un Ziya Doğan için olumlu şeyler demesi gibi...

Koray
16.04.2007, 22:25

:D:D ne hallere kaldık yaa..artık skoru değil kadroyu tartışıyorz :D:D

antagonist
16.04.2007, 22:28
:D:D ne hallere kaldık yaa..artık skoru değil kadroyu tartışıyorz :D:D

Çünkü skoru yapan kadrodur,gökten inmiyor ya bu skor denen şey...

asimavi
16.04.2007, 22:37
yahu arkadaşlar ben anlamıyarum neden sakaryayı yenmek istiyorsunuz...

bi iddamızmı var arkadaşlar .....

hem adamlar prestij için oynuyopr artık....

biz ne için oynuyoruz mantalite için.....bizde prestij falan bırakmadıkiziya doğan ....

bırakalım sakaryayı yenmeyide .........

bu maçta yönetim ...ziya doğan ve istemediğimiz ruhsuz ve beceriksiz oyuncuları nasıl rezil edriz nasıl göndeririz onun hesabını yapalım.....

bu maç gönderdik gönderdik .....yoksa kupada yalan gelecek yılda yalan ....önceki yazımda bu maç gitmemeleri halinde önümüzdeki yılı nasıl etkileyeceklerini acıklamıştım....

aman dikkat sakarya maçı son durak olmalı bunlar için...... bir adım daha öteye geçerlerse sonumuz felaket ......

ahanda yazıyorum buraya....demedi demeyin....

sametaydin
16.04.2007, 23:02
sakarya yı da artık bi zahmet yenelim

HALİT KARAKAŞ
16.04.2007, 23:02
çok rahat maç olmayabilir,sakaryanın kaybedeceği bir şey yok,,,dikkatli olmalıyız,,,,,

Kasım Hilal
16.04.2007, 23:05
Türkcell süper lig bitsin artık.
Biraz zihnimi dinlendirmeye ihtiyacım var..

Erkin
16.04.2007, 23:07
Abi hiçbir maçımız rahat değil ki :( 3-0 önde de olsak maç bir anda 3-2'ye gelebiliyor. Malum oyuncu seçimlerinin amacı olan oyunu,skoru kontrol altına almak ya ondan olsa gerek :(

Gürkan
16.04.2007, 23:10
lig bitince topluca rehabilitasyon merkezlerine gideriz. ancak öyle düzeliriz.

Cem Akyüz
16.04.2007, 23:21
ben kupa maçını bekliyorum diğer maçlarıda izlemicem malum mantalite bizimkiyle ziyanın mantalistesi uymuyo

Kasım Hilal
16.04.2007, 23:51
lig bitince topluca rehabilitasyon merkezlerine gideriz. ancak öyle düzeliriz.

Bir yaz yeter mi bin ömürlük buhrandan kurtulmak için?

asimavi
17.04.2007, 13:54
Bir yaz yeter mi bin ömürlük buhrandan kurtulmak için?

bu hainler trabzonspor dan ellerini çekerse o zaman a kadar yetebilir......

hüseyin1975
17.04.2007, 15:01
çok rahat maç olmayabilir,sakaryanın kaybedeceği bir şey yok,,,dikkatli olmalıyız,,,,,

Bizim kaybedecek neyimiz kaldi?:mad:

Hekimoğlu
17.04.2007, 15:44
bu maçın ilk yarısı seyredilmez.

amour_61
17.04.2007, 16:19
valla rize gibi onlarada satarlar maçı bence bu yönetimden her şey beklenir.

töre61
17.04.2007, 19:26
cangele cezalı

adherent_1
17.04.2007, 19:28
Herkes gibi bende Ziya Doğan'ın ligin dibindeki Sakaryaspor'a karşı nasıl bir kadro çıkaracağını çok merak ediyorum. Bakalım yine 7-8 tane savunma oyuncusuyla mı sahaya çıkacak. Daha da önemlisi korkakça oynanan futbol devam edecek mi? Maça gidecek olan arkadaşlardan ricam bu tip bir durum olursa Ziya'nın protesto edilmesidir. Saygılar...

Hüseyin Çümen
17.04.2007, 19:42
sakarya da baya cezalı var yeneriz heralde

hüseyin1975
17.04.2007, 21:13
sakarya da baya cezalı var yeneriz heralde

Biz korkarim bu sezon daha kimseyi yenemeyiz. Bu kafa yapisi ile zor dosdum.

Lig bizim icin bitti artik.

Ama gel görki Hoca Musampa, Cem vs. gibi oyunculara yinede yer vermiyor!

Yine 8 defans oyuncusu ile cikar ve yine ömrümden ömür yer,

antagonist
17.04.2007, 21:47
Martinez de disiplin kuruluna sevk edilmiş.Yani bizim maçta oynayamayacak...

Ah bir de Ziya bir yerlere sevk edilse :)

gerçekefsane
17.04.2007, 21:55
edit.......

Ali Şahin
17.04.2007, 22:12
yenmeliyiz

Kasım Hilal
17.04.2007, 22:16
Hiç önemli değil benim için.Bu vakitten sonra malubiyetlere zaten bağışıklık kazandım.
E Sakarya'yı yendik diye de sevinemem ben kimse kusura bakmasın!

MaRaŞLı
17.04.2007, 22:21
arkadaşlar seneye mutlaka ziya takımın başında kalmalı ayrıca ziya doganın takımına hiç bir katkısı olmayan başta gökdeniz yattara ceyhun satılmalı yerlerine mutlaka 4-5 tane kaliteli stoper alınmalı....işte o zaman seneye bizi kimse tutamaz:D

sbay
17.04.2007, 23:53
sakarya taraftarı maçın lig tv de verilmesine güveniyo...tv nin verdiği maçlarda bi başka oynuyomuşlar....özelliklede MARTİNEZ.

Serdar ÖZCAN
17.04.2007, 23:58
umarım yeneriz ama sakaryanın da ne edecegi bellli olmuyo ki. bizimkilerin durumuda malum . hayırlısıyla geceriz bu macı inş.:tsbayrak:

Barış
18.04.2007, 00:01
Sakarya'nın kaybedeceği bi şey yok,adamlar rahat.
Td'leri de futbol oynatmaya çalışan bi adam zaten.
Topla oynama yüzdemizin %40 ı geçmeyeceği kesin.Ziya gene zevkten 4 köşe olacaktır.
Ayman dönüyor.Yani Ceyhun kulübeye anlamına geliyor bu.Keçeli de oynar,Celo da oynar.Ziya 2 forvetle sol açıksız çıkarak aklı sıra bizi keklemeye çalışır.Maçı alamayız sonuç olarak.

kromozom
18.04.2007, 00:03
ziya hocanın mantelıtesıne goree sıhırlıı kure ne dıyorr acabaa bakalımm ... mactan sonra mantelıte yorumlarını dınlerız hepbırlıktee

Erdem Koltuk
18.04.2007, 00:12
45 dakika Keçeli,90 dakika Hasan hiç çekilmiyo.Şu maçta Musampayı oynat Yattarayı ilk 11 çıkart.Ne kaybediceksin!!!(pardon ne kazanıcaksın!!!!)

asem61
18.04.2007, 00:13
bumacta taraftar yeterince tepkisini göstermeli. takimimiza 90 dakika destek ziya ve albayrak a sonsuz protesto. taraftar bunlari yapmazsa onlar takimimizi kücültmeye devam edecekler. avniaker cehennemini geri istiyoruz.bunu geri getirmek bizim elimizde

BDiler61
18.04.2007, 00:22
yensek ne olur yenmesek ne olur diyeceğim bir maç

Hüseyin Çümen
18.04.2007, 01:23
hakaten full hucum çıkalım ne beklentimiz kaldı bu ligden çıkar bakalım takım nabio ziyanın defans taktiğinden kat kat başarılı olcaı kesindir

Mehmet Fatih Yavuz
18.04.2007, 01:30
tribünlerin ziya aleyhine yıkılması gereken bir maç..

ligde hiçbir amaç kalmamış..

ama tahmin ediyorum az buz olacakları.. kupa maçı olduğu için önümüzde yönetim tribünün dizginlerini iyice sıkacaktır..
kupada olası bir elenmede tribüne yön verecek ziya nın ipini rahatça çekecek...
böylece hem ziya dan kurtulacak, hem zaman kazanacak, hem de üzerlerindeki sorumluluktan kurtulacaklar..(kurtulduklarını sanacaklar aslında)

zafercalikoglu
18.04.2007, 09:02
BERABERE BİTSİN
KARİzmamıız iiçin iyidir,

Emre7
18.04.2007, 10:25
rakibi kolay düşünme zordur küçüğün ne yapacağı belli olmaz dikkatli ol prensipten bozulma ve sonucu zevkle izle.... örnek: kayseri erciyes-trabzonspor.... yunanistan- Türkiye

iyattara
18.04.2007, 11:24
insalla yedek külübemiz biraz daha zenginleşir gokdeniz i filan da oturtur yedek, bu maçta oynatıp da yıpratmasın adamı dinlensin maradona hafta ici lazım olacak fazlasıyla

erdalkilicoglu
18.04.2007, 11:25
Bu macida verirz gelsin siradaki ;)

okan6161
18.04.2007, 13:01
tolga

ufukhan ferhat çağdaş celo

hüseyin ayman hasan mustafa

umut cem
al hocam birde bunu çıkar belki şampiyon oluruz ama kusura bakma iki forbet yazdım

hüseyin1975
18.04.2007, 16:09
Sakaryayi yenemezlerse yaziklar olsun.

Ziya ile birlikde bu Takimdan gitmesi gereken cooooook kisi var.

Kalkinmali
18.04.2007, 16:33
yeneriz kardesim.. insallah yeneriz!

Sakarya kimmis bizi Avni Aker'de yensin?..

Burasi TRABZON! BURDAN CIKIS YOK!

Yavuz Hasan
18.04.2007, 16:38

valla insan düşünmeden edemiyo hele başımızda ZD gibi bi hoca varken....

tsmusampa61
18.04.2007, 16:52
Ya avniakerdeki taraftarlar bi musampa için bağarında adamı oyuna alsın ya. Hiç artık takıma karışmaz oldu taraftar. Ligden kopmuşuz bari ziyamı haklı musmapamı haklı görelim.

Hüseyin Kurt
18.04.2007, 17:27
Ya avniakerdeki taraftarlar bi musampa için bağarında adamı oyuna alsın ya. Hiç artık takıma karışmaz oldu taraftar. Ligden kopmuşuz bari ziyamı haklı musmapamı haklı görelim.
Bkz. Afyonlanmış Taraftar başlığı

Mehmet Fatih Yavuz
18.04.2007, 17:32

avni aker e gelen ensemize vurup puanı alıyor...
çok mazide kalmışsın üstadım sen..
temenni olarak güzel, ama gerçekler çok farklı maalesef...

tsmusampa61
18.04.2007, 17:37
Bkz. Afyonlanmış Taraftar başlığı

hayrola ne demek istemektesin. ben A.akerde olsan bağırırım demek istiyorum. Bağırmak istemeyen bağırmaz.

Burçak
18.04.2007, 17:40
Ergun Ata da bugün ki yazısında Musampaya şans verilmesi gerektiğini dile getirdi. adam geldiğinden beri doğru düzgün oynayamadı. 90 dakka koy sahayada taraftar görsün bi Musampayı demiş.
Ama nerdeee.

KUTADGU
18.04.2007, 17:40

MESELA

kayseri erciyes kim olur?
yada Ankaragücü?

Çaykur Rize'ye ne denir?

not: örnekler çoğaltılabilir......

Hüseyin Kurt
18.04.2007, 17:47
hayrola ne demek istemektesin. ben A.akerde olsan bağırırım demek istiyorum. Bağırmak istemeyen bağırmaz.

nasıl ne demek istemektesin yaa:confused: :confused:
sen avni akerde neden bağımıyorlar diyorsun bende uyutulmuşlar ondan bağırmıyorlar diyorum :)
neden celallendin anlamadım :D

tsmusampa61
18.04.2007, 17:51
ben celallenmedim. Bana söyledin sandımda. Tataftar afyonlanmış diyosan bilemem. ama artık bi iddamız kalmadı. takımı taraftar kurabilir. hocadan daha iyi kurcağı kesin.

Hüseyin Çümen
18.04.2007, 20:15
ben celallenmedim. Bana söyledin sandımda. Tataftar afyonlanmış diyosan bilemem. ama artık bi iddamız kalmadı. takımı taraftar kurabilir. hocadan daha iyi kurcağı kesin.

taraftar takım kursa hocadan ii kurcana şüphe yok aslında bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden seçilecek herhangi biri bile daha iyi bi takım kurabilir die düşünüorum ziya hocamızdan

Ümit Küçük
18.04.2007, 20:21
eskiden hicde olsa sonradan oyuna sokardı musampayı simdi onuda yapmıyo musampa bile anladı onu anlatmayacanı devre arasında yedek klubesinde oturuyo adam cıkıp topa bile vurmuyo

Mustafa Önal
18.04.2007, 21:36
okuldan aram çok iyi olan bir arkadaşımın ısrarı üzerine tatangaların sitesine girdim. bir çok sakaryalı dostluk mesajı yazmış açıkçası benimde ligde tek sempati duyduğum takım sakarya çılgınlşar gurubu da gereken karşılamayı ve misaferperliği gösterecek zaten . ancak orda okuduğum bir mesajı burda paylaşmadan yapamıcam. rizeli bir vatandaşın yazdığı mesaj

Sakaryaspor 6 maçın 6sını da kazansa kümede kalabilir. manisa düşer erciyes düşer denizli düşer. Ben o kadar üzülüyorum ki bu halimize. Bazen diyorum Rize düşsün de Sakarya düşmese. Pazar günkü trabzon maçında bazıları trabzona karşı öyle yalakalıklar yaptılar ki bunlar da Rizeli mi demek geldi içimden. Bir an kendimi trabzon tribününde hissettim. Burada kaypaklık nara attığı için dostluğun dozaşı aşıyor. Nerdeyse kazandık diye üzüleceklerdi.
Rizenin gerçek kardeşi tarhi bağıyla kan bağıyla Sakaryadır.
BU arada eğer trabzona otobüsle gelip Sakarya bölümünde toplanacaksanız ben Rizeden gelmeye hazırım Sakaryasporu desteklemeye. trabzona gelecekseniz ben Rizeden gelmeye hazırım.
Zaten bu maçı kesin kazanacağız. Rize 3-2 paramparça etti trabzonu çimlere gömdük. Sakarya ile de gömeceğiz. Maçı Sakarya kesinkez kazanacaktır.
Bu sezon en iyi futbolu Sakarya ile Rize oynamıştır fakat bulundukları yer en son noktalar.
Umut fakirin ekmeği belki 6 da 6 yaparız. Birşey olur ligde kalırız iki kardeş.
SAKARYA-ORDU-RİZE
TRABZONA YOK VİZE

i

ceka61
18.04.2007, 21:38
rızeye dusmesın dıye verdık nasılsa macı bunuda verelım.belkı onlardan martınezı alırız:bmn1:

muratd61
18.04.2007, 23:16
Ya İnŞallah Musampa Oynar Bu Macta.zİya İnadindan Vazgecsede Oynatsa Su Adami Da Bİ GÖrsek.hatta Lİgİn Kalan DİĞer Maclarindada Şans Verİlmelİ.keÇelİ Yİ YedeĞe Alip Oynatir İnŞallah...

Terzioğlu
18.04.2007, 23:37
musampa yaklasik bir sezondur bizim takimda ve "yildiz" olarak geldi buraya ama biz hala nasil bir futbolcu oldugunu bilmiyoruz....ne ilginc degil mi?..ben acikcasi musampanin oynayacagini hic düsünmüyorum...keceli varken musampa kim oluyor...

eross61
18.04.2007, 23:48
mac icin yorum yazmaya bıle heves bırakmadı bu takım

AYYILDIZ
18.04.2007, 23:56
umut insallah 3 gol atarda gol kralliginda avantaj saglar

asem61
19.04.2007, 00:06
ligde iddamiz kalmadigina göre bu maca yedeklerle cikmaliyiz(YATTARA;MUSAMPA;CEYHUN)as oyunculari(ferhat,hasan,m.keceli) kupa macina hazirlamaliyiz.ah ne hallerdeyiz.milyonlarca taraftari olan trabzonspor dibe vurdu. eserinizle övünün albayrak ve arkadaslari

Suha
19.04.2007, 00:08
tek farkla yada berabere bitecek bir karşılaşma..

Hüseyin Çümen
19.04.2007, 00:59
ligde iddamiz kalmadigina göre bu maca yedeklerle cikmaliyiz(YATTARA;MUSAMPA;CEYHUN)as oyunculari(ferhat,hasan,m.keceli) kupa macina hazirlamaliyiz.ah ne hallerdeyiz.milyonlarca taraftari olan trabzonspor dibe vurdu. eserinizle övünün albayrak ve arkadaslari

buna gülerim işte süper laf soktunuz bravo :D

cyberentalpi
19.04.2007, 01:53
Ben bu macta bizim kelden iyi bir performans bekliyorum. Lig sonuncusuna 6 puan verilen bir sezonla daha da rezil edebilir bizi. Hadi ziya sira sende

littlebighorn
19.04.2007, 07:24
Sakarya maçına PAF takımından birini sağ bek olarak bir denese Ziya, Ufukhan'dan ve Ferhat'tan daha mı kötü olacak?

Yani artık gençlerden her maçta 1 kişi denese ne olur, ne kaybederiz?

Ertan 51
19.04.2007, 07:56
Sakarya bizim Trabzon gibi tam bir futbol memleketi.futbol ve futbolcu yetiştirme konusunda hep kendisinden söz ettirmiş bir şehirdir.hemde kaptanı Murat DUMAN benim hemşerim Niğde li kendisi düşmelerini hiç istememiştim ama bence iş işten geçti ve düştüler yazık oldu.
bizim maça gelince çok rahat yeneceğimizi ve Martinez hayranlarını biraz üzeceğimizi zannediyorum 2 farklı yeneceğiz ve Martinez balonunu da gözlerimizle göreceğiz.

Bilal 61
19.04.2007, 10:46
Bu takımın sağı solu belli olmuyor heran bir süpriz yapabilir Sakarya..Gerçi bu sene süprizlere alıştık..

kromozom
19.04.2007, 11:40
bencede bu macta ıyı bır protesto organzızayonu duzenlenmelı.... baksanıza ezıkbahce bır beraberlık aldıı adam lar 4 puan onde olmalarına rağmen taraftar hemen protesto soylemelrıne gırdı yapmadıklarını bırakmadılar... butun ulusal gazeteler onları yazdı cızdı bır hafta boyunca pekı bız neden bu tur soylemlerı basaramıyoruzz...

kudu_61
19.04.2007, 11:47
tolga
step-çağdaş-kadir
ayman-hüseyin
umut

oyna da böyle görelim oynayamaz ki oynayamaz ki ziya pabucu yarım çık böyle de oynayalım...

hasanzihni
19.04.2007, 12:07
tolga
ufukhan-step-hüseyin-çağdaş
umut-cem

Bu kadro ile türkiye liginin tozunu atardık ama nerdeeee başımızda ziya varken 8-1-1 oynarız ancak lig sonuncusuna bile.yeter daaa git artık ziyaaaaaaaaa....

Ümit Küçük
19.04.2007, 12:28
ya su kikiyi oynat bu mac bakalım nedir ya bos ver ya yönetim yensende yenilsende seni kovmuya zaten ne kasıyo savunma diye hep hücum tam hücum bak o zaman nasıl oynarız

Hüseyin RİZELİ
19.04.2007, 12:40
sakarya maçını alacagızzzz baska yolu yok..

Rutubet
19.04.2007, 13:48
Hiç kasmayalım yalandan renksiz tatsız tutsuz bir maç olacağı şimdiden belli.ziya doğan lı Trabzonsporumuzun alacağı bir beraberlik kimseyi şaşırtmaz.ziya mağlubiyet ister ayrı konu.

SDanışmaz
19.04.2007, 14:06
Artık maç kaybetmeye tahammuLüm kaLmadı, mutLaka maçı kazanmaLıyız...

POYRAZ
19.04.2007, 14:13
UEFA'ya katilma ihtimali icin mutlaka kazanmamiz gerekiyor. Dost ve kardes takim Sakaryaspor da büyük bir ihtimal kümeye düsecek gibi. Yazik oldu onlara da. Basarilar Trabzonsporum.

keles76
19.04.2007, 14:34
bu maça ben kıymet vermiyorum bence önemli olan pastırmacılarla yapılacak maçtır bu maç dostluk içinde geçsin dibe vuran takımlar 4 büyüğe karşı iyi top oynar ve herkes bu takım düşmeyi hakketmiyor dedirtir her sonuç çıkabilir önemli değil önemli olan çarşamba günüdür

Oemer61
19.04.2007, 15:41
Bu macida kazanamayan takim iflah olmaz!!! Maca cikmadan önce formlarindaki ambleme bir baksinlar, belki o zaman anlar nerede olduklarini ve maci farkli bir sekilde kazanirlar

kudu_61
19.04.2007, 16:02
Kiki oynasın bu maç ondan sonra nereye gönderirseniz gönderin adamı bir maç sol açık 90 dakika izleyelim ne o yoksa iyi futbolcu çıkmasından mı korkuyorsunuz bu rezilliğe hiçbir şekilde cevap veremezsiniz hazır olmayan birisini sen niye yedeğe alıyorsun hazır değilse alma yedeğe ne de olsa bazı maçlara 17 kişi bile çıkabiliyorsun bu maç ta 17 kişi çık ya oynat yada kadroya alma...yattarayı 90 dakika sahada tut ne yaparsan yap tut bu maçı yenersek üstüne bir şey alma çünkü kazanırsak yattaranın gökdenizin umutun bireysel yetenekleri ile kazanırız havaya giripte kendini iyi hoca zannetme çünkü takım oyunu oynatmayı öğrenemedin savunmayı bile takım oyunu içerisinde beceremiyorsun yoksa ferhat ufukhan ın kademesine öyle mi girerdi hasan ufukhan aynı pozisyonda kafaya çıkarmıydı rize yenilgisi senin eserin...bu yüzden sakaryanın galibiyeti senin eserin olur ama biz kazanırsak tırnak kadar bile faydan olmaz haberin olsun...

Kalkinmali
19.04.2007, 16:08
Yeneriz!...

POYRAZ
19.04.2007, 16:34
Kiki oynasın bu maç ondan sonra nereye gönderirseniz gönderin adamı bir maç sol açık 90 dakika izleyelim ne o yoksa iyi futbolcu çıkmasından mı korkuyorsunuz bu rezilliğe hiçbir şekilde cevap veremezsiniz
Aynen katiliyorum. Musampa mutlaka ama mutlaka geri kalan maclarda 90 dakika oynatilmali. Onun yerine oynayan Kiki'den daha iyi oynamiyor. Ligler bitecek neredeyse ve yanlizca bir macta 90 dakika oynadi adam. Böyle yapilirsa gönderilmesi icin hic oynamayacak maclarda. Ilac niyetiyle alinan bu oyuncuyu yedek kulübesinde cürüteceksen neden aldin? Neden o kadar para verildi? Bu adami Sakaryaspor macinda görmek istiyoruz, hem de ilk 11 de !!!

Erdem Keser
19.04.2007, 16:37
allah için kazansak ne olacak kaybetsek neolacak 10 tane atsak ne değişecek zaten hersey bimiş biz yine her zaman ki gibi "seneye" demeye devam

Erkan
19.04.2007, 16:39
:( biktik yenilmekten , kotu futbol izlemekten.. Insan haklari mahkemesine sikayet etmemiz lagzim bizi bu hallere dusurenleri...

erdal6167
19.04.2007, 20:37
şu mac gecsede kupa macına baksak der gibi bir mac yensenh ne olur yenmes3en ne olur, gel 2007-2008 gel:mp3:

muratd61
19.04.2007, 21:21
okuldan aram çok iyi olan bir arkadaşımın ısrarı üzerine tatangaların sitesine girdim. bir çok sakaryalı dostluk mesajı yazmış açıkçası benimde ligde tek sempati duyduğum takım sakarya çılgınlşar gurubu da gereken karşılamayı ve misaferperliği gösterecek zaten . ancak orda okuduğum bir mesajı burda paylaşmadan yapamıcam. rizeli bir vatandaşın yazdığı mesaj

Sakaryaspor 6 maçın 6sını da kazansa kümede kalabilir. manisa düşer erciyes düşer denizli düşer. Ben o kadar üzülüyorum ki bu halimize. Bazen diyorum Rize düşsün de Sakarya düşmese. Pazar günkü trabzon maçında bazıları trabzona karşı öyle yalakalıklar yaptılar ki bunlar da Rizeli mi demek geldi içimden. Bir an kendimi trabzon tribününde hissettim. Burada kaypaklık nara attığı için dostluğun dozaşı aşıyor. Nerdeyse kazandık diye üzüleceklerdi.
BU arada eğer trabzona otobüsle gelip Sakarya bölümünde toplanacaksanız ben Rizeden gelmeye hazırım Sakaryasporu desteklemeye. trabzona gelecekseniz ben Rizeden gelmeye hazırım.
Zaten bu maçı kesin kazanacağız. Rize 3-2 paramparça etti trabzonu çimlere gömdük. Sakarya ile de gömeceğiz. Maçı Sakarya kesinkez kazanacaktır.
Bu sezon en iyi futbolu Sakarya ile Rize oynamıştır fakat bulundukları yer en son noktalar.
SAKARYA-ORDU-RİZE
TRABZONA YOK VİZE

i
VAY BE SU RİZELİ ELEMANIN YAZISINA BAKIN HELE!BU HALLERE DE Mİ DÜŞECEKTİK.TARİHİ BOYUNCA BİZİ SADECE 2 KEZ YENEBİLEN RİZE BİR SEZONDA BİZİ 2 KEZ YENİNCE RİZE TARAFTARLARI NASILDA GAZA GELMİŞLER.EZDİK TRABZONU ÇİMLERE GÖMDÜK FALAN DEMİŞLER!!!TRABZONSPORUMUZU BU HALLERE DÜŞÜREN ALBAYRAK VE ZİYA UTANSIN....NE DENEBİLİRKİ BAŞKA.....

camur61
19.04.2007, 21:49
macı alsak ne olur almasak ne olur insanda neşe bırakmadılar ya bu ne bicim yönetim sistemidir

Kasım Hilal
19.04.2007, 22:22
Bazı dışarıdan hayır gibi görülen şeylerin içinde şer, bazı dışarıdan şer gibi görülen şeylerin içinde de hayır saklıdır..
Hala "Trabzonspor yenilsin!" demeye dilim varmıyor. Bunu aleni söyleyemem.
Ama Ziya Doğan'dan da kurtulmamız lazım.
Onun için hakkımızda hayırlısı ne ise o olur inşalah.
Artık anlayan anladı..

HALİT KARAKAŞ
19.04.2007, 23:09
RAhat alırız maçı,,,,bir de Martinez pazarlığı yapıp kaleciyi de alalım,,,,

Erdem Koltuk
19.04.2007, 23:18
Şöyle 6-5 bitse ya...şöle Yattara atsa Umut atsa Ceyhun atsa Gökdeniz atsa....(bilincindeyim 6-0 isteme şansım yok ondan)

Kasım Hilal
19.04.2007, 23:23
erdemk67 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=17123) Toplamda 6 gol atmamız için en az üç maç oynamalıyız. Ama bir maçta 5 gol yiyecek potansiyelimiz var o kesin....

Erdem Koltuk
19.04.2007, 23:46
Rize maçının 11inde 1 tek yabancımız yoktu.Bu nasıl bir rezilliktir.Bu nasıl bir anlayıştır.Musampa niye oynatılmaz.Beynim karıncalanıyo artık bunu düşündükçe.Ayıptır ya.Sakarya maçınada aynı kadroyla çıkıcak.Çok eminim.Rezillik bu ya Rezillik.........

Bartuğ13
20.04.2007, 00:06
tolga
ufukhan-step-hüseyin-çağdaş
umut-cem

Bu kadro ile türkiye liginin tozunu atardık ama nerdeeee başımızda ziya varken 8-1-1 oynarız ancak lig sonuncusuna bile.yeter daaa git artık ziyaaaaaaaaa....

yazmış olduğun kadro ziyaya göre zor olmasının yanında futbol için imkansız da
ama
tolga
ufukhan-step-çağdaş-kiki
hüseyin-ayman
yattara ceyhun gökdeniz
umut

bu 11in çıkmasının o kadar zor olmadığını düşünmekteyim.yani savunmayı o kadar boş bırakmaz bu 11.ama ziya gel gör ki yine 0-0-0 11i de kalede oynatır

Erdem Koltuk
20.04.2007, 00:09
yazmış olduğun kadro ziyaya göre zor olmasının yanında futbol için imkansız da
ama
tolga
ufukhan-step-çağdaş-kiki
hüseyin-ayman
yattara ceyhun gökdeniz
umut

bu 11in çıkmasının o kadar zor olmadığını düşünmekteyim.yani savunmayı o kadar boş bırakmaz bu 11.ama ziya gel gör ki yine 0-0-0 11i de kalede oynatır

Siz Tolga Hüseyin ve Ufukhanlı bir kadroyla başarılı olunabileceğine cidden inanıyormusunuz....???????

Terzioğlu
20.04.2007, 00:11
ufukhanin yerine ferhati tercih ederim en azindan elinden gelenin en iyisini yapmaya calisiyor

sbay
20.04.2007, 01:24
cangele de yoksa sakarya da, defans rahat bir maç oynar uzun zaman sonra ilerdekilernde üretken olması lazım...

erdal6167
20.04.2007, 01:57
...........................:eek: tolga.............................

:confused: ufukan.........?? cağdaş....:alkış: milan.:yumruk:keceli

..................:mp3: hüseyin........:bayrak: ayman................

...:tsmeşale: yattara..........:yattara: ceyhun.....:bmn2: gökdenzi

...................................... :confused: umut..............

gerci bunu bile cıkarmaya bilir.

erdal6167
20.04.2007, 02:01
:meşale2: :meşale1: :meşale2: :meşale1: gecenlerde gündüz mac oynamanın büyük takımları olumsuz etkileyeceğinden bahsediyorlar, neden madem hep onlar gece oynuyor, diğer takımlar peki gece oynmak etkilemiyormu, diğer takımlara gündüz oynayayıp gece macına cıkan takımlar gündüze alışkın olur bizle de gündüz oynuyor.,

birde bu ülkede gece ve gündüz değişimini en cok yaşayan takımız. ist. takımları hep gece diğerleri hep gündüz sadece ist. takımları ile gece biz ise bir hafta bakarsın gece, bir hafta bakarsın gündüz, bazen ikindide, her yerde ışıklandırma var ya herkes gece oynası yada gündüz, cok şey farkediyor.

TSelif
20.04.2007, 02:07
...........................:eek: tolga.............................

:confused: ufukan.........?? cağdaş....:alkış: milan.:yumruk:keceli

..................:mp3: hüseyin........:bayrak: ayman................

...:tsmeşale: yattara..........:yattara: ceyhun.....:bmn2: gökdenzi

...................................... :confused: umut..............

gerci bunu bile cıkarmaya bilir.

Bunda daha iyisi olamazdı gecenin bu saatinde ...Süper ...+rep

erdalkilicoglu
20.04.2007, 02:18
Sakaryaya hediyemiz olsun derim, rize icinde aynisini dedim oda cikdi hayden usaklar karadeniz el ele ;)
Duzeni bozalim.

İleli
20.04.2007, 02:29
bu sezon en rahat macimizi seyredecez insallah...

Hüseyin Çümen
20.04.2007, 03:33

bize rahat maç varmıki kalbimiz haddinden fazla yaşlı TRABZONSPOR umuzla
6 gol atsak 5 yeriz biz bize rahat maç yok

Bilal 61
20.04.2007, 10:01
bize rahat maç varmıki kalbimiz haddinden fazla yaşlı TRABZONSPOR umuzla
6 gol atsak 5 yeriz biz bize rahat maç yok

Aynen dediğin gibi kardeşim bu sene çok yaşlandırdılar bizleri:(:(

gerçekefsane
20.04.2007, 11:38
cangele tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevkedilmiş bizim maçta oynuyor.

Hüseyin Kurt
20.04.2007, 12:34

aksine bu sezonki en zor maçlardan birini oynayacağız.
gerçi bizim hangi maçımız kolaydı dimi??

hüseyin1975
20.04.2007, 12:36
Yahu bize ne Cangeleden. Bir takimi birakin, artik Taraftarimiz bir adamdan korkar olmus.
DÜNYA YILDIZI CANGELE!

Adam gibi oynarsak FARK olur.
Ziya gibi oynarsak HÜSRAN olur.

Bu kadar BASIT!

Erkut Ay
20.04.2007, 12:38
bu trabzonsporumuzun sakaryadan ne farki kalmışki umutlanalım sayelerinde

Ba®ış
20.04.2007, 12:57
Sakaryalılarda umutsuz bizimde pek umutlu olduğumuz söylenemez maçı izleyecek olanlar ilginç bi maç izleyecek dostluk kazansın

Murat Altun
20.04.2007, 13:01
Trabzona tek umut verecek şey ziyanın gitmesi yada keline saksı düşmesidir

POYRAZ
20.04.2007, 13:50
Bu maci da kaybedersek ligden UEFA'ya gitmeyi unutun derim arkadaslar. Geriye kalacak kupadan gitmek, orada da ne halt edecegimizi pek kestiremiyorum.

Bartuğ13
20.04.2007, 14:17
Siz Tolga Hüseyin ve Ufukhanlı bir kadroyla başarılı olunabileceğine cidden inanıyormusunuz....???????

evet inanıyoruz.çünkü alternatifleri yok bu oyuncuların elimizde.o kadar garip bir soru ki isterseniz o mevkilerde boş çıkalım sahaya.sevsek de sevmesek de o adamları oynatıyor ve öldürsek de oynatır.en fazla hücum oyuncusu bulunduran takımında bile hüseyin ve ufukhan banko oynar.takımdan kendisi gider ama onları çıkarmaz.
bu durumda da yaptığımız muhtemel kadrolara almak zorundayız.biraz da olsa gerçekçi olabilmek için.yoksa musampayı 11de sahaya çıkarsın zaten yeter bize.ama biliyoruz ki elindeki futbolcu kadrosunda sahaya çıkabilecek 12 kişi varsa yedek olan yine muampa olacaktır.bundan dolayı ufukhanla hüseyinle çıkmak zorundayız.kaldı ki hüseyin yerine hasan,ufukhan yerine ferhat oynasın diyorsanız o da olur.bu adamlar zaten sahada iş yapmıyorlar ki.farketmez.ama eldeki kadroda bunlar var.ben istiyor muyum onlarla oynamayı.ama maalesf sahaya 9 kişi ıkmaktansa böyle başlamak daha fazla yararlıdır elbetteki.

Can
20.04.2007, 14:19
Yeşil siyahlıların Trabzonspor karşısına Martinez, Murat Duman, Hüseyin, Suat Usta, Alişan, Murat Erdoğan, Zafer, Hakan Özmert, Musa, Cangele ve Graf'tan oluşan kadroyla çıkması bekleniyor.

arkadaşlar hani çok eksikleri vardı

hüseyin1975
20.04.2007, 14:20
Yeşil siyahlıların Trabzonspor karşısına Martinez, Murat Duman, Hüseyin, Suat Usta, Alişan, Murat Erdoğan, Zafer, Hakan Özmert, Musa, Cangele ve Graf'tan oluşan kadroyla çıkması bekleniyor.

Olsa ne yazar olmasa ne yazar?

Semih GÜL
20.04.2007, 14:21
Bu maci da kaybedersek ligden UEFA'ya gitmeyi unutun derim arkadaslar. Geriye kalacak kupadan gitmek, orada da ne halt edecegimizi pek kestiremiyorum.

Ligden uefaya gidebilme ihtimalimiz varmıki dersin ?

sbay
20.04.2007, 14:27
cangeleden korkacak bişey yok....tek başına ne yabapilirki....ama bizim defanstakiler eşlik ederse ona çok şey yapabilir.....bu sene adam gibi oynadığımız futbol sayısı bir elin parmaklarını geçmiyorsa o zaman düşünmek lazım....

Ba®ış
20.04.2007, 14:29
cangeleden korkacak bişey yok....tek başına ne yabapilirki....ama bizim defanstakiler eşlik ederse ona çok şey yapabilir.....bu sene adam gibi oynadığımız futbol sayısı bir elin parmaklarını geçmiyorsa o zaman düşünmek lazım....
valla kardeş cangele den değil de bizim defans ve kaleciden çok korkuyorum :)

hüseyin1975
20.04.2007, 14:30
Ligden uefaya gidebilme ihtimalimiz varmıki dersin ?

6 macda Kayserispor ile aramizda olan 5 Puani kapatmak cok zor.

Hele bu Futbol ile coooooooook zor.

Kayseri gecen sezon sonunda cöküs yasadi. Bu sezon cökmezlerse gecme sansimiz bana göre yok! :mad:

marcelinhos100
20.04.2007, 14:31
İnşallah bu maçı da kaybederiz kupa maçını da kaybederiz ben artık bu ziya denen futbol düşmanı insanın bu takımı çalıştırmasını ibrahim hacıosmanoğlu haşim sayitoğlu gibi birbirlerinin yaptığı herşeyi bozan hiçbir sözlerini tutamayan adamların bu takımın başında Trabzonsporu temsil etmelerini istemiyorum

Gerçek Trabzonsporluyum 38 puan beni tatmin etmiyor yetmiyor yani ligde 6. olmak o yüzden sakarya maçının tek önemi var benim için taraftarın skor ne olursa olsun Ziyaya ve yönetime haddini bildirmesini görmek onun için gideceğim maçı izlemeye o hayalle bekliyorum yarını ve çarşambayı ilk defa üzülmeyeceğim kaybedersek inşallah sizde öylesinizdir.

demir
20.04.2007, 14:34
arkadalsar goruyorumki sızler baya umutlusunuz :) varsa yalımki gittik avrupaya ne olacak ???? bu futbolla daha cok resıl olacaz daha cok uzulecez

hüseyin1975
20.04.2007, 14:34
İnşallah bu maçı da kaybederiz kupa maçını da kaybederiz ben artık bu ziya denen futbol düşmanı insanın bu takımı çalıştırmasını ibrahim hacıosmanoğlu haşim sayitoğlu gibi birbirlerinin yaptığı herşeyi bozan hiçbir sözlerini tutamayan adamların bu takımın başında Trabzonsporu temsil etmelerini istemiyorum

Gerçek Trabzonsporluyum 38 puan beni tatmin etmiyor yetmiyor yani ligde 6. olmak o yüzden sakarya maçının tek önemi var benim için taraftarın skor ne olursa olsun Ziyaya ve yönetime haddini bildirmesini görmek onun için gideceğim maçı izlemeye o hayalle bekliyorum yarını ve çarşambayı ilk defa üzülmeyeceğim kaybedersek inşallah sizde öylesinizdir.

Zoya bu maci kaybetsede gitmez ve gönderilmez :mad:

demir
20.04.2007, 14:37
Zoya bu maci kaybetsede gitmez ve gönderilmez :mad:

bırakın sucu zıyada bulmayı bence zıya degılmıydı butun takım taraftarlarında bıle trabzonsporu gonullerın sampıyonu yapan ????

bu takımla bukadar olur

marcelinhos100
20.04.2007, 14:46
Trabzonspor bu ligin en kötü futbol oynayan takımıdır.Ve bunun tek bir sorumlusu vardır; teknik direktör Ziya Doğan. Bir futbol şehri bir teknik direktörün elinde kendi değerlerine bu kadar yabancılaşamaz, yabancılaşırsa da kazanırken bile utandırır. Ben böyle oynayıp kazanan bir Trabzonspor'a itiraz ediyorum. Bu takım acilen kendi değerleriyle barışmalı ve kaybederken bile onur duyulan geçmişiyle barışmalıdır.

Ziya Doğanın Türkiyede Trabzonspor dışında hiçbir başarısı yoktur bizdeki başarısıda 25 maçlık bir serüvendir o takımı kendisi kurmamıştır samet aybaba kurmuştur yani Trabzonsporda 1 seneden fazla geçmemiştir teknik direktörlük hayatı başarısızlıkları ise ortadadır. Malatya gibi takımı ki o kadroda emrah volkan mustafa özkan celil toth fevzi serkan bensol ve daha isimlerini hatırlayamadığım birçok iyi oyuncuya rağmen o takımı küme düşüren hocadır . Bu yıl Trabzonspor taraftarına her maçtan sonra kan ağlatan hocadır

Kadrosumu kötüdür gökdeniz hüseyin yattara stephanov gibi 4 tane milli oyuncusu umut bulut gibi bir starı Ersen Martin çagdaş ceyhun gibi her süper lig hocasının kadrosunda görmek isyeceği oyuncular ve Marcelinho gibi musampa gibi oynatılmayan ve satın denilen topçular

Düşünün beş dakika Ziya bugün istifa etti ve gitti hangi takım hangi başkan bu adama takımını teslim eder bir tane takım ismi söyleyin süper ligde bırakır giderim bu diyarlardan

Jackdaniels
20.04.2007, 14:50
Bence erciyes maçını düşünüp oyuncuları çok mantıklı kullanmalı...

Mehmet Fatih Yavuz
20.04.2007, 14:52
bırakın sucu zıyada bulmayı bence zıya degılmıydı butun takım taraftarlarında bıle trabzonsporu gonullerın sampıyonu yapan ????

bu takımla bukadar olur

bu takımdan çok daha kötüsü ile çok daha iyisini yapıyor millet.. bahane uydurmayın..

ziya hazır kadroyu hem de o dönemde ligin bjk den sonraki en iyi kadrosunu becerip şampiyon yapamadı..
hangi bjk?
ikinci yarı alaşağı olup 30 puan kaybeden bjk..

o kadroyu o şartlarda dahi becerip şampiyon yapamadı..

iyi izle diğer takımları.. senden çok daha kötü kadrolarla nasıl top oynuyorlar dikkatle izle...
kimse beceriksizliğe mazeret aramasın...

yok iddia koyacaksan ortaya, bugünki şartlarda nasıl olur da bizden çok daha kötü kadroların, bizden çok daha stres altında şartlarda daha iyi top oynadığını anlatacaksın..

ziya nın ne yaptığını anlatayım mı sana??
yarı yolda takımı bıraktı gitti.. ama aradığı yerden teklif gelmedi..
sonra gittiği iki takımdan(gençler malatya) da tam anlamı ile postalandı..
sebep???
ikisini de kümeye soktu... biri zor kurtuldu, diğeri kurtulamadı..
ziya gittikten sonra o kadroların oynadığı futbolu dikkatle izle...

ziya ile darmadağın olan kadroların ziyadan sonraki futboluna bir bak..

ziyaymış...
boş gezegenin boş kalfası...

Koray
20.04.2007, 15:05

SAKARYA-ORDU-RİZE
TRABZONA YOK VİZE

i

işte böyle yapıyolarda trabzondan dost olmaz diyolar 1-6 az gelmiş anlaşılan geçen sezon...:mad:

gerçekefsane
20.04.2007, 15:12

suat usta oynasın 3-0 hükmen galibiz

suat ustanın sarı kart gördüğü maçlar
konyaspor sakaryaspor
gaziantepsor sakaryaspor
denizlispor sakaryaspor
sakaryaspor beşiktaş

hüseyin1975
20.04.2007, 15:14
suat usta oynarsa 3-0 hükmen galibiz

suat ustanın sarı kart gördüğü maçlar
konyaspor sakaryaspor
gaziantepsor sakaryaspor
denizlispor sakaryaspor
sakaryaspor beşiktaş

Baska türlü yenecegimiz yok :D

gerçekefsane
20.04.2007, 15:18
musa aydında beşiktaş maçında iki sarı karttan kırmızı kart gördü

Ba®ış
20.04.2007, 15:21
musa aydında beşiktaş maçında iki sarı karttan kırmızı kart gördü
o evren değilmiydi?

gerçekefsane
20.04.2007, 15:30
o evren değilmiydi?

evren'miş, sağol yanlış oldu.

Salih61
20.04.2007, 15:32
Arkadaslar sakaryaspor küme düştü ama futbolcuları kendilerini göstermek için mücadele edeceklerdir bu yüzden dikkatli olmak zorundayız bu arada yönetici abilerimiz bu maçta umarım cangeleyi izlerler...

gerçekefsane
20.04.2007, 15:38
edit..........

Taner Gündoğdu
20.04.2007, 16:14
kazanırsak ne olur? kaybedersek ne olur?
ne diyor rizeli vatandaş? " sakarya 6 maçın 6 sınıda kazanırsa ligde kalırmış!!!" keşke kalsa ama biraz akıl ve biraz Türkiye gerçekleri diyorum!!! bakınız geçmişte ligin son haftalarına, küme düşmemeye oynayan takımlar bütün sezon topladığıkları puanların yarısını son 5-6 haftada almışlar! yani düşme potasındaki takımlar olduğu gibi gider. en fazla bir tanesinin yeri değişir. yani sakarya 6 maçını kazanırsa emin olsun aynı performansı rakipleride gösterecektir.
ama bizim açımızdan da fazla bir önemi olmayan bir maç. tek hedef var kısa yoldan avrupa için o da kupa. ligde kazanacağımız maçlar sadece Trabzonspora laf sölemek için gün kollayan bir kaç çapucunun sesini kısmak için faydalı olur. hedefsiz bir maçta rahat kazanacağımızı düşünüyorum ama neye yarar?

dumanpub
20.04.2007, 16:15
alalımmm bu maçıı erciyese morelli gidelimmmm

oynat artık ŞU MUSAMPAYI BE ADAM

Erbay
20.04.2007, 16:19
alalımmm bu maçıı erciyese morelli gidelimmmm

oynat artık ŞU MUSAMPAYI BE ADAM
Sonuncu takıma karşı da oynatmazsa yuh artık.Adam geldiğinden beri oynamıyor.Kovsunlar bari.Para da gidiyor.

Ba®ış
20.04.2007, 18:34
Sonuncu takıma karşı da oynatmazsa yuh artık.Adam geldiğinden beri oynamıyor.Kovsunlar bari.Para da gidiyor.
oynatmaz o oynatmaz .....:confused:

jefferson61sefa
20.04.2007, 19:34
sakaryadan korkan kafirdir 5-0 alırız görürsünüz ancak ters bir durum var
1-eğer martinez hırlanırsa ve ts beni alsın die çoşarsa ;( %97
2-bize yaranmak için yardımcı olursa %3

ama biz iklk durumdada 5-0 çakarız
goller
11'yattara
34'gökdeniz
54'ersen martin
61'Gökdeniz
80'Umut

Mehmet_Mercanlı
20.04.2007, 19:49
:)
sakaryadan korkan kafirdir 5-0 alırız görürsünüz ancak ters bir durum var
1-eğer martinez hırlanırsa ve ts beni alsın die çoşarsa ;( %97
2-bize yaranmak için yardımcı olursa %3

ama biz iklk durumdada 5-0 çakarız
goller
11'yattara
34'gökdeniz
54'ersen martin
61'Gökdeniz
80'Umut

bence ilk golu umut atar .... :D ben 6 olabilir diye duşunuyordum

Mehmet_Mercanlı
20.04.2007, 19:51
Bence erciyes maçını düşünüp oyuncuları çok mantıklı kullanmalı...

aynen öyle olması gerekiyo... sakat veya cezalı vermemeliyiz...

Ba®ış
20.04.2007, 19:52

yok artık lebram ceyms :D:D kutsal mantalitenin 6 gole izin vereceğini hiç zannetmiyorum :D ha 6 haftada 6 golse bak o olabilir

Mehmet_Mercanlı
20.04.2007, 19:56
yok artık lebram ceyms :D:D kutsal mantalitenin 6 gole izin vereceğini hiç zannetmiyorum :D ha 6 haftada 6 golse bak o olabilir

oyuzden sakarya ligin encok golyıyen takımlarından biri ve sonuncu sırada...

ilhan
20.04.2007, 20:04
Bu maçta fark bekliyorum. Çok gol olur.

efulim67
20.04.2007, 20:13

6 gol atacak kaç maç oynadık bu yıl ?
Cevap veriyorum: 2
Beşiktaş -Trabzon
ve
Trabzon - Beşiktaş maçları.

Bunun dışında topmu oynadıkda 6 tane atacağız.
Atsak nasıl atarız 5 tanede yersek olabilir.
6 atacaksak maç ya 6-5 yada 6-4 yada 6 gol atıp yeniliriz.
Demedi demeyin !
________________________ imza : EfuliM

littlebighorn
20.04.2007, 20:15
Bizim bu sene kolay maçımız olmaz maalesef, zaten olmadı da bu yıl kolay kazandığımızı hatırlamıyorum.

POYRAZ
20.04.2007, 20:39
Arkadaslar sakaryaspor küme düştü ama futbolcuları kendilerini göstermek için mücadele edeceklerdir bu yüzden dikkatli olmak zorundayız bu arada yönetici abilerimiz bu maçta umarım cangeleyi izlerler...

Güzel bir tespit. Hic bir futbolcu 2. lige düsen bir kulüpte oynamak istemez. Bu yüzden Sakarayasporlu oyuncular vitrin yapmak icin caba sarfedeceklerdir.
Her ne kadar Sakaryaspor'un düsecek olmasina cok üzülsem de bu mac almamiz gerek bir mac. Ne yapip ne edip üst siralara tirmanmamiz gerekiyor. Zira takim iyi bir grafik cizmiyor ve kupadan UEFA'ya katilamayabiliriz.