PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Musampa, Yattara ve Ceyhun Yedek Oyuncular mı?

Altan 61
12.04.2007, 02:35
Arkadaslar ,

Ben soruyorum , boyle oyuncularimiz var ve yedek basliyorler,niye kendi kendimize kotuluk ediyoruz.Oyle oyuncularimiz var iyken yine Hasan Ucuncu,Ferhat,Keceli felan filan larlan israr ediyor Ziya Dogan.
Boyle yildizlar yedekte oturduklari zaman ne kadar professionel olsaler bile ( yane turkiyede cok az boyle professionelik ) kiziyorler ve girdikerleri zaman yarrari pek olmuyor genelde.

Musampa : adam geldi ,yok kondisyon yok trabzona alismadi felan filan diyerek.Ziya Dogan 2-3 ay soyledi ki hazir degil daha,hazir hale goturecekti onu guya ,simdi onun konusunda daha sesi cikmiyor ve nerdeyse sezon bitti yane o kadar idman edip de ala hazir degilmi adam ( benim atirladim 1 kere ilk onbirde baslamis bursaya karsi ve atirladim guzel oynamisti ).Bence cok yetenekli futbolcu ve hic sans vermilmiyor ona ,cok yazik.

Ceyhun : adami istediler o kadar ,geldi ve cok guzel basladi trabzonda ondan sonra bence takim kotu oynadi,hemen ziya dogan onu yedek etti sanki sorun takimda o olmus.Bence yedek kalacak futbolcu degil ,bu gidisle onu de kaybedecez.

Yattara : ne kadar sevsek bile Yattara bu sene hic o bildimiz yattara gibi oynamiyor ,tamam sakat oldu felan filan ama yine bir kac mac oynadi ve bana gore eski yattaradan cok uzak ve pek de mutlu gorunmuyor ,acaba ziya dogan dan sebeb mi oda belli degil.

Bu konuda goruslerinizi beklliyorum :)

Adem Erdoğan
12.04.2007, 02:39
Krdeş çok haklısında bu konuların tartışıldığı bissürü başlık var zaten.Tek sebebi ziya doğandır başka neden yok.

Emre B.
12.04.2007, 08:10
Ziya Doğana küfür etçem ama ceza alcam.Bu adam teknik direktör değil çoban.

fındıkoğlu
12.04.2007, 08:24
:cool: arkadaşlar beni destekleyin ziya doğandan daha ii yönetirim bu takımı. taraftarımız hangi kupayı isterse onu alırım şampiyonluk, uefa, şampiyonlar ligi aklınıza gelebilecek her kupayı yani. hatta bununla da kalmam size stad bile yaparım.:D :) :D bu vaatlerden sonra değil teknik drektör başkan bile olurum heralde. nede olsa bizim kulüpte vaat verenler biyerlere geliyo. icraat yapan yok.:mad:

melrok
12.04.2007, 09:42
yaw ziyaya göre ronaldinyo, roney, ronaldo (portekizli olan) vb... oyuncularda yedek statüsünde oyuncular. neme lazım atak filan yaparlar takımın defans dengesi bozulur. ziyanın ilk 11'ine girecek kazma statüsündeki oyuncular ise araştırılıyor işte transfer sezonu gelince görcez

Erdem Koltuk
12.04.2007, 09:44
Tabiki bunlar yedek oyuncu.Ne sandın.İlk 11de oynamak için BÖN LİBERO olmalı kanında adamın.

Berk Eren
12.04.2007, 11:21
yattaranın dun formunu gordukden sonra o adamı yanında oturtan teknık dırektor fılan olamaz..

ceyhun formsuz,ama on lıbero fazlalıgından yedek..
musampa ıse oynamıyor,antremanlara gec gelıyor,yedek kalması normal bence..karıyerlı,iyi oyuncuydu ama oynamıyor işte..

Reha
12.04.2007, 11:29
yattaranın dun formunu gordukden sonra o adamı yanında oturtan teknık dırektor fılan olamaz..

ceyhun formsuz,ama on lıbero fazlalıgından yedek..
musampa ıse oynamıyor,antremanlara gec gelıyor,yedek kalması normal bence..karıyerlı,iyi oyuncuydu ama oynamıyor işte..

Musampa antremana geç geliyor; hasan,ferhat, Keçeli erken; yani şu 3 adamla Musampayı bir tutan ve oynamamasını antremana geçgelmesine, IPOD dinlemesine ve uzun saçlarına bağlayan zihniyete ne diyeyim?

yns61
12.04.2007, 11:29
nedeni : ziya doğan
kurtuluş yolu : kovmak
şifre: yönetim istifa

macka61
12.04.2007, 11:34
bu başlık gereksiz bir başlık tabiki değil nedenide belli

metehan
12.04.2007, 11:43
Cevap basit, TS'un başında "yıldız oyuncu alerjisi" olan bir teknik direktör var. Böyle olduğu sürece de bu saydığın ve gelecekte TS'a gelmesi muhtemel benzer oyuncuların akıbeti aynı olur. Bir oyuncunun ön plana çıkmasını kabullenemiyor. Bu alerjinin işlemediği yıldızlar sadece Trabzonlu olanlar oluyor. Onlara gücü yetmiyor çünkü, yetse onların da akıbeti farklı olmaz.

Mustafa AYDIN
12.04.2007, 11:49
Musampa yı anladık sezon sonu kesin gidiyo,ama Ceyhun ve Yattara gibi ismleri kulubede oturtmak hangi mantık anlayışıdır anlıyamıyorum.

Reha
12.04.2007, 11:52
Musampa yı anladık sezon sonu kesin gidiyo,ama Ceyhun ve Yattara gibi ismleri kulubede oturtmak hangi mantık anlayışıdır anlıyamıyorum.

Musampa neden gitsin onu anlamıyorum!!

okan6161
12.04.2007, 12:19
ah ziya doğan yaktın bizi şuadamlar başka takımda olsa direk oynar adamların adı yeter ama senin kafan almıyor boşuna sana tabut ziya demediler değil mi

Sarıalibey
12.04.2007, 12:26
belki musampa az şans bulmuş olabilir.ama ceyhun ve yattara performanslarıyla yedek kalmayı hak ediyor.

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2007, 12:31
belki musampa az şans bulmuş olabilir.ama ceyhun ve yattara performanslarıyla yedek kalmayı hak ediyor.

gökdeniz de mill maçlar öncesinde 4 maç üst üste sahada iğrenç bir futbol sergilerken hakediyordu..
ama oynadı, bugünki gibi oldu..

yıldız topçular yedek bırakılarak kazanılmaz.. kaybedilir..

gökdeniz örneği çok tazedir..

alahtan gücü yetmiyor gökdenizi yedek bırakmaya...

demir
12.04.2007, 12:43
her zaman soledım yıne soluyorum sorun zıya dogan degıl bu takımla bukadar olur...! yattara bu macta kactane orta yaptı ıceri ..! o normaldede bukadarını yapıyordu ama tek farkı topu attıgı tarafta kral hacı car fatıh sultan tekke vardı :) yattara bu sekılde 50 orta yapsın 5 ya gol olur yada olmaz sorunu teknık trektorde degıl takımı bu hale getırene sorun ...!

canim TS
12.04.2007, 13:49

vallah de? öbürleri hakediyor Ceyhun ilen Yattara ne zaman ne yapacaklari belli olmiyan oyuncular skoru degistirecek oyuncular yedekligi hakediyor.

Tabi Ferhat Hasan, Keceli bunlar ilk 11 hakediyordur.

Özgür Öztürk
12.04.2007, 13:53
nedeni : ziya doğan
kurtuluş yolu : kovmak
şifre: yönetim istifa

Şifre bu kadar basit olmamalı. Önce Trabzonspor u altına soktukları borcun hesabını kuruşu kuruşuna versinler ondan sonra nereye giderse gitsinler.

İstifa etmek bu kadar kolay değil. Sen git cebini doldur ondan sonra bas istifayı. Oldu canım başka derdin varmı. Trabzonspor Albayrak ın offshore hesabımı.

marcelinhos100
12.04.2007, 14:00
Geldiği günden beri bir tek olumlu hareketi olmayan bir tane golü olmayan sahada dogru dürüst mücadele bile edemeyen mustafa keçeli sahada iken;

Her maç onun kanadından en az bir gol yediğimiz aşikar olan celaleddin sahada iken

Ceyhunu musampayı yattarayı tartışmak bunlar formsuz demek futbolla ve bizlerle alay etmektir.

Ankaragücünde 10 tane asist yapan gol atan futbolcu burada iki maç oynayınca hasan tarafından kesiliyorsa ( gelir gelmez kalitesini gösterdi ) hala yattara hazır değil edebiyatı yapılıyorsa kimin nerede ve nasıl oynadığı mechulsa musampanın uzun bir aradır topa degdiğini görememişse taraftar yazıların da bir anlamı kalmıyor

Bu adam bizle dalga geçiyor

trapezus61
12.04.2007, 14:05
Arkadaşlar dünyada dengeli takım diye birşey var. Bu henüz Türkiyeye gelmedi. 1-2 yıl içerisinde Türkiyeyede gelecek. Biraz daha sabredin lütfen. Ne bu şiddet bu celal???

marcelinhos100
12.04.2007, 14:06
her zaman soledım yıne soluyorum sorun zıya dogan degıl bu takımla bukadar olur...! yattara bu macta kactane orta yaptı ıceri ..! o normaldede bukadarını yapıyordu ama tek farkı topu attıgı tarafta kral hacı car fatıh sultan tekke vardı :) yattara bu sekılde 50 orta yapsın 5 ya gol olur yada olmaz sorunu teknık trektorde degıl takımı bu hale getırene sorun ...!

Teknik direktörler takımların başında niye vardırlar sadece yattara ortalasın fatih atsın olayı mıdır yoksa o zaman sende bende Trabzonspor kulubesinde durmasını biliriz bizde yazarız ilk onbiri bizde süreriz takımı bizde bagır dururuz haydi aslanlarım diye

Bu takımı kaç maçtır seyrediyoruz birtane çalışılmış pozisyonu varmıdır takımın biriniz diyebiliyormu ya attığımız şu gol çalışılmış bir gol elinde ceyhun gibi duran topları kullanan bir oyuncu varken bir tane duran top organizasyonu varmı

Ancak defans çalışmakla idmanlarda çift kale maçı dakika başı durdurup onu bunu azarlamakla hoca olunmuyor bu takımın başına sene başında da gelmedi şu an da hoca yok bir seneyi hocasız geçiriyoruz yazık

kudu_61
12.04.2007, 14:23
maçtan önce bu adamı kaçıralım sahaya ona benzer bir bmn üyesini koyalım takımı o çıkarsın yattara sağ musampa sol gökdeniz ceyhun forvet arkası umut forvet yapalım en azın dan senede bir maç OH BE diyelim...

Barış
12.04.2007, 15:07
Adama gülerler kardeşim,gülüyolar zaten ya neyse.

6Şafak Aydın1
12.04.2007, 15:19
Adama gülerler kardeşim,gülüyolar zaten ya neyse.

son gülen iyi güler. Henüz hicbirsey bitmis degil. Umutsuzluga kapilmanin anlami yok.

Ceyhun,Yattara, Musampa yedek oyuncularmi ?

Musampa sanki daha istekli izliyor maclari, oturmaktan fitik ameliyatina alinir. Musampa yi unut. Kiki yi coktan kaybettik. Hesap numarasinida unutmayalim, emegi bosa gitmesin cünkü maclari daha canli izliyor.

Ceyhun , Yattara dünyanin hangi takimda olursa olsun. Kadroda Kac oyuncu degisirse degissin, yedek oturtmamali. Oyunun direklerini disarda tut sonra mac basimiza yikildi diye haykir.

Sezon sonuna kadar idare edecegiz sonra Ziya Beyden kurtulacagiz. Surda iki ay kaldi veya kalmadi.

Birakin gülsünler bakalim.

eren_61
12.04.2007, 15:58
ya lütfen arkadaşlar yapmayın 12 milyon dolarlık hasan üçüncü 19 milyon dolarlık mustafa keçeli varken ne yattarası ne ceyhunu saçmalamayın.

FcTRABZONSPOR
12.04.2007, 15:59
mufatafa keçeli idye bir oyuncuya verilen şansın % 5 'i Musampaya verilseydi sal acık sonunumuz kalmazdı..

hüseyin1975
12.04.2007, 16:01
Evet yedek oyuncular. He vallahi yedek kulübesinde gördüm :D

DTGERONIMO
12.04.2007, 16:04
her oyuncu yedek olabilir ama iyi olan her oyuncuda oynamalı birde mentalite durumları var mental yetersizler bazen kadroya abuk sabuk oyuncuları her maç alır ve oynatır çok daha iyilerini oynatmaz :)

yoksa bu adam taraftarı sinir etmekten hoşlanıyormu o yüzdenmi oynatmıyor

egeli
12.04.2007, 16:08
abiler yedek kulubemiz iyi işte daha ne istiyorsunuz ! buda istikrardır..

adherent_1
12.04.2007, 16:16
Sezon sonunda Ziya'da yedek soyunacak, hatta kadro dışı bırakılacak inşaallah...

:tsbayrak:

Sefa Murat Dokuz
12.04.2007, 16:31
yazılacak bir şey yok ki bunların yedek oyuncular olmadığı belli

Yavuz Hasan
12.04.2007, 17:29
ya bu ceyhun u kim nie aldı transfer yaparken yönetim ve ZD bir birinden habersiz mi madem oynatmicaksın adamı nie aldırtıyosun bıraksaydın bari ankaragücünde oynasaydı

metehan
12.04.2007, 17:39
ya bu ceyhun u kim nie aldı transfer yaparken yönetim ve ZD bir birinden habersiz mi madem oynatmicaksın adamı nie aldırtıyosun bıraksaydın bari ankaragücünde oynasaydı

Benim duyduğum kadarıyla Ceyhun'u yönetim almış, Ziya bey istememiş. Uygulamalar da onu gösteriyor zaten.

attagümüshane
12.04.2007, 18:11
ya lütfen arkadaşlar yapmayın 12 milyon dolarlık hasan üçüncü 19 milyon dolarlık mustafa keçeli varken ne yattarası ne ceyhunu saçmalamayın.

katılıyorum..ama bir de avrupanın en pahalı hocası ziyapattonimiz var..bu da önemli bir artı

Yavuz Hasan
12.04.2007, 18:18
Benim duyduğum kadarıyla Ceyhun'u yönetim almış, Ziya bey istememiş. Uygulamalar da onu gösteriyor zaten.
her zamanki gibi yani yönetim ayrı çalıyo haca ayrı oynuyo

Çetin
12.04.2007, 18:40
tabi ki yedek oyuncular. hangisi ön libero bunların!?!?!?!??!?!?!?!

Erdal
12.04.2007, 18:43
şampiyonluğa oynayan bir takımın yedek kulübesi zengin olmalı .. diye bir laf vardırya muhtemelen sayın ADAM ona istinaden zenginlik yaratabilecekleri kulübede tutmakta....

atabaş
12.04.2007, 18:55
ceyhun neysede tyattara ve musappa oynamalı ama zıya hoca işte ondan herşey beklenir

Tufan_61
12.04.2007, 19:04
bence ucude 11 de oynyacak oyuncular degilse bile keceliden ferhat aymandan daha iyi olduklarina kalibimi basarim ama ziya di ustunde ziya iste

Erkin
12.04.2007, 19:10
Her maç elinden geldiğince düz ve üretken olması mucize bir kadroyla çıkmaya and içmiş sevgili hocamız Yattara'yı Musampa'yı veya Ceyhun'u yedek bırakarak o vazgeçemediği prensiplerini mi koruyor yoksa benim ben bilirimin mi hesabında herkes gibi ben de anlayamıyorum. Marcelinho da böyle geldi böyle gitti. Belki bunlardan en çok oynayanı oydu ama hangi mevkiilerde oynatıldığını hepimiz biliyoruz ve buralardaki oyunu malum pek parlak olmayınca, bir gol kaçırınca ya da ufak bir pas hatasında adamın kariyerini, hatta futbolculuğunu bile sorgular hale gelmiştik. Sonra da bir oldu bittiyle ''Verim alamadık'' sözüyle uğurlandı. Peki bütün bu futbolcular ruhsuz, hocaya aykırı veya yanlış da hocamız mı doğru? Bu arada unutmayalım, takımızı başarısızlıktan başarısızlığa koşturan sevgili hocamız için ''2.lige de düşsek takımın başında kalacak, istiktarı koruyoruz.'' diyen yöneticimiz de bu kadro rezaletinde aslan payını alanlardan. Böyle bir kadro elinde ve kullanmıyorsun, kullanamıyorsun. Her maç öncesi kadroyu görerek yıkılan binlerce taraftarın olduğunu da biliyorsundur umarım. Ve biz bunu her geçen maç gördükçe saçımızı başımızı yoluyoruz. Ne yapmaya çalışıyorsun Ziya hoca. Ben bilirim diyorsan, onu geç biliyoruz ! :mad:

forza61ts
12.04.2007, 19:12
yeterli düzeyde olduklarında bende oynamlarından yanayım..

Burçak
12.04.2007, 19:13
herkesin imrenerek baktığı keşke bizim takımda olsa dediği futbolcular bunlar. Musampaya gelince. Musampayı aldığımızda yere göğe sığdıramayan yönetim kalitesini ıspat etmiş bu adamı oynatamayan hoca sorun nerde diye biraz öz eleştiri yapmalı.

forza61ts
12.04.2007, 19:14
parayla olmuyo bu iş yüreğını ortaya koyan geçirir sırtına formayı....

Serap
12.04.2007, 19:27
korkarım bu gidişle yattarayıda kaçırtıcaz elimizden...:mad:

Remzi
12.04.2007, 19:29
parayla olmuyo bu iş yüreğını ortaya koyan geçirir sırtına formayı....

sadece antrenlmanlarda yürek koymayla olmuyo bu iş.Maçlarda neden yok o yürek...
Ayrıca biri yürekle oynarken diğerleri Sadece Yeteneğini konuşturuyor.Hangisi bize 3 puan kazandırıyo bu çok belli...

hermann hesse
12.04.2007, 19:30
Şimdi ki durumları ile kulübeyi hakediyorlar.
Gönül ister ki isimlerine yakışır futbol oynasınlar ama lig bitse de yeni bir başlangıç yapsak havasındalar.
Belki şunu diyen çıkabilir; Mustafa, Ferhat bunlardan daha mı iyi .Ona da üzülerek evet diyorum en azından koşuyorlar, pres yapıyorlar kulubedekilerde oda yok!!
Özellikle Ferhat ın bi oynatılmadığı yer forvet herhalde...

forza61ts
12.04.2007, 19:30
ziya hocam taktik gereği bu futbolcuları yanında oturtuyor olabılır... ve ya sahadkı futbolcuların performansı onlarınkınden daha ii buda olabılır..ziya hocam trabzonsporun başarısı için ne gerekiyosa yabacaksın herkesin içi rahat olsun...

forza61ts
12.04.2007, 19:31
sadece antrenlmanlarda yürek koymayla olmuyo bu iş.Maçlarda neden yok o yürek...
Ayrıca biri yürekle oynarken diğerleri Sadece Yeteneğini konuşturuyor.Hangisi bize 3 puan kazandırıyo bu çok belli...
yüreğını koyan her zamn daha fazla katkı yapmıstır...

forza61ts
12.04.2007, 19:34
Gönül ister ki isimlerine yakışır futbol oynasınlar ama lig bitse de yeni bir başlangıç yapsak havasındalar.
Belki şunu diyen çıkabilir; Mustafa, Ferhat bunlardan daha mı iyi .Ona da üzülerek evet diyorum en azından koşuyorlar, pres yapıyorlar kulubedekilerde oda yok!!
olay budur kardeşim gören görüyo.. yüzeysel bakmamak lazım..:alkış: :alkış: :alkış:

hermann hesse
12.04.2007, 19:35
yüreğını koyan her zamn daha fazla katkı yapmıstır...
Evet bu takım şampiyon olduğu zaman %80 yürek %20 yetenekle şampiyon oldu.Yürek yoksa yetenek hiçbirşey..

ilhan
12.04.2007, 19:38
Musampa , Yattara , Ceyhun yedek oyuncular mı ?

Hayır , Tabiki değiller.

Ama bu isimler skoru değiştirebilicek ofansif yönü zayıf olan futbolcular. Ziya Doğan'ın işine gelmeyen tipler yani.

61OKTAY
12.04.2007, 19:42
Ziya Doğana küfür etçem ama ceza alcam.Bu adam teknik direktör değil çoban.

çoban bile daha çok sahip çıker koyunlarına bizimki ondanda kötü
yedek kalırmı kime göre neye göre bize göre asla ama çobana göre evet

H KALAMAZLAR
A KALAMAZLAR
Y KALAMAZLAR
I KALAMAZLAR
R KALAMAZLAR

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2007, 19:45
Evet bu takım şampiyon olduğu zaman %80 yürek %20 yetenekle şampiyon oldu.Yürek yoksa yetenek hiçbirşey..

1970 lerin futbolu yok ortada...
günümüze gelin.. takıldınız kaldınız orada..

90 ların ortasında belkide o devrin en mükemmel takımını kurdun...
yeteneksiz miydi o adamlar...
ünal,ogün,abdullah,arçil,şota,hami,tolunay...
kaçı altyapıdan gelme... ??? hami dışında var mı biri..?? ogün bile almanyadan geldi...

bak senin dediğin gibi yeteneği olmayan ama hırslı olanlar .. osman cengiz lemi...
yani savunmacılar...

savunmacılar dışında yeteneksiz adam sahanın içinde modern futbolda yaşamaz...

2007 senesindeyiz.. gelin bugüne.. o devirle sadece gurur duyulur.. o devir kendi şartlarına münhasır bir devirdi.. bitti..
bugüne geleceksin.. bugünün şartları ile ortaya bir felsefe koyacaksın...

sene 2007 ... yeteneksiz adamlarla en fazla erciyes in yaptığını yaparsın...
tamam beni keser diyorsanız yanlış takıma taraftarsınız..
ama tahminim hiçbirinizi kesmeyecektir..

tekrar ediyorum.. sene 2007... 1970 ler değil...

firidin61
12.04.2007, 19:49

Bu söyledigin sey 1930 lardan 1975 li yıllara kadar geçerliydi çünkü o zamanlar futbol da profosyonellik die bişey yoktu top oynayanların bi çogu farklı bir işlede uğrasıyolardı.Şimdi öylemi günde çift idman ve kamplar..Senin dedigin şeye gelince o zaman Barcelona , Real Madrid ;Manchester utd.gibi dünya devleri bu %20 le dünyanın en büyükleri oldular.Ya arkadaşlar Allah aşkına seedorf hasanın yürekle oynamasının kaçta kaçını sahaya yansıtıyor_?20 tane hasan 1 tane hatta abarttım yarım tane seedorf edermi_?Tolga onun o kalede durmak isteme arzusu yani yüregi Bufonun Juventusta kalesinde durmak istemesinin kaçta kaçı_?50 tane Tolga 1 bofon eder mi_?Keçeli!!!:mad: Hangi maçta Guti onun kadar koşmuş.???Hüseyin o kadar istekli olmasına ragmen pirlonun yaptıklarının kaçta kaçını yapabiliyor_?Yapamamalarının nedeni yüreksizlikten degil yeteneksizliktendir...Bunu görmemek için kör olmak gerekir....

Yurka yazan ark.(ve onun gibi düsünenler)bunları ya bilmeyerek konusuyor_?(ki bunu bilmemek futbolu bilmemektir)ya da bizi tiye alıyor..
Güldürmeyin insanı ya!!!!!

Eren Uğur Ayar
12.04.2007, 19:49
Ziya dogan istedi ceyhunu o kdar para verip getirtiler simdide yedek oturuyo.musampa ve yattara bunlar yetenekli oyuncular adamları 11 de sokmuyo.70den sonrada girince bu seferde oynamıyolar.ziya dogan takımla celiski içinde olmaya basladı.bu futbolcuların performansınada yansıyo...

Şuayip Aydın
12.04.2007, 20:00
hayır degillerrrrrrr
ben olsam kadrom bu

1-tolga
2-ferhat(mehmet.t)
3-stepanov(risp)
4-cagdas(erdinc)
5-werderson(volkan yaman)
6-yattara(ali bilgin)
7-gokdeniz> serbet(simek)
8-ceyhun forvet arkası(marselinyo)
9-musampa (mehmet yozgatlı)
10-umut bulut(gokhan unal)
11-fatih tekke(ersen martin)

alın size dunyayı sallacak kadro

he diyeceksiniz bu kadro yok elinzde olan kadro ile size kadro yapam

1-tolga
2-ferhat
3-cagdas
4-huseyin
5-cello
6-yattara
7-ceyhun
8-gokdeniz
9-musampa
10-ersen martin
11- umut bulut

elinizde kaddro bu taktik 4-4-2 bu kadro k.erciyesi dagitir .....

salihismet
12.04.2007, 20:05
Futbolu birakan eski oyuncumuzun dediklerinin hepsini harfiyen herkes görüyor, orta saha oyunculari topu havadan gidip gelirken izliyorlar. Mantalitenin ilk ayagi bu.

Takimi gol pozisyonuna sokacak oyuncular oyuna hep sonradan giriyorlar, gol atacak oyuncularin i$i btitikten sonra bu oyuncularin oyuna girmeside hic bir i$e yaramiyor, mantalitenin ikinci ayagida bu.

Dualarla okunmu$ toprak veya kumlarin Ziya Dogan tarafindan sahaya atilmasi i$imizin hepten Allaha kaldiginin diger bir kanitidir, mantalitenin ücüncü ve umutsuz ayagida bu.

Adam gibi adam ünvanini suistimal edip, hala adam gibi adam muamelesi gördügünü sanarak görevde kalmaya devam etmesi pi$kinligin bir diger örnegidir,buda ilkesizligin ba$ka bir tarifidir Ziya Dogan icin.

gurkankyildiz
12.04.2007, 20:41
bu adamlar yedek kalmalı tabi ferhat ayman hüseyin hasan ve özellikle bir dünya yıldızı keçeli varken bu adamlar mı oynayacak?
ZİYAN PRENSLERİNİ DE AL DEFOL GİT ARTIK

Egemen
12.04.2007, 21:42
tabiki değiller.. hele şu takımda yedek bırakacak adama hoca demem ki demiyorumda :D

WERTHeR
12.04.2007, 21:43
Mantalite eksiklikleri var:)

salihismet
12.04.2007, 21:49
Arkada$lar uef maclarini veren tv var mi?

Erkin
12.04.2007, 22:53

Şu an Werder Bremen-AZ Alkmaar maçını SHOW TV veriyor. 2-1 Bremen önde..

Özge
12.04.2007, 22:55
Lig tv de Tottenham Sevilla maçını veriyor.

KUTADGU
13.04.2007, 00:15
bırakın yahu

yattara, ceyhun, musampa

bu halleriyle bırakın Trabzonsporu
Manchester United gibi sıradan bir takımda bile ilk 11'e giremezler.

hakkını verelim bu konuda Ziya hocanın

Alex hoca gör bak burada ne cevherler var....

denizgrsy
13.04.2007, 01:14
ceyhun bu takımda banko oynar....gününde olsada olmasada oynar...bu tür adamların ne zaman ne yapacakları belli olmaz,ve bu tür topçuların hırslanması yeterli..yeter ki ona gaz verecek bi teknik adam olsun!

OFLU
13.04.2007, 08:00
KELTOS un mentalitesine gore hersey normal bi bizler anormaliz merak etmeyin bizide kendine benzetir yakinda..

FcTRABZONSPOR
13.04.2007, 11:13
Barcelona'nın bile yedek kulubesinden daha iyiyiz büyük başarı valla:)

demir
13.04.2007, 11:28
Teknik direktörler takımların başında niye vardırlar sadece yattara ortalasın fatih atsın olayı mıdır yoksa o zaman sende bende Trabzonspor kulubesinde durmasını biliriz bizde yazarız ilk onbiri bizde süreriz takımı bizde bagır dururuz haydi aslanlarım diye

Bu takımı kaç maçtır seyrediyoruz birtane çalışılmış pozisyonu varmıdır takımın biriniz diyebiliyormu ya attığımız şu gol çalışılmış bir gol elinde ceyhun gibi duran topları kullanan bir oyuncu varken bir tane duran top organizasyonu varmı

Ancak defans çalışmakla idmanlarda çift kale maçı dakika başı durdurup onu bunu azarlamakla hoca olunmuyor bu takımın başına sene başında da gelmedi şu an da hoca yok bir seneyi hocasız geçiriyoruz yazık

benım oncekı yazılarımı okursan zaaten bu konulara benımde degındıgımı cok rahat gorursun ozellıklede calıslmöıs bır pozısyonun olmaması kanat organızasyonları gıbı ama sunu soylkemek ıstıyorum benım anlatmaya calıstıgım sey su bu takımda bu futbolcular toplulugu varken bundan buyuk basarı beklemek aptallık olur ozelıklede yıldızlarını kullanmayı beceremıyorken cunkı albeyrak geldıgınden beri bu kacıncı ???? yattara smezyek ceyhun ?? neden bunlar adam gıbı oynamıyor cunkı onları oynatacak duzenek sıstem ve futbolcu yok

erdal6167
13.04.2007, 14:08
muasampa hariç diğerleri değiller, ama musampa yok, isimle falan olmuoyr bu işler, bitmiş batarya gibi, ne kadar şarj etsen tutmuyor. .

iyattara
13.04.2007, 14:23

antremanları filan seyrediyosun heralde ki Musampa nın filan durumu biliyosun
zira adam kaç haftadır oynamıyo
e ceyhun desen ankara'da catır catır oynuyodu bize geldi ismine yakışamadı bi turlu adam ilnginç
YATTARA'yla ilgili bir sey demiyorum zaten onu hedef alarak dememişsindir kulubeyi hak ediyo diye :)

Çakır
13.04.2007, 15:02
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/19318.jpg

Maçın fotoğrafı...

Emre GÜRDAL
13.04.2007, 15:59
musampa harıc gerısı yedek kalamaz kalmamalı

halil ibo
13.04.2007, 16:06
Adam Marchelinho'yu kaçırdı.Şimek'e futbolu bıraktırdı.Eee tabii ki sırada Musampa,Yattara ve Ceyhun var.Allah korusun Keçeli'yi Ferhat'ı futboldan soğuturda ön liberosuz kalırız mazallah...

Ba®ış
13.04.2007, 16:09
Yattara nın Şenol Güneş döneminde oynadığı futbol ortada,Ceyhun da Hikmet karaman la çalışırken gayet iyiydi ne zaman ki Ziya doğan la çalışmaya başladılar kendilerini kulubede buldular ziya doğan gitmedikçe de biraz zor 11 de sahaya çıkmaları

Jackdaniels
13.04.2007, 17:06
Ziya doğan varken herşey mümkün şaşırmamak lazım...

Punisher-61
13.04.2007, 21:32
yattara ve ceyhun kesinlikle yedek oyuncu degiller..ziyanin nasil bir akil ve nasil bir mantikla yedek beklettigini bir tek kendisi bilir..

musampayida büyütmeyelim arkadaslar.. taman belki az sans tanidilar kendisine ama su bi gercek oynadiginda gercekten hayal kirikligi yaratti..adam sanki hayatinda ilk kez top görmüs gibi oynadi

Kasım Hilal
13.04.2007, 21:47
Ceyhun benim beğendiğim tipte bir oyuncu değil.
Takım oyunu oynamak konusunda sorunları olduğunu düşünüyorum.
Ama bizikiler bu yıl hiç takım gibi oynamadıklarına göre ve oynayanlara baktığımda Ceyhun oynasın derim.
Yattara'e bir şey diyemeyiz zaten.
Onu yedekte bekletmek için ya yarı sakat olması lazım, ya tek maça özel çok iyi bir alternatif sistem lazım, ya da Ziya Doğan ya da Ziya Doğan gibi olmak lazım! Hele ki takımın şu halinde..
Musampa ise galiba paslandı..
Açılması lazım.
Seneye gitiği takımda oynar herhalde.
Biz de Eller'i ya da Vugrinec'i seyrettiğimiz gibi onu da seyrederiz..

onur_alabuga_61
13.04.2007, 23:03
sizce yedek klubesinden bir takım oluşturalım ceyhun yattara musampa oynasın ve pafdan ve yedek klubesinden diğer oyuncular ziya nın ilk 11 ini yener mi yenemez mi

HALİT KARAKAŞ
13.04.2007, 23:15
Bu arkadaşlarımız Ziya hocanın mantalidesine uymuyor herhalde,,,,,,nasıl bir mandalite çözemedik yahu,,,,

erol-61
13.04.2007, 23:31
Bu arkadaşlarımız Ziya hocanın mantalidesine uymuyor herhalde,,,,,,nasıl bir mandalite çözemedik yahu,,,,

DÜNYA ANLADI BİRTEK BİZ ANLAYAMIYORUZ YA

Kasım Hilal
13.04.2007, 23:34
sizce yedek klubesinden bir takım oluşturalım ceyhun yattara musampa oynasın ve pafdan ve yedek klubesinden diğer oyuncular ziya nın ilk 11 ini yener mi yenemez mi

Paftan tamamlamayalım.
Eksik çıksınlar..
Gökdeniz'i alın Ziya Hoca'Nın takımından yeter!

Can basten
13.04.2007, 23:39
Musampa denen zat-ı muhteremin değil yedek kulübesi, Trabzon sınırları içinde bile oturmaması gerekir, bir an önce yok olup gitse iyi olur.

Ama Ceyhun, hele ki Yattara için aynı şeyleri söyleyebilmek mümkün değil tabi ki...

Hüseyin Çümen
14.04.2007, 01:17
eğer onlar yedek oyuncuysa ziya doğan bu dünyanın en ii hocası belkide galxinin

yağız61
14.04.2007, 12:02
keçeliye verilen şans musampaya verilseydi şimdi milli olmuştu.sanırım çok söze gerek yok.FUTBOLCU HOCAYA İNANACAK.İŞTE İNANMADIĞI İÇİN HEM YATTARA HEM DE CEYHUN OYNAYAMIYOR.ADAMLARIN AKLINI ALDI BU HOCA.DERHAL KOVULUP BU ADAMLARI OYNATACAK HOCA ALINMALI.

tsmusampa61
15.04.2007, 00:42
Ya ellerimi yormaktan biktim bu ziyaya yazmaktan. Bu hoca moca değil arkadaşlar. Boşuna yorulmayalım. Ferhatı,keçeliyi,hasanı ilk 11 e banko laıp bu topçuları kesene defol git demekten başka bişey kalmıyo. düşünün bi nerde olursa olsun bir kişiden daha yetenekli olupda oyuna ilk 11 de başlatılmıyosa o adam oyun oynamaz salar. kötü iyiyi bekler iyi olan kötü topçuları beklemez. Defol ziya defol!

attagümüshane
15.04.2007, 00:45
kulübede oturduklarına göre yedek oyuncularmış:-)
biz de chelseayiz ya...onların yerine abramoviç bize daha iyilerini almış ki oynatıyor ziya morinyo

TSKara61
15.04.2007, 10:38
kulübede oturduklarına göre yedek oyuncularmış:-)
biz de chelseayiz ya...onların yerine abramoviç bize daha iyilerini almış ki oynatıyor ziya morinyo

Duzeltme: Ziya Moronyo :D:D

Erkut Ay
15.04.2007, 10:44
bunu tek biz söylemiyoruz baksınlar medyaya taraftara bir televizyonda bile yorumcu bunu trabzonspora ihanet olarak yorumluyorsa bana kimse bu ziyayı savunmasın belli oluyorki insanların canı yanmış

TSKara61
15.04.2007, 10:47
Allah'tan Gokdeniz Trabzonlu yoksa onu da yedek kulubesinde gorurduk.

FcTRABZONSPOR
15.04.2007, 11:09
Oynayamaz tabi...Bizde Mustafa Keçeli gibi,Ferhat,Hasan vs. 3. sınıf bir futbolcular varken olnların sahada ne işi var?

hüseyin1975
15.04.2007, 12:12
Allah'tan Gokdeniz Trabzonlu yoksa onu da yedek kulubesinde gorurduk.

Benim bildigim kadari ile Gökdenizin Memleketi Trabzon degil. Giresun yada Gümüshane olmali. Eger Gümüshaneliyse Ziya hemserisi oldugu icin oynatiyordur :D :D :D

hüseyin1975
15.04.2007, 12:14
Mevki : Orta SahaForma Numarası : 61Doğum Tarihi : 11.01.1980Dogum Yeri : GiresunAna Adı : NilferBaba Adı : ŞefikBoy : 167 cmKilo : 64 kgAyakkabı No : 40Medeni Hali : EvliBurcu : OğlakSözleşme Başlangıç : 02.06.2005 Sözleşme Bitiş : 31.05.2009Oynadığı Kulüpler : Yeniyolspor (Giresun)

FcTRABZONSPOR
15.04.2007, 12:14
Beşikdüzü doğumlu ama kütüğü Gümüşhane :):):):):)

antagonist
15.04.2007, 12:40
Benim bildigim kadari ile Gökdenizin Memleketi Trabzon degil. Giresun yada Gümüshane olmali. Eger Gümüshaneliyse Ziya hemserisi oldugu icin oynatiyordur :D :D :D

Doğum yeri:Giresun,kütüğü:Beşikdüzü

İnanmayan TC kimlik numarasına bakıp kontrol edebilir. :D

hüseyin1975
15.04.2007, 12:41
Doğum yeri:Giresun,kütüğü:Beşikdüzü

İnanmayan TC kimlik numarasına bakıp kontrol edebilir. :D

Tamamdir usta :D

yns61
15.04.2007, 12:56
mantelize geregi yedek..