PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadece Üyeler ve Sadece Bir Defa

Sayfa : [1] 2 3 4 5

KUTADGU
11.04.2007, 19:27
Arkadaşlar soru basit
cevaplar tek ve kesin
bu sitenin gerçek kullanıcılarının görüşlerine kesin ve net olarak ihtiyacımız var.

Soru

Ziya Doğan ile Devam Edilmeli mi?

oguzkoc
11.04.2007, 19:28
kesinlikle hayır

antagonist
11.04.2007, 19:29
Hadi bakalım,görelim gerçek anketi...

Şuayip Aydın
kesinlikle hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

canim TS
hayir hayir hayir

engts61
kesin kesin hayır

hayat61
11.04.2007, 19:30
Kesinlikle Hayır.Ne bu yönetimin ne de Ziya Doğan'ın devam etmesini istemiyorum.

@FLU
11.04.2007, 19:30
hayır yetersiz kalır benim için

bu hayır dan daha XL bir kelime var mı varsa söyleyin öyle haykırıcam

marcelinhos100
11.04.2007, 19:31
sonuna kadar hayır kesinlikle hayır:mad:

KUTADGU
11.04.2007, 19:33
bende Hayır dedim
Hayırdır İnşallah

KUTADGU
11.04.2007, 19:37
hayret Hayır diyenler çoğunlukta....

atabaş
11.04.2007, 19:38
hayır kesinlikle devam edemez

Serdar ÖZCAN
11.04.2007, 19:39
hayır hayır hayır

My
11.04.2007, 19:40
Ha şu adama evet devam etmeli diyebilecekleri şimdiden tebrik ediyorum :alkış:

Mehdi
11.04.2007, 19:41
kesinlikle hayır

Hekimoğlu
hayııııııııııııııııııııııır.

Burçak
istikrar için devam diyemem ben. puan sıralamasından vazgeçtim takım top oynayamıyor sezon başından beri. bütün bunlara rağmen istikrar deyip ziya hoca ile devam etmemeliyiz..

Mustafa
11.04.2007, 19:42
hayıııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

coolank
11.04.2007, 19:42
2 tane arkadaş hala daha devam demiş ...acaba ist takımlarını tutuyorlar da onun için mi , yoksa o adamın akrabası mı ya da farklı olma amacı dolayısıyla mı yoksa mazoist yapıları mı var ....her görüşe tabii ki çok saygım var ama sadece sebebini merak ettim ..

bu başlıgı açan arkadaşı tebrik ediyorum .. özellikle tek oy kullanımına izin verdiği için ..

fındıkoğlu
11.04.2007, 19:43
eeee hayır bildimmi?

lazzist
11.04.2007, 19:44
bu güne kadar hangi hocayı begendiki taraftar senol hoca korede döktürüyo yolla hocaları olmadı futbolcularıda yollayı bu isi sadece hocaya baglamanın bi manası yok bicok etken var senin derin bi kadronmu var ne yapsın adam cok yönnlü ortasaha oyuncusu yok buda takımd büyük dengesilik yaratıyo ya cok defans oyuncusuyla oynamamız gerekıyo buda ofansımızı olumsuz etkilio ee hücüm oyuncusu koyuncada defansımız koridor oluyo hasanla keceliyi cıkar aurelio appiah koy neler degisir bizde bide böyle düsünün

Mehmet Fatih Yavuz
11.04.2007, 19:45
öyle anasayfa anketinde ip değişip oy vermeye benzemez...

tabii ki hayır...

lazzist
11.04.2007, 19:45
2 tane arkadaş hala daha devam demiş ...acaba ist takımlarını tutuyorlar da onun için mi , yoksa o adamın akrabası mı ya da farklı olma amacı dolayısıyla mı yoksa mazoist yapıları mı var ....her görüşe tabii ki çok saygım var ama sadece sebebini merak ettim ..

bu başlıgı açan arkadaşı tebrik ediyorum .. özellikle tek oy kullanımına izin verdiği için ..

niye senin gibi düsünmedigimdenmi

Murat Altun
11.04.2007, 19:46
foruma başka takımları tutanlarda üye galiba :)

Mehmet Fatih Yavuz
bu güne kadar hangi hocayı begendiki taraftar senol hoca korede döktürüyo yolla hocaları olmadı futbolcularıda yollayı bu isi sadece hocaya baglamanın bi manası yok bicok etken var senin derin bi kadronmu var ne yapsın adam cok yönnlü ortasaha oyuncusu yok buda takımd büyük dengesilik yaratıyo ya cok defans oyuncusuyla oynamamız gerekıyo buda ofansımızı olumsuz etkilio ee hücüm oyuncusu koyuncada defansımız koridor oluyo hasanla keceliyi cıkar aurelio appiah koy neler degisir bizde bide böyle düsünün

kenarda oturan adamların musampa-yattara-ceyhun iken kadrom yetersiz diyen adamın alnını karışlarlar....

Şahin Yılmaz
Hayıııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hemen gitsin.

yoksa elimden bir hayırsızlık çıkacak bu yaştan sonra ondan korkuyorum.

My
11.04.2007, 19:47
bu güne kadar hangi hocayı begendiki taraftar senol hoca korede döktürüyo yolla hocaları olmadı futbolcularıda yollayı bu isi sadece hocaya baglamanın bi manası yok bicok etken var senin derin bi kadronmu var ne yapsın adam cok yönnlü ortasaha oyuncusu yok buda takımd büyük dengesilik yaratıyo ya cok defans oyuncusuyla oynamamız gerekıyo buda ofansımızı olumsuz etkilio ee hücüm oyuncusu koyuncada defansımız koridor oluyo hasanla keceliyi cıkar aurelio appiah koy neler degisir bizde bide böyle düsününOla seni teprik ediyorum sen bu işten anlıyorsun he :alkış: Dediydim çıkacak biri olursa tebrik edecem diye!

fteotdgs
"Istikrar" icin hayir. Oyle ya, bu adamlarla istikrar mi olur? Basarisizligin, yetersizligin istikrari mi olur?

lazzist
kenarda oturan adamların musampa-yattara-ceyhun iken kadrom yetersiz diyen adamın alnını karışlarlar....

koyduda ne oldu golu koyduktan sonra yedik saten okadro gol atmazsa gol yemeye mahkum

Yasin N.
11.04.2007, 19:48
ceyhun yok yattara yok hücum yok, ben bu mantalite denilen şeye bi anlam veremedim. hayır hayır hayır, yol yakınken dönelim bu çıkmazdan.

pacos_bill
11.04.2007, 19:48
Eğer ortaya bir anket açıldıysa herkes birbirinin düşüncelerine saygı göstermeli. Tartışma üslubunu aşan ikili atışmalara müsamaha gösterilmeyecektir.

Kaan Dilek
11.04.2007, 19:49
kesinlikle hayir

karatasof
Sadece gitmekle kalmamalı.TS'a ihanet gibi olan bırakıp kaçtığı bu takıma onu ikinci kere getiren,gelmesi için yönetime teklif eden,yönetimden alınması için destek veren,bugüne kadar burada kalması için çalışan kim var kim yoksa hepsi DEFOLUP GİTMELİ.Çünkü bu anlayış orada olduğu müddetçe bunların bulacakları yeni ZD'ler çıkar.Ve benim gibi yaşı 40'a gelmiş kişilerin ne beden nede ruhsal açıdan böyle bir travmadan sağ çıkma şansı olmaz.

Adem Erdoğan
haaaaaaaaayyyyııııııııııııııııııııııııııııııııııır .en yakın zamanda naaaaaşşş.

Mehmet Fatih Yavuz
11.04.2007, 19:51
koyduda ne oldu golu koyduktan sonra yedik saten okadro gol atmazsa gol yemeye mahkum

rakiplerin ezberlemiş senin ne yapacağını...
bu kadar basit birşeyi de mi görmekten yoksunsunuz...

70 dakika hücum gücünden yoksun oynayacağını ilk 11 inle ortaya koymuşsun zaten.. rakip kilitledi oyunu..

se 90 dakikada yapman gereken işi 20 dakikaya sıkıştırıp bodoslama dalarsan bülent korkmaz enayi değil...

senin gol bulamadığında son 20 dakika bodoslama dalacağın vakti zaten ezberlemiş durumda... çünkü bundan başka bir planın olmamış bugüne kadar.....

kadronu adam gibi sürersin...
hasan hüseyin ferhat keçeli ile oyuna başlar 70 dakika hçbirşey oynamayacaksın.. son 20 dakika bodoslama dalma planını da millet yiyecek..

keriz mi millet..
ezberledi zaten herkes.

TSKara61
11.04.2007, 19:51

Kardonmu var demissin. Yonlu ortasaha oyuncusu yok demissin. Appiah Aurelio olmayabilirdi ama bizde de 2 tane vardi kardesim, Szymek ve Marce. Ikisinide Ziya sagolsun kaybettik. Ve bu kayiplarin ilk yarida olmasina ragmen, biz kimi transfer ettik? Ziyanin istegi uzerine Ayman ve Risp. Bana oyuncu yok diye defansif oyuncularlan sahaya ciktigimizi soyleme. Ziya istemedegi icin, Yattara, Ceyhun, ve Musampa yedek bekliyor ve Mustafa, Ferhat, ve Hasan gibi defansif oyuncular oynuyor.

coolank
11.04.2007, 19:52
Alıntı:
coolank tarafından yazılan

QQ lazzist
niye senin gibi düsünmedigimdenmi

----------------------------------------------------------------

benim gibi düşünmediğiniz muhakkak ama yukarıda da belirttiğim gibi sadece devam sebebinizi merak etmiştim..yukarıdaki sebeplerden farklı olarak ...düşünceniz sizi baglar ve buna saygı duymak zorundayım bu forumda çünkü buranın kuralları bu... sadece mümkünse sebebini öğrenmek istemiştim ..

Naim
11.04.2007, 19:53
Helal Olsun Kutadgu
Oy verenlerde Görünsün
ZiyaMatik arkadaşlarıda Görmüş olalım
Yanlız!!
Ziya Deffolsun ama Unutmayın Arkadaşlar bu senenin Tek sorumlusu ziya Değildir
Bu sene ki Rezaletin Sorumlusu
Nuri albayrak Ve Yönetim Kuruludur!!

Talat YAVUZ
11.04.2007, 19:55
haklısınız ziya doğanın çıkıp oynaması lazım...merak ediyorum ne düşünerek gitsin diyorsunuz....futbol bu çarkın tek yanlışı bu adammış gibi yargılamak bize yakışmaz ben her türlü söze açıgım bu metni yazarken ama ziya doga ın gitmesi hiçbirşeyin çözümü olmaz..entrikalara gelmeye hiç gerek yok.

Hekimoğlu
11.04.2007, 19:56
dengeli takım mengeli takım bişeyler zırvaladı.daha türkiyeye gelmemiş!!adam kontrolü hepten kaybetti.biz seneye küme düşeriz bununla ve bu tepkisiz taraftarla.

Adem Erdoğan
11.04.2007, 19:57
Erciyes maçını izledikten sonra daha ziyayı daha fazla tartışmaya gerenk yok.O takımda dururken yıldıza falanda gerek yok.Nsıl olsa kenarda oturacaklar.Onun sayesinde mazi olup gideriz yoksa.

ilhan
Oyumdan sonraki son durum ;

Başarı ve İstikrar İçin Devam Edilmeli. http://forum.bordomavi.net/images/polls/bar2-l.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar2.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar2-r.gif 5 (http://forum.bordomavi.net/poll.php?do=showresults&pollid=88) 8,33%
Kesinlikle Devam Edilmemeli. http://forum.bordomavi.net/images/polls/bar3-l.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar3.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar3-r.gif 56 (http://forum.bordomavi.net/poll.php?do=showresults&pollid=88) 93,33%

Kesinlikle devam edilmemeli!!!

lazzist
Kardonmu var demissin. Yonlu ortasaha oyuncusu yok demissin. Appiah Aurelio olmayabilirdi ama bizde de 2 tane vardi kardesim, Szymek ve Marce. Ikisinide Ziya sagolsun kaybettik. Ve bu kayiplarin ilk yarida olmasina ragmen, biz kimi transfer ettik? Ziyanin istegi uzerine Ayman ve Risp. Bana oyuncu yok diye defansif oyuncularlan sahaya ciktigimizi soyleme. Ziya istemedegi icin, Yattara, Ceyhun, ve Musampa yedek bekliyor ve Mustafa, Ferhat, ve Hasan gibi defansif oyuncular oynuyor.

Szymek ve Marce bunlar ne zamandan beri cok yönlü oycu oldu bunlar tek yönü vardır ofansıf defans yapmaz yani atak varsa bu oyuncular var ben cok yönlü oyuncu derken oyunu iti taraflı oynaya bilen oyunculardan bahsediyorum

antagonist
11.04.2007, 19:58
Önemli not:Foruma üye alımı da bir süreliğine durdurulsa mantıklı olacak gibi :)

Emre B.
11.04.2007, 19:59
Kesinlikle devam edilmemeli.Hatta şimdiden yollamalıyız.

TSelif
11.04.2007, 19:59
Hayır a 61. oyu ben kullandım. Güle güle Ziya ;)
Hadi yeni bir anket yönetim için başlatın lütfen

Adem Erdoğan
11.04.2007, 20:00
Anket yanlış olmuş.Hangi başarı hangi istikrar.Bu mantaliteyle
1-istikrar olmaz.
2-istikrar olmazsa zaten başarı olmaz.

Bir t.d. kazandığı maçlardan sonra bile eleştiriliyosa artık ona yol görünmüştür.

frango
11.04.2007, 20:00
5 kişi evet demiş devam edelimdemiş kafayı yeyecem yaaaaaa...

My
11.04.2007, 20:01
...entrikalara gelmeye hiç gerek yok.Her bir yazdığın bir kenara da arkadaşım ne entrikası? ne diyorsun sen yahu! Ziya DOĞAN'a istifa diyen bizler entrikacı mıyız şimdi Lailaheillallah... Sanki Ziya DOĞAN'a istifa diyenler İstanbul taraftarıda birde bizlere entrikacı yaftasını yapıştırıp entrikacıların entrikasına gelmeyin diye akıl veriyorsun!

antagonist
5 kişi evet demiş devam edelimdemiş kafayı yeyecem yaaaaaa...

Abi boşuna demiyoruz:

Önemli not:Foruma üye alımı da bir süreliğine durdurulsa mantıklı olacak gibi :)

coolank
Q hekimoglu ....

çok dogru söylüyorsun taraftar da çıt yok ...niye acaba ? alış veriş de kullanılan yeşil renkli kagıtlar etken olmasın ? yazık Lazaroni için yeşil verecek yönetici yoktu sanırım .. dogru ya onu haşim sayitoglu getirmişti o veremez ... bunu getiren kim ? .... delikanlı bir yönetici ..........çok delikanlı ....

bu durumda lazaroni olsa herhalde adam günde 3 ögün dayak yerdi ...

Trabzonspor da çok ilginç gelişmeler oluyor .. hayret ....

sismolog61
11.04.2007, 20:03
kesinlikle hayırrrrrrr

Can
11.04.2007, 20:03
hayır hayr nooooo

pacos_bill
11.04.2007, 20:05
Ziya Doğan gitmeli evet ama asıl meseleyi kaçırıyor muyuz acaba? Bir kurumun başarısızlığının sorumluluğu yönetimine aittir, altında çalışan adama değil. Çalıştırdığın adam başarısız, sen bu konuda ve başka bir çok konuda seyre dalıyorsun ve kulübü ateşe atıyorsun. Hasta ölüyor diye biz neşteri damara vurduk ama kalp kan pompalamıyor ki.

Adem Erdoğan
bu 5 kişi acaba maçları izliyolarmı.Yada izlediklerinin futbol mAçı olduğunumu düşünüyolar.Neyse bu akşam ş.l. maçlarını izleyelimde futboldan daha fazla soğumayalım.

DURAS
ziyan kendini düşünen, adam olmayan biri, onu takımın başında tutan yönetim ihanet içinde, yönetimi destekleyen besleme taraftar dahada beter, birde istikrar diye tutturan az bir grub taraftar varki onlarda gaflet ve delalet içinde böyle giderse onlarda ihanet içine düşmek üzereler.

pasason
Futbol oyunu görsel bir oyundur. Onun için bu oyunu kör döğüşüne çevirenleri kınıyorum. Onun için Ziya Hoca'ya başka bir yerde başarılar diliyorum.

Furkan
11.04.2007, 20:08
haayyyyyyyıııııırrrrrrr bu dakikadan sonr takıma sadece zarar verir iki hafta önce kalsın diyodum ama takımda yarım sezondur bir gıdım ilerleme yok ziya doğan aynı ziya hala korkak yattarayı ceyhunu oynatmaktan aciz yardımcı antrönörler bile takımı daha iyi yönecetir..

zugaşi koçi
11.04.2007, 20:08
Bence de hayır . Kesinlikle gitmeli , hatta bir an önce gitmeli ki yeni gelecek olan teknik direktör önümüzdeki sezona kadar futbolcuları biraz tanıyabilmeli , kente ve takıma alışabilmeli.

Ama , hani ; gelen gideni aratır diye bir söz varya , oda düşündürmüyor deyil beni.

Aslında Ziya yı hiç sevmem ben, taki ; 1987 yılında o bjk deyken bize centilmenlik dışı bir gol atmıştı , ne biliyim o gün bu gün adama hiç kanım ısınmadı gitti...

Remzi
11.04.2007, 20:10
hayır tabii ki :cool:

hüseyin toraman
11.04.2007, 20:11

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

istikrar için en azından sezon sonuna kadar devam edilmeli

sezon sonunda fenerli yönetimde gitmeli

Hekimoğlu
11.04.2007, 20:12
kızmayın dengeli takım henüz ülkemize gelmedi o yüzden böyleyiz gümrükte takılmış.

My
11.04.2007, 20:14
Bence de hayır . Kesinlikle gitmeli , hatta bir an önce gitmeli ki yeni gelecek olan teknik direktör önümüzdeki sezona kadar futbolcuları biraz tanıyabilmeli , kente ve takıma alışabilmeli.

Ama , hani ; gelen gideni aratır diye bir söz varya , oda düşündürmüyor deyil beni.

Aslında Ziya yı hiç sevmem ben, taki ; 1987 yılında o bjk deyken bize centilmenlik dışı bir gol atmıştı , ne biliyim o gün bu gün adama hiç kanım ısınmadı gitti...zugaşi koçi, evet oyu kullanmışsın. Sanırım yanlışlıkla. Haybeye gitti bir oy daha Ziya DOĞAN'a.

Erkut Ay
11.04.2007, 20:15
kesinlikle devam edilmemeli şimdi nasıl çıkıyor gerçek anket ortaya bi kolayı varsa hemen şimdi kovulmalı

H.Emre
11.04.2007, 20:18
Başarı ve İstikrar İçin Devam Edilmeli. 5 7,25%
Kesinlikle Devam Edilmemeli. 65 94,20%
-----------------------------------------------
Yeni Sezonun Planlaması Nasıl Yapılmalı?
Oylama Sonuçları
Yerli yeni bir hoca ile
%19.63
Yabancı yeni bir hoca ile
%24.87
Ziya Doğan ile
%55.49
-----------------------

Ziya'ya kesinlikle hayır ama bu anket sonuçlarının birbirinden bu kadar alakasız olmasının sebeplerini pek anlayamadım. Ana sayfadakine Ziya ile yola devam diyenler foruma üye ise bunun adı yüzsüzlüktür. Değilse herhalde başka takım taraftarıdırlar. Yani iç ve dış mihraklar desek yeridir.

Hekimoğlu
11.04.2007, 20:19
oranda 100'de 101.33 ilginç.

lazzist
11.04.2007, 20:22
Başarı ve İstikrar İçin Devam Edilmeli. 5 7,25%
Kesinlikle Devam Edilmemeli. 65 94,20%
-----------------------------------------------
Yeni Sezonun Planlaması Nasıl Yapılmalı?
Oylama Sonuçları
Yerli yeni bir hoca ile
%19.63
Yabancı yeni bir hoca ile
%24.87
Ziya Doğan ile
%55.49
-----------------------

Ziya'ya kesinlikle hayır ama bu anket sonuçlarının birbirinden bu kadar alakasız olmasının sebeplerini pek anlayamadım. Ana sayfadakine Ziya ile yola devam diyenler foruma üye ise bunun adı yüzsüzlüktür. Değilse herhalde başka takım taraftarıdırlar. Yani iç ve dış mihraklar desek yeridir.

-cünkü bu anket tepkisel bir macın sonu ardından yapıldı diyeri uzun bir sürecte
-senden farklı düsündügümden yüzsüz olacaksam evet yüzsüzüm!.. ne buya anladık hocayı istemiyosunuz at oyunu niye satasıyosun derdin ne

Hekimoğlu
11.04.2007, 20:25
lazzist 1 sene boyunca mesaj atmadında bugünümü buldun.zaten sinirliyiz anladık oyun ziyandan yana.ortam yeteri kadar gerilmiş.

attagümüshane
11.04.2007, 20:25
ziya hoca gitmeli net cevabım bu.
ama yeni sezona bu ucube kadroyla devam edersek ziya hocanın günahını almış ve boşa yollamış oluruz.
takımı 2. lige koysan şampiyon olamaz

lazzist
11.04.2007, 20:27
lazzist 1 sene boyunca mesaj atmadında bugünümü buldun.zaten sinirliyiz anladık oyun ziyandan yana.ortam yeteri kadar gerilmiş.

benim kimseyle derdim yok satasma var bende cevap verme hakkımı kullanıyorum

ayriyetten lütfen ne zaman msj atacagımada ben karar veriyim

noname
11.04.2007, 20:29
hangi istikrar?

Cabri61
11.04.2007, 20:30
dan duna hayır

WERTHeR
11.04.2007, 20:30
Hayır Hayır Hayır yüzbinlerce milyonlarca milyarlarca defa hayır. Rezil olduk. Sokağa çıkacak yüzümüz kalmadı. Böyle onursuzluk olmaz. Böyle haysiyetsizlik olmaz. Onuru olan zaten çeker gider......

zugaşi koçi
11.04.2007, 20:31
zugaşi koçi, evet oyu kullanmışsın. Sanırım yanlışlıkla. Haybeye gitti bir oy daha Ziya DOĞAN'a.
Evet arkadaşım yanlışlıkla oldu. Zaten adamın ismini duydukça kimyam değişiyor , ne yaptığımı bilememişimdir o an. Yani boş bulunduk diyelim gitsin.

:D :D :D :D :D :D :D

H.Emre
-cünkü bu anket tepkisel bir macın sonu ardından yapıldı diyeri uzun bir sürecte
-senden farklı düsündügümden yüzsüz olacaksam evet yüzsüzüm!.. ne buya anladık hocayı istemiyosunuz at oyunu niye satasıyosun derdin ne

Kardeşim anlayış sorunun var herhalde bir ankete herkes istediği kadar oy kullanabiliyor oran %55, diğerine üyeler sadece birer kez oy kullanabiliyor oran %7. Bana bunu açıkla öyle 'sataşma var' deyip bir kenara çekilme.Bunu tepkisel bi maç sonucuna bağlamak konusunda kısmen haklısın ama yinede bu kadar uçurum olamaz. Olabileceğini düşünüyorsan Ziya ile ilgili diğer başlıklardaki yorumları daha dikkatli incele.

Travelair
"Başarı ve istikrar için" lafı yanıltıcı ve yönlendirici olmuş.

Asla devam edilmemeli

murathanerol
11.04.2007, 20:33
Devam etmeli,ancak "tesislerde bahçevan olarak"..

attagümüshane
Arkadaşlar soru basit
cevaplar tek ve kesin
bu sitenin gerçek kullanıcılarının görüşlerine kesin ve net olarak ihtiyacımız var.

Soru

bu açıklayıcı anket için de çok sağol kutadgu..iyi düşünmüşsün..
site girişinde ziya kalsın diyenler %55 iken burada %7..gel de kötü koku alma??bence takip edilen bir site olduğu için dışarıdan başka taraftarlar bu işe el attı

jefferson61sefa
keisnlikle devam edilmememli

H.Emre
11.04.2007, 20:34
Devam etmeli,ancak "tesislerde bahçevan olarak"..

Tesislerin ne günahı varki.

Hekimoğlu
"Başarı ve istikrar için" lafı yanıltıcı ve yönlendirici olmuş.

Asla devam edilmemeliaslında alttaki şıkta başarı ve istikrar için kesinlikle devam edilmemeli olmalıydı.

ilhan
Ziya Hoca , bizi renklerden ve TRABZONSPOR'dan soğutamıcaksın. Siyah beyaz dünyana dön.

Kasım Hilal
11.04.2007, 20:35
Aslında cevap sorudan da basit..
HAYIR!

lazzist
11.04.2007, 20:37
Kardeşim anlayış sorunun var herhalde bir ankete herkes istediği kadar oy kullanabiliyor oran %55, diğerine üyeler sadece birer kez oy kullanabiliyor oran %7. Bana bunu açıkla öyle 'sataşma var' deyip bir kenara çekilme.Bunu tepkisel bi maç sonucuna bağlamak konusunda kısmen haklısın ama yinede bu kadar uçurum olamaz. Olabileceğini düşünüyorsan Ziya ile ilgili diğer başlıklardaki yorumları daha dikkatli incele.

yapma usta milletin iş gücü yokta ziya icin ankete dolduracak olsa bile o ankete olumsuz atacaklarıda eklersen senin düsüncek tersine işlemesi gerekirdi

satasma var dedim cünkü sende daha düzgün bi uslup kullansan iyi olacak demek istedim

m@rdi
11.04.2007, 20:38
kesinlikle hayırrrrrr!!!!!!!

yasemin_61
11.04.2007, 20:39
kesinlikle devam edilmemelii...

WERTHeR
11.04.2007, 20:42
Ziya hoca için bugün sınırlarımı çok zorladım. Girdiğim günah inşallah ona yazılır...

H.Emre
11.04.2007, 20:42
yapma usta milletin iş gücü yokta ziya icin ankete dolduracak olsa bile o ankete olumsuz atacaklarıda eklersen senin düsüncek tersine işlemesi gerekirdi

satasma var dedim cünkü sende daha düzgün bi uslup kullansan iyi olacak demek istedim

Özür dilerim -Ana sayfadaki ankette Ziya ile devam diyenlerin 'bir kısmı'- demem gerekirdi. Ama umarım sende farkına varırsın ki ciddi bir fark var.

WERTHeR
11.04.2007, 20:46
Ana sayfadaki anket olayını ciddiye alanlara şöyle düşünmelerini öneririm. Bir fenerli olsanız ve bordomavi net e girseniz o ankete ne cevap verirsiniz...

zugaşi koçi
11.04.2007, 20:48
Ana sayfadaki anket olayını ciddiye alanlara şöyle düşünmelerini öneririm. Bir fenerli olsanız ve bordomavi net e girseniz o ankete ne cevap verirsiniz...

Ana sayfadaki ," denize düşen yılana sarılır" misali cevablanan bir anket oldu sanırım..

Şuayip Aydın
11.04.2007, 20:49
hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrr

ligarba61
11.04.2007, 21:00
hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mensure 61
11.04.2007, 21:03
Hayıııııııııııııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrr

frango
11.04.2007, 21:03
devam edilmeli diyen arkadaşlar şuraya yorumlarını yazsada bizde bilsek kim bu arkadaşlar...

mHİÇYILMAZ
11.04.2007, 21:06
Sene sonunu bununla getirip yolları ayırmalıyız. Son Erciyes maçının ilk ve ikinci yarılarını göz önüne alan Ziya Hoca değerlendirmesini rahatlıkla yapar.

Şuayip Aydın
11.04.2007, 21:10
Sene sonunu bununla getirip yolları ayırmalıyız. Son Erciyes maçının ilk ve ikinci yarılarını göz önüne alan Ziya Hoca değerlendirmesini rahatlıkla yapar.
sezon sonu olmaz bence hemen rovens macınada başka td olması lazım hic degilse kupayı alaım dimi yani ama ziya dogansız<sızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Burak61
11.04.2007, 21:11
hayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir yoksa tam bir kazmalar ordusu kuracak ey gidi Fatih Tekke:(:(:(

Cenkhan
11.04.2007, 21:13
Bir Ziya Trabzon'u çökertebiliyorsa zaten bizden adam olmaz. Başka şeyler var Ziya'yla beraber.

Bartuğ13
11.04.2007, 21:16
ben devam diyenleri trabzonspora hainlilik etmekle suçluyorum.her türlü tepkiye de açığım.

WERTHeR
11.04.2007, 21:17

Murat ne sezon sonu ya. Bugün maçta ortaya değilde köşeye düşsem çıkacaktım dışarı. Bu futbol cahili toptan kanser edecek bizi. Teknik direktörsüz oynasaydık bu yıl şu anda şampiyonluk şansımız olurdu..

WERTHeR
11.04.2007, 21:18
ben devam diyenleri trabzonspora hainlilik etmekle suçluyorum.her türlü tepkiye de açığım.

Sana gösterilecek tepkiden bende istiyorum

lazzist
11.04.2007, 21:23
devam edilmeli diyen arkadaşlar şuraya yorumlarını yazsada bizde bilsek kim bu arkadaşlar...

yazıyoruz zaten dostum birilerinden etkilenecek kadar edilgen bir yapım yok allahaşükür merak etme

forumu takip edersen birkac kisiyide görebilirsin

SEDER
11.04.2007, 21:28
Mİlyon Kere Hayir Mİlyon Defa....aldiĞi Nefes Zarar Adamin Defolsun Gİtsİn...Şampİyon Bİle Yapacaksa Gİtsİn...bİz Korkak Adam İstemİyoruz...yenİlmeyİ Bİle Şerefİyle YaŞamayi Ozledİkkk Yeterr Korkak Herİf Defol Gİt....

kelkitli29
11.04.2007, 21:29
bende devam dedim. Ziya hoca iyi hocadir.

WERTHeR
11.04.2007, 21:30
Mustafa Denizli milli takımdayken içimizdeki irlandalılar demişti biz ne diyelim içimizdeki ziyacılar mı?

mHİÇYILMAZ
11.04.2007, 21:31
aslında alttaki şıkta başarı ve istikrar için kesinlikle devam edilmemeli olmalıydı.

Etkili olabilir.

KUTADGU
11.04.2007, 21:32
kısa süre içerisinde 108 oy atılması sevindirici
aktif ve çok katılımlı bir site olduğumuzu yeniden ve sevinerek gördük

ezici çoğunluğun evet şu ana kadar ki ezici çoğunluğun HAYIR cevabı yürekleri teskin edici...

Allahım gözler hala görmekte, kulaklar hala duymakta...

Sana Şükürler Olsun............

lazzist
11.04.2007, 21:36

hainlik öylemi yasın kücük bu güne kadar sen bu takımda ne kadar hoca geldi gecti belki bilmiyosun ama cok niye cünkü bizim taraftarimiz, yöneticilerimiz futbolu her zaman hocadan daha iyi bilmistir(aslında bu ülkemizinde sorunu) hocaya zaman verilipte yapmak istdigi seylerin sonucuna varmasına hicbir zaman fırsatverilmemistir her zaman ama her zaman yarıyolda at degistirilmistir her sey bir anda silinip yeni bastan sıfırdan baslanmıstır biseyi üstüne baska birsey konulmamıstır iste ben bunun böle olmasını istemiyorum yoksa banane ziya dogandan ama sen bunu icin bana 'hain' diyosun olsun zaten bu kelimeninde bu ülkede icini boşaltılar herkes herkes icin kullanıyo

WERTHeR
11.04.2007, 21:38
hainlik öylemi yasın kücük bu güne kadar sen bu takımda ne kadar hoca geldi gecti belki bilmiyosun ama cok niye cünkü bizim taraftarimiz, yöneticilerimiz futbolu her zaman hocadan daha iyi bilmistir(aslında bu ülkemizinde sorunu) hocaya zaman verilipte yapmak istdigi seylerin sonucuna varmasına hicbir zaman fırsatverilmemistir her zaman ama her zaman yarıyolda at degistirilmistir her sey bir anda silinip yeni bastan sıfırdan baslanmıstır biseyi üstüne baska birsey konulmamıstır iste ben bunun böle olmasını istemiyorum yoksa banane ziya dogandan ama sen bunu icin bana 'hain' diyosun olsun zaten bu kelimeninde bu ülkede icini boşaltılar herkes herkes icin kullanıyo
Aklı başında hiç bir Trabzonspor sevdalısı Ziya Doğana destek vermezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Hekimoğlu
bütün ülke seçimlerinde enteresan partilere oy veren insanlar çıkmıştır.ülkemizde genç partinin aldığı oy ortada.zaten ziya doğan gitsin diyenler 100'de 100 olsa şaşırırdım.

lazzist
Aklı başında hiç bir Trabzonspor sevdalısı Ziya Doğana destek vermezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

bu memleketde hic bir hoca destek alamazzzzzzzzzzzzzzzzz

KUTADGU
11.04.2007, 21:39
konuyu çok fazla burada tartışmayın
lütfen..

zira bu konunun tartışma başlığı burası değil..

sadece anket yorumları

karşılıklı mesajlaşma yapmayalım

WERTHeR
11.04.2007, 21:39
Ayrıca shooter13 kardeşimizin yaşının küçük olması onun fikir beyan etmesine engel değil. Her şeyin en iyisini büyükler bilmez...

Özsu
11.04.2007, 21:40
Madem cewap tek we kesin..
Ozaman kesinlikle HAYIR..

WERTHeR
11.04.2007, 21:41
bu memleketde hic bir hoca destek alamazzzzzzzzzzzzzzzzz

Ya ben utanıyorum bunun sebebi ne çıldırmak üzereyim ner bu reazillik ne bu heysiyetsizlik. Hala ziya doğan deniliyor ya pes yani pes. Bir fenerliye sorsan o da ziya doğan der... Saçma sapan şekilde istikrar deniliyoır. Neye kime istikrar. Ligin rezil takımlarına yenilerekl mi istikrar. Allah cezalarını versin bu hale sokanların bu takımı...........

Özkan
11.04.2007, 21:42
Sorun Ziya ile bitse keşke. Utanmadan ağzına küme düşme lâfını alanlar da, Ziya'yı kovmayanlar da bavullarını toplayıp klübü, şehri ve ülkeyi terk etmelidir.

Nuri'nin limanından bir gemiye atlıyorlar, kısa bir süre içinde Batum'dalar. Deniz tutuyorsa Sarp burnumuzun dibi. Kara yoluyla ülkeyi terk etmek de çok kolay.

lazzist
11.04.2007, 21:43
Ayrıca shooter13 kardeşimizin yaşının küçük olması onun fikir beyan etmesine engel değil. Her şeyin en iyisini büyükler bilmez...

yanlıs anlasılmasın ben öyle birsey söylemedim sadece bu güne kadar kac tane teknik direktörün degistirildigini görmdügünü vurgulamaya calıstım lütfen konuyu saptırmayın

KUTADGU
11.04.2007, 21:45
konuyu çok fazla burada tartışmayın
lütfen..

zira bu konunun tartışma başlığı burası değil..

sadece anket yorumları

karşılıklı mesajlaşma yapmayalım

yine yeniden tekrarlatamayın

ve deeeeeeeee

SAÇİİNNNNNNNNNNnnn

WERTHeR
11.04.2007, 21:46
yanlıs anlasılmasın ben öyle birsey söylemedim sadece bu güne kadar kac tane teknik direktörün degistirildigini görmdügünü vurgulamaya calıstım lütfen konuyu saptırmayın

Saptırmayı ben değil sizin telaffuzunuz yapıyor...

Bartuğ13
11.04.2007, 21:48

akıl yaşta değil başatadır lafını hatırlatmama gerek yok en önemli örneğini yaşıyoruz.

belki yaşım küçöük ki biray olmuşum artık.küçük dedğiniz adam reşitlik yaşına erişmiş durumda.ama ben bu yaşıma rağmen trabzonspor çıkarlarını düşünebilmekteyim.yaşım küçük olduğundan büyüklerimden çok dinledim trabzonsporun başarılarını.ve sizin küçük dediğiniz bu adam o başarılarla ne kadar gurur duyuyorsa bu olaydan da o kadar utanç duyuyor.hala ziya bey ve mantalitesini savunanlardan olmakla ne yapmaya çalıştığınızı anlamış değilim.eğer trabzonsporun gerçektne çıkarını düşünüyorsanız bunları söylemezsiniz,yok eğer amacınız başkaysa devaam edin nasıl olsa ulaşırsınız.

neyse konu sahibini üzmemek ve forumda ikilik çıkarmamak için devam etmiyorum.ama o ne kadar sizin fikrinizse bu da benim fikrimdir.ve bu fikir eminim ki trabzonspor taraftarının %90ında yer almaktadır.

lazzist
11.04.2007, 21:50
Ya ben utanıyorum bunun sebebi ne çıldırmak üzereyim ner bu reazillik ne bu heysiyetsizlik. Hala ziya doğan deniliyor ya pes yani pes. Bir fenerliye sorsan o da ziya doğan der... Saçma sapan şekilde istikrar deniliyoır. Neye kime istikrar. Ligin rezil takımlarına yenilerekl mi istikrar. Allah cezalarını versin bu hale sokanların bu takımı...........

şunu bidaha söyliyim benim ziya doganı savunmak gibi bir derdim yok ayrıca senin gibi düsünen insanlar senol günesede hic bir fırsat vermdi ama o kore yaptıklaı ortada benim tüm derdim bu fırsat

allah aşkına söyle bana bu trabzonda bir teknik direktör adı ver herkes bu hocanı sonuna kadar arkasında dursun yapacagı seyin sonunu bekesin

lazzist
11.04.2007, 21:51
akıl yaşta değil başatadır lafını hatırlatmama gerek yok en önemli örneğini yaşıyoruz.

belki yaşım küçöük ki biray olmuşum artık.küçük dedğiniz adam reşitlik yaşına erişmiş durumda.ama ben bu yaşıma rağmen trabzonspor çıkarlarını düşünebilmekteyim.yaşım küçük olduğundan büyüklerimden çok dinledim trabzonsporun başarılarını.ve sizin küçük dediğiniz bu adam o başarılarla ne kadar gurur duyuyorsa bu olaydan da o kadar utanç duyuyor.hala ziya bey ve mantalitesini savunanlardan olmakla ne yapmaya çalıştığınızı anlamış değilim.eğer trabzonsporun gerçektne çıkarını düşünüyorsanız bunları söylemezsiniz,yok eğer amacınız başkaysa devaam edin nasıl olsa ulaşırsınız.

neyse konu sahibini üzmemek ve forumda ikilik çıkarmamak için devam etmiyorum.ama o ne kadar sizin fikrinizse bu da benim fikrimdir.ve bu fikir eminim ki trabzonspor taraftarının %90ında yer almaktadır.

ayriyetten yazılarımı okuma zahmetine girersen bennim neyi savundugumu anlarsın anlamak istediginiz seyi anlamayın hoş olmuyo

WERTHeR
11.04.2007, 21:53
şunu bidaha söyliyim benim ziya doganı savunmak gibi bir derdim yok ayrıca senin gibi düsünen insanlar senol günesede hic bir fırsat vermdi ama o kore yaptıklaı ortada benim tüm derdim bu fırsat

allah aşkına söyle bana bu trabzonda bir teknik direktör adı ver herkes bu hocanı sonuna kadar arkasında dursun yapacagı seyin sonunu bekesin

Bu iş Zİya Doğan ile olmaz. Türk dili ve Edebiyatı okuyan birisi olarak gayet açık yazdığımı düşünüyorum. Kendi evladımız olan Şenol Güneşe biz bu fırsatı vermedik. Bjk nin evlatlığına(başka şey yazacam çok ayıp olacak) neden bu fırsatı verelim. Beni utançtan kurtacak şeyler söyle istikrar sevdalısı olarak. Mesela benimle bu yüzden dalga geçen insanlara ne diyeyim ben...

Bartuğ13
11.04.2007, 21:54
vallahi bir alay teknik direktör değiştirdik.ama olması gereken istikrarsa,bu istikrarı bizi rezil eden bi adamla yakalayamayız.yapımıza uygun,kimliğimizi yansıtan bir teknik adam getirelerim başımıza.trabzonspor sahada futbol adına bişeyler göstersin.gerçek trabzonspor gibi oynasın.saldırsın,mücadele etsin.o adam 1 galibiyet almasa bile onu desteklerim ama ziyayı asla!

WERTHeR
11.04.2007, 21:55
vallahi bir alay teknik direktör değiştirdik.ama olması gereken istikrarsa,bu istikrarı bizi rezil eden bi adamla yakalayamayız.yapımıza uygun,kimliğimizi yansıtan bir teknik adam getirelerim başımıza.trabzonspor sahada futbol adına bişeyler göstersin.gerçek trabzonspor gibi oynasın.saldırsın,mücadele etsin.o adam 1 galibiyet almasa bile onu desteklerim ama ziyayı asla!

İşte gencecik bir beyinden mükemmel bir düşünce yığını tebrikler kardeşim....

Şahinoğlu
11.04.2007, 21:57
Benle devam etse daha iyi yönetim .

lazzist
11.04.2007, 21:57
Bu iş Zİya Doğan ile olmaz. Türk dili ve Edebiyatı okuyan birisi olarak gayet açık yazdığımı düşünüyorum. Kendi evladımız olan Şenol Güneşe biz bu fırsatı vermedik. Bjk nin evlatlığına(başka şey yazacam çok ayıp olacak) neden bu fırsatı verelim. Beni utançtan kurtacak şeyler söyle istikrar sevdalısı olarak. Mesela benimle bu yüzden dalga geçen insanlara ne diyeyim ben...

dostum basarı bir anda olmaz önce bunu kabüllenmek gerekir paran varsa daha cabuk olursun eger yoksa zaman biraz daha uzar beklemek ve adım adım gitmek zorundasın

dalga gecenlerede ben sonuna kadar trabzonsporluyum de takımımı bir iki mac kaybetdi diye desteklemiyorum de

WERTHeR
11.04.2007, 21:58
dostum basarı bir anda olmaz önce bunu kabüllenmek gerekir paran varsa daha cabuk olursun eger yoksa zaman biraz daha uzar beklemek ve adım adım gitmek zorundasın

dalga gecenlerede ben sonuna kadar trabzonsporluyum de takımımı bir iki mac kaybetdi diye desteklemiyorum de

1-2 maç mı? Ya cidden 1-2 maç mı?

lazzist
11.04.2007, 21:59

aynı fikirdeyim bende ama olmuyo hocanaın arkasında olmayan birileri cıkıyo bir eksigini görüyolar ve gitsin diyolar yaptıklarına bakan yok ama

Erdem Keser
11.04.2007, 22:00

ya istikrar tamamda dogru seylerin arkasında durulursa istikrar istikrar adını alır göz göre göre yanlısın üzerine gitmekle istikrar saglanırmı trabzonsporda su zamana kadar hiç kimseye bukadar kredi saglanmadı kendisi devre arası gelsin dedi eywallah dedik 2 mac müsaade edin dedi 10 mac oldu hani bana sahada oyun acısından degısen bişey goster bi ısık goster ama yok neden sadece istikrar kelimesinin arkasına saklanıyoruz neden yanlısların arkasında istikrar arıyoruz eger illaki istikrar olacaksa bu ziya dogan degildir bu adam degil mi her 45 dakika sonrasında keceliyi oyundan alan peki neden alıyo cunku her mac kötü oynuyo peki neden her mac oynatıyo bana mantıklı bi izahını yaparmısın inan zerre kadar beyni calısmayan bi insan mustafa kecelinin 3 mac sonunda bu takımda 11 de oynayacak topcu olmadıgını anlar ama bi ziya anlayamdı her mac 45 dakikamız bosa gidiyo futbol adına en ufak bi umut yok biz hala istikrar naraları atıyoruz

WERTHeR
aynı fikirdeyim bende ama olmuyo hocanaın arkasında olmayan birileri cıkıyo bir eksigini görüyolar ve gitsin diyolar yaptıklarına bakan yok ama
demek bir eksik görüyorlar. Hiç kusura bakma 1-2 maç diyen ve 1 eksikten bahseden biriyle bu konuyu tartışmam bana bir şey kazandırmaz...

Bartuğ13
İşte gencecik bir beyinden mükemmel bir düşünce yığını tebrikler kardeşim....

abi sağol ama dikkat ettiysen anlatamıyrouz derdimizi.belli ki bazı arkadaşlarımız sahada ürkek,korkak ve savunmada olan bir trabzonsporu istiyor.böyle sıradan bir anadolu takımını kendi kimliklerine uygun buluyorlar.ama ben eğer TRABZONSPORLUYSAM,son nefesimi verene kadar bunun olmaması için çabalayacağım.sadece bu.isteyen istediğini düşünsün isteidğini yapsın.ama olaylara objektif baksın herkes.

lazzist
11.04.2007, 22:01
1-2 maç mı? Ya cidden 1-2 maç mı?

tamam hepsini kaybetsin sen ts tutmıycaksın ozaman öylemi anlıyorum

lütfen yadıklarımı düzgün oku kardeşim benim deyi savundugumu anlıcaksın bu ise biryerden baslamamız gerekiyo

macka61
11.04.2007, 22:03
kesinlikle gitmeli ziya doğan ve ekibi

mHİÇYILMAZ
11.04.2007, 22:03
Sakin olun arkadaşlar...:)

WERTHeR
11.04.2007, 22:04
tamam hepsini kaybetsin sen ts tutmıycaksın ozaman öylemi anlıyorum

lütfen yadıklarımı düzgün oku kardeşim benim deyi savundugumu anlıcaksın bu ise biryerden baslamamız gerekiyo

Hayır yenmek yenilmek önemli değil mühim olan onurlu olmak onurlu olabilmek....

Senin savunduğun istikrar. Ya istikrar istediğin ziya doğan sence bir daha malatya il sınırından içeri girebilir mi?

Trabzondan ayrılınca aynı şekilde olacaktır....

İstikrarsızlığı istikrar kabul edenler başarısızlığa hazırlıklı olmalıdırlar...

hüseyin toraman
bende ziya ile devam diyenlerdenim ama sanmayınki ziya nın fotbol mantalitesini beğeniyorum

ziya ilk geldiğinde BJK yi 3-2 yendi GS yi 10 yılaradan sonra TRABZON da 3-1 yendi takım ozaman şampiyonluk havasına girdi bu anket ozaman yapılsaydı sonuç tam tersi çıkardı ve ben ozaman daha önce takımı bırakıp giden hocayı istemiyorum diye yazmıştı daha sonra takım dibe vurdu ve eleştiriler başladı

ziya da fenerli yönetimde gitmeli ama şimdi değil sezon sonunda

peki ziya yerine kim gelecek onuda belirtelim bari

bence kesinlikle TÜRK olmalı daha iyi TÜRK kimolur onuda yazalım

ziya ile devam dediğim için TRABZONSPOR a ihanet ettiğim düşünülüyorsa vede karadenizli olmamama rağmen 30 yıldır TRABZONSPOR un taraftarıysam düşüncelerinize saygılıyım ama sizlerde benim düşüncelerime saygılı olun sizlerle aynı düşünceleri paylaşmak zorunda değilim
HEP DESTEK TAM DESTEK

takıma olmayalım köstek

WERTHeR
Sakin olun arkadaşlar...:)

Murat kudurdum ya biri beni durdursun:)

Bartuğ13
11.04.2007, 22:05
abi güzel bir anektod.
arkadaşımız bana bu kadar önemli bir maçta hüseyin,hasan,ferhat,mustafa keçeli 4lüsüyle başlayan adamı savunuyo.çok gülüyorum ya

Özge
11.04.2007, 22:05
Kesinlikle devam edilmemeli

lazzist
11.04.2007, 22:07
ya istikrar tamamda dogru seylerin arkasında durulursa istikrar istikrar adını alır göz göre göre yanlısın üzerine gitmekle istikrar saglanırmı trabzonsporda su zamana kadar hiç kimseye bukadar kredi saglanmadı kendisi devre arası gelsin dedi eywallah dedik 2 mac müsaade edin dedi 10 mac oldu hani bana sahada oyun acısından degısen bişey goster bi ısık goster ama yok neden sadece istikrar kelimesinin arkasına saklanıyoruz neden yanlısların arkasında istikrar arıyoruz eger illaki istikrar olacaksa bu ziya dogan degildir bu adam degil mi her 45 dakika sonrasında keceliyi oyundan alan peki neden alıyo cunku her mac kötü oynuyo peki neden her mac oynatıyo bana mantıklı bi izahını yaparmısın inan zerre kadar beyni calısmayan bi insan mustafa kecelinin 3 mac sonunda bu takımda 11 de oynayacak topcu olmadıgını anlar ama bi ziya anlayamdı her mac 45 dakikamız bosa gidiyo futbol adına en ufak bi umut yok biz hala istikrar naraları atıyoruz

-sizde haklısınız öyle ama bir yerden baslamak
-lazım admın kafsında saglam gol yememeyi düsünen bir oyun tarzı var (o tarz bizi taraftara uymuyo o ayrı) ortasahaya üc önlibero koyacak ama adam yok oda onu koyuyo

WERTHeR
11.04.2007, 22:07
Bu gisişle forumda üçüncü cezamı ziya doğanla yiyecem:) Vallahi gurur duyarım:)

lazzist
11.04.2007, 22:08
abi güzel bir anektod.
arkadaşımız bana bu kadar önemli bir maçta hüseyin,hasan,ferhat,mustafa keçeli 4lüsüyle başlayan adamı savunuyo.çok gülüyorum ya

sen koy bakalım okadar anlıyosan da görelim bekliyorum

AYYILDIZ
Ziya Dogan acilen gitmeli

WERTHeR
-lazım admın kafsında saglam bir oyun tarzı var (o tarz bizi taraftara uymuyo o ayrı) ortasahaya üc önlibero koyacak ama adam yok oda onu koyuyo

Savunma için savunma yapmak pozitif bir düşünce tarzı değil bence...

WERTHeR
11.04.2007, 22:09

Hiç hoş bir üslup değil...

cabri
11.04.2007, 22:10
Trabzonspor un ziya doğan ile mutlu bir geleceği olacağına inanmıyorum..... Umarım bu anket birilerine uyarı olur da gereken yapılır.

:bayrak:

Bartuğ13
11.04.2007, 22:10
evet o kadar anlıyorum.beni futboldan anlamamkla suçlayan arkadaş ziya doğanı savunuyor.
kimi koyacağımı herkes iyi biliyor.konuşmanın bir alemi yok.ama sen olsan gökdeniz,ersen ve umtu çıkarıp onların yerine de savunma koyardın herhalde.

WERTHeR
11.04.2007, 22:11
Trabzonspor un ziya doğan ile mutlu bir geleceği olacağına inanmıyorum. Umarım bu anket birilerine uyarı olur.

Olmaz bence yüzlerine tükürsen yarabbi şükür der onlar....

Selçuk Yılmaz
11.04.2007, 22:13
Devam edip de daha da takımımızı küçültceğine mutlaka daha başarılısı ortya çıkacağına inandığım için şimdiden yeni t d ile anlaşılmalı ve onun raporları doğrultusunda çalışılmalı!!!

lazzist
11.04.2007, 22:13
Hayır yenmek yenilmek önemli değil mühim olan onurlu olmak onurlu olabilmek....

Senin savunduğun istikrar. Ya istikrar istediğin ziya doğan sence bir daha malatya il sınırından içeri girebilir mi?

Trabzondan ayrılınca aynı şekilde olacaktır....

İstikrarsızlığı istikrar kabul edenler başarısızlığa hazırlıklı olmalıdırlar...

sen hayatın boyunca yaptın herseyden üstün bir basarı elde etmissin gibi görünüyo yada insanlardan öyle birsey bekliyosun oma öyle birsey yok insanlar her zaman basarılı olamaz

istikrarsızlıgıda kabul edenler başarısızlıga hazırlıklı olmalıdı:)

WERTHeR
11.04.2007, 22:15
sen hayatın boyunca yaptın herseyden üstün bir basarı elde etmissin gibi görünüyo yada insanlardan öyle birsey bekliyosun oma öyle birsey yok insanlar her zaman basarılı olamaz

istikrarsızlıgıda kabul edenler başarısızlıga hazırlıklı olmalıdı:)

Hayatım boyunca sürekli başarılı olmadım. Başarısızlıklarım çoktur belki de. Yalnız bir hata bir defa tekrarlarsın iki defa tekrarlarsın üçüncüde de aynısını yaparsan bunun adı salaklık olur. Hocanın yaptığıda bu. Bu akşam başka yazmayacam..........

Erdem Keser
11.04.2007, 22:16
-lazım admın kafsında saglam gol yememeyi düsünen bir oyun tarzı var (o tarz bizi taraftara uymuyo o ayrı) ortasahaya üc önlibero koyacak ama adam yok oda onu koyuyo
bakın elinizde sizin avrupanın sayılı 10 numaralarından birisi varken siz onu sol kanata oynatıp sattıldıktan sonra benim takımıda 10 numara eksikligi var diyen,aldırıdıgı adamı futbola küstüren ,syzmkowiak gibi bi adamı kacıran bi insanın sadece komplekseleri kaprisleri vardır sadece ben bilirim demekle olmaz bu işler eger senin bu takımında mustafa keceli sistemine uyup oynuyor ceyhun,yattara,musampa gibi adamlar sistem kurbanı oluyorsa ben o takımın sistemine o hocanın kurmak istedigi sisteme sadece gülerim istikrara sonuna kadar varım istikrar elbette olsun ama mümkünse ziyadan sonra olsun ünal hocanın arkasında duralım ama bu ziya olmasın bu adam malatyayı kendi kaprisleri sonucu ikinci lig e düsürdü bizede oynattıgı futbol(daha dogrusu oynatamadıgı)ortada .....saha zeminini mac öncesinde ıslattıran adamın kurmak istedigi sistemi oynatmak istedigi futbolu varın siz düsünün

Bartuğ13
11.04.2007, 22:17
Hayatım boyunca sürekli başarılı olmadım. Başarısızlıklarım çoktur belki de. Yalnız bir hata bir defa tekrarlarsın iki defa tekrarlarsın üçüncüde de aynısını yaparsan bunun adı salaklık olur. Hocanın yaptığıda bu. Bu akşam başka yazmayacam..........

aynen ben de son cümleye katılıyorum.ya biz anlatamıyoruz ya anlamak istemiyor.anlamak istemezken de yanlış üsluplar kullanıyor.umarım bu akşam yaptığı tüm yanlışların farkına varır arkadaşımız.

lazzist
11.04.2007, 22:18
evet o kadar anlıyorum.beni futboldan anlamamkla suçlayan arkadaş ziya doğanı savunuyor.
kimi koyacağımı herkes iyi biliyor.konuşmanın bir alemi yok.ama sen olsan gökdeniz,ersen ve umtu çıkarıp onların yerine de savunma koyardın herhalde.

koymazdım aklın sıra dalga geciyon düsündügüm taktıkte o mevkiye koya bilecegim kadromdaki en iyi futbolcuları koyardım yoksa sezon sonunda o mevkilere oyuncu alırdım

eys_61
11.04.2007, 22:18
cevabım tek seferde tek kelime: HAYIR!

Bartuğ13
11.04.2007, 22:21
koymazdım aklın sıra dalga geciyon düsündügüm taktıkte o mevkiye koya bilecegim kadromdaki en iyi futbolcuları koyardım yoksa sezon sonunda o mevkilere oyuncu alırdım
ya adamı lafından döndürüyorsun.aklın sıra falan .taktın sanırım benim aklıma.aklımla senin bir zorun mu var anlamadım.
yaşın demekki büyük konuşmalarından ama yaşına uygun hareket etmeyi bilmen gerekir!

cabri
11.04.2007, 22:22
Olmaz bence yüzlerine tükürsen yarabbi şükür der onlar....

Anketin gidişinden sonucunu tahmin ediyorum... % 90 istenmeyen bir teknik direktör var ortada. Hala görevine devam ediyor ama ! Bu adamın yüzü hangi astardan yapılmış. Adam gibi adam ! ziya doğan.

Peki onu göreve getirenler? Al birini vur ötekine işte... Vah Trabzonsporuma, ne hale getirdiler...

Sıradan adamlar ile sıradan bir takım olduk bunu anlayalım önce. Biz sıradan taraftar değiliz.

lazzist
11.04.2007, 22:22
bakın elinizde sizin avrupanın sayılı 10 numaralarından birisi varken siz onu sol kanata oynatıp sattıldıktan sonra benim takımıda 10 numara eksikligi var diyen,aldırıdıgı adamı futbola küstüren ,syzmkowiak gibi bi adamı kacıran bi insanın sadece komplekseleri kaprisleri vardır sadece ben bilirim demekle olmaz bu işler eger senin bu takımında mustafa keceli sistemine uyup oynuyor ceyhun,yattara,musampa gibi adamlar sistem kurbanı oluyorsa ben o takımın sistemine o hocanın kurmak istedigi sisteme sadece gülerim istikrara sonuna kadar varım istikrar elbette olsun ama mümkünse ziyadan sonra olsun ünal hocanın arkasında duralım ama bu ziya olmasın bu adam malatyayı kendi kaprisleri sonucu ikinci lig e düsürdü bizede oynattıgı futbol(daha dogrusu oynatamadıgı)ortada .....saha zeminini mac öncesinde ıslattıran adamın kurmak istedigi sistemi oynatmak istedigi futbolu varın siz düsünün

evet o 10 numara hakkında haklısın ama odam gercekten ts oynamak istedimi yani tüm sorun mevkimi acaba bilmiyorum ama şu anda alman yada sol kanatda oynasa sırıtacagını ben sanmıyorum bilmeden konusmak kolay önyargılarla hareket etmenin bir manası yok

ünal karaman gelsin sen hic düsünme bugün ziya dogana yapılanlar onada yapılacak tıpki diyerlerine yapıldıgı gibi

Enes Berfin
11.04.2007, 22:24
Arkadaşlar soru basit
cevaplar tek ve kesin

Soru

Arkadas senin amacin ne söyle, ne demek istiyorsun birtane baslik var Ziya Dogan hakkinda birtane daha ne gerek var anlamadim, kusura bakma ama galiba sen futbolu bilmiyorsun galiba yeter be artik yeter nedir bu sizden cektigim adama yüklendikce yükleniyorsunuz, adam maci kurtarmak icin caba sarf ediyor kendini yirtiyor birazda saha icindeki oyuncularin yaptigi hatalari tartissaniz birsey demiyecem, size birsey söyleyimmi sizin o Ziya Dogan defans oynatiyor dediginiz adam bugün takimi tek kaleli mac oynatti bir cok gol pozisypnlarina girdik atamadik ama erciyes geriye yaslandi ve kontra atak sonucu gol atti, Yeter be bak ben onu düsüneerek artik istifa etsin diyecegim adam aciyorum yemin ederim adama aciyorum, Yaziktir bu sizin yaptiginiz, kacirdigmiz gollerin biri bugün gol olsaydi herkes rahat rahat konusacakti ve bu baslikta acilmayacakti belki, bu mac ayni kayseride oynadigimiz erciyes maci gibi oldu onlar o macta yüklenmisti biz ise skoru korumak icin mücadele etmistik ama burda olay bu sefer tersine oldu ve sonucunda onlar galip geldi.

Birazda Yönetim istifa diye bagirinnnnnnnnn.

zafer6161
11.04.2007, 22:24
http://www.resimload.com/070720/Tan_defolgitt1cz.png yönetimeee

batugol
11.04.2007, 22:26
oyumu kullandim direk son sayfaya geldim ve mesajimi zyaziyorum diger mesajlari okumadigim icin herkesten ozur diliyorum
realiteyi anlayacak mentaliteye sahip olmayan birinin Trabzonda da yeri yok bu sofrada da.

asem61
11.04.2007, 22:27
tartismaya bile gerek yok. bu adamla, bu kafayla asla.suana kadar yaptiklarinda zerre kadar bir isik görmedim.aksine umutsuzlugum artti. ne ziyasi kardesim ismini bile duymak istemiyorum

lazzist
11.04.2007, 22:27
ya adamı lafından döndürüyorsun.aklın sıra falan .taktın sanırım benim aklıma.aklımla senin bir zorun mu var anlamadım.
yaşın demekki büyük konuşmalarından ama yaşına uygun hareket etmeyi bilmen gerekir!

bakdostum benim kişilerle ilgi bir prbemim yok buna sende dahil ama bana laf söylenisede yada bunu hissedersem karşılıgını vermem normal bunu anlıycak anlayış ve kavrayıs sahibi biri oldugunu zannediyorum

ayriyetten gercekten inan nerde nasıl hareket edecegimi iyi bilirim

Bartuğ13
11.04.2007, 22:30
bakdostum benim kişilerle ilgi bir prbemim yok buna sende dahil ama bana laf söylenisede yada bunu hissedersem karşılıgını vermem normal bunu anlıycak anlayış ve kavrayıs sahibi biri oldugunu zannediyorum

ayriyetten gercekten inan nerde nasıl hareket edecegimi iyi bilirim

sen de emin ol.ben belli bir olgunluğa ulaşmış,kendi fikirleri olan.okuyan,gören,izleyen ve fikirleri olan bir bireyim.haberin olsun.uzatmayalım.

Bülent Bayraktar
11.04.2007, 22:31
hayır...!
bu sene bitti seneye bu adamı görmek istemiyorum...!

lazzist
11.04.2007, 22:32
Arkadas senin amacin ne söyle, ne demek istiyorsun birtane baslik var Ziya Dogan hakkinda birtane daha ne gerek var anlamadim, kusura bakma ama galiba sen futbolu bilmiyorsun galiba yeter be artik yeter nedir bu sizden cektigim adama yüklendikce yükleniyorsunuz, adam maci kurtarmak icin caba sarf ediyor kendini yirtiyor birazda saha icindeki oyuncularin yaptigi hatalari tartissaniz birsey demiyecem, size birsey söyleyimmi sizin o Ziya Dogan defans oynatiyor dediginiz adam bugün takimi tek kaleli mac oynatti bir cok gol pozisypnlarina girdik atamadik ama erciyes geriye yaslandi ve kontra atak sonucu gol atti, Yeter be bak ben onu düsüneerek artik istifa etsin diyecegim adam aciyorum yemin ederim adama aciyorum, Yaziktir bu sizin yaptiginiz, kacirdigmiz gollerin biri bugün gol olsaydi herkes rahat rahat konusacakti ve bu baslikta acilmayacakti belki, bu mac ayni kayseride oynadigimiz erciyes maci gibi oldu onlar o macta yüklenmisti biz ise skoru korumak icin mücadele etmistik ama burda olay bu sefer tersine oldu ve sonucunda onlar galip geldi.

bizim ülkemizdeki insanların sorunu bu sadece insanların hatasını görmek gerisi önemli diyeil zaten insan cok gelir biri zaten olan ts zamanına oluyo senede 2-3 hoca deyisiyo gelde basarı bekle

gercekten ben bu insanlardan bisi anlamıyorum yani bir basarı sagdece td baglı futbocular yönetim taraftar yerel basın bunların hicmi sucu yok bir teknik direktörün bu bütün icerisindeki basarısı ne kadardır merak ediyorum

lazzist
11.04.2007, 22:33
sen de emin ol.ben belli bir olgunluğa ulaşmış,kendi fikirleri olan.okuyan,gören,izleyen ve fikirleri olan bir bireyim.haberin olsun.uzatmayalım.

tamam varsa bilmeden yaptıgım seni kıdıgım bir yanlış ÖZÜR DİLERİM

kaplanlar29
11.04.2007, 22:34
HAYIR , NO , NEE , NEIN , !!
ZIya ISTIFA PLEASE AND NOW

chigannes
11.04.2007, 22:35
ben artık konuya ziya doğan olarak bakmıyorum
lazaroni-şenol güneş-vahid hoca-capello-mourinho da olsa farklı hiçbisey yok
teknik direktör konusunda başından beri söylediğim sey şudur;
-lazaroninin alınması 1. yanlıştı
-lazaroninin gönderilmesi 2. yanlıştı
-ziya hocanın getirilmesi 3. yanlıştı
-ziya hocanın gönderilmesi ise 4. yanlış olur
bu takım 23-24 yıldır şampiyon olamıyor arkadaşlar bu süreçte 30 dan fazla teknik direktör değişmisizdir sanırım...ben sıkıldım artık hoca değisikliğinden hocamız kim olursa olsun benim artık hiçbirseyden umudum kalmadı, 29 yaşındayım trabzonun sampiyonluğunu hayal-meyal hatırlıyorum ondan da ne kadar anladıysam artık 5-6 yaşlarındaydım
artık sıkıldım bunaldım 23-24 senedir hep aynı senaryoyu izlemekten hoca gelsin hoca gitsin değişen birsey yok yok yok
29 yasındayım beyler 29...
3-5 sene içerisinde sampiyon olamazsak ondan sonra olduğumuz sampiyonluklardan da layığıyla,coskuyla haz alacağımı düşünmüyorum
takım bitmiştir beyler...
bende artık kafa olarak yeni hocanın gelmesini ve ondan sonra ara dönemlerdeki başarısızlıkları kaldıracak derman kalmadı
velhasıl acil şampiyonluk lazım benim psikolojimin kurtulması için
nedendir bilmem ama bunu başaracak kişinin ne olursa olsun ziya doğan olacağına inanıyorum ben hala...(bunun üzerine bircok alıntı yapılarak futbol bilgimi sorgulayan arkadaş olacaktır canları saolsun ) ama düşüncemdir saygı cercevesinde ne derseniz kabulüm

Bartuğ13
11.04.2007, 22:35
tamam varsa bilmeden yaptıgım seni kıdıgım bir yanlış ÖZÜR DİLERİM

ben de özür dilerim hatam olduysa

eren_61
11.04.2007, 22:36
kesinlikle gitmeli ve şimdiden gelecek sezonun hocasıyla anlaşılmalı ki seneye iyi bir kadroyla şampiyonluğa oynıyalım

Enes Berfin
11.04.2007, 22:37
bizim ülkemizdeki insanların sorunu bu sadece insanların hatasını görmek gerisi önemli diyeil zaten insan cok gelir biri zaten olan ts zamanına oluyo senede 2-3 hoca deyisiyo gelde basarı bekle

gercekten ben bu insanlardan bisi anlamıyorum yani bir basarı sagdece td baglı futbocular yönetim taraftar yerel basın bunların hicmi sucu yok bir teknik direktörün bu bütün icerisindeki basarısı ne kadardır merak ediyorum

Haklisin ama herkez ayni kafada ayni düsüncede devam ediyor, ben o adami bir teknik direktör olarak ölümüne seviyorum ve herzamanda arkasinda olurum ama gel görki bizimkilerin cogu hatta hemen hemen herkes bu adamdan nefret ediyor, burda hic kimse kusura bakmasin artik herkesin gözünü dört acmasi gerekiyor biz bu hatalardan dolayi bu durumlara düstük insan birazcik önüne bakmasi lazim gelecege bakmasi gerekiyor, hatalara gececek olursak elbette tdnin hatalari vardir ama bu hatalarin hepsini bu adama yüklersek ben sahsi adima söleyim Cok büyük bir ayiplik etmis oluruz.

Erdem Keser
11.04.2007, 22:38

yau kardesim nedir bu ya bide kabadayı gibi dikleniyosun ziya doganı istiyormusun istemiyormusun sorusu var bu kadar net eger baslıktan hoslanmıyorsan yazmassın ne dir yani sen kimi yargılıyosun futbolu bilmiyosun diye evet bizler futbolu bilmiyoruz siz bilin ziyada cok bildigi için bu haldeyiz artık bırakın su olmayacak ısık muhabbetlerini ve burda insanların sinirlerini germeyin istikrarınızda sizin olsun olmaz olsun öyle istikrar

lazzist
11.04.2007, 22:39
ben artık konuya ziya doğan olarak bakmıyorum
lazaroni-şenol güneş-vahid hoca-capello-mourinho da olsa farklı hiçbisey yok
teknik direktör konusunda başından beri söylediğim sey şudur;
-lazaroninin alınması 1. yanlıştı
-lazaroninin gönderilmesi 2. yanlıştı
-ziya hocanın getirilmesi 3. yanlıştı
-ziya hocanın gönderilmesi ise 4. yanlış olur
bu takım 23-24 yıldır şampiyon olamıyor arkadaşlar bu süreçte 30 dan fazla teknik direktör değişmisizdir sanırım...ben sıkıldım artık hoca değisikliğinden hocamız kim olursa olsun benim artık hiçbirseyden umudum kalmadı, 29 yaşındayım trabzonun sampiyonluğunu hayal-meyal hatırlıyorum ondan da ne kadar anladıysam artık 5-6 yaşlarındaydım
artık sıkıldım bunaldım 23-24 senedir hep aynı senaryoyu izlemekten hoca gelsin hoca gitsin değişen birsey yok yok yok
29 yasındayım beyler 29...
3-5 sene içerisinde sampiyon olamazsak ondan sonra olduğumuz sampiyonluklardan da layığıyla,coskuyla haz alacağımı düşünmüyorum
takım bitmiştir beyler...
bende artık kafa olarak yeni hocanın gelmesini ve ondan sonra ara dönemlerdeki başarısızlıkları kaldıracak derman kalmadı
velhasıl acil şampiyonluk lazım benim psikolojimin kurtulması için
nedendir bilmem ama bunu başaracak kişinin ne olursa olsun ziya doğan olacağına inanıyorum ben hala...(bunun üzerine bircok alıntı yapılarak futbol bilgimi sorgulayan arkadaş olacaktır canları saolsun ) ama düşüncemdir saygı cercevesinde ne derseniz kabulüm

iste bu benim anlatmaya calıstıgım şey arkadasım sana aynen katılıyorum

+1967

BDiler61
11.04.2007, 22:40
çok kısaca defol ziya

GolaMTuRi
11.04.2007, 22:41
14 arkadas evet kalmasli demis istikrar icin..2sini anladimda geriye kalan 12 kisi kim, merak ediyorum..daha dogrusu bu adamda gordukleri isigi merak ediyorum..

KUTADGU
11.04.2007, 22:41

1- Amacım anasayfadan yayınlanmış anketi forum içine taşıyarak sadece üyelerden oluşan bir anket düzenlemek.

2- bunu zaten yazıdğım diğer yazılarda belirttim. bir tane başlık var sadece bu anketi değerlendirin diye belirttim

3- sen biliyorsun o zaman, ne mutlu burada futboldan anlayan üç beş kişi var.

4- evet bizim bu taraftara yaptığımız yazıktır, günahtır, adiliktir. ne biçim adamız biz......

5- Yönetim İstifa diye bağıramdığımızı kim söyledi....

Enes Berfin
11.04.2007, 22:42
yau kardesim nedir bu ya bide kabadayı gibi dikleniyosun ziya doganı istiyormusun istemiyormusun sorusu var bu kadar net eger baslıktan hoslanmıyorsan yazmassın ne dir yani sen kimi yargılıyosun futbolu bilmiyosun diye evet bizler futbolu bilmiyoruz siz bilin ziyada cok bildigi için bu haldeyiz artık bırakın su olmayacak ısık muhabbetlerini ve burda insanların sinirlerini germeyin istikrarınızda sizin olsun olmaz olsun öyle istikrar

Biraz kabaca davranidm o yüzden kusurumu hos görürsün insallah macin stresinden olsa gerek.

Ama ben öle kolay kolay Ziya Hocami birakmaamm.

Hüda Topaloğlu
11.04.2007, 22:43
tabiki gitsinde kim gelsin

Hüdai Pervaneli
11.04.2007, 22:44
kesinlikle hayir

erol-61
Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Hayir Yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr Çildiriyorum Artik Defoooooooooooolllllllllllllllllllllll

attagümüshane
ziya hoca gitsin ama giderken ona bi kamyon tutalım..bindirsin içine şu isimleri tek tek ve pazara götürsün,kasa taşısınlar!!!
1-celalettin
2-musa
3-hasan
4-keçeli
5-hüseyin
6-çağdaş
7-ferhat
gelelim tecrübe kazanıp ancak o zaman bu formayı hakedeceklere
tolga,ufukhan,umut,erdinç
..............................
kadro bitti..onbiri saydım di mi??acaba biz niye şampiyon olamıyoruz ve olamicaz??acaba niye???????????????????????

efulim67
11.04.2007, 22:45
Kaybediyoruz ! Kaybediyoruz !!!
Kamuoyunda itibarımızı kaybediyoruz. !
Eski neslin anılarını - güzel duygularını kaybediyoruz. !
Yeni nesilden taraftar kaybediyoruz. !
Taraftar olanları kaybediyoruz. !
Gittikçe küçülüyoruz. !
BU mAntAlite ile Bu Yönetim anlayışı ile bu teknik kadro ile küçülüyoruz. !
Büyük TRABZONSPORumuzu küçültüyorlar. !
Seyirci miyiz!
Allahım Yardım Et !
Lütfen Birşeyler yapın !!!

Erdem Keser
11.04.2007, 22:46
senol güneşi iki günde kovduran ,futboldan cok anladıgını sanan ey trabzon taraftarı neredesiniz ziyaya neden gücünüz yetmiyor

Enes Berfin
11.04.2007, 22:47
1- Amacım anasayfadan yayınlanmış anketi forum içine taşıyarak sadece üyelerden oluşan bir anket düzenlemek.

2- bunu zaten yazıdğım diğer yazılarda belirttim. bir tane başlık var sadece bu anketi değerlendirin diye belirttim

3- sen biliyorsun o zaman, ne mutlu burada futboldan anlayan üç beş kişi var.

4- evet bizim bu taraftara yaptığımız yazıktır, günahtır, adiliktir. ne biçim adamız biz......

5- Yönetim İstifa diye bağıramdığımızı kim söyledi....

Arkdasim tamamda bana söylermisin bunun ne degistirecegini?

Zaten hersey ortada degilmi herkez Ziya doganin istifasini istemiyormu hersey ap acik ortada, yani sunu demek istiyorumki bu baslgi actiniz bu milleti daha cok galyana getirmistir, benim sahsi fikrime göre cok gereksiz bir baslik sadece milletin stressini artiriyor buna benzer basliklar.

cyberentalpi
11.04.2007, 22:47
yanlis olmus anket. soyle olmali
a:Ziya istifaya mi zorlanmali
b:Hemen kovulmali mi?

GolaMTuRi
11.04.2007, 22:48
ziya hoca gitsin ama giderken ona bi kamyon tutalım..bindirsin içine şu isimleri tek tek ve pazara götürsün,kasa taşısınlar!!!
1-celalettin
2-musa
3-hasan
4-keçeli
5-hüseyin
6-çağdaş
7-ferhat
kadro bitti..onbiri saydım di mi??acaba biz niye şampiyon olamıyoruz ve olamicaz??acaba niye???????????????????????

umut tespiti haric aynen katiliyorum..
ziyanin 11inde gokdenizi cikarin geriye kalan adamlar bu takimi kume dusurur..cunku kalite belli, futbol futbolcu adamlarla oynanir, yoksa ustte arkadasin saydigi ucubelerle degil..yalniz erdincin bu yasdan sonra tecrube kazanacagini dusunmuyorum=)

KUTADGU
11.04.2007, 22:49
Arkdasim tamamda bana söylermisin bunun ne degistirecegini?

Zaten hersey ortada degilmi herkez Ziya doganin istifasini istemiyormu hersey ap acik ortada, yani sunu demek istiyorumki bu baslgi actiniz bu milleti daha cok galyana getirmistir, benim sahsi fikrime göre cok gereksiz bir baslik sadece milletin stressini artiriyor buna benzer basliklar.

sen bu başlığı gereksiz olarak nitelendiriyorsun. Eyvallah...

ama tarzın hiç hoşuma gitmedi....

başkada bir şey demiyorummmmmm

Enes Berfin
11.04.2007, 22:50
Kaybediyoruz ! Kaybediyoruz !!!
Kamuoyunda itibarımızı kaybediyoruz. !
Eski neslin anılarını - güzel duygularını kaybediyoruz. !
Yeni nesilden taraftar kaybediyoruz. !
Taraftar olanları kaybediyoruz. !
Gittikçe küçülüyoruz. !
BU mAntAlite ile Bu Yönetim anlayışı ile bu teknik kadro ile küçülüyoruz. !
Büyük TRABZONSPORumuzu küçültüyorlar. !
Seyirci miyiz!
Allahım Yardım Et !
Lütfen Birşeyler yapın !!!

Intihar etmeye cok az kaldi :(

GolaMTuRi
11.04.2007, 22:55
birader durma intihar et,kurtulalim..cunku senin ziya ile ilgili yazilarini gordukce benim intihar edesim geliyor..

AYYILDIZ
11.04.2007, 22:56
ersun yanal arkadaslar o gelsin hucum oynayalim biraz bu adamin genclerde sampiyonluk yasayamamasinin sebebi camianin o yuku kaldiramamasidir.Ertugrulda olabilir

erol-61
11.04.2007, 22:59
yanlis olmus anket. soyle olmali
a:Ziya istifaya mi zorlanmali
b:Hemen kovulmali mi?

C : yönetim ve ziya birliktemi kovulmalı

ziya bzleri ve takımı ZİYAN ETDİN BE

hüseyin1975
11.04.2007, 22:59
1-celalettin
2-musa
3-hasan
4-keçeli
5-hüseyin
6-çağdaş
7-ferhat

Bence listende en az iki isim fazla. Hüseyin ve Cagdas.
Sagilarimla,
Hüseyin

erol-61
11.04.2007, 23:00
Adam hala turu alacaz diye konuşa biliyo yaaaa

My
11.04.2007, 23:05
birader durma intihar et,kurtulalim..cunku senin ziya ile ilgili yazilarini gordukce benim intihar edesim geliyor..Sanırım bir yanlış anlama söz konusu. Arkadaşımız bir önceki sayfada
...Ama ben öle kolay kolay Ziya Hocami birakmaamm.demiş . Sanırım intihar edecem derken Ziya'ma Doğan'ıma laf söylemeyin ulem kendime kıyarım baabında diyor :D

Rıza ÇOLAK
11.04.2007, 23:07
En başından beri zaten yalnıştı.Bizi satanı biz nasıl bu takımın başına getirdik hala aklım almıyor.HAYIR

Egemen
11.04.2007, 23:09
go home ziya.. türkçe yazdık anlamadı belki ingilizceden anlar..

kutadgu hocama teşekkürlerimi sunuyorum :D

ey gidi ziya..
kovulmamak için, bir gün geri dönebilmek için istifa ettiğini ve takımı yarı yolda bıraktıını unutmadık.. Adam sıfatını da verdi sana bu taraftar ama haketmiyomuşsun.. kusura bakma kızını dövmeyen dizini döver...

AKSOY_61
11.04.2007, 23:13
hayır hayır hayır yav
10 kerede hayır 10 katırtrilyon kerede hayır.:D
yeter artık rezil olduğumuz kadar olduk zaten.

Şenol YİĞİT
11.04.2007, 23:24
Şahin görünümlü Doğan'a HAYIR!!!

Ahmet Karaman
11.04.2007, 23:28
Şahin görünümlü Doğan'a HAYIR!!!
şahin mi? bence daha çok baykuşa benziyor..
kesinlik tezelden kovulması gerekiyor. erciyes maçında takımın başında olmamalı.yoksa avrupa kupalarıda hayal..

erdalkilicoglu
11.04.2007, 23:42
arkadaslar ben oy moy kullanmiyorumnedeni acik 23 senedir kimler geldi kimler gitdi ya ziya hocami 23 senedir Trabzonsporun basindaydi demekki gercekci olmak lazim bazi seyleri artik gormek ve gercekdende acikca tartismak lazim yoksa daha cok bekleriz nice 23 seneler gelir gecer ama biz yerimizde bir birimizle kapali devterlerden yazar dururuz sanki politikaciyiz ben kimseyi kandirmiyayim bir baskasida beni kandirmasin diyorum ozgurce tartisma olmasindan yanayim bakin ozaman neler cikacak neler masa altindan.

yns61
11.04.2007, 23:44
gitmesse kovulsun..

Mehmet Fatih Yavuz
11.04.2007, 23:47
arkadaslar ben oy moy kullanmiyorumnedeni acik 23 senedir kimler geldi kimler gitdi ya ziya hocami 23 senedir Trabzonsporun basindaydi demekki gercekci olmak lazim bazi seyleri artik gormek ve gercekdende acikca tartismak lazim yoksa daha cok bekleriz nice 23 seneler gelir gecer ama biz yerimizde bir birimizle kapali devterlerden yazar dururuz sanki politikaciyiz ben kimseyi kandirmiyayim bir baskasida beni kandirmasin diyorum ozgurce tartisma olmasindan yanayim bakin ozaman neler cikacak neler masa altindan.

yani bir laf ediyorsun da niye ettiğin belli değil..

ne zaman birinin özgürlüğüne gem vuruldu burada... herkes istediği gibi konuşuyor..
süleyman demirel gibi soruya cevap vermekten çok sorunun etrafında yalpa atıyorsun, sonra politikacı değilim diyorsun ama soruya verdiğin cevap politikacılardan beter....
sonuna da sanki olmayan birşeymiş gibi özgürlük vurgusunu eklemiş.. yarın oy mu iteyeceksin??

burası zaten özgür tartışma ortamı, masa altından birşey çıkaracaksan çıkar....
yoksa demirel gibi sağa sola lafı döndürmenin alemi yok.

Ahmet Karaman
11.04.2007, 23:57
6-7 eksiğimiz var sakatlılar ve cezalılar yüzünden kulübeye bakıyorum ceyhun - yattara- musampa gibi yıldızlar orada. yahu bu adamlar 6 - 7 eksiğin olduğu yerde oynayamayacaklarsa ne zaman oynayacaklar??
ferhat- m. keçeli-hasan da sakatlandıklarında mı?

erol-61
11.04.2007, 23:57
http://www.ziyadogan.com/yeni/index.asp

tıklayın beyler bayanlar ne yazmak istiyosanız direk ziyaya yazın ben yazdım kolay gelsin

Enes Berfin
11.04.2007, 23:58
Sanırım bir yanlış anlama söz konusu. Arkadaşımız bir önceki sayfadademiş . Sanırım intihar edecem derken Ziya'ma Doğan'ıma laf söylemeyin ulem kendime kıyarım baabında diyor :D

Ne alakasi var simdi, ben ziyami desteklerim o ayri mesele yani bu yenigliden sonra cosmamimi bekliyorsun?

Bi ara intihara az birsey kalmisti ama bugün bunu Sigarayla vs. unutmaya calisacagiz.

Ahmet Karaman
12.04.2007, 00:00
Ne alakasi var simdi, ben ziyami desteklerim o ayri mesele yani bu yenigliden sonra cosmamimi bekliyorsun?

Bi ara intihara az birsey kalmisti ama bugün bunu Sigarayla vs. unutmaya calisacagiz.
sen bu ziya da ısrarını sürdür yakında uyuşturucuyada başlarsın..

hüseyin1975
12.04.2007, 00:05
sen bu ziya da ısrarını sürdür yakında uyuşturucuyada başlarsın..

Arkadasin kaldigi yer benim gibi Almanya. Kaldigi sehir ise Stuttgart. Yani Schwabenland.

Schwabeler icin hesabini iyi bilen, bildiginden sasmayan, titiz ve tutucu insan derler :)
Arkadasimizda herhalde onlara ayak uydurmus :D

Garibim Ziyaya inanmis bir kere ne yapsin. Daha genc. Oda hatasindan birgün dönecekdir :D

KUTADGU
12.04.2007, 00:07
alıcı: futbol@ziyadogan.com

başlık: taraftardan...

kırgınız sayın Ziya Doğan
ve de kızgınız....
fütursuzca söylediğiniz yalanlardan, inatçılığınızı takımın başarısından üstün görmenizden, oynattığınız futboldan nefret ediyoruz..
kaçıp gitmenizden, tekrar gelmenizden, taktığınız, gönderdiğiniz, bezdirdiğiniz futbolcuları görmekten haya duymaktayız.
Trabzonsporun yüce ruhunu kavrayamamanızdan, basitleştirmeye çalışmanızdan artık İllallah geldi..
biran önce bulunduğunuz şerefli koltuğu terketmenizi, sümela ziyareti için de olsa bir daha şehrimize gelmemenizi istiyoruz.
şansınızı komedi oyunculuğunuzda denemenizin sizin ve geleceğiniz açısından daha yararlı olacağını düşünüyorum....
bu arada
cesaret insanı zafere, korkaklık ölüme götürür. diyeceğim nacizane
cesaret için BKZ. TDK Türkçe sözlük

Cihan ARSLAN

oh beee. iyi gelmedi değil.. hatta iyi geldi...

Ahmet Karaman
12.04.2007, 00:08
erdal6167 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=741316#post741316)
ZİYA DOĞANA VERDİĞİM DESTEKTEN DOLAYI HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM, ben yattara ve ceyhunu kupa macına saklıyor diye düşünüyordum, meğerse adamın gercek anlayışı buymuş, yazıklar olsun, ferhat denen adam saha iken ne diyebilirim artık.

bu arkadaşiımızda ziya yı savunuyordu bugüne kadar ama inatla yürümüyor bu işler gerçekler gün kadar açık ve net. bu ziya geldiğinden beri hoca olmadığını ispat ediyor ama anlayana.

Çetin
12.04.2007, 00:10
erciyes yenilgisi Trabzonspor'un bu senesini ZİYAN etti. Artık hiçbir hedefimiz kalmadı. Seneyede avrupada değiliz.Yazık

Ahmet Karaman
12.04.2007, 00:11
erciyes yenilgisi Trabzonspor'un bu senesini ZİYAN etti. Artık hiçbir hedefimiz kalmadı. Seneyede avrupada değiliz.Yazık

ziya doğanı götürmeyelim kayseriye biz bu turu geçeriz. hocasız çıksın bu takım maçlara vallahi de billahi de daha iyi top oynar ve erciyesi kayersiye gömer ve turu alır gelir..

Enes Berfin
12.04.2007, 00:12
Arkadasin kaldigi yer benim gibi Almanya. Kaldigi sehir ise Stuttgart. Yani Schwabenland.

Schwabeler icin hesabini iyi bilen, bildiginden sasmayan, titiz ve tutucu insan derler :)
Arkadasimizda herhalde onlara ayak uydurmus :D

Garibim Ziyaya inanmis bir kere ne yapsin. Daha genc. Oda hatasindan birgün dönecekdir :D

Schwabenlanda yasiyorum belki ama onlar gibi olma bi söz konusu yok, ben bir türküm haberin olsun diye söledim, almanlarla beni karistirmaniz hicte hos degil, ayrica ben Ziyadan vazgecmem onuda bilesin ve kararimdanda vazgececegimi hic sanmiyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2007, 00:15
Arkadas senin amacin ne söyle, ne demek istiyorsun birtane baslik var Ziya Dogan hakkinda birtane daha ne gerek var anlamadim, kusura bakma ama galiba sen futbolu bilmiyorsun galiba yeter be artik yeter nedir bu sizden cektigim adama yüklendikce yükleniyorsunuz, adam maci kurtarmak icin caba sarf ediyor kendini yirtiyor birazda saha icindeki oyuncularin yaptigi hatalari tartissaniz birsey demiyecem.

bu başlık anasayfadaki anketin nasıl manipüle edilmiş bir anket olduğunu göstermek için son derece haklı gerekçelerle açılmış.. ankette ortaya çıkan sonuçlarla da başlığın haklılığı gün gibi ortaya dökülmüş...

neyden bahsediyorsun gene..??
yattara-musampa-ceyhun üçlüsünün tamamını gene yanında oturttu.. sizin orada böyle mi kazanmak için çaba sarfediyor...

hendek kazarak zafer kazanıldığı nerde görülmüş..???

topçuların hanisinin hatalarını konuşacağım???
oluşturduğun orta sahaya bak..
hasan-hüseyin-keçeli...

bu orta saha 3 lüsünü sen sahaya sürdükten sonra ben futbolcuların hangi hatasından bahsedeceğim??

size birsey söyleyimmi sizin o Ziya Dogan defans oynatiyor dediginiz adam bugün takimi tek kaleli mac oynatti bir cok gol pozisypnlarina girdik atamadik ama erciyes geriye yaslandi ve kontra atak sonucu gol atti.
futboldan anlamıyor diyorsun millete, futbolun zerresinden anlamadığın o kadar aşikâr ki... tek kale maç falan oynamadın.. erciyes maçı kontrol etti.. ilk yarı boyunca erciyes ceza sahasına yaklaştırmadı seni.. uzakta boş boş takılmana izin verdi.. oyunu kilitledi.. çünkü bütün çilingirlerin kulübedeydi..

tek kale top oynamış...

maçın 15 dk lık bölümü haricinde oyunun kontrolü devamlı olarak rakibin elindeydi..

sizin orada tek kale toptan 1.5 pozisyon mu çıkıyor..
koca ilk 45 dk boyunca biri yarım 2 pozisyon var...
ikisinde de gene gökdeniz imzası var.. organize işler sonucu oluşan pozisyonlar değil..
biri uzaktan şut işte... ne kadar pozisyon dersen.. ben yarım dedim..
gökdeniz tek başına alacak, çalım atacak, şut çekecek.. pozisyon dediğin bu...

Yeter be bak ben onu düsüneerek artik istifa etsin diyecegim adam aciyorum yemin ederim adama aciyorum, Yaziktir bu sizin yaptiginiz, kacirdigmiz gollerin biri bugün gol olsaydi herkes rahat rahat konusacakti ve bu baslikta acilmayacakti belki..

eğer maçın 70 dk sını beceriksiz adamlarla oynar, 90 dakika boyu yapman gereken atağı son 20dk ya sıkıştırırsan, karşındaki adam salak değil, o 20 dk içinde harcar seni...

çünkü ziya doğan farklı birşey yapmıyor kaç maçtır.. bu maç erciyes onların kalesinden uzakta topla oynamamıza izin verdi tehlikeli adamlarımız yedekken.. tek kale top oynamışmış... ben hiç rahat konuşmayacaktın...

paçan sıkışınca yattara ile ceyhunu sokup bodoslama saldıracaksın... ben buna hücum futbolu diyeceğim... iş sıkıya bindiğinde başka hiçbir taktiğin olmadığı için bodoslama saldırdın diye rakip teknik direktör bu saçma sistemden faydalanacak, sonra bunun adı "saldırdı diye kaybetti" olacak...

hadi git işine be...

bu mac ayni kayseride oynadigimiz erciyes maci gibi oldu onlar o macta yüklenmisti biz ise skoru korumak icin mücadele etmistik ama burda olay bu sefer tersine oldu ve sonucunda onlar galip geldi.

bu maç erciyesteki maçla falan alakasızdır..
adamlar kedi fare gibi oynadı seninle.. gol atamayıp strese girip tehlikeli adamlarını oyuna soktuğunu görünce, hemen kontra topçularla ifadeni aldılar...
90 dakikaya yayman gereken hücum işini 20-30 dakikada halletmeye çalışırsan hemen alırlar ifadeni..
her maç aynı saşma salak sistemimiz var..

dümdüz adamlardan oluşan orta saha ile başla.. 70 dk gol geldi geldi... gelmedi yattara ile ceyhunu sok...

sen milleti keriz mi zannediyorsun...
kendi sahanda kupanın ilk ayağını oynuyorsun..
bu kadar mı anlıyorsun futboldan...
kendi sahanda oynadığın kupanın ilk ayak maçında ilk yarıda 1.5 pozisyonla futbol adına hiçbirşey yapmadan soyunma odasına gidiyorsun...

bi git işine hele... insanları futbolu bilmemekle suçlayana bak hele...
yeterince madara olmadın mı somut futbol konuştuğumuzda...

futboldan anlayan adamın açıklaması..

"sahadaki futbol umut vermiyor, kabul ediyorum ama ben ziya doğan a güveniyorum"...
soru = neyine güveniyorsun???
"ben sizin göremediğiniz o ışığı görüyorum"...

senin futboldan anladığın bu kadar...
insanları futboldan anlamamakla itham edeceğine önce konuştuklarına somut dayanaklar bul...

soyut uhrevi ışıklardan bahsedip saçmalıyorsun günlerdir...
ağzımı açıp tek olumsuz kelime etmedim..
ama gelip burada insanların futbol bilgisine, bir futbol cahili laf edecek olursa orada duracaksın...

sahanın içini konuşmak konusunda bugün forza61ts ye söylediğim senin için de geçerli...
bir çocuğun suya "bu" demesinden daha fazla saha içi yorumunuz yok....

tek yorum = uhrevi ışıklar görüyorsun... hayalperest alice ve saçma iyimser polyanna nın almanya şubesi...

ziya doğan a az daha katlanırlarsa kendi başlarını da yakacaklar bu cahil adam yüzünden zaten merak etme...

asem61
12.04.2007, 00:16
onurlu insanlar basarili olamadiklarinda görevi baskasina devreden insanlardir.
bu adamda biraz onur varsa onu bu göreve getiren bu taraftarin sesine kulak vermeli ve istifa etmelidir. yoksa bu takimdan kovularak ayrilmak zorunda kalacak. basin dik geldin basin dik git ziya dogan. daha fazla sansini zorlama

hüseyin1975
12.04.2007, 00:17
Schwabenlanda yasiyorum belki ama onlar gibi olma bi söz konusu yok, ben bir türküm haberin olsun diye söledim, almanlarla beni karistirmaniz hicte hos degil, ayrica ben Ziyadan vazgecmem onuda bilesin ve kararimdanda vazgececegimi hic sanmiyorum.

Türk oldugundan hic ama hic süphem yok. Onlarin bazi özelliklerini almis dedim. Bu o Alman olmus anlamina gelmiyor.
Sonucda bu saydigim özelliklerin bazilarida hic fena degil :)

Ha birde Inatci özelligin var! Buda Trabzonlu olusundan :D

Travelair
12.04.2007, 00:23
Ziya Doğan kalsa da bu futbolcuların en az yarısı değişecek. Sonra yine Ziya Doğan'ın takımı "Oluşturmasını" bekleyeceğiz. Böylece istikrar tezinizi de çürütmüş oluyorum :) Gerçi şey dersiniz şimdi eh işte daha iyi tanıyor daha isabetli transferler yapar uyum süreci hızlanır filan... Tartışmaya gerek yok Mr. Zayi ile olmaz olmaz bu iş olamaz

Ahmet Karaman
12.04.2007, 00:24
onurlu insanlar basarili olamadiklarinda görevi baskasina devreden insanlardir.
bu adamda biraz onur varsa onu bu göreve getiren bu taraftarin sesine kulak vermeli ve istifa etmelidir. yoksa bu takimdan kovularak ayrilmak zorunda kalacak. basin dik geldin basin dik git ziya dogan. daha fazla sansini zorlama
ben inanmıyorum ziya doğanın onur ve gurur sahibi olduğuna o yüzden istifa etmesinide beklemiyorum.
yönetim bu ziya doğanı kovmaz ise çok kötü şeyler olacak ve bundan kulübümüz zarar görecek. yönetimin ziya doğanın biletini kesip kendisini kovmalıdır. olacak olan budur bu satten sonra..

Erdem Keser
12.04.2007, 00:26
bak güzel kardesim ne olur bu forumda seviyeyi düsürmeyin cok ciddiyim suana kadar yazdıklarında hiç bir mantıklı sey yok bana kızma lütfen her yazında ziyamı bırakmam ,ziyadan vazgecmem vs ... e ee ozaman git ziyanın sitesinde yaz burası trabzonsporun sitesi ve yazılarında trabzonsporla en ufak bi endişe yok takım top oynamıyo ama senin tek derdin ziya dogan trabzonda enufak bi ümit yok ama senin tek kaygın ziya dogan bu kadar millet bu adamın karsısında biz sebeplerini sayıyoruz ama sen savundugun kişi için bir tane gecerli sebep sayamıyosun tek bildigin istikrar ...istikrar dogru seylerde saglanır yanlısın arkasından gitmekle istikrar olmaz

Enes Berfin
12.04.2007, 00:30
desertstrom61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16074)

Ben "siz futboldan anlamiyorsunuz" dedigimi gördün ve isstinmi hic?
Yaziklarimi iyi okursan memnun olurum ben sadece o kisiyi kast ettim herkesi mercek altina almadim, ve sonradanda özürümü ilettim ona ve oda hos bir yaklasimla özürümü kabul etti, baska birseyde demedim.

Bukadar bir sürü seyler yazdin ben futbolun icerisinde fazla girmiyecegim ve kisaca sunu diyecegim, son maclarda en iyi gösterdigimiz performans bu macta gerceklestirdik diyorum yani senin dediginin tam tersini diyorum, ikimizden biri futboldan anlamiyor ya sen veya ben.
Bizim bir tek eksigimiz vardi oda gol atma eksigimiz.
1,5 -)) ya bu ne oluyor anlamadim sana en az 5 net gol pozisyonlari burda sayarim ama simdi onlari sayacak durumda degilim.

Seninle daha fazla tartismak istemiyorum, benimle mümkünse birdaha muhattap olma.

Özgür Öztürk
12.04.2007, 00:30
2x2=5 olmuyorsa
TD = ZD olamaz.
Kesinlikle Hayır

Ahmet Karaman
12.04.2007, 00:34
en çok zoruma şu gidiyor; ziya doğanada teknik direktör diyorlar fatih terime lucescu ya da senol güneşede teknik direktör diyorlar.

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2007, 00:43
desertstrom61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16074)

Ben "siz futboldan anlamiyorsunuz" dedigimi gördün ve isstinmi hic?
Yaziklarimi iyi okursan memnun olurum ben sadece o kisiyi kast ettim herkesi mercek altina almadim, ve sonradanda özürümü ilettim ona ve oda hos bir yaklasimla özürümü kabul etti, baska birseyde demedim.

Bukadar bir sürü seyler yazdin ben futbolun icerisinde fazla girmiyecegim ve kisaca sunu diyecegim, son maclarda en iyi gösterdigimiz performans bu macta gerceklestirdik diyorum yani senin dediginin tam tersini diyorum, ikimizden biri futboldan anlamiyor ya sen veya ben.
Bizim bir tek eksigimiz vardi oda gol atma eksigimiz.
1,5 -)) ya bu ne oluyor anlamadim sana en az 5 net gol pozisyonlari burda sayarim ama simdi onlari sayacak durumda degilim.

Seninle daha fazla tartismak istemiyorum, benimle mümkünse birdaha muhattap olma.

ilk yarıda gökdeniz in 2 pozisyonu (ki biri sadece kendi kişisel becerisi ile ortaya çıkmıştır..bu yüzden yarım dedim uzaktan çektiği ve direkten dönen şuta) dışında birtek pozisyon gösteremezsin..

futbolun içerisine girdiğin vakii mi ki, girmeyeceğim diyorsun???

son maçlardaki en iyi futbolun maç boyu rakibin kontrolü altındaki maçsa sana iyi futbollar dilerim...

tartışma kısmına gelince...
zaten şu başlığa yaptığın girişten sonra sakın benden önceki tartışma üslubunu bekleme... muhattab olmama konusunda hemfikirim... olursan alacağın karşılık asla ve asla dünki gibi olmayacak..

bakırköy e gidip bi hastaya sorarsan dünyanın tek akıllısı kendisidir.. ondan başka herkes delidir...

kusura bakma ama galiba sen futbolu bilmiyorsun galiba yeter be artik yeter .

bu arada lafı bana veya başkasına söylemişsin farketmez..
başlığa böyle br giriş yaptıktan sonra lafın herkese.. çünkü anket %90 da....

Enes Berfin
12.04.2007, 00:52
Yorumsuz!!!

Tolga Han
12.04.2007, 00:54
yeter bize çektirdiklerin defol git ziya...

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2007, 00:55
yoo bence yorum yapmalıydın...

derinden gelen ışıklardan bahset biraz.. somut dayanağı olmasa da aldığın feyz den falan....

insanlar bu kadar saçma sapan lafa tahammül ederek nezaketle cevaplar verecekler sana günlerce, sen son derece haklı açılmış başlığa şu cümlelerle giriş yapacaksın..

yok öyle yağma...

cableTS
12.04.2007, 01:00
gitmelide yalnız gitmemeli

Enes Berfin
12.04.2007, 01:01
Bak ben yine alt'dan almaya calisiyorum ama sen tartismayi sürekli uzatmaya gayret etme cabasindasin sanki, benim yorumlarima hakaret etme ve yanlis oldugunada inkar etme, yorumunu yap deki bana göre söle söle söledir de.

Ben o senin sordugun soruyu cevaplamistim.

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2007, 01:04
ya nerden alırsan al bu saatten sonra farketmez...

derinlerden gelen ilahi feyz ve ışıklara yorum denmiyor bizim orada...

sbay
12.04.2007, 01:11
hayır tabikide

Barış Bağcıoğlu
12.04.2007, 01:15
Ana Sayfadakİ Ankete Kiziyordum İyİkİ Yenİsİ Geldİ
İnaniyorumkİ HİÇ Bİr Ts Lİ BÖle BŞr Hoca İstemez ÇÜnkÜ Yenİlse Bİle Oynayarak Saldirarak Yenİlen Şereflİ Bİr Ts İster Korkak Ve BeleŞÇİ Bİr Ts İstemez

karatasof
12.04.2007, 01:16
ZD futbol fukarası bir adamken,futbolda devrim yapmış bir kentin evlatları ona kurtarıcı diye sarılmışlarsa zaten davayı baştan kaybetmiş oluyoruz.Bence TS'da oynamış kanı kalbi TS için atan birileri bulunamıyorsa biz bu ligde varız demenin anlamı yok demektir.Bizimde bir Konya'dan bir Sıvas'tan farkımız kalmamıştır.Öncelikle yerli bulunacaksa bu TS'lu olmalıdır.Yoksa ZD gibi İstanbul çıkmalarıyla bir yere varamazsınız olmaz.Her ne kadar bu adam ben bu yörenin çocuğuyum desede bunlar PALAVRA'dır.Değilmiki benim futbolcum olan Serdar Bali bile iki sezon top oynadığı bjk için TS olmadığı yerde benim takımım bjk'dır diyebiliyorken siz ZD gibi birinden gerçek manada TS'lu olmasını bekleyemezsiniz.Ki bunun böyle olmadığını daha önce bize ispatlamış bir adamdır.
O sebeple sonuç olarak ben TS'un yerli bir TD yerine otoriter bir yabancı ile anlaşılmasını ve daha şimdiden takımı inceleyip gelecek yılın transferlerini yapması gerektiğine inanıyorum.

KUTADGU
12.04.2007, 01:31
ilk günün bilançosu

Başarı ve İstikrar İçin Devam Edilmeli. http://forum.bordomavi.net/images/polls/bar2-l.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar2.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar2-r.gif 20 (http://forum.bordomavi.net/poll.php?do=showresults&pollid=88)11,11%Kesinlikle Devam Edilmemeli. http://forum.bordomavi.net/images/polls/bar3-l.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar3.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar3-r.gif 161 (http://forum.bordomavi.net/poll.php?do=showresults&pollid=88)89,44%

181 oy
hiç fena değil

BMN gücünü gösteriyor.........

antagonist
12.04.2007, 01:34
Ne günü hocam,daha 6 saat geçti :)

karatasof
12.04.2007, 01:35
Bülent KORKMAZ 1 - 0 Ziya KORKAR

Adem Erdoğan
12.04.2007, 01:38
Bu 20kişi acaba neye dayanarak verdi oylarını.Skor taraftarlarımı yoksa.Bu adamla devam edilirse büyük takımlıktan istifa edilmiş demektir.

Rasim YILMAZ
12.04.2007, 01:48
Yaz Yaz nereye kadar ki? Hala kovmadılar!!
Saat 01:40 rahat uyu Nuri Paşa..

Nuri ... + Ziya .... Trabzonumun yakasından düştüğü gün (ki biz silkelemezsek yakamızdan düşecekleri yok) Trabzonsporumuzun 2. kuruluş günüdür.... Kurtuluş günüdür..

Artık ikisindende tiksinmeye başladım....

fteotdgs
12.04.2007, 02:29
Boyle (bilmem kacinci defa)korkakca oynayarak kaybedilmis boylesine onemli bir mactan sonra bile Ziya Dogan kalsin diyenler %10'u geciyorsa bu forumda sozum bitmistir benim. Kimbilir ortalama taraftar nasil dusunuyordur o zaman? Bitmis bu takim, bu camia biz hala yazip ciziyoruz burada. Bir uyusam, hic uyanmasam sonra bir hayirsever Trabzonspor'um bu yonetimden ve Ziya Dogan'dan kurtuldugunda beni uyandirsa....

Talat YAVUZ
12.04.2007, 02:30
Her bir yazdığın bir kenara da arkadaşım ne entrikası? ne diyorsun sen yahu! Ziya DOĞAN'a istifa diyen bizler entrikacı mıyız şimdi Lailaheillallah... Sanki Ziya DOĞAN'a istifa diyenler İstanbul taraftarıda birde bizlere entrikacı yaftasını yapıştırıp entrikacıların entrikasına gelmeyin diye akıl veriyorsun!
dostum entirkayı bızım forum uyeleri değil dışardan yapıldıgını sölemeye çalışıyorum onu da es geç ziya doganın gitmesi hiç bişeye çözüm değil...BENCE

Emrah Ayar
12.04.2007, 02:58
Ziya Doğan'ın gitmesi demek en azından klübede oturmaması gereken futbulcuların sahaya çıkması, bu da en azından biraz daha iyi bir durumda olmamız anlamına geliyor. He derseniz ki sonradan giriyorlar da ne oluyor. O zaman da derim ki oyunun başında girip çok değil bir kaç hafta bu şekilde oynasınlar farkı görelim. Hani hiçbir kaybımız da olmaz. Şimdiye kadar pek göremedik. Görecek gibi de değiliz. Görebilmemiz içinde Ziya Doğan'ın istifası gerekiyor.

Uğurtan
12.04.2007, 03:56
Tam 10 Sayfa yorum okudum söylenenleri, serzenişleri...Değişmeyen sadece Trabzonsporumuzun hali değil...Taraftarın verdiği tepkilerde aynı..Biraz geçmişe gidelim..
Ziya Doğan devre arası geliyor ve Trabzonspor'u neredeyse Şampiyon yapıcakken sadece T.Kupası ve Lig 2. liği ile yetiniliyor...Oysa o sene gerçekten bir kaos senesiydi dimi? Yönetim boşluğu kulüp dışında mafya vari olaylar..Ahmet Ağaoğlu'nun aday olmasının engellenmesi v.s..
O dönem tüm taraftarlar neredeyse taptılar bu zat-ı muhtereme..Hiç bakmadılar oynanan futbola?Skor taraftarlığı bu olsa gerek..
Sonra anlamsız şekilde çekti gitti..Bizden biri vede kariyerinde parıl parıl parlayan bir altın kemerle geldi Doğunun Güneşi...İyi futbol oynadık belki Ziya'dan daha az puan topladık..Olsun iyi top oynadık 2. olduk..Noldu?
Şenol'a da laf dediler..Hoca falan değil bu..Asın gitsin dediler..Gitti...General geldi..5. hafta ona da gitsinn diye bağırdılar..Gitti..
Sonra Lazoroni geldi -Büyük bir soru işareti ile- Dayanamadı 2. haftada istifa dedik..O da gitti..Büyük çoğunluk -%80 di galiba Ziya Doğan- dedi..Geldi..Adam gibi adam dönmüştü..Noldu? Değişen neydi? Yine istifa sesleri bağırılıyor bugün..Hatta daha ileriye hakaretlerle..

Arkadaşlar biri gidiyor biri geliyor..Başarı olmadıkça herkese git diyorsunuz! Başarı varken Ziya'ya korkak futbol oynatıyosun bize yakışmıyor kim dedi?

Ben oyumu verdim: İstikrar için devam Açıkçada söylüyorum..Trabzonspor artık senede 3 hoca 2 yönetim değişen bir kulüp olmamalı!

Not:Gönlümde yatan aslanlar imzamda saklı..Kimseye bir sempatim yoktur..Ziya'ya %80 gelsin diye oy verilirken ben gelmesin diyordum...

ErtuGrul
12.04.2007, 07:46
Bay ziya icin yetersiz kelimesini kullanmak `bile yetersiz..bugunden itibaren takimla iliskisi kesilmeli..

ibzolist
12.04.2007, 08:02
sanırım ana sayfadan oy vermeye benzemiyor.hezimet görüyorum.

kesinlikle hayır

Resul Çelenk
12.04.2007, 08:03
kesinlikle hayır.

^^kaplan^^
12.04.2007, 08:55
Kesinlikle hayırrrrrrrrrrrrr. futboldan anlamaya teknik direktöre futboldan anlamayan başkana kesinlikle hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Naim
12.04.2007, 09:17
Bülent KORKMAZ 1 - 0 Ziya KORKAR

Süper Bir Başlık Mükemmel Bir Zeka
Tebrik Ederim

bordoylamavi
12.04.2007, 09:32
ya bu yönetim olduktan sonra kim gelirse gelsin ziya yı bırak alex ferguson gelsin yine bişi olmaz bu yönetimin getireceği her teknik direktör boş çıkacak

TSelif
12.04.2007, 09:37
Başta Albayrak olmak üzere çoğu gitmeli . TD ve yönetim olmadan bu takım çok daha iyi oynar :mad:

melrok
12.04.2007, 09:37
bende oyumu kullandım, gelmesi hata olan bi insanla devam etmenin anlamı yok,
futbol seyir işi, defans yaparsın ama yırtıcı atakların olur hem defans sırasında hemde atak durumunda karşı takımı zor duruma düşürürsün. ziya doğan bunları yapacak kapasitede değil.
takım iyi oynasa ve şu anda bu durumda olsa çoğunluk istikrardan yana olurdu, gelin görünki takım umut vermiyor, zevk vermiyor.
lütfen ziya istifa