PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Dergisi | Nisan - Sayı:43

macka61
08.04.2007, 12:28
arkadaşlar dergimizin nisan sayısı çıktı arkalı önlü olmak üzere umut bulut ve tolga zengin posteri hediyeside mevcuttur Trabzonsporumuz için dergimizi alalım

Özge
08.04.2007, 12:52
Poster vermeleri çok iyi olmuş en kısa zamanda alıcam:)

Burçak
08.04.2007, 18:30
bakalım bayilere nezaman gelir. 10 gün bekleriz artık

CeSS
09.04.2007, 09:24
Bu ay dergi çok erken geldi. Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler .

Dergiden notlar :

- Tolga ve Umut'un Ktü TS ziyareti
- Ankarada fuarda standimizi ziyaret edip değerli görüşlerini bizlerle paylaşan Sayın Muzaffer Ermiş Röportajı.
- Hüseyin Avni Aker Kimdir ?
- Konyadaki maçta çekilmiş bir kare . Bizlerden kimler var : denizci61 , trapezus61, myrat aydin, kaleönü , ıbelin eyüphan, pacos , ilk anda gözüme çarpanlar.
- Sizin köşeniz taraftar resimleri bölümndede , oğlumun (oflumelih'in) bir resmi var.

Faik Yılmaz
09.04.2007, 09:30
dergimizim trajının artırılması geniş kitlelere ulaştırlması çok önemlidir... düşünsenize 100 bin satan bir dergi aylık aşağı yukarı 1 milyon dolar gelir demek ( 500 bin ytl direk satıştan , reklam + içindeki orjinal ürün kampanyalarının reklamı vs.) buda çok önemli bir gelir kaynağı. kurumşallaşma diyoruz işte bize çok güzel bir gelir kaynağı.....

CeSS
09.04.2007, 09:43
Çok doğru Faik ,

Bu yüzden dergimize abone olma konusunda özen göstermeliyiz. Abone olunca avantajlarimiz ne olacak ;

* Dergiyi arama zorunda kalmayacaksiniz. Her düzenli olarak dergi elinize gececek.

* Normal satiş fiyati 5 YTL olan dergimizin 1 yıllık fiyatı : 60 YTL yi buluyor. Ama abone olursaniz bu rakam 50 YTL'ye , birde kulüp üyesi iseniz 45 YTL'ye geriliyor. POsta masraflarida dahil. Yani dergiye 3,75 YTL ye sahip oluyorsunuz.

* Şuan sitemizde kulüp üyemiz kadar dergi abonemiz olduğunu sanmiyorum ve bu rakamın artirilmasi konusunda çalişmalara bir an önce başlamaliyiz.

frango
09.04.2007, 09:49
erkan abi haklısın ama bi konuda sana katılamayacağım.
dergiyi arama zorunda kalmayacaksınız.her ay düzenli olarak dergi elinize gelecek demişsin ama mart ayı dergisi nisan ayının ilk haftası ancak bana ulaştı bu konuda gereken hassasiyeti göstermediklerini düşünüyorum...

Faik Yılmaz
09.04.2007, 09:54
dergimizin aylık satışı 10 bin....

abone olanlar ise sadece bin kişi bildiğim kadarı ile....

bu sayıyı çok miktarda artırmalıyız.. ama abey ben abone olma taraftarı değilim. çünkü abonelerin her zaman geç geliyor dergisi... hem bayiden gidip alınca daha çok hoşuma gidiyor..

bu ay bir organizasyona dergiler için yapalım.. dergyi alan herlkes adınmı yazdırsın.... bütün bayilerde 1 tek dergimiz kalmasın....

CeSS
09.04.2007, 10:00
@frango

Bu konuda haklisin. Dergi dağitimina özen gösterilmemesinin , (aslinda dergiye özen gösterilmemesinin) sebebi olarak yönetimi görüyorum.

Editörümüz Sayın Atillla Alp Bölükbaşı ve çoğunluğumuzun tanidiği Aytekin'in (aytex), çalişmalari inkar edilemez. Çok daha iyi şeylere imza atacaklarinada inancim sonsuz.

Birde Global kargo sorunu var biliyorsunuz. Sanirim oda yerine oturdu artik. Bu ay dergi ayin 7 sinde geldi. İnşallah böyle devam eder.

@Faik

Trabzonda dergiyi herhangi bir gazete bayisinden bulabiliyorsunuz. Ama dişarda bu mümkün degil . Bu yüzden özellikle gurbetteki arkadaşlarimizin abone olmasinda fayda var...

Düşüncende güzel ,Evet bu ay böyle bir kampanya başlatabiliriz :

Tüm dergilerimizi bitirelim bayilerde...

Faik Yılmaz
09.04.2007, 10:03
Erkan Abi...
evet gurbetteki arkadaşlar için abonelik en iyi çözüm.... orda sorunlar olabilir.... ( gerçi buraya Trabzonada pek erken gelmiyor ama inşallah kısa zamanda aşılır bu sorun :) )

Atilla Bey burada yazdıkalrımı dikkate alan birisi... zaman zaman okuyup büyük bir nezaketle eleştirilemizide cevaplandırıyor sağolsun.. O da bizim için bi şans....

Naim
09.04.2007, 12:09
Hayret Nisan Dergim Bugun Geldi
Elime Bir Makas alıp İlk Sayfayı Temizledikten sonra okumaya başlayacağım.

Bu arada Erdinç Yavuz a 38. sayfada röportaj veren Editöryal ekibe sonsuz Şükran Sunuyorum(!)
Aferin!!

frango
09.04.2007, 12:14
Elime Bir Makas alıp İlk Sayfayı Temizledikten sonra okumaya başlayacağım

yok yok inanmam naim bu kadar erken gelemez bu dergi demekki şikayetleri dikkate alıyolar bazen ama bakalım benımkısı ne zaman gelecek mart ayı nisanda geldi nisan ayı umarım bu ay içerisinde gelir...

merak ettim ilk sayfayı temizletecek ne var dıye:)

Gamze
09.04.2007, 12:23
merak ettim ilk sayfayı temizletecek ne var dıye:)

Nuri olabilir mi :)

ekrematik
09.04.2007, 12:26
evet mıllet posterde var ıcınde guzel valla

fındıkoğlu
09.04.2007, 12:26
evet benimde şimdi geldi dergi hayret yaaaaaaaaa.

Cengiz Çubukcu
09.04.2007, 12:28
İstanbula bugün geldiğine göre bana da 2 gün içinde gelir...ama dergi gazetecilere çoktan geldi, abonelerin dergilerini daha önce getirtmeyi çözemeyecekler herhalde..

Cengiz Çubukcu
09.04.2007, 16:10
Ne 2 günü dergi geldi bile, bu bir rekor inşallah daha iyi olacak...Orhan Kaynak'ın "keşke bjk'ye gitmeseydim " demesine bayıldım..

Faik Yılmaz
09.04.2007, 16:30
demekki düzelen bazı şeylerde varmış....

çok güzel çok güzel....

serzenişlerimizin dikkat alınası iyi bir adım....

Mustafa AYDIN
09.04.2007, 16:40
bu ay bir organizasyona dergiler için yapalım.. dergyi alan herlkes adınmı yazdırsın.... bütün bayilerde 1 tek dergimiz kalmasın....

Evet güzel bir düşünce en az 2000 tane sadece BMN üyeleri olarak bizler alalım,ve etrafımızdakileri almaya teşvik edelim.

Ben henüz almadım ama alındı bilin,gözüm hep bayide.

LazAnisT
09.04.2007, 17:34
dergimizin aylık satışı 10 bin....

abone olanlar ise sadece bin kişi bildiğim kadarı ile....

bu sayıyı çok miktarda artırmalıyız.. ama abey ben abone olma taraftarı değilim. çünkü abonelerin her zaman geç geliyor dergisi... hem bayiden gidip alınca daha çok hoşuma gidiyor..

Rakamları nerden aldığını bilmiyorum ama bende sana bir kaç rakam vereyim.dergi 5000 adet basılıyor ve bayi satışı 1000 e yakın yani 1000 değil bile.Üst üste 7 mağlubiyet aldığımız zaman bir ara bayii satışı 450 civarına bile düştü.Dergi İstanbul dayken bayii satışı 4500-5000 civarındaydı.Abone sayısını size söylemeyeyim çünkü inanılır gibi değil.
Onun için Atilla bey dergiyi eleştirenleri eleştireceğine rakamlara bakıp şapkayı önüne koysun bence.

#10 Fietra
09.04.2007, 23:41
Dergi zamanında elimize ulaştı.İlk öncelikle bunu söylemek gerekir.Onun dışında Erdinç Yavuz'la kaçıncı röportajımız bu,ben sayısını bilmiyorum.Posterler güzel değil ve bundan önce aldığım dergilerin posterlerinde hiç "Trabzonspor Dergisi'nin Hediyesidir." türevi ifadelere rastlamadım.

ertekin61
10.04.2007, 01:26
derginin bu ay erken çıkması sevindirici demek bazen isteyince oluyormuş bazı şeyler

Hüseyin Çümen
10.04.2007, 02:55
2 tane güzel poster için almak lazım dergimizi

Faik Yılmaz
10.04.2007, 08:20
Rakamları nerden aldığını bilmiyorum ama bende sana bir kaç rakam vereyim.dergi 5000 adet basılıyor ve bayi satışı 1000 e yakın yani 1000 değil bile.Üst üste 7 mağlubiyet aldığımız zaman bir ara bayii satışı 450 civarına bile düştü.Dergi İstanbul dayken bayii satışı 4500-5000 civarındaydı.Abone sayısını size söylemeyeyim çünkü inanılır gibi değil.
Onun için Atilla bey dergiyi eleştirenleri eleştireceğine rakamlara bakıp şapkayı önüne koysun bence.

olabilir arkadaşım.. ilk çıktığı zaman dergimiz 20 bin civarında tiraja sahipti. ancak çeşitli nedenlerle gitgide düştü maalesef. benim rakamların bir kaç ay öncesine aitti. bir yerden okumuştum. demekki daha çok çalışmamız lazım....

diğer yerlerde ahkam kesen bazı arkadaşlarımızı dergi konusundada duyarlı oolmalarını istiyorum.....

Naim
10.04.2007, 10:44
Elime Bir Makas alıp İlk Sayfayı Temizledikten sonra okumaya başlayacağım.

Bu arada Erdinç Yavuz a 38. sayfada röportaj veren Editöryal ekibe sonsuz Şükran Sunuyorum(!)
Aferin!!

Takimimizin basarili defans oyuncusu Erdinç Yavuz Trabzonspor Dergisi'nin nisan sayisinda yer alan röportajinda, "Sampiyonluk görerek futbolu birakmak istiyorum. Trabzon benim memleketim gibi oldu. Sakarya'da geçen 3 ayda Trabzon'u çok özledim. Futbolu biraktiktan sonra Kayseri'ye yerlesmeyi düsünüyordum ancak burayi bu kadar çok severken ne yapacagimi sasirdim" dedi.

Dergimizin bayilerde yer alan nisan sayisinda ayrica yönetim kurulu üyemiz Muzaffer Ermis, basketbol takimizin 2.14'lük dev transferi Vedat Koruk'la yapilan röportajlar, Aston Villa Fatihi Orhan Kaynak, Trabzonspor Tarihi, Ay-Yildiz'in hizmetindeki efsane oyuncular, havuzun altin prensesleri ve daha bir çok çarpici dosyayla mart ayinda oynanan müsabakalarin hikayeleri yer aldi.

5 YTL'den bayilerde satisa sunulan Trabzonspor Dergisi, dopdolu içerigiyle nisan sayisiyla da okuyucularin ellerinden düsmeyecek.

TRABZONSPOR DERGISI'NE ONLINE ABONE OLMAK IÇIN TIKLAYINIZ

Böyle Bir Mail Geldi Kulubden
Kesinlikle Eminim Artık Benim inadıma yapılıyor Bu işler :(

LazAnisT
10.04.2007, 10:48
Evet benimde dergim gelmiş.Bunu bmn nin başarısı olarak algılayabiliriz.Bu ayki dergi erdinç ve yönetici röportajı haricinde fena değildi.Erdinçin bu dergiye kapak olmaması gerekir.İnşallah ilerde bu yöneticilerden de erdinç zihniyeti futbolculardanda kurtarırız.Bilmiyorum bendenmi kaynaklanıyor ama dergide öğrencilerin gözlerindeki o ışığı görünce bir başka keyif alıyorum.Fakat şuda bir gerçekki Trabzonda ki potansiyel sınırlıdır.Bunun için mutlaka Trabzon dışındanda dergiye destek verilmesi gerekir.Birde mağlup olduğumuz maçları bize tekrar tekrar hatırlatılmasında ne fayda var bilmiyorum.

Külünkoğlu
10.04.2007, 11:11
"Hüseyin Avni Aker kimdir" ve Ali Özbak'ın kaleminden "İlk Yıllar" doyurucu ve güzel olmuş.

Maçlar sayfasında gs maçındaki taraftarımızı beğenmemişler anlaşılan, maç sayfalarına koydukları taraftar resimleri bu sayfada yok. Erdinç röportajları hakikaten baygınlık veriyor. Bu işin sırası şartı şurtu yok mudur ?

Badaloğlu
10.04.2007, 12:21
Aynı futbolcular ile 2.sefer yapılan röportajlara şaşmamak gerekiyor.Malum, derginin editöründen çalışanına birçok kişi değişti.Eski dergi çalışanlarından pek fazla kalan olmadı.O yüzden, yeni kadro eski dergilerden bi haber olduğu için böyle bir röportaj olayına girmişller anlaşılan:D

Ya da Erdinç'i, Sakarya'dan yeni transfer diye bize yutturuyorlar :D :D

Bu arada hep eleştiri yapacak değilizya!bir alkışta zamanında dergilerin abonelere ulaşması konusunda gösterilen hassasiyete koca bir :alkış: :alkış:

Gürkan
10.04.2007, 12:28
Bence erdinçe köşe versinler dergiden. her ay yazı yazsın.;)

erdinçle dobra dobra ,
erdinçle biz bize gibi bir isim olabilir köşesinin.

geçen aya göre derginin geliş zamanı iyi. daha iyi olur inşallah.

Atalay
10.04.2007, 14:27
evet gerçektende ayın 9 unda dergi elime ulaştı resmen rekor!! inşallah ayın dördünde beşindede gelgigini görürüz....içerik olarak hüseyin avni aker bölümünü çok sevdigimi söyleyebilirim...erdinç repötajıda artık baygınlık vermeye başladı...inşallah gün geçtikçe abone sayımızı artırırız çünkü bu sayılar bize yakışmıyor!!

LazAnisT
10.04.2007, 15:40
Derginin hep iyi şeylerinden bahsettik kötü şeyler yokmu?var hatta bence skandal olacak bir olay bile var bu ayki dergide.derginin 8-ve 9.sayfalarında sayın başkanımızın ve sayın valimizin resimleri var.resmin altındaki yazıyı aynen yazıyorum.^^Trabzon valiliğine yeni atanan NURİ OKUTAN,öğretmen okulunda okuduğu dönemde anadolu takımı olması nedeniyle Trabzonsporu tuttuğunu söyledi.Ve Trabzondaki ilk maçında KIZININ üstünde Trabzonspor montu vardı.Hoş geldiniz sayın OKUTAN!....^^Buraya kadar her şey normal gelebilir ama dergi editörlerimizin, valinin yanındaki küçük çocuğun kızı değilde Dünyada bile fair play ödülü almaya aday gösterilen, Milliyet gazetesinden yılın fair play ödülünü alan TRABZONSPOR ATLETİZM TAKIMININ LİSANSLI KOŞUCUSU HİLAL COŞKUNER olduğunu nasıl atlarlar anlam veremiyorum.Bu olay benim çalıştığım müessesede olsaydı derginin yazı işleri sorumlusundan genel yayın yönetmenine kadar hepsinin işine son verilirdi.Sakın bir daha biz dergi çıkartıyoruz demesinler.

Emorfo
10.04.2007, 15:44
Bu ayki dergi daha bir doyurucu gibi geldi bana. Hüseyin Avni Aker kimdir? Bölümü gerçekten güzel olmuş...

Berat
10.04.2007, 16:34
Orhan Kaynak'la röportaj yapan zihniyeti kınıyorum.

LazAnisT
10.04.2007, 16:36
Trabzon bir futbol fabrikasıdır

LazAnisT
10.04.2007, 16:38
Orhan Kaynak'la röportaj yapan zihniyeti kınıyorum.Orhan kaynak Trabzonsporu yüz üstü bırakıp gitmiştir.röportaj Yaptıysanda bari Ts forması giydirseler.sanki sarıyer li bir futbolcuyla röportaj yapıyorlar.

Külünkoğlu
10.04.2007, 16:56
Süleyman doğru söylüyorsun bu affedilir hata değil.

Ben birde 11. sayfaya dikkat çekmek istiyorum bu sayfada amaçlanan nedir ?
"...Büyük takımsan büyük oynuyorsan.. ah bir de gol gelse kimbilir ne değişecek futbolun cilvesi işte."

Ben bu ay değil bu sezon Trabzon'un büyük oynayıp da mağlup olduğu berabere kaldığı bir maç göremedim. Bilakis kendi sahamızda gol pozisyonuna bile giremeden maç bitirdik. Puan kayıplarına ağlamaklı bir mazeret inlemesi ile topa ve futbolun cilvesine kabahat bulmak hangi mantığa sığar ?

Cengiz Çubukcu
10.04.2007, 16:57
Orhan kaynak Trabzonsporu yüz üstü bırakıp gitmiştir.röportaj Yaptıysanda bari Ts forması giydirseler.sanki sarıyer li bir futbolcuyla röportaj yapıyorlar.

bu adamda ne var bilmiyorum 2 sene önce de sebattayken röportaj yapmışlardı..

tigin
10.04.2007, 19:57
Derginin ilk defa erkenden elime ulaşmasında katkısı olan herkese teşekkürler.
ironi değil hala şaşkınım.

Emorfo
13.04.2007, 01:53
Bilmiyorum diğer takımların dergilerine bakıyor musunuz. Bizim dergi ile kıyaslayınca baya kötü bir dergiye sahibiz. Ankaraspor'un dergisi baya hoşuma gitti hemen hemen her ay okuyorum. Belediyenin malı deniz yemeyen keriz midir bilmiyorum ama adamlar dergi yapıyor, kalite var kendini belli ediyor. Trabzonspor dergisi çok daha kaliteli göze daha çok hitap eden daha okunası daha seçici daha farklı olmak zorunda.

Külünkoğlu
13.04.2007, 08:40
Mayıs sayısını doğa, manzara, börtü böcek, egzantrik resimlerle doldursunlar bari.
Futbol adına birşeyimiz yok çünkü.

Erbay
13.04.2007, 16:21
Dergiyi beğendim desem yalan olur.Maç bölümlerimde hiç ayrıntı yok.Kadroların rengi her ay düzenli olarak karışıyor.Kalecimiz bir maç siyah beyaz bir maç başka renk.Kimse kontrol etmiyor dergiyi herhalde.

Faik Yılmaz
13.04.2007, 16:26
Mayıs sayısını doğa, manzara, börtü böcek, egzantrik resimlerle doldursunlar bari.
Futbol adına birşeyimiz yok çünkü.

abey şimdiye kadar açıklanan stadyum projeleri ile de dolar bir dergi.... :)

CeSS
13.04.2007, 17:58
Düzeltmedir :

Bugün üzücü bir haber aldım. Aytekin (Aytex) ile görüştük bugün. Trabzonspor dergisinde artik herhangi bir görevinin olmadigini , bizler gibi okuyucu oldugunu söyledi.

Sevgili Aytekinimizi ilerleyen günlerde yine Trabzonspor için çalişirken görmek istiyoruz. Bu kararinda kendisi için hayirli olmasini temenni ediyorum.

Cengiz Çubukcu
13.04.2007, 18:05
Tüh ya, ben de çok üzüldüm Aytekin Bey derginin ilk günlerinden bu yana görevli değilmiydi? niye ayrılmış ki?

KUTADGU
16.04.2007, 14:55
benim dergim hala elime ulaşmadı

dört gözle bekliyorum......

Naim
16.04.2007, 21:22
benim dergim hala elime ulaşmadı

dört gözle bekliyorum......

eee ne zamandır kısmet olmadı ama çok şükür en sonunda abone oldum..
Ankaraya her gelimde almaya çalışırdım dergiyi bazen bulamaz üzülürdüm..

artık en azından bulamadım diye bir üzüntüm olmaz..

geçte gelse hani...

Kardeşim Sen başından Lades Olmuşsun :D
Hiç Trabzonspor Dergisi için Geçte Gelse olur denirmi
Bunu duyan ekip Sana hiç dergi Gönderirmi
Sen Nasıl Muhasebecisin :)

Berat
16.04.2007, 22:16
Tüh ya, ben de çok üzüldüm Aytekin Bey derginin ilk günlerinden bu yana görevli değilmiydi? niye ayrılmış ki?

Ajansspor'da doğruları yazıyor diye Nuri Bey rahatsız olmuş :)

Mustafa Önal
16.04.2007, 22:26
dergiyi cumartesi günü üsküdarda aldım. arkadaşlarla sahilde otururken bir baktım derginin sonuna gelmişim. arkadaşlarda baktı inceledi dergiyi futbolla biraz alakaları olmamalrına rağmen. beni en çok güldüren tarafı HÜSEYİN AVNİ AKER le ilgili anıların anlatıldığı bölüm.

birde şampiyonluk öyküsü çok kayda değer bir bölümdü. özellikle bir sezonda kendi evimizde gol yememeişiz 2 li puan sisteminde rekor kırmışız.

KUTADGU
18.04.2007, 22:29
Kardeşim Sen başından Lades Olmuşsun :D
Hiç Trabzonspor Dergisi için Geçte Gelse olur denirmi
Bunu duyan ekip Sana hiç dergi Gönderirmi
Sen Nasıl Muhasebecisin :)

bekleriz naimim yine bekleriz....

ettik bir kusur, yakalanacağımızı düşünmedik...

ve hala bekliyoruz.............

Murat61
19.04.2007, 15:48
dergiyi bugun aldim yalniz benden baska birinin dikkatini cektimi bilmiyorum ama posterin umut tarafinda gs li biri var pek kimse bu poster isine dikkat etmiyor heralde

POYRAZ
20.04.2007, 20:54
Ben gecen sene Türkiye'ye gittigim zaman Trabzonspor dergisi almistim. Oldukca kaliteli kagida basilmis cesitli haberler vs. cok güzel görünüyordu. Ciddi sekilde üye olmayi düsünüyorum Trabzonspor dergisine.

jefferson61sefa
20.04.2007, 23:19
ilk çıktığında hep alıyordum hep alıyprdum artık 2 ayda 1 3 ayda 1 falan

CeSS
24.04.2007, 17:01
Bugün Kulüpten aradılar. Kulübe üyesiniz , dergimizede üye olurmusunuz diye. Dergiyede üyeyim zaten dedim.

Sanıyorum tüm kulüp üyelerini arayip dergiye abone olmaları konusunda ikna etmeye çalişiyorlar.

Geç kalinmiş bir uygulama olmakla beraber ,destekledigim bir olay.

Lütfen herkes dergimizede abone olma konusunda azami özeni göstersin...

FcTRABZONSPOR
25.04.2007, 12:17
Dergimiz gerçekten ciddi ve kaliteli oluyo hakkını veriyolar yani...Ama ben her ay Futbolcu posterleri vermesi istiyorum...Değişik bir posterler mesela güzel olur.

Naim
08.05.2007, 14:11
Dergi abonesi olana Bursaspor maç bileti

Pazarlama Departmanımız tarafından başlatılan kampanyaya göre dergimize abone olan taraftarlarımıza önümüzdeki hafta H.Avni Aker Stadı'nda oynanacak olan Bursaspor maçı için ücretsiz bilet verilecek.

Buna göre 08-17 Mayıs tarihlerinde dergi aboneliğini başlatan taraftarlarımız Maraton Özel Tribünü biletine hak kazanacaklar.

Dergimize abone olmak isteyen taraftarlarımız Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin 0462 325 09 67 numaralı telefonundan Pazarlama Birimimize ulaşabilirler.

:D

Burçak
08.05.2007, 16:51
yönetime kızıp dergi almamak yanlış olur. bu yönetim gidecek gerçek Trabzonsporda mutlaka esecek. Dergimize sahip çıkmak zorundayız. bide 10 sene sonrasını düşünün. dev bi arşiv gibi. ;)

POYRAZ
08.05.2007, 17:48
yönetime kızıp dergi almamak yanlış olur. bu yönetim gidecek gerçek Trabzonsporda mutlaka esecek. Dergimize sahip çıkmak zorundayız. bide 10 sene sonrasını düşünün. dev bi arşiv gibi. ;)
Evet, 10 - 15 yil sonra o dergiler altin olur altin.

agahozlu
08.05.2007, 19:48
bugun 8 mayıs.8 gündür günde ortalama 2 bayiye dergiyi soruyorum cevap yok.Sormaya devam edeceğiz inşallah gelir....

Emre B.
08.05.2007, 21:38
Oturduğum yere 1 kere mi dergi gelmez kardeşim.