PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pilot Takım l 1461 Trabzon | 2. Lig B 3. Grup

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Erkan SUİÇMEZ
07.08.2008, 13:32
samsunspor 1-0 karadenizspor
saol kardeşim.hiçbir yerde bulamamıştım skoru.iyi oynanmışmıyız,göze batan oyuncular varmıymış bilgin varmı?

Emo91
07.08.2008, 14:19
bence bu takima gercekden yetenekli oyuncular sokulmali..... mesala kadir keles... ersun hoca onu a kadroya aldi ama sans bulmasi bundan sonra cok ama cok zor....

olmadi baska takima kiraliyalim, ama cok yetenekli, bize gelecekde yarari olucakdir

Kadir
07.08.2008, 14:20
bence bu takima gercekden yetenekli oyuncular sokulmali..... mesala kadir keles... ersun hoca onu a kadroya aldi ama sans bulmasi bundan sonra cok ama cok zor....

olmadi baska takima kiraliyalim, ama cok yetenekli, bize gelecekde yarari olucakdir

Antep Belediye'ye transfer oldu galiba. Kiralık mı kiralık değil mi bilmiyorum .

Emo91
07.08.2008, 14:21
vay, hic haberim yokdu, bilgi icin saol renkdas!

ayrica karadenizsporun skorlari, bilgileri...böyle seyler nerden okunabilir

Semih
08.08.2008, 09:37
bir diğer takımımız, manevi kardeşimiz drogheda united eleme maçlarında dinamo kiev'e elendi:(

Ömer TOPAL
08.08.2008, 12:05
bu gün karadenizspor-samsunspor maçı var.....saat 18:00

Remzi
08.08.2008, 12:05
bu gün karadenizspor-samsunspor maçı var.....

oynandı diye biliyorum.Geçenlerde skoru yazmışlardı buraya..

bkandil
08.08.2008, 12:28
oynandı diye biliyorum.Geçenlerde skoru yazmışlardı buraya..

Sanırım kamp yerinde başka takım olmadığından :) bugün tekrar samsunspor ile maç yapacaklar. hatta iddaa programına bile eklemişler maçı :D

ERTUĞRUL61
08.08.2008, 14:55
gelecegin milli takımını kuruyoruz

Anıl C
08.08.2008, 15:17
samsun 1-0 kazandı

Berk
08.08.2008, 16:13
Saat 18.00'da Samsunspor ile maçımız var!!

Semih
08.08.2008, 17:32
hayde uşaklar!

Uğurtan
08.08.2008, 17:32
Yine mi? :) Takip ederiz biyerden artıkın..

Uğurtan
08.08.2008, 18:11
Şu anda Karadenizspor 1-0 önde Samsunspor karşısında :)

Uğurtan
08.08.2008, 18:25
Maç 1-1 oldu..

ÖzGür Ayar
08.08.2008, 18:28
Maçkolikte takımın adı Karadeniz TRabzonspor olarak yazıyor. Böylesi göze daha hoş geliyor bence :)

Uğurtan
08.08.2008, 18:29
Farkettim bende Özgür evet güzel :)

ÖzGür Ayar
08.08.2008, 19:17
62. Dakikada attığımız golle 2-1 öne geçtik. Hedefimiz Eğirdir kupasını kazanmak :)

metinulusoy
08.08.2008, 19:19
maçkolikte hala değirmenderenin amblemi var.değiştirmeyi unutmuşlar.

Emre Bekar
08.08.2008, 19:48
trabzon karadenizspor samsunspor ile oynamış olduğu egirdir kupası maçında 2-2 berabere kaldı

Berat
08.08.2008, 20:53
Eğer bir sakatlık olmaz da oynarsa, Karadeniz Trabzonsporumuzun ilk haftaki rakibi Karsspor'un kaptanı çok yakın akrabam olur.. Buradan maça gidecek olan arkadaşlar, abime misafirperver davranırlarsa sevinirim.. Geri kalanına ne yaparsanız yapın da ona dokunmayın:o

ilhan
08.08.2008, 20:59
Berat Abi,

Öyle birşey dedinki sanki diğer futbolcuları sopalayacaklar :) Maça gidecek olanlar jest yapmak adına tribüne çağırırlar senin abini güzel hatrın için. :)

Uğurtan
09.08.2008, 01:26
Karadenizspor'da iyi yolda sanırım.. Nazar değmesin.. Artık Samsunsporla felan Karadenizspor ilgilensin ;)

LazAnisT
09.08.2008, 09:38
Eğer bir sakatlık olmaz da oynarsa, Karadeniz Trabzonsporumuzun ilk haftaki rakibi Karsspor'un kaptanı çok yakın akrabam olur.. Buradan maça gidecek olan arkadaşlar, abime misafirperver davranırlarsa sevinirim.. Geri kalanına ne yaparsanız yapın da ona dokunmayın:oAdam kayırmak ve ayırmak dinen caiz değil.Dayağı hakeden yer:)

TSKara61
09.08.2008, 09:59
Samsun'lan kac mac oynadik ya?

Uğurtan
10.08.2008, 02:05
2 maç oynadık ilki 0-1 Samsun lehine.. Diğeri 2-2 berabere bitti..

Ahmet Kuru
10.08.2008, 02:32
Yahu Karadenizspor u bir an önce 1.lige çıkarmak lazım...
Futbolcular 2.ligde oynamam diyorlar ve bundan sonrada her sene diyecekler muhtemelen...

Semih
10.08.2008, 22:57
çıkar zaten bir iki yıl içinde:)

bkandil
10.08.2008, 22:57
grubu çok zor görünmüyor, ama bank asya 1 lige çıkmak için şampiyonluk yetiyor mu?

Emo91
11.08.2008, 00:27
galiba ilk 3 girmeli.... ama bence burdan yildiz cikmasi daha önemli...

metinulusoy
11.08.2008, 00:28
grubu çok zor görünmüyor, ama bank asya 1 lige çıkmak için şampiyonluk yetiyor mu?

yetmiyor maalesef.ilk yarı grubu ilk 2 içinde bitirip 2. yarı yüükselme grubunda en kötü ihtimalle ilk 5 e girmesi gerekiyor.ama orda da ilk 2 ye girerse direk çıkıyor.yani epey zor.ama kadro iyi bence,bide takımdan gelecek olanlar var.

Emre7
11.08.2008, 00:48
bu takım şampiyonluk için değil ....
başarılı genç oyuncularımızı elimizde tutabilmek için kuruldu...
1. lige çıkamaz. (oftaş/hacettepe)
2. ligte (bank asyada ) görmek zevkli olacak ...

Selçuk Demircioğlu
12.08.2008, 20:29
Karşıyaka ile oynadığımız hazırlık maçını 1-0 kazandık...tebrikler ...

macka61
12.08.2008, 20:55
tebrikler pilot takım

Mustafa Hazıroğlu
12.08.2008, 21:06
Tebrikler pilot takıma ! Bu sene bank asyaya çıkarız !

Cafer Bulur
12.08.2008, 21:15
hazirlik maclarinda alinan sonuclar olumlu.
ancak bunu lig icin bir ölcü olarak kabul etmemek lazim.
bank asya ligi hedefi bu sezon icin zor görünüyor.olursa da tadindan yenmez.

bkandil
12.08.2008, 21:15
bu takım şampiyonluk için değil ....
başarılı genç oyuncularımızı elimizde tutabilmek için kuruldu...
1. lige çıkamaz. (oftaş/hacettepe)
2. ligte (bank asyada ) görmek zevkli olacak ...

1. ligin adı bank asya değil mi?
1.lig derken bank asya ligini kastetmiştim.
Futbolcu bank asya liginde oynarsa hem kendine daha fazla güvenir, hem de daha fazla göz önünde olur (en azından maç görüntüleri falan bulunabilir)

EmrahYalçınalp
12.08.2008, 23:43
Karadenizspor geçen sezon kırılma noktasına kadar "taş" gibi futbol oynayan takımın 6 üst düzey oyuncusundan 5 tanesini elinde tuttu. Trabzonspor'dan 5 topçu aldı. Dışarda top oynayan Trabzonspor'un alt yapısından yetişmiş birkaç futbolcuyu bünyesine kattı. Muhtemelen Trabzonspor'dan 1-2 topçu daha gelecek. Bundan sonra bile 1-2 topçu alınması ihtimali var. Bu durumda Bank Asya için bile yeterli sayılabilecek bir kadrodan bahsetmek mümkün.

Öte yandan Zafer Cansız'ın bu dönemde takımdan gönderilmesi hiç şık olmadı. Adam Trabzonspor'dan gelmiş, muhtemelen gergin ve sorunlu. Otur, konuş, derdini sor, ya da baştan gönder de kendine kulüp bulsun. Şimdi kimle konuşacak, anlaşacak...?

İhsan Derelioğlu'nun performansını merakla bekliyoruz.

Burçak
14.08.2008, 08:13
Karadenizspor Trabzonspor'u bekliyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5795/detail/Karadenizspor_Trabzonsporu_bekliyor.jpg

Bordo-Mavi-Beyazlılar, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’dan bugün veya yarın kendilerine verilecek futbolcular hakkındaki raporu bekliyor!
Isparta Davraz’ta yeni sezon hazırlıklarına çok güzel bir şekilde devam eden Trabzon Karadenizspor, Trabzonspor’dan gelecek futbolcuları bekliyor. Yapılan hazırlıklarda tüm eksikleri gözden geçiren ve bunları gidermeye çalışan Bordo-Mavi-Beyazlılar, kampın ardından birkaç futbolcu ile yollarını ayırmayı da planlıyor.

3 Oyuncu Bekleniyor

Bordo-Mavi-Beyazlılar’ın Trabzonspor’dan gelecek oyuncuları da beklediği belirtilirken, bu oyuncuların Trabzon’daki hazırlıklara katılacağı ifade edildi. Trabzonspor’dan en az 3 oyuncu bekleyen Bordo-Mavi-Beyazlılar, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’dan hangi futbolcuların kendilerine verileceği hakkındaki raporu bugün yarın almayı planlıyor

vaslat
15.08.2008, 19:42
Bu takım çok can yakar bu sene iki takım takip edeceğiz heyecanla

logitech
15.08.2008, 20:01
trabzonspor'un verdiği oyuncular yeterli olur. karadenizspordan bu sene bende çok şeyler bekliyorum.

Akif Gür
15.08.2008, 20:56
trabzonspor'un verdiği oyuncular yeterli olur. karadenizspordan bu sene bende çok şeyler bekliyorum.

katılıyorum ve yakın zamanda çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum

ÖzGür Ayar
15.08.2008, 21:11
Dün karşıyakaya 2-1 yenildiler. Nasıl oynadılar bilmiyoruz ama 4 maçta aldıkları skorlara bakarsak bank asya ligine çıkmak için en büyük favorilerden biriyiz.

Cihan Catli
15.08.2008, 21:14
çift maç usulüydü karşıyaka maçı.ilk maçı 1-0 almıştık.

HALİT KARAKAŞ
16.08.2008, 07:48
Karadeniz arayışta

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5884/detail/Karadeniz_arayista.jpg

Başkan Fikret Yavuz Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ile Bayram için görüştüklerini söyledi
Trabzon Karadenizspor çalışmalarını Isparta Davraz’da sürdürürken transfer çalışmalarına da devam ediyor. Dün akşam kamp yaptıkları otelin sahasında Karşıyakaspor ile karşılaşan Bordo- Beyaz mavililer 91.dakikada yedikleri golle sahadan mağlup ayrıldılar. Başkan Fikret Yavuz Pazar günü kampın sona ereceğini belirterek” Çalışmalarımızı Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde yapacağız. Perşembe günü (21 Ağustosta) Rizespor ile bir hazırlık maçı oynayacağız. İyi bir kadromuz var. Yönetim olarak hem teknik heyetimize hem de futbolcularımıza güveniyoruz. Hedefimiz bu sene şampiyon olup Aya Bank ligine çıkmaktır” dedi

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın gidecekler ve kalacaklar için Brugge maçından sonra yönetime verecek olduğu raporu bekleyen Karadenizspor yönetim kurulu Kayserispor'un genç futbolcuyu Bayrama talip oldu. Başkan Fikret Yavuz Kayserispor'un Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ve Genel Manejeri Süleyman Hurma ile Bayram için görüşme yaptıklarını bu oyuncuyu kiralık olarak kendilerinden istediklerini söyledi. Yavuz Kayserispor teknik heyetinin bugün veya yarın bu konuda kendilerine bir bilgi vereceğini söyledi. Öte yandan Trabzonspor A takım kadrosunda yer alan Fatih, Sami, Eren ve kaleci Yakup'un Karadenizspor'a verileceği öğrenildi. Başkan Fikret Yavuz bu futbolcuların Karadenizspor'da oynayacaklarını açıkladı

vaslat
16.08.2008, 12:10
bence bank asyaya kesin çıkarlar ve bu ligede biraz heyecan gelmiş olur

KemaL_Ts
16.08.2008, 13:25
bencede cikarlar... Trabzonsporun gönderdigi futbolcular kötü olamaz! :)... hepsi genc ve kendini kanitlamak isteyecektir.

Birtan Karaman
18.08.2008, 14:51
Karadenizspor'da çalışmalar başlıyor
Gelecek sezon 2.Lig B kategorisinde mücadele edecek olan Trabzon Karadenizspor çalışmalarına yarın başlıyor. Çalışmalarını ise Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde gerçekleştirecek olan bordo mavililerde hala Trabzonspor'dan gelecek olan futbolcuların belirsizliğini koruması ise can sıkıyor.

HALİT KARAKAŞ
20.08.2008, 06:38
Karadeniz rüzgarı esecek

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n7000/n6040/detail/Karadeniz_ruzgari_esecek.jpg

Hazırlıklarını Isparta Davraz’da tamamlayan Mavi-Beyazlılar, bugün Haluk Ulusoy Tesislerinde çalışmalarına başlayacak.
TFF İkinci Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grup takımlarından Karadenizspor ikinci etap kampı olan Isparta Davraz'daki çalışmalarını tamamlayarak Pazar günü Trabzon'a dönmüştü. Teknik Direktör İhsan Derelioğlu futbolcularına verdiği iki günlük izinden sonra bugün saat 18.00'da ilk çalışmalarına başlayacak. Bordo- Beyaz- mavililerde Isparta Davraz'da yapılan kampın ve oynanan hazırlık maçlarının çok verimli geçtiğini belirten Futbol Şubesi sorumlusu Özer Bayraktar”21 kişilik futbolcu kadromuz var. Trabzonspor'dan gelmesini beklediğimiz oyunculardan henüz daha bir ses çıkmadı. Onun için şuanda yolumuza elimizdeki mevcut kadro ile devam edeceğiz.

Rize İle Hazırlık Maçı
Ayrıca Isparta Davraz'da yapılan çalışmalarda futbolcularım üst düzeyde bir performans gösterdiler.21 kişilik futbolcu kadromuzun içerisinde Mustafa Yumlu, Cemre ve Mehmet Aydın çok iyi performans sergilediler. Bu oyuncularımızın iyi takip edilmesi gerektiğine inanıyoruz” dedi. Karadenizspor Futbol şubesi sorumlusu Bayraktar lige kadar Haluk Ulusoy Tesislerinde çok iyi çalışma geçireceklerini de belirterek” Pazar günü Rizespor'la Rize'de bir hazırlık maçı yapacağız.Bu hazırlık maçı ile birlikte lige konsantre olacağız.Ligin ilk maçı olan Karsspor karşısına eksiksiz çıkacağız”dedi.

maxim
20.08.2008, 11:10
yahu bu kadar genc ve yetenekli oldugu söylenen isim doldu takıma..

Karadenizspor'un maclarinin izleme imkani olsa keske..

Emre B.
20.08.2008, 11:13
Trabzonspor TV açılırsa Karadenizspor'un maçlarını da izleyebiliriz diye tahmin ediyorum.

ÖmerFarukYılmaz
20.08.2008, 11:20
Trabzonspor TV açılırsa Karadenizspor'un maçlarını da izleyebiliriz diye tahmin ediyorum.

Süper olur:)

Mustafa Önal
21.08.2008, 19:41
geçen bir yerde Karadenizsporumuzun saha sıkıntısı olduğu yazılmıştı. Avni AKERDE oyna durumları vardı aslında böyle bir uygulama olsa fena olmaz. çimlere iyi bakaım yapıldıktan sonra AVNİ AKERDE OYNAMALARI çok güzel olurdu. hatta yeni bilet satışı yapılabilir. yada kombineleri geçerli sayıp genç yeteneklerimizinde taraftar önünde mücadele etmesini sağlayıp taraftarında pilot takımdan yeterince haberi olması sağlanırdı.

Emre7
22.08.2008, 00:09
geçen bir yerde Karadenizsporumuzun saha sıkıntısı olduğu yazılmıştı. Avni AKERDE oyna durumları vardı aslında böyle bir uygulama olsa fena olmaz. çimlere iyi bakaım yapıldıktan sonra AVNİ AKERDE OYNAMALARI çok güzel olurdu. hatta yeni bilet satışı yapılabilir. yada kombineleri geçerli sayıp genç yeteneklerimizinde taraftar önünde mücadele etmesini sağlayıp taraftarında pilot takımdan yeterince haberi olması sağlanırdı.

acaba net fikri olan var mı

HALİT KARAKAŞ
22.08.2008, 06:16
Bekleyiş sürüyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n7000/n6127/detail/Bekleyis_suruyor.jpg

Fikret Yavuz “ Ersun hoca Sami ve Eren’i bıraktı. Bu iki oyuncu ile birkaç gün içinde konuşup onları bünyemize katacağız” dedi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal yönetime raporunu verdi. Bordo-Mavililerin teknik patronunu Sami ile Eren'in Karadenizspor'a verilmesi yönünde raporunu verirken Karadenizspor yönetim kurulu bu iki futbolcunun yolunu bekliyor. Karadenizspor Başkanı Fikret Yavuz hiçbir futbolcu ile şuana kadar konuşmadıklarını belirterek ”Ersun hoca iki futbolcuyu bıraktı.

Kadromuza Katmak İstiyoruz
Biri Sami biride Eren bu futbolcular şuanda ailelerinin yanına gittiler. Biraz kafalarını dinleyecekler. İki üç gün içerisinde tekrar Trabzon'a dönecekler. Döndükten sonra hem Eren ile hemde Sami ile oturup konuşacağız. Büyük bir ihtimalle Eren ve Sami ile anlaşıp onları kadromuza katacağız” dedi

Daha da Güçleneceğiz
Öte yandan Karadenizspor'da izin bitti. Bordo-Mavi-Beyazlı ekip yeni sezon hazırlıklarına Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Merkezi'nde devam ediyor. Teknik Direktör İhsan Derelioğlu, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini dile getirirken, “Takım olarak istenilen seviyeye geldik. Her şeyimizle lige hazırız. Yeni katılımlarla birlikte daha da güçleneceğiz. İnanıyorum ki bu sezon güzel işlere imza atacağız” dedi.

İskender
22.08.2008, 09:21
İkna etsinler kadro dışında kalan 5 oyuncuyu o kadar emek verildi bu oyuncular alınıyorken, bari gözümüzün önünde olsunlar...

Alika87
26.08.2008, 12:39
bunlarin maci felan yokmuydu bu haftasonu???

Akif Gür
26.08.2008, 12:41
bunlarin maci felan yokmuydu bu haftasonu???

hayır onların maçalrı daha başlamadı

S@K@RON_61
26.08.2008, 12:44
Şu kanalımzı bir açılsa tam süper olacaka...

Orki
27.08.2008, 12:54
takımı yakımdan takip edebilenler varsa en çok göze batan oyubcular hakkında bilgi verebilirlermi?

Remzi
27.08.2008, 16:24
Eren ve Sami Karadenizspor’da
Sezon başında kadromuza katılan genç oyuncular Eren Görür ve Sami Büyüktopaç, Trabzon Karadenizspor’la kiralık olarak sözleşme imzaladılar.

Başkan Fikret Yavuz her iki oyuncunun da son derece önemli futbolcular olduklarını belirterek, “Gerek Eren’in gerekse de Sami’nin kaliteleri ortada. Bizler hem onların takımımıza katkılar yapmalarını hem de kendilerini Trabzonspor’da oynamaya hazır hale getirmelerini bekliyoruz. Bu konuda üzerimize düşen her şey yapacağız” dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270808sami.jpg

bkandil
27.08.2008, 16:32
Bu çocuklarda geldikten sonra Karadenizspor'un maçlarını izlemek gerekli diye düşünüyorum. Haydi BMN yap bir organizasyon en azından netten (kısmen de olsa) izleyelim :D
Biliyorum çok şey istiyorum ama inanın şu an Karadenizspor'un maçlarını izleyebilmeyi de çok istiyorum.

Semih
27.08.2008, 16:38
Çocukların yüzleri gülmüyor.
Umarım çabuk yenerler içlerindeki sıkıntıyı.

Ahmet Faruk
27.08.2008, 16:41
Samiyi sol açıkda oynatsınlar.
Oraya adam lazım bizde, Barış aslında sağ kanat oyuncusu.

Nedir bizim bu sol açıkdan çektiğimiz...

Terzioğlu
27.08.2008, 16:54
Pilot takimimizinda bir internet sitesi olsa iyi olurdu.

Adem Erdoğan
27.08.2008, 17:21
Pilot takimimizinda bir internet sitesi olsa iyi olurdu.

http://www.degirmenderespor.com/portal/index.php

Ahmet Faruk
27.08.2008, 17:22
http://www.degirmenderespor.com/portal/index.php

Ama abi bu değirmenderesporun.
Bizim pilot takımımız TrabzonKaradenizspor.,

Kendini feshetmiş takımın bile sitesi var...

_SeRKaN_
27.08.2008, 18:01
İsmail ve Buğra'da son durum nedir acaba...? Bir onlar kaldı durumları netleşmeyen...

İskender YILMAZ
27.08.2008, 18:05
İsmail ve Buğra'da son durum nedir acaba...? Bir onlar kaldı durumları netleşmeyen...

Buğra ' nın takımla antrenmanlara çıktığı kesinde İsmail ne alemde bilmiyorum..

EmrahYalçınalp
27.08.2008, 18:06
Karadenizspor Başkanı Fikret Yavuz BMN'yi ve gücünü bilen, tutan ve her türlü iş birliği konusunda bize kolaylıklar sağlayabilecek değerli bir ağabeyimiz. Seve seve kendisine forumda Karadenizspor için yapılabilecek şeylerin neler olduğunun tartışıldığını iletip, köprü vazifesi kurabilirim. Eminim o da başta taraftar desteği olmak üzere birçok konuda destek isteyecektir...

Ahmet Faruk
27.08.2008, 20:05
Emrah Abi, ışık istemiyoruz bile bir kıvılcım göstersinler bize, destek ne demek.
Ama kıvılcım görelim ki, barutumuz ateşlensin...

Ahmet Kuru
27.08.2008, 20:10
Trabzonspor un pilot takımı olmasıda futbolcuları pozitif yönde etkileyecektir..
daha çok mücadele içinde olacaktır..
Oradan her yıl bir oyuncu alsak bu büyük başarıdır..
Ama bu aldığımız oyuncular tabikide yetenekli oyuncular olması lazım...

Misina
27.08.2008, 20:47
Eren in sözleşmesinde özel madde vardı ayrıca diğer oyuncular neden verilmedi?

kudu_61
27.08.2008, 21:31
hazırlık maçında rizeye 4 tane atmış diye duydum sadece 1 yerde gözüme böyle bir haber çarptı asl var mı acaba
eren den ümitli değilim ama sami den ümitliyim hayırlı olsun önce karadenizspora sonra trabzospora hadi bakalım şimdi gösterin kendinizi

cahoe
27.08.2008, 22:17
Bugunku antremanlarını izledim takım hakkında bilgiler edindim
Çalışmalar Haluk Ulusoy'da yapılıor..
Pazar günü maç Akcaabat Fatih Stadyumun'da oynanıcak
Cemre Atmaca'nın 2 maç cezası var ilk 2 maç takımda yok
Sami Eren ve gecen sezon değirmendere oynayan Galip takıma katıldı

Cafer Bulur
27.08.2008, 23:47
eren ve sami ile de güclendiler.
hedef mutlaka bank asya 1.lig olmali ve olacaktirda.
keske bu takimin adi trabzonspor 2 olsaydi.
bu sekilde rakiplerin gözü daha fazla korkardi.
hani diyoruz bizim formamiz bile ligde kalir diye.trabzonspor 2 de kaliteli oyuncularla zirvenin en büyük adayi olurdu.
bilmem yaniliyormuyum?...

Zafer BİLGİN
28.08.2008, 00:18
trabzonspora daha hazır bir halde gelmeleri için bu takımın acilen bank asyaya çıkması lazım.

aciliyetten kastım bu sene

Alika87
28.08.2008, 12:29
bunlarin maclarinida seyredebilsek ne güzel olurdu...

Semih
28.08.2008, 12:37
Bu çocukların terapiye ihtiyacı olabilir...
Lütfen, herşey gülistanlık değil şu anda.

Yüzleri gülmüyor dikkat edelim.

Mehmet Fırat
28.08.2008, 12:42
Onları isteyecek Süper Lig veya 1. Lig takımı elbette bulunurdu. 2. Lig takımına gitmeleri, her ne kadar pilot takımımız olsa da içime sinmedi.

cahoe
28.08.2008, 13:23
Arkadaşlar bu kadar abartmayın yok terapi , yüzleri gülmüyor felan

Sami dediniz oyuncu hollanda'da NEC'in paf takımından geldi trabzonspor'un pilot takımını mı beğenmicek ?

Eren deseniz 2 sene önce amatör'de oynuordu keçiören'de şimdi burun mu kıvaracak ?

Kimseyi olduğundan fazla abartmayalım herşeyin sırası var..

vaslat
29.08.2008, 13:15
Bence en az Trabzonspor kadar Karadenizsporuda takip etmeliyiz.İlk maçında Karadenizsporumuza başarılar diliyorum.

Recep Alkan
29.08.2008, 13:16
hayırlısı bakalım. ıkıncı takımımız neler yapacak bugun. mac saatı hakkında bılgısı olan yok sanırım. bu arada sonucu ogrenen arkadaslar da burda paylasırlarsa cok guzel olur dusuncesındeyım

Onur Civelek61
29.08.2008, 13:17
5 tane atarız Kars a:) başarılar T.Karadenizspor:)

Recep Alkan
29.08.2008, 13:19
cok ıddalı basladık ya. ınsallah dedıgın gıbı olur. bu arada bızım yenı verdıgımız futbolcular oynayacakmı bu macta ???

Harun-61
Haydi Gencler...

gözümüz üzerlerinizde :)

Basarilar...

yns_emre61
başarılar karadenizspor :) kadroyu görseydik :D

ilhan
29.08.2008, 13:20
Sami, Eren ve diğer gençler gözümüz üzerinizde bilesiniz. :)

Özellikle Sami sen. ;)

--

İşte Trabzonspor Tv olsa maçlara bakabilirdik. En azından özet görüntüleri yayınlanırdı.

Serdær
29.08.2008, 13:20
Sami ile Eren oynayacak mı acaba.. :rolleyes:

Başarılar Karadenizspor.

SpOtLesS
29.08.2008, 13:21
başarılar karadenizspor

İslam Sezer
29.08.2008, 13:24
maçı izleyen bir BMN'li video falan koysa pazar akşamı da izlesek biraz ne güzel olurdu.Hadi TS 2 sana da başarılar...

Berk
29.08.2008, 13:28
T.Karadenizspor'umuza ilk maçında başarılar.Kazanacağımızdan eminim, gençlerimizin iyi performanslar göstermelerini diliyorum..

vaslat
29.08.2008, 13:29
maçı izleyen bir BMN'li video falan koysa pazar akşamı da izlesek biraz ne güzel olurdu.Hadi TS 2 sana da başarılar...
Çok güzel olur aslında gençlerede moral olur taraftarı tarafından izlendiklerini bilmek.Bu takımı devamlı takip edip maçlarını yorumlayan birileri olsa ne güzel olurdu. Ben Karadenizspor dan çok ümitliyim.

İdris Toksoy
29.08.2008, 13:51
karadenizspor'dan çok umutluyum.

ÖmerFarukYılmaz
29.08.2008, 14:00
Meşhur Sarışın,Gonzales Sami ve diğerleri...

Hepinizden çok büyük beklentiler var...

Ona göre:cool:

.....
29.08.2008, 14:01
Allah yardımcınız olsun. :)

Dursun Kaplan
29.08.2008, 14:02
Arkadaşlarımında dediği gibi gözümüz üzerinizde.. :)

Hadi bakalım...

Can
29.08.2008, 14:06
inşallah kazanacaz

Mustafa OK
29.08.2008, 14:16
başarılar diliyorum faydası olur inşallah...

İskender YILMAZ
29.08.2008, 14:20
inşallah iyi bir başlangıç olur..

Ahmet Başkaya
29.08.2008, 14:46
Ts karadenizspor kaçıncı lig_??

bkandil
29.08.2008, 14:49

2. lig 4.grup...

mehmet yıldırım
2 nci lig b kategorisi

mehmet yıldırım
maçı nerde oynıyacak acaba bilen varmı

AYYILDIZ
29.08.2008, 14:59
Forumda Karadenizspor için ayrı bir bölüm açılmalı bence sonuçta bizim takımımız inşallah maçtan galibiyetle ayrılırlar hedef BankAsya ligi.

SERDAR-61
29.08.2008, 15:04
maç büyük ihtimal sebatın sahası olan akçaabat fatih stadında oynanacak;)

Hüseyin Bağdat
29.08.2008, 15:04
Karadenizspor'a başarılar diliyorum.İnşaALLAH iyi futbolla bir üst lige çıkar. Orda oynayan futbolcuların geleceğimizi oluşturmasını diliyorum...

kudu_61
29.08.2008, 15:32
trabzon da olan arkadaşlar seyirci desteğini ihmal etmeyelim bank asya yolunda takımımıza sonuna kadar destek olalım ben bu grupta rakip olarak ofsporu görüyorum el ele güzel maçlar izlemek dileğiyle ilk maç rakip kars rahat alırız diye düşünüyorum forvet eren konusunda ciddi korkularım var ama sami ye çok güveniyorum

KUTADGU
29.08.2008, 15:41
Trabzon Karadenizspor'a başarılar diliyoruz.

Umarım hamlemiz başarıya ulaşır.

Her sene 1 ya da 2 çok kaliteli oyuncu yetiştirebilseler yeterli olur.

semih YETİM
29.08.2008, 16:12
arkadaşlar paf takımı da unutmayalım.karadenizspor tabiki başarılı olacaktır takip edelim,destek verelim.paf takımımızda da önü parlak olan arkadaşlar var.Onlar da sonuna kadar desteği hakediyorlar.

Semih
29.08.2008, 16:16
Sami'nin imza atarken verdiği samimiyetsiz, isteksiz pozlar gözümün önünde.

Bu çocuğun sorunları büyümeden klüp doktorları müdahale etmeli.

Samet Yildirim
29.08.2008, 16:17
:)Yürüyün be aslanlarim benim

vuralkara
29.08.2008, 16:22
iadda oynadım karadenizspor'a ve trabzonspor'a verdim ;)

Samet Yildirim
29.08.2008, 16:29

TS a verdim bi listede direk 2.listemde en 2 farkli kazanacagiz veridm:)

bank asya var ama karadenizspor daha oraya cikamadi ciktiginda veririm:)

afsbahar
29.08.2008, 16:43
izleyebilen arkadaşlar, maçtan sonra güzel yorumlarınızı bekliyoruz.

Ali Can
29.08.2008, 16:54
bu maçı alırız..

zafer6161
29.08.2008, 17:35
bu maç nerede oynanacak,çimlendirmesi yapılan karayolu altındaki sahadamı yoksa akçaabattamıeğer karayolunun altındaki sahada oynanırsa büyük seyirci desteği görür

Mustafa K. Demirbaş
29.08.2008, 17:37
Akçaabat ta olması lazım Zafer karayollarının altı daha bitmedi

nuri45
29.08.2008, 17:43
Trabzon Karadenizspor'a ilk macinda basarilar.

zafer6161
29.08.2008, 17:45
Akçaabat ta olması lazım Zafer karayollarının altı daha bitmedi

olmadı şimdi,ne anladık daha:(

trab61
29.08.2008, 17:46
haydi basarilar insallah yeneriz.

semih YETİM
29.08.2008, 18:08
akçaabatta ben de öytle duydum..

pReN@_61
30.08.2008, 00:53
İnşallah kazanırlar...

AYYILDIZ
30.08.2008, 01:29
Bu maçı almamız şart özellikle Ersun Hocanın bizzat maçları izlemesi lazım ordaki genç oyuncular daha çok hırs yapacaklardır.

mehmet yıldırım
30.08.2008, 01:42
maçlar ücretlimi izleniyor...

cahoe
30.08.2008, 02:15
Günebakış gazetesindeki muhabir tanıdığım ergin'den aldığım bilgiye dayanarak
Muhtemel Kadro

OSMAN KURTULDU

NECDET KABA --- MUSTAFA YUMLU --- ERHAN KURT --- GÖKHAN DURMUŞ

EMRE ÖZİVGEN --- ŞELCUK YILDIRIM --- FATİH AKTAŞ --- SAMİ BÜYÜKTOPAÇ

MEHMET AYDIN

EREN GÖRÜR

Hoca son idmanda çift kalede takımı böle kurmus

OZDEN61
30.08.2008, 02:35
hadi bakim gencler. gosterin kendinizi. devre arasında belki takviye olursunuz. basarılar

Hasan61
30.08.2008, 10:12
hadi bakalım sıra sizde

Akif Gür
30.08.2008, 10:14
sıra sizde hadi uşaklar

Ayhan Çolak
30.08.2008, 12:13
karsspor geçen seneki kadrosuyla naçizane mucadele edecek. küme düşmenin en yakın adaylarından. farklı kazanacaklardır dıyorum ama yınede ılk maç oldugundan kars dırenc gosterebilir.

Mustafa Hazıroğlu
30.08.2008, 12:15
Şu iddaaları bizim takımlara oynamasak..Sonra patlıyo :D

Akif Gür
30.08.2008, 14:01
herkes sebata gitsin takıma destek vermeliyiz

Sinan SARI
30.08.2008, 18:02
son durum nedir?

Kereşenli
30.08.2008, 19:15
Maç bugün mü?

Remzi
30.08.2008, 19:16
maç Yarın arkadaşlar:)

Erdal DİLEK
30.08.2008, 19:17
Maç bugün mü?
Tr.Karadenizspor-Karsspor 31.08.2008 Saat:17:00

macka61
30.08.2008, 20:14
hadi bakalım inşallah iyi başlarız

Mehdi
30.08.2008, 20:18
Geçen hafta hazırlık maçında Cemre'nin iki golüyle Ç.Rizespor'u 2-0 yenmiştik.

Karsspor'u da yeneceğimizden ve iyi bir başlangıç yapacağımızdan eminim.

Kalbimiz sizinle.

Süper Ligde Trabzonspor-T.Karadenizspor derbilerine inşaallah.

Ahmet Kuru
30.08.2008, 20:20
Sezona iyi bir başlangıç her zaman iyidir...
Trabzonspor un pilot takımını olmasının vereceği güç ile çok şeyler başaracağına inanıyorum...
Bu maçı alıp galibiyetle lige merhaba derler inşallah...

Mehmet SELEN
30.08.2008, 20:24

Bende aynı oynadım Karadenizspora başarılar

EmrahYalçınalp
31.08.2008, 00:10
Bugün Karadenizspor başkanı Sayın Fikret Yavuz ile kısa bir süre görüştük. Kendisi "ilgi" istediklerini özellikle belirtiyor. Takımın çok genç oyunculardan kurulu olduğunu, göz önünde olduklarını bilmelerinin performanslarına inanılmaz bir katkı yapacağını, dolayısıyla Trabzonspor'un kazanması için mutlak ilgiye ve desteğe ihtiyaç olduğunu üzerine basa basa söyledi. Bilet fiyatları 1-5-10 YTL gibi "komik" rakamlar...

Lütfen fırsatı olan herkes çocuklara desteği esirgemesin...

"Akçaabat'ta görüşmek üzere" diyelim...

Recep Alkan
31.08.2008, 00:15
valla bende verdım.1.80 oran varmıs. dedım kacmaz bu keklık mac. ver gıtrsın. hahahahah :D

Erdal DİLEK
31.08.2008, 06:58
hayde karadenizim sıra sende, iyi bir başlangıc sana yakışır

fındıkoğlu
31.08.2008, 09:26
haydi karadenizspor arkandayız...
galibiyetini dört gözle bekliyoruz....

Çağatay_
31.08.2008, 10:36
Bu takım bizim için çok iyi oldu.Müthiş tecrübe olacak oyunculara..

Zaten takımın adı içinde Karadeniz ve Trabzon var, dandik bi takım olması imkansız :D

Haydi uşaklar :)

UğuR
31.08.2008, 10:40
Galibiyetle başlamak güzel olur....

Çetin
31.08.2008, 11:45
maça gidelim mutlaka

Recep Alkan
31.08.2008, 11:47
bu arada karadenızspor maclarını nerde oynayacak. bırısı bılgı verebılırmı?

Akif Gür
31.08.2008, 11:50
bu arada karadenızspor maclarını nerde oynayacak. bırısı bılgı verebılırmı?

sebat ın stadında akçaabat fatih stadı galiba tam adı

Recep Alkan
31.08.2008, 11:55
guzel sonucta yın bızım ıcımızde oynayacaklar. bence de destek ıcın gıdılmelı maclarına. haydı gencler alın bu macı

Nytre
31.08.2008, 11:55
Maçlar Fatih stadında

25 Ağustos 2008 17:00

Başkan Fikret Yavuz her iki futbolcu ile yaptığı görüşmede Eren ve Sami’nin yarından itibaren takımla çalışmalara başlayacağını söyledi.

ReklamMaçlar Fatih stadında
Ligin ilk maçını Trabzon'da Karsspor ile oynayacak olan Karadenizspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Dün Rizespor ile oynadığı çiftkale maçını 2-0 kazanan Bordo- Beyaz mavililer 'e Karsspor maçı öncesi moral buldu. Başkan Fikret Yavuz hazırlıkların çok iyi aşamada gittiğini belirterek”Şimdi lige konsantre olmaya başladık. İlk maçımızı Trabzon'da Karsspor ile oynayacağız. Bu maçımızı Akçaabat Fatih stadında oynamak için futbol federasyonuna gerekli olan yazışmaları yapıyoruz. Futbol federasyonun bu konuda bize olumlu cevap vereceğine inanıyorum”dedi

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın yönetime verdiği rapor doğrultusunda Karadenizspor'a gönderilmesi istenilen Sami ve Eren sonunda ikna edildi. Şuanda Hollanda'da ailesinin yanında bulunan Sami yarın Trabzon'a gelerek Karadenizspor ile çalışmalara başlayacak. Pazarspor'dan transfer edilen Eren'de Karadenizspor'a verildi. Dün Karadenizspor'un çalışmalarına katılması beklenen Eren'in cenaze olduğundan dolayı katılamadı. Bu oyuncu yarın Karadenizspor ile çalışmalara başlayacak. Başkan Fikret Yavuz her iki futbolcu ile anlaştıklarını ve Karadenizspor'da oynayacaklarını belirtti.

spor61.net

Şahinoğlu
31.08.2008, 14:34
Bu maçın sonucunu merakla bekliyorum .

unique
31.08.2008, 14:38
Kazanırız, bizden giden gençler takıma güç katacaktır.

Cafer Bulur
31.08.2008, 14:40
Geçen hafta hazırlık maçında Cemre'nin iki golüyle Ç.Rizespor'u 2-0 yenmiştik.

Karsspor'u da yeneceğimizden ve iyi bir başlangıç yapacağımızdan eminim.

Kalbimiz sizinle.

Süper Ligde Trabzonspor-T.Karadenizspor derbilerine inşaallah.
trabzon karadenizsporun süper lige cikmasi hos olurdu ama böyle birseyin kisa vadede gerceklesmesi zor görünüyor.
karadenizsporu bank asya 1.ligde oynatmak bizim icin yeterli olacaktir.
lige iyi baslamalarini ve sampiyon olmalarini diliyorum.
trabzonspora oyuncu verebilmek icin önümüzdeki sezon küme cikmalari gerekmektedir.

mehmet yıldırım
31.08.2008, 15:58
az sonra maça gideceğim.resimlerde çekerim.eklemeyi bilmiyom ama biraz uğraşacam...bilen varsa nasıl resin ekliycem anlatırsa sevinirim

Kereşenli
31.08.2008, 16:08
Resimleri USB kablosu ile bilgisayar'a aktaracaksın. Sonra resimleri http:www.imageshack.us sitesinde upload edeceksin.

Faruk BERBER
31.08.2008, 17:01
İlk maçında Karsspor karşısında pilot takımımız Karadenizspor a başarılar ...

ÖzGür Ayar
31.08.2008, 17:09
5. Dakikada yedi uşaklar golü

Kereşenli
31.08.2008, 17:11
Şu an 0-1 geriye düştük daha maçın başı.

VE 1-1 OLDU!

tahsin61
31.08.2008, 17:13
kesinikle ikinci takimim karadenizspor basarilar diliyorum

Murat GENEL
31.08.2008, 17:17
Attı Karadeniz..

15' Karadenizspor:1 1:Karsspor

Mehdi
31.08.2008, 17:32
2-1 öne geçtik.:alkış:

Hasan Ayvenli
2-1 öne geçtik. gol eren.

.....
Erenhttp://www304.mackolik.com/Img/icons/goal.gif(2 - 1)30'

.....
31.08.2008, 17:33
Eren Attı helal olsun bu maç farka gider :)

Mesut AKYILDIZ
31.08.2008, 17:34
İlk golümüzü kim attı?

c_reis_61
31.08.2008, 17:38
inşallah alırız bu maçı onların da morale ihtiyacı var ;)

Hakan Aydın
31.08.2008, 17:38
maci nerden takip ediyorsunuz arkadaslar ?

c_reis_61
31.08.2008, 17:39
http://www.canliskor.com/futbol/turkiye/ :D

.....
31.08.2008, 17:56
bende mackolikten bakıyorum orda sadece ikinci gole Eren diye yazmışlar diğer gollere nokta koymuşlar :)

Faruk BERBER
31.08.2008, 17:57
Yaşşşşaaa be eren inş gollerine böyle devam edersin...

macka61
31.08.2008, 17:59
hadi bakalım inşallah bank asyaya yükselecekler Erenide tebrik ediyorum

merttara
31.08.2008, 18:05
Arkadaşlar burayla alakası yok ama hazır herkes burdayken soriyim dedimn buügün basketbol takımımıznda maçı vardı fenerbahçe ülker ile noldu bilen varmı..

Mert Marabaoğlu
31.08.2008, 18:06
:atki: :atki: :atki:

Burak Tokal
31.08.2008, 18:06
2-2 oldu bide maçkolik de takımın ismi yanlış yazıyor

Mert Marabaoğlu
31.08.2008, 18:07
55' Trabzon Karadenizspor 2 - 2 Karsspor :(

Mert Marabaoğlu
31.08.2008, 18:12
Maç nerde oynanıyo arkadaşlar Akçaabat Sebat'ın sahasındamı ?

.....
31.08.2008, 18:13
yedik golü ama olsun atarız :)

vaslat
31.08.2008, 18:19
Rahat olun bu maçı rahat alırız

Mert Marabaoğlu
31.08.2008, 18:25
69' Karadeniz Trabzonspor 2 - 2 Karsspor

Tunç Tosun
31.08.2008, 18:26
file:///C:/DOCUME%7E1/TUNTOS%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/TUNTOS%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpgİşim yanlış tamamda LOGO hepten yanlış

http://www304.mackolik.com/Img/logo/buyuk/2387.gifKaradeniz Trabzonspor (javascript:std(2387,'2008/2009'))69 http://www304.mackolik.com/Img/icons/devam.gif
2 - 2Karsspor (javascript:std(1612,'2008/2009')) İlk Yarı Skoru: 2 - 1
5'(0 - 1)http://www304.mackolik.com/Img/icons/goal.gif..http://www304.mackolik.com/Img/icons/goal.gif(1 - 1)11' Erenhttp://www304.mackolik.com/Img/icons/goal.gif(2 - 1)30' 48'(2 - 2)http://www304.mackolik.com/Img/icons/goal.gif.

Tunç Tosun
31.08.2008, 18:28
Bu takıma da bir internet sitesi şart bu arada. Kadrodan dahi haberimiz yok..

.....
31.08.2008, 18:28
bizden bir oyuncu kırmızı kart görmüş

Mehdi
31.08.2008, 18:29
Yanlış görmüyorsam bir kırmızı kart yedik.

merttara
31.08.2008, 18:29
10 kişi kaldık

Akif Gür
31.08.2008, 18:31
evet durum 2-2 ve 10 kişi kaldık

Berk
31.08.2008, 18:34
Dakika 78.2-2'lik eşitlik sürüyor ve 10 kişi mücadele ediyoruz.2.golümüzü Eren atmış bu arada..

Muhammed
31.08.2008, 18:34
Macı kazanamıcaz gibi.

Can
31.08.2008, 18:37
hadi koçlarım 10kişide atarsınız siz

Mehdi
Yedik

3-2 yeniliyoruz:(

Akif Gür
2-3 yedik malesef

.....
31.08.2008, 18:38
:(:(:(:(:(:(:(:(

merttara
31.08.2008, 18:38
!!!!!!!!!!3-2!!!!!!!!!

Dursun Kaplan
31.08.2008, 18:40
Puff... :S

trab61
31.08.2008, 18:42
normal bence hepsi yeni. yeni bir takim kurulmus. adaptasyon sprunu var bence. hayirlisi olsun.
golleri kim atmis birisi eren otekini kim atmis??

Berk
31.08.2008, 18:45
Artık son dakika, maçı kaybettik gibi.Takımdan herşeye rağmen ümitliyim..

Mehdi
31.08.2008, 18:48
3-2 Yenildik.Geçmiş olsun.İlk ve son mağlubiyetimiz olur inşallah.

Tunç Tosun
31.08.2008, 18:49
http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/iconOyuncu.gif ABDULLAH KARMİL (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=235250) ADEM AYDIN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=235758) ALİ KARADENİZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=223663) CEMRE ATMACA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=201178) ÇAĞDAŞ ÖZEL (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=890932)
EMRE KAHRAMAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=232412) EMRE ÖZİVGEN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=198597) EREN GÖRÜR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=611750) ERHAN KIRCI (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=217125) ERHAN KURT (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=224890) FATİH AKTAŞ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=217353) GALİP GÜZEL (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=750626) GÖKHAN DURMUŞ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=217218) LOKMAN ATASEVER (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=891520) MEHMET AYDIN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1020150) MUSTAFA YUMLU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=226925) NECDET KABA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=223495) OSMAN KURTULDU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=204849) SAMİ BÜYÜKTOPAÇ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1170197) SELÇUK YILDIRIM (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=799046) YUNUS AKMAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=683162) ZEKİ AYVAZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=236139)

macka61
31.08.2008, 18:50
olsun canları sağ olsun

zafer6161
31.08.2008, 18:50
bitti........

Mehdi
31.08.2008, 18:51
Geçmiş olsun.:(

merttara
31.08.2008, 18:52
daha bitmedi hadi çocuklar trabzon gol gol gol

Taner Gündoğdu
31.08.2008, 18:56
son 10 dakikadır uzatma oynanıyor var bir durum bu maçta

merttara
31.08.2008, 18:57
Herkes uzatmada atıyor abicim ya bizde atsak ya hadi çocuklar..

UğuR
31.08.2008, 18:58
Daha ilk maç uyum sorunu var sorun yok ...

trab61
simdi bitti ama.

merttara
Şimdi bitti işte kaybettik neyse sağlık olsun yine 10 kişi iyi götürdük atabilrdik de ama zaten bu bir iki gün içinde bikaç adam daha verecez oraya galiba bakalım artık..

samet aslan
maç bitti arkadaşlar 2-3 yenildik maalesef

.....
31.08.2008, 19:02
üzülmeye gerek yok bu takım her halükarda ligi birinci bitirir biz kafamızı takmayalım :)

Kazım Uzunboy
31.08.2008, 19:15
İnşallah son olur. :S

Ali Can
31.08.2008, 19:22
2-1 den nasıl maç verilir ya...
hayret bişi ben fark bekliyordum bu maçtan..

Sefa Murat Dokuz
31.08.2008, 19:26
Yazık olmuş...üzüldüm valla ilk yarıyı 2-1 kapatıp yenilmek de dramatik..

Tunç Tosun
31.08.2008, 19:28
Takımın Değirmendere den farkıne pek anlayamadım. Eren i Pazarspor dan, bir iki oyuncuyu A.Sebat tan, Lokman ı Kırşehir den, Sami yi de Hollanda altyapı dan transfer ettiler. Bu ligin üstünde denilebilecek oyuncu yok şuan, aynı şekilde arsin, of, sebat, pazar da Trabzon lu gençlerle oynuyor, onların başarısıda beni sevindirir zaten ama TS nin parasal kaybına sebep olur.. Keşke İstanbulspor u alıp pilot yapabilseydik, jabi, erdinç, Hasan falan da oynardı gençlerin yaında o çok daha iyi bir tecrübe oludu gençlere hem ismail, buğra yı da rahatlıkla yollardık o takıma..

Göktuğ Altuntaş
31.08.2008, 19:29
daha cok mac var arkadaslar insallah bundan sonraki maclarda daha ii olurz hemen umutszluga kaplmayalm..

Gökhan Cebecioğlu
31.08.2008, 19:35
TRABZON KARADENİZSPOR: 2 - KARSSPOR: 3

Stat: Akçaabat Fatih

Hakemler: Erdem İren x, Altan Erden xx, Halil Kurt xx Trabzon

Karadenizspor: Osman x, Necdet x, Mustafa xx, Erhan x, Gökhan x, Fatih xx, Selçuk x (Dk. 82 Emre Kahraman ?), Emre Özivgen x (Dk. 88 Çağdaş ?), Mehmet xx (Dk. 60 Lokman x), Eren xx, Sami xx

Karsspor: Oğuz xxx, Berkan xxx, Volkan xxx, Umut xxx, Soner xx (Dk. 17 Burhan xx), Barış xxx, Tuncay xx, Sami xx, Burak xxx, Uğur xxx (Dk. 75 Coşkun xxx), Hakan xxx (Dk. 86 Erdal ?)

Goller: Dk. 13 Fatih, Dk. 32 Eren (Trabzon Karadenizspor), Dk. 4 Barış, Dk. 47 Uğur (penaltıdan), Dk. 79 Coşkun (Karsspor)

Sarı Kartlar: Dk. 35 Sami, Dk. 49 Mustafa, Dk. 69 Eren, Dk. 78 Erhan, Dk. 90 Fatih (Trabzon Karadenizspor), Dk. 18 Tuncay, Dk. 69 Volkan, Dk. 74 Sami, Dk. 82 Oğuz, Dk. 85 Coşkun (Karsspor)

Kırmızı Kartlar: Dk. 70 Sami (Trabzon Karadenizspor) Dk. 90 Tuncay (Karsspor)

Tunç Tosun
31.08.2008, 19:38
Sami yemiş kırmızı kartı.. Yinede 2 yıldız vermişler demek ki fena oynamadı. Züğürt tesellisi :)

61_dnc_TS
31.08.2008, 19:40
10 sarı, 2 kırmızı kart.
Bayağı sert ve gergin bir maç olmuş anlaşıla.

Cafer Bulur
31.08.2008, 19:51
sanirim pilot takimimizda henüz takim olamamasinin bedelini ödedi bugün.
umarim zamanla daha iyi olurlar.
bu arada fatih seklinde ismi gecen oyuncu fatih altundag miydi?

mehmet yıldırım
31.08.2008, 19:59
maçta trabzonspor basket takımının oyuncuları ile yanyana maçı izledim.valla bizden çok onlar bağırıyordu.sesim acaip kısıldı.hakem tam bir faciaydı.sami büyüktopaç takımın en kötüsüydü.tel tel döküldü.kalecimiz osman inanılmaz berbat oynadı

Samet Yildirim
31.08.2008, 20:00
maçta trabzonspor basket takımının oyuncuları ile yanyana maçı izledim.valla bizden çok onlar bağırıyordu.sesim acaip kısıldı.hakem tam bir faciaydı.sami büyüktopaç takımın en kötüsüydü.tel tel döküldü.kalecimiz osman inanılmaz berbat oynadı

zaten Sami kendisini oraya adapte edemedi yani kabullenmedi oraya gitmeyi...Yakup geldiginde Osman zaten yedek kalacak...

Yeni takim eren-sami ilk defa oynadi zamana ihtiyac var..takima-hocaya güveniyorum...cikacagiz...!!!

el_conquistador
31.08.2008, 20:04
bu arada fatih seklinde ismi gecen oyuncu fatih altundag miydi?

hayir. Sanirim Fatih Aktas.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=5082

mehmet yıldırım
31.08.2008, 20:05
gol,adamlar korner kullandı.top kimseye değmeden kalecininde müdahealesi olmadan gol oldu.0-1
sonra 2 güzel gol attık.organize ataklar sonucu gelişen gollerdi.
sonra birinden çekirdek alıyodumki hakem penaltı verdi aleyhimize.herkes feveran etti.penaltıyla alakası yokmuş.ben göremedim maalesef..teknik direktörümüz dahi çıldırdı.hakem tribüne gönderdi onu.bizde hakemin annesine çiçekler gönderdik tribünden....2-2
saminin önceden sarısı vardı.soldan serbeset vuruş kullanıyoduk.düdükten önce topa vurduğu için 2nci sarıyı gördü ve atıldı.kartlar kimseyi yanıltmasın inanılmaz sönüktü sami....
sonra soldan atılan topta kalecimiz topa çoooook geç çıkınca adamlar kalecimizin üstünden kafayla golu attı.

Cafer Bulur
31.08.2008, 20:08
hayir. Sanirim Fatih Aktas.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=5082
tesekkür ederim.
ben de fatih altundag olmasina ihtimal vermemistim.
neticede cale nin yedegi olarak fatih gözüküyor su anda.

Özge
31.08.2008, 20:09
Açıkçası bu skoru beklemiyordum.Daha ilk maç.İlerleyen haftalarda istediğimiz sonuçları alırız.

mehmet yıldırım
31.08.2008, 20:16
Arkadaşlar burayla alakası yok ama hazır herkes burdayken soriyim dedimn buügün basketbol takımımıznda maçı vardı fenerbahçe ülker ile noldu bilen varmı..
hayır yoktu.çünki bugün karadenizspor maçında tribünde onlarla yanyanaydım.takım kaptanı umutla baya laklak yaptık.çok matrak biri....18 ekimde başlıycakmış maçlar

mehmet yıldırım
31.08.2008, 20:25
Arkadaşlar bu kadar abartmayın yok terapi , yüzleri gülmüyor felan

Sami dediniz oyuncu hollanda'da NEC'in paf takımından geldi trabzonspor'un pilot takımını mı beğenmicek ?

Eren deseniz 2 sene önce amatör'de oynuordu keçiören'de şimdi burun mu kıvaracak ?

Kimseyi olduğundan fazla abartmayalım herşeyin sırası var..
maçtaydım,samide hiçbir ışık göremedim...maalesef

yns_emre61
31.08.2008, 20:25
tolgayı gönderelim pilot takıma :D

pReN@_61
31.08.2008, 20:28
bu sonuç kötü oldu..

cahoe
31.08.2008, 20:34
Öncelikle maçın oynandığı zemin gerşekten bir rezaletti.Maça benim beklediğim ilgi yoktu
Maça gelecek olursak geçen buraya yazdığım muhtemel kadro ile cıktı takım sahaya daha maçın başında bizim sağ taç çizgisinde haklem alakasız bir faul verdi burda bir arkadaşın yazdığı gibi top kimseye değmeden gol oldu bence defansımız daha iyi pozisyon almalıydı..

Erken gelen golden sonra takım çabuk toparlandı kötü zemine rağmen organize ataklar geliştirmeye başladık.Nitekim bunlardan birinde defansdan dönen topu 7 numaralı oyuncumuz fatih aktaş iyi kontrol etti ve yerden sert bir sutla skoru 1-1'e getirdi.

Daha 2.gol için ataklarımız şıklaştı zaten karsspor kendi yarı sahasına cekilip gelen topları uzun forvetlerine karşıladılar mac boyunca ben 2 pas yaptıklarını görmedim. 2 golümüzde ortasadan kim olduğunu göremedim bi oyuncumuz eren'in önüne güzel bir pas attı eren'de iyi bir kontrolle topu önüne alıp cezasahasının dısından düzgün bir vuruşla skoru 2-1'e getirdi.

2-1'den sonra'da ataklarımız kesilmedi şelçuk yıldırım ile bir pozisyonu değerlendiremedik bir ara 4-5 korner attık en azından onlarının bi tanesini atmalıydık diye düşünüorum çünkü 2 stoperimizde masallah erhan ve mustafa 1,90'lık e erende öle yan toplarda daha etkin olmamız gerekirdi.İlk yarı bu skorla sona erdi.

İkinci yarı hemen basında hakem kimsenin cözemediği bir penaltı verdi ne tribündekiler nede yedek kulubemiz anlayabildi epey tepki oldu hakeme bunun üzerine hakem ihsan hocayı tribüne gönderdi.Penaltı gol olunca skor 2-2 oldu.

Tekrar gol için yüklenmeye başladığımız dakikalarda rakibinin sol tarafından kullanacağımız bir serbest atış öncesi hakem düdükten önce kullandığı gerekçesi ile sami'ye 2.sarı kartı gösterip oyundan attı. İlk sarı kartını hatırlamıorum haklı mı haksız mı yorum yapamıcam.

Kalan 20 dk'da sürekli karşı kaleye yüklensekte net sayılabilecek bir pozisyon üretemedik.Serbest atış kullanırken konrta yedik yüksek gelen topu nejdet kafasıyla uzaklaştırmak isterken ters bir vuruş yapınca rakibine gitti top ve gol oldu.

Şonuç olarak takımın ilk maçı elbetteki bazı sıkıntılar olacaktır ilerisi için bana takım umut verdi ki bu takıma cemre'ninde katılacağını düsünürsek cemre ve eren iyi işler yapacaktır.Sami denildiği gibi kendinden beklenen perfonması gösteremedi fakat bence bunda kötü zemininde etkisi büyük.

Kötü'nün iyileri Eren-Fatih-Erhan ve Gökhan'dı

Hüseyin Çümen
31.08.2008, 20:35
inşallah ilerki haftalarda düzeliriz

vaslat
31.08.2008, 20:55
Öncelikle maçın oynandığı zemin gerşekten bir rezaletti.Maça benim beklediğim ilgi yoktu
Maça gelecek olursak geçen buraya yazdığım muhtemel kadro ile cıktı takım sahaya daha maçın başında bizim sağ taç çizgisinde haklem alakasız bir faul verdi burda bir arkadaşın yazdığı gibi top kimseye değmeden gol oldu bence defansımız daha iyi pozisyon almalıydı..

Erken gelen golden sonra takım çabuk toparlandı kötü zemine rağmen organize ataklar geliştirmeye başladık.Nitekim bunlardan birinde defansdan dönen topu 7 numaralı oyuncumuz fatih aktaş iyi kontrol etti ve yerden sert bir sutla skoru 1-1'e getirdi.

Daha 2.gol için ataklarımız şıklaştı zaten karsspor kendi yarı sahasına cekilip gelen topları uzun forvetlerine karşıladılar mac boyunca ben 2 pas yaptıklarını görmedim. 2 golümüzde ortasadan kim olduğunu göremedim bi oyuncumuz eren'in önüne güzel bir pas attı eren'de iyi bir kontrolle topu önüne alıp cezasahasının dısından düzgün bir vuruşla skoru 2-1'e getirdi.

2-1'den sonra'da ataklarımız kesilmedi şelçuk yıldırım ile bir pozisyonu değerlendiremedik bir ara 4-5 korner attık en azından onlarının bi tanesini atmalıydık diye düşünüorum çünkü 2 stoperimizde masallah erhan ve mustafa 1,90'lık e erende öle yan toplarda daha etkin olmamız gerekirdi.İlk yarı bu skorla sona erdi.

İkinci yarı hemen basında hakem kimsenin cözemediği bir penaltı verdi ne tribündekiler nede yedek kulubemiz anlayabildi epey tepki oldu hakeme bunun üzerine hakem ihsan hocayı tribüne gönderdi.Penaltı gol olunca skor 2-2 oldu.

Tekrar gol için yüklenmeye başladığımız dakikalarda rakibinin sol tarafından kullanacağımız bir serbest atış öncesi hakem düdükten önce kullandığı gerekçesi ile sami'ye 2.sarı kartı gösterip oyundan attı. İlk sarı kartını hatırlamıorum haklı mı haksız mı yorum yapamıcam.

Kalan 20 dk'da sürekli karşı kaleye yüklensekte net sayılabilecek bir pozisyon üretemedik.Serbest atış kullanırken konrta yedik yüksek gelen topu nejdet kafasıyla uzaklaştırmak isterken ters bir vuruş yapınca rakibine gitti top ve gol oldu.

Şonuç olarak takımın ilk maçı elbetteki bazı sıkıntılar olacaktır ilerisi için bana takım umut verdi ki bu takıma cemre'ninde katılacağını düsünürsek cemre ve eren iyi işler yapacaktır.Sami denildiği gibi kendinden beklenen perfonması gösteremedi fakat bence bunda kötü zemininde etkisi büyük.

Kötü'nün iyileri Eren-Fatih-Erhan ve Gökhan'dı
Maç yorumu için teşekkürler en azından nasıl bir futbol oynadığımızı öğrenebiliyoruz.

Faruk Akhan
31.08.2008, 21:03
ılerkı haftalarda ıns. yenecegız

TheDayAfter61
01.09.2008, 00:01
İddaa'da yatırdılar ama canları sağolsun.Senede işte bu diyebileceğimiz 1 oyuncu çıksa yeterlidir...

kudu_61
01.09.2008, 00:25
Haberler

TRABZON KARADENİZSPOR: 2 – 3 KARSSPOR
Trabzon Karadenizspor ligin ilk maçında Karsspor'a 3-2 mağlup oldu.

Stad: Akçaabat Fatih

Hakemler: Erdem İren, Altan Erden, Halil Kurt, Harun Yücedağ

Trabzon Karadenizspor: Osman, Necdet, Mustafa, Erhan, Gökhan, Fatih, Selçuk (Dk. 82 Emre Kahraman), Emre Özivgen (Dk. 88 Çağdaş), Sami, Mehmet (Dk. 60 Lokman), Eren

Karsspor: Oğuz, Berkan, Volkan, Umut, Soner (Dk. 17 Burhan), Barış, Tuncay, Sami, Burak, Uğur (Dk. 75 Coşkun), Hakan (Dk 86 Erdal),

Goller: Dk. 4. Barış, Dk. 47 (Pen) Uğur, Dk 79 Coşkun, (Karsspor), Dk 13 Fatih, Dk. 29 Eren, (Trabzon Karadenizspor)

Kırmızı Kartlar: Dk. 70 Sami (Trabzon Karadenizspor), Dk. 90 Tuncay (Karsspor)

Sarı Kartlar: Volkan, Sami, Oğuz, Coşkun Karsspor), Mustafa, Eren, Erhan, Fatih (Trabzon Karadenizspor)

sami k.k görmüş eren golünü atmış ama yenmeliydik karsı hayırlısı yeni takım düzelir inş.

kudu_61
01.09.2008, 00:29
Haberler

TRABZON KARADENİZSPOR: 2 – 3 KARSSPOR
Trabzon Karadenizspor ligin ilk maçında Karsspor'a 3-2 mağlup oldu.

Stad: Akçaabat Fatih

Hakemler: Erdem İren, Altan Erden, Halil Kurt, Harun Yücedağ

Trabzon Karadenizspor: Osman, Necdet, Mustafa, Erhan, Gökhan, Fatih, Selçuk (Dk. 82 Emre Kahraman), Emre Özivgen (Dk. 88 Çağdaş), Sami, Mehmet (Dk. 60 Lokman), Eren

Karsspor: Oğuz, Berkan, Volkan, Umut, Soner (Dk. 17 Burhan), Barış, Tuncay, Sami, Burak, Uğur (Dk. 75 Coşkun), Hakan (Dk 86 Erdal),

Goller: Dk. 4. Barış, Dk. 47 (Pen) Uğur, Dk 79 Coşkun, (Karsspor), Dk 13 Fatih, Dk. 29 Eren, (Trabzon Karadenizspor)

Kırmızı Kartlar: Dk. 70 Sami (Trabzon Karadenizspor), Dk. 90 Tuncay (Karsspor)

Sarı Kartlar: Volkan, Sami, Oğuz, Coşkun Karsspor), Mustafa, Eren, Erhan, Fatih (Trabzon Karadenizspor)

sami çok mu hırs yaptı acaba ilk maç kırmızı kart

matalar
01.09.2008, 00:49
bana bu ara takım işi pek mantıklı gelmedi. bence trabzonun bütün takımları bizim ara takımımız sayılır. şimdi aynı gurupta olduğumuz için ayrımcılık yapmış gibi olduk. bu da benim hiç hoşuma gitmedi

Enes Ünal Kaya
01.09.2008, 05:27
hep trabzondan isteksiz giden oyuncu doldu orası iş yapmayabilir

Erdal DİLEK
01.09.2008, 08:25
kötü sonuc ama umarım düzelirler..

Şahinoğlu
01.09.2008, 10:40
Bu sonucu beklemiyordum üzüldüm açıkçası .

forza61ts
01.09.2008, 10:59
tolgayı gönderelim pilot takıma :D
silva gıtse daha iioluır sankım..

İsmail Çavuşoğlu
01.09.2008, 11:03
Bende çok üzüldüm bu sonuca.inşallah bir an önce toparlarlar.

Remzi
01.09.2008, 15:22
Trabzon Karadenizspor'da 2 imza
Trabzon Karadenizspor 2 kaleciyle sözleşme imzaladı. Buna göre takımımızın sezon başında Altınordu'dan transfer ettiği Yakup Bugun ile 1 yıl kiralık, geçtiğimiz sezon Bursa Merinosspor formasını giyen Ali Kulaksızoğlu ile de 3 yıllık mukavele yapıldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010908yakup1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010908ali1.jpg

kudu_61
01.09.2008, 18:10
Haberler

İsmail de Karadenizspor'da
Trabzon Karadenizspor ekibimizden İsmail'i de kadrosuna kattı. Sezon başında Ç.Dardanelspor'dan transfer edilen futbolcu 1 yıllık kiralık sözleşme imzaladı.
hayırlı olsun

Samet Yildirim
01.09.2008, 18:13
Trabzon Karadenizspor'da 2 imza
Trabzon Karadenizspor 2 kaleciyle sözleşme imzaladı. Buna göre takımımızın sezon başında Altınordu'dan transfer ettiği Yakup Bugun ile 1 yıl kiralık, geçtiğimiz sezon Bursa Merinosspor formasını giyen Ali Kulaksızoğlu ile de 3 yıllık mukavele yapıldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010908yakup1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010908ali1.jpg

İsmail de Karadenizspor'da
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010908ismail.jpgTrabzon Karadenizspor ekibimizden İsmail'i de kadrosuna kattı. Sezon başında Ç.Dardanelspor'dan transfer edilen futbolcu 1 yıllık kiralık sözleşme imzaladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010908ismail2.jpg

macka61
01.09.2008, 18:16
hayırlı olsun

bkandil
01.09.2008, 22:04
hayırlı olsun

hayırlısı olsun da bizde Cale den başka sol bek kaldı mı?
(Fatih Altundağ bek miydi kanat mıydı hatırlamıyorum da)

jako13
01.09.2008, 23:14
İsmaili evlendiği gün askere almışlar gibi bir hali var....yüzü asılmış! ....sadri babanın devreye girmesi gerekiyor!

Kadir
01.09.2008, 23:56
Bu pilot takıma daha çok pafdan oyuncuların gönderilmesini bekliyordum ama hep yeni aldığımız gençleri gönderdik.

Murat GENEL
02.09.2008, 00:03
İsmaili evlendiği gün askere almışlar gibi bir hali var....yüzü asılmış! ....sadri babanın devreye girmesi gerekiyor!

abi naptın ya süperdi :D:D:D

oguzkoc
02.09.2008, 00:04
ismail ya da sami birinden biri gitmemeliydi.. ikisi birden iyi olmadı...