PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pilot Takım l 1461 Trabzon | 2. Lig B 3. Grup

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20

halil ibo
26.11.2008, 16:53
Genlerimizde var olan sabırsızlıkla sezon başı acımasız eleştirilerden nasibini almış olan pilot takımımız artık uçuyor.Kendilerine Bank Asya yolunda başarılar.Bu arada Süperlige göz kırpan,sivrilen isim istiyorum ben...

Ali İhsan
26.11.2008, 16:58
Dk. 33 Gökhan Dk. 56 Eren Dk. 81 Necdet yazıyor çankırı belediyesporun sitesinde

Samet Yildirim
26.11.2008, 17:04
TRABZON KARADENİZSPOR: Erhan xxx , Gökhan xxx, Mustafa xxx, E. Kurt xx, İsmail xx,( dk 55 Yunus x), Emre Özivgen xxx (dk 75 Nejdet xx) ,Abdullah xxx, Selçuk xxx, Fatih xxx , Cemre xx( dk 88 Emre Kahraman ?)Eren xxxx

GOLLER: Dk 30 Gökhan, Dk 55 Eren, Dk 80 Nejdet ( TRB KARADENİZ),Dk 56 Muhsin ( Çankırı BLD)

Hüseyin Kurt
26.11.2008, 17:15
eren atmış yine golünü.
helal olsun çocuğa.
bu arada,sami hakkatten kayboldu gitti.

Mehmet Fırat
26.11.2008, 17:59
TRABZON KARADENİZSPOR: Erhan xxx , Gökhan xxx, Mustafa xxx, E. Kurt xx, İsmail xx,( dk 55 Yunus x), Emre Özivgen xxx (dk 75 Nejdet xx) ,Abdullah xxx, Selçuk xxx, Fatih xxx , Cemre xx( dk 88 Emre Kahraman ?)Eren xxxx

Şimdi bu kadrodan, Eren, Necdet, Mustafa, Selçuk ve İsmail'in bonservisi bizde değil mi?

Ali İhsan
26.11.2008, 18:07
Şimdi bu kadrodan, Eren, Necdet, Mustafa, Selçuk ve İsmail'in bonservisi bizde değil mi?

Evet. Zaten klüple aramızda protokol var, klüp bile bizim...

Mehmet Fırat
26.11.2008, 18:11
Evet. Zaten klüple aramızda protokol var, klüp bile bizim...

Onu biliyorum da saydığım futbolcular sezon başı Trabzonspor kampına katılan futbolculardı galiba. Ondan emin olmak istedim. :)

macka61
26.11.2008, 18:27
tebrikler karadenizspor

erik
26.11.2008, 18:39
İnşallah Kardenizspor ve Çorumspor Playofflara katılırlar.

Özge
26.11.2008, 18:45
Tebrikler.Galibiyetlere alıştık artık:):D

Harun CAN
26.11.2008, 19:26
play of a katılmak için ilk 2 ye mi girmemiz gerekiyo ?

bu arada bravo çocuklara... bir açıldılar pir açıldılar :)

erik
26.11.2008, 19:28
Evet ilk 2 ye girmek gerekiyor.4 takım müthiş mücadele içinde.Çorum,Tokat,Of ve Karadeniz.İnşalah Çorum ve Karadeniz çıkacak.

Misina
26.11.2008, 19:39
Pilot takımımızı tebrik ediyor kalan maçlarında Başarılar diliyorum

Burak_52
26.11.2008, 21:41
tebrikler inşallah böyle devam ederiz

Cafer Bulur
26.11.2008, 22:18
Cok önemli bir galibiyet,tebrikler usaklara.
Zirveye oynayan rakiplerimizden tokat,corum ve cankiriyi yenerken sebat ve kars gibi vasat takimlara kaybetmemizi cok yadirgiyorum.
Haftaya rakiplerimizin zorlu maclari var.biz ise erzurumla oynuyoruz.Bu firsati iyi degerlendirmeliyiz.

Ali Tunahan Güllü
26.11.2008, 22:19
tebrikler!!!!!!!!!!!!!!

kudu_61
26.11.2008, 22:22
of - karadeniz bu işe inanmış haydi aslanlarım gören bizi of karadeniz geliyor desin deplasmansa çankırıyı 3-1 yenmek kolay değil sakın küçük takımları küçümsemeyin sıkıntı olmasın takmışken vitesi 5 e böyle devam tebrikler

trab61
26.11.2008, 23:27
insallah of ve karadeniz cikar

sancakbeyi_61
26.11.2008, 23:55
sebatspor ayagımıza dolanıyor,bile bile macı verdik diyenlere kapak olsun bu hafta..90+6 da yemesek corumu yeniyoruk..berabere kalarak hem ofa hem karadenize avantaj saglattık.

devam usaklar,of karadeniz haydii...

Erdogan
27.11.2008, 00:01
Hayal edin süper ligde Karadenizspor, Akcabat sebat, rize, samsun. way be imkansiz deyil ilerde neden olmasin.

hüseyin1975
27.11.2008, 00:03
sebatspor ayagımıza dolanıyor,bile bile macı verdik diyenlere kapak olsun bu hafta..90+6 da yemesek corumu yeniyoruk..berabere kalarak hem ofa hem karadenize avantaj saglattık.

devam usaklar,of karadeniz haydii...

Konusma hakkiniz yok!
Bi yenemediniz Adamlari:D

irfanb
27.11.2008, 00:21
Karadenizspor`da Sami neden kadroda degil.Sakatligi mi var yoksa cezalimiydi ?
Hazirlik kampinda baya begeni toplamisti.Hatta Karadenizspor`a verilisini elestirenler vardi.Bilgisi olan arkadas varmi?

A.Gökhan AKIN
27.11.2008, 01:41
yani playoff a çıkarsa bu takım bankasyaya yükselir gibime geliyor ve bu takımın bank asyaya yükselmesi demek Trabzonspor adına belki biraz külfet getirecek ama en az iki yabancı alabileceğiz bu takıma genç olarak ve değerlendiremediğimiz topçuları burda değerlendirem yansımız olacak inşallah yükselir takımımız bank asyaya ama yükseldi diyelim o zaman nolacak bu takım hadi ordada çok iyi gitti süper ligemi çıkacak :)

Metin Ural
27.11.2008, 04:20
Karadenizspor`da Sami neden kadroda degil.Sakatligi mi var yoksa cezalimiydi ?
Hazirlik kampinda baya begeni toplamisti.Hatta Karadenizspor`a verilisini elestirenler vardi.Bilgisi olan arkadas varmi?

son dakikayla goluyle yendigimiz tokatspor macinda 18 kisilik kadrodaydi. cankiri macinda ilk 18'de olup olmadigini bilmiyorum ama yakinda onu da buradan gorebiliriz:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=75235

Yasin Berber
27.11.2008, 07:40
karadenizspor kadrosuna göre hala istenilen yerde değil inşallah en kısa zamanda istenilen yere gelir

Kazım Uzunboy
27.11.2008, 09:59
Maşallahı var takımın sonradan açılmak böyle birşey ola gerek

Ümit Tekşan
27.11.2008, 10:39
Aman nazar değmesin . Yola devam.

Burçak
27.11.2008, 10:41
Lige çok kötü başlamıştık üstelik. ilk maçları hep kaybediyor berabere kalıyorduk.
osonradan açıldı takım ama iyi açıldı. 4 5 maç daha var. liderliği bile alabiliriz :)

genç61
27.11.2008, 10:58
bu takımın kulube getirisi ne kadar goturusu ne kadar acaba beni bunu cok ilgilendiriyor
bu basketbol takımı icinde gecerli kendilerini finas edemiyorlarsa kulube bunlar yuk olmamalıdır

KUTADGU
27.11.2008, 11:12
bu takımın kulube getirisi ne kadar goturusu ne kadar acaba beni bunu cok ilgilendiriyor
bu basketbol takımı icinde gecerli kendilerini finas edemiyorlarsa kulube bunlar yuk olmamalıdır

Hasspünallah!

Yahu, amacın ne senin?
Sorgulamaya çalıştığın ama ne hikmetse onu da doğru düzgün beceremediğin konular hakkında bu sayfalarda onlarca hatat yüzlerce güzide açıklama yapıldı.
Burun kıvırdığın Trabzon Karadenizspor hem puan durumuyla hem de geldiği nokta itibariyle bir marka değeri kazandı.
Bunun üzerine gelecekte bize faydalı olacak futbolcuların çok ezilmeden yetişebilecekleri bir futbol okulu oldu diyelim.
Bunlar bizim için çok faydalıdır diyelim.
Üst düzey takımlarda buna benzer çok uygulamalar vardır diyelim.

Diyelim de sen ne anlayacaksın?
Ben boşa klavyemi yormayayım.

Adem Erdoğan
27.11.2008, 11:18

Büyük takım olmanın yanında Büyük klüp olmak içinde bu türlü girişimler çok önemli.Bu girişimlerin 10 yıl önce yapılmış olduğunu düşünelim bugün belki daha iyi bir konumda olurduk.

genç61
27.11.2008, 11:24
futbolcu pisecek diye bir takıma 7-8 trilyon harcandıgı soyleniyor
sence bir oyuncu pisirmek için bu para harcanmalı mı yada trabzonspora harcanmalı ben bunu soyluyorum
basketbola ne kadar harcanıyor peki bu yuk kime
sponsorlardan bu para kazanılıyormu acaba ben bunu sorgularım bir taraftar olarak sahsen bilglenmek hakkım
bilgin varsa bildirirsen sevenirsin
benim bu yazdılarımın basında yazanlar eger bu rakam dogruysa bu paralar trabzona harcanlaı bence oyuncuları heryerde pisirebilirsin zaten

Hüseyin Kurt
27.11.2008, 11:25

yani bu yazıya ne yazılabilir ki!!
:)

spor kulübü sadece futboldan mı oluşmalı?? farklı branşların olması takıma ne kadar büyük sponsorluk ve marka değeri katacağını hesap edemiyormusun??!!

ayrıca karadenizsporun bu kulübe katkısını en fazla 1 sene sonra göreceksin.

keşke çok daha önce yapılsaydı bu projeler...

genç61
27.11.2008, 11:49
bakın ya siz bu işleri bilmiyorsunuz ya beni anlamıyosunuz evet buyuk takımlarda basketbol olmalı ama ona sponspor bulunmalı kendi kendini finanse etmeli bizim basketbol takımımız kendi kendine finanse edemiyor sadece bir sponspor var 350 milyar alıyor ondan
bi hoca yani antrönerine bildigim kadarıyla anlaşması 3 sene karsılıgında 1.4 trilyon antlaşması var bunlar televizyonda soyleniyor eger yalansa yonetim bi acıklama yapmalı

evet barcelonanın real diger buyuklerin de b takımları var am bunlar kendini finanse ediyor zaten bunlar icin ayrı sponsorluklar var adamların onlardan da para alıyorlar kendi kendilerini fianse ediyor peki sen edebiliyormusun hayır
bu takım için televizyonda soylenen maliyeti trabzonspora 7-8 trilyon oldugu soyleniyor bu rakam yalansa bi acıklama yapsın yonetim eger bu rakam dogruysa bu para kime yuk sponsor bulabiliyonmu
barcelonanın b takımı var onun ligide var sponsoruda var peki senin varmı yok direk trabzonspora yuk ben buna karsıyım denilen parayla trabzon en az 2-3 transfer yapabilir diyorum
ve basketbolda karadenizsporda kendini finanse edemiyorsa bence bosa kurek sallanıyor

bunlara sponspor bulamıyorsan girmiceksin o zaman bu işe
fener futbol parasını futbola beşiktaşta futbola galatasarayda futbola
basketbol paralarınıda basketbola harcıyor bu kadar basit
sen ise futbol paranı karadenizspora ve basketbola harcıyon sen bu takımlardan dahamı zanginsin dahamı cok sponsor buluyorsun
ayrıca sen anadolunun ve karadenizin en buyugu isen zaten istedigin topcuyu istedigin takıma gönderip pişirebilirsin zaten bir suru ikinci lig ve ucuncu lig takımı var hem trabzond hem anadoluda hem karadenizde hemde istanbulda bir suru adam var istanbulda oynayan trabzon altyapısından

yok ben bunun için takım kurcam para harcıcam trabzonsporun parasını gidip karadenzspora basketbola da harcıcam diyosan o senin bilecegin is

o zaman ne sen ne ben bu gidişle sampiyonluk goremeyiz diye dusunuyorum

demirel
27.11.2008, 12:17
bakın ya siz bu işleri bilmiyorsunuz ya beni anlamıyosunuz evet buyuk takımlarda basketbol olmalı ama ona sponspor bulunmalı kendi kendini finanse etmeli bizim basketbol takımımız kendi kendine finanse edemiyor sadece bir sponspor var 350 milyar alıyor ondan
bi hoca yani antrönerine bildigim kadarıyla anlaşması 3 sene karsılıgında 1.4 trilyon antlaşması var bunlar televizyonda soyleniyor eger yalansa yonetim bi acıklama yapmalı

evet barcelonanın real diger buyuklerin de b takımları var am bunlar kendini finanse ediyor zaten bunlar icin ayrı sponsorluklar var adamların onlardan da para alıyorlar kendi kendilerini fianse ediyor peki sen edebiliyormusun hayır
bu takım için televizyonda soylenen maliyeti trabzonspora 7-8 trilyon oldugu soyleniyor bu rakam yalansa bi acıklama yapsın yonetim eger bu rakam dogruysa bu para kime yuk sponsor bulabiliyonmu
barcelonanın b takımı var onun ligide var sponsoruda var peki senin varmı yok direk trabzonspora yuk ben buna karsıyım denilen parayla trabzon en az 2-3 transfer yapabilir diyorum
ve basketbolda karadenizsporda kendini finanse edemiyorsa bence bosa kurek sallanıyor

sen ise futbol paranı karadenizspora ve basketbola harcıyon sen bu takımlardan dahamı zanginsin dahamı cok sponsor buluyorsun
ayrıca sen anadolunun ve karadenizin en buyugu isen zaten istedigin topcuyu istedigin takıma gönderip pişirebilirsin zaten bir suru ikinci lig ve ucuncu lig takımı var hem trabzond hem anadoluda hem karadenizde hemde istanbulda bir suru adam var istanbulda oynayan trabzon altyapısından

yok ben bunun için takım kurcam para harcıcam trabzonsporun parasını gidip karadenzspora basketbola da harcıcam diyosan o senin bilecegin is

arkadasım karadenizde yetişen futbolcu 1 lralık futbolcu,sen bunu 5 liralık yapacaksın , böylece finansman sağlanacak.. Ne kadar kıt düşnüyosunuz. İlerde buradan gelecek futbolcularla kadro sıkıntısı cekilmeyecek. Sadece iyi yönetilsin yeter...

KUTADGU
27.11.2008, 12:54

Görüyorum ki; bu konu hakkında hiç bir bilgiye sahip değilsin.
Gerek Trabzonspor Kulübünün pilot takım ve Basketbol takımı konusundaki tasarruflarından gerekse de örnek verdiğin diğer rakip takımların politikalarından habersizsin.
Önümüzde BJK Cola Turka takımı örneği var.
Kulüp basketbolcuların parasını ödeyemediği için sarsılmış durumdalar.
Keza FB Ülker Basktebol takımına da futbol bütçesinden para ayrılıyor.

ŞUnu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, şu an itibariyle Basketbol Şubesini sadece sponsor desteğiyle ayakta tutan tek takım Trabzonspor. Diyelim ki yakın zamanda büyüyen bir bütçeyle bizde basket takımımıza kaynak aktaracağız. Bu neyi değiştirir.

Beyler; Trabzonspor sadece bir futbol takımı değil, aynı zamanda büyük bir kulüp.

Basket hakkında söyleyeceklerim bu kadar.

Pilot takım hakkında da söylenecekler çokca ifade edilmiş.
Yeniden aynı konuları yinelemeye gerek yok.
Ama şunu söyleyeyim pilot takımın faydası 3-4 yıl sonra çok daha anlaşılır olacak.

ilteriş
27.11.2008, 13:05
Takım banka asya 1. lige çıkarsa.paftan yetenekli gençler burada top oynayarak kendilerini geliştirirler.

Mustafa Ayazoğlu
27.11.2008, 13:44
Ofspor'da iyi yolda es geçmeyelim başarıyı lütfen..

Sacit
27.11.2008, 13:48

evet kesinlikle haklısın
Ofspor, karadeniz'e maçı vermeseydi karadeniz'in şuanda zirve iddiası olmazdı bence..

seri galibiyetlere devam inşallah..

Ali İhsan
27.11.2008, 13:51
Pilot takım için en iyi örnek Gençlerbirliği Oftaş'tır. Sadece Giray ve Gökhan Gönül o takımın 3-4 yıllık giderini kapamıştır.

Burçak
27.11.2008, 13:54

evet kesinlikle haklısın
Ofspor, karadeniz'e maçı vermeseydi karadeniz'in şuanda zirve iddiası olmazdı bence..

yahu bazen düşünmeden yazıyorsunuz. Ofsporun maçı bilerek verdiğini mi söylüyorsun yani. Böyle birşeyi ne Ofspor yapar nede Karadenizspor kabul eder. Okuyan duyanda böyle birşeyler oluyor sanacak.

ki Ayazoğlu Ofsporda iyi yolda es geçmeyelim demiş. o cümleye nasıl o şekilde bi cevap uydurabildin ilginç valla :)

Adem Erdoğan
27.11.2008, 14:07
evet kesinlikle haklısın

Liderlik milletin aklını başından aldı iyice.Birisi der Trabzonlu futbolcular bize kıyak geçiyor birisi der o maçı vermeseydi.:D
Bu arada TSunami muhabbeti nedur.:cool:

Orki
27.11.2008, 14:27
bundan sonra galiba 5 maç daha var ve 4 ü kolay maçlar 1 i zor maç fakat rakiplerin maçları çok zor maçlar bence bu takım bu gruptan lider çıkar

zarha6155
27.11.2008, 16:32
Bu takımdaki oyuncular nasıl acaba,seneye Trabzonsporda oynayabilecek oyuncu varmı

Emo91
27.11.2008, 16:39
bank asyaya yükselmesi cok önemli....
hade diyelim bu sene yükselemedi, seneye kesin yükselir. takim oluyorlar yavas yavas!

bank asyada oynamak her acidan önemli. ökonomik anlamda, yetenekli futbolculari alabilmekde, yabanci oyuncu getirebilmekde, a kadrodan oraya oyuncu transfer etmekde.

mesala baris memis karadenizspora verilebilir eger bank asyaya yükselirseler. karadenizspora gitmekden oyuncular simdiki kadar cekinmezler

Soner
27.11.2008, 19:02
yahu bazen düşünmeden yazıyorsunuz. Ofsporun maçı bilerek verdiğini mi söylüyorsun yani. Böyle birşeyi ne Ofspor yapar nede Karadenizspor kabul eder. Okuyan duyanda böyle birşeyler oluyor sanacak.

ki Ayazoğlu Ofsporda iyi yolda es geçmeyelim demiş. o cümleye nasıl o şekilde bi cevap uydurabildin ilginç valla :)

aynen katiliyorum, karadeniz oynadi o maci aldi, iki hafta oncede sebat oynadi karadenizden maci aldi, ha bi ligde hatir sikesi yokmu var, buna ben kendim gecen yil sahid oldum o takimlarda oynayan arkadaslarim var, baskanlar kimle oynayacaksa o takimin baskanindan ricalarda bulunuyor. Bununda olmasi bu liglerde normal cunku herkes birbirini taniyor. Ama bu yil insallah hem ofspor, hemde karadenizspor bir ust kademede mucadele edecek. isterdikki butun Trabzon takimlari bu grupta hep ust tarafta birbirkeriyke cekissin ama olmadimi olmuyor

lazzz61
27.11.2008, 19:06
İnşallah Kardenizspor ve Çorumspor Playofflara katılırlar.
çorumm hakemın sayesındee 1 puan aldı sebattan 4 dakkkalık macı 6 dakka uzattıı olmucak yerde faul verdııı hakan bayraktar kırmızı gorduuu sonra mac sonrasında ıstenmeyen olaylar ıstee trabzonun yakasını bırakmıyorr bu hakemlerr

hodlu
27.11.2008, 22:08
Kazanılan maçlar değilde A takıma kimler göz kırpıyor o önemli...

Ali Özcan
27.11.2008, 22:32
eren kesinlikle denenmeli...

Mustafa K. Demirbaş
29.11.2008, 10:53
yarın büyük ihtimalle maçtayım gelecek olan var mı

Uğurtan
29.11.2008, 11:58
Ben gelirim Mustafa :)

Mustafa K. Demirbaş
29.11.2008, 13:48
Çanakkale den maça otobüsmü kaldırıyosun yoksa:):)

ApoCaN28
29.11.2008, 15:19
Süper gidiyorlar bakalım bu haftada kazanırsalar zirveye oturma imkanları var...

Mustafa Hazıroğlu
29.11.2008, 16:29
Eren'in yanıLmıyorsam 9 goLü var.Hiçde kötü sayıLmaz :)

Özge
29.11.2008, 17:57
Kiminle oynuyoruz bu hafta?

Remzi
29.11.2008, 18:00
Kiminle oynuyoruz bu hafta?

Erzurumspor. Garanti bir maç bence:)

Mustafa K. Demirbaş
29.11.2008, 18:01
Erzurum taraftarıda geliyomuş saracak bu maç:cool:

erik
29.11.2008, 21:16
haydi Karadeniz.Çorum-Karadeniz elele hep beraber Bank Asya Ligine.

PinkFloyd
29.11.2008, 22:31
Ben Karadenizsporun son maçlarda gösterdiği performansı takdire şayan buluyorum. Son maçı olan Çankırı Belediye maçının ilk onbirini şöyle bir inceledim. Adlarını ve yanına yaşlarını yazacağım (tff sitedinden aldım):
Kaleci Erhan (20), sagbek gokhan (22), stoper mustafa (21), stoper erhan (21), solbek ismail (23), sag acik emre (24), sol acik fatih (22), orta saha abdullah (20), orta saha selçuk (22), forvet eren (20), forvet cemre (23).
Yani görüldüğü üzere yaşları 20 ile 24 arasında değişen hepsi genç oyuncular. Ben Karadenizsporun maçlarını takip edemiyorum aldığı sonuçlar ve okuduğum yorumlardan sadece bilgi edinebiliyorum. Belkide bu takım 1-2 ve 3. ligde yaş ortalaması en genç takımdır. 21.5 falan bir ortalama. Takıma biraz sabretmeliyiz. inşallah play off grubuna çıkarlar ve abdülaziz, fatih ve göksuyu verip takımı güçlendiririz. bu kadro içersinden bizde yıldız olabilecek oyuncu çıkacağını ben pek tahmin etmiyorum ama tamamlayıcı oyuncular trabzonspora katılabilir. karadenizsporun gelecekte bize çok sayıda oyuncu yetiştireceğine eminim, bu oluşumu gerçekleştirenleri yürekten kutluyorum. bence paf takımımızın başarısında futbolcuların en kısa sürede karadenizspora yükselmek gayesi olduğuna inanıyorum. artık paftaki tüm oyuncuların bir hedefi var. öncelikle karadenizspora terfi edebilmek.

Mustafa K. Demirbaş
29.11.2008, 22:50
yarın büyük ihtimalle maçtayım gelecek olan var mı

yokmu gelen

Öztürk Adem
29.11.2008, 22:51
Yanı o kadar da basarılı olsunlar barı ne kadar paralarla tansfer edılen oyuncular oynıyorlar o takımda :) Toplam sadece bızden gıden adamlar 7 trılyonlarmıs malıyetlerı sımdı de sıra onlarda cıksınlar 2.lige :) Versınler paraların haklarını

Uğurtan
29.11.2008, 23:15
Çanakkale den maça otobüsmü kaldırıyosun yoksa:):)

Kutsal topraklardayım ;)

Mustafa K. Demirbaş
30.11.2008, 11:17
ben 13:00 -13:15 arası şampiyon büfenin önündeyim gelcek olan varsa orda buluşuruz

A.Furuncu
30.11.2008, 13:50
Maç başladı ilk 21 dakikaya 0-0 beraberlikle girildi

Remzi
30.11.2008, 14:00
Haydi Karadeniz Şimdiye kadar atmış olman lazımdı:)

Murat'
30.11.2008, 14:02
sebatspor 1-0 öne geçti....

Samet Berber
30.11.2008, 14:08
1-0 öne geçtik dakika 38.

Remzi
30.11.2008, 14:10
Sebatspor Durumu 0-2 yaptı.. Helal sebat:)

1-2 oldu şimdi..

Zafer BİLGİN
30.11.2008, 14:13
2-1 oldu dk 43 sebat maçı

Karadeniz maçında gol yok

Zafer BİLGİN
30.11.2008, 14:14
sebat 3-1 öne geçti

rize 2-0 önde

Burak_52
30.11.2008, 14:15
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Samet Berber
Abim mesaj attı (maçtan) Karadeniz 1-0 Erzurum . :)

Yanlış maçı mı izliyor yoksa .

Remzi
Sebatspor 1-3 yaptı şimdi:)

Bu arada Çorumspor tokat karşısında 1-0 önde:)

Zafer BİLGİN
30.11.2008, 14:16
çorum-1 tokat-0

.....
30.11.2008, 14:18
Bu maçı inş. kazanırız. Çok büyük bir fırsat elimize geçecek.

hüseyin1975
30.11.2008, 14:18
Simdi attikmi yoksa atmadik mi?

Bizim kazanmamiz önemli ama Sebat ve Corumda yense iyi olacak.

hüseyin1975
30.11.2008, 14:19
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2008/11/30/fft17_mf141533.Jpeg

Gözyaşlarını (http://javascript<b></b>:OW()) tutamadı!..

Cumartesi günü oynanan Eskişehirspor-Denizlispor maçı nefesleri kesen bir mücadeleye sahne olurken, Maçı Denizlispor'un 3-0'dan 4-3 kaybetmesi yeşil-beyazlıların teknik direktörü Ümit Kayıhan'ı gözyaşlarına boğdu!..
Es-Es mucizesi: 4-3
Eskişehirspor, Denizlispor karşısında bir mucizeye imza attı, 3 gol yedikten sonra 4 atıp galibiyeti aldı: 4-3
15. saniyede Robets, Denizli’yi öne geçirdi. 8’de Caner farkı ikiye taşıdı. 25’te Selahattin’in kafa vuruşu ağlarla buluştu: 0-3. İlk yarının son dakikasında Vucko’nun golüyle skor 1-3 oldu. 51 ve 60’ta Anderson’un golleri eşitliği getirdi: 3-3. 74. dakikada Denizlisporlu Braga kırmızıyla atıldı. Son anlarda Poljak’ın pasında Youla sert bir vuruşla skoru belirleyen golü kaydetti: 4-3

Erdem Keser
30.11.2008, 14:19
Karadeniz 1-0 önde diyorlar.

Samet Berber
30.11.2008, 14:21
Karadeniz 1-0 önde diyorlar.
Evet gol 38.dakika da geldi .

Hatta güzel bir kafa golü .

hüseyin1975
Yazik ya.
Acidim Ümit Hocama.

Misina
Gollllll 1-0

Remzi
Evet şimdi yazdı Mackolik.com

Karadeniz 1-0 önde:)

Terzioğlu

Peki kim atmis?

Erdem Keser
Ve evet , sonradan düştü:)
Karadenizspor 1-0 önde geçti.

hüseyin1975

E bu kadar yazdin.
Kimin attiginida yazsana be kardes:D

Zafer BİLGİN
30.11.2008, 14:22
45+2 de attık

Samet Berber
E bu kadar yazdin.
Kimin attiginida yazsana be kardes:D
Abim maçta bana mesaj attı isim söylemedi :) .

Zafer BİLGİN
ilk yarı bitti

Samet Berber
30.11.2008, 14:23
45+2 de attık
Yok ya :) 38'de attık .

.....
30.11.2008, 14:23
gollllllllllllllllllllllllll BRAVO TRABZONUM

.....
30.11.2008, 14:24
GOlü kim atmış bilgisi olan var mI???

Zafer BİLGİN
Yok ya :) 38'de attık .
Doğrudur ben sahadan.com dan takip ediyorum.Geç düştü sayfaya

Misina
Şu mackolik.com a kulübün logosunu hayrına gönderelim hala değirmenderenin logosunu kullanıyorlar.

innocence
30.11.2008, 14:26
çorumsporun tokatla berabere kalması bize daha çok yarar.zaten çorumun bir maçı eksik

Ahmet Kuru
30.11.2008, 14:28
Herşey istediğimiz gibi gidiyor be..
Lideriz,paf takım lider,Basketbol da emin adımlarla 1.lige doğru gidiyor ve pilot takımın yükselen performansı devam ediyor..
Şampiyon olan takımların genelde bütün branşarı başarılı olur..
Bu 7 için bir işaret galiba:)

Hüdai Pervaneli
30.11.2008, 14:31
gol erken geldi dakika 20 civarinda gölü de eren atti

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2008, 14:32
Yavrum Eren ya.. 10. goLü gaLiba.

Kazım Uzunboy
30.11.2008, 14:33
Her kafadan başka bir ses çıkıyor.:D

Neyse herkesin ortak olduğu nokta önemli olan :D 1-0 öndeyiz ya yeter.

Burak_52
30.11.2008, 14:34
adım adım bank asya 1 lige

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2008, 14:35
Takımda süper toparLanma var maşaLLah ! İnşaLLah bu maçı da kazanıp Bank Asya için çok önemli adım atmış olucaz..

AKSOY_61
30.11.2008, 14:35
bu eren dikkat çekmeye başladı
inşallah böyle devam eder

bastırın gençler!!

Hüdai Pervaneli
30.11.2008, 14:44
3-0 oldu eren toplam 2 atti dakika 52

Ali Özcan
30.11.2008, 14:44
çok güzel haberler bunlar...

.....
30.11.2008, 14:45
mackolik daha yayınlamadı

Kazım Uzunboy
30.11.2008, 14:47
3-0 mı ? :eek:

Aferin habu uşaklaa yahu.:)

Hüdai Pervaneli
30.11.2008, 14:48
mackolik daha yayınlamadı
tv den haydi maca programindan duydum telefonla baglaniyorlar goller canli canli geliyorlar

Kanal a dan takip ederseniz daha iyi olur

hüseyin1975
Turkey: Superlig

Bursaspor - Antalyaspor 0 - 0
Genclerbirligi - Istanbul Buyuksehir 0 - 0
Kocaelispor - Konyaspor 0 - 0

AKSOY_61
3-0 oldu eren toplam 2 atti dakika 52

bi aksilik olmassa 3 puan bizimdir.
erene helal olsun valla:alkış:

Remzi
haber61 ayağının dibindeki maçın skorunu yayınlamayı beceremiyor ya..

Çorum Tokat maçı 1-1 oldu:)

Pazarspor 1-1 çankırı bld.

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2008, 14:49
Çorum 1-1 Tokat

Mustafa Önder
30.11.2008, 14:51
mackolik de 2 dedi birazdan üç derler:D

Remzi
30.11.2008, 14:51
Karadenizspor 2 oldu şimdi maçkolikte:)

Ofspor geriye düştü 1-0 yeniliyor Kars'a

Hüdai Pervaneli
30.11.2008, 14:52
Karadenizspor 2 oldu şimdi maçkolikte:)
mac 3-0 kazaniyorz 2 gölüde eren atti

CEMEFKER
Kars 1-0 öne geçti.

Mustafa Hazıroğlu
Kars 1-0 OFSPOR offffff ya :D

CEMEFKER
30.11.2008, 14:53
maçolik'e yeni düşmeye başladı, Karadenizsor 3 yaptı.

Mustafa Önder
30.11.2008, 14:53
Ofspor sende sevindir hadi bizi

CEMEFKER
30.11.2008, 14:54
Çankırı Pazar karşısında 1-2 yaptı öne geçti.

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2008, 14:54
Şu andaki skorLara göre Karadenizspor 1. imiş.
KanaL A'da Haydi Maça programında söyLedi bi adam.

Soner
30.11.2008, 14:56
of malup durumda, bu karsin bizden alip veremedigi ne anlamadim. corum tokat 1-1 oldu

hüseyin1975
30.11.2008, 14:56
Va´llahi Ofspor ile beraber ciksak iyi olurdu ama önce kendimizi düsünmemiz gerekir :D

Mustafa Önder
30.11.2008, 14:57
Şu andaki skorLara göre Karadenizspor 1. imiş.
KanaL A'da Haydi Maça programında söyLedi bi adam.

hayır tokat lider şuan ki skorlara göre

Mustafa Calik
30.11.2008, 14:57
üc golümüzü erenmi atti ?

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2008, 14:58
Bende o programın yalancısıyım :D

TSercaN
30.11.2008, 14:58
arkadaslar yeri degil fakat bmn deki arkadaslar resimler falan yapiyordu onlari hangi baslik altinda bulabilirim?

CEMEFKER
30.11.2008, 14:59
Tokatspor averajla şu an birinci puan cetveline göre.

Pirselimoğlu
30.11.2008, 14:59
nedir bu karstan çektiğimizz:mad:

Remzi
30.11.2008, 15:01
Tokatla puanımız aynı oluyor bu skorlara göre. Fakat Tokat ilk maçta bizi 4-0 yenmişti. Lider Tokat 2. sırada da biz oluyoruz. Çorumun da bir maç eksiği var.

Hüdai Pervaneli
30.11.2008, 15:01
üc golümüzü erenmi atti ?
evet eren atti eren bugun 2 tane atti

Mustafa Calik
30.11.2008, 15:02
evet eren atti eren bugun 2 tane atti

ozaman ötekini kim atti ? yani ilk golu

Soner
30.11.2008, 15:02
sebatin gecen hafta katledilen 2 puani olsa sebat bile su an daha iyi durumda olacakti 22 puan iyiydi. karadenizin 3. golu simdi dustu internete. hadi cocuklar guldurun yuzumuzu

AKSOY_61
30.11.2008, 15:06
peki maç sayıları eşit mi?
rakiplerin fazladan yapacağı maçı var mı yani?

Mustafa Önder
30.11.2008, 15:06
İşler çok karıştı grupta:D heycan dorukta

Terzioğlu
30.11.2008, 15:07
Evet Corumspor'un 1 mac eksigi var.

Hüdai Pervaneli
ozaman ötekini kim atti ? yani ilk golu
onuda eren atti eren toplam iki gol atti

yani 1inci ve 3 cu gölü eren atti

Mustafa Önder

çorumsporun bir maçı eksik

Murat Erdem
güncel puan durumunu buraya aktarabilecek arkadaş var mı?
şimdiden teşekkürler....

Mustafa Calik
30.11.2008, 15:08
onuda eren atti eren toplam iki gol atti

yani 1inci ve 3 cu gölü eren atti

tamam erenin iki gol attigini biliyorum simdi :) ikinci golü kim atti ?

yani 1:0 eren atti .. 2:0 kim atti ? .. ve 3:0 eren atti

Mustafa Önder
30.11.2008, 15:09
1 Tokatspor
16 29 +12
2 Karadeniz Trabzonspor
16 29 +10
3 Ofspor
16 28 +10
4 Çorumspor
15 27 +13
5 Çankırı Bld.
15 24 +3
6 Karsspor
15 22 +4
7 A.Sebatspor
16 20 -5
8 Pazarspor
16 17 -9
9 Erzurumspor
15 15 -9
10 Arsinspor 15 14 -11
11 Yimpaş Yozgatspor
15 5

Murat Erdem
30.11.2008, 15:14
1 Tokatspor
16 29 +12
2 Karadeniz Trabzonspor
16 29 +10
3 Ofspor
16 28 +10
4 Çorumspor
15 27 +13
5 Çankırı Bld.
15 24 +3
6 Karsspor
15 22 +4
7 A.Sebatspor
16 20 -5
8 Pazarspor
16 17 -9
9 Erzurumspor
15 15 -9
10 Arsinspor 15 14 -11
11 Yimpaş Yozgatspor
15 5
arap atı gibi sonradan açıldık,uzun lafın kısası....

Mustafa Hazıroğlu
Emre Kahraman attı 4-0

Mustafa Önder
çorum-tokat beraberlik işimize çok yaradı çok:D

Soner
30.11.2008, 15:15
S................................O G B M A P
1 Tokatspor..................16 8 5 3 29
2 Trabzon Karadenizspor.16 8 2 5 29
3 Ofspor......................16 7 7 2 28
4 Çorumspor.................15 7 6 2 27
5 Çankırı Belediyespor.....15 7 3 5 24
6 Karsspor....................15 6 4 5 22
7 Akçaabat Sebatspor....16 5 5 6 20
8 Pazarspor..................16 4 5 7 17
9 Erzurumspor...............15 4 3 8 15
10 Arsinspor.................15 3 5 7 14
11 Yimpaş Yozgatspor....14 0 5 9 5

Emrah KabuL
30.11.2008, 15:15
90.dakikalar

Karadeniz 3 - erzurum 0
Yozgat 1 - Sebat 3
Kars 1 - Of 0
Çorum 1 - Tokat 1
Pazar 1 - Çankırı 2

Buna göre

1.Tokat 29 +12
2.Trabzon 29+10
3.Of 28 +10
4.Çorum 27 +13 - 1 macı eksık

CEMEFKER
30.11.2008, 15:16
Gruplar: 01 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=491#grp) 02 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=492#grp) 03 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=493#grp) 04 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494#grp) 05 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=495#grp) 1. Yarı 1 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=1&grupID=494#grp) 2 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=2&grupID=494#grp) 3 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=3&grupID=494#grp) 4 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=4&grupID=494#grp) 5 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=5&grupID=494#grp) 6 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=6&grupID=494#grp) 7 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=7&grupID=494#grp) 8 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=8&grupID=494#grp) 9 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=9&grupID=494#grp) 10 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=10&grupID=494#grp) 11 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=11&grupID=494#grp) 2.Yarı 12 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=12&grupID=494#grp) 13 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=13&grupID=494#grp) 14 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=14&grupID=494#grp) 15 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=15&grupID=494#grp) 16 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=16&grupID=494#grp) 17 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=17&grupID=494#grp) 18 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=18&grupID=494#grp) 19 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=19&grupID=494#grp) 20 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=20&grupID=494#grp) 21 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=21&grupID=494#grp) 22 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=22&grupID=494#grp)
------------------------------ ---- O G B M A Y AV---PUAN
P 1.TOKATSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=77) ---------------- -- 15 8 4 3 26 14 12 -- 28
2.OFSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3693) -------------------------15 7 7 1 28 17 11 -- 28
3.ÇORUMSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=70)---------------------14 7 5 2 22 9 13 --- 26
4.TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=5082) -15 8 2 5 25 18 7 ----26
5.ÇANKIRI BLD.SPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=379) --------------14 6 3 5 18 16 2----21
6.KARSSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3642) -----------------------14 5 4 5 22 19 3 ---19
7.A.SEBATSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=75) ------------------- 15 4 5 6 9 16 - 7 ----17
8.PAZARSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3662)---------------------- 15 4 5 6 15 23 -8-----17
9.ERZURUMSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=17) ------------------- 14 4 3 7 17 23 -6 ----15
10.ARSİNSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=1842) ---------------------15 3 5 7 18 29 -11 ----14
11.YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=79) ------ 14 0 5 9 14 30 -16----- 5

http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/hsohbet.solalt.gif http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/spacer.gif http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/hsohbet.sagalt.gif TFF 2.Lig Kademe

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2008, 15:16
4-0 oLdu dedik daa Emre Kahraman :D

Soner
30.11.2008, 15:17
4-0 oldu. geliyoruz

Mehmet Fırat
30.11.2008, 15:18
Eren dışındakiler ne yaptı acaba?

Özellikle İsmail'i çok merak ediyorum.

Burak_52
30.11.2008, 15:19
coştular...

Emrah KabuL
30.11.2008, 15:20
Trabzonspor lider

Karadenizspor avarejla İkinci

e daha nolsun :D

Eren Karaahmetoğlu
2 soru sorucam:D

ilk sorum bizim golleri tam olarak kim attı?:D

1.Eren
2.?
3.Eren
4.Emre

ikincisi ise bank asyaya nasıl çıkılıyo bilen biri anlatırsa sevinirim

Tunç Tosun
Noliy la???

hüseyin1975
Antalya Bursaya takti.
Keske küme düsseler.
Seneyede Karadenizspor takar Seftalilere:p

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2008, 15:22

1.Eren
2.?
3.Eren
4.Emre

İkinci oLan pLay-off, birinci oLan direk çıkıyo ben böyLe biLiyorum.

Burak_52
Antalya Bursaya takti.
Keske küme düsseler.
Seneyede Karadenizspor takar Seftalilere:p
inşallah çok havalanıyolardı

AKSOY_61
böyle skorlar takımı daha fazla motive edecektir.
atın la:D

Tunç Tosun

1.Eren
2.?
3.Eren
4.Emre

1. sorunun cevabını bilmiyorum, ama bank asya için grupta lider olup, playoff a çıkmak oradada lider olmak gerekiyor. Ya da Tokat playoff a giderse, geri kalan grup içinde lider olup, playoff tan gelecek takımlar ile eleme oynayarak çıkma ihtimalimiz var. Baya zor bir iş anlayacağın..

TS-Tiryaki
Vaaaaaaaayyy bizim Junior Trabzonspor cosmus.:D:D Tebrikler Trabzon Karadeniz.

Mustafa Önder
30.11.2008, 15:23
çorum 2-1 yaptı

Mustafa Hazıroğlu
Eren topLam 11 goLe uLaştı yanıLmıyosam =)

Terzioğlu
Bu gruptan ilk 2 takim yükselme grubuna cikiyor. Devre arasindan sonra burada oynanacak. Yükselme grubunde ise ilk 2 takim direk Bank Asya ligine cikiyor. 3. olan takim ise 5 grubun birincisiyle playoff oynayayacak.

Mustafa Hazıroğlu
Çorum 2-1 yaptı :(

Sefaenes
30.11.2008, 15:25
corumun yenmesi bizim icin daha iyi gibi adamlarin 1 mac eksikleri vardi. Cikmak icin artik bizim elimizde maclarin hepsin aldik mi cikariz

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2008, 15:26
Bu gruptan ilk 2 takim yükselme grubuna cikiyor. Devre arasindan sonra burada oynanacak. Yükselme grubunde ise ilk 2 takim direk Bank Asya ligine cikiyor. 3. olan takim ise 5 grubun birincisiyle playoff oynayayacak.
BöyLe ise biz rahat çıkarız :D

Soner
1 Çorumspor.................15 8 5 2 29
3 Tokatspor..................16 7 5 4 28
4 Ofspor......................16 7 7 2 28
11 Yimpaş Yozgatspor....15 0 5 9 5

Eren Karaahmetoğlu
teşekkürler soruma cevap veren herkese

çorumun 2-1 yapması kötü oldu beraberlik iyiydi:(

Hüseyin İlkin
30.11.2008, 15:28
Trabzon Karadenizspor , adım adım Bank Asya'ya ilerliyor . Helal olsun size uşaklar :cool:

TSezgin61
30.11.2008, 15:30

yani simdi direk cikmiyormuyuz:( anlamadim yaaa kusuruma bakma

Emirhan Makul
Eren mi Umut mu?

Remzi
Maç bitti:) Tebrikler Karadenizspor. Ofspor da yenseydi çok iyi olacaktı:)

Soner
30.11.2008, 15:32
bursa 1-1 yapti

hüseyin1975
30.11.2008, 15:33
Eren mi Umut mu?

Böyle bir kiyaslama olamaz!

Eren 2. Lig 4. Grupda atiyor gollerini!
Türkcell Süper Lig tartismasiz daha kaliteli ve daha zor.
Süper Ligda atsin o zaman kiyaslama yapalim Lütfen.

hüseyin1975
30.11.2008, 15:35
bursa 1-1 yapti

Haftaya deplasmanda, ardindan evlerinde bize ve sonra yine deplasmanda yenilirler ve küme potasina girerler:D

Mustafa Önal
30.11.2008, 15:35
Çorum 2-1 yaptı :(

çorumun kazanması daha iyi oldu. çünkü berababere bitseydi rakip sayımız 3 olacaktı. çorumun 1 maç eksiği var. önümüze geçme şansı vardı.

şu durumda aynı maç sayısına sahip olduğumuz tokatın 1 puan önündeyiz. dolayısyla son maçı kazandığımız taktirde 2. olarak çıkmayı garantiliyoruz.

Emirhan Makul
30.11.2008, 15:36
Abi resmen bank asya ya çıkarsak muhteşem olur kartalspor-trabzon karadenizspor burayı yıkarız :D

CEMEFKER
30.11.2008, 15:38
[quote=KEREM77;1786928]Gruplar: 01 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=491#grp) 02 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=492#grp) 03 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=493#grp) 04 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494#grp) 05 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=495#grp) 1. Yarı 1 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=1&grupID=494#grp) 2 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=2&grupID=494#grp) 3 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=3&grupID=494#grp) 4 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=4&grupID=494#grp) 5 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=5&grupID=494#grp) 6 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=6&grupID=494#grp) 7 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=7&grupID=494#grp) 8 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=8&grupID=494#grp) 9 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=9&grupID=494#grp) 10 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=10&grupID=494#grp) 11 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=11&grupID=494#grp) 2.Yarı 12 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=12&grupID=494#grp) 13 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=13&grupID=494#grp) 14 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=14&grupID=494#grp) 15 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=15&grupID=494#grp) 16 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=16&grupID=494#grp) 17 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=17&grupID=494#grp) 18 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=18&grupID=494#grp) 19 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=19&grupID=494#grp) 20 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=20&grupID=494#grp) 21 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=21&grupID=494#grp) 22 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=415&grupID=494&hafta=22&grupID=494#grp)

SON MAÇLARDAN SONRA PUAN DURUMU:
------------------------------ ---- OYNANAN-AVERAJ-PUAN
1.ÇORUMSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=70)---------------------15----- ---13 -----29
2.TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=5082) -16 --------11 -----29
3.TOKATSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=77) ---------------- -- --16 --------11 -----28
4.OFSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3693) -------------------------16 ---------9 -----28
5.ÇANKIRI BLD.SPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=379) --------------15 ----------3-----24
6.KARSSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3642) -----------------------15 ----------4 ----22
---------------------------
-----------------
----------
-----

Soner
30.11.2008, 15:38
Gruptaki son durumu
Karadenizspor 4 0 Erzurumspor

Yimpaş Yozgatspor 1 3 A.Sebatspor

Karsspor 1 0 Ofspor

Pazarspor 1 2 Çankırı Belediyespor

Çorumspor 2 1 Tokatspor

hüseyin1975
30.11.2008, 15:39
Son Mac kiminle?

Terzioğlu
30.11.2008, 15:42
Son Mac kiminle?
Evimizde Yozgatspor'a karsi. Ondan önceki mac ise deplasmanda Corumspor'a karsi.

Emirhan Makul
30.11.2008, 15:43
Çorumdan beraberlik alsak yeter galiba

Cabri61
30.11.2008, 15:44
Kalan maçlarımız
18 ARSİNSPOR - TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. TFF 2.Lig Kademe 04
20 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. - PAZARSPOR TFF 2.Lig Kademe 04
21 ÇORUMSPOR - TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. TFF 2.Lig Kademe 04
22 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. - YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. TFF 2.Lig Kademe

sancakbeyi_61
bu haftaki macımız arsinle arsinde..4 mac daha var

cıkma olayı söyle arkadaslar;

her grubun ilk iki takımı bir araya geliyor ve 10 takımlı play off grubu olusturuluyor(her grupta kalan 8 takım oynamaya devam edıyor aralarında)..play off grubunda her takımla 2 mac yapılıyor..ilk 2 sıra direk bire üst lige cıkıyor..3. 4. 5. olan takımlar ile,daha önceki 5 grubun biricileri bir araya geliyor ve eleme usullu maclar oynuyor,1 takımda böyle cıkmıs oluyor..

_SeRKaN_
Daha 4 maç yokmu gruptaki maçların bitmesine...? Bunu yazmamdaki kasıt son maçımızı kazanırsak felan söylentilerinden ibarettir..:confused:

biltrabzon
85' Bursaspor 1 - 1 Antalyaspor
85' Genclerbirligi 0 - 0 Istanbul Buyuksehir
85' Kocaelispor 2 - 0 Konyaspor

CEMEFKER
30.11.2008, 15:47
SON MAÇLAR

18 ARSİNSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=1842) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=75244) TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=5082)
20 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=5082) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=75254) PAZARSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=3662)
21 ÇORUMSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=70) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=75263) TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=5082)
22 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=5082) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=75265) YİMPAŞ YOZG (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=79)

Yalnız 19. hafta maç gözükmüyor TFF Sitesinde " Bay" olma durumu var galiba.

Tahir
30.11.2008, 15:48
bu takımı takip eden arkadaşlar var mı ben trabzonsporda oynarım diyebilecek kalitede oyuncu

hüseyin1975
30.11.2008, 15:50
Böyle devam edersek son 4 Macda 10 Puan yetecekdir.
Rakiplerimizde herhalde aralarinda oynayacakdir?

Fikstür Avantajimiz var.

TSezgin61
30.11.2008, 15:51
bu takımı takip eden arkadaşlar var mı ben trabzonsporda oynarım diyebilecek kalitede oyuncu

bence suanda bu takimi rahat birakalim... 2. lige ciksinlar ondan sonra bizim takimda oynayabilecek seviyede olurlar. suan cok erken

hüseyin1975
30.11.2008, 15:54
85' Bursaspor 1 - 1 Antalyaspor
85' Genclerbirligi 0 - 0 Istanbul Buyuksehir
85' Kocaelispor 2 - 0 Konyaspor

3 oldu.

82. Dakika Ahmet Dursun
84. Dakika Murat Hacioglu
90. Dakika Taner Gulleri

Cok derleme toplama bir Takim.

2. Galibiyetlerini aldilar.
Yenmeleri iyi oldu aslinda. Yine yenemeselerdi bize karsi artik iyice motive olacaklardi:p

Burçak
30.11.2008, 16:04
gelde Ligin başında bırakılan puanlara yanma.
Hatırlayın sezona çok kötü başlamıştı bu takım. hatta tartışılır bir vaziyetteydi skorlar.
Trabzonspor alt yapısını oluşturacak takım bumu olacak deniyordu.
İşte o haftalar süpriz puan kayıpları olmasa şuan açık ara liderdik.
Nazar değmesin son haftalarda süper bir çıkış içindeyiz. İnşallah böyle devam edecek.
Bank Asyada olmamız her yönüyle çokdaha iyi olacak. Hem oradaki topçuları daha yakından takip edebiliriz
hemde Trabznspora gelebilecek futbolcular daha hazır halde olurlar.
2. ligde zaten Ofspor Sebat Arsin var. Resmi olarak alt yapımız olmasada istediğimiz her an beğendiğimiz topçuları bu kulüplerden zaten alırız. Yeterki o performansı göstersinler.

Soner
30.11.2008, 16:07
Gruptaki son durum

Karadenizspor 4 0 Erzurumspor

Yimpaş Yozgatspor 1 3 A.Sebatspor

Karsspor 1 0 Ofspor

Pazarspor 1 2 Çankırı Belediyespor

Çorumspor 2 1 Tokatspor

TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. - ERZURUMSPOR 30.11.2008 13.30 YAVUZ SELİM

ARSİNSPOR - TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 06.12.2008 13.30

TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. - PAZARSPOR 17.12.2008 13.30 YAVUZ SELİM

ÇORUMSPOR - TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 21.12.2008 13.30 TURHAN KILIÇÇIOĞLU

TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. - YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 28.12.2008 13.30 YAVUZ SELİM

Not: karsspor haftaya Akcaabatta, Trabzondaki arkadaslara duyurulur. Kendilerine gereken ilgiyi ve alakayi Akcaabatta gosterin lutfen.

A.SEBATSPOR - KARSSPOR 06.12.2008 13.30 AKÇAABAT FATİH

Uğurtan
30.11.2008, 16:08
Maçtaydım yeni geldim Gökçe abi eve ulaşsın golleri izlersiniz ;)

Selman
30.11.2008, 16:10
Maçtaydım yeni geldim Gökçe abi eve ulaşsın golleri izlersiniz ;)

Golleri bırak da takım nasıl onu anlat Uğurtan'ım:)

Uğurtan
30.11.2008, 16:19
İlk yarı 2 pas yapamadık.. Oyuna ısınamadık bir türlü.. Orta sahada kör döğüşüne döndü olay..

2. yarıda ise Cemre'nin asisti Eren'in kafa golü güzeldi.. Bu golden sonra futbol oynamaya başladık..

4 attık ama sadece 2. yarıda attığımızdan daha fazlasını ve daha net pozisyonları harcadık..

Takımda göze batanlar Gökhan,Cemre,Eren ve ismini bilmediğim kanatta oynayan bir oyuncumuz daha..

İsmail ise bence bu kategoriye fazla olduğunu gösteriyor.. Onu apayrı değerlendirmek gerek..

Kesinlikle Süper Lig'de her takımda oynar.. O kadar kesin konuşuyorum..

Güzel maçtı özellikle 2. yarısı futbol içnide ne varsa izledik diyebilirim.. :)

LazAnisT
Bu lig daha çok su götürür.Ofspor başkanın bir dost sohbetinde şuan için bir üst lige çıkmak istemediklerini dediğini biliyorum..

erik
mükemmel oldu.Çorumum ve Trabzonum 1 ve 2. sırada.İnşallah 2 si birden play offlara kalacaklar.

innocence
30.11.2008, 16:20
Pilot takımımızı tebrik ediyorum.golleri kim attı bilen var mı ?

Uğurtan
30.11.2008, 16:22
ilk gol Eren sanırım 2. gol kendi kalesine erzurumlu 4. golü de emre kahraman attı 3'ü maç içnideki hengameden hatırlayamıyorum :D

Soner
30.11.2008, 16:23
Not: karsspor haftaya Akcaabatta, Trabzondaki arkadaslara duyurulur. Kendilerine gereken ilgiyi ve alakayi Akcaabatta gosterin lutfen.

ÖmerFarukYılmaz
30.11.2008, 16:31

Evet beyler ilgi alakanızı gösterin:)

Mustafa K. Demirbaş
30.11.2008, 16:34
ılk yarı maça biraz tutuk başladık ama ıkinci yarı takım coştu sayısız gol fırsatından yararlanamadık 4-0 bitti ama bir o kadarda gol kaçtı tribün tamamen doluydu ikinci yarı muthiş oynadık az sonra Gökçe ajans tarafından çekilen maçın golerinin birkaçını izleyebilirsiniz:)

Gökçebey
30.11.2008, 16:53
Fotoğraflar ve ikinci yarıda attığımız 3 gol birazdan BMN Trabzon farkıyla burada yer alacaktır. Youtube ayarlarınızı yapmayı unutmayın.

Zafer BİLGİN
30.11.2008, 16:55
ee hade gökçe bekliyoruz da nerede kaldın kaç saat oldu yoksun

Gökçebey
30.11.2008, 16:56
ee hade gökçe bekliyoruz da nerede kaldın kaç saat oldu yoksun

Hamsi yiyordum önce can sonra canan :D

Geliyorlar.

Gökçebey
30.11.2008, 17:03
http://img300.imageshack.us/img300/797/snv35327aw7.jpg (http://imageshack.us)

http://img300.imageshack.us/img300/7462/snv35330vg0.jpg (http://imageshack.us)

http://img356.imageshack.us/img356/9374/snv35334si7.jpg (http://imageshack.us)

http://img356.imageshack.us/img356/2802/snv35344ng5.jpg (http://imageshack.us)

http://img300.imageshack.us/img300/3476/snv35349lz8.jpg (http://imageshack.us)

http://img300.imageshack.us/img300/6323/snv35354tx8.jpg (http://imageshack.us)

http://img356.imageshack.us/img356/6880/snv35355oj7.jpg (http://imageshack.us)

http://img356.imageshack.us/img356/7484/snv35359ri0.jpg (http://imageshack.us)

http://img300.imageshack.us/img300/3598/snv35393ls5.jpg (http://imageshack.us)

Soner
30.11.2008, 17:04
Hamsi yiyordum önce can sonra canan :D

Geliyorlar.

ne hamsimi, buna inanmiyorum ya. of allahim su ayin 14 bir gelsede bende Trabzona gelip hamsiyi doya doya yesem yaaa:(:(:(:(

Gökçebey
30.11.2008, 17:06
2. Golümüz

NGIYnOWQdKo

3. Golümüz

Iey_c_nCY38

4. Golümüz

5tSyz3gWvf4

Maç Sonu

vVGzcKQvQxI

macka61
30.11.2008, 17:06
tebrikler karadenizspor

azdiha6161
30.11.2008, 17:08
Tebrikler karadeniz trabzonspor....

El ele bank asya ligine sonrada süper lige...

Ufuk Bayraktar61
30.11.2008, 17:09
teşekkürler bordo mavi net

seyyah61
30.11.2008, 17:16
Tesekkürler Gökce.
Ücüncü golü Cemre atti yanlis görmediysem.

Soner
30.11.2008, 17:18
eline saglik gokce kardesim, bu defansa en az bir bes gol daha atmamiz gerekirdi diye dusunuyorum simdi gollere baktimda boyle bir defans hayatta kacmazdi. Bu arada hamsi olayini unutmadim hala offffff offffffffff

ÖmerFarukYılmaz
30.11.2008, 17:19
Şu takımı yalnız bırakmıyorsunuz ya:)

Teşekkürden çok fazlasını hak ediyorsunuz:)

tsakrep61
30.11.2008, 17:24
videolar çok güzel elinize sağlık, şu 3. golu atan arkadaşı umutun yerine koysak daha cok ıs yapar

okg_53
30.11.2008, 17:30
3. golde soldan topu taşıyıp asist yapan kim?

Emirhan Makul
30.11.2008, 17:36
Her golün başında biri "Vurr" Diye bağırıyor

Güzel goller güzel maç güzel destek El Ele Bank Asya Ligine

Siz Bank Asya Ligine Çıkın Kartalı Yıkalım !

Gökçebey
30.11.2008, 17:38
Vur diye bağıran bizim Mustafa Kemal :D

Emo91
30.11.2008, 17:41
helal olsun, bir acildilar pir acildilar....

istedigimizi alicagiz bu takimdan, kesinlikle iyi oyuncular var ve bunlarda oynayarak kendilerini gelistirecekler....

bence baris memis hic oynamicagina karadenizspora gönderilmelidir, hem onlara yarar hem barisa hemde trabzonspora ;)

İsmail Alkan
30.11.2008, 17:51
3. golde soldan topu taşıyıp asist yapan kim?
Zannedersem 71 numaralı oyuncuydu,ismini bilmiyorum ama benim takımda en çok beğendiğim oyuncu,çok rahat ve ayaklarını raket gibi kullanıyor..
Ersun yanala duyurulur...

Gökçe ligtv kameramanımısın mübarek,habu golleri nasıl yakaladın :) Tşkler...
Bu arada ben maça geç geldiğim için bilet bulamadım,avniakerin maraton trübününün altındaki tel örgülerden seyretmek zorunda kaldım..

Fatih
30.11.2008, 17:54
Zannedersem 71 numaralı oyuncuydu,ismini bilmiyorum ama benim takımda en çok beğendiğim oyuncu,çok rahat ve ayaklarını raket gibi kullanıyor..
Ersun yanala duyurulur...

Gökçe ligtv kameramanımısın mübarek,habu golleri nasıl yakaladın :) Tşkler...
Bu arada ben maça geç geldiğim için bilet bulamadım,avniakerin maraton trübününün altındaki tel örgülerden seyretmek zorunda kaldım..

İsmail Özeren o İsmail abi;)

TS-Tiryaki
30.11.2008, 17:54
3. gol cok güzelmis. Erendi galiba. Kontrol dönüs vurus bir numara. Asisti yapanada tebrikler.

Gökçebey
30.11.2008, 18:00
Bu video da Trabzonspor, Trabzon Karadenizspor, Trabzonspor Basketbol Takımını her yerde susmadan destekleyen kardeşlerimiz Trabzonlu Gençler ve Farozlular. Bordo Mavi (Şınanay) tezahüratı.

Tüm Hakları Saklıdır. All rights reserved. © ® ™

m6YT1TYK3zQ

Remzi
30.11.2008, 18:10
Video ve fotoğraflar için teşekkürler Gökçe abi.

Gidenlerin ayaklarına sağlık:)

Soner
30.11.2008, 18:19
Bu video da Trabzonspor, Trabzon Karadenizspor, Trabzonspor Basketbol Takımını her yerde susmadan destekleyen kardeşlerimiz Trabzonlu Gençler ve Farozlular. Bordo Mavi (Şınanay) tezahüratı.

m6YT1TYK3zQ

inanilmaz guzel bir tezahurat, hareketlerde keza ayni guzellikte

Öztürk Adem
30.11.2008, 18:21
Bu takım super cok yakında tsl ye mı cıkacak acaba:)

Seyit Hoca
30.11.2008, 18:25
Gökçe , ellerine sağlık
ta
Videoların olduğu yerde bomboş , beyazlık var.Nedendir..?
İnternet hızından mı?

Samet Yildirim
30.11.2008, 18:30
tebrikler helal olsun

TSezgin61
30.11.2008, 18:31

m6YT1TYK3zQ

peki ya bu tezahürati futbolcularla avni akerde karsilikli söylesek nasil olur:D

cok seviyorum yaaaaa... müthis. hele besiktas macinda mükemmeldi adeta...

İsmail Alkan
30.11.2008, 18:47
İsmail Özeren o İsmail abi;)

Adaşımmış desene :),bu oyuncuda iş var...

m6YT1TYK3zQ

Futbulu futbol yapan güzellik işte bu videoda saklı,tşkler hiç susmadan bu güzel trübün şovu yapan arkadaşlara.
Bir özel tşk de foruzlulara,bu arkadaşları geçen yıldan beri takip ederim,nerde bir güzellik,nerede bir destek gerekirse hep oradalar,Trabzonspor-Rizespor kaynaşmasında çok emekleri olmuştur,rizeye rizespora destek amacıyla birkaç maçlarına toplu olarak gitmişler,rizeli mekansızlar gurubunuda Trabzon-bursa maçında avniakerde maraton trübünde ağırlamışlardır.
Bu desteklerinden dolayı ormansparla oynadığımız basket maçının devre arasında trübün liderlerine özellikle tşk etmiştim..

seyyah61
30.11.2008, 19:04
Gökçe , ellerine sağlık
ta
Videoların olduğu yerde bomboş , beyazlık var.Nedendir..?
İnternet hızından mı?
Sanirsam youtube sitesinin engelli oldugundan göremiyorsunuz videolari.
Izleyebilmeniz icin gerekli program burada mevcut:
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1500326&postcount=134

Harun-61
30.11.2008, 19:09
gökcebey, ellerin dert görmesin kardesim.

.

Mustafa K. Demirbaş
30.11.2008, 19:24
maçtaki en güzel anlardan biride taraftarlarımızın protokol mavi desene şeklindeki tezahüratına belediye başkanımız M.Volkan Canalioğlu'nun tek başına karşılık vermesiydi bunun üzerine Volkan abi herkesi ayağa kaldır diye bağırmaya başlayınca protokol tribününü ayağa kaldırması ve tezahüratlara karşlık verilmesi süperdi

Seyit Hoca
30.11.2008, 19:40

Teşekkür ederim.
Selazur'lu İsmail , imdadıma yetişti.Problemi ,sayesinde,yüklediğim bir proğram halletti.

Emre Emiroğlu
30.11.2008, 19:47
Bu sene 3 takımdan biri kesinlikle şampiyon olucak :) Nerde olursa olsun şampiyonluk yaşayacağız :d

Ustaalioğlu
30.11.2008, 19:54
çorumun kazanması daha iyi oldu. çünkü berababere bitseydi rakip sayımız 3 olacaktı. çorumun 1 maç eksiği var. önümüze geçme şansı vardı.

şu durumda aynı maç sayısına sahip olduğumuz tokatın 1 puan önündeyiz. dolayısyla son maçı kazandığımız taktirde 2. olarak çıkmayı garantiliyoruz.

1 mac mi kaldi sadece?

Burçak
30.11.2008, 19:57
Yahu bende diyorum neden izleyemiyoprum şu videolar. uzun zamandır bu sebepten dolayı eklenen videoları izleyemiyordum. Bu uyarıyı yazmasan yine izleyemeyecektim . Saolasın:)

Alibeyoglu
30.11.2008, 20:09
tek kelime ile harika video

Emre Emiroğlu
30.11.2008, 20:17
Bu erenin kaç golü etti bilen varmı ?

Bu arada ligin en çok gol atan takımıyız.

cahoe
30.11.2008, 20:24
Gerçekten güzel bir maç oldu geniş analiz yapmıcam gerçekten bugun takım kalecisinden forvetine kadar giren çıkan herkes çok güzel bir oyun ortaya koydu karadenizspor gerçek kimliği buldu bence bundan sonra kolay kolay maç vereceklerini sanmıyorum.

Bütün oyuncuları kutlarım. Bir büyük alkış da 90dk susmadan takımı destekleyen taraftarlara ilk maçlara göre taraftar artışıda bariz sekilde gözüküyor.

Burçak
30.11.2008, 20:24
hemen üstteki video hakikaten çok iyimiş ya. en güzel anıda tezahüratın yapıldığı sırada bir kişinin havaya atılıp tutulması. süperdi ya :):)

http://img530.imageshack.us/img530/538/tttwr6.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/tttwr6.jpg/1/w426.png (http://g.imageshack.us/img530/tttwr6.jpg/1/)

:D

Özge
30.11.2008, 20:33
Tebrikler Karadenizspor.Bir açıldılar pir açıldılar valla:)Rahat bir maç olmuş anlaşılan.Eren yine gol attı tebrikler.:)

zafer6161
30.11.2008, 20:48
bizde maçtaydık,atmosfer ve seyirci mükemmeldi,:alkış::alkış:

erik
30.11.2008, 21:30
Eren ve İsmail hızla Trabzonspora gelecekler galiba.

Cafer Bulur
30.11.2008, 22:12
Eren ve İsmail hızla Trabzonspora gelecekler galiba.
Karadenizsporun bank asya ya cikma yolunda eren e cok ihtiyaci var.Ismail ile birlikte sezon sonuna kadar devam etmeliler.
Eren karadenizsporun isini görür ama bizim isimizi göremez.
Ayrica karadenizi aldiklari güzel galibiyet nedeniyle tebrik ediyorum.Yükselme grubu yolunda güzel bir avantaj yakalandi.Haftaya da arsini yeneriz diye düsünüyorum.

pReN@_61
30.11.2008, 22:19
Video bomba olmuş taraftarlarımızın emeğine sağlık.

seyyah61
30.11.2008, 22:25
ERZURUM'U TOZ DUMAN ETTI

http://haber61.net/images/news/11375.jpg
Karadeniz: 4- Erzurum: 0
30 Kasım 2008 / 16:53
TFF 2. Lig 4. Grup'ta Trabzon Karadenizspor sahasında Erzurumspor'u 4-0 mağlup etti.

STAT: Yavuz Selim
HAKEMLER: Muhsin Çayan xxx, Serdar Çiftçi xxx, İbrahim Bekler xxx
TRABZON KARADENİZSPOR: Erhan Kırcı xxx, Gökhan xx, Mustafa xx, Emre xxx, İsmail xx, Erhan Kurt xx, Abdullah xx (Adem dk. 66 x), Selçuk xx, Fatih xx, Cemre xxx(Yunus dk. 90 ?), Eren xxx (Emre dk. 83 xxx)
ERZURUMSPOR: Ender x, Abdulkadir x (İsmail dk. 25 xx), Özkan xx, Fuat xx, Levent xx, Ahmet xx, Ali xx, Muhammed xx, Remzi x ( Savaş dk. 62 x), Serhat x, Erdal x
GOLLER: Eren (dk. 37 ve 55), Emre Kahraman (dk. 88), Erdal K.K (dk. 50) (Karadeniz Trabzonspor)
SARI KARTLAR: Eren (Trabzon Karadenizspor), Ahmet, Özkan, Serhat, Ali (Erzurumspor

Mehmet Ç.
30.11.2008, 22:35
bence ergin keles'le baris memis'i de karadenizspora vermeliyiz. hele ergini cok az kulaniyoruz. zamaninda türkiye'yle gol krali olmus turnavada ve benzema gibi oyuncular'dan fazla dikkat cekmis,.

Burçak
30.11.2008, 22:39
bizde maçtaydık,atmosfer ve seyirci mükemmeldi,:alkış::alkış:
Zaferin Klasik esprisi :D

Gökçebey
30.11.2008, 22:41
Zafer ve bir arkadaşı da maçtaydı evet :) Foto çekilirken Zafer çay almaya gitmişti :D Sonra biz yerimizi değiştirdik daha iyi görüntü alabilmek için :)

Mustafa K. Demirbaş
30.11.2008, 22:42
Zaferin Klasik esprisi :D
kuzenimle beraber maçtaydılar espri değil yani:)