PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 4 - 3 Gençlerbirliği (27. Hafta)

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

gerçekefsane
02.04.2007, 17:50
Yeni bir galibiyet :tsbayrak:

Mehdi
02.04.2007, 17:50
inşallah.:cool:

Gürkan
02.04.2007, 17:56
durun bır nefes alalım.

Her hafta bu azap cekılırmı ya.

macka61
02.04.2007, 17:57
her maçı kazanmamız gerekiyor bize seri galibiyet lazım yine inşallah bu maçıda kazanırız

gurkankyildiz
02.04.2007, 18:04
bu oyunla mı?

Terzioğlu
02.04.2007, 18:14
bu macta aslarmizi oynatmayalim ve kupaya sakliyalim

#10 Fietra
02.04.2007, 18:15
Hiç umudum yok.

ts_fan
02.04.2007, 18:16
Çok zor!..

Mert67
02.04.2007, 18:17
alırız inşallah

jefferson61sefa
02.04.2007, 18:21
hücümmmmm trabzonspor geliyor leynn
(mehmet çakıra dikkat)

oguzkoc
02.04.2007, 18:23
1-0 bizimdur uşaklar merak etmeyin ;)

TSelif
02.04.2007, 18:26
Bu maça kaçıp gitmek lazım ama nasıl:rolleyes:

Emirhan Makul
02.04.2007, 18:35
bu sene ahtım olan takımlardan biri hiç acımadan 3 tane attılar bizee çatur çutur trabzon kümeye sesleride cabasıı bu takımı yenmemiz lazım ne olursa olsun fener yalakası değil mi yenmemiz lazım artık ceyhun ve umutun maçı olur

Erkan
02.04.2007, 18:38
Soylemek istemiyorum ama... bence fark bile yeriz.... :(

AKSOY_61
02.04.2007, 18:39
bu sene ahtım olan takımlardan biri hiç acımadan 3 tane attılar bizee çatur çutur trabzon kümeye sesleride cabasıı bu takımı yenmemiz lazım ne olursa olsun fener yalakası değil mi yenmemiz lazım artık ceyhun ve umutun maçı olur

aynen kardeşim
bu yıl anadolu takımlarının bize karşı bi tarafları kalktı bizde yavaş yavaş indirmeye devam edicez inşallah dicem ama çok zor bir maç:D

maçın trabzonda olması iyi

Terzioğlu
02.04.2007, 18:40
-------------tolga------------
-ferhat--erdinc-cagdas--celo--
------------------------------
---------Hasan-Hüseyin-------
-------------------------------
-gökdeniz---------------Keceli-
--------------Musampa--------
-----------ersen martin--------

kadro su sekilde yedek agirlikli olsun ve oyuncular kupa macina saklansin...ligde ulasabilecegimiz bir hedef kalmadi..

sbay
02.04.2007, 18:42
ilk yarı 3-0 yenilmiştik şimdi rövanş zamanı

gerçekefsane
02.04.2007, 18:42
-------------tolga------------
-ferhat--erdinc-cagdas--celo--
---------Hasan-Hüseyin-------
-gökdeniz------------musampa-
-----------ersen martin--------

kadro su sekilde yedek agirlikli olsun ve oyuncular kupa macina saklansin...ligde ulasabilecegimiz bir hedef kalmadi..

Ayman kupa maçında sarı kart cezalısı;)

Murat'
02.04.2007, 18:43
bu maçı da kazanırsak bence ilk 4 için daha da umutlanırız

asikaplan
02.04.2007, 18:44
neyse yendik ya o yeter ama futbol cacık acıkcası hiçde zevk yoktu kayseri kendi şansızlığına yenildi

Cem Akyüz
02.04.2007, 18:46
kazanmamız lazım ilk 4 iddası için bakalım hayırlısı yattara sahaya yattara sahaya:):)

jefferson61sefa
02.04.2007, 18:50
bugun yendik evet ama futbolu kim oyandı sölemeye gerek yok

Mustafa AYDIN
02.04.2007, 18:53
Bu moralle gençleri 5-10 yaş ihtiyarlatmamız lazım.

ilhan
02.04.2007, 19:05
Cumartesi günü gelsin o zaman konusuruz. Son haftalarda sakatlıklar moda oldu. Fire vermeyelim yeter.

coskun0661
02.04.2007, 19:08
arkadaşlar gencler macını degilde ..önumuzdekı kupa macını düşünsek daha iyi degilmi zaten kupayı alsak lige gerek kalmıycak ..haksızmıyım..:rolleyes:

pReN@_61
02.04.2007, 19:08
4.lük için kazanmak zorundayız.bu dakikadan sonra puan kaybı lüksümüz olmamalı...

Burçak
02.04.2007, 19:12
ye ne ce ğiz

atabaş
02.04.2007, 19:20
bu macı kaybetmememiz lazım ligi en üst sıralarda bitirmemiz icin önemli bir mac

oguzkoc
02.04.2007, 19:26
geçen seneki 7 maçlık(!) serinin başladığı maç geldi demek he :) üzüldüm bak şimdi seriyi onlarla başlatamıcaz... erciyese nasipmiş :)

pReN@_61
02.04.2007, 19:27
Haydi TRABZON...
:tsatkı:

http://img116.imageshack.us/img116/5351/e967573c8dwo6kb5hf4.gif (http://imageshack.us)

:yattara:

Emre B.
02.04.2007, 19:33
Çok zor maç

Emirhan Makul
02.04.2007, 19:35
yattara bundan sonra zor biraz dile getirdiler spikerler ziya doğanlan yıldızları uyuşmuyor diye piskolojik olarak bitkin bence bir daha uyum tuturması zor bu sene için

Hüseyin Çümen
02.04.2007, 19:52
geçen yarı dibe yolculuğa başladığımız takım korkarım valla gençlerbirliği bu yeneriz eer ziya doğan adam gibi kadroyla başlarsa

marcelinhos100
02.04.2007, 20:42
-------------Tolga------------
-Ufukhan--erdinc-cagdas--celo--
---------Ayman-Hüseyin-------
-Yattara---------------Gökdeniz-
--------------Ceyhun--------
-----------Umut Bulut--------

Ligde önemlidir ziya musampayı ebedi oynatmaz çünkü bilirki iyi oynarsa göndermesi zorlaşır ve kendisinin ne olduğu ortaya çıkar

kupa maçında ayman yok onun yerine ferhat oynayacak o yüzden ferhat dinlensin erciyes maçındada ceyhunu yerine ersen martin ile başladımı yattara ve gökdeniz sabit kalmak şartıyla maçları alırız

Terzioğlu
02.04.2007, 20:45
evet genclerbirligi su an yamuluyor

Terzioğlu
02.04.2007, 20:46
-Ufukhan--erdinc-cagdas--celo--
---------Ayman-Hüseyin-------
--------------Ceyhun--------
-----------Umut Bulut--------

Ligde önemlidir ziya musampayı ebedi oynatmaz çünkü bilirki iyi oynarsa göndermesi zorlaşır ve kendisinin ne olduğu ortaya çıkar

kupa maçında ayman yok onun yerine ferhat oynayacak o yüzden ferhat dinlensin erciyes maçındada ceyhunu yerine ersen martin ile başladımı yattara ve gökdeniz sabit kalmak şartıyla maçları alırız

kupada aymanin yerine hasanda oynayabilir ve bence daha faydali olur...ferhatida sag bekde oynatirdim kupa macinda

A.Alper
02.04.2007, 20:47
gençler maçını düşünürken kupadan olacağız...

marcelinhos100
02.04.2007, 20:51
kupada aymanin yerine hasanda oynayabilir ve bence daha faydali olur...ferhatida sag bekde oynatirdim kupa macinda

sen oynatırsın da ziya oynatmaz yani ayman kesilemez gerçi genel ortalamasına bakarsak iyi sayılır

hasan deyince tam bir komedi bugün yaptığı bir hareketle zidane gibi kaç erciyesli futbolcuyu oyundan düşürdü gördük :) gol yiyorduk o yüzden

Terzioğlu
02.04.2007, 21:00
sen oynatırsın da ziya oynatmaz yani ayman kesilemez gerçi genel ortalamasına bakarsak iyi sayılır

hasan deyince tam bir komedi bugün yaptığı bir hareketle zidane gibi kaç erciyesli futbolcuyu oyundan düşürdü gördük :) gol yiyorduk o yüzden

ayman kupa macinda yok diye böyle yazdim...yani o mevkiide hasan , ferhatdan daha verimli olur diye düsünüyorum kupa macinda...

bordox
02.04.2007, 21:08
Cem Demir'i oynatsa bu maçta Ziya Doğan en azından farklı bir şey yapmış olur.İlerde yokları oynuyoruz.Formsuzluktan da öte bir durum var.

Adem Erdoğan
02.04.2007, 21:25
geçen seneki 7 maçlık(!) serinin başladığı maç geldi demek he :) üzüldüm bak şimdi seriyi onlarla başlatamıcaz... erciyese nasipmiş :)

kupa maçı haftaya bildiğim kadarıyla.Yani yine gb ile başlayacak seri:)

Hüseyin Çümen
02.04.2007, 21:50
bejeke bile yeniyor gençleri bizde yaneriz heralde 3 tane de sarı kart gördüler cezalı olabilir

okan6161
02.04.2007, 22:15
ya kardeşler bilmiyormusnuz adamlar herkeze yenilir bizde aslan kesilirler zor maç çok zor maç ama mustafa keçeli oynamasın alabiliriz maçı bjk maçına çok da kötü sayılmazdı gençler ama bizde aslan kesilir kesin onu biliyorum

sbay
02.04.2007, 23:45
geçlerbirliği bu akşam beşiktaş maçında kötüydü kerem şeras cezalı duruma düştü...

İslam Sezer
02.04.2007, 23:55
bazı arkadaşlar tersini yazmış ama ayman g.birliği maçında yok kupada var diye biliyorum?

HALİT KARAKAŞ
03.04.2007, 00:10
kolay maç olacak kanaatindeyim,alırız inşallah,,,

Barış
03.04.2007, 00:11
Ceyhun,Yattara,Musampa yedek ve onların yerlerinde Ayman,Hasan,Ferhat gibi adamlar oynuyor..gel de maça git şimdi..

AKSOY_61
03.04.2007, 00:33
takımın üzerinde baskı var.hem 2. lige düşme korkusu hemde ziyanın baskısı var.
(kendini nazi kampında sanıyor galiba)
bide bu baskıya ziyanın mükemmel kadro seçimini ekleyince maç çok çok zor oluyor.bi ara 3..4 maç seri yakalamıştık ama yönetim sağolsun ''bu takım 2. olur hatta şampiyonda olabilir'' lafları takım üzerinde baskı yaptı.
her neyse tek umudum ziyanın adam gibi kadro çıkartıp taraftarın iyi destek vermesi.

Serdar ÖZCAN
03.04.2007, 01:14
tahminim zor mac olacak ama ziya taktiği kontra oynatır karambole bi gol tamm.tabi sansında erciyesteki gibi olması lazım.yoksa halimiz duman

kivancpehlivan
03.04.2007, 01:40
bir hafta düğün bir hafta cenaze valla şu tabloya bakın zigzag şampiyonu olduk. gençler maçını kesin yenmemiz lazım ilk yarın 3-0 yenilmiştik!

en iyi başarı 4.lük en kötü ise sonunculuk!!! bu sene neler oluyor bize...?

http://img402.imageshack.us/img402/19/tshf1.gif

Murat Aydın
03.04.2007, 01:41
üç ihtimalli maç derler ya öle bir maç olacak trabzonspor erciyes maçıyla morallendi bu maçı alacağını düşünüyorum tabi ziya hoca yine farklı girişimlerde bulunmaz ise

Cabri61
03.04.2007, 01:42
ayman kart cezalısı mı?gördüğü kartın haddi hesabı yok

Hüseyin Çümen
03.04.2007, 01:51

harbi haa ayman nedir her maç kart görüo bi cezalanmadı gitti yoksa ayman a özel tarife mi var 3 sarı görünce kırmızı 10 sarı kart ta ceza oluyor falan :D

Taner Gündoğdu
03.04.2007, 01:58
stepanov ve yattara oynamazsa ve biz erciyese karşı olduğu gibi çanakkale geçilmez anlayışıyla oynarsak işimiz zor. her ne kadar gençlere karşı şansımız tutsada bu futbolla YEMEZ!!!!

tsonur61
03.04.2007, 10:19
arkadaşlar bu maçı kazanmalıyız çünkü adamlar bizi ilk maçta 3-0 gibi net bir skorla yenmişlerdi acısını çıkarana kadar YENMELİYİZ ...

selcuk
03.04.2007, 10:20
-Ufukhan--erdinc-Hüseyin--celo--
-------ferhat----Ayman--------
---------musampa(ceyhun)--------
---------Umut Bulut--------

erciyes macinda gördümki hüseyin süper stoperlik yapiyor milanla rispde sakat oldugundan bence yine o stoperligi yapsin

TSelif
03.04.2007, 10:23
Gençleri yeneceğimizi düşünüyorum :)

Hüseyin Bağdat
03.04.2007, 10:26
gençlerbirliğini yenmesine yenerizde hoca yine kupa maçını düşünüp takımı ona göre çıkarmazsa tabii.

Erkut Ay
03.04.2007, 10:40
böyle ....... böyle ezilerek galibiyet alacaksak istemiyorum ben o futboldan ancak ziya zevk alır utanmazlar

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

hüseyin1975
03.04.2007, 10:56
Hedef Kupa! Finale kaldikmi 90% bir ihtimalle UEFA'ya gidiyoruz.
Yinede isimizi saglama almamiz lazim ve ligdede mümkünse ilk dörde girmemiz lazim. Gencleri yendikmi iddiamiz artar. Kayserispor formundsan uzak ve herhalde Fener eziklerine yenilirler. Sivas belki Vestele takilir (fazla umudum olmasada).

Yani bir galibiyet güzel olur. Ha birde Rövansi almamiz sart. Bu büyüklügümüze yakisir!

TSelif
03.04.2007, 10:57
Eleştiri yaparken seçtiğimiz kelimeler biraz daha dikkat etsek iyi olmaz mı arkadaşlar. Ne olursa olsun TRABZONSPOR un formasını giyiyorlar haketmeseler bile. Onun için hakaret etmeyelim :)

champions
03.04.2007, 11:17
Gençlerle oynadığımız son maçtan şimdiye kadar değişmemişlerse ki biz hala aynıyız! beraberlik bile iyidir Bizim son 2 maçtaki oynadığımız futbolla süper ligden herhangi bi takımı hakederek yenmemiz mucize
1 haftada ne kadar değişiriz bilinmez Aylardır ne kadar değiştiğimiz de ortada ya!Sabır!
Neyse kişi belki kafasını taşa vurur ligde artık hedefimiz kalmadığını ve Trabzonsporun kendi evinde nası bi oyun oynaması gerektiğini görür Haftalarca sahada olan artık yorulması gereken oyuncularını dinlendirir
Dinlenmekten yorulan! Musampa Cem ve Enis gibi oyuncuları oynatır
Yattarayı da çok zorlu! kupa maçına saklar herhalde :)

@FLU
03.04.2007, 11:25
ben öncelikle futbol görmek istiyorum futbol bize yakışanın en iyisini yeter ya ben hayatımda maç izlerken bu kadar sıkılmamıştım

Eren Uğur Ayar
03.04.2007, 13:23
Üst sıralara yükselmek istiyosak bu maçı almaktan başka çare yokk.Genclerde bu hafta yenildi.Onlarda bu maça yüklenecek.isallah galip ayrılan biz oluruz.

Yavuz Hasan
03.04.2007, 13:44
bakalım oynamadan kaç maç daha kazanacağız

aaahmet61
03.04.2007, 13:56
hakikaten ankaragücü ve erciyecspor karşısında sanki 3. lig ekibi oynadık.zannedersinizki karşımızda chalse var.gençlerbirliği hakikaten kaliteli bir takım.şansımız çok az bana göre .en fazla beraberlik diyorum.dememim sebebi son oynadığımız maçlar ,karşı takımın kollektif futbolu ve bizim futbolcuların lige havlu atması.gökdeniz olmasa ligin dibindeydik.dünkü maçta yedeklerimize bakarmısınız.ceyhun yattara musampa .inşallah bu maçı alırız .

Yavuz Hasan
03.04.2007, 14:00
hakikaten ankaragücü ve erciyecspor karşısında sanki 3. lig ekibi oynadık.zannedersinizki karşımızda chalse var.gençlerbirliği hakikaten kaliteli bir takım.şansımız çok az bana göre .en fazla beraberlik diyorum.dememim sebebi son oynadığımız maçlar ,karşı takımın kollektif futbolu ve bizim futbolcuların lige havlu atması.gökdeniz olmasa ligin dibindeydik.dünkü maçta yedeklerimize bakarmısınız.ceyhun yattara musampa .inşallah bu maçı alırız .
sen merak etme başımızda ZD var mantalite belli oynamama ve oynatmama en kötü beraberlik çünki defan oturdu 5-4-1

aaahmet61
03.04.2007, 14:06
iyide kardeş hangi defans bilmiyorum erciyes maçını seyrettim mi.adamların kaç tane pozisyonu olduğunu sayamadım.adamları şansa yendik.defansın d sini yapamadık

hüseyin1975
03.04.2007, 14:10
bakalım oynamadan kaç maç daha kazanacağız

Insallah oynamadan 8 mac kazaniriz. Ben cile cekmeye raziyim :)

marcelinhos100
03.04.2007, 14:33

-Ufukhan--erdinc-çağdaş--celo--
-------Hüseyin----Ayman--------
-----------ceyhun--------
---------Umut Bulut--------

kupa maçında da aymanın yerinde ferhat veya musampa oynar ama ziya musampayı oynatmaz

BOZOHAN
03.04.2007, 14:34
çok zor bir maç bu adamlar herkese yenilir bize gelince aslan kesilirler.

Ozan
03.04.2007, 14:36
zorlu bir maç olarak görünüyor çünkü onlar yenilirse biz geçeceğiz . biz yenilirsek aradaki fark kapanacak . bu yüzden iki tarafta bastıracakdır ve inşallah kazanan biz oluruz . gençlerbirliğinden çekinmiyor değilim ama maçın avni aker de olmasıda bizim avantajlarımız arasında .

Cem Kıran
03.04.2007, 14:40
Bu maç bizimdir inşallah hade seri başlasınnnnn

Erdinç Dilek
03.04.2007, 14:41
takımın yıldızları ilk onbirde olursa, yıldızlarda parlarsa veya parlamak için çabalarlarsa ve çok kolay ofsayta düşen gençler forvetine defans bloğumuz adam gibi tuzak kurarsa neden kazanmayalım ki...

kudu_61
bencede artık hüseyin stoper oynasın mükemmeldi ya erciyes maçında gençler çok iyi futbol oynuyor bakmayın kargalara 2-0 yenildiklerine çok şanssız 2 gol ama orta sahada çok iyi top yapıyorlar bence tek sıkıntıları forvetleri yetersiz orta sahada oyunu bitirir skora gidersek alırız kesin yenilmeyiz iki ihtimalli bir maç önce 1 olur sonra 0 (3 puan olsunda nasıl olursa olsun)...

Cem Kıran
Benim tek kuşkum sarı kart sınırındaki oyuncular hala oynuyor fb maçı gelince harmanlama yapacaklar galiba şimdiden görüp kapatmamız lazım yoksa bu fblilerden herşey beklenir

Erdinç Dilek
03.04.2007, 14:42
ayman ligdeki kartların sıfırlamıştı, dün birledi, kupa maçlarının ilk karşılaşmasında yok

kudu_61
03.04.2007, 14:42
tolga
ufukhan-çağdaş-erdinç-kadir
ayman-hüseyin
gökdeniz-ceyhun
ersen
umut

Enes Berfin
03.04.2007, 15:25
Bu mactan ümitliyim, ama erciyese karsi oynadigimiz gibi oynarsak ozaman isimiz cok zor olur cünki rakip takim erciyesden daha tecrübeli ve son 2 haftadan beride 3 puan alamiyor, bu maca onlarda kenetleneceklerdir, eger alirsak ilk 4 icin büyük bir avantaj sagliyacagiz.

Allah Yardimcimiz olsun.

Kaan Dilek
03.04.2007, 15:30
hakimizda hayirlisi neyse o olsun.
gönül hep kazanmak istiyor ve gönlümdende gecen bu.
baska ne diyeyimki,bu takim beni yedi bittirdi ve sadece beni degil.

POYRAZ
03.04.2007, 15:37
Genclerbirligi bu hafta yenildigi icin Trabzonspor macina cikis maci olarak bakacak. O yüzden bu maci cantada keklik görmesek iyi olur. Takimin hali ortada zaten.
Ne olursa olsun bu maci da kazanip üst kisimlara tirmanmaya devam etmeliyiz. Erciyesspor gibi takimlarin bile diline sakiz olduk zira.

Hüseyin RİZELİ
03.04.2007, 15:47
bu sefer saytanın bacagını kırıp evımızde galıp gelecez...

marcelinhos100
03.04.2007, 15:52
Necmi Perekli: Zaman istikrarı, istikrar başarıyı getirir
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207necmiperekli.jpgProfesyonel Şube Menajerimiz Necmi Perekli, kazanılması gereken bir maçın kazanıldığını belirterek, “Zor şartlarda ve yoğun mücadele içerisinde geçen bir karşılaşmayı kazandıkları için oyuncularımızı kutluyoruz” dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Tüm futbolcuların galibiyet için yoğun çaba sarfettiğini kaydeden Perekli, “Özelikle genç kalecimiz Tolga’nın başarılı performansı, kendisine verdiğimiz destek ve güvenin ne kadar yerinde olduğunu göstermiştir. Tolga bu ülkenin en önemli kalecilerinden biridir ve milli formaya adaydır” diye konuştu.

Ayrıca yoğun milli maç trafiğinden dönen Gökdeniz ve Hüseyin’in başarılı performanslarının da sevindirici olduğunu dile getiren Perekli, “Bunu söylerken hiçbir oyunumuzu birbirinden ayırmak düşüncesi içerisinde değiliz. Hepsi bizler için bir değerdir ve çok önemlidir. Gerek saha gerekse de rakibin ligde içinde bulunduğu durum nedeniyle zor geçmeye aday bu müsabakadan kayıpsız ayrılmamız kalan haftalar için olumlu bir gelişme olarak ön plana çıkmıştır. Ancak galibiyet kadar takım üzerindeki kazanma azmi ve kararlılığı bizleri 3 puandan çok daha fazla sevindirmiştir” ifadesini kullandı.

Perekli şöyle devam etti: “Ancak bu galibiyetin güzelliklerini hemen geride bırakıp haftasonu oynayacağımız Gençlerbirliği maçına konsantre olmak zorundayız. Yeni bir seri yakalamak ve üst sıralara tırmanmak için bu mücadeleden alacağımız galibiyet de son derece önemlidir. Erciyesspor maçıyla başladığımız süreci ligde ve kupada üst süte oynayacağımız zorlu haftalarda da devam ettirmek, sezonu bizi Avrupa kupalarına taşıyacak bir dereceyle kapatmak en büyük hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için dayanışma, birlik ve bütünlük içerisinde zorluklara karşı mücadele etmemiz gerektiği ortadadır. Camia olarak birbirimize güvenelim, inancımızı asla yitirmeyelim. Kenetlenelim ki bu zor günleri aşıp sıkıntıları geride bırakalım. Bir galibiyet tüm sorunların giderildiği anlamını taşımaz. Önemli olan kazanırken eksikleri ve gedikleri de görmektir. Bunu zaten hocamız maçtan sonra yaptığı değerlendirmede dile ettirerek konuya ne kadar hakim olduğunu ispatlamıştır. Zaman istikrarı, istikrar da başarıyı getirir. Bunun için sabırlı ve duyarlı davranmalıyız”

Taraftarlara da mesaj veren Necmi Perekli, “Bu aşamada tüm taraftarlarımızı hafta sonu oynayacağımız Gençlerbirliği ve önümüzdeki hafta Fortis Türkiye Kupası’nda karşılaşacağımız Kayseri Erciyesspor maçlarına bizleri desteklemek üzere bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Rıza ÇOLAK
03.04.2007, 19:44
Hasan gibi adam 9 haftada iyileşip ilk 11 de yer buluyor ama Yattara gibi futbolcu bir türlü iyileşip kadroya giremiyor.Allah seni bildiği gibi yapsın Ziya.Ağzımdan başka cümleler dökülüyor ama ancak bunları yazabiliyorum

Hüseyin Çümen
03.04.2007, 21:19
Genclerbirligi bu hafta yenildigi icin Trabzonspor macina cikis maci olarak bakacak. O yüzden bu maci cantada keklik görmesek iyi olur. Takimin hali ortada zaten.
Ne olursa olsun bu maci da kazanip üst kisimlara tirmanmaya devam etmeliyiz. Erciyesspor gibi takimlarin bile diline sakiz olduk zira.

gençler kim oluyorda bizim maçı çıkış maçı olarak görüyormuş ihtiyacımız oldu 2 futbolcularını aldık geldik biraz daha veririz tapusunu alırız

yeterki 12 bin kişi değilde 20 bin kişi izlesin evinde TRABZONSPOR un maçlarını

pReN@_61
03.04.2007, 21:21
inşallah bu maça ilgi büyük olur...aksi taktirde maç çok zevksiz geçiyor

TSKara61
03.04.2007, 21:31
Mac her turlu zevksiz gececek. Bu sezon hangi mac zevkli gectiki?

pReN@_61
03.04.2007, 21:32
Mac her turlu zevksiz gececek. Bu sezon hangi mac zevkli gectiki?

ben oyun bakımından değil atmosfer açısından söyledim...

batugol
03.04.2007, 21:55
ilk yari o unutulmaz sefaletin baslangiciydi gencler maci,
simdi de unutulmaz cikisin maci olur insallah

oguzkoc
03.04.2007, 22:11
gençlerbirliği ne yapar? ortasaha ve savunma oyuncularına çok güvenip isaac ve mehmet çakır gibi adamlarla avniakerde kontraatak futboluyla yenmeye çalışacaklar.. bu kesin..

ziya bunu bilerek ona göre bir 11 çıkartmalı. gençlerbirliğine karşı 3 önliberoyu ilk defa şiddetle öneriyorum. çok iyi bir ortasahaya sahipler. kontraatak oyuncularını ortasahada hüseyin ve aymanla engelleyebiliriz. musampada 3.önlibero olarak oynamalı bu maçta bu ikilinin biraz önünde. beklediğim 11 şu ve bu 11 doğru taktikle bu maçı alacaktır.

-----------------Tolga-----------------
Ufukhan----Erdinç-----Çağdaş------Celo
---------Ayman----------Hüseyin-------
----------------Musampa---------------
---------Yattara---------Gökdeniz------
-----------------Umut------------------

ayman ve hüseyin gençlerbirliğini ataklarını çok iyi kesebilirseler defansif yönü ceyhundan daha iyi olan musampa kaptığı, aldığı topları doğru bir şekilde ileri 3 lüyle buluştursun yeter. ileri 3 lü gününde olursa bu maç çok rahat bizimdur uşaklar ;)

TSelif
03.04.2007, 22:19
gençler kim oluyorda bizim maçı çıkış maçı olarak görüyormuş ihtiyacımız oldu 2 futbolcularını aldık geldik biraz daha veririz tapusunu alırız

yeterki 12 bin kişi değilde 20 bin kişi izlesin evinde TRABZONSPOR un maçlarını

Zaten lafı dönüp dolaşıp Trabzon daki taraftara bağlamasan ölürsün .

Hüseyin Çümen
03.04.2007, 22:22
Zaten lafı dönüp dolaşıp Trabzon daki taraftara bağlamasan ölürsün .

bunu ben diil istatistikler sölüor sölemessem gerçetken vefat edebilirim yaızk olur bana

TSelif
03.04.2007, 22:27
bunu ben diil istatistikler sölüor sölemessem gerçetken vefat edebilirim yaızk olur bana
Cumartesi saat 14:00 de doldururuz orayı 20 bin kişi merak etme sen . Nuri başkan ve yandaşlarına da selam çakarız karşıdan :mad:

steelturkTS
03.04.2007, 22:29
son haftalarda çok kötü oynuyoruz.bu maç çok zor olacak.erciyes önünde ki gibi top oynarsa takım yanarız.gençler affetmez.inşallah galip geliriz..

farazi
03.04.2007, 22:34
Ya beyler superlig de trabzonun kazanamacagı mac yoq ama o ortam yoq
anketlere baktm orda bile trabzon 1_3 degil, 4_7 arsası dems herkes
eger taraftar bole dusunurse(zatn ole bi havada var) futbolcular ne yapsn
ERciyes takımmı, bu TRABZONSPOR o takıma 5 atardı;
ama futbolcular oynuyamadı,yenilsek yeriydi zaten, herkes yenlme korkusu ile oynuyodu
bn 92 dogumluyum
blki o sampiyonlukları gormedm ama yasadm
smdi o duyguları yasıyanlar bole yaparsa
o ankete verecegm cvp bnmde 14_15 arası:

Hüseyin Çümen
03.04.2007, 22:35
Cumartesi saat 14:00 de doldururuz orayı 20 bin kişi merak etme sen . Nuri başkan ve yandaşlarına da selam çakarız karşıdan :mad:

ne alaka şimdi ya slm çakın onlarda aleykum selam der ne alaka ya

TSelif
03.04.2007, 22:47
Alakayı cumartesi günü görecek maça gidenler ...

Hüseyin Çümen
03.04.2007, 23:55
valla umrumda bile deil kim albyarak yandaşı kim bilmem neyin hayranı kim bişileri TRABZONSPOR dan öne çıkarıyorsa bunlar hiiiiç umrumda deil ilk önce TRABZONSPOR okadar

Tolga Han
04.04.2007, 00:43
bu futbolla çok zor ama inşallah yeneriz...

Emre7
04.04.2007, 01:11
kupa istiyorsak beraberlik ligde ilk 4 diyorsak ki ilk 2 yok galibiyet

BDiler61
04.04.2007, 01:13
hedefsiz bir hale geldik ligde inşallah kazanırız

6Şafak Aydın1
04.04.2007, 01:17
macin basligini gördügümde sampiyonlar ligi olamazmi diye bir sicradim yerimden sonra aklima Ziya Hoca geldi.

Ferşat Balcı
04.04.2007, 01:53
gençlerbirliği çok koşan ve mücadele eden bir oyun yapısı var, bu tür takımlara karşı orta sahada üstünlüğü kurmak şarttır, bu nedenler orta saha çok koşan oyunculardan kurulmalıdır, özellikle ayman, hüseyin,hasan,keçeli bu maçlara göre oyunculardır, orta saha bu tür oyuncularla kalabalık tutularak ileride hızlı gökdeniz, umut gibi oyuncularla sonuca gidilebilir. yattara,ceyhun,musamba gibi top tekniği yüksek oyuncular bu tür mücadelesi yüksek maçlarda hiçbir varlik gösteremez...bu tür takımları önce durdurup sonra vurmak gerek...

not : bir an ziya doğan gibi düşündüm ve bunlar çıktı kusura bakmayın...

Berat
04.04.2007, 02:02
gençlerbirliği çok koşan ve mücadele eden bir oyun yapısı var, bu tür takımlara karşı orta sahada üstünlüğü kurmak şarttır, bu nedenler orta saha çok koşan oyunculardan kurulmalıdır, özellikle ayman, hüseyin,hasan,keçeli bu maçlara göre oyunculardır, orta saha bu tür oyuncularla kalabalık tutularak ileride hızlı gökdeniz, umut gibi oyuncularla sonuca gidilebilir. yattara,ceyhun,musamba gibi top tekniği yüksek oyuncular bu tür mücadelesi yüksek maçlarda hiçbir varlik gösteremez...bu tür takımları önce durdurup sonra vurmak gerek...

not : bir an ziya doğan gibi düşündüm ve bunlar çıktı kusura bakmayın...

ABD seni bozmuş Ferşat..Geri dön, geri dön..Ne olur geri dön..

Ferşat Balcı
04.04.2007, 02:06
ABD seni bozmuş Ferşat..Geri dön, geri dön..Ne olur geri dön..

yok be berat bunlar tabiki benim düşünceler değil,bir an kendimi ziya doğanın yerine koydum ve onun gibi düşündüm...

illaki
04.04.2007, 02:06
Ümidim yok ama alırsak ligde 5.liğegelirizki oda ilk 3 te bitirme şansımızı artırır.

Ama artık şu futbolll düzelsin,gerekirse 10.bitirelim ligi.Top oynamıyoz,kaleden top çıkarıyoz anca

Gönlümüz yine Senden Yana Trabzonummm

Egemen
04.04.2007, 02:43
ani kontralara dikkat etmemiz lazım. hele öne gecerseler işimiz zor..

Emre B.
04.04.2007, 08:21
Erciyes maçındaki gib, oynarsak yeniliriz.

muratt
04.04.2007, 08:43
Bence bu sezon bitsin artik..

Faik Yılmaz
04.04.2007, 08:50
açık konuşayım erciyes maçındaki gibi oynarsak yenmemiz hayal olur....

takımın çok acil toparlanması lazım... şans her zaman yanımızda olmaz.....

TSKara61
04.04.2007, 09:05

Bencede, yoksa biz bitecez.

zeki gursoy
04.04.2007, 09:27
valla..bitsin artık..
bi gece haberlerde, ziyanın kovulduğunu başkanında siyasete girmek için görevinden istifa ettiğini duyayım..
ama ..ziya istifa etmesin, kovulsun...
çektirdiği azabın çilenin diyetini
ödesin...

LazAnisT
04.04.2007, 10:50
Futbolcuların hepsi kafalarında ligi bitirmiş.Bu kafayla nasıl maç alacaklar çok merak ediyorum.Muhtemelen ziya hoca yine tek forvetle çıkacak.keçeliyi Erciyes maçında dinlendirdi bu maçta kesin ilk 11 e alır.Ceyhun 60.dakikada oyundan alınır.yattara son 15 dakika girer varlık gösteremez..Bizlerde tv başında sinir krizleri geçirmeye devam ederiz..Maçtan sonra ziya hoca iyi mücade ettik ama hala eksiklerimiz var der noktayı koyar..

Bilal 61
04.04.2007, 10:53
Zor maç olacak bakalım bu hafta ne gibi süprizler olacak..

yaranozlu
04.04.2007, 11:01
maçın zorluğu falan umrumda değil, ligi düşme korkusuz geçirelim yeter, şuan başka bişey istemiyorum. Erciyese yenilseydik çok kötü olacaktı. Lig çok garip, bu hafta yenilseydik potaya iyice girmiştik. Bu arada vestel manisa 2. yarı tek puanını bizden almış, sakarya da en son galibiyetini bizden almış. Ne acı!...

anaras
04.04.2007, 11:06
maçın zorluğu falan umrumda değil, ligi düşme korkusuz geçirelim yeter, şuan başka bişey istemiyorum. Erciyese yenilseydik çok kötü olacaktı. Lig çok garip, bu hafta yenilseydik potaya iyice girmiştik. Bu arada vestel manisa 2. yarı tek puanını bizden almış, sakarya da en son galibiyetini bizden almış. Ne acı!...

ee herkez gözünü bize kestirmiş.:). en basit takımbizi görüyo. bunun anlamı bu

Harun
04.04.2007, 11:13
Futbolcuların hepsi kafalarında ligi bitirmiş.Bu kafayla nasıl maç alacaklar çok merak ediyorum.Muhtemelen ziya hoca yine tek forvetle çıkacak.keçeliyi Erciyes maçında dinlendirdi bu maçta kesin ilk 11 e alır.Ceyhun 60.dakikada oyundan alınır.yattara son 15 dakika girer varlık gösteremez..Bizlerde tv başında sinir krizleri geçirmeye devam ederiz..Maçtan sonra ziya hoca iyi mücade ettik ama hala eksiklerimiz var der noktayı koyar..

Rakiplere taktik vermeyelim lütfen:)

SELIMMM1
04.04.2007, 11:24
ziya doğan:ikinci yarı ayağımızda top tutamadık mahkum oynadık.

top tutacak adamlar yattara,ceyhun ve musampa kulübede.bi de dalga geçiyor adam da biraz utanma olur.

ha gençlerbirliği maçı kesin alırız canım ..ziya büyük hoca

bi de bu maç gökdeniz,UMUT VE ERSENİ yedek bıraksın.(yattar,ceyhun ve musampa zaten yedek) fark bile atarız..

demir
04.04.2007, 11:50
Buyuk kulup sızce nasıl oluyor ...! sıze soracaklarımla cevaplarını sız verın ...!

Fenerbahcenın elınde FATIH SULTAN TEKKE gıbı bır futbolcu olsa sızce degıl 7 , 15 mılyon Sterlıne satarmıydı ?????

Sizce smezyek bır GALATASARAYDA oynuyor olsaydı takımı kacarak bırakıp gıdermıydı ?????

Sizce FERHAT , Mçkeceli, HASAN, gıbı adamlar suan bu futbollarıyla bedava satılsa sızce hangı takım satın alır

Suankı konum ve futbol 3 ıstanbul takımından bırısınde mevcut olsa sızce ne ne olurdu

bunları dusunelım sonrada dıyelımkı ewet bız buyuk takımız ve basarı ıcın oynuyoruz ; buyuk takım dedıgın ;

HAKEMİ satın alır
Karsı kulubun yonetıcısını satın alır
vurur sakatlar parcalar

AMA MACI KAZANIR ANLIYORMUSUNUZ
KA - ZA - NIR

Akın NAZİFOĞLU
04.04.2007, 13:00
Buyuk kulup sızce nasıl oluyor ...! sıze soracaklarımla cevaplarını sız verın ...!

Fenerbahcenın elınde FATIH SULTAN TEKKE gıbı bır futbolcu olsa sızce degıl 7 , 15 mılyon Sterlıne satarmıydı ?????

Sizce smezyek bır GALATASARAYDA oynuyor olsaydı takımı kacarak bırakıp gıdermıydı ?????

Sizce FERHAT , Mçkeceli, HASAN, gıbı adamlar suan bu futbollarıyla bedava satılsa sızce hangı takım satın alır

Suankı konum ve futbol 3 ıstanbul takımından bırısınde mevcut olsa sızce ne ne olurdu

bunları dusunelım sonrada dıyelımkı ewet bız buyuk takımız ve basarı ıcın oynuyoruz ; buyuk takım dedıgın ;

HAKEMİ satın alır
Karsı kulubun yonetıcısını satın alır
vurur sakatlar parcalar

AMA MACI KAZANIR ANLIYORMUSUNUZ
KA - ZA - NIR

dediklerinin her kelimesine katılıyorum demirbey.agzına saglık.
yukarıda saydıklarına birde yöneticileri ve mentalite profesörünü eklemekte de fayda var.

Akın NAZİFOĞLU
04.04.2007, 13:02
maçın tahminini yapmayı unuttum.
bence 3 sonuctan biri olur:)
ama galiba yine bize 99 doğurtacak bir 1-0'lık galibiyet alırız gibime geliyor.

sametaydin
04.04.2007, 13:42
walla ben bilemiyorum da birazcık onurumuz varsa bu maçta savaşırız yani. ilk maçta 3-0 yenildik. bunun hesabı sorulmalı.

Emre GÜRDAL
04.04.2007, 13:51

bencede bıtsın yoksa harbıden bızde bıtecz bı derı bı kemık kaldım bunlar yuzunden yaw

emre sami
04.04.2007, 14:36
Insallah maci alir ustunede bay ziyayi kovariz..

LaZo_52
04.04.2007, 14:37
bızım zorlu mac olcak ama ya se se ya da si si

Eyüphan
04.04.2007, 14:43
İlk maça inat şunlara 4-5 tane atsanız ne olur sanki.

Hekimoğlu
04.04.2007, 15:01
Maçın sonucunu yazıyorum 0-0.iki futbol özürlü takımın dostça mücadelesi şeklinde geçer maç.

poetricus
04.04.2007, 15:24
Doğan'ın asları ve ana hatlarıyla sergileyeceğimiz futbol(!) dışında hiçbir şeyi önceden tahmin etmeminin imkânı yok. Allah hayırlara vesile kılsın!

Hüseyin Çümen
04.04.2007, 17:04
Maçın sonucunu yazıyorum 0-0.iki futbol özürlü takımın dostça mücadelesi şeklinde geçer maç.

yok biz gol yemeden rahat edemeyiz atarız da inşallah yediğimizden fazlasını atabiliriz

jefferson61sefa
04.04.2007, 17:13
biraz iddialı ama 3-2 alcaz

macka61
04.04.2007, 17:47
yenmemiz gereken bir maç eğer galip gelirsek gençlerinde üstüne geçmiş oluruz

jefferson61sefa
04.04.2007, 18:13
İlk maça inat şunlara 4-5 tane atsanız ne olur sanki.

hatırlatma ya hatırladıkça sinir oluyorum 20.saniyede gol mü yenir
biz bunlara 5 atsak azdır ama futbol yok ve kadro çok zayıf

kelkitli29
04.04.2007, 18:27
3-1 geciyor icimden. Zor ama insallah yenecegiz. Yenersek büyük ihtimal 5. oluyoruz.

Enes Berfin
04.04.2007, 18:32
Hade Futbolcular gösterin kendinizi hade hocam göster kendini, nedense bu macta fazla kuskum yok yani az da olsa piskolojim bu mac icin rahat durumda.

Allah'im sen bize güc, hirs, zeka... ver.

UğurB
04.04.2007, 19:50
Senesini tam olarak hatırlayamıyorum ama 93-94 ya da 94-95 sezonlarından biri olmalı. Gençlerle Avni Aker'de oynuyorduk. İlk yarısı 0-0 biten bir maç. Sonrasında ikinci yarıda Karadeniz'de kopan bir fırtına ve Trabzonspor : 6 - Gençlerbirliği: 0
O günleri çok özledim. Ne olursa olsun kazanmak isteyen Trabzonspor'u.

GÖKDENİZ61
04.04.2007, 19:58
hasan deyince tam bir komedi bugün yaptığı bir hareketle zidane gibi kaç erciyesli futbolcuyu oyundan düşürdü gördük :) gol yiyorduk o yüzden[/quote]
:D :D :D :alkış:tabi kardeş zidandan neyi eksik demi gördük

Hüseyin Çümen
04.04.2007, 20:42
bence erciyes maçı takım üzerinde çok olumlu etkiler yapacak gençlerbirliği maçında taraftarımızın önünde çok diri bi TRABZONSPOR bekliyorum oynamadan erciyesi geçen TRABZON ii bi oyunla gençleri ezer inşallah

Ali Şahin
04.04.2007, 21:40
......................maç.....................0-0................................futbol..........0

Ali Özcan
04.04.2007, 23:19
Bu maçı kazanırsak 4. ile aramızdaki puan farkı 2 ye kadar düşecek...Ama kilit maçları kazanamadığımız için ben üzülerek yorum yapmayacağım...

demir
04.04.2007, 23:35
dediklerinin her kelimesine katılıyorum demirbey.agzına saglık.
yukarıda saydıklarına birde yöneticileri ve mentalite profesörünü eklemekte de fayda var.

eyy gidi eyyy canım benım eklemeye bır kalkarsam varya forma sıgmaz yazacaklarım ben kısa kestım :)

Adem Erdoğan
04.04.2007, 23:49
ilginç bir takım olduk.Sonucu pek iç açıcı olmayacak gibi.

KUTADGU
05.04.2007, 00:04
çok zor bir maç olmaz

gençleri beşleriz en az

keçeli ferhat coşar.

en az dört golü de ayman atar...

kendimde miyim, değilim. hadi ben neyse de. be mübarek ziya hocam sana ne oluyor yahuu

BURAK DOGU
05.04.2007, 00:35
arkadaşlar hayallere kapılmayalım ayman coşarsa coşar bu maçta o da adamların oyununu bildiği ve takımı okuyabileceği için açabilirse oyunu açar ceyhunla.... tabii ceyhun da oynarsa... hadi hayırlısı bakalım...

İleli
05.04.2007, 02:06
ilk yaridaki mac bizim icin sezonun bitisiydide bilmiyorduk iste..tek istegim ilk macin acisini cikarsinlar baska bise istemiyorum..

Hüseyin Çümen
05.04.2007, 02:20
ilk yaridaki mac bizim icin sezonun bitisiydide bilmiyorduk iste..tek istegim ilk macin acisini cikarsinlar baska bise istemiyorum..
o maçla bizi batağa sokmuşlardı daha 32. saniyede gol yemiştik o maçın acısıda var biraz hırs yaparsak yeneriz

TSKara61
05.04.2007, 06:26
2-0 kaybederiz gibi geliyor bana.

Bilal 61
05.04.2007, 10:13
2-0 kaybederiz gibi geliyor bana.
Aman gözünü seveyim ne kaybetmesi..Tamam iyi oynamıyoruz ama bırakta kazalım ..

Ba®ış
05.04.2007, 10:15
son maçtaki dan-dun oyuna devam edersek gençlerbirliği galip gelir şans her zaman yanımızda olmayabilir

Bilal 61
05.04.2007, 10:17
Haklısın Barış kardeş ama ne olursa olsun kazanalım yani..İyi oynayıp kaybetmektense kötü oynayalım kazanalım..

UğuR
05.04.2007, 10:17
Gençler’e farklı kadro
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_yattara0504.jpg Bordo-Mavili takımın teknik heyeti, cumartesi günkü Gençlerbirliği sınavında kadroda bazı değişiklikler düşünüyor.
05.04.2007

Cezası biten Erdinç'in Çağdaş ile birlikte yine stoperde görev almasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu doğrultuda Hüseyin'i tekrar Ayman'ın yanına çekecek olan Karadeniz ekibinin hocası Ziya Doğan'ın Yattara'yı da ilk 11'de görevlendirmesi, gol umutlarını ise Umut Bulut'a bağlaması bekleniyor. Yine kalabalık bir orta alan kurgusuyla mücadele edeceği öğrenilen Doğan'ın Hasan ile Ferhat arasında nasıl bir tercih yapacağı ise merak konusu.

demir
05.04.2007, 11:11
vayy beeee trabzonspora bak ilk dorde gırmek ıcın plan yapıyor sıze sunu solıyım ınsanlar artık trabzonsporu sıradan bır takım olarak goruyor cunkı bakıyorlar ist takımlarına bır sekılde uckagıtla bıle olsa bıseler yapılıyor bız ıkı adi karaktersız yuzunden sampıyonluk kacırıyoruz kımsenın sesı cıkmıyor ama ıkı mac hatalı karar veren hakemler ıcın m.ali sahın Federasyona ıstıfa et dıyor olay budur ve bana ist takımlarını tutanlar soruyor "YA KARDESIM BUYUK TAKIMSINIZDA 20 YILDIR NERDESINIZ " Bana bısey soleyınde cevap vereyım hadii, sahiii bız 20 yıldır neredeyız ???????????

hüseyin1975
05.04.2007, 11:50
vayy beeee trabzonspora bak ilk dorde gırmek ıcın plan yapıyor sıze sunu solıyım ınsanlar artık trabzonsporu sıradan bır takım olarak goruyor cunkı bakıyorlar ist takımlarına bır sekılde uckagıtla bıle olsa bıseler yapılıyor bız ıkı adi karaktersız yuzunden sampıyonluk kacırıyoruz kımsenın sesı cıkmıyor ama ıkı mac hatalı karar veren hakemler ıcın m.ali sahın Federasyona ıstıfa et dıyor olay budur ve bana ist takımlarını tutanlar soruyor "YA KARDESIM BUYUK TAKIMSINIZDA 20 YILDIR NERDESINIZ " Bana bısey soleyınde cevap vereyım hadii, sahiii bız 20 yıldır neredeyız ???????????

Tarih inkar edilemez!
Biz büyük Kulübüz.
Kazandigimiz onca Kupalar var.
Milyonlarca Taraftarimiz var.

Osmanli Devletide artik yok ama kim büyüklügünü inkar edebilir?

Biz daha ölmedik. Dimdik ayaktayiz. Gücümüz halen var.

Galatasaray yaklasik 15 Yil sampiyon olmadiginda Türkiyede kac kisi onlarin büyüklügünü tartisdi???

Inter Milan yillarca sampiyon olamadiginda Italyada yine herkes onlarin büyük Takim olduklarini söylemedilermi?

Neden konu Trabzonspor olunca sorgulaniyoruz?
CÜNKÜ BIZI CEKEMIYORLAR!! EZIKLER!!!

Sana bu soruyu soranlara birde Memleketlerinin neresi oldugunu bir sor! Istanbullularmi?
Memleketinin Takimlari acaba ne basari elde etmis?

sbay
05.04.2007, 11:54
gençlerde mehmet çakıra dikkat....ayrıca mehmet nas da orta sahaada çok olumlu işer yapabiliyo....

kudu_61
05.04.2007, 12:11
tolga
ufukhan-erdinç-çağdaş-kadir
ayman-hüseyin
gökdeniz-ceyhun
ersen
Umut

bu maçı almak için bu kadro yeterli mehmet nas ve mehmet çakır benim de korktuğum futbolcular hele o nas ne güzel şutlar çıkarıyor öyle 3-0 olsun bizim olsun...

Bilal 61
05.04.2007, 13:10
gençlerde mehmet çakıra dikkat....ayrıca mehmet nas da orta sahaada çok olumlu işer yapabiliyo....

Dediğin doğru kardeş bu 2 oyuncu gençlerin en etkili oyuncularından..

demir
05.04.2007, 13:31
yaa hala ınanamıyorum yaa uykularım bıle kacıyor

frhat hasan musampa gıbı adamların bu takımda ne ısı var yaa bızım alt yapımız nerde koca trabzonspor turk futboluna kac yıldır bır tek gokdenızımı verdı yaniiii bakın galatasaraya nasıl calıyor alt yapısı adamlar 1 transfre yaptı takım bızden ıyı bız 15 futbolcu degıstırdık hala bıseyok hala bıse yok

ben gencler bırlıgının bızı yenecegını dusunuyorum bızım onları yenmemız bıraz surprız olur yanı yıldızlar cosarsa olur suna ınanın onlar bızden 5 kat ıyı ve takım oyunu oynuyorlar saygılarımla ...1

Ba®ış
05.04.2007, 13:34
issaac promise yi de es geçmeyelim başımıza bela olabilir

LazAnisT
05.04.2007, 13:36
Ziya doğanın yerinde olsam celallettin,erdinç,ferhat,çağdaş,hasan keçeli.. bu adamların yerine paf takımından adamlar alırım.bakalım gençlerimiz nasıl.

Ba®ış
05.04.2007, 13:38
Ziya doğanın yerinde olsam celallettin,erdinç,ferhat,çağdaş,hasan keçeli.. bu adamların yerine paf takımından adamlar alırım.bakalım gençlerimiz nasıl.
nerde onda o cesaret abi:confused: :confused:

marcelinhos100
05.04.2007, 13:41
Tolga

Ufukhan-Erdinç-Çağdaş-Celalettin

Ayman-Hüseyin-Ferhat

Yattara-Gökdeniz

Umut

Bence kalabalık orta sahadan vazgeçmez önce gol yemeyeyim der ve Ayman Ferhat Hüseyini oynatır ama bence doğru olan ceyhunla başlamasıdır Ferhat ın yerine çünkü Ferhat çarşamba günü Aymanın yerine oynayacak böylece yorulmamış olur Ferhat.

Avni akerde Yattarayı oynatmadan yapamaz taraftar baskısından çekinir. Ceyhun ve Ersen martin yedek başlar kanımca.

Musampanın artık oynayacağını tahmin etmiyorum lig sonunda izleyemeden gönderirler muhtemelen.

İnşallah Ömer Rıza , Hasan Üçünçü ve Mustafa Keçeli tercihlerini kullanmaz

sir alex ferguson capello ziya doğan

Ba®ış
05.04.2007, 13:43
Avni akerde Yattarayı oynatmadan yapamaz taraftar baskısından çekinir.

ankaragücü maçındaki gibi oynayacaksa oynamasın daha iyi

marcelinhos100
05.04.2007, 13:43
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040407idman5.jpg

maçın adamı olurlar ziya oynatırsa

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040407idman6.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040407idman2.jpg

Hadi koçum yattara ziya doğana rağmen güldür yüzümüzü

marcelinhos100
05.04.2007, 13:45
ankaragücü maçındaki gibi oynayacaksa oynamasın daha iyi

tamam da kardeşim hep aynı şey adamın buldunuz bir maç kötü oynadığını ağzınızda sakız gibi ankaragücü maçı da ankaragücü

o maçda bir tane iyi oynayan topçu söyle o zaman kimse oynamasın bizden niye yattaranın iyi oynadığı sayısız maç aklına gelmiyorda illa ki o maçı diyorsun

Ba®ış
05.04.2007, 13:48
tamam da kardeşim hep aynı şey adamın buldunuz bir maç kötü oynadığını ağzınızda sakız gibi ankaragücü maçı da ankaragücü

o maçda bir tane iyi oynayan topçu söyle o zaman kimse oynamasın bizden niye yattaranın iyi oynadığı sayısız maç aklına gelmiyorda illa ki o maçı diyorsun
bu sene denizli maçından başka hiçbir maçta gerçek yattarayı göremedik sakatlıklar yaşadı ama en azından bu kadar vurdumduymaz olmamalı

mensure 61
05.04.2007, 13:51
Allah'ım inşallah :)

Murat Aydın
05.04.2007, 13:53
uefa kupası için son şans

evet bu maç bu senenin en önemli maçlarından biri olacak yendiğimiz vakit iyice üst tarafta nefesimiz hissedilecek kupada olası bi kazada avrupa kupalarına katılmak için gençlerbirliği engelini aşmak şart takımın bu maça inanması gerekiyor bu maç alınması gereken bir maç ve alınacağınıda düşünüyorum trabzonsporumuza başarılar diliyorum

marcelinhos100
05.04.2007, 13:53
bu sene denizli maçından başka hiçbir maçta gerçek yattarayı göremedik sakatlıklar yaşadı ama en azından bu kadar vurdumduymaz olmamalı

hani lazoroninin oynatmadığı yattara varya o yattara apoel maçlarında birinde dakika 90. frikikten gol atmadımı rövanşta ömer rıza ya o golü artırmadımı gaziantep maçında oyuna sonradan girip gökdenize asist yapmadımı

sakatlıktan sonra çıktığı ilk maçta konya maçında golünü atmadımı denizli maçında 3 puanı almadımı 2 tane asist yapmadımı

Bak kaç tane maç saydım zaten diğer maçlarda oynamadıki sakatlık ve ziya doğanın korkak futbol anlayışı yüzünden

marcelinhos100
05.04.2007, 13:59
Ligin en önemli maçlarından doğrudun bunu futbolcuların ve hocanın da görmesi lazım en az kupa maçı kadar önemli

gençlerbirliğinde zaten rispi biz aldık sakatladık e traore de sakat yani stoperde ciddi zaafları var mesut bakkal fatih akyeli oynatmıyor onun yerine adem dursunu oynattı o da kendi kalesine attı golü yani aymanı da orta sahadan aldık

yani mehmet çakır mehmet nas biraz da ısac ondan sonrası bence çok tehlikeli değil ama korkmammak lazım bizim değil hocanın korkmaması lazım

her maç dakika 45 te gol atılmaz veya tolga o kadar top kurtaramaz

Bilal 61
05.04.2007, 14:02
Harbiden ziya bey oynatırsa Yattara ve Ceyhun'u maçın adamları olurlar..Ama ziya bey ne yapacağı belli olmadığı için herşeye hazırlıklı olmakta fayda var..

tamuğ yamtar
05.04.2007, 14:04
her maç dakika 45 te gol atılmaz veya tolga o kadar top kurtaramaz

En can alıcı cümle bu.

Hani bir aralar da Gökdeniz ortalıyordu, Ersen veya Umut atıyordu.

O zaman da demiştik. Her maçta tutmaz bu diye.

1-2 maç tuttu, sonra yine tepetaklak.

6Şafak Aydın1
05.04.2007, 14:35
Tolga

Ufukhan - Erdinc - Cagdas - Celaleddin

----Ceyhun - Hüseyin - Gökdeniz-----

---Yattara --------------- Umut-----

-----------Ersen Martin--------------

4 -0 alicaz

Musampa
Ayman
Ferhat
Cem Demir

pReN@_61
05.04.2007, 14:44
inşallah bu maçı da kazanacağız...
zirveye adım adım ilerliyoruz(şimdilik)
umarım bundan sonra puan kaybı yaşamayız...

a d bacan
05.04.2007, 16:39
maç hangi gün ya bileniniz varmı

Ba®ış
05.04.2007, 16:40
cumartesi galiba

A.Alper
05.04.2007, 16:53
ben ankaradaki maçtaydım ilk atakta gol yemezsek bir şansımız olabilir :p

Hüseyin Çümen
05.04.2007, 17:00
ümitsizliğe kapılamaya gerek yok bejeke yendi biz mi yenemiycez
-----------tolga---------------
ufukan--çağdaş--erdinç--celalettin
----------ayman--hüso---------
-----yattara--ceyhun--gökdeniz
-----------umut bulut-----------

yattara dan bu maçta çok şey bekliorum okadar hizmetine ramen yattara ya laf diyebilenleri anlamıyorum

KUTADGU
05.04.2007, 17:30
Don Ziya Doğan
akıllı kurgusuyla, doğru oyun okumasıyla, haftalardır alıştığımız şekilde güzel bir galibiyeti bize getirir diye düşünüyorum.....

Mehmet Fatih Yavuz
05.04.2007, 17:40
Don Ziya Doğan
akıllı kurgusuyla, doğru oyun okumasıyla, haftalardır alıştığımız şekilde güzel bir galibiyeti bize getirir diye düşünüyorum.....

Sir Sir....:)

Ba®ış
05.04.2007, 17:42
Sir Sir....:)
ziya doğan italyna stili önce ve her zaman savunma manteltesini benimsediği için sinyor en uygunu :D;)

KUTADGU
05.04.2007, 17:43
iddia ediyorum
bastırıyorum
bu olacak diyorum

Don Ziya Doğan..

Ba®ış
05.04.2007, 17:47
Don Ziya Doğan

öyle düşünmeyeli çok uzun zaman oldu çookk

pReN@_61
05.04.2007, 17:49
maç hangi gün ya bileniniz varmı

Cumartesi

saat
14.00

cIlgInIm
05.04.2007, 17:50
yenme yeneriz ama ..izlerken yine işkence cekerek izlenir ha yedik ya yicezzz diye... ziya dogan maşşalahh takım kurgusu süper cıkar her zaman ki gibi sahaya..

Ba®ış
05.04.2007, 17:55
yenme yeneriz ama ..izlerken yine işkence cekerek izlenir ha yedik ya yicezzz diye... ziya dogan maşşalahh takım kurgusu süper cıkar her zaman ki gibi sahaya..
ayıb ettin o müthiş kurgu olmadan sahaya çıkılırmı hiç :)

Jackdaniels
05.04.2007, 17:58
işte gençlerbirliği maçı kadromuz

tolGa

ufukhan erdinç çağdaş celo

ferhat ayman hüso m.keçeli

Gökdeniz

UmUT

Egemen
05.04.2007, 19:14
işte gençlerbirliği maçı kadromuz

tolGa

ufukhan erdinç çağdaş celo

ferhat ayman hüso m.keçeli

Gökdeniz

UmUT

yine işkence yani :S

Jackdaniels
05.04.2007, 19:29
yine işkence yani :S

Aynen öyle şimdiden psikolojinizi hazırlayın maçı sakin sakin izleyin :)

6Şafak Aydın1
05.04.2007, 19:36
Cumartesi

saat
14.00

mac saatini yine tebrik etmek lazim :alkış: pazartesi degil hi colmazsa

Emorfo
05.04.2007, 19:48
Erciyes maçında çok kötü bir futbol ortaya koymuştuk. Erciyes'in takoz ve sert futbolcularına anı şekilde karşılık vermek gerekiyordu. Bu konuda Ziya Doğan'a hak verdim. Maçı izlerken bu çok daha belirgin hale geldi. Ancak çok gereksiz yere kapandık Ziya Doğan da bu konudan şikayetçi futbolcularımız psikolojik olarak geri çekildiler felan dedi. Gençlerbirliği bir dönüm maçı çünkü, ilk yarıda Ankara'da 3 pas yapamadan gol pozisyonuna giremeden Gençler'den 3 tane gol yiyerek 7 maçlık bir kabusun başlangıcını yaptık. Bu yüzden bu maç çok önemli, iyi futbol beklemiyorum kazanalım yeter. İyi futbol artık puan yapmıyor, tabi olabiliyorsa hem iyi futbol hem 3 puan ancak pek mümkün gözükmüyor, önce 3 puan...

sadman
05.04.2007, 20:45
umarım kazanırız. gençlerbirliği erciyes ten daha iyi takım. bjk maçını ölçü olarak almamak lazım. unutmayalım ki birde nedenini bilmediğimiz anadolu takımlarının bize karşı yırtınması faktörü var. neyse hayırlısı olsun. şu tablo içinde kazansak çok önemli ama kolay olmayacak bence maç.

KUTADGU
05.04.2007, 20:47
sanırım galibiyete ihtiyacımız olduğu için ziya doğan geçen haftaya oranla daha hücum ağırlıklı bir kadroyla sahaya çıkar..
tahminim...

....................tolga......................

ufukhan.....erdin.....çağdaş.....celalettin

ferhat....ayman.....hüseyin.......hasan

.................gökdeniz..............

..............UMUT BULUT..................

hücummmmm hücummmmmmmmmmmm

Hüseyin Çümen
05.04.2007, 21:09
sanırım galibiyete ihtiyacımız olduğu için ziya doğan geçen haftaya oranla daha hücum ağırlıklı bir kadroyla sahaya çıkar..
tahminim...

....................tolga......................

ufukhan.....erdin.....çağdaş.....celalettin

ferhat....ayman.....hüseyin.......hasan

.................gökdeniz..............

..............UMUT BULUT..................

hücummmmm hücummmmmmmmmmmm

özlenen beklenen hücum futbolunu bize getircek olan kadro bu olsa gerek :D

asimavi
05.04.2007, 22:29
..........................tolga................... .....

..ufukhan....cagdas.....erdinc.....celo......

...............ayman....huseyin.................

..yattara.........ceyhun.........gokdeniz....

......................umut........................ ...

her maca bu kadro ile ciksak tabi step gelince yerine gecicek

hermac ustun oynariz hem ziya hocanin istedigi gibi cif on libero

hemde hucumda etkili bir kadro

ama gidibde su ferhat, hasan , keceliyi aralara soktumu deli oluyorum

75 den sonrada cem demiri kesin almasi lazim oyuna

bakin altan gencer geliyor biz daha cemi oynatamadik..

neyse gencler macinda mehmet nas i ve isaac i tutarsak yeneriz
defanslari sakat

en defansif iki adamini biz aldik zaten genclerin

ama benim anlamadigim bu gencler saga sola cok oyuncu satiyor ama nasilsa hic kotu oynamiyo

ulan cavcavin para yi biraz daha az seveni bizim baskan olacakti

ozkan sumerde yaninda olucak o zaman seyredin gelecek yattara lari
..........

mac 3-1 bizim dir insallah

oguzkoc
05.04.2007, 22:38
..........................tolga................... .....

..ufukhan....cagdas.....erdinc.....celo......

...............ayman....huseyin.................

..yattara.........ceyhun.........gokdeniz....

......................umut........................ ...

her maca bu kadro ile ciksak tabi step gelince yerine gecicek

hermac ustun oynariz hem ziya hocanin istedigi gibi cif on libero

hemde hucumda etkili bir kadro

ama gidibde su ferhat, hasan , keceliyi aralara soktumu deli oluyorum

75 den sonrada cem demiri kesin almasi lazim oyuna

bakin altan gencer geliyor biz daha cemi oynatamadik..

neyse gencler macinda mehmet nas i ve isaac i tutarsak yeneriz
defanslari sakat

en defansif iki adamini biz aldik zaten genclerin

ama benim anlamadigim bu gencler saga sola cok oyuncu satiyor ama nasilsa hic kotu oynamiyo

ulan cavcavin para yi biraz daha az seveni bizim baskan olacakti

ozkan sumerde yaninda olucak o zaman seyredin gelecek yattara lari
..........

mac 3-1 bizim dir insallah

bu kadro doğru kadrodur fakat lütfen avniakerdeki ankaragücü maçına bakınız. kadro aynen budur ve pozisyonsuz, zevksiz, keyifsiz bir futbol.. sonuç 0-1 :(

Erdem Keser
05.04.2007, 22:52
.....................tolga.....................

ufukhan..............erdinç.............cagdaş.... ......celalettin

ferhat........ayman...........hüseyin............. ..hasan.......keçeli

.....................umut.......................

asimavi
05.04.2007, 22:53
bu kadro doğru kadrodur fakat lütfen avniakerdeki ankaragücü maçına bakınız. kadro aynen budur ve pozisyonsuz, zevksiz, keyifsiz bir futbol.. sonuç 0-1 :(

eee tabi adamlari sene de bir sefer hemde avni akerde taraftarin onune ataasan oyle olur
adamlar hi ozamana kadar bu ideal kadroyu bir arada gormemiski

futbolcularda sasirmistir
keceliye
ferhata alisinca yattara ile oynamak zor olmustur

yani sunu demek istiyorumm

trabznspor

en guzel futbolunu her zaman hucumda uyumlu olunca oynadi

95 96 da ileri ucda ki 5 kisi birbirini ezberlemisti takir takir oynuyordiular

2003 2004 2005

ileri ucdakiler yine ezbere oynuyordu ,,simek topu saga atinca biliyorduki orda yattara var bakmiyordu bile atarken tek pas yani

veya ara pasi atarken cok bakmiyodu saga sola biliyorduki fatih yada gokdeniz ileridedir mutlaka ..............

bu 4 lu nunde biraz bir arada oynamasi lazim uyum saglamalari icin........

tek tek bakinca hepsinde yetenek var fakat tam uyum yok ...

oda olur insallah......

A.T.R
05.04.2007, 23:07
Belki kızacaksınız ama Erciyes macının 2. yarısını gördükten sonra benim bu maçtan yana ümidim neredeyse 0 (yazıyla : sıfır) Yanılıyor olmayı bütün kalbimle dilerim.

___61___
05.04.2007, 23:10
Belki kızacaksınız ama Erciyes macının 2. yarısını gördükten sonra benim bu maçtan yana ümidim neredeyse 0 (yazıyla : sıfır) Yanılıyor olmayı bütün kalbimle dilerim.
ne yazıkki yanılmıyorsun

Kasım Hilal
05.04.2007, 23:12

Aklım değil kalbim cevap veriyor..
Yanılıyorsun!

Şuayip Aydın
05.04.2007, 23:14

o mac ta kadro boyle degil abi senin yaınlısın var abi kadro boyleydi

tolga
ferhat
stepanov
erdinc
celo
ayman
huso
gokdeniz
yattara
ceyhun
ersen
sonradan oynuna katılanlar
cem ,omer rıza bide musampa vardı umut,çagdas,ufukan yoktu....

BURAK DOGU
05.04.2007, 23:20
eğer ceyhun ve yattara ilk 11 de oynarsa maçı alırız fakat oynamazlarsa malesef mağlubiyet kapıdan görünüyor

Ahmet Karaman
05.04.2007, 23:22
ziya doğan harikalar yaratmaya çalışmaz yani hoca olmadığını ispat etmeye çalışmaz ise rahat alacağımız bir maç ama malum ziya doğan harikalar diyarında..

Emre7
06.04.2007, 00:02
alabileceğimiz maç .... bakalım ziya istekli mi ... takıma bişe demiyorum onlarda istek oluyoda ziyada olmuyo

Harun
06.04.2007, 09:16
Yorumlara bakıyorum, rakibimizin gençlerbirliği değil Ziya Doğan olduğunu görüyorum.

TSelif
06.04.2007, 09:24
İyi düşünüyosun tam yerinde .Zira 3 mesajın biri Ziya ile ilgili çünkü:D

Emre B.
06.04.2007, 09:26
Tek rakibimiz Ziya Doğan.

Aydın67
06.04.2007, 10:23
zor mac olacak iyi bir kadro korkak değil sahaya sürersek macı alırız yoksa ceyhun yedek yattara yedek ersen yedek tek forvetle çıkarsak macı kaybeteriz çünkü genclerbirliği acık futbol oynuyor

Ba®ış
06.04.2007, 11:30
Tek rakibimiz Ziya Doğan.
ha buni eyi dedun :)

emre sami
06.04.2007, 11:53
Genclerin hocasina bakkal diyolar.Adam bay ziyanin yaninda grosmarket gibi duruyor..

atabaş
06.04.2007, 11:55
artık neyın ne olacağını bilemiyorum ziya vargen bu iş zor diyorum ama allah sonunu hayır etsin diyorum

halil ibo
06.04.2007, 12:00
Kılavuzu karga olanın burnu ....=Teknik direktörü Ziya olanın ligdeki hali ....
Her maç gibi bunun sonucunada net birşey diyemiyoruz.

dumanpub
06.04.2007, 12:11
maç başığı değişssin trabzonspor-ziya doğan olsun

Rıza ÇOLAK
06.04.2007, 12:23
Trabzon a gittiğimde ilk işim Ziya DOĞAN ı zorla kolundan tutup bi İnternet kafeye götüreceğim(Malum onun internet diye birşeyden daha haberi yok)sonra iyice masa sandalye ve yakında bulabildğim tüm sabit yerlere bağlayıp BMN i ona baştan sona okutacağım.Belki bişeyler öğrenir futbol adına

onurts61
06.04.2007, 13:56
İnsanı en çok rahatsız eden konu hedefsizlik olsa gerek , eskiden büyük bir iştah ile haftasonunun gelmesini beklerdik trabzonsporumuzun maçı için ,zaman bizi öyle bir noktaya getirdiki artık hafta sonu olsada olur olmasada bunun ana nedeni bence zihin olarak küçülmemiz küçültülmemizdir ,yönetim zaafları ve yanlış teknik adam seçimleri ile başlayan bu yozşalma günümüzde tavan noktasıne gelmiştir gençlerbirliği maçı ile ilgili yorumlara baktığımda bir grup taraftarda bu yozlaşmada hızla ilerlemektedir.

bu hafta sonu maç ne olur bilemem ligi 5. yada 12. bitirebiliriz onuda bilemem ama bildiğim şudurki önümüzdeki 1-2 yıl içinde şampiyonluk yada şampiyonlar ligine kalamaz isek bugünün gençlerbirliğinden bile zor duruma düşeceğiz artık tarihimizle övünmek te fayda etmiyecek bu yönetim ve bu mantalite yoksunu teknik direktörle zor görünüyor ama şehrin potansiyeli ve tarihinin verdiği güç beni umutlandırıyor ,

Trabzonda yaşayan arkadaşlarımız ziyayı gördükleri yerde bu takım müdafa yapıp maç kazansa bile seyircinin bunu zor kabul edeceğini ona bilderebilirmi

fanatikdevri
06.04.2007, 14:03
tolga

ferhat huseyın cagdas celo

ayman

yattara ceyhun gökdeniz musampa

umut bulut

böyle cıkarsak cok ıyı olur 4-1-4-1 taktıgıyle oynanamamız lazım rahat alırız

Taner Gündoğdu
06.04.2007, 14:27
hüseyin stoperdeki performansıyla belkide Trabzonda yeni bir dönem başlatabilir. ve bu sayede tek ön libero ile oynanıp ortasahada daha fazla atağı düşünen isimler yer bulabilir. ceyhun yattara gökdeniz umut ve ersen aynı kadro içinde görülebilir. tabi bunlar ihtimal ziya hıca böyle bir kadro sürer mi? bence sürmez!

Ba®ış
06.04.2007, 14:29
hüseyin stoperdeki performansıyla belkide Trabzonda yeni bir dönem başlatabilir. ve bu sayede tek ön libero ile oynanıp ortasahada daha fazla atağı düşünen isimler yer bulabilir. ceyhun yattara gökdeniz umut ve ersen aynı kadro içinde görülebilir. tabi bunlar ihtimal ziya hıca böyle bir kadro sürer mi? bence sürmez!
bence de sürmez forza 2 önlibero.........

Surmene_Lee
06.04.2007, 14:46
yazılarınızın hepsini tek tek okudum genelde defansif oynadığımıza karar aslında bende öle düşünüyorum ama oynayan oyunculara baktığımızda eğer çift ön libero oynamasak bence defansımız baya zorlanacak -ki çift ön libero bile kurtarmadı çoğu zaman bizi..orta sahada oynayan oyuncularımız ceyhun-gökdeniz-yattara 3üde ileri çıktığında geri dönmeyen adamlar...orta sahamız yol geçen hanı gibi..ne zaman bu oyunculardan 1 yada 2si pres yapıyo trabzonspor oyun oynamaya başlıyor...kazandığımız derbilere bakın hep orta sahada yaptığımız preslerle işi götürdük..bence bizim takımın en büyük eksiği basan bi orta saha...basan rakibi bunaltan bi orta saha kursak kazanamıyacağımız maç yok.. bilmem yanlışmı düşünüyorum???

6Şafak Aydın1
06.04.2007, 15:01
düsün sürmeneli sen Ersen Martinsin arkanda ön liberolar defans bloku kaleci var, hepsi defansif oyuncu, oyun kurma özelligi düsük , sen geriye kosarmiydin ?

Surmene_Lee
06.04.2007, 15:05
iyide oyun kurma özelliği olan oyuncularımız yattara-gökdeniz özelliklede ceyhun ben bunlardan bahsetmiştim.. forvet hattındaki elemanın çok fazla geri gelmesine gerek yok..bide ben 2 ön liberoyu savunmadım..ben basan bi orta sahamız olmadığını sölemeye çalıştım..saydığım bu 3 oyuncu orta sahada pres yapmazsa bence 3. bi liberoya daha ihtiyacımız var..iki ön liberoyla bile çok pozisyon veriyoz...

6Şafak Aydın1
06.04.2007, 15:10
orta sahada pres yapar topu kullanmasini pek beceremez . Klose Bremen-Alkmaar macinda kendi ceza sahasina kadar top kovaliyor gerektiginde ama her oyuncularinda toplari iyi kullanabilen oyuncular var.

Ben yattaraya verim gerisine karismim. ben ceyhuna verim gerisine karismim. Oyunumuz basit.

Surmene_Lee
06.04.2007, 15:17
çok doğru sölüyosun pres yapıp topu kullanmasını beceremezsek oda bi işe yaramaz kaptanımız hüseyini yıllardır bu yüzden eleştiiyoruz..ama orta sahamızda liberolar haricinde oynayan 3 oyuncumuzunda top tekniği yüksek oyuncular ayrıca oyun kurma kapasiteleride var birazda takım oyunu oynamaya çalışsalar biraz da pres yapsalar bu mantaliteyle bile yenemeyeceğimiz takım yok..gökdeniz topu aldığında burnunun dikine giderse ceyhun öle yaparsa yattara adam çalımlamadan kaleye gitmeyi düşünmezse (gerçi öle yapmasa maçta başka zevkimizde olmuyo ama..) herkes bireysel yetenekleriyle oynarsa sonuç çok fazla değişmez bence...

6Şafak Aydın1
06.04.2007, 15:26
iki üc oyuncunun kosu yollari ve iki pas gol getiriyor. Erciyes macindaki golümüz öyle Celo-Ersen-Gökdeniz .

Alkmaar-Bremen macini seyrettim valla bir yasima daha girdim. Bremen gibi takim geriye cekilmek zorunda Shota bile kendi ceza sahasina kadar top kovaliyor. Sagdan Bremen kapatti cevir sola .Soldan hücum et.
Sonucta futbol hizli oynaniyor.

Rizeye karsi bi golümüz vardi Szymek-Fatih-Gökdeniz ve Yattara. O golü atabilen takim sampiyonluga yakin oynar.

Surmene_Lee
06.04.2007, 15:32
iyide bizim takımda araya kaçan hangi oyuncumuz var...ayağına topu alan adam çalımlamaya yöneliyo..geridekilerde zaten o kapasitede yok..bana orta sahada pas yapan adam söleyebilcenmi?

6Şafak Aydın1
06.04.2007, 15:40
araya kacmak icin cabuk oynamak icin bir Capellomuz var da. Imparator hemide :-) Oyuncu herseyi kendi becerebilse Capellomuzada ihtiyacimiz olmaz.

Surmene_Lee
06.04.2007, 15:43
o zaman şçle sorayım orta sahamızda oynayan oyuncularımız ceyhun gökdeniz ve yattara pas yapabilecek oyun kurabilecek aralara kaçabilecek yeteneğe sahip oyuncular değilmi? sence hangi teknik direktör bunu yapma der oyuncusuna..bence biraz da futbolcularımızda arayalım suçu sadece teknik direktörde değil..

6Şafak Aydın1
06.04.2007, 15:51
e iste bu nokta zaten TD oldugunu gösterir. Ben oyuncuya böyle böyle oynicaksin diyorum oyuncu takmiyor ee benim isim ne orda o zaman. Ondan dolayi Imparator Capello.

Surmene_Lee
06.04.2007, 15:53
o zaman oynatmasın ceyhun yattara ve gökdenizi...

POYRAZ
06.04.2007, 16:24
Eger kazanirsak Genclerbirligi'ni geciyoruz. UEFA hesaplari yapan Genclerbirligi mutlaka kzanmk isteyecektir bu maci. Aman dikkat.

frango
06.04.2007, 16:27
gençlerbirliğide kazanmak isteyecektir dolayısı ile defansif bi futbol oynamayacaklardır ama ziya hoca hangi taktikle oynar onu herkes iyi biliyo zaten...
bence bol gol olacak bu maçta...

antagonist
06.04.2007, 16:29
gençlerbirliğide kazanmak isteyecektir dolayısı ile defansif bi futbol oynamayacaklardır ama ziya hoca hangi taktikle oynar onu herkes iyi biliyo zaten...
bence bol gol olacak bu maçta...

Eğer böyle bir şey olacaksa,bu gollerin büyük bir kısmını bizim kalemizde göreceğiz gibime geliyor...

6Şafak Aydın1
06.04.2007, 16:36
valla gerektiginde oynattirmayacaksin. Dogrudur.

Bi misal verim bu sezon Bayernde Magath gibi klas bir teknik direktörü resmen kovdular. Yerine 5 ay olsa bile Hitzfeldi getirdiler.

Neden ? Basarisizlik ki Oyuncularla iyi anlasamiyordu , sistemini uygulatmada zorluk cekiyordu. Anlasma, Komünikasyon problemi.

Magath benim antrenörüm ben de formdayim. Istedigim seylerden bazilarinda anlasabilsem (hepsinde sart degil) basarim , gol,gol pasi, ikili mücadelelerde yüksek kazanma orani, kafa toplarinda yüksek kazanma orani, kosma istegi kendiliginden gelecek. Adam kafasinin dikine gidiyor takimin havasi, hevesi, uyumu kalmiyor.

Ceyhun hayatinin formunda iken bize geldi . Bir iki mac oynadi Bilhassa Antep macindan sonra bir istek göremedim oyuncuda. Takimin beyninle , oyun kurucunla anlasamiyorsam bir TD olarak, takim kötü oynar , ara pasi da yapmaz sutlar kaleyi de görmez, oyun cöker.

Yattarayi oynatmasin diyorsun oynattigi veya üstünde durdugumu var. Musampa desen Mizah konusu oldu. Keceli desen adam topun yuvarlak oldugunu hatirlamakta zorluk cekiyor. Geldiginde yine biraz birseyler vardi. Ufukhan gecen okudum 10 kilo kaybetmis. Baskidan herseyden dolayi olabilir. Cem Demirin golü varmi ? Genclerden hangi oyuncumuzla gururlaniyoruz ? Altyapidan monte eden kim ? Madem sakatliklar cok bir sürü genc oyuncu alternatiflerimiz var

Bir futbol takiminin basina ( ! ) bir hoca ve ekibi getirilir ve o takimin yaptigi herseyden, neticelerden,futboldan ilk önce Teknik Direktör sorumlu tutulur.

Chelsea de Drogba üc,bes mac kötü oynasa Drogbayi kovacak degiller, adamin klasi ortada ve bizim takimin oynadigi futbol ortada.

coskun0661
06.04.2007, 16:42
arkadaşlar sizlere bişey söleyim...hafta sonu genclerbirligi-beşiktaş macını tribünden izlemiş biri olarak kısacası yarın ki macta:trabzonspor: işimizin hiç de kolay olmadıgını söylemek istiyorum ...ama inşallah kazanırız ..zatende başka caremiz yok.. gencler güzel futbol oynuyor..ama sonucu belirleyemiyorlar..

OZDEN61
06.04.2007, 16:49
genclerbirligi uefa sansı var ve bu istekle oynayacak. gencler ofansif oynayan bir takım. bu yuzden soyle bir sansımız olabilir; ziya buyuk ihtimalle kontra atak oynatacak (kendi sahamızda bile) eger forvet hattı ersen kablumbagasına ragmen hızlı olursa ve arkadan destek gelirse gol atarız. macı alırız. ama arkadan destek sadece gokdenizle olmayacak. eger erseni oynatacaksan sagdan soldan devamlı orta yapacaksın, ama sag dan soldan orta yapacak oyuncuları okudugum kadarıyla kadroya almamıs. gerci boyle bir sistem dunyada cok az takımda var. neymis uzun boylu forvete orta yapılacak o ya indirecek yada kaleye kafayla gol atacak. bu sistemin devri gunumuzde kapandı artık. turkiyede bizde, salatasarayda dunyada da liverpollda var. ama liverpolldaki iyi be kardesim. arsenale ne goller attı.
ben boyle oyun istemiyorum oyuzden turkiyede oldum olası hakan ve ersene gıcıgımdır. gol atsalar bile sevinmem.
lig sonuna kadar ziyaya sabredecez artık yonetim basın ve taraftar baskısıyla ziyayı gonderemez. lig bitince hemen yeni hoca gelmeli hatta suan el altından biriyle anlasıp gelecek sezonun kadrosu kurulmalı. ziyayla devam edilecekse taraftar olarak oynadıgımız oyundan zevk alamayacagız. eski yonetici ve hocaların dedigine gore ziya basarısız. ustelik ziyaya tanınan sans ve istedigi oyuncuların alınması hic bir teknik direktore verilmedi.
umarım yarın ziyaya, malzemeci bile olamayacak oyuncusu keceliye, yuklu essekten bile agır ersene ragmen kazanırız.

Surmene_Lee
06.04.2007, 16:50
valla gerektiginde oynattirmayacaksin. Dogrudur.

Bi misal verim bu sezon Bayernde Magath gibi klas bir teknik direktörü resmen kovdular. Yerine 5 ay olsa bile Hitzfeldi getirdiler.

Neden ? Basarisizlik ki Oyuncularla iyi anlasamiyordu , sistemini uygulatmada zorluk cekiyordu. Anlasma, Komünikasyon problemi.

Magath benim antrenörüm ben de formdayim. Istedigim seylerden bazilarinda anlasabilsem (hepsinde sart degil) basarim , gol,gol pasi, ikili mücadelelerde yüksek kazanma orani, kafa toplarinda yüksek kazanma orani, kosma istegi kendiliginden gelecek. Adam kafasinin dikine gidiyor takimin havasi, hevesi, uyumu kalmiyor.

Ceyhun hayatinin formunda iken bize geldi . Bir iki mac oynadi Bilhassa Antep macindan sonra bir istek göremedim oyuncuda. Takimin beyninle , oyun kurucunla anlasamiyorsam bir TD olarak, takim kötü oynar , ara pasi da yapmaz sutlar kaleyi de görmez, oyun cöker.

Yattarayi oynatmasin diyorsun oynattigi veya üstünde durdugumu var. Musampa desen Mizah konusu oldu. Keceli desen adam topun yuvarlak oldugunu hatirlamakta zorluk cekiyor. Geldiginde yine biraz birseyler vardi. Ufukhan gecen okudum 10 kilo kaybetmis. Baskidan herseyden dolayi olabilir. Cem Demirin golü varmi ? Genclerden hangi oyuncumuzla gururlaniyoruz ? Altyapidan monte eden kim ? Madem sakatliklar cok bir sürü genc oyuncu alternatiflerimiz var

Bir futbol takiminin basina ( ! ) bir hoca ve ekibi getirilir ve o takimin yaptigi herseyden, neticelerden,futboldan ilk önce Teknik Direktör sorumlu tutulur.

Chelsea de Drogba üc,bes mac kötü oynasa Drogbayi kovacak degiller, adamin klasi ortada ve bizim takimin oynadigi futbol ortada.

burdan yazması kolay oluyo ..ikimizde farklı açılardan bakıp farklı şekilde yorumluyoruz olayları.. mustafa keçeli oynatılıyo niye oynatılıyo deniyo yattara oynatılmıyo niye oynatılmıyo deniliyo..keza hasan ve hüseyin in takımdaki kazmaların başını çektiğini sölüyolar onlarıda oynatmayalım..ceyhunda da takım oyunu dene bişey yok...biz kiminle çıkcaz sahaya...bu teknik direktörü yollayınca sence bunlarla iş yürüyecekmi yine..gelenler yine bunlarla oynayacak..belki 1-2 si gider yerie yine aynı tarzda adamlar gelir..

OZDEN61
06.04.2007, 16:54
yattara gibi oyuncu her zaman ilk 11 de olmalı. boyle oyuncular ne zaman ne yapacagı belli olmaz. kotu oldugu bir macta bile bir hareketiyle gol attırabilir atabilir. onun kanadından 90 dakka gelinsin belki 1 gol olur olmaz. ama yattara kendi kanadı nı kullanmakta iyi olursa mutlaka ordan bir gol hazırlıgı olur. bu yuzden oynamalı.

Gamze
06.04.2007, 17:43
Bu maçı biz kazanamayız,anca gençler kaybeder... ;)

Fatih KIRAN
06.04.2007, 17:54
Eger geçler geçen hafta bjk maçındaki gibi oynarsa çok rahat yeneceğimize inanıyorum ama bu tür takımlar böyle İstanbul takımlarına bagışlarlar hediye ederler puanları ama bizim maça gelince aklılları başlarına gelir kök söktürürler bize.Her ne olursa olsun bu maçı almamız şartt..

61_dnc_TS
06.04.2007, 17:56
Bugün cumayı gençlerbirliğindeki futbolcularla birlikte kıldık.
İskenderpaşa camide yer yoktu dışarı taştık her zaman ki gibi.
Bazı futbolcuların yarın oynamama ihtimali olabilir.:)

Cem Akyüz
06.04.2007, 18:18
gençler çok koşan bi takım bizimde onlar kadar kaşup mücadele etmemiz lazım ceyhun ve yattara ilk 11 oynamalı en azından ceyhun oynasın kaleye şut çeken adamımız olur.Kazanırız inşallah

marcelinhos100
06.04.2007, 18:24
Trabzon'da hazırlıklar tamam

Trabzonspor, yarın sahasında Gençlerbirliği ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde Gençlerbirliği maçının son antrenmanını yapan bordo-mavili takım, daha sonra maç saatini beklemeye başladı. Gençlerbirliği maçında, sakatlıkları bulunan Musa, Risp ve Jefferson takımdaki yerlerini alamayacak. Kart cezası sona eren Erdinç'in ise ilk 11'de görev alması bekleniyor. Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Tolga, Ufukhan, Çağdaş, Erdinç, Celaleddin, Hüseyin, Ayman, Ferhat, Gökdeniz, Umut ve Ersen Martin 11 ile sahaya çıkması bekleniyor.

6Şafak Aydın1
06.04.2007, 19:56
Bugün cumayı gençlerbirliğindeki futbolcularla birlikte kıldık.
İskenderpaşa camide yer yoktu dışarı taştık her zaman ki gibi.
Bazı futbolcuların yarın oynamama ihtimali olabilir.:)

allah kabul etsin.

Istekli oynamamiz rahat kazanmamizi saglar. Buna katiliyorum: Asil rakibimz Genclerbilrigi degil rakibimiz ZD .

adherent_1
06.04.2007, 21:12
Futbolcularımızdan oldukça hırslı oynamalarını bekliyorum. Başkentte aldığımız 3-0'lık ezici mağlubiyet hala aklımdan çıkmıyor. İnşallah Erciyes maçında olduğu gibi korkak oynamayız. Oyunu rakip sahaya yığarak, hücum hattında baskı kurarız. Tabi burada Ziya faktörünü unutmamamız gerek. Bakarsınız yine birçok maçta olduğu gibi rakip takım oynar, Avni Aker'i bize dar eder, bizim futbolcular da seyreder...

antagonist
06.04.2007, 21:15
Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Tolga, Ufukhan, Çağdaş, Erdinç, Celaleddin, Hüseyin, Ayman, Ferhat, Gökdeniz, Umut ve Ersen Martin 11 ile sahaya çıkması bekleniyor.

Yarın bu takım sahaya çıkarsa maçı izlemeyeceğim!!!

Elimizin altında Digitürk var,"mantalite de mantalite" diye tutturan birinin yüzünden maç izlemeyecek hale geldik!

jefferson61sefa
06.04.2007, 21:24
cincon yenilirse 3.lük şansımız doğacak yenmemiz gerekiyor şu maçı

sbay
06.04.2007, 21:27
ilk 11

...............tolga

ufukhan...erdinç...çağdaş...celaleddin

...........ayman...hüseyin

yattara..........................gökdeniz

...............ceyhun

................umut.................

TAMTÜRK61
06.04.2007, 21:33
Insallah bir aksilik cikmaz, Ankara Gücü macinda oldugu gibi bir aptallik yapmaz bizimkiler de bu maci aliriz..

Bu maci alirsak iyi bir avantaj elde ederiz daaa!

Bartuğ13
06.04.2007, 21:34
ilk 11

...............tolga

ufukhan...erdinç...çağdaş...celaleddin

...........ayman...hüseyin

yattara..........................gökdeniz

...............ceyhun

................umut.................

işte tamam şuanda çıkarabileceği 8yada kendi mantalitesine göre çıkarması gereken) kadro bu ama umarım bu kadro sahaya çıkınca bişeyler yapar.çünkü hiç bişey yapmadığı zamanları defalarca izledik.allahtan yarın dersanedeyim de çileden çıkmayacam

yns61
06.04.2007, 21:59
ziya doğana rağmen kazanacagız..

6Şafak Aydın1
06.04.2007, 22:00
gs yenildi gencler simdi iyice asilcak maca. sayet kayseri yenilirse ki yenilir diye tahmin ediyorum onlar icin büyük bir sans.

ama yinede 4-0 alcaz diyorum