PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç seyretme yalanları?

Erkan
02.04.2007, 13:18
Maca gitmek yada (tv`de ) seyretmek icin soyledigin yalan var mi?

Yada yaptigin tuhaf bir sey (lig tv reklami gibi)

Bugun mesela, okuldan erken cikmak icin 2 ogretmenden gittim izin aldim :).

:tr: Milli macini seyretmek icin hasta olmustum... (brezilya maci 2002 ilk mac)

:ts2: vs ananassosis maci oldugu gun samsun da dugune gitmistik... (1 gun oncesi kulaklarim biraz rahatsizlandiydi cok hafif) kulaklarim cok agriyor diye dugune gitmeyip maci seyretmistim :)....

zafer6161
02.04.2007, 14:11
yetişemem baba,
dükanı 6.30 da kapatıyorum
araba bende yok
hava soğuk
yarın burda yokum
macı evde izlemek için attığım yalanlar:D

TSelif
02.04.2007, 14:17
İyi Zafer. Görüşecez bundan sonra:D:D
Ayrıca burda ki başlık maça kaçma yalanları. Maçtan kaçma yalanları değil :D:D:D

guci 29
02.04.2007, 19:25
Yarın faturayı yatırcam diyerek para alıp maça gitmiştim o parayla!:D

Adem Erdoğan
02.04.2007, 21:16
Konu maç oldumu hiçbir yalana gerek duymam.Çevremdekiler bu konudaki hassasiyetimi bilir.:)

Erkan
02.04.2007, 22:01
Yarın faturayı yatırcam diyerek para alıp maça gitmiştim o parayla!:D

:eek: Tam dayakliksin :D ...

Harun-61
02.04.2007, 22:11
Yalan Kebairden'dir...;)

yaki$maz delikanli adama :D

Erkan
02.04.2007, 22:18
Yalan Kebairden'dir...;)

yaki$maz delikanli adama :D

Trabzonspor ugruna diyorum.. Yani pembe yalan gibi bisiy..

Harun-61
02.04.2007, 22:29
Trabzonspor ugruna diyorum.. Yani pembe yalan gibi bisiy..

:o :) .....:D

Özkan
02.04.2007, 22:32
Yalan değil de, son Galatasaray maçının olduğu gün Bursa'dan Amasya'ya gitmekte olan teyzemler bize bir kaç sa'âtliğine uğramışlardı ve ben geleceklerini bildiğim hâlde yıllardır göremediğim teyzemi ve teyze çocuklarımı görememe pahasına maça gittim. Trabzonspor uğruna yaptığım son fedâkârlık budur.

guci 29
03.04.2007, 18:58
Önce babamdan sonra da amcamdan ''Bende para yok; eee ne de olsa öğrenci milletiyiz:('' diyerek ayrı ayrı para alırdım!!:D

Tufan_61
03.04.2007, 19:25
maclara devamli tvde bakiyorum trabzonda bi nasip olmadi berlinde maci olursa ozaman burda giderim ama o bir turlu trabzona gelmem imkansiz insaallah olur
tvde izlemem icinde yalana gerek kalmiyor is yerinde siparis olmassa hafta sonu kesin bakiyorum maclara sorumlu oldugum bir yer yok babam türkiyede ama türkiyede olsaydim babam kesin 1 saatte bi aradi nerdesin la diye

6Şafak Aydın1
04.04.2007, 01:00
Mac seyretmek icin benim yalanlarim pek yok ama surda emicelerimin yaptiklarini bi anlatim dedim ki onlar simdi 75 ile 60 yaslar arasinda

Erdogduda yil 1950ler Emicelerim 4 adet en büyügü 18,19 en ufagi o zaman daha kücük 7,8 yasinda, hepside mac hastasi diyelim.

Dedemde allah rahmet eylesin baya sert

Simdi erdogduda insaat var dedem siralamis emiceleri . Cok Is var ve ayni zamanda mac var. Artik mahalle macimi Idmanocagimi idmangücümü neyse

En büyügü ,daltonlar gibi düsünün, oldugu gibi anlatiyom iste, dedemden calismamak icin izin istemekte suc sayilir, iste en büyük emicemi dedem yakin yerden malzeme almaya yollamis.

Jet gibi ayrilmis insaattan güya malzeme alacak : on yirmi dakika gecti. En büyük emicem yok ortalikta.

2ncisi düsünmüs dedeme sormus gidip bakim abim nerde kaldi diye o da ucmus ,dogru maca.

Bi müddet sonra 3ncüsü de dururmu oda düsünmüs 2ncisini aramak icin ayrilmis ,dogru maca.

En ufagi olan emiceme de baya kücük oldugu izin vermemis Dedem .
Bayagida aglamis fakat marizleri ötekiler yemis.

Serdar ÖZCAN
04.04.2007, 01:07
adamın biri bi yalan atmıs hani yalan olurda bölesi görülmemiş. ilk yarı sakarya macına gitmek için patronundan cumartesi cenazem olabilir belki gelemem diye izin istemiş....

Tufan_61
04.04.2007, 02:04
adamın biri bi yalan atmıs hani yalan olurda bölesi görülmemiş. ilk yarı sakarya macına gitmek için patronundan cumartesi cenazem olabilir belki gelemem diye izin istemiş....
alemsin kardesim
gece gece beni güldürdün saolasin

Ayşe Aygün
04.04.2007, 08:28
Yer Mecidiyeköy ve TS-Karagümrük Kupa eleme maçı.ve Alisamiyen le aram 50m. ve patron işyerinde.Dışardan Mali müşavirime telefeon açtıryoum. Ayşe hemen Ticaret odasına gitsin acil.diye.patronda tamam diyo. allahtan futboldan anlamıyoda benim bu yalanla maça gittiğimi anlamıyo. maç öğlen ve ben maçı izleyip aynen Ticaret odasından geliyomuş gibi işimin başındayım. :)

TSelif
04.04.2007, 09:09
Bu daha ne ki ... Bütün işlerini il dışında ki işlerini yani TRABZONSPOR umun deplasmanda maçı olduğu zamana bırakıyo ...
Bknz:Sakarya maçı :D

Faik Yılmaz
04.04.2007, 09:21
Lisedeyiz maça gidecez. Derslerimiz 5 gibi bitiyor. tabi o zaman böyle değil maçlara en az 2-3 saat önceden girmek lazım. aksi gibi nöbetçi öğrenciyimde ogün yani herkes gidene kadar okulda kalmam lazım. saat 3 buçuk olmuş. benim içim içimi yiyor....

derken aklıma bir fikir geldi. hemen müdür yardımcısına gidiyorum. ailem köyde benimde bu akşam köyde olmam gerekiyor deyip zorla izin kopartıyorum.....

sonrada nöbetçi öğrenci kolluğumla dersteki arkadaşlardan maça gitmek isteyen bir kaç arkadaşıda müdür çağırıyor diye toplayıp maça gidiyoruz....

kusura bakmayın hocalarım ......ne yapayım bunun adı Trabzon.....

Hüseyin Sahtiyan
04.04.2007, 10:22
bunun kadar ıı yaptıgım bıse yok:D
bayaa onceden ılkdefa trabzona deplasmana gıdıcem anneme dedım kadın fıttırdı daha yasın basın ne dıo:D anneme trıp atıp barı dısarı cıkıım dedım tmm dedı gec kalma:D sora gece 12,30 eve telefon:D

-ula neresun hee
-boludayım anne mola verdık mac bıtsın hemen doncem:D

ahh ahh:D cok sarıo yalan :D 1 mılyon tane solemısımdır:D eve işyerıne arkadaslara:D

cemilsezgin
04.04.2007, 11:12
iş dolayısıyla sık sık seyyahatte oldum için evdekilerle pek görüşemiyoruz son konya maçı söylesem yollamayacaklar bende iş seyyatine gidiyorum diye çıktım ve konyaya maça gittim ama işin kötü tarafı istanbuldan dayım da maça gelmiş konya ya ve türübünde karşılaşılaşıyoruz yalancının mumu yatsıya kadar yanar misali anlıyacanız

Hüseyin Sahtiyan
04.04.2007, 11:15
benım mumum hıc bı yatsıda sonmedı:D

samıyendekı gumruk macına ısyeırnden bakkaldan kntr alıp gelıom dıe cıktım ustume mont dahı almadım belı olmasın dıe ıse ertesı gun gıttım:D acıl bı durum dedım pekte ustelemedıler:D

Sacit
04.04.2007, 11:30
İyi Zafer. Görüşecez bundan sonra:D:D
Ayrıca burda ki başlık maça kaçma yalanları. Maçtan kaçma yalanları değil :D:D:D

maçtan kaçma yalanları haa :D:D:D

Burhan61
04.04.2007, 11:48
işyerimde gruplar halinde ''kazandıran iletişim'' adı altında eğitim verilmeye başladı. normalde c.tesi çalışmadığımız halde cuma ve c.tesi günleri yapılıyor.ilk iki grupta adım olmasına rağmen bizim maça denk geldiği için şehirdışında olmam gerekiyor, düğünümüz var diyerek katılmamıştım.

aksi gibi bu hafta yine beni aldılar ve yine c.tesi maçımız var:D ne yalan uydursam da en azından c.tesi öğleden sonra kaçsam? bu son grup katılmam mecburi. o gün hasta mı olsam ne..!

A.Hilal Çakıroğlu
04.04.2007, 12:08
İşe girerken maç konusunu konuşup şartlı girdim bu yüzden yalana ihtiyacım yok. Aileme de normalde yalan söylemem hatta bunun dışında hiç söylemedim. Bu da küçücük bir yalan zaten.:o
Babam da abilerimde futbolla hiç ilgilenmezler, bu nedenle hep uzaktan baktıklarından stadları çok tehlikeli yerler sanıyor doğal olarak da maça gitmeme izin vermiyorlardı. Trabzon'dayım maç var ama gidemiyorum:mad: Babamı aradım " Baba Adem bana sürpriz yapmış bu haftaki istanbulspor maçına bilet almış gidebilir miyim?" dedim. Önce "gitmesen" falan dedi ama sonra "çocuk madem bilet almış gidin o zaman" dedi. Bir de Adem'e kızıyor neden sormadan bilet aldı diye :D Babamdan izini koparınca da kuzenimi aradım (kendisi Trb.da yaşamasına rağmen bjk.li:mad: ) Adem ben istanbulspor maçına gitmek istiyorum, yalnız giteyeyim benimle gelir misin biletleri de aldım" dedim. Ve siftahımı yapmış oldum:o

Tufan_61
04.04.2007, 13:22
Aileme de normalde yalan söylemem hatta bunun dışında hiç söylemedim. Bu da küçücük bir yalan zaten.:o
Trabzon'dayım maç var ama gidemiyorum:mad: Babamı aradım " Baba Adem bana sürpriz yapmış bu haftaki istanbulspor maçına bilet almış gidebilir miyim?" dedim. Önce "gitmesen" falan dedi ama sonra "çocuk madem bilet almış gidin o zaman" dedi. Bir de Adem'e kızıyor neden sormadan bilet aldı diye :D Babamdan izini koparınca da kuzenimi aradım (kendisi Trb.da yaşamasına rağmen bjk.li:mad: ) Adem ben istanbulspor maçına gitmek istiyorum, yalnız giteyeyim benimle gelir misin biletleri de aldım" dedim. Ve siftahımı yapmış oldum:o

İşe girerken maç konusunu konuşup şartlı girdim bu yüzden yalana ihtiyacım yok. ilginc :))
Babam da abilerimde futbolla hiç ilgilenmezler, bu nedenle hep uzaktan baktıklarından stadları çok tehlikeli yerler sanıyor doğal olarak da maça gitmeme izin vermiyorlardı.:D

serseerii
04.04.2007, 14:07
bende bazen erken olan maçlar için okuldan kredi kartı işlemleri diye hep izin alıyorumm e komutan da Trabzonspor lu olunca :) maçları rahat rahat izliyom

Lapina
04.04.2007, 17:38
Şu aşamada Allah(c.c)'tan başka hesap verecek kimse olmadığı için etrafımda ''yalan''a gerek yok şükür.Ama hoş oldu diyelim o zaman ki yaşam şartları , hava koşulları vs şekillendirir yalanımızı.

poetricus
04.04.2007, 17:57
Konu maç oldumu hiçbir yalana gerek duymam.Çevremdekiler bu konudaki hassasiyetimi bilir.
İşte benim gibi biri.