PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serdar Bali

erdalkilicoglu
30.03.2007, 11:21
http://www.serdarbali.com/kullanici_dosyalari/Image/ts1.jpg
Futboldan sonra en çok istediğim şey menejerlik yapmaktı. Futbolu bırakır bırakmaz Şenol Güneş'ten TS'de menejerlik yapmam için teklif geldi. Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz da bu olaya sıcak baktı. Fakat sonra ne oldu ise menejerlik yapmak nasip olmadı.
Bunun üzerine İstanbul’a yerleştim ticaret yapmaya başladım. Bu arada Trabzon talebe yurdunun idare heyetinde yer alıp Trabzon'lu talebelere yardım etmeye çalıştım. Trabzonspor'un İstanbul şubesini kurduk. Orda Mali Sayman olarak çalıştım İstanbul Erenköyde Karadenizli Sporcular Derneğini kurdum halen faal halde devam ediyor. 1994-1995'de Faruk ÖZAK Yönetimin de yedek üye olarak görev yaptım.
Kızım ilk okula Trabzon'da başlasın diye 1997’de tekrar Trabzon'a geri döndüm ve yerleştim. Çünkü kızım Trabzonspor'luluğunu kaybediyordu baskı ile Trabzon fanatiği yaptım bu bende farklı bir duygu başlattı. Kendi çocuklarımızın başka takımları kaydığını fark ettim.
2000-2001 yılında Mehmet Ali Yılmaz'la girdiğimiz seçim yarışını kazanarak Futbol Şube sorumlusu oldum
Daha sonra Trabzon Profesyonel Futbolcular derneği kurduk derneğin 3 yıldır Başkanlığını yapıyorum. Trabzon ve Trabzon sporuna faydalı olmaya çalışıyorum.

KAYNAK SERDAR BALI RESMI WEP SITESI:

http://www.serdarbali.com/index.asp

admin
30.03.2007, 12:56
Amaç sitenin tanıtımı ise yeri bu bölüm değildir.Amaç nostalji ise başlık hatalıdır.

Konu başlığı Serdar Bali olarak değiştirilmiştir.

fındıkoğlu
30.03.2007, 15:22
bu adamın yorumlarınıda dinliyoruz. fatih ve gökdeniz için söyledikleri daha kulaklarımda. fatih ve gökdeniz trabzonu aşmıştır artık istanbula gitmeleri lazım gibisinden cümle sarfetmiştir. bumudur trabzonluluk...

fındıkoğlu
30.03.2007, 18:33
evet ona benzer bir sey soyledi ama senin dedigin gibi degil Gokdeniz ve Fatih Turkiyeyi asmislardir Avrupaya gide bilirler demisdi bence tam isabet fatih gitdi gokdeniz vede huseyinde gidiyorlar ortam onu gosteriyor.
öncelikle slm. beni o konuşmasında çok uyuz ettiği için aklımda ne söylediği hatta kendini örnek göstererek söylemişti...

cuneytr
12.07.2007, 08:50
bundan yaklasık 6-7 sene önce serdar abiyi istanbul ümraniyede kayınvaliddesi ve esiyle kıymalı pide yerken görmüstük.babam biraz konusurken söle demişti:'serdar trabzondan gelen insanı buraya kıymalı yedirmeye mi getiriyosun!,'
trabzonda en kralını yiyosun zaten....

Emirhan Makul
23.05.2008, 20:05
gökdeniz tipinde bir futbolcuymuşl galiba hızlı atik

Misina
31.05.2008, 14:00
Her ne kadar bazen taraftarı gıcık etsede Ulusal medyadaki tek sesimiz.

yaranozlu
01.07.2008, 21:43
babam iyi topçu olduğunu söylüyor, çok iyi yorumcu olmadığını biliyorum ama dik duruşu var en azından.

Emiroğlu
02.07.2008, 02:07
babam iyi topçu olduğunu söylüyor, çok iyi yorumcu olmadığını biliyorum ama dik duruşu var en azından.

Etme be kardeşim , tamam efsane futbolcuymuş , Trabzonsporu , Trabzonspor yapanlardan mış , ama ondaki diklik olsa olsa paraboldeki kadar olur. Antrenörlüğü düşündü Başkanlığı düşündü Son gözdesi MeneCerlik... Bu mu dik duruş ?

Gökhan ÖZDEMİR
02.07.2008, 20:40
nabcanı şaşırmış adam

ozgur99
03.07.2008, 10:11
kesinlikle sözlerine katılıyorum serdar da gizli değil açık açık istanbul hayranlığı vardır.Hatta bir keresinde Beşiktaşlılığımdan övünüyoru tarzında bir açıklaması olmuş idi Taraftarlar derneği başkanı serdara beşiktaşlı olman ile niye övünüyorsun diye bir soru sordu serdarda evet ben aynı zmanda beşiktaşlıyım da diye yanıt verdi.Evet belki iyi bir Trabzonsporlu olduğunu idddaa ediyordur ama gerçek taraftarın yada gerçekten bir klube gönülden bağlı olan bırakın diğer başka bir takım ttutmayı başka bir takım ile isminin anılmasından rahatsızlık duyar ama serdar bırakın rahatsızlık duymayı aksine övünerek beşiktaşlılığını anlkatmakta tabiki herkesin özgür iradesi var ve bir başka takımı sevmek suç olamaz .Amma sen bir büyük klupte iadercelik yapacaksın o kulup adına yorumculuk yapacaksın lakin soru sorulduğunda ben hem ts yi hemde bjk lıyım diyemezsin .Bu şık olmaz ve hiç yakışık almaz; bu durumdan belki serdar bali fazla rahatsızlık duymaz ama benim tribünde cefakar taraftarımın içi burkulur sırf serdar bali ve onun gibi iki arada kalmışlar yüzünden
Ben o yüzden her nekadar ts ye emeği geçsede serdar balinin bu yöndeki açıklamalarını bir heyecan içinde yaptığı kanısındayım.

EmrahYalçınalp
03.07.2008, 10:24
"Aynı zamanda Beşiktaşlıyım" demedi. "Trabzonspor'un olmadığı yerde sapına kadar bjk'liyim" gibi -bence de anlamsız olan- bir cümle kurdu.

Sevip sevmemek ayrı bir mesele. Ben de kendisini ödül törenine davet etmek için telefonda görüştüğümüzdeki soğukluğu, bence tuhaf olan tavırlarından ötürü pek sevmiyorum mesela. Ama sonuçta bir değerdir ve yıpratılmamalıdır diye düşünüyorum. Bunun dışında konuştukları içinde aynı görüşte olduklarım da var, katılmadıklarım da. Birini topyekün iyi ya da kötü ilan etmenin anlamı yok. Serdar Bali de zaman zaman hepimizle uyuşan, zaman zaman da birçoğumuzun düşünceleriyle çelişen açıklamaları olan, camiaya hizmet etmiş biridir ve sırf bu nedenle bile saygıyı hak etmektedir. Ben pek beğenmiyorum ama rahatsızlık da duymuyorum. Hoşlanmadığım şeyler söylediğinde seyretmiyorum, oluyor bitiyor.

ozgur99
03.07.2008, 10:34
kesinlikle sözlerine katılıyorum serdar da gizli değil açık açık istanbul hayranlığı vardır.Hatta bir keresinde Beşiktaşlılığımdan övünüyoru tarzında bir açıklaması olmuş idi Taraftarlar derneği başkanı serdara beşiktaşlı olman ile niye övünüyorsun diye bir soru sordu serdarda evet ben aynı zmanda beşiktaşlıyım da diye yanıt verdi.Evet belki iyi bir Trabzonsporlu olduğunu idddaa ediyordur ama gerçek taraftarın yada gerçekten bir klube gönülden bağlı olan bırakın diğer başka bir takım ttutmayı başka bir takım ile isminin anılmasından rahatsızlık duyar ama serdar bırakın rahatsızlık duymayı aksine övünerek beşiktaşlılığını anlkatmakta tabiki herkesin özgür iradesi var ve bir başka takımı sevmek suç olamaz .Amma sen bir büyük klupte iadercelik yapacaksın o kulup adına yorumculuk yapacaksın lakin soru sorulduğunda ben hem ts yi hemde bjk lıyım diyemezsin .Bu şık olmaz ve hiç yakışık almaz; bu durumdan belki serdar bali fazla rahatsızlık duymaz ama benim tribünde cefakar taraftarımın içi burkulur sırf serdar bali ve onun gibi iki arada kalmışlar yüzünden
Ben o yüzden her nekadar ts ye emeği geçsede serdar balinin bu yöndeki açıklamalarını bir heyecan içinde yaptığı kanısındayım.

yaranozlu
03.07.2008, 10:50
Etme be kardeşim , tamam efsane futbolcuymuş , Trabzonsporu , Trabzonspor yapanlardan mış , ama ondaki diklik olsa olsa paraboldeki kadar olur. Antrenörlüğü düşündü Başkanlığı düşündü Son gözdesi MeneCerlik... Bu mu dik duruş ?

Cümleyi anlamamışsın, dik duruşunun yorumculuğunda olduğunu söyledim, hayat felsefesi hakkında yorum yapmadım. Ahmet Çakarla, ki programdaki kendisine verilen otoriteyi biliyorsun, kafa kafaya giderek genelde katılmamıştır görüşlerine. Trabzonsporu da elinden geldiğince programda savunmuştur.

forza61ts
03.07.2008, 14:44
ahmet cakarın yanında durqa dura oldı bole işte...

B.Yiğit
20.08.2008, 19:34
serdar bali gercekten mükemmel bir topcuydu ama ist sempatisi olduğu bjk ye gitmesinden belliydi..
ne diyelim ihş istanbul sahip cıkar kendisine.
ayrıca kendisinde soyle hava seziyorum kendisinin olmadığı bi yönetimi sürekli kötülümek için fırsat kolluyo gibi.

ashok
23.08.2008, 12:16
serdar baliyi hiç sevmem trabzonsporluluğu tartışılır

serturkmen
23.08.2008, 14:04
sayın bali lig tv deki Trabzonsporumuzun yeni sezon için tartışıldığı programda sayın Yanal hakkında söyledikleriyle yanlış yapmıştır.Yeni sezon öncesi sayın Yanal'ı bence bu şekilde rencide etmemesi arkasında durması gerekirdi.Sayın Bali'de sanki bu takım başarısız olsun Ersun Hoca gitsin kütüğünde Trabzon yazan bir hoca gelsin der gibiydi yani biraz hazım problemi var gibiydi.Her ne olursa olsun tüm camia hiç olmadığı kadar kenetlendiği ve sezona çok umutlu girdiği bir zamanda bu açıklama olmamalıydı.
Ha bir de sayın başkan yardımcımımıza yaptığı saygısızlık var o da kabullenebilir bir şey değildi.Bence sayın Bali bir TRABZONSPOR sevdalısı değil,küçük olsun benim olsun ve tüm camia beni dinlesin diyen,en iyiyi ben bilirim diyen birisidir.
lig tv'deki maç yayınlarında yaptığı yorumlara dikkat edin ne yapar ne eder lafı TRABZON kökenli futbolcu olayına getirir.bu takım kütüğünde Trabzon yazanlar oynasın diye kurulmadı,ülke sınırlarını aşmış taraftar kitlesi Trabzonspordan eski başarılarını bekliyor.bunu sağlayan hoca ve futbolcusu ister Trabzonlu ister dünyalı olsun sahip çıkılmalıdır.herkes tarafından...

Semih
29.08.2008, 16:40
Serdar Bali her başlıkta tartışılıyor.
Ne hale geldik:)

28TS61
03.12.2009, 16:24
allah senin gibilerini tez vakitte yakamizdan kurtarsin.

Canli Yayin Mahkemelik Oluyor…

03 Aralık 2009 / 14:28

Boyu 1,65 deyince Bakin ne oldu?

Trabzonspor Mali Saymanı Mahmut Aksu’nun Pazartesi aksamı KadırgaTv’de katıldığı ve 5,5 saat süren canlı yayında Trabzonspor’da görev yapan eski futbolculara yönelik isim vermeden”Eski futbolcular Trabzonsporun başarısını istemiyorlar.Trabzonspor’da bir ergenekon var.Bunların başındada 1.65 boyunda biri var. Bunlar temizlenmedikce Trabzonspor 2050 yılına kadar şyampiyon olmamaz.Temizlenirse iki üç yıl içinde şampiyon olur” şeklinde konuşmasından sonar, bu lafı üzerine alan Serdar Bali, Aksu için savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

http://www.medyatrabzon.com/images/other/14-de.jpg

Bali, konu ile ilgili olarak bugün yayınlanan Karadeniz Gazetesi’inde şu açıklamaları yaptı;

“bütün futbolcu arkadaşlarım töhmet altında bırakıldı.Trabzonsporun eski futbolcularının büyük bölümü şu anda çeşitli kulüplerde görev yapıyor.Sayın Aksu Trabzonspor’daki ergenekon başının 1.65 boyunda biri olduğu söylüyor.Kim bu adam? Benim boyum 1.66 Kim bu şampiyon olmasını istemeyen şerefsiz eski futbolcular. Cesareti varsa çıksın açıklasın.Bu yönde Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım”

haber61.net

Tolunay Abdioğlu
03.12.2009, 16:26
Töbe yarabbi estağfurullah !

28TS61
03.12.2009, 16:28
bide bunu profeyonel futbolcular dernegi baskani diye adam yerine koyuyorlar. senden hic bir sey olmaz bali. önce adam ol. zamaninda ekmegini yedigin takimina ihanet etme.
elestiri yap elbet ama yapici olsun.

Anıl Caner
03.12.2009, 16:39
http://www.serdarbali.com/kullanici_dosyalari/Image/ts1.jpg
Futboldan sonra en çok istediğim şey menejerlik yapmaktı. Futbolu bırakır bırakmaz Şenol Güneş'ten TS'de menejerlik yapmam için teklif geldi. Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz da bu olaya sıcak baktı. Fakat sonra ne oldu ise menejerlik yapmak nasip olmadı.
Bunun üzerine İstanbul’a yerleştim ticaret yapmaya başladım. Bu arada Trabzon talebe yurdunun idare heyetinde yer alıp Trabzon'lu talebelere yardım etmeye çalıştım. Trabzonspor'un İstanbul şubesini kurduk. Orda Mali Sayman olarak çalıştım İstanbul Erenköyde Karadenizli Sporcular Derneğini kurdum halen faal halde devam ediyor. 1994-1995'de Faruk ÖZAK Yönetimin de yedek üye olarak görev yaptım.
Kızım ilk okula Trabzon'da başlasın diye 1997’de tekrar Trabzon'a geri döndüm ve yerleştim. Çünkü kızım Trabzonspor'luluğunu kaybediyordu baskı ile Trabzon fanatiği yaptım bu bende farklı bir duygu başlattı. Kendi çocuklarımızın başka takımları kaydığını fark ettim.
2000-2001 yılında Mehmet Ali Yılmaz'la girdiğimiz seçim yarışını kazanarak Futbol Şube sorumlusu oldum
Daha sonra Trabzon Profesyonel Futbolcular derneği kurduk derneğin 3 yıldır Başkanlığını yapıyorum. Trabzon ve Trabzon sporuna faydalı olmaya çalışıyorum.

KAYNAK SERDAR BALI RESMI WEP SITESI:

http://www.serdarbali.com/index.asp

Serdar Bali. Gel eski görevine devam et. Trabzonlu öğrencilere yardım et. 16 yıldır öğrencilik yapıyorum. Lütfen Trabzonspor'un yakasından düş.Bana da bir yardımın dokunsun.

Samet Yildirim
03.12.2009, 16:57
Serdar bali haklidir bu konuda...

Mahmut Aksu isimi aciklasin ve neden öyle oldugunu söylemeli...

Bütün eski futbolcular felan hikaye anlatmasin...mahmut aksu daha cocuken onlar sampiyonluklar yasatiyorlardi insanlara...

biraz dikkat...

nbay
03.12.2009, 17:05
nedir bu insanların alıp veremedikleri anlamıyorum,dört dörtlük olamaz kimse,herkesin eksik yanları var elbette,ama trabzonsporun gerçeklerini en güzel savunan kaç tane spor adamımız kaldıki? örnek bile veremeyiz buna,onun için serdar balinin yanında olmalıyız..

İsmail Çavuşoğlu
03.12.2009, 17:24
Bu konuda Serdar Bali bana görede haklıdır.
Serdar Bali geçen akşam meltem tv de aynen şunları söyledi;
kimmiş o Trabzonsporun şampiyonluğunu istemeyen haysiyetsiz,onursuz, şerefsiz söylesinde bilelim dedi.
eğer M.Aksu bukadar büyük laf ediyorsa ismide verecek..

ESER
03.12.2009, 17:32
nedir bu insanların alıp veremedikleri anlamıyorum,dört dörtlük olamaz kimse,herkesin eksik yanları var elbette,ama trabzonsporun gerçeklerini en güzel savunan kaç tane spor adamımız kaldıki? örnek bile veremeyiz buna,onun için serdar balinin yanında olmalıyız..

serdar balinin sadece gecmisdeki hizmetlerini saygi duyuyorum..yapici olmak yerine yikici ,karalayici ve komplo teorisyeni olarak devam ettigi surece gecmisini duydugum saygiyi da kaybedecegim ..
gecen sene yapmis oldugu hareketleri ve soylemlerini unutmadik, dogrucu davut takiliyosa soylediginin arkasinda duracak,, yok oyle acigi kollayip krose vurmak.. gecen sene ersun yanali YERLININ YERLISI edebiyatiyla yipratan ve hatta gitmesi icin lobi baslatanlardan biridir kendileri.. ona gore tek suc hocadaydi cunku 3. yapmasi yetmezmis ( daha once gelenler devamli sampiyon yapiyordu o yuzden 3.lugu sindiremedik icimize ) devamli bir nufus cuzdani uzerinden 70 lerin soylemleri,.. tamam bizde istiyoruz daha fazla alt yapidan gencler ciksin ve barcelona gibi 6 altyapi oyuncusu olsun a takimda, bunu istemeyen yoktur heralde ama sadece nufus cuzdaninda TRABZON yazmasi yetmiyor basari icin , kalite de lazim...kimse fatih sen Trabzonlusun bu takimda oynayamazsin mi dedi, gokdeniz sen Trabzonlusun senden olmaz mi dedi.. demekki olacak olan da olabiliyormus .... kalite yurtdisinda veya yurtdisinda .. neredeyse faydalanmak gerekir tutturmus bir yerlinin yerlisi soylemi.. sirf bu lokal milliyetci soylemler yuzunden yetismiyor aslinda.. baris icin A takima cikmaK yeterli geliyor, formayla yildiz olmanin degil esofmanla hava atmanin derdinde,.. nasilsa hep hocalar suclu niye barislari oynatmiyor diye... niye ugrassin ki suc kendisinde degil,, kendisi gayet yeterli ama ah bu hocalar var ya bu hocalar.. hep onlar suclu

gecen sene bu propagandayi ne kadar abartip kimsenin gundeminde dahi olmayan birlesmis ve tek vucut olan iki kulubu bile politikasina malzeme edip yaptigi kravat sovu da hatirliyoruz... ne idmanocagi sayin bali ne idmanyurdu ? ..ikisi de Trabzonspor demek... bu neyin cabasi..?yonetimin yaninda her karede bulunan kendilerinin simdilerde Mehmet Ali Yilmaz cigirtkanligi yaptigini da goruyoruz,,serdar bali ve zihniyetindekilerin bu tutumlari da umarim isyan edene kelle vermeyi , hedef saptirmayi ilke edinmis baskanimiza ders olur..goruldugu gibi yarinda kendisinin kellesini isteyecek bu abilerimiz.. Trabzonspor a model - plan - yontem pazarlayan kendileri bu takimda yoneticilik de yapti.. altyapidan yildizlar kazandirdi da bizim mi haberimiz yok.. susmak sukunet saglamak da bir hizmettir serdar bali.. ha cok mu iddalisin kotu gun firsatciligi yapacagina ,kendine ilkelerine ve dogrularina guveniyorsan cik aday ol baskan ol , yonetici ol ama yapmiyacaksan da yapabilecek insanlara duvar olma.. bundan daha buyuk bir hizmetdede bulunamaz zat- i aliniz..

nbay
03.12.2009, 17:59
geçen sene yapmış olduğu hareketler ve söylemler konusunda ben yanlış şeyler söylediğini pek düşünmüyorum,geçen sezon mükemmel bir hava yakalamıştı takım hem teknik heyet hem yönetim hemde taraftarlar takımı son derece olumlu etki yapmış ve o gazla birlikte maçlar kazanılmıştır,trabzonspor o zamanlar dörtlük top oynamamıştır,bazı maçlar şansımızında yardımıyla kazanılmıştır,var mı geçen sezon şöyle koltuğumuza oturup rahatça izlediğimiz bir maç ? ben hiç hatırlamıyorum,serdar balinin dile getirmeye çalıştığı şeyler bunlardı,paralelinde her defasında üzerine basarak söylediği noktalarda vardıki bunların ne kadar doğru ne kadar yanlış olduklarını zaten herkes görüyordu,başından beri karşı olduğu birinci şey ersun yanala verilen para ve paralelinde trabzonlu hocaların görmezlikten gelinmesidir,bunu anlamak o kadar da zor değil..

gelelim serdar balinin savunulması gereken yönlerini,bu camia yıllar yılı televizyonlardan yerden yere vurulmuştur,taraftarlarımız hep zan altında bırakılıp trabzon şehri adeta futbol holiganizminin merkezi gibi gösterilmiştir,ben o kadar spor programı hatırlıyorum ki 2000 li yıllarda özellikle hep trabzonun aleyhine konuşulduğu haklarının savunulmadığı ve yerden yere vurulduğu,sağolsunlar dönemin yöneticileri ve özelliklede başkanları bunun karşısında seslerini çoğunlukla çıkaramamışlardır..serdar balinin lig tv ve show tv de yorum yapmaya başladığı son 2-3 yılı hatırlayalım,özellikle şansal ve ermana her canlı yayın bağlatısında gerekli cevapları verebilmiştir,bu şekilde trabzonun hakkını koruyan kaç tane spor adamımız var sorarım size? ben her söylediğinin doğru olduğunu kesinlikle savunmuyorum ama sadece bu kadar acımasız eleştiriyi hakettiğini düşünmüyorum,makam peşinde olduğunu kesinlikle düşünmüyorum,sadece kendi bildiği doğrularını savunan trabzonsporun gerçeklerini layıkıyla ortaya koyan ve bunu da kendine has uslubuyla yapmaya çalışan bir spor adamımızdır.. daha çok konuşulacak şeyler var ama ancak bu kadarını yazıya dökebildim saygılar..

ESER
03.12.2009, 18:22
geçen sene yapmış olduğu hareketler ve söylemler konusunda ben yanlış şeyler söylediğini pek düşünmüyorum,geçen sezon mükemmel bir hava yakalamıştı takım hem teknik heyet hem yönetim hemde taraftarlar takımı son derece olumlu etki yapmış ve o gazla birlikte maçlar kazanılmıştır,trabzonspor o zamanlar dörtlük top oynamamıştır,bazı maçlar şansımızında yardımıyla kazanılmıştır,var mı geçen sezon şöyle koltuğumuza oturup rahatça izlediğimiz bir maç ? ben hiç hatırlamıyorum,serdar balinin dile getirmeye çalıştığı şeyler bunlardı,paralelinde her defasında üzerine basarak söylediği noktalarda vardıki bunların ne kadar doğru ne kadar yanlış olduklarını zaten herkes görüyordu,başından beri karşı olduğu birinci şey ersun yanala verilen para ve paralelinde trabzonlu hocaların görmezlikten gelinmesidir,bunu anlamak o kadar da zor değil..

gelelim serdar balinin savunulması gereken yönlerini,bu camia yıllar yılı televizyonlardan yerden yere vurulmuştur,taraftarlarımız hep zan altında bırakılıp trabzon şehri adeta futbol holiganizminin merkezi gibi gösterilmiştir,ben o kadar spor programı hatırlıyorum ki 2000 li yıllarda özellikle hep trabzonun aleyhine konuşulduğu haklarının savunulmadığı ve yerden yere vurulduğu,sağolsunlar dönemin yöneticileri ve özelliklede başkanları bunun karşısında seslerini çoğunlukla çıkaramamışlardır..serdar balinin lig tv ve show tv de yorum yapmaya başladığı son 2-3 yılı hatırlayalım,özellikle şansal ve ermana her canlı yayın bağlatısında gerekli cevapları verebilmiştir,bu şekilde trabzonun hakkını koruyan kaç tane spor adamımız var sorarım size? ben her söylediğinin doğru olduğunu kesinlikle savunmuyorum ama sadece bu kadar acımasız eleştiriyi hakettiğini düşünmüyorum,makam peşinde olduğunu kesinlikle düşünmüyorum,sadece kendi bildiği doğrularını savunan trabzonsporun gerçeklerini layıkıyla ortaya koyan ve bunu da kendine has uslubuyla yapmaya çalışan bir spor adamımızdır.. daha çok konuşulacak şeyler var ama ancak bu kadarını yazıya dökebildim saygılar..

Trabzonspor u calistarabilecek Senol hoca disinda kim var Ersun yanal dan daha basarili bu isi yapabilecek? giray bulak mi? kadri ozcan mi? husnu ozkara mi? sadi tekelioglu mu? ali kemal denizci mi? bu kadar izolasyona gerek yok., biz bask takimi atletico muyuz? nedir yani illa bir Trabzonculuk.. Unal karaman - Tolunay- Cengiz - sehmuz - Orhan cikrikci - Osman -sota arveladze Trabzonlumuydu? hangi Trabzonludan daha az ozverili oynadilar.. (bana gore) kulubun asil onursal baskani olmasi gereken sahsiyet olan SAMIL EKINCI Trabzonlu muydu? Trabzonu OF ile Besikduzu arasina sigdirmaya calismaya gerek yok.. Trabzonspor tipki diger buyuk takimlar gibi buyuk bir kitle takimidir,, yok Trabzonlu yok idmanocagi yok idmanyurdu gibi soylemler bu takimin vizyonuna zarar verir sadece...nasil bir celiski bu boyle hem tum ulkede taraftar edinmeyi hedefleyeceksin hemde mikro milliyetcilikle takimi bir ile hapsetmeye calisacaksin...Trabzonspor kulubunun merkezidir Trabzon ve sadece bir ili bir ilin bir semtini degil bir kulturu felsefeyi temsil eder bu kulub.. bu yuzdendir ki vanda antalyada ankarada hakkaride agrida yozgatda tokatda vs , bu takima gonul vermis insanlar var.. onlarin tutma sebebi ise Trabzon ili degil Trabzonspor kimligidir..

tvlerde bizi savunmus olmasina tabi ki niye boyle yapiyor demiyoruz ama eger ki Trabzonspor un ilkelerini savunuyorsa bunu yaparken kendisi icin dogru olani tum camianin ortak durusu gibi pazarlamaya calismayacak.. hepimiz istiyoruz hamiler fatihler gokdenizler ciksin ama unallar da ciksin tolunaylarda ciksin abdullahlarda ciksin,..

ESER
03.12.2009, 18:51
gecen sene rahat bir mac izledigimi bende hatirlamiyorum evet ama bu sene de hatirlamiyorum, kendisi de bir spor adami ve nasil olur da tribun amigosu kilikli uc kliseden baska birsey bilmeyen basit spor yazarlarinin yaptigini yapar onlarin ayak izlerini takip eder .ben de bunu anlamiyorum. demekki cozum gider cemal gelir kemal degilmis..
uc kardes kulub cok elestiriliyor gorunse de aslinda danisikli bir tiyatrodur bu sadece.. bu arkadaslar bir gladyodur aslinda.. bircok zaman da ortak durus sergilemekten de geri kalmazlar.. biz uc buyukler biz zartlar biz zurtlar diye kendilerini nasil ayirdiklarini ve bu gladyonun disina medya destegiyle itilmeye calisilmamiz zaten ortadayken TS kimligininin yok sayilmaya calisildigi ortadayken, onlarin ekmegine yag surup kulubumuz adina yeni yeni sorunlar icat eden zihniyetleri anlamadigim gibi takdir de etmiyorum ,saygi da duymuyorum.. bizim derdimiz orali surali burali ayrimciligi yerine planli projeli ilkeli ve kurumsal nasil bir kulub oluruz ,nasil butunluk saglariz olmali.. gecen sene kenetlenildiginde arkasinin corap sokuyu gibi geldigi asikarken , gerisi teferruat sadece..

Mehmet Öztürk
03.12.2009, 23:33
Ben Serdar Bali'yi çok seviyorum ve Trabzonspor'un başarılı olmasını en az bizim kadar istediğinden adım gibi eminim

nbay
04.12.2009, 09:22
Trabzonspor u calistarabilecek Senol hoca disinda kim var Ersun yanal dan daha basarili bu isi yapabilecek? giray bulak mi? kadri ozcan mi? husnu ozkara mi? sadi tekelioglu mu? ali kemal denizci mi? bu kadar izolasyona gerek yok., biz bask takimi atletico muyuz? nedir yani illa bir Trabzonculuk.. Unal karaman - Tolunay- Cengiz - sehmuz - Orhan cikrikci - Osman -sota arveladze Trabzonlumuydu? hangi Trabzonludan daha az ozverili oynadilar.. (bana gore) kulubun asil onursal baskani olmasi gereken sahsiyet olan SAMIL EKINCI Trabzonlu muydu? Trabzonu OF ile Besikduzu arasina sigdirmaya calismaya gerek yok.. Trabzonspor tipki diger buyuk takimlar gibi buyuk bir kitle takimidir,, yok Trabzonlu yok idmanocagi yok idmanyurdu gibi soylemler bu takimin vizyonuna zarar verir sadece...nasil bir celiski bu boyle hem tum ulkede taraftar edinmeyi hedefleyeceksin hemde mikro milliyetcilikle takimi bir ile hapsetmeye calisacaksin...Trabzonspor kulubunun merkezidir Trabzon ve sadece bir ili bir ilin bir semtini degil bir kulturu felsefeyi temsil eder bu kulub.. bu yuzdendir ki vanda antalyada ankarada hakkaride agrida yozgatda tokatda vs , bu takima gonul vermis insanlar var.. onlarin tutma sebebi ise Trabzon ili degil Trabzonspor kimligidir..

tvlerde bizi savunmus olmasina tabi ki niye boyle yapiyor demiyoruz ama eger ki Trabzonspor un ilkelerini savunuyorsa bunu yaparken kendisi icin dogru olani tum camianin ortak durusu gibi pazarlamaya calismayacak.. hepimiz istiyoruz hamiler fatihler gokdenizler ciksin ama unallar da ciksin tolunaylarda ciksin abdullahlarda ciksin,..

ewt haklısın ama şu anki gidişatta ünallar tolunaylar ve abdullahlar çıkıyor hep buna bir itirazımız yok,zaten olan da o,ama fatihler gökdenizler yok malesef olanıda yolluyoruz yollamaya çalışıyoruz,bu klüp yıllarca 5 para etmeyecek adamlara milyonlarca lira para verdi,birilerinin cepleri doldu,sonuçta ne oldu klüp hep zarar gördü,bu paraları böyle basit adamlara dökeceğimize kendi değerlerimize sahip çıkmak en doğrusu değilmi? bu noktada herkesin trazoncu olması gerektiğini düşünüyorum.. ünal tolunay gibiler hep gelsin,bunlar gibilere verilen paralara diyecek bişeyimiz yok..

Adil ÖZGÜR
04.12.2009, 11:08
allah senin gibilerini tez vakitte yakamizdan kurtarsin.

Canli Yayin Mahkemelik Oluyor…

03 Aralık 2009 / 14:28

Boyu 1,65 deyince Bakin ne oldu?

Trabzonspor Mali Saymanı Mahmut Aksu’nun Pazartesi aksamı KadırgaTv’de katıldığı ve 5,5 saat süren canlı yayında Trabzonspor’da görev yapan eski futbolculara yönelik isim vermeden”Eski futbolcular Trabzonsporun başarısını istemiyorlar.Trabzonspor’da bir ergenekon var.Bunların başındada 1.65 boyunda biri var. Bunlar temizlenmedikce Trabzonspor 2050 yılına kadar şyampiyon olmamaz.Temizlenirse iki üç yıl içinde şampiyon olur” şeklinde konuşmasından sonar, bu lafı üzerine alan Serdar Bali, Aksu için savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

http://www.medyatrabzon.com/images/other/14-de.jpg

Bali, konu ile ilgili olarak bugün yayınlanan Karadeniz Gazetesi’inde şu açıklamaları yaptı;

“bütün futbolcu arkadaşlarım töhmet altında bırakıldı.Trabzonsporun eski futbolcularının büyük bölümü şu anda çeşitli kulüplerde görev yapıyor.Sayın Aksu Trabzonspor’daki ergenekon başının 1.65 boyunda biri olduğu söylüyor.Kim bu adam? Benim boyum 1.66 Kim bu şampiyon olmasını istemeyen şerefsiz eski futbolcular. Cesareti varsa çıksın açıklasın.Bu yönde Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım”

haber61.net

Bu konu canlı yayında dile getirilmiş ve mahkemelik olmuş ise, adalet yerini bulacaktır. Masumane sevgi ile takımını seven taraftarları ürkütmenin, dışlayarak başka bir takıma imrenmenin intikamını yargı sorar herhalde.

Dedikodu olarak kalmaz inşallah. Aksu'yu tebrik edirim.

pazarkapılı
04.12.2009, 11:42
bütün futbolcuları kapsayacak bir acıklama tabiki yanlıs...ama aksunun söyledigi gibi bir durumun oldugunu bende düsünmüyor degilim...

Ayşe Aygün
04.12.2009, 11:50
Bakıyorumda serdar Bali dışında üstüne alınanda yok bu söylenneleri.Demek yarası olan gocunur.

_SeRKaN_
04.12.2009, 11:52
Hangi taşı kaldırsan altından Serdar Bali çıkıyor....Bu zamana kadar takıma muhalefet etmeyip destekleyici açıklamalarda bulunsaydı şimdi bambaşka bir yerde bulurdu kendisini...Eleştirininde bir sınırı vardır...Ama sen ak olanada kara dersen sonunda düşeceğin durum bundan ibarettir...

ESER
04.12.2009, 13:27
ewt haklısın ama şu anki gidişatta ünallar tolunaylar ve abdullahlar çıkıyor hep buna bir itirazımız yok,zaten olan da o,ama fatihler gökdenizler yok malesef olanıda yolluyoruz yollamaya çalışıyoruz,bu klüp yıllarca 5 para etmeyecek adamlara milyonlarca lira para verdi,birilerinin cepleri doldu,sonuçta ne oldu klüp hep zarar gördü,bu paraları böyle basit adamlara dökeceğimize kendi değerlerimize sahip çıkmak en doğrusu değilmi? bu noktada herkesin trazoncu olması gerektiğini düşünüyorum.. ünal tolunay gibiler hep gelsin,bunlar gibilere verilen paralara diyecek bişeyimiz yok..

bende istiyorum takimin bircogu altyapidan yetisen oyunculardan kurulu olsun bizimde kendi iniestalarimiz-xavilerimiz-valdeslerimiz-puyollarimiz olsun ama kalitelilerse olsun.. tabi ki mehmet yilmazlar elden kacirilip sonra dunya paraya geri alinmasin .. tabi ki bes para etmez adamlara milyon dolarlar vermek yanlis .. ama kotuye kotuyle ornek vermekte yanlis.. simdi serdar balinin ekran fenomeni olmak icin ortaya attigi seyleri kendisi baskan olsa daha yapamaz.. cesaret ister boyle isler, bos meydanda atmaya benzemez.. rakibin carlosu alacak sen goksulari barislari oynatip kadro kuracaksin.. bu dedigine kendisi de inanmiyor da iste artik bilenin de bilmeyenin de kullandigi bir kliseyi taraftari gidiklamak , yandas toplayip kendi cevresinde kamuoyu olusturmak adina kullaniyor... altyapidan oyuncu da yetistirirsin kaliteli gordugun yabanciyi da alirsin,.. bunlari harmanlayabilliyorsanda basarili olursun.. bizim 96 kadrosunda da oyle cok fazla Trabzonlu oyuncu yoktu ama nokta -kaliteli transferlerle ihtiyaca gore kurulmus dengeli ve uyumlu bir takimdi.. hedefleri buyuk bir takima serdar bali gibi mikro milliyetci zihniyetler mahalle siyaseti yapacak diye kimlige gore oyuncu dolduramazsin,,belli araliklarla kazandirabilirsin kalitesini yterli gorduklerini sadece...fatih bugun fatih olduysa sota gibi bir ustanin kendisine kattiklari sayesinde oldu, emre gs de emre olduysa bunu hagi gibi bir ustadan kazandiklarina borclu,,, bu laflar bize birsey kazandirmaz.. bu istanbulda sivaslilarin erzincanlilarin kendi holdinlerini kurup kafatascilik yapip hemsericilik yapmasi ve yetersizde olsa kimligi ugruna torpille hemserisini ise alip hakkin oldugu halde sana sans tanimamasiyla ayni sey ( hatta alsa dahi seni otekilestirip , sana yabanci oldugunu ,oraya ait olmadigini iliklerine kadar hissettirmesiyle )

Trabzonluculuk ile Trabzonsporculugu birbirine karistirmayalim derim ben. Trabzonlu olmamiz Trabzonsporlu olmamizin en buyuk etkeni fakat bu takima gonul veren milyonlar var Trabzonlu olmayan ve bu takimi Serdar Bali ler istiyor diye de lokallestiremeyiz

Adil ÖZGÜR
04.12.2009, 16:27
Aksu'nun dediği gibi ise ortada bir facia var demektir.

Çözülürse tam tam lar susar,

ESER
04.12.2009, 16:59
bizim yore insanimiz olarak yapimizda var hep olaylara olumsuz yonlerinden yaklasmak... nasil olmasi gerekeni degilde bir isin nasil olamayacagini madde madde analiz etmeyi cok iyi biliyoruz.. serdar bali de bu anlayisi temsil edenlerin ekranlardaki yuz aki.. yapici birsey yok hep yikalim hep bi devrim yapalim arayisi.. serdar bali dis kapinin mandali da degil Trabzonspor da.. bu camiaya futbolcu olarak hizmet etmistir.. o zaman onunda yonetimlere girmeye sorumluluk almaya hakki da vardir, dogrularina inaniyorsa surekli bel altindan vurup acik kollayip camiayi yipratmak yerine , sorumluluk alsin, soyle olur boyle olur dedigi dogru ilkerinin gercege donusmesi icin ugrassin.. ikdidarda olmayip da sallayan muhalefet partileri gibi atip tutmasinin ne kendisine ne de bu camiaya bir faydasi var..

28TS61
10.12.2009, 18:00
yanlis bilmiyorsam kendisi Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği baskani.
ama nedense kendisi senol günes ziyaretinde yoktu.
her zaman birlik beraberlikten bahseden kisi neden baskan oldugu derneginin düzenlemis oldugu ziyarete katilmaz.
kimse masal anlatmasin isi vardi zamani yoktu falan diye

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=65131

KERİM
10.12.2009, 18:41
yanlis bilmiyorsam kendisi Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği baskani.
ama nedense kendisi senol günes ziyaretinde yoktu.
her zaman birlik beraberlikten bahseden kisi neden baskan oldugu derneginin düzenlemis oldugu ziyarete katilmaz.
kimse masal anlatmasin isi vardi zamani yoktu falan diye

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=65131

O haberde Serdar bali nin olmadığına dair birşey geçmiyor. Dernek Başkan Yardımcıları İlyas Akçay ve Turgay Semercioğlu nun konuşduğu söyleniyor.

28TS61
10.12.2009, 18:55
O haberde Serdar bali nin olmadığına dair birşey geçmiyor. Dernek Başkan Yardımcıları İlyas Akçay ve Turgay Semercioğlu nun konuşduğu söyleniyor.

resmi sitemizdeki habere ait fotograflarda bile kendisini göremiyorum.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3144

Tunga
10.12.2009, 20:30
Bu konuda Serdar Bali bana görede haklıdır.
Serdar Bali geçen akşam meltem tv de aynen şunları söyledi;
kimmiş o Trabzonsporun şampiyonluğunu istemeyen haysiyetsiz,onursuz, şerefsiz söylesinde bilelim dedi.
eğer M.Aksu bukadar büyük laf ediyorsa ismide verecek..

İsmail Abi,

Hak verdiğin konuda ben de sana katılıyorum; ama daha bir gün çıkıp da isim verip de konuşma cesareti gösteremeyen Serdar BAli, bu hakkı kendinde nasıl görüyor, onu anlamadım.

Kendisi camiamızın "muğlak" konuşma üstadıdır.

ESER
11.12.2009, 03:35

eger serdar bali de ziyaretde olsaydi bunu basin atlamazdi, kendisi artik tek basina iyi reyting alabilen bir fenomen olmustur;) ve varligi da haber niteligi tasir,,( ugruna ugrastigi mesele de bu zaten)

Samet Yildirim
11.12.2009, 15:49
Serdar Bali o gün Istanbuldaydi onun icin gidemedi...

her konuda birsey aramaya gerek yok bana göre...

pazarkapılı
11.12.2009, 16:05
senelerden beri klubun sırtında olan nsanlar bunlar yaa...sabahtan aksama hiçbir işi olmayan adama napar sizce işte serdar balinin yaptıgıın yapar...serdar bali ne iş yapar?özkan sümer ne iş yapar?trabzonspor bu insanları senelerce bir yerlere tasımıstır hala tasımak zorundamııdr?azcık kendiini geliştir,oku arastır yok bunlar varsa yoksa trabzonspor...bedri rahmi eyüpoğlundan bitirelim;kemenceye horona can kurban ama bir ömür boyuda kemence calınmaz ki...

28TS61
11.12.2009, 16:28
Serdar Bali o gün Istanbuldaydi onun icin gidemedi...

her konuda birsey aramaya gerek yok bana göre...

heralde aniden ziyarete gitmediler. önceden ziyaretin tarihi belliydi sanirim.
istese giderdi ama gitmek istemedi.
bu benim görüsüm

Samet Yildirim
11.12.2009, 16:40
heralde aniden ziyarete gitmediler. önceden ziyaretin tarihi belliydi sanirim.
istese giderdi ama gitmek istemedi.
bu benim görüsüm

Önemli degil. Dernekte bir tek Serdar Bali yok. Gitmesede olur.

Ama sehir disindaydi yapacakda bisi yok.

28TS61
11.12.2009, 16:41
Önemli degil. Dernekte bir tek Serdar Bali yok. Gitmesede olur.

Ama sehir disindaydi yapacakda bisi yok.

dedigim gibi tarihi önceden belliydi sanirm ziyaret günü icin :)

Samet Yildirim
11.12.2009, 16:43
dedigim gibi tarihi önceden belliydi sanirm ziyaret günü icin :)

Heralde bellidir ama farketmez dernek nereye gidiyorsa serdar bali de oraya gidecek hali yok :) Baskan Yardimcilari bosun yok :D

28TS61
11.12.2009, 16:49
Heralde bellidir ama farketmez dernek nereye gidiyorsa serdar bali de oraya gidecek hali yok :) Baskan Yardimcilari bosun yok :D

her zaman her yerde birlik ve beraberlikten bahseden sahis neden o gün orda yok. baskan yardimcisi falan hikaye. kendisi o kadar atip tutuyor ama ortalikta yok.

Samet Yildirim
11.12.2009, 19:33
her zaman her yerde birlik ve beraberlikten bahseden sahis neden o gün orda yok. baskan yardimcisi falan hikaye. kendisi o kadar atip tutuyor ama ortalikta yok.
Yapacak bisi yok belki sonra gider :)

atomania
11.12.2009, 20:21

:bayrak3::bayrak3::alkış::alkış:

Samet Yildirim
20.01.2010, 15:35
Eski Futbolcularin Dernek Baskani olarak kendisine tsk ediyorum fatih tekkeye böyle bir imkan verdigi icin...

ESER
20.01.2010, 16:27
kendisine gun dogmustur ve bu firsati kullanip sovuna devam edecektir;) ne kaliteli bir yonetimimiz var ne de kaliteli bir mualefet, anternatif...

herkezin derdi kulubun pacasindan asilip , nemalanmak..

HIRCINBEY
20.12.2010, 19:45
Bazen kızıyorum kendisine

Misina
20.12.2010, 19:51
Ligtvdeyken beğenmiyorduk ama Ligtvden ayrılandn beri sürekli takımımızı temsil edecek biri olmadı ligtv'de

Misina
22.12.2010, 01:14
Serdar Bali;Teofilo'nun Eşi Trabzonu Beğenmiyormuş,Sanki Paristen Geldi :)))

pReN@_61
22.12.2010, 01:18
Bugün ne çok konuştu habu Bali ya.

Ibrahim Gaygusuz
22.12.2010, 02:41
Samimi bulamiyorum bu adami

EMiRHAN61
22.12.2010, 08:38
Ligtvdeyken beğenmiyorduk ama Ligtvden ayrılandn beri sürekli takımımızı temsil edecek biri olmadı ligtv'de

Takımın popülaritesinden olmalı , LigTV bizim maçları kim sunarsa sunsun pek ilgililer takıma. İyi gün dostluğu mu olur bu bilemem tabi.

Cengiz Çubukcu
22.12.2010, 08:52
Serdar Bali;Teofilo'nun Eşi Trabzonu Beğenmiyormuş,Sanki Paristen Geldi :)))

bu lafa bittim :)

Ertan 51
22.12.2010, 09:06
''Ben doğruları söyleyince kötü oluyorum'' cümlesiyle bir savunma kalkanı oluşturmuş kendisine.
Ben ne zaman denk gelsem hep eleştiriyor-hep eleştiriyor,çok bilmiş ve her şeyi bilmiş bir edası var,bu tip(ler) duruşlar camiaya zarar veriyor diye düşünüyorum.

Bekir
22.12.2010, 14:00
Serdar Bali'nin sesinden nefret eden te ben miyim??

Sesini duyunca moralim bozuluyor..

ertek_ts61
22.12.2010, 16:25
Yorumlarını beğenmiyorum....itici bir üslubu var...başka takımları takip eden yazarlar çok daha iyi yorumluyorlar takımımızı..isin icinde olmasına rağmen degerlendirlemelerinin cogu havada kaliyor

/_!mmortalTs_\
22.12.2010, 16:49
Sinan Enginin yorumlarını dinleyince ligtv de değerini gayette anladım. Hiç yoktan iyidir.

mehmets61
22.12.2010, 18:41
istanbul takımlarına sempatisini belli ediyor zaten...

Samet Yildirim
22.12.2010, 19:06
5 sene BJk da oynayan bir adam o kulübe fazla saygi duymasi veya sempati olmasi gayet dogal bunu düsüneyemeyen arkadaslar olmasi haketten ilginc...

ben meltem tv de izliyorum ve genelde begeniyorum o ayri...

"X" bir Trabzonsporlunun oldugu yerde Trabzonsporun hakkini yedirmez eger buralarda yok sinan engin sunu dedi yok mustafa denizli bunu dedi diyip cikarsaniz elestirmemeniz lazim cünkü kendi insanlarimiza destek vermeme gibi hastligimiz var...

Görüs ayriligi ayri ama Trabzonsporun hakkini yedirmez en önemlisi bu...

Istanbul meydyasinda Trabzonsporlu yok olmaz tabi oraya yükselen adamin altini oyarsak destek vermezsek olmaz tabiki sonra kala kala mustafa d, sinan e, hincal u, vs. vs. kaliriz..

Hamdi Karamahmutoğlu
23.12.2010, 01:23
Çok emeği vardır, eski futbolcumuzdur, geçmişinde kaliteli bir futbolcudur.
Bunlara lafım yok.
Ama o kendini beğenmişliği, yaptığı ben demiştim yorumları, akıl vermeler falan hiç yakışmıyor.
Hiçkimsenin kendini o formadan üstün görme lüksü yok.

lutfu61
23.12.2010, 01:26
hep olumsuz olunmaz
takım bu kadar iyiyken bile atıp tutuyor
bırakın allah aşkına, serdar baliye kalmadı trabzonumuzu yorumlamak

el_conquistador
23.12.2010, 04:46
Serdar Bali'de su ana dek hep iki sey görmüsümdür: cehalet ve fesatlik. Sadece kücük bir örnek: Bir zamanlar takımı sabote etmekle sucladigi Selcuk Inan'i dün öve öve bitiremedi. Kendiside sagolsun dün beni yine baya güldürdü, örnek: Brezilya'li futbolcular'da altyapi yok!! Örnek olarak'da Jaja'yi gösterdi?!? Ikinci örnegi ise daha vahim idi: Teofilo:)! Simdi maci seyredenler, o aslinda baska birsey demek istedi diye itiraz edebilirler ama asil sorun'da burada: kendisi aslinda anlatmak istedigini anlatamayacak kadar cahil birisi ve kötü olan, böyle birisinin televizyon'da yorumcu olmasi. Dün birde takmis noel tatiline, yok federasyon bu konuda birsey yapmaliymis vs.. Federasyon bir kere noel'de bütün yabanci futbolculari evlerine göndereceksiniz diye birsey demiyor, mesela Fenerbahce'de dün bütün yabancilar oynadi. Bizim futbolculara izini Senol Günes verdi ve Onur ile Yattara'ninda noel kutlamaya gittiklerinide pek sanmiyorum. Noel nedeniyle izin verilen futbolcularimiz varsada, bu isin tabi birde psikolojik ve insani yani var. Bu futbolcular, milyonlarca Avro bile kazansa, sonucta insandir ve onlar icin en kutsal dini günlerinde ailelerinin yaninda olmak isteyeceklerdirki, noel bayrami aile ile kutlanir ve özellikle güney amerika insaninin ne kadar dinlerine düskün olduklari bilinir. O yüzden soruyorum: bu futbolcular icin, dini geleneklerine saygi gösterip, onlari 1-2 gün daha erkenden izine göndermek'mi kulüplerine daha baglayicidir ve motive edicidir, yoksa onlari son güne kadar burda tutup, ikinci lig takimina karsi maca cikarmakmi (burda kesinlikle Gaziantep'i kücümsemiyorum)?

Turgay Atalay
23.12.2010, 10:46
Bu adamın konuşmalarına verdiğim değer ile Angut kocamanın konuşmalarına verdiğim değer aynı seviyede. Bazı insanları kale almaya değmez, bu da onlardan biri

ugurozturk
23.12.2010, 15:17
Serdar Balinin yorumlarini begeniyorum; evet aklina geleni soyluyor; ama art niyetli degil; ve dogrulari soyluyor... Ve bu dogrular kulube zarar verecek dogrular da degil...

ma80
23.12.2010, 15:26
bazen sınırları zorlayan bu zorlamanın sonucunda iticiliği kazanan birisi. doğru yorumlar yapıyor o ayrı sadece siyasi değil.

Samet Türkmen
23.12.2010, 22:33
Trabzonspor'a yabancı, Serdar Bali'yi dinleyen birisi onu Trabzonspor'un gelmiş geçmiş en önemli oyuncusu sanar. Hazmedemiyorum televizyonlarla anlaşan her kişinin rastgele Trabzonspor adına konuşmasını.

Trabzonspor adına konuşturacaksa televizyonlar birisini, bu büyük taraftar sitelerinden seçilecek kişiler olmalı. Biliyorsunuz bunun örneği sitemizde mevcut.

Şeref
24.12.2010, 14:04
en azından bizi lig tv de destekleyebilecek bir düzeyde, güvenç kurtara kalırsak işimiz yaş

Ozan Yılmaz
05.07.2017, 18:51
https://scontent-otp1-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/19622951_876741305810446_6396286470839074816_n.jpg

ibrahim
31.03.2018, 11:52
Bu adam kendisini ne sanıyor acaba? Koluna girip resim çekilmediği şikeci kalmadı, marifetmiş gibi yayınlamadığı mecra kalmadı ama taraftar en hafif bir şekilde sitem edince lakayt lakayt ters ters cevaplar veriyor. Burnu Nirvanada mübarek kıl aldırmıyor.

Dosta düşmana ona buna kuyruk sallayan bu herifler yüzünden sersefil olduk anasını satayım. Bi geberse şu nesil de kurtulsak, camia dostu düşmanı ayırt edebilse artık. Gına geldi şu tiplerden yemin ederim!

pazarkapılı
31.03.2018, 15:33
hayatlarının en guzel donemlerini(futbol sonrası) asırı tembellik yaparak geciren trabzonun altın kusagının muhabbeti hos insanı....babam dolayısıyla altın kusaktan cok insanla beraber aynı masada bulunma sansına sahip oldum, onlarla gecen zaman gercekten bir baska....

trabzon futboluna katkıları ne yazıkki futbolculugu sonrası bitmiş, matematiksel olarak incelendiginde futbol yetengi belki tartısmaya acılacak eski futbolcu....

walla onlardaki bu azimsizlik, rekabetsizlik ve kendini geliştirmemezlik ile hala isminin konusulur olmasına sasırmamak elde degil, trabzonsporun büyüklügünü hissetmemek elde degil....

mkmoglu
31.03.2018, 18:06
eski futbolculardan hincinizi çıkartıyorsun..ayiptır yahu

Doğukan Uçan
11.08.2023, 18:39
eski efsane yeni youtuber abimiz :D

pReN@_61
27.09.2023, 18:57
https://twitter.com/MBK6161/status/1707036065402376480

jpositve
27.09.2023, 19:19
https://youtu.be/LXHAOTED_cc Bir insanin gecmisten bugune bir tane dogru bir lafi olmaz mi? Duzellecegi yerde cok daha kotuye gitmis.