PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cansu'ya Cansuyu olalım !

A.Hilal Çakıroğlu
27.03.2007, 11:10
Cansuya cansuyu olalım, 8 nisan 2007'de Kadıköy Caferağa Spor Salonunda, karadenizli sanatçıların katılacağı konser düzenlenecektir.
Hayde karadeniz gün el ele günüdür, Hayde Karadeniz için el ele...
http://www.haberler.com/medya/haber/11/665011_17011_o.jpg

CANSU HÜR İÇİN HAYDİ EL ELE
YAŞAMIN KIYISINDA BUĞULU GÖZLER, YÜREĞİNDE KOCAMAN SEVGİ TANECİKLERİ,
HAYATA TUTUNABİLMEK İÇİN, UMUT BEKLEYEN MİNİCİK BİR BEDEN...

Artvin'in Arhavi İlçesi'nde, Arhavi Ertuğrul Kurdoğlu Yatılı Bölge Okulu Orta öğretim ikinci sınıf öğrencisi lösemili 12 yaşındaki Cansu Hür için Fa Ajans Organizasyon Nazım UZUN ve Grup DÜŞEŞin Cansu İçin Hadi El Ele adı altında bir yardım kampanyası başlattı.
İki kız çocuğundan büyüğü olan, Arhavi de Ertuğrul Kurdoğlu Yatılı Bölge Okulu Orta öğretim ikinci sınıf öğrencisi Cansu'nun lösemi olduğunu, yaklaşık 4 ay önce öğrendiklerini belirten babası Yener Hür, "Kızımın tedavisi
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi'nde devam ediyor. Tedavi 2.5-3 yıl sürecek. Kızımın tedavisi için büyük bir meblağ gerekiyor. Ben inşaat işçisiyim. Bu parayı bulmam mümkün değil.Ve eşimin de rahatsız olması beni büyük bir çıkmaza sürükledi ve şu anda kızımın rahatsızlığı nedeniyle çalışamaz bir durumdayım . Kızımın kurtulabilmesi için paraya ihtiyacım var, insanların bu tür konulara duyarlı olacağı kanısındayım, Arhavi'nin küçük bir ilçe olduğunu söyleyen Yener Hür, "Bir ilçeden bu kadar para toplamak mümkün değil. İyiliksever insanların bize yardımını bekliyoruz. Cansu'yu birlikte hayata döndürelim" dedi. Cansu için bankalarda hesap açıldı. Bu arada konsere, kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden Karadenizli sanatçı Kazım Koyuncu'nun babası Cavit Koyuncu ve ablası Canan ERDEMde büyük destek verdi. Cavit Koyuncu, "Benim de canımın bir parçası gitti. Üzüntüm bitmiyor. Gencecik canlarımızı toprağa vermeyelim. Elele verip, yüreklerimizin onun için attığını Cansu'ya hissettirelim ve Cansumuzu yaşatalım. Bu ülkede kalpleri iyiliklere dolu yüzlerce, binlerce insan olduğuna inanıyorum" diye konuştu.

Cansu ya can suyu olabilmek adına daha geniş kitlelere ulaşabilmek için kampanyaya destek veren karadeniz sitelerinin öncülüğünde İstanbul Kadıköy CAFERAĞA SPOR Salonun da bir çok sanatçının katılımıyla
08 NİSAN 2007 de bir konser organizasyonu gerçekleştirilecek. Organizasyonun geliri tamamen cansu hür kardeşimizin tedavisine aktarılacak...geceye katılan sanatçılar eserlerini cansu ya can suyu olabilmek için söyleyecek...

gerçekleştirilecek bu önemli etkinlikte tüm Karadeniz sivil toplum kuruluşları ve oluşumları ile birlikte tek yürek olarak cansu kardeşimize cansuyu olmak isteriz.

YARDIMLARINIZ İÇİN

Cansu HÜR
Arhavi Ziraat bankası Şubesi
Hesap No: 47544057-5002

Sizde desteğinizi eksik etmeyin!

konsere katılan sanatçı dostlarımız Bayar Şahin, Gökhan Birben, İlkay Akkaya, Kemal Sahir Gürel ve Grup Nena'dır.

BİLET FİYATLARI SADECE 10 YTL DİR..

LÜTFEN YARDIM VE DESTEK....

Umarım gereken ilgiyi görür:(

TSelif
27.03.2007, 11:12
Duyarsız kalmamamız gereken bir konu .Gereken ilgiyi görücektir inşallah.

Mehdi
27.03.2007, 11:12
İmkanı olanlar gitsin arkadaşlar.Hilal konuya duyarlılığın için teşekkür ederiz.

A.Hilal Çakıroğlu
27.03.2007, 11:14
İmkanı olanlar gitsin arkadaşlar.Hilal konuya duyarlılığın için teşekkür ederiz.
Böyle bir konudan İlknur'un mesajıyla haberdar oldum. Teşekkürler İlknur

ilhan
27.03.2007, 11:18
Şahsım adına ilgili hesaba Elimden gelen yardımı yapacağım. İstanbul'da olan arkadaşlar Lütfen ilgisiz kalmayınız.

ilknur61
27.03.2007, 11:28
evet arkadaşlar.. konunun açılmış olabilme ihtimalini düşünerek biraz geç haberdar ettimm.. Ama bu güsel kardeşimiz için karadenizli dostlarımızın duyarlılık göstereceğinden eminim......
hepimiz cansu olabilirdik.. gün birlik zamanıdır dotlarım... çok iyi biliyoruz ki çernobilin etkilerinden hala kurtulamadık.. neden bir can kurtarmayalım ki.. kader deyip boynumuzu bükmektense, bir fayda sağlamak gerekir..
hepinizin ilgisi için teşekkürler.....

ilhan
27.03.2007, 11:49
ilknur61 , Asıl sana teşekkürler. Böyle bir konuya duyarlı kalıp bizleride Cansu kardeşimize yardıma teşvik ettiğin için..

zisinoli
27.03.2007, 12:01
Başlık için teşekkür ediyoruz öncelikle. Haberdar ettiğin için. Tüm arkadaşlarımızın bireysel katkı sağlayacağını düşünüyorum. bordomavi.net ailesi konsere ya da konser sonrasına bir güzellik düşünebilir elbette.Beyinleri fırtınaya salalım hemen...

yasemin_61
27.03.2007, 12:06
Gün birlik,beraberlik günüdür böle zamanlarda daha fazla kenetlenmeliyiz ve bmn deki bütün arkladaşların Cansu için elinden geleni yapacağından eminim...

Cansu ya cansuyu olalım arkadaşlar...

İlknur ve hilal teşekkürler...

Gökhan Bozyiğit
27.03.2007, 12:12
BMN gibi böyle duyarlı bir Ailenin üyesi olmaktan bir kez daha gurur duydum. İnşallah elimizden gelen yardımı yapıp, Cansu'nun iyileşmesinde bizim de bir katkımız olur.

Lapina
27.03.2007, 12:18
Elimizden geleni yaparız.. Geçmiş olsun..

Yeliz
27.03.2007, 12:31
RABBİM şifa versin tüm hastalarımıza.
Bizimde bir katkımız olursa bunda ne mutlu bize.
Cansumuz için elimizden geleni yapalım.

ilknur61
27.03.2007, 12:43
arkadaşlarrr ilgileriniz için teşekkürler. bende bu ailenin bir üyesi olarak duyarlılığımızı simgelemek istedim.. bordomavi. net zor günler içinde vardır ve ben bunu bildiğim için paylaşmak istyedimmm...

öncelikle ben de orda olucammm gelmek isteyenler için bana pm atılsın ben sizi yetkili bir arkadaşa iletmek istiyorum... bilet işini onla halledeceksiniz.....
tüm dostluğa selam olsun... inanın çok duygulandım ilginiz için. bu kardenizli dostların birliğidir.. binlerce teşekkürler....

ilhan
27.03.2007, 12:45
Haber BMN Anasayfasında yer alsa daha fazla ilgi görmez mi ?

Murat Aydın
27.03.2007, 12:47
elimizden geleni yapmalıyız hayatının baharında olan cansu için tüm bmn üyelerinin kenetleneceğine inanıyorum ve ilknur ve hilale çok teşekkür ediyorum

Ba®ış
27.03.2007, 12:49
biletleri nereden temin edebiliriz???

ilknur61
27.03.2007, 12:57
Haber BMN Anasayfasında yer alsa daha fazla ilgi görmez mi ?

işte ben bunun var olma ihtimalini düşündüğüm için geç bilgilendirdim....
siteye de bu hafta lig olmadığı için girmedim.. inş. yetkili kişiler yardım konserimizi gerekli yerlere koyacaktır.
saygılarımla..

zafer6161
27.03.2007, 13:01
imkanları olan arkadaşlarımız varsa lütfen yardım edelim.elimizden ne geliyosa yapmalıyız

Misina
27.03.2007, 13:25
dualarımız seninle cansu

ilknur61
27.03.2007, 13:30
allah razı olsunnn dostlar... elimizden geleni yapalım duamızı sonrasında meyvesini toplamak için yaparız olur mu dost?

pulera
27.03.2007, 14:06
mrb arkadaşlar

inanın gözlerim doldu meğerse cansumuza destek bisürü ablası abisi varmış...
ne güüzel bişe bu böle :)

cansu hakkında sormak istediğiniz herşeyi bana sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olucam söz :)

desteklerinizle cansumuza cansuyu olucaz inşallah :)

AYYILDIZ
27.03.2007, 14:12
mrb arkadaşlar

inanın gözlerim doldu meğerse cansumuza destek bisürü ablası abisi varmış...
ne güüzel bişe bu böle :)

cansu hakkında sormak istediğiniz herşeyi bana sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olucam söz :)

desteklerinizle cansumuza cansuyu olucaz inşallah :)

biletleri nereden alabiliriz?

pulera
27.03.2007, 14:17
bilet satışları elden yapılıoyo bide kadıköy seyhan müzikten alabiliosunuz :)

Onur Muhcu
27.03.2007, 14:33
Arkadaşlar Çok ciddi Bir Konu, Küçücük bir kız, Bir Can, Bir Hayat, İnşallah Sağlığına Kavuşacaktır, Dualarımız seninle Cansu'm. BMN yetkilileri Başlığı Ana Sayfaya Taşıyamazlar mı ? Bu Konu Çok Önemli, Lütfen Herkes Elinden Geleni Yapsın. .

Bülent Şirin
27.03.2007, 14:41
Umarım gereken ilgiyi görür:(

Ne yazık ki ben fazla umutlu değilim Hilal... Toplumumuz bu konuda büyük bir zaafiyet içinde ne yazık ki... Aynı konu bizim Serander'in ana sayfasında da yer alıyor ve diğer konulara göre gözle görülür bir ilgisizlik içinde... İnsanlar tıklamıyorlar bile sağolsunlar...

http://www.serander.net/component/option,com_frontpage/Itemid,1/

Arkadaşlar... Ölüm, hastalık, sakatlık, özürlülük hayatın gerçekleri... Yok saymakla, görmezden gelmekle bunlardan kaçamayız. Kimse “Benim vereceğim bir kaç liradan ne olur ki?” diye çekimser davranmasın. “Damlaya damlaya göl olur” ata sözünü taa ilkokulda öğrenmedik mi biz?

Sonra ve daha önemlisi, işin bir de manevi boyutu var:

Tek tek bulup çıkarabilirim ama gerek yok, google'da basit bir aramayla siz de bulabilirsiniz. Az sadakanın çok belâyı def edeceğine, belânın sadakayı geçemeyeceğine, sadaka vermekte acele edilmesi gerektiğine dair hadisleri var Peygamber Efendimiz (s.a.v.)'in... Her kaynakta geçiyor bunlar, uydurma olacak halleri de yok... Yani anlayacağınız, Allah'ın izniyle hem mevcut hastaların iyileşmesine katkıda bulunabiliriz, hem de sadaka vasıtasıyla kendimiz hastalıklardan korunabiliriz.

İşte sevgili Cansu kardeşimizin durumu ilk fırsat... Haydi bakalım... :)

ilknur61
27.03.2007, 15:05
burda da çok duyarlı arkadaşlarımız var sağolsunlar.... sadece futbolla, taraftarlıkla ilgili değil hayata karşı duyarlı olduklarını da biliyorum....

Bülent Bey çok güzel özetlediniz ama ben yine de ümitliyim... karadeniz insanı birliğini bu şekilde gösterecektir...
cansu için cansu ya can katmak için..
lütfen!!!!!
lütfen!!!!!
lütfen!!!!!
futbol terörü için değil cansu için tüm kanserli yurttaşlarımız için
lütfen!!!!!

macka61
27.03.2007, 15:13
kardeşimize Allahtan acil şifa diliyorum

pulera
27.03.2007, 15:17
Lösevi çaresi olan bir hastalık olmakla birlikte, tedavizi çok uzun süren ve oldukça pahalı bir hastalıktır.Tedavi 3-4 yıl sürmekte ve yaklaşık 150-200 bin ytl'yi bulmaktadır.Bu hastalıga yakalananların %80 i yoksul ailelerden oluşmaktadır.

Daha 11 yaşında yüreği bir kuş gibi kanatlanmış cansumuzun hayatı kararmak üzere...
Ailesinin maddi durumu yeterli olmadıgı için gereken tedavi yapılmamakta ve kardeşimiz gün geçtikçe hastalıgı ilerlemektedir.
Cansu o küçücük ellerini umutla bizlere uzattı.Ablaları abileri olarak ondan bu yardım için uzanmış elleri geri çevirmeyelim.
Hayat hiçbirimize yarını vaad etmez.Yani hepimiz bir lösevi adayıyız.Yarın ne olacagımız,hangi çaresiz hastalıkla boguşacagımız belli degil.Allah kimseye böle sorunlar yaşatmasın.Kimseyi çaresiz bırakmasın.Bugün ,çaresiz yaralara merhem olmak günüdür.
Böyle bir derde düşmeden onları acısını paylaşalım.
yapacagınız yardım 1 milyon dahi olsa bu cansumuzun hayat bulmasını saglayacaktır.
Cansu için cansuyu kampanyasına destek veren tüm kardeşlerime gönülden teşekkürler.

CANSU İÇİN BİR DAMLADA BİZDEN....

CeSS
27.03.2007, 15:19
YARDIMLARINIZ İÇİN

Cansu HÜR

Yukarıda verilen hesap numarasına küçük bir EFT yaptım.

Sevgili kızımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum...

ilknur61
27.03.2007, 15:24
Allah razı olsunnnn...... herkestennnn......

Uğurtan
27.03.2007, 15:27
Hesap numarası alınmıştır bizde katkımızı yapacağız allah acil şifalar versin gencecik fidan kardeşlerimiz bu kadar kolay hayattan elini çekmesin Cansu'ya cansuyu olalım..

Zeyno Tomar
27.03.2007, 15:34
bu güzeller güzelinin gözlerine bakıp ta gözleri dolmayan var mı?
az da olsa ben de gönderdim.
umarım sağlığına bir an önce kavuşur ve onu da aramızda görürüz.

ilknur61
27.03.2007, 15:40
katkılarınızı bekliyoruzz.... konsere gelerek de azda olsa durumdan haberdar olduğunuzda daha iyi olacaktır....
binlerce kezz teşekkürler.......

pulera
27.03.2007, 15:43
arkadaşlar konsere katılmak istiyenler varsa verilen hesap numarasına para yatırırısanız bilet alamazsınız biletler elden satılıo bide seyhan müzik kadıköyde satılıoo konser aracılııyla toplanan para ayrı verilecek cansunun ailesine

LazAnisT
27.03.2007, 16:57
Bu tip konulara ilgisizliğimiz devam ediyor.İnşallah ilerde düzelir.Aslında Volkan Konak bunu çok güzel özetlemişti.''Federasyonu pretesto yürüyüşüne 30 bin kişi katılıyor kanser konferansına 300 kişi zor topladık''Bir aksilik olmazsa konser akşamı orda olacağım.

Mustafa AYDIN
27.03.2007, 18:14
Ölümden başka her şeyin çaresi vardır yeterki birliktelik olsun.

Taner Gündoğdu
27.03.2007, 18:36
bilet satışları elden yapılıoyo bide kadıköy seyhan müzikten alabiliosunuz :)

elden derken spor salonunda mı satılcak yoksa biriyle mi temasa geçmemiz lazım?

pulera
27.03.2007, 19:17
elden derken spor salonunda mı satılcak yoksa biriyle mi temasa geçmemiz lazım?

benimle temasa geçerseniz ben bilet ulaştırırım size emel_hamle@hotmail.com

Serdar ÖZCAN
27.03.2007, 19:43
tüm kardeslerimizin gereken ilgiyi gösterecegine inanıyorum konsere katılamayacagım ama elimden gelen yardımı yapacagım inş...Allah acil şifalar versin.

ilhan
27.03.2007, 19:44
Diğer taraftar sitelerinede başlıklar açalım arkadaşlar. Herkes insaniyet namına 5-10 kuruş ne ise yardımcı olsa bile yarardır. Başka renklere aşık, başka takım tutan taraftarlarada söyleyelim. İnsan hayatı herşeyden önce gelir.

Cansu'ya can katalım!

Uğurtan
27.03.2007, 19:58
Önemli yerlere ulaştırıyorum bu olayı konsere katılımayacak bile olsalar yüklü miktarda yardım yapabilecek insanlara ulaştırıyorum arkadaşlar herkes çevresindeki insanlara ulaştırsın haberi olan ne kadar insan olursa okadar fazla ilgi olur..Şimdi birbirimizi eleştirme zamanı değil..

Cabri61
27.03.2007, 21:08
Allah yardımcısı olsun
Allah acil şifalar versin

ilknur61
28.03.2007, 09:11
Bu tip konulara ilgisizliğimiz devam ediyor.İnşallah ilerde düzelir.Aslında Volkan Konak bunu çok güzel özetlemişti.''Federasyonu pretesto yürüyüşüne 30 bin kişi katılıyor kanser konferansına 300 kişi zor topladık''Bir aksilik olmazsa konser akşamı orda olacağım.

bunun için lütfen dedim....
taraftarlık her zaman var ama sadece körükörüne futbolla ilgili olmaktan ziyade hayır işlrinde de gönüllü bir taraftar sitesi olduğumuzu düşünüyordum ve hala da düşünüyorum... yine söylüyorum... futbol için değil cansuya can olmak için
Lütfen!!!!!!

pulera
28.03.2007, 10:26
arkadaşlar Volkan Abi böle demiş ama bu konsere çıkmak için bizden tam 2000 ytl para istedi buna nediceksiniz...

kimsenin dediği diil sizin ne düşündüğünüz önemli bence :)

sozveren
28.03.2007, 10:49
Kardeşimize Allah'tan acil şifalar diliyorum. Kardesimizin durumunu ozetleyerek hesap numarasını tanıdığımız herkese ulastırmaya çalışalım lütfen.

Burhan61
28.03.2007, 13:48
konsere katılamayacağım ama bir bilet bedeli ile hesaba katkıda bulundum. en azından dualarımızı eksik etmeyelim. Rabbim acil şifalar verir inşallah.

pulera
28.03.2007, 14:46
konsere katılamayacağım ama bir bilet bedeli ile hesaba katkıda bulundum. en azından dualarımızı eksik etmeyelim. Rabbim acil şifalar verir inşallah.

amin allah razı olsun duyrlı kardeşim :(

Cafer KILIÇSOY
28.03.2007, 19:52
Önce İlknur61 sonra Hilal. Yüreği sevgi dolu kardeşlerim. Bu konudan bizi haberdar ettiğiniz için size kocaman teşekkürler.

İşlerim dolayısıyla konsere gidebileceğimi sanmıyorum. Ama üzerime düşenide elimden geldiğince yapacağım. Hesap numarasını aldım. Bir çocuğun çaresizliğini çok iyi bilirim.

Arkadaşlar lütfen şu konuya bir eğilelim ne olur. Herkes yapabileceğini yapsın.

Unutmayın her sağlam bir hasta adayıdır. Ayrıca bu konu ''Genel''de sabitlenirse daha iyi olur kanaatindeyim

Bu arada herkes bu topiği dikkat cekmesi için imzasına taşısın lütfen

guci 29
28.03.2007, 20:45
Ben de katılamayacağım:( Ama paradan daha güçlü olan dualarımla destekçilerinden olucam! İnşallah gereken ilgiyi görür minik kardeşimiz!:)

ilknur61
29.03.2007, 09:25
evet dostlarımmm katılım sağlanamıyor galiba...
koskoca bordomavi.net sağolun varolun!!!!

pulera
29.03.2007, 09:26
teşekkür ederim tüm kalbimle dostlar dualarımızda cansuyla :(

Hüseyin Bağdat
29.03.2007, 09:44
kardeşimize ALLAH tan acil şifalar diliyorum.
ALLAH ailesine sevdiklerine bağışlar inşALLAH.

Salih61
29.03.2007, 10:03
Allah şifasını versin...İnş gereken masraflar toplanır :(

fındıkoğlu
29.03.2007, 10:14
2 yıl önce babamı geçen yıl ise 35 yaşındaki abimi bu kanser illeti yüzünden kaybettim. allah yardımcıları olsun. bu işe ön ayak olanlardan allah razı olsun.elimizdekilerin kıymetini kaybetmeden bilelim. herkezi yardıma davet ediyorum.... selam ve dua ile..

ilknur61
29.03.2007, 10:41
senin başın sağolsun kardeş... minicik bir yüreğe can olmak içinnnn buyurun gelin siz de istanbuldasınız 2-3 saatinizi ayırısanız memnun kalacağız..
sevgiyle....

fındıkoğlu
29.03.2007, 11:05
inşaalah gelmeye çalışıcam. allahtan bi dert keder kelmezse orda olucam....

hüseyin1975
29.03.2007, 11:11
2 yıl önce babamı geçen yıl ise 35 yaşındaki abimi bu kanser illeti yüzünden kaybettim. allah yardımcıları olsun. bu işe ön ayak olanlardan allah razı olsun.elimizdekilerin kıymetini kaybetmeden bilelim. herkezi yardıma davet ediyorum.... selam ve dua ile..

Allah rahmet eylesin kardesim. Allah sabir versin. Bende bu sene babami tümörden kaybettim. Zor.

Insallah allah onlara kolaylik saglamisdir. Benim babam "sansliydi". Cok sükürki fazla cekmedi ama her cekdigi gün bana izdirapdi.....

fındıkoğlu
29.03.2007, 11:16
allah yattıkları yerde utandırmasın. rabbim rahmetiyke muamelede bulunur inşaallah bütün ölmüşlerimize. anladığım kadarı ile almanyada yaşıyosun. vefat eden abimde oradaydı hannoverde.

ilknur61
29.03.2007, 11:20
Allah rahmet eylesin dostlarımm.... :(

tekrar yaşamamak için bu duyguları yardımlarınızı eksik etmeyiniz...
kanser karadenizin belası.... biz yenik düşmeyelimm...

Kamil Çakmak
29.03.2007, 11:25
bu başlığı açtığın ve duyarlı olduğun için teşekkürler ilknur. allah razı olsun. kardeşimiz cansuya da acil acil şifalar diliyorum. Konsere gelemeyecem ama belirtilen hesaba bugun bir miktar para yatırcam.

ilknur61
29.03.2007, 11:29
Allah razı olsunnnn arkadaşımm.. gönül zenginliğiyle manevi destek de güseldir... eminim herkes elinden gelen sınırları zorluyordurr.. teşşşürler sizlere...

hüseyin1975
29.03.2007, 11:40
allah yattıkları yerde utandırmasın. rabbim rahmetiyke muamelede bulunur inşaallah bütün ölmüşlerimize. anladığım kadarı ile almanyada yaşıyosun. vefat eden abimde oradaydı hannoverde.

Evet Almanyada yasiyorum. Duisburgda. Hannovere birkac kez gittim. Orada her yil CEBIT Fuari var (Bilgisayar, Cep Telefonu vs.).

Allah geride biraktiklarina sabir versin. Elimizden birsey gelmiyor. Hayat devam ediyor (bazen inanmasakda).
Ölenlerimizin ruhuna dua etmeye özen göstermeliyiz. Bugün mübarek persembe gecesi. Mümkün olabildince hep babamin ruhuna yasin okuyorum. Bu gece agbin ve babanin ruhunada okuyacagim. Bütün ölülerimizin ruhuna okuyacagim.

Kardesimizede konsere gelme imkanim olmadi icin yardimda bulunacagim.
Allah yardimcisi olsun...

Kamil Çakmak
29.03.2007, 11:42
hesaba bi miktar barayı şimdi havale ettim. tekrar acil şifalar diliyorum.

ilknur61
29.03.2007, 15:04
cansu için katılımın artmasını rica ediyorumm... bu kadar mıdır yaaa... :(

Cafer KILIÇSOY
29.03.2007, 20:49
YARDIMLARINIZ İÇİN

Cansu HÜR

Yukarıda verilen hesap numarasına küçük bir EFT yaptım.

Sevgili kızımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum...
Arkada kalmasın

mHİÇYILMAZ
30.03.2007, 03:09
E-posta listemdeki herkese gönderdim kampanyanın içeriğini.Üzerime düşeni de en kısa zamanda yapacağım. Allah'tan acil şifalar diliyorum kardeşimize.

Nuray
30.03.2007, 03:11
bende elimden geldiğince haberdar etmeye çalıştım milleti umarım güzel sonuçlar çıkar...

Lapina
30.03.2007, 03:14
Bu konu ile ilgili Karadeniz Fm'e mesaj attım.Detaylı bilgi için Bordomavi.Net dedim.Yarın akşam bi kaç tane daha yollarız olmazsa.

zanoylu
30.03.2007, 03:19
İyi ettin eline sağlık kardeş

eys_61
30.03.2007, 03:58
Acil şifalar kardeşimize,öğrenim yattıktan sonra karınca kararınca bir katkıda bulunabileceğimi umuyorum.

LazAnisT
30.03.2007, 09:39
Yazılan hesaba bende bir miktar para havale ettim.İnşallah bir aksilik olmazsa konser zamanıda orda olacağım.Tekrar geçmiş olsun.Dualarımız CANSU'yla

ilknur61
30.03.2007, 10:47
hepinizden Allah razı olsunnnn... bu mubarek gece de dualarımızı da eksik etmeyelimmmm...

Gökhan Bozyiğit
30.03.2007, 10:52
Bende küçük bir miktar EFT yaptım, kardeşimize acil şifalar diliyorum.

pulera
30.03.2007, 19:17
Yazılan hesaba bende bir miktar para havale ettim.İnşallah bir aksilik olmazsa konser zamanıda orda olacağım.Tekrar geçmiş olsun.Dualarımız CANSU'yla

allah razı olsun kardeşlerim...

lazanist kardeşim hesaba yaptığın havaleyle konsere katılman malesef olanaksız çünkü biz o hesabı görmüoruz..o özel hesab biletler elden satılıo

hayırlı kandiller tüm dualarımız cansu için rabbim hepinizde razı olsun :alkış:

LazAnisT
30.03.2007, 22:18
allah razı olsun kardeşlerim...

lazanist kardeşim hesaba yaptığın havaleyle konsere katılman malesef olanaksız çünkü biz o hesabı görmüoruz..o özel hesab biletler elden satılıo

hayırlı kandiller tüm dualarımız cansu için rabbim hepinizde razı olsun :alkış:
Hesaba yatan parayla konserin alakası olmadığından bilgim var yinede alakana teşekkür ederim..

fındıkoğlu
31.03.2007, 15:04
:tsbayrak: CANSUYU UNUTMAYALIM ARKADAŞLAR :tsbayrak:

pReN@_61
31.03.2007, 15:51
unutmayalım ki lösemi hastalıgının tedavisi vardır...
dualarımız seninle Cansu...

yasemin_61
02.04.2007, 09:39
konser ne zman ben konsere gelemicem ama bilet nasıl alabilrim???

Cüneyt Canlıca
02.04.2007, 12:14
konsere bilet almaya gerek yok hesap numarası verilmiş ilk mesajda herkes bir bilet parası eft yapsa büyük yardımı olur

metehan
02.04.2007, 13:23
Evet arkadaşlar, lütfen bu konuyu atlamayalım. Herkes elinden gelen yardımı yapsın. Acil şifa diliyorum küçük kızımıza.

aysegul61
02.04.2007, 15:58
Konsere gidemem benim ikamet ettiğim yere bayağı uzak konserinde geç başlayacağını varsayarsak zaten yardım için hesap numarası verilmiş elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım.
Herkez yanında olmalı, yanlız olmadığını hissettirmeliyiz.Acil şifalar CANSU..

ilknur61
03.04.2007, 08:49
hepinize teşekkürler dostlarr........
konsere gelerek en azındann cansunun yanında olduğumuzu ve birliğimizi gösteririzz yoksa hesaba yatırark da yardınlarınız yerine ulaşacaktır....

lakin ben yine de katılımın olmasından yanayım.. bu arada konsere gelecekler lütfen bana pm atsınlar.. bilet konusunu konuşuruz....
kalın sağlıcakla....

Trapezus-61
03.04.2007, 12:48
Bu kampanyadan yeni haberim oldu. Yazılanları gözlerim dolarak okudum. İlgili hesap numarasına bi miktar yardım yaptım. İnşallah yapılan yardımlarımız boşa gitmez ve Cansu soyadı adı gibi HÜR olarak yaşamaya devam eder. Konsere de bi aksilik olmazsa gitmek istiyorum. Gidemesemde seyhan müzikten bilet alacağım. Kazım'ımızı kaybettik, Cansu'muzu kaybetmeyelim.

LazAnisT
03.04.2007, 17:24
Maltepe tarafında oturuyorum.Konsere gitmek isteyen arkadaşlardan o tarafta oturan varsa yardımcı olabilirim..

ARAF
03.04.2007, 18:03
insallah bir an önce iyilesir elimden gelen yardimi gonderecem

Mustafa Önal
04.04.2007, 14:21
BORDO MAVİ MARMARA olarak sınavlarımız 9 nisan da başlayacağı için konsere katılamasak bile ilerleyen günlerde gereken maddi ve manevi desteği sağlayacağız. barış arkadaşımız başlık açılır açılmaz bizi bu konudan haberdar etti. onada teşekkür ederiz. biraz geçte olsa gerekn hassasiyeti göstereceğiz.

ilknur61
05.04.2007, 10:46
evet arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler..
bu arada marmara dan olsun diğer ünilerden olsun katılımın olmayacağına üzüldüm. malum sınavlarınız var. yi ne desteğinizi eks,ik etmediğiniz için de teşekkürler...

Şahinoğlu
08.04.2007, 23:21
Konserdeydim bu akşam sonuna kadar kalamadım çok kalabalık sayılmazdı ama bilet alıpta gelemeyen arkadaşlarımda oldu eft yapan arkadaşlarımda inşallah Cansu'nun iyileşmesine bi nebze yarar sağlar bu konser Allah acil şifa versin.

LazAnisT
09.04.2007, 14:54
Çok kalabalık olmayan ama coşkulu bir kalabalık vardı.ilkay Akkaya müthişti.Gelen herkese teşekkür ederim.

ilknur61
09.04.2007, 15:43
Evet gelenlerden Allah razı olsun....
ama horon oynayamaduk rahat rahat... nese önemli ol bi nebze de olsa katkıda bulunmaktı.. konserde de birlik sağlamak...

Şahinoğlu
09.04.2007, 22:34
Evet horon oynayamadık doğru dürüst basket sahası olduğu için zemine zarar gelmesin diye izin vermediler , ama sağlık olsun önemli olan katkı sağlamaktı .

golebshera
13.04.2007, 19:22
7 nisanda samsunda düzenlenen trabzonlular gecesinde açık artırmayla 300 ytl ye satılan trabzonspor formasından elde edilen gelir, cansunun hesabına aktarılmıştır..

cansuya gösterilen ilginin devamını, kardeşimize de şifalar diliyorum..

furkan_61
13.04.2007, 19:27
su yonetımdekılerı tanıyan bırılerı varsa formda fatıh tekkeden gelen parayı kardesımızın hesabına aktarmalarını rıca etsın

mHİÇYILMAZ
20.04.2007, 23:36
7 nisanda samsunda düzenlenen trabzonlular gecesinde açık artırmayla 300 ytl ye satılan trabzonspor formasından elde edilen gelir, cansunun hesabına aktarılmıştır..

cansuya gösterilen ilginin devamını, kardeşimize de şifalar diliyorum..

:alkış: :alkış: :alkış:

yasemin_61
04.05.2007, 09:26
Bu Arada Bİzİm Bİ Cansumuzz Vardii Ne Oldu Haberler Nasil ArkadaŞlar Bİz<İ Bİlgİlendİrİrse Sevİnİrİm Durumu Nedİr???

yasemin_61
09.05.2007, 14:18
ilknur hanım kaç gün oldu buraya yazalıı hala ses yokk Cansu dan bihaber yokmuu dedikk nerdesinizz bakalımm ne olduu bu başlık taa buralardamı kalacaktıı çok duyarlıymışızz canımm sesinizz bile çıkmıyoo artık nedenseee

Yeliz
09.05.2007, 14:34
evet Cansu'dan hala bi haber yok.Konuyla alakalı bilgisi olan yok mu acaba?..

Yeliz
22.05.2007, 15:09
^^^^^^

Bu başlık unutulmasın lütfen.

LazAnisT
23.05.2007, 16:27
Bugün Cansu' nun babasıyla telefonda görüşme imkanımız oldu.Cansu nun

tedavisi hala devam ediyor.Her cuma Trabzon Farabi hastahanesinde

kemoterapi görüyor.Bu olay 3 hafta devam edecek.Sağlık durumunun

değişkenlik gösterdiğini bazen çok iyi bazende kötü olduğunu söyledi.yapılan

yardım konseriyle ilgili şu ana kadar ellerine 10 bin ytl geçtiğini ama

organizasyonu yapan kişilerin yakın tarihte tekrar alayıp bir miktar daha parayı

hesaplarına yatıracaklarını söylemiş.Bizim yardımda bulunduğumuz Ziraaat

Bankası arhavi şubesindeki hesapla ilgili ise Bu hesap numarasının

kaymakamlığın kontrolünde olduğunu buraya yapılan yardımlardan kesinlikle

kimsenin şüphe duymamasını kendisinin bile bu hesaptan çekerken yapılan

işlemlerle ilgili fatura beyan ettiğini söyledi.Yani Bmn de bu başlık altında

yapılan tüm yardımlar fazlasıyla yerine ulaşmıştır.Konsere giden arkadaşlarında

gönülleri rahat olsun.Bu hesap numarasına az çok demeyip yardımlara devam

etmeyi unutmayalım.Bu topiğie bir şeyler yazıp yukarılarda kalmasına yardımcı

olan arkadaşlara ayrıyetten teşekkür ederim

Yeliz
23.05.2007, 16:56
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
Cansumuz inşallah sağlığına kavuşacaktır.RABBİM şifa verir inşallah.

h.bezir61
24.05.2007, 17:50
Allah tan ümit kesilmez insallah cansu da en kisa zamanda sagligina kavusur.Allah hic kimseyi evlat acisi ile sinamasin ve kimseleride caresiz birakmasin insallah.

yasemin_61
30.05.2007, 09:36
inşallah cansumuz en kısa zamanda iyileşir....İyi haberlerini bekliyoruzz cansu

guci 29
30.05.2007, 18:13
Allah kimseye dermansız bir hastalık vermesin. İnşallah kurtulacak bu hastalıktan.

Sevgi
07.06.2007, 10:22
Bugün Cansu' nun babasıyla telefonda görüşme imkanımız oldu.Cansu nun
tedavisi hala devam ediyor.Her cuma Trabzon Farabi hastahanesinde
kemoterapi görüyor.Bu olay 3 hafta devam edecek.Sağlık durumunun
değişkenlik gösterdiğini bazen çok iyi bazende kötü olduğunu söyledi.yapılan
yardım konseriyle ilgili şu ana kadar ellerine 10 bin ytl geçtiğini ama
organizasyonu yapan kişilerin yakın tarihte tekrar alayıp bir miktar daha parayı
hesaplarına yatıracaklarını söylemiş.Bizim yardımda bulunduğumuz Ziraaat
Bankası arhavi şubesindeki hesapla ilgili ise Bu hesap numarasının
kaymakamlığın kontrolünde olduğunu buraya yapılan yardımlardan kesinlikle
kimsenin şüphe duymamasını kendisinin bile bu hesaptan çekerken yapılan
işlemlerle ilgili fatura beyan ettiğini söyledi.Yani Bmn de bu başlık altında
yapılan tüm yardımlar fazlasıyla yerine ulaşmıştır.Konsere giden arkadaşlarında
gönülleri rahat olsun.Bu hesap numarasına az çok demeyip yardımlara devam
etmeyi unutmayalım.Bu topiğie bir şeyler yazıp yukarılarda kalmasına yardımcı
olan arkadaşlara ayrıyetten teşekkür ederim

löseminin tedavisi var arkadaşlar yeterki tedavi olacak imkanlar olsun.Lütfen Cansu'ya olan ilgi alakamızı kesmeyelim.Cansu'nun sizlere ihtiyacı var.