PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursaspor ve Levent Kızıl

Külünkoğlu
21.03.2007, 12:21
Bursaspor kongresi
Yüksek sesle dile getirilmiş, nerde dile getirmiş ? Bursaspor kongresinde.. Ne demiş ? Kime karşı demiş ? nasıl bir tespit yapmış ?

Buyrun :

http://www.youtube.com/watch?v=Gu73ygP7VJc

Gürkan
21.03.2007, 12:36
Maçtan 2 gün önce Ntv de katıldığı programda Kazım Kanat Bir Kaç Kez L.Kızılın Fb li olduğunu söyedi.Oda tabiki inkar etti. ilk yarı yendik şimdide yeneceğiz dedi.

harbiden de yendiler.

yardımın karşılığı verilmiştir.

Yeliz
21.03.2007, 12:41
Maçtan 2 gün önce Ntv de katıldığı programda Kazım Kanat Bir Kaç Kez L.Kızılın Fb li olduğunu söyedi.Oda tabiki inkar etti. ilk yarı yendik şimdide yeneceğiz dedi.

harbiden de yendiler.

yardımın karşılığı verilmiştir.
Zamanında levent kızılda inkar etmişti.
Futbol camiası bu gerçeklerin farkında ama her ne hikmetse kimse ses çıkarmıyor

Hekimoğlu
21.03.2007, 13:35
ikisinden de bi b. olmaz.

İslam Sezer
21.03.2007, 13:40
işyerinde you tube çalışmıyor,merak ettim videoda ne var acaba???

Emorfo
21.03.2007, 13:46
Helal olsun bu Bursalı kardeşimize. Ayrıca Bursaspor Fenerbahçe maçında Levent Kızıl'ı protesto eden Bursaspor taraftarını da tebrik ederim. Levent Kızıl Fenerbahçe Kongre üyesidir. Yukardaki izlediğimiz videoda bazı şeyler çok daha net ortaya çıkıyor. Leven Kızıl, Haluk Ulusoy Federasyonlarından görev almış daha düne kadar Ulusoy ile arası iyi olan biriydi. Ne zaman ki araları bozuldu, Aziz Yıldırım'a sırtını dayadı. Bursaspor başkanlığına aday oldu ve Büyükşehir Belediyesi desteğiyle yani siyaset ile başkanlığa seçildi. Bursaspor'u Süper Lige çıkardılar. Sonra ne oldu Ulusoy'u bitirme operasyonu başladı. Bunun için Aziz Yıldırım Levent Kızıl'ı adeta taşeron olarak kullandı. İmza toplattı bu oyunun bir diğer kahramanı da Spordan Sorumlu Bakan Mehmet Ali Şahin'dir. Danışıklı bir dövüş yaşandı. Ancak Fener ile böyle yakın ilişkiler en son oynanan maçla farklı yorumlara neden oldu. Bursaspor'un kalesinden bu tip maçlara yabancı olmayan, Gaziantespor'un en başarılı sezonda şampiyonluğa koşup Kadıköy'de fener maçını ilk yarıda 3-0 önde kapatan Gaziantepspor'un kel kalecisi Ömer Çatkıç. Hiç yabancı değil bu tip maçlara. Bu maçtan sonra olan oldu Bursaspor basın sözcüsü istifa etti. Taraftar ayaklandı. Bu gün de Levent Kızıl bir basın toplantısı düzenleyerek istifa etmesi bekleniyor. Bursaspor'u yediler, imaj yerlerde.

Külünkoğlu
21.03.2007, 14:12
Levent - Başkanım siz hiç merak etmeyin Ulusoy'u ben bitireceğim.
Aziz - ehe hehe tamam gerekeni yaparsın sen.
Levent - Ne demek sayın başkanım.
Malatyaspor başkanı - Ne yapıyorsunuz. mikrofon açık. kameralarda çekiyor.
Aziz - ?
Levent - ?
Aziz - getirin o kasedi bana..

Sacit
21.03.2007, 14:49
Levent - Başkanım siz hiç merak etmeyin Ulusoy'u ben bitireceğim.
Aziz - ehe hehe tamam gerekeni yaparsın sen.
Levent - Ne demek sayın başkanım.
Malatyaspor başkanı - Ne yapıyorsunuz. mikrofon açık. kameralarda çekiyor.
Aziz - ?
Levent - ?
Aziz - getirin o kasedi bana..

bana göre de kesinlikle böyledir :mad:

yav bu levent kızıl'ın Trabzonspor'u çekememezliği nedir yaa büyük takım olmak kolay degil işte herkes haddini bilecek.akıllı olacaksın kızılll

Hekimoğlu
21.03.2007, 15:00
ntv'de beyazıt öztürk'ün programında ısrarla 3 büyükler deyip durdu ondan sonra havuz sisteminden bahsederken dört tane şampiyon olmuş takım dedi yani 4 büyükler diyemedi eziklik had safhada.

Sacit
21.03.2007, 15:11
ntv'de beyazıt öztürk'ün programında ısrarla 3 büyükler deyip durdu ondan sonra havuz sisteminden bahsederken dört tane şampiyon olmuş takım dedi yani 4 büyükler diyemedi eziklik had safhada.

aynen öyle kardeşim.gerçekleri görmek istemeynler var,ama eziklerin maşası olmaya devam ederler sonra çok yazık :mad:

ilhan
21.03.2007, 16:18
Bizdede cıkıp Yönetime ne kadar hatalı olduklarını söyleyen insanlar olsa keşke. Helal olsun o bursasporlu vatandaşa.

Burçak
23.03.2007, 16:07
aziz efendi levent kızılı maşa gibi kullanıyor. onunda çıkarları var kesin . bursasporu iice küçültüyor.
aslında bursa ligde olsa ne olmasa ne .orası ayrı bi konu. izmirden köklü takımlar var birsürü onlar olmalılar. mesela bi altay göztepe karşıyaka..