PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyy! Aha Kaseti & Cd? si Çikti!

My
17.12.2004, 21:51
?UYY! AHA ? TRABZON? isimli müzik kaset ve cd'miz hazir
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/tskaset.jpgIstanbul?da Sabka Prodüksiyon Muammer Akbas müzik yapim firmasi ile birlikte hazirlamis oldugumuz Trabzonspor kasedi gerekli yasal izinler alinarak üretim asamasina geldi. 12 parçadan olusan kaset ve cd, önümüzdeki hafta piyasada Trabzonspor sevenler ile bulusacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor sevdalisi 10 sanatçinin emek verdigi, seslendirdikleri yapim bir hayli iddiali olarak piyasaya çikacak. Kazim Koyuncu, Ibrahim Can, Seyfettin Çakiral, Hülya Polat, Serkan Pehlivan, Murat Basaran, Sibel Pamuk, Adnan Yilmaz, Temel Dilek ve Hüseyin Biçak?in seslendirdikleri birbirinden ilginç ve güzel parçalardan olusan kasetin satis rekorlari yapmasi bekleniyor. Kulübümüzce hiçbir masraf yapilmadan ve satislardan Trabzonspor?un kar almasi yöntemiyle yapilan kaset için emegi geçen basta Sabka Prodüksiyon Muammer Akbas ve tüm sanatçi dostlarimiza tesekkür ediyoruz.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/tskaset1.jpg
</CENTER>
<DIV align=right>17.12.2004 11:44:00</DIV>

Emorfo
17.12.2004, 22:04
Daha önce yapilan Trabzonspor albümlerinden çok çok kaliteli bir yapima benziyor. Haftaya herkes müzik marketlere.

Guests
17.12.2004, 22:06
alacagum oni.acacam arabada sonsez bomba farozlu geliyor.istanbul trafigi benden cekecegi var

#10 Fietra
17.12.2004, 22:17
Hayirli ve ugurlu olsun.

Çagman
18.12.2004, 14:32
heLaL oLsunnnnnnnnn smileys/smiley32.gifDaha Ne diyeLim ALaLIm arkadasLar hepimiz Korsaninui degiL tabiki OrjinaLini Kazanan Trabzonspor oLacak Nede oLsa herkezineLler cebe .

SDanışmaz
18.12.2004, 14:55
Hayirli ugurlu olsun.

mp3'lerini bulabilir miyiz ?

cemilsezgin
18.12.2004, 15:12
budur ya bizans duy sesimizi artik alemin en kiral sanpiyonu geliyor hersey hazir geri sayima gececegiz sanpiyonluk için artik.

Gökhan Kutlu
19.12.2004, 23:48
hayirli olsun alacaz tabii

Recep Alkan
20.12.2004, 20:51
ah be abi bende haftaya muzik marketlerdeyim. hemde iki tane alacagim bir devamli evde birde arabada duracak. siiiiiiiiiiiii.

Recep Alkan
20.12.2004, 20:52
insallah trabzonsporumuzun ve traftarimizin ozledigi gibi bir albumdur.

tsakrep61
21.12.2004, 19:08
ne zaman cikacak hadi bekliok

Çakır
29.12.2004, 18:29
Söz Kazim Koyuncu'dan açilmisken onun müthis bir Trabzonsporlu oldugunu herkes bilsin istedim.Kazim abiyle yaklasik 2 aydir tanisiyoruz. Müzigiyle, müthis kisiligiyle, Trabzonsporluluguyla dört dörtlük bir insan, esi bulunmaz bir sanatçi. Kazim Koyuncu'nun "Uy Aha" kasedindeki 2 marsi için tüm stüdyo vs masraflari kendisinin karsiladigini, kulüpten ne masraflar ne de marslar için tek kurus para istemedigini biliyor muydunuz? Iste böyle bir insan Kazim Koyuncu.

Geçen haftasonu Ankara'da 3 gün boyunca birlikteydik. Bol bol futbol muhabbeti de yaptik. Trabzonspor'u yakindan takip ediyor. Bir ara arabadayken cep telefonuna mesaj geldi, "Iste bu" dedi ve hemen mutlu bir sekilde bana gösterdi. Mesajda "Senol Günes Trabzonspor'la 3.5 yilligina anlasti" yaziyordu.Trabzonspor'dan haber almak için SMS servisine abone olmus meger smileys/smiley1.gif

Kazim Koyuncu'ya Trabzonspor taraftarlari olarak daha fazlasahip çikmamiz gerekiyor. Mükemmel bir insan, mükemmel bir sanatçi. Üstelik fanatik Trabzonsporlu. Daha ne olsun smileys/smiley2.gif

Çakır
29.12.2004, 18:34
Bu arada Istanbul'da bize marslari dinletmisti Kazim abi. Ikisi de muhtesem, dinleyince göreceksiniz bugüne kadar böylesi hiç yapilmadi. Avni Aker'icosturacak bu parçalarhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

TSlimetin08
29.12.2004, 20:09
hayirlisi olsun insallah erkenden almanyaya gelir de bizde aliriz ve kazim koyuncunun albümlerini de alin tabiki smileys/smiley32.gif

61viya
08.01.2005, 23:29
Söz Kazim Koyuncu'dan açilmisken onun müthis bir Trabzonsporlu oldugunu herkes bilsin istedim.Kazim abiyle yaklasik 2 aydir tanisiyoruz. Müzigiyle, müthis kisiligiyle, Trabzonsporluluguyla dört dörtlük bir insan, esi bulunmaz bir sanatçi. Kazim Koyuncu'nun "Uy Aha" kasedindeki 2 marsi için tüm stüdyo vs masraflari kendisinin karsiladigini, kulüpten ne masraflar ne de marslar için tek kurus para istemedigini biliyor muydunuz? Iste böyle bir insan Kazim Koyuncu.

Geçen haftasonu Ankara'da 3 gün boyunca birlikteydik. Bol bol futbol muhabbeti de yaptik. Trabzonspor'u yakindan takip ediyor. Bir ara arabadayken cep telefonuna mesaj geldi, "Iste bu" dedi ve hemen mutlu bir sekilde bana gösterdi. Mesajda "Senol Günes Trabzonspor'la 3.5 yilligina anlasti" yaziyordu.Trabzonspor'dan haber almak için SMS servisine abone olmus meger smileys/smiley1.gif

Kazim Koyuncu'ya Trabzonspor taraftarlari olarak daha fazlasahip çikmamiz gerekiyor. Mükemmel bir insan, mükemmel bir sanatçi. Üstelik fanatik Trabzonsporlu. Daha ne olsun smileys/smiley2.gif

1 ocak 2004te uzun zamandir telefonunu bilmeme ragmen,bi türlü cesaret edemedigim,alo dediginde ne yapacagimi bilemedigim kazim koyuncuya sonunda msj çekebilmistim..dökmüstüm içimi anlatabildigim ölçüde..karsiliginda bisey beklemiyordum ama öyle rahatlamistim ki...sonra bir msj..kazim koyuncu..dünyalar benim olmustu...seni çok seviyorum kazim koyuncu...................

61viya
08.01.2005, 23:36
bu arada 1 ocakta mersinde sordum kasetimizi..gelmedi dedilersmileys/smiley5.gif..ne zaman alabilicez acaba?

Çagman
09.01.2005, 13:11
Suan Piyasadami takip edemedimde.smileys/smiley9.gif

nights
09.01.2005, 13:57
tamam güzel tebrik ederim bu arada arkadaslar serbest kürsüde tuning adin da site var en iyi araba resimlerihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

yavuzselim_61
09.01.2005, 14:58
iyi ya söyle kendimize özel dogru dürüst bir marsimiz yokdu

Çagman
09.01.2005, 15:00
tamam güzel tebrik ederim bu arada arkadaslar serbest kürsüde tuning adin da site var en iyi araba resimlerihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

Kardes Sen Ne yapmaya calisiyorsun yaLnis anLama ama her konuya bunlari yazmisin ilgimi cektide.

TSlimetin08
19.01.2005, 00:12
Ya su bizim Trabzonspor albümü ne durumda Almanyada yok daha gelmemis Türkiyede piyasaya ciktimi bile ve nasil albüm alan varmi bile

Çagman
19.01.2005, 00:15
arKadasLar bu ciktimi Ne oLdu inanin Muzik MarketLerede SormaDIm Ama CIktIysa ALalim

FAruk
19.01.2005, 13:25
Ankara'da bulamadim ben.

tsakrep61
19.01.2005, 17:18
yav ben 100 kere sordum hala cikmamis hani bi haftaya cikcaktik yav

AtalaY_BuğrA
19.01.2005, 17:43
Hayirli ugurlu olsun.

mp3'lerini bulabilir miyiz ?

Ne mp3 u ula Cd alin mp3 e cevirirsiniz smileys/smiley36.gif

TSlimetin08
19.01.2005, 20:49
<DIV>ben buldum mp3 olarak !!!</DIV>
<DIV>sade 5 parcasini ama </DIV>

of-lee
19.01.2005, 21:19
hayirli olsun

alip tüm bosnaya dinletecegim

psychofool_19
22.01.2005, 14:26
BENDE TÜM KAHRAMAN MARASA DINLETECEM KARDES DINLESINLER ARTIK BURDA KAREDENIZ MÜZIGI DINLEYECEKLER

BIR GÜN HERKES KARADENIZ MÜZIGI DINLEYECEK!!!!

Murat BAYRAKTAR
22.01.2005, 21:42
<DIV>ben buldum mp3 olarak !!!</DIV>
<DIV>sade 5 parcasini ama </DIV>

metin kardes biz daha bulamadik sen nasil buldun... bu arada acaba mailden gönderme imkanin varmi? simdiden saol...

Barış BAKIRTAŞ
24.01.2005, 12:14
Arkadaslar yapimcizi Taka müzik bu albümün. Karadenizin Sesi FM de Temel abi (Dj) yapim isleriyle ilgileniyor ayrica kendi söyledigi sarkilar ve Üniversiteli arkadasin yaptigi parçadan olacak kasette. Dün Temel abinin Sirinevler (soganlida) açtigi TS Club ugradim, kendisi yoktu görevli arkadasa sordum kaseti ve üniversiteli arkadasin yaptigi parçayi C.tesi günü oradaymis arkadas keske ugrasaydim. Sali Çarsamba kaset satisa çikiyormus. Ilgisiz birakmiyalim kaseti alalim aldirtalim.

TSlimetin08
24.01.2005, 13:26
benim buldum 5 parcanin linkini buriya koyzam bir mahsuru varmi acaba????

Barış BAKIRTAŞ
24.01.2005, 13:48
benim buldum 5 parcanin linkini buriya koyzam bir mahsuru varmi acaba????

Bana düsmez cevap vermek ama bence olmamasi lazim. Eger problem olursa bana özelden yazabilirmisin metin ?

TSlimetin08
25.01.2005, 14:23
bunu birak ben tüm albümü buldum suan indiriyorum onu insallah aksama kadar bitter de buriya sunarim tamammi biraz beklemen lasim kusura bakma smileys/smiley2.gif

Barış BAKIRTAŞ
25.01.2005, 17:29
bunu birak ben tüm albümü buldum suan indiriyorum onu insallah aksama kadar bitter de buriya sunarim tamammi biraz beklemen lasim kusura bakma smileys/smiley2.gif

Nasil birakirim metinim büyük umutlarla indirdim ama alamadim sarkilari smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifbir an önce verirsen linki yarina kadar indiririm insallah.. Sormamda mahsur yoksa nerden buluyorsun acaba merak ettim..

Murat BAYRAKTAR
25.01.2005, 18:31
metin kardesim çok saol da yükledim hata mesaji weriyor

l-m
25.01.2005, 18:37
Bu kasetin geliri Trabzonspor'a gidiyor,artik bunu da mp3 olarak dinlemek istiyorsaniz söyleyecek birsey bulamiyorum.2 gün sonra kaset piyasaya çikiyor,üreticilerden aldigim bilgi bu.

TSlimetin08
26.01.2005, 01:17
<DIV>
Bu kasetin geliri Trabzonspor'a gidiyor,artik bunu da mp3 olarak dinlemek istiyorsaniz söyleyecek birsey bulamiyorum.2 gün sonra kaset piyasaya çikiyor,üreticilerden aldigim bilgi bu. </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>O CD di almanyaya gelmez ben ama yazin isine gelince kesin bir tane orginal CD alcam TRABZONSPOR icin, sen merak etme</DIV>
<DIV></DIV>

Barış BAKIRTAŞ
26.01.2005, 08:19
Bu kasetin geliri Trabzonspor'a gidiyor,artik bunu da mp3 olarak dinlemek istiyorsaniz söyleyecek birsey bulamiyorum.2 gün sonra kaset piyasaya çikiyor,üreticilerden aldigim bilgi bu.

Dostum benim aradigim üniversiteli arkadasi parçasi kasette çikacak diyebilirsin ama parça çok hos. Merak etme bizler bilinçli taraftari alicaz aldirtacagiz. Daha önceki yazilarima bakarsan bu sayfada anlarsin..

PaNZeR_G
27.01.2005, 00:24
bana biri msnden yollaya bilirmi ?smileys/smiley9.gif

Barış BAKIRTAŞ
28.01.2005, 08:44
Arkadaslar kaset bugün çikiyor isteyenler Sirinevler Soganli TS Clubdan temin edebilir..

Barış BAKIRTAŞ
29.01.2005, 11:34
Kaseti dün aksam aldim arkadaslar çok güzel olmus simdilik dedigim yerde var sadece çarsamba günü seri üretim olacak..

My
29.01.2005, 20:47
smileys/smiley1.gif

t-sat
30.01.2005, 12:06
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley16.gifHemen alirim

Berat
30.01.2005, 18:33
kasette Kazim Koyuncunun sarkilari çok güzel..Bir de yillarin klasigi var,Ibrahim Can'dan; Haydi Haydi Trabzon.

ama bunlar disinda öyle bir sarki var ki gerçekten inanilmaz..Hiphop tarzinda bir sarki,,sözler ve ritm çok hos..kasetin a-3 sarkisi..sirf o sarki için bile kaset alinir

trapezus61
31.01.2005, 00:12
Allah askina Ankarada kaseti bulabilen var mi? Günlerdir ariyorum ama yok...

TURHAN
01.02.2005, 01:43
Üsküdardaki gecede aldim kaseti oldukça hos, hülya polatin sarkisi disindakiler çok güzel, oy nenni trabzon uymamissmileys/smiley17.gif

andrei07
01.02.2005, 12:45
SU AN UY AHA YI DINLIYORUM KAZIM BABA DÖKTÜRMÜS IYICE DELI OLDUM YERIMDE DURAMIYORUM SAMPIYON OLDUGUMUZDA ARABANIN TEPESINE ANFI TAKIP HERYERI INLETECEGIM ANTALYADA!!

My
04.02.2005, 11:40
Dinleyen arkadaslar, bildiim kadariyla Kazim KOYUNCU' nun Uy! Aha sarkisi bize yapilmisti. Kimseden bu yönde biseyler duymadiim için merak ettim doorusu. Uy! Aha yine bildiimiz gibimi yoksa bizim için sözde yazilmismi? Edited by: Gölge Oyunu

TURHAN
04.02.2005, 11:43
Melodiye söz yazilmis Gölge oyunu

sunay61_67
04.02.2005, 12:48
dinlemedim ama eminimki güzeldir helede kazim koyuncu yorumladiysa diyecek lafimiz olmaz

bozo_ts
04.02.2005, 19:57
kaset eminim güzel olmustur

My
04.02.2005, 22:29
Melodiye söz yazilmis Gölge oyunu

Eyvallah sürmeneköprübas smileys/smiley1.gif

61viya
05.02.2005, 10:13
mersindeki bütün kasetçiler taniyor artik benismileys/smiley36.gif..adamlar kasetin çikmadigini söylemekten daraldilar artiksmileys/smiley36.gif..ama madem çikmis,hemen aliyorumsmileys/smiley17.gif

zisinoli
05.02.2005, 11:31
mersindeki bütün kasetçiler taniyor artik benismileys/smiley36.gif..adamlar kasetin çikmadigini söylemekten daraldilar artiksmileys/smiley36.gif..ama madem çikmis,hemen aliyorumsmileys/smiley17.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

PaNZeR_G
05.02.2005, 14:52
kimsede yokmu la parcalar bilgisayarinda

Murat BAYRAKTAR
07.02.2005, 13:18
Trabzonspor'umuzun kasediniorda burda aramaya gerek yok. Uy Aha Trabzon kaset ve cd'si internet üzerindeki magazamizdan satiliyor..

Kaset: 5 ytl.

Cd: 10 ytl.

61viya
07.02.2005, 13:29
beni görünce "daha gelmedi" demekten dilinde tüy bitmis bi kasetçi abimin yanina gittim dün..kapidan girer girmez admin yüzüne bir tebessüm yayildi.."geldi senin kaset" dedii..yapisiwerdim kasete..diyecegim tek sey inanilmaz bisey..kim ilgileniyor bununla bilmiyorum ama bir an önce avniakerde duymak istiyorum.. o kesinsmileys/smiley17.gif

Emorfo
10.02.2005, 10:47
Lütfen bu albümü herkes alsin ve aldirsin.

Bu albümde emegi geçen bütün sanatçilarimiza tesekkürler. Hiçbir ücret almadan bu albümü hazirlayan sanatçilarimiza ve sahibi Trabzon'lu olan Akbas Müzige tesekkürler. Bu albümün bütün gelirleri Trabzonspor'umuza gidecektir.

cemilsezgin
10.02.2005, 15:13
arkadaslar ben sali günü 7 8 yere sordum kizilayda adamlar hepsi bitti dedi tam bir yere girdim önüm den birçocuk sonunualdi albüme ilginin çok olmasi beni çok sevindirdi.

OfluMulkiyeli
10.02.2005, 15:34
Istiklal Caddesi'nde sordum, bulamadim; tüm kasetçilere dagitimi yapiliyor mu acaba?

zisinoli
10.02.2005, 15:59
Boluya 2006 da gelir sanirim :))

sunay61_67
11.02.2005, 12:43
zaten bu sene dogru dürüst bi albüm dinleyemedik bunun çikmasi iyi oldu

vigor
11.02.2005, 14:08
herkes almali tabi.ben baska fikir söyleyecegim.uy aha parçasi bmn nin de giris müzigi olabilir.yani sayfaya ilk giriste bu parça çalabilir.kazim abinin siteye girildiginde gülbeyazin fon müzigi çaliyo ya ona benzer bisey yapilabilir mi.admin arkadaslar bu konuyu degerlendirebilir.

trapezus61
11.02.2005, 14:11
Kaseti çikar çikmaz aldim. Artik arabamda baska bir kaset dinlemiyorum. Lütfen bütün arkadaslar bu kasete gerekli ilgiyi göstersin. Eminim ki yüregi Trabzonspor sevgisiyle dolu her kardesim zevkle ve gururla dinleyecek bu ürünü. Özelliklede bu kasetten elde edilecek gelirin Trabzonspor klübüne gidecegini de aklimizdan

çikarmayalim....

Haydi arkadaslar alalim, aldiralim.Edited by: trapezus61

FANATIK61
11.02.2005, 14:25
Almanyada ne zaman piyasaya cikacak.

U.Sadıkoğlu
11.02.2005, 14:32
alacagum oni.acacam arabada sonsez bomba OFLU geliyor.istanbul trafigi benden cekecegi var

TSlimetin08
11.02.2005, 15:43
<DIV>Bize ne zamanulasir acaba buAlbumAlmanyaya, cok merak ettim simdi albümü</DIV>
<DIV></DIV>Edited by: TSlimetin08

Burhan61
11.02.2005, 19:24
tahmin ettigimden çok daha iyi olmus. özellikle ibrahim can süper.

Ronaldenyo
11.02.2005, 20:02
Kasetini aldik ancak dinlemek nasip olmadi sadece o rap türü sarki var onuda internetten bulup dinledik.Herkes alsin.Enegi geçen herkese tesekkürler

kelkitli29
12.02.2005, 01:47
almanyaya geldimi? ben yarin arayayim, belki bulurum.

Murat BAYRAKTAR
13.02.2005, 23:44
Elimde lisansli 30 kaset ve 10 cd yeni albümden var.. Uyy Aha TRABZON albümünden almak isteyen arkadaslar bana bildirsinler.. Gençlerbirligi maçinda albümü ulastiririm...

Oğuz
13.02.2005, 23:49
Aldim ama begenmedim. Begenmedim derken kalitesiz oldugu anlamina gelmesin. Sahsima hitap etmiyor. Ama her Trabzonspor taraftarinin almasi gereklidir. Emegi geçen sanatçi ve yapimcilar tesekkürler..

tigin
14.02.2005, 10:50
Aldim ama begenmedim. Begenmedim derken kalitesiz oldugu anlamina gelmesin. Sahsima hitap etmiyor. Ama her Trabzonspor taraftarinin almasi gereklidir. Emegi geçen sanatçi ve yapimcilar tesekkürler..

Rock olmaliydi degilmi.

yattara11
15.02.2005, 00:06
albüm güzel mi degil mi?

NOT:bunu sormamin sebebi sadece merak... yoksa zaten en kisa zamanda CD'sini aliyorum...

yattara11
15.02.2005, 00:15
arkadaslar ben daha önce hiç yapmadim ama www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabz&#111;nspor.com.tr) her yere siparis gönderme yapiyor mu? eger yapiyorsa birakin müzik marketleri direk olarak ordan alisveris yapin... hem belki albümü alirken gözünüze baska seyler de takilir smileys/smiley1.gifama cidden öyle yapin ki para dolasmadan direk olarak kulübe gitsin... ne de olsa interneti olmayan zaten müzik marketlerden aliyo smileys/smiley2.gif

yattara11
15.02.2005, 00:18
ama bunlar disinda öyle bir sarki var ki gerçekten inanilmaz..Hiphop tarzinda bir sarki,,sözler ve ritm çok hos..kasetin a-3 sarkisi..sirf o sarki için bile kaset alinir

arkadaslar bu sarkinin içinde ''sahte yildiz adami adam yapmaz'',''trabzon tek yildiz amiral'' gibi sözler var mi? tahmin ettigim sarki mi diye merak ettim de...

eger tahmin ettigim sarki ise ben onu ilk kez ts-skonto riga maçindan sonra yerel kanallarindan birinde dinlemistim... sicagi sicagina bir de klip yapmislardi çok duygulanmistim klipteki maç görüntülerinden...insallah bu sarki yapilacak albümlere koyulur demistim... o sarki bombaydi tam yükses sesle dinlenecek bi sarkiydi!

NOT:albüm ile iligli daha fazla konusmamaya çalisacam smileys/smiley36.gifEdited by: yattara11

TSMareNero
15.02.2005, 17:10
Almanyada ne zaman piyasaya cikacak.

cikti kardesim, ben dün aldim. ararsan mutlaka bulursun...

Murat BAYRAKTAR
15.02.2005, 17:13
ewet yattara o sarki

İsmail Çavuşoğlu
15.02.2005, 20:13

Bu albümde emegi geçen bütün sanatçilarimiza tesekkürler. Hiçbir ücret almadan bu albümü hazirlayan sanatçilarimiza ve sahibi Trabzon'lu olan Akbas Müzige tesekkürler. Bu albümün bütün gelirleri Trabzonspor'umuza gidecektir.

bende bu albümde emegi geçen herkese tesekkür ediyorum www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr) den bugün cd siparisimi verdim cd ve kasete ulasamayanlar buradan temin edebilirler bulamadim,yoktu,bitmisti derdi yok.saygilarimla

U.Sadıkoğlu
16.02.2005, 12:10
BENDE HIÇ BIR YERDE BUOLAMIYORDUM SIMDI ORADAN DENEYECEGIM

NEREYE GIRSEM YOK KALMADI DIOLAR

yattara11
19.02.2005, 16:09
BORDO MAVI BÜRÜMÜS GÖKYÜZÜ

Bordo Mavi renksiz yasamak anlamsiz.Amansiz bir hastalik

Bu tedavi gereksiz.Deliliksedelilik.Kanima islemis.

Sampiyonluk görmemis bu göz eceli görmüs çok mu is?

Tekele toplanan bu futbolun amaci sampiyonluk adina

Konulanalenen ortalikta görünen sikenin ürünü olarak

Sampiyonluk adina ambargo koymaksa ugrasma bos hayal

Bu bosuna kurma düs eridi bitti diz saman aleve kadar zaman

Trabzon'un sira Trabzon'unfutbol Trabzon'un oyunu

Çirpinir yeniden ayni düsle Karadeniz ve diz çöker.Bu sefer de

Avrupa.Sirada sen sirada sensin Avrupa bir bilsen bu dalga

Durmaz.Biledi disini Kaplan,krali gelse yilmaz.

Bordo Mavi bürümüs gökyüzü.Deli de isterrenk körü.Takma

yildiz adama adamlik katmaz.Tek yildiz amiral.Trabzon'uma

Saygi duy.Tekme tokati atarim adama çikarsa huy.Dilime kolay

21 sene az kaldi sampiyonluk hasretinden ölmeme.RABBIM

askina ötmesin bukuslar.Sampiyon Trabzon kükredut yesin

bu baykuslarbülbüle dönsün

Bu taraftar hiçbir yerde yok Bu taraftar hiçbir yerde yok yok

Verir canini kanini damara koyan RABBIMBordo Mavi boyamis

Kanini bu taraftar bi taraftar delikanli sampiyonluk yakisir

Anli sanli Karadeniz'de yeni dalha Serkan A.K Hayyam

Onbiri kalene diz kaleme gelmek haddine düsmeztakimi

kalene diz ve bekle kurali koyan Fatih Tekke futbol O'nun

OyunuO kosar sendurursun O kosar sen bakarsin önüne

Geleni koy FatihTekke tekte bekle tekleme beklemek niye

Zamani geldi artiksampiyon Trabzon bu seneAvrupa kralsa

Yirmibirinciyüzyil cihat burada

Bu bir sevda bu bir destancihatbasladi orda Avrupa

Sultanim Ziya Dogan(!) internette arama motoru bulamaz ondan

Hasini ara da bul varmi baska Gökdeniz topunu önüne koy ve

Geriden izle son bir teknoloji ürünü safklon bu canini disine

Katarak haydi Gökdeniz deme bana bunlar kalite hiç biri bes

Para etmez

Kalite sen kalite biz kalitetaraftar Trabzon'u hakkiyla

Sevenlere selamlar...

Okuyan:Serkan Pehlivan

Söz-Müzik:Serkan Pehlivan

FEDAİ
19.02.2005, 16:16
ben de aldim.hos bir kaset olmus. bakirköy de buldum

POYRAZ
19.02.2005, 16:54
Kaset ve CDAlmanyaya da geldi,ben aldim mükemmel bir albüm yapmislar,Almanyada ki bütün taraftarlarimiz satin alsinlar.

kelkitli29
19.02.2005, 18:37
hemen alacagim pazartesi günü insallah.

U.Sadıkoğlu
20.02.2005, 21:26
ARIYORUM ARIYORUM BULAMIYORUM

Aniketus
21.02.2005, 23:15
Bu kaset sadece 2 parça için yapilmis gibi görünüyor bence.. Biri de bu parça. Sözler güzel dizilmis.Serkan kardesimizetebrikler...

Bordo Mavi renksiz yasamak anlamsiz

Amansiz bir hastalik bu

Tedavi gereksiz

Deliliksedelilik

Kanima islemis

Tekele toplanan bu futbolun amaci sampiyonluk adina konulan

Alenen ortalikta görünen sikenin ürünü olarak

Sampiyonluk adina ambargo koymaksa

Ugrasma bos hayal bu

Bosuna kurma düs

Eridi bitti

Diz

Saman aleve kadar zaman

Trabzon'un sira

Trabzon'un

Futbol Trabzon'un oyunu

Çirpinir yeniden ayni düsle Karadeniz ve diz çöker

Bu sefer de Avrupa

Sirada sen

Sirada sensin

Avrupa bir bilsen bu dalga durmaz.

Biledi disini kaplan, krali gelse yilmaz

Bordo Mavi bürümüs gökyüzü

Deli de isterrenk körü.

Takma yildiz adama adamlik katmaz

Tek yildiz amiral

Trabzon'uma saygi duy

Tekme tokati atarim adama çikarsa huy

Dilime kolay

21 sene

Az kaldi sampiyonluk hasretinden ölmeme.

Rabbim askina ötmesin bukuslar.

Sampiyon Trabzon kükre

Dut yesin bu baykuslar bülbüle dönsün

Bu taraftar hiçbir yerde yok

Bu taraftar hiçbir yerde yok

Yok

Verir canini

Kanini damara koyanrabbimBordo Mavi boyamis kanini

Bu taraftar delikanli sampiyonluk yakisir

Anli sanli Karadeniz'de yeni dalga Serkan A.K Hayyam

Onbiri kalene diz

Kaleme gelmek haddine düsmez

Takimi kalene diz ve bekle

Kurali koyan Fatih Tekke

Futbol onun oyunu

O kosar sendurursun

O kosar sen bakarsin önüne

Geleni koy FatihTekke

Tekte bekle

Tekleme

Beklemek niye

Zamani geldi artiksampiyon Trabzon bu sene

Avrupa kralsa

Bu bir sevda

Bu bir destancihatbasladi

Orada Avrupa

SultanimSenol Günes

Internette arama motoru bulamaz ondan hasini

Ara da bul varmi baska Gökdeniz

Topunu önüne koy ve geriden izle

Son bir teknoloji ürünü safklon bu

Canini disine katarak

Haydi Gökdeniz

Deme bana bunlar kalite

Hiç biri bes para etmez

Kalite sen

Kalite biz

Kalitetaraftar

Trabzon'u hakkiyla sevenlere selamlar...

-Serkan Pehlivan-

Bordo Mavi renksiz yasamak anlamsiz.Amansiz bir hastalik

Bu tedavi gereksiz.Deliliksedelilik.Kanima islemis.

Tekele toplanan bu futbolun amaci sampiyonluk adina

Konulanalenen ortalikta görünen sikenin ürünü olarak

Sampiyonluk adina ambargo koymaksa ugrasma bos hayal

Bu bosuna kurma düs eridi bitti diz saman aleve kadar zaman

Trabzon'un sira Trabzon'unfutbol Trabzon'un oyunu

Çirpinir yeniden ayni düsle Karadeniz ve diz çöker.Bu sefer de

Avrupa.Sirada sen sirada sensin Avrupa bir bilsen bu dalga

Durmaz.Biledi disini Kaplan,krali gelse yilmaz.

Bordo Mavi bürümüs gökyüzü.Deli de isterrenk körü.Takma

yildiz adama adamlik katmaz.Tek yildiz amiral.Trabzon'uma

Saygi duy.Tekme tokati atarim adama çikarsa huy.Dilime kolay

21 sene az kaldi sampiyonluk hasretinden ölmeme.RABBIM

askina ötmesin bukuslar.Sampiyon Trabzon kükredut yesin

bu baykuslarbülbüle dönsün

Bu taraftar hiçbir yerde yok Bu taraftar hiçbir yerde yok yok

Verir canini kanini damara koyan RABBIMBordo Mavi boyamis

Kanini bu taraftar bi taraftar delikanli sampiyonluk yakisir

Anli sanli Karadeniz'de yeni dalha Serkan A.K Hayyam

Onbiri kalene diz kaleme gelmek haddine düsmeztakimi

kalene diz ve bekle kurali koyan Fatih Tekke futbol O'nun

OyunuO kosar sendurursun O kosar sen bakarsin önüne

Geleni koy FatihTekke tekte bekle tekleme beklemek niye

Zamani geldi artiksampiyon Trabzon bu seneAvrupa kralsa

Bu bir sevda bu bir destancihatbasladi orda Avrupa

Sultanim Ziya Dogan(!) internette arama motoru bulamaz ondan

Hasini ara da bul varmi baska Gökdeniz topunu önüne koy ve

Geriden izle son bir teknoloji ürünü safklon bu canini disine

Katarak haydi Gökdeniz deme bana bunlar kalite hiç biri bes

Para etmez

Kalite sen kalite biz kalitetaraftar Trabzon'u hakkiyla

Sevenlere selamlar...

Okuyan:Serkan Pehlivan

Söz-Müzik:Serkan Pehlivan

Utku061
23.02.2005, 02:44
evet bende ankaradaki g.birligi maçindan sonra tir dan aldim,güzel olmus emegi geçen sanatçilara tesekkür..

Taner Gündoğdu
23.02.2005, 10:12
emegi geçen herkese tesekkürler. birde sampiyon olursak sabahlara kadar son ses dinlerim. artik is bize düsüyor. trabzonluyum diyen herkes almali bu albümü

61viya
23.02.2005, 10:15
bisey sormak istiyorum..biz ne zaman dinleyebilecez avni akerde bu kaseti??

akrep61
23.02.2005, 15:04
abi bir bilen link versede en azindan alana kadar bir iki parcasini dinleyebilsek ne kadar guzel olur dimi.. tesekkurler

tulin
23.02.2005, 17:30
cd çok guzel !!!!

sheva
23.02.2005, 17:38
abi bir bilen link versede en azindan alana kadar bir iki parcasini dinleyebilsek ne kadar guzel olur dimi.. tesekkurler

bence de..

KuĞu
23.02.2005, 19:04
arakdaslar bu hip hop parçanin internet üzerinden bulabilecegimiz bir link varmi varsa yazarmisiniz suan felaket dinlemek istiyorum

KuĞu
23.02.2005, 21:10
olmaz abi

İsmail Çavuşoğlu
23.02.2005, 21:25

bende bu albümde emegi geçen herkese tesekkür ediyorum www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr) den bugün cd siparisimi verdim cd ve kasete ulasamayanlar buradan temin edebilirler bulamadim,yoktu,bitmisti derdi yok.saygilarimla

arkadaslar 15.02.2005 günü cd ve atki siparisi verdim 17.02.2005 tarihinde elime ulasti bu kadar kolay yani bu arada cd mükemmel hepinize tavsiye ederim..

Panther
23.02.2005, 21:28
kaseti aldim murat kardesimden süper olmus gerçekten herkes alsin dinlesin.. mutlaka..

yattara11
25.02.2005, 23:38
Bence bu albümde 6 tane güzel 6 tane de kötü sarki var.En iyi sarkicilarin bilekasetlerinde 2 güzel sarki olup gerisinin uyduruktan oldugunu hesap edersek bence bir futbol kulübü için çok basarili... ve sunu samimi olarak söylüyorum bir hafta oldu cd'yi alali bir haftadir baska birsey dinlemiyorum... sarkilar resmen sikmiyor insani sürekli bastan dinliyosunuz... helal TRABZONSPOR'uma bu yakisir...

ayrica bu kasetin bir baska özelligi de sarkilarinin bizzat trabzon'lular tarafindan olusturulmasi... öyle pop sarkicilarinin sarkilarinin sözleri degistirilmis hali degil eziklerinkiler gibi...

kelkitli29
26.02.2005, 00:49
bende bugün aldimCD yi.cok hosuma gitti. gün boyu dinledim. insallah ikinciside cikar smileys/smiley2.gif. en önemliside üstündeki ,, Bu bir Lisanli Trabzonspor Ürünüdür´´ yapiskani. Almanya / Nürnbergte ilgi büyük bu albüme. daha cikdigi gün cok satildi. helal bizim usaklarasmileys/smiley1.gif

****BALIKCI****
26.02.2005, 22:09
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifYÜREKLERINE SAGLIK COKKK GÜZEL OLMUS NAIBSE 2. GORÜRÜZhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

çisemusta
26.02.2005, 22:11
UYY AHA KASETI ÇOK GÜZEL

61viya
26.02.2005, 23:09
yaw ben soruyorum ama cewap alamiyorum bitürlü..biz kasetimizi mabedimizde ne zaman dinleyebilecez?smileys/smiley17.gif

Sacit
27.02.2005, 16:41
iyde bir tane mars yazan cikmayacak mi yaa.ama kemence daha az olacak

Sacit
27.02.2005, 16:43
yanlis anlamayin arkadaslar kemenceye karsi degilim

l-m
01.03.2005, 08:41
Lütfen birbirinizi kiracak ifadelerden uzak duralim. Ürünün nerede satildigi belli, gereksiz tartismaya girip birbirimizi kirmanin bir anlami yok.

zafercalikoglu
01.03.2005, 11:02
bencede L_M hakli arkadaslar lütfen butür konulara girmeyelim,önemli olan kaset tabi insanlar alacak ,kasetin su nada ulastigi son satis rakami kac ,bence en az 300 bin satmali

Mehmet
01.03.2005, 13:38
SD nin bazi parçalari fena degil. Tribünlerde koro seklinde söylenebilecek tarzda tempolu parçalar var önemli olan bunlari bir çok kisinin dinleyip ezberlemesi.

Bu kaseti tekrar tekrar dinlemek lazim. Söyle 40 - 50 kisilik bir grup en az 3 parçayi arka arkaya koro seklinde söyleyebilse süper olur ve aliskanlik haline gelir. Aslinda Bmn Istanbul bunun bir çalismasini yapsak
fena olmaz.

selcjK
01.03.2005, 14:27
trabzonspor tarihinde ki en kötü kaset. 80-90 li yillarda adnan yilmaz &amp; ismail türüt ortakli ile yapilmis kasetleri dinliyorum ve birde simdi ki saçma kasetimizi yazik olmus. sanirim bilenleriniz vardir o kasetleri? lyon u trabzonda 4-1 yendigimiz maçin son golün anlatisi ile basliyor. ey gidi çok güzel parçalardi aklima geliyorda orhan ile hamiyi avrupada seyrettin mi ? nasi tutsunlar oni vardir onda türk kani. trabzonlu rizeli hep el ele gezelim " kara gömleklilere" çok dikkat eyleyelim. ey gidi onlarla bunu karsilastirmak bile imkansiz. uy aha .. uy aha.. baska birsey söylüyor mu acaba? kasetleri su an evde ariyorum. cd ye çekip yakinda buraya upload etmeye çalisacagim o zaman anlarsiniz sarki- türkü nasil olur kardeslerim.

61viya
02.03.2005, 12:37
[QUOTE=Mehmet

Bu kaseti tekrar tekrar dinlemek lazim. Söyle 40 - 50 kisilik bir grup en az 3 parçayi arka arkaya koro seklinde söyleyebilse süper olur ve aliskanlik haline gelir. Aslinda Bmn Istanbul bunun bir çalismasini yapsak
fena olmaz. [/QUOTE]

aynen katiliyorumm..sahsen hepsini ezbere biliyorum....da keske sizlerle olabilsem de çalissak....bence de bu olaya el atalim bir an öncesmileys/smiley17.gif

61-firtina
03.03.2005, 19:22
Süper kaset ya bütün sarkilar güzel ama fuat saka ve kazim koyuncunun söyledigi sarkilar daha güzel bi sanki tam tribün sarkisi kaseti yapanlara ve sanatçilara çok tesekürler

zafercalikoglu
04.03.2005, 09:10
smileys/smiley4.gifkaset güzel ama ,bize güzel bir mars lazim bizimle özdeslesecek,herkesin marsi var bizim neden olmasin smileys/smiley36.gif

yattara11
04.03.2005, 11:09
ben bir klip istiyorum bu sarkilardan birine... çok sik olur yani...

aydingursoy
04.03.2005, 13:42
HADI YA O KADAR GÜZEL MI.....

DAHA BEN BU KASEDI BULAMADIM.

Mehmet
04.03.2005, 15:54
Kaseti begenmeyenler de yok degil. Trabzonspor için çikarilmis bir ürün
fena degil yani bunun daha iyi hale gelmesi için hareketli parçalarini ezberleyip tribünlerde söylenmesi lazim gümbür gümbür bunu yapamiyoruz. Özellikle 1. 4. ve 7. parçalari ben çok dinliyorum. digerleride güzel.

Kimse bu ürün için güzel olmamis demesin. Kendi ürünümüzü kendimiz begenmezsek baska kim begenecek.

zafercalikoglu
05.03.2005, 13:25
bencede 1 parca çokm güzel ama çok daha slagon sekilde olsaydi güzel olurdu biraz daha özenti isteniyor kasete ve tabiki sözlerine,

bir de ibrahim can abimizin eskiden beri çalinan sarkisinin üzerine yok,

be 10 üzerinden 5 veriririm,biraz daha kemenceyle günümüzün müzikleri uyarlanip sunulmasi gerekiyor,

zafercalikoglu
05.03.2005, 13:26
emegi gecen herkese tesekkürler yinede ben 2 tane aldim 1 kendime biri kuzene maksat satis yükselsin kulüp kazansin

crazyboy
05.03.2005, 15:56
iyi yada kötü önemli olan herkesin alip klübe maddi katkida bulunmasi

Emorfo
21.05.2005, 10:24
Albüm fena sayilmaz. Lütfen alalim aldiralim.

Arabada, evde her zaman bulunsun...

yattara11
21.05.2005, 13:10
ben de ne zamandir dinlemiyodum, dün küçükkuzenim horon oynasin diye açtim son ses... smileys/smiley17.gif