PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayde BMN Uşakları Göster Gücünü!..

erol-61
18.03.2007, 04:06
Trabzonu gerçekden seven uğruna canını verebilecek arkadaşlar
yönetime ve ziya(N) a tavrımızı spor programlarını e-mail bombardımanına tutarak sesimizi duyurmaya çalışalım oda olmazsa başka yollar deneriz. ben göndermeye başladım bile .

EN BAŞTA TRT DEN BAŞLADIM
HAYDE BMN GÖSTER GÜCÜNÜ

OefBVdDsVRw

trapezus61
18.03.2007, 09:28
Arkadaşlar eğer efsaneyi geri istiyorsak bu burada oturup yazmakla olmaz. Hepimiz elimizi taşın altına koyacağız...

Ne mi yapacağız??? İlk önce şu anda Trabzonsporumu yönetemeyenleri bu takımın başından defedeceğiz. Trabzonsporun büyüklüğünü bir türlü kabullenemeyen hocayı Trabzon il sınırlarının dışına çıkaracağız...Trabzonsporumuzu gerçek sevenlerine, ehil ellere teslim edeceğiz.

Nasıl mı yapacağız???Arkadaşlar bir futbol takımının en büyük gücü taraftarıdır. Bu gücün önünde hiçbir kuvvet duramaz. Ama kahrolarak izliyorum ki bugün Trabzonsporumun taraftarı sindirilmiş, beyinleri uyuşturulmuş, şehir binbir çeşit oyunlarla sindirilmiş ve hatta taraftar satın alınmış... Evet evet yanlış duymadınız satın alınmış...Düşünsenize takım küme düşme potasında benim şehrimde yaprak kımıldamıyor. Taraftarım tepki göstereceğine Trabzona emekleri sayılamayacak kadar çok olan !!! federasyon başkanına destek veriyor, böylece gündem değiştiriliyor...

Bedava bilet uğruna, üçbeş kuruş uğruna koca bir efsane heba ediliyor. Benim şehrimde artık fb. , gs, bjk formalı şahıslar göğüslerini gere gere dolaşıyor. Havaalanında şenlikler düzenleyip takımlarını karşılıyor...!

Gerçek Trabzonspor sevdalıları hepimiz iyi biliyoruz ki Trabzonspor hergeçen gün giderek daha da sıradanlaştırılıyor. Trabzon şehrinin ve Trabzonsporun üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Trabzonspor taraftarı artık tepkisizleştiriliyor. Siz en son Avni Aker cehennemi kelimelerini ne zaman yanyana gördünüz??? Göremezsiniz çünkü bitiriliyor.Avni Akerde taraftar baskısından bahsedile bahsedile cennete çevriliyor. Hangi baskı Allah aşkna... Şampiyon olduğumuz yıllarda bırakın yenilgiyi, Avni Akerde berabere kalsak şehirde kıyamet kopardı... O baskı altında şampiyonlukları Trabzona getiren futbolcular insan değilmiydi??? Yakalayın Hamiyi sorun bakalım kaç gece evinin ışıklarını bile yakamadan, evden dışarı çıkamadan oturmuş ailesiyle...Şimdiki beyzadelerse baskıdan bahsediyorlar. Komik adamlar... Sanki Çemişgezeksporda oynuyorlar...!

Arkadaşlar konuyu çok da fazla dağıtmak istemiyorum. Trabzonsporu yeniden ayağa kaldırmak, eski günlerine döndürmek istiyorsanız... Yani EFSANENİZİ YENİDEN GÖRMEK is tiyorsanız burada yazı yazmayı bırakacaksınız. Tabi bende... Taraftar organize olacak ve gerekli tepkiyi gösterecek. O KOLTUKTA OTURMANIN BU KADAR KOLAY OLMADIĞI, birkaç taraftar satın almakla bu işlerin yürümediği protestolarla bu iyi niyetli ! arkadaşlara anlatılacak. Koskaca Trabzonsporun başında köylü zihniyetli bir hoca olmaması gerektiği bağıra çağıra bu kulaklara duyurulacak.Herkes taşın altına elini koyacak Trabzonda emsali görülmemiş bir protesto yapılacak. Taraftar grupları bir araya gelecek ve birlik sağlanarak yapılacak protestolarla Trabzonspor ehil ellere teslim edilecek. Haa yok biz bu protestoya katılmayız biz gidip Haluk Ulusoyu desteklicez diyenler kapı dışarı edilecek...

Arkadaşlar sözlerimi yanlış anlamasın, başka yerlere çekmesin hiç kimse... Ben yakalım, yıkalım, yakalayıp dövelim demiyorum. Asla da demem. Hiç bir zaman bu zihniyetin adamı olmadım. Ama artık Trabzonspor taraftarının demokratik olarak tepki verme vakti gelmiş de geçmektedir. Trabzonsporun diğer Anadolu şehirleri gibi sıradanlaşmasına bu taraftar izin vermemelidir. Bu günden tezi yok herkes klavye başından kalkarak organize olmalı, İstanbuldan, Ankaradan, Bursadan , İzmirden ve Karadenizin her yerinden taraftarların katılımıyla tepkimiz medeni bir şekilde dile getirilmelidir. Ta ki Trabzonsporumuzu çağdışı zihniyetlerle yönetmeye kalkan bu yönetim ve hocası (cami hocası bile olmaz) başımızdan gidene kadar...

Sanmayın ki bunları birkaç mağlubiyete sinirlendim de yazıyorum... Herhalde öyle düşünmüyorsunuz. Şöyle bir gözünüzün önüne getirin... Trabzonspor 40 yaşında... Trabzonspor 40 yılda şu son bir yıldaki kadar rezalet yaşadı mı sizce??? Sadece saha sonuçları itibari ile düşünmeyin lütfen. Trabzonspor kimliğinin, Trabzonsporun büyüklüğünün hiç bu kadar ayaklar altına alındığını gördünüz mü hiç???

ARTIK YETER !!!

Gökhan Bozyiğit
18.03.2007, 10:50
Okan abi çok söylediklerinde çok haklısın, hatırladığınız üzere BMN nin anasayfasında böyle bir uyarı yazısı bayağa uzun bir süre durdu. Bütün medya da dahil olmak üzere herkes gördü. Artık bundan sonra ne yapabiliriz bakalım.

macka61
18.03.2007, 11:04
evet artık birşeyler yapmanın sırası aslında çok daha önceden yapılacaktı ama olmadı bunlardan hiç bir şey olmaz hemen göndermeliyiz

Mustafa AYDIN
18.03.2007, 11:11
Evet bir şeyler yapmalı,biz taraftar olarak tavrımızı koyarız problem değil,hadi bunları gönderdik diyelim peki bunların yerine kim gelecek,adam gibi birisi çıkıp bu iş böyle gitmez diyip yönetime talip olmuyo.

Şuayip Aydın
18.03.2007, 11:12
evet bencede trabzonspor 2.yarının en iyi takımı hani nerde 10 mactır kaybeden bi takım asla iyi bi takım degildir ama bunu nasıl yapaz bunun cozum yollarını aramalıyız bunun icin ne gerekiyosa ben hemen yapmaya hazırım .....

Şuayip Aydın
18.03.2007, 11:13
Trabzonu gerçekden seven uğruna canını verebilecek arkadaşlar
yönetime ve ziya(N) a tavrımızı spor programlarını e-mail bombardımanına tutarak sesimizi duyurmaya çalışalım oda olmazsa başka yollar deneriz. ben göndermeye başladım bile .

EN BAŞTA TRT DEN BAŞLADIM
HAYDE BMN GÖSTER GÜCÜNÜ

OefBVdDsVRw
nere gonderiyosun abi banda soyle bende gondereyim

Erkut Ay
18.03.2007, 11:45
Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat) Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 Trabzonspor TS Club Satış MağazasıTelefon 0 (462) 326 20 77 Faks0 (462) 326 67 97 Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal TesisleriTelefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05Faks 0 (462) 326 60 87 Trabzonspor Hüseyin Avni AKER StadyumuTelefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82 Faks0 (462) 230 06 36

http://www.trabzonspor.org.tr/images/sline.gif
Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr) Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili :webmaster@trabzonspor.org.tr (webmaster@trabzonspor.org.tr) Teknik Kadro ile ilgili :teknikkadro@trabzonspor.org.tr (teknikkadro@trabzonspor.org.tr) Reklam ve Pazarlama Departmanı için :pazarlama@trabzonspor.org.tr (pazarlama@trabzonspor.org.tr) Trabzonspor Dergisi abonelik ve görüşleriniz ile ilgili :dergi@trabzonspor.org.tr (dergi@trabzonspor.org.tr) Kulüp üyeliği ve aidatlar ile ilgili :uyelik@trabzonspor.org.tr (uyelik@trabzonspor.org.tr) TS Club ürünleri ile ilgili :tsclub@trabzonspor.org.tr (tsclub@trabzonspor.org.tr) ihbarhatti@trabzonspor.com.tr (tsclub@trabzonspor.org.tr) İş başvuruları ve insan kaynakları için :ik@trabzonspor.org.tr (ik@trabzonspor.org.tr)

Erkut Ay
18.03.2007, 11:45
hadi o zaman başladım bile.............

yns61
18.03.2007, 11:49
haydi uşaklar bu konuya tam destek hep destek.. başarı olacagımıza inanıyorum

Şuayip Aydın
18.03.2007, 12:04
evet beyler ben butun e-posata adreslerine gonderdim

Ali Özcan
18.03.2007, 12:11

Haydi Yunus ha gayret...başaracaksın aslanım :D :D :mad: :D :D

macka61
18.03.2007, 12:16
bende mail yolladım arkadaşlar artık sesiz durmayalım

yns61
18.03.2007, 12:17
eywallah.. önemli olan trabzonsporun başarısı..

haa bu arada unutmayın bomberdımana dewam .

oflu_cilgin
18.03.2007, 12:19
Takımımız Elden Gidiyor Bir Kaç Galibiyet Aldık Takım Gene Şampiyonluk Havasına Girdi İlk Sezonda Bole Oldu Takımıza El Koymassaak Yine Büyük Felaketler Bekliyo Bu İşe El Atmamız Lazım

Ayrıca Bu Konuyu Açan Arkadaşımıza da Çok Teşekkür Ederim...:tsbayrak:

Haşimoğlu
18.03.2007, 12:21
belli bir yazi olsada hepimiz ağız biriliği edip aynı yazıyı gondersek daha iyi olmazmı

#10 Fietra
18.03.2007, 12:21
Boşa kürek sallıyorsunuz arkadaşlar.Kulübe video linki atmakla,BMN'den istifaya çağrı yapmakla olmaz bu iş.Hala anlayamadınız değil mi?Demokrasiye inanın.Yani Trabzonspor Kulübü'ne üye olun ki oy hakkınız olsun.

Erkut Ay
18.03.2007, 12:22
Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat) Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 Trabzonspor TS Club Satış MağazasıTelefon 0 (462) 326 20 77 Faks0 (462) 326 67 97 Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal TesisleriTelefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05Faks 0 (462) 326 60 87 Trabzonspor Hüseyin Avni AKER StadyumuTelefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82 Faks0 (462) 230 06 36

http://www.trabzonspor.org.tr/images/sline.gif
Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr) Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili :webmaster@trabzonspor.org.tr (webmaster@trabzonspor.org.tr) Teknik Kadro ile ilgili :teknikkadro@trabzonspor.org.tr (teknikkadro@trabzonspor.org.tr) Reklam ve Pazarlama Departmanı için :pazarlama@trabzonspor.org.tr (pazarlama@trabzonspor.org.tr) Trabzonspor Dergisi abonelik ve görüşleriniz ile ilgili :dergi@trabzonspor.org.tr (dergi@trabzonspor.org.tr) Kulüp üyeliği ve aidatlar ile ilgili :uyelik@trabzonspor.org.tr (uyelik@trabzonspor.org.tr) TS Club ürünleri ile ilgili :tsclub@trabzonspor.org.tr (tsclub@trabzonspor.org.tr) ihbarhatti@trabzonspor.com.tr (tsclub@trabzonspor.org.tr) İş başvuruları ve insan kaynakları için :ik@trabzonspor.org.tr (ik@trabzonspor.org.tr)

yns61
18.03.2007, 12:24
evet ortak bi yazı bulmamız lazım bu arada toplam 30 meil attım

Şuayip Aydın
18.03.2007, 12:25
stadyum@trt.net.tr arkadaslar aksam saat 20.15 ten itibaren bu e-posat adresine e-posat atın yonetimin ve ziya dogan nın ista etemsi cicn bi yol daha

Erkut Ay
18.03.2007, 12:26
evet ortak bi yazı bulmamız lazım bu arada toplam 30 meil attım
sen atıyorsun ben atıyorumda arkadaşlar buraya yazacağı yere bi mesajda oraya atıyolarmı acaba

Erkut Ay
18.03.2007, 12:27
stadyum@trt.net.tr arkadaslar aksam saat 20.15 ten itibaren bu e-posat adresine e-posat atın yonetimin ve ziya dogan nın ista etemsi cicn bi yol daha
onlar mesajı okumuyor onlar hikaye yüz tane mesaj at bi tanesini okuyor ekranda reyting amaçlı

aaahmet61
18.03.2007, 12:36
en kolayı göndermek ziya gider yönetim gider peki yerlerine kim gelecek.buraya yazmıştım tekrar yazıyorum.milli takım seçmelerine 1 tane trabzon doğumlu bulamadı ali kemal denizci.adam nerdeyse ağlıyordu(çay tvde gördüm).2. olaysa para maalesef istanbul ekonominin yarısı demek.bütün illerden göç alıyor.hadi bu yönetim başarısız 24 senedir neden şampiyon olamıyoruz.hep bu yönetim futbolcu ve tdler mi suçlu.şampiyonluğun yolu paradan geçer.bence stadı istanbulda yapmak lazım para gelirleri maalesef trabzonda artmıyor.hangi yönetim gelirse gelsin bu sonuç değişmiyecek.

trapezus61
18.03.2007, 12:38
belli bir yazi olsada hepimiz ağız biriliği edip aynı yazıyı gondersek daha iyi olmazmı

Arkadaşlar hala yazı yazıp göndermek derdindesiniz. Bunlar hiçbir işe yaramıyor anlamıyor musunuz??? Trabzonspor taraftarı Türkiyenin her yerinden toplanıp Trabzona gidecek. Protesto yürüyüşü düzenlenecek. Yönetim ve hoca istifaya davat edilecek. İstifa edene kadar da devam edilecek. Bu kadar...

Klavyenin başında yazı yazmakla olmuyor bu işler. Düzenleyelim bir organizasyon aynı gün aynı saatte Trabzonda büyük bir protestoya imza atalım. Yönetimi istifaya davet edelim. Yok olmaz diyorsanız gidin Haluk Ulusoya destek mitingine katılın o zaman...

oflu_cilgin
18.03.2007, 12:40
reyting için olabilir ama sonucta elimize yapışmaz hepimiz birer tane atsak elbet biri denk gelir

tsukru61
18.03.2007, 12:43
en kolayı göndermek ziya gider yönetim gider peki yerlerine kim gelecek.buraya yazmıştım tekrar yazıyorum.milli takım seçmelerine 1 tane trabzon doğumlu bulamadı ali kemal denizci.adam nerdeyse ağlıyordu(çay tvde gördüm).2. olaysa para maalesef istanbul ekonominin yarısı demek.bütün illerden göç alıyor.hadi bu yönetim başarısız 24 senedir neden şampiyon olamıyoruz.hep bu yönetim futbolcu ve tdler mi suçlu.şampiyonluğun yolu paradan geçer.bence stadı istanbulda yapmak lazım para gelirleri maalesef trabzonda artmıyor.hangi yönetim gelirse gelsin bu sonuç değişmiyecek.
üstat(!) sen ununu elemiş, eleğini asmışsın. Buralarda takılıp daha da yorulma. Git yat...

aaahmet61
18.03.2007, 12:44
peki kardeş senin çözümün ne

oflu_cilgin
18.03.2007, 12:46
eğer bunun yarar getirmeyeceğini düşünüyorsak şehirlerde protesto yapalım pankartlar açalım başka bi düşüncesi olan varsa solesin

çünkü takım gidiyo...

yns61
18.03.2007, 12:47
eğer bunun yarar getirmeyeceğini düşünüyorsak şehirlerde protesto yapalım pankartlar açalım başka bi düşüncesi olan varsa solesin

çünkü takım gidiyo...
malesef takım gidiyo artık caresine bakmamız lazım

anaras
Arkadaşlar hala yazı yazıp göndermek derdindesiniz. Bunlar hiçbir işe yaramıyor anlamıyor musunuz??? Trabzonspor taraftarı Türkiyenin her yerinden toplanıp Trabzona gidecek. Protesto yürüyüşü düzenlenecek. Yönetim ve hoca istifaya davat edilecek. İstifa edene kadar da devam edilecek. Bu kadar...

Klavyenin başında yazı yazmakla olmuyor bu işler. Düzenleyelim bir organizasyon aynı gün aynı saatte Trabzonda büyük bir protestoya imza atalım. Yönetimi istifaya davet edelim. Yok olmaz diyorsanız gidin Haluk Ulusoya destek mitingine katılın o zaman...

kardeş adamlar taraftarı gale almıyorki:) baksana zeyyat bey en son ne demiş herşeydn memnunuz:)) güzel gidiyoruz böyle adamlar yöetiyor bizi ne laftan ne sözden anlıyorlar nato kafa nato mermer. :))

tsukru61
peki kardeş senin çözümün ne
Bir önceki sayfada trapezus61 in yazdıkları.

oflu_cilgin
18.03.2007, 12:54
şimdi arkadaşımız diyor ki para....

türkiye de kaç tane yerde ts clup haberiniz var mı
bide fenerınkılere baqın adamların yurt dışında bile war bu işin stadla alakası trabzon taraftarı gibi takımına sadık bi bursa taraftarı war zaten

o zaman yönetimin parasal olaylara kafa çalıştırması lazım tabi en başta ts clup

düşünün en basitinden bursa ts clup yoq bursa da kaç milyo insan kaç bin tane trabzonlu war...

yns61
18.03.2007, 12:56
şimdi arkadaşımız diyor ki para....

türkiye de kaç tane yerde ts clup haberiniz var mı
bide fenerınkılere baqın adamların yurt dışında bile war bu işin stadla alakası trabzon taraftarı gibi takımına sadık bi bursa taraftarı war zaten

o zaman yönetimin parasal olaylara kafa çalıştırması lazım tabi en başta ts clup

düşünün en basitinden bursa ts clup yoq bursa da kaç milyo insan kaç bin tane trabzonlu war...
ama o stat bize yakısmıyor şahsen ben utanıyorum :(

TSelif
18.03.2007, 12:57
Darbe yapalım ...50-100 bin kişi yürüyelim....skandal çıkaralım...Takımımızı kurtaracaksa herşeyi yapalım..Ama kurtaralım bunların elinden :mad:

oflu_cilgin
18.03.2007, 13:04
Trabzon Dedinmi Akla Gelen İlk Şey HÜSEYİN AVNİ AKER dir
yanı ole kolay kolay yıkılacak bişi değil
ama ne yalan solim daha büyük daha trabzona yakışır bi stad olmasını isterim

ama bu takımda stadtan once değiştirilmesi gereqen başka şeyler var

şimdi Vahid Hoca olacaktı
adam bi sol kanat istedi...

bingolts
18.03.2007, 13:05
git be kardeşşşşşşşşşşşşşşşşş önce sen git ziya sonra yönetim yönetimin en büyük hatası bu mongolla çalışması oldu bence

oflu_cilgin
18.03.2007, 13:06
Trabzon Dedinmi Akla Gelen İlk Şey HÜSEYİN AVNİ AKER dir
yanı ole kolay kolay yıkılacak bişi değil
ama ne yalan solim daha büyük daha trabzona yakışır bi stad olmasını isterim

ama bu takımda stadtan once değiştirilmesi gereqen başka şeyler var

şimdi Vahid Hoca olacaktı
adamın istediği bir sol kanattı

bingolts
18.03.2007, 13:07
Darbe yapalım ...50-100 bin kişi yürüyelim....skandal çıkaralım...Takımımızı kurtaracaksa herşeyi yapalım..Ama kurtaralım bunların elinden :mad:

işte bu gerçek ve tek çözüm
tüm türkiyede bunu yapmalıyız
ankara istanbul. izmir konya adana antalya her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsan destek tam destek gönderilmelerine

bingolts
18.03.2007, 13:08

ankara istanbul. izmir konya adana antalya her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsan destek tam destek gönderilmelerine

Şuayip Aydın
18.03.2007, 16:47

aynen katılıyom abi sana
bunlara darbe sart

bordolumavi61
18.03.2007, 17:26

arkadaşım dediklerine aynen katılıyorum dediklerini yapmazsak yada tribunlerden tepki vermezsek
bilgisayar başından afedersiniz bir taraflarımızı yırtsak bir sonuç alamayız

ha tabi bilgisayara başındanda tepki verelim ama bu bize büyük gelsede çok cılız kalıyor

adherent_1
18.03.2007, 17:27
Tepkilerimizi e-posta ile göndermeye devam. Bu görevimizi yerine getirelim...

yns61
18.03.2007, 17:30
e-postaları esirgemiyelim :)

pReN@_61
18.03.2007, 18:00
konu çok az ilgi görmüş:( :( :(.......yukarıı!!!

A.Alper
18.03.2007, 18:06
bunlar gtmez cok zor

A.Alper
18.03.2007, 18:12

evet skandal olur valla :)

AKSOY_61
18.03.2007, 18:55
bu işler e-maille olmaz beyler.yani fazla bir etkisi olmaz.
sokağa dökülüp pankartlarla protesto yapmayılız.
bi arkadaş darbe demiş aynı misal.

istanbulda eğer organize olursak en az 20,000 kişi toplanabilir.
aynı kalabalıktan trabzonda da toplanır.bu tepki az buz bişey değildir.

erol-61
18.03.2007, 19:08
bu işler e-maille olmaz beyler.yani fazla bir etkisi olmaz.
sokağa dökülüp pankartlarla protesto yapmayılız.
bi arkadaş darbe demiş aynı misal.

istanbulda eğer organize olursak en az 20,000 kişi toplanabilir.
aynı kalabalıktan trabzonda da toplanır.bu tepki az buz bişey değildir.

herşeyin sırası küçükten büyüğe şimdi e-mail olmazsa başka yollar buiş darbeye kadar gider arkadaşım birden darbe yapmaylım .

BÜYÜK_TRABZON
18.03.2007, 19:09
nasıl gönderiyoruz lütfen biri bilgi versin...Neyi gönderiyoruz...

Can basten
18.03.2007, 19:39
Bravo BMN aynen devam...

Can basten
18.03.2007, 19:40

eywallah.. önemli olan trabzonsporun başarısı..

haa bu arada unutmayın bomberdımana dewam .

Puhahaha:D:D:D

Diyorum buna da ancak...

deniz_61
18.03.2007, 21:03

Darbe...50-100 bin kişi arası...Ne için anlamadım?Eğer biz bu gibi basit birşey için 50-100 bin kişi yürürsek bir daha ki yürüyüşümüzün konusu ne olursa olsun bir anlamı olmaz.(aman bunlarda her zaman böyle yapıyor der geçerler)

Yanlış anlama senlen bir sorunum yok ama darbe yapılacaksa yerleri belli bu kişilerin,bu kadar kişiyi toplamaya gerek yok,zaten de olmaz

Bu kadar kişi TRABZONSPOR uğruna toplanacaksa bir defa toplanıp asırlar boyu akıldan çıkmaması lazım, sadece bu korkak insanları değil tüm rakiplerimizi korkutması lazım tıpkı 20 bin kişi yürüdüğümüz gibi.

Ali Şahin
18.03.2007, 21:12
bunlarla önümüzdeki yılda hava cıva mutlaka şutlamak lazım

pReN@_61
18.03.2007, 21:37
sene sonuna kadar katlanacağız galiba...başka çare kalmadı :(

akif_of61,5
Bu Yonetimi Istifa Ettiremeiz

akif_of61,5
sene sonuna kadar katlanacağız galiba...başka çare kalmadı :(

SENE SONUNA KADAR BURDA KALIRLARSA EMIN OL SENEYEDE BURDALAR...

yns61
19.03.2007, 00:24
özkan sümer başkan
şenel güneş t. direktör (olmassa giray bulak )
trabzonspor şampiyon
(anladınız siz onu )

erol-61
19.03.2007, 00:32
özkan sümer başkan
şenel güneş t. direktör (olmassa giray bulak )
trabzonspor şampiyon
(anladınız siz onu )

özkan sümer başkan a.suat yazıcı as başkan
şenol hocanın yanınada verecen ünalı hamiyi açık ara şampiyon (anladın sen oni )

yns61
19.03.2007, 00:54
özkan sümer başkan a.suat yazıcı as başkan
şenol hocanın yanınada verecen ünalı hamiyi açık ara şampiyon (anladın sen oni )
böyle de daha ii (anladım ben oni )

oguz_0706
19.03.2007, 01:06
arkadaşlar tv programlarının mail adreslerini burda bizimle paylaşırmısınız lütfen.bilmiyorum teşekkürler

oguz_0706
19.03.2007, 01:12
bu yönetimin ve diğerlerini hepsinini Allah bildiği gibi yapsın(fazlasını yazamıyorum,neler dicemde aslında).yahu belada okuyoruz işlemiyo bunlara.en son gs maçında m.keçeliye tam bela okuyodum sakatlanmıyoda herif diyodum pat o an musanın ayağı kırıldı.

yns61
19.03.2007, 18:34
destek falan yok bu baslıga :( çok ilgisiz kalmış

SDanışmaz
19.03.2007, 19:39
BMN bir yöetim çıkartsın, bunLardan daha iyi kLübü yönetirLer...

maskeli61
19.03.2007, 19:57
bu yönetimin ve diğerlerini hepsinini Allah bildiği gibi yapsın(fazlasını yazamıyorum,neler dicemde aslında).yahu belada okuyoruz işlemiyo bunlara.en son gs maçında m.keçeliye tam bela okuyodum sakatlanmıyoda herif diyodum pat o an musanın ayağı kırıldı.

ah kardeşim işte bela okuyoruz bize geri geliyo onlar trabzonsporun başında onlara bişe dedinmi bize oluyo bende neler diyorum ama...

arkadaşlar ben en başından beri yönetim istifa dedim 3-4 aydır başlık orda duruyo galip geldigimzde kimse başlıga vbile ugramadı şimdimi aklınız başınıza geldi başından beri bagırıyoruz bua damalrla bu iş olmaz bu adamalr sözlerini tutmuyo. bi kere sözünü tutmayan adama selam vermiyeceksin bitti. ayrıca gerçektende biz buraya ne yazarsak yazalım bu adamların istifa edecegi yok başka bişeyler bulmak lazım off bilmiyorum bu iş nasıl olacak .

Allah' ım sen kurtar bizi yarabbi. AHMET AGAOGLU gör şunları artık ya yeter bu kadar jahır çektigimiz

TameRHan
19.03.2007, 22:25
Siyaseti TRabzonspora karıştırmadan edememişler yine
bide koymuşlar nereden uydurulduğu belli olmayan bi video , örnek göstermek için güya..
Hay Allah'ım

TSelif
19.03.2007, 22:44
basit birşey için

Basit mi? Arkadaşım TRABZONSPOR umuz gözümüzün önünde eriyor... eritiliyor ...sömürülüyor..Bu olaya bu kadar basit iş demek o kadar mı kolay....

Kasım Hilal
19.03.2007, 23:27
Yönetimin gidişatı çok kötü, evet.
Şu an için ümit vermiyor, evet.
Önümüzdeki Genel Kurulda bu yönetim aynen kalırsa çok kötü sonuçları olabilir, evet.
Başkan futboldan anlamıyor olabilir, evet..

Ama o video edep sınırlarını zorluyor bence.
Hiç hoş olmamış.
Şu an takımın dırımı ne olursa olsun, neticede Nuri Albayrak bizim başkanımız.
Ona saygı duymamız lazım.
Keza yöneticilere de.
Elerştirirken eğır ifadeler de kullanabiliriz ama bunu yaparken kişileri değil icraatları eleştirmeliyiz.
Bizim işimiz Trabzonspor olmalı, Nuri Albayrak ya da Ziya Doğan değil.
Onun için peşinen söyleyeyim.
Biz öyle başkanına, yöneticisine, hocasına ve futbolcusuna kötü kötü lakaplar takan taraftar zihniyetini değiştirelim öncelikle.
Yönetimler, futbolcular zaten geçizi.
Habire değişiyor.
Ebede kadar orada kalacak değiller.
Ama fikirler kalıcıdır.
Ve bu düşünceyi kafamızdan silmediğimiz müddetçe yanlış yoldayız demektir.

Ben o videoya takıldım kaldım.
Bence hiç hoş olmamış!

erol-61
19.03.2007, 23:58
bide koymuşlar nereden uydurulduğu belli olmayan bi video , örnek göstermek için güya..
Hay Allah'ım

o videoyu ben koydum YALANMI ARKADAŞ..

TRABZONSPOR varmı ötesi

devbey
20.03.2007, 02:48
Hay Allah'ım

Bu video yu yapan zat bendenizim ..

Ben uydurdum , uyduğu kadarıyla..

Bu sezonun ilk yarısının sonunda BMN sayfalarında zaten yayınlanıp arz-ı endam etmişti de..

Ve o zaman da bir arkadaş siyaset karıştırılıyor diyerekten damlamıştı hemen...

Şimdi size o zaman verdiğim cevabı aynen tekrarlıyorum :

---Siyasi ilişki haa..

"Merd-i kipti şecaat arz ederken sirkatin söylermiş" diye, ne güzel söylemiş Ziya Paşa.---

devbey
20.03.2007, 02:55
Önümüzdeki Genel Kurulda bu yönetim aynen kalırsa çok kötü sonuçları olabilir, evet.

Ve bu söylediklerinizden sonra hala başkana saygı duymamızı istiyorsunuz öylemi?

Sırf şu anda Trabzonspor başkanlık koltuğunu işgal ediyor(maalesef) diye...

Sırf bu yüzden saygı göstermeliyiz demek...

Kusura bakmayın ama ben; "Oturduğu makam dan medet umup prestij, itibar ve saygı bekleyen kişilere değil , koltuğunu dolduran, makamını ve kurumunu yüceltip, kaldıran,prestij ve itibar kazandıranlara saygı duyar ve gösteririm."

Aksi takdirde Bush oğlu Bush'a ve Saddam'a da saygı göstermek zorundaydık değil mi?

Nede olsa, sonuçta onlar kulup başkanı değil koskoca devlet başkanları...

Üstelik bu kadar vaadler, verilen sözler, "yalan" olmuşken..

Kulüp; hem sahada hemde saha dışında vede okonomisinde tarihinin en berbat durumunu yaşıyorken...

Bütün prestijimiz yerle yeksan olup, ayaklar altında sürünürken...

Tüm Trabzonspor taraftarlarının "ciğeri beş para etmez" rakip takım taraftarlarının alay ve istihza larına maruz kaldığı bu dönemde..

Büyüklüğümüzün tartışılıp, herkesin bıyık altında güldüğü bir konuma düşülürdüğümüz bu zamanlarda...

Lazarononi-gelişi,gidişi ve verilen tazminatı,Takımı yüzüstü bırakıp kaçan Ziya nın tekrar dönüşü,Takımın nerdeyse % 70 i olan,Fatih Tekkenin satışı ve elde edilen gelirin buhar oluşu, Marcelinho'nun gelişi ve gidişi,Erdinç in ise gidişi ve gelişi,Musampanın gel-git lerle ,astromik ve garanti paralarla transferi ve bugünkü sonucu, Djokaj,Ö.Rıza,Murat vb. gibi anlamsız ve faydasız transferlerle klübün borç yükünün giderek katlanması,Sıradan topçular olan ve sezon sonunda serbest kalacak Ayman ve Risp e verilen milyon euro lar..Ayrıca bonservisi olmayan müzmin yedek Çağdaş için ödenen bonservis ücreti..

Ve hepsinden önemlisi bütün bunların bir sene gibi kısa bir zamanda başarılabilmiş(!) olması...

Bunlar bir çırpıda akla geliveren en basit örnekler..

Şüphesiz, gerek siz gerek bu forumdaki diğer arkadaşlar bu örnekleri çoğaltmakta zorlanmıyacaklardır..

Ve yinede saygı duymalıyız öylemi?

Ben saygıyı hakedene saygı duyarım. Siz istediğinize duymakta serbestsiniz..
Ama önce;Başkalarına akıl ve saygı dersleri vermek saygısızlığından vazgeçin hele bir..

Hiç hoş olmamış.
Keza yöneticilere de.
Elerştirirken eğır ifadeler de kullanabiliriz ama bunu yaparken kişileri değil icraatları eleştirmeliyiz.
Biz öyle başkanına, yöneticisine, hocasına ve futbolcusuna kötü kötü lakaplar takan taraftar zihniyetini değiştirelim öncelikle.
Habire değişiyor.
Ama fikirler kalıcıdır.

Bence hiç hoş olmamış!

Bir de şu edep mevzuu var...

Eleştiye sırf "Hoş" unuza gitmedi diye "edepsizlik" ithamında bulunmak kanımca "edepsizliğin" en feriştahı ve zirvesidir...

"10 'ar milyon euroluk iki YILDIZ alıcağım" deyip sonra da Fatih Tekke yi sattıktan sonra apar topar Marcelinho yu getirten ve de 3 ay sonra geriye postalayan bir başkana "Yıldız"
lakabını takmak edepsizlik mi sizce? Yoksa eleştiri ve "Hiciv" mi ?

"Çok fazla forvetle oynuyoruz, daha çok orta sahayı ve defansı kalabalıklaştırıp bir sürü ÖN LİBEROYLA oynamalıyız" deyip bunun sonucucunda hem gol atamayıp hemde seri mağlubiyetler alan bir teknik direktöre 4 ÖNLİBERO demek edepsizik mi, eleştiri mi sizce?..

Video "hoş"unuza gitmemiş, bunu apaçık ve çok iyi şekilde anlıyabiliyorum ve de buna hiç bir sözüm yok..

Ama Trabzonsporumuzu bu duruma getirenler den "Hoşnut" olmanızı ve de üstüne saygı göstermemizi beklemenizi anlamakta güçlük çekiyorum doğrusu...

Yoksa siz Trabzonsporun bu durumudan çok mu "Hoşnut"sunuz?...

tamuğ yamtar
20.03.2007, 03:05
Maalesef bende bunu hiç anlamamışımdır.

Ne olursa olsun O bizim başkanımız muhabbetini yani.

Daha ne olacak ki zaten arkadaşım.

Olan olmuş. Bundan ötesi ligden düşeriz.

O zaman da bizim başkanımız olur değil mi?

Ayrıca bizim başkanımız lafıda sinir bozucu.

Hele başkanıma.... diye başlayan bir konu var.

O konunun başlığı iyice sinir bozucu.

Başkanıma nedir ya?

Kim olduğu önemli değil. Kim gelirse gelsin, başkanım filan demem zaten.

Geçin bunları.

cemilsezgin
20.03.2007, 09:10
arkadaşlar önce bizler ne istedimizi ne yapmamız gerektini iyi bilmemiz gerekir eminimki takım üstüste üç maç kazanılsın burda yine yönetime destek başlıkları açılacaktır.Ama bu yönetim hareketleriyle tavrıyla izledi yolla yanlış yolda oldunu göstermiştir bizler tepkimizi göstermeliyiz ama bir anlık deil sonuca varana kadar bu bunu yapmalıyız.şimdi yapmamız gereken tek şey var ne yapacamızı neyi nasıl yaparsak hangi yolu izlerlersek daha etkili ve güzel olur bunun çok güzel bir analizini yapmalıyızn bu karara göre tepkimizi koymalıyız

Kasım Hilal
20.03.2007, 11:35
Yoksa siz Trabzonsporun bu durumudan çok mu "Hoşnut"sunuz?...

Sanırım bu sorunun cevabını herkes biliyor.
Ama bence tepkimiz makul bir şekilde olmalı.
Ses getirmeli ama makul olmalı.
Gerekirse yer-gök inlemeli ama makul olmalı..
Sınırı aşmamalı.

devbey
20.03.2007, 15:41
,
Sınırı aşmamalı.

O Zaman sınırı aşma...

Tapu kadastro mühendisimisin...

Sınırları belirliyorsun..

Edebini takın...Haddini aşma..

Otur oturduğun yerde...

Kasım Hilal
20.03.2007, 16:13
Tapu-kadastro mühendisi misin?

Üslüp çok önemli..
İlk mesajımda yazdığım "Ebed" kelimesini nasıl "edep" olarak algıladı iseniz şimdi de sınırı tarla olarak algıladınız demek ki..
Ama size cevap yetiştirme derdim yok.
Ve şunu belirteyim tekrar.
Gelin kişileri değil icraatları konuşalım.
Ve zat-ı alinize bir de küçük bir sual yöneltmek istiyorum..
Trabzonspor'da sayısız futbolcu değişti (geldi ve gitti, kimi unutuldu kimi nutulmadı)..
Sayısını bilmediğim kadar hoca değiştirildi.
Pek çok yönetim bazen tekrar seçilip değiştirildi.
Bu süre zarfında biliçli bir taraftar olduğunuz dönemde siz kendinizi ne kadar değiştirdiniz?

forza61ts
20.03.2007, 16:16

Hiç hoş olmamış.
Keza yöneticilere de.
Habire değişiyor.
Ama fikirler kalıcıdır.

Bence hiç hoş olmamış!
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

devbey
20.03.2007, 16:44
Üslüp çok önemli..
İlk mesajımda yazdığım "Ebed" kelimesini nasıl "edep" olarak algıladı iseniz şimdi de sınırı tarla olarak algıladınız demek ki..

Evet..USLÜP(US=AKIL) çok önemli...Üslüp değil...

" Ama o video edep sınırlarını zorluyor bence."
Bu sizin #67 no lu mesajda yazan sözleriniz...

Eğer gözlerim bozuk değilse algılamamda bir sorun yok demektir..
Veya...
Sizin her ikiside sorunlu...

Ancak Arazi, tarla vb. gibi alanların sınırları bihakkın belirlenebilir..

Edeb kurallarını ise toplumun tarihimden gelen temel değer yargıları oluşturur..Sanal alemde havanda su dövenler değil...

Ama size cevap yetiştirme derdim yok.

Belli....

Ve şunu belirteyim tekrar.
Gelin kişileri değil icraatları konuşalım.

Ve zat-ı alinize bir de küçük bir sual yöneltmek istiyorum..
Trabzonspor'da sayısız futbolcu değişti (geldi ve gitti, kimi unutuldu kimi nutulmadı)..
Sayısını bilmediğim kadar hoca değiştirildi.
Pek çok yönetim bazen tekrar seçilip değiştirildi.
Bu süre zarfında biliçli bir taraftar olduğunuz dönemde siz kendinizi ne kadar değiştirdiniz?

Benim ne Başkanla nede T.direktörle herhangi bir tanışıklığım vede teşrik-i mesaim olmadı bugüne kadar..Hatta Trabzonspora başkan olmadan önce adını bile duymamıştım..Dolayısıyla kendileriyle kişisel hiçbir sorunum olamaz..

Meselemin yapmış oldukları icraatlarla olduğu bir önceki mesajımda da madde madde olarak belirttiğim gibi gayet sarihtir..

Bunun benim değişip değişmememle ne alakası olduğunu doğrusu anlıyamadım..

Ama illede merak ediyorsanız belirteyim..

Değişmedim ama geliştim..

Doğru bildiğim her konuda dimdik ve tavizsiz yoluma devam etmekteyim..Allah'ın izniyle...

devbey
20.03.2007, 16:53
@forza61ts ...
O yazıyı bu kadar benimseyip, hoşlandığınız ve sahiplendiğinize göre #70 No.lu mesajdaki cevabım sizin içinde geçerlidir...

Kasım Hilal
20.03.2007, 17:10
Yönetimi elerştiriken diliniz maşallah bayağı bir set oluyor ama iş sizi eleştirenlere gelince dirakt olarak karşı saldırıya geçiyor insannı tahrik ediyorsunuz.
Acep nedendir?
Eleştiriyi kaldıramayan biri neden eleştir, neyi eleştirir?
Daha ılımlı bir şekilde konuşarak (ya da yazışarak) anlaşamaz mı insanlar?

Recep Alkan
20.03.2007, 17:14
bence de hep beraber atalım. zıya hoca ıcın degıl de bence yonetım ıcın bırseyler yapsak. hatta buna mustafa kecelı de dahl olsa. bence cok daha ıyı olur.

devbey
20.03.2007, 17:21
Yönetimi elerştiriken diliniz maşallah bayağı bir set oluyor ama iş sizi eleştirenlere gelince dirakt olarak karşı saldırıya geçiyor insannı tahrik ediyorsunuz.
Acep nedendir?
Eleştiriyi kaldıramayan biri neden eleştir, neyi eleştirir?
Daha ılımlı bir şekilde konuşarak (ya da yazışarak) anlaşamaz mı insanlar?

Sizinde sonunda kabul ettiğiniz gibi ben yönetimi sadece "eleştirmiştim".

Ve de bunu yaparken hiçbir edepsizliğimde olmamıştı..

Edep ve ahkama uygun usul-erkan bilen her türlü eleştiriyede açığım..

Ben sadece yapılan edepsizliğe cevap verdim...

O zaman dilinize, kaleminize veya klavyenize hakim olacak ,başkalarının avukatlığına soyunup hemen tahrik olmayacaksınız...

Kasım Hilal
20.03.2007, 17:23
Haklısınız üstadım.
Siz de haklısınız..

Can basten
20.03.2007, 20:55
Maalesef bende bunu hiç anlamamışımdır.

Ne olursa olsun O bizim başkanımız muhabbetini yani.

Daha ne olacak ki zaten arkadaşım.

Olan olmuş. Bundan ötesi ligden düşeriz.

O zaman da bizim başkanımız olur değil mi?

Ayrıca bizim başkanımız lafıda sinir bozucu.

Hele başkanıma.... diye başlayan bir konu var.

O konunun başlığı iyice sinir bozucu.

Başkanıma nedir ya?

Kim olduğu önemli değil. Kim gelirse gelsin, başkanım filan demem zaten.

Geçin bunları.

Bravo Gökhan çok doğru bir noktaya parmak bastın.

Başkan dediğin nedir, hatta devlet bakanı, başbakan dediğin nedir ki yahu?.. Doğa üstü bir varlık ya da bir kutsiyet midir? Başkanlık mevkisinde olan adam bütün eleştiri ve saldırılara daha çok muhattap olmak zorundadır tabi ki, zaten onun için başkandır. Kardeşim senin istediğini söyleme hürriyetin var, sen haketmesen de bu hak sana verilmiş, sen de kullan bu hakkını işte konuş konuşabildiğin kadar, sanane adamın başkan olmasında da "başkana öyle hitap edilmez" triplerine giriyorsun. Yani sıradan insanlara istediğini diyeceksin de iş başkana geldi mi mevkisinden dolayı susacaksın ha, gülerim ben buna ancak. Vahdettin için bütün icraatlarına karşın hâlâ "ne de olsa o bizim padişahımız" denilmesinden ne farkı var ki bu söylemlerin. Herhalde eski teba geleneği ve mantığının acı bir yansıması oluyor bu durum.

Trabzonspor'a başkan olmakla adam olunmaz, adam olunmakla Trabzonspor'a başkan olunur. İdeal olanı budur yani...

yns61
20.03.2007, 21:01
ortak bi msj bulalım belirli saat ayarlıyalım yapalım meiil bomberdımanımızı.. :d

erol-61
28.03.2007, 00:06
lig durdu taraftarda durdu galiba yönetim yine milletin ağzına bal sürmeye devam ediyo yok stadmış yok şuymuş yık buymuş biz staddan önce şampiyonluk istiyoruz başarı istiyoruz stad yine yapılr ama şu anki yerine

pReN@_61
11.04.2007, 18:35
biz staddan önce şampiyonluk istiyoruz başarı istiyoruz

+1967...
:tsatkı:

şunu tekrar belirtelim ki, kişilere değil renklere aşığız!

erol-61
13.04.2007, 01:25
hayret edep ahlak dersleri durmuş ha bide şunu belirteyim benim düşünceme fikrime saygı duymamak acaba sizin tabirinizle edepsizlikmi oluyo çözemdimde
edpsizlik nedir ne yaptık video hoşuna gitmemiş olabilir karşındaki insanı tanımadan EDEPSİZ YAKIŞTIRMASINI YAPARSAN ASIL BU EDEPSİZLİKTİR O VİDEONUN NERESİ EDEPSİZ BUNUDA BELİRTİRSEN MEMNUN OLURUM
HİÇ ESPİRİ ANLAYIŞIN YOKSA ONUDA BİLEMEM TABİKİ ODA SENİN SORUNUN

ama ne olursa olsun dediğim gibi karşındaki insanın ne olduğunu kim olduğunu
şahsiyetini bilmeden savaş baltalarını çekip edepsiz bilmem ne dersen çok ayıp edesin.

KİŞİ KENDİSİNİN AYNASIDIR

Kasım Hilal
13.04.2007, 21:35
Bir satır cümle için bir sayfa açıklama yapmak gerekiyor herhalde.
Birileri ifadeleri zorla ters tarafa çekiyor.
Bakın eleştiriye tahammül etmeden eleştirmenin hoş olmadığını yukarıda da belirttim bu bir..
İkinci olarak ben asla ve asla saldırı niteliği taşıyan bir yazı yazmadım, aksine daha ılımlı bir tepki vermemiz gerektiğini belirttim. Eleştirirken dozu aşmamız gerektiğini belirttim. Ki bu beni savaştan daha çok barış yanlısı biri yapar.
Ayrıca ben hiçkimseye edepsizlik etfetmedim, bu da ayrı.
Eleştirinin dozunu aştığını, edep sınırlarını zorladığını yazdım.
Bu o eleştirinin edepsiz olduğu anlamına gelmez (tam olarak). Hele eleştiren ya da yüklenen kişinin edepsiz olduğu anlamına hiç gelmez. Alakası olmasa da bunu size küçük bir hikaye ile anlatayım ben, siz yine de istediğiniz tarafa çekebilirsiniz.

"İbrahim Bin Ethem'e sorarlar..
-Namz kılmayan Kafir midir?
Ve o da cevap verir..
-Hayır, ama kafirler namaz kılmaz.."

Ben fikrime yine de
sadığım. O video bana göre edep sınırlarını zorlamıştır (tekrar ediyorum Bu videoyu yapan kişinin edepsiz olduğu anlamına gelmez. Neden gelmediğini anlamayan arkadaşlarım yukarıdaki kısa hikayeyi anlayana kadar okuyabilirler).

Hakeza şahsa yönelik hiçbir athamda bulunmadığım da gayet açık ve nettir.
Yeter ki yazdıklarımı art niyet ile okumayın (Açıklamazsam olay çıkıyor. Hemen söyleyeyim BU sön cümlemden de Sayın erol-61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5914) sizin art niyetli olduğunuz sonucuna varılmaz).

---

Eğer dilerseniz bu işi karşılıklı sataşmalarda ve laf atmalardan çıkarıp birlikte nasıl hareket edeceğimizi tartışalım.
Zira ben de bu yönetime tepkiliyip.
Ben de bu hocayı istemiyorum.
Her kötü sonuç ya da rezil bir futbol ile gelen yalancı bir galibiyet benim de içime dokunuyor.