PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye 2 - 2 Norvec (28/03/07)

Sayfa : [1] 2

61-POWER-2
18.03.2007, 03:55
cezali olan son macimiz.....Yorumlar!!! :tr:

macka61
18.03.2007, 11:11
norveç maçı zor olacak inşallah kazanırız

Ba®ış
25.03.2007, 10:16
yunanistan maçındaki gibi oynarsak kazanırız

kelkitli29
25.03.2007, 10:37
Yahu bu milli takimin karsisinda kimse duramaz. Hedef 12 macta 36 puan

ilhan
25.03.2007, 11:09
Kendi evinde Bosna'ya yenildiler. Moralsiz gelicekler ama bize karşı asılıcaklar. Yunanistan maçını unutup bu maçı kazanmalıyız!

Remzi
25.03.2007, 11:35
Sanırsam bu benim ilk maç topiğim olacak umarım uğurlu gelir.
Yunanistan maçının Gazıyla bu maçı alrız diye düşünüyorum.
Hacı Çar Sultan Tekke'mizi de Gökdenizle birlikte sahada görmek istiyorum.

Hayırlı uğurlu olsun.:tr::bayrak:

macka61
25.03.2007, 11:50
norveçi yenersek çok güzel olacak o zaman gruptan çıkmayı çok büyük ihtimalle garantileriz

hayat61
25.03.2007, 11:57
Milli Takım'a 2 takviye
2008 Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri'nde Yunanistan'ı deplasmanda 4-1 yenerek zafer kazanan A Milli Takım, sakatlıklar ve cezalar nedeniyle sıkıntı yaşıyor.

Teknik direktör Fatih Terim, 28 Mart Çarşamba günü oynanacak Norveç maçının kadrosuna, sakatlıklar ve cezalı oyuncular nedeniyle Galatasaray'dan Ferhat Öztorun ve Çaykur Rizespor'dan Yasin Çakmak'ı çağırdı.

Terim, Yunanistan müsabakasının ardından Gökhan Ünal ve İbrahim Üzülmez'i sakatlıkları, Gökhan Zan'ı da sarı kart cezası nedeniyle kadrodan çıkarttı.

Aslıhan
25.03.2007, 12:20
Bu maçıda alırsak herşey çok daha güzel ve kolay olacak :tsmeşale: :tr:

sbay
25.03.2007, 12:28
tekke oynamayacak ne yazıkki....1 hafta topa dokunması yasakmış....ama gökhan sakatlandı...belki umutu çağırır fatih terim

hayat61
25.03.2007, 12:32
Galatasaray'dan Ferhat Öztorun ve Çaykur Rizespor'dan Yasin Çakmak'ı çağırdı.

ilhan
25.03.2007, 12:33
Umut'u neden çağırmadı Gökhan Unal'in yerine ? :s

ilhan
25.03.2007, 12:34
Arkadaşlar " Milli Takım " katagorisindede bu başlık mevcut , Burada mevcut.

Hangisine yazıcaz ?

Terzioğlu
25.03.2007, 12:40
burda yazalim bence burda daha aktif olur

hüseyin1975
25.03.2007, 12:46
Seyircisiz oynanan maclar zordur. Norvecin grupda iddiali olabilmesi icin son sanslari.

Eger yenersek cok büyük avantaj yakalariz!

Allahin izni ile YENECEGIZ

Mustafa AYDIN
25.03.2007, 12:52
Bosna nın yendiği bir takımı bizim hayli hayli yenmemiz lazımi yeneceğizde stad boş olsada 70 milyon dualarıyla onların yanında.

UğurB
25.03.2007, 12:54
Ilk yari sonuna kadar olan iki maci kazanirsak, avrupa sampiyonasini neredeyse garantileriz. Cunku Bosna 6 macta 7 puanda olur. Norvec ise 6 macta max. 9 puan olabilir. Biz ise 18 puan. Oynayacagimiz alti macta alacagimiz 3 galibiyet bile bu bahsi gecen 2 takimin bize yetisme olasiligini tamamen ortadan kaldiriyor. O yuzden once Norvec sonra Bosna maclarini kazanip gule oynaya finallere gidelim...

OYılmaz
25.03.2007, 12:56
bu maçı 6-1 alırız (61 Trabzon);):)

Ali Özcan
25.03.2007, 12:56
Norveç in son şansı...Kazanırsak hemen hemen ilk ikiyi garantileriz...Çok kritik maç, Yunanistan maçının anlam kazanması için seriye devam etmeliyiz...

surmeneli_keles
25.03.2007, 13:09
bu macı alırz eger erken havaya gırmezsek bosnalı kardeslerımızle beraber cıkalım su gruptan

Beytullah
25.03.2007, 13:11
bu macıda alırız inşallah zaten iyi oynuyoruz umarım bu mactan galibiyetle doneriz

macka61
25.03.2007, 13:43
norveçe bize ters gelen bir takım ama inşallah galip geliriz

asikaplan
25.03.2007, 13:46
ey allahım dün sanki trabzonsporun maçı vardı delirdim ya ilk dakikalarda gol yediğimizde anorthosis maçı geldi aklıma onlarda yunan nede olsa ii oldu süperdi helede gökdenizin golü güzeldi bi bacak arası bide gol of süperdi ii oldu yunanlılara

yns61
25.03.2007, 13:55
dünkü gibi oynarsak ve rakib forvetin (carew) beceriksizligi tutarsa maç bizim

pReN@_61
25.03.2007, 14:37
bu Milli Takım karşısında kimse duramaz...Allah'ın izniyle serimize devam edeceğiz ;)

zafer6161
25.03.2007, 14:40
napıyo bu terim yaa.ferhat kimdirki onu milli takıma çağırıyosun bu ne densizlik.bukadarda olmaz.yeter artık.bırak bu gs ayaklarını

pReN@_61
25.03.2007, 14:48
seriye devam edeceğiz...;)

Ozan
25.03.2007, 15:29
son cezalı maçımız ve yunanistanı yendik onun gazıylada norveçide yeneriz sanıyorum . bu maçıda kazanırsak zaten çıkmamız garanti gibi birşey olur . ama norveçide küçümsememek gerekir . dün bosna karşısındaki oyununa göre tartmamak gerek . bize daha büyük bir motive ile çıkacaklardır .

FANATIK61
25.03.2007, 15:52
Milli Takım'a 2 takviye
2008 Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri'nde Yunanistan'ı deplasmanda 4-1 yenerek zafer kazanan A Milli Takım, sakatlıklar ve cezalar nedeniyle sıkıntı yaşıyor.

Teknik direktör Fatih Terim, 28 Mart Çarşamba günü oynanacak Norveç maçının kadrosuna, sakatlıklar ve cezalı oyuncular nedeniyle Galatasaray'dan Ferhat Öztorun ve Çaykur Rizespor'dan Yasin Çakmak'ı çağırdı.

Terim, Yunanistan müsabakasının ardından Gökhan Ünal ve İbrahim Üzülmez'i sakatlıkları, Gökhan Zan'ı da sarı kart cezası nedeniyle kadrodan çıkarttı.

oguzkoc
25.03.2007, 16:00
ne? kim? ferhat mı? galatasaraylı ferhat? galatasarayda forma bulamayan ergünün bile yedeği olan topu ayağında tutmaktan aciz ferhat öylemi? tamam belki oynamıcak ama ozman niye bu adam çağrılır? türkiyede başka sol kanat mı kalmadı? sivassporlu hayrettin yokmu solda? antepli faruk yokmu? yada fenerli uğur boral?ferhat kim????????????????

çıkanlar: gökhan ünal-ibrahim üzülmez-gökhan zan
girenler: ferhat ve yasin çakmak

gökhan ünal çıkıyorsa yerine ya bir forvet alınır ya da ileriye dönük ortasaha.. şuan elinizde bulunan forvetler hakan ve memet yıldız!!!!

ibrahim üzülmez yoksa onun yerine bir sol kanat alınır. yukardada saydık faruk,uğur yada hayrettin

gökhan zan yoksa ki bu büyük bir eksiktir onun yerini doldurabilecek bir stoper. erdinç ya da bekir... ama yok.. ortasahaya yasin!!ne alaka?

hadi bakalım hayırlısı..

SDanışmaz
25.03.2007, 16:04
Dünkü futboLu gördükten sonra karşımızda tutunamazLar.

Sacit
25.03.2007, 16:12
yunan maçında sergilediğimiz oyunla norveçi sahaya gömeriz bana göre,yunan maçın da 1-0 geriye dustugumuz de bile oyundan kopmadık,her zaman böyle oynarsak rakip fark etmez.norveç maçı da çok çekişmeli geçecek,bosnaya yenılmeleri onlarda bi moral bozukluguna yol açtı bizim maça çok önem vereceklerdir.

UğurB
25.03.2007, 16:16
Norway squad
Goalkeepers: Rune Almenning Jarstein (Odd Grenland), Thomas Myhre (Charlton Athletic FC), Håkon Opdal (SK Brann).

Defenders: Erik Hagen (FC Zenit St. Petersburg), Brede Hangeland (FC København), Marius Johnson (1. FC Köln), Frode Kippe (Lillestrøm SK), Anders Rambekk (Lillestrøm SK), John Arne Riise (Liverpool FC), Jarl André Storbæk (Vålerenga IF).

Midfielders: Martin Andresen (SK Brann), Simen Brenne (Lillestrøm SK), Christian Grindheim (Vålerenga IF), Kristofer Hæstad (Wigan Athletic FC), Tommy Svindal Larsen (Odd Grenland), Morten Gamst Pedersen (Blackburn Rovers FC), Fredrik Strømstad (IK Start).

Forwards: John Carew (Aston Villa FC), Thorstein Helstad (SK Brann), Daniel Fredheim Holm (Vålerenga IF), Steffen Iversen (Rosenborg BK), Frode Johnsen (Nagoya Grampus Eight), Ole Martin Årst (Tromsø IL).

Bu Norvec'in kadrosu. Onlar kadrodan anladigim kadariyla bir gecis donemindeler. Bu maci kazanmak sart oldu...

ilhan
25.03.2007, 17:01
Gökhan Ünal kadrodan çıkartıldı, Umut Bulut neden takviye edilmiyor. Merak ediyorum ..

forzalazio
25.03.2007, 17:04
bekleyelim görelim bu maçta ne olacak

Hüseyin Çümen
25.03.2007, 17:24
bizimkiler havaya girmişlerdir bence hele gazeteleri okuyosalar ozaman çok kötü norveç çok tehlikeli takım yenmek zorunda değiliz ama yenersek süper olur norveç bizden tir tir titriyor yenmek zorundalar biraz dikkat edelim ayaklarımız yere bassın yunan maçının yarısını oynasak yeneriz

ilhan
25.03.2007, 17:38
Bizim Havaya Girdiğimiz kadar ( Dünkü sonuçtan sonra ) Norveç'te o kadar korkmuştur.. Düşüncesindeyim.

Adem Erdoğan
25.03.2007, 18:09
Yunana 4 atmamız onlarında bosnaya yenilmesi bu maçın kolay olacağı anlamına gelmez.Riise ve carew gibi futbolcuları var.volkan yunan maçındaki kadar şanslı olmayabilir.

ilhan
25.03.2007, 18:11
volkan yunan maçındaki kadar şanslı olmayabilir.

Özelliklede Riise'ye karşı hiç şanslı olmaz. Carew Bjk'de oynarken Volkan'a atiyordu.

jefferson61sefa
25.03.2007, 18:13
3-2 alırız bu maçıdaaa
riise den iğrenç bir futbol bekliyorum tek korkum
bu larsen denen kanat oyuncularımı ne var onla CAREW

poetricus
25.03.2007, 19:54
Nedense her şeyi abartan bir tarafımız var. Böyle üç gün arayla oynadığımız milli maçların ikisini birden kazandığımızı ben hatırlamıyorum. Üstelik Almanya'da son derece sessiz sedasız bir maç oynayacağız. Aman dikkat!

Bartuğ13
25.03.2007, 21:18
tehlikeli bir maç.ama geçen maçtan daha kolay olacağını tahmin ediyorum.bakalım hayırlısı.
kazanma ihtimalimiz daha yüksek.

Enes Berfin
25.03.2007, 23:05
Bence kolay bir mac olmayacak, tabi herkez yunanistani yendigimiz icin bu macida rahat olarak görüyor, ama bence okadarda kolay olmayacak, birincisi seyircisiz bir stadda oynayacagiz ikinciside rakip takim icin cok önem tasiyan bir mac olacak, ama tabiki insallah gönül isterki yunanistana karsi nasil rahat oynadiysak bu mactada oynariz, allah sonumuzu hayir etsin.

Not: Gökdeniz artik bu macta ilk 11de oynamasi gerekiyor, fatih terim bunu görmesi lazim.

Adem Erdoğan
25.03.2007, 23:17
Nedense her şeyi abartan bir tarafımız var. Böyle üç gün arayla oynadığımız milli maçların ikisini birden kazandığımızı ben hatırlamıyorum. Üstelik Almanya'da son derece sessiz sedasız bir maç oynayacağız. Aman dikkat!

katılıyorum.cts kazandığımız maçlardan sonra çarşamba günleri hüsran yaşamışızdır genelde.

oguzkoc
25.03.2007, 23:38
aynı kadro 3 değişiklik olacak... Gökhan Ünal-Gökdeniz Gökhan zan-Emre ve İbrahim-Volkan

Tansu Onur Erdoğan
26.03.2007, 00:16
walla iskandinav ülkelerinin futbolu bizimkine zıt
daha önce finlandiya dan bilioruz
bana berabere biter gibi gelio

bide volkan faktörü war kütük yani

Taner Gündoğdu
26.03.2007, 00:24
yunanistanı nasıl yendik nasıl 4 gol attık hala anlayamadım. yatıp kalkıp nikopolidise dua edelim. norveç maçında da böyle bir kaleci bulursak yeneriz. yoksa işimiz zor. servet ve gökhan bana hiç umut vermedi! hele volkan? Allahım yarabbim... :(

Ba®ış
26.03.2007, 00:28
norveçin kaleceisi yanılmıyorsam bi ara bejeke de oynayan müyre onun volkan dan aşağı kalır yanı yok servet hava toplarında iyi de topu oyuna sokmada ..........

Hüseyin Çümen
26.03.2007, 00:31
norveç yunanistandan çok daha iyi bi takım bence işimiz zor avantajımız defans oyuncularımızın onlar kadar uzun olması ama gökhan yok doldur boşalttan kolay gol yemeyiz

Enes Berfin
26.03.2007, 00:33
Norveci genel olarak degerlendirirsek, aslinda norvecin gecmis dönemlerde daha iyi bir takim oldugunu bilmemiz gerekiyor, yani öncelerden Norvec iyi bir takimdi iyi yerlere gelmistir zaman zaman, son yillarda bir form düsüklügü söz konusu nedenin gerci bende bilmiyorum, simdiki futboluna bakacak olursak daha fazla defansta sorunlari oldugunu görebiliyoruz, cok hatali goller yiyorlar basit savunma hatalarindan kaynaklaniyorki bu, ileride ise carew takima cok rahat veriyor bu onlar icin iyi bir avantaj, biz bu takimi yenecek gücteyiz ve insallah bunuda frankfurt stadinda gerceklestirecegiz.

Adem Erdoğan
26.03.2007, 00:34
walla iskandinav ülkelerinin futbolu bizimkine zıt
daha önce finlandiya dan bilioruz
bana berabere biter gibi gelio

bide volkan faktörü war kütük yani

finlandiyaya orda 4 atmıştık 2-0 dan sonra.seyircisiz olacağı için her 2 takımda etkilenecektir bundan.Ama bizimkiler alıştı artık.

cyberentalpi
26.03.2007, 04:00
Bu kaleci volkan kadar emin olun bizim tolga tum acemiligine ragmen oynar.
Ft yi de anlamiyorum.. Neden Umut Bulut denenmez. Gokdenizin Kevgire cevirdigi Ferhat alinir.
Umut ta hakan sukur un yaptiginin 10 katini yapar.

nesta61
26.03.2007, 05:55
havaya ve rehavete girmezsek yeneriz

yns61
26.03.2007, 08:15
cok zor mac olacak tahminim yine erken gol yigecegiz.. macın büyük bölümü stresli geçeceginden eminim

Cüneyt Canlıca
26.03.2007, 11:59
Rahat rahat alırız bu maçı..Durum onu gösteriyor

murseltaskin
26.03.2007, 12:18
bence norveç maçı yunanistandan daha zor geçecek.çünkü norveç bize karşı defans yapacak kontra atakla etkili olmaya çalışacak.bizimde en zayıf olduğumuz yanımız bu.düşünün makedonyayı,finlandiya,arnavutluk maçlarını hatırlayın hücüm ettik ve yenildik.

selçukabi
26.03.2007, 12:49
Eğer yenersek ( ilk ikinin gittiğini de düşünürsek) Norveç ile 9 Bosna-Hersek ile 8 puan fark oluyor. Kalan 7 maçta bu fark kapanmaz.

sbay
26.03.2007, 13:00
gamst pedersen oynamicakmış.cezalı...

hüseyin1975
26.03.2007, 13:39
Eğer yenersek ( ilk ikinin gittiğini de düşünürsek) Norveç ile 9 Bosna-Hersek ile 8 puan fark oluyor. Kalan 7 maçta bu fark kapanmaz.

:alkış: :alkış: :alkış:

pReN@_61
26.03.2007, 14:35
bu maçı alıcaz başka yolu yok...!

selcuk
26.03.2007, 14:49
Terim'den Hareide'ye sert cevap!
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim 28 Mart Çarşamba günü Norveç ile oynayacağımız milli maç öncesi Frankfurt'ta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Fatih Terim'in basın toplantısını Sporx olarak canlı yayınladık.

Basın toplantısının en çarpıcı dakikaları ise Fatih Terim'in Norveç Teknik Direktörü Åge Hareide'in Milli Takımımızın seyircisiz oynadığı maçlarda statta tribünlere yerleştirilen karton seyirci maketlerinin etik olmadığı konusundaki düşüncesine karşılık verdiği anlardı. Fatih Terim, "Aldığımız ceza bazıları için yeterli olmamış anlaşılan. Pankartlarla uğraşmayalım. İşimize bakalım. Cansızlarından tedirgin oluyorlar, canlılarında durum nasıl olacaktı acaba?" diyerek sert bir cevap verdi.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim toplantıya Tuncay ve Sabri ile katıldı. Basının karşısında ilk sözü alan Tuncay şu ifadeleri kullandı: "Biz inancımızı sahaya yansıttık. Bunda hocamızın bize verdiği güven vardı. Hocamız kaybetsek de herşeyin bitmeyeceğine bizi inandırdı. Maçın başına erken gol yememize rağmen hiç mücadeleden düşmedik ve oynadığımız futbol ile keyif aldık. Sahaya istediğimiz futbolu yansıttık. Norveç maçı da zorlu geçecek. Onlar puan kaybettiler. Daha hırslı olacaklar. Norveç'i çok iyi şekilde etüd ediyoruz. Kendimize güvenimiz var. Oynadığımız maçtan zevk alarak sahada mücadele etmek istiyoruz. Kazanmak için olacağız. Hırsımız, inancımız en üst seviyede olduğu sürece istediğimizi elde ederiz diye düşünüyorum."

"Buna inanmıştık"

Daha sonra sözü alan Milli oyuncumuz Sabri Yunanistan maçı sırasındaki gerilimli dakikalara ve sahadaki olaylara değindi: "Bir karambol pozisyonundan geriye düştük. Ama ne olursa olsun ben maçı kazanacağımızı biliyordum, buna inanmıştık. Takım arkadaşlarımızla çok iyi anlaşıyorduk. Gol yedikten sonra maçı bırakmadık. Sahada inanılmaz bir mücadele verdik. Disiplinden kopmamız bize galibiyeti getirdi."

Tuncay Norveç'in golcü oyuncusu Carew hakkında ise şunları söyledi: "Türkiye'den tanıyoruz. Türkiye'ye gelmeden önce de tanıyorduk. Takım oyunu oynayan bir futbolcu. Bize karşı ne kadar iyi olur bilemiyorum ama çok fazla iyi olmasını istemeyiz açıkcası."

"Türkiye o pankarttan sonra bizden galibiyet bekliyordu"

Tuncay daha sonra Yunanistan maçında açılan pankartla ilgili şunları söyledi: "Türkiye'de açılan o pankarttan sonra bizden galibiyet bekliyordu. Bu coşkuyu hem onlara hem kendimize yaşattığımız için sevinçliyiz."

Daha sonra sözü olan Sabri: "Maçtan sonra inanılmaz bir telefon trafiği vardı. Herkes tebrik ediyordu. Tuncay'ın dediği gibi asılan pankart, İstiklal Marşımız'a yapılan saygısızlık herkesi etkilemişti. Maçtan sonra herkes bu konuyu konuşuyordu."

"Maçtan önce favori olmak istemiyoruz"

Bir gazetecinin "Yunanistan maçının kazanmanızla Norveç maçında favori oldunuz mu" sorusuna Tuncay şu yanıtı verdi: "Yunanistan maçında sonra favori olarak gösterilebiliriz fakat bence maçtan önce bir takımı favori göstermek yanlış olur. Maçtan önce favori olmak istemiyoruz. O gün sahada kim daha iyi mücadele ederse favori odur." Tuncay seyircisiz oynayacağımız Norveç maçı ile ilgili ise şu ifadeleri kullandı: "Biz hem seyircili ve hem seyircisiz oynamaya alıştık. Onlar nasıl bakıyor bilemiyorum ama Tugay ağabey ile konuştuğumuzda onun takım arkadaşı Pedersen kendisine taraftarın olmamasının kendileri için avantaj olduğunu söylemiş."

Daha sonra sözü alan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim söze şu şekilde başladı: "Bizim takımımız öyle bir duruma gelmiştir ki oynayan ve oynamayan da aynı duyguları paylaşmaktadır. Emre büyük ihtimalle Norveç maçında sahada olur. Benim yanımda mı çimde mi olur bilmiyorum"

"Norveç maça daha fazla asılacak"

Terim Norveç maçıyla ilgili ise şunları söyledi: "Diziliş ve numaraların çok fazla önemli olmadığını her zaman söylüyorum. Norveç, savaşan-tempolu bir takım. Şu an bulundukları konum itibari ile daha fazla asılacaklar bu maça. Çok daha zor geçecek Yunanistan maçından. Kadroda ve taktikte ufak tefek değişikliklerimiz olacak. Bakış açımız oyun anlayışımız olursa bence çok daha mantıklı olacaktır."

"Ben ayak seslerini duyuyorum"

Fatih Terim toplantıda basına sitem ederek sözlerine şöyle devam etti: "Ben 3 maç sonrası aslında çok rahattım. Rahat olmayan aslında sizdiniz. Diğer maçlardan sonra oyuncularıma da aynısını söyledim; "Mükemmel oynadınız" fakat siz futbolu beğenmediniz. Bu maç öncesi kamuoyuna verdiğimiz mesajlarımıza rağmen siz Avrupa Şampiyonu - Sakatar ordusuna karşı şeklinde bu maçı gösterdiniz. Önce finalleri sonra en yükseğe tırmanmamız konusunda birlikte hedefler almıştık. Bence geliyor. Bu takım gelişerek devam edecektir. Birkaç gün önce yaptığım basın toplantısında yine aynı şeyi dedim, herkes otursun gurur duyacak bir takım izleyeceksiniz şeklinde. Ben ayak seslerini duyuyorum, sonuç ne olursa olsun Çarşamba günü de bunu çocuklar gösteriyor."

"Dostluğumuzun samimi olduğunu düşünüyorum"

Terim Yunanistan maçı ve öncesi olumlu olan konulara değinerek şu ifadeleri kullandı: "Yunanistan'dan tarihten gelen dostluğumuzun ben samimi olduğunu düşünüyorum. Fikirlerim de çok samimiydi. Oyun içerisinde arkadaşlarım da sadece ve sadece oyuna konsantre oldular. Bir tek Gökhan'ın sarı kart pozisyonu vardı orada da yazık oldu futbolcuma. Yunan dostluğu çok önemli. Rehhagel ve diğerlerinin elini sıktım. Bizi güzel karşıladılar. Olaylar münferitti. Ben kendi seyircilerimiz ve halkımızdan şimdiden bizle oynayacakları maç için mükemmel bir dostluk ve misafirperverlikte bulunmaları konusunda çağrıda bulunuyorum. Biz golü 4. dakikada faulden yedik, 86. dakikaya kadar yaptığımız faul sayısı 6. Biz tamamen oyuna bakmışız, sahada ellerimiz dahil kalkmamış. Bugün Nişantaşı'nda yürüse insan 5 dakikada bir birbirine çarpar faul olur."

Bir gazetecinin "Bu gruptan kaç puanla çıkarız" sorusuna ise Terim şu yanıtı verdi: "Benim matematiğim oldum olası zayıftır. Bu grup birbirini kırmaya oldukça müsait. İşte Norveç-Bosna Hersek maçı. Kaybetmeye niyetimiz yok, herhangi bir tahminim yok."

"Bize verilen ceza yetmemiş galiba"

Norveç Teknik Direktörü Hareide'nin "Tribündeki bu kartonlara ne gerek var" şeklindeki açıklamasını hatırlatan bir gazeteciye Terim şu yanıtı verdi: "Sevgili meslekdaşım cansızlarından bu kadar rahatsız oluyorsa canlıları olsa demek ki neler olacak. Tavsiye etmiyorum kimseye. Bize verilen ceza yetmemiş galiba Norveç için. Onların bağırmayacağını bilmek oldukça zor. Pankartlarla uğraşacağımıza bence başka işlere bakalım."

Bir gazetecinin "Gökhan Ünal sakatlandı. Forvetimiz eksik görünüyor ama siz bir forvet çağırmadınız" şeklindeki sorusuna Terim şu yanıtı verdi: "Evet forvet oyuncusu çağırmadım. Çünkü takımımızn kuruluşunda yapısında ileriyi düşünerek uzun vaadeli düşüneceğimizden dolayıydı. Bazı arkadaşlarımızın birkaç mevkii de birden oynayabileceğini düşünüyorduk. Tuncay, Hakan, Mehmet Yıldız en kötü sıkışırsak uzun boylu arkadaşlarımızdan bir tanesi oyun içinde o görevi yapabilir. Sonuç olarak değişik mevkilerde oynayabilecek oyuncu sayımız fazla."

Terim kadroya çağırdığı Ferhat ile ilgili ise şunları söyledi: "Ferhat bugün baktığımızda Galatasaray takımında oynuyor. Geçen sene ara ara oynadı. U-19, Ümit Milli futbolcumuz şu an. Bizim bir sıkıntımız olduğu zaman ilk bakacağımız yer kendi altyapım olmalı. Her takımın kendi oyuncularıyla olan ilişkisi kendisinin sorumluluğundadır. Yasin son Ümit Milli oyuncularımızdan. Rıza ile de konuştum. 'İyi durumda hocam' dedi. Bu iki ismi alma sebebim daha önce Ümit Milli Takım'da oynamalarından dolayıdır."

Terim'e siyaset sorusu!

Hasan Cemal'in "Sizce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olmalı mı?" şeklindeki sorusuna Terim şu yanıtı verdi: "Futbola siyasetin karışmasından yana değilim. Bugün kanunlarımız Tayyip Bey'in köşke çıkmasını engellemiyor gördüğüm kadarıyla. Bu kanun tartışılıyor mecliste. Kendi ister mi istemez mi, bu tamamen onun tasarrufunda. Herkesin mutlu olmasında yarar var. Cumhurbaşkanı seçimleri önemli Türkiye için. Herkes mutlu olmalı, çıkan da, halk da..."

"Oyuncularımı uyarıyorum"

Bir gazetecini "Kamuoyu ve herkes Yunanistan maçını düşünüyor bu bizi nasıl etkileyecek?" sorusuna Terim şöyle dedi: "Halkımız bu işin keyfini sürmeli. Bu önemli bir galibiyettir. Kazandığımızdan keyif almalıyız. Kendi oyuncularıma birinci madde olarak bunu koydum "Oynadığınızdan keyif alın", nitekim Tuncay'ın ilk açıklamalarında her lafında bu var. Ancak Norveç önemli bir takım, ciddi bir rakip. Norveç 4-5-1'i diye bir sistem var. Bu sistemi yıllardır çok iyi uyguluyorlar. Norveç'in Bosna Hersek'e mağlup olması futbolda olabilen bir olaydır, ama bu Norveç'in kötü bir takım olduğunu göstermez. Aynı şekilde Yunanistan'ı yenmemiz bizi rehavete götürmeyecek diye düşünüyorum. Oyuncularımı uyarıyorum. Onların konuşmalarından mutlu oldum. Yavaş yavaş konsantre olmaya başlamışlar."

"Seyirci baskısı futbolcuyu her zaman etkilemektedir"

Fatih Terim seyircili maçlara döndüğümüzde takımın nasıl bir psikolojide olacağını şu şekilde anlattı: "Hiçbir kaybetme korkusu taşımadan sadece ve sadece bu konuda en yüksek psikolojiyi nasıl verebilirizi düşünerek bazı şeyler uyguladık. Destekleyen seyirci bir süre sonra baskı şekline dönerse oyuncularım bir süre sonra bundan rahatsız olabilirler. Bunu Moldova maçında da söyledim. Belki seyirci olsaydı o maçı o kadar farklı kazanamayabilirdik. Bu gerçekle yüzleşmeliyiz. Seyirci baskısı futbolcuyu her zaman etkilemektedir. İnşallah dönüşte seyircimiz bizi o profilde karşılayacaktır. Baskı altında tutan değil destekleyen seyirciye ihtiyacımız var. Bugün İngiltere'de bir 'oouv' sesi belki de o kadar bağıran insandan daha iyi etkilemektedir futbolcuları..."

"Nikopolidis 100 tane iyi maç oynadıysa, bir tane kötü oynayabilir"

Galatasaray muhabiri Bahri Havadır'ın "Nikopolidis iyi kaleci dediniz ama nasıl bir kaleci olduğunu gördük" şeklindeki söylemine Terim şu yanıtı verdi: "11'i yine söylemeyeceğim. Yine 10 kişiyiz. Bizde 11 kalktı. İyi futbolcular, iyi kaleciler, büyük oyuncular ve büyük hocalar da zaman zaman hata yapabilir. Nikopolidis 100 tane iyi maç oynadıysa, bir tane kötü oynayabilir. Attığımız goller için bu söyleniyorsa demek ki anlatmak istediklerimi anlatamamışım. Kaçırdıklarımıza sayabilirsiniz o zaman o atılan golleri. Futbol enstantene bir oyun. Biz de çok hatalı goller yedik. Önemli olan o topun çizgiyi geçmesi. Bir takımda iki eksik olabilir ama bir defansta iki eksik kötüdür. Rüştü ve Volkan ne söylerlerse haklıdır. 1 gol yemişler sadece... Bazı oyuncuları farklı yerlerde oynatabilirim..."

hüseyin1975
26.03.2007, 15:15
Terim gercekden bu isi biliyor. Basini iyi kontrol ediyor. Acik vermiyor. Istedigi gibi cevaplar veriyor ve kimsenin isine karismasina izin vermiyor. Türk antrönerleri arasinda bence en profesyoneli

UğuR
26.03.2007, 15:22
Alacağız bu maçı Norveç Bosna Hersek maçını da seyrettim heriflerde hiçbir şey yok.Ruhsuzca oynadılar.Terim in motivesiyle alırız bu maçı İnşallah.

Aydın67
26.03.2007, 15:40
bence zor mac adamların son şansı biz galip geleceğiz dite saldırırsak sonumuz yunanlılar gibi olur bekleyip onların üzerimize gelmesini bekleyip kontrataklan işi bitirmeliyiz bence kadro volkan servet emre veya yasin volkan aurello tümer tuncay emre gökdeniz sabri hamit

antagonist
26.03.2007, 15:46
Öncelikli rakibimiz rehavet,sonra Norveç...

Allah utandırmasın...

macka61
26.03.2007, 16:08
işimiz zor norveç her zaman bize kök söktürmüştür bu maçı kazanırsak gruptan çıkarız

TSelif
26.03.2007, 16:09
Öncelikli rakibimiz rehavet,sonra Norveç...

Allah utandırmasın...

Amin ....
Sıra Norveç'te ALLAH ın izni ile :):):tr:

Fatih Efe
26.03.2007, 16:16
norveç yunanistana göre daha fazla takım oyunu oynayan bir takım.bosna karşısındaki durumu bence kriter değil ancak o da bizim için bir avantaj şimdilik.yorumcuların da fikri bu yönden izlediğim kadarıyla.terim için muhteşem bir kadro ile sahaya çıkmasını elbette beklemiyorum.elindekinin en iyisini en iyi şekilde norveçe sunmasını bekliyorum.inancımız tam.guruptan 1.olarak çıkmak artık bize farz oldu.öyle de olması gerekir

atabaş
26.03.2007, 16:16
almamız gereken bir maç alacağız ve yolumza devam edeceğiz

Remzi
26.03.2007, 16:21
Riiseye dikkat Volkan diyorum sen iyi olursan takımımızın İyi olacağından şüphem yok...
Bir de Gökdenizi daha erken oyuna alması lazım bu maç yunan maçına benzemez

Kemhacıoğlu
26.03.2007, 16:34
Riisenin uzaktan çok tehlikeli şutları var eğer volkan fenerdeki gibi izlerse o şutları durum kötü valla...

Mert67
26.03.2007, 16:36
inşallah alırız bu maçı da.

Kemhacıoğlu
26.03.2007, 16:40
zaten bu maçı da alırsak şampiyonaya gitmeyi en erken garantileyen takım oluruz büyük ihtimalle...

Terzioğlu
26.03.2007, 16:40
Riisenin uzaktan çok tehlikeli şutları var eğer volkan fenerdeki gibi izlerse o şutları durum kötü valla...

volkanin refleksleri aslinda iyi sadece topla oynarken tip tip hatalar yapiyor...veya iste yunanistan macindaki gibi kalenin dibinde hatalar yapiyor iste ama refleksleri iyidir...

Kemhacıoğlu
26.03.2007, 16:45
volkanin refleksleri aslinda iyi sadece topla oynarken tip tip hatalar yapiyor...veya iste yunanistan macindaki gibi kalenin dibinde hatalar yapiyor iste ama refleksleri iyidir...

volkan vücut çalıştığı için reflekslerinin azaldığı söyleniyor. hem ligde yediği golleri görünce bana pekde refleksleri varmış gibi gelmedi.

6Şafak Aydın1
26.03.2007, 16:47
------------Volkan

---Hamit---- Emre ----Servet---- Volkan

Gökdeniz------ Aurelio------ Tuncay----

---------------Tümer-----------------

Mehmet Yildiz -------------Hakan Sükür

------------------Carew----------------------

---Pedersem----------------------Haestad-----

---Storbeck---Andresen-------Stromstad-------

--Riise --Hangeland----Hagen--------Johnsen---

-----------------Myhre-----------------------

Kemhacıoğlu
26.03.2007, 16:50
------------Volkan

Gökdeniz ------ Aurelio------ Tuncay----

Mehmet Yildiz -------------Fatih Tekke

---Haestad----------------------Pedersen-----

---Stromstad---Andresen-------Storbeck-------

--Johnsen--Hangeland----Hagen--------Riise---

biri bu arkadaşa fatih tekkenin kadroda olmadığını ve riisenin sağda oynamadığını söylerse iyi olur...

Murat Aydın
26.03.2007, 17:03
çok zor bir maç olacaktır bu hafta yenien norveç takımı bizi yenmek için sahaya çıkacaktır millilerimiz pas yapıp oyununu kabul ettirebilirseki bunu yapacaklarına inanıyorum yine farklı bir galibiyet almaları kaçınılmaz olur en önemli maçlarından biri millilerimizin ve galibiyet adımızı avrupa şampiyonasına yazdırır

6Şafak Aydın1
26.03.2007, 17:05
biri bu arkadaşa fatih tekkenin kadroda olmadığını ve riisenin sağda oynamadığını söylerse iyi olur...

senin ilk 11in hangisi ?

Şentürk
26.03.2007, 18:11
Fatih Terim Muhtemelen(%99) böyle çıkar:
volkan
hamit,servet,emre,volkan
sabri,aurello,emre,tuncay
tümer,hakan

Ömer SEVİNÇ
26.03.2007, 18:15
------------Volkan

Gökdeniz------ Aurelio------ Tuncay----

Mehmet Yildiz -------------Hakan Sükür

---Pedersem----------------------Haestad-----

---Storbeck---Andresen-------Stromstad-------

--Riise --Hangeland----Hagen--------Johnsen---

Kardeş naptın Sabri'yi kesmişsin ya. Adam Yunan maçının en iyisi:)
Emre Belözoğlu da bu maçta oynar mutlaka. Gökdeniz-Sabri, Mehmet Yıldız-Emre Belözoğlu tamamdır:)

6Şafak Aydın1
26.03.2007, 19:00
Emre Belözoğlu da bu maçta oynar mutlaka. Gökdeniz-Sabri, Mehmet Yıldız-Emre Belözoğlu tamamdır:)

bence Gökdeniz macin en iyisiydi cünkü en güzel ve en yakisan golü atti.

Emre Belözoglu direk kirmizi kartlik oynar bu macta. Kaldiki tek forvet cikmam Norvece

sweetrose
26.03.2007, 20:33
Norveç bizi zorlayacaktır ama maçın sonunda gülen taraf biz olacağız..

Seyit Hoca
26.03.2007, 21:35
Gökdeniz ve Yattara atar
2 - 0 alırız
:)

pReN@_61
26.03.2007, 21:35
acaba bu maçta Fatih Tekke ilk 11de yer alacak mı?
bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı

Mustafa
26.03.2007, 21:41
acaba bu maçta Fatih Tekke ilk 11de yer alacak mı?
bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı

kadroda yok fatih sultan tekke

Erkin
26.03.2007, 22:11

Ben de ne olursa olsun oynatacağını düşünüyorum ama bu kadroyu bozup Emre'yi koyması da düşündürücü. Defansif olarak Aurelio var, ofansif olarak da Tümer son maçta bayağı iyiydi. Onu nereye yerleştireceğini merak ediyorum.

Kasım Hilal
26.03.2007, 23:19
Yunanistan maçını çok şaşalı bir şekilde aldık hem de üçüncü direk Volkan'a rağmen..
Şans denilen şey eğer var ise Yunanistan maçında yeteri kadar bizim yanımızdaydı.
Norveç karşısında o kadar şanslı gol bulamayacağız büyük ihtimal ile.
Temkinli olmalı ve fırsatları iyi değerlendirmeliyiz.
Gökdeniz bu maçta çok iyi iş yapar bence.
Hızı yeter.
Ama Fatih Terim yine Sabri'yi oynatacaktır.
Ayrıca artık şu Hakan kesilmeli bu takımdan yavaş yavaş.
Belki nu maç için elimizde fotvet kalmadığı için ıynatılabilir ama artık onsuzluğa alışmamız lazım.
Alah muhafaza Hakan futbolu bıraktığında Fatih Terim de teknik direktörlüğü bırakır mı acaba?
İnşalah alırız Norveç maçını..
Ama (haklı çıkmak için, önlem almak için) ben söylüyorum, Yunanistan ile oymadığımız gibi oynarsak canımız yanabilir!

BDiler61
26.03.2007, 23:44
11+70 milyon çıkacağız maça stadda olamasakta kalbimiz onlarla

Terzioğlu
26.03.2007, 23:53
havaya girmezsek ve norveci kücümsemezsek bu maci rahat aliriz öteki türlü isimiz cok zor

Erkin
27.03.2007, 00:15
Doğru Sabri'yi kesmeyecektir ama Gökdeniz'i Hakan'ın yanında forvet olarak oynatabilir..

Terzioğlu
27.03.2007, 00:21
Doğru Sabri'yi kesmeyecektir ama Gökdeniz'i Hakan'ın yanında forvet olarak oynatabilir..

bence emreyi sola alip tuncayi forvette oynatacaktir......gökdeniz yine sonradan girecek ne yazikki...yani kadro söyle olacak bence:

...................Volkan D....................
..................................................
............Emre..........Servet.............
..Hamit..............................Volkan..
....................Aurelio.....................
..Sabri.............................Emre B...
.................................................
....................Tümer.....................
............Hakan........Tuncay...........

yns61
27.03.2007, 00:59
kadro ne olursa olsun yeterki kazanalım

Erkin
27.03.2007, 01:24
bence emreyi sola alip tuncayi forvette oynatacaktir......gökdeniz yine sonradan girecek ne yazikki...yani kadro söyle olacak bence:

...................Volkan D....................
............Emre..........Servet.............
..Hamit..............................Volkan..
....................Aurelio.....................
..Sabri.............................Emre B...
....................Tümer.....................
............Hakan........Tuncay...........

Bu kadro da mantıklı haklısın. Tek soru işareti Emre'yi oynatıp oynatmayacağı aslında. Oynarsa Gökdeniz yok demektir.

Adem Erdoğan
27.03.2007, 02:02
Bozuk saat günde 1 defa doğruyu gösterir(gece hariç).Bu yüzden sabri kazmasından bu maçta ii performans beklemiyorum.Gökdeniz oynamalı bence çünkü norveç kazanmak için oynayacak ve gökdenizin ağzına layık boşluklar bırakacaktır.Geçen maçta olmadı Hakan bu maçta gol atacak ama yenermiyiz onu bilemem.

nesta61
27.03.2007, 04:57
Commerzbank Stadı'nda yarın karşılaşacağımız Norveç'in hocası Hareide, tribündeki Atatürk posterinden rahatsız oldu ve kaldırılmasını istedi.
27.03.2007

‘Motive oluyorlar’
Yunan taraftarların Atina'daki maç öncesinde Atatürk'e ağır hakaretler içeren pankartlar açmasından sonra şimdi de Norveç cephesinden Türk halkının tepkisini çekecek bir istek geldi. Vikingler'in hocası Hareide, Frankfurt'ta seyircisiz oynanan maçlarda tribünlerin üzerine serilen dev Atatürk posterinden rahatsız olduklarını belirtip, "Türk oyuncular Atatürk'ü görünce aşırı motive oluyor. O yüzden o posterin kaldırılmasını istiyoruz" ifadesini kullanıp, UEFA’ya başvurdu.

Terim’den sert yanıt
Tribünlerde yer alan taraftar resimlerinin de kaldırılması gerektiğini vurgulayan Hareide, "Tribünlerin tamamen boş olması gerek" dedi. Bu sözlerin sadece 'seyirci resimleri kaldırılsın' bölümünü değerlendiren Fatih Terim'in tepkisi sert oldu: Sevgili meslektaşım cansızlardan bu kadar rahatsız oluyorsa, canlılarla ne yapacaktı merak ediyorum. Verilen bu ceza galiba yetmedi. Pankartların Türkiye diye bağırmayacağını bilmemek bir teknik direktör için çok kötü bir şey.

Terzioğlu
27.03.2007, 10:13
Commerzbank Stadı'nda yarın karşılaşacağımız Norveç'in hocası Hareide, tribündeki Atatürk posterinden rahatsız oldu ve kaldırılmasını istedi.
27.03.2007

‘Motive oluyorlar’
Yunan taraftarların Atina'daki maç öncesinde Atatürk'e ağır hakaretler içeren pankartlar açmasından sonra şimdi de Norveç cephesinden Türk halkının tepkisini çekecek bir istek geldi. Vikingler'in hocası Hareide, Frankfurt'ta seyircisiz oynanan maçlarda tribünlerin üzerine serilen dev Atatürk posterinden rahatsız olduklarını belirtip, "Türk oyuncular Atatürk'ü görünce aşırı motive oluyor. O yüzden o posterin kaldırılmasını istiyoruz" ifadesini kullanıp, UEFA’ya başvurdu.

Terim’den sert yanıt
Tribünlerde yer alan taraftar resimlerinin de kaldırılması gerektiğini vurgulayan Hareide, "Tribünlerin tamamen boş olması gerek" dedi. Bu sözlerin sadece 'seyirci resimleri kaldırılsın' bölümünü değerlendiren Fatih Terim'in tepkisi sert oldu: Sevgili meslektaşım cansızlardan bu kadar rahatsız oluyorsa, canlılarla ne yapacaktı merak ediyorum. Verilen bu ceza galiba yetmedi. Pankartların Türkiye diye bağırmayacağını bilmemek bir teknik direktör için çok kötü bir şey.

terim cevabi tam oturtmus..:alkış:

frango
27.03.2007, 10:16
norveç maçınada kesinlikle hakanla başlayacaktır terim gökhan ünalın yerine tuncayı kaydırıp tuncayın yerindede cezası bitem emre belezoğlunu oynatacaktır defansdada emra aşık oynayacaktır bakıldığı zaman çokda kötü bi kadro olmaz bu kadro...

ilhan
27.03.2007, 10:45
27.03.2007

‘Motive oluyorlar’

Terim’den sert yanıt

Atatürk bu kadar büyük bir insandı işte.. Bu sözleri bile bizim takımımızı motive edicektir Norveç teknik direktörünün.. Ne kadar korkak bir insanmiş o ya:)

forza61ts
27.03.2007, 10:47
gökdeniz oynamasın bence o da sakatlanırsa .. artık kupaya el sallarız.. huso da tabii

Mert M.
27.03.2007, 11:18
yenmesine yeneriz de tek endişem
yunanistan galibiyetiyle yine havalara girdik
umarım sahada ayaklarımız yere sağlam basar
yoksa norveç yenemeyeceğimiz bir takım değil
pedersen de bizim maçta cezalıymış

hüseyin1975
27.03.2007, 11:30
gökdeniz oynamasın bence o da sakatlanırsa .. artık kupaya el sallarız.. huso da tabii

Milli Takim ve Milli Dava herseyin üstündedir. Milli Takimin oldugu yerde canim Trabzonsporum dahi geri durmasi lazim!

6Şafak Aydın1
27.03.2007, 12:01
bencede gökdeniz ilk 11de cikmayacaksa hic cikmasin .... Hüseyin de aynen ....

Zaten cikmayacak o ayri konu

Kupa maclarini göz önüne alarak. Gökdeniz ve Hüseyin de sakatlanirlarsa Trabzonsporumuzun isi daha da zorlasir.

Ve bu cagdisi bir fikirde degil milli dava ile ise alakasi yok, bazi kulüplerde banko milli oyuncularini önemli maclar öncesinde yollamamaktadirlar .

erdalkilicoglu
27.03.2007, 12:02
bu macida tahminim 5-0 alacagiz yunan macindada 5-0 demisdim evet cok dogru bir tahmin yaptim 5 gol atildi ama 5-0 degildi, gene 5-0 diyorum super futbolcularimiz var dunya sampiyonu olacagiz hemde eze eze.
:D :D :D

AKSOY_61
27.03.2007, 12:13
bu macida tahminim 5-0 alacagiz yunan macindada 5-0 demisdim evet cok dogru bir tahmin yaptim 5 gol atildi ama 5-0 degildi, gene 5-0 diyorum super futbolcularimiz var dunya sampiyonu olacagiz hemde eze eze.
:D :D :D

hadi bakalım inşallah:o :o

6Şafak Aydın1
27.03.2007, 12:14
27.03.2007

‘Motive oluyorlar’

Terim’den sert yanıt

bayagi korkmus Norvecli eger dogruysa

poetricus
27.03.2007, 12:14
Yunan maçında da 5-0 demiştim. Evet çok doğru bir tahmin yaptım. 5 gol atıldı. Ama 5-0 deildi, gene 5-0 diyorum.

Ya yine 5 gol atılır da goller rakip kaleye gitmezse ne olacak?
Şaka bir yana 1 olsun bizim olsun; mantalitenin ışığı Milli Takım'dan uzak olsun!

AKSOY_61
27.03.2007, 12:27
rakipten korkmuyorum volkandan korktuğum kadar....:D :D :D

ilhan
27.03.2007, 12:40
rakipten korkmuyorum volkandan korktuğum kadar....:D :D :D

:alkış::alkış::D:D:D:D +1967

atabaş
27.03.2007, 12:43
valla bizler desteklemeye devam edersek ve takimda inanirsa, inaniyorum ki biz bu macıda aliriz, ve insallah'ta alacağız

ilhan
27.03.2007, 12:47
Gökdeniz'in bu maçta oynaması şart. Tuncay , Gökdeniz , Sabri driplingleriyle yerle bir ederler Norveç savunmasını.

hüseyin1975
27.03.2007, 13:02
bencede gökdeniz ilk 11de cikmayacaksa hic cikmasin .... Hüseyin de aynen ....

Zaten cikmayacak o ayri konu

Kupa maclarini göz önüne alarak. Gökdeniz ve Hüseyin de sakatlanirlarsa Trabzonsporumuzun isi daha da zorlasir.

Ve bu cagdisi bir fikirde degil milli dava ile ise alakasi yok, bazi kulüplerde banko milli oyuncularini önemli maclar öncesinde yollamamaktadirlar .

Milli dava diyerek "abartmis" olabilirim ama benim icin Milli Takim ilk sirada gelir. Orada Ay-Yildiz temsil ediliyor. Yenildigimizde Millet türkleri yendik diye kasiliyor. Bu bana koyar!

Oyuncularini Milli Takima göndermeyen Takimlarda ayip ediyor ve bu senin dedigin genelde baska ülkelerde oluyor. Türkiyede Milli mac daima önemlidir!

Var sen bana cagdisi de kardesim.....

Ben önce Müslümanim, Türküm, Trabzonluyum. O kadar!

hüseyin1975
27.03.2007, 13:04
Birde Atatürkün Posterinden rahatsiz olan ve bunu kaldirmayi cürret eden bir zihniyete karsi ben oyuncularimizin varini yohunu ortaya koymasini beklerim. Sakatlanma pahasinada olsa.

Bircok seyden vazgecebiliriz ama GURURUMUZDAN ASLA!!!!

Ba®ış
27.03.2007, 13:07
Türk milii takımının başarıları kulüp başarılarının üstündedir

Kalkinmali
27.03.2007, 13:25
Fatih Tekke oynar mi acaba?..

Ba®ış
27.03.2007, 13:26
Fatih Tekke oynar mi acaba?..
fatih tekke kadro da yok Yunanistan maçı öncesinde çıkartıldı

Kalkinmali
27.03.2007, 13:31
fatih tekke kadro da yok Yunanistan maçı öncesinde çıkartıldı

haa dogruya.. :( dedim belki bir degisiklik olabilir mi.

saol baris kardes :)

Ba®ış
27.03.2007, 13:32
haa dogruya.. :( dedim belki bir degisiklik olabilir mi.

saol baris kardes :)
önemli değil;)

Erbay
27.03.2007, 14:24
Norveç'in durumu çok kötü.%100 kazanmaları gerekiyor.Yoksa zor giderler Euro 2008'e.Aynı futbolu oynarsak yine yeneriz.Defanslarında açık vereceklerdir.Forvette Tuncay oynarsa çok etkili olur.

6Şafak Aydın1
27.03.2007, 14:35
Hüseyin75 ?????

hüseyin1975
27.03.2007, 14:41
Hüseyin75 ?????

Neyi anlamadin?

Isin özü: Benim icin Milli Takim dünyadaki her kulüb takimindan önemlidir.
Ve ben o formayi giyen herkesden 100% hirs ve performans bekliyorum (sakatlik pahasinada).

selcuk
27.03.2007, 14:44
bence böyle oyniyalim

yedek kaleci kimse o oynasin
hamit....servet....volkan
....aurelio...hüseyin
sabri...tümer....emre
..gökdeniz..tuncay

emre asikla oyniyacagima cift önliberoyla oynarim tabiki hüseyini asiri defansiv oynatirim
hakanla oyniyip tek forvret oynama yerinede gökkiye tuncayi forvet olarak oynatirim ve ortasahayada defansada cok yardimlari dokunur ve asiri fazlalikta pres yapabilirler

pReN@_61
27.03.2007, 14:45
bekle bizi norveÇ...dağtımaya Geliyoruz!

6Şafak Aydın1
27.03.2007, 14:55
Herkes icin öyle ama bu sezon kupa tek sansimiz ve Norvec macida Yunanistan maci gibi mücadeleci gecer cünkü Norvec kazanmazsa grupta dezavantajli duruma düser.

erdalkilicoglu
27.03.2007, 14:58
usdaklar fazla uzulmeyin 5-0 diyorum benim tahminlerim cikar yunan macindada 5-0 demistim ve 5 gol atilmisdi kim oynarsa oynasin turk futbolcularindan daha iyisi yok yeterki karsiki takima acimasinlar acirlarsa bileme ama acimadan isi bitireceklerine inaniyorum 5-0:bayrak:

hüseyin1975
27.03.2007, 14:58
Herkes icin öyle ama bu sezon kupa tek sansimiz ve Norvec macida Yunanistan maci gibi mücadeleci gecer cünkü Norvec kazanmazsa grupta dezavantajli duruma düser.

Bu sene Trabzon taraftari olarak cok cile cekdik ve korkarim cekmeye devam edecegiz. Elbette endiselerini anliyorum. Stepde sakatlanmis. Erdinc cezali. Risp sakat. Musa sakat. Jeff sakat.
Daha fazla sakatlik olmasin ama ne yapalim, söz konusu Milli Takim olursa akan sular durur. Bak Ibrahin Üzülmezde sakatlandi. Besiktaslilar cok üzülmüslerdir ama elde ettigimiz zafer bu üzüntüyü eminim bastirmisdir :)

Terzioğlu
27.03.2007, 15:04
bence böyle oyniyalim

yedek kaleci kimse o oynasin
hamit....servet....volkan
....aurelio...hüseyin
sabri...tümer....emre
..gökdeniz..tuncay

emre asikla oyniyacagima cift önliberoyla oynarim tabiki hüseyini asiri defansiv oynatirim
hakanla oyniyip tek forvret oynama yerinede gökkiye tuncayi forvet olarak oynatirim ve ortasahayada defansada cok yardimlari dokunur ve asiri fazlalikta pres yapabilirler

emre asik niye oynayamiyacakmis ki?

selcuk
27.03.2007, 15:28
ben ona hic güvenmiyorum ve bu isi beceremiyecegini düsünüyorum

Hüseyin Çümen
27.03.2007, 16:59
emre belözoğlu nun bu maça cezasının bitmesi harika oldu takımda bi rehavet bekliyorum ama emre milli takımdan bayadır ayrı kaldı ve hırslıdır takımını yanlız bıraktı ve ingilterede haksızlığa uğradı birçok kez şimdi bunların hırsını rakipten değilde futbol oynayarak çıkartırsa vay norveçin haline emre tek başına maç kazanacak adam

Rutubet
27.03.2007, 17:05
Rakip takımdaki adamları iyi etüt ettiniz mi Soljkaer oynuyor mu ? Carew'in durumu ne defansların 1.90 lık adamlar var.Gökdeniiiiz duyuyorsun değil mi ? :)

Sacit
27.03.2007, 17:08
norveçliler maç öncesi ortamı germeye başlamışlar bile ama bu takımı etkilemez bana göre,yaptıkları utanç verici,bi posterden bu kadar etkilenıyosalar maça cıkmasınlar o zaman.

zanoylu
27.03.2007, 17:26
....................Volkan.......................
..Hamit..........Servet...........Volkan....
..........Aurelio............Tugay............
................Emre...Tümer..................
....Sabri..........................Gökdeniz...
..................Tuncay.......................

Çift ön liberolu,ortayı kalabalık tutup ayağa pas oranı yüksek ve top saklıyabilen artı pres yapabilen göbek adamları,ayrıca dirinplink gücü yüksek iki kanat..

demir
27.03.2007, 17:26
arkadaslar o öyle buyuk adamki posteri bile adamların ayaklarını tıtretiyor UEFA ya basvuru yapıyorlar. :) eeyyy gidi eyyy bılmıyorsunuzkı bızım her miili mucadelemızın basında O Buyuk Komutan Yuce Ulu Önder Mustafa Kemal Ataturk vardır kaldırtsanız ne olacak...! ama suda var nurvec cok ıyı bır takım aynı hataları norvec yapmaya bılır cokta ucmayalım yenecegımıze ınanalım yeter ...!

demir
27.03.2007, 17:28

Çift ön liberolu,ortayı kalabalık tutup ayağa pas oranı yüksek ve top saklıyabilen artı pres yapabilen göbek adamları,ayrıca dirinplink gücü yüksek iki kanat..

ayrıca canım kardesım tuncay tek forvet oynayamaz bugune kadar denemsı cok oldu ama basırılı olamadı takımda bıoraz degısıklık lutfen :):)

zanoylu
27.03.2007, 18:13
Doğru haklısın ama bu takımda gol ayağı o kadar fazlaki onun yani tuncayın gol yollarında ki başarısızlığını örterler.Amaç bu maçta onun ciğerinden faydalanmak o landa yapacağı pres rakinin oyununu boza bilir mutlak galibiyet alması geren rakibin oyunkuramaması demek o bağlamda ...:)

6Şafak Aydın1
27.03.2007, 18:16

birde Tuncayi kesip Hüseyini koydunmu tamamdir . Norvecmi favorimi bizmi tek forvet ile cikacak neden varmi

champions
27.03.2007, 18:20
---------------Volkan-----------------
--Hamit----Bekir----Servet----Volkan--
-------------Aurelio---Emre-----------
--Gökdeniz-----Tümer--------Tuncay--
----------------Halil-------------------

Terzioğlu
27.03.2007, 18:35
---------------Volkan-----------------
--Hamit----Bekir----Servet----Volkan--
-------------Aurelio---Emre-----------
--Gökdeniz-----Tümer--------Tuncay--
----------------Halil-------------------

halil kadroda yok ne yazikki......

6Şafak Aydın1
27.03.2007, 18:36
halil kadroda yok ne yazikki......

cagiririz sorun degil :p

Terzioğlu
27.03.2007, 18:40
evet olabilir :)

Vkgz
27.03.2007, 18:41
sabri gibi eleman nasıl milli takımda oynuyor anlamak zor gökdeniz varken gökdenizden ne fazlası var

Terzioğlu
27.03.2007, 18:42
sabri gibi eleman nasıl milli takımda oynuyor anlamak zor gökdeniz varken gökdenizden ne fazlası var

gökdenizden tabiiki fazlasi var , adam galatasarayda oynuyor ne demek yani

GolaMTuRi
27.03.2007, 18:43
volkan
hamit-emre asik-servet-volkan
aurelio
sabri-tumer-tuncay-gokdeniz
hakan

buyuk bir olasilikla bu kadroyla cikariz..ama gokdenizi kesip yerine emreyide oynatabilir..
bu milli takimin 11inde 2 tane cok gereksiz adam var,kaleci volkan ve son kullanma tarihi gecmis olan hakan..
bu arada norvec teknik direktorude bayagi tirsmis anlasilan, korkunun ecele faydasi yok...umarim bu macida alip rahatlariz..

6Şafak Aydın1
27.03.2007, 18:45
macaristani katarsak 8 önemli macin 3 sü bu .. oynamasada olur erciyese saklar enerjisini

GolaMTuRi

gokdeniz sabriden daha iyi ama adama haksizlik yapmayin, sirf gese formasi giyiyor diye futboluna camur atmayin..

Vkgz
gökdenizden tabiiki fazlasi var , adam galatasarayda oynuyor ne demek yani

:) haklısın malesef

Emre B.
27.03.2007, 19:04
Milli takıma GS'li Ferhatı çağırmış.Adam Gökdeniz'den çalım yemekten başka ne yaptı?

Vkgz
27.03.2007, 19:09
gokdeniz sabriden daha iyi ama adama haksizlik yapmayin, sirf gese formasi giyiyor diye futboluna camur atmayin..

orta yapmasını bile bilmiyor be hocam...

Terzioğlu
27.03.2007, 19:27
Milli takıma GS'li Ferhatı çağırmış.Adam Gökdeniz'den çalım yemekten başka ne yaptı?

fatih terim bence kötü bir hoca degil ama iste bu hareketleri beni sinir ediyor...takti kafaya gs li oyunculari...

Enes Berfin
27.03.2007, 19:35
Ferhat iyi ve hirsli bir oyuncu, ama malesef gerets ona hemen hemen hic forma sansi vermiyor, milli takimada yararli olacagindan eminim.

Mayls
27.03.2007, 19:45
Benim gönlümde olan takim:

VolkanDemirel
HamitAltintop ServetCetin EmreAsik VolkanYaman
TugayKerimoglu
MehmetTopuz EmreBelözoglu
TümerMetin
FatihTekke GökhanÜnal

jefferson61sefa
27.03.2007, 19:51
Ya emre aşık topçu mu be kadromun yanından geçmez

Terzioğlu
27.03.2007, 20:35
emre asik topcu degil ama onu mecbur oynatacaksin baska kim kaldi o mevkiide...bizim fatih terim erdinci ne pahasina olursa olsun cagirmiyor iste...

yns61
27.03.2007, 20:57
iddialıyız kazanırız..

sbay
27.03.2007, 21:36
ilk11

.............volkan

hamit...emre...servet...volkan

sabri....aurello....emre...tuncay

..............tümer

..............şükür

kadro büyük olsaılıkla bu....akşam haberlerinde lig tv de ömer güvenç bu kadronun çıkacağını söyledi....

pReN@_61
27.03.2007, 22:32
cezalı son maçımız.bunu da kayıpsız atlatırız inşallah...

HALİT KARAKAŞ
27.03.2007, 22:49
Yunanistan maçının rehaveti olmazsa maçı alırız..inşallah,,,,,

Hüseyin Çümen
27.03.2007, 23:10
syircili oynasak çok ii olacaktı ama artık dualarla oynayacaklar başaracaklar Allah yardımcıları olsun

ilhan
27.03.2007, 23:10
Carew: "Norveç maçı 2-1 kazanacak"

Norveç Milli Takımı, Türkiye maçı hazırlıklarını maçın oynanacağı Commezbank Arena Stadı'nda yaptığı antrenman ile tamamladı. Beşiktaş'ın eski golcüsü ve Norveç'in en önemli gol silahı olan Carew yaptığı tahminde, Norveç'in maçı 2-1 kazanacağını belirtti.
Norveç Milli Takımı Teknik Direktörü Age Hareid, Türkiye'nin çok güçlü bir takım olduğunu belirterek, ''Türkiye çok kaliteli oyunculara sahip, ancak Türkiye güçlü diye bırakıp gidecek değiliz'' dedi.

Hareide, maçın oynanacağı Commerzbank Arena Stadı'nda milli futbolcu John Carew ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Çok sayıda yerli ve yabancı gazetecinin izlediği basın toplantısında konuşan Hareide, Bosna-Hersek mağlubiyetinden sonra grupta zor bir konuma geldiklerini kaydetti.

Türkiye maçının gruptaki en zorlu maçlardan birisi olacağını ifade eden Hareide, ''Türkiye çok kaliteli oyunculara sahip. Kalecilerinden forvetine kadar çok iyi oyuncuları var. Hakan Şükür gibi Avrupa'nın en iyi golcüsüne sahip. Tuncay'da çok yetenekli ve Avrupanın sayılı futbolcularından birisi. Fakat biz de güçlüyüz, Türkiye güçlü diye bırakıp gitmeyeceğiz. Sonuna kadar savaşacağız. Bosna maçında pozisyonlar bulduk, ama atamadık. Bu Norveç için de bir şans. Buradan grubun liderinden alacağımız puanlar bizim için moral olacak'' diye konuştu.

Age Hareide, Türkiye'ye yenildikleri takdirde Türkiye'nin yardımına ihtiyaçları olacağını vurgulayarak, ''O zaman Türkiye'nin Yunanistan'ı yenmesini isteyeceğiz. O zaman Türkiye ile iyi bir dost da olabiliriz'' dedi.

Bir basın mensubunun Atatürk pankartının statta açılmasının kendileri için sorun olup olmayacağı yönündeki soruya Hareide, şöyle cevap verdi:
''Tarafsız bir sahada oynuyoruz. Pankart bizim için önemli değil. Sahanın neresine isterseniz oraya istediğinizi koyabilirsiniz. Türkiye ile seyircisiz sahada oynamamız bizim için avantaj olarak görünüyor, ama Türkiye'nin burada oynadığı maçları izledim. Bu durumu avantaja çeviriyorlar.''

Türkiye'den korkmadığının altını çizen Hareide, futbolun içinde korkuya yer olmadığını, daha önce Türkiye'den çok daha güçlü takımlara karşı oynadıklarını ifade ederek, ''Korkmam için bilmediğim uzaydan bir takımın gelmesi gerekiyor. Biz daha güçlü ekiplere karşı mücadele ettik'' açıklamasında bulundu.

''Yarın kaybetsek bile değişen bir şey olmayacak ondan sonraki maçlarımıza bakacağız'' diyen tecrübeli teknik adam, Carew ile Myhre'nin Türk insanı ve furbolu hakkında çok olumlu şeyler söylediklerini belirtti.

Türk Milli Takımı'nın en tehlikeli yanının çok önemli hücum oyuncuları olduğuna işaret eden Hareide, ''Türk oyuncularına boş alan bırakırsanız zor durumda kalırsınız, ama Türkler ileri çıktıklarında arkada çok boş alan bırakıyorlar. Bu boş alanlardan yararlanmalıyız'' şeklinde konuştu.

JOHN CAREW: "SERVET'E KARŞI OYNAMAK ZOR"
Norveç Milli Takımı'nın en büyük gol silahı eski Beşiktaşlı John Carew ise Türkiye'nin en büyük takımının Beşiktaş olduğunu belirterek, ''Bir gün Türkiye'ye dönersem bu Beşiktaş olacaktır'' dedi.

Carew, Türkiye'den bazı oyuncuları tanıdığını ifade ederek, ''Tümer en iyi bildiğim oyuncu, ayrıca Servet'e karşı oynamak oldukça zor. Bunların yanı sıra Türkiye çok iyi, kaliteli oyunculara sahip. Türkiye, Yunanistan zaferinden sonra zafer sarhoşu da olabilir ve kendilerine çok güvenebilirler. Biz kendi gücümüzü kullanarak Türkiye'nin bu zaafından yararlanmak isteyeceğiz'' diye konuştu.
Carew, yarınki maçı 2-1 Norveç'in kazanacağını da iddia etti.

Öte yandan, Norveç Milli takımı bugün saat TSİ 14.00'da Commerzbank Arena Stadı'nda tek idman yaparak Türkiye maçı hazırlıklarını tamamladı. Yapılan çift kale maçta Norveç teknik direktörü Hareide, takımı 4-5-1 sisteminde sahaya çıkarırken, Carew'i ileride tek forvet oynattı.

Norveç'in kalesinde ise Beşiktaş'ın eski kalecisi Myhre görev yapacak. Türkiye-Norveç maçını İtalyan Stefano Farina, Alessandro ve Paolo Calcagno hakem üçlüsü yönetecek.

Norveç'in sahaya Myhre, Storbaek, Hagen, Hangelant, Riise, Stromstat, Antresen, Haestad, Brenne, Helstad ve Carew ilk 11'iyle sahaya çıkması bekleniyor.

Seyircisiz oynanacak Norveç maçında (A) Milli Takımı yalnız kalmayacak. Commerzbank Arena Stadı'nın boş tribünlerine Futbol Federasyonu tarafından çeşitli pankartlar ve bayraklar asılacak. Bugün ve yarın asılacak pankartlarla futbolcuların maça motive edileceği belirtilirken, bugün asılan afişlerde ''Seni yalnız bırakırmıyız sandın'' ve ''70 milyon zaten sığmazdık'' yazan afişler dikkat çekti. Karşılaşmaya yerli ve yabancı 200 gazetecinin akredite olduğu, yabancı basın mensuplarının Alman ağırlıklı olduğu ve bir Alman televizyonunun maçı naklen yayınlayacağı bildirildi.

Murat Hızal
27.03.2007, 23:12
Emre Aşık şov yapar bu maçda:)

Not:Geçen maçtan öncede aynı şeyi söylemiştim,uğur yapıyorum bozmayın:)

KUTADGU
27.03.2007, 23:18
inşallah kazanır
avantajlı skorla evimize döner...

sonrada kim ikinci olacak diye arkamızdan bakarız..

lakin rehavet
Aman dikkat

steelturkTS
27.03.2007, 23:22
valla hazırlık maçı yaptı milli takım gürcistanla kötü oynadı diye kendi öz basınımız yerin dibine soktu çıkardı şimdi de galip geldi milli takımımız. şimdide galibetetin suyunu çıkarıyolar.ya arkadaş bi karar verin yaw. norveç i kolay geçer milli takım ama üç skorlu bi maç tabii şans faktörü de var eğer allah korusun mağlup olursa milli takımımız.basın nasıl bir tavır takınacak merak konusu.

Şuayip Aydın
27.03.2007, 23:29
valla hazırlık maçı yaptı milli takım gürcistanla kötü oynadı diye kendi öz basınımız yerin dibine soktu çıkardı şimdi de galip geldi milli takımımız. şimdide galibetetin suyunu çıkarıyolar.ya arkadaş bi karar verin yaw. norveç i kolay geçer milli takım ama üç skorlu bi maç tabii şans faktörü de var eğer allah korusun mağlup olursa milli takımımız.basın nasıl bir tavır takınacak merak konusu.

aynen katılıyom sana abi baklım inş kazanır ama

yns61
27.03.2007, 23:48
Emre Aşık şov yapar bu maçda:)

Not:Geçen maçtan öncede aynı şeyi söylemiştim,uğur yapıyorum bozmayın:)
sırrını söyledigin için uğur bozulmaz inş :)

tsmusampa61
28.03.2007, 00:48
Gökdeniz ilk 11 de banko oynmalı nedir o sabri sağ kanatta dökülüyo resmen adam hala gökdenizi kesiyo. galatasarayı tek başına parçalayan gökdenizi ilk 11 e almayan terimi kınıyorum. sabri out gökdeniz in.

erdalkilicoglu
28.03.2007, 01:44
fazla dusunmeyin eze eze alacagiz usaklar 5-0 diyorum:D

Adem Erdoğan
28.03.2007, 02:23
Bende kazanırız diyorum ama şu lanet olası istatistikler beynimi kurcalıyo.

Tunga
28.03.2007, 02:34
Uzun aralar sonunda yeniden Milli Takımın aldığı sonuçlarla onurlanmak ne güzel. Büyük ihtimalle kazanırız, olmadı beraberlik de iyidir.

Şu Fatih Terim'i sevemedim bir türlü ama gene yaptı yapacağını, helal olsun. O kadar eksikle bu kadar mücadele...

Bir de maç öncesi ve sonrası sağduyu mesajları beni gerçekten de etkiledi. Bugün Milliyet'te bununla ilgili bir yazı okudum, aktarayım:

Ercan GÜVEN:

""İpuçlarını değerlendiririm" demiştim ya; bir tanesi de Fatih Terim'den yayılan sinyallerdi.
2008 elemeleri başlamak üzereyken gittiğimiz Milli Takım kampında gördüğüm Terim'den beri, yeni bir kanıya sahiptim:

Terim, "ustalık" döneminden "Bilgelik" dönemine geçmek üzereydi.

Evet... Futbolu iyi yönettiği bilinen bir gerçekti.

Eksik, bunca başarıyı "özgüven desteği olarak" değil sindirilmiş ve "ruhunu yüceltmiş" bir besin olarak değerlendirmesindeydi.

Bilgelik gerekiyordu ve Terim bilgeliğin ipuçlarını veriyordu o konuşmamızda.

İşte Milli Takım'ın "sedyeden zirveye" yükselişinde bu bilgelik vardı.

Dünya'nın en "olgun" takımı tavırlarında bu bilgelik vardı.

Kendini ve çıtasını aşan oyununda bu bilgelik vardı.

Ve "bu bir milli maçtır, milli dava değil" cümlesini teknik direktör kimliği ile ancak bir bilge dile getirebilirdi.

Gerisi kendiliğinden geldi. "

nesta61
28.03.2007, 04:02
1-2 yeniliriz

devbey
28.03.2007, 06:42
Arap ve Türk spikerlerden Gökdenizin Yunanistana attığı gol..

J673SoixJaQ

Terzioğlu
28.03.2007, 08:11
Korkma Norveç bu gece 70 milyonuz
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/28FAN1STAT-B-Y280000000.jpg
Commerzbank Arena Stadı’na, Atina’daki tarihi geceyi taçlandırmak için çıkacağız. Mustafa Kemal’in çocuklarına yürekten inanıyoruz.
28.03.2007

Commerzbank Arena Stadı’na, Atina’daki tarihi geceyi taçlandırmak için çıkacağız. Arda, Yıldıray, Halil, Rüştü, İbrahim Toraman ve Fatih Tekke’den sonra Gökhan Zan ile Gökhan Ünal’dan da yoksunuz. Ancak korkmuyoruz; çünkü biz, Mustafa Kemal’in çocuklarına yürekten inanıyoruz...

Norveç Teknik Direktörü Hareide, stada asılacak Ulu Önder’in posterini, koltuklara konulacak maketleri istemiyordu! Norveç Futbol Federasyonu, bu konu için UEFA’nın kapısında yatıyordu! Korkuyorlar, ama şunu bilmiyorlar; Korkunun ecele faydası yok. Biz bu gece orada tam 70 milyonuz...

Türkiye
Volkan
Hamit
Servet
Emre Aşık
Volkan
Sabri
Aurelio
E. Belözoğlu
Tuncay
Tümer
Hakan

Norveç
Myhre
Storbaek
Hagen
Hangeland
Riise
Stromstad
Andresen
Haestad
Johnsen
Iversen
Carew

Stat: Commerzbank Arena
Yayın: Atv
Saat: 21:00
Hakem: Stefano Farina (İtalya Federasyonu)

frango
28.03.2007, 09:25
hakan şükürle başlayacağı kesin fatih hocanın benımde şahsi düşüncem bu akşam maçı hakan şükür çevirebilir.
norveç fizik gücü yüksek bi takım o yüzden forvette hakanla başlamasını açıkcası ben doğru buluyorum...

Cengiz Çubukcu
28.03.2007, 09:40
ben de şu aşamada mehmet yıldızın fizik gücünün Hakan şükürden iyi olduğunu düşünüyorum ama hakanın da tecrübesi var...ilk yarı hakanla başlar ikinci yarı mehmet yıldızı alırdım..

frango
28.03.2007, 09:42
tecrübesinden yararlanmak için hakan şükürle başlayacaktır ama ikinci yarı mehmet yıldızı alacağını açıkcası düşünmüyorum
2 oyuncu değişikliği belli zaten biri gökdeniz ikinciside hüseyin geriye 1 oyuncu değişikliği kalıyor...

CeSS
28.03.2007, 10:07
Zafer rehavetine kapilmayiz İnşallah. Tarih ; böyle zaferlerin arkasindan gelen hüsranlarla doludur , çok dikkat etmek lazim...

6Şafak Aydın1
28.03.2007, 10:19
bir kardesimizin de dedigi gibi önce Volkan ve defansimizdan sonra rehavetten endiseleniyorum

H.Emre
28.03.2007, 10:47
Tümer de sakatlanmış ve bu akşam oynama olasılığı azmış(http://www.milliyet.com.tr/2007/03/28/son/sonspo11.asp) gökhan ünal da sakat artık gökdeniz'i ilk 11'de oynatır herhalde terim efendi.

Ba®ış
28.03.2007, 11:02
Tümer Yunanistan maçında süper oynamıştı inşallah oynar o oynamazsa Terim emre yi oynatır

Bakanay61
28.03.2007, 11:19
1-2 yeniliriz

Yunanistan maçınada 3-0 yunanistan alır demiştin:D tahminde üstüne yok:alkış:

6Şafak Aydın1
28.03.2007, 11:22
bol gollü olmaz herhalde mac ondan tek golle kazaniriz derim. Gol Hüseyin dk.85 :-)

Yeliz
28.03.2007, 11:28
İnşallah futbolcular yonan maçını unutmuşlardır.Aksi halde sonuç pek iç açıcı olmayabilir.Norveç için maç daha önemli onlar mutlak galibiyet için çıkacaklar sahaya yansıtırlarmı orası belli olmaz .yonanlıların maçından daha zor bir maç bizi bekliyor.

biz 12 puanagüvenerek beraberlik olsun bizim olsun diye düşünmemeliyiz.hedef her zaman galibiyet olmalı

TSelif
28.03.2007, 11:33
Eksikler çok.Ama yine TÜRK gücü ile maçı alıcaz. Lütfen Gökdeniz ilk 11'de sahaya çıksın.Çok daha etkili olucak:):)

Yeliz
28.03.2007, 11:37
Eksikler çok.Ama yine TÜRK gücü ile maçı alıcaz. Lütfen Gökdeniz ilk 11'de sahaya çıksın.Çok daha etkili olucak:):)
nerdeeee:rolleyes: ah keşke başlasa ama sonra eziklerin takımındakiler kızar yaaa ufff olur :mad:

sbay
28.03.2007, 11:51
Milli Takım'da Tümer Metin şoku...

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/13159mili.jpg

Yunanistan maçındaki süper futbolu ile göz dolduran Tümer Metin'in kritik Norveç karşılaşmasında oynayıp oynamayacağı bugün belli olacak... http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Yunanistan karşısında tarih yazan A Milli Takımımız bugün Norveç'le kozlarını paylaşacak. Ay - yıldızlı ekibimiz, Frankfurt'ta oynayacağı son seyircisiz maçı da kazanırsa 2008 Avrupa Şampiyonası finallerine katılma yolunda dev bir adım daha atacak

Atina'da 4 gün önce Yunanistan'ı bozguna uğratan A Milli Takımımız, 2008 Avrupa Şampiyonası eleme grubundaki 5. maçında bugün Norveç'i, Frankfurt'ta konuk edecek. FIFA'nın verdiği üç maçlık seyircisiz oynama cezasını bu karşılaşmayla noktalayacak olan ay - yıldızlılar, Norveç'i de mağlup ederek 5'te 5 yaparsa 2008 finallerine katılmak için çok büyük bir avantaj ele geçirecek.

Tümer'in durumu belirsiz...
A Milli Futbol Takımı'nın dükü antremanında Tümer Metin şoku yaşandı. Yunanistan maçındaki süper futbolu ile göz dolduran yıldız futbolcunun Sağ arka adalesinde gerilme olduğu açıklandı. Tümer'in kritik Norveç karşılaşmasında oynayıp oynamayacağı bugün belli olacak.

Tecrübeli futbolcuyla ilgili doktorların net bir açıklama yapmayıp, "Maç saatine kadar tedavisine devam edeceğiz" dedikleri öğrenildi.

Tümer'in sakatlığından sonra Türkiye'nin yine beklenmedik bir 11 ile sahaya çıkması, Emre Belözoğlu'nun oynaması olası gözüküyor.

Ay - yıldızlı ekibi, Yunanistan karşısına çift forvetli 4-4-2 sistemiyle süren Teknik Direktör Fatih Terim, sarı kart cezalısı Gökhan Zan ve sakat Gökhan Ünal'ın yokluğunda taktiğini 4-4-1-1 olarak değiştirecek.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/13167Volkan.jpg (http://javascript<b></b>:resimAktar(1,'13167Volkan.jpg'))Cezası biten Emre Belözoğlu'na 11'de forma verecek olan Terim; Hakan Şükür'ün arkasında, Tümer'i oynatacak. Sağ arka adalesinde gerilme olan Tümer'in oynamaması durumunda Gökdeniz görev yapacak.

Gökhan Zan'ın yerine ise Servet'in yanında Emre Aşık forma giyecek. Savunmanın solu da, Atina'da sakatlanan İbrahim Üzülmez'in yerine görev yapan ve performansıyla alkışlanan Volkan'a teslim edilecek.

6Şafak Aydın1
28.03.2007, 11:58
Arap ve Türk spikerlerden Gökdenizin Yunanistana attığı gol..

J673SoixJaQ

süper olmus :alkış:

hüseyin1975
28.03.2007, 12:42
1-2 yeniliriz

Senin amacin ne? Bizleri gicik etmekmi?

Yoksa sakami yapiyorsun?

Bunun sakasi bile hos degil :mad:

SDanışmaz
28.03.2007, 12:48
TribünLerdeki resimLerden çekinen takımdan ne bekLenir ;) Sahaya gömeceğiz onLarı...

demir
28.03.2007, 13:11

bunu dusunmenuın bıle bır anlamı yok gokdenız tamamen forvete yonelık bır futbolcu sabrı ıse defansıf ve forvete katkı saglayan b ır futbolcu arasındakı farkı cok dusunmeye gerek yok

Murat Hızal
28.03.2007, 13:18
sırrını söyledigin için uğur bozulmaz inş :)

Yok bozulmaz bozulursa da Emre'nin suçu:)

Terzioğlu
28.03.2007, 14:12

Yoksa sakami yapiyorsun?

Bunun sakasi bile hos degil :mad:

birak kardes yunanistandanda 5 yeriz demisti adam....ne beklersin....

Erkan
28.03.2007, 14:20
Insallah yeneriz, ahhh... o gunleri ozledim ya ne kadar guzeldi.... Yari Final macini devv ekranda izlemistik hollandada carsinin ortasinda... Buranin meydani :p... , ilk maci seyretmek icin hasta oliyim da evde izliyim dua si etmistim hasta olmustum ve evde izlemistim.... ey gidii eyy eyyyyy... Ne gunler idi....

hüseyin1975
28.03.2007, 14:28

Vallahi pes dogrusu. Yunanlar kime 5 atmiski bize atsin?

Vallahi insan böyle birsey okuyunca TÜRK DÜSMANI sanir!

Benim elimden böyle birsey yazmak asla gelmez. Düsünemem bile.

Rakibimiz Brezilya dahi olsa böyle birsey düsünemem.

Vallahi pes diyorum kardes.

Ama haklisin, ugrasmayalim.

Terzioğlu
28.03.2007, 14:30
bende onu diyordum yunanistan 1-0dan yüksek bir sonucla maclari kazandigini hatirlayamiyorum....kesinlikler rakip kim olursa olsun isterse brezilya olsun benim gözümde herzaman favori türkiyedir

nesta61
28.03.2007, 14:35
Yunanistan maçınada 3-0 yunanistan alır demiştin:D tahminde üstüne yok:alkış:

caktirma abiii ben oyle diyorumki yenelim, :D:D

nesta61
28.03.2007, 14:39
Alıntı:
huseyin75 tarafından yazılan

Yoksa sakami yapiyorsun?

Bunun sakasi bile hos degil

size ne kardesim ben istedigim sonucu yazarim , tek tarafli dusunmeyin futbol 3ihtimalli oyundur galip gelmek berabere kalmak ve maglup olmak diye bir sey var , turk oldugumuz icin turkiye mi yensin, insallah yener ama futbol bu. pes dogrusu ( dogru soyliyen 9 koyden kovarlarmis da inanmazdim birkez daha sahit oldum

NE MUTLU TURKUM DiYENE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hüseyin1975
28.03.2007, 14:42
:D
Insallah yeneriz, ahhh... o gunleri ozledim ya ne kadar guzeldi.... Yari Final macini devv ekranda izlemistik hollandada carsinin ortasinda... Buranin meydani :p... , ilk maci seyretmek icin hasta oliyim da evde izliyim dua si etmistim hasta olmustum ve evde izlemistim.... ey gidii eyy eyyyyy... Ne gunler idi....

Ah bir katilsalar. Ah birde ISVICRENIN BOZUKLARI ile bir Grupa düsseler.

Huggel Bey acaba ne düsünürdü?

Terzioğlu
28.03.2007, 14:45
ja su euro 2008de grubumuzda su takimlar olsa ne güzel olurdu: almanya,isvicre,yunanistan....9puanla ciksak gruptan....hepsine kil oluyorum bu takimlarin

Terzioğlu
28.03.2007, 14:47
Alıntı:

Yoksa sakami yapiyorsun?

size ne kardesim ben istedigim sonucu yazarim , tek tarafli dusunmeyin futbol 3ihtimalli oyundur galip gelmek berabere kalmak ve maglup olmak diye bir sey var , turk oldugumuz icin turkiye mi yensin, insallah yener ama futbol bu. pes dogrusu ( dogru soyliyen 9 koyden kovarlarmis da inanmazdim birkez daha sahit oldum

bak usta dogru söyleyeni 9 köyden kovarlarmis diyorsunda yunanistan macindaki tahminin dogrumuydu?

hüseyin1975
28.03.2007, 14:52
Alıntı:

Yoksa sakami yapiyorsun?

Bak bu son cümlen hosuma gitti :)

Türk oldugumuz icin Türkiyemi yensin demissin. Tabiki Türkiye yensin. Baska kimin yenmesini isteyebilirizki? :)

Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demissin!

Elbette Futbol üc ihtimalli bir oyundur ve yenilebilirizde. Ama öyle sirf sonuc yazman beni kizdirdi. Keske aciklama yapsaydin. Mesela su su sebepden yeniliriz deseydinde bizlerde anlasaydik ve seni köyümüzden kovmasaydik :)

Sonucda ne olursa olsun. Moral bozmamak acisindan böyle yorumlardan kacinilmali bence. Tabi buda benim görüsüm.

Sacit
28.03.2007, 14:53
norveç,yunanlardan daha iyi bir takım,futbolcu olarak da bireysel yetenekleri daha fazla.bu maçta bizm takım dan servet'ten hata olursa golle sonuçlanacak, benım açım dan sürpriz olmaz.hızlı oyunculara karsı çok pasif kalıyo bu adam.bakalım carew ile nasıl başa çıkacak yine işimiz çok zor bide servet oldu mu.erdinç'in neyi eksik servetten anlamam

ilhan
28.03.2007, 14:53
Maçı kaybetsekte çok büyük bir kayıp olmaz. ama kazanıcağımızdan eminim :)

hüseyin1975
28.03.2007, 14:56
ja su euro 2008de grubumuzda su takimlar olsa ne güzel olurdu: almanya,isvicre,yunanistan....9puanla ciksak gruptan....hepsine kil oluyorum bu takimlarin

Helede bizim Almanlari yenmek cok güzel oluyor.

Ondan sonra: Na, wie geht es dir heute? diye sorabilirsin alman arkadaslarina :D

Kaan Dilek
28.03.2007, 14:58
bu maci kazanacagimizi düsünüyorum

Terzioğlu
28.03.2007, 15:04

Helede bizim Almanlari yenmek cok güzel oluyor.

Ondan sonra: Na, wie geht es dir heute? diye sorabilirsin alman arkadaslarina :D

yuhaha:D zaten 2-1 yendigimiz hazirlik macindada iki ay boyunca susmamistim:D yok ikinci takimimizla dagittik sizi yok daha 17 yasindaki cocuk bile size gol atti diye:) vallah ne güzel oluyor ah ulan ah insallah o günleride göreriz

hüseyin1975
28.03.2007, 15:28
yuhaha:D zaten 2-1 yendigimiz hazirlik macindada iki ay boyunca susmamistim:D yok ikinci takimimizla dagittik sizi yok daha 17 yasindaki cocuk bile size gol atti diye:) vallah ne güzel oluyor ah ulan ah insallah o günleride göreriz

Ama yenildikmide Almanyanin sokaklari bize dar geliyor :)

Son maclarimizda yenemedi bizi almanlar. En son yenildigimiz mac galiba Schalkenin eski stadyumundaki macdi. Ben oradaydim. 1 - 0 yenildik. Golü Völler atmisdi.

Benim cok büyük bir Bayragim vardi. Kale arkasina asmisdim ve macdan sonra oradan alamadan birisi caldi.

Ula usaklar aranizda 90'li yillarda almanya - türkiye macinda bayragi sahipsiz sanip alan varsa bana haber versin :)

selcuk
28.03.2007, 15:34
tek istedigim avusturyada maclar olan grubda türkiyeminin olmasi
ama en gec finalde saaten viyanayi salliyacagiz

3. gelisimizde fetthetmeden dönmeyiz

Terzioğlu
28.03.2007, 15:38
Ama yenildikmide Almanyanin sokaklari bize dar geliyor :)

Son maclarimizda yenemedi bizi almanlar. En son yenildigimiz mac galiba Schalkenin eski stadyumundaki macdi. Ben oradaydim. 1 - 0 yenildik. Golü Völler atmisdi.

Benim cok büyük bir Bayragim vardi. Kale arkasina asmisdim ve macdan sonra oradan alamadan birisi caldi.

Ula usaklar aranizda 90'li yillarda almanya - türkiye macinda bayragi sahipsiz sanip alan varsa bana haber versin :)

yok abi vallahi ben calmadim:D

Cem Akyüz
28.03.2007, 15:41
bol gollü olmaz herhalde mac ondan tek golle kazaniriz derim. Gol Hüseyin dk.85 :-)

heheh süperdi bide öyle olurmuş gerçektende:tr:

zanoylu
28.03.2007, 15:46
Norveçin yunanistan dan daha iyi bir ekip olduğu kesin.Çok zor maç alırsak bu iş biter ama 0-0 bitmesi muhtemel.

Ba®ış
28.03.2007, 15:47
carew i durdurursak kolay işimiz daha da kolaylaşır

Terzioğlu
28.03.2007, 15:47
norvec bencede yunanistandan üstün bir ekip ama havaya girmezsek ve norveci su anki durumuna bakarak kücümsemezsek büyük ihtimal bu maci rahat aliriz

hüseyin1975
28.03.2007, 15:52
Ben bu esnada stichusun ünlü tahminlerinden birini kullanmak istiyorum.

Bu maci 9 - 0 alacagiz, evet 9 - 0 :)

Gürkan
28.03.2007, 16:19
kolay zor yapıp başarmaya çalışmak

huyumuz depreşmez inşallah.

cIlgInIm
28.03.2007, 16:36
yunanistan macındaki gibi şansımız devam ederse anca alırız macı yoksa başka ihtimal yok .. fatih terminin torunları oynamaya devam ettiği sürece bu iş zorr

jefferson61sefa
28.03.2007, 16:47
Ben bu esnada stichusun ünlü tahminlerinden birini kullanmak istiyorum.

Bu maci 9 - 0 alacagiz, evet 9 - 0 :)

uçma be baba tamam gırgır da ben baya şüpheliyim bu maçtan yunanistan maçından dan önce böyle değildim vallaha bu maç çok zor EMRE AŞIK

nesta61
28.03.2007, 16:53
bak usta dogru söyleyeni 9 köyden kovarlarmis diyorsunda yunanistan macindaki tahminin dogrumuydu?

dogru veya yanlis neyi degistirir sonucta sadece bir benim tahminim sen biliyormuydun turkiyenin tarihi fark atcani ust duzey yazarlar biliyormuydu fark atcamizi hatta 90 dakka oynamiyalim MAC 0-0 bitsin deseydiler turkiye kabul ederdiii

nesta61
28.03.2007, 16:55
Bak bu son cümlen hosuma gitti :)

Türk oldugumuz icin Türkiyemi yensin demissin. Tabiki Türkiye yensin. Baska kimin yenmesini isteyebilirizki? :)

Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demissin!

Elbette Futbol üc ihtimalli bir oyundur ve yenilebilirizde. Ama öyle sirf sonuc yazman beni kizdirdi. Keske aciklama yapsaydin. Mesela su su sebepden yeniliriz deseydinde bizlerde anlasaydik ve seni köyümüzden kovmasaydik :)

Sonucda ne olursa olsun. Moral bozmamak acisindan böyle yorumlardan kacinilmali bence. Tabi buda benim görüsüm.

tamam bundan sonra sana ozelden detayini atarim , ama yine skor yazarim :D:D

Bahtiyar
28.03.2007, 17:03
bugün ayın 28 i Giresun un plakası ile aynı. bakalım ne kadar uğur getirecek. iddialı da konuşmak istemiyom sonra kötü olmakta var. inşallah hayırlısı olur.

murathanerol
28.03.2007, 17:04
Yunanistan macindan daha zor gececek her yonüyle bu maç.5 te 5 zor görünüyo, 1 puan da iyi olur aslinda..Ama büyük düşünmeyen büyüyemezmiş,yine de kazanmaliyiz :)

Kasım Hilal
28.03.2007, 17:05
Gerçekçi olmak lazım.
Yunanistan maçında şans bizim yanımızdaydı. Norveç maçında talihimizin bu kadar yanımızda olacağını zannetmiyorum.
Yunanistan karşısında çıkarılan ilk 11 benim hiç hoşuma gitmemişti.
Bu da gitmedi.
Sabri çok düz bir oyuncu.
Rakibe dengesizce giriyor.
Topu kaparasa yapabileceği tek şey orta yapmak.
Onu da bilinçsiz olarak yapıyor.
Onun için sağ açıkta Galatasaylı olmayan Gökdeniz oynamalı.
Orta alan Emre ve Aurellio değil de Tugay ve Aurellio ikilisinden oluşmalı.
İleri uçta ise Tuncay hızı Hakan da (mecburen) tecrübesi ile gol isimlerimiz olabilir. Sol açıkta ise Emre oynar. Defansta aksamalar olmaması için bence orta alanda daha çok basan oyuncuya ihtiyacımız olacaktır.
Gerü dörtlüde ise yine handikap var. Volkan ilk maçta çok iyi idi inşallah bu sefer de aynısını yapar. Yine Yunanistan maçında hatasıza yakın oynayan Servet'ten de ümidim var. Yalnız hem Gökhan Zan'ın oynamaması hem de onu yerine Emre Aşık'ın oynaması iki büyük dezavantaj bizim adımıza.
Carew hem hızlı hem de teknik bir oyuncu ve buna mukabil bizim stoperlerimiz Servet ve Emre aşırı derecede ağırlar maalesef.
Buna bir de morali bozuk bir Volkan eklenince kaleye...
Durum pek içaçıcı durmuyor ama Milli maç bu..
Ben ümitliyim yine de..
Hadi benim yüzümü kara çıkarın uşaklar!

cakir28
28.03.2007, 17:08
bugün ayın 28 i Giresun un plakası ile aynı. bakalım ne kadar uğur getirecek. iddialı da konuşmak istemiyom sonra kötü olmakta var. inşallah hayırlısı olur.
Hemso..uamrim Türkiyeme ugur getirir..:-)

Bahtiyar
28.03.2007, 17:16
Hemso..uamrim Türkiyeme ugur getirir..:-)

inşallah şöyle Giresun un Erzurum a uygladığı tarifeden uygularız(6-1:) kırşehir tarifeside olur(4-0:) )) ne kadar güzel olur şu pkk yatakçılarına. uçtummu nettim bilmiyom ama Giresun un plakasına denk gelen günde çok ciks olur.

Erkan
28.03.2007, 18:07
Yenilecez... Kesin bi 5 tane yeriz (kizmayin taktik olarak soyliyorum... Boyle dedik ten sonra hep yeniyoruz... Yenecegiz dedigim zaman de yeniliyoruz... hehe;) bakalim tutacak mi taktigiim;)).

erdal6167
28.03.2007, 18:14
yunanistan macından daha zor olacak, ama İnşallah kazanırız. . . 2-1

Erkan
28.03.2007, 18:16
Hic yenilmeden katiliriz insallah... Elemelerden gecip ... hep galibiyetle.. Off ne super olur ama.... Komsiii nin muzeesinden kupayi almak... uf beh..

BDiler61
28.03.2007, 18:59
1-0 olsun bizim olsun

coskun0661
28.03.2007, 19:46
kazanmaktan başka caremiz yok aslında..ama beraberlik kokuyo bu mac..berabere bitsin yinede bizim işimize gelir..ama kazanırsak ta kımse tutamaz bizi..:tr:

nuri45
28.03.2007, 19:54
gökdeniz ilk 11 de az önce atv de aciklandi.

ilhan
28.03.2007, 19:55
gökdeniz ilk 11 de az önce atv de aciklandi.

bu süper Haber :ts::tr::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

sbay
28.03.2007, 20:15
gökdeniz 11 de başlıyosa gol atar....

tahminim 2-0 alırız

goller:gökdeniz,emre belözoğlu

Remzi
28.03.2007, 20:16
Sabriyimi kesti acaba:confused:

nuri45
28.03.2007, 20:21
Sabriyimi kesti acaba:confused:

volkani kesti onun yerinde sabri oynuyor

Orhan_Gazi
28.03.2007, 20:21
bende 1-0 olsun bizim olsun diyorum. Tabi daha farklida iyi olurdu...

antagonist
28.03.2007, 20:40
11'i yazabilecek arkadaş var mı?Yukarıda yazılanlardan anladığım kadarıyla şu 11 çıkacak:

Volkan
Hamit-Emre-Servet-Sabri
Gökdeniz-Emre-Aurelio-Tuncay
Tümer
H.Şükür

Bahtiyar
28.03.2007, 20:44
stadda Türkiyem türküsü çalıyodu çok duygulandım. heyacandan nerdeyse gözümden yaşlar boşalacaktı. haydi aslanlar alın bu maçı Türk ün gücünü tüm dünya görsün.

murathanerol
28.03.2007, 20:45
evet,oldukça ofansif bir ilk 11 çıkarmış fatih hoca..

nuri45
28.03.2007, 20:51
11'i yazabilecek arkadaş var mı?Yukarıda yazılanlardan anladığım kadarıyla şu 11 çıkacak:

Volkan
Hamit-Emre-Servet-Sabri
Gökdeniz-Emre-Aurelio-Tuncay
Tümer
H.Şükür
kadro aynen böyle

Şuayip Aydın
28.03.2007, 20:51
10dk kaldı maca hadi turkiye hadi

Terzioğlu
28.03.2007, 20:54
...............Volkan...............
.Hamit..Emre...Servet..Sabri.
...............Aurelio..............
.Gökdeniz..................Emre.
...............Tümer...............
..........Hakan....Tuncay.......

pReN@_61
28.03.2007, 20:55
haydi Türkiye...!

Adem Erdoğan
28.03.2007, 21:00
keşke deplasmanda olsAYDI maç.böyle sessiz sedasız hiç sarmıyo.Antreman maçı gibi.

atabaş
28.03.2007, 21:02
sabri yeter onlara beee dağıtıyor

atabaş
28.03.2007, 21:08
yapma sabri ya öyle şut mu olur yaa

nuri45
28.03.2007, 21:28
yedik maalesef

Salih61
28.03.2007, 21:29
Ahanda yedik golü...:(