PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Medyasına İnat..Ezilen bütün takımlara Destek..

Cem Yavuz
17.03.2007, 22:35
TRT de Vestel Sakarya macı ndaki olayları gösterdiler...
Sabahtan beri İnternet üzerinden İstanbul basının koparttığı hengameyi görünce bende hakikaten birseyler olmus zannettim...

Kaleci antrenörü hakemin formasını çekti...
Hepsi bu...
Yıllarca bize yaptıkları çirkin abartmayı şimdi vestel e yapıyorlar...
Aynı olaylar defalarca İstanbul takımlarının maçlarında oldu...
Hasan Şaş denen adam her maç 40 metreden hakeme kosup parmak sallarken...
Hakan Şükür hakeme diklenirken...
Fatih Terim denen şövenist hakemleri tehdit ederken nerdeydi bu adamlar...
İstanbul un serefsiz medyasını burdan bir kez daha kınıyorum...,
Trabzonspor luyum diyen herkesi Manisaya desteğe çagırıyorum...

Bu konuda en çok magdur olan takım olarak gereken tepkinin verilmesi için bu başlığı açtım...

Erdal
17.03.2007, 22:42
http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon1.gif
Alıntı:
Cem Yavuz tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=705209#post705209)
TRT de Vestel Sakarya macı ndaki olayları gösterdiler...
Sabahtan beri İnternet üzerinden İstanbul basının koparttığı hengameyi görünce bende hakikaten birseyler olmus zannettim...

Kaleci antrenörü hakemin formasını çekti...
Hepsi bu...
Yıllarca bize yaptıkları çirkin abartmayı şimdi vestel e yapıyorlar...
Aynı olaylar defalarca İstanbul takımlarının maçlarında oldu...
Hasan Şaş denen adam her maç 40 metreden hakeme kosup parmak sallarken...
Hakan Şükür hakeme diklenirken...
Fatih Terim denen şövenist hakemleri tehdit ederken nerdeydi bu adamlar...
İstanbul un serefsiz medyasını burdan bir kez daha kınıyorum...,
Trabzonspor luyum diyen herkesi Manisaya desteğe çagırıyorum...

Birileri anlamak istemesede ısrarla TRABZONSPOR herhangi bir spor kulübü değil TRABZONSPORluluk da herhangi bir kulüp taraftarlığı değil demekle ne demek istediğimi yukarıda ki yazı çok iyi izah ediyor aslında . Ama eminim şu anda birileri başkanla 4. kattan atlamacılık oynadıkları için okuyamıyorlar.........
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_online.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/reputation.gif (http://forum.bordomavi.net/reputation.php?p=705251) vbrep_register("705251") http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (http://forum.bordomavi.net/report.php?p=705251) http://forum.bordomavi.net/images/misc/progress.gif

ozturk
17.03.2007, 22:44
medyanın bu fosilleşmiş zihniyeti devam ettiği sürece 100 yıl daha anadoludan kimse şampiyon beklemesin. Vestele gerek yok. TRABZONSPOR resmen çökertilmek isteniyor, peşkeş çekilmek isteniyor. Artık sıradan bir takımı bile Avni akerden 3 puan alabiliyor. TRABZONU mu bu hale düşürenler:

ervahınıza YUH olsun!!!

marcelinhos100
17.03.2007, 22:48
ya bırakın ALLAH aşkına sizin anadolu takımı diye destek verelim dedğiniz o takımlar en ufak siçramalarında trabzonsporu ezmeye çalışmıyormu vestel kayseri bursa bize destek mi veriyorlar af olmayalım haklısınız tabiki orada yapılanlşar büyütülüyor olabilir ama bu takımların idarecileri trabzonsporu sizce dibe çekmeye çalışıyorlar yoksa onun gibi yükselmeye mi

Cem Yavuz
17.03.2007, 22:52
ya bırakın ALLAH aşkına sizin anadolu takımı diye destek verelim dedğiniz o takımlar en ufak siçramalarında trabzonsporu ezmeye çalışmıyormu vestel kayseri bursa bize destek mi veriyorlar af olmayalım haklısınız tabiki orada yapılanlşar büyütülüyor olabilir ama bu takımların idarecileri trabzonsporu sizce dibe çekmeye çalışıyorlar yoksa onun gibi yükselmeye mi

Bu senin yazdığın onların terbiyesizliği...
Bizde mi Terbiyesizlik yapalım...
Trabzon misyon takımıdır dostum...
İmajı vardır...
O da Anadoludan Çıkan tek Şampiyon dur...
Ve Devamlı ezilen hor görülen dir...
Bu misyon bu gün bu olaya tepki verilmesini gerektirir...
Bugün herkes susar
Ama sen susamazsın...
Susarsan varoluş nedenini inkar edersin...
Bu gün en büyük tepkiyi sen vereceksin ki...
Geçmişini inkar etmemiş olacaksın...
Bilmem anlatabildim mi...

KUTADGU
17.03.2007, 22:55

İmajı vardır...

haklısındır
büyüklük bizdedir zira.
Adamlık da öyle.

şunlar yapılacak diye
çekinmek de asla yakışmaz..
haksız kim ise
karşısında durandır
Trabzonsporlu...

sadece futbol sahasında
değil.
her zaman her yerde..

velhasıl yerinde bir yazı olmuş kanımca...

marcelinhos100
17.03.2007, 22:57
tamam abi haklısın ama öyle günler geçiriyoruz ki bazen diyorum ya okulun var sınavın var niye bu kadar bağlanıyorsun diye ama olmuyor işte takım kötü gidince günler haftalar gidiyor ama bir kayserili arkadaşın bir bursalı arkadaşın bize kümeye diye bagırması alay geçmesi benim zoruma gidiyor o yüzden tabiki her zaman ezenler hayır ama birazda bu anadolu takımları bazı şeyleri hakediyorlar gibime geliyor bizden koparak istAnbul eziklerine sığınarak

maxim
17.03.2007, 22:58
Ben şahsen Vestel Manisanın ezilmek istendiğini düşünmüyorum..ezilmek istenecek bi şeyi yok ki bi defa..düşecekler nerdeyse..

maçtaki olaylarda da,olacak şey değil yani..neler neler,ne kararlar çıkıyor tutup da hakeme bu şekilde tepki vermek,aklı başında birinin yapacağı bişey değil..ben olsam böyle adamları kulüpten kovarım..

Emre7
17.03.2007, 22:59

İmajı vardır...
Bugün herkes susar
Ama sen susamazsın...

ikigün önce trabzon kümeye diye bağıran bir takım iki gün önce anadalolunun en büyük takımıyım diyen takım eğer ne yaptığının farkında değilse hiç büyüklük yapamam abi herkez ölçüsünü bilecek ona göre konuşacak sallama yapıp ortamı germeyecek ondan sonra görecek saygıyı bizden maç için mi eziklere yalandıklarında onlara maç verdikelri zamanları düşünsünler bizlere nasıl 2 kat efor harcadıklarını düşünsünler onlardan yardım alsınlar

marcelinhos100
17.03.2007, 23:01
ikigün önce trabzon kümeye diye bağıran bir takım iki gün önce anadalolunun en büyük takımıyım diyen takım eğer ne yaptığının farkında değilse hiç büyüklük yapamam abi herkez ölçüsünü bilecek ona göre konuşacak sallama yapıp ortamı germeyecek ondan sonra görecek saygıyı bizden maç için mi eziklere yalandıklarında onlara maç verdikelri zamanları düşünsünler bizlere nasıl 2 kat efor harcadıklarını düşünsünler onlardan yardım alsınlar

ABİ TEBRİK EDİYORUM BENDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM KİŞİSEL ANLAMDA TEPKİMİZ OLABİLİR BU TİP OLAYLARA AMA BİZ DAHA FAZLALARIYLA KARŞILAŞIRKEN NEREDEYDİ ONLAR İSTANBUL EZİKLERİNİN KUCAKLARINDA E ŞİMDİ İSTİKAMET DE ORASI

bordoylamavi
17.03.2007, 23:04
önce gözden kaçırmamız gereken şey şu şu Trabzonu bu duruma medya hakemler federasyon mu getirdi .yoksa bizim kendi yönetimimiz oyuncularımız teknik direktörümüz mü. a gücü maçını izleyenler söylesin yenilgiyi hazırlayan hakem miydi medya mıydı federasyon muydu. bariz bir şekilde rezil bir şekilde yenildik.vestel manisa ya gelince onlara 2. lig yakışır.

Cem Yavuz
17.03.2007, 23:05
Derdimi Meramımı anlatamadım ki...
Ben ne yazıyorum siz ne diyosunuz...
Şu alttaki yazıyı bir daha okursanız usaklar anlayacaksınız derdimin ne olduğunu...
Yalamalıkları konusunda aynı düşüncedeyim sizlerle
Ama Mesele o değil...Bu senin yazdığın onların terbiyesizliği...
İmajı vardır...
Bugün herkes susar
Ama sen susamazsın...

Emre7
17.03.2007, 23:09
Derdimi Meramımı anlatamadım ki...
Ben ne yazıyorum siz ne diyosunuz...
Şu alttaki yazıyı bir daha okursanız usaklar anlayacaksınız derdimin ne olduğunu...
Yalamalıkları konusunda aynı düşüncedeyim sizlerle
Ama Mesele o değil...Bu senin yazdığın onların terbiyesizliği...
İmajı vardır...
Bugün herkes susar
Ama sen susamazsın...

abi sen ne kadar tepki verirsen ver bunlar kendi balarına iş yaparlar bunlar dereyi geçene kadar ayı dayı meselesini uygularlar ve de diyorum fenere, bjkye , geyseye yalanırlar niye mi elindekki 3 lirelık adaımı 5 liraya satmak için sana ama 10 liraya satarlar bu böyle oldu olmaya da devam ediyor ama benim gözümde değeri olan takımalr da yok değil bu mesela malatya malatyanın başına böyle bir oly gelse gerekeni yapamıl derim ama biz en büyük takımız diyen işte fırsat göstersin büyüklüğünü görelim öyle ötmeyle olmuyo bu işler

Cem Yavuz
17.03.2007, 23:09
önce gözden kaçırmamız gereken şey şu şu Trabzonu bu duruma medya hakemler federasyon mu getirdi .yoksa bizim kendi yönetimimiz oyuncularımız teknik direktörümüz mü. a gücü maçını izleyenler söylesin yenilgiyi hazırlayan hakem miydi medya mıydı federasyon muydu. bariz bir şekilde rezil bir şekilde yenildik.vestel manisa ya gelince onlara 2. lig

Abi konumuz medya...
Yoksa bu güğn niye bu haldeyiz konusunda tamamiyle sizinle ayni fikirdeyim...

oguzkoc
17.03.2007, 23:14

süpersin kardeşim ;)

Lapina
17.03.2007, 23:18
Gözünden bir damla düşse , içim kanar Sakarya !!
Manisa kümeye kardeşim , başka izahatı yoktur bunun.
Olaylar nedir ne değildir bilmiyorum ama !!

Erdal
17.03.2007, 23:40

Biz biz yapan nedir? TRABZONSPORluluk nedir? gs liliğin fb liliğin bjk liliğin bursalılığın " ÖTEKİ" ""si midir? bana göre değildir .hiçbrşeyliğin ötekisi değildir TRABZONSPORluluk ve TRABZONSPOR o sebeple dir ki reaksiyoner değil AKSİYONERdir .nev i şahsına münhasırdır..........bilmiyorum anlatabildimmi?

Parolinho
17.03.2007, 23:45
Trabzon kümeye diye bagıran manisa için hiç gerek yok

Kaya
17.03.2007, 23:47
Maçta yaşananlar açıktır. Önce kaleci hakeme diklendi, ardındanda kaleci hocası (sanırım) hakemi çekiştirmeye başladı. Bunlar Türkiye Süper Ligi'nde yaşanıyor. Bence Sakarya hükmen galip, Manisa'nın puanı silinmelidir.

Not: Başlık bir süre sonra "Türk Futbol Forumuna " taşınacaktır.

Sevgi
17.03.2007, 23:53
sadece hakemin forması çekilmemiş cidden hırpalanmaştır.yanlış görmediysem kaleci antrönörü cüneyt çakırın yüzüne yapışmıştı.

havuz meselesinde Anadaolu takımlarının yanında duramayan bir Trabzonspor'un böyle bir olaya destek vermesi Trabzonsporlulukla açıklanamaz.

Hüseyin Bağdat
17.03.2007, 23:57
arkadaşım kusura bakma ama böyle bir olayı hangi takım yapsa ceza alırdı...

trapezus61
18.03.2007, 00:34
Arkadaşlar bırakın Allah aşkına elalemin derdini... Trabzonsporumuz ne durumda??? Herkes kafasını bu takım nasıl ayağa kaldırılır , bu yönetimi ve hocayı nasıl göndeririz diye yorsun. Trabzonsporun bütün değerleri ayaklar altında siz V.Manisanın derdine düşmüşsünüz. Bu Trabzondaki taraftarın yönetimi protesto etmek yerine Haluk Ulusoya destek yürüyüşü yapmasına benziyor...

Ellerine her fırsat geçtiğmnde ben büyük takım oldum, Trabzon kümeye!!! diye bağıranlar bunlar ve bunlar gibi olanlar değil mi??? Hepsi İstanbulun yalakası, köpeği olurlar işlerine gelince... Yemişim Manisasını. Ben Trabzonsporumun derdindeyim...