PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çarşıbaşı Belediyespor

FaLqOn_61
16.03.2007, 14:55
Arkadaşlar trabzonumuzun doğu tarafında kalan bütün ilçeleri hemen hemen(yomra hariç) bugün profesyonel liglerde top oynarken batıda kalan ilçeleri arasında sadece sebat ın olması ilginç olduğu kadar üzüntü verici de.Ancak çarşıbaşı bu sene buna biraz daha yakın.Daha yolun başında ama guruptan çıkmayı garantilediler şimdi sırada antalyada ki guruplar var.İnşllh orda da başarı sağlarlar ve 3.lige adını yazdırırlar.Uzun ve zorlu bi yol var önlerinde.Allah yardımcıları olsun.
( eniştem de orda oynuo yane;) ) (geçmiş olsun enişte)

KIRMIZIIIIIIIIIIIIII.............;)

frango
16.03.2007, 15:12
gruptan çıkacak olan takımlara şimdiden başarılar...
açıkcası bütün takımları izleme fırsatım oldu kendi fikrim gidecek 3 takımda başarılı olma şansı pek yok...
çarşıbaşının dunku yalı maçınıda izledim 1-1 bitti ve açıkcası iyide oynamadı çarşıbaşının gruptan çıkması için telekomu yenmesi gerekiyor şu anda kimse kesin olarak gruplardan çıkmış deyil son maçlarda belli olacak...

FaLqOn_61
16.03.2007, 16:08
yaa abicim telekomun iddası bişeyi yok tabiki yenecek onu bu son şansı.Doru diosun başarılı olması çok zor ama biz dua edelim.Belki şans bize güler.Zaten herşey çıkana kadar.sorası herşey değişir güzelleşir

frango
16.03.2007, 16:11
kim hak ediyosa o çıkar gruplardan inşallah ama gözüken yalı ve çarşıbaşı buyuk ıhtımalle çıkar son hafta çaykara-söğütlü maçının galibide çıkacak olan 3.takımı belirleyecek kı beraberlıkte çaykaraya yarıyo...

ama baktığımız zaman herkesın ortak fıkrı bu futbolla pek fazla ılerleyemeden elenip geri gelirler ama inşallah en azından 3 takımdan bir tanesı 3.lige çıkar...

FaLqOn_61
16.03.2007, 16:13
tabi herkezin görüşü öyle ama sebat ta bunu başarmıştık zamanında neden bunlardada olmasın dimi

Berberoğlu
16.03.2007, 16:22
Ben gurbette yaşayan bir Çarşıbaşı'lıyım. Babam ilçe belediyesinde encümen..

Daha önceki senelerde de birçok kez amatör gruplardan bölgesel eleme gruplarına kadar çıktık, ama bir türlü 3. lige çıkamadık. Geçen sene Nevşehir'de son dakikalarda yenen golle elenmiştik yanlış hatırlamıyorsam. İnşallah bu sene başarırlar.

İstanbul'dan orayı takip etmek zor oluyor. Bu başlık altında bizi haberdar ederseniz çok sevinirim...

Vakfıkebir ve Beşikdüzü gibi kalabalık ilçelerin takımlarının olmaması da oldukça garip bence..

FaLqOn_61
16.03.2007, 16:25

Daha önceki senelerde de birçok kez amatör gruplardan bölgesel eleme gruplarına kadar çıktık, ama bir türlü 3. lige çıkamadık. Geçen sene Nevşehir'de son dakikalarda yenen golle elenmiştik yanlış hatırlamıyorsam. İnşallah bu sene başarırlar.

İstanbul'dan orayı takip etmek zor oluyor. Bu başlık altında bizi haberdar ederseniz çok sevinirim...

Vakfıkebir ve Beşikdüzü gibi kalabalık ilçelerin takımlarının olmaması da oldukça garip bence..

Gerçekten öle be abi.O kadar kalabalık ilçeler var doru dürüs takımları yok.Nese artık bu topiği açtık burdan elimizden geldiği kadar haberleri ulaştırmaya çalışırz.Bende istanbuldaım ama haber alabiliorum mağlum;)

Misina
16.03.2007, 18:10
araklı yolu yarıladı of ve değirmenderenin de şansı devam ediyor.bu 3 takım çıkarsa seneye 3.ligde temsilcilerimiz azalacak.inşallah yine bir Trabzon takımı 3.lig e çıkar...başarılar çarşıbaşı

eys_61
16.03.2007, 22:42

Beşikdüzü,Vakfıkebir ve Çarşıbaşı'ndan kafaya oynayacak "ortak" bir takım kurulması gündeme gelmişti bir zamanlar ama çok basit meselelere takılıp kalınmasından dolayı gerçekleşemedi,bu büyük potansiyel de harcanmış oldu.

Bu sezon Beşikdüzüspor da play-off lara kaldı ama eldeki kadro daha ilerisi için yetersiz.(askere giden ve sakatlanan oyuncular var)Buna rağmen deplasmanlarda dahi destek görüyor takım.

Umarım Çarşıbaşı bu sezon başarır 3. lige çıkmayı :atki:

pReN@_61
16.03.2007, 22:44
inşallah!

başarılar dilerim....

Badaloğlu
20.03.2007, 19:03

İnşaallah Çarşıbaşı 3.lige çıkar.Son bir kaç yıldır hep kapısından dönülen 3.lige bu sene inşaallah çıkarlar.Çok şansız şekilde çıkamamışlardı.Hatta çok favori gösterildikleri sene Çarşıbaşı çıkamamıştı ama yanılmıyorsam Araklı çıkmıştı...

Vakfıkebir'in bilindiği üzere 2 tane takımı var.Büyükliman ve Kirazlıkspor...Bir dönem Kirazlıkspor'da 3.lig kapısından dönmüştü ama malum parasızlık yüzünden olmadı.Keza Büyüklimanda öyle...Vakfıkebir'in maalesef en büyük sıkıntısı bence bu...İlçede 2 tane takımın olması bence biraz lüks.tek bir takım olmak için verilen çabalarda sonuç vermeyeince edi ile büdü gibi yıllardır kendi kendilerini yerlerde bu mücadelenin galibi olmadığı göremezler.

Eski bir Kirazlıkspor'lu olarak takımımı 3.ligde görmek isterim.Ama aynı zamanda Büyükliman çıkacaksa onuda görmek isterim.Ya da ortak Vakfıkebirspor 3.ligde olacaksa onu dahada çok isterim.Ama olmuyor işte,olamıyor...Trabzonspor'da olduğu gibi helede küçük yerlerde baş gösteren çekememezlik,ben daha iyisini bilirimcilik v.s. engeller bu takımları tek bir çatı altında toplayamıyor.

Tabi en büyük sıkıntı maddiyattır.Bu takımlara sahip çıkan ya da gelir getirecek bir şey olmadığından küçük bütçelerle amatör ligde oyalanıp dururlar.3.Lige çıksalar ne olur?Para yok!pul yok!kimi nasıl oynatacaksın?

macka61
20.03.2007, 19:51
inşallah liglerdeki profesyonel trabzon takımları sayısı artmalıdır. çarşıbaşına yakışır

Ali Sırrı
20.03.2007, 20:18
Lisansım hala çarşıbaşında. Arkadaşımla birlikte gidiyorduk ama arkadaşım kanser ölünce bir daha gidemedim. Bir sene gibi ara vermiştim. 3. Lig'e çıkarsa belki giderim :)

frango
20.03.2007, 20:21
açıkcası çarşıbaşıda dahil bu futbolla hiçbirinin 3.lige çıkacağını düşünmüyorum...

Badaloğlu
21.03.2007, 08:20
açıkcası çarşıbaşıda dahil bu futbolla hiçbirinin 3.lige çıkacağını düşünmüyorum...

Demek eski gücünde değiller!...

Esra Yıldırım
21.03.2007, 10:44
Başarılar:alkış:

Faik Yılmaz
21.03.2007, 11:17
bir kaç yıl önce gerçekten çok kaliteli bir ekibi vardı.. 3. ligde çok rahat oynayabilirlerdi.... hele gökhen diye birisi vardı gerçekten yıldız adayı bir futbolcu ifdi.. ama takımın şimdiki durumu pek parlak değil açıkçası....

frango
21.03.2007, 16:07
bugun oynanan maçta yalıspor beşikdüzünü 1-0 yenerek gruplara çıkmayı garantileyen ilk takım oldu kalan 2 takım yarın oynanacak maçlar sonunda belli olacak çarşıbaşı söğütlü çaykara 3 lüsünden ikisi gruplara gitmeye hak kazanacak...

Ba®ış
22.03.2007, 19:33
Trabzon ve Karadeniz takımlarının üst liglere çıkması gerçekten güzel bi olay inşallah devamı gelir başarılar Çarşıbaşı

murathanerol
22.03.2007, 19:46
Hadi bakalım,hayırlısı..

frango
22.03.2007, 19:57
bugunki maçlardan sonra gruplara gidecek takımlar belli oldu
söğütlü çaykarayı 1-0 çarşıbaşıda telekomu 2-0 yenerek gruplara gitmeye hak kazandılar...
yalıspor...
söğütlü belediye...
çarşıbaşı belediye...

her 3 takımada başarılar...

FaLqOn_61
23.03.2007, 00:47
tebrikler çarşıbaşı.Buraya kadar gelmişken bu maçı kaybetmek olmazdı ztn..Önünde yaklaşık 1aylık aradan sora zorlu maçlar oynuyacaklar.BAşta çarşıbaşı olmak üzere hepsine başarılar diliyorum.Sizleri 3ligde görmek istiyoruzz

Burçak
23.03.2007, 15:19
busene 3. lig 2 . gruba sadece 1 takım çıkacak . Bizden bi takım olur umarım ;)

Badaloğlu
23.03.2007, 17:23
busene 3. lig 2 . gruba sadece 1 takım çıkacak . Bizden bi takım olur umarım ;)

Tek bir takımın çıkması kötü oldu.Çok zor olacak ama inşaallah bir Trabzon takımı çıkarda bizde seviniriz.

Bir zamanlar'ın Yalıspor'una 3.lig yakışır.Zamanında 3.ligde çok güzel maçları vardı.Gerçi Çarşıbaşı ya da diğerleri farketmez,hangisi çıkarsada olur yani...

coskun0661
23.03.2007, 17:49
inşallah bi takımımız cıkar 3.lige... ama gönlüm carşıbasıdan yana...

Eyüphan
23.03.2007, 19:52
Kim çıkarsa Çıksın , ÇArşıbaşı da çıksın :)

FaLqOn_61
24.03.2007, 00:43
Kim çıkarsa Çıksın , ÇArşıbaşı da çıksın :)

ewt abim katılıorum:D:D:D

Seyit Hoca
30.03.2007, 23:10
Yoroz dan bu tarafta bişe var.....
çıkın artık..
biri çıksın...
bu ilçelerin ( Çarşıbaşı , Vakfıkebir,Beşikdüzü , Tonya , Şalpazarı ) futbolcu potansiyeli belki başka hiçbir ilçede yok...
Ama ne yazık ve ne Garip ....takımımız yok 3. lig de
biri çıksın
Çarşıbaşı na tam destek
Büyükliman , Kirazlık ve B.düzü Esnaf a gelecek yıllarda başarılar
Bu ilçelerin kaderlari 3.lig ile değişir....

bodozlama
11.04.2007, 00:01
Vakfıkebir ve Beşikdüzü takımı olmaması harbi ayıp.Hele Vakfıkebir nerdeyse akçaabat kadar..neyse bu senede bizden birileri çıkar inşallah.

eys_61
11.04.2007, 00:04
Çarşıbaşı na tam destek
Büyükliman , Kirazlık ve B.düzü Esnaf a gelecek yıllarda başarılar
Bu ilçelerin kaderlari 3.lig ile değişir....

Artık sadece Beşikdüzüspor :)

Burçak
12.04.2007, 19:07
Çarşıbaşının son durmu nedir bilen varmı. kaç maç kaldı acaba?

Faruk BERBER
07.07.2017, 20:23
Acaba neler yapıyorlar :)

Faruk BERBER
12.02.2020, 16:23
https://i.hizliresim.com/yjdojM.png (https://hizliresim.com/yjdojM)

emaarist
18.03.2020, 19:44
Amcam bir macına götürmüştü şimdi burda görünce bir değişik oldum..