PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara'dan Soğutuluyor muyuz?

Sayfa : [1] 2 3 4

spotreis
15.03.2007, 13:33
Bu futbolcu bizim için büyük bir heyecan dalgası ve bizler yani taraftarlar olarak çok seviliyor yeri doldurulamaz bunu yönetimde biliyor şimdi ben şunu söyleyeceğim;

Acaba bu son zamanlarda çıkan asılsız haberler ve yattaranın sürekli sakat ve trabzonsporu karalar durumda gösterilmesi, gitmek istiyor gibi gösterilmesi bizim ona karşı olan sevgimizi azaltmak ve gönderilmesini kolaylaştırmakmı akılları kurcalıyor bu düşünce.....

Mehmet Fatih Yavuz
15.03.2007, 13:42
Bu futbolcu bizim için büyük bir heyecan dalgası ve bizler yani taraftarlar olarak çok seviliyor yeri doldurulamaz bunu yönetimde biliyor şimdi ben şunu söyleyeceğim;

Acaba bu son zamanlarda çıkan asılsız haberler ve yattaranın sürekli sakat ve trabzonsporu karalar durumda gösterilmesi, gitmek istiyor gibi gösterilmesi bizim ona karşı olan sevgimizi azaltmak ve gönderilmesini kolaylaştırmakmı akılları kurcalıyor bu düşünce.....

yönetime güven o kadar az ki, hiçbir işin dosdoğru yapıldığına maalesef hiçbirimiz inanamıyoruz.. her olayın arkasında bir çapanoğlu arıyoruz..
keşke bu şekilde olmasaydı..
bu olay özelinde de herkes şüpheleniyor haklı olarak..

TSelif
15.03.2007, 13:44
Sanırım bu konunun gidiş yönü belli oldu ...YÖNETİM İSTİFA ...dimi:D:D

Samet Metin
15.03.2007, 13:45
Biz yattaradan soğuyamayız ama bence asıl önemli olan yattaranın bizden soğumaması. Bence yönetim bu işe el atmalı ziya küstürecek kara fırtınayı

Mehmet Fatih Yavuz
15.03.2007, 13:47
Sanırım bu konunun gidiş yönü belli oldu ...YÖNETİM İSTİFA ...dimi:D:D

artık demiyrım istifa mistifa..
3 ayda 1500 mesaj attım %90 ında istifa lafı vardır.:)
ben (!) koyacam artık..
yönetim (!)...

spotreis
15.03.2007, 13:48
aklıma yattaranın trabzonsporda olmadığı geldi ve düşündüm neler yaşanır diye pek hoş şeyler gelmedi aklıma acaba doğrumu düşündümüşüm diye renktaşlarımın fikirlerine ihtiyaç hissettim galiba haklıyım. bu Trabzon, Trabzonspor ve Yönetim için hiç iyi olmazmış :)

Vkgz
15.03.2007, 13:50
yattara 1 yıldır öyle veya böyle yok, bir soğuma olması normaldir. ama yattarayı satacak güç göremiyorum Türkiyede. Yattara her zaman herkesin üzerinde olmuştur Trabzon da, satılmamalıda tabiki ölene dek

Erkan
15.03.2007, 13:53
yattara 1 yıldır öyle veya böyle yok, bir soğuma olması normaldir. ama yattarayı satacak güç göremiyorum Türkiyede. Yattara her zaman herkesin üzerinde olmuştur Trabzon da, satılmamalıda tabiki ölene dek

Fatih Tekkeyi satabildiklerine gore... (devamini siz getirin)

Samet Metin
15.03.2007, 13:54
Fatih Tekkeyi satabildiklerine gore... (devamini siz getirin)
Para için değil mi? Herşeyi satarlar ellerinden gelse bizi bile satarlar.

#10 Fietra
15.03.2007, 14:06
Yattara neden satılmasın yahu?O da diğerleri gibi nihayetinde bir futbolcu.Evet çoğu kişiden daha fazla seviliyor ama onu satabilecek güç yoktur demek,Trabzonspor'un büyüklüğüne yakışmaz.Bu takımdan Ali Kemal,Hami,Fatih T. vs. satıldı;Yattara mı satılamayacak?

TSelif
15.03.2007, 14:07
Aman haa sakın sakın Fatih'i karıştırmayın...:mad:Başlarlar şimdi kendi gitti de gitmedide ...:mad:

Reha
15.03.2007, 14:11
Yattara neden satılmasın yahu?O da diğerleri gibi nihayetinde bir futbolcu.Evet çoğu kişiden daha fazla seviliyor ama onu satabilecek güç yoktur demek,Trabzonspor'un büyüklüğüne yakışmaz.Bu takımdan Ali Kemal,Hami,Fatih T. vs. satıldı;Yattara mı satılamayacak?

Zaten onlarında beklediği bu tip cümleler...İyi düşüyoruz tuzağa!!

Külünkoğlu
15.03.2007, 14:14
La bu sene hayattan soğuduk, Yattara'dan soğusak ne olur. Desem de gaza gelmem öyle elde avuçta sonuca etki eden kaçtane adamımız var. Yemezler Takvim tarzına gerek yok hatta gereksiz gündemede gerek yok 2008 kadar sözleşmesi var bu adamın o zaman konuşuruz.

Erbay
Ağır sakatlıktan tam çıktı derken yine sakatlandı.Şanssızlık.Tabi böyle olunca takımdan ayrı kalıyor ve hemen transfer haberleri ortaya çıkıyor.

spotreis
Zaten onlarında beklediği bu tip cümleler...İyi düşüyoruz tuzağa!!

başımıza ne geldiyse ondan geldi zaten fatih galatasarayla flört ediyor denildi shalke04 e gitti fatihde fenerle sözleşme imzaladı denildi zenite yollandı bu sırada taraftar Trabzonunkendi evladı bunu yaparmı denildi ve yönetimde fırsatı yakaladı ve yolladı bizi hazırlıyorlar bence. Bu sefer kanmayalım

ozcan_asanoglu
15.03.2007, 14:16
her futbolcu satılır elbette ama özellikle yıldız kategorisine girebilecek futbolculardan faydalanıp da satmak lazım..Bizim faydamız da kupalardır, şampiyonluktur.yattara gibi bir adamı yakalamışız değerlendirip şampiyon olduktan sonra satmak en mantıklısı..

FANATIK61
15.03.2007, 14:21
Zaten bi gün birakip gidecek bizi. Ha simdi ha sonra :(

spotreis
15.03.2007, 14:23
sağ kanada Antalyasporun sağ kanadını transfer etmeye çalışıyormuş yönetim yattaranın oynadığı kanada

bordox
15.03.2007, 14:25
Yattara belkide en verimli çağına yeni giriyor,bundan sonra katkısı daha fazla olur bence.
Bu tarz oyuncuları oynatmak mesele işte.

Erkan
15.03.2007, 14:36
:yattara:
sağ kanada Antalyasporun sağ kanadını transfer etmeye çalışıyormuş yönetim yattaranın oynadığı kanada

Ali bilgin mi ? (Yoksa baska bi yerde mi oynuyo o?) Alinirsa faydali olur ii bir oyuncu seyretigim kadar... :yattara:

steelturkTS
15.03.2007, 14:38

dostum öncelikle seni tebrik ederim düşüncelerine de katılıyorum.nedense yattara sanki trabzonun kamburuymuş gibi gösterilmeye başlandı.yattara hakkında bir sürü komplo teorileri var.korkarım yattara bana öyle geliyor trabzonsporumuzu kafasında bitirmiş gibi eski yattara yok sankii.

Badaloğlu
15.03.2007, 14:42
Yattara bizimdir bizim kalacak...3 kızkardeşlerde avuçlarını yalayacaklar...

Galatasaray maçında, Yattara oyuna girmek için sahanın kenarına geldiğinde inanın kapalıdaki Galatasaray taraftarının sufatlarının rengi değişti.Biz onların korktuğunu taaa kale arkalarından görebildik.Böyle bir adam satılır mı?Satılır ama şimdi sırası değil...Bence sene sonunda çaktırsınlar adama imzayı atsın 5 yıllık bir imza daha...

Yattara'ya Fener forması yakışmaz...

Külünkoğlu
15.03.2007, 14:44

Ali bilgin mi ? (Yoksa baska bi yerde mi oynuyo o?) Alinirsa faydali olur ii bir oyuncu seyretigim kadar...

Yattara nere Ali Bilgin nere.. En son fenere gol attı diye aldığımız adam Keçeli var mı daha ötesi. Ali Bilgin'le Yattara'nın ismini yan yana getirip de bize eziyet etmeyin da.

pReN@_61
15.03.2007, 14:45

yattara o formayı giyerse Trabzon'dan sağ çıkabileceğini zannetmiyorum...:)

Emorfo
15.03.2007, 14:50
uşiyruz....

Erkan
15.03.2007, 14:52
Yattara nere Ali Bilgin nere.. En son fenere gol attı diye aldığımız adam Keçeli var mı daha ötesi. Ali Bilgin'le Yattara'nın ismini yan yana getirip de bize eziyet etmeyin da.

:confused: :eek: beni cok agir sucladiin ama... oyle birsey yapabilirmiyim ? Ne haddime, Ali Bilgin yataranin yanina degil kramponu bile olamaz... Yanlis anladin beni;). :yattara: Sadece iyi bir yedek olabilir :). :yattara:

Ba®ış
15.03.2007, 14:52
Yattara ya Trabzonspor formasından başka hiçbir forma yakışmaz

Erkan
15.03.2007, 14:53
yattara o formayı giyerse Trabzon'dan sağ çıkabileceğini zannetmiyorum...:)

giydirenler..... Zaten o formayi giynerse kendi ipini cekmis olur...

bordoylamavi
15.03.2007, 14:56
yattarayı kolay kolay satamazlar diyeceğim ama fatih tekkeyi sattıklarına göre şüphelenmek lazım. yattara yı satmak isteseler bile büyük fiyat çıkaracaklar o parayı da kimse yattaraya vermez. niye derseniz yattara herkesin gözünde riskli oyuncu displin olarak. kendi milli takımında bile yedek çıkıyor. o yüzden kolay kolay bi yere gitmez. ama şu bir gerçek ki çok topla oynamaya başladı ve artık çok top kaybı olmaya başladı. yattaranın kendini tekrar gösterceğine inanıyorum

murathanerol
15.03.2007, 15:00
Yattara artık Trabzonsporun sembol isimlerinden biri olmuştur.O bir yıldızdır!Ziyanın disiplin kurallarına uymayabilir.Ama sen de ona Mustafa Keçeliyle aynı muameleyi yapamazsın,hoş görmelisin bazı şeylerini..

Rasim YILMAZ
15.03.2007, 15:15
Yarar sağlamadıktan sonra, pele olsa satılır!! Yattaranın bu sene sakatlık veya başka nedenlerden dolayı eski sezonlar gibi yarar sağladığını görmedik. Şu da bir gerçekki Yattara da biraz toparlanmalı!!
Kimse yanlış anlayıp üstüme gelmesin:) Satılsın demiyorum:) Fakat Syzmek gibi olmasın sonu:) Syzmek gibi olacaksa satıp para kazanmak lazım:)

61viya
15.03.2007, 15:46
Bu adamı bizden soğutmaya hiçbir kuvevt yetmez bee :) Tahminim odur ki,Yattara'mız da TRABZONSPOR formasından başka bi forma giymez zaten(allah kara çıkarmasın yüzümüzü) :)

Haaa yönetimle ilgili BU KONUDA yorum yapmamayı yapmaya tercih ederim,ilk postumu almak istemem şahsen :D

Ama biliyorum kiiiii "Sarı saçlarına deli gönlümü,bağlamışım çözülmeyi YATTARAMMMMMMMMMMMMMMMMM!" SENİ ÇOK SEVYORUZ ÇOK!

wolf_43_61
15.03.2007, 16:01
yattaranın satılacağını sanmıyorum ama satabilirlerde ama o zaman bu yönetim kendi ipini tez elden çekmiş olur,2 yıldız sözüyle cıktılar yola eldeki değerleri kaybediyoruz tek tek,

Külünkoğlu
15.03.2007, 16:10
Şu da cilası olsun bari.:)

Gökdeniz yolcu

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Gökdeniz Karadeniz, sezon sonunda Deportivo La Caruna yolcusu... Tam 2 senedir İspanyol kulübüyle temas halinde olduğu belirtilen bordo-mavililerin yıldız oyuncusunun, yapılan pazarlıklar sonucunda cazip teklifi kabul ettiği öğrenildi. 2009 yılında sözleşmesi bitecek olan Gökdeniz için Deportivo'nun, Trabzonspor yönetiminin iştahını kabartan bir rakam önerdiği belirtiliyor

Bartuğ13
15.03.2007, 16:21
tek söylemek istediğim trabzonsporda yeri doldurulamaz biri oyuncu olamaz.her oyuncunun yeri doldurulur,çünkü büyüktür trabzonspor.yattarada ne kadar klas ve estetik bir futbolcu olsa da ve hayranlıkla izlesek de sahada takım için herşeyi yapmadığı,katkı sağlamadığı sürece benim için hiç bir değeri yoktur.yeri doldurulamaz da değildir.ne yani yattara gitse ts bitecek mi?fatih tekke gitti bittik mi?ama hala faitihi çok seviyoruz?yokluğunu hissediyor muyuz evet,ama asla bitmedik bbitmeyiz de.
yattara değerli bir oyuncu olabilir,belki üzerinden işler dönülüyor,satmak için yer aranıyor da olablir ama yattara sahaya çıkıp aslanlar gibi oynadıktan sonra kimse soğutamaz onu bizden.fakat bizde bulunduğu 4 sezon içinde 1 sezonluk oyun oynamadığı için ben hala soğuk bakıyorum kendisine(yattarayı sevmediğim çıkarmayın çünkü çok severim ama gerçekler böyle)eğer hakikaten yattara gibi oynasaydı 4 senede en az 2 şampiyonluk kupası kaldırırdık.

macka61
15.03.2007, 16:24
istanbul medyası ne olcak işte yine başladılar yalan haberlerine alex fenerden gidiyor

Mustafa AYDIN
15.03.2007, 16:34
Yattaranın sözleşmesi 2008 de bitiyor eğer bu sene sözleşme yenilemez se kesin satılır.

Mustafa AYDIN
15.03.2007, 16:38
(yattarayı sevmediğim çıkarmayın çünkü çok severim ama gerçekler böyle)eğer hakikaten yattara gibi oynasaydı 4 senede en az 2 şampiyonluk kupası kaldırırdık.

Atladığın bir konu var,evet bir Yattara mız var ama karşımızda Levent Bıçakcı ve Cem Papila nın olduğunu unutma.O şerefsziler olmasaydı bizim 2 şampiyonluğumuz zaten vardı.

aaahmet61
15.03.2007, 16:38
yattarasız trabzonsporu düşünemiyorum.okuduğum kadarıyla 2 kadınla basılmış yattara.bunu çömlekçiye kim alıştırdı.

Berk Eren
15.03.2007, 16:40
ali bilgin ıyı topcu ama yattarayla karsılastırmak yanlıs olur..

bu yattaranın kafasına gırıp fbye ımza atmasın bu..ıkıncı bı aurelıo vakası gerceklesmesın..

Erkan
15.03.2007, 16:59
Offff off...... Seytan konusuyor konusuyor ama dinlemiiyorum...

ibzolist
15.03.2007, 17:03
başlığı açan arkadaşa teşekkür ediyorum...

gs maçı öncesi yattara hakkında çıkarılan söylentilere ( kendi kulubü tarafından ) büyük çoğunluk inanmayınca çark eden dedikoducular ( kim acaba??? ) adı geçen bayanların ömer rızanın saçları için otele geldiklerini açıkladı....

satılması gündeme gelen futbolcularımız için özelliklerine yönelik dedikodulara alıştık artık ...

Erkan
15.03.2007, 17:11
Vay be Omer rizaya bak beh... Tam karizma iste sadece saclari icin 2 tane kadin geliyor :D.

Enes Berfin
15.03.2007, 17:19
Takim ve yönetim icerisinde neler oluyor bilemeyiz bilmiyoruz.

Onun icin pek net birsey söyleyemeyiz.

Soner Kurt
15.03.2007, 17:58
:yattara: giderse çekirdek kabuklarını toplamak için stada personel alımı açarlar heralde. saha kenarındaki çekirdek kabukları yüzünden maçlar durdurulabilir.

Misina
15.03.2007, 18:17

yani saçma olduğu kadar doğru bi hipotez olabilir.albayrak yattarayı taraftarın gözünden düşürüp satmak için bu planı yapmış olabilir:D

BDiler61
15.03.2007, 18:36
bu yönetim tekke yi sattı şimdi sırada yattara mı var?

Misina
15.03.2007, 18:41
bu yönetim tekke yi sattı şimdi sırada yattara mı var?

olur mu olur:D :D :D

A.Alper
15.03.2007, 18:52
aslolan trabzonspordur hepimiz yattarayı seviyor olabiliriz ben de öyleyim ama herşeyden önce takımın başarısı gelir yattara bu sezon sadece 9 maçta oynadı gol atamadı katkısı düşük seviyede bir yattara gider diğeri gelir bu bizle alakalı bir durum yarın çok daha sempatik ve becerikli devamlılığı olan bir oyuncu gelirse yattarayı unutuveririz...

erdal6167
15.03.2007, 18:53
Yattara bizimdir bizim kalacak...3 kızkardeşlerde avuçlarını yalayacaklar...

Galatasaray maçında, Yattara oyuna girmek için sahanın kenarına geldiğinde inanın kapalıdaki Galatasaray taraftarının sufatlarının rengi değişti.Biz onların korktuğunu taaa kale arkalarından görebildik.Böyle bir adam satılır mı?Satılır ama şimdi sırası değil...Bence sene sonunda çaktırsınlar adama imzayı atsın 5 yıllık bir imza daha...

yattarayı satanı bizde satarız. . .

hüseyin toraman
15.03.2007, 19:14
Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'nın bordo-mavili takıma katkısında bu sezon düşüş yaşanıyor.

İlk olarak 2003-2004 sezonunda bordo-mavili takımda forma giymeye başlayan İbrahima Yattara, ilk sezonunda 30 lig maçında bin 598 dakika sahada kaldı.

Yattara, 2004-2005 sezonunda 28 maçta bin 940 dakika, geçen sezonda 32 maçta 2 bin 331 dakika mücadele etti.

Gineli oyuncu bu sezon da özellikle sakatlıklar nedeniyle ligde 9 maç forma giyme şansı buldu. 9 maçın 5'inde ilk 11 de sahaya çıkan Yattara, 547 dakika görev yapabildi.

Yattara, bu sezon ise bordo-mavili takımın lig maçlarında gol atma başarısı gösteremedi.

Yattara, 2003-2004 sezonunda 5 gol, 2004-2005 sezonunda 8 gol, geçen sezonda 7 gol atma başarısı göstermişti.

bu adamın sözleşmesi sona eriyo galiba yönetim sözleşmesini yenilesede yattara yattara gibi oynasa diyorum

melih61
15.03.2007, 19:48
ya adamın perfonmansıda düşüş warmış kaç maç oynadıda anladınız adam bize oynadıı maçların çounu kazandırdı hemde tek başına örnek anarthosis konya ve bi daha konya kel ziya adamı gs mmaçında yanına 3 defa çağırdı üçüncüde ayıb olmasın diye oyuna aldı adamda hevessiz maça çıktı sonra yattara oynamadı kim olsa böyle bir durumda oynamaz?

A.Alper
15.03.2007, 19:52
yaw aslında neden oynamadığı konusunda bir sürü şey söyleniyo kaburga falan hikaye adam bakıyo yönetime bi de ziyaya bakıyo oynasam ne oynamasam ne ?!!

sbay
15.03.2007, 20:00
yattarayi karalama olarak dusundugumuz haberler yattara trabzona transfer olduktan sonra hep ortaya atildi....ama taraftar uzerinde yattaraya karsi sogukluk olmadi.....kimse yattaradan sogumaz merak etmeyin...

sweetrose
15.03.2007, 20:14
Yattara bizden değil takımdan soğutuluyor galiba; bunu kimlerin yaptığıda malum..

Hüseyin Çümen
15.03.2007, 20:33
beni hiç bişey yattaradan soğutamaz ama adam takımdan soğuyacak böle giderse
eer ezik bi takıma giderse çok ağlarım arkasından

Erdem Koltuk
15.03.2007, 20:33
gökdeniz-symek-tekke-yattara

Tekke kaçtı
Symek kaçırıldı
Gökdeniz Bunalımda
Yattara Belirsiz

O 4lü olsaydı şimdi 20 puan farla liderdik.O 4lü olsaydı Ziyada Yönetimde harikaydı.Bizi yakan esas o 4lünün dağılması.Nası üzülüyorum nasıllll....

atabaş
15.03.2007, 21:34
bu yonedım baştayken herşey normaldır arkadaşlar

hakantpl
15.03.2007, 22:00
Yattara bizimdir bizim Kalacak. onun gibi bir yeteneği bulmak gerçekten çok zor...
Her çamı yattara Kazandıramaz bir sezonda 4 Maç Kazandıryosa tek başına Oda yeter gider.

Kasım Hilal
15.03.2007, 23:17
Niye soğuyacakmışım ki?
Hem diyelim ki soğudum.
Ne olacak?
Fenere mi gidecek?
Çok beklerler!

ilhan
15.03.2007, 23:28
Niye soğuyacakmışım ki?
Hem diyelim ki soğudum.
Ne olacak?
Fenere mi gidecek?
Çok beklerler!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Sözleşme Başlangıç : 19.06.2003 Sözleşme Bitiş : 31.05.2008
Uzatmaları lazım sözleşmesini.

Kasım Hilal
15.03.2007, 23:41
Tez elden inşalah..
Bastırmak lazım..
Elimizde değer olarak kaç topçumuz kaldı ki?
Sahip çıkmalıyız onlara!

erol-61
15.03.2007, 23:45
“Doğan Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlediğin basın toplantısında

Bildiklerimi yapmakta vazgeçmeyeceğim”

Yattara'yı maçın berabere devam ettiği anlarda Galatasaray'ın üzerlerine geleceğini düşündüğü için oyuna aldığını kaydeden Doğan, "Fakat bir dakika sonra golü yedik ve hesabımız tutmadı. Futbolda bunlar var. Her istediğinin tutacağı diye bir şey yok. Eleştirmek isteyen ne olursa olsun eleştirir. Dünyanın en kolay işi eleştirmektir, onu herkes yapar. Eğer Yattara'yı oynatmasıydım o zaman niye oynatmadın diye eleştireceklerdi. Bunlara gülüp geçiyorum. 'Millet istiyor' diye bildiklerimi yapmaktan vazgeçmeyeceğim" dedi.

“Doktorların ihmal yok”
Doğan, Yattara'nın sakatlığının maçtan önceki gece netlik kazandığını ve kulüp doktorlarının asla ihmali bulunmadığının altını çizerek, "Uzmanların kararına göre röntgeninde kaburgasında hafif çatlak olduğu ortaya çıktı. Fakat gece otele 5-6 uzman getirdik. Bunlar Yattara'nın kaburgasında çatlak olmadığını, ezilme bulunduğunu ve uyuşturucu iğneyle maça çıkarsa ağrısı olmayacağını söylediler. Biz de buna göre karar verdik. Basına yanlış sızan bir rapor var. Bizim doktorlarımız ve ekibimizde hata yok. Yattara'nın filimlerini ilk gören heyetin verdiği rapor basına yansıdı. Ancak akşam gelen heyetin vardığı karar sonrası oyuncumuz maçta forma giydi" görüşünü seslendirdi.

“Yattara’nın günahı alındı”
Kamp sırasında Yattara’yla ilgili basında çıkan haberleri de yalanlayan Teknik Direktör Ziya Doğan, "Bunlar gerçeği yansıtmıyor, tamamen yalandır. Gineli iki bayan kuaför Ömer Rıza'nın saçını örmeye otele geldiler. Odaya çıkmadılar. Biz ordaydık. İstirahat saati diye onları geri gönderdik. Saat 17.00'den sonra tekrar geldiler ve kuaför salonunda Ömer Rıza saçlarını yaptırdı. Yattara'nın günahı alındı" ifadesini kullandı.

Semih Öztürk
15.03.2007, 23:54
Şu anlık performansı kötü olabilir ama iyi bir ivme ile tekrardan eski günlerine dönecektir..

Soğutulma gibi bir olay olduğunu düşünmüyorum çünkü bu adam haftalardır öyle ya da böyle sakat veya formsuz..

Bu bir takım oyunu şimdilik katkısı az ilerde artacktır ve gözlerimizin pasını silecektir..

Murat Cömert
16.03.2007, 00:03
YATTARA nin en kotu hali bile bize izlerken zevk vermiyormu. biz yattaradan sogumayiz yonetiminde bu kadar kotu bi saka yapacagini zannetmiyorum onlarda farkinda yattarayi satani bizimde satacagimizi. lafim yanlis anlasilmasin yonetimi satariz.. boyle bi durumda ALLAH gostermesin Yonetim gorur taraaftarin gucunu ..

wolf_43_61
16.03.2007, 00:09
biraz önce az-newcastle maçını izledimde şotayı bayıldım adam hala taş gibi yattarayla mükemmel olurlar şayet alınırsa,yönetime sesleniyrum alın şotayı olun şampiyon,umarım ziya hoca izlemiştir maçı futbol nasıl oynatılır az-buz 1 şeyler kapmıştır kendince

kutoz
16.03.2007, 00:10
Yattara'dan soğutulmak gibi birşeyin söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Yattara'yı iyi analiz etmek gerek. Yattara; iyi bir profesyonel olsaydı bugün Barca'da oynuyor olurdu. Bugün Yattara'ya Teknik Direktörler ve Yönetim Kurulu, yaptıklarına rağmen (bizim bilmediklerimiz dahil) katlanıyorsa, bu taraftarın ona olan sevgisinden dolayıdır.

Evet, Yattara oynadığı zaman maçın skoruna tesir edecek yetenekte bir oyuncudur. Ona 90 dakika sabrederim ama yine de kendisine bir çeki düzen vermesinde fayda var. Çünkü, bu son dönemlerdeki sakatlıkları malesef tıbben değil, beynen oluşan sakatlıklardır...

Adem Erdoğan
16.03.2007, 00:28
Yattara bu hafta çıkar sahaya iki depar iki bel kırma.Buda saygıdeğmez basınımıza kapak gibi kapak olur.

erol-61
16.03.2007, 00:47
arkadaşlar YATTARA ya kimse laf söyleyemez üşenmeyin linke tıklayın ronaldinho halt etmiş diyecem nerdeyse

http://www.dailymotion.com/visited/search/trabzonspor/video/x1f8kf_ibrahima-yattara

hüseyin1975
16.03.2007, 01:32
Faydasi olmayan her oyuncu satilabilir. Isim önemli degil. Sonucda hicbir Futbolcu Trabzonspordan üstün degildir.

Bizde faydasizini birakin, cok verimli olan nice topcular satildi.

Ben eski Yattarayi izlemek istiyorum. Izleyemeyeceksek satilmasi beni üzmez!

Ama formunda olan ve istekli olan bir Yattarayi satan Yönetime bende: Yönetim (!) derim :)

Ha kendisi istemez ise diyecegim iki kelime var: Go Home....

Hersey :bmn3: icin

hüseyin1975
16.03.2007, 01:33
Yattara'dan soğutulmak gibi birşeyin söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Yattara'yı iyi analiz etmek gerek. Yattara; iyi bir profesyonel olsaydı bugün Barca'da oynuyor olurdu. Bugün Yattara'ya Teknik Direktörler ve Yönetim Kurulu, yaptıklarına rağmen (bizim bilmediklerimiz dahil) katlanıyorsa, bu taraftarın ona olan sevgisinden dolayıdır.

Evet, Yattara oynadığı zaman maçın skoruna tesir edecek yetenekte bir oyuncudur. Ona 90 dakika sabrederim ama yine de kendisine bir çeki düzen vermesinde fayda var. Çünkü, bu son dönemlerdeki sakatlıkları malesef tıbben değil, beynen oluşan sakatlıklardır...
:alkış: :alkış: :alkış:

Erman
16.03.2007, 01:40
Yattara'yi bizden ancak ve ancak kendisi sogutur. Bu yönetimin bile bunu yapacak kadar yetenekli oldugunu düsünmüyorum.

Yattara Afrikali bir oyuncu. Diger Afrikalilardan farki Avrupa'da futbol oynamis olmasi. Yani Avrupa futbolunu görmüs bir isim. Ancak ya görmemis gibi davraniyor ya da Genk'de oynadigi zaman dilimi ögrenmesine yetmemis.

Ziya Dogan'i her seyinde elestiririm. Ancak is Yattara'ya gelince bir sey diyemiyorum. Tamam iyi, sempatik, cok yetenekli ve bir hareketi macin seyrini degistirebiliyor ancak bu kafayla giderse her daim bir Yattara sorunumuz olacak gibi.

Futbolcular ayda top oynamiyorlar. Dünya futbolundaki egilim takim halinde oynamaya döndü. Bunu herkesin görmesi gerekir. Brezilya'nin, bireysel yeteneklere dayali futbolun zamani gecti. Bunu gectim; bir insan özel hayatinda bu kadar mi hoyrat olur? Yattara ya bunlari fark edecek ya da ikide bir kizaga cekilmeyi kabul edecek.

Böylesine büyük bir yetenegin kafasinin bu kadar amatör olmasina hayretler ediyorum. Bu hususta da Ziya'ya kizamiyorum.

Tansu Onur Erdoğan
16.03.2007, 01:41
yattaradan kimse soğutamaz bizi ama şu gercekki yattara hala amatörbi futbolcu düşünce yapısı itibariyle
ondaki yetenekler kimsede yokk başkası olsa eşşek gibi çalışır avrupadaii takıma transfer olur
ama o su halindne burda olmakttan memnunn

Erkan
16.03.2007, 08:42
Yattara seni seviyoruz, bizi asla birakma tamam mi? Yattara : :yattara:

Travelair
16.03.2007, 09:07
Yattara gelecek sene Türk statüsüne geçeceği için mi oluyor bunlar? Yoksa yeri geldiğinde tüm ukala yazarların "Bu Yattara 3 ukalalarda olsa takımı uçurur, ne adam be" serzenişleriyle ağızlarının sularının akmasına mı bu haberler. Yattara'yı gaptırmayız, profesyonel disiplin sağlandığı müddet zaten hiçbir sorun olmaz. Yeter ki insanların futbolcuya sözü geçsin

Travelair
16.03.2007, 09:33
tff sitesine baktım:TRABZONSPOR A.Ş. sözleşme başlangıç 19.06.2003 sözlşme bitiş 19.06.2007Burda 2007 gözüküyor sözleşme bitiş tarihi. Ben 2009'a kadar uzatıldı biliyordum. Bazı arkadaşlarımız 2008 diyor?Birde 07.08.2003 lisans tarihi bu durumda gelecek sene de Türk statüsünde oynayamayacak gözüküyor

aaahmet61
16.03.2007, 11:27
yattarasız trabzonspor düşünebilir mi.özkan hocaya duacıyız.acaba bu sezonki futbolcu transferlerini özkan hocaya bıraksak mı?

Napoleon61
16.03.2007, 11:44
ibrahimmm yatttarraaaa oooooooooo

Şota dan sora gelen en iyi yabancımızz ne satıcaz kime satıcaz

O taraftarın sevgilisi , geyse maçında oynamıycak dendi ısınmaya çıktı 1600 kişi çıldırdıkk... O artık sembol o kadar kolay değil , satılması nın telafuzu bile yanlış ewet gidenler oldu Sultan Tekke gitti iyimi oldu ... Hatalardan ders almak gerek....!

Salih61
16.03.2007, 12:24
Yönetimden yine bir senaryo yattara satış senaryosu onlara göre trabzonspor bir toptancı hali futbolcularda sebze meyve mevsimi geldiginde satılıcak işte yönetimin gerçek yüzü görün ve protesto edin lütfen!!!

bingolts
16.03.2007, 12:39
bence ziya doğan trabzonspora başarılı olmaya değil oparesyon yapmaya geldi helal be hoca sana yutturdun hepimize kendinin hoca olduğunu çığlık atsam duyulur mu kel gitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttt let's go BJK

bingolts
16.03.2007, 12:41
bu kel yüzünden yüzüm gülmez oldu artık bıktırdı yeter artık dur demek gerekkkkkkkkkkkkkkkkkk be ziya paşaya git be adam ne çekecek çilemiz vardı başımıza taş gibi düştün nefret ettiğim gelmiş geçmiş tek hoca oldun saol nefret duygularımı da kabarttın

Cüneyt Canlıca
16.03.2007, 13:08
ya yattara satlılırmı satılabilirmi..futbolu futbol yapan insanlar onlar..kütük izlemeye gitmiyoruz maça

Salih61
16.03.2007, 13:14
işin ucunda cebe para girecekse yattarayı degil bütüj kulubü satarlar

Salih Kara
16.03.2007, 13:15
yattarasız trabzonspor düşünebilir mi.özkan hocaya duacıyız.acaba bu sezonki futbolcu transferlerini özkan hocaya bıraksak mı?

çok haklısın keşke bıraksak.Bize aurelioyu da o kazandırmıştı.Hatta yetenekli ve bir o kadar da paragöz olan robson da silvayı da..Hem de bunları çok genç yaşlarda keşfetti.Kimsenin ruhu bile duymadan imzalattı getirdi.Faruk kanca veya lemi gibi aylarca brezilyada maç izlemeden..

duraloglu61
16.03.2007, 14:50
bence yonetım onu gondermek ıstıyor ve gelecek baskılARI AZALTMAYA CALISIYOR

Egemen Yılmaz
16.03.2007, 18:09
bence yönetim değil ziya doğan yüzünden oynamıyor.

Misina
16.03.2007, 18:26

transfer özkan a bırakılsa ikinci lig temizlenir.breziyadan yugoslavyadan gelenler bedavaya geri döner:D

Jackdaniels
16.03.2007, 19:19
Yarın Şov yapacak gene koçum benim :)

Mert M.
16.03.2007, 20:38
yattarayı satan veya elden çıkaran yönetim bizi de kaybeder
taraftarın onu ne kadar çok sevdiği ortada
sadece yattara yı izlemek için stada gelen insanlar tanıyorum
tabii ki futbol bir ekip oyunu ve yattara da o oyunun bir parçası ama
şu da yadsınmaz bir gerçek ki
YATTARA BİZİM HERŞEYİMİZ...

Enes Berfin
16.03.2007, 20:40

Okadar renkdas aynen öle.

Mert M.
16.03.2007, 20:42
Okadar renkdas aynen öle.
eyvallah kardeşim

Şuayip Aydın
16.03.2007, 20:46
yattarayı satan veya elden çıkaran yönetim bizi de kaybeder
taraftarın onu ne kadar çok sevdiği ortada
sadece yattara yı izlemek için stada gelen insanlar tanıyorum
tabii ki futbol bir ekip oyunu ve yattara da o oyunun bir parçası ama
şu da yadsınmaz bir gerçek ki
aynen katılıyom sana abim

Hüseyin RİZELİ
16.03.2007, 21:00
bencede yattara gonderecekler we bızım sogumamızı beklıyolar..

Mert M.
16.03.2007, 21:05
bencede yattara gonderecekler we bızım sogumamızı beklıyolar..
yok kardeşim satamazlar
taraftarın tepkisi bile yeter
onu gönderemezler
trabzon karışır
karışmazsa da
ben gider karıştırırım

aaahmet61
16.03.2007, 21:27
satamazlar değil hiçbir trabzonsporlu satmak istemez.ama adam gitmek istese (adamın gözünü para bürümüzse) gider.mesala abdullah ve ogün .gitmek istediler tutamadık.ama yattara farklı trabzonu çok seviyor.tıpkı şota gibi.gideceğini zannetmiyorum.

Kobalas61
16.03.2007, 21:52
yattara sevgisi cok abartılıyor gibi geliyor bana hiç bir futbolcu bu takımda vazgeçilmez deildir.eeyyy yattara artık önemli maçlarda da kendini göstersen cok daha güzel olacak

spotreis
16.03.2007, 21:56
bu konunun açılmasının sebebi bir nevi yönetim şuan bir senaryo yazıyor bu açık ve net bir şekilde ortada bu adam öyle yada böyle bizden bizde ondan sogutulacagız işte biz bilinçli taraftarlar olarak buna tepkisaiz kalmayalım Trabzonspor un menfaatlerini düşünmeyene, yanlış yapanlara kim olursa olsun tepkimizi koyalım bizim sesimiz buradan çıkıyor belki yüksek mercilere ulaşır tepkilerimiz bu konunun üzerine gidelim arkadaşlar...

konuya olan ilginizede ayrıca teşekkür ediyorum

HERŞEY TRABZONSPOR İÇİN

izmirdenayhan
16.03.2007, 22:29
Allahın kulu soğutamaz beni tattaraa Yattaramdan....

İmzamda belirttiğim gibi..

YATTARA İLE ÖMÜR BOYU SÖZLEŞME..
AMADU İLE HEMEN SÖZLEŞME....

izmirdenayhan
16.03.2007, 22:35
1-Sol bek emekli etme görevlisi
2-yaratıcılıkda zirve
3-baş döndürme,beli kırma onun büyük zevki..karşısındaki oyuncular 2-3 gün kendine gelemiyor baş dönmesinde.
4-Arkadaşlarına bağırıp çağıran değil,mütevazi star..
5-başka takım seyircilerinden özel seyircisi olduğunu hepimiz biliyoruz.
6-takımın rengi
7-topla ondan daha yumuşak olabilen az futbolcu var Dünyada..!!!!
8-80 dakka berbat oynasa 87875 kez top kaybetse dahi her an gole gidebilecek,gol pozisyonu için asist yapabilecek straımız..
9-en kötü oynadı deiğimiz maçda dahi en az iki asist sayısız adam eksiltme.!!!!!!

YAHUUUU BU ADAMLAAA NİYEEE ÖMÜR BOYUU SÖZLEŞMEEE YAPILMAZZZ?????

A.T.R
16.03.2007, 22:43
uşiyruz....

" Uşiyruz" olmaz uşuum habu agzin da bi grameri var daa

üşiyruk diicesun oni :)

HALİT KARAKAŞ
16.03.2007, 22:48
İstanbul yanlı medyası istediği kadar yalan haber yapsın bizi YATTARA,dan soğutamaz,,,,

spotreis
17.03.2007, 04:13
buradaki amaçda bu zaten :) kimse bizi yattaradan soğutamaz

topalkaplan
17.03.2007, 11:34
bence ziya yattara yı soğutmak istemez ama
onun kendi mantalitesine göre oynamasını ister

ziyanın istediği YATTARA değil ZİYAttara

Murat Altun
17.03.2007, 16:16
ziya yakında tüm trabzonu karadeniz bölgesini futboldan soğutacak

Ba®ış
17.03.2007, 16:17
yattara dan soğutulmuyoruz yattara kendisi soğutuyo bizi

Fatih Ay
17.03.2007, 16:35
yattara ya noldu oynamıyo adam bi sorun var ama...:confused:

antagonist
17.03.2007, 16:37
Şöyle bir soru da sorulabilir:"Yattara'yı soğutuyor mu?"

Murat Altun
17.03.2007, 16:38
bende olsam oynamam sen yattara ol sen kenarda oturuken abuk sabuk adamalr oynasın sonra takım yenik duruma düşünce son 20 dk alsın kel seni oyuna sen güzel oyan taraftarı coştur gol at yada asist yap sonra ertesi hafta yine 11 de olma keçeli celalettin vs oynasın adamı futboldan soğuttu trabzondan soğuttu kel aynen szymek ve marcio gibi

hüseyin1975
17.03.2007, 16:40
EVET! Sogutuluyoruz!

Kendisi tarafindan!

Misina
17.03.2007, 16:47
EVET! Sogutuluyoruz!

Kendisi tarafindan!

evet ...

ziya doğan a hak vermeye başladım.böyle oynayacak yattrayı bende oynatmazdım.

yattara 11 de başlamasaydı ziya doğan acımasızca eleştirilecekti.yattara oynadıda ne oldu sankii

Murat61
17.03.2007, 16:49
sizi bilmemde yattara boyle oynamaya devam ederse sene sonunda fatihe yakin bi yerde soguyabilir

coolank
17.03.2007, 16:50
takımda her şey bitti de sıra yattara da mı _? arkadaşlar bırakında adam kötü oynama hakkını kullansın ...illa eleştiri olacaksa bari şunu demek lazım ... bu sene hiç oynamadı ki ... uzun süre sakat sonra formsuz .. ama bu yattara yı göndermek için sebep olmamalı

Murat61
17.03.2007, 17:01
takımda her şey bitti de sıra yattara da mı _? arkadaşlar bırakında adam kötü oynama hakkını kullansın ...illa eleştiri olacaksa bari şunu demek lazım ... bu sene hiç oynamadı ki ... uzun süre sakat sonra formsuz .. ama bu yattara yı göndermek için sebep olmamalı

bence kimse gitsin istemiyor ama az yattara gibi oynasa iyi olur yonetim bir anda satabilir onu oldu bittiye getirip

spotreis
17.03.2007, 19:20
bu günki yattarayı bende istemiyorum olmasın daha iyi kulübedede camiadada ne bu yaa..

tamersoz
17.03.2007, 19:23
la he ya bugün neydi o yattarnın hali sapır sapır dökülüyodu bi tane olumlu hareketi yok böyle giderse ziya daha kadroya almıyacak kara inciyi..

bordoylamavi
17.03.2007, 22:49
yattara böyle bir anda düşecek bir adam değil kesin bir sorunu var bu kadar yıldır bir maç bile kötü oynama sonra gel ankaragücü maçında dökül. kesin bişiler var

KUTADGU
17.03.2007, 23:02
siz yattara'dan önce Ceyhun bakın isterseniz...

yattarayı bitirme oyununun baş aktörü ceyhun dur

boş koşuların hiç top atmadı, hep kendine oynadı. yattara da küstü oyuna..

küsmesi mi lazım.. tabii ki hayır...

ama el insak forma umrunda olmayan ceyhuna, (maçın skorunu bile merka etmeyen bir adam bu çünki.) dayanıyorsunuz da
Yattara suçlu oluyor olacak iş değil hani...

Ali Özcan
17.03.2007, 23:18
yattara çok kötü...üzülerek kabul etmeliyiz...ama o bizim starımız...mutlaka kazanmalıyız onu...

Murat61
19.03.2007, 12:21
siz yattara'dan önce Ceyhun bakın isterseniz...

yattarayı bitirme oyununun baş aktörü ceyhun dur

boş koşuların hiç top atmadı, hep kendine oynadı. yattara da küstü oyuna..

küsmesi mi lazım.. tabii ki hayır...

ama el insak forma umrunda olmayan ceyhuna, (maçın skorunu bile merka etmeyen bir adam bu çünki.) dayanıyorsunuz da
Yattara suçlu oluyor olacak iş değil hani... yattarayi seviyoruz ama bi ara szymeklede problemleri vardi sanki maclarda denizli macindada gordugum kadariyla ceyhunun attigi golde ve attirdiginda yattara sevinmedi gicik olmus gibiydi ben mi kuruntu yapiyorum bilmeme ama ceyhun cikti takir takir oynamaya basladi golunude atti

washko_61
19.03.2007, 16:07
donduk daa felc etti bizi soguktan acil satluk yattara vardur............!!!!!!

Kasım Hilal
19.03.2007, 16:08
Son zamanlarda Yattara'dan desğil de bu Yattara haberlerinden soğudum ben!

jefferson61sefa
19.03.2007, 16:17
bu konuyu gördükçe için daralıo yattaradan kimse sağutamaz inşallah en kısa sürede hem sağlığına hemde eski futboluna döner

Koray
19.03.2007, 16:29
bende olsam oynamam sen yattara ol sen kenarda oturuken abuk sabuk adamalr oynasın sonra takım yenik duruma düşünce son 20 dk alsın kel seni oyuna sen güzel oyan taraftarı coştur gol at yada asist yap sonra ertesi hafta yine 11 de olma keçeli celalettin vs oynasın adamı futboldan soğuttu trabzondan soğuttu kel aynen szymek ve marcio gibi

ne demek bnde olsam oynamam mecbur oynicak adam para alıyo oynamak zorunda,saçmalığa bak yaa yattara kendi işine baksın başkasına deil,eğer o yüzden oynamıyosa onun için stat da o kadar bağırdım hakkımı helal etmem ona..

ozcan_asanoglu
19.03.2007, 16:34
Biri bizi soğutuyor mu bilemam ama kendisinin soğutmaya başladığı kesin..

insan başında hoca olmadan da sahaya çıksa kendisini delice seven, sahip çıkan o taraftar hatırına iki hareket, iki atraksiyon yapar yaw...yazık...

Şentürk
19.03.2007, 16:38
Kimse bizi Yattaradan soğutamaz:mad:
İstanbul basını:mad: HİÇ:cool:

Sakatlıktan sonra Szymek'e yapılanlar Yattara'ya yapılıyor,bu sefer kimse yemez umarım:confused:

kudu_61
20.03.2007, 11:13
Bilmiyorum ama yattara mı kendini Trabzonspordan soğutmaya çalışıyor diye düşünüyorum Konya spor maçı çıkışı takımın otobüsü havaalanına gidecek çıkışta bekliyorum bide baktım yattara, kiki ve çağdaş stadın önünden ticari taksiye biniyorlar hala anlam veremedim üçüde şu an sorunlu (bence sorunlu değillerde oynatılmıyorlar) acaba bunların bir grubu mu var ?

Sefaenes
20.03.2007, 11:16
Yattara giderse hic sasmam. Bu ziya kalirsa tek yattara degil digerleride gider kazmalar kalir ancak

Sacit
20.03.2007, 11:36
ziya'ya sormak lazım :mad:

Egemen Yılmaz
20.03.2007, 18:08
bana kalırsa biz yattara' dan soğutulmuyoruz. yattara futboldan soğutuluyor. sen böyle bir adamı gs gibi hayati bir maçta son 20 dakika oynatırsan, ona yedek muamelesi yaparsan kusura bakma ama pele bile olsa futboldan soğur..

trapezus61
20.03.2007, 18:12
Biz Yattaradan soğutulmuyoruz... Ziya Doğan bizi hayattan ve futboldan soğutuyor...Artık buna bir dur demenin zamanı geldi de geçiyor.

KUTADGU
20.03.2007, 18:32
Ya da

yattara futboldan mı soğutuluyor?

Kasım Hilal
20.03.2007, 19:10
Hayır diyelim ki Yattara'dan soğutuluyoruz.
Hatta soğuduk diyelim.
Bence değişen bir şey olmaz.
Bir kere şu anki yönetime ve Ziya Doğan'a yeteri kadar soğuğuz zaten.
E, ne değişti?
El cevap; "Hiçbir şey!"..

spotreis
20.03.2007, 21:34
yönetimden yada teknik patrondan sogumak önemli deil bu güne kadar bizim yüzümüzü güldüren starlarımız elden gidiyor bitiriyorlar onları sorunda bu onlar bize değer verdiler ama gördükleri muamele yattara örneğiyle önümüzde. söylenecek söz yok

Hüseyin Çümen
20.03.2007, 23:06
yattara sakatlıktanda çıksa yeni form tutmaya başlasada son haftalarda oynadığıgibi hayatta oynamazdı futboldan zevk almıyormu acaba soğutuldumu futboldan
eski yattara bir an önce geri dön

tsmusampa61
20.03.2007, 23:26
Arkadaşlar kimse bizi yattaradan soğutmak istemiyo.
Bana göre kendisi seneye gitmek çin taraftardan kendini soğutmak istiyo.
Belkide yönetime veya hocaya ben gitmek stiyorum dedi. Onlarda ona bu taraftar seni bırakmaz, bizde seni o yüzden bırakamayız. Ama kendini soğutursan başka! nasıl senaryo ama. ama bence doğru olabilir.

bordolumavi61
21.03.2007, 13:19
Yattara bilmece gibi

Kısa bir süre öncesine kadar Trabzonspor'un en iyi, Türkiye'nin ise birkaç yıldızından biri olarak gösteriliyordu. Bu sezon ise ona bir haller oldu... 21 Mart 2007 06:59Yazı boyutunu büyütmek içinhttp://image.haber7.com/haber/51065.jpg
İlk yarıda sakatlığının ardından geçirdiği ameliyat nedeniyle ortalıkta yoktu. İyileşmesini dört gözle bekleyen teknik heyet ikinci yarıda da ondan bir türlü faydalanamadı. Kasığındaki sakatlığının nüksettiği ve kaburgasında ağrıların bulunduğu açıklandı. Fakat sebep ne olursa olsun bir gerçek var ki; İbrahima Yattara her geçen gün kötüye gidiyor. Bu gidiş, doğal olarak beraberinde çeşitli iddiaları da getiriyor. Bir iddiaya göre Gineli 2003’ten beri formasını giydiği Trabzonspor defterini kapadı, tekliflere açık. Aynı iddia ile örtüşen bir başka söylenti ise, yönetimin de özellikle kafa olarak çok yıpranan yıldızla yollarını sezon sonunda ayırmayı planladığı yönünde. Tüm bu konuların da önümüzdeki günlerde yönetim-teknik heyet zirvesinde masaya yatırılacağı öğrenildi.

fanatik
Bu haber 1,923 defa okundu.

Yorumlarabdullah bekar tarafından 21 Mart 2007 12:10 tarihinde
adam olamamışsın futbolcu olsun ne olur.!!!
zorla güzellik olmaz fakat takımın formasını giyinince hakkını vereceksin yoksa o formayı ıslatmadığın sürece gerçek trabzonsporlu olamazsın, hiç kimse vazgeçilmez değil, bu taraftar ve bu halk yeterince bilinçlenmiştir. Büyük Trabzonsporumuz bu kadar kötülüğü haketmiyor. Bu takıma bir şampiyonluk yeter. Onsan sonra gerisi gelecektir ama bazı güçler bunu bilerek istemiyorlar.

[
BEYTULLAH ŞAFAK tarafından 21 Mart 2007 10:07 tarihinde
ağlayalım mı?
yattara gideçek diye ağlayalım mı bu takımdan hamiler orhanlar ogünler fatih tekkeler giddite yattara kalaçak top oynamayan bir adamın trabzonsporda işi yok.... yattara büyük maçlarda kesinlikle yok bu yıl birinci yarı zaten sakattı yoktu ama malesef ikinci yarıda yok ee bu adam ne zaman top oynayaçakta olaçak anlamıyorum....

[
KAAN SAKARYA tarafından 21 Mart 2007 09:37 tarihinde
Yazıklar Olsun Be!
Şu renklerin, şu formanın asaletine bak be! Hakkını veremiyorsunuz ya yazıklar olsun size! Bu takımdan Yattara gibi sahte kahramanların ilişiği kesilmeden bu takımın düzelmesi mümkün değil. Ayman,Erdinç,Stepanov,Hüseyin,Umut gibi topçuların ne günahı var kardeşim.Eşşek gibi her tarafa koşacaklar Yattara, Ceyhun da kebap yapacak sahada.Az kaldı,şurda 9 hafta kaldı.Umarım hayatınız boyunca unutamayacağınız bir skandalın altına imza atmazsınız. Sezon sonunda bu takımın sizden kurtulması dileğiyle...

yorumları okuyunca sogutuluyoruzu bırak bazılarımız sogumuşta buz tutmuş yattaradan

bordolumavi61
21.03.2007, 13:24
Arkadaşlar kimse bizi yattaradan soğutmak istemiyo.
Bana göre kendisi seneye gitmek çin taraftardan kendini soğutmak istiyo.
Belkide yönetime veya hocaya ben gitmek stiyorum dedi. Onlarda ona bu taraftar seni bırakmaz, bizde seni o yüzden bırakamayız. Ama kendini soğutursan başka! nasıl senaryo ama. ama bence doğru olabilir.

:yattara: olabilir

avrupada oynamak çok istiyormus devre arasında bir ropartajını dinledim lig tvde birde sordu istanbul takımları mesela fenerbahce de oynamk istermisin diye
büyük takım evet fenerbahce gibi birşey dedi :yumruk:
yattarayı teknik direktörler istemiyor başkan isterse alabilirler nedeni
ise bizim en cok yaşadıgımız şey istikrarsız
oynamadımı oyunda hiç olmuyor hiç baskı savunma yok
tam ataga kalkarkne cok top kaybedioyr ve bunlar bize kontra atak yememmize sebeb oluyor

ha oynadımı sahada fırtına estiriyor ama üç beş maç biz belki takımda dursun böyle oynasın istiyoruz zaten saydgım eksiklikleri olmasaydı barca da oynardı chelse real ibi takımalrda oynardı

Emre GÜRDAL
21.03.2007, 13:40
anlamıs degılım bızde sakatlanan oyuncular ya gıtmek ıstıyo yada top ounaıuo yattarada ole bıse ıstıyosa kendı bılır ama bu sevgıyı bıdaha hıc bıyerde bulamaz bıde fb demıs galıba ole anladım gıtsın bakım oraya tabı yerse

tsonur61
21.03.2007, 21:10
Allah sonumuzu hayırlı etsin !!!

Adem Erdoğan
21.03.2007, 21:19
Bu adam Trabzonspordan ayrılsın gideceği yer belli.Ama kesinlikle gideceği takıma ayak uyduramaz harcanır gider.

My
21.03.2007, 22:07
Yattara'nın ve Milan'ın satılacağı taa mali kongreden belliydi. Milan bugün gitse kimse tepki göstermez. Çünkü artık o aştı, Trabzonspor onu paklamaz(!)(!)(!) Seneye yine transfer lazım, para lazım.. En iyi çözüm ne? Tabii ki elinde ki ederleri küçülme pahasına da olsa elden çıkarmak.

HALİT KARAKAŞ
21.03.2007, 22:18
Yattaranın durumunu bizden başka hiç bir külüp çekmez,devamlı sorunlu,sakat,,,,hayırlısı inşallah,,,,

Ali Özcan
21.03.2007, 22:32
Yattara satılamaz...bunun tartoşılması bile gereksiz...Yattara top oynasın yalnız...İkinzi Szymek vakasını kaldıramayız...

KUTADGU
21.03.2007, 22:41
Yattara satılamaz...bunun tartoşılması bile gereksiz...Yattara top oynasın yalnız...İkinzi Szymek vakasını kaldıramayız...

kaldıramayız değil aslında...
kaldırmamalıyız..

korkum,
tuzağa düşeceklerin daha çok olması....

marcelinhos100
21.03.2007, 22:41
Taraftar Olarak Bİz Nİye SoĞuyor ÇoÇuk Bu Sene Sakatlandi Ne Yapsin Yanİ Porto Dakİ Andersonun Da AyaĞi KirilmiŞ Ne Yapsin Kirik Kirik Gol MÜ Atsin Yemeyİn Bunlari

Belkİ Mİlan Çok İyİ Paraya Satilabİlİr Ama Yattara Satilamaz Sİz De SoĞumayin Hemen Canim

Cenkhan
22.03.2007, 01:30
Ne gördünüz de soğutulduğuna inandınız bilmiyorum. Geçen seneden daha az haberi çıkıyor adamın. Zaten sakat, yürüyor sahada. İnsanlarda maç izleyecek heyecan mı kalmış ki Yattara'yla gaza gelsinler. Takımın başında taraftarla inatlaşan bir teknik adam var. Yarın sahadan Gökdeniz'i alır yerine paftan birini koyar, gençlere şans veriyorum der. Neremiz doğru ki en sorunlu adam doğru olsun.

İleli
22.03.2007, 02:00
topicin adi''yattara kendini bizden sogutuyormu''da olabilir degilmi ama?

degok
22.03.2007, 10:22
Yattara kendisi bizi kendinden soğutuyor.

Vkgz
22.03.2007, 10:31
1 yıl top oynamayan adamdan soğurum ben arkadaş, hep canı isterse oynuyor profesyonelliğinde büyük problem var. ama gitmesinide istemem tabi nede olsa bizim yattaramız o :)

Yavuz Hasan
22.03.2007, 13:31
yattara tabiki hepimizin gönlünde ama istikrarsız oluşu ve ihtiyacımız olduğunda ortada olmayışı üzücü bir durum

AYYILDIZ
22.03.2007, 13:47
Arkadaşlar Yattaraya sahip çıkalım saktlıktan yeni çıktı 1-2 hafta içinde toplar.

salihismet
22.03.2007, 16:20
Eger Trabzonspor taraftari futbolu iyi biliyorsa, ki öyle oldugunu dü$ünüyorum, cünkü Ali $en bir zamanlar öyle diye diye bizi uyutup $ampiyonlugumuzu caldi, Yattaraya takilip kalmaz, cünkü cok yalan konu$uyor, oynayamayinca ya sakatim der yada hocayi suclar, futbol ciddi bir i$tir, Yattara bu i$e ciddi bakmiyor, böyle oluncada ne zaman ne yapacagi belli olmuyor? Biz $imdi Yattaraya takilip kalmakla ne kazanacagiz, eyvah yattara giderse batar yiter gideriz, kafamizi ta$lara mi vuralim? Yok böyle bir bir $ey, futbola ciddi bakan hicbir takim futbolcusuna bu kadar mahkum olmaz? Yattara seyirciden torbilli oldugu icin hicbir hoca ona ceza verme cesaretini gösteremedi, oynayamayinca anla$ilmaz el haraketleriyle taraftara bir$eyler anlatmaya cali$ir, ya adam gibi oynar yada gider. Iyile$tirme istedi yönetim taraftar korkusundan mecburen iyile$tirme yapti, ondan sonra araki bulasin Yattarayi?
Ha birde Rum takimina onun yüzünden elenmemiz var, buda sorumsuzlugunun en büyük örnegidir.

EmrahYalçınalp
22.03.2007, 18:29
İnsanın kendine ettiğini kimse kimseye edemez.

My
22.03.2007, 18:37
Eğerki şampiyonluktan bahsedeceksek, 23 yıldır çektiğimiz hasretin sona ermesini isteyeceksek elimizdeki güçleri türlü türlü bahanelerle satarak değil, elimizdeki güçlerin üzerine güç katarak yapabiliriz. Aksi taktirde kimse kimseyi kandırmasın. Yoksa bu takımdan kimler kimler gitti de bir şey olmadı. Mesele onun bunun gitmesi felan değil mesele elimizdeki güçleri yitirmeden şampiyonluk için gücümüze güç katmak meselesi. Gerisi hikaye...

denizgrsy
22.03.2007, 18:39
yattaradan soğutulmak...ilginç ??? bence bu komplo teorisidir...ayrıca faydası yoksa sorun değil...

Mert M.
22.03.2007, 18:43
keçeliye gösterilen sabrın yarısı yattara ile musampaya gösterilse biz çok daha iyi pas yapan tempo dolu bir takım oluruz

salihismet
22.03.2007, 18:51
keçeliye gösterilen sabrın yarısı yattara ile musampaya gösterilse biz çok daha iyi pas yapan tempo dolu bir takım oluruz

Yattara sabir edilme noktasini coktan a$mi$. Kim ne derse desin kesinlikle profosyenel bir futbolcu gibi dü$ünmüyor, satilir veya satilmaz fakat Trabzonspor hicbir futbolcuya taviz veremez, vermemeli.

Mert M.
22.03.2007, 18:54
Yattara sabir edilme noktasini coktan a$mi$. Kim ne derse desin kesinlikle profosyenel bir futbolcu gibi dü$ünmüyor, satilir veya satilmaz fakat Trabzonspor hicbir futbolcuya taviz veremez, vermemeli.
iyi de adam oynamak istediği zaman onun mevkisinde ondan iyisi yok
tabii oynamak istemezse doğrusun

My
22.03.2007, 19:08
Yattara sabir edilme noktasini coktan a$mi$. Kim ne derse desin kesinlikle profosyenel bir futbolcu gibi dü$ünmüyor, satilir veya satilmaz fakat Trabzonspor hicbir futbolcuya taviz veremez, vermemeli.Arkadaşım bu ne heyecan böyle yahu :) Senin bilipte bizim bilmediğimiz bir şey mi var da "sabir edilme noktasini coktan a$mi$" bu vatandaş?

salihismet
22.03.2007, 19:27
Arkadaşım bu ne heyecan böyle yahu :) Senin bilipte bizim bilmediğimiz bir şey mi var da "sabir edilme noktasini coktan a$mi$" bu vatandaş?

Heyacanla hicbir ilgisi yok, ben Yattaranin profosyönelce dü$ündügünü sanmiyorum, devamli taraftara oynar, bu yüzden taraftardan torpilli oldugunu söylüyorum, onu oynatmayan hocalara kar$i taraftarlar hep ön yargili yakla$iyorlar, oysa kendi ülkesinin hocasi bile onu oyuna ya hep sonradan soktu yada oyundan aldilar, aynen Trabzonspordaki hocalarin yaptigi gibi, eger kazanilma yoluna gidilip kazanilacaksa hicbir ayricalik taninmadan kazanilsin, onada kar$i deyilim, yok eger devamli sorun olacaksa gitmesi en dogru secenektir, kendisi icin deyil, takim icin oynarsa kalmasindan yanayim.

Murat Hızal
22.03.2007, 21:19

Peki Trabzonspor hiç bir hocaya veya yönetime taviz verir mi? Bu konuda fikrin nedir?

hüseyin1975
22.03.2007, 21:30
Yattara kendisine ceki düzen vermeli. Bir mac fantastik hareketler yapib üc mac yatmamali. Devamlilik cok önemli. Disiplin cok önemli. Futbol bir Takim oyunudur. Farkli bir Skor yakaladigimizda sov yapsin ve bizleri cosdursun ama onun haricinde ciddi oynasin lütfen. Son zamanlarda toplari hep ezer oldu...

sadman
22.03.2007, 21:49
ben yattaranın 1-2 maç sonra düzeleceğine inanıyorum. o zaman bu başlık ve konuşulanlar unutulur zaten. yattara nın Trabzonu ve Trabzonsporu sevdiğinden kimsenin şüphesi yoktur sanırım. bence tek sorun idman ve maç eksiği o da düzelecektir.

Cenkhan
22.03.2007, 23:04
Sakat olmadığı halde oynamak istemediğini nerden biliyorsunuz, nerden duydunuz?
"Yattara Fener'de" hariç her türlü dedikoduya inanılıyor, çünkü bir o işimize gelmiyor.

erdalkilicoglu
23.03.2007, 05:15
sogutuluyormuyuz neden boyle bir baslik acildi anlamis degilim yoksa yattara satilacakmi da sogutulmak ve sayre anlam vermis degilim.:confused:

Yavuz Hasan
23.03.2007, 13:47
sogutuluyormuyuz neden boyle bir baslik acildi anlamis degilim yoksa yattara satilacakmi da sogutulmak ve sayre anlam vermis degilim.:confused:
bencede gereksiz bi baslık

Hüseyin Çümen
23.03.2007, 16:14
yattaradan vazgeçmek gibi bi durum olabilirmi ya nekadar basit geliyor size yattara dünyada yetenenekleriyle bikaç futbolcudan bitanesi kaybetmek kolaydır ama kazanmak gerekir

salihismet
23.03.2007, 16:19
Peki Trabzonspor hiç bir hocaya veya yönetime taviz verir mi? Bu konuda fikrin nedir?

Bir hocanin arkasinda durmak ona taviz vermek anlamina gelmez, eger o hocaya inaniliyorsa istikrar adina arkasinda durulmasi gerektigine inaniyorum, eger hoca seciminiz dogruysa bunlari yapabilirsiniz yoksa yanli$ bir hocanin arkasinda durmak i$i bilmemektir.
Yönetimlere taviz verme konusuna gelince, bu biraz kari$ik bir durum, bir kulüp ba$kani aynen $öyle demi$ti; 1000 bedava bilet verin, di$arda oynarken birkac ötobüs kaldirin, ömür boyu ba$kan kalirsiniz. Bu durum Türkiye genelinde var, Trabzonsporda bunlarin icintedir, Özkan Sümer bu i$i biraz önlemeye cali$ti fakat onunda ömrü uzun olmadi. Eger yönetimler yanli$ ki$ilerden olu$uyorsa hocaniz, futbolcularniz ne kadar dogru olursa olsun ba$ariyi yakalamaniz cok zor olur, Trabzonspordada yanli$ yönetici durumu vardir, ilk ba$ta Haciosmanoglu gelir, tv lere cikip gereksiz konu$madan ba$ka hicbir $ey yaptigi yok, bunlara eski yöneticilerden Akba$oglu, Ömer Sari, Hikmet Onur gibi ki$ileride sayabiliriz, daha bir sürü varda aklima bunlar geldi.

Erkin
23.03.2007, 18:25
Yattara'dan soğutulma gibi bir durum yok bence ama daha farklı bir çeşidi olarak Yattara'nın Trabzonspor'dan basının nabız yoklamalarıyla koparılmaya çalışıldığını söyleyebilirim. Yönetimin ne düşündüğünü zaman gösterecek bu ayrı bir konu. Belki hiçbir futbolcu Trabzonspor'dan önemli değil ama Yattara'nın kalitesi tartışılmaz o yüzden onun gibisi de kolay gelmez bu bir gerçek. Daha da faydası olacak bize. Zaten bu nedenle İstanbul basını böyle yalan haberlerle zemin hazırlama çabasında değil mi. Şu an formsuz ameliyattı, ufak sakatlıklardı derken adam gibi top oynayamadı şu an formsuz ancak bu durumu oynayarak düzeltecektir..

erdal6167
23.03.2007, 19:33
hemde nasıl bir bilsen bu oyunu da yrdsek yuh bize. . .

erdal6167
23.03.2007, 19:35
Yattara kendisine ceki düzen vermeli. Bir mac fantastik hareketler yapib üc mac yatmamali. Devamlilik cok önemli. Disiplin cok önemli. Futbol bir Takim oyunudur. Farkli bir Skor yakaladigimizda sov yapsin ve bizleri cosdursun ama onun haricinde ciddi oynasin lütfen. Son zamanlarda toplari hep ezer oldu...

bence gayet iyi adam 2-3 fantestik hareket yapıyor 1 kesin gol oluyor, ama 34 mac cabalayıp daha ne yapacağıuna karar vermeyen oyuncularımız var, bence yattarayı iyi kullanmayı bilmeliyiz. m,lletin alex kullandığı gibi veya ricardinho yu

erdal6167
23.03.2007, 19:41
evet işte yavaş yavaş oyun ageliyoruz önce ortaya laf atılır , kimse ianamamış gibi yapar ama aklının bir köşesinde duru o laf, sonra yavaş yavaş yaptığı herşey bu lafa göre yorumlanmaya başlar, ve karşıt görüşler ortaya cıkar, ve iki taraf oluşur, futbolcu neye uğardığını şaşırır ve bir anda tartışılan oyuncu olur ve herkes onu tartışy-tıkca o konsantrazyon dan düşer kötüye gider yanında olanlarda ona sırt cevirir ve oyuncu artık paketlemeye hazırdır, istediğin tajkıma satabilirsiniz. afiyet olsun

Erkin
23.03.2007, 19:42
Aynen hocam zemin hazırlama çalışmaları derken tam bu dediklerini kastetmiştim. Teşekkürler :)

@FLU
24.03.2007, 14:58
yattara konusunda gerekli göndermeyi BMN yapmış ana sayfadan umarım gereken yerlere ulaşmıştır

Sefa Murat Dokuz
24.03.2007, 15:22
trabzonda oooo ibrahim yattara bi bağıralım bak bakalım ortalığı dağıtmıyormu

surmeneli_keles
24.03.2007, 17:13
yok oyle bısey kımse sogutamaz bızı yattaradan kendısı harıç futboluyla sempatık tavırlarıyla kendını sevdırdı bıze tam tersı olursa sogur taraftar

Engenius
24.03.2007, 18:10
Anarthosismaçında buzkestirdi ortalığı zaten.. o günden beri küresel soğuma....

Ertuğrul ATALAY
25.03.2007, 18:24
bu başlık açandan Allah razı olsun..
gerçekten de bu kel ziya sanki alın yattaranızı da....der gibi oynatıyo adamı
Şota neyse Yattarada odur

Hasan Ayvenli
26.03.2007, 01:25
ziya doğan yattaradan faydalanamaz öyle bi yeteneği yok onun

ibrahim_yattara
26.03.2007, 17:59
hala yattarayi tartisanlar gitsin diyenler var futboluyla bizi sogutuyor diyenler var hayret yahu ben bunlara cevap verebilecek gucu artik kendimde bulamiyorum.

celilmuhcu
26.03.2007, 19:07
acaba yattaramı bizden soğumaya başladı.?futbolu tartışılmaz bir yeteneğe
sahip ama gel görki her maçta farklı bir grafik çiziyor.ziya hocanın etkisi olabilir,aldığı para azgelir o da bir muallak...

Mustafa
27.03.2007, 12:21
kolay mı o kadar sakatlıgı atlatıp hemen form tutmak dunya üzerinde hangi futbolcu bunu yapabildiki....

Kalkinmali
27.03.2007, 13:21
kolay mı o kadar sakatlıgı atlatıp hemen form tutmak dunya üzerinde hangi futbolcu bunu yapabildiki....

katiliyorum.. Haklisin abicim :)

Hüseyin Çümen
27.03.2007, 17:09
acaba yattaramı bizden soğumaya başladı.?futbolu tartışılmaz bir yeteneğe
sahip ama gel görki her maçta farklı bir grafik çiziyor.ziya hocanın etkisi olabilir,aldığı para azgelir o da bir muallak...

yattara bizden soğumadığını belirrtti bizim gibi bi desteği asla bulamaz benim arkamda böle bi kitle olsa ben bedava oynarım bu takımda

attagümüshane
27.03.2007, 19:33
ben soğumam yattaradan!!ziya hoca boşa kürek çekmekte...

serdar
27.03.2007, 23:18
Yattara gidemez- yönetim ve teknik kadroyu yollar bizim taraftar, ama Yattara gidemez...Fatih Tekke gitti, Yattarayi da satamazlar

Şuayip Aydın
27.03.2007, 23:19
Yattara Hiçbir Yere Gitmiyor
Yattara’nın menajeri Adnan Demir haber61.net’e yaptığı açıklamada, Yattara’nın Türkiyede’de başka bir takıma transfer olacağına dair herhangi bir bilginin kendilerine gelmediğini belirterek, ”Hiçbir kulüple anlaşması söz konusu değildir. Yattara’nın Trabzonspor ile 2009 yılına kadar sözleşmesi var” dedi.

Yattara’nın Trabzon’da olmaktan son derece memnun olduğunu ifade eden Demir, “Kendisine destek veren Trabzonspor taraftarı, yönetimi ve camiadan son derece memnun. Ülke dışındaki futbolcu arkadaşlarına anlatmasına göre, Trabzonspor taraftarını ve camiayı çok sevdiğini buradan kendi şahsı isteğiyle ayrılmayacağını söylüyor. 2009 yılına kadar da Trabzonspor’daki sözleşmesinin bitimine burada kalacak. Sözleşmesinin bitiminden sonra da yine Trabzonspor ile masaya oturarak, anlaşma zemini arayacağını belirtiyor. Bunun dışında bize ulaşan haberlerin doğruluk payı yok, bana göre bu tür haberler dedikodudan ibaret, zaten böyle bir şey olmuş olsa mutlaka herkesinde haberi olur, ama gündeme gelen bu haberler, bence doğru ve geçerli bir tarafı yok” diye konuştu.

http://www.haber61.net/images/haber_resim/adnan_demir.jpg

Yattara’nın Trabzonspor’da huzursuz olduğunu dair haberlerin kesinlikle doğru olmadığını vurgulayan Demir şöyle konuştu:

“Zaman zaman Yattara sakatlık dönemi geçirdi. Geçirdiği sakatlıklar uzun zaman aldı. Trabzonspor taraftarının Yattara’ya sabır göstermesi gerekiyor, Yattara’nın geçirdiği sakatlıktan sonra hemen iyileşmesini kimse beklemesin. Çünkü Yattara çabuk ve kıvrak bir oyuncu, Elbette bunu sezon içinde aşacağını tahmin ediyorum, Trabzonspor’un bu zor durumunda böyle bir futbolcusunun sakatlığı çok büyük şansızlık. Yattara şuan iyileşmiş durumda ama tam formuna ulaşmamış, bunun için taraftarın, camianın Yattara’dan beklediği maç temposunu henüz yakalamış değil. Yattara eski günlerine daha sağlıklı bir şekilde dönecektir. Eğer camia ve taraftar Yataraya destek vermeli, yarın bir başka oyuncu da olabilir, unutmayalım ki bunlar nihayetinde bir insan ve duyguları var. Bazı olumsuz olaylardan etkileniyorlar. Burada kendilerine destek vermek lazım, normal bir insana nasıl şefkat gösteriliyorsa, Yattara’ya da şefkat gösterilmeli. Trabzonsporda oyuncu olması bir makine anlamına gelmez, insanların beklentileri insanca olmalı. Sabırlı olunursa, Yattara eskisi gibi Trabzonspor’a faydalı olacaktır”

steelturkTS
27.03.2007, 23:43
abi ben anlamıyorum yattaranın kafasında ne var.tamam sakatlılar şansızlıklar peşini bırakmadı ama maçlarda ki görütüsü resmen beni oynatmayın der gibi.sanki kafasında trabzonsporumuzu kafasında bitirmiş gibi.çok kötüü top oynuyor sakatlığıından dolayı form kaybı var da o zaman oynatmıyacaksın.inşallah aklında başka bir takım yoktur ve ben yanılıyorumdur.benim gibi düşünenleri utandırır.oynadığı futbolla

Kalkinmali
28.03.2007, 14:32
Yattara cok degisik ve tek oyuncu, boyle acik ve istedigi gibi hareket eden oyuncu ben hic gormedim! Ilgi ister, destek ister ve oyununu sergiler!

Yattara TRABZONSPOR'ludur!

adını sen koy
26.04.2007, 16:01
ya işte ilk başlarda yo asla kimse bizi yattaradan soğutamaz diyorduk, ama şimdi ne oldu yavaş yavaş catlak sesler yattara hakkında atmay tutmaya başladı, o zaman aldırış etmedik ama yavaş yavaş aklımzın bir kenarında bulunan bu söylemler olan her olumsuzlukta dığarı vurmaya başladı ve şimdi ne oldu, yattaraya şov yapmasın top oynasın demeye başlayan arkadaşlarımız var, belkide yarın ne diyecekler, medya kurdu biz oynuyoruz, yine yedik ve yattaradan soğutulduk, ateş aldı bakalım bu ateşi söndürecekmiyiz yoksa yattara artık bizim değil mi. . .

hüseyin1975
26.04.2007, 16:05
Dünkü gibi oynarsa.......

adını sen koy
26.04.2007, 16:07

evet işte dünkü gibi oynarsa söyle bir macı seyret kac defa boş pozizsyonda topu ona atamadılar, ya atamayanlara ne demeli he. topu ayağında tutan ve ne yapacağını bilen tek oyuncumuz.

adını sen koy
26.04.2007, 16:10
ya bomboş durumda kac defa topu ona atamayanlara ne demeli, adam aylardır doğru dürüst macta yapmadı, ama işte koparacaklar onu bizden, sonra aurello gibi vah anam vah anam deri peşine. gelecek senede fener türk yapar onu, oooh deymen keyfime. .

tsmusampa61
26.04.2007, 16:22
yattara artık ziya doğanla bağları koparmıştır bence. Ziyayı takımda seven ferhat,hüseyin,hasandan başka kimse kalmamıştır. Yattara ziya ne kadar uğraşsada kendini şevkle maça veremeyecektir. Yattara ve diğer topçuların kötü oynamasının tek nedeni onların şevkini kıran ziya doğandır. o gitmedikce takım aşk ve şevkle top oynayamaz artık.

Misina
26.04.2007, 19:13
yattaradan soğutulmuyoruz yattara kendi kendini bizden soğutuyor

adherent_1
26.04.2007, 20:39
Yattara iyi günlerine dönecektir. Desteğe ve morale ihitiyacı var. Ziya'ya inat Yattara'ya desteğe devam...

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

coach
26.04.2007, 20:49
Arada yattaranın güzel videoları izliyorum,sakatlandıktan sonraki dönemde iyi bir grafik çizmedi fakat normal uzun ve ciddi bir sakatlık dönemiydi.
Önümüzdeki sezon yine o topla ceylan gibi seken yattarayı izliyeceğimizden eminim.

Egemen
26.04.2007, 20:57
1 senedir top oynadıgı yok. türkiyede deil de avrupadan bi takıma gönderilebilir.

yağız61
26.04.2007, 23:37
kesinlikle evet.adama futbolu ununtturdular.inadına sarı civciv diyorum.yattara yoksa inanın ben de yokum.yetti artık.

Kadir Aydın
26.04.2007, 23:49
Bırakın Allah aşkına yaa, kim kimi kimden soğutuyor??? Adam iyice artistleşti, canı istediği zaman oynuyor beyefendi! Ne hikmetse lazım olduğu zamanlar ortada yok! Her şeyi iyi güzel de bi de profesyonel olabilse keşke...

kromozom
27.04.2007, 00:00
yattaraa cok değişik bır oyuncu farklı bır kısılığe sahıp ...

yattara gıbı bır oyuncuyu her teknık adam takımında gormek ıster tabı hangı takımın taraftarı olursanız olun boyle bır oyuncuyu her zaman futbol sahalarında ızlemek ıstersınızz..

ancak bızım yattaradan soğumamız değil, yattaranın bızden soğutulması sağlanıyor... saolasın zıya hoca yattarayıda kusturdun ...

Armağan Dere
27.04.2007, 00:17
yahu bu adam nası bi adam anlamıyorum saolasun iyi hizmetleri oldu ama..hep onları yaptı diye ikinci yarı 10-11 maçta bu kadar kötü oynanmas ki be kardeşim aha 90 dkda çıkıyor ne oluyor bu adam gitmek istiyor onu söliyim..ztn buraya gelmesindeki amaç pasaport işi olabilir.....şu cümle dikkatimi çekti:''-Neden Trabzon’a geldin?

Hem Gine Millî Takımı’nda yeterince maç oynayamadığım için (İngiltere’de oynamak için bu şarttı) hem de AB pasaportu taşımadığım için bu transfer gerçekleşmedi. Ben de Türkiye’ye geldim. '' şimdi için ingiltereye gitmek istediği anlamı çıkar mı çıkmaz mı?

yattaranın 12.09.2006'daki röportajı

Yattara: 'Chelsea'den teklif aldım"

Bordo-Mavili taraftarlardan takım üzerinde baskı kurmamalarını isteyen İbrahim Yattara, Trabzon’a gelmeden önce Chelsea’dan teklif aldığını iddia ediyor.

Takımda en isabetli orta yapan oyuncu da o, en çok top kaybeden de. En çok asist yapan da, yedek kulübesinde en çok oturan da... Bordo-Mavili tribünlerin en sevdiği oyuncu da o, şehirde en fazla yaramazlık yapan da. İfratla tefrit arasında bir futbolcu İbrahima Yattara. Trabzonspor’daki dördüncü yılı. Geride bıraktığımız sezonlarda takımı çalıştıran hocaların hepsi onu yedek kulübesine gönderdi ama hepsi de skor kötü gidince ilk ona sarıldı. Bu sezona da ilk onbirle yedek kulübesi arasında mekik dokuyarak başlayan Yattara, Denizli maçında sakatlandığı için sahalardan 1 ay uzak kalacak.

Gineli oyuncuyla bir şampuan reklamı için geldiği İstanbul’da röportaj için sözleştik. Kulüpten gerekli izinleri aldıktan sonra Trabzon’da buluştuk. İstanbul’da özel sohbet sırasında duygu ve düşüncelerini daha açıkça dile getirdiği halde Trabzon’daki röportajda biraz temkinli davrandı. Özel hayatıyla ilgili sorulara cevap vermedi. Ancak yine de önemli açıklamalar yaptı. Hedefi Avrupa’nın büyük takımlarından birinde oynamak. Trabzon’a gelmeden önce Chelsea’dan teklif aldığını söylüyor. Bordo-Mavili taraftarların en çok sevdiği oyuncu taraftarlara da çağrıda bulunuyor: Avni Aker’i bize değil rakiplere dar edin.

-Futbola ne zaman başladın?

Çok genç yaşta sokaklarda başladım. Babam da Gine’de önemli bir oyuncuydu. Onun da etkisi var bende.

-Çalım atma becerini neye borçlusun?

Aslında futbola ilk başladığım zamanlar orta sahada oynuyordum. Rakibe çalım atmaktan ziyade driplinge dayalı bir stilim vardı. San Garedi takımına transfer olunca takımın hocası beni kanatta oynatmaya başladı. Kanatta oynayınca da rakiplere çalım atma özelliğim ortaya çıktı.

GELMEDEN ÖNCE CHELSEA’DEN TEKLİF ALMIŞTIM

-Kaç kardeşsin? Fakir bir ailenin çocuğu muydun?

14 kardeşim var. Ailemizin gelir düzeyi o kadar yüksek değildi. Onlara kazancımın bir kısmını göndermeye devam ediyorum. İki erkek kardeşim Gine’de futbol oynuyor. İyi oynuyorlar ancak Avrupa piyasası için henüz kendilerini gösterecek şansı bulamadılar.

-Ülken Gine’den sonra Belçika’nın Antwerp takımına transfer oldun. Ancak orada pek kendini gösteremedin…

Orada ilk sezonumda gelir gelmez ciddi bir sakatlık geçirdim. Ameliyat oldum. Dolayısıyla futboldan uzak kaldım. Ancak ikinci sezonumda çok iyi bir performans çizdim. Öyle ki İngiltere’nin Chelsea takımından transfer teklifi aldım.

-Neden Trabzon’a geldin?

Hem Gine Millî Takımı’nda yeterince maç oynayamadığım için (İngiltere’de oynamak için bu şarttı) hem de AB pasaportu taşımadığım için bu transfer gerçekleşmedi. Ben de Türkiye’ye geldim.

-Seni nasıl fark ettiler?

Aslında Trabzon’un transfer gündeminde yoktum. Takımda başka bir futbolcuyu izlemek için Belçika’ya gelmişlerdi. O maçta beni beğendiler ve teklifte bulundular. Trabzon’u pek duymamıştım. Benimle temasa geçtikten sonra araştırma yaptım ve tekliflerini kabul ettim.

-Trabzon seyircisi, gelir gelmez seni çok sevdi. Bu ilgiyi bekliyor muydun?

Beni Gine’de de çok seviyorlardı oyun stilimden dolayı. Ama Belçika’da futbolcuya böyle ilgi yok. Buraya gelince aynı ilgiyi görünce şaşırmadım, bilakis çok hoşuma gitti.

-Yattara seyirciye mi oynuyor, kendine mi oynuyor, yoksa takım için mi oynuyor?

Eğer kendim için oynasaydım futbolcu olamazdım. Başta takım için sonra taraftar için oynuyorum.

-Maç esnasında attığın çalımlardan dolayı sana yapılan tezahüratlar sende ekstra bir motivasyon etkisi oluşturuyor mu?

Çalım atmaya yönelik bir stilim var. Rakibe çalım atmayı başarınca taraftarlar heyecanlanıyor. Taraftarların bu heyecanı beni de heyecanlandırıyor. Şevkim artıyor. Rakibe çalım atmaya yönelik hareketleri daha çok yapmaya çalışıyorum. Hem ben yaptığım işten zevk alıyorum hem de taraftar bu oyunumdan zevk alıyor.

-Bazen rakipleri komik duruma düşürüyorsun. Hiç kendini onların yerine koyduğun oluyor mu?

Bence o kadar büyütecek bir şey yok. Bazen defans oyuncusu da bana çalım atıyor. Bunlar futbolda normal yani.

-Trabzon seyircisi iç saha maçlarında takıma baskı oluşturuyor mu?

Evet, bize iç sahada bir baskı oluşturdukları doğru. Baskıyı rakip takım üzerinde oluşturmaları gerekirken bizim üzerimize oluşturuyorlar. Bu yüzden deplasman maçlarında nerdeyse kendi evimizde oynadığımız maçlardan daha iyi ve rahat oyun ortaya koyuyoruz. Tabii taraftarlar iç saha maçında gol görmek istiyor. Şampiyonluğa hasretler, biz de hasretiz. Sahada bazı arkadaşlarımız taraftar baskısı yüzünden kötü oynayınca bu otomatikman bütün oyuncuları etkiliyor. Ve sonuçta takım olarak iyi bir oyun ortaya koyamıyoruz. Bazı pozisyonlarda bazılarımız panikliyor. Bence taraftarımız sabırla tüm takımı desteklemeli. Gol gelmiyor diye takım üzerinde bir baskı oluşturmamalı. Taraftarların tezahüratlarıyla Avni Aker rakiplerin korkulu rüyası olmalı.

-Trabzonspor’u çalıştıran her hoca seni yedek bırakıyor. Sonra da zor anlarda oyuna sürüyor. Bunu neye bağlıyorsun?

Bana kalsa ben her maçta ilk onbirde oynamalıyım. Hiçbir oyuncu yedek kalmak istemez. Ama bana göre hocalar benim stilimi görene kadar bana temkinli yaklaşıyorlar. Tabii bazı maçlarda rakibin durumuna göre taktiksel değişiklikler olabilir. Maça yedek başlayabilirim. Hocaların kararıdır. Saygı duymak lazım. Acil durum olunca da beni kullanabilirler.

DURUMU DÜZELTMEK BİZİM ELİMİZDE

-Disiplinsiz bir futbolcu olduğun yönünde eleştiriler var. Ne diyorsun bu konuda?

Bu soruya cevap vermek istemiyorum.

-Trabzon lige iyi başlamadı. Bu sezon F.Bahçe ve Beşiktaş önemli yabancılar transfer etti. Sana göre lig sizin için zorlu mu geçecek?

Şimdi kadro açısından biz de kuvvetliyiz. Ama lige kötü bir başlangıç yaptığımız doğru. Bunu düzeltmek yine bizim elimizde. Biraz zamana ihtiyacımız var. Alınan oyunculardan sonra ligin kalitesinin arttığını düşünüyorum. Anadolu takımları da güçlendi. Yıldızlar topluluğu denen F.Bahçe Sakaryaspor’a yenildi mesela. Bana göre Trabzonspor sezon sonunda geçen yıla göre daha iyi bir derece elde eder.

-Trabzonspor orta sahaya birçok oyuncu aldı. Ancak forvette Fatih’i kaybetti. Forvette sorun yaşar mısınız?

Fatih’i özlüyorum ama o artık gitti. Şimdi onun yerini Ersen, Cem ve Umut dolduracak. Bence üçü de iyi oyuncu. Ancak yeni bir takıma hemen adapte olmak öyle kolay değil. Zamana ihtiyaçları var. Onlar iyi bir form tutarlarsa sürekli Fatih’in gündeme getirilmesi de ortadan kalkacak.

MARCELİNHO’YA İLGİ GÖSTERİLMESİ NORMAL

-Trabzon taraftarı Marcelinho’yu da çok sevdi. Onunla aranızda bir rekabet olur mu?

Sonuçta ben Yattara’yım, o Marcelinho. İkimiz de tanınmış oyuncularız. Taraftar beni çok seviyor. Ben üç yıldır buradayım. Marcelinho ise yeni geldiği için taraftarların ona daha fazla yakınlığı olacaktır. Çünkü onu takıma ısındırmaları lazım. Motive etmeleri lazım. Ona daha fazla ilgi olması bana göre normal.

-Marcelinho’nun oyun stili hakkında neler düşünüyorsun?

Onun kalitesini tartışmaya gerek yok. Bir iki ay içinde çok daha iyi olacaktır.

-Fatih Tekke senin için kafasını toplarsa Real Madrid’de bile oynar demişti…

O bunu bana da birçok kez söyledi. Tabiî ki herkes büyük takımda forma giymek ister. Ben de isterim. Bunu yapabilmek için de sahada elimden gelenin en iyisini yapıyorum. İnşallah bu gerçekleşir.

-Yattara, boş zamanlarında Trabzon’da ne yapar, ne yer, ne içer?

Trabzon’da sanki Gine’de gibiyim. Herkes ilgi gösteriyor. Burada çok mutluyum. Bu şehri çok seviyorum. Akçaabat köfteye, hamsiye bayılıyorum.

-Türk vatandaşı olmayı düşünüyor musun?

Dediğim gibi Trabzon’u ve Türkiye’yi çok seviyorum. Burada 5 yılımı doldurduktan sonra ben de Türk vatandaşı olmak isterim.

-Sözleşmen bittikten sonra ilk tercih edeceğin yer burası mı olacak?

Sözleşmem 2009’da bitiyor. Şu an için bir şey söylemek erken olur.

-Hakemler çok eleştiriliyor. Sen hakemlerden memnun musun?

Bazı maçlarda beni kızdırıyorlar ama idare ederler (gülüyor).

-Hakemlerin ligin sonucuna tesir ettiği görüşüne katılır mısın?

Hakemler zor bir iş yapıyor. Anlık karar veriyorlar. Bazen hata yapıyorlar. Bu hatalar skora etki ediyor. Bunu art niyetli yaptıklarını düşünmüyorum. Böylesi çok feci olur. Bence bu onların yetenekleriyle alakalı bir durum.

-Bir dönem gece hayatıyla gündeme geldin. Pişman mısın?

Cevap vermek istemiyorum.

Kaynak: Aksiyon

Emre7
27.04.2007, 01:46
Yattara sen kendini unutmusunki, bizKI seni hatirliyalim.

yattara aynı yattara.....
bazı arkdaşlar derlerdi inanmazdım at gözlüğüyle bakmışım demekki yattara dün ki maçta bir daha gösterdi bu sefer de net oldu 120 dk boyunca icraat yapamadı. takım için önemli olan maçların hiçbirinde oynamıyor baskıdan mıdır o maçlara havaya girmesindden mi anlamam oynamıyor... yattara yı diğer bütün maçlarda oynatın 2 çalıp yapar ama büyük maçlarda lazım olduğunda yok yerinde

Hüseyin Çümen
27.04.2007, 02:54
bu ziya ya nedenir ben bilmem adamı hiç oynatmazdı yattarayıo belki hayatında ilk defa 120 dklik maça çıkardı hiç mi düşünemiosun be ziya zaten tam form tutamamış çocuk bide 120 dk oynatıosun 10 lişi kalmış rakibine avantaj sağlıyosun bu ziya dan artık nefret te etmiorum

Murat Altun
27.04.2007, 13:07
yattara ne yapsın yaa sen iyiken yedekte otur otur abuk sabuk adamalr oyanasın senin show yapacağın maçlarda oynatılma üstelik o maçlar kaybedilsin sonra seni bukadar yıprtan ziya sonra ...ı sıkışınca seni kurtarıcı yapsın sen kurtar ama yine aynı senaryolar ben olsam bende oynamam ne bu yaa ziya çekilecek çile değil
bu takımda iki tanecik yıldızımız var biri yattara brş gökdeniz
başka takımalra bakın takımalrın yıldızları sahada döşek serip yatsada oynuyorlar td yemiyor maçası yedeğe almaya kapris yapar birdaha oynamaz beni gönderir diye
yattarada bu takımın yıldızıdır yine çok çok iyi dayandı kapris yapmadı birşey yapmadı ee oynatmaya oynatmaya adamıda çürüttü soğuttu ziya
adam gibi teknik direktör yattaryıda oynatır tribünleride coşturur

Fatih
27.04.2007, 13:09
Ziya doğan kadar olmasa da yattara da hatalı!!!

adını sen koy
27.04.2007, 17:16
işte elimizde yattara kalmıltı ve taraftarımız onada sırtını döndü, artık kayserisporu bu ülkenin 4. büyük takımı yapma işlerinin hızlanma zamanı gelmiştir. bakın görün

erdalkilicoglu
27.04.2007, 17:23
işte elimizde yattara kalmıltı ve taraftarımız onada sırtını döndü, artık kayserisporu bu ülkenin 4. büyük takımı yapma işlerinin hızlanma zamanı gelmiştir. bakın görün

kayserilimisinde zamani gelmisde ve saire ve saite allah askina ya essekgi boyayarak inek diye satanlardan her sey beklenilir kayserililer kusura bakmasinlar ama benim dinim imanim var serefsizleri 4 buyuk degil insan yerine koymam.

baro baskani kayserili/ birazdan cumhur baskani kayserili olursa evet ozaman 4 degil birinci takimda yaparlar vede adamlar serefli serefli birde cikarlar sokakda voltalarini atarlar ne demeli allah korkusu olmadikdan sonra her sey yapilir.

yaranozlu
27.04.2007, 17:30
dtgeronimoya katılıyorum. Öyle maçlarda oynamadı ki Yattara, yerine kimler oynadı kimler. Adam sahaya bakınca utanıyodur, bunların oynadığı yerde oynayamıyosam ben topçu değilim diye. Bir de daha önceden tahmin ettiğim gibi(önyargı da olabilir) sakatlıktan sonra Yattara eskisi gibi olmayacaktı. Çok formda bir dönemde sakatlandı. Nasıl Symkowiak toparlanamadıysa Yattara da iyi değil. Ama inanıyorum ki yeni sezonda hazır olur ve umarım eskisinden de iyi olur.

adını sen koy
27.04.2007, 18:05
kayserilimisinde zamani gelmisde ve saire ve saite allah askina ya essekgi boyayarak inek diye satanlardan her sey beklenilir kayserililer kusura bakmasinlar ama benim dinim imanim var serefsizleri 4 buyuk degil insan yerine koymam.

baro baskani kayserili/ birazdan cumhur baskani kayserili olursa evet ozaman 4 degil birinci takimda yaparlar vede adamlar serefli serefli birde cikarlar sokakda voltalarini atarlar ne demeli allah korkusu olmadikdan sonra her sey yapilir.

pes yani o kadar yazdığımdan kayserili olduğu mu anladın. ben ne yazıyorum sen ne yorumluyorsun, o lafı böyke düşünenlerin düşüğncesi olarak farkına varalımdiye yazdım, sen bana kayserilimisin diyorsun, uyanalım uyanalım, götürüyorlar bizi.

Erdem Koltuk
10.05.2007, 21:20
Bu akşam LİG tv spor haberlerinde kendi ağzından duyduklarım yüzünden ben YATTARADAN inanılmaz soğudum.Gitmesini gerçekten çok istiyorum.

My
10.05.2007, 21:29
Ne duydun ki bizede anlat hele :)

Adem Erdoğan
10.05.2007, 21:32
Bu akşam LİG tv spor haberlerinde kendi ağzından duyduklarım yüzünden ben YATTARADAN inanılmaz soğudum.Gitmesini gerçekten çok istiyorum.

ne dediki acaba

sametaydin
10.05.2007, 21:36

ne duydunuz merak ettim bende.

My
10.05.2007, 22:32
Ayıkla şimdi pirincin taşını. Yattara bişey demiş ama ne demiş!?

Erdem Koltuk
10.05.2007, 23:17
İyi bir teklif gelirse gidicem dedi.Can Karyağdı özellikle sordu Türkiye içide olurmu diye.Oda farketmez dedi.Varsa iyi teklif ben gitmek burda 4 sene oynadım tamam dedi.Teklifleri Trabzonspor benden saklıyo dedi.

Yani parayı basıp Yattarayı yarın alabilecek zemini oluşturdu.

Tamamen kendi fikrim.Ben soğudum.Artık verimli olamaz.İçindeki aşk bitmiş.

AYYILDIZ
11.05.2007, 00:03
İyi bir teklif gelirse gidicem dedi.Can Karyağdı özellikle sordu Türkiye içide olurmu diye.Oda farketmez dedi.Varsa iyi teklif ben gitmek burda 4 sene oynadım tamam dedi.Teklifleri Trabzonspor benden saklıyo dedi.

Yattaradan beklemezdim böyle demesini bugün Ts dergisiniokudum Tolga gibi Trabzonsporlulara ihtiyacımız var Umut gibi hırslı Trabzonspor ruhu taşıyacak oyunculara ihtiyacımız var. bence bir futbolcu gitmeyi kafasına koymuşsa daha hayır gelmez.Stephanovda gidecek gibi gözüküyor bence aynı umut gibi olan emre güngör alınsın,Ali Bilgin alınsın Abdurrahman alınsın.Yattarada 4 sene oynadım tamam teklifleri benden saklıyolar dediyse bişeye kızmış anlaşılan.

KUTADGU
11.05.2007, 00:05
bu açıklamaya kızmamak elde değil.....

yalnız işe bakın ki... ziya doğan diye bir gerçekde ortada durmakta.

ne dersek boş... bitirmeye çalışıyorlar bizi...

Kubilay ŞAHİN
11.05.2007, 00:10
aynen... Bizi Bitirmeye Çalışıyolar...

Ertuğrul ATALAY
11.05.2007, 00:10
Arkadaşlar...
Sizi bilmeme ama ben sonyıllarda trabzonspor maçlarında birtek yattara ile zevk alıyorum...(Fatihin hakkı saklı)
Birtak onun eksikliğini hissediyorum...
Böyle bir yıldızımız var ve bazı arkadaşlar yattarayı silebiliyor...
Maç boyunca tek hareketi tüm 90 dakikaya bedel olan kaç futbolcu var bu alemde
İnsaf edin yav...

Evet Yattaradan soğutulmaya çalışıyoruz.......
Ama bu oyuna gelmeyelim....

Erdem Koltuk
11.05.2007, 00:19

Yusufeli bu oyun falan deil yukarda yazdığım olaydan dolayı soğudum...

Artık o hareketleri yapıcak şevk kalmamış Yattarada

Erkin
11.05.2007, 00:22
İstanbul basınının Yattara'yı Trabzonspor'dan koparmak için yarattığı suni gündemler, sahte transfer haberleri bu zemini hazırlamakta işe yaradı anlaşılan :mad:

Ertuğrul ATALAY
11.05.2007, 00:28
erdem kardeşim doğrudur ben izlemedim söylediklerini ama...
Onu bu noktaya getirenler hala yerlerinde...
Yattaraya Trabzonsporda birtek şenol hoca(Yani diğerlerinden fazla) tam olarak güvendi diğerleri hep adamı yedek bekletti...güvenmedi vs...
Yattara takımı kurtarırken en ucuza oynayan futbolcuydu bir zamanlar

Yattaranın da profesyonel olduğunu unutmamamk lazım....

Ben Yattara takımdan gitse de (kesinlikle gönderilmemeli)ona olan sevgim bitmez ondan soğumam...

Erdem Koltuk
11.05.2007, 00:38
erdem kardeşim doğrudur ben izlemedim söylediklerini ama...
Onu bu noktaya getirenler hala yerlerinde...
Yattaraya Trabzonsporda birtek şenol hoca(Yani diğerlerinden fazla) tam olarak güvendi diğerleri hep adamı yedek bekletti...güvenmedi vs...
Yattara takımı kurtarırken en ucuza oynayan futbolcuydu bir zamanlar

Yattaranın da profesyonel olduğunu unutmamamk lazım....

Ben Yattara takımdan gitse de (kesinlikle gönderilmemeli)ona olan sevgim bitmez ondan soğumam...

Çok sevdiğini çok kıskanırsın ya.Bir başkasıyla onu düşününce çıldırırsın ya.Ona kızarsın söversin ama içten içe onu hala çok seversin aslında:)

Benim durumumda o birazcık.Yattara Trabzonspor için çok özel ve hep öyle kalmalı.

Ama 2. bir Aurello olayı, ki bu YATTARA, kalbimi çok kırar...

Özge
11.05.2007, 00:41
Yattara'nın açıklamalarını bende dinledim.Ama Türkiye'de Trabzonspor dışında başka bir takıma gideceğini sanmıyorum.

Ertuğrul ATALAY
11.05.2007, 00:45
yattara gerçekten çok özel bir futbolcu...
Birçok Trabzonsporlu çocukların gözdesi...
Onu bari elimizde tutalım...

Adem Erdoğan
11.05.2007, 00:46
Yattaranın açıklama yapmasına gerek yok.Bu haftasonu maçta görecez gitmekmi kalmakmı istiyo.

Erkin
11.05.2007, 00:47
Yattaranın açıklama yapmasına gerek yok.Bu haftasonu maçta görecez gitmekmi kalmakmı istiyo.

Baba kaç haftadır zaten oynamıyor :( Fener maçında tam olarak belli olur diyorsan ayrı tabi..

AYYILDIZ
11.05.2007, 00:51
Yattara 2 haftaya kadar ben mutluyum burda diyordu ne oldu şimdi ilginç yne neler dönüyor acaba

Adem Erdoğan
11.05.2007, 00:52
Baba kaç haftadır zaten oynamıyor :( Fener maçında tam olarak belli olur diyorsan ayrı tabi..

Kanka adam bu sezon hangi maçı kurtardı.bi apoelde attığı serbest vuruş.Büyük maçların hiçbirinde yoktu.Diyorum ya fener maçında akkoyun karakoyun belli olur.

Erkin
11.05.2007, 00:55
Kanka adam bu sezon hangi maçı kurtardı.bi apoelde attığı serbest vuruş.Büyük maçların hiçbirinde yoktu.Diyorum ya fener maçında akkoyun karakoyun belli olur.

Doğru kanka.. Ben de pek bir şey beklemeyelim diyorum. Önceki haftalarda hiç umut vaad etmedi baba, kara koyunu yaz bi kenara :(

EmrahYalçınalp
11.05.2007, 06:03
Hepimiz sıyırdık sonunda... Yattara'dan niye soğutulmaya çalışılıyoruz ki? En konuşmaması gereken sezonda, üstelik sözleşmesi de sürüyorken böyle konuşmasına neden olan şey ne? Sözleşmesi varken gitmek isteyenlerin kendi istedikleri kulübe değil, Trabzonspor'un istediği kulübe gittiklerini hala mı öğrenememiş?

Ayrıca tamam, seviyoruz falan ama, bu kadar çok top kaybeden bir oyuncuya kimse Trabzonspor'un isteyeceği parayı vermez. Çok yetenekli olabilir, ama bir kanat oyuncusu topsuz alana kaçmayı bilmez mi yaw? TV'den seyrederken parmağınla boş alana itesin geliyor :)

Hasılı, Yattara iyidir, otursun oturduğu yerde. Ama ikinci bir Fatih Tekke sendromu yaşatacaksa da arkasından su dökmeye talibim...

My
11.05.2007, 06:25
Bundan 1 ay önce Yattara her fırsatta burada kalmak istediğini mutlu olduğunu söylüyordu. Hatta birini imzam yaptıydım ve de hala saklarım. "Bütün futbolcular Avrupa'da futbol oynamak ister. Ancak ben Trabzonspor'da çok mutluyum. Ve nerede mutluysam orada futbol oynamak isterim". Hatta Barça için bile ben burda mutluysam benim için Barça Trabzon'dur hesabı açıklamalar yaptıydı.

Eğer böyle bir açıklama yaptıysa bunun sebebi kesinlikle Yattara değil. Geçen mali kongreden beri debelenip duruyorum. Bunların gözü Stepanov ve Yattara'dan gelecek parada yoksa transfere, ıvır-zıvıra para bulamayacaklar. Ellerindekini de har vurup harman savurdular. Bu konuda da Ziya'ya güveniyorlar zira elindeki yıldızları ne yaptığı yada yapmak istediği ortada. Tencere kapak misali...

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 12:31
Bundan 1 ay önce Yattara her fırsatta burada kalmak istediğini mutlu olduğunu söylüyordu. Hatta birini imzam yaptıydım ve de hala saklarım. "Bütün futbolcular Avrupa'da futbol oynamak ister. Ancak ben Trabzonspor'da çok mutluyum. Ve nerede mutluysam orada futbol oynamak isterim". Hatta Barça için bile ben burda mutluysam benim için Barça Trabzon'dur hesabı açıklamalar yaptıydı.

Eğer böyle bir açıklama yaptıysa bunun sebebi kesinlikle Yattara değil. Geçen mali kongreden beri debelenip duruyorum. Bunların gözü Stepanov ve Yattara'dan gelecek parada yoksa transfere, ıvır-zıvıra para bulamayacaklar. Ellerindekini de har vurup harman savurdular. Bu konuda da Ziya'ya güveniyorlar zira elindeki yıldızları ne yaptığı yada yapmak istediği ortada. Tencere kapak misali...

Aynen katılıyorum sana kardeşim ....YATTARA'nın buna benzer bi açıklaması oldu YATTARA'yı kovmadıktan sonra gidecek br oyuncu deil..:Gitse bile büyük kaos yaşar...

cınar#7
11.05.2007, 13:43
ziya doğan eline ne fırsat gelse bağırıyo yattaraya en son bi kadınla konuşu diye kızmıştı,kel ziyanın yüzünden soğuyo adam Trabzona

Recep Alkan
11.05.2007, 14:02
aklıma yattaranın trabzonsporda olmadığı geldi ve düşündüm neler yaşanır diye pek hoş şeyler gelmedi aklıma acaba doğrumu düşündümüşüm diye renktaşlarımın fikirlerine ihtiyaç hissettim galiba haklıyım. bu Trabzon, Trabzonspor ve Yönetim için hiç iyi olmazmış :)

haklısın kardesım hıc de ıyı olmazmıs.su an bızı ayakta tutan ıkı uc ısımden bırısı. zaten trabzonspor taraftarı da sota dansonra trabzonspora gelen en ıyı ıkıncı oyuncuyu ne unutur nede unutturur.

Travelair
11.05.2007, 14:04
Ziya Hoca kalırsa, Yattara'nın kalacağını sanmıyorum

Recep Alkan
11.05.2007, 14:07
ıste o zaman zıya ya gule gule derler. yer yerınden oynar be yattarayı gonderırlerse.

o ıs o kadar kolay degıl.

POYRAZ
11.05.2007, 15:07
Çok sevdiğini çok kıskanırsın ya.Bir başkasıyla onu düşününce çıldırırsın ya.Ona kızarsın söversin ama içten içe onu hala çok seversin aslında:)

Benim durumumda o birazcık.Yattara Trabzonspor için çok özel ve hep öyle kalmalı.

Ama 2. bir Aurello olayı, ki bu YATTARA, kalbimi çok kırar...
Baska takima gitmek isteseydi gidebilirdi. Aktug yönetimindeki basarili Trabzonspor zamaninda fe-be cok kosmustu pesinden.

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 17:12
Baska takima gitmek isteseydi gidebilirdi. Aktug yönetimindeki basarili Trabzonspor zamaninda fe-be cok kosmustu pesinden.
febe bizden oyuncu falan alamaz Aurelio'da gitmicektide o zamanki yönetimin beceriksizliği...Zaten ne zaman adam gibi bir yönetimimiz olduki!!!

Mert Zaman
11.05.2007, 19:43
yattarayıda sogutursak artık olmaz yag yattarada zaten moral yok bu sen oynıyamadı oynadıgı maclardada isteneni veremedi

sbay
11.05.2007, 19:48
Hasılı, Yattara iyidir, otursun oturduğu yerde. Ama ikinci bir Fatih Tekke sendromu yaşatacaksa da arkasından su dökmeye talibim...

:yattara: :yattara:

yns61
11.05.2007, 19:51
yattara formsuz oldugunda bile sahada dursun.. karizması yetiyor..

klidalı_4161
11.05.2007, 19:52
Yattarayıda soguttular ayırmaya calsııyolar bizden yok ya adam olmaz bunlar

Ali Özcan
11.05.2007, 21:19
Artık anlamamız gereken bir şey var...

Trabzonspor gibi takımlar oyunculara bağlı kalamazlar, kalmamalılar...

Giderse gitsin ya, durmayın üzerinde...

Küçüktüm daha, hep düşünürdüm Hami bizden giderse biz ne yaparız diye, kabus görürdüm her gece...Gitti Hami...Ünal gitti, Apo gitti, Şota gitti, Ogün, Orhan, Tolunay, Aurelio, Szymek, Marce gitti...Tekke gitti be Tekke...

Gitsin...Yattara da gitsin, Gökdeniz de gitsin...Bizi büyük yapan onlar değildi...Hatta bize en büyük acıları da onlar yaşatmadılar mı ?

Trabzonspor asla oyuncuların arkasından bakmaz...

Gökdenzi gider, Yattara gider...Ali Gelir Veli gelir...

Hepsi de yıldız olur...Büyük olan oyuncular değil, giydikleri forma...

Herkes bunu böyle bilsin....

Vay efendim Yattara gidebilirim demiş...Kalrısa başımızın tacıdır...Giderse "defolsun" gitsin...

Analamayan parmak kaldırsın...

Hüda Topaloğlu
11.05.2007, 22:07
iyide abicim sen zorla herkese kapinin yolunu gosterirsen gun gelir o takim artik al veliyle dolar, ne renk kalir, ne asalet, elindeki degere sahip çikamadiktan sora en en degerli oyuncuyu yetistirsen neye yarar?

Üzeyir Gönül
12.05.2007, 00:51
Artık anlamamız gereken bir şey var...

Trabzonspor gibi takımlar oyunculara bağlı kalamazlar, kalmamalılar...

Giderse gitsin ya, durmayın üzerinde...

Küçüktüm daha, hep düşünürdüm Hami bizden giderse biz ne yaparız diye, kabus görürdüm her gece...Gitti Hami...Ünal gitti, Apo gitti, Şota gitti, Ogün, Orhan, Tolunay, Aurelio, Szymek, Marce gitti...Tekke gitti be Tekke...

Gitsin...Yattara da gitsin, Gökdeniz de gitsin...Bizi büyük yapan onlar değildi...Hatta bize en büyük acıları da onlar yaşatmadılar mı ?

Trabzonspor asla oyuncuların arkasından bakmaz...

Gökdenzi gider, Yattara gider...Ali Gelir Veli gelir...

Hepsi de yıldız olur...Büyük olan oyuncular değil, giydikleri forma...

Herkes bunu böyle bilsin....

Vay efendim Yattara gidebilirim demiş...Kalrısa başımızın tacıdır...Giderse "defolsun" gitsin...

Analamayan parmak kaldırsın...

Sana aynen katılıyorum. Ben de bir başka zamanda senin gibi düşüncelerimi Fatih Tekke olayında ifade etmiştim. Önemli olan kulüptür. Eğer senin kulübünün ve takımının bir sistemi varsa kim gelirse gelsin, kim giderse gitsin korkma. Çünkü sen futbolcuya değil, sisteme bağlısın. Bu sistem içerisinden yıldız çıkabilir ama yıldızlar her zaman maç kazandırmazlar. Örnek mi? Getafe: 4- Barcelona: 0
Başka bir şey demeye gerek var mı?

highlander
12.05.2007, 15:53
Yattara da satılsın hatta gökdeniz de satılsın biz de ortasıralarda ,ne kısalır ne uzar şekilde yaşayalım gitsin.takıma ne kadar kalite katan,heyecan katan,seyir zevki katan oyuncu varsa gitsin.ortasıralarda bir zamanlar şampiyon olmuştuk diye gezinen bir takım kalsın geriye.kayserili laf atsın antepli laf atsın,gazetelerde kibrit kutusu boyutunda baştan savma bir haber çıksın 3 gunde bir.biz taraftarlar da sadece geçmişe bakıp yutkunup duralım ve aynı nakaratı tekrarlayalım:6 sefer şampiyon olduk!

izmirdenayhan
12.05.2007, 16:55
Yattara'dan Allahın kulu soğutamaz beni...Ziya'ya kızmış da gitmeyi düşünmeyi başlamış da çok yanlış düşünce..O da Ziya da bu kurumun maaşlı işçisi...Öncelikle şu Gökdeniz yollansa da temizlik operasyonun da ilk adım atılsa.....

izmirdenayhan
12.05.2007, 17:00
Ama Yattara ille de gitmeyi kafasına koyduysa yapacak birşey yok elbette ban göre çok büyük kayıp olur ama önemli olan kurumdur....TRABZONSPORUMDUUURR.!!!!!