PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hesap Ver Bülent Bey Hesap Ver!

hüseyin1975
12.03.2007, 11:54
Dün macdan sonra bircok Spor Programini izledim. Maci yöneten Bülent Bey hakkindaki yorumlar tam bir faciaydi!

Trabzonsporumuzu dün sahada kötü niyetli olan bir Hakem katletti ve cikisimizi böylece engelledi!

1. Hata: Ilk golda Ayhan ofsayttaydi. Oyuna müdahe ettigi icn passif ofsaytta degildi! Ilk gol gecerli sayilmamasi gerekirdi.

2. Hata: Ceyhunun kullandigi serbest atisda ceza sahasinda Ilic bir oyuncumuzu yaka paca indirdi. Hakem maalesef yanlizca topun gittigi yere bakdigi icin (ki orta yapildiginda ceza sahasinin her yerinde kisada olsa gözünü gezdirmesi gerekir) penaltiyi es gecdi.

3. Hata: Umuta sari Kart verdigi pozisyonda Inamoto Umuta daha öncesinde Faul yapti. Karar Penalti olmasi gerekirdi ve ayrica Inamotoya sari kart verilmesi gerekirdi.
Bu macda Inamotonun gördügü sari Kart sayisi böylece iki olacakdi!!!

4. Hata: Galatasarayli bes oyuncuya sari Kart verdi fakat ikinci sariyi vermemekde israr etti. Bir Inamoto ve bir Ilic kesinlikle sahada kalmamaliydi.

Sahada birakilan Ilic bize golü atti.

Biz büyük bir camiayiz. Hakem hatalarinin arkasina asla siginmadik ama bu kadari bence FAZLA!

YINE ISTANBULDA BIR MAC, YINE COK ÖNEMLI BIR MAC VE YINE BIR HAKEM FACIASI.

YÖNETIM UYUMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TSelif
12.03.2007, 11:58
Keşke onu bu şekilde konuşturmasaydık saha da o zaman :mad:
YÖNETİM UYUMA haaa ...!!!!! ilginç:rolleyes: :rolleyes:

Hekimoğlu
12.03.2007, 12:01
yönetim uyuma ziyayı kov!!!ne hakemi ya şu maçta faturayı hakeme mi kestik.

Cüneyt Canlıca
12.03.2007, 12:03
Hakem falan hikaye kardeşim topmu oynadı takım..Takım olan takım topla beraber hakemide sokar kaleye

Erdem Keser
12.03.2007, 12:07
hakem gayet normal bi mac yonetti ufak hatalar illaki olur ama art niyetli hiçbir hareketi, yoktu samiyende o golü vermek her baba yigidin harcı degil hakemden once kendimize bakmalıyız takım sanki top oynadıda sorumlusu hakem oldu

Mehdi
12.03.2007, 12:07
arkadaşlar hakeme bağlamaya gerek yok.hakem bizim golüde vermeyebilirdi.aslında bülent beni şaşırttı bile diyebilirim.ben o pozisyonda bülent demirlekin golümüzü verdiğine inanamadım.kaldıki Trabzonspor gibi büyük takımın 2 hakem hatasıyla maç kaybedeceğini düşünmüyorum.
atacaksın 3 tane gol yeneceksin,formul bu.onların gollerinde hata bulmak yerine golü attıran bizim defansa kabahat bulalım.

hakeme kabahat bulmak için önce futbol oynayacaksın.

Emirhan Makul
12.03.2007, 12:08
evet katılıyorum top oynamadık kii ben hakemii görmedim belli bir zamandan sonra insan bastırır yaa 1-1 olmuşş

Berk Eren
12.03.2007, 12:16
top oynamadık mı?

ılk yarı gs sahasından bı kere cıktı oda gol oldu..tum takım olarak gayet ıyı futbol oynadık..musanın sakatlandıgı pozısyonda oyun cok sogudu,bıde attıgımız golden sonra gereksız panık ve heyecan yaptık..onun dısında gayet ıyı oynadı takım..zıya sucsuz demıyorum,mustafa kecelıyle baslaması hata..ama ızledıgımızde mustafa ve celo sol kanatı ıyı kaoattı ılk yarı..

hakeme gelınce dırek sonucu etkılecek hatalar yaptı..ama Trabzonsporumuz hakemıde yenecek guce sahıptır,onun ıcın hakemın yaptıgı hataları soylemıyorum tekrardan..

TSelif
12.03.2007, 12:19
Hakemlerle maç kaybettiğimiz sezon 2 sezon önceydi. Bu arada yönetim uyuma Ziya'yı kov diyoruz ya ..Hayır eksik diyoruz. Giderken yanlarında götürsünler :mad:

champions
12.03.2007, 12:19
Galibiyeti hakettik mi?Hayır. Beraberliği? Belki.O zaman ...

TSelif
12.03.2007, 12:21

Kesinlikle doğru. Gs'yı en kötü futbol oynadığı zaman yenemiyorsak ......

caykarali_erdal
12.03.2007, 12:34
Duzen kurulmus futbol namina hic bir sey gostermiyen iki takim.

kediler (gs) 3 tane 40 yasinda emektar kisilerle sahada dolasiyor ve obur tarafda yas ortalamasi 24/26 olan bir Trabzonspor sahada yurumeyi birakin aldigi her topu Resmen gs ye geri veriyor ne olur gol atin dercesine bir futbol sergiliyor duzeni bozmak istemiyor ne demeli orasi turkiye orda hic bir sey degismez bu boyle gelmis boyle gider malesef Trabzonsporda bu oyunlar icinde.

Futbol ve Spor namina hic bir sey yokdu dun sahada tiyatro baya iyiydi helal olsun bu tiyatro oyununu senaryo edenlere.

Külünkoğlu
12.03.2007, 12:51
Başlığı açan arkadaşa göre hakem dört kez hata yapmış, Doğru olabilir.

Peki kadro konusunda üst üstte hatalar yapan Ziya Doğan ? çıtkırıldım oynayan yada oynatılmak zorunda kalan Yattara ? maça ortak olmamız gereken dakikalarda nerdeyse her topu rakibe veren Celaleddin ve Ufukhan ? Bu kadar kötü oynayıp öyle ki bu forumda dahil hiçbir ortamda hakkında iyi konuşulmayan, haftalardan beri bu kötü oyununa rağmen sürekli ilk 11'de oynama başarısı gösteren saygıdeğer Mustafa Keçeli ?

Alt alta üst üstte toplayalım ve "hakem hatalı" diyelim. Evet hakem hatalı idi. Bir iki saniye de karar vermesi gereken hakem hata yaptı. Peki haftalarca bu maçı düşünenlerin ( pek inanmasamda ) yaptıklarına "hata" mı diyeceğiz ?

Tunga
12.03.2007, 12:56
İlk defa bir derbi maçında yeniliyoruz ve ben hakem "çok iyiydi" diyebiliyorum.

Hepsi bir tarafa o kartların pek çoğunu ve hatta bizim golümüzü Türkiye'deki pek çok hakem veremezdi, Demirlek verdi.

Ben konuyu açan üyemizle tam ters düşünüyorum. Hakem gayet iyiydi.

ergin cesit
12.03.2007, 12:58
trabzonun şu gs yi yenmesi gerekirdi.gs top mu oynadı.korkak bir maç daha oynadık.biz trabzonsak hakemide yenmemiz gerek.

Erdem Keser
12.03.2007, 12:58
bende sunu ıddia ediyorum bize okadar cok dusman olan hakem camiasının içinde bize karsı en duyarlı yaklasan ve art niyet gostermeyen hakem bülent demirlektir cem dedaların kuddusilerin yanında bülent demirlek cok cok iyi ve adil bir hakemdir

Ycandan
12.03.2007, 13:01
Hakem art niyetli olsa golumuze faul çalabilirdi.Bence İstanbul'daki bir maç için iyi bir hakemdi.Hatalı tek kişi vardı oda Ziya Doğan

CAFER ÖZER
12.03.2007, 13:03
Bana görede hakem o kadar kötü değildi.
Hatta Ufukhan ın yaptığı artistik hareketi Cezasız bırakması Ban göre yanlıştı,Ufukhan efendi daha Futbolcu olmadan artistlik öğrenmeye başlamış,Hakemin verdiği karar sonrası alıp topu yere çakıyor,Sarı kartlık hareketti.
Bizim golü Türkiyede bir çok hakem vermezdi.TV ekranlarından eski hakemler Gol diyor,Nizami gol Bence hakem Türkiyenin en iyi hakemlerinden birisi.
Sen 6 tane Oyuncu gelen topa bakarsan Umut kurtarmaya çalışırda gol yersen hakem ne yapsın.
Kalede bir kaelcimiz var gelene geç derse hakem ne yapsın.
Sen 2 metreden Topu kaleciye nişanlar bazılarını avuta atarsan hakem ne yapsın,
Bence kimse hakem yüzünden kaybettik demesin,Tek sorumlu vardır.Oda ZİYA DOĞAN.

trapezus61
12.03.2007, 13:09
Bülent beye kadar hesap verecek o kadar çok kişi var ki??? Bu başlığı hedef şaşırtma başlığı olarak görüyor ve kapatılmasını rica ediyorum. Önce asıl hesap vermesi gerekenler versin...

Mehmet Fatih Yavuz
12.03.2007, 13:10
maçı haketmeden hakemden dert yanmak doğru birşey değil.. önce sen görevini yapacaksın sonra hesap soracaksın.. sen görevini yapmadıktan sonra gerisi ayrıntı..
bu şu anlama gelmez.. kötü oynayanı hakem katledebilir..
hakem kötü niyetli olsaydı erdincin attığı golü vermesi imkânsızdı.. samiyende o golü verecek kaç hakem sayabilirsiniz bana??
sarı kartları da adildi... ofsaytlar konusunda yan hakemler hata yapmış.. ilk goldeki ofsayt çok ince.. kaçırabilir..
rezalet oynadığın bir maçta dahi duran toplardan bi ton pozisyon buldun.. sen atamadıktan sonra gerisi laftan öteye gitmez..
bi sorumlu arayacaksak bu kadar kötü durumdaki Gs ye karşı bizi bu rezil futbola mahkum edenleri önce yargılayalım..
hakemler sonraki safha..

Ali Sırrı
12.03.2007, 13:12
Maçın kilit adımı ziya doğandır. Hatalı ve zamansız değişiklik mağlup olmamıza neden oldu. Hepsi bu kadar..

caykarali_erdal
12.03.2007, 13:13
Bana görede hakem o kadar kötü değildi.
Hatta Ufukhan ın yaptığı artistik hareketi Cezasız bırakması Ban göre yanlıştı,Ufukhan efendi daha Futbolcu olmadan artistlik öğrenmeye başlamış

Sari kart verdi galiba kacirdin topu yere vurupda tepki gostermesine karsilik sari kartida verdi hakem.

Gene tekrarliyorum gercek budur gerisi yok hakem yok ziya hoca yok iki forveti gecelim bu bir duzendir 2/3 sene oncede kedilerin en kotu zamanlarinda bizde sampiyonluk icin kosarken trabzonda yasadigimiz faci hani fatih tekenin bu mac burda bitmez dedigi seneyi hatirlayin fatih tekke o mac da ne yapmisdi sahada yuruyor gelen toplari gs lilere geri veriyor ve senaryo super bir film izlemistik ve sampiyonlukdan olmusduk her neyse tekrarliyorum.

kediler (gs) 3 tane 40 yasinda emektar kisilerle sahada dolasiyor ve obur tarafda yas ortalamasi 24/26 olan bir Trabzonspor sahada yurumeyi birakin aldigi her topu Resmen gs ye geri veriyor ne olur gol atin dercesine bir futbol sergiliyor duzeni bozmak istemiyor ne demeli orasi turkiye orda hic bir sey degismez bu boyle gelmis boyle gider malesef Trabzonsporda bu oyunlar icinde.

Futbol ve Spor namina hic bir sey yokdu dun sahada tiyatro baya iyiydi helal olsun bu tiyatro oyununu senaryo edenlere.

macka61
12.03.2007, 13:19
bu maçı elbirliğiyle kaybettik hakem futbolcu teknik kadro ve yönetim bu arada bi hatası daha vardı hakemin toması kesinlikle atması gerekirdi

tamuğ yamtar
12.03.2007, 13:30
Arkadaşın bahsettiği pozisyonların çoğu her maçta yaşanıyor.

TV de ileri-geri yapıp özellikle kornerlerdeki pozisyonlarda o bunu çekmiş bu şunu çekmiş muhabbetleri yapılır.

Abartılır herşey. Hakemde de 10 tane göz yok ki.

Attığımız golü vermesi bile takdir edilecek bir davranış. (Bence de faul yoktu)

Çünkü bu tarz pozisyonlarda bizim hakemlerimiz ezbere düdük çalarlar.

Bence hakem iyiydi.

Ba®ış
12.03.2007, 13:32
hakemden önce kendi takımımızın oyununa bakmak lazım ama hakem de 1-2 pozisyonda takımımız atağa kalkarken avantaj kuralını oynatabilirdi

Faik Yılmaz
12.03.2007, 13:34
şu bir gerçekki dün futbol olarak puanı haketmedik....

hem geçen hafta verilmeyen 2 kırmızı kartıda unutmayalım.... ferhat ve ayman en az birer kez kırmızıyı haketmişti. hakem onların sertliği kadar bizimde çok sert futbolumuza göz yummuştu....

ayrıcabizim golümüzede faul verse kimse neden verdin diyemezdi... buda bir gerçek...

tamuğ yamtar
12.03.2007, 13:34
hakemden önce kendi takımımızın oyununa bakmak lazım ama hakem de 1-2 pozisyonda takımımız atağa kalkarken avantaj kuralını oynatabilirdi

Güzel tespit. Özellikle Gökdeniz'in bir pozisyonunda çalmayabilirdi.

Gökdeniz kalkmış gidiyordu ve eksik yakalamıştık Gs'yi.

Ama normal şartlarda bu gs'yi rahat yenmeliydik.

Salih61
12.03.2007, 13:37
Yaw neden ZD yi suçlamıyoruz da hakemi suçluyoruz Allah aşkına istanbulun eziklerini bazen geçiyoruz onların golleri tamamen bizim defansın hatası bizim golde erdinçin faulu var bunları inkar etmeyelim adam adil bir şekilde maç yönetti eger ceyhun oynasaydı onlardan biri kırmızı kart bile yerdi ama olmadı ZD yine yaktı yine batırdı bu yüzden suni gündem yaratıp ZD yi es geçmeyin çünkü dün bizi gs sabaha kadar oynasak yenemezdi o futbol ile biz yardım ettik onlara

tamuğ yamtar
12.03.2007, 13:41
@Salih61: Bence faul yoktu. Neden inkar etmiş olalım ki?

Mustafa Denizli: "Hiçbir faul sözkonusu değil"

Rıdvan Dilmen: "Trabzonspor'un attığı gol fauldü"

Cafer KILIÇSOY
12.03.2007, 13:42

Hepsi bir tarafa o kartların pek çoğunu ve hatta bizim golümüzü Türkiye'deki pek çok hakem veremezdi, Demirlek verdi.

Aynen katılıyorum:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

capa
12.03.2007, 13:42
hakem avantaja bırakma ve tomasa sarı kart vermemesi dışında iyiydi

yenilginin faturasını bence yanlış adreste arıyor başlığı açan arkadaş

Ba®ış
12.03.2007, 13:43
erdinçin attığı gol önümüzde oldu (gs tribünündeydik) faul var gibi gözüktü ama tv de izlemedim faul olmayabilirde

Salih61
12.03.2007, 13:47
@Salih61: Bence faul yoktu. Neden inkar etmiş olalım ki?

Mustafa Denizli: "Hiçbir faul sözkonusu değil"

Rıdvan Dilmen: "Trabzonspor'un attığı gol fauldü"Renkdas ben gördügümü söyledim erdinç sırtı ile aykutu engelledi itme yok dirsek yok belki bundan görmemiştir benim gsyi veya hakemi tutacak tarafım yok ama gerçekler böyle bizi de digerlerinden ayıran en büyük özellikde budur digerleri şike ile şampiyon olur alnımızın akıyla der biz de böyle birşey olmaz şahsen bende böyle birşey yoktur...

Mustafa AYDIN
12.03.2007, 13:47
erdinçin attığı gol önümüzde oldu (gs tribünündeydik) faul var gibi gözüktü ama tv de izlemedim faul olmayabilirde

Kesinlikle faul yoktu,Aykut topla Erdinç in kafasını karıştırdı.

neyse olan oldu,tabi olan olduda acaba bizimkiler bu olanlardan ders çıkartıyomu.

hüseyin1975
12.03.2007, 15:28
Arkadaslar benim niyetim olayi sirf Hakeme baglamak degil elbette.

Ikinci golü hediye ettik. Fakat ilk golde ofsaytta duran birisi yüzünden ve Hakemin bunu görmemesi yüzünden (elbette bu durumda yardimci Hakem)Ayman müdahele etmek zorunda kaldi ve akibetinde Golü yedik. Bu gole kadar Galatasarayin hic bir Pozisyonu yokdu ve bu Gol macin gidisatini etkiledi!

Sonra verilmeyen Penaltilarimiz var!

Simdi elbette Ziya Hoca hatalar yapti. Bunlari Mac topiginde belirttim zaten. En büyük hatasi elbette Keceli israri.

Talihsizliklerde oldu. Yattarayi oyuna aldigi saniye golü yedik. Bu bir sansizlikdi. Macta kötü oynayan oyuncularimizda vardi elbet (mesela Ufukhan, Celo, Umut vs.).

Ama yinede Hakem sonuca etki yapti bence.

Hem elbette biz büyük takimiz ve Hakemide yenecegiz ama Hakemlerde hakkimizi yememesi lazim!

Hüseyin Bağdat
12.03.2007, 15:34
haklısın arkadaşım ikinci yarı tek bir atağımız yok organize hiçbir atak geliştiremedik önce topumuzu oynayalımda sonra hakemleri suçlayalım...

Murat'
12.03.2007, 15:40
haken dün kötüydü....tomasın el kol hareketlerine hiçbirşey vermedi ...anlamak imkansız valla...sonra 2 tane çok önemli avantajımızı kesti...kısacası dün hakem kötüydü...

EmrahYalçınalp
12.03.2007, 15:53
45 dakika sol kanatta gezinen topçuyu seyrettik. 45 dakika da oradaki kötü adamı dışarı alıp sol kanatsız oynadık. Ayağında top tutacak adam olmadığı için ayağımızdaki her topu dan-dun vurmaya başladığımızda tek top tutma kabiliyeti olan topçuyu oyundan aldık. Adamlar 2-1 öndelerken son dakikalarda yine biz baskı yedik. Ne hakemi Allah aşkına, ki bence Bülent Demirlek son derece kötü bir hakemdir...

hüseyin1975
12.03.2007, 16:09
Birde renkdaslarim sunu merak ediyorum:

Macin son saniyesinde Ersen kafa ile topu Umuta indirdi. Umut kafayi vurdu. Top Aykuta carpdi ve yavasladi ve nihayatinde cizgi üzerinden cikarildi.

Hakem pozisyon icin ofsayt düdügü caldi ama Umut ofsaytta degildi!!
Bu top gol olsaydi sizler yine tepkisizmi kalacakdiniz??

Golümüzü vermedi cani sagolsun, zaten biz kötü oynadik ve hak etmedikmi diyecekdiniz??

Merak ettim dogrusu!

EmrahYalçınalp
12.03.2007, 16:41
Birde renkdaslarim sunu merak ediyorum:

Macin son saniyesinde Ersen kafa ile topu Umuta indirdi. Umut kafayi vurdu. Top Aykuta carpdi ve yavasladi ve nihayatinde cizgi üzerinden cikarildi.

Hakem pozisyon icin ofsayt düdügü caldi ama Umut ofsaytta degildi!!
Bu top gol olsaydi sizler yine tepkisizmi kalacakdiniz??

Golümüzü vermedi cani sagolsun, zaten biz kötü oynadik ve hak etmedikmi diyecekdiniz??

Merak ettim dogrusu!
Valla boş boş konuşmaktansa daha önce yazdığım yorumları yollayayım. Tarihlerine özellikle dikkat etmeni öneririm. Ben "sıra ona gelmez" diyorum. Hepsi o.
http://img168.imageshack.us/img168/8641/clipboard02wz0.gif

http://img261.imageshack.us/img261/5720/clipboard01kq3.gif

Bartuğ13
12.03.2007, 17:04
hepsine tamam eywallah ama bi düşünmek lazım ikinci yarının başından golü bulana kadar geçen zaman içindeki oyunu maç başından beri oynasaydık ne hakem,ne rakip,ne de tarafftarları bizi durdurabilirdi.bence önce bu çözülmlidir

adherent_1
12.03.2007, 17:14
Hakem hataları, puan kaybettiğimiz maçlar için bahane olmamalı. Ancak yapılan hatalar da hakemlerin yanına kalmamalı.
Dünkü maç sonucu etkilemeyecek hatalarla veya hatasız yönetilseydi kesinlikle galip gelecektik. Buna inanıyorum.

Kasım Hilal
12.03.2007, 17:18

Mantıklı bir bakış açısı..
Hakem belki yanlış kararlar vermiş olabilir.
Hatta ben maçı katlettiğini de sanmıyorum.
Zaten etse bile ne farkeder ki..
Adam bir maçımıza sebep olur.
Ziya Doğan her maça sebep oluyor..

hüseyin toraman
12.03.2007, 17:19
T E K S U Ç L U V A R

O D A Zİya DoĞan

hüseyin1975
12.03.2007, 17:20
Birde bagzi arkadaslar Istanbulda ki bir maci yönettigi icin, iyi yönetti demis Hakem Bey icin!

Bu nasil bir Mantalite?

Ne yani, biz Istanbulda maca cikinca: Nasil olsa Hakem aleyhimize hatali karar verecekdir. Söyle sadece 5-6 önemli hatalar yaparsa iyidir, itirazimiz olmazmi diyecegiz?

Hakem dedigin heryerde ayni calmali. Türkiye Istanbul ve diger sehirler diye ayrilmiyor! Burasi Türkiye Cumhuriyeti!

Bunuda Hakemlere anlatmasi gereken basda bizim Yönetimimiz ve diger Anadolu Kulüplerinin yöneticileri!

Artik düdüklerin heryerde ayni calinmasi vakti geldi!

Fatih Ersoy
12.03.2007, 17:24
Uşaklar top mu oynadık Allahını severseniz ne hakemi..
Bırakın bu işleri..

kalisli61
12.03.2007, 17:28
ya bızım bu hakemlerden cektıgımzıı amerıka ırakdan cekmemısdır anasını satım ya ne bu heb mı bız

cyberentalpi
12.03.2007, 19:13
Hakemde pekte art niyet gormedim ben. Hatta erdinc in golunu vermeyebilebilirdi. Bizim cocuklarin bile sesi cikmazdi. Ama gol goldu o ayri.
Mustafa Keceliye sabreden ziyaya sormali. Her topu diken celoyu israrla oynatan ziya ya sormali. Bu olu gibi takima nasil hic top oynamadan yenildik diye.

DURAS
12.03.2007, 21:06
hesap ver ziyan hesap ver

Taner Gündoğdu
12.03.2007, 21:23
sanırım hesap sorulcak son kişi hakem olur bu maçta. bence çok güzel maç yönetti. hata diye saydılan o pozisyonlar türkiyede değil sadece her ligde sıradan olaylar. bir tek ayhanın ofsayt pozisyonunda biraz düşünmek lazım derik ki onda da yan hakeme uyması gerekirdi ki zaten o pozisyonla ilgili sadece bir kameradan görüntü olduğu için karar vermek zor. onun haricinde erdincin golünde türkiyedeki hakemlerin büyük çoğunluğu faul verir. üstelikte gs ye atılan bir gol için! nasılki hakkımız yendiğinde isyan ediyor tepki veriyorsak iyi maç yöneten hakenmlerimizede sahip çıkmalıyız. bence bülent demirlek tebriği haketti ;)

forza61ts
12.03.2007, 21:26
ZİYA HOCAM VE EKİPİ SONUNA kadar yanındayız... mukaveleni biran once hazırlamalı yönetim en az 5 yıl...

BOZOHAN
12.03.2007, 21:29
galatasarayın bu maçı bırak 10 kişi 9 kişi bile tamamlaması bir muceze olurdu daha ötesi oldu adamlardan hiç kimse atılması umuta ve ceyhuna ardında gökdenize yapılan hareketler tamamen kasıtlı ve engellemeye yönelik bunu adı kırmızı karttır.

forza61ts
12.03.2007, 21:31
skor 1-1 ken atağa kalkmamızı gs orta sahası yaptığı bariz faullerle engelledi.. gökdenizin ayaği kırlmadıysa sukur yanii hakem cok comerttı faullerde...

wolf_43_61
12.03.2007, 21:32
evet bencede hesap sorulacak son kişi hakem olmalı,önce işi zd den başlamalı,savunma futbolu deyip başımızın etini yedi kaleci dahil 8 savunmayla oynuyoruz hala karombolden gol yiyoruz varmı böylesi,savunma dediğin forvetten başlar sen 3 ofansla çık sonrada geriye yaslanarak oyna şans eseri boşluk bulursan gol at varmı böyle düşünce derken var oda ziya doğanın beyninde yer etmiş asla bunu değiştiremezsiniz ne demişler 'can çıkmnayınca huy çıkmaz 'diye ziya doğan bırak 1 an önce trabzondan ellerini:yumruk:

Cenkhan
12.03.2007, 21:54
Attığımız gol, gol ama 10 hakemin 9'u vermez, laf da edemezsin, zor pozisyon.. Eski Gençlerbirliği taktiği yapan takıma kırmızı kart veremezsin, hakem ne yapsın, Umut'a defansta kademe mi yapsın yoksa Ceyhun çıkarken "Nereye koçum maçı vereceksiniz?!" mi desin? Yaptığı tek hata Umut'un penaltısını vermemekti..

BOZOHAN
12.03.2007, 21:56
evet bencede hesap sorulacak son kişi hakem olmalı,önce işi zd den başlamalı,savunma futbolu deyip başımızın etini yedi kaleci dahil 8 savunmayla oynuyoruz hala karombolden gol yiyoruz varmı böylesi,savunma dediğin forvetten başlar sen 3 ofansla çık sonrada geriye yaslanarak oyna şans eseri boşluk bulursan gol at varmı böyle düşünce derken var oda ziya doğanın beyninde yer etmiş asla bunu değiştiremezsiniz ne demişler 'can çıkmnayınca huy çıkmaz 'diye ziya doğan bırak 1 an önce trabzondan ellerini:yumruk:

bu saatten sonra hoca gitse ne fayda yani herkesin dilinde ziya doğan istifa diye 30 yılda 29 hoca değiştik yinede kimsenin gözü doymadı yok böyle birşey ya az biraz düşünülen arkadaşlar birkezde bir hocaya 2 yıl dayanmöayı deniyelim biraz uzun sürelki çalışan hocaların başarı yaptığını herkes görüyor şenol hoca 2 yıl üstüste hocalık yaptı takım şampiyonluğu son haftalarda kaçırdı. lütfen bırakalım şu istifa mistifa lafını bunu bize hiç bir getirisi olmaz.

jefferson61sefa
12.03.2007, 22:22
Trabzonspor başarılı olmak istiosa hakemi de yenecek başka caresi yok
biz ali samiyende ersen umyt ceyhun gökdeniz 4 lüsüyle başlasaydı onların sahasına yığsaydık bu maç fark olurdu kimsede konuşamazdı bizim gs ye 5 atmamız lazımdı trazbonspor ancak o zaman büyük olur bu halde ki cincona bireysel 2 hatayla yenilion böyle iş dünayda hiç bir klüp yapmıo bunu a.sebat bile böle değil ya

İlker
12.03.2007, 22:27
hakem hataları vardı doğru ama biz topmu oynadık?maç boyunca 2 şut çektik bu kadar kötüydük mesela.attığımız golü türkiyede kaç hakem gol verir oda şüpheli.hakemmi kötüydü o zaman biz hakeme inat oynamalıydık.

bu takım sanki bu maça hiç hazırlık yapmamış,sanki 1 hafta gezmiş tozmuş.ayağımızda top tutamadık ya varmı böyle bişey gs kötü dedik biz onlardan daha kötüydük.sanki bu hafta maç yapmadık yine 8.sırasındayız hayret !!!

ozcilingir
12.03.2007, 23:42
Attığımız gole faul yorumunu yapanlar , birşeyi dikkatden kaçırıyor.Olay kale sahası içinde değil !! Ceza sahası içinde, kale sahası içinde olsa kaleciye sarz var diyebiliriz. Kaleci sahsını terk etmiş topa iyi yükselememiş ve yakalayamamış, yakalasa bile aşağıya düşerken elinden kaçırmış kontrolsüz hareket yapmış, (aynı yediğimiz golde UMUT topu kontrol edemediği gibi bir durum )ve golü yemiş. Gündem olsu diye TV lerde ahkam kesenler ( hele düdüklü maç oynamış ve yönetmiş olanlara gülmekten başka birşey yapmadım. aynı geçen hafta fb nin esame listesi muhabbeti gibi !!) .
Sonuç olarak iki takımda futbol adına hiçbirşey oynamadan maçı bitirdiler 3 gol var. Zevksiz bir maç oldu, taktik savaşında ZİYA sınıfta kaldı. CEYHUN daha önce çıkmalı ve orta sahanın güçlendirilmesi gerekirdi, YATTARA , bu maçta oynamamalıydı ( hani kaburga meselesi vardı ya !! Ayıp denen birşey var çocukmu kandırıyorsun ZİYA kaburgası falan son 25 dak. shaya badamı sürüyorsun , geç bu işleri, sağ kanatdan bindirme yapıyoruz gs nin o kanadını hep deşdik, aynı BJK maçı gibi ,gs O kanatta FERHAT ın arkasına TOMASI sokuyor göbek boşalıyor benim o göbeği delecek orta saha adamına ihtiyacım var sen GÖKDENİZ i ortaya al, YATTARA yı sağ kanata !! E o zaman 25 dakika sağ kanattan akın başlat .yok YATTARA gösteriyemi çıktı . o dakikadan sonra sağ kanata top atılmadı ve oyun ortaya yıkıldı, zaten AYHAN müthiş oynuyor,basıyor sert giriyor , bizim orta saha yorulmuş top kapamıyor, kısa pas yapamıyor.Kısacası ZİYA efendi , BJK maçını hasbel kader aldık ,bu maç bizi 5 maç getirir demişdim, keşke demez olaydım, başladın yine kafana göre korkak oyun oynama işlerine. Ancak kabahat sende değil, son yıllarda, TRABZONSPOR 'un başına gelen hocalar hep aynı taktiği denediler.
Bir örnek vereyim, BERAT hatırlar hani o meşhur rum maçı vardı.
BERAT ve birkaç taraftarımızla , bizim FAROZ mahallesinideki mendirekteki balıkçı kahvesine gittik, rahmetli babamın çocukluk arkadaşı 79 yaşındaki SELAHATTİN ağbinin TRABZONSPOR un oyun anlayışıyla ilgili yorumuna herkez hayret etti. Ne demişti, ya bizim takım hep topu ileri vuruyor , top rakibe gidiyor, rakip üstümüze geliyor, biz topu kazanmak için uğraşıyoruz, kazanıyoruz hemene aceleyle ileriye çıkartıyoruz, tekrar adamlar topu kazanıyor ve top bizim sahaya geliyor . EE adam senin sahana 100 kere gelirse , bir defasındadasana golü atar!!Sen topu alınca onun sahasına gireceksin ve hep ileriyi düşüneceksin ve golü atıp kendi sahana geleceksin ,kendi sahnın önünde onu engelleyeceksin ,gel bana demiyeceksin ! Bunu söyeleyen kişi BALIKÇI 79 YAŞINDA . MODERN FUTBOL , KLASİK FUTBOL FALAN ANLAMAZ, O yürekten yop oynayan FUTBOLCULARI ve oynatan ANTRENÖRLERİ tanır. O da zamanında KAVAKMEYDANINDA top oynamıştır. ZİYA efendi taktik dersi almak istiyorsaki ,istemez herhalde ona önerim gitsin bizim limana önüne gelen yaşlı bir balıkçıyı yoldan çevirsin ondan fikir alsın.
Saygılarımla

Özkan
12.03.2007, 23:55
İtiraz edenin ânında sarı görmesi gerekmiyor mu? Hakem rezâletti.

Öte yandan, asıl rezil Ziya Doğan'dır, Ufukhan'dır, Keçeli'dir...

ligarba61
13.03.2007, 01:31
Bütün programlarda gs nin ilk golü için ofsayt deniyor.İlk yarıda iliç ikinci yarıda inamoto penaltı yapıyor.Hem iliç hem inamotonun çift sarıdan ihracı gerekiyor.Bir maç daha nasıl katledilir.Bunlar gs nin aleyhine olsa kıyamet kopardı.

Murat Cömert
13.03.2007, 01:45
beyler birakin hakemleri zaten biz dogru mac yonetmelerini beklemiyoruz. beklesekte oyle yapmazlar . hakem falan deil sorun asil sorun takimin rezil oynamasiydi o formayi kaldiracamicak yapida adamlar var . artistlik yapan var. trabzonun buyuklugunu kavriyamamis adamlar var. bide yetenegi olmayip savasanlar var . asil hata yonetim ve teknik ekipte benim dusuncem. israrla mustafa keceliyi oynatip ortahsahayi katleden ziya dogan onu cikarip yaptigi guzelligi ceyhunu cikarip iyice mahvediyor. ya biz yenildik diye bu kadar agir konusuyoruz yada ziya dogan bizim gordugumuzu goremiyo soyle bi sonuc var ziya dogan sadece anadolu maclarinda oynatabiliyor. derbilerde taktik olarak hicte iyi degiliz.bu takimi bu hale getirmeye kimsenin hakki yok!! isini yapamiyosan gideceksin buna yonetimde dahil . biz klubede plastik kasik yalayan musampa tarzi adam istemioruz biz sahada rakibe cimen yalatacak adam istiyoruz

caykarali_erdal
13.03.2007, 04:33
Gene tekrarliyorum gercek budur gerisi yok hakem yok ziya hoca yok iki forveti gecelim bu bir duzendir 2/3 sene oncede kedilerin en kotu zamanlarinda bizde sampiyonluk icin kosarken trabzonda yasadigimiz faci hani fatih tekenin bu mac burda bitmez dedigi seneyi hatirlayin fatih tekke o mac da ne yapmisdi sahada yuruyor gelen toplari gs lilere geri veriyor ve senaryo super bir film izlemistik ve sampiyonlukdan olmusduk her neyse tekrarliyorum.

Sonuc Hebsi Duzen Bizler ise Kndirilanlar vede Mecburi Bu filme bakanlariz

sümela61
13.03.2007, 04:39
bu mağlubiyette hakeme hata bulmak, bence insafsızlık olur... maçın hakkı beraberlikti...

hakem beklediğimin aksine iyiydi... golü verdiğinde, açıkçası ben şaşırdım...

hakem ile ilgili aklımda kalan tek soru işareti; sanki ilk yarının sonuna biraz az süre eklendi... Musa yaklaşık 10 dakika yerde kaldı...

ama ne olursa olsun, hakemin sonuca etki edecek bir yönetimi olmadı... ben başarılı buldum...

6Şafak Aydın1
13.03.2007, 05:53
hüso kafan iyimi

hüseyin1975
13.03.2007, 07:08
hüso kafan iyimi

Allaha sükür iyi ama bagzi kisilerden süphelenmeye basladim.

Neyse anladimki biz cooooooooooook büyük Takimiz.

Hakem GS'ye ofsayttan gol versin, bizim iki Penaltimizi vermesin, rakibe kirmizi Kart göstermesin ve son saniyede ofsayt olmayan bir Pozisyonda bizim aleyhimize ofsayt calsin (ki allahdan o pozisyonda gol olmadi), Umuta haksiz yere sari kat verib cezali duruma düsürsün, bunlarin hicbirinin önemi yok biz Trabzonsporlular icin!

Istedigi kadar cok hata yapabilir. Hakkimizi aramayiz biz!

Belki Fenerbahce maclarinda arayabiliriz ama Galatasaray maclarinda hic olurmu! Onlar bizim ebedi "dostumuz", ayip olur dimi?

Sizleri bilmem ama ben Trabzonsporuma en ufak zarari veren kisiden dahi HESAP sorarim!

cemka
13.03.2007, 07:31
biz topmu oynadıkki yaa.... hakem gayet iyiydi bana göre...

OFLU
13.03.2007, 08:11
Hesap ver ziyaaaaaaaaaaaaaaaa hesap olarak deistirilebilir konu basligi ayrica gereksiz bir topic olmus KANIMCA...

EmrahYalçınalp
13.03.2007, 08:16
Allaha sükür iyi ama bagzi kisilerden süphelenmeye basladim.

Neyse anladimki biz cooooooooooook büyük Takimiz.

Hakem GS'ye ofsayttan gol versin, bizim iki Penaltimizi vermesin, rakibe kirmizi Kart göstermesin ve son saniyede ofsayt olmayan bir Pozisyonda bizim aleyhimize ofsayt calsin (ki allahdan o pozisyonda gol olmadi), Umuta haksiz yere sari kat verib cezali duruma düsürsün, bunlarin hicbirinin önemi yok biz Trabzonsporlular icin!

Istedigi kadar cok hata yapabilir. Hakkimizi aramayiz biz!

Belki Fenerbahce maclarinda arayabiliriz ama Galatasaray maclarinda hic olurmu! Onlar bizim ebedi "dostumuz", ayip olur dimi?

Sizleri bilmem ama ben Trabzonsporuma en ufak zarari veren kisiden dahi HESAP sorarim!
Demagojik konuşuyorsun değerli kardeşim... Neyin hesabını nasıl soracaksın? En fazla burda yazıyorsun işte... Biz de gerektiğinde hesap soruyoruz, elimizden geldiğince. Ancak bunun için bir de haklı olmak gerek. Ayrıca hesap "art niyet" için sorulur, hata için değil. Art niyetli hakem Erdinç'in pozisyonuna faul çalar, üzerine bir de düdükten sonra vurduğu için sarı kart verirdi. Daha önce de defalarca belirttiğim gibi, Bülent Demirlek bence çok kötü bir hakem. Ama bu kadar saçma sapan bir top oynayıp sonra da onun hataları nedeniyle kaybettiğimizi söyleyecek enerji yok kimsede. Borçlu, alacaklı Temel için mahkemede "vallahi ben bu adamı tanımıyorum hakim bey, para falan da almadım" deyince Temel demiş ya "Ula sen beni tanımıyorsan ben seni hiç tanımıyorum" diye. O hesap...

bordoylamavi
13.03.2007, 09:00

Kesinlikle doğru. Gs'yı en kötü futbol oynadığı zaman yenemiyorsak ......

Başlığı açan arkadaşa göre hakem dört kez hata yapmış, Doğru olabilir.

Peki kadro konusunda üst üstte hatalar yapan Ziya Doğan ? çıtkırıldım oynayan yada oynatılmak zorunda kalan Yattara ? maça ortak olmamız gereken dakikalarda nerdeyse her topu rakibe veren Celaleddin ve Ufukhan ? Bu kadar kötü oynayıp öyle ki bu forumda dahil hiçbir ortamda hakkında iyi konuşulmayan, haftalardan beri bu kötü oyununa rağmen sürekli ilk 11'de oynama başarısı gösteren saygıdeğer Mustafa Keçeli ?

Alt alta üst üstte toplayalım ve "hakem hatalı" diyelim. Evet hakem hatalı idi. Bir iki saniye de karar vermesi gereken hakem hata yaptı. Peki haftalarca bu maçı düşünenlerin ( pek inanmasamda ) yaptıklarına "hata" mı diyeceğiz ?

trabzonun şu gs yi yenmesi gerekirdi.gs top mu oynadı.korkak bir maç daha oynadık.biz trabzonsak hakemide yenmemiz gerek.

evet arkadaşlar lütfen yukarıdaki objektif yorumlara bakalım ve silik korkak oynadığımız maçta suçu hakemde bulmaktan vazgeçelim. artık birtaz objektiflik lütfen. sanki acaip iyi oynamışız da hakemin yüzünden yenilmişiz gibi konuşuyoruz böyler hiçbir yere varamayız. hatayı kendimizde aramalıyız
buyrun bu da metin tokatın hakemle ilgili yorumları
G.Saray-Trabzon (Bülent DEMİRLEK)

Normal maçları iyi yöneten Demirlek, derbilerde nedense aynı başarılı yönetimlerini gösteremiyor. İliç'in sarı kartı varken, Gökdeniz'e arkadan yaptığı hareket ikinci sarıdan kırmızı kartı gerektiriyordu. Galatasaray'ın ilk golü ofsayt. Hakan topa kafa vururken, Ayhan ofsayt pozisyonundan içeri doğru girerek, oyuna ve rakibe müdahalede bulundu ve topun kısa düşmesine neden oldu. Dönen top da gol oldu. Trabzonspor'un beraberlik golünde Erdinç topa daha önce yükseldi. Aykut topu tutarken, ona çarptı ve elinden kaçırdı. Golü vermesi doğruydu

bordoylamavi
13.03.2007, 09:08
metin tokatın Trabzonun ikinci yarıdaki maçlarıyla ilgili değerlendirmeleri bir hakemin gözünden dinleyelim bir de
G.Saray-Trabzon (Bülent DEMİRLEK)
Normal maçları iyi yöneten Demirlek, derbilerde nedense aynı başarılı yönetimlerini gösteremiyor. İliç'in sarı kartı varken, Gökdeniz'e arkadan yaptığı hareket ikinci sarıdan kırmızı kartı gerektiriyordu. Galatasaray'ın ilk golü ofsayt. Hakan topa kafa vururken, Ayhan ofsayt pozisyonundan içeri doğru girerek, oyuna ve rakibe müdahalede bulundu ve topun kısa düşmesine neden oldu. Dönen top da gol oldu. Trabzonspor'un beraberlik golünde Erdinç topa daha önce yükseldi. Aykut topu tutarken, ona çarptı ve elinden kaçırdı. Golü vermesi doğruydu
Konya-Trabzon (Süleyman ABAY)
Uzun süreden sonra böyle bir maça atanması uygun değildi. Müsabakada 12.kural ve disiplin uygulamalarında hatalar yaptı. Ferhat'ın sarı kart gördükten sonra iki kere kırmızı kart görmesi gerekirdi. Ömer'in sarı kart gördüğü pozisyon öncesinde Ayman'ın, Mustafa'ya hareketi sarı kartlıktı. Stepanov-Eren mücadelesindeki faul kararı doğru. Hareket ceza alanı dışındaydı. Konyaspor golü öncesi verilen köşe vuruşu kararı yanlış. Oyunculara karşı davranışları ile maçın atmosferinin yükselmesine neden
oluyor
Trabzon-Beşiktaş (Selçuk DERELİ)
Topu oyunda tutma gayreti ile ikili mücadelelere prim tanıyor. Ancak bazen aşırıya kaçıyor. Bu da müsabakanın sertleşmesine ve tansiyonunun yükselmesine neden oluyor. İlk golden sonra daha önce vermediği faulleri verdi. Serdar-Ayman mücadelesinde daha aktif davranarak müdahale etmeliydi. Beşiktaş'ın attığı ikinci gol öncesi Koray kalçası ile rakibinin dengesini bozdu. İlk yarının sonlarına doğru sarı kartı olan Hüseyin'in, Serdar'a yaptığı hareket ikinci sarıdan kırmızı kart olmalıydı. Koray'ın kayarak Erdinç'e yaptığı faulde sarı kart göstermeliydi. Pozisyonlara çok uzak kaldığından faul, taç ve köşe vuruşu kararlarında hatalar yaptı. Futbolcularla olan diyalogunda onlara dokunmamalı. Otoritesi zedeleniyor. Sahaya atılan maddelere hiçbir önlem almadı.
Denizli-Trabzon (Yunus YILDIRIM)
Ceza alanında İ.Ege-Ayman mücadelesine verdiği devam kararı doğruydu. Ayman'ın müsabaka boyu faullü oyununa müsamaha gösterdi. İlk yarıda Serkan Gencerler'in, Gökdeniz için kaldırdığı yanlış ofsayt bayrağı önemli bir atağı önledi. Trabzonspor'un son golü öncesi, atağı başlatan Yattara topun ilk ayaktan çıktığı anda ofsayt pozisyonundaydı.
Trabzon-G.Antep (Bülent DEMİRLEK)
Müsabaka boyunca oyunun skoruna göre yönetim tarzı sergiledi. Kural kitabına uygun maç yönetmeye çalışsa da atmosfer yükseldiğinde şaşırıyor. Kart sınırındaki oyuncuların durumu onu ilgilendirmemeli. Hüseyin'e müsabaka boyu defalarca kartlık fauller yapmasına, hatta son dakikalarda Diawara'yı arkadan çekmesine rağmen sarı kart gösteremedi. 12.kural ve disiplin uygulamalarında standardı sağlayamadı. Hasagiç'in sarı kart görmesine neden olan pozisyonda yardımcı hakemin topun çıktığını görme şansı yoktu. Fal açtı ve oyuncu kart gördü
V.Manisa / Trabzon (Bünyamin GEZER)
Görünümü, stili, oyunculara yaklaşımı, şüpheli pozisyonlarda oyunu devam ettirme arzusu ile başarılıydı. Disiplin uygulamalarını tam yerinde uygulayarak ortamın gerilmesini önledi. Yalnız oyuncuya kart gösterirken, çok yaklaşıyor. Dikkat etmeli. Son dakikalarda ilginç mücadeleler oldu. Kaleci Tolga ile Şener'in ceza alanı içindeki mücadelesinde topun ortada kalmasına verdiği devam kararı tamamen onun takdir hakkı.
Trabzon-Kayseri (Vedat YÜKSEL)
İlginç bir müsabakaydı. İkinci devre skorun sıkışması ile Trabzonsporlu futbolcuların ve seyircisinin baskısına dayanamadı. Otoritesini kaybetti. Çok tartışmalı kararlar verdi. En kritik kararı Gökhan-Risp mücadelesine verdiği devam kararıydı. Bariz gol atma şansını engellemeden Risp kırmızı kart görmeliydi. Musa'ya gösterdiği ilk sarı kart hatalı olmakla beraber Kemal'e yaptığı hareketin karşılığı ikinci sarıdan kırmızı kart olmalıydı. Yattara'nın çizgiden çevirdiği topun gol olmaması, kale vuruşu kararı veren yardımcı hakem Adil Sinem'in şansıydı. Risp-Özgürcan mücadelesindeki penaltı kararı yanlıştı. Özgürcan hakemi aldatmadan kart görmeliydi. Umut'un ceza alanı içinde yere düşmesine verdiği devam kararı doğru olmakla beraber, aşırı itirazından sarı kart göstermeliydi. Çağdaş'a itirazdan gösterdiği sarı kart doğruydu fakat daha önce Özgürcan'a yaptığı hareket nedeni ile de sarı kart görmeliydi

cIlgInIm
13.03.2007, 12:49
aynı hakem istese erdincin gol attıgı pozisyonda faul olarak degerlendir sanada o gol zevkini yaşatmazdı . ilk kafadan bagırır cagırdık ama sonra kalecinin agzındaki kanı gördügümüzde susardık hakem kararı diyerek .. hakem o kadar da art niyetli olsa biz gol atamazdık.. iliç mucadele etti faul yaptı gol attı bişeler etti gs ye macı aldı.. bizimkilerde gökdeniz erdinç stepanow ve umut dan başka kim canla başla oynadı hiç kimse ..

Erbay
13.03.2007, 12:54
Bizim golü veren Bülent Demirlek.Ama gsnin ilk golünde hatalı olan yardımcı hakem.Bir pozisyonumuzu da yedi.Son saniyelerde Umut'un kafayla vurduğu pozisyon.Orada ofsayt yoktu.

sinancan
13.03.2007, 12:56
Her şey bir yana bana kalırsa bizim ilk golde kaleciye faul vardı ve her hakem bunu vermezdi... bunların arkasına sığınmamak lazım ama son dönemlerde oynadığımız maçlarda gördüğüm kadarıyla hakemlerin pek o kadar da hakkımız yediğini düşünmüyorum madem biz büyük bir camiayız bu maçı bir şekilde kazanmasını bilecektik

Hüseyin Çümen
13.03.2007, 16:12
ben tribünden bukadar çok hata farketmemiştim ama biraz madur olmuşuz anlaşılanbu maçta hakem yönünden

ama bizimde yediğimiz amatörce goller nedir öle hele 2. gol halı sahalarda bile yok adam cezasahasının köşesinde bomboş kalıyor o adam da artık salak deilse attırır o golü o gol sırf deişiklik ayağına gitti yazık

EyüpKILIÇ61
13.03.2007, 16:18
Türkiye'de hakemler konuşulduğu sürece Türk futbolunun hep aynı yerde sayacağının kanısındayım.

Geçen akşam Barcalona 3-3 Real Madrid maçını izleyenler bilir hakem 10dan fazla kart çıkardı ama hiç kimse ağzını açıp bir şey söylemedi.Hakem hatalarına aramaya bence gerek yok oynayıp kazanmadıktan sonra hakeme kabahat bulsan ne olur ki :(

ligarba61
13.03.2007, 16:42
Ziya doğan saçmalamıştır,takımımız kötü oynamıştır.Bülent demirlek kasıtlı olsa golümüzü vermezdi.Bütün bu doğrular maçta aleyhimize olan kararları berteraf etmez.Kötü oynadık diye 2 penaltımız verilmeyecek mi,gs nin ofsayt golü geçerli mi sayılacak,Bülent demirlek bunları kasıtlı yapmamıştır ama sonuçta hata yapmıştır.Pazar günkü maçı biz bu şartlarda alsaydık acaba neler olurdu.

Birde Trabzonsporlu olupta gs ye sempati duyan pisliklerden nefret ediyorum.

Reha
13.03.2007, 16:48
Bırakın hakemi, hocanıza bakın; ayıptır! Gereksiz bir başlık!!

ibzolist
13.03.2007, 17:14
hakemle ne alakası var ziyadan fırsat bulamadıki

jefferson61sefa
13.03.2007, 17:24
faturayı hakeme kesmek yanlış

tamersoz
13.03.2007, 20:18
hakem hatalı olabilir fakat takım sahada yoktu bir çok bölümde ilk yarı güzel oynadık ama bitirici vuruşu bir türlü yapamadık tam herşey rayına girmişken balına bi gol yedik,musa sakatlandı takımın olmayan motivasyonu iyice çöktü ikinci yarıyada iyi başladık golüde bulduk ama malesef sevdiğim ziya hoca yattarayı oyuna sokup ceyhunu çıkartmakla büyük hata yaptı orta sahayı bozdu ve aynı dakika içinde golü yedik orta sahada bozulunca top yapamadık daha golde atamadık bu kadar yazdım ettim niye?? boşuna hakeme sallamayalım belliydi bu maçın böyle olacağı trabzonsporum büyüklüğüne yakışmayacak şekilde her sene belli bir seri yakaladığında motive eksikliiği yaşıyor bu yuüzdende şampiyon olamıyoruz inş. bundan sora akıllanırlar ve her maça final havasında çıkarlar...

Enes Berfin
13.03.2007, 20:30
Bülent Demirlek gayet iyi bir seviyede maci yönetti, tebrik etmemiz gerekirken bu baslik gereksiz, umarim herzaman her maclarimizda böle temiz yöneten hakemlere rastlariz.

Erdem Koltuk
13.03.2007, 20:47
Keçeli defol diye bi başlık atsanıza artık.

hüseyin1975
16.03.2007, 01:43
Ziya Doğan'dan Galatasaray maçının hakemine eleştiri

10-12 PUANIMIZ ÇALINDI
Oyunun genelini değerlendirdiklerinde gözden kaçan birçok pozisyon olduğunu söyleyen Doğan, “Umut’un pozisyonu penaltılık bir pozisyondu ama maalesef Umut gibi bir futbolcudan yoksunuz. Rakibin penaltılık pozisyonunda Umut dengesini kaybetti ve eliyle topa temas etti. Penaltı kazanacağı yerde sarı kart gördü ve bu hafa oynayamıyor. Hakemle ilgili maçtan sonra fazla birşey söylemedim ancak şöyle iyi incelenirse Trabzonspor’un şu anda bir tane haram puanı yok. Buna karşı elinden alınan 10-12 tane net puanı var. Özellikle yerel medya bunları gündeme getireceğine örtbas etmeye çalışıyor. Mesela Galatasaray’ın attığı golde hakem ofsayt verse kimse sesini çıkarmaz. Ancak tercih hakkını Galatasaray’dan yana kullanıyor hakem. Maçta iki pozisyon var. Bunlar tüm yorumlarda penaltı olarak nitelendiriliyor. İki tane pozisyon iki tane gol. Ancak yine de Trabzonspor iyi bir yoldadır. 11 maç sonra yenilgi almıştır. O maçta da kazanan taraf olmalıydı. Futbolda bunlar var'' şeklinde konuştu

Vkgz
16.03.2007, 01:48
Keçeli defol diye bi başlık atsanıza artık.

sene sonu defolur korkmayın kardeşlerim, gogua geliyor gogua(gerçi epey para lazım almak için)

Recep Alkan
16.03.2007, 14:29
bu zamana kadar kım yaptıgı hatalardan dolayı hesap verdı kı bu adam versın. 20.000 kısı trabzon ıstanbul sokaklarında yurudu fakat ne oldu. hıcbır sey. cem papıla dedıgımız adam hala televızyonlara cıkıp trabzonun penaltısı atlandı dıyebılıyor. o yuzden hesap alınması zor kardesım.

Recep Alkan
16.03.2007, 14:29
bencede ya kecelı ıcın bır baslık acaşlım. adam fenere gol attı. bıze geldı. bu ne ya.

bordoylamavi
16.03.2007, 15:42
Ziya Doğan'dan Galatasaray maçının hakemine eleştiri

10-12 PUANIMIZ ÇALINDI
Oyunun genelini değerlendirdiklerinde gözden kaçan birçok pozisyon olduğunu söyleyen Doğan, “Umut’un pozisyonu penaltılık bir pozisyondu ama maalesef Umut gibi bir futbolcudan yoksunuz. Rakibin penaltılık pozisyonunda Umut dengesini kaybetti ve eliyle topa temas etti. Penaltı kazanacağı yerde sarı kart gördü ve bu hafa oynayamıyor. Hakemle ilgili maçtan sonra fazla birşey söylemedim ancak şöyle iyi incelenirse Trabzonspor’un şu anda bir tane haram puanı yok. Buna karşı elinden alınan 10-12 tane net puanı var. Özellikle yerel medya bunları gündeme getireceğine örtbas etmeye çalışıyor. Mesela Galatasaray’ın attığı golde hakem ofsayt verse kimse sesini çıkarmaz. Ancak tercih hakkını Galatasaray’dan yana kullanıyor hakem. Maçta iki pozisyon var. Bunlar tüm yorumlarda penaltı olarak nitelendiriliyor. İki tane pozisyon iki tane gol. Ancak yine de Trabzonspor iyi bir yoldadır. 11 maç sonra yenilgi almıştır. O maçta da kazanan taraf olmalıydı. Futbolda bunlar var'' şeklinde konuştu
10 12 puanımızı kim çaldı anlamadım ki ben. ziya bey bir dönüp bakın bakalım bir gol mü atmışız da golümüz saymamış hakem. hiç yakışmıyor böyle konuşmalar gs mağlubiyeti senin ve oyuncularının ve yönetimin eseridie.aciz durumdaki bir takımı yenemeyip suçu başka yerlere atmayalım. peki ziya bey şampiyonluğa oynadığımız sene rize ye yenildiğimiz halde gelen 3 puan için bişi dedin mi şimdiye kadar. o kadar şimdi de bence sus ve cesur bir oyun oynat takıma. inan ki başka birşey istemez gerisini Trabzonspor ruhu halleder

Soner Kurt
16.03.2007, 15:50
yani başlığı açan kardeşimize ithafen başlık kapatılsın falan demişizde. Hocamızda hakem katletti tarzında konusmus. bence büyütülecek şekilde kötü yönetmedi hakem. Başlığı açan arkadasa yüklenmeye gerek yok bence. bir söz var imam-cemaat ilişkili yazarsam ayıp kaçacak. hocamız bunları soylerse taraftar ne yapsın bilemicem. Ayıp etmiş Sn. Z.D

wien_ts
16.03.2007, 16:33
arkadaslar tamam takim gercekten cok kotu,trabzonspora yakismiyacak bi mac cikardi..teknik kapasitesi pek olmayan degerli teknik direktörümüzde macta hatalar yapti ama bu hakemin maci kötü yönettigi gercegini degistirmez..hatta bazi arkadaslar gayet güzel mac yönetti yazmislar..hakem bizim aleyhimize ofsayt olan golu verdi,ama bizim ofsayt olmayan bi atagimizi ofsayt diye kesti..umutun sari kart gördügü pozisyonu mumkunse tekrar izleyin acik bi penalti iken tuttu umuta sari kart verdi ve umut cezali duruma düstü bu hafta..sonra ayhani daha ilk yarida ilicide 2.yarinin baslarinda atmasi gerekirken atamadi..benim en cok dikkatimi ceken ise su her pozisyonda itiraz eden hakemin agzinin icine giren galatasaraylilara bi kart bile gösteremedi..özellikle su sabri denilen futbolcu müsveddesine..ama haftalardir bizim oyunculara bu yüzden defelarca kartlar bonkörce gösteriliyodu..
ha simdi biz hakem yüzünde yenildik kesinlikle demiyorum..trabzonspor gibi oynuyamadik ve yenildik ama hakemde gercekten sonuca etki edebilecek cok bariz hatalar yapti..