PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özhan Canaydın'a Özel Teşekkür

cyberentalpi
11.03.2007, 21:30
Musa Buyuk ile hastaneye kadar gitmesi buyuk nezaket ve centilmenlik.Başkan düzeyinde birisinden yapılacan örenk davranis. Bir Trabzonsporlu olarak kendisine ozel tesekkurlerimi sunuyorum.Klup ve BMN olarakta tesekkur etmemiz ve web sayfamizda belirtmemiz gerektiginide inaniyorum.
Lutfen bu baslik Gs-Ts basligi altinda var gibi alakadar bir nedenle silinmesin.

saglam
11.03.2007, 21:35
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?goto=newpost&t=6060

Ben de aynı konuyla alakalı başlık açmıştım, buradan da tebriklerimi sunuyorum.

Bartuğ13
11.03.2007, 21:38
musa ile ilgili konudan da devam edebilirdik.son 10 dakkada kaç konu açılmış bi bakmak lazım

cyberentalpi
11.03.2007, 21:42
musa ile ilgili konudan da devam edebilirdik.son 10 dakkada kaç konu açılmış bi bakmak lazım

saglamin acti baslik desen neyse. ama bu tamamen centilmenlik adina acilan bir baslik.

Tunga
11.03.2007, 21:46
Türk ve Dünya Futbolunda açılan başlık kapatılmıştır.

Aslında doğru yede başlık açan sağlam'dır ama bir günlüğüne de olsa bu başlığı burada tutup daha sonra Türk ve dünya Futbolu Bölümüne taşıyacağız.

Evet giderek bir centilmenklik yapmıştır. Ama daha iki gün önce de karaborsacılara kucak açmış, yüzlerce taraftarımızı da mağdur etmiştir.

Centilmen mi değil mi insanlar kendisi karar versin.

Başlık bir günlüğüne burada dursun, daha sonra Türk ve Dünya Futbolu Bölümü'ne taşınacaktır.

Bartuğ13
11.03.2007, 21:47
çok güzel centilmenlik hoş ama sonuç olarak tartışmamız gerknn konular başka şimdi.canaydına teşekkür tabi.ama çok sık başlık açılması sitenin güzelliğini etkiliyor.musa ile ilgli başlığa da aktarabilirdik.önemli değil artık bu saatten sonra

hüseyin1975
11.03.2007, 21:48
Cok centilmence bir hareket. Tebrik ediyorum!

sadman
11.03.2007, 21:55
sonuç olarak başkan makaminda birinin hastaneye kadar gitmesi ve geçmiş olsun dileğinde bulunması çok önemli bir olay bence. herşey bi yana bu insancıl olay bi yana. ben içten teşekkürlerimi sunuyorum.

TSelif
11.03.2007, 21:58
Teşekkür
Bizim başkan öyle rahat maç izliyodu evinde koltukta sanki ayaklar uzanmış ( yanlış görmediysem) sallanarak :mad:

hüseyin1975
11.03.2007, 22:05
Teşekkür
Bizim başkan öyle rahat maç izliyodu evinde koltukta sanki ayaklar uzanmış ( yanlış görmediysem) sallanarak :mad:

Haklisin. Bende buna cok sinirlendim. Musanin ayagi kirilmis. Üzüntümüz büyük ama Baskan Beyefendi "yaylanmis".

Ne isin var orada? Kalkib sende gitsene Hastaneye!!

Pes ya pes!

hayat61
11.03.2007, 22:05
Tebrikler Canaydın.

Cyzio
11.03.2007, 22:06
Evet giderek bir centilmenklik yapmıştır. Ama daha iki gün önce de karaborsacılara kucak açmış, yüzlerce taraftarımızı da mağdur etmiştir.

Sevgili Tunga;

Sapla samanı karıştırmamamız lâzım (Sizi eleştirmek için söylemiyoruım):

Hastahaneye giden Canaydın: :alkış: :alkış: :alkış:

Karaborsaya çanak tutan Canaydın: :mad: :mad: :mad:

Netice: :confused: :confused: :confused: (Ben de karar veremedim ama galiba :alkış: 'lar daha fazla)

jefferson61sefa
11.03.2007, 22:07
TŞK ler ÖZHAN

Misina
11.03.2007, 22:08
maçın sonunun bekleseydi galip olsalar bile küfür yiyecekti.küfürleri duymamak için hastaneye gitmiş olabilir

celilmuhcu
11.03.2007, 22:08
her şeye rağmen maçı bırakıp gitmesi alkışlanır.ya bizim başkana ne demeli ?

BOZOHAN
11.03.2007, 22:10
ayrı bir konu açmaya gerek yok musanın konusundan yazabilirdik.

bordobluex
11.03.2007, 22:12
Özellikle değerli başkanımız Nuri Albayrak beyefendinin ayaklarını uzatmış maçın bitmesini beklerken Özhan Canaydın'ın hastaneye gitmesi centinmenlikdir.
Musa sakatlanınca Özhan bey için maç bitti.

macka61
11.03.2007, 22:12
greksiz bir başlık olmuş yerim onun centilmenliğini

ilhan
11.03.2007, 22:15
Biletleri karaborsaya düşüren adam bu olamaz. Adnan Polat yapmiştir.

Tşk.ler Canaydın..

fincher
11.03.2007, 22:25
Bu camiayla centilmenlik,kardeşlik,yakınlık istemiyorum artık.saha dışındaki centilmence hareketlerin saha içine ve her sene daima aleyhimize yansımalarını gördükten sonra futboldan da takımımdan da soğudum.Galatasarayla centilmence ilişkiler içinde olmaktan bıktım artık,bu camiayla düşman olmak istiyorum.Yeter artık...

Şuayip Aydın
11.03.2007, 22:27
Biletleri karaborsaya düşüren adam bu olamaz. Adnan Polat yapmiştir.

Tşk.ler canaydın

eys_61
11.03.2007, 22:30
İnsani açıdan alkışlanası bir hareket sergilemiş Canaydın,tebrikler.Nuri beye de bir sormalı Musa kimin futbolcusuydu haberi var mı acaba???

Cyzio
11.03.2007, 22:30
Bu camiayla centilmenlik,kardeşlik,yakınlık istemiyorum artık.saha dışındaki centilmence hareketlerin saha içine ve her sene daima aleyhimize yansımalarını gördükten sonra futboldan da takımımdan da soğudum.Galatasarayla centilmence ilişkiler içinde olmaktan bıktım artık,bu camiayla düşman olmak istiyorum.Yeter artık...

Biraz itidal...

bordox
11.03.2007, 22:47
O kadr protestodan sonra kaçmak için bir yol arıyordu,galiptiler zaten gidemezdi bahanesi oldu.
Adam bilmem kaç maçtır kendi stadına uğramıyor,Hıncal'ın yalancısıyım artık bas bas bağırıyordu gs başkanı kendi taraftarının önüne çıkamıyor diye.

Bizim başkan o anda niye gitsin sahipsiz mi Musa?Asıl bundan sonra Musa'ya sahip çıkacak Başkanımız,çıkmazsa eleştrilisin diyorum.

bordoylamavi
11.03.2007, 22:47
Sevgili Tunga;

Netice: (Ben de karar veremedim ama galiba :alkış: 'lar daha fazla)
sayın cyzionun doğru tespitine tamamlayıcı küçük bir ekleme yapmak istiyorum
maçı rahat rahat izleyen başkanımız : :mad: :mad: :mad:

tebrikler Trabzonspor başkanı tebrikler. elalemin başkanı gidip senin oyuncunu hastanede ziyaret ederken sen oturdun maçı izledin ya. tebrikler

Cyzio
11.03.2007, 22:52
sayın cyzionun doğru tespitine tamamlayıcı küçük bir ekleme yapmak istiyorum
maçı rahat rahat izleyen başkanımız : :mad: :mad: :mad:

tebrikler Trabzonspor başkanı tebrikler. elalemin başkanı gidip senin oyuncunu hastanede ziyaret ederken sen oturdun maçı izledin ya. tebrikler

Ne Dediler, Ne Demeliler 1379 numaralı mesajda, neden hastahaneye gitmediğini açıkladım.

Cafer KILIÇSOY
11.03.2007, 22:58
Sayın Canaydın'a huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Örnek bir davranış yaptı

TSelif
11.03.2007, 23:03
Bizim başkan o anda niye gitsin sahipsiz mi Musa?Asıl bundan sonra Musa'ya sahip çıkacak Başkanımız,çıkmazsa eleştrilisin diyorum.

Hastaneye gitsin gitmesin önemli değil benim için aklımda tek kalan şey bacaklarını uzatıp sallayarak oldukça rahat maç izlemesi. Şimdi çıkıp beni de eleştirir bir kesim arkadaş bula bula bunu mu buldun diye ama.... Evet ben buna taktım arkadaş takımın malup oyuncunun ayağı kırıldı ...neyse boşverin gitsin :mad:

Kaya
11.03.2007, 23:05
İnsanlık gösterecekse heryerde göstersin...

2 gün önce gs maç biletini satışa çıkartıp Trabzonspor taraftarına çile çektirenler kendileridir.

Evet, bu davranışı hoş ama bence kendisi boş...

bordox
11.03.2007, 23:12
Hastaneye gitsin gitmesin önemli değil benim için aklımda tek kalan şey bacaklarını uzatıp sallayarak oldukça rahat maç izlemesi. Şimdi çıkıp beni de eleştirir bir kesim arkadaş bula bula bunu mu buldun diye ama.... Evet ben buna taktım arkadaş takımın malup oyuncunun ayağı kırıldı ...neyse boşverin gitsin :mad:

Şimdi gs nin başkanı bizim futbolcuyu gitti hastanede ziyaret etti bizim başkan sallamadı futbolcusunu.
Başkan sahada oyanayan Trabzonspor'un başkanı.Her işin bir görevlisi var,burası profosyonel kulüp öyle işler içinde görevli olanlar var.

Asıl başkanlık bundan sonra olacak onu anlayın.Başkan maçtan sonra gider,acil olarak tedaviye alınması gereken bir oyuncuyu ve doktorları meşgul etmez.
Bu saatten sonrada Trabzonspor camiasının kanatları altında acısını dindirir.

Özhan Canaydın ordan kaçmak için fırsat buldu ve kaçtı,Hıncal Uluç'a sorun o daha iyi biliyor.

pReN@_61
11.03.2007, 23:14
helal olsun....

ihsanbayram
11.03.2007, 23:18
birakin allah askina onun bunun baskanina tsk etmeyi ,bu takim gs ye karsi neden bu kadar hata yaparak yonadi onu arastirin

TSelif
11.03.2007, 23:20
Başkan sahada oyanayan Trabzonspor'un başkanı.

Ne Canaydın'ın Musayı ziyarete gitmesi benim derdim (umrumda da değil) ne de Albayrak'ın gitmemesi.....
Bak kendin yazmışsın "Başkan sahada oyanayan Trabzonspor'un başkanı" diye...Ha sahada oynayan TRABZONSPOR un başkanı bacaklarını sallayacak (görüntü hiç hoş değildi) maç izlemez ...olayı uzatmayalım ayrıca ...benim görüşüm bu ...bitti

zafer6161
11.03.2007, 23:22
birakin allah askina onun bunun baskanina tsk etmeyi ,bu takim gs ye karsi neden bu kadar hata yaparak oynadi onu arastirin

o bizim işimiz değil kardeşim senin başkanının ve hocanın işi:(

Laz_61
11.03.2007, 23:22
bu canaydin cikari icin herseyi yapar bakti taraftar tepki verecek..kacti stadan bu kadar basit.. .....................

bordox
11.03.2007, 23:25
Ne Canaydın'ın Musayı ziyarete gitmesi benim derdim (umrumda da değil) ne de Albayrak'ın gitmemesi.....
Bak kendin yazmışsın "Başkan sahada oyanayan Trabzonspor'un başkanı" diye...Ha sahada oynayan TRABZONSPOR un başkanı bacaklarını sallayacak (görüntü hiç hoş değildi) maç izlemez ...olayı uzatmayalım ayrıca ...benim görüşüm bu ...bitti

Tabiki senin görüşün ve saygım var ama 90 dakika içinde bir görüntüye takılıp kalmak onda art niyet aramak mantıklı değil.Başkanın ayaklarını uzattığını gördüm salladmışta olabilir diyelim yediğimiz gole sinirlendi ve sinirden güldü kamera onu yakaladı sadece bir saniye ile karar mı vereceğiz.Maç stresinde insan bazen yanlış işlerde yapabilir.

Bundan sonra Musa'ya sahip çıksın,çıkmazsa eleştrilsin.Bir saniyelik görüntülerle kara verilemez.

TSelif
11.03.2007, 23:31
Hala Musa'dan gidiyo ya...Konu uzamasın diye cvp vermiycem ...

#10 Fietra
11.03.2007, 23:37
Örnek bir davranış değil,ekstra bir davranış yine de teşekkürler.

bordoylamavi
11.03.2007, 23:37
Trabzonspor için utanç verici bir andı rakip takımın başkanının ayağı kırılan oyuncumuz için hastaneye giderken bizim başkan koltuğunda oturan kişinin bu oturma işlemini protokol tribünündede devam ettirmesi.
tebirkler özhan canaydın. musayı ziyarete gitmesinmi kaçtı olarak değerlendimeyi de gerçekten komik buluyorum artık bu kadar da uydurma bir şey olmaz

turphan
11.03.2007, 23:39
Keşke bizim başkanı da yanında götürseydi.Bizim ki çoğu şey gibi bunu da akıl edemedi

İlker EMİRAL
11.03.2007, 23:40
Fair Play Budur.Gerçekten de özhan can aydın kişiligine yakışanı yaptı.Başkanımıza söz yokk bile

GolaMTuRi
11.03.2007, 23:44
ya bence burda baskana bosuna yukleniyosunuz, canaydin staddaki tepkilerden,istifa seslerinden korktu ve kacti, musa olayi oluncada guzel degerlendirdi..

Kalkinmali
11.03.2007, 23:50
bu karaborsa olayini da kapatmis oldu...

herneyse... alakasi yok ama Tesekkurler :)

Taner Gündoğdu
11.03.2007, 23:54
giderken albayrağı niye davet etmemiş? yoksa "sen burda kal,gol olunca bana çağrı at mı demiş?"
olmadı albayrak olmadı!!!
canaydının düşüncesi hoş ama kaya'nın da dediği gibi daha 2 gün öncesinde bize yaptığını unutmamak lazım ki ben bugün otelden stata yürüyüp biletsizlik yüzünden eve gitmişken bu olayı hiç unutamam yani bu durumda sıfıra sıfır elde var sıfır... canaydının da diğerlerinden bir farkı yok yani...

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 00:05
bu hareket güzel bir hareket gerçekten hoş olmuş ama benim aklıma biraz gösteriş kokuları geliyor çarşamba ve perşembe günü bize bilet çilesi çektiren canaydın bunu yapması biraz medyatik olarak göründü gözüme bu hareketiyle fair play ödülüde alacaktır
belki bazı arkadaşlar kızacaktır bana böle konuşmamdan dolayı ama çektiğimiz çileyi bi biz biliyoruz
genede teşekkür edeyim temiz düşünmüş olabildiğini düşünerek

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 00:09
teşekkür ümü geri alıyorum bu adam bunu artislik olsun die yaptı bunların hiç birisinden fayda yok bırakın yaa göz boyamasınlar

cakir28
12.03.2007, 00:09
Özhan Canaydin a tebrikler...Fair PLay anlayisi bizimkilerin Takim anlayisindan daha yüksek...

Mehmet Fatih Yavuz
12.03.2007, 00:17
kara borsacıların ortağı bir yönetimin göz boyama operasyonlarını yemiyelim..
bizim başkanımız da bundan sonra sahip çıkacaktır musaya..
ama canaydın ın bu kurnaz numaralarını yutmayalım..
adam olan perşembe günki rezilliği açıklar..

Lapina
12.03.2007, 00:20
Sevgili Tunga;

Netice: :confused: :confused: :confused: (Ben de karar veremedim ama galiba :alkış: 'lar daha fazla)

Sana katılıyorum abi.Allah (c.c) gönlüne göre versin.

okan6161
12.03.2007, 00:41
canaydın güzel davranışta bulundu yönetim de davranışını risp de ettiği gibi primlerden kesmez oynuyor gibi devam ederse ödemelerini buda onun adamlığı olur

saglam
12.03.2007, 01:10
Şimdi gs nin başkanı bizim futbolcuyu gitti hastanede ziyaret etti bizim başkan sallamadı futbolcusunu.
Başkan sahada oyanayan Trabzonspor'un başkanı.Her işin bir görevlisi var,burası profosyonel kulüp öyle işler içinde görevli olanlar var.

Asıl başkanlık bundan sonra olacak onu anlayın.Başkan maçtan sonra gider,acil olarak tedaviye alınması gereken bir oyuncuyu ve doktorları meşgul etmez.
Bu saatten sonrada Trabzonspor camiasının kanatları altında acısını dindirir.

Özhan Canaydın ordan kaçmak için fırsat buldu ve kaçtı,Hıncal Uluç'a sorun o daha iyi biliyor.

Bildiğim kadarıyla protesto maçın ilk 5 dakikasındaydı (maçı staddan izleyen arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir) Canaydın'ın bu davranışı, gösterişten ziyade incelikti. Kendisinin fenerbahçe başkanını maç sonunda tebrik ettiğini hatırlarsanız, yaptığı ilk nezih davranışın bu olmadığını anlarsınız.

Olayların arkasında bir şeyler aramaya öyle alıştık ki, hayatımız paranoya oldu! Musa hastaneye kaldırılmış, elbette doktoru hemşiresi var ama Canaydın, önce insan! diyip hastaneye ziyarete gitmiş.

Yazık ya, bir teşekkürü bile çok mu görüyoruz?

(Bilet konusunda, galatasaray camiasının üç beş milyarın hesabıyla karaborsaya göz yumduğunu düşünmüyorum. Bir şeylerin yanlış gittiği belli, sebep? Belki hala suskun durmamızdır.)

TsLaZo
12.03.2007, 01:36
Arkadaşlar bence Özhan Canaydın bizim üstümüzden rank yapmaya çalışıyo şimdi eğer geyse maçı kaybetseydi gündem değişmiş olacaktı herkes bak ne iyi başkan hastaneye gitti diye konuşucaktı ama kimse geyse nie yenildiğini konuşmuyacaktı ve 1 haftadaha kendi koltugunu koruyucaktı..

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 01:49
adam amacına ulaşöış bence heryerde adı geçior herkes tebrik ediyor çok kolay oyuna geliyoruz bu camiada kimse babasının hayrınsa iş yapmıyor biraz daha uyanık olmakta yarar var

Berat
12.03.2007, 01:52
Rakip takım başkanının maçı bırakıp hastahaneye gitmesi aşırı nezaket. Buradaki mesajı; "3 puan alsakne olur ki? Çocuğun ayağı kırılmış.."

Bizim başkanın yerine mıhlanması da aşırı rahatlık.. Buradaki mesajı; "Bu maçın son 60 dakikasını izlemek,bir başkan olarak Musa'nın yanında olmaktan,kendisini güçlü hissettirmeye çalışmaktan daha önemli.."

Nezaket için teşekkürler Canaydın..

Özkan Erdem
12.03.2007, 01:55
Bende teşekkür ederim kendisine. Bizim başkanın yapması gerekeni şimdiden sonra yapmasını diliyorum. Musa'nın durumunu bir çoğumuz okuduk yada bir şekilde duyduk. Trabzonspor onu ortada bırakmayacaktır, bırakmamalıdır.

cyberentalpi
12.03.2007, 02:28
Bu nasil bir anlayis bende onu anlamiyorum.
Bizim futbolcumuzu onemli olan mac degil insan anlayisi ile hastaneye kadar goturmus ilgilenmis birisinde art niyet aramak. Ustelik Gs 1-0 onde iken. Sonucta baskan duzeyinde birisi oyuncumuzu hastaneye goturuyor. Bunun o kadar aci ceken musa icin ne oldugunu dusunebiliyormusunuz.
Tamam karaborsa olayini bizde elestirecegiz elbette. Ama bizim gibi bir buyuge yakisan yapilan bir iyiligin arkaasinda art niyet aramak degil buyukce yapilan bir insanligi alkislamaktir.
Ayrica Musa maci terkederken alkislayan Gs taraftarinida Tesekkkur.

cabri
12.03.2007, 03:23
Canaydın a tebrikler.. İnsanca bir davranışta bulundu.

:bayrak:

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 03:41
canaydına tebrikler bilet konusunda yaptığı hayvanlıktan ötürü

ne alakası var diosunuz dimi şimdi alaka okadar çokki aslında

TRABZONSPOR taraftarına birtürlü nezaman çıkacağını bildirmediler biletlerin insanlarda işini gücünü bırakıp obiletler için sıralarda günlerce ziyan oldular bunlardan bitanesi de bendim perş. günü 6 saat bekledim ve alamadım

madem okadar centilmen adamsın neden adam gibi açıklamadın nezaman çıkacak die bu biletler biletix e baktığımızda adi cincon yönetiminin verdiği bilgiye göre biletler satılacaktır diodu belli bi saat vermediler bize maddi kaybımızda çok oldu zaman kaybımızda okulu astık bilet kuyruklarında yalan olduk sonra alamadık bide karaborsaya yedirdiler isteyerek bilerek

bukadar centilmen bi adam bu hareketi yapmazdı arkadaşlar uyanalım lütfen biranda büyüleniyoruz neoluyor bu tamamen şov amaçlı ve yenilmek ten korktuğu için staddan kaçmasıydı o dk lerde fena oynamıyorduk yan toplardan çok etkili oluyorduk herkes o dk lerde galibiyet bekliordur takımımızdan

bizi bilet kuyruğunda ezen canaydına siz tşk edin musanın yanında gittiği için madem bukadar hoşunuza gitti tşkler yağdırıyorsunuz neden yapılan bilet çilesine hakedilen tepkiyi gösteremediniz

tarafarım sizinlen gurur duyuyorum saolun varolun(!)

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 04:05
bundan sonra özhan JÖNaydın diyecem kendisine oynadığı muhteşem sportmenlik oyunundan ötürü

içime sindiremiyorum sırf musayı ziyaret etti die kahraman ilan edildi ama sizin burda binlerce taraftarınız ezildi onu biranda unuttunuz

unutmıycam unutturmayacam JÖNaydın

cabri
12.03.2007, 04:05
@Husolee, senin tabirinle biz uyuyoruz ya hadi bizi uyandır. Sen çok zeki ve uyanık bir taraftarsın. Yemezsin böyle numaraları. Bizim böyle şeylerde senin kadar kafamız çalışmaz. Hani derler ya insanlık öldümü ya.. senin için ölmüş anlaşılan. Baksana bunun altında bile art niyet arıyorsun.

Canaydın, Musa Büyük için hastaneye gitmek zorunda değildi. Ve de gittiği için gelecek olan tebrikleri sonuna kadar haketmemiştir.

Bizim Musa için burda yüreğimiz parçalanıyor. Sen protesto ediyorsan özgürsün, futbolcumuz için hastaneye giden adama teşekkür edenlere de saygılı ol!! Bilet işi ayrı bu ayrı sapla samanı birbirine karıştırıyorsun.

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 04:11
@cabri
işte sen 2 sinde bağlantı kuramadığın için uyandırılman lazım ama pekte uyanacağa benzemessin seni bu derin uykundan uyandırmak zor olacak anlaşılan
"Bizim böyle şeylerde senin kadar kafamız çalışmaz" onuda sen dedin vala ben böle bişe demedim
saygı falan da duymuyorum sapla saman karışmıyor biraz daha dikkat etsen anlayacaksın nekadar da ortak noktalar var
sabah bidaha oku bidaha yorum yap bence

cabri
12.03.2007, 04:21
şimdi sana yazacaklarımı biraz erteliyorum... ya sabır çekerek.

şöyle hayal aleminden sıyrılıp dünyamıza gel önce. Bilet olayında direkt canaydın ın hatalı olduğu belli mi? buna önce cevap ver. lafı gevelemeden.

ve bu iki olay arasında nasıl bir bağlantı var bana anlat. ben kuramıyorum. hadi bekliyorum.

Maçı kaybetme korkusu falan diye zırvalama 1-0 öndeydi gs...

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 04:28
ben hayal kurmuyorum hayal aleminde gezen sensin ne güzel sportmence olaylar olmuş senin fikrince(!) ben hayal kursaydım sevinebilieceğim bişeyler olurdu ama malesef yok

aradaki balantı pete zor değil aslında sporun centilmekten ibaret olduunu düşünen başkan JÖNaydın biletleri birtürlü zamanında satışa çıkartmamıştır

kanıt istersin sen şimdi biletix teki ifade şudur "cincon klübünün vereceği talimata göre misafir takım biletleri satışa sunulacaktır"
ama asla açıklamadılar biletler satılmadan 10 dk önce açıkladılar bunu

bunu yapmalarının sebebi sence ne olabilir eziyet etmek maçı saha dışında kazanmak karaborsadan belki de yarar sapğalamak ne oyunlar olduunun farkında deilsin biletix resmen biletleri karaborsaya teslim etti bunu cincon yönetimi sayesinde yaptı

anladınmı

cabri
12.03.2007, 04:38
Sabahın bu saatinde kafa mı buluyorsun benimle....

Bilet olayında direkt canaydın mı insiyatif kullanmış? bunun cevabını ver bana.
bilmiyorsan kafadan konuşuyorum de.

bilet olayı ile hastane ziyareti arasında kurduğun bağlantı bu mudur? bunun için mi bu kadar yaygara..

sana gerekeni özelden söyliycem, burası yeri değil.

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 04:47
Sabahın bu saatinde kafa mı buluyorsun benimle....

Bilet olayında direkt canaydın mı insiyatif kullanmış? bunun cevabını ver bana.
bilmiyorsan kafadan konuşuyorum de.

bilet olayı ile hastane ziyareti arasında kurduğun bağlantı bu mudur? bunun için mi bu kadar yaygara..

sana gerekeni özelden söyliycem, bura yeri değil.

kafadan konuşmuyorum sen anlamıyosun heralde ben daha bişe demiorum bide koyu yazmışsın JÖNaydını cincon taraftarı bukadar savunmaz onlar bile ne mal olduunu biliorlar
sen özelden ulaş bana bakalım daha fazla kirletmeyelim buraları özelden bekliorum seni

cabri
12.03.2007, 05:07
Kirletmek? Teşekkür topiğini kirleten sensin.

koyu yazılan yerler senin içindi.

DeAgLeMaNyAq
12.03.2007, 05:45
Özhan Canaydın'ın kişiliğinde bu varsa suçu ne adamın? Niye bazılarımız bu örnek davranışa tepki koyup, medyaya şirin gözükmek için yada taraftarın protestosundan kaçmak için ziyarete gitmiştir tarzında fikirler belirtiyor anlamıyorum. Bu adam takımı 6-0 hezimete uğradığında da medyaya şirin gözükmek için mi rakip takımın başkanının elini sıktı...

bordoylamavi
12.03.2007, 08:48
ya tamam hadi bazı arkadaşlar canaydın bu işi gösteriş için yaptı diyor. hadi diyelim öyle oldu. peki bizim başkanın pişkin pşikin oturup maçı izlemesine nasıl bir açıklama getirecekler onu çok merak ediyorum.
bir de canaydın böyle bir hareketle nasıl bir rant kazanır merak ediyorum. aynı şeyin kendi başınıza geldiğini düşünün aytağınız kırılıyor ve kerndi başkanınız yerine karşı takımın başkanı geliyor hastaneye. ne düşünürsünüz gösteriş için geldiğini mi. biraz objektiflik lütfen

Esra Yıldırım
12.03.2007, 08:52
Sn.Canaydına özverili davranışından dolayı teşekkür ediyorum...

Külünkoğlu
12.03.2007, 08:54
Maç öncesi bilet rezaletinden kimi sorumlu tutacağız ?
Tribunlerde pankart açtırmayan "iki gün önce gs kulübünden izin alacaktınız"
diyenlere karşı kimi sorumlu tutacağız ? Canaydın keyfi maç öncesi kaçmıştı ve defalarca ali sami yen'de maç izlemeye gitmemiş bir kaç kez de son yarım saatte maçtan çıkmıştır. Musa'yı bahane ettiğini düşünüyorum yine de hastaneyede gitmeye bilirdi. Kendisini sadece ve sadece bizim futbolcumuzu kurumsal kimliği bir yana insan olarak ziyarete gittiği için tebrik ediyorum hepsi bu kadar.

Her ne kadar tribunlerde KKTC bayrağı astırmayan Türk bayrağına ise "milleti tahrik etmeyin " diyenlerin mekanından gelen birisi olarak çekincelerim olsa da Türk ve dünya futbolu başlığına taşıyorum.

bordox
12.03.2007, 13:55
Bildiğim kadarıyla protesto maçın ilk 5 dakikasındaydı (maçı staddan izleyen arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir) Canaydın'ın bu davranışı, gösterişten ziyade incelikti. Kendisinin fenerbahçe başkanını maç sonunda tebrik ettiğini hatırlarsanız, yaptığı ilk nezih davranışın bu olmadığını anlarsınız.

Olayların arkasında bir şeyler aramaya öyle alıştık ki, hayatımız paranoya oldu! Musa hastaneye kaldırılmış, elbette doktoru hemşiresi var ama Canaydın, önce insan! diyip hastaneye ziyarete gitmiş.

Yazık ya, bir teşekkürü bile çok mu görüyoruz?

(Bilet konusunda, galatasaray camiasının üç beş milyarın hesabıyla karaborsaya göz yumduğunu düşünmüyorum. Bir şeylerin yanlış gittiği belli, sebep? Belki hala suskun durmamızdır.)

Hıncal Uluç geçen hafta yayınlanan 90 dakika programında Özhan Canaydın'ı taraftarının önüne çıkmaktan utanan,diğer branşlarda hiç bir müsabakaya gitmeyen Bjk maçında olmayan bir Başkan olarak lanse etti.
Açık olarak taraftardan kaçıyor diye itham etti.Denizli maçında da aynı şekilde staddan ayrılmış adam.

Bjk maçında takımı Bursa'dan takip ediyor diye tepki koydu çünkü taraftarın önüne çıkamıyor dedi.Bende bu adam ordan çıkmak için bahane arıyordu ve çıktı dedim.
Neymiş Fb maçında rakibi alkışlamışmış,tebrik etmişmiş ya bir an düşünün burda bizim başkanın bacaklarını sallaması laf olmuş aynı şeyi Nuri Albayrak yapsa ne diye yazardınız burda Özhan Canaydın yapınca fair-play oldu.
Biletleride bunlar satıyordu,onlar için çok önemli bir maça çıkarken Trabzonspor taraftarını çileden çıkarıp,bıktırıp tribune gelmesin istediler.

Centilmen başkan,bundan sonra Musa için ne yapacak göreceğiz.

Ba®ış
12.03.2007, 13:59
gese Başkanının maçı bırakıp Musa yı hastanede ziyaret etmesi güzel ama aynı tür bir davranışı neden bilet konusunda yapmadı diye sormak lazım

onurkaradeniz
12.03.2007, 14:01
insani nezaketinden ötürü tebrikler

Salih61
12.03.2007, 14:03
Hakan Şükürüde kutluyorum bir dakika olsun musanın yanından ayrılmadı ona moral verdi gerçekden çok güzel bir hareket futbolda abilik kardeşlik pek yoktur ama dün gece bunu gördüm kendisini bu hareketinden dolayı kutluyorum

Sacit
12.03.2007, 14:11
gerçekten de yerin de bi davranış dogrusu.hiç beklemezdim ama tebrik ediyorum kendisini.hakan da yapması gerekeni yaptı destek oldu musaya bence futbolcu ve başkan da böyle olmalı her zaman bu davranış güzel bi örnek olmalı.

TSelif
12.03.2007, 14:29
hakan da yapması gerekeni yaptı destek oldu musaya

Hakan'ın yapısında var bu. İnsancıl biri . Geçen yıl Sami Yen'de Fatih Tekke'yi kolunun altına alıp ona sahip çıkması da (pankartı bile var :)) gerçekten koruyucu bir özelliğinin olduğunu gösteriyo.

bordox
12.03.2007, 15:50
Akşam Telegol'de Serhat Ulueren çok güzel vermiş cevabı,kendisini sevmesemde doğruya doğru.

Sayın Canaydın Necati'nin omuzu kırıldığı zaman niye Hastaneye ziyarete gitmedi hemen, Necati taksi ile hastaneye gitti?

O görüntüleri hatırlıyorum Necati ticari taksi ile hastaneye gitmişti.
Neyse herkesin görüşü kendine,benim için bu konu kapandı artık.

Berat
12.03.2007, 15:52
Ya bize ne Özhan Canaydın'ın Necati'nin yanına gitmemesinden. Dün bizim futbolcumuz için gitti mi gitmedi mi? Hem de ayağı kırılıan futbolcunun başkanı protokolde istifini bozmadan otururken? Benim için önemli olan bu..

Ayrıca; dün gece takımın Trabzon'a dönüğü uçak özel uçaktı. Takım maçtan sonra Musa'yı ziyaret etti mi?

liginefendisi
12.03.2007, 16:17
Selam;

Konuya şöyle başlayayım ben ne Nuri Albayrak'tan ne de Ziya Doğan'dan hoşlanmıyorum ama hemen her fırsatta bardağın boş tarafını görmekte bir noktadan sonra kabak tadı veriyor...
Musa hem karakter hem de oyuncu olarak çok önemli bir değer.Kesinlikle maçtan çok daha büyük bir kayıp bence de.Özhan Canaydın Musa'nın yanına neden gitmiş anlayamadım...Musa'nın herhangi bir hayati tehlikesi yoktu,sebebi ziyaretse sabredip maçtan sonra da gidebilirdi.Gösteri devam ederken bence başkanlar orada kalmalıydı...Ayrıca tribünde taraftar kendi kendini yerken başkanımızın yediğimiz golden sonra gözyaşı dökmesi beni memnun etmez.Oradaki rahat tavrı benim hoşuma gitti.Her ne kadar bunu futboldan anlamamasına bağlasamda,yine de bunda bu kadar abartılacak birşey bulamıyorum...
Bence de stadda eleştirilerden bunalan Canaydın bu olayı kendine vesile yaptı tıpkı 6-0 dan sonra "ben onun elini attıkları golü tebrik etmek için değil; beni koruduğu için sıktım" demesi gibi bir şey bu da...Bu olayın benim gözümde Hasan Şaş'ın hakeme saldırıp oyundan atılmasından sonra gazetecileri çağırıp Huzurevinde fotoğraf çektirmesinden fazla değeri yok...Keşke samimi olsalar; ya da keşke bu kadar şüpheci olmasam...

Erbay
12.03.2007, 16:51
Bizim başkan nasıl gitmez anlamadım.Özhan Canaydın gitmiş koltuğu bomboş sen orada oturuyorsun.Ayıp ayıp.

Cenkhan
12.03.2007, 21:28
Biletten başkan sorumlu değildir. Bunun fiyatını, satışa çıkış tarihini belirleyen sorumlular var..

Nuri Albayrak'ın Musa'nın yanına gitmemesi çok da eleştirilecek bir hareket değil. Sonuçta kaza eseri kırıldı ayağı. Rakibin hareketinden olsa tepki koymak için gidersin, Canaydın da nezaketen yanına gitti, suçluluk duygusundan değil. Bana göre Trabzonspor başkanı maç sırasında gideceğine maçtan sonra takımı toplayıp gitsin.

bordox
13.03.2007, 13:48
Galatasaray Başkanı Özhan canaydın, ATV'de yayınlanan Santra Programına konuk oldu.

Özhan Canaydın, yaptığı açıklamada, Trabzonspor maçında taraftarların gösterdiği tepkiyle ilgili olarak, ''Taraftarımıza biraz kırıldım. Özellikle ilk bölümde sessiz kalmalarına'' dedi.

Yaşadığı moral bozuluğuyla maçın devre arasında Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'tan izin alarak stattan ayrıldığını ve eve gitmeyi planladığını söyleyen Canaydın, ''Stat dışında Musa Büyük'ün ayağında iki yerinden kırık olduğunu öğrenince, yanına uğrayıp oradan eve gitme kararı aldım. Pankartların ise kesinlikle organize açıldığını düşünmüyorum'' diye konuştu

Demek ki neymiş Musa'nın ayağı kırıldığı için çıkmamış,hatta Musa'nın 2 yerden ayağı kırlımasa ve kırık parçalı olmasa hastaneyede gitmeyecekmiş.
Evine gitdiyormuş,taraftara kırılmış.
Fair-playcilere duyrulur.

Murat'
13.03.2007, 20:17
bence örnek olması gereken bir davranış yapmışşş...ama öyle maçı yarıda bırakıp gitmesinede gerek yoktu....

Berat
13.03.2007, 21:41
Galatasaray Başkanı Özhan canaydın, ATV'de yayınlanan Santra Programına konuk oldu.

Özhan Canaydın, yaptığı açıklamada, Trabzonspor maçında taraftarların gösterdiği tepkiyle ilgili olarak, ''Taraftarımıza biraz kırıldım. Özellikle ilk bölümde sessiz kalmalarına'' dedi.

Yaşadığı moral bozuluğuyla maçın devre arasında Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'tan izin alarak stattan ayrıldığını ve eve gitmeyi planladığını söyleyen Canaydın, ''Stat dışında Musa Büyük'ün ayağında iki yerinden kırık olduğunu öğrenince, yanına uğrayıp oradan eve gitme kararı aldım. Pankartların ise kesinlikle organize açıldığını düşünmüyorum'' diye konuştu

Demek ki neymiş Musa'nın ayağı kırıldığı için çıkmamış,hatta Musa'nın 2 yerden ayağı kırlımasa ve kırık parçalı olmasa hastaneyede gitmeyecekmiş.
Evine gitdiyormuş,taraftara kırılmış.
Fair-playcilere duyrulur.

Haklı olduğun nokta var, biz o yüzden maçı bırakıp gitti zannediyorduk ama taraftara kırıldığı için çıkmış,yolda da öğrenip hastahaneye koşmuş.

Peki bu davranışıyla da teşekkürü haketmiyor mu? ayrıca şu yukarıdaki açıklamadan "ayağı 2 yerden kırılmasa,tek yerden kırılsa gitmezdi" mi demiş Canaydın, o cümleden bu anlamı çıkardıysan pes..

Emorfo
13.03.2007, 22:02
Adam bahane arıyordu staddan kaçmak için :)
Özhan Canaydın'ın bu fair play ayakları bana hiç inandırıcı gelmiyor. Samimi bulamıyorum bu insanı. O ruh gibi suratının arkasında içten pazarlıkçı bir insan imajı bıraktı bende.

Özhan Canaydın bu davranışıyla bizim başkanı da köşeye yatırdı :) kendisi çok fair play'ya bizim başkan bostan korkuluğu sanki. Ulan Canaydın çok çakal adamsın.

Tunga
13.03.2007, 22:09
Durum 1-0 mağluptuk. Eğer Albayrak çıkıp gitse, bu sefer de eminim ki "albayrak kaçtı" denecekti.

Futbol yöneticiliği, ya da Türkiye'de herhangi bir konuda bir adım önce durmak zor iş.

Albayrak gitmedi ama kulübün doktoru, sağlık Kurulu Başkanı Musa'nın yanında, Zeyyat Kafkas ve Sayitoğlu da sahada Musa'nın yanındaydı. E daha ne olacak?

Musa sahadan çıkarken GS'lilerin nasıl alkışladığını da gördük. Herkesi üzen bir sakatlıktı. Herkesi. Herkes üzüldü.

Canaydın da misafirperverlik gereği görevini yapmış. Bu ülkede bu görevi yerine getirmeyenler bu kadar çok olunca görevini yapanları takdir etmek gerekiyor elbette. Amaç ne olursa olsun.

Adem Erdoğan
14.03.2007, 00:50
Özhan canaydının sahadan kaçtığını düşünmüyorum.Bunu eleştiri olarak yazmıyorum: rakiplerle biraz daha iyi ilişkilerle olmak için yapmış olabilir.6-0 lık maçta feneri alkışlaması gibi...

cabri
14.03.2007, 15:20
Olay; Taraftarına kırılıp morali bozulan başkan canaydın stadı terkediyor.... Bu sırada Musa nın ayağının kırıldığını duyup destek olmak için sıcağı sıcağına hastaneye koşuyor. Hastaneden ilk görüntüler geliyor ekranlara, koridorda bekleyen bir sedye üzerinde Trabzonspor futbolcusu Musa başucunda gs başkanı canaydın...!

Bu konuda bir karar vermek lazım;

Şimdi bu adama ikiyüzlü mü diyelim, teşekkür mü edelim. Herkesin kendi kararı tabi... Ben olumlu düşünüyorum. Düşman da olsa yeri geldiği zaman teşekkür etmeyi bilmek lazım.

Fair Playciler ve daha uyanıklar diye ikiye ayrılmak zorunda değiliz sanırım !