PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara Sakatlandı mı?

Ömer SEVİNÇ
10.03.2007, 18:03
Arkadaşlar hatırlarsanız ilk yarı Yattara sakatlandığı zaman 1 haftalığına sakatlanmıştı. Sonra 2 hafta, 3 hafta oldu derken ilk yarıyı kapattı.
2. yarıda da Yattara bir kez daha sakatlandı. Yine 1 haftaydı. Sonra Bjk maçında Antep!i riske etmemek için oynatılmadı. Geçen maçta iyileşmiş olan ama hazır olmayan adam Antep maçında iyileşemediği için oynamadı. Konya maçında bu sefer Gs maçına riske edilmedi. Ve Gs maçından 1 gün önce kaburgasında çatlak tespit edilmiş, 2 hafta yok:S
Maçtan 1 gün önce neden kaburgaya CT çekildiği konusuna girmeyeceğim bile. Ama Ziya'nın bir şeyler çevirmeye başladığını düşünüyorum. Yattara'yı sevmediği konusunda hepimiz hemfikiriz sanırım. Bu adamı Trabzon'dan göndermek bu taraftar varken imkansız olduğuna göre önce oynatmayarak taraftarın gözünden düşürmeye çalışıyorlar bence. Sonra da satacaklar Ziya beye hürmeten. Komplo teorisi oldu aslında. Böyle teorilere hiç aldırış etmem ve inanmam ama bu sefer böyle düşünüyorum. Bir kanıtım falan da yok...

Yattara'nın sakat olduğuna inanmayı reddediyorum!!!

hüseyin1975
10.03.2007, 18:06
Yattara daha önceki sezonlarda bagzi Derby maclarinda yokdu. O zamandami Ziya sucluydu???

Bilhassa GS maclarinda olmamayi seviyor Yattara Bey :mad:

Belkide Nuri Baskan olayi baglamisdir. Lig sizin, Kupa bizim diye :mad:

Mustafa AYDIN
10.03.2007, 18:07
Böyle bir şeyi düşünmek bile istemiyorum ama !!!

İçimden neden olmasın diyede düşünmüyo değilim yani ..

Naim
10.03.2007, 18:09
Yattara daha önceki sezonlarda bagzi Derby maclarinda yokdu. O zamandami Ziya sucluydu???

Bilhassa GS maclarinda olmamayi seviyor Yattara Bey :mad:

Belkide Nuri Baskan olayi baglamisdir. Lig sizin, Kupa bizim diye :mad:

Kupada GS varda Bizim mi Haberimiz yok
hüseyin Abi bırakın bu tarzı bu ağız Antu ağzı
Bizim kimseyle alvere ihtiyacımız yok
hele ki sizin dediğiniz gibi bir laf akıl işi değil
Lütfen biraz Dikkat

Erdem Koltuk
10.03.2007, 18:11
Yattaranın sakat olduğuna bende inancımı kaybetmeye başladım.Bu bana bir "MANTALİTE" sorunu gibi gelmeye başladı.Zaten dikkat ettiyseniz Ziya hocaya nezaman Yattara ile ilgili soru gelse basından öyle bi cevaplar veriyoki hiç tatmin olmuyorum.Resmen geçiştiriyo.Suratı düşüyo resmen ya.Yattarayı küstürmesine birilerinin acilen müdalale etmesi lazım.TRABZONDA yaşayan arkadaşlar gerçekten şu olaya bir el atın.Futboldan anlamayanların bile tanıdığı Yattaranın basit ucuz saçmasapan bi MANTALİTE zırvalığından dolayı zarar görmesini engelleyin...

Kaya
10.03.2007, 18:12
Resmi siteden yapılan habere göre maalesef yok. Takıma sonsuz başarılar. Allah'ın izniyle kazanacağız!..

Y.Sert
öyle birşey olsa yattara çıkp : eee ben bilmiyor neden oynamadı
eee ben sakat değil. eeeee hoca bilir eeee
demezmi sanıyorsunuz.
e ondan sonra burada bukadar ziyayı destekliyen ben dahil sopayla kovalamazmıyız ziya doğanı.
böyle bir komplo teorisi sanmıyorum. sakattır.

Harun-61
senaryo yazmayi gercekten cok seviyoruz, insanlara su-i zan yapmayida cok iyi beceriyoruz...biraz abartmiyormuyuz ????

Yattara'nin sakatlik durumu tam bir fiyasko, her hafta-haftaya deniliyor...

bu sene zerr-i miktar verim alamadik Ibo'dan...!?!

Murat Hızal
10.03.2007, 18:15
Bunların işine akıl sır ermez, 2 hafta ve daha öncesine dayanan bir sakatlığı var bu adamın, hala bütün tetkikler yapılmadı mı neden bir gün önce mr çekiliyor ve ''aaa kaburgası çatlakmış ne yapalım önümüzde ki maçlara yetişir işallah'' deniyor.

Yoksa perşembe gecesi mi sakatladı kendini,insan düşünmüyor değil:)

Uzun lafın kısası; tamam yönetim çoğu konuda aciz ,teknik heyet ha keza, peki doktorlara ne oluyor,siz yapmayın bari.

Başından sonuna kadar rezillik,başka bir şey değil.

hüseyin1975
10.03.2007, 18:16
Kupada GS varda Bizim mi Haberimiz yok
hüseyin Abi bırakın bu tarzı bu ağız Antu ağzı
Bizim kimseyle alvere ihtiyacımız yok
hele ki sizin dediğiniz gibi bir laf akıl işi değil
Lütfen biraz Dikkat

Ben o laflari bu Konuyu yazan arkadasa gönderme olarak yazdim!! Alinti yapmadigim icin anlamamissin herhalde?

Arkadas komplo teorisi üretmis ve Ziya Dogani hedef secmis.

Bende üzerine tuz biber olsun diye bir baska komplo teorisi gelistirdim ve bunlari yazdim.

Hem olayi baglamak icin Kupada GS olmasi gerekmiyor. Ilgili kurumlar Kupada bize ve Ligda GS'ye ilgi gösterebilr dimi ama??

Yani anlayacagin: Bilerek sacmaladim. Komplo teorisi ürettim. Bu ülkede insanlar komplo teorilerine biraz meraklidir bilirsin.

Ve merak etme. Bende antu agzi olmaz olamaz. Ben Trabzonsporluyum!!!

Bu olayda ne Ziya Dogani nede baskasini suclamamak gerekir.

Yattara agrilarinin oldugunu daha önce fark etmemismi acaba???

F.Levent Yavuz
10.03.2007, 18:18
Ligde oynanan Beşiktaş ve Konya, kupada da oynanan Gaziantepspor maçlarında sakatlıkları nedeniyle forma giyme şansı bulamayan Yattara’nın kaburgasında çatlak çıktı. Galatasaray maçında sahalara dönmesi beklenen Yattara’nın, Memorial Hastanesi’nde yapılan kontrolde hafta içi yapılan idmanda göğüs kafesine aldığı darbe sonucu kaburgasında çatlak oluştuğu ve iki hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Hayırlısı olsun, maçı alacaz başka yolu yok. Takıma güvenimiz tam!

subay
10.03.2007, 18:21
Bilmem buna artik nazar denir herhalde! Adam bir türlü oynayamiyor. Ama Trabzon Yattarasiz da GS yi yener insallah. Sag kanat Gökdenizin.

Taner Gündoğdu
10.03.2007, 18:23
hayret biz niye kaburgası çatlak bir yattara görmedik havaalanında???
var bu işin içinde bir iş ama hayırlısı! bu rada maç sattığımız söleyenlere şunu hatırlatayım TRABZONSPOR taraftarısınız!!!

AYYILDIZ
10.03.2007, 18:24
Allahım sen Yattaraya şifa ver ne oluyor bu adama anlamadım bu sezon yattarasız geçti

BDiler61
10.03.2007, 18:27
pis kokular geliyor yattara konusunda

Erdem Keser
10.03.2007, 18:34
hakikaten bu yattara iyice can sıkmaya basladı ne bu her mac aynı senaryoları işitmekten bıktık ne olacaksa olsun ya oynasın adam gibi yada satsınlar eger suc yattaradaysa satılmalı cunkü bi futbolcu herseyden once kendisine bakmalı 2 seneden beri aynı sey oynasa dert oynamasa dert gercekten cok büyük bi dert olamaya basladı

Misina
10.03.2007, 18:38
ne yazık ki doğruu....off ya ne zaman büyük maçlarda yattarayı göreceğiz

macka61
10.03.2007, 18:42
arkadaşlar bunları bırakalım sahaya çıkacak futbolcularda bizim futbolcularımız bu tür haberler bizi yıpratır başka bir şey olmaz

hüseyin1975
10.03.2007, 18:43
hakikaten bu yattara iyice can sıkmaya basladı ne bu her mac aynı senaryoları işitmekten bıktık ne olacaksa olsun ya oynasın adam gibi yada satsınlar eger suc yattaradaysa satılmalı cunkü bi futbolcu herseyden once kendisine bakmalı 2 seneden beri aynı sey oynasa dert oynamasa dert gercekten cok büyük bi dert olamaya basladı

Problemde burada zaten. Yattara profesyonel degil!

Eger profesyonel olsa ve hayatini ona göre sürdürse, yetenegini bu kadar ucuz sekilde harcamazdi.

Yattara cok büyük bir yetenekdir, bir degerdir. Su an Türkiyenin en büyük takimlarindan olan canimiz Trabzonsporda oynamaktadir.

Kendine baksa, vucudunu gelistirse, devamlilik saglasa eminim Avrupanin büyük Kulüplerinin ilgisini ceker!

Ama onun bunun gibi bir niyeti yok gibi gözüküyor. Burada parasini kazaniyor nasil olsa. Arada cikib güzel hareketler yapiyor, assistler yapiyor, gol atiyor ve ardindan horon oynuyor ve buda taraftarimiza yetiyor. Sergen gibi. Bir at, üc yat.

Afrikali Futbolcularin bircogunda bunlar var. Karakterleri böyle ne yapacaksin.

Ben ondan bir Gökdeniz gibi süreklilik bekliyorum, bir Umut gibi hirs bekliyorum vs.

Kendini toparlasin bir an evvel...

gerçek
10.03.2007, 18:43
e daha bugün havaalanında iyiyim problem yok diyordu...

Can
10.03.2007, 18:46
ya adamı niye istanbula götürüyorlar ozman sakatsa bu bir dolanbaç olabilrir

Can
10.03.2007, 18:47
adamın istanbula bovuluyla çekilmiş resmi var sitede nasıl sakat ya

TSelif
10.03.2007, 18:47
Allahım ya biz ne diyoruz sen ne diyosun. Kaburga çatlamış kaburgaaaaaaaa... Karı kız nerden çıktı ya. Ya arkadaşlar lütfen az yazdıklarımıza dikkat edelim :mad:

Bu arada gs maçı arefesinde yeni bir Yattara sorununa da bu şekilde merhaba dedik ....Hadi hayırlısı.
Ama melesef ki ben de büyük çoğunluğa katılıp bu çatlak işine inanmıyorum.

hüseyin1975
10.03.2007, 18:48
acaba üstündeki sahiz agirmi geldi ne?

hüseyin1975
10.03.2007, 18:49
Saka bir yana. Gercekdende kari kiz gibi yakistirmalar dogru degil.

Ama genel kanim su ki: Kendisine bakmiyor, profesyonel yasamiyor ve oldugu yeri benimsamis bir sekilde kendini geri yasliyor. Halbuki bu yetenekle daha iyi yerlerde olmasi gerekir...

canim TS
10.03.2007, 18:52
Bugün LIGTV de Doktor raporuna göre Yattarada da düzelme var dediler, hatta Necmi Perekli de agizlan diyor. Simdede Yogun tedaviye ragmen, düzelme yok. Ilginc.

jefferson61sefa
10.03.2007, 18:55
yattaranın sakatlığına ragmen birde göğüs sakatlığı çıktı iş içine iş

Jackdaniels
10.03.2007, 19:01
Bu nee yaa şaka gibi maça 1 günü kalana kadar bişeyi yoktuda biandamı çıktı bu çatlak...

hüseyin1975
10.03.2007, 19:04
Bugüne kadar agrilari yokmus demek. Vucüt sicak oluca agrilar anlasilmiyor. Bu Yattaranin vucudu cok uzun süredir sicakdi demek :mad:

Bilâl ÇOBAN
10.03.2007, 19:04
e daha bugün havaalanında iyiyim problem yok diyordu... walla iyi oyuncu ama kendine bence bakmıyor... trabzondaki arkadaslar daha iyi bilir ama.. benim duyduğum çok karı kız olayına takılıyormuş... eee kasık bu fazla zorlarsan yattara çabuk iyileşmez yataktaaa... sisshhttt

sana sisshhtttt... daha dikkat lütfen, forumda bayan arkadaşlarda var

Can
10.03.2007, 19:07
yas bu bir kandırmaca dır ya dün idmana çıkan adam bugün niye sakatlansın dün niye bu haber çıkmadı

bordolumavi61
10.03.2007, 19:07
bırakın allah aşkınıza seviyesizleşmeyin kaburgasınıda ziya mı kırdı antremanda kesin dövüyodur yattrayı ondan sakatlanmıştır ziya bu yapar

yatatrayı çok özledik ziyada iyi oldugunda ilk 11 de oynattı yatatranında ziyanın ilk dönemindeki stilinden daha iyi oldugu açık

ve yatatra çok sevsemde en büyük hatası bazne öyle toplar kaybediyor ki takımımıza çok kötü atak yediriyor zaten baskı yapamıyor
90 dakika adamı değil kendini dahada geliştirmesi lazım ama geliştirise onu bu tkaımda tutamayız onun için böyle kalsın bizde kalsın maskotuuz gibi birşey oldu yattara artık

bordolumavi61
10.03.2007, 19:09
olayı iyi analiz edin yatatra ayagından sakattı ayagındaki sakatlık geçti sayılır ama kaburgasında catlak çıktıgı için oynamıyor buda 3 gün önceki antremanda olmuş bugun iyice incelema yapmışlar tespit etmişler

Jackdaniels
10.03.2007, 19:10
Adam taa 3 gün önceki idmanda sakatlanıyo ve sağlık ekibi bugün sakatlandığını anlıyo öylemi?? Bu 3 gün içinde kaburgada oluşan çatlak hiçmi kendini belli etmez nasıl oluyoda 3 gün sonra ortaya çıkıyo hayret...Ya yattara oynamak istemiyo bahane buluyo ya ziya doğan oynatmak istemiyo bahane buluyo yada daha kötüsü sağlık ekibi dediğimiz ekip aslında kaportacı inşaat iscisi ve kabzımallardan oluşuyo...

efulim67
10.03.2007, 19:12
Off Yahu Bir arkadaşın dediği gibi!
Bir Büyük Maçta çıksa, döktürse !
HAdi Hayırlısı YArın ola Hayır ola ...

tamuğ yamtar
10.03.2007, 19:19
Beşiktaş maçı öncesi ve şimdi de Galatasaray maçı öncesi...

Denk gelmiş diyelim biz. İyiniyetli olmakta fayda var.

Zaten Ziya oynatmayacağını söylemişti.

hüseyin1975
10.03.2007, 19:26
Ilk onbirde baslamayabilirdi ama sonradan oyuna girip belkide macin kader adami olabilirdi :mad:

Igne vursunlar. Bir ciliz (vucudu) Alex dahi haftalardir sakat oynuyormus :mad:

akshy61
10.03.2007, 19:27
bence kulüp doktorlarını değiştirmek lazım.. hep derbiler öncesi böle şeyler oluyor. bu olaydan sonra ben bizim doktorlara hiç güvenmiyorum. kontrol sonuçlarını zamanında niye söylemezler belli deil

TSelif
10.03.2007, 19:28
Fener maçında da olmayacak ...yazıyorum işte buraya :mad:

Laz_61
10.03.2007, 19:28
bu sorumsuz bir adam cok....

hüseyin1975
10.03.2007, 19:31
bence kulüp doktorlarını değiştirmek lazım.. hep derbiler öncesi böle şeyler oluyor. bu olaydan sonra ben bizim doktorlara hiç güvenmiyorum. kontrol sonuçlarını zamanında niye söylemezler belli deil

Adamlar ne yapsin?

Gözleri ile röntgen cekecek degiller ya? Insanin kaburgasinin catlak oldugunu göremezsin. Kaburgasi catlayan sahis agrilarim var diye doktorlara danismali!

Güya Yattaranin kaburgasi Persembe aksami catlamis. Kendisi bunu herhalde fark etmemis olacakdir.

Yok ama hemen birseyler fark ettiyse ve doktorlara kaburgalarim agridi dediyse ve onlarda az bekleyelim, gecmez ise mr cekeriz dedilerse, yaziklar olsun.

Birisi bizleri aydinlatsin!

Yattarami agrilarinin oldugunú gec fark etti yoksa doktorlarmi bildikleri halde gec davrandi?

Of be oooooooof

Jackdaniels
10.03.2007, 19:34
Fener maçında da olmayacak ...yazıyorum işte buraya :mad:

Fener maçına 1 gün kala 2 ay önce yapılan bi idmanda yattaranın omzunun çıktığını tespit etmiş bulunuyoruz kendisi yaklaşık 4 hafta aramızda olamayacak die bi açıklama yaparsa sağlık ekibimiz şaşırma sakın... Ne sağlık ekibi ama gurur duydum maşaLLah >:-//

Taner Gündoğdu
10.03.2007, 19:35
olayı iyi analiz edin yatatra ayagından sakattı ayagındaki sakatlık geçti sayılır ama kaburgasında catlak çıktıgı için oynamıyor buda 3 gün önceki antremanda olmuş bugun iyice incelema yapmışlar tespit etmişler
kanser teşhisi koymuyorlar arkadaşım çatlak tespiti!!! bir çatlağı üç günde tespit eden adamın değil Trabzonda tıp dünyasında işi yok! kaburgasında çatlak olan adam 3 dayanamaz o ağrıya! kaburgasında çatlak olan dama elinde valizle taraftarın arasına girmez! biraz daha incelesinler o zaman belki de o çatlak aslında kırıktır! çünkü çatlakla sezonu kapatamaz ki yattara!!!

Kamil Çakmak
10.03.2007, 19:41
e daha bugün havaalanında iyiyim problem yok diyordu... walla iyi oyuncu ama kendine bence bakmıyor... trabzondaki arkadaslar daha iyi bilir ama.. benim duyduğum çok karı kız olayına takılıyormuş... eee kasık bu fazla zorlarsan yattara çabuk iyileşmez yataktaaa... sisshhttt

bu güzeldi valla iyi güldüm sağolasın:)

Travelair
10.03.2007, 19:42
O zaman dedektif tutmamızdan başka çare kalmadı :) Şeffaf yönetim de istiyoruz gerçi ama?

Adem Erdoğan
10.03.2007, 19:44
yattara 3 hafta yokmuş necmi perekli dedi.

Şuayip Aydın
10.03.2007, 19:46
Haberler http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Yattara Galatasaray maçında oynayamayacak
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/051006koksal.jpgSağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, İbrahima Yattara'nın kaburgasında oluşan küçük bir çatlak nedeniyle 2 hafta süreyle sahalardan uzak kalacağını söyledi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Yattara'ya uygulanan yoğun tedaviye rağmen ağrılarında beklenilen düzelmenin gerçekleşmediğini belirten Güney, "Yattara'ya çektiğimiz ince kesit CT tetkikinde kaburgasında çok küçük bir çatlak tespit ettik. Bu oyuncumuz 2 hafta sahalardan uzak kalacak" dedi.

Güney, sağ diz ön çapraz bağlarında yırtık tespit edilen Lars Fredarik Risp' in dün IFK Klinikn'nde İngiltere Milli Takımı eski doktoru olan Leif Sward tarafından başarılı bir operasyondan geçirildiğini ifade ederek, "Ameliyat istediğimiz düzeyde geçti. Risp rehabilitasyon çalışmalarına Pazartesi gününden itibaren başlayacak. Bu oyuncumuzun da sahalara dönmesi 4 - 6 ay kadar süre alacak" diye konuştu.

etocanislam
10.03.2007, 19:47
ben böyle yalanların ta içine ...

Bülent Bayraktar
10.03.2007, 19:48
bu işin içinde gerçekten bi iş var bune bee
bu adam her hafta başka sakatlıkla en önemli maçlarda oynamıyo...

Şuayip Aydın
10.03.2007, 19:51
beyler dedigim gibi kel ziyo yattara yı da yemiş durumda sezonsonu yattara giderse saşamayın hemde fener diger inat icin ne yapıp yattara takıma biz kazn malıyız am cok cabuk yapmalıyız bunu yoksa cok ama cok gec olacak......

Kamil Çakmak
kaburgası çatlak bi insan 15 gün sonra kaburgası nasıl iyileşir anlamak mümkün değil.
bence yattara disiplinsiz hakeketlerinden dolayı oynatılmıyordur. ziya doğan tarafından

_yattara_
bence bu maçta yattara sakat olsada olmasada ziya doğan onu oynatmaz.

cableTS
10.03.2007, 19:52
maç saatini beklemekte fayda var.pek inandırıcı gelmiyor.eğer doğruysa geçmiş olsun demekten başka çare yok ama kafada da soru işareti olmuyo değil ve umarım eziktaş maçındaki gibi kardan zarar ederiz..

bordoomavii
10.03.2007, 19:52
yattara sakatlanmıştır belki doğrudur orasını bilemem ama kaburgasında çatlak nasıl meydana gelmiş. bildiğim kadarıyla yattara hafta içi 2 idmana katıldı. ondada kendini fazla zorlamadı. yoksa antremanda güreşmi yapyıorlar, karetemı yapıyorlar ?
ayrıca hani yattaranın hastanedeki görüntüleri? her oyuncu teste giderken kontrolden geçerken görüntüleri yayınlıyorlardı.

Tahsin Armutcu
10.03.2007, 19:55
arkadaslar sadece aldigim bir duyum vardi.onu paylasmak istiyorum.besiktas macinin hazirliklari yapilirken yattaraya tek devre oynayacagi soylendikten sonra sakatlandi.yani kuvvetli ihtimalle ziyaya sen beni 90dakika oynatmazsan ben oynamam demek istedi.bu sadece bir fikir.ama bana gayet mantikli geldi.eger Allah korusun besiktas macindaki gibi geri dusersek ve yattara 18de olursa mecbur ziya hoca onu oyuna sokar.

Erdem Keser
10.03.2007, 19:59
yattara mac kadrosundan cıkarıldı

hüseyin1975
10.03.2007, 20:00
yattara mac kadrosundan cıkarıldı

Bu simdi hicde güzel olmadi....:mad: :mad: :mad:

hüseyin1975
10.03.2007, 20:02
Kadroda kimler var?

Şuayip Aydın
10.03.2007, 20:02
arkadaslar sadece aldigim bir duyum vardi.onu paylasmak istiyorum.besiktas macinin hazirliklari yapilirken yattaraya tek devre oynayacagi soylendikten sonra sakatlandi.yani kuvvetli ihtimalle ziyaya sen beni 90dakika oynatmazsan ben oynamam demek istedi.bu sadece bir fikir.ama bana gayet mantikli geldi.eger Allah korusun besiktas macindaki gibi geri dusersek ve yattara 18de olursa mecbur ziya hoca onu oyuna sokar.

abi oldıgın duum banada geldi ve saglam bi duyum yani o haber gercek ziya hoca yattara seni 2. yarı oynatacam demiş sonra yattara madem ben 90' oynamıcam hocam ben sakatım demiş aynen boyle kardesim o haber.....

Trabzonli_61
10.03.2007, 20:04
ya arkadaslar bosuna uzatmayin...adam sakatsa sakattir bu kadar basit! cesit cesit seyler uyduruyorsunuz anlamak mümkün degil

Şuayip Aydın
10.03.2007, 20:08
kaburgası çatlak bi insan 15 gün sonra kaburgası nasıl iyileşir anlamak mümkün değil.
bence yattara disiplinsiz hakeketlerinden dolayı oynatılmıyordur. ziya doğan tarafından

sen nerde gordun yattarqa nın disiplinsiz davrandıgını kardes bana soylermisin ben hic ama hic gormedim sunu bil ziya yattara yı yedi bu kadar basit ilk once fatih akyel sonra smek sonrada yattara tarbzon kumye dusun ama artık ben bu atkımın başinda ziyayı istemiyorum yanliş soyluyosam biriniz kardesim sen yanlış dusunuyosun desin..... tek bişe soylesin ziya nın hakkı dolmustur arkadas lar.... 70 yıllık fırtına bu hale dusecek takımmıydı....

Kamil Çakmak
10.03.2007, 20:11
abi oldıgın duum banada geldi ve saglam bi duyum yani o haber gercek ziya hoca yattara seni 2. yarı oynatacam demiş sonra yattara madem ben 90' oynamıcam hocam ben sakatım demiş aynen boyle kardesim o haber.....

arkadaşlar bu duyumlar gerçekmi? nerden alıyorsunuz ya?

Kamil Çakmak
10.03.2007, 20:13
sen nerde gordun yattarqa nın disiplinsiz davrandıgını kardes bana soylermisin ben hic ama hic gormedim sunu bil ziya yattara yı yedi bu kadar basit ilk once fatih akyel sonra smek sonrada yattara tarbzon kumye dusun ama artık ben bu atkımın başinda ziyayı istemiyorum yanliş soyluyosam biriniz kardesim sen yanlış dusunuyosun desin..... tek bişe soylesin ziya nın hakkı dolmustur arkadas lar.... 70 yıllık fırtına bu hale dusecek takımmıydı....
kardeşim bak kendin söylüyorsun. hoca seni ikinci yarı takıma alacam demiş. oda ben zakatım o zaman demiş. bu disipsizlik değilde nedir. söylermisin.

Naim
Kronolojik bir Şekilde Sıralayalım
Yattara hafta içerisinde idmanlara katıldı Düz koşular yaptı.
Yattaranın tetkikleri yapıldı her hangi bir problem bulunmadı
Yattara Perşembe günü Sakatlandı.
Yattara Maçın kadrosuna alınıp İstanbula Getirildi.
Yattara Havaalanında Sırtında çantası hiç bir sorun olmadan Alandan ayrıldı.
Takım Otelde Kampa Çekildi.
Kulubun Büyük Doktorları Yattaranın Kaburgasında ki ince Çatlağı Cevahir Otelinin içinde ki Hastahane(!) de Gözleriyle Çektikleri Röntgende fark edip Yattaranın Kadrodan çıkarıldığını açıkladılar.

Tebrikler Tebrikler Tebrikler
Xmen Doktorlar

Şuayip Aydın
arkadaşlar bu duyumlar gerçekmi? nerden alıyorsunuz ya?
abi babam gaste okmus bende bir kac gastede okudum duyumlar gercek...

ogulcan 61
yattara sakat olabılır olmassa bu macta kesın oynardı hocaya hemn suc bulmuyalım gecen mactada yattara yoktu ama skor gene bızım leyımızeydı onemlı olantakım oyunu ve bızım basarımız

Ali YİĞİT
10.03.2007, 20:14
bunların amacı ne ya bu adam ne zaman oynucak

Emre GÜRDAL
10.03.2007, 20:18
elbet bı gun oynar

Harun
10.03.2007, 20:20
Yattara hafta boyunca kırık kaburga ile mi antreman yaptı?

Şuayip Aydın
10.03.2007, 20:22
yattara sakat olabılır olmassa bu macta kesın oynardı hocaya hemn suc bulmuyalım gecen mactada yattara yoktu ama skor gene bızım leyımızeydı onemlı olantakım oyunu ve bızım basarımız

kardesim sen ne anlatmaya calısıyon tmm ozamn bişan var kendi sahamız dı bjk acık oynadı kapalı oynsa se o macı cevirbilirmiydin ya hem bu defa gs oynuyosun senin sol kandında m.keceli var daha kendi topuna koşamıyan kceli sen karsinda kim olgınu biliyo9n mu arda turan sık ve zarif calimlarıy tanın arda turan m.keceliyi 1 hareket kecre be bi konra atak hakan sukure al sana gol sonra gs kapanır mac 1-0 biter nasıl ama en basit seyi soyluyom sana...

Ozan
10.03.2007, 20:24
bu konuyla ilgili çok fazla komplo teorisi üretilebilir ve takımımızdaki yabancılar üzerine de üretilebilir . ama adam sakat olmasa bu kadar dalavere yapacaklarını düşünmüyorum ben . bence doktorların beceriksizliğinden dolayı oluyor bunlar . 1 hafta diyorlar 1 ay çıkıyor :mad: . aksi taktirde bir oyuncunun futbolculuk kariyeriyle kimse oynayamaz.

Bartuğ13
10.03.2007, 20:28
allah kahretsin diyorum başka bişey demiyorum.bu yönetimin acizliğidir.bir adam oynamayacaksa oynamaz.bir aydır taraftarı kandırmanın alemi yok.bu adam da bi işe yaramayacaksa satılsın.boş yere bekleyip durmayalım.kimse bizi enayi yerine koymasın.

antagonist
10.03.2007, 20:29
Yattara'nın sakatlığına hiç inanasım gelmiyor...

Şuayip Aydın
10.03.2007, 20:30
elbet bı gun oynar,
ne zamn allah bilir belki gelecek sezon

TSelif
10.03.2007, 20:46
Yattara'nın sakatlığına hiç inanasım gelmiyor...

Yalnız değilsin.Artık kimse inanmıyor.:mad:

bordoylamavi
10.03.2007, 20:49
yani yapmayın etmeyin yattara yı oynatmamak için sakat numarası uyduruluyor demek. yani komplo teorsinin bu kadarı da olmaz. öyle bişi olsa bile yattara çıkıp da arkadaş ben sakat değilim demez mi.

Şuayip Aydın
10.03.2007, 20:53
yani yapmayın etmeyin yattara yı oynatmamak için sakat numarası uyduruluyor demek. yani komplo teorsinin bu kadarı da olmaz. öyle bişi olsa bile yattara çıkıp da arkadaş ben sakat değilim demez mi.

peki sence sakat olsa cıkıp tafartar sakat oldugum icin ozur diliyorum diye bi demec veriri benim bildigim

zahido
10.03.2007, 20:53
Bazı arkadaşlar resmen saçmalamış yaa.. Yattara konyadada yoktu sakat olmasa oynatılmaz mıydı hiç? Birazcık mantıklı yorumlar yapın..

sefa_61
10.03.2007, 20:54
abi babam gaste okmus bende bir kac gastede okudum duyumlar gercek...duyumların gerçek olup olmadığına bişey diyemem ama hiç bir gazeteye güvenmem bu konularda... o gazetelere inansaydık şimdi ispanyol ligindeki futbolcuların üçte ikisi türkiyedeydi..

hakantpl
10.03.2007, 20:59
Arkadaşlar Derbi maç Öncesi Yıldız Futbolcular hep sakat olur ve ilk 11 E çıkarlar :D Bi taktik gibi geliyor bana...

Rıza ÇOLAK
10.03.2007, 21:03
Walla hep soru işareti? ancak denilenlerin %1 i bile doğru ise Ziyanın hiç şansı kalmyor. zaten Yattara mantaliteye uymuyordu. Yattaranın yokluğunda acaba kimin yeri %100 garanti?İnşallah bi çoraplar örmüyordur Yattaranın başına

Rıza ÇOLAK
10.03.2007, 21:04
Arkadaşlar Derbi maç Öncesi Yıldız Futbolcular hep sakat olur ve ilk 11 E çıkarlar :D Bi taktik gibi geliyor bana...
Hangi mantalite bu taktiği yapacak da hangisi yutacak acaba?

Çetin
10.03.2007, 21:08
nerden esiyorda maçtan 1 gün önce çatlak tespit edilior? hemde mikro çatlak. garip

antagonist
10.03.2007, 21:11

Ama numaradan kadrodan çıkarılmaz değil mi ;)

Kaynak:LigTv

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile deplasmanda karşılaşacak olan Trabzonspor'da Gineli yıldız Yattara'dan kötü haber geldi... 3 gün önceki antrenmanda sakatlanan Yattara'nın İstanbul'da yapılan kontrolünde kaburgasına çatlak olduğu anlaşıldı ve zirveyi yakından ilgilendiren maçın kadrosundan çıkartıldı..

pReN@_61
10.03.2007, 21:13
yazık oldu yazık.....

hakantpl
10.03.2007, 21:15
Hay allahım ya deli olcam Desene Mustafa Keçeliye gün Doğdu.. Ziya Hoca Birinden Rüşvet felan mı alıyor bu musfata Keçeli için.... Topu sür Taca bırak Atakları Kes ama Rakibin değil bizim Atakları anlamadım Gittiiiiiiiiiiii......

Off yattara Özledik seni nerden çıktı busakatlık nasıl çatlattın Kaburgayı..... ula Adam Çömlekçide Kaburgasını kırarmı Az tepinseydin :D :P :S

Uğur Aydın
10.03.2007, 21:25
Hiç inanmıyorum,yani komplo teorilerine, ama bizim doktorlar resmen millet komplo teorisi üretsin diye çalışıyor

gerçek
10.03.2007, 21:28
neden yazdıklarıma sansür yapıldı merak ediyorum.... açıklaylayın lütfen...

gerçek
10.03.2007, 21:28
ne yazığı oldu yattara kendine bakmıyor...

Muhalif
10.03.2007, 21:29
İçimden bir ses Yattara'nın bugün 18 e girebilecek derecede sağlıklı olduğunu söylüyor ama tabi bilemeyiz aslı nedir.. Şimdi Gs maçı Ziya'nın son darbeyi indirme planı erenler.. Bakın Yattara'sız Bjk ve Konya'yı yendik, Gs'yi de yenersek Yattara'yı ilk 11 den silin... Ciddiyim... mentalite kanat oyuncusu kaldırmıyor.. ya çift forvet ve arkasına 1 ofansif ortasaha (bu da iç sahada ve nadiren) ya da tek forvet ve arkasına 2 ofansif ortasaha.. her iki sistemde de sabit olan 3 defansif ortasaha.. Yattara ne ofansif ortasaha ne defansif ortasaha.. adam klasik sağ açık.. mentalitede yeri yok... Şimdi Gs maçının ve eğer Gs'yi de yenersek önümüzde kalan tüm maçların 11'ini yazıyorum

--------Tolga------
Musa-Erdinç-Stepanov-Celo
- Ayman-Hüseyin-Keçeli-
--Gökdeniz-Ceyhun--
-----Umut-------
..

Ziya istifa etmeli mi konusunda Bjk maçından sonra yazmıştım.. Yattara'nın sakatlanmasına! şaşırmadım...

KUTADGU
10.03.2007, 21:31
bir diyelim ki söyleneneler doğru...

Anında sağlık ekibi tüm çalışanlarıyla kovulmalı....

ee kaburgasındaki sakatlık iyilrşince başka neresindeki sorun ortaya çıkacak..

iki eğer yattara sakat değilse..

ve ne tuhaftır sakatlıkları...

eee yazıklar olsundur yahu

attagümüshane
10.03.2007, 21:35
demek ki kovulacaklar listesine bizim sağlık ekibini de eklemek lazımmış..
yattara yoksa yarınki maçta iyice duman oldu,gs bizden kötü oynarsa belki o zaman...

Mehmet Fatih Yavuz
10.03.2007, 21:38
bu yönetimin altında çalışan tuvaletçiye bile güvenmeyeceksin..
balık baştan kokarmış.. kendileri ne ki onlarla çalışan ekipleri ne olsun...

hüseyin1975
10.03.2007, 21:46
Yönetimi elestirmek icin bir husus daha bulundu. Tebrik ederim.

Doktorlari kesin diplomaya bakmadan almislardir. Belki kasetten izleyerek almislardir. Herseyden yönetim suclu nede olsa...

pReN@_61
10.03.2007, 21:51
şimdi umut falan da sakatlanır tam festival olur...!

Enes Berfin
10.03.2007, 21:52
Artik yavas yavas bende inanmamaya basliyorum, biktim ilellah oldum yattara yattara hergün yattaranin oynamasi icin dua ettim, cünki ben bu oyuncuyu haddinden fazla cok seviyorum.

Takimin icerisinden neler dönüyor bilemiyoruz onun icin pek kessin bir sey söyleme hakkimizda yok.

Ilk yarida birsey demiyorum sakatligi ciddiydi ve ilk yariyi yattarasiz kapattik, ondan sonra ikinci yarinin ilk maclarinda yanilmiyorsam 2 mac 90 dakka boyunca oynadi ve ondan sonrada 2-3 mac pes pese yine oynamadi neden, cünki yine eski sakatlik arisi geldi oynayamadi ve bu macta daha 1 hafta önce yattaranin gs macinda büyük bir ihtimalle oynayabilecegini söylemistiler.

Yani bunlar büyük soru isaretleri, dedigim gibi takimin icerisinde neler oluyor bilmiyoruz, Yattara gercekten sakatmi veya ziya dogan tarafindan oynatilmak istenilmiyormu?

Bu mac icin cok ümitliydim yattara oynayacak diye, ama bu haberi duyunca kendime hakim olamadim...

Mehmet Fatih Yavuz
10.03.2007, 21:53
benim o kadar çok sebebim var ki... çook da saydım..
hiçbirinin de bahane ile alakası yok.. çünkü bahaneye ihtiyaç yok...
ne kadar yönettikleri ortada..
ya da ortada bir yönetim var mı???
sportif başarısızlığın yanında taraftarının kaz yerine konmasına seyirci kalan, uyarınca da efelenen... ama fener maçı gibi bazı maçlarda taraftar sinirlenince kuyruğunu kıstırıp balkonlarda saatlerce bekleyen...
şimdi de 2 haftadır sakatlığı önemli değil ama riske etmiyoruz dedikleri adamın 3 hafta daha oynamayacak şekilde sakatlandığını söyleyen yalancılar, beceriksizler grubu....
istersen geldiklerinden beri devirdikleri çamları sayayım. bunlar sadece son 3 gün...

ER Ramazan
10.03.2007, 21:55
arkadaslar yattarasızda bu maçı alabiliriz ama gönül tabi ister oynasın şov yapsın geysayarla bi işbirliği imkansız saçma bunlar

Mehmet Fatih Yavuz
10.03.2007, 21:57
maçı nasıl aldığımız mühim değil..
mühim olan "mantalite" uğruna takımda birşeyler döndüğünü görmek..
mantalite ziya ve hamisi mental nuri albayrak.....
şıracı VS bozacı

Enes Berfin
10.03.2007, 22:00
arkadaslar yattarasızda bu maçı alabiliriz ama gönül tabi ister oynasın şov yapsın geysayarla bi işbirliği imkansız saçma bunlar

Bu macta önemli ama asil önemli olan sey yattaranin genel durumu, ve gelecek maclarda oynayabilecekmi, bu önemli.

hüseyin1975
10.03.2007, 22:10
Sakatligi gercekden varmi? Varsa bunun gec fark edilmesinde sorumlusu kimdir?

Bu sorulari cevaplamamiz mümkün degildir! O halde nasil ve nicin Yöneticileri yalancilikla suclayabiliriz?

Insanlarin günahlarini almak bu kadar kolay olmamali bence...

Hüseyin Çümen
10.03.2007, 22:10
yattara uzun zamandir oynamiyodu bu ma.ta bize zarar verebilirdi gonul istiyor oynasin ama mac eksii vardi oynamamamsi hayirli olmus olabilir liglere bi ara verilse super olacak

bu cocukta nazar var valla

erol-61
10.03.2007, 22:11
bunların yaptıkları mide bulandırmaya başladı bu YATTARA nasıl oluyoda hep bizim için önemli maçlardan 1 gün önce sakatlanıyo şaşırıp düşünmemek elde değil vallaha billaha TRABZON busene şampiyon olsa bile kapıda ki görevliden tutun taaaaaaaaaaa başındakine kadar DEFOLUP GİTMESİNİ İSTİYORUM....

Y.Sert
10.03.2007, 22:35
bunların yaptıkları mide bulandırmaya başladı bu YATTARA nasıl oluyoda hep bizim için önemli maçlardan 1 gün önce sakatlanıyo şaşırıp düşünmemek elde değil vallaha billaha TRABZON busene şampiyon olsa bile kapıda ki görevliden tutun taaaaaaaaaaa başındakine kadar DEFOLUP GİTMESİNİ İSTİYORUM....

e insaf kardeşim.kapıdaki garibandan ne istiyorsun.

Hekimoğlu
10.03.2007, 22:37
doktor diplomanı yırt hemen hemen:mad: yattara sende bu maçlarda oynamayacaksan hiç oynama be güzelim sıktın be yeter.

hüseyin1975
10.03.2007, 22:39

Öyle deme kardes! Belki kapici Nuri Beyin bir sempatizanidir?

Bu gidisle o gittiginde bizleride Taraftarlikdan atacak :)

Malum azda olsa Yönetimi destekledik ya :D

Y.Sert
10.03.2007, 22:43
Öyle deme kardes! Belki kapici Nuri Beyin bir sempatizanidir?

Bu gidisle o gittiginde bizleride Taraftarlikdan atacak :)

Malum azda olsa Yönetimi destekledik ya :D
bilsemki nurinin ziyanın gidişiyle bu takım şampiyon olacak.bugün elime sopa alır kovalayan ben olurum. ama olmuyor.geçmiştede olmadı.
ben taraftarlıktan atılmaya razıyım.başarı gelecekse....

Vegas
10.03.2007, 22:45
Demek Yattara'siz haftalardir idare edecek sekilde oynayabiliyoruz, o zaman seneye Yattara'dan uygun miktarda gelir elde edebiliriz;) Albayrak nasil dusunuyor acaba?

hüseyin1975
10.03.2007, 22:48
bilsemki nurinin ziyanın gidişiyle bu takım şampiyon olacak.bugün elime sopa alır kovalayan ben olurum. ama olmuyor.geçmiştede olmadı.
ben taraftarlıktan atılmaya razıyım.başarı gelecekse....

Helal olsun. Beni yaniltmadin!

Trabzonsporun basarisi icin herseyi göze alirim. Yillardir cekiyoruz bundan sonrada cekeriz! Yeterki Takimimiz basarili olsun!

Bizim askimiz Trabzonspor.

Bunun ötesi virz gelir, tirs gider :D

Erdem Koltuk
10.03.2007, 22:56
Sorun burda sakat olup olmaması değil.Sanki turp gibi olsa oynıcakmı sanıyosunuz siz.Oynamıcak tabiki.Çünkü Mustafa Keçeliyi nasıl kesebiliriz.Yattaranın mantalitesini düzeltmemiz lazım ilk önce.Çalım atıp, asist yapıp, gol falan atma sorunu var Yattaranın.Ona top sürerek taca çıkma MANTALİTESİNİ, 90 dakika amaçsızca sahada gezinme MANTALİTESİNİ aşılamamız lazım.Onun hücüm yönündeki yeteneklerini köreltip defansa yatkınlaştırmak lazım.Sakat olmuş sağlam olmuş ne farkeder.Ortada Yattaranın yanlış olan bi MANTALİTESİ var.

İsmim Ziya Soyadım Doğan olsa resmen bunları inanarak ve içimden gelerek yazmış olucaktım.Nekadar komik yaaa....

erol-61
10.03.2007, 22:58

arkadaş bunların huyundan suyundan bulaşmışdır da

Naim
10.03.2007, 23:01
http://img402.imageshack.us/img402/6707/s5000204ssbn3.jpg

Bugun saat 17:30
Yattara Takımla Beraber Son idmana giderken

Siz Kararverin Sakatmı değilmi

Kobalas61
10.03.2007, 23:01
abi sağlık olsun en azındnan bi oyuncuya bağlı top oynamamış oluyoruz
yattara dursun dursun su fb maçında bi show yapsında yeter yaaa

Kobalas61
10.03.2007, 23:03
abi sağlık olsun en azındnan bi oyuncuya bağlı top oynamamış oluyoruz
yattara dursun dursun su fb maçında bi show yapsında yeter yaaa:tsbayrak: :ts:

Adem Erdoğan
10.03.2007, 23:18
böyle giderse fener maçındada oynayamaz.

kutoz
10.03.2007, 23:30
Yattara'ya oynadığı zamanlar, 90 dakika sabrederim. Ne zaman ne yapacağını kestirmek asla mümkün değil...

Ama; malesef Yattara iyi bir profesyonel değildir arkadaşlar. Yattara'nın birkaç haftadır yaşadığı sakatlık, tamamen psikolojik bir sakatlıktır. Kulüp içinde, futbolculara yakın (soyunma odasında dahi bulunabilen) bir dostumuzdan, Yattara'nı bu maçta oynamayacağı haberini dün akşam almıştık. Oram buram ağrıyor diye, dolaşıp duruyormuş kampta.

Hal böyle olunca sağlık kurul ne yapsın. Onlarda, taraftara bir cevap vermek zorunda ki verdikleri cevapta, uyduruktan kaburga çatlağı cevabı oldu. Yani bir tür yatıştırma cevabıdır...

durito
10.03.2007, 23:37
1- Yattara` nın kendine iyi bakmadığı ortada
2- Sağlık heyetinin ne iş yaptığı meçhul (Bu sezon dikkat edin hiçbir sakat futbolcumuz kendi söledikleri tarihte hazır hale gelmedi).
3- Rakibin tedirginlikle beklediği oynayacak mı yoksa oynamayacak mı haberini onları rahatlatmak için 1 gün öncesinde resmi siteden pişmiş kelle gibi sırıtarak veren bir yönetim.

Neresinden tutsanız amatörlük. Varın gerisini siz doldurun...

SeRHaD
10.03.2007, 23:53
Bu işte gercekten bi bit yenigi var...
glatasarayda song yok ümit karan yok mondragon yok hakan sukur tehlikede
bizim kulup gercekten galatasarayın şansı bitmesin diye böyle bir şey yapıp bizi satar mı ?
Mactan umudumu yitirmeye basladım ben

TSelif
10.03.2007, 23:57
Yok canım . O kadar da abartmayalım ama :mad:

celilmuhcu
10.03.2007, 23:59
tesatüfün bukadarıda olmaz yani ne zaman bi derbi maçı yattara sakat
bu nasıl iş anlaşılır değil.?

Berat
11.03.2007, 01:09
Yattara'ya oynadığı zamanlar, 90 dakika sabrederim. Ne zaman ne yapacağını kestirmek asla mümkün değil...

Ama; malesef Yattara iyi bir profesyonel değildir arkadaşlar. Yattara'nın birkaç haftadır yaşadığı sakatlık, tamamen psikolojik bir sakatlıktır. Kulüp içinde, futbolculara yakın (soyunma odasında dahi bulunabilen) bir dostumuzdan, Yattara'nı bu maçta oynamayacağı haberini dün akşam almıştık. Oram buram ağrıyor diye, dolaşıp duruyormuş kampta.

Hal böyle olunca sağlık kurul ne yapsın. Onlarda, taraftara bir cevap vermek zorunda ki verdikleri cevapta, uyduruktan kaburga çatlağı cevabı oldu. Yani bir tür yatıştırma cevabıdır...

Acaba ilk 11 oyna(t)mayacağını bildiği için böyle yapıyor olabilir mi Erkan Abi..? Bana biraz öyle geliyor da..

Gürkan
11.03.2007, 01:16
Acaba ilk 11 oyna(t)mayacağını bildiği için böyle yapıyor olabilir mi Erkan Abi..? Bana biraz öyle geliyor da..

sana katılıyorum. sakat olmayan oyuncu eger baska bır sounuda yoksa buyuk macta nıye oynamaz. kıme naz yapmaktadır acaba.

bu olay benım gorusum yattaranın oynatılmamasına uydurlumus kılıftır.

Emre Bekar
11.03.2007, 01:17
yattara yarına sahada arkadaşlar bence bu bi taktik...

bu maçı alacaz başka yolu yokk

metehan
11.03.2007, 01:20
... Ama; malesef Yattara iyi bir profesyonel değildir arkadaşlar...

Zaten iyi bir profesyonel olabilseydi, bugün kıyaslanabileceği tek futbolcu Ronaldinho olurdu. MAalesef Yattara da yeteneğinin kıymetini bilmeyen futbolculardan. İnşallah düzelir ne diyelim !

Erkin
11.03.2007, 01:28
Ben de aynı fikirler içersindeyim. Haberdeki açıklamada küçük bir kaburga çatlağı olduğu söyleniyor. Düşündüm de bir futbolcuda o kadar ufak çaplı bir çatlak varsa korseyle veya özel bir bandajla oynatılabilir. Tabi zorlar ama sonuçta bir ayak sakatlığı değil. Mesela Hakan Şükür de son zamanlarda 1-2 maça benzer kaburga problemleriyle çıkmıştı.

durito
11.03.2007, 01:36
sana katılıyorum. sakat olmayan oyuncu eger baska bır sounuda yoksa buyuk macta nıye oynamaz. kıme naz yapmaktadır acaba.

bu olay benım gorusum yattaranın oynatılmamasına uydurlumus kılıftır.

Yattara' yı geldiği günden beri düşünün arkadaşlar kaç kere büyük maçlarda oynadı. Her sene böyle vakaları var ya sakatlanır ya cezalıdır. Tamam sorunu psikolojik olabilir bunu da gidermesi gereken sağlık kurulu ve teknik heyettir. Bu açıdan onları eleştirebiliriz ama söledikleriniz dogru gelmedi bana. Teknik heyet oynatmak istemese bile -böle bişey oldugunu düşünmüyorum- futbolcunun böyle bir yolu seçmesi hiç doğru değildir. Bu sezon 6 ya da 7 maçta forma giydi Yattara , Ziya Doğan' ı bende eleştiriyorum ama bu durumunda sorumlusu o değil ya.

leka
11.03.2007, 01:46
ben idmana gittim Langa daydı . orada yattaranın durumu hakkında Necmi Perekli ve doktorla konustm kendisi cok istiyor ama en ufak darbede 5 hafta sahalardan uzak kalır diyerekten faydalanmayabilir ondan

antagonist
11.03.2007, 01:59
Kulüp içinde, futbolculara yakın (soyunma odasında dahi bulunabilen) bir dostumuzdan, Yattara'nı bu maçta oynamayacağı haberini dün akşam almıştık. Oram buram ağrıyor diye, dolaşıp duruyormuş kampta.

Ne kadar acı bir şey bu.Oynamıyorsa oynamasın,kimse Trabzonspor'dan üstün değildir...:bmn1:

sbay
11.03.2007, 02:17
bu sezon yattaranın bı faydası olmadı bıze....inşallah bundan sonraki maçlarda üstüne düşeni yapar....

sulo61gun
11.03.2007, 02:33
Eğer oynamayacaksa bunun sebebinin kaburga çatlağı olması tamamen yalandır.15 yıl futbol oynadım. ayak tarak kemiğimdeki çatlakla bile maç oynadığımı bilirim.Yattara kaburgası ile topa vurmayacağına göre.bu ya ziyanın yattarayı oynatmamak için bahanesidir(muhtemelen idmanda yattarayı yedek takımda oynatmıştır yattara da trip yapmıştır ziyaya) ya da gs ye karşı bi taktik olabilir ki bu zayıf bi ihtimal ziyada o kadar MANTALİTE yok. :)

Mehmet Fatih Yavuz
11.03.2007, 02:55
ya bu adamın düne kadar birşeyi yoktu.. bugün sanki ağır idman mı yaptılar??
yapsalar yapsalar ter idmanı yapmışlardır..,
ne oldu da kaburgası çatladı bu herifin..
kuyruklu yalan.. biri beyzbol sopasıyla mı vurdu adama??
bahane üretelim de nasıl üretirsek.. yattarayı da tehdit etmişsinizdir umarım.. senaryoyu bozma diye.. rezillik diz boyu...kaburgası çatlamış..
yok yok kafatası çatlamış adamın ter atarken..

demir
11.03.2007, 03:18
futbolcular uzerinde tehsiş edılemeyen tek hastalık kasık hastalıgıdır yanı oynamak ıstemese kımse neden dıyemez!!! butun tarftar onu beklerken o hazır olmadıgını dusnuyorsa ve bunu soledıyse sızce yonetım cıkıp yattara oynamak ıstemıyor dıyebılırmı sakatlandı demek daha kolay bence ???? yoksa hic bır aklı selım yattara gıbı adam ıcın bahane bulamaz o bulsada yonetım buldurmz

Özkan Uludag
11.03.2007, 03:23
Olamaz ya bu kadar büyük bi yalan olamaz benim bundan iki sene önce bir futbol macinda kaleciyle carpistim diye ayni olay basima geldi kaburgam catladi!!!!!ve size bisey söyligim en fazla bir saat dayanabildim her nefes alisimda sanki igne gibi batiyodu!!!!!!!!!
Doktorlar ne diyo persembe gününden beri agrilari vardi!!!!!!Yani düzelmeyince akillari baslarina geldi ve igce muayene edince isin ciddi oldugu anlasildi kisacasi düne kadar agrisi oldugu halde gecer diye gecistirdiler ve pek ilgilenmediler ama eger sizin de dediginiz gibi persembe gününden düne kadar idmanlara ciktiysa bu olamaz düz kosu bile yapamaz ben kendimden biliyodum merdivenleri bile cikarken zorlaniyodum cünkü cok kötü bi sanci anlatamam eeeeee bu adam adman tastan mi ki hic bisey yokmus gibi antraman yapiyo havalimaninda valizini sirtlayip gülücükler saciyo!!!!!!!Valla ne desek bos tek gercek su ki yattara bizleri o kadar cok seviyo ki yallandan sakatim diye bizi üzmez !!!!!Heeeeeee yataranin faydali olmadigini söyleyen arkadaslar internette o kadar yattara videosu var onlarin hepsi bir iki mac ta mi cekilmis !!!!!Ayip be adam sahaya ciktimi bizi sevindiriyo rakibi yiyo bitiriyo !!!!rakibler ondan korkuyo ve kendi arkadaslari da ona cok güveniyo ersen le umutun ilk geldigi zamanki reportajlari unutmayin yattaranin kannatdan getirdigi toplar sayesinde cok gol atarim demisti ikiside neden bi düsünün bakalim yata fatihimiz tekkemizin attigi golleri bi yeniden inceleseniz iyi olur hepsini degil ama en azindan yüzde 60 yattaranin yan toplarindan gelmistir!!!!!!!!Yaziklar olsun ki diger bütün takim taraftarinin hayranla izledigi adami kendi taraftari kötülüyü hepsi degil ama gördügüm kadariyla cogunluk !!!!!!!!!!!:yumruk:

keskinkilic_68
11.03.2007, 04:20
bu adam sakkattı değilmi üç haftadır doktor kontrolundeydi ya nasıl oluo da aniden çatlak çıkıo

çatlak çıkıosa eğer bu doktorlar salakmı niye üç haftadır elinizde olan adama bir tane röntgen filmi çekmiosunuz

hadi bu adam sakat peki nerde hangi idmanda sakatlandı doktorlarla otururkenmi koşarken mi

ayağı incinir tamam burkulur tamam ya adam topla bile doğru düzgünçalışmadı nasıl kaburgası çatladı yaw

bu çatlak bu gune kadar yoktu neden maça 24 saat kala çıktı bu adamlar otelde eşşek çöktümü oynuyorda kaburgsı çatlıyor

ya yok artık yok artık nedir şu şaibe adam dün taş gibiydi herkes gördü havalimanında

Bulut61-34
11.03.2007, 04:21
Buraya yazmak istediğm şeyleri aşağıdaki linkte daha önce dile getirmiştim.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5066
Eskiden beri bu konuda ki yetersizliğimiz devam etmekte. Arçil örneği mesela; adamı bir türlü iyilşetirmeyi beceremedik, oysa Avrupada ki takımlarda çatır çatır oynadı. Aynı şey Ünal içinde oldu, onun da sakatlığını bir türlü halledemdik. Bence bu sağlık işini işinde en ehil olan kişilere teslim etmek gerekli. Konularında uzman olan bir ekip çalışmalı. Yoksa bunları daha çok yaşarız.

saglam
11.03.2007, 04:40
Buraya yazmak istediğm şeyleri aşağıdaki linkte daha önce dile getirmiştim.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5066
Eskiden beri bu konuda ki yetersizliğimiz devam etmekte. Arçil örneği mesela; adamı bir türlü iyilşetirmeyi beceremedik, oysa Avrupada ki takımlarda çatır çatır oynadı. Aynı şey Ünal içinde oldu, onun da sakatlığını bir türlü halledemdik. Bence bu sağlık işini işinde en ehil olan kişilere teslim etmek gerekli. Konularında uzman olan bir ekip çalışmalı. Yoksa bunları daha çok yaşarız.

Haberi (http://www.ajansspor.com/haber/172802) görünce direk bu başlığı (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5066) hatırladım(Maske görüşleriniz konusunda hemfikir değildim, değilim);

Gerçekten sağlık sorunu mu(!) var, yoksa bir ihmal mi?
Yattara daha önceki gün doktorun doğumgünü pastasındaki mumları üflüyordu... (http://www.trabzonspor.com/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35869)
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/070307hayaz1.jpg

OFLU
11.03.2007, 06:41
Bende Yattaranin sakatlandigini falan zannetmiyorum hep bu kelin yuzunden nedir bu ya kardesim ne diye oynatmiyosun su adami rakipler deli oluyor Yattara oynayacak diye ama bizim ziya sakatlansada oynatmasam diye dua ediyor,BIRAAAAK BU AYAKLARI HOCAM iNANMIYORUZ YATTARANIN SAKATLIGINA NEDIR BU YAA BJK MACINDA YOK GS MACINDA YOK FENER MACINDA zaten oynamadi ee yeter amaaa artik sabrimizimi deniyosun.Kecelisiz celaleddinsiz bi kadro icin el ele kampanyasi duzenlensin.AYRICA ZIYA DOGAN ISTIFA YETER BEEE!!!

yağız61
11.03.2007, 09:37
Bende Yattaranin sakatlandigini falan zannetmiyorum hep bu kelin yuzunden nedir bu ya kardesim ne diye oynatmiyosun su adami rakipler deli oluyor Yattara oynayacak diye ama bizim ziya sakatlansada oynatmasam diye dua ediyor,BIRAAAAK BU AYAKLARI HOCAM iNANMIYORUZ YATTARANIN SAKATLIGINA NEDIR BU YAA BJK MACINDA YOK GS MACINDA YOK FENER MACINDA zaten oynamadi ee yeter amaaa artik sabrimizimi deniyosun.Kecelisiz celaleddinsiz bi kadro icin el ele kampanyasi duzenlensin.AYRICA ZIYA DOGAN ISTIFA YETER BEEE!!!

aynen katılıyorum.oynayamayacağını bildiği için o da sakatım bahanesine başvuruyordur.

Egemen
11.03.2007, 10:17
yattara sempatizanları nerelerde??? 2 3 çalım atmakla topçu olunmuyo arkadaslar.. takımın ihtiyacı oldugunda sahada olacaksın.. dinamo kiev, anarthosis, gs maçı öncesi kırmızı kart, kaburga catağı :D:D yattara bırak git yaa.. asistlerini de istemiyorum seni de..

Şuayip Aydın
11.03.2007, 11:04
yattara sempatizanları nerelerde??? 2 3 çalım atmakla topçu olunmuyo arkadaslar.. takımın ihtiyacı oldugunda sahada olacaksın.. dinamo kiev, anarthosis, gs maçı öncesi kırmızı kart, kaburga catağı :D:D yattara bırak git yaa.. asistlerini de istemiyorum seni de..

aynen katılıyorum kardesim sana ya adam top oyna yada avrupayamı nere gidiyosan git....!!

sulo61gun
11.03.2007, 11:09

geçen sene ki rum maçını da o aldı. hatırlarsan 90 da o serbest vuruşu atmasa.2. kere elaleme rezil olmuştuk.
Hasanın topçu olduğu yerde Yattara Ronaldinyodur.

sulo61gun
11.03.2007, 11:12
bu trabzonspor taraftarı kadar nönkör taraftar görmedim hayatımda.Size Ronaldinyoyu getirseler yaranamazlar.
Şota lı dönemde bi maçta takım ilk yarıyı 5 -0 önde kapatmış .takım arasında pas yaptığı oyunu soğuttuğu için taraftar kendi takımını yuhlamıştı. Dünyanın hangi yerinde böyle zihniyet var.valla böyle taraftara şimdiki durumumuz müstehaktır.

maskeli61
11.03.2007, 11:14
ya bu ne iştir bi tane futbolcu var zaten böyl takımı çoşturacak oda hep sakat nasıl iştir bu ben anlamadım ya nasıl idmanda darbe alırdı sakatlanır ya önümüzde ölüm kalım maçı var bunların yaptıklarına bak ya. bence ziya doganla falan alakası yok bu adamı harbi sakatladılar idmanda. hangi öküz sakatladıysa artık gereksiz şeyler işte ziya doganda arıcak yattarayı . sabah sabah moralim bozuldu offfffff yaaa neyse herşeyin hayırlısı yenelim şu cinconu ALLAHım sen büyüksün YARABBİ

LazAnisT
11.03.2007, 11:15
Açıkcası ben inanmamıştım ama 4 hafta önce kadar bir arkadaşım yattara nın sakat olmadığını ziya hocayla problemleri olduğundan dolayı takıma giremediğini söylemişti.Her hafta ayrı bir yerinden sakatlanıyor.3 gün öncede zeyyat kafkas lig tv de sakat olmadığını hoca isterse değerlendirebileceğini söylemişti.

maskeli61
11.03.2007, 11:15

yapmayın ya şimdide yattarayımı begenmiyosunuz?? pes valla yaa

sulo61gun
11.03.2007, 11:16
Akşam da gs ye yenildik mi Hocaya söversiniz yattarayı niye oynatmadı diye(bu laflarım şimdi yataraya sallayanlaradır)

Egemen
11.03.2007, 11:19
yapmayın ya şimdide yattarayımı begenmiyosunuz?? pes valla yaa

şimdi değil.. dinamo kiev 2. maçı sorası ziyadan da yattaradan da nefret ettim.. saplantı olmuş sanırım.. ;)

Egemen
11.03.2007, 11:22
düşünüyorum en son beşiktaş maçında da sakattı dimi?? hatta son anda kadrodan çıkarılmıştı sanırım :D:D sorun bende yani :D

Ali Özcan
11.03.2007, 11:22
Yattara bizi diğer takımlardan farklı yapan tek oyuncu...

Ceyhun, Gökdeniz gibi oyunculardan her takımda var...Tuncayı Arda sı,Rico su falan var herkesin...

Ama Yattara Türkiye de 1 tane, o da bizde...

Adam ağır sakatlıktan çıktı atlatamadı...Lütfen arkadaşlar...Harcamayalım...

:yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara:

maskeli61
11.03.2007, 11:26
Yattara bizi diğer takımlardan farklı yapan tek oyuncu...

Ceyhun, Gökdeniz gibi oyunculardan her takımda var...Tuncayı Arda sı,Rico su falan var herkesin...

Ama Yattara Türkiye de 1 tane, o da bizde...

Adam ağır sakatlıktan çıktı atlatamadı...Lütfen arkadaşlar...Harcamayalım...

:yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara:

aynen dedigin gibi dostum dünya ççapında bi futbolcumuz var yattaranın sahada olması bile yeterliydi ama işte kısmet..

sulo61gun
11.03.2007, 11:29
diyorum ya işte aramızda bazı tarftarlar var adamlar ronaldinyoyu bile beğenmiyecek tipler.Bunlara Hasan üçüncü gibi topçular lazım aslında :)

sweetrose
11.03.2007, 11:30
diyorum ya işte aramızda bazı tarftarlar var adamlar ronaldinyoyu bile beğenmiyecek tipler.

;) :alkış:

Egemen
11.03.2007, 11:32
diyorum ya işte aramızda bazı tarftarlar var adamlar ronaldinyoyu bile beğenmiyecek tipler.Bunlara Hasan üçüncü gibi topçular lazım aslında :)

yakışmadı... ;)

Mustafa Çolak
11.03.2007, 11:34
bence de yattara profesyenel tam olamamış nasıl davranacağını bilmiyor kendine nasıl bakacağını bilmiyor

abbas
11.03.2007, 11:42
ya bence sakatlanmissa sakatlanmistir.. ZD ne kadar ilk 11de dusunmese bile en azindan son yarim saat faydalanmak ister Yattara dan..! kimse ziya yi suclamasin derim ben..

adam son antrenmanlarin birinde kaburgasina darbe almis yaziyor gazetede.. benim anlamadigim neden kimse inanamiyor bu yaziya.. :S

:yumruk:

sulo61gun
11.03.2007, 11:56
yakışmadı... ;)

size de yakışmıyor söyledikleriniz.Bu zihniyet ts yi bitiriyor zaten

sulo61gun
11.03.2007, 11:59
tsnin kapısından içeri dahi giremeyecek kalite de oyuncular var arkadaşlar.şimdi isim saydırmayın bana hepimiz biliyoruz bunları.önce onları gönderin takımdan sonra yattaraya sıra gelsin.

TSelif
11.03.2007, 12:00
adam son antrenmanlarin birinde kaburgasina darbe almis yaziyor gazetede.. benim anlamadigim neden kimse inanamiyor bu yaziya.. :S
:yumruk:
Ben Yattara'yı bildim bileli hep böyle büyük maç öncesi bişey oluyo. Ya o maçlık oynamıyo ya da sonrası bir kaç hafta...Bıktım yaaa. Ben bir büyük maçta (özellikle son iki sezon) Yattara'mı doya doya izlemek istiyorum......

Egemen
11.03.2007, 12:03
size de yakışmıyor söyledikleriniz.Bu zihniyet ts yi bitiriyor zaten

kırıcı olmaya başladınız.. TRABZONSPOR nasıl en iyi olur nasıl en yükseğe çıkar için burdayız hepimiz.. biraz daha dikkat lütfen..

TSelif
11.03.2007, 12:05
aynen dedigin gibi dostum dünya ççapında bi futbolcumuz var yattaranın sahada olması bile yeterliydi ama işte kısmet..

Biz de bu yüzden çırpınıyoruz ya.Yattara oynamasada sahada en az iki adam eksiltiyo demektir. ...Yoksa Yattara ile ne sıkıntımız olur. Her takıma Yattara gibi oyuncu nasip olur mu olmaz :)

sulo61gun
11.03.2007, 12:09
kırıcı olmaya başladınız.. TRABZONSPOR nasıl en iyi olur nasıl en yükseğe çıkar için burdayız hepimiz.. biraz daha dikkat lütfen..

ben farklı bişey mi söyledim.biz de ts yi düşünerek eleştirilerinizi doğru futbolculara yapın diyoruz.haksızlık yapmalayalım lütfen.yattara gibi futbolcu ts ye bi daha zor gelir.bundan önce bi şota gelmişti. işte şansın varsa 10 yılda bir geliyor.onları da kolay harcamayalım.

Egemen
11.03.2007, 12:12
ben farklı bişey mi söyledim.biz de ts yi düşünerek eleştirilerinizi doğru futbolculara yapın diyoruz.haksızlık yapmalayalım lütfen

amacımız aynı.. onda hemfikiriz zaten.. kullandıgınız kelimelere dikkat cekmek istedim sadece.. tabiki tartışacagız ancak birbirimizi kırmadan.. tartışmadan doğruları nasıl bulacagız ki başka türlü ;) saygılar..

sulo61gun
11.03.2007, 12:19
OK. Anlaştığımıza sevindim.Yattaranın tek eksiği gerçek bi profesyonel olmayışıdır.Adamın konuşmalarına baksanız zaten çocuk gibi olduğunu anlarsınız.Bu kadarını da sineye çekmemiz gerekir.Ama bu işte bi Ziya parmağanın olabileceği şüphesindeyim .Ne de olsa Yattara MANTALİTE ye ters bi futbolcu.Bu maçta da hasan ayman hüseyinle çıkarsa sahaya şaşırmayın.hasan oynamazsa keçelinin oynayacağı garanti zaten.

OKTAY YILMAZ
11.03.2007, 13:42
Yattara sakat olabilir ona birşey demiyorum ama elalemin topçuları sakatlandımı gününden önce iyileşiyor ama bizim Yattara için 1 hafta sonra sahada olacak diyorlar 6 ay sonra dönüyor, o doktorların değişmesi lazım kesinlikle, İlk yarı zaten yanlış teşhis yüzünde bu kadar geç kalındı, şimdi bu yanlış teşhis sonucu bu kadar sahalardan uzak kalıyor
AMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
İddaa ediyorum ki Yattara formunun zirvesinde, kondüsyon bakımından %100 olsa ve maç eksiği bulunmamış olsa MANTALİTE onu yine oynatmaz, çünkü adamın SİYAH RENK (BJK nin siyahı ve Afrikalıların siyah teni) takıntısı var,
O yüzden ben her türlü komplo teorisine inanırım çünkü söz konusu kişi MANTALİTE,
Ayrıca bir iddia da benden, bence gelecek yıl MANTALİTE takımın başında kalırsa %99.9 bir ihtimalle Yattara gidecek maalesef...

emre sami
11.03.2007, 13:50
[
Ayrıca bir iddia da benden, bence gelecek yıl MANTALİTE takımın başında kalırsa %99.9 bir ihtimalle Yattara gidecek maalesef...[/quote]

Malesef banada oyle olacakmis gibi geliyor.. Yattarami? ziya doganmi? Milyonkere yattara sifir kere ziya dogan.

erol-61
11.03.2007, 13:58
bugünki saktlığını bilemiyorum ama bu haftaya kadar gerçekden sakatdı amaeliyat olduğu bölgeden antermana bile çıkmamış trabzondan aldığım bilgiler bunlar

Emirhan Makul
11.03.2007, 14:00
ya böyle önemli maçlarda oynamayacakta daha hangi mada oynayacak ben bilmiyorum nasıl sakat ya oynayacakdı haniii hep oynayacak diyolar sonra sakat diyorlar piskolojik diyorlar yoksa 2. smek vakasımı yaşıyoruzz

Rasim YILMAZ
11.03.2007, 15:51
Yattara işinin suyu çıktı artık!! Bu sezon hiçbir önemli maçta oynamadı!!
Ne çatlağı ne kaburgası? Bi işler dönüyo ama hadi hayırlısı!! Yattaramı, Ziya mı, Doktorlarmı suçlu???????

forzalazio
11.03.2007, 16:00
bence yattara trabzonsporu gözden çıkarmış gibi görünüyor 3 büyüklere transfer mi oldu ne?

Ömer SEVİNÇ
11.03.2007, 16:46
Yattara 3 büyüklerden birine gidecek ha. Tabi:D:D:D

Aslında ben bu konuda stichus'un ne düşündüğünü merak ediyorum. Ama görünmüyor birkaç gündür ne yazık ki:(

ilhan
11.03.2007, 17:02
Yattara gibi bir futbolcu dünyada bir tane var. O'da Barcelona'da oynuyor ;) Böyle futbolcuları kazanmak zordur.

Ziya Doğan 3haftadır kazanan kadroda Yattara'ya yer açamadığı için veya Vazgeçilmezi M. Keçeli'nin yedek kalmasından korktugu icin veyahutta iyileşen Hasan'a kadroda yer açmak için böyle Strateji uyguluyordur Doktorla beraber. Yattara cıkıp ben Oynamıyorum derse o zaman Umutlarımızı tüketiriz Yattara konusunda. Ama Durum Yattara'lık bir durum değil. 3Gün önce kaburgasında çatlak olan bir insan hiç mi Ağrı hissetmez ? Bu adam hiç mi muayene Edilmez. Maça 1gün kala mı belli olur bu ?

Sorumsuzlar kimler ? 3Gün boyunca Ağrı hissetmeyen Yattara'mı ? Maça 1 gün kala kaburgasında çatlağı fark eden Doktorlar mı ? Ya da bizim bilmediğimiz şeyler mi var ?
:s

ozturk
11.03.2007, 17:09
hep aynı senaryo

forzalazio
11.03.2007, 17:09
ben ronalDENYO yu beğenmiyorum bana öle futbolcumu lazım ha :)

okan6161
11.03.2007, 17:11
adamın üstüne çokmu zıpladınız kmikleri kırıldı ya anlamıyorum ya bu kadar kolaymı sakatlanıyor bu adam buda küsmesin futbola

jefferson61sefa
11.03.2007, 17:27
yattara fenere gitse 1 senede kovulur onu burda çok seven bir taraftar var ve yaptığı bir çok olay sizin bilmediğiniz ört bas edilip kaybedildi yani ortaya çıkarmadılar çok disiplinsiz bir oyuncu ama dünyada ondaki teknik olan oyuncu sayısı çok az yattara hastası olamama ragmen yattara nın bilinçsiz ve vurdumduymaz bir yapısı var bunu kabul edelim ilk yarıdaki derbilerde yoktu şimdi de yook ee 3 büyükler konusunu hiç açmayın çünkü hiç bir takım yattara yı ne bizim kadar sever nede biz kadar takımda tutar
fb de olsa o anorthosis maçı ki yattara ne kadar o pozisyonda haksız da olsa kesin kovulurdu

forzalazio
11.03.2007, 17:30
oysa gazetelerden takip edebildiğim kadarı ile ts taraftarları yattarayı itekleyici güç yapamıolarmış onu ancak 3 büyüklerden biri yapabilirmiş
zuhhhahha

Mustafa
11.03.2007, 19:02
yattara yedeklerde

Bulut61-34
11.03.2007, 19:33
Haberi (http://www.ajansspor.com/haber/172802) görünce direk bu başlığı (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5066) hatırladım(Maske görüşleriniz konusunda hemfikir değildim, değilim);

Gerçekten sağlık sorunu mu(!) var, yoksa bir ihmal mi?
Yattara daha önceki gün doktorun doğumgünü pastasındaki mumları üflüyordu... (http://www.trabzonspor.com/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35869)
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/070307hayaz1.jpg

Anlamadım?!! Maske görüşleriniz derken neyi kasttediyorsunuz? Mesajın içinde geçenlerden başka bir niyetim olduğunu mu kasttediyorsunuz, yoksa Maske rumuzlu bir arkadaşa mı sesleniyorsunuz?

hakantpl
11.03.2007, 20:05
Ya Bu adam Sakatsa ilk 18 de ne iş var. ????

antagonist
11.03.2007, 21:13
Bu konuyla ilgili ciddi açıklamalar bekliyorum.Olmaz böyle kepazelik...

hakantpl
11.03.2007, 21:23
Resmi Sitede Yattara 2 Hafta Yok deniyor ama Kadroya girip Son 25 Dk oyun Oynuyor. Hadi Medayda Çıkan haberelere inanmıyoruz ama Kendi resmi sitemizde Çıkan haberede inanmayacağıız Derhal Bunun açıklmasını Bekliyoruz !!

Gürkan
11.03.2007, 21:24
Bu konuyla ilgili ciddi açıklamalar bekliyorum.Olmaz böyle kepazelik...

hem açıklama hemde ciddi.

pardon kimden bekliyosun.

ligarba61
11.03.2007, 21:27
Açıklama yapmak için akıllı adamlara ihtiyaç var

GolaMTuRi
11.03.2007, 21:28
boyle rezillik olmaz..yaziklar olsun...

jefferson61sefa
11.03.2007, 21:30
Bu Olayin GerÇeĞİ Neeeeeeeeeeee

antagonist
11.03.2007, 21:49
Aslında bu başlık değişmeli.Yattara'nın sakat olmadığı aşikar.Başlık "Yalan rüzgarı" olabilir mesela...

saglam
11.03.2007, 21:59
Anlamadım?!! Maske görüşleriniz derken neyi kasttediyorsunuz? Mesajın içinde geçenlerden başka bir niyetim olduğunu mu kasttediyorsunuz, yoksa Maske rumuzlu bir arkadaşa mı sesleniyorsunuz?

"Ersen Martin'in maskesini Aleks'in suratında göremezsiniz" diye bir yorumunuz vardı.

Yattara'nın bugün kadroda yer alamsı benim için süpriz olmadı. Neler dönüyor bir de onu anlayabilsek!

Barış
11.03.2007, 22:00
ziya neler çeviriyorsun ziyaaaaaaa

Taner Gündoğdu
11.03.2007, 22:01
tam bir skandal! dün başlayan muammalar zinciri bugün bir komediye dönüştü...
1) yattara dün havaalanında kendi valizini taşırken "no problem" diyoru durumu iyiydi ama morali çok bozuktu...

2) dün akşamki antremana çıktığını söyleyene arkadaşlar vardı

3) fakat bugün resmi sitede yattaranın kaburgasında çatlak olduğunu bu yüzden 2 hafta olmayacağını yazdılar ki resmi site her zaman kesin haberi veren yer olmuştur olmalıdırda!

4) kadro açıklanıyor yattara yedek!

sormazlar mı adama ziya, bu adam sakatsa yedekte ne işi var ve iyi oynayan bir ceyhunun yerine niye oyunda? yok eğer sakat değilse bu adam niye ilk 11 de değil? sen değil miydin konya maçında riske etmeyen?

bu olay bir komediye dönüşmüştür ve mutlaka hesap verilmelidir! burası istediğin gibi at koşturacağın babanın harası değil ziya efendi!!!

Şuayip Aydın
11.03.2007, 22:02
ziya dogan aklımız gecmeyec bişi yapıtı gs yanlitmaya baktı ama olmadı ceyhunu boşuna aldı ceyhun oyndan cıkınca ts ileride top tutmadı bu yuzden kaybetmeye hakum oldu......

topalkaplan
11.03.2007, 23:35
az akıllı ziya doğan
neden yattarayı başta keçelinin yerine oynatmadın
adam ne sakat ne bişey olmuş kendisine çıktı oynadı
ama hem 70 de hemde ceyhunun yerine

bordoylamavi
11.03.2007, 23:45
resmen oyun oynuyorlar ya kim bu yattara sakat oynayamaz diyen nasıl oluyorda sakatsa maça girip oynayabiliyor

Kalkinmali
11.03.2007, 23:47
ister sakat olsun.. ister olmasin!!!

Bize hic bir yonden katkisi oldumu bugun?..

Allahaskina soyleyin!

Mehmet Fatih Yavuz
11.03.2007, 23:59

Allahaskina soyleyin!

mühim olan bu mudur yoksa yattarayı kenarda tutmak için gazetelere yalan beyan verilmesi mi???
zaten elle tutulacak bir tarafları yok, bir de yalana başladılar..
allah gün yüzü gösterir mi bu kadar adama yalan söyleyenlere??

oynatmazsan oynatma.. ama yalandan sakatlık niye çıkarıyorsun adamın başına??
her türlü rezilliğin yanında, şimdi bir de yalancılıkla uğraşacağız.. çook işimiz var çok.

GolaMTuRi
12.03.2007, 00:03

Allahaskina soyleyin!

ya birader sende ziya doganin avukatliginami soyundun, nedir bu her baslikda bu adami savunman...

TSelif
12.03.2007, 00:04
Bazıları el ele vermiş bi dolaplar çeviriyor ama hayırlısı:mad:

Mehmet Fatih Yavuz
12.03.2007, 00:07
bu yalanın gideceği yer açık.. yawaş yawaş yattara da diğer yıldızların başına gelen akıbeti yaşayacak.. bunun anlamı budur..

önünde ergün varken oynayamadı adam sağ kanatta. birşey yapar mıydı bilemem ama adam oyuna girdğinde Gs çekilmiş gömülü savunmaya dönmüştü..
yattarayı da harcamaya çalışıyor mantalite. allah bize sabır versin..
bundan sonra ziya doğan ın bir tek : Allah bir ,
dediğine inanırım.. onun dıışında gözümle görmeden Tv de hiçbir lafına güvenim yok.

Adem Erdoğan
12.03.2007, 00:11
Dün açıklama yapılıyor yattara 3 hafta yok.Bugün maçta bakıyoruz ilk 18de.İlk yarı 10 kişi oynuyoruz.İklinci yarı 11 oluyoruz.Yattara giriyo oyuna gs taraftarı ümidini kesiyo maçtan artık.Beklentimizin tam tersine yine 10 kişiyle oynuyoruz sahada.Yattara da inşallah sonunda szmek gibi olmaz.

Eyüphan
12.03.2007, 12:24
Bitmiş bir futbolcu. Ziya göstermelik olarak aldı ilk 11'e ama takım o anda bitiverdi. Son 20 dakikada tek atak yapamadık. Gs çaldı söyledi.

TSelif
12.03.2007, 12:49
Acaba bitmiş mi bitirilmiş mi Eyüphan:confused: :confused: :(

Mehmet Fatih Yavuz
12.03.2007, 12:59
bu işin açıklaması şudur..
ziya doğan denen bu futbol katilinin eline yıldız mıldız emanet edilmez..

Cüneyt Canlıca
12.03.2007, 13:09
Bitmiş bir futbolcu. Ziya göstermelik olarak aldı ilk 11'e ama takım o anda bitiverdi. Son 20 dakikada tek atak yapamadık. Gs çaldı söyledi.

ziya eğer yattarayı bitirmeye çalışmıyorsa ben bu yaşıma kadar boşuna yaşamısım..sen ne biçim teknik adamsınki iki hafta oynayamayacak bir futbolcuyu kadroya alabiliyorsun...eğer sakat değilsede böyle bir açıklama yapılmışsa hiç tartışmaya bile gerek yok bitmiş bu yönetimde teknik adamda sağlık kuruluda..bu saatten sonra isterse takımı şampiyon yapsın hiç umurumda değil defolsun gitsin

champions
12.03.2007, 13:13
YATTARA SON ANDA
Trabzonspor'da Galatasaray karşılaşması sonrası en önemli tartışma konularından biri de Yattara' nın oyuna girmesi oldu. Kasığındaki sakatlığı nüksettiği için Beşiktaş ve Konya maçlarında kadroya alınmayan ve hafta başında Galatasaray' a karşı sahada yer alacağı açıklanan Gineli oyuncunun, cuma akşamı yapalan kontrollerinde kaburgasında çatlak tespit edilmiş ve iki hafta süreyle sahalardan uzak kalacağı kulübün resmi internet sitesi kanalıyla kamuoyuna açıklanmıştı. Buna rağmen Galatasaray karşısında kadroya alınıp ikinci yarıda oyuna sürülmesi kafalarda soru işareti yaratmıştı. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Yattara ile ilgili eleştirileri yanıtlarken, "Önce iki hafta oynayamayacağı bildirildi. Sonra doktorlarımız bu kararı değiştirdiler. Kaburgasında çatlak olmadığını ve iğneyle oynayabileceğini söylediler. Ceyhun' u oyşundan alıp Yattara' yı koymamın nedeni ise, boş alanları değerlendirmekti. Yattara önemli bir oyuncu. Galatasaray' ın üzerimize geldiği dakikalarda ileride boş alan bulabiliriz diye onu oyuna aldım. Etkili olacağını düşündük. Bence düşüncem doğruydu ama istediklerimizi yapamadık" dedi. Trabzonspor Sağlık kurulu Başkanı Köksal Güney ise, çekilen filmlerde önce çatlak tanısı konuldouğunu ancak daha sonra yapılan ileri kontrollerde çatlak olmadığının tespit edildiğini ifade ederek, "İnternet sitesine haberi girmiştik. Haber girdik diye de Yattara' yı kadroya almamazlık edemezdik" diye konuştu.

emre1inci
12.03.2007, 13:14
heralde kimse ziya doğan dahil yaptığın bir hata olduğunu inkar edemez..oyun iyi gidiyor,bastırıyoruz,gökdeniz sağdan çok iyi gidiyor,adamlar o tarafa önlem alıyor,biz kalkıp gökdenizi ordan alıp sola ve hazır olmayan yattarayı daha 65 de oyuna alıyosun.alacaksan sonra al ya,gol atabilecekken gol yedik ya..ayrıca ceyhun mutlaka en az 75 dak.oyunda kalmalı,adam topu ayakta tutuyor ya,bu maç kaybedilmesi 1-ziyanın yanlış planı 2-musanın sakatlanmasıdır!!!

Muhalif
12.03.2007, 14:28
Ergün'ün çıkıp, çömez sayılabilecek bir Ferhat'ın sol beke oyuna dahil edilmesi karşısında Ziya Doğan'ın yaptığı -hatta şimdiye dek yaptığı- en doğru hamleydi Yattara'yı oyuna almak.. İyi bir Yattara ve çömez bir Ferhat karşı karşıya geldiğinde sonuç ne olur sizce? Ama maç başından beri bir çok top kaptıran Ayman-Hüseyin ikilisinden birini cesaret edip alamadı kenara ve tuttu tam yeni açılmaya başlayan Ceyhun'u çıkardı.. Ziya işte mümkünü yoktur ki 2 doğruyu bir arada yapsın!
Tabi yine başa dönersek ilk 11 de başlaması gereken Yattara'nın yerine Keçeli ile başlaması ise her zaman yaptığı Ziya'lık!

ibrahim_yattara
12.03.2007, 16:22
yok abi ya adam sahada teknik kapasitesi iyi maçın seyrini değiştirebilecek en fazla 2 adam tutabiliyor. 3-4 ü başaramıyor işte yenemiyor kendini.. nato mermer nato kafa..

BOZOHAN
12.03.2007, 21:47
Aslinda Yattarayi En Uygun Zamanda Aldi MaÇ 1-1 Ve Cİnconlar ÜstÜmÜze Gelİyordu Tek Hata Ceyhunu Çikarmasiydi Ayman Veya HÜseyİnden Bİrİnİ Alip Ceyhunu Bİr Gerİye Çekseydİ Ceyhun Uzun Paslarla Yatarayida GÖkdenİzİde Umutuda Pozİsyona Sokabİlİrdİ.

wolf_43_61
12.03.2007, 21:59
ya adamda bir takındıdır gidiyor,kardeşim yattarayı alıyorsun oyuna güzelde zaten defanstan dan dun vurarak topu uzaklaştırma cabası içinde o yattarayı kim düzgün pas atıp topla buluşturacak ha,ceyhunu çıkarması cahilane ve bir o kadarda korkakça 1 hareketti,ben tam düşünüyordum şimdi çıkartır ceyhunu sokar yattarayı mahveder diye ,tamda dediğimi yaptı,insan güttüğü koyunu tanır,yabboz ziya,en azından aymanı kenara çekerde rahatça ayağa pasla oynarız derken katletti garibim yine maçı,bu arada bizde iyiden iyiye keçelizede olmaya başladık :(((

HALİT KARAKAŞ
12.03.2007, 22:06
Yattaraya sanki özel bir tutumu var bu hocanın,sakat filan değil ,,,,

attagümüshane
12.03.2007, 22:47
Yattaraya sanki özel bir tutumu var bu hocanın,sakat filan değil ,,,,

ne yazıkki katılıyorum galiba

nesta61
13.03.2007, 04:34
yattara sakat oyuna alma sebebi aldatmacaa yattara oyuna girdigine ferhat vardi toy daha o cocuk yattara sakat halinlen yapar biseyler hesabiii dusuncesiylee koydu yattarayiii , korner oldu ceyhun ciktii yattara girdi dedim bu korner goll:( :( :(

tamuğ yamtar
13.03.2007, 16:29
İki Kadınla Otelde Basılan Futbolcu

http://www.internetajans.com/img/news/28325/system//28325-MP.jpg

TRABZONSPORLU Yattara'nın G.Saray derbisi öncesi Cevahir Otel'e iki bayan arkadaşını çağırdığı ortaya çıktı...
Rakibi yanıltmak için "Kaburgası çatlak 2 hafta yok" denilen Gineli yıldızın, vatandaşı iki bayanı odasına çıkartmak isterken Menajer Necmi Perekli'ye yakalandığı öğrenildi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, "Bayanlardan biri Yattara'nın kuaförü. Saçlarını yaptırmak için çağırmış. Görevli arkadaşlar da Yattara'nın adının daha önce çapkınlık olaylarına karıştığı için bunun yanlış anlaşılacağını düşünerek iki bayanı otelden uzaklaştırmış" diye konuştu. Bu arada Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, "Kaburgasında çatlak tespitimiz hataydı. Biz de geri adım atıp bunu basına açıklamadık" dedi.

Rezalate bak.

ibzolist
13.03.2007, 17:11
bence ziya doğan yönetimin de desteğini alarak yattarayı trabzonspordan yollamaya çalışıyor ki bu yönetimin de işine gelir çünkü taraftar yattarayı sevdiği kadar hiçbir yeni transferi benimsemedi, dolayısıyla ilk önce taraftarın yattaraya olan sevgisini azaltmanın yollarını arıyorlar,haber 61 de şimdi okuduğum bir haber bu yönetime olan öfkemi iğrenme noktasına getirdi güya yattara maçtan önce zorlu grand ta iki tane kadınla alem yapmış ( hem de iki kadın ) buyur burdan yak eminim buna inanlar çıkacaktır,,,
sakat olmadığı halde sakat olduğunu söyleyenlere yattaranın cevap vermesi gerektiğini söyleyenler var ben de onlara şunu söylüyorum ;
fatih akyeli sevmeyenler arasındayım ama adamı yargısız infaz yaparak gönderdiler kendini savunmasına fırsat bile vermedi yönetim hem de ona ihtiyacımızın had safhada olduğu bir dönemde ,
aynısını fatih tekke için de yapmadılarmı yok efenim neymiş zaten gitmek istiyormuş iyi de fatih tekke avrupaya gitmek istiyordu rusyaya değil , benim üzüldüğüm nokta hala bu yönetime ve söylediklerine inanların olması

jefferson61sefa
13.03.2007, 17:18
böylece yattaranın sakat olmadığı anlaşıldı yönetim yattaryı satıp para kazanmayı düşünüo

ligarba61
13.03.2007, 17:20
ALLAHIM akıl ver oynatılması gereken maçlarda oynatılmayan,2 haftadır sakat olan psikolojiside kötü olan yattara iyi oynamaya başlayan ceyhunun yerine oyuna giriyor sonrası malum;madem sakat değil oyuna onla başla başlamazsan yattarada böyle sana ders verir akıllı! ziya doğan

sametaydin
14.03.2007, 17:29

TRABZONSPORLU Yattara'nın G.Saray derbisi öncesi Cevahir Otel'e iki bayan arkadaşını çağırdığı ortaya çıktı...
Rakibi yanıltmak için "Kaburgası çatlak 2 hafta yok" denilen Gineli yıldızın, vatandaşı iki bayanı odasına çıkartmak isterken Menajer Necmi Perekli'ye yakalandığı öğrenildi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, "Bayanlardan biri Yattara'nın kuaförü. Saçlarını yaptırmak için çağırmış. Görevli arkadaşlar da Yattara'nın adının daha önce çapkınlık olaylarına karıştığı için bunun yanlış anlaşılacağını düşünerek iki bayanı otelden uzaklaştırmış" diye konuştu. Bu arada Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, "Kaburgasında çatlak tespitimiz hataydı. Biz de geri adım atıp bunu basına açıklamadık" dedi.

Rezalate bak.
eger bu haber dogruysa başka denicek bişey yok çünkü onu istemeyenleri haklı çıkarmış yattara bu hareketleriyle. bencede artık çok uzadı bu iş. bu yattara çekişmesi trabzonspora zarar veriyor. adam sene başından beri oynamıyo nedeni ne olursa olsun. artık bilemiyorum ne yapılır ama en kısa zamanda bu yattara sorunu çözülmeli. aslında bende yattaranın gitmasini istemiyorum.

jefferson61sefa
14.03.2007, 17:32
bu haberler bizans oyunu

Hüseyin Kurt
14.03.2007, 17:45

Rezalate bak.

yalan haberlere kanmayın.

erdal6167
14.03.2007, 18:30
BMN YÖNETİMİNİM BU KONUYU KAPATMASINI İSTİYORUM, yattarayı ts den uzaklaştırmak isteyenler var, yarın buradan zaralı alıny-tılar yaparak ts taraftarı yattaraya tepkili mesajı verip yattarayı küstürebilirler,

AtalaY_BuğrA
14.03.2007, 21:20
Bugün Tv de bir spor haberlerinde bizim idmanın bir bölümünü izledim. Yattara kasıklarından bir sakatlık geçiriyordu yerde kıvranıyordu.Sanırım idmanı bırakmak mı istedi veya başka bişey mi oldu tam bakamadım oraya ama Ziya Doğan koluna girip yerden zorla (kalk hadi kalk der gibi) kaldırdı idmana devam ettirdi. Pek anlam veremedim kanal 24 du sanırım gördüğüm yer başka izleyen varsa yazabilir mi acaba doğrusunu.