PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray Kulübü, Biletix ve KARABORSA

Külünkoğlu
09.03.2007, 14:13
http://www.bordomavi.net/images/haber/karaborsha2.jpg

Akıllı, ahlaklı, seviyeli, ONURLU taraftarlık yapanlara, renginin tarafını bembeyaz duygularla tutanlara bir darbe de Galatasaray Kulübü'nden geldi.

Maç biletlerinin satışa sunulmasında "daha medeni bir yol" olarak görünen Biletix üzerinden satışında, bu bembeyaz duyguların üzerine KARA bir gölge düştü!

KARABORSACILAR!

Türlü menfaat hesapları nedeniyle her ağzın sürekli laf yapmaktan öteye geçmediği KARABORSACI PROBLEMİ'ne bugün iki ayrı kurum çanak tuttu. Çarşamba Gününden itibaren satışa sunulan maç biletleri içinde "MİSAFİR (!)" takım taraftarlarına, yani özelinde TRABZONSPOR TARAFTARLARINA yapılan eziyet bugün nihayetlendi ?!?

İki gündür işinden gücünden zaman ayırıp kuyruklarda bekletilen taraftarlarımıza gerek Galatasaray Kulübü gerekse de Biletix yetkilileri biletlerin yarın satışa sürüleceğini belirtirken, saat 15:00 gibi sadece gişelerden satışa başladı.

Medeniyetin ve iyi niyetin ayaklar altına alındığı böyle bir uygulama sanıyoruz Türkiye'de bir ilk.

Futbolu futbol olarak seven, rengine bağlı ve AHLAK ANLAYIŞI YÜKSEK taraftarlarımıza değil, bunun tam tersi karakterlere sahip KARABORSACILARA peşkeş çekilen biletler sebebiyle:

- Kurumsal duruşunu ve haysiyetini ayaklar altına almış Galatasaray Yönetimi'ni,

- Bilet satış organizasyonu işinde çuvallayan ve taraftarlarımıza yalan söyleyen BİLETİX yetkililerini,

- Taraftarını bu durumda yalnız bırakan ve zamanında gerekli girişimlerde bulunmayıp mağdur eden TRABZONSPOR YÖNETİMİ'ni

En ağır şekilde eleştirdiğimizi, bununla beraber Galatasaray'ın yaptığı sayısız kötü evsahipliklerinden biri olduğu için onları yadırgamadığımızı bildiriyoruz.

sismolog61
09.03.2007, 14:15
teşekkürler BMN yönetimi:alkış:
çizgimizden hiçbirzaman ödün vermedik vermeyizde

emuly
09.03.2007, 14:18
Beyler bundan daha 10dakika önce beşiktaş tansaş biletix'in önüne gittim belki bi umut bilet bulabilirim diye gişede yine aynı cvp bilet yok.Ama tam o sırada adamın biri geldi hızlı hızlı trabzon bilet 35mio dedi ama nasıl acele ediyo görseniz.Çok pahalı dedik tamam 30 olsun dedi ama öle korkulu ki çevreye bakmaktan bana bakamıyo adam.Yok almıyoruz fln dedik.Atladı hemen arabasına gitti.Büyük ihtimalle de sahteydi o biletler adam arabayıda hazırlamış satıp kaçacak hemen.Ona göre çok dikkatli olmalıyız

TURHAN
09.03.2007, 14:19
Ahlaksızlığa ve Ahlaksızlara en büyük cevap budur.Bu taraftar kimsenin "kaz"ı değildir.Bordomavi.net herzaman etik değerlerin yanında olacaktır.Selametle...

sismolog61
09.03.2007, 14:20
j3nk amacın ne karaborsaya teşvikmi!!!!
her başlığa aynı şeyleri yazıp duruyorsun

j3nk
09.03.2007, 14:20
Arkadaşlar benimde hoşuma gitmedi bu durum.
Protesto icin bilet almasak,elbet bilincsiz biri gidip o bileti alacak.
TEpkimizi yarın göstermeliyiz.

AKSOY_61
09.03.2007, 14:21
beyler karaborsacı şerefsizlerden bilet almayalımki ellerinde bilet kalsın
maç günü bilet satmak için stada gelicekler o zaman bi hoşgeldiniz partisi düzenleriz

TSelif
09.03.2007, 14:23
Haydaaa karaborsayı geçtik bide sahtesi mi çıktı başımıza :mad:

Şuayip Aydın
09.03.2007, 14:24
bence galatasray yonetimi biletlerin karaborsa sızdıgını ogrendigi zamn hemen bi bin tane daha bilet cıkarması gerkirdi yanlış yapıtı .......

ibzolist
09.03.2007, 14:29
benim maça gidebilme ihtimalim yok ama gidebilecek ve de gitme hakkı ellerinden alınan renkdeşlarım kadar kızgınım şuan ,,,
aslında karaborsadan bilet alınmasına karşıyım ama bunun alternatifi yok 13 milyonluk bilete 50milyon ödemek hem de bir trabzonsporlu olarak birçoğumuzu rahatsız edeceğinden eminim üstelik istanbulda çokca karşılaşılan sahte bilet ihtimali de cabası,,,
benim şahsi görüşüm karaborsadan bilet almayıp buluşma noktalarında cincon yönetiminin ve de taraftarına sahip çıkmayan albayrak ekibinin protesto edilmesidir,,, tabiki biletix unutulmadan ...

tekrar sahte bilete dikkat diyorum

handsome6187
09.03.2007, 14:33
dun cevahir e gittıgımde karaborsacılarda ordaydı acaba biletix ts bileti ayırtmıs olabılırmıydı onlara ora bosaldıgında vermıstırler...

okan6161
09.03.2007, 14:35
bunlar parasız kaldı galiba kara borsacıları sokuyorlar araya :D:D:D:D

Mustafa AYDIN
09.03.2007, 14:44
Bu yaptıkları resmen şerefsizlik,zaten verdikleri bilet sayısı çok az onuda karaborsaya kaptırdılar.
Maça gidcek arkadaşlar gs tribünlerinden bilet alın gidin bir tribünü işgal edin.görsünler bakalım Trabzon'luyla yamuk yapmak neymiş.

pReN@_61
09.03.2007, 14:49
teşekkürler BMN Yönetimi...

POYRAZ
09.03.2007, 15:08
Galatasaray yönetimi kim bilir karaborsacı köpeklerden ne kadar para almıştır. Trabzon taraftarının 'Bilet yok diyerek' dağıtılmasından hemen sonra biletlerin satışa çıkartılıp karaborsacı pezolara satılmasının başka bir izahı olamaz. Karaborsacı köpeklerden aldıkları parayla futbolcularının parasını ödeyeceklerdir. Galatasaray dilenecek hale gelmiş zira.

SiNo
09.03.2007, 15:11
hepsinin ya varya ana avrat sövmek geliyor içimden inşallah maç günü bize bilet satmaya çalışsınız da o zaman .................

-------------------

Sinan biraz sakin ol da!

Hüseyin Bağdat
09.03.2007, 15:13
teşekkürler bmn yönetimi. tepkimizi birilerine duyurmamız lazım...

Atalay
09.03.2007, 15:14
Bu iş resmen çete işidir bu bir organizasyondur bu organizasyonda gs yönetimi, biletix,karaborsacılar vede bazı kamu çalşaları vardır.. lütfen savcılar harekete geçsin...bu arada bizim yönetim kurulumuzda otursun olanı biteni seyretsin zaten onlarada bu yakışır!!

Fatih Ay
09.03.2007, 15:18
mecbur karaborsadan aldım bileti 25 liraya...adam elindeki biletleri bi gösterdi rahat 100 ün üzerinde millet boşuna sabahtan akşama kadar bekliyo biletler adamın elinde...bide 17.5 liraya aldığını söyledi biletleri...yani biletix le karaborsacılar beraber çalışıyolar...söylenecek bişe bulamıyorum...:mad::mad::mad:

forzalazio
09.03.2007, 15:22
bu istanbul klüplerinin al birini vur ötekine hepsinin AALLAH BELASINI VERSİN

Bilal 61
09.03.2007, 15:23
Şerefsiz bunların hepsi yaa:mad::mad:

Berberoğlu
09.03.2007, 15:24
GAYSE,

Bu yaptığınızı unutmayacağız..
İntikamı alınacak icraatlerinize bir yenisini daha eklediniz.

İnsan haklarına bile aykırı bir uygulama gerçekleştirdiniz.
T.C. 'nin vatandaşı olarak haftasonu maça gidebilme hakkımızı elimizden aldınız.

Elbet hesap sorma zamanı gelir....

Aydın67
09.03.2007, 15:25
adamlar parasız kaldı ne olacaktı yani yakın bir zamanda külübüde satacaklar biz trabzona gelince adamlara hertürlü kolaylığı sağlayalım adamların yaptıklarına bakın amac trabzonspor taraftarlarını mactan soğutup alaçağımız galibiyeti onlara tattırmamak ama bu püskürtme politikası onlara çok pahalıya patlayacak ben yinede söylüyorum hiçbir istanbul takımından dost olmaz helede cimbom bizim ona yaptığımız kıyaklara rağmen en büyük darbeleri ondan yedik sağolsun ergün gürsoy sayesinde hadi trabzonum parcala şu çimbomu al şunun havasını biz stada olmasakta kalbimiz ruhumuz orada hadi kaplanlarım

Berberoğlu
09.03.2007, 15:27
Yöneticileri ikna edelim.
Takım sahaya çıkarken bu durumu protesto eden bir pankartla çıksın.
Böylece tüm Türk futbol kamuoyunda olayın tartışılması sağlanır.

Şu haliyle biz sadece kendi kendimize dövünüp duruyoruz...

Bahtiyar
09.03.2007, 15:32
başlığı görünce benimde şöyle birşey geldi aklıma Trabzonspor ve karaborsacılar. hani bizde olmazda öyle şeyler olursa falan diyorum anlarsınızya.
bide şöyle bi laf var' Dinime söven müslüman olsa' diye

pReN@_61
09.03.2007, 15:33
Yöneticileri ikna edelim.
Takım sahaya çıkarken bu durumu protesto eden bir pankartla çıksın.
Böylece tüm Türk futbol kamuoyunda olayın tartışılması sağlanır.

...

böyle birşey gerçekleşse Harika olur ama nerdeeeee...

Kobalas61
09.03.2007, 15:37
gs yönetimi aclıktan 3ün 5in peşine düşmüş yazıkalr olsun bee

sweetrose
09.03.2007, 15:50
Şaşırmadım; üzülmedim...

Ahlaki açıdan son derece üzüntü verici bu durum, daha önce yaşandığı gibi bu maçtada tekerrür etti Bunun tek sebebi ise; galatasaray klubünün, kendi basit ve seviyesiz anlayış tarzı ve algılama düzeyinden kaynaklanmaktadır. Türk Sporuna ağır darbeler indirmekten çekinmeyen, takım olarak; taraftar nazarında en büyük sorumluluğu üstlenmesi gerekirken, 'konukseverlik'ten gayri, tüm edebsizliklere yol açan bu zihniyet, ülkemizden silinmediği sürece, alınlarına sürülecek "kara lekeyi" okyanusun nihayetsiz suları bile temizlemekten aciz kalacaktır.

Mehmet
09.03.2007, 15:51
Bunlar değilmiydi
halktan yardım dileneneler.
Geçen sene herkes yardım etmişti bunlara
normaldir bunlar için.
Dilenci Karaborsacılar.

Harun
09.03.2007, 15:52
Yazı sadece burda mı kalıyor?Belli yerlere göndermiyor muyuz?

Külünkoğlu
09.03.2007, 15:56
Harun yazı ana sayfada yer alıyor ayrıca gs kulübüne gönderildi.

Suha
09.03.2007, 16:00
adamların ne olduğu belli zaten resmen bize siz kimsiniz? karaborsada yaparım 20 kat para verirsin stada girersin diyor işin acı yönü taraftarına sahip çıkmayan trabzon yönetimi.. bu olay bana 2-3 sezon önceki karşılaşmayaı hatırlattı ali samiyenden atılıp suçlu gibi otobüse bindirilip ist dışına bırakılmamdı, o zamanda yönetim bizi sahipsiz bırakmıştı..

Kaya
09.03.2007, 16:03
Elimizde var fotoğraf makinası. Karaborsacıların ve adama vereceğin paranın çekeceksin fotoğrafını. Bilet alma işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra polisi takacaksın koluna getireceksin karaborsacının yanına. Fotoğrafları göstereceksin ve şikayetini dile getireceksin. Sonucu ne mi olur? Zaman kaybından başka bir şey değil. Satışlara devam. Bu memleket o kadar bozulmuşki karaborsacı bile kendisine güvenilmesini bekliyor.

VAROLFSAYIL
09.03.2007, 16:03
Bunu yapan gs ye karşı içimdeki tüm acıma hisleri bitti
Bu gs ye herşey müstehak...
Açlıkla imtihanlarında kendilerine başarısızlıklar diliyorum...
Daha beter olsunlar...

keskinkilic_68
09.03.2007, 16:04
gs yönetimi aclıktan 3ün 5in peşine düşmüş yazıkalr olsun bee

bunlardan başka bi şe bgeklenemez medine fukaraları

Atalay
09.03.2007, 16:06
Zaten bu tribünleri bölen rakip takım taraftarlarını kafeslere sokanda bu galatasaray ve adnan polat degilmiydi!!şimdide yeni bir organizasyona giriştiler vergi verme karaborsacılarla işbirligine git!!bu galetelerden bu beklenirdi zaten... aç kurt çakal kar yagınca köylere insanlara saldırırmış!!!

Burçak
09.03.2007, 16:07
ne farkı kaldı bunların febe den . hepsi birbirinin kopyası işte. ben yine diyorum bu gese febeden bile beter. bunlar arkadan kuyu kazan cinsten ..

Berberoğlu
09.03.2007, 16:11
http://www.ajansspor.com/haber/172615

Bakın bu konu ile ilgili Ajansspor'un sitesindeki habere yazılan yorumda gay'in biri ne diyor..
----------------------------------------------------------------
ultraslan1905uni(09/03/2007)

sizde amma gaza geldiniz...sanki samiyen de yeneceksiniz....Şampiyon olcaklarmış....trabzonu severim şampiyon olmasını isterim ama iyi oyuncularla ve iyi hocayla...bu sene ligde kalın sonra olursunuz şampiyon...bırakın febe olacagına şampiyon GALATASARAY olsun....turu beraber atarız.....geçen sene ki gibi.....

Anlayacağınız biz biraz da kendi kendimize bu gay'leri bu havalara sokmuşuz yıllardır.

İstanbul takımlarının hepsi eziktir, birini diğerinden ayıran bizden değildir.
O kadar....

61 baha
09.03.2007, 16:15
ne farkı kaldı bunların febe den . hepsi birbirinin kopyası işte. ben yine diyorum bu gese febeden bile beter. bunlar arkadan kuyu kazan cinsten ..
evet abicim %100 katılıyorum sana..
yıllardır arkamızdan ne dolaplar çevirdiler..

Kaya
09.03.2007, 16:15
Şerefsiz yaratık.

pReN@_61
09.03.2007, 16:21
yazıKlar olsun...

ozturk
09.03.2007, 16:23
ya arkadaşlar "şerefsiz", "gay" lafları havada uçuşuyo boşverin bozmayın moralinizi ALLAH ın izniyle pazar akşamı dağıtacağız onları:)

jhun
09.03.2007, 16:24
abi yıllardan beri bizdeki yanlış zihniyetin sonucu bunlar .....

ozturk
09.03.2007, 16:29
abi yıllardan beri bizdeki yanlış zihniyetin sonucu bunlar .....

nasıl yani anlamadım

Kaya
09.03.2007, 16:31
ya arkadaşlar "şerefsiz", "gay" lafları havada uçuşuyo boşverin bozmayın moralinizi ALLAH ın izniyle c.tesi akşamı dağıtacağız onları:)

O laflar benim moralimi bozmaz. Hakettiği tek laf vardır onu da yukarıya yazdım...

frango
09.03.2007, 16:34

evet burçak kardeşim bende yıllarca söylerim bunlar febe den daha tehlikeli daha sinsi oldumlası sevmem bu geyleri...
bu geysedende ancak böyle bişe beklenirdi...

Burçak
09.03.2007, 16:35
şu iyiki eklenmiş. yorum yazmadan içimden geçenleri özetleyebiliyorum kısaca.
:yumruk: :yumruk:

kep61
09.03.2007, 16:36
aslında 2 sene oncekı maç dı galıba herekes sıyah gıyın mıs ve herkesın ıçınde trabzon forması vardı ve galatasaraya trıbunun neredeyse hepsını ısgal etmıstık ve sorduk trabzon mu abı evet dedıler ve oturduk sonra kale arkasını actılar bızde baggırmak ıcın gıttık ve bızı polısler dısarı attılar eger atmasalar gs taraftarının ıcınden alırızda beyler alan varsa soolesın belkı bızde sıze uyar alırız cevap yazın buna

kep61
09.03.2007, 16:38
ya arkadaşlar "şerefsiz", "gay" lafları havada uçuşuyo boşverin bozmayın moralinizi ALLAH ın izniyle c.tesi akşamı dağıtacağız onları:)
arkadsım amc pazar gunu benim bildigim trabzonlusun bari tam soolee:tsbayrak::tsbayrak::bmn1::bmn1::yumruk::yum ruk:

TSelif
09.03.2007, 16:38

Pazar gecesi ;)
Alemin kralı geliyooooor geliyoooooor geliyooooooor:tsbayrak:

Fatih Efe
09.03.2007, 16:40
ben de biletzedelerdenim daha doğrusu korsanzede ya da ne derseniz deyin.elimde maç bileti var ancak maç olurda içeri alınamayacağım korkusunu atamıyorum içimden.bu durumun kesinlikle medyada ve görsel basında yer bulması gerekiyor...verdiğimiz parayı mı yanalım yoksa çektiğimiz sıkıntılara mı.yukarıda yazmış olan arkdaşların hepsine herfiyen destek veriyorum.bu gs yönetimi ve işbirlikçi TS yönetiminin oynadığı alçak bir oyundur.karaborsa ile işbirliği yapan zihniyetten ne bekleyebilirsiniz ki...

ozturk
09.03.2007, 16:40
arkadsım amc pazar gunu benim bildigim trabzonlusun bari tam soolee:tsbayrak::tsbayrak::bmn1::bmn1::yumruk::yum ruk:

pardon yaa doğru

macka61
09.03.2007, 17:33
BMN yöneticilerine tşkler bu işte parmağı bulunan gs yönetimi trabzon yönetimi ve biletixi kınıyorum

Cem Yavuz
09.03.2007, 17:43
Galatasaray Karaborsacı...
doğru...
Peki biletlerin % 30 alan Albayrak ve ekibi ne....
Onlar karaborsadan da beter bisey...
Beslemelerine kendileri alehine anırmasınlar diye dagıtacaklar...
Kendii canavarlarını yaratıyorlar.ç..
Ve hiç bilmiyorlar ki onları ilk kendi yarattıkları beslemeleri satacak....
Ne zaman mı..
Daha fazlasını veren çıktığı anda...

ER Ramazan
09.03.2007, 18:24
Kardeşim gerek havalimanında gerek cevahirden stada kadar ve maç sırasında yapılcak protestolar bu yönde olsun gayseye biletix e ve bizim yönetime ayrıca karaborsacılardan bilet alan arkadaşlarada yazık bu şerefsizlere istemeden ortak oluyosunuz yapmayın beyler yanınıza gelip bilet var diyene s...tir git diyin mümkünse dövün nedir yani:mad: :mad: :mad:

Egemen Yılmaz
09.03.2007, 18:39

Bakın bu konu ile ilgili Ajansspor'un sitesindeki habere yazılan yorumda gay'in biri ne diyor..

sizde amma gaza geldiniz...sanki samiyen de yeneceksiniz....Şampiyon olcaklarmış....trabzonu severim şampiyon olmasını isterim ama iyi oyuncularla ve iyi hocayla...bu sene ligde kalın sonra olursunuz şampiyon...bırakın febe olacagına şampiyon GALATASARAY olsun....turu beraber atarız.....geçen sene ki gibi.....

Anlayacağınız biz biraz da kendi kendimize bu gay'leri bu havalara sokmuşuz yıllardır.

O kadar....

:alkış: gerçekten çok haklısın. yıllarca "fener şampiyon olacağına galatasaray olsun" diye diye bu hallere düştük. biz trabzonsporluyuz. sıradan anadolu takımları gibi taraftar profilimiz olmamalı. biz büyük bir takımız "birinci takımım trabzon ikinci takımım galatasaray/beşiktaş" diye birşey yok

:bmn1:

Taner Gündoğdu
09.03.2007, 18:42
doğru...

nerden biliyorsun bunu? sen alırlarken yanında mıydın? üstelik birde rakam veriyorsun? neye dayanarak? çok merak ettim inşallah bir açıklma yaparsın...

macka61
09.03.2007, 18:43
her zaman her yerde anti istanbul

agahozlu
09.03.2007, 18:45
niye para kazanmak için böyle sahtekarca yollara başvuruyorlar anlamak mümkün değil,halbuki stadın hepsini Trabzonspor bileti olarak satsın biz dolduruz orayı :) karaborsadan bilet alındığı zaman sahte çıkma ihtimali elbette var ama ben kadıköyden karaborsadan almak zorunda kalmıştım sahte çıkmamıştı :) karaborsacı tarif ediyoruz işe bak ya,bu hakkı elimizden alan kişilere tepkiyi göstermemiz gerekir.

sümela61
09.03.2007, 20:38
Kardeşim gerek havalimanında gerek cevahirden stada kadar ve maç sırasında yapılcak protestolar bu yönde olsun gayseye biletix e ve bizim yönetime ayrıca karaborsacılardan bilet alan arkadaşlarada yazık bu şerefsizlere istemeden ortak oluyosunuz yapmayın beyler yanınıza gelip bilet var diyene s...tir git diyin mümkünse dövün nedir yani:mad: :mad: :mad:

Ramazan'a harfiyyen katılıyorum... ;)

Hüseyin Çümen
09.03.2007, 20:49

karaborsadan bilet alanlara neden öyle diyorsun sen şimdi aldık mecbur kaldık dün 6 saat bilet bekledim ben orda ve biletler çıkmayacak dendi yurduma döndüm 1 saatlik yol sonra haber satışa çıktı die 1 saat gene kadıköy e gittik biletler 10 dk de bitmiş karaborsacılar canın bi parçası TRABZONSPORUNUN biletlerini satıyor ve sen çektiğin onca çileden sonra bilet alma demek demesi kolay aldım pişman da değilim o biletleri karaborsaya düşürenler utansın sende ordan sallarsın kolay tabi çektiğimizi biz bilriiz

sümela61
09.03.2007, 20:50
doğru...
Onlar karaborsadan da beter bisey...
Beslemelerine kendileri alehine anırmasınlar diye dagıtacaklar...
Kendii canavarlarını yaratıyorlar.ç..
Ve hiç bilmiyorlar ki onları ilk kendi yarattıkları beslemeleri satacak....
Ne zaman mı..
Daha fazlasını veren çıktığı anda...

rakamlar vermek dışında ben de bu yönde düşünüyorum açıkçası...

üstelik şöyle bir durum da var...

hep demiyor muyuz G.Saray yönetimi, F.Bahçe yönetimi, Beşiktaş yönetimi şöyle böyle diye... o yüzden şaşırmadım...

peki ya bizim yönetim?... hani biz farklıydık?... hani biz onlar gibi değildik?... bu yönetim birilerine havadan bilet dağıttıysa (ki ben öyle olduğunu düşünüyorum) yazıklar olsun onlara... ve daha da önemlisi bu yönetim G.Saray yönetiminin bu adi ve ucuz oyunlarına seyirci kalmıştır... her şeye seyirci kaldıkları gibi... bu açıdan bir kez daha yazıklar olsun...

bir yazıklar olsun da yönetimden beleş bilet alanlara... onlara "ne yapıyorsunuz kardeşim siz, bizi satın alamazsınız" diyemeyenlere...

hüseyin1975
09.03.2007, 20:57
Burada maksat para kazanmakdan cok bizim seyircimizi bu macdan uzak tutmak ve bu sekilde Takimin moralini bozmak.

Yönetim bunu engellemeli. Bu dönüm macimizda Taraftar Takiminin yaninda olmali. Galatasaray Yönetimine 1000 kisilik Bilet parasi verilib Taraftara stadyumun önünde dagitilmali. yada baska bir yöntem bulunmali ama ne olursa olsun birseyler yapilmali.
Benim merak ettigim halen bir aciklama yapilmamasi. Nerede "dayi" Haciosmanoglu?

Semih Öztürk
09.03.2007, 21:07
Arkadaşlar bu işşin çözümlenmesi kolay..Abimler bugün istanbul gişelerinden 20tane bilet almışlar Gayse tribününe..Maç başlar başlamaz kaşkolları ve formaları açacaklar..Daha sonra ise polisler bunları trabzonspor tribününe yollayacaktırr..

Haaa yollamadılar mı??20 tane Trabzonluya nolur ki..!!!:)

A.Alper
09.03.2007, 21:08
yine söylüyorum liseli terbiyesi bu!!!

Gamze
09.03.2007, 21:13
Arkadaşlar burada yorumlarımızı yaparken aynı zamanda ilgili kurum ve kişilere de mail yoluyla şikayetlerimizi iletiyoruz değil mi?Spor programlarına,gazetecilere,Biletix'e,gs yönetimine,TS yönetimine..Lütfen tepkinizi dile getiriniz!

Kemhacıoğlu
09.03.2007, 21:15

O kadar....

eeee her maçta fenere küfrede küfrde bunlarda kendilerini bizim dostumuz zannettiler. adamlar haklı tabiki fb şampiyon olacağına gs olsun, ayağa kalkmayan fenerli zihniyeti konuşturuyor bunları. adamın dediğine bak onlar kümde kalsın yok şampiyon mu olacaklar alla alla asaplarım bozuldu...
trabzonsporlu olunmaz trabzonsporlu doğulur trabzonsporlu doğmayanlar ..........

Atalay
09.03.2007, 21:16
Arkadaşlar burada yorumlarımızı yaparken aynı zamanda ilgili kurum ve kişilere de mail yoluyla şikayetlerimizi iletiyoruz değil mi?Spor programlarına,gazetecilere,Biletix'e,gs yönetimine,TS yönetimine..Lütfen tepkinizi dile getiriniz!

evet arkadaşlar herkes elinden geldigi kadar bu konuya ilgi göstersin!!

surmeneli_keles
09.03.2007, 21:23
eevet kac gundur gıttıgım unıversıtenın derslerını astım bılet almak ıcın ama ne oldu avucumu yaladım bılet alamadım saolsun bzım yonetımımız bıze sahıp cıkmadıktan sonra kım sahıp cıkcak bıze bıletıx mı?galatasaray yonetımı mı?? ts gs biletix guzel bı uçgen olusturdular olan bordo mavılıye gonul veren bızlere oldu yonetım bıze cektırıo ondan sonra bıde yuzsuzluk yapıp destek ıstıo

handsome6187
09.03.2007, 21:33
Bordo-mavili taraftarlar, "G.Saray taraftarının biletleri önceden satışa çıktı. Bize ikinci sınıf muamelesi yaptılar" diye isyan ediyor. Taraftarlar biletlerin birkaç gün önce satışa çıkması gerektiğini belirttiler. Dün satışa çıkan biletlere Trabzonspor taraftarı büyük ilgi gösterdi.(fotomac gazetesinde cıkan bir haber)

Gamze
09.03.2007, 22:02
Değerli yazarımız sayın Ergun Ata'ya dün gece geç saatlerde atmış olduğum mailime az önce cevap geldi:

''Merhaba,

Maalesef çok haklısınız demekten başka bir şey elimden gelmiyor. Çok sayıda mail ve telefon aldım, durumu Trabzonspor ile görüştüm, Adnan Polat ve Adnan Sezgin'e anlatmışlar, kulüp olarak ilgilerinin bulunmadığını söylemişler. Yapacak bir şey yokmuş. Buna da maalesef. Selamlar ''

diyor.

Dilerim ki yöneticilerimiz sadece soru sormakla kalmaz,hesap ta sorar!..

uquR Ayaz
09.03.2007, 22:14
Walla bizde yaklaşık 7 kişi gs tribününden bilet aldık, Eski açıktan bilet alanlar bi parmak kaldırsın hele...

Harun
09.03.2007, 22:28
Birçok gazete ve spor kanalına metni gönderdim ne kadar sesimizi duyurursak o kadar başarılı oluruz.

sümela61
09.03.2007, 23:06
önemli... maillere, telefonlara, faxlara devam!!!...

Değerli arkadaşlar; Trabzonspor taraftarlarına ayrılan biletlerin büyük bir kısmını, işbirlikçi biletix aracılığıyla, türlü oyunlarla karaborsacılara kazandıran GS kulübüne gereken tepkiyi çeşitli platformlarda hep birlikte gösterelim. Tepkilerimizi, gelecekte yaşanması muhtemel bu tür oyunların önüne geçme adına gösterelim…
TRT’de yayınlanan “Stadyum” programı için e-posta
stadyum@trt.net.tr (stadyum@trt.net.tr)
TRT nin haber ve spor yayınlarına ilişkin önerileriniz için e-posta adresi:
trthaber@trt.net.tr (trthaber@trt.net.tr)

NTV ‘de yayınlanan 90 dakika programı için e-posta adresi:
90dakika@ntv.com.tr (90dakika@ntv.com.tr)
Yine NTV’de yayınlanan %100 futbol programı ve diğer spor programları için e-posta:
spor@ntv.com.tr (spor@ntv.com.tr)

CNNTURK’te yayınlanan futbol extra için e-posta
futbolekstra@cnnturk.com.tr (futbolekstra@cnnturk.com.tr)
Yine CNN ile iletişim için e-posta:
info@cnnturk.com.tr (info@cnnturk.com.tr)

Tüm bu adreslerle birlikte Fanatik, Fotomaç ve aklınıza gelen diğer spor gazetelerindeki spor yazarlarımıza da e-posta gönderelim…
Galatasaray Spor Kulübü
E-MAİL : gsk@galatasaray.org.tr (gsk@galatasaray.org.tr)

Hasnun Galip Sok. No: 7/9
Beyoğlu – İstanbul
Tel: (212) 273 28 50
İdari İşler Fax: (212) 273 28 58
Mali İşler Fax: (212) 273 28 59
Genel Sekreterlik
Selçuk Rıza İren
Sicil: (212) 249 48 60

Florya Metin Oktay Tesisleri
Tel: 0 212 663 00 90/ 0 212 663 04 80
Fax: 0 212 574 04 24
Ali Sami Yen Stadyumu
Mecidiyeköy- İstanbul
Tel: 0 212 216 15 00
Fax: 0 212 216 15 02

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Gürkan
09.03.2007, 23:08
Tüm adreslere mail gönderdim.Burasının babalarının cıftlıgı olmadıgını anlamaları lazım.

pReN@_61
09.03.2007, 23:12
umarım bu isyanımız spor programlarına ya da basına yayılır..

Talat YAVUZ
09.03.2007, 23:32
arkadaşlar takımın bunu saha ya çıkarken bejeke fb maçına çıktıgı gibi ruhunuz yeter gibi t shirt bişeyler yaptırıp çıkması lazım..

atabaş
09.03.2007, 23:34
bunları yenmek farz oldu artık belkı akıllanırlar

attagümüshane
09.03.2007, 23:41
ümitsiz olduğum gs maçında nedense içimde birşeyler ürpredi inşallah sahadakilerin de içinde birşeyler ürperir ve istanbul küstahlığına bir kez daha haddini bildiririz

Hüseyin Çümen
10.03.2007, 03:16
bukadar hazksızlık yaptılar bize resmen işkence ettiler güya saha dışında kazanmak düşünceleri ama onlar görecekler intikamımız çok pis olcak onları darmadağın edeceğiz Allah ezilenin yanındadır köpekler

Hüseyin Sahtiyan
10.03.2007, 10:11
Akıllı, ahlaklı, seviyeli, ONURLU taraftarlık yapanlara, renginin tarafını bembeyaz duygularla tutanlara bir darbe de Galatasaray Kulübü'nden geldi.

Maç biletlerinin satışa sunulmasında "daha medeni bir yol" olarak görünen Biletix üzerinden satışında, bu bembeyaz duyguların üzerine KARA bir gölge düştü!

KARABORSACILAR!

Türlü menfaat hesapları nedeniyle her ağzın sürekli laf yapmaktan öteye geçmediği KARABORSACI PROBLEMİ'ne bugün iki ayrı kurum çanak tuttu. Çarşamba Gününden itibaren satışa sunulan maç biletleri içinde "MİSAFİR (!)" takım taraftarlarına, yani özelinde TRABZONSPOR TARAFTARLARINA yapılan eziyet bugün nihayetlendi ?!?

İki gündür işinden gücünden zaman ayırıp kuyruklarda bekletilen taraftarlarımıza gerek Galatasaray Kulübü gerekse de Biletix yetkilileri biletlerin yarın satışa sürüleceğini belirtirken, saat 15:00 gibi sadece gişelerden satışa başladı.

Medeniyetin ve iyi niyetin ayaklar altına alındığı böyle bir uygulama sanıyoruz Türkiye'de bir ilk.

Futbolu futbol olarak seven, rengine bağlı ve AHLAK ANLAYIŞI YÜKSEK taraftarlarımıza değil, bunun tam tersi karakterlere sahip KARABORSACILARA peşkeş çekilen biletler sebebiyle:

- Kurumsal duruşunu ve haysiyetini ayaklar altına almış Galatasaray Yönetimi'ni,

- Bilet satış organizasyonu işinde çuvallayan ve taraftarlarımıza yalan söyleyen BİLETİX yetkililerini,

- Taraftarını bu durumda yalnız bırakan ve zamanında gerekli girişimlerde bulunmayıp mağdur eden TRABZONSPOR YÖNETİMİ'ni

En ağır şekilde eleştirdiğimizi, bununla beraber Galatasaray'ın yaptığı sayısız kötü evsahipliklerinden biri olduğu için onları yadırgamadığımızı bildiriyoruz...!!!

"GURBETÇİ GENÇLER"

TSelif
10.03.2007, 10:14
Açılmış bir başlık vardı bunun için sanırım oraya yazsaydınız daha yi olurdu.:)

Bahtiyar
10.03.2007, 11:49
ya arkadaşlar tamam biletler karaborsaya düşmüş yönetimin hatası ama anortisis maçında bizde bi maç izleyelim diye stada gittik orada 3 milyonluk bileti 25-30-40 milyona satan gese taraftarı değildi birazda bunları gündemimize alalım.

AKSOY_61
10.03.2007, 12:49
ya arkadaşlar tamam biletler karaborsaya düşmüş yönetimin hatası ama anortisis maçında bizde bi maç izleyelim diye stada gittik orada 3 milyonluk bileti 25-30-40 milyona satan gese taraftarı değildi birazda bunları gündemimize alalım.

bu iş trabzonda bile oluyor he.
ben orada yaşatılmazlar sanıyodum

ozturk
10.03.2007, 13:40
bu iş trabzonda bile oluyor he.
ben orada yaşatılmazlar sanıyodum

karaborsa heryerde .. Tehlikenin Farkındamısınız:D

jefferson61sefa
10.03.2007, 13:50
ben bu trabzon biletlerinin 1 gün önceden satışa çıkmasının nedenini biliyorum bunu daha önce adnan polat çok yaptı belirli tarihten önce satışa çıkarıp biletleri gs lilere satmaları böylece maça ts taraftarı girememesidir

TameRHan
10.03.2007, 14:23
gs yönetimi bu tür davranışlarla ancak kendi rezilliğini ve acizliğini göstermekte

_yattara_
10.03.2007, 14:26
Bunlar değilmiydi
halktan yardım dileneneler.
Geçen sene herkes yardım etmişti bunlara
normaldir bunlar için.
Dilenci Karaborsacılar.

pReN@_61
10.03.2007, 14:51

bunu ilkkez öğreniyorum...şok oldum.demekki sadece burada olmuyormuş

Burçak
10.03.2007, 15:19
karaborsa işi heryerde var. bilmeyenler için söylemek istiyorum. sırf bu işi yapanlar var. nerde karaborsalık maç olursa o maçlar için şehir şehir dolaşanlar var!!

Cem Yavuz
10.03.2007, 16:39
nerden biliyorsun bunu? sen alırlarken yanında mıydın? üstelik birde rakam veriyorsun? neye dayanarak? çok merak ettim inşallah bir açıklma yaparsın...

Rakkam vermem ne kadar zoruna gitti...
Anlayamadım...
Bundan önceki GS-TS maç organizasyonu na yazı yazan diğer üyelerin yazılarında bu rakkam verildi...
Zahmet olmazssa bakarsın...
Ayrıca mesele rakkam mı yoksa beslemelerine bunları dagıtmalarımı...
Bi dsüşün de sonra konusalım...
Senin içine siniyorsa bu durum
Yani bu adamlara bedava bilet dagıtılması diyecek lafım yok..
O da senin tercihin....

Taner Gündoğdu
10.03.2007, 16:48
rakamı senin yada bir başkasını vermesi zoruma gitmedi merak etme. aynı davaya hizmet ediyoruz yönetimi savunacak halim yok. ama dedğin gibi eğer biletlerin %30 unu albayrak aldıysa bu 350 bilet demek oluyor... peki napcak bu kadar bileti? iddaalara göre gruplara dağıtacak ve alehinde bağırmalarını engelleyecek! bu maça gelecek gruplar hangileri? her nekadar bir tribün grubu olmasada BMN, gurbetçi gençler, çılgınlar... başka toplu maça gelen grup var mı? yok! BMN yönetimden bilet almıyor! Gurbetçi gençler yönetimi her fırsatta istifaya davet ediyor... çılgınlardan bir grup bugün havaalanındaydı gördüğüm kadarıyla onlarda yönetime öfkeli. peki bu biletleri albayrak napcak? koleksiyon mu? işte bu yüzden rakama taktım güzel arkadaşım. albayrak illaki bilet kestirmiştir ama bu taş çatlasa 20-30 kadardır yakınlarına vermek için. bana gerisi hikaye gibi geliyor. umarım cevabım tatmin etmiştir...

Salih61
10.03.2007, 16:51
Bunun Trabzonu da var efendiler...Agzınız leş gibi kokuyor açlıkdan bizim verecegimiz bir kuruşa bile muhtacsınız sizi istanbul da iyi bir .......... de aklınız başınıza gelsin

isaret parmagi
10.03.2007, 17:06
... bununla beraber Galatasaray'ın yaptığı sayısız kötü evsahipliklerinden biri olduğu için onları yadırgamadığımızı bildiriyoruz...!!!

"GURBETÇİ GENÇLER"

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: başka yoruma gerek yok...Yadırgamıyoruz artık...

ileri_libero
10.03.2007, 17:46
arkadaşlar yönetimden bir kişi toplu bilet alarak belli kesimlere dağıtmıştır, üzgünüm...

Taner Gündoğdu
10.03.2007, 17:52
ya şu haberleri yazanlar birde belirtseler belli kesimler kim? bu haberi öğrenen bunu öğrenemiyor mu? kime dağıtıyorlar? yoldan geçen vatandaşa mı?

Kalkinmali
10.03.2007, 17:58
Arkadaslar Mailleri Yollayalim!!!

Bunlari GS nin yanina birakmayiz!

Allah buyuktur!

adherent_1
10.03.2007, 19:40
Arkadaşlar; GS yönetimine ve işbirlikçi biletix'e karşı olan tepkilerimizi e-posta, fax vb. yollarla göstermeye devam edelim.
TRT 1'de yayınlanan Stadyum programı bu akşam saat 21:35'de ve yarın akşam saat 20:15'de yayına girecektir. Özellikle bu programa hep birlikte programın yayınlandığı saatlerinde yüklenelim. Programın e-mail adresini tekrar belirteyim:

Diğer e-mail adresleri:

Yine NTV’de yayınlanan %100 futbol programı ve diğer spor programları için e-posta:

Tüm bu adreslerle birlikte Fanatik, Fotomaç ve aklınıza gelen diğer spor gazetelerindeki spor yazarlarımıza da e-posta gönderelim… Ayrıca biletix’in kendi sitesindeki bölümden biletix'e de gereken e-mail leri yollayalım...
Galatasaray Spor Kulübü

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Kaya
10.03.2007, 20:08
BMN HABER: Futbolu Karaborsacılara, Kara Anlayışa Teslim Ettiler!!

http://www.bordomavi.net/images/haber/karaborsha2.jpg

KARABORSACILAR!

En ağır şekilde eleştirdiğimizi, bununla beraber Galatasaray'ın yaptığı sayısız kötü evsahipliklerinden biri olduğu için onları yadırgamadığımızı bildiriyoruz.

------------------

E-POSTA ADRESLERİ

stadyum@trt.net.tr (stadyum@trt.net.tr), trthaber@trt.net.tr (trthaber@trt.net.tr), 90dakika@ntv.com.tr (90dakika@ntv.com.tr), spor@ntv.com.tr (spor@ntv.com.tr), futbolekstra@cnnturk.com.tr (futbolekstra@cnnturk.com.tr), info@cnnturk.com.tr (info@cnnturk.com.tr), gsk@galatasaray.org.tr (gsk@galatasaray.org.tr)

antagonist
10.03.2007, 20:28
Ben bu mail adreslerine bir tane daha eklemek istiyorum:

info@trabzonspor.org.tr

pReN@_61
10.03.2007, 21:39
E-POSTA ADRESLERİ

stadyum@trt.net.tr (stadyum@trt.net.tr), trthaber@trt.net.tr (trthaber@trt.net.tr), 90dakika@ntv.com.tr (90dakika@ntv.com.tr), spor@ntv.com.tr (spor@ntv.com.tr), futbolekstra@cnnturk.com.tr (futbolekstra@cnnturk.com.tr), info@cnnturk.com.tr (info@cnnturk.com.tr), gsk@galatasaray.org.tr (gsk@galatasaray.org.tr)

özellikle stadyuma göndermek lazım...onlar daha fazla adam yerine koyuyorlar bence....

adherent_1
10.03.2007, 22:09
Arkadaşlar; GS yönetimine ve işbirlikçi biletix'e karşı olan tepkilerimizi e-posta, fax vb. yollarla göstermeye devam edelim.
TRT 1'de yayınlanan Stadyum programı bu akşam saat 21:35'de ve yarın akşam saat 20:15'de yayına girecektir. Özellikle bu programa hep birlikte programın yayınlandığı saatlerinde yüklenelim. Programın e-mail adresini tekrar belirteyim:

Diğer e-mail adresleri:

Tüm bu adreslerle birlikte Fanatik, Fotomaç ve aklınıza gelen diğer spor gazetelerindeki spor yazarlarımıza da e-posta gönderelim… Ayrıca biletix’in kendi sitesindeki bölümden biletix'e de gereken e-mail leri yollayalım...
Galatasaray Spor Kulübü

Stadyum programı şu anda canlı yayında. E-posta lara yüklenin arkadaşlar...
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

pReN@_61
10.03.2007, 22:22
bombalamaya DEVAM!!

Tepkisiz Kalmayalım...!!!

E-POSTA ADRESLERİ

Tepkisiz Kalmayalım...!!!

E-POSTA ADRESLERİ

Emir BAYRAK
11.03.2007, 10:31
Karaborsa sıkıntısı
Oyuncularına camianın beklentilerini bir kez daha hatırlatacak olan Başkan Nuri Albayrak’ın, takıma güven aşılayacağı kaydedildi. Bu arada biletlerin kısa sürede tükenmesine rağmen taraftarların karaborsa tepkisi yönetimi de üzdü. Stat çevresinde 13 YTL olan biletlerin çok daha yüksek rakamlarla satılmasına kesin gözüyle bakılırken, idarecilerin girişimlerinin de sürdüğünün altı çizildi.

Mollasalihoğlu
11.03.2007, 10:38
Trabzon'daki gs maçlarında bunlardan savcılıktan alınmış temiz kağıdı istemeyen yönetim bizden değildir.. !!

Hüseyin Çümen
12.03.2007, 04:00
centilmen jönaydın a burdan teşekkürlerimizi borç biliriz

bize bilet çileşi çektiren karaborsacılara bizi yedirten jönaydın çok centilmen olduundan bunu art niyetle yaptına inanmıyorum kesinlikle nede olsa maçı bırakıp musayı ziyarete gitti jönaydın negüzel oynuyorsun

F.Levent Yavuz
12.03.2007, 09:16
Biletix'den gelen yanıt:

Sayın ....;

Daha önce Galatasaray Spor Kulübü’nden tarafımıza bildirildiği ve bugüne kadar derbi maçları için uygulandığı üzere rakip taraftar biletlerinin 09 Mart 2007 Cuma günü satışa açılacağına dair duyuru yapılmıştır.

Ancak edinilen bilgiye gore, İstanbul Valiliği’nde yapılan İl Güvenlik Kurulu toplantısında tarafların rızası ile biletlerin 08.03.2007 Perşembe günü saat 15:00'de satışa çıkarılması kararı alınmıştır.

Buna istinaden Biletix müdahil olmadığı İl Güvenlik Kurulu kararına uymak durumunda kalmış 08 Mart 2007 Perşembe günü saat 15:00’da bilet satışlarına başlamıştır.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Biletix Müşteri Hizmetleri

Tabii ki bu yanıttan tatmin olmadığımı ve bir önceki duyurularının üzerinde nası süreçlerini gözden geçirerek böyle birşeyin bundan sonra önüne geçmelerini istedim.

Umarım dikkate alırlar.

Biletix'e email atmak isteyenler destek@biletix.com adresini kullanabilirler.

Mustafa YILMAZ
12.03.2007, 11:25
niye başka maçlarda olmuyorda bu maçta oluyor ?? kimse suşu başkasına atmasın bunu bilinçli bir şekilde yaptılar zaten gayse yönetimi bunu hep yapıyor !

Ö.Hamsi
12.03.2007, 17:31
Galatasaray taraftarlarının içinde yetimler gibi maç izlemek zorunda bıraktığı için,yönetime teşekkürler.Dişlerim kırıldı sinirden orda.Gol atıyoruz sevinemiyoruz kaçaklar gibiydik.Adamlar sövüyor biz dinliyoruz yanıbaşımda.
Yapcak bişe yok yönetime tepki göstermek sesimizi duyurmak zorundayız,adamlar organize olmuşlar, boykot ediyolardı kapalıda.Bu taraftara istanbulda yapılanların hesabını avni akerde soralım....

61 baha
12.03.2007, 18:46
trabzona gelene bilet bedava

Naim
13.03.2007, 10:28
Biletix'den gelen yanıt:

Sayın ....;

Daha önce Galatasaray Spor Kulübü’nden tarafımıza bildirildiği ve bugüne kadar derbi maçları için uygulandığı üzere rakip taraftar biletlerinin 09 Mart 2007 Cuma günü satışa açılacağına dair duyuru yapılmıştır.

Ancak edinilen bilgiye gore, İstanbul Valiliği’nde yapılan İl Güvenlik Kurulu toplantısında tarafların rızası ile biletlerin 08.03.2007 Perşembe günü saat 15:00'de satışa çıkarılması kararı alınmıştır.

Buna istinaden Biletix müdahil olmadığı İl Güvenlik Kurulu kararına uymak durumunda kalmış 08 Mart 2007 Perşembe günü saat 15:00’da bilet satışlarına başlamıştır.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Biletix Müşteri Hizmetleri

Tabii ki bu yanıttan tatmin olmadığımı ve bir önceki duyurularının üzerinde nası süreçlerini gözden geçirerek böyle birşeyin bundan sonra önüne geçmelerini istedim.

Umarım dikkate alırlar.

Biletix'e email atmak isteyenler destek@biletix.com adresini kullanabilirler.

Aynı Mail Banada Geldi
Şimdi Ben Biletlerin neden internet ve telefonla satılmadığını sadece gişelerden satıldığının hesabını soracağım
Sizide buna davet ediyorum

acımasızlar
13.03.2007, 11:43
13 ytl lik bileti 25 ytl satmalar,o cinconların içinde ts yapılan küfürlerden sonra arkadaşımızın belirttigi gibi dişlerimizi sıkarak 90 dk tamamlamamız...buna yürek dayanmaz.elim ayagım titredi mac boyunca.yazıklar olsun bizi bu duruma düşürenlerden.hatta maca giremeyen ve dışarda bir oyana bir buyana koşturan ts taraftarların hakkını hangi zihniyet savunacak.bizim yönetim acizzzzzzzzzzz

golebshera
14.03.2007, 15:06
Stada atılan bıçak bir miktar para cezasını da beraberinde getirecektir. Karaborsadan yaptıkları karı :) da cezaya öderler artık.

Böyle ucuz hesaplarla bu işler yürümez Özhancıım, olmadı diyoruz, ve 9 üzerinden 1 veriyoruz..:D

KUTADGU
14.03.2007, 15:13
Stada atılan bıçak bir miktar para cezasını da beraberinde getirecektir. Karaborsadan yaptıkları karı :) da cezaya öderler artık.

Böyle ucuz hesaplarla bu işler yürümez Özhancıım, olmadı diyoruz, ve 9 üzerinden 1 veriyoruz..:D

çok çok veriyoruz.........

bravoooooooooooo