PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geleceğe bir bakış ....

coolank
05.03.2007, 16:53
Şimdi belki çok arkadaş şunu düşünebilir takım bu kadar iyi ??? giderken buna ne gerek var ? ...Aslında tam zamanı bence ...bu sezon bitti çünkü bizim ilk hedefimiz kesinlikle şampiyonluktur ben öyle kupa veya avrupa kupalarına katılmayı başarı olarak kabul etmiyorum zaten kaç takımın hedefi bu ? 4 takım ve belki işte 2 takım daha hedef olarak bunları seçer zaten 4 takım avrupa ya gidiyor çok büyük bir iş değil yani avrupaya gitmek veya kupayı almak ... olmazsa olmaz o şart yoksa küçülürsünüz giderek ama zaten sezon başı hep % 50 olasılıgınız var bu anlamda .. yani yanlış anlaşılma olmasın ...

Yeni sezon için şimdi bakalım ...

1)YÖNETİM ...
Tam anlamıyla baltalar şimdi gömüldü çünkü takım öyle böyle iyi gidiyor ama asıl felaket burada .. takım az bir tökezlesin bu sefer daha sert tartışmalar çıkacagı gün gibi aşikar ...bu yönetim eger yeni sezona aynı yönetim kadrosu ile başlarsa bu seneki filmi aynen seneye bir daha seyrederiz bundan hiç kurtuluş yok .. sezon sonu mayıs ayı gibi kongre lafları var ama ne kadar dogru bilmiyorum burası TRABZONSPOR yarını çok kestirmek mümkün değil ...bir şeyden kendi adıma çok eminim bu yönetim yeni sezona başlarsa bu film aynen ve daha kötü biçimde vizyona girer ...sırf şu kadar yazayım bir başkan düşünün bir üyenin istifasını resmen istiyor cevap olarak ise o istifa ederse biz 7 kişi olarak istifamızı veririz oluyor ... başka hiç bir şeyi düşünmeyin sadece bunu düşünün ...nasıl olacak böyle ? olmaz daha dogrusu dünyanın hiç yerinde olmaz ...

2)TEKNİK DİREKTÖR
Bu adam yüzünden 3 defa ceza aldım sayın yönetimden ki haklılar da ...Bu konuda en sevindiğim taraf taraftarın her şeye karşın ( en azından bu forumdaki taraftarların )bu adamın dogru adam olmadıgı konusunda kararlı tutumu en azından hatırı sayılır çogunluk böyle ...takım 4 de 4 yapmış iyi gidiyormuşuz vs vs evet 4 de 4 yaptı belki gs yi yener ama futbol yok bu da bir gerçek .. serdar baliyi sevmem hatta hakkında bu forumda başlık dahi açmıştım ama arada sırada dogru şeyler söylüyor bilmem niye değişti acaba necmi pereklinin yerine gelmediği için mi ? neyse .....yukarıdaki yönetim felaketinin aynısı teknik direktör konusunda olur bu da aynen geçerli ... büyük ihtimalle kupada final oynayacagız kupayı alırsa kolay kolay gitmez bu adam ... hele hele ALLAH yardım ederse 2. olursak töbe gitmez ...o zaman ne olacak seneye gene hüsran bu kadar iddalı söylüyorum ...belki çok arkadaş kabul etmeyecek ama bu takım futbol oynamıyor başka bir şey oynuyor sanki atletizim takımı sahada koşuyor ..işte ceyhun gökdeniz iyi olacak bir şey yapacak takım kazanacak ....dikkat edin kaç tane organize atak yapıyoruz pas alış verişi yüksek ? bjk maçını aldık çünkü oradaki hoca maşallahı olan bir hoca ...3 .ligden bir hoca o maçın ikinci devresi bjk nin başında olsa o maçı alamazdık ...belki bu laflar çok tepki çekecek ama bunlar gerçek ...fb taraftarına bakın adamlar 6 puan önde zico istifa diye bagırıyorlar niye çünkü artık herkes FUTBOL oynayan takım istiyor ....bu adam kupayı da alır belki 2 . de olur belki ama bu kafa ile bu adamın futbol oynatması mümkün değil ...bazı arkadaşlar şunu düşünebilir ya biz şampiyon olalım da ne olursa olsun .. işte öyle olmuyor bir yerde mutlaka takılırsınız ...benim en büyük korkum bu adamın yeni sezonda takımın başında kalması ....

3)TARAFTAR
Burada da çok ilginç bir durum var ... bu takımın tarihinde ilk kez 7 8 maç oynamış ve 1 puan almış bir adamı !!!!! bu taraftar göndermedi tabii ki başka etkenlerde var az çok bilen biliyor bazı şeyleri ... bizim yönetim bazı şeyleri müthiş ii biliyor ....yahu lazaroniyi neredeyse odunla dövüp yollayacak taraftar (lazaroniyi savunmuyorum ) bu adama hiç ses soluk çıkarmadı ya da gücü yetmedi ya da yettirilmedi yani anlayın işte ....şimdi forumun genelinde hep ist takımı değiliz bir farklıyız havası var dogru da ama bu bazı konularda ist takımları bizim yanımıza gelemez ... dedim ya bizim yönetim bazı şeyleri müthiş ii biliyor yapıyor da..

Yönetimin kaderi federasyon seçimlerine çok baglı aslında oraya bakmak lazım saha sonuçlarına değil ....oradaki kongre takvimi çok önemli ....ona göre bizim yönetimin durumu belli olur ....

Bu günden bu konuları düşünmek lazım yoksa yarın hep çok geç oluyor ....

Yazık çok yazık ki bu sezon şampiyon olmak belki de en kolay olacak sezondu ...Lig tarihinde bu kadar kolay şampiyon olacagımız sezon belki de hiç olmazdı ... Balık değil balina kaçtı balina :)

champions
05.03.2007, 16:59
Kaç kere bakıcaz geleceğe bi kere yeter da:D

bordolumavi61
05.03.2007, 17:00
herkes kendi düşüncelerini açıklamak için bir topic bir forum acabiliyorsa bende açablirim düşüncelerinin bazılarına katılsamda bir coguna katılmıyorum bu topic kapatılmazsa bende topic açmaya kendi düşüncelerimi gelecege dair trabzonsporrumuzla ilgili düşüncelri mi ordan aktaracagım

coolank
05.03.2007, 17:01
sürekli hep aynı şeyler oluyorsa demek ki bakamıyoruz :D .. hep tesadüf olmuyor sanırım ..

Erdem Keser
05.03.2007, 17:03
cok güzel yazmıssın abi kabul etmesekte bunlar gercekler suan bahar havası yasanıyor takımın kotü oynadıgını göz ardı ediyoruz ne kulup bazında nede iyi oyun adına hiç birsey üzerimize katamadık 7 macta 1puan aldıgımızdada aynı futbolu oynuyorduk şimdi mac kazandık die iyi oynuyomusuz gibi görünüyo ama bu taraftar bu oyunu haketmiyo

bordolumavi61
05.03.2007, 17:04
herkes kendi düşüncelerini aktramak için bir topiz bir forum bir başlık açabiliyorsa bu forum kapatılmazsa bende kend düşüncelerimi topicler açarak paylaşacagım düşüncelerinizin bazılarına katılsamda bir coguna katılmıyorum
bende kendi düşüncelerimi aktarmak için başlık açabilirim düşündüklerimi burda söylemeyeceğim

voldamirin
05.03.2007, 17:07
suyu bulandırmaktan başka birşey deil...takıma köstek deil destek olmak gerekir...ne yapalım ziyayı sezon içinde yollayalım mı :S istikrar için adam zaman istedi... şu anda da iyi veya kötü maçlarımızı şükrolsun alıyoruz... şampiyon olunca iyi veya kötü oyun akılda kalmıyor şampiyonluk kalıyor.. ayriyetten iyi oynamıyoruz lafına da katılmıyorum son 4 macı da 90 dakka izledim. ve hepsinde rakip takımdan daha iyidik gaziantep macı belli kısımları haric...
iyiye gidiyoruz eksikler var ama pres yapan 90 dakka bitene kadar mücadele etmeye calısan bir takım var bana göre...

champions
05.03.2007, 17:11
Bu başlık muhtemelen takımın iyi giden havasını bozacağı için sıkça eleştirilecek, Allah korusun olası bi puan kaybında bunun sorumlusu olacaktır :)

Emorfo
05.03.2007, 17:12
ekmek yoksa pasta ye gibi bir başlık olmuş :)

F.Levent Yavuz
05.03.2007, 17:17
Destek tabii guzel. Ama gercekten yonetimin tepesinde birlik yoksa, kimse hayal gormesin basari imkansız arkadaşlar. Yazılanların büyük kısmına bu yüzden destek veriyorum. Yönetim bir an önce kongreye gitmeli.

Hoca konusunda ben emin değilim. Takımda bundan önceki senelerde yaptıklarını da göz önüne alırsak, bir süre daha şans tanınmalı bence. Gerçekten oynanan futbol çok zevk vermiyor. Fakat başarı getiriyorsa doğru yoldayız demektir.

Taraftar gittikçe bence kulüp üzerinde daha etkin hale geliyor. 100,000 uye kampanyası ile artık kongreleri kimse garanti alırım diyemez durumda. Taraftar daha örgütlü hale geldikçe yönetim de işini daha ciddiye alacaktır.
Yani taraftar doğru yolda.

Hüseyin Kurt
05.03.2007, 17:34
suyu bulandırmaktan başka birşey deil...takıma köstek deil destek olmak gerekir...ne yapalım ziyayı sezon içinde yollayalım mı :S istikrar için adam zaman istedi... şu anda da iyi veya kötü maçlarımızı şükrolsun alıyoruz... şampiyon olunca iyi veya kötü oyun akılda kalmıyor şampiyonluk kalıyor.. ayriyetten iyi oynamıyoruz lafına da katılmıyorum son 4 macı da 90 dakka izledim. ve hepsinde rakip takımdan daha iyidik gaziantep macı belli kısımları haric...
iyiye gidiyoruz eksikler var ama pres yapan 90 dakka bitene kadar mücadele etmeye calısan bir takım var bana göre...

bi tutturmuşsunuz gidiyor köstek değil destek olun bilmem ne.bu ne yaa.kimsenin köstek olduğu yok.ama destek olmuyorum ne bu yönetime ne de ziyaya.istanbul takımları bu kadar kötüyken bizim şampiyonluğu yakalamamız lazımdı.ama duruma bakın kaçıncıyız.eğer kendine 7. layık gören arkadaşlar varsa yada durumumuz ne kadar iyi bakın yükseliyoruz gibi laflar kullanan arkadaşlar varsa onları başka takım tutmayı öneriyorum ozaman daha çok mutlu olurlar.ziyayı sezon içerisinde değil ama sezon sonunda mutlaka göndermek gerekir.bana istikrar falan demeyin.istikrara evet ziyaya hayır.2sene öncede istikrar istikrar dedik adam hiç olmadık yerde çekip gitti.sırf beşiktaşın başına geçicem diye.ben benim takımımı yarı yolda bırakıp giden adama bi daha güvenemem.
tekrar ediyorum istikrara evet ziyaya hayır!!!

forzalazio
06.03.2007, 11:50
geleceğimiz belirsiz bakamıyoruz valla

halil ibo
06.03.2007, 11:58
Başkan; özeleştiri yapıp yönetimde revizyonla birlikte olağanüstü seçime gidip güven tazelese,verdiği sözleri hatırlayıp artık uygulamaya geçse,takımın başına üst düzey bir teknik direktör getirse...
Transfer edilecek ve edilmiş olan tüm futbolcular Trabzonspor'un büyüklüğünden ve hedeflerinden haberdar olsa sahada ve saha dışında buna uygun hareket edip takıma yakışır röportajlar verse.
Taraftar birlikten güç doğar sözünü kendine ilke edinip,her hal ve şart altında takımını desteklemekte tereddüt göstermezse...

TURHAN
06.03.2007, 12:43
Fikirlerini bildirdiğin her konu için ayrı ayrı başlık açılmış durumda...