PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray - Trabzonspor (24. Hafta)

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

gerçekefsane
04.03.2007, 15:50
Haydi Trabzonspor Haydi Yattara çık, oyna, maçı getir :tsbayrak:

Hüseyin Sahtiyan
04.03.2007, 16:02
konya macınıda kazanıcak gıbıyız... haftaya samıyende ev sahıbıyız!!!

gerçekefsane
04.03.2007, 17:00
Ferhat sarı kart cezalısı, musampa kırmızı kart cezalısı
Galatasarayda Ü.Karan Okan sarı kart cezalısı

antagonist
04.03.2007, 17:06
Haydi ya Alah!!!Bekle bizi cin-con...

macka61
04.03.2007, 17:10
bu maça bmn istanbul bir orginazsyon düzenler herhalde inşallah kazanıcaz bu maçı

Ozan
04.03.2007, 17:13
bu haftanın gazıyla galatasarayıda yeneriz gibime geliyor . zaten defanslarında çok büyük hatalar yapıyorlar . onun dışında ümit karanda cezalı . daha ne olsun bizdede musampa cezalı ama hoca oynatmıyor zaten onu :D . inşallah bu maçıda kazanıp iyice üst sıralara demir atarız .

atabaş
04.03.2007, 17:15
bu macıda alcagız zaten bırde yattara oynarsa tamam bekle gs bız gelıyoz

Hüseyin Çümen
04.03.2007, 17:19
sırada bu takımmı var oda seride kaybolur gider konya karşısında sıkmadan galip geldik bide yattara oldumu alır gideriz
inşallah

gerçekefsane
04.03.2007, 17:23
Song'u oynatmazlarsa, Tolga Tomas'ın arasına atacağımız toplarda Savunmanın arkasına top atarsak Umut, Gökdeniz kaleciyle karşı karşıya kalır çok pozisyon buluruz ;)

Sevgi
04.03.2007, 17:27
Ferhat sarı kart cezalısı, musampa kırmızı kart cezalısı
Galatasarayda Ü.Karan Okan sarı kart cezalısı

Mondragon'da 6 hafta yokmuş :D sevinmek istiyorum ama iki sezon önceki maçta ki Aykut'u hatırlayınca sevincim kursağımda kalıyor :( kendisini gösterecek ya bela olur başımıza :(

etocanislam
04.03.2007, 17:28
walla söle bi gayse forumlarına göz attım bizim onları yeneceğimizi kabullenmişler şimdiden galiba mondragonda sakatmış

etocanislam
04.03.2007, 17:29
beyler ersen bence ii iş yapar gs macında

sbay
04.03.2007, 17:29
galatasarayın önemli eksikleri var....ama eksikleri var diyede hafife almamak lazım...sonuçta ali sami yen de oynuyoruz ve karşımızda ne olursa olsun bir galatasaray takımı var...galibiyet ilk 3 için şansımızı %40 dan %60 çıkarır...

gerçekefsane
04.03.2007, 17:30
Mondragon'da 6 hafta yokmuş :D sevinmek istiyorum ama iki sezon önceki maçta ki Aykut'u hatırlayınca sevincim kursağımda kalıyor :( kendisini gösterecek ya bela olur başımıza :(

Kalede Fevzi'yi oynatırlar. Çanakkalespordan aldılar ümit milli takımın kalesini korudu. :rolleyes:

POYRAZ
04.03.2007, 17:30
Insallah bu maci da kazanacagiz. Galatasaray bizden daha iyi bir takim degil kesinlikle Bu maci da kazanip cikisimizi devam ettirecegiz.
Ayrica bu macta Yattara da oynayacak.

_OziloZ_
04.03.2007, 17:31
Gs'nin kalesine Fevzi geçer diyor Galatasaraylı arkadaşlar. Korkuyorum hangisi geçerse geçsin hocanın gözüne girmek için kaplan kesilecekler.

İskender Çakmak
04.03.2007, 17:32
bu maç bizim buraya kadar getirdik bu çıkış sürecek haydı trabzon haydı futbolcular haydi ziya doğan

dino1974
04.03.2007, 17:34
en rahat maçlarımızdan biri olacak.Ben rahat kazanırız diyorum.

düzceli_trabzon
04.03.2007, 17:35
:tsbayrak: dün yazmıştım burda 2 farkla yeneriz konya yı diye ki son dk da 1 farkla yendik ama belliki oyuncuların aklı gs. maçında gs. belki de konya dan rahat yeneriz mondi de sakatlanmış ki bizde yattara oynucak ceyhunin you da var ki onlarda şimdiden kabullenmiş mağlubiyeti hadi hayırlısı haftaya istanbul ali samiyene hayde :tsbayrak:

GULER
04.03.2007, 17:39
Gs'nin kalesine Fevzi geçer diyor Galatasaraylı arkadaşlar. Korkuyorum hangisi geçerse geçsin hocanın gözüne girmek için kaplan kesilecekler.

onu bosverde bizim tolga panige girmez insallah malum ali sami yen de cok kotu hatiralari var ve halen acemice harektleri var.. daha cok ogrenmesi lazim.
INSALLAH bu maci aliriz ki hepimiz inaniyoruz.. gesenin de top oynadigi yok zaten:tsbayrak: :tsbayrak:

Ali_Aydın_29
04.03.2007, 17:40
işi buraya kadar getirdikten sonra gayse maçını kaybetmemiz ilk üç için şansımızı bir hayli azaltır..ben oyuncuların ve herkesin bu maç için dahada hırslı olacağını düşünüyorum ve nerede hangi şartta olursa olsun gayseyi ezeceğizzz...

Kobalas61
04.03.2007, 17:42
alıcaz inş gayse ye de mezar edeceğiz ist i
bu maşıda aldık mı ver elini şampiyonlar ligineee

GULER
04.03.2007, 17:43
umit karanin olmamasi cok super bence nezaman ne yapacagi belli olmuyor herifin:D
Aslinda Trabzonspora yakisir bir futbolcu:D:D

golebshera
04.03.2007, 17:44
Musampa'nın kırmızı kart cezalısı oluşu bizim teknik heyeti kara kara düşündürüyormuş. Onun yokluğunda Mustafa Keçeli, veya Hasan Üçüncü görev yapacakmış.

Adem Erdoğan
04.03.2007, 17:45
bize hangi tribünü verecekler acaba.

genckurt
04.03.2007, 17:45
Konya maçını zevkle izleyemedim gökdeniz sarı kart görüp cezalı duruma düşecek diye. 2-0 dan sonra ziya hocanın çıkartması gerekirdi bence. Aslında gs den diil ama ziya hocadan korkuyorum. yanlış takım kuracak ve defansif oynatacak diye. Ama genede korkacak birileri varsa o da gs dir...

Terzioğlu
04.03.2007, 17:48
bu maci alacagiz gibi bir his var icimde insallah öyle olur...mondragon ve ümit karanin olmamasi bizim icin büyük bir avantaj...

sbay
04.03.2007, 17:49
yattarayi iki haftadir sakliyolar...insallah işe yarar...yattaranın şov yapmasını beklıyorum.....

sweetrose
04.03.2007, 17:49
Galatasaray maçı zor bir maç olacak; Ziya Hoca'nın bu maçta prestij büyüklüğünü ortaya koyması gerekiyor. Zevkli bir maç olacak. Hop Oturup Hop kalkacağız ve ümit ediyorum ki kazanacağız mutlaka..

erol-61
04.03.2007, 17:51
bu sefer avans vermeden bitirelim bu işi 0-3 diyorum

cableTS
04.03.2007, 17:51
yattaranın artık devreye girmesi gerek..karan ve mordragonun olmayışı bizim için avantaj.bizim zayıf noktamız kanatlar,ardaya önlem almak şart.
ziya hoca süpriz yapmazsa alırız maçı..

erdal6167
04.03.2007, 17:53
musampa musampa kesin oynamalı bu macta, ne edip edilmeli maca yetiştirilmeli, hafta arasına kupa macı mı koyarlar, hazırlık macı mı bilmem,

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:08
arda falan yalan.hasan şaşı tutsun bizimkiler rahat kazanırız.

Haşimoğlu
04.03.2007, 18:08
musampa musampa kesin oynamalı bu macta, ne edip edilmeli maca yetiştirilmeli, hafta arasına kupa macı mı koyarlar, hazırlık macı mı bilmem,

musampa kırmızı kart yedi sadece derbi maçları takip ediyorsun heralde

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:09
musampa kırmızı kart yedi sadece derbi maçları takip ediyorsun heralde

espri yi kaçırmışın dostum

Y.Sert
04.03.2007, 18:10
konya maçından daha kolay olacak kanısındayım.

A.T.R
İstanbul'un 3 kız kardeşleri ile oynadığımız maçlar içerisnde futbol seyri açısından en kaliteli maç Cincon ile oluyor.Dilerim bu maç da aynı kalite düzeyine ulaşır ve biz kazanırız. Bu arada Karan ve Mondragon'un olmaması güzel ve hatta kim ne derse desin bence hala çok iyi oynayan Okan da yok.

Allah yar ve yardımcımız olsun. Çıkışımız zirveye ulaşsın :)

EmrahYalçınalp
Ehhh... Fena espri değil. Ama ben şu esprini daha çok sevdim.

http://img184.imageshack.us/img184/7153/clipboard01cf1.gif

Bu da hocanın açıklaması... Farklı maçları seyretmişsiniz herhal :D
"Berabere bitecekti" diyor yaw :D
http://img249.imageshack.us/img249/213/clipboard01oj8.gif

Çetin
04.03.2007, 18:13
eğer konya önündeki futbolu tekrarlarsak hezimete uğrarız

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 18:14
abi abartma .. GS nin şu anda kazanmaya mecali yok geçtim hezimeti:)
konya kadar iyi oynamadıkları da bir gerçek...
konyada ilk yarıda oynadığımız topu oynarsak zorlanmadan alırız...

EmrahYalçınalp
04.03.2007, 18:15
eğer konya önündeki futbolu tekrarlarsak hezimete uğrarız
Öyle deme, "ZD bir santranç oyuncusu gibi oyuna müdahale edip 3 puanı bize getirmiş" diyorlar... :)

Bu kadar kötü olmayız ama sakat bir durum tabi. Sol dış oyuncumuzun önüne bir sol açık daha koyduk, öyle oynuyoruz. Allah yardımcımız olsun...

Emir BAYRAK
04.03.2007, 18:16
BMN gayse maçı organizasyonu nerede, sabırsızlıkla bekliorum ;)

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:17
trabzonspor büyük maçlarda iyi oynuyor.tribünde bize ayrılan kapasite ne kadar acaba ve hangi tribünü verecekler bellimi.

aaahmet61
04.03.2007, 18:17
musampa pili bitmiş bir oyuncu bence. acaba yattara oynayacak mı arkadaşlar.bilgisi olan var mı?stres yüzünden gs bastıracak.arkada açıklar verecek.tamda yattara ceyhun gökdeniz umutun istediği futbol olacak.hele yattaranın oynaması şart.mondragon yok .defanslarıda berbat

Taner Gündoğdu
04.03.2007, 18:19
he rne kadar ilk yarıda çok çok iyi oynamsakta konya gibi diri bir takımıda oynatmadık. belki topla oynama yüzdesi bizden yüksekti ama her alana basan,boşta adam bırakmayan bir görüntü içindeydik. bu bana gayse maçı öncesi baya umut verdi. helede dün akşmaki bjk-gs maçında gs nin halini görünce! gel gelelim konya maçının ikinci yarısında sahada yoktuk adeta. savunmadan ileriye bilinçsizce atılan 60-70 metrelik toplar, ileride tesadüfen girilen pozisyonlarda akıl akmaz kaçan goller! ikinci yarıda dikkat ettimde en fazla 2 pas yaptık 3.sü uzun top oldu! her yönümüzle gaysedden üstün olduğumuzu düşünüyorum ve bu sebeplede yeneceğimize eminim. inş orda olup bu ana şahitlik edecem ;)

61_dnc_TS
04.03.2007, 18:19
bjk maçında ki maytap şovu merakla bu maçtada bekliyorum BMN den...

h@msi61
04.03.2007, 18:21
cimbom ne kadar kötü durumda olsa da zor maç, çıkışa geçmek için mutlaka galip gelmek istiyecekler. bizim hücum silahlarımız onlardan daha fazla, ortasahamız daha güçlü. kazanacağız inşallah...

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:24
bjk maçında ki maytap şovu merakla bu maçtada bekliyorum BMN den...

yasak olması lazım.bjk maçından sonra kulüp ceza almıştı sanırım bu yüzden

MarceloTS
04.03.2007, 18:26
Bu maçıda kazanırsak artık yolumuz çok açık.Zor maç olacaktır ama 2 farkla kazanırız.Mondragon ve Ümit yok.Gerets yine enteresan bi kadro çıkarır diye düşünüyorum.Bu maç yine Gökdeniz'in maçı olur.:atki::meşale1:

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:28
bu akşam sivas fenere bi güzellik yapsa ama nerdeee.

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:30
bence mondi ve ümitin olmaması fazla etkilemeyecek maçı.Ezeriz dağıtırız gibi kelimeler kullanmak istemiyorum ama skoru ceyhun yattara gökdeniz üçlüsü belirler.Yattara nın gününde olması çok şey ifade edecektir.

İleli
04.03.2007, 18:32
tmm 4 mac ustuste kazandik ama karsimizdaki takimda gese ha karabuksporla oynamiyoruz..

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:36
fazla havadan uçmamak lazım t.k.sını almıştık ligde şampiyonluğa oynuyorduk ama bu eziklerden avni akerde 4 yedik.

MarceloTS
04.03.2007, 18:37
Yattara oynamasada fazla üzülmem neden diye sorarsanız yattara bu sene hiçbi derbide oynamadı ama fb maçı dışındaki tüm derbileri kazandık ama oynarsa tabi o başka sağda yattara solda gökdeniz gs defansı şaşırıp kalır

Cem Akyüz
04.03.2007, 18:37
valla gayse yi yenicez öyle yada böyle yattarada iyi oynarsa sorun kalmaz arda ve hasanı durdurduk mu tamamdır bu iş.inşallah samiyeden yerimide alicam

Salih Kara
04.03.2007, 18:40
ister ümit karan olsun ister mondragon olsun ilk yarıdaki maçta vardılar da ne oldu.Biz trabzonspor gibi oynayalım yeter isterlerse istanbul karması olsunlar

hcicek61
04.03.2007, 18:42
Merhaba sevgili renktaşlarım, galatasaray maçını trabzon çok rahat kazanacak gibi bir his var içimde. bjk maçının ilk yarısından sonra bu maçı alacaz dedim aldık. konya maçını 1:2 kazanırız dedim öyle de oldu. şimdi diyorum ki biz bu maçı rahat ve farklı kazanırız. içimden öyle geliyor inşallah yanılmam. ister misiniz 97/98 sezonundaki 3:5 lik maç gibi olsun.saygılarımla

Selman
04.03.2007, 18:44
Edıt.Aynı mesaj 2 kere gitmiş.Özür.

Selman
04.03.2007, 18:45
@gerçekefsane Senin uğruna harbi inanmaya başladım.Maç başlıklarını kimseye kaptırmıyormusun ve 2 haftadır kazanıyoruz.:)

Maçla ilgili yorum mu?Yine yeniden Ziya'ya bağlı.

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:47
futbolcular sahada gerekeni yapacaklardır.bize düşen kendi, üstümüze düşeni yapmaktır.HAYDE BMN İSTANBUL ALİ SAMİ YENE.

EmrahYalçınalp
04.03.2007, 18:50
Bir ZD'de onlarda var, bu nedenle şansımız yüksek. "Sen kimsin de Song'u kesiyorsun" diyen yok adama. Defansif yönden aynı sayılırız, Milan biraz formda olsa çok daha iyiyiz demek mümkün olurdu. Kalelerin ikisi de Allah'a emanet olacak. En etkili oldukları yer sağ kanat, bizim sol taraf baştan başa koridor. Ama ortasahamız ve forvetimiz daha iyi.

Kağıt üzerinde kazanmamız gerekiyor ama sonuçta futbol bu... ZD Genç'ler maçında aylar üzerine Celo'yu getirip takıma koyduğu gibi Hasan'ı, Ö.Rıza'yı monte edeyim diye bir çuval inciri mahvetmezse birşey olmaz gibi geliyor. Hayırlısı olsun...

gerçekefsane
@gerçekefsane Senin uğruna harbi inanmaya başladım.Maç başlıklarını kimseye kaptırmıyormusun ve 2 haftadır kazanıyoruz.:)

Maçla ilgili yorum mu?Yine yeniden Ziya'ya bağlı.

Denizlispor, Beşiktaş, Konyaspor maç topiclerini açtım 3x3:9 puan nazar değmesin;)
stichus un kulakları çınlasın dimi, her şey güzel olacak :trabzonspor:
:tsbayrak:

Erdem Koltuk
TRABZONDA yaşayan sevgili arkadaslar.LUTFEN OKUYUN!!!!!!!!

LUTFEN organize olun ve şu MUSTAFA KEÇELİ sorununu iletin ordaki yetkililere.Yalvarıyorum size.Mantıklı bir şekilde izah edin şu adamın takımı katlettiğini.Bir tek olumlu hareketi olmadığını TRABZON formasıgiyebilecek birisi olmadığını lütfen anlatın kime gerekiyosa.Ruhsuz beceriksiz adamlarla bu işin olamıyacağını birilerine söyleyin yalvarıyorum

Emre B.
04.03.2007, 18:53
Mutalaka kazanmalıyız.BMN İstanbuldan bir organizasyon var mı?

Kalkinmali
04.03.2007, 18:54
Bu mac icin Biletlerimi ayarliyorum :)

Insallah 3 Puan Bizim!

Hayde TRABZON! FORZA TRABZON!

Kalkinmali
04.03.2007, 18:58
HAYDE USAKLAR..... BMN Istanbul gorelim Sizi!

Bombalayalim Istanbul'u!

Ali Sami Yen' Yerinden Oynasin!

Bir Karadeniz Firtinasi Bekliyor Istanbul'u....

Haydi Hayir ola!

:):):):):):)

MURAT SARI
04.03.2007, 18:59
her maçta ziya hocanın taktiklerinden korkarım ama derbi maçlarda başka oynatıyo... o yüzden çok rahat olun ... gs yi rahat yeneriz....bu maça yattara inşallah oynar......

Emre7
04.03.2007, 19:00
bu maç için şimdiden heyecanlandım offff offff

Hüseyin Kurt
04.03.2007, 19:01
fazla havadan uçmamak lazım t.k.sını almıştık ligde şampiyonluğa oynuyorduk ama bu eziklerden avni akerde 4 yedik.
evet aynen katılıyorum.adamlar bizi en iyi günümüzde bile yenmişlerdi.onun için uçmamak lazım.karşımızdaki takım gs.adamlar haftalardır kazanamıyorlar ve seyircilerinin desteğiyle gaza gelip saldıracaklar.onun için dikkat!!ilk 30 dakika önemli.

AKSOY_61
04.03.2007, 19:02
valla zor maç karşımızdaki siirtspor değilki galatasaray
eğer gerets tigananın yanlışlarını yapmassa çok zor geçer bu maç ayrıca orası avniaker değil alisamiyen.
şunuda eklersek gs yedeklerlede iyi gibi oynayan bi takım bjk maçında gördük
ama bence galibiyete biz daha yakınız

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 19:02
tam takım çıkalım taksimetre 3 ten başlar iddia ediyorum:)
Gs çok çok kötü... bizim kepaze ettiğimiz beşiktaş önünde silik oynadılar.
hfta içi as takımla erciyes kupadan eledi adamları..

çok büyük bi aksilik olmazsa inşalah fazla kastırmayan bir maç bekliyorum..
bu bizim çok iyi olmamızdan değil.
Gs çok kötü durumda..

Emiroğlu
04.03.2007, 19:03
bence mondi ve ümitin olmaması fazla etkilemeyecek maçı.Ezeriz dağıtırız gibi kelimeler kullanmak istemiyorum ama skoru ceyhun yattara gökdeniz üçlüsü belirler.Yattara nın gününde olması çok şey ifade edecektir.

Bence çok seyi değiştirir renktaş...
Gayse takımının tümüne en büyük güvni veren iki isim ümit ve özellikle MONDİ...

Mondi olmayınca takımlarında bi umutsuzluk,korkaklık ve tırsaklık oluyor...

Bu saydığın 3 lüden birisi,SADECE 1 isi günüde olsun,maçı çanakkalede çekirdekle izliyeceğim:)

MURAT SARI
04.03.2007, 19:04

Maçla ilgili yorum mu?Yine yeniden Ziya'ya bağlı.arkadaşım imzan harika altın bende imza atarım

kep61
04.03.2007, 19:05
konya yı yenmemız cok ıyı oldu bızım icin galatasaray ile aramızda 5 puan var artık hafataqya da gs yendık ıs tamamdır bız bu gazla sampıyonlar lıgıne gıderız:tsbayrak::tsmeşale::meşale1:

bu arada bu hakemı maca kım verdı bızı ıllet mı etmeye calısıyorlar oyunu her an durdurdu butun kararlarda trabzonun alehıne calıstı artık hakemnlerden de bıktık

zıya ya da son bırr sey soolucem benı mustafanın yerınde oynatsa mustafa dan daga cok top kapar daga iii pas lar atrım takımı resmen bozdu bu adam dan trabzonda degıl akcabaat ta oynayamaz:dansmuz::dansmuz::dansmuz::dansmuz::gol: :gol::gol:

Salih Kara
04.03.2007, 19:05
muhtemelen galatasaray seyircisi zor günlerde takımın yanında olma muhabbetine bir de bizle oynadıkları için takımlarını destekleyecekler.Buradan gazı alan gayselilerde şuursuzca saldırmaya çalışacaklar.İşte biz de ilk dakkalarda gol yemeyip kontrollü oynarsak bulacağımız kontra toplarla özellikle gökdenizin ve yattaranın hızı umutun hırsı ve ceyhun şutlarıyla maçı lehimize çeviririz.step ve erdinç sağlam oyunlarını sürdürürlerse gol de atamazlar sinirlenip daha da üstümüze gelmeye çalışırlar.Biz de yine bol pozisyon buluruz.

laznrock61
04.03.2007, 19:06
Varmı organizasyon maca yapalım yine bir Taksim??

kep61
04.03.2007, 19:06
bıde gs de baya bı eksık var mondı umıt ve okan yok ısallah song da oynayamaz bu bzızım cok ısımıze yarar bızdede ferhat cezalı o da onemlı degıl musampayı da salla zaten

Emre B.
04.03.2007, 19:07
valla zor maç karşımızdaki siirtspor değilki galatasaray
eğer gerets tigananın yanlışlarını yapmassa çok zor geçer bu maç ayrıca orası avniaker değil alisamiyen.
şunuda eklersek gs yedeklerlede iyi gibi oynayan bi takım bjk maçında gördük
ama bence galibiyete biz daha yakınız

Nerde olursa olsun bu maç bizim.Samiyende hiç yenmedik mi ezikleri?GS ile deplasmanda daha iyi oynuyoruz.:tsbayrak:

antagonist
04.03.2007, 19:07
zıya ya da son bırr sey soolucem benı mustafanın yerınde oynatsa mustafa dan daga cok top kapar daga iii pas lar atrım takımı resmen bozdu bu adam dan trabzonda degıl akcabaat ta oynayamaz

Akçaabat,o kadar kötü bir takım mı? ;)

maskeli61
04.03.2007, 19:09
bizi yıldırmaya çalışanlar ama bütün planları alt üst ederiz bizim üstümüze oyun oynamaktan vazgeçin....

ayrıca haftaya geyseyi kesin yenecez yattaranın maçı olacak geyseyide yenecez biz geliyoruz artık..............

Emre B.
04.03.2007, 19:11
Arkadaşlar rakip gs ise bizde TRABZONSPORUZ.Normal oyunumuzu oynarsak çok rahat bir galibiyet alabiliriz.

Erkin
04.03.2007, 19:16
Mondragon'un durumu pazartesi netleşecek..

Galatasaray'da, Beşiktaş maçında sakatlanan Kolombiyalı kaleci Mondragon'un durumunun pazertesi günü belli olacağı açıklandı..

Kulüp doktoru Murat Çevik, Mondragon'un çekilen MR tetkik sonucunu, cihazdaki teknik sorun nedeniyle bugün alamadıklarını belirterek, ''Kendisinin ödemi ve şişliği var. Teknik bir nedenden dolayı MR sonucunu bugün alamadık. Durumu yarın kesinlik kazanacak'' dedi.

Murat Çevik, Okan'ın bacak arka adalesinde ödem bulunduğunu belirterek, bu oyuncunun Trabzonspor maçında oynamasının zor olduğunu kaydetti.

Sol kaburgasında, dirsek darbesine bağlı yumuşak doku zedelenmesi meydana gelen Arda'nın tedavisine başladıklarını da ifade eden Çevik, bu oyuncunun oynama şansının bulunduğunu sözlerine ekledi.

ajansspor

Remzi
04.03.2007, 19:16
maçı gayseli arkadaşımla izliyecem bizim mekanda.Haydi TRABZONUM al şu maçı güldür yüzümüzü.

Emre7
04.03.2007, 19:17
bıde gs de baya bı eksık var mondı umıt ve okan yok ısallah song da oynayamaz bu bzızım cok ısımıze yarar bızdede ferhat cezalı o da onemlı degıl musampayı da salla zaten

ferhat ve musampa peki tamam musampa oynamadığından dolayı verimsiz ama ferhat bugün maçı izlemedim dinledim o yüzden bu maçı bilmem ama bjk maçında gerçekten iyi idi o yüzden bence ikisinide saymamazlık etmemelisin hele de salla dememelisin

maskeli61
04.03.2007, 19:20
ferhat ve musampa peki tamam musampa oynamadığından dolayı verimsiz ama ferhat bugün maçı izlemedim dinledim o yüzden bu maçı bilmem ama bjk maçında gerçekten iyi idi o yüzden bence ikisinide saymamazlık etmemelisin hele de salla dememelisin

ferhat bu maçtada sahanın en iyilerindendi yani bi iyi varsa onlşardan biride ferhattı mücadeleside cabası...

nuri45
04.03.2007, 19:21
bu arada sivas muhtesem bi gol atti
1-1

prd yanlis yere yazmisim

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:25
ben musampayı bir eksik olarak görmüyorum.zaten oynamıyodu.ama allahtan bugün ceyhun gökdeniz sarı kart görmedi.

marcelinhos100
04.03.2007, 19:26
ben takımımıa güveniyorum haftaya cincon maçını bekliyorum ayman-hüseyin ikilisi umut-ceyhun-gökdeniz-yattara dörtlüsü tolga-stephanov-erdinç üçlüsü bu maçı laır kesin laır şimdiden bu maçın sonucunun hayallerine başlayalım ALLAHım iyiki TRABZONSPORLU olmuşum haftaya sınavlarım var benim için de moral olacak

serseerii
04.03.2007, 19:27
Haftaya Yakalim Şu İstambulu:)

Her Zaman Her Yerde Antİ İstanbul

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:27
bu arada sivas muhtesem bi gol atti
1-1

prd yanlis yere yazmisim

:D:D:D:D:D:gol:

Remzi
04.03.2007, 19:29
istanbul bmnden bi organizasyon yokmu ya şöyle istiklal caddesi gibi bi organizasyon olsa tam süper olacak...

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:32
istiklalden organizasyon olacağını zannetmem.yürüyerek gidilecek bir mesafe değil ama metroyla gidilirse olur.

KemalEROĞLU5961
04.03.2007, 19:34
istanbul bmnden bi organizasyon yokmu ya şöyle istiklal caddesi gibi bi organizasyon olsa tam süper olacak...

Hakikaten ya beşiktaş maçları öncesinde yaptığımız İstiklal yürüyüşü çok sardıydı... Şunu bir de Mecidiyeköy istikametine doğru gerçekleştirsek olmaz mı?

antagonist
04.03.2007, 19:36
Hakikaten ya beşiktaş maçları öncesinde yaptığımız İstiklal yürüyüşü çok sardıydı... Şunu bir de Mecidiyeköy istikametine doğru gerçekleştirsek olmaz mı?

O yol biraz daha uzun (yürümesi yarım saatten fazla sürebilir) ve bu iş için müsait değil.Çünkü kaldırımlar özellikle Pangaltı,Osmanbey,Şişli Etfal taraflarında çok kalabalk oluyor...

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 19:36
inönü taksimin dibi... mecidiyeköye yürünür mü lo oradan:)

turphan
04.03.2007, 19:37
Kagit uzerinde biz ustun gozukuyoruz.Galiba Song ve Umit de yok.Yalniz sezon bitecek bizim defans adam paylasmayi hala beceremiyor.Tek endisem bu. Nasilsa gol atariz ve nasilsa yeriz.Tahminim 2-1 biz aliriz

turphan
04.03.2007, 19:38
Sivas 2-1 yapti bu arada

Remzi
04.03.2007, 19:38
ya yakın biyerlerden yürüyün o zaman:D

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 19:41
ya metroya binilir toplu halde mecidiyeköyde inilir. en ideali bu olur...
varsa başka plan bilemem..

laznrock61
04.03.2007, 19:43
Guzel bişi bulalım nasıl olur en guzeli?Taksimden yarım saat surer orası yuruyerek,metro da olabilir..

KemalEROĞLU5961
04.03.2007, 19:43
inönü taksimin dibi... mecidiyeköye yürünür mü lo oradan:)

Abi öğrenci adamız biz... Her türlü her yere yürürüz:) Olmadı İstiklal'de yürürüz, ordan da toplu taşıma araçlarına falan bineriz. Hele bi yürüyüp gövde gösterisi yapalım da... Beşiktaş maçı öncesi çok eğlenceliydi hakkaten:)

tamuğ yamtar
04.03.2007, 19:46
Mondi sakat, Ümit Karan ve Okan kart cezalısı.

Olmalarını isterdim ama.

dumanpub
04.03.2007, 19:47
Gökdeniz'in maçı olur yaaa

koy şu cimboma bi dahaaaaaaaa

TsLaZo
04.03.2007, 19:51
bu maça bmn istanbul bir orginazsyon düzenler herhalde inşallah kazanıcaz bu maçı

İnşallah düzenlerlerde biz de hepberaber maça gideriz..:tsbayrak:

:tsmeşale: :meşale2: :meşale1:

TameRHan
04.03.2007, 19:51
Takım normal oyununu oynarsa gs'yi yeneriz. Ceyhun,Umut ve özellikle Gökdeniz gününde olursa cimbom dağılır

hangi takım maçı daha fazla kazanmak isterse o takım maçı kazanır

ilhan
04.03.2007, 19:53
Galatasaray taraftarları tutuşmuştur şimdi ;)

Onlarda biliyorlar kaybediceklerini:p

sametaydin
04.03.2007, 19:58
gs de ümit karanın olmaması çok iyi bişi bence. adam meredeyse her maç bize atıyodu. iyi oldu. mondragonun olmamasıda bi avantaj. gs dende en az bi beraberlik aldıkmıydı takım 2. lik için bile iddialı sayılır bence. karamsar olmaa gerek yok.

selçukabi
04.03.2007, 19:58
Öncelikle taraftar bazında bile olsa bu kadar havaya girmemiz hayra işaret değil. Bejeke-gayse maçını özellikle gayse takımını dikkatlice izledim.Bu hafta oynadığımız Konya bile 5 çeker bunlara o kadar kötüler. Pas mas hak getire eski hırslarından da bişey kalmamış. Fakat şunu söyliyim Eric Gerets takım tertibi ile maçın sonucuna ciddi etki ediyor. Bizim maçta nasıl bir 11 çıkarcak belli değil.Cimnastikçilere yaptığı iyiliği bize de yapar mı acaba? Bizde de Yattara'nın oynayıp oynamayacağı soru işareti bu sağlık ekibi ile işimiz zor.Yattara oynarsa karşısında kim olacak bilemem ama Yattaranın önüne düzgün top atabilirsek cin-con defansının dengesini olduğu gibi bozarız.

Adem Erdoğan
04.03.2007, 20:00
illaki yürünecekse tasimden biner metroya osmanbey durağında iner ordan yürürüz.:D

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 20:03
Gs de aynı ofsayt taktiği ile oynuyor.. hele ki üzerimize gelirlerse biz severiz ofsayt taktiğini..
ama gerets in sağı solu belli değil:) bakarsın defansif çıkar sahaya.. adam sıyırdı iyice...

Serdær
04.03.2007, 20:21
Gs-Bjk maçını 90 dk izledim.

Yan toplarında oldukça zahaf Galatasaray.

Örnek olarak Bobonun attığı gol ve Mondinin güzel bir kurtarış yaptığı bir pozisyon.
Ziya doğan Ersen martinle çıkması lazım maça 2.yarı umut girebilir.
He bunun dışında inşallah mustafa keçeli oynamaz.!

pReN@_61
04.03.2007, 20:36
inşallah kazanacağız...korktugum tek isim H.Şükür

Emre B.
04.03.2007, 20:44
Olsaydı Cevhair TS Clubun önünde buluşurduk.Teşekkürler yönetim.

Travelair
04.03.2007, 20:47
Bu maç 11'e 11 bitmez

Hüseyin Bağdat
04.03.2007, 20:52
bu maçı alacağız başka yolu yok:)
moralmen çökmüş gs yi yeneceğimize inanıyorum

bordox
04.03.2007, 20:52
Bu maçta bizim için en önemli etken Ceyhun olacak yine.Yattara'da oynarsa ki öyle sanıyorum,zorlanacağımızı düşünmüyorum.Bence bu maçta galibiyete yakın olan taraf biziz.

kelkitli29
04.03.2007, 21:20
Evet geldik zurnanin zort deligine ( böylemiydi bu laf ya). Bu maci alirsak, ki bana göre rahat kazanacagiz, Sampiyonlar Ligi hedefimize cok yaklasacagiz. Haydi Trabzon

Ali Sırrı
04.03.2007, 21:21
Trabzonsporumuz yine kazanacaktır. Buna canı gönülden inanıyorum ben.

Salih Kara
04.03.2007, 21:21
Öncelikle taraftar bazında bile olsa bu kadar havaya girmemiz hayra işaret değil. Bejeke-gayse maçını özellikle gayse takımını dikkatlice izledim.Bu hafta oynadığımız Konya bile 5 çeker bunlara o kadar kötüler. Pas mas hak getire eski hırslarından da bişey kalmamış. Fakat şunu söyliyim Eric Gerets takım tertibi ile maçın sonucuna ciddi etki ediyor. Bizim maçta nasıl bir 11 çıkarcak belli değil.Cimnastikçilere yaptığı iyiliği bize de yapar mı acaba? Bizde de Yattara'nın oynayıp oynamayacağı soru işareti bu sağlık ekibi ile işimiz zor.Yattara oynarsa karşısında kim olacak bilemem ama Yattaranın önüne düzgün top atabilirsek cin-con defansının dengesini olduğu gibi bozarız.

gs nin sol kanatı da çökmüş vaziyette ferhatta ergün de orhan da yattaraya dayanamaz yeter ki yattara gününde olsun.

Te@M T.C | L@Z
04.03.2007, 21:29
millet bu gs-ts maci organizasyonu nezman baslar ona gore hazirlanalim yaw gs yi yenmemiz icin sabirsizlaniom...
:ts: :tsbayrak: :ts: :tsbayrak:

hermann hesse
04.03.2007, 21:33
Yattara gününde olursa kesin yeneriz.

kelkitli29
04.03.2007, 21:33
Simdi baktimda Ligde evinde en iyi takim GS. Daha hic mac kaybetmemisler evlerinde. Haydi TS bu ilki sen becer.

ER Ramazan
04.03.2007, 21:34
gaysarayını yıkacagız millet istanbulu kuzeyden esen fırtınalı bi haftasonu bekliyo hepberaber orda olup güzel bi galibiyetle coşalım TRABZONUM koptu geliyo 61.dkda yansın istbul bee :meşale1: :meşale2:

celilmuhcu
04.03.2007, 21:34
en ağır darbeyi biz vuracaz inş.gs ye.artık kimse bizi tutamaz
yüreğimizle oynamaya devam edlim:tsbayrak:

hakantpl
04.03.2007, 21:39
Seni sevdik seninle Çoştuk Yine bizi Çoştur Trabzonum Şampiyon olamasakta En azından Derbileri Alalım da Yüzümüz olsun dışarı çıkmaya...

Her zaman her yerde Trabzonspor .... Seni sevdik Gönül verdik

Galibiyete yakın olan taraf biziz ama futbol bu ne olacağını önceden kestirmek güç..

bodozlama
04.03.2007, 21:43
beyler havaya girdik mi hep kaybediyoruz.O yüzden inanç tam tedbir yüksek olsun:).Bu mücadeleyi sürdürürsek inşallah gayse'yi yenecez.hatta 9.hafta altımıza alırız onları

güvençelik
04.03.2007, 21:45
:bayrak: taksimden mecidiye köye toplu olarak yürütmezler bizi.:eek:
:tr: biz ermenimiyiz bize izin çıksın ,yollar kapansın tvler canlı yayın yapsın
.:dansmuz: bu sene geçde olsa iyi oynamaya başladık bu futbolla gsyi rahat yeneriz.
:trabzonspor: bence en iyi buluşma yeri cevahirin önü olur hadi hayırlısı

OKTAY YILMAZ
04.03.2007, 21:46
Yattara gününde olursa kesin yeneriz.
Yattara oynayacakmı acaba, yoksa tribündeki yerini mi alacak, Ziya varken zor geliyor bana ama

oguz_0706
04.03.2007, 21:47
bu maça yattara ve ersenle başlarsak gerçekten kolay bi maç olur.ilk yarıda koparırız işi.ama burda işin içine yıldız düşmanı ziya doğan faktörü giriyor biliyorsunuz.
bakalım kahramanımız ziya doğan bize ne gibi sürprizler yapacak
continue bee.......:)

stichus
04.03.2007, 21:49
fark olur..
tolga cihan ayhan kabze necati inamoto oynasın..
fark olur!
:)
bu arada az evvel izlediğim görüntülerden sonra bir kez daha petkoviç i takımdan gönderenlerin elleri dert görmesin diyorum.
satandan allah razı olsun!
adam öyle bakıyor yahu!
hala aynı yerde, hala bakıyor!
ne güzel satmışız kurtulmuşuz yahu!
:)

Emir BAYRAK
04.03.2007, 21:52
Taraftar neyse de takım havaya girerse vay halimize, konya maçında bir şey oynamadık, kupa maçında bir şey oynamadık. aman dikkat.

chakanga
04.03.2007, 21:54
konya galıbıyetınden sonra gs macına ılgı yogun olacak ... mecıdıyekoyde cevhaırın onunde toplanıp gıtsek..hem toplanmaya musaıt acık alan hemde ses getırır :D

U.Sadıkoğlu
04.03.2007, 21:54
büyük ihtimalle gs lisesinin önünde toplanılır

Mustafa Önal
04.03.2007, 21:58
gs nin eksiklerine rağmen kolay maç olmayacak onlar içinde var olma maçı olacak aynı şekilde bizim içinde. özellikle fenerin puan kaybetmesi onların moralini biraz olsun toparlayacaktır. özellikle ilk yarı gol yemezsek taraftarından baskısıyla oyundan düşeceklerini düşünüyorum. inşallah takım olarak iyi hazırlanırız. zira çok ama çok zor maç olcak.

Erdem Keser
04.03.2007, 21:59
acaba bilet fiyatları nasıl olacak cogumuz ogrencileriz insallah makul bi fiyat belirlerler

Mustafa Önal
04.03.2007, 22:01
acaba bilet fiyatları nasıl olacak cogumuz ogrencileriz insallah makul bi fiyat belirlerler

normalde gs biletleri gişe fiyatı 13 biletix 15 ytl oluyordu. bu maça ayrı bir tarife uygularlar mı bilemiyoruz. gerçi böyle bişey yapsalar kendi taraftarlarıda gelmeyebilir. ben aynı fiyat yani 15 ytl olcağını düşünüyorum.

ktü_ts
04.03.2007, 22:03
mıustafa burdan bikaç kişi gelmeyi düşünüyoruz haberleşelim senle olurrmu..

bordo_mavi_ts61
04.03.2007, 22:04
arkadaşlar ben pendikte oturuyorum ya ben gs maçına gelmek istiyorum bu bilet nerden alıyoruz en yakın dernek falan varmı? ne yapmamlazım yardımcı olurmusunuz

Şahinoğlu
04.03.2007, 22:04
Evet sıra istanbulun en kahpe takımıyla hesaplaşmaya geldi , Song onların en iyi adamı inşallah bizim maçtada oynamaz , bir diğer önemli isimleri Hasan Şaş oda Erdal Keser'le yumruk yumruğa girdiği için kadro dışı bırakıldu bjk maçında oynamadı umarım bizim maçta tutuşup affetmezler, gerçi bu isimler oynasada yencek güçteyiz ama daha tehlikesiz sıkıntısız yenmek taraftarıyım, ve Hakan Şükür her maç bize gol kısmeti tutan adam bu sezon ilk golünü bize atmıştı , gelelim bize herkes bu hafta Yattara oynucak diyo ama adım gibi eminim Yattara'yı maçta geriye düşmezsek oyuna almıycak Ziya hoca , zaten mazereti hazır sakatlıktan yeni çıktı , Mustafa Keçeli bu hafta oynarsa yandık , bu maçta Ceyhun'dan önemli işler bekliyorum hala kendini ispat edemedi bu tam onun maçı artık sorumluluk alması lazım , defansif anlamda hata yapmazsak gayse pozisyon bulucak ve yaratıcak futbolculara sahip olmadığından sıkıntı yaşamıycağımızı söyleyebilirim umarım öyle olur, diri bir Gökdeniz'de maçın yıldızı olucaktır diye düşünüyorum ama en çok korktuğum kalecimiz Tolga ve Mondragon'un yokluğunda panter kesilmesi muhtemel Aykut haftaya staddan başımız dik ayrılmak dileğiyle haydi Trabzon'um gene es İstanbul'da.

yahoo61
04.03.2007, 22:05
biletler ne zamn cıkıyo beyler bilen war mı

yahoo61
04.03.2007, 22:06
normalde gs biletleri gişe fiyatı 13 biletix 15 ytl oluyordu. bu maça ayrı bir tarife uygularlar mı bilemiyoruz. gerçi böyle bişey yapsalar kendi taraftarlarıda gelmeyebilir. ben aynı fiyat yani 15 ytl olcağını düşünüyorum.

bilet fiyatı en az 25 olur. düşünün konya macında 25 ti misafir takım

TSKara61
04.03.2007, 22:07
Arkadaslar Mac pazar gunumu cumartesi gunumu?

Mustafa Önal
04.03.2007, 22:07
mıustafa burdan bikaç kişi gelmeyi düşünüyoruz haberleşelim senle olurrmu..
tamam sefa haberleşiriz. bizde okuldan arkadaşlarla birlikte gitcez. zaten bmn ye yakın bi zamnda başlık açılır organizasyonla ilgili.

yahoo61
04.03.2007, 22:08
konya galıbıyetınden sonra gs macına ılgı yogun olacak ... mecıdıyekoyde cevhaırın onunde toplanıp gıtsek..hem toplanmaya musaıt acık alan hemde ses getırır :D

cevahirde toplanalım beyler . İKÜ lü trabzonsporlular olarak stadda yerimizi alacagız

Şahinoğlu
04.03.2007, 22:09

Maç pazar günü kardeş.

yahoo61
04.03.2007, 22:09

pazar 11 mart pazar

eren_61
04.03.2007, 22:10
maç. bileti hakkında bilgisi olan varmı
bizde bi 7 yada 8 kişi gelcez

yahoo61
04.03.2007, 22:12
maç. bileti hakkında bilgisi olan varmı
bizde bi 7 yada 8 kişi gelcez

biletler tahminime göre carsamba günü satısa cıkar . ts tribunun en az 25 olmasını bekliyorum

Mustafa Önal
04.03.2007, 22:12
cevahirde toplanalım beyler . İKÜ lü trabzonsporlular olarak stadda yerimizi alacagız

bi kaç gün içinde nerde toplanılacağı ve nasıl gidileceği forumda duyurulur.

Nigdeli
04.03.2007, 22:14
aslan avı hazırlığı başladı.Maç büyük maç bu maçlarda her türlü sonuç olabilir artılar bizden yana ama aslan yaralı dikkatli olmak lazım son çırpınışlar tehlikeli olur.Neticede 6 puanlık bir maç yenmesekte yenilmemiz lazım :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

eren_61
04.03.2007, 22:17
biletler tahminime göre carsamba günü satısa cıkar . ts tribunun en az 25 olmasını bekliyorum

ben biletix e baktım fb nin biletleri çıkmış bizim maç yok.ayrıca biletler için ayrı tarife uygularsa eğer cincon tam şerrefsizliğini kanıtlar

bu arada sen ikü demisin.benim amca oğluda orda beraber gelcez muhtemelen ve bizim yıldızdan 7 kişi falan

yahoo61
04.03.2007, 22:17
bu gidşle şampiyonuz beyler en ufak şüpheniz olmasın

galyanlim
04.03.2007, 22:18
bu maça gelmek isterdim ama ne yazıkki gelemeyeceğim
ama olsun samsunda bi organizasyon yapmayi düşünüyoruz inşallah yeneriz
ozaman çiftlik bizi görsün lazoğli kap meşaleleri

yahoo61
04.03.2007, 22:18
ben biletix e baktım fb nin biletleri çıkmış bizim maç yok.ayrıca biletler için ayrı tarife uygularsa eğer cincon tam şerrefsizliğini kanıtlar

bu arada sen ikü demisin.benim amca oğluda orda beraber gelcez muhtemelen ve bizim yıldızdan 7 kişi falan

ewt ikü deyim amca oglu kim senn . ya milleti toplamaya calısıyom ben ama beni sallayan yok burda valla

Taner Gündoğdu
04.03.2007, 22:21
bmn olarak bir organizasyon olmayacak mı acaba???

Dursun Ali Bahçekapılı
04.03.2007, 22:22
2. yarının puan tablosuna baktıgımızda 7 maçlık peryoda hayıflanmamak elde değil.Son sutun kazanılmış puan durumlarıdır

PL W D L F A W D L F A W D L F A GD +/- Pts
1 TRABZONSPOR 6 2 1 0 5 2 2 1 0 6 4 4 2 0 11 6 +5 14 Ch.Lg QF
2 ANTALYASPOR 6 3 0 0 3 0 1 1 1 1 1 4 1 1 4 1 +3 13 Ch.Lg QF
3 KAYSERISPOR 6 2 1 0 2 0 1 2 0 6 2 3 3 0 8 2 +6 12 UEFA
4 ERCIYESSPOR 6 2 1 0 3 1 1 1 1 1 1 3 2 1 4 2 +2 11
5 KONYASPOR 6 2 0 1 8 4 1 1 1 4 3 3 1 2 12 7 +5 10
6 BESIKTAS 6 3 0 0 7 2 0 1 2 3 5 3 1 2 10 7 +3 10
7 GENCLERBIRLIGI 6 1 1 1 3 3 2 0 1 6 3 3 1 2 9 6 +3 10
8 SIVASSPOR 6 1 0 2 2 4 2 1 0 6 3 3 1 2 8 7 +1 10
9 BURSASPOR 6 1 2 0 1 0 1 1 1 4 3 2 3 1 5 3 +2 9
10 GALATASARAY 6 2 1 0 7 1 0 1 2 1 3 2 2 2 8 4 +4 8
11 FENERBAHCE 6 2 1 0 5 3 0 1 2 2 4 2 2 2 7 7 +0 8
12 GAZIANTEPSPOR 6 1 1 1 1 1 1 0 2 3 4 2 1 3 4 5 -1 7
13 RIZESPOR 6 2 1 0 4 2 0 0 3 0 3 2 1 3 4 5 -1 7
14 B.B. ANKARASPOR 6 2 0 1 3 2 0 1 2 1 4 2 1 3 4 6 -2 7
15 ANKARAGUCU 6 1 1 1 3 6 1 0 2 1 2 2 1 3 4 8 -4 7
16 DENIZLISPOR 6 1 0 2 4 6 0 1 2 2 8 1 1 4 6 14 -8 4 DIV.2
17 SAKARYASPOR 6 0 1 2 3 7 0 0 3 0 3 0 1 5 3 10 -7 1 DIV.2
18 V. MANISASPOR 6 0 1 2 0 4 0 0 3 1 8 0 1 5 1 12 -11 1 DIV.2

Son 4 haftanın puan tablosu.Ligde cıkışta olan tek takım biziz.En azından Lig 2.liginin favorisi biziz

TURKEY - DIVISION 1 2006/2007
HOME AWAY TOTAL
P. TEAM PL W D L F A W D L F A W D L F A GD +/- Pts
1 TRABZONSPOR 4 2 0 0 5 2 2 0 0 6 4 4 0 0 11 6 +5 12 Ch.Lg QF
2 KAYSERISPOR 4 2 0 0 2 0 1 1 0 6 2 3 1 0 8 2 +6 10 Ch.Lg QF
3 GENCLERBIRLIGI 4 1 1 0 3 2 2 0 0 5 1 3 1 0 8 3 +5 10 UEFA
4 ANTALYASPOR 4 2 0 0 2 0 1 1 0 1 0 3 1 0 3 0 +3 10
5 ERCIYESSPOR 4 2 0 0 2 0 1 0 1 1 1 3 0 1 3 1 +2 9
6 BURSASPOR 4 1 1 0 1 0 1 0 1 3 2 2 1 1 4 2 +2 7
7 BESIKTAS 4 2 0 0 4 1 0 0 2 3 5 2 0 2 7 6 +1 6
8 KONYASPOR 4 1 0 1 3 3 1 0 1 3 2 2 0 2 6 5 +1 6
9 ANKARAGUCU 4 1 0 1 2 5 1 0 1 1 1 2 0 2 3 6 -3 6
10 GALATASARAY 4 1 1 0 5 1 0 0 2 1 3 1 1 2 6 4 +2 4
11 SIVASSPOR 4 0 0 2 1 4 1 1 0 5 3 1 1 2 6 7 -1 4
12 FENERBAHCE 4 1 1 0 3 2 0 0 2 1 3 1 1 2 4 5 -1 4
13 B.B. ANKARASPOR 4 1 0 1 2 2 0 1 1 1 2 1 1 2 3 4 -1 4
14 RIZESPOR 4 1 1 0 3 2 0 0 2 0 2 1 1 2 3 4 -1 4
15 DENIZLISPOR 4 1 0 1 4 4 0 1 1 1 3 1 1 2 5 7 -2 4
16 GAZIANTEPSPOR 4 1 0 1 1 1 0 0 2 1 4 1 0 3 2 5 -3 3 DIV.2
17 SAKARYASPOR 4 0 0 2 2 6 0 0 2 0 2 0 0 4 2 8 -6 0 DIV.2
18 V. MANISASPOR 4 0 0 2 0 4 0 0 2 0 5 0 0 4 0 9 -9 0 DIV.2

İkinci yarının Lideri ile ikinci yarının 10.cusu karşılasacak ve Favori biziz

Erdem Keser
04.03.2007, 22:26
ya bi organizasyon baslıgı acılsada maca gidiş planlarımız oradan tartıssak

Fatih Efe
04.03.2007, 22:35
konya maçı az çok gaysee maçında nasıl oynayacağımıza gebe.gayse maçında Yattara'nın şov yapacağını düşünüyorum.Yorumların haliyle lehimize olması bir rehavet havası yaratmassa ne ala.Ancak yiğidi öldür hakkını ver demişler bundan da geri kalmamak lazım tabi bu durum sadece futbolcular için mevz-u bahis.Bu takım istenildiğinde çok şeyler başarabilecek statüde.bu takımı havaya girsin şampiyonluk vız gelir tırs gider
Bu arada arkadaşlar mümkünse tecrübeli abi veya kardeşlerimizden istirham ediiyorum:gayse maçı için sitede güncellemeler dahilinde bir organizasyon olsun.

Şuşoğlu
04.03.2007, 22:36
bıraz adnan polat hesabı yapayım fb ıle aramızda 9 puan fark var:)

yahoo61
04.03.2007, 22:39
bıraz adnan polat hesabı yapayım fb ıle aramızda 9 puan fark var:)

benim hesabıma göre 3 puan farkla şampiyonuz :D

Fatih Efe
04.03.2007, 22:39
ula erdem nerdeyse aynı anda masaj atıyorduk...eeee ne de olsa kalb kalbe karşıdır de mii
sesi aç alem sesimizi duysun,alem ses duysunnn
hayde bakayim gayse maçi .............

yavuss
04.03.2007, 22:41
Burdan Bmn YÖnetİcİlerİne Seslenİyorum Ne Olur ŞÖle İstİklalde BuluŞalim Hep Beraber Stada Kadar YÜrÜyelİm Ya GÖrsÜnler Bİzİ Herkes Ne Olur Yapalim ŞÖle Bİr GÖvde GÖsterİsİ GÖsterelİm Trabzonsporun GÜcÜnÜ İstanbulluya.........

Erdem Keser
04.03.2007, 22:42
ula erdem nerdeyse aynı anda masaj atıyorduk...eeee ne de olsa kalb kalbe karşıdır de mii
sesi aç alem sesimizi duysun,alem ses duysunnn
hayde bakayim gayse maçi .............
olmaz mı baba ses veriyommmmmmm
bordoooooooooooooooooo

denizgrsy
04.03.2007, 22:42
sanırım mondrogon oynamayacak..bu iyi olur!biz gs yi her halimizle yendik samiyende ,yine yeneriz ....bence sorunsuz bi maç olur

macka61
04.03.2007, 22:50
arkadaşlar bir orginazasyon yapalım ya hadi bmn istanbuk gücümüzü gösterelim

MaRaŞLı
04.03.2007, 22:58
1) gs macı hiçte kolay olmayacak.oyle küçükl görmeyelım onları.sonuçta maç samıyende ve bizim maçı mutlaka almaları gerekiyor.çıkış maçları olacak.
2)oyle hemen 2 maç alıp şampıyonluk havalarına girmeyelim lütfen.bu taraftar ve takım uzerınde olumsuz etkı yapar.
3) mustafa kaçeli ve musanın oynadıgı bı takımdan hiçte ümitli deilim.
4)Benim bildiğim ziya yattarayı oynatmaz vede bi kaç haftaya kalmaz ceyhunuda yedek bırakır.
5) hasan ıyıleştı ya artık her hafta banko onu ılk 11 de oynatır.
6) liglerde en nefret ettiğim takım ne fener ne bjk. tek nefretim gs....
umarım yanılırım.umarım yattara oynar umarım ziya keçeli ve musaya ek olarak bide hasanla başlamaz ve umarım bu maçıda alıp iyice yukarlara cıkarız

Taner Gündoğdu
04.03.2007, 23:01
şöyle topluca stada yürüyüş.... off offf ne güzel olur. inlete inlete stada girip maçı alsak

Remzi
04.03.2007, 23:02
Hala bi maç organizasyon başlığı açılmadı yoksa herkes istediği gibi mi gidecek maça...:confused:

HALİT KARAKAŞ
04.03.2007, 23:03
Arkadaşlar,bu moral motivasyonla gs önümüzde duramaz,kesinlikle böyle olacak,,,,

erol-61
04.03.2007, 23:07
bjk maçından öncede forumları dolaşmışdım şimdide cin con forumlarına bir göz atdım aynı görüşler fark yiyeceklerini düşünüyolar dağılacaklarından bahsediyolar kısacası aslan olmuş bir yavru kedi it gibi korkuyolar bunlara AVANS DA VERMİYECEZ 3 ADET HAMSİ KOYALIM ( KALELERİNE ) YETER ONLARA

turphan
04.03.2007, 23:13
Arkadaşlar bence maç zor olacak.Yeneriz belki ama öyle ezici olmayacak bence...Zira bu onların ölüm kalım maçı...Yenilirlerse bu sezon bitmiş olur,Gerets kovulur ve tabii beraberinde birkaç topçu da....Bunu bilerek oynayacaklar.Bize gelince ; bizimde aynı Sivas gibi defanstan çıkarken ayağa top yapmamız lazım.Bugünkü gibi doldurursak çok pozisyon veririz.Neymiş solda Çağdaş,sağda Ufukhan'mış....Yattara'da hani bana hani bana demiş:)
Bu da 61. mesajım olmuş......

eren_61
04.03.2007, 23:15
bordoooooooooooooooooo

bu sese kulak veriyorum
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii

Rasim İlham Kotancılar
04.03.2007, 23:15
bordoooooooooooooooooo
mavvviiiiiiiiiiiiiiiiii en büyük TRABZONSPOR

Rasim İlham Kotancılar
04.03.2007, 23:20
sayın ziya doğan beyefendiye ....... dediğim için bi haftadır cezalıydım cezaevinden çıktım:) herkese selamlar dışarısı güzelmiş. Bmn ye kavuştum çok şükür. Bütün BMN üyesi kardeşlerime selamlar:tsamblem: :bayrak:

İlker
05.03.2007, 00:06
şu an istanbul takımları diplerindeki kayseri ve gençlerde korkmuyorlar bizden korkuyorlar:)biz böyle devam edersek eminimki bizi kimse tutamaz.gs nin eksikleri çok mondragon kesin yok,okan cezalı,ü.karan cezalı yani şuan ibre yüzde90 bizi gösteriyor.yenilmiyeceğimizden emnim.hep beraber bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooo

atlantis
05.03.2007, 00:08
Bu güzel gidişi gs ile süslemek lazım. ahhhh diyorum ki zamanında keşke okadar puan kaybetmeseydik. Yeneceğizz

TSelif
05.03.2007, 00:10
Ardarda kaybettiğimiz 7 hafta varya ..Ahhh onlardan sadece 3'ünü almış olsaydık .....:mad:
Gs 'yi yenecez ama ;)

tsonur61
05.03.2007, 00:11
Arkadaşlar GS maçını alacaz hiç şüpheniz olmasın diğer maçları yenecez dedim hepsini yendik ve bu maça da diyorum BU MAÇI ALACAZZ başka yolu yok diğer msjlarımda da aynen böle yazıyordu ... :D

sadman
05.03.2007, 00:13
bu kadar eksikli bir gsyi yakalamışken yenemezsek zaten lig ikinciliğini hak etmiyoruz demektir. o yüzden futbolcuların ben bu bilinçte olduğuna inanıyorum ve kazanacağız diyorum. umarım saha içinde futbol şansıda bizden yana olur ve kazanırız.

Berk Eren
05.03.2007, 00:13
Ardarda kaybettiğimiz 7 hafta varya ..Ahhh onlardan sadece 3'ünü almış olsaydık .....:mad:
Gs 'yi yenecez ama ;)

bende son gunlerde hep aynı seyı soyluyorum; o 7 haftada 3 galıbıyet alsak fenerın ensesındeydık..

maca gelınce;gs bızı her zaman kotuyken yenıp yukselıse gecmıstır..ayrıca yenecez dedıgımız her macı kaybedıyoruz..onun ıcın ıcımızdekı umudu ıcımızde tutalım,pazar 20.45de sarkılarla Türkıyeyı inletelim..

cipses
05.03.2007, 00:17
almak zorundayız
alırsak seneler sonra derbilerde bu kadar çok puan toplamış olacağız
en son ne zaman iki maçta da beşiktaşı yenmiştik hatırlamıyorum bile, belki şampiyon olduğumuz seneler. ama bu sene şöyle bir beşiktaş hafızamızı tazeledi.
en son ne zaman galatasarayı 2 maçta da yenmiştik onu da hatırlamıyorum, belki şotalı zamanda. Galatasarayı yenelim de şu hafıza bir daha tazelensin. Zaten derbileri kazanan bir takım haline gelirsek bir şekilde şampiyon da oluruz. üstüste aldığımız 2.liklerde hep derbilerde bıraktığımız puanlarla şampiyon olamadık.

hadi trabzon

frango
05.03.2007, 00:18
bide şu geyse maçını aldıkmı bakın siz bizim keyfimize vallaha ben konya ömaçından çok daha fazla korkuyodum bu maçı aldık geysede zaten sorunlar var bundan yararlanarak samıyenden 3 puanla ayrılmamız gerekiyo vede bunu başaracak güçteyiz bence...

Emirhan Makul
05.03.2007, 00:22
:tsamblem: :tsamblem: :tsamblem:
Cinconlarda mondragon,okan buruk ve ümit karan yok biz ise tam kadroyuz bu maç ceyhunun ve yattaranın birde tolganın maçı olsun bu maçı alın gelinde Trabzon kümeye düştü diyenler konuşsun bakalım İstanbullulara gösterin büyüklüğümüzüü sonra sıra Eziklere gelsin sivas kadar top oynarız heralde onlarıda yeneriz biz Trabzonuz Saldırın Çocuklarrr
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:
:bayrak: :bayrak: :bayrak:

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler
Trabzonluyuz Biz İstemeyiz Para Pul Herzaman Heryerde ANTİSTANBUL

TSelif
05.03.2007, 00:22
,pazar 20.45de sarkılarla Türkıyeyı inletelim..

Eh bize de cafe TRABZON olarak bir STRES daha atmak düşer herhalde pazara...
Hayde TRABZON'um ....:tsbayrak:

Oğuuz
05.03.2007, 00:24
:tsatkı::tsatkı: .. sıradaki lütfen ...:atki: :atki:
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

İlker
05.03.2007, 00:26
kolay maç olmayacak neden?ezikbahçenin bu haftaki puan kaybı gs nin iştahını kabartmıştır.ayrıca kendi evinde olmasıda artı bir avantaj fakat
gs nin eksikleri bizden daha fazla ve önemli isimler:) ve önmeli olan kalecileri uzaktan çekilecek herşut gol tehlikesi demek:)
biz bugün 2-0 dan sonra konyaya yaptığımız taktiği yaparsak emin olun rezil oluruz.gs şimdi bu maça çıkış maçı olarak bakıyor ve heradam 2 kişilk oynayacak ama psikolojik olarak biz onlardan daha rahatız:)biz bu maçta yenilsekte kaybedeceğimiz çok şey yok ama onların var:)

birde bir maç kaybettikten sonra ziya doğan istifa,yönetim istifa artık bunları bırakalım.işimize bakalım önümüze bakalım.kaç haftadır yenilmiyoruz süper bi çıkş içindeyiz hala daha ziya doğan istifa diyenler var,istifa etse emin olun ki morinho gelse dahi takım tepetaklak olur iyice dibe vururuz:)

biz gs yi evinde yeneriz yapmadığım iş değil:)inönüde bjk yi darmadağın ettik gs yide hallederiz:)

ses verin bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Hüseyin Çümen
05.03.2007, 00:32
bmn organizasyon yapıor dimi bu maça taksimden bu sefer ali sami yen e inelim :D

:tsbayrak:

AKSOY_61
05.03.2007, 00:42
şu maçı alalım şampiyonlar ligine %80 gideriz inşallah

İlker
05.03.2007, 00:46
şu maçı alalım şampiyonlar ligine %80 gideriz inşallah

bu maçı kaybetsekte bizim için çok bir kayıp olmayacak hala bunu yapma şansımız var. ve yapacağız aradan sıyrılacağız.

Üzeyir Gönül
05.03.2007, 00:49
Merhaba arkadaşlar,
Sanırım son birkaç yıldır ilk defa dört galibiyet üst üste alıyoruz. Bu bizim için çok iyi bir durum. İnşallah bunu GS maçıyla devam ettiririz. Futbolcularda bir özgüven kazanımı var. Bu özgüvenin bizi daha iyi yerlere getireceğini düşünüyorum. Takımımıza yürekten başarılar diliyorum. Hadi horona...
:dansmuz: :dansmuz: :dansmuz: :dansmuz: :dansmuz:

Enes Berfin
05.03.2007, 01:41
Herkesin ümiti olduguna görede benimde cok bu mac icin umudum var, ah su macida alsak ne havaya girecegiz.

Allah yardimcimiz olsun.

Hüseyin Çümen
05.03.2007, 01:46
şuan takım büyük takım kimliğini tam olarak kazanmış durumda futbolcular da hele şükür büyük takım olduklarının farkındalar tam kadro çıkarak strese girmeden cinconu ezmek lazım acaba bu maçın biletleri nezaman satışa çıkacak inşallah biletsiz kalmam çok üzülürüm kalırsam :(
biletix in önünde sabahlamaya razıyım yeterki bilet bulalım

FANATIK61
05.03.2007, 02:19
Maci aliriz ama Allah Askina su Mustafa Keceli olmasin Kadroda yoksa Konya Macinda ve diyer Maclarda gibi Kafayi yerim :mad:

BDiler61
05.03.2007, 02:37
inşallah maçı alırız ve lig 2.liği için dev bir adım daha atatız

TSKara61
05.03.2007, 03:22
Arkadaslar benim duruk zor. Ben ABDde yasiyorum ve su ana kadar hayatimda Trabzonspor macina gidemedim. Ama Cuma gunu Turkiyeye geliyorum, ama sansima katildigim programin gerekcesiyle Pazar sabahi Istanbuldan ayriliyorum. Ben bu firsati kacirmak istemiyorum, cunku Turkiyeye genelde yazlari gelebiliyorum o zamanda lig tatilde oluyor. Bi fikri olan varmi bu konuda arkadaslar?

Mehmet Fatih Yavuz
05.03.2007, 04:06
eğer tatilini yazın sonunadenk getirebilirsen trabzonda 1-2 maça gitmen mümkün olur. ama onun dışında işin zor...
gurbetten daha gurbettesin:(

DeAgLeMaNyAq
05.03.2007, 07:24
GS 1 aydır kazanamıyor. Bizse 1 aydır hep kazanıyoruz. İnşallah bu maçta da rahat bir galibiyet alacağız. Hele ki Yattara oynarsa patlama yapabilir...

hüseyin1975
05.03.2007, 08:17
Galatasarayda elbette önemli eksiklikler var ama önemli olan Geretsin ne yapacagidir.

Eger Besiktas macindaki gibi Song ve Hasani ilk onsekize almaz ise ve Ilicide yaninda oturtursa bu maci cok ama cok rahat aliriz. Fark atariz!

Ama elindeki bütün Futbolculari en iyi sekilde kullanirsa ve onlarda bu bizim son sansimiz, Taraftarimizla barisabiliriz derlerse, o zaman cok zor gecer.

Ama Ziya Hoca korkmadan oynarsa biz bu maci her sartta aliriz!

OFLU
05.03.2007, 08:31
Geyleri 3-2 lik guzel bi skorla maglup ederiz 4-2 de olabilir .HEEE bide sunu iddaa ediyorum TRABZON artik fire vermesin SAMPIYON olur.

Bilal 61
05.03.2007, 08:33
Gs bu hafta bayağı eksikle karşımıza çıkacak..Onları bu hafta mutlaka dağıtmalıyız vede öyle olacağından eminim:ts2::atki:

ahmetto
05.03.2007, 08:48
Hayde Trabzonsporum göster kendini.Cinconuna ezip geçip yolumuza devam edelim.Ama işimiz kolay değil karşımızda yaralı cincon olacak ama yine herşey bizim elimizde ve Ziya Doğanda şaçmasapan bir onbirle çıkmasa bari

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 09:14
ligimizde bir sezonda Gs yi iki defa devirmeyi son olarak ne zaman basarmisiz ve hangi kadroyla bir bakalim :-)

http://www.trabzonspor.org.tr/ligsonuclariara.asp?takim2=Galatasaray

bulabilen haber versin

Lapina
05.03.2007, 09:17
Ayaktakiler : Tuncay, Hüseyin, Necati, Bekir, Şenol, Cemil
Oturanlar : Kadir, Turgay, Ali Kemal, Mehmet Cemil, Ali Yavuz

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 09:20
evet sampiyon kadroyla ! :-)

Lapina
05.03.2007, 09:22
Kıstas mı kuruyoruz yoksa Safak ?

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 09:22
belkide allah büyük

Emorfo
05.03.2007, 09:50
Arkadaslar benim duruk zor. Ben ABDde yasiyorum ve su ana kadar hayatimda Trabzonspor macina gidemedim. Ama Cuma gunu Turkiyeye geliyorum, ama sansima katildigim programin gerekcesiyle Pazar sabahi Istanbuldan ayriliyorum. Ben bu firsati kacirmak istemiyorum, cunku Turkiyeye genelde yazlari gelebiliyorum o zamanda lig tatilde oluyor. Bi fikri olan varmi bu konuda arkadaslar?

Uçak biletini Pazartesi'ye al, ben seni maça götürürüm.

Telha TANYILDIZI
05.03.2007, 10:04
bu sezon en kolay maçımızı oynayacaz

yns61
05.03.2007, 10:10
nasın bu kadar emin olabiliyorsun anlamadım walla

Rutubet
05.03.2007, 10:20
Bu kadar eksik bir gs yenemezsek hiç bişe hak etmiyoruz demektir. Yeneriiizz.

Mustafa AYDIN
05.03.2007, 10:22
Cincon şu anda dağılmış durumda bu fırsatı kaçırmamamız lazım,cinconu yendiğimiz takdirde puan farkı 2 ye iniyo ve ilk 3 için şansımız dahada artıyo,Ümit ve Mondi nin olmaması en büyük avantajımız.Bana öyle geliyoki bu kedileri samiyende topa tutacağız.

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 10:23
33ü ikiye katliyacaz ve 66 ile sampiyon olacagiz :-)

Hekimoğlu
05.03.2007, 10:26
biz seriye taktık mı 10 maçtan aşağı olmaz 5. kurban cincon olacak inşallah.

yns61
05.03.2007, 10:27
ahh gs yi de yenersek bu sene oynadıgım 5 derbinin 4'ünü almıs oluruz :)

pReN@_61
05.03.2007, 10:33

pek zannetmiyorum...H.Şükür hayallerimizi yıkabilir.oynamasa bari

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 10:34
birde allah nasip etsede yattarayi biraz izlesek 33ün 15ini kazandirirdi yani 5 mac kazandirir kalan 11 den ve daha emin adimlarla yürüyebilirdik.
Ziya Efendi sagolsun her macta kanserden dönmek adami resmen deli eder yah.

hüseyin1975
05.03.2007, 10:36
pek zannetmiyorum...H.Şükür hayallerimizi yıkabilir.oynamasa bari

Hakan Sükürmü???

Bu tam bir Hayal ve bu kadarini Galatasaray Taraftari dahi görmez be kardes :D

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 10:37
Hakan Sükürmü???

yapma hüso bi bildigi vardir usagin

pReN@_61
05.03.2007, 10:40
yapma hüso bi bildigi vardir usagin

tam üzerine bastın hemşerim...bir bildigim var maalesef :(
ama defansımıza güveniyorum
inşallah düşündügüm kötü durumlar başımıza gelmez

Lancet_61
05.03.2007, 10:43
cinconun kolu kanatı kırık ama...herkes fazla havaya girmiş futbolcular da böle havaya girerse hüsran yaşarız...sonuçta samiyende oynucaz cincon cincondur:D

dumanpub
05.03.2007, 10:48
samiyende rahat bir maç olur ancak herkesinde dediği gibi gineli yıldızımızın oynaması şart :)

yine ayrıca ceyhundan iyi bir patlama daha bekliyorum

defansımızda step oynuyor bunun verdiği rahatlıkta var tabi..

ayman desek adam geçse top geçmes top geçse adam geçmez misali savaşıyor :)

takım olma yolunda ilerliyoruz ayrıca konya maçından sonra takımımız taraftarların yanına gidip müthiş derecede eğlenmiştir bunları görmek hoş şeyler :)

umuyorum ki istanbuldaki maçta bende olucam gs yi samiyende çimlerin altanıa gömeris ve bir daha o futbolcuları öyle görürüz onlar mutlu olunca bizlerde mutlu oluyoruz

her sey trabzonspor için !!!!

ne kadar bilet vercekler acaba ?

Hüseyin Kurt
05.03.2007, 10:49
Hakan Sükürmü???

öyle deme.hakan şükür en kötü gününde bile bize gol atmıştır.adam hiçbi takıma gol atamıyor bize gelince atıyor.zaten hangi futbolcunun şansı iyi gitmiyorsa o güne kadar,bize gelince adamlar birden şanslı olup gol atıyorlar.şansları bizde dönüyor.

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 10:49
cincon hic firtina görmüsmüacaba :)

pReN@_61
05.03.2007, 10:51
kötü düşünmemek lazım....
hayde KARADENİZ FIRTINASI!!!

Bilal 61
05.03.2007, 10:54
Bence gs hiçte iyi oynamıyor heleki bu hafta eksiklikleride var..Hakan şükür olsa bile kurtulamayacaklar elimizden..:tsatkı:

dumanpub
05.03.2007, 10:56
hakan şükür adam burnundan ameliyat ola ola bi hoş oynuyor bir sey yapamaz :D

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 10:58
gs yi yenen yol agirlik olarak kanatlardan gecer. Kalede Mondragon kolay gol yiyen bi kaleci degil.

Ersene is düser yetisirse.

dumanpub
05.03.2007, 10:59
gs yi yenen yol agirlik olarak kanatlardan gecer. Kalede Mondragon kolay gol yiyen bi kaleci degil.

mondi yok diye biliyorum ben yaw:tsbayrak:

Emorfo
05.03.2007, 10:59

Bu Hafta Gs'de Modragon, Okan, Ümit Karan yok...

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 11:06
mondragonsuz gs abi o zaman bu antrenman maci da olabilir bizim icin. Adam takimin garantisi iddiali maclarda tabi ikinci kalecide gelip panter kesilmezse.

pReN@_61
05.03.2007, 11:07
kalede %90 aykut olacak...inşallah yeneriz

Bilal 61
05.03.2007, 11:14
Mondragon kesin olarak oynamıyormu net bilen varmı arkadaşlar??

Hüseyin Kurt
05.03.2007, 11:15
dünkü gazetelerde 3hafta yok diye yazılıyordu.

ozturk
05.03.2007, 11:16
ALLAH verse de bi kaza olmasa bari inşallah yeneriz haydi gassaray yap bi kardeşlik..:)

pReN@_61
05.03.2007, 11:19

en az 3hafta diye biliyorum...

Murat Aydın
kim tutar seni trabzonum bir destan daha yaz ali samiyende hadi bakalım hep yanındayız

Murat Aydın
mondragon bkesin oynamıyo arkadaslar

ozturk
05.03.2007, 11:20
Mondragonun oynamaması iyi

Gürkan
05.03.2007, 11:23
dünkü gazetelerde 3hafta yok diye yazılıyordu.

sakatlandığı pozisyonu gördüm. topa vurdu ve sakatlandı.geriye bile koşamadı.

genelde futbolcu ikili mücadele dışında koşarken vs. sakatlanırsa bu sakatlık bayağı ciddi oluyor.

misal; yattara.

pReN@_61
05.03.2007, 11:24
acaba bize kaç bilet verecekler ???

Armağan Dere
05.03.2007, 11:26
bu maçı alacağımızdan şüphem yok ama ardayı iyi durdurmamız lazım yattara oynıycak mı bilen var mı umut ve ersenin ilk 11'de oynaması lazım bjk maçı gibi ALLAH göstermesin 2 gol yersek ersenin girmesi bile skoru çevirmemize yetmeyebilir ceyhun kapasitesini artırmalı defansta göbeğe güvenim tam ama celalettinin kanadından çekincem var güven vermiyor musaya güvenim artmaya başladı bjk'ye karşı oynadığımız 2. 45 dkdaki oyunu oynarsak çok rahat alırız maçı

Bilal 61
05.03.2007, 11:30
İiyiii Mondragon oynamazsa işimiz dahada kolay olacak(zaten kolay olacak ama:))buarada maç biletleri herhalde çarşamba günü satışa çıkar şimdiden heyecan sardı yaaw:)

Onur
05.03.2007, 11:31
Takımımız bu haftadan çok daha iyi olacak. Bu hafta kupa maçının yorgunluğu belli etti kendini. Kalede mondinin olmaması çok büyük bir avantaj. Tabii ümit karan ının da. Lakin Hakan Şükür ve Necati hep bizim maçlarda yıldız oluyorlar. Eğer dikkat etmezsek yine öyle olabilir. Maçın ist de olması bizim için bir avantaj. Çünkü gs üstümüze gelmek zorunda. Orta saha da Ayman- Hüso ilişkisi iyi olursa. Bu maçıda alırız. Tabii ki Yattara- Gökdeniz ve Ceyhun'un performansıda çok önemli. gs nin şansı %20 , beraberlik %20 galibiyetimiz %60 bence ;)

ozcan_asanoglu
05.03.2007, 11:32
Yattara, Galatasaray maçında forma giyecek..

Beşiktaş ve Konyaspor maçlarında forma giyemeyen İbrahima Yattara'nın büyük olasılıkla Galatasaray maçında takımdaki yerini alabileceği açıklandı..

5 Mart 2007, 10:25

Turkcell Süper Lig'de dün Konyaspor'u deplasmanda 2-1 yenen Trabzonspor'da, futbolcular günü izinli geçirecekler.

Bordo-mavili futbolcular, yarın 19.30'da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla deplasmanda Galatasaray ile yapacakları maçın hazırlıklarına başlayacaklar.

Beşiktaş ve Konyaspor maçlarında forma giyemeyen İbrahima Yattara'nın ise büyük olasılıkla Galatasaray maçında takımdaki yerini alabileceği açıklandı. Kulüp Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, İbrahima Yattara'nın kasıklarından daha önce ciddi bir sakatlık geçirdiğini belirterek, ''Bu nedenle tam olarak iyileşmesini bekliyoruz. Hafif ağrıları olduğu için Konyaspor maçında takımdaki yerini alamadı. Galatasaray maçında ise yüzde 90 forma giyecek'' diye konuştu. Ersen Martin'in de Galatasaray maçına yetişebileceği, cezalı olan Ferhat ve Musampa'nın ise sarı-kırmızılı takım karşısında görev alamayacağı öğrenildi.

STEPANOV FORMAYI ALDI
Trabzonspor'da son haftalarda yedek kulübesinde oturtulan Stepanov, Risp'in sakatlığında ilk 11'de forma şansı buldu.

Stepanov, Konyaspor ile çok zor bir maç yaptıklarını belirterek, ''Bu zorlu maç sonrası alınan galibiyete çok sevindik. Son dakikalarda biraz panikledik fakat sahadan galip ayrılmayı başardık. Önümüzde Galatasaray ile zorlu bir maç var. Artık bu maçı düşünüyoruz'' dedi.

turphan
05.03.2007, 11:33
. Lakin Hakan Şükür ve Necati hep bizim maçlarda yıldız oluyorlar. Eğer dikkat etmezsek yine öyle olabilir. Maçın ist de olması bizim için bir avantaj. Çünkü gs üstümüze gelmek zorunda.

Evet yaa,bir sezon top oynamayıp bizim maçta aslan kesildiklerini çok hatırlarım.Özellikle Hakan'ın....

hüseyin1975
05.03.2007, 11:35
öyle deme.hakan şükür en kötü gününde bile bize gol atmıştır.adam hiçbi takıma gol atamıyor bize gelince atıyor.zaten hangi futbolcunun şansı iyi gitmiyorsa o güne kadar,bize gelince adamlar birden şanslı olup gol atıyorlar.şansları bizde dönüyor.

Step onu "halleder". Korkmayin. Son maclarimizda bize pek nadir Gol attigini hatirliyorum. Bu maci alacagiz. Yeterki acik Futbolu tercih edelim. Galatasarayin dafansi dökülüyor. Biz bastirirsak Hakan Sülür Bey topu bile göremez!

Burhan61
05.03.2007, 11:36
bu maçla ilgili en büyük endişem hakan şükür'ün bize karşı çok ballı olması. adam ne zaman gol orucuna girse iftarı bizimle yapıyor.

genelde kontraatak oynayacağımız için mondragon'un olmaması çok önemli değil. ataklarımızda düzgün pas tercihleri yapabilirsek bizim açımızdan kolay maç olabilir. defansta en az hata ile oynamamız gerek. hakan şükür oynarsa defansı kaleye çok yakın kurmamalıyız. karambollerde başımız ağrıyabilir.

Y.Sert
05.03.2007, 11:38
mondragon yok.ümit yok.okan yok deyip durmayın.
galatasaray galibiyetimize şimdiden kılıf arayanlar galibiyetimizi buna bağlayacaklar.

Bilal 61
05.03.2007, 11:38
Gerçi gördüğüm kadarıyla necati çok formsuz hakanda bir sakat bir oynuyor..Yani ikiside iyi değiller ama yinede dikkat etmelliyiz sağları solları belli olmaz bunların..

Reha
05.03.2007, 11:39
Havaalanı başlığım kapatıldığından ; maça toplu gidişimizin yasak olup olmadığını soran arkadaşa bir BJK maçı hatırası sunayım;

http://www.youtube.com/watch?v=fEXrQR_Fxtw