PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaeli'nde Ts Club Açıldı

My
15.12.2004, 17:32
Artik Ts Club magazasi Kocaeli' nde de var smileys/smiley1.gifResmi açilisina futbolcularimiz vede baskanimiz gelicekmis ama gün olarak belli diilmis ( maalum kongre süreci, youn gündem ), resmi sitemizde yayinlanacakmis.
Bir kaç küçük bilgi veriim ; Ts Club açilacak ama sadece bizim ürünlerimizin satildii bir magaza diil diger takimlarin ürünlerininde satildigi bir magaza. Istanbulda ki gibi sadece Ts Club magazasi diil yani. Fazla bi vaktim yoktu ilk etapta gördüüm Ts Club sitemizde ki satilan ürünlerin bi çogu var. Aksesuarlar, formalar, esofman ve montlar, bere, kaskol, kazaklar vs... Kitap sordum kitaplar yokmus ama gelicekmis ama terlik yok. Ben birki alisveris yaparken Trabzonspor ürünleri soran genç arkadaslarda geldi magazaya alisveris için ama fiyatlarin yükseklii bariz bir sekilde caydirici. Mont soruyorlar 150 lira, esofman soruyorlar 150 lira forma keza oda 80 lira dolayisiyla sapka kaskol alip çiktilar onlarda. Kulübümüzün bu konu hakkinda bisiiler yapmasi lazim.
Yerine gelince Izmit' i bilenleriniz varsa Çarsi-Dörtyol' un üzerinde Telekom' un hemen yaninda. Bence gayet ii bir yer. Çok islek bir cadde ve herkesin görebilecei bir yerde.
Istanbul' da Ankara' da açilan açilan Ts Club magazalari, Ts Club tiri, 444 1967 simdide Kocaeli Ts Club smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif Edited by: Emorfo

Guests
15.12.2004, 18:17
hayirli olsun artik iyi satis yapmasi lazim orda magazanin. ürünler fiyatina gelince gerçekten haklisin çok pahali ama yakin zamanda baska firmalarla anlasilip daha ucuz ve çok daha fazla seçitli ürünler satisa sunulucak.

of-lee
15.12.2004, 18:26
hayirli olsun izmit halkina fiyatlar insallah iner

izmitde is yapacak bir yerde dukkan izmitliler olarak bundan sonra ordan alisveris yapacagiz

#10 Fietra
15.12.2004, 19:43
Hayirli ve ugurlu olsun Atay baskan icraata geçti biraz geç olsa da

Harun-61
15.12.2004, 21:56
hayirli olsun

sezon basinda karadeniz baskanlari toplanti yapip, beraberce hareket edip böyle store ' lar acmak istiyorlardi...

Erhan|TS
16.12.2004, 15:48
güzel güzel yavas yavas cogaliyo ts cluplar ama is sizde artik alisveris yaparak orayi ayakta tutmaniz lazim..

Emorfo
16.12.2004, 16:06
Izmit'teki bu magazada Trabzonspor disinda hangi takimlarin ürünleri satilacak. Karadeniz takimlari mi yoksa istanbulun eziklerinin de satilacak mi. Bildigim kadariyle Ts Club açma sözlesmesinden buna izin verilmiyor.

Kaya
16.12.2004, 16:42
Arkadaslar hayirli olsun. Güzel bir gelisme. Trabzonspor'un haricinde bir ürün satmak yasaktir diye biliyorum. Zaten öyle olmali.

SHENOLA
16.12.2004, 17:25
arkadaslar hayirli olsun....kocaelinin yarisi zaten trabzonlu büyük ilgi görür diye düsünüyorum...smileys/smiley1.gif

Çebi
16.12.2004, 17:52
Izmit'teki bu magazada Trabzonspor disinda hangi takimlarin ürünleri satilacak. Karadeniz takimlari mi yoksa istanbulun eziklerinin de satilacak mi. Bildigim kadariyle Ts Club açma sözlesmesinden buna izin verilmiyor.

Bende bunu söylicektim....Bu magaza Ts Club olarak geçmemeli, buna izin verilmemeli ki bu sartlarda isminin Ts Club olarak geçecegine inanmiyorum....

SDanışmaz
16.12.2004, 18:06
Hayirli olsun.

Insallah çok satis yapar.

ersinsezgin
16.12.2004, 19:40
ts club olduu falan anlasilmio görkem spor die biyer bize ufak bi vitrin yapmislar ama içeri girince her takimin ayni sayida ürünü war izmitte ufak bir ts club is yapar gibi gelio. burda tek 6yerium var. insallah tekbizim magazamiz olacak..

JuaN_JuaN
16.12.2004, 19:42
hayirli olsun! çok is yapmasi hepimizin dilegi

ayrica kocaelinde çok trabzonspor taraftari var diye biliyorum istanbulda oynana kupa maçina baya otobüs kaldirdiklarini duymustum.

yaparsa onlar sayasinde is yapar.

Çebi
16.12.2004, 19:54
ya arkadaslar Ts Clup olarak geçmiyodur orasi, yanlisiniz var....Ts Clup ta baska takimlarin ürünleri satilabilir mi....Lütfen topic basligini düzenleyin....

Kaya
16.12.2004, 19:59
Bende anlayamadim simdi bu durumu. Trabzonspor'umuzun haricinde ürün satilacaksa bu magaza TS CLUB olarak adlandirilamaz. Böyle bir magazaya da bizim yönetim neden katiliyor.

My
16.12.2004, 21:35
Valla arkadaslar yazdiklarinizi okuyunca ufaktan bi tereddüte düsmedim diil.!!!

Ilk basta sunu söyliim ;yukarida da belirttiim gibi sadece bizim ürünlerimiz yok diger takimlarinda ürünleri bulunmakta.

Ikincisi ;magaza yetkilileriyle konustuumda Ts Club açilacaani, açilis gününün resmi sitemizden yayinlanacai ( hatta sitemizde Ts Club' larin bilgilerinin olduu sayfaya yakin zamanda kendilerinindekonulacaindan bahsetmislerdi), su anki youn gündem dolayisiyla gün belirlenemedii, açilisa futbolcularimizin vede baskanimizinda geliceini belirttiler.

Yukarida arkadaslarimin dedii '' sadece bizim ürünlerimizin satilabilecei '' konusunda bir bilgim olmadii için bu konuyu sorma sansim yoktu. Ve yazilanlari okuduktan sonra son derece rahatsiz olduumu belirtmek isterim.Yarin is çikisi ilk isim magazaya gidip bu konuyu sorucam.

Harun-61
16.12.2004, 22:56
kafam karisti smileys/smiley5.gif

My
17.12.2004, 19:24
Arkadaslar, bugün magaza sahibinin esiyle konustum. Esi Futbol Federasyonu üyesiymis. Ilk basta geçen sefer konustuklarimizi sordum yine ayni sekilde cevap verdi. Ts Club açilacaani, yakin zaman içerisinde bunun resmi sitemizde yayinlanacaini, açilisa bizzat baskanimizin vede futbolcularimizin geliceini söyledi. Kendisine Ts Clubmagazasiiçerisinde baska takimlarin ürünlerinin satilamayacagini söylediimde ;dediim gibi esi Futbol Federasyonu üyesiymis. Bu vesile ile klubümüzden kendilerine Ts Club açma teklifi geldiini ve hiç bir problem olmadiini, simdilik ürünlerimizin bir kisminin geldiini ve resmi açilistan sonra ürünlerimizin dahada arttirilacaini anlatti. Tekrar Ts Club' mü diye sorduumda evet diye cevap verdi. Valla arkadaslar, böyle bir konuda yaniltici bir bilgi verileceini sanmiyorum.

ruslanazeri-61
19.12.2004, 10:18
BAN GORE TRABZONSPORUN TURKIYE VE AVROPANIN HER BIR SEHRIN DE MAQAZA ACMASI TRABZONSPORUMUZUN YRARINA OLUR. BEN TS CLUBUN TRABZONDA AVE BASQA YERLERDE ACILMASINI DESTEKLIYORUM VE TRABZONSPORUN ADINA SEVINIYORUM ARKADASLAR BEK AZERBAYCANDAN YAZIYORUM VE BUTUN TRABZONSPORLULARI KENDI KARDESIM KIBI SEVIYORUM VE BEN INAN COK ISTIYORUM KI TS CLUB BAKU DEDE ACILSIN AMIN

Punisher-61
19.12.2004, 11:13
acilsin bakalim her yerde TS Club aciliyor ürünler satiliyor Millet Trabzonspora Üye oluyor ama BORC hala ayni kaliyor...Hani nerde bu paralar?????????smileys/smiley7.gif

bahadiroglu
19.12.2004, 16:56
bana sorarsaniz ts-klub isi biraz zor is...smileys/smiley11.gif

bir formayi 80 milyona satmaya kalkarsan kimse alis veris yapmaz tabii..smileys/smiley7.gif

kardesim her seyi taraftardan bekliyorlar olacak is degil.

biz maça gidecez para verecez klübe aidat yatiriyoruz para yine bizden.ondan sonra trilyon para vuranlar futbolcular,biz fedekarlik yapiyoruz diyorlar.ney mis gökdeniz beyefendi kendisine yapilanlardan sikayetçiymis?

bak gökdeniz;koçum o stada millet para verip seni seyrediyor sen ise para alip oynuyorsun...

tabii ki elestirilere açik olacaksin.

simdi ben ögrenciyim.abimde ögrenci..babam memur.adam emekli olamiyor.niye ikimizde üniversitede okuyoroz.?aylik masrafimiz toptan hem abimin hem benim 500 milyon (en az).babamin aldigi maas 1 milyar.

biz klube aidat yatiriyoruz maçlara gidiyoruz parayla bilet aliyoruz.

bu sartlarad ts için herseyi yapiyoruz.sen bizim paramizla hayatin keyfini sürüyorsun...

eger vicdanin rahat o paralari yiyiyorsan sana helal olsun!

Onur1967
20.12.2004, 15:33
Aslinda haklisin kardesim ama bence mesela takimimiz için imkanlarimiz ne kadarsa o kadar yardim yapmaliyiz..

Taraftar formalari zaten 46,5 YTL inannilmaz pahali da degil aslinda. Ama ben bir özelestiri yapayim ilk yarinin son maçinda bile stadimiz dolmuyorsa hem de yensek 2. olacakken... çok fazla bir sey de beklememeliyiz.. Bilmiyorum Allah sonumuzu hayirli etsin insallah sampiyon oluruz..

bahadiroglu
20.12.2004, 22:39
taraftar formasi bence çok kötü tasarlanmis.ts taraftarinin en çok sevdigi forma çubuklu formadir.bunu tsnin resmi sitesi açikladi (anket yapti)

eee sonra ne oldu da taraftar formasi çubuklu degil?

çubuklu formalar yani satilacak olan ve herkesin begendigi forma 80 milyon hiç taksit yok pesin...

internet üzerinden ayni forma 9-12 taksitle vade farksiz daha ucuza (10 milyon kadar) satiliyor.ben enayimiyim ts kluba kaziklanayim?ya da ts taraftarini enayi yerine koyanlara soruyorum ben bunu?

elektra61
22.12.2004, 01:27
ben kocaeli de ögrenciyim.çok iyi olmus.hep sorarim kendime kocaeli de ts li çok.neden burda ts club yok diye.eskiden ts-kocaeli maçlarina giderdik.bizim taraftarlar daha fazlaydi.burada trabzonlu ve karadenizli çok.

Murat BAYRAKTAR
31.12.2004, 15:38
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tsclub dediginiz görkem spor magazasi mi.. </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

te4cher
31.12.2004, 17:24
Hayirli Olsun.....

Murat BAYRAKTAR
22.01.2005, 21:37
http://img104.exs.cx/img104/5787/pict00873wg.jpg

KOCAELI TS CLUB Alemdar Telekom yanindaki Görkem Spor Magazasi içerisinde ayri bir yer olarak faaliyete baslamistir... Bütün Kocaeli'li TRABZONSPORLULARA hayirli olsun...

My
23.01.2005, 02:07
TS' nin '' S '' sinde bi acaiplik var yahu! S olmamis, dümdüz yukari çikmis smileys/smiley5.gifTS' nin üzerindeki toptada acaiplik var! Simdi kardesim sende neye dikkat etmissin be ya diyenler olabilir. Kafama takildida yaziim dedimsmileys/smiley9.gif

kelkitli29
23.01.2005, 02:52
evet haklisin. bu yapiskani fb limi yapistirdi smileys/smiley7.gif

Crazy_OfLu61_
23.01.2005, 18:11
Bencde büyük ihtimalle fb lidir millet görmeden ancak bu kadar yapmistir. Bunada sükür onlar pek bise beceremez smileys/smiley17.gif

Crazy_OfLu61_
23.01.2005, 18:13
He bide bundan bide istanbul/anadolu yakasina açsinlar. Bide uygun olsun yetkililer aloo duyuyomusunuz...

baris_aykan
24.01.2005, 17:44
hayirli olsun nasip olursa gelip yerinizdede ziyaret ederim

JuaN_JuaN
25.01.2005, 04:14
ankarada yok böyle bise atakuledeki kapandi en son bir hafta önce gittim fanatic store adi altinda bjk ve eziklerle birlikte satiliyo ürünlerimiz.

kazak almaya gittim. ve oradaki adamla sohbet ettim. neden kapandi burasi diye. bana dedigi sadece su :

- burada satilan mallarin devami yok! satiliyormus ama magzaya yenisi gelmiyomus( bu nasil is anlamadim )

kocaeli halkina hayirli olsun! insallah sonu ankaradaki TS Club un sonuna benzemez smileys/smiley19.gif

of-lee
25.01.2005, 22:55
fiyatlar inmesi lazim çok yüksek yoksa adam sapka,kaskol alir çikar ordan

forma fiyatlari düserse iyi satis olur

My
25.01.2005, 23:35
Yönetici arkadaslar ; baslik açiliyor diyor ama artik açildiina göre baslii buna uygun bir sekilde deistirsek diyorum hane smileys/smiley9.gif

Bu arada hesapta açilisa futbolcularimiz ve baskanimiz gelicekti!? Bugün çarsidaydim keske aklima gelseydide sorsaydim bunu. Kocaeli' nde olupta yolu o tarafa düsen arkadaslardan bi denesi, bunu soralim derim.

mackolik_61
26.01.2005, 00:06
hayirli olur insallah ama ordaki ts isaretini pek begenmedim yine bunada sükür...

Murat BAYRAKTAR
26.01.2005, 18:05
haklisin arkadas ilk gördügümde benimde dikkatimi çekmisti.. gece çektigim için açik degildi.. açik olsaydi sorardim... Murat abi yarin izmite gidince ben sorarim açilis olup olmayacagini..

My
26.01.2005, 21:42
He ya Murat' im. Oradaki hanim oranin sahibinin esi. Kendisi dediydi üstüne basa basa. Baskan ve futbolcular gelicek diyordu. Hemde kaö kere sorduydum. Bakarsin bende inerim çarsiya beraber gideriz belkide smileys/smiley2.gif

unyelimetin
30.01.2005, 02:21
Hayirli ugurlu olur insallah.

Gölge Oyunu rumuzlu arkadasa sordular ancak tam cevap alamadik.Baska takimlarin da ürünleri satiliyor diyorsun.Bu hangi takimlar?Üç sülükler mi yoksa Karadeniz takimlari mi?

Lütfen çok merak ettim dogrusu.Ts Club adi altinda ezik ürünü satilamaz sanirim.Edited by: unyelimetin

My
30.01.2005, 18:33
Söyle açiklayayim ; magaza tümüyle Ts Club magazasi diil. Görkemspor Magazasi ve Ts Club beraber.Evet, yukarda da gözüktüü üzere Ts Club armasi vede hemen onun üzerinde Ts Club tabelasi bulunmakta ama içeri girdiinizde her türlü spor malzemesini bulabilrsiniz. Buna maalesef Istanbul takimlarinin ürünleride dahil. Ve yine maalesef Karadeniz takimlariyla ilgili herhangi bir ürüne rastlamadim.Ts Club magazasi altinda ezik ürünü satilamaz diye magaza sahibine sorduumda aldiim cavabi ilk sayfada yazmistim.

unyelimetin
30.01.2005, 23:50
Tesekkür ederim.

Bu konu ile ilgilenen yöneticimiz ile görüsmek isterim dogrusu.

Murat BAYRAKTAR
01.02.2005, 17:03
Kocaeli'de açilan TS CLUB sahibi Rifat KIRGIZ abimize hem TS CLUB için hemde gösterdigi misafirperverligi dolayisiyla bir kez daha tesekkür ediyorum... Açilis konusunda Rifat abimiz"biz kulübe ilettik onlarda müsait zamanda gelip açilisi yapacak dediler.. Rifat KIRGIZ Haluk Ulusoy döneminde TFF Yönetim Kurulu'nda idi.. Edited by: lazandoz61

My
09.02.2005, 02:38
Bugün çarsiya isim düstü bide Ts Club' e gidiim dedim. Gitmisken bi atki aldim smileys/smiley4.gifKocaeli' ndekiler, yeni atkilar gelmis he siyah TRABZONSPOR 61 yazili, tavsiye ederim. Hazir gitmisken durumu soriim dedim. Durumdan oldukça memnunlar. Satislar gayet iimis. Ellerinde sweat kalmamis. Yenilerini siparis etmisler smileys/smiley1.gifDuyunca bayaa bi sevindim hani.

#10 Fietra
09.02.2005, 02:45
Oo iyismileys/smiley32.gif

Murat BAYRAKTAR
09.02.2005, 20:45
insallah hep böyle devam eder... kimsenin bahanesi kalmadi... yok nerden alacaz falan... gideceksin alacaksin.... hiçmi o zamanen azindan bir anahtarlik al... biraz fedakarlik yapacaksin... 10 gün sigara içme orjinal forma al...

of-lee
10.02.2005, 01:47
insallah herkes bir seyler aliyor satislar iyi olduguna gore

My
25.03.2005, 04:40
Bikaç zaman önce magazaya gittim. Ilginç bi durumla karsilastim. Satislar gayet ii gidiyordu. Hatta en son baktiimda bi kaç parça ürün kalmisti. Yalniz Trabzon'dan yeni siparisler vermisler ancak siparislerin hiçbiri daha gelmemis. Duyduumda çok üzüldüm. Mantikli bir açiklamasini aradim kendimce ve aklima gelen tek sey halka arzdan gelecek parayla ürünlerin iilestirilmis vede çesitlendirilmis bir sekilde daitilacaa. Insallah böyledir.

Mustafa AYDIN
26.03.2005, 16:36
fanatik bir trabzonsporlu olarak hep trabzonspor ürünleri aliyorum ama ne yalan söylim ürünlerinden memnun degilim fiyatindan geçtim adam kappa marka t-shirt yapmis 2 ay giymeden rengi gittii forma aldim 2 yikamada reklam yazilari çikti forma rezil olduu bunun gibi daha bir sürü ürün yani kaliteyede dikkat etmeleri lazim en azindan fiyatina göre ürün yaptirsinlarr yoksa açtiklari gibi kapatmak zorunda kalirlar ts clublari ama insalah öyle bisey olmazz.....

My
31.03.2005, 23:58
Simdi aklima geldide yaziim dedim. Bir ki gün önce yine maazaya gittim, az biraz ürünlerimizden gelmis. Ama yetersiz. Neden yetersiz?Birincisi tabiiki az miktarda ürün gönderilmesinden. Ikincisini ise sööle açikliim. Ürün satisi nasil, memnunmusunuz diye sordum. Aldiim cevap ise bayaa keyüf verücüydü yanesmileys/smiley1.gifGörevli bayan aynen su ifadeyi kullandi '' ben bu kadar trabzonspor'lu olduunu bilmiyordum valla ''smileys/smiley4.gifYani talep çok çok iimis. Özellikle öörenci kismindan çok talep varmis. Ama nedense ürün göndermiyorlar anlamadik gitti dedi. Bende sanirim halka arzi bekliyorlar. Iilestirmeyle birlikte yeni ürünler gelir dedim. Yani arkadaslar burada durum ii smileys/smiley2.gif

kelkitli29
01.04.2005, 01:54
almanyayada acilsa bitane keske.

cenk109
02.04.2005, 10:28
TRABZONLULAR , TRABZONSPORLULAR!
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
SIZIN GAZETENIZ KARADENIZ?DEN GÜNEBAKIS 14 MART?TAN ITIBAREN ISTANBUL?DAN SONRA BURSA, KOCAELI, SAKARYA, YALOVA VE ILÇELERINDE BAYILERDE!...

ARTIK GÖNÜL VERDIGINIZ RENKLERLE ILGILI TÜM GELISMELERE DAHA YAKIN OLACAKSINIZ!...

BUNDAN BÖYLE TRABZONLU?NUN, TRABZONSPORLU?NUN, KARADENIZLI?NIN SESI DAHA GÜR ÇIKACAK?

BAYINIZE BIR GÜNEBAKIS AYIRTMAYI UNUTMAYIN

isko61
02.04.2005, 19:36
ARKADASLAR MERAK ETMEYIN BIR IZMTTE OTURAN OLARAK HER ZAMAN YANI PARAMIZ OLDUGU ZAMAN TS ÜRÜNLERINDEN ALACAGIZ

My
24.12.2005, 16:49
Kocaeli'nde ki arkadaslar, en geç çarsamba yada persembe günü yeni ürünler gelicekmis. Yeni dizayn atkilar, sapkalar (sapkalar 11 Yattara, 9Fatih), yeni polarlar felan haberiniz olasmileys/smiley2.gif Szymek'te yoldaymis...Edited by: Gölge Oyunu

ah_met
25.12.2005, 15:58
magaza tam olarak kocaelinde nerede arkadaslar yazarsaniz sevinirim...

lazutlarlivera
25.12.2005, 19:31
YAW ARKADAS ANLAMADIM GITTI YAAAAAAAAAA.81 ilin 80 tanesinde TS CLUB war bi bu IZMIR de yok.Hayret bisey yaaaaaaaaaaa.Yaaaa biz bu ürünleri nasil alacaz.

Resmi siteye de hiç bise koymamislar.havalar soguk yeni sezon atki bile yok.polar yok.Hiçbise yok.

ADAMLAR BOSU BOSUNA DEMIYOLAR

"GAVUR IZMIiiiiiiiiiiiiiiiiiiRRRRRRRRRRRRR"

Nihat Güneş
25.12.2005, 20:20
hsmileys/smiley32.gifayirli olsunsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Egemen
25.12.2005, 20:34
hayirli olsun darisi izmirin basina...

selokal61
25.12.2005, 21:47
hayirli olsun tüm trabzonspor camiasina

simdi sira diger illerde

Bülent Bayraktar
29.12.2005, 17:57
tmm da ndn her takimin mali war sadece bizm degil

gurbetçi 61
30.12.2005, 13:18
magazaya gittim,çok güzel ürünler var,birtane forma aldim,

My
31.12.2005, 03:26
tmm da ndn her takimin mali war sadece bizm degil

Ilk baslarda bu konu bayaa bi tartisildi burada. Ts Club magazasi açanlar da bu geçerli. Yani sadece ts Club ürünü satmak ama bu gibi durumlarda yani Ts Club bayiliinde durum deisiyor. Maksat taraftara ürünleri en kolay yoldan, en yaygin sekilde, en masrafsiz sekilde ulastirmak smileys/smiley9.gifVe Kocaelinde bu is bayaa ii gidiyor. Bende 5. atkimi aldim smileys/smiley2.gif

ÇaGaTaY
09.01.2006, 13:42
arkadaslar bi ts club da bursaya nolur,çok trabzonlu var burda iyi is yapar smileys/smiley19.gif

Burçak
04.11.2006, 16:05
geçen gün konusu olmuştu. futbolcular kocaelindeki ts club mağazası açılışınada gideceklerdiye. ama zaten varmış bu mağaza. yoksa kapanmışmıydı ? Kocaelideki arkadaşlar bilgilendirebilirmi acaba.

okan6161
04.11.2006, 16:43
hayırlısı olsun da izmire ne zaman açılacak bilen var mı

altancakular
04.11.2006, 17:11
biz epey bekledik çubuklu formayı
biraz da kocaeli beklesin

pacos_bill
04.11.2006, 17:19
İzmit'te kaldığım süre içerisinde büyük bir Trabzonsporlu potansiyeli olduğunu farkettim. Bence çok yerinde bir karar olmuş. Umarım kalıcı olur, sonu Başkent'e dönmez.

sweetrose
04.11.2006, 20:47
Koskoca Ankaraya açmadılar; demek büyük bir potansiyel...Tebrikler ne diyeyim... Atakule'ye zahmet edip gidemeyen ankarada ki taraftarımız şimdi forma gelsin de alalım die çırpınıyor..ne hallere kaldık...

pacos_bill
04.11.2006, 23:08
Atakule'deki dükkanın kapanmasında taraftarın ilgisizliğinden çok yanlış yer seçiminden başlayan ve uzayıp giden yönetimsel hatalar başgösterdi. Zaten Trabzonspor Sportif Ürünler şirketinin girdiği zararın haddi hesabı yoktu mağaza kapandığında. Şimdi Puma mağazaları forma satıyor, belki Ülkealan tarafında da satılıyordur.

My
05.11.2006, 02:07
geçen gün konusu olmuştu. futbolcular kocaelindeki ts club mağazası açılışınada gideceklerdiye. ama zaten varmış bu mağaza. yoksa kapanmışmıydı ? Kocaelideki arkadaşlar bilgilendirebilirmi acaba.

Ts Club Görkem Spor mağazası bünyesinde devam ediyor. Üstelik satışları da gayet iyi. Ne zaman gitsem ürün sıkıntısından behsediliyor. Kocaeli'nde ki Trabzonsporlu potansiyeli bayağı yüksek.

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 22:35
hayırlı olsun..başka ne denirki.