PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Savunmada Kimler Olmalı?

Sayfa : [1] 2

bordoylamavi
25.02.2007, 16:55
savunmada sizce hangi ikili olmalı. aylardır birlikte oynayan savunma bir anda iki yeni oyuncuyla değişti.

Mehmet Fatih Yavuz
25.02.2007, 16:57
step-risp
ya da step-erdinç.... bu savunmadan herkes kesilir stephanov kesilmez. inadın alemi yok..

selcuk
25.02.2007, 16:58
stepanov yüzde yüz olmali bence öbürüne diyim hadi risp olsun

sbay
25.02.2007, 17:01
stepanov ve risp oynamali....hocanin stepanova bu kadar katı davranması yanlış

Şentürk
25.02.2007, 17:01
Formuna göre değişir ama bildiğim tek şey var Stephanow kesinlikle olmalı.

Sarıalibey
25.02.2007, 17:08
stepanov ve erdinç

risp son maçlarda aksıyor...ama bir çuval para verip aldığın adamı kulubede oturtursan adama söverler...

MarceloTS
25.02.2007, 17:12
stepanov kesin oynamalı yanında erdinç-risp değişemli oynar

Şevket KÜÇÜK
25.02.2007, 17:15
Bende stepanovun oynamasından yanayım çünkü ilk devre maçlarda bütün takım tel tel dökülürken ayakta kalan tek isim o idi ve şimdi takım iyi oynarken eminim oynadığı taktirde takımın en iyileri arasında olur her maçta

Adem Erdoğan
25.02.2007, 17:20
3 üde oynasın

Sinan Akyıldız
25.02.2007, 18:06
sadece stephanow :D o tek başına 2 tane risp 7 tane de erdinç eder :)

Erdem Keser
25.02.2007, 18:20
stepanov-cagdas

WERTHeR
25.02.2007, 18:21
stepanov oynasında yanında isterse çıksın ziya kendi oynasın:)

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 18:25
step le risp oynasın ama risp çok etkisiz görünüyo böle defans yapılmaz bu adamda güç yomu nedir
step gerçekten gitmek istior da ondan mı oynatılmıyo acaba var bu işte bişey bence bukadar kolay gol yiyen defans olmaz

Emre7
25.02.2007, 18:25
risp ve step dedim ama erdinçin performansı da hiç kötü değil

champions
25.02.2007, 18:38
anket doğru yolda ilerliyor:)

Ozan
25.02.2007, 18:41
stephanov ve risp yanyana iyi bir ikili oluşturur ama çağdaş da iyi bir alternatif olur . erdinçde iyi bir alternatif olur . ama ziya doğan stephanov u niye oynatmıyor onuda bilemiyoruz. stephanov un kesinlikle oynaması lazım .

bordolumavi61
25.02.2007, 18:47
evet stepanov olmalı tamam şuan bulunanaların performansı fena degıl ama eziliyorlar ama stepanov daha guclu boylu boslu ezilmiyor forveti eziyor güven veriyor mutlaka gelmeli ve risp oynamalı musanın yerine ferhat bjk maçıda sag bek te iyiid ama bilemiyorum sag beke musa yerine başka biri olmalı

Ali Özcan
25.02.2007, 18:48
step - erdinç...erdinç çok iyi oynuyor...bu formuyla kesilmemeli...Risp savunmadan çıkarken çok fazla şişirme top kullanıyor, oyun kuramıyor...

step - erdinç oynamalı bence...

Ferşat Balcı
25.02.2007, 18:49
step-risp
ya da step-erdinç.... bu savunmadan herkes kesilir stephanov kesilmez. inadın alemi yok..
stepin kesik yemesinin nedeni formundan ziyade,bizim bilmediğimiz bir takım davranışları olabilir, akıllı bir stepanov zaten bu takımda oynar.
ben step-erdinç derim

bordolumavi61
25.02.2007, 18:50
çağdaşıda cok begeniyorum oynamasını istiyorum ama oynatacak bir mevki bulamıyorum çünkü oynayabilecegi yerlerdekiler i değiştirmek içimden gelmiyor stepanov var ondan önce

bordolumavi61
25.02.2007, 18:52
stepin kesik yemesinin nedeni formundan ziyade,bizim bilmediğimiz bir takım davranışları olabilir, akıllı bir stepanov zaten bu takımda oynar.
ben step-erdinç derim

evet son maçlarda hiç yakışmayan tavır ve hareketler sergilemişti üst üste bir kaç maç umarım kafasını trabzonsporda oynamaya formuna kavuşmaya odakalr dediğin gibi kolay kolay kesilecek bir oyuncu degıl sonucta ziya da salak degıl bile bile kendi kafasını ipe götürmez heleki defansın kuvvetli olmasına inana hoca

6Şafak Aydın1
25.02.2007, 18:58
tebrik ederim anketi ve basligi cok begendim

1.Milan - Risp en fazla bu ikiliye güveniyorum, olmazsa

2. Milan - Cagdas olmazsa
3. Milan - Erdinc olmazsa
4. Risp - Erdinc olmazsa
5. Risp - Cagdas olmazsa
6. Erdinc - Cagdas bu da olmazsa

7. Musa - Jeff

WERTHeR
25.02.2007, 19:00
tebrik ederim anketi ve basligi cok begendim

1.Milan - Risp en fazla bu ikiliye güveniyorum, olmazsa

2. Milan - Cagdas olmazsa
3. Milan - Erdinc olmazsa
4. Risp - Erdinc olmazsa
5. Risp - Cagdas olmazsa
6. Erdinc - Cagdas bu da olmazsa

7. Musa - Jeff

bence ziya-nuri veya haşim-ibrahim ikiliside pek bir eğlenceli olur:)

WERTHeR
25.02.2007, 19:01
çağdaşıda cok begeniyorum oynamasını istiyorum ama oynatacak bir mevki bulamıyorum çünkü oynayabilecegi yerlerdekiler i değiştirmek içimden gelmiyor stepanov var ondan önce

Çağdaşın muhakkak oynaması gerekir. İstanbul artıkları yedek kalmamalı. Büyük takım olmak bizim neyimize. Hangi takım kimi kadro dışı bırakıyor git transfer et...

bordolumavi61
25.02.2007, 19:25
Çağdaşın muhakkak oynaması gerekir. İstanbul artıkları yedek kalmamalı. Büyük takım olmak bizim neyimize. Hangi takım kimi kadro dışı bırakıyor git transfer et...
:D BEN FUTBOLCUN geçmişte hangi takımda oynadığına bakmam bjk deyken ruhsuz bir futbolcu grünümü vermişti bana ama trabzonda yürekten savşcı oynadı gollerden sonra deli gibi sevindi vs oynadımı görevini iyi yaptı kanaatindeyim

ayrımcı değilim ben trabzonspor ozaman genclerden de alması diğer 17 takımdanda transfer yapmasın bjk gs fb yi sevmeem ama trabzon kümeye bagıranlar daha cok bursalılar vestelliler vs diğer anadolu takımalrı biz en iyisi kimseden transfer yapmayalım

senin için ozman belki rahatlar

ceyhunada karşısındır sen olmalısın olmazsan sana yakışmaz çünkü o da oynamaış bu kulublerin birinde ikisinde ersen e ne demeli hemn gitmeli bjk nin alt yapısından gelmiş aman allahım olmaz aramzıda düşmanlar var yok yok başta ziya bjk li bu bize hıyanet trabzona bu yapılamaz eski bjkli nasıl teknik hocamız olur

nuri tayyiple çok yakın nasıl bir fenerliyle yakın olur bu tayyibin adamıdır bizi çökertmek için hemen gitmeli vs sayamadıgım futbolcu varsa kusura bakma senin mantıgın buysa saygılar
ben öyle düşünmek zorunda degılım:yattara:

WERTHeR
25.02.2007, 19:29
:D BEN FUTBOLCUN geçmişte hangi takımda oynadığına bakmam bjk deyken ruhsuz bir futbolcu grünümü vermişti bana ama trabzonda yürekten savşcı oynadı gollerden sonra deli gibi sevindi vs oynadımı görevini iyi yaptı kanaatindeyim

ayrımcı değilim ben trabzonspor ozaman genclerden de alması diğer 17 takımdanda transfer yapmasın bjk gs fb yi sevmeem ama trabzon kümeye bagıranlar daha cok bursalılar vestelliler vs diğer anadolu takımalrı biz en iyisi kimseden transfer yapmayalım

senin için ozman belki rahatlar

ceyhunada karşısındır sen olmalısın olmazsan sana yakışmaz çünkü o da oynamaış bu kulublerin birinde ikisinde ersen e ne demeli hemn gitmeli bjk nin alt yapısından gelmiş aman allahım olmaz aramzıda düşmanlar var yok yok başta ziya bjk li bu bize hıyanet trabzona bu yapılamaz eski bjkli nasıl teknik hocamız olur

nuri tayyiple çok yakın nasıl bir fenerliyle yakın olur bu tayyibin adamıdır bizi çökertmek için hemen gitmeli vs sayamadıgım futbolcu varsa kusura bakma senin mantıgın buysa saygılar
ben öyle düşünmek zorunda degılım:yattara:

Hamaset yapmayı bırakırsan belki fikri yönde anlaşmamız olabilir ama bu yazdığından sonra bu mümkün değil. Önyargılarla sen yola çıkmışsın bir kere. Seni artık durdurabilene aşkolsun. Tartışmaya girmeyeceğim. Çünkü bu tartışma bana hiç bir fikri konuda katkıda bulunmayacaktır. Bu anlayışla senin fikirlerinsden bir şeyler öğrenebileceğime inanmıyorum...

attagümüshane
25.02.2007, 20:10
risp ve step diyorum çünkü zaten diğer ikisi bu takımda oynayacak beceriye sahip değil bence.kayseri erciyeste yada bi 2. lig takımında falan oynayabilirler.

antagonist
25.02.2007, 20:11
Mevcut ikili,şu ana kadar 1 (bir) oy almış.Enteresan...

Mehmet Fatih Yavuz
25.02.2007, 20:13
Mevcut ikili,şu ana kadar 1 (bir) oy almış.Enteresan...

2 maçta 5 gole sebep oldular:) bence doğal:)

Taner Gündoğdu
25.02.2007, 22:04
erdinç çok iyi başlamıştı ama bjk maçında gördük ki hataya çok meğilli. ricardinhonun golünde affedilmez bir hata yaptı. eğer savunma kurgusu değişecekse sanırım fatura erdince kesilir. risp risk yok deyip 70 metre top atıyor :D o yüzden de fazla hata yapmıyor. stepanovla iyi oynayabilirler ;)

Selman
25.02.2007, 22:06
Gözüm kapalı.Risp-Step.

capa
25.02.2007, 22:11
bizim gururlu ziya step i ziyan edecek ona yanarım
Bu takımda step mutlaka oynamalı bence risple birlikte
Çağdaşta sola yakışıyor hani.Celodan daha iyi en azından

sametaydin
26.02.2007, 02:32
ya bence stefanov risp olmalı ama stefanov gözden çıkarıldı galiba. bu sezon sonunda yollanır.zaten kendiside takımda kalmak istemiyo. o yüzden stefanovun yerine erdinç olmalı. diğer oyuncuda risp olmalı bence.

Recep Çaltepe
26.02.2007, 02:34
Stepanov kesin olsun. İkinci kişi olarak yanına cansız manken koysak da sorun olmaz. :)

Berat
26.02.2007, 02:56
Stepanov da Ziya Doğan'ın son kurbanı olacak heralde, öyle gözüküyor..Ziya Doğan'ın Stepanov'u ne gibi bir mantıkla oynatmadığını çok merak ediyorum. Geçen hafta Erdinç'in 3 golde de hatası vardı, bu haftada da çok kritik bir anda senkronize bir dalış yaparak kendini yere bıraktı ve 2. golü yememize neden oldu. Ziya Doğan'ın Erdinç'i yedek bırakması için yediğimizden fazlasını atmamamız mı gerekiyor? Maçı kazanınca Erdinç'in hataları önemsiz mi oluyor? Yoksa kendi adamı olduğu için mi vazgeçemiyor?

Aklıma gelen diğer ihtimal de Stepanov'u satıp gelecek sezonun transfer bütçesini kasaya koymayı hedefleyen ve bu doğrultudaki görüşü Ziya Doğan'a iletip oynatmamasını isteyen yönetim kurulumuzun bu olayda etkisinin olabileceği.

Erdem Keser
26.02.2007, 03:05
risp olmasında stepanovun yanında kim olursa olsun artık ceza sahamıza sisirilen her topta kabus görmekten bıktık ya bi tane adam gibi kafa topu al be adam sen nasıl stopersın benim favorim cagdas ve stepanov ama ne yazıkkı zıya hoca bu calısanın hakkını verıyo o adaletlı bır ınsan :)

Kasım Hilal
26.02.2007, 03:40
Benim ideal ikilim Stef ve Çağdaş olurdu.. Her ne kadar forum benimle aynı fikri paylaşmasa da bizim için en iyi ikilinin böyle olacağı kanısındayım..
Ama Ziya Doğan'ın hem Erdinç'i hem de Risp'i yedek oturtacağına ne yazık ki ihtimal veremiyorum..
Zaten ben onların alınmasına da bir anlam verememiştim..
Kafayı mı sıyırıyorum ne?

cyberentalpi
26.02.2007, 03:57
acikcasi nasil ayman bizim husoyu kahraman yapmaya basladi ise step te yanina kim koyarsan koy kahraman yapar. Milan in yaninda ilk once icimden cagdas geciyor. Cunku bu cıcuk bize geldiginden beri hic bir macta hata yapmadigi gibi gollerde atti. yani formayi hakediyor. Bence cagdas ama rispte olur.

Şuayip Aydın
26.02.2007, 10:05
bence on libero

ferhat stepanov erdinç cellattin olmalı

Ahmet AYDIN-28
26.02.2007, 10:21
Bence geri dörtlü;

Musa----------Milan ------- Erdinç ------ Çağdaş
(Ferhat)----------------------(Risp)

olmalı....

canim TS
26.02.2007, 12:14
Benim ideal ikilim Stef ve Çağdaş olurdu.. Her ne kadar forum benimle aynı fikri paylaşmasa da bizim için en iyi ikilinin böyle olacağı kanısındayım..
Ama Ziya Doğan'ın hem Erdinç'i hem de Risp'i yedek oturtacağına ne yazık ki ihtimal veremiyorum..
Zaten ben onların alınmasına da bir anlam verememiştim..
Kafayı mı sıyırıyorum ne?

katiliyorum. Benimde ideal ikilim Stepanov ve Cagdas olurdu.

ozcan_asanoglu
26.02.2007, 12:22
kağıt üzerinden biz seçim yapalım da menejerlik oyunu değil bu..idmanlarda ne yapıyor bu adamlar önemli...eğer iyiyse, istekli, kafası sadece futbol oynamaya odaklanmışsa milan artık oynamalı bence de...mesela antep maçında risp hem dinlenir hem milan da ısınmış olur, durumuna bakılır...

Vkgz
26.02.2007, 12:24
çağdaştan olsa olsa kanat olur erdinçten pek birşey olmaz en iyi defans risp-step zira onlar oynarken gol yemiyorduk. ama step kafayı yeyip enteresan atraksiyonlara girişmeye başlayınca olan defansa oldu ama yerini alacaktır eninde sonunda

hüseyin1975
26.02.2007, 12:28
Step ile Erdinc. Tabi Step oynamak istiyorsa. Ben Avrupaya gidecegim, beni büyük Takimlar istiyor, ben en pahali oyuncuyum diye havalara bürünür ise oynamasin daha iyi!

Sacit
26.02.2007, 12:30
Bence geri dörtlü;

Ferhat----------Milan ------- Erdinç ------ Çağdaş
(Musa)----------------------(Risp)

olmalı....

en mükemmeli bu bence

Cem Yavuz
26.02.2007, 12:54
Hasim le Hacıosmanoğlu oynasın.....
Hacıosmanoğlu racon keser...
GEÇEMEZSİN......diye...
Saka bir yana Orda STEPANOW kesin oynar da yanında Erdinç mi risp mi tartışılır...

onurts61
26.02.2007, 12:55
Bu anketin defansta hangi ikili değilde ,Stepanov un yanında kim oynamalı diye olursa daha doğru olacağını düşünüyorum , elinizde güdümlü füze varsa düşmanınızı öldürmek için bıçak kullanmak tercih edilmemeli .

Risp -Stepanov ve sağlam ,güven veren bir kaleci ile ligin rekor derecesinde az gol yiyen takımı oluruz buda şampiyonluğun anahtarlarından biridir.

Stepanov un kafası karışmıs olabilir bundan dolayı maçta kendisinden beklenmeyecek hatalar ve davranışlar sergilemiş olabilir onunda insan olduğunu ve geçmişte sultan dediklerimizin forması bile terlememişken kendisini 3 kişilik savaştığını unutmayalım .

poetricus
26.02.2007, 14:18
Risp ve Erdinç'in performansı ortadayken, Stefanovsuz çıktığımız iki maçta 5 gol yemişken sanırım ideal ikili Stefanov Erdinç olmalı.

Ama Stefanov'u artık unutun. Ziya Doğan onun ipini çekti. Asıl bundan sonra kimi "kazanacağını" düşünelim. Benim adayım Yattara.

pReN@_61
26.02.2007, 14:20
duruma göre değişiyor..

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2007, 14:21
Risp ve Erdinç'in performansı ortadayken, Stefanovsuz çıktığımız iki maçta 5 gol yemişken sanırım ideal ikili Stefanov Erdinç olmalı.

Ama Stefanov'u artık unutun. Ziya Doğan onun ipini çekti. Asıl bundan sonra kimi "kazanacağını" düşünelim. Benim adayım Yattara.

wallahi stephanov paratezi açarsak step(erdinç+risp) olabilir. stephanov yanındakini de oynatan biri...
ziya doğan adam yıkmaktan vazgeçmeli.. inatla bir yere varılmaz.

golebshera
26.02.2007, 15:49
Stephanov kesilecek adam değildir. Oynamazsan oynama mantığıyla futbolcuya rest çekmeyle olmaz bu işler Ziya Hocam.. Ya motive et, ya ceza ver, ya sev, ya tehtid et, bir şekilde gönlünü yap, onu oynat. Adam kaybetmek kolay, zor olan kazanmaktır..

tsmusampa61
26.02.2007, 18:44
Stepanov, risp bizde uche,hög ikilisi gibi olur bence.

jefferson61sefa
26.02.2007, 18:46
stepanov risp önde
steapnıov erdinç kovalıo
bence de durum anketteki gibi
çağdaş stepanov da azıncak gibi değil ama çağdaş çok hata yapıyor
risp stepanov diorum erdinç de çok formda

golebshera
26.02.2007, 19:55
Başka alternatif ikililer bulmalıyız; mesela "Zeki - Metin, Leyla - Mecnun, Yecüc - Mecüc, vs...

Diimi ama?:D :D :D

sümela61
26.02.2007, 19:57
kesinlikle Stepanov ve Risp... diğerleri de takımda tutulup kadro derinliği korunmalı tabii ki...

BDiler61
26.02.2007, 20:02
stepanov kesinlikle oynamalı

trbznspr
26.02.2007, 20:10
Stepanov-Erdinç

5 maç oynasınlar eski TOLGA-ERDİNÇ ikilisi gibi olurlar sapsağlam bir defansımız olur benim kanımca..

Bjk maçında yenilen 2.golde herkes erdinç'e sallıyor tamam hatası var.Fakat neden kimse cüce gibi bobo'nun altında kalan , kafayı vuramayan, [ üstelik avantajlı durumda arkasında olmasına rağmen ] Risp'e bişe demiyor..

Kusura bakmayın ama etliye sütlüye karışmadan geleni ileri vurup arada ''boş'' poziyonlarda kafa vurup stoper herkes oynar.

Mehmet_Mercanlı
26.02.2007, 20:14
stepanov-risp
stepanov-erdinç
stepanov-çağdaş
stepanov-ferhat
stepanov-hüseyin
stepanov-gökdeniz
stepanov-yattara
stepanov-ziya doğan
stepanov-ben
stepanov-osman yağmurdereli :)

keles76
26.02.2007, 20:17
ya çağdaşla erdinç oynasın ya risple milan ama erdinçle risp olmuyor eğer milan gönderilecekse böyle devam edilsin birbirlerini tanırlar ama yok sırf ZD nın başka bir kaprisi ise hocam ayıp oluyooooooooooooooooooo.

Mehmet_Mercanlı
26.02.2007, 20:18
...................Tolga.................
............................................
Erdinç...Stepanov...Risp...Çağdaş
...........Hüseyin....Ayman..........
Neden olmasın ...

Canİlker
26.02.2007, 20:21
step-erdinç gayet iyi olur. zamanında 2. olduğumuz 2 sene üstüste erdinç-tolga vardı defansta ve harikaydılar. zaten erdinç milli takımada gidecek yakında

golebshera
26.02.2007, 21:34
Erdinç, Tolga ile iyiydi, nitekim Tolga gidince Erdinç düşüşe geçti hatırlarsanız.. Yakında milli takıma gidecek kadar yok Erdinç.

hasannuhoglu
26.02.2007, 21:39
bence su an erdinc bu oyunuyla kesilemez.erdinç stephanov cok iyi olur .risp okadar kaliteli bi topcu değil..

Ali Şahin
26.02.2007, 21:41
ötesi berisi yok stepanov-risp

afsin
26.02.2007, 21:41
bence risp çok ağır kalıto ve ağır kaldığı için çok sarı kart görüyo topu oyuna iyi sokamıyo erdinç çok formunda milli takımda bile olmalı bence stepanovda çok hata yapıyor ama savunma özellikleri çok iyi tutuuğu adama adım attırmıyo ts-gs maçında hakan şükürü yemişti bence
step-erdinç
sağ bekte kim olursa olsun musa olmasında :D

Salih Kara
26.02.2007, 21:44
stephanovla erdinç yanyana çağdaş sol beke

Tolga_61
26.02.2007, 21:52
Stephanov kesinlikle olmalı bence yanında da benim tercihim erdinç olur Çünkü adam baya hırslı ve istekli oynuyor.Risp ise hem onun kadar hırslı değil hemde riskli bir oyun anlayışı var bence top ona geldiğinde ben daha tedirgin oluyorum.

kutoz
26.02.2007, 23:30
iki haftada 5 gol yiyen defansa, kuvvetle muhtemel Stepanov ve Risp ile başlar Ziya Hoca Konya'da... Ve defans emniyetini alıp, kendi yarı sahamızda oyunu kabul edip, kontrolarla gol bulmaya çalışacaktır. Zaten, yenilmedikten sonra beraberlik Ziya Hoca'nın mantaletisine uyan bir sonuçtur.

atabaş
26.02.2007, 23:48
step tekte oynasa olur yeter kı oynasın

Hüseyin Çümen
26.02.2007, 23:50
erdinç in nesi ii be kardeşler adam koray ın pozisyonunda attı kendini yere bariz onun hatası gol
bizim orta sahamız defansa fazla iş bırakmıo zaten baya top kesiorlar ama defansımız geleni alıor yani anlamak güç

_OziloZ_
27.02.2007, 00:13
yahu bu risp'i seçen arkadaşları anlamıyorum.
Risp çok vasat bir defans oyuncusu.
Oynadığı tüm maçları canlı seyrettim.Daha önce bu kadar heyecanlı ve korkak bir defans oyuncusu görmedim. Özellikle bjk maçında bariz belli oldu;rakip forvet pres yapınca korkudan topu nereye atacağını şaşırıyor. Attığı topların tamamı rakibe gidiyor. Halbuki Stepanov öyle miydi? Bence Stepanov-Erdinç ya da Stepanov-Çağdaş oynamalı. Risp ancak yedekte bekler..

#10 Fietra
27.02.2007, 00:18
Kişiliğini sevmediğim Erdinç'in takımdan gönderilmesi taraftarıyım.Bundan dolayı Stepanov-Risp.

hüseyin1975
27.02.2007, 00:26
Stepanov-Erdinç

5 maç oynasınlar eski TOLGA-ERDİNÇ ikilisi gibi olurlar sapsağlam bir defansımız olur benim kanımca..

Bjk maçında yenilen 2.golde herkes erdinç'e sallıyor tamam hatası var.Fakat neden kimse cüce gibi bobo'nun altında kalan , kafayı vuramayan, [ üstelik avantajlı durumda arkasında olmasına rağmen ] Risp'e bişe demiyor..

Kusura bakmayın ama etliye sütlüye karışmadan geleni ileri vurup arada ''boş'' poziyonlarda kafa vurup stoper herkes oynar.

Yabanciya saygimizdan olsa gerek :mad:

hüseyin1975
27.02.2007, 00:27
Kişiliğini sevmediğim Erdinç'in takımdan gönderilmesi taraftarıyım.Bundan dolayı Stepanov-Risp.

Erdinc ile tanisiyormusun kardes? Kac kere onun ile vakit gecirdin? Kac kere sohbet ettin??

Lütfen!

#10 Fietra
27.02.2007, 00:29
Erdinc ile tanisiyormusun kardes? Kac kere onun ile vakit gecirdin? Kac kere sohbet ettin??

Lütfen!
Tipini sevmiyorum oldu mu?

Lancet_61
27.02.2007, 00:29
stepanov-risp...erdinç kesinlikle ii oynamıyor..bjk maçında 2.golde yaptığını herkes gördü...hakem faul verir die yere atlanmaz..koray 10 metre değil ki senden önce topa vursun..kafanı yana doğru uzatsan bozcaktın pozisyonu

hüseyin1975
27.02.2007, 00:34
Tipini sevmiyorum oldu mu?

Insanin isinamadigi, tipini sevmedigi kisiler olabiliyor. Özel hayatinda birisinin tipini begenmezsin ve onun ile arkadaslik kurmak istemezsin, bu senin inisiyatifinde.

Ama konu Trabzonspor olunca durum degismeli bence. Beni adamin tipinden cok oynadigi Futbol ilgilendiriyor. Mesela Ronaldinho "cirkin" bir Adam ama keske bizde oynasa :)

#10 Fietra
27.02.2007, 00:43
Insanin isinamadigi, tipini sevmedigi kisiler olabiliyor. Özel hayatinda birisinin tipini begenmezsin ve onun ile arkadaslik kurmak istemezsin, bu senin inisiyatifinde.

Ama konu Trabzonspor olunca durum degismeli bence. Beni adamin tipinden cok oynadigi Futbol ilgilendiriyor. Mesela Ronaldinho "cirkin" bir Adam ama keske bizde oynasa :)
Tamam.....

OFLU
27.02.2007, 03:04
yaa step-risp ikilisi ggibi defansmi var tr de allah askina?Kel aklini basina al oynat su adamlari cagdas ve erdincte iyi birer yedek olurlar arkalarinda sonuna kadar step-risp!!!!

lazrail_ts
27.02.2007, 03:23
risp+stepanow

(stepanow satış listesindeymiş sayın ziya dogan kadrosu geniş oldugu için gelecek sezon setepanovu düşünmüyormuş)

littlebighorn
27.02.2007, 07:13
Bence en doğru seçim Milan-Risp olacaktır. Fakat takımın selameti için, defansın ortasında hangi ikilinin oynadığından çok, solunda Celalettin sağında Musa' nın oynamaması daha önemlidir.

yns61
27.02.2007, 10:14
stepanov - risp oynatılmalı risp in yerine erdinç te oynayabilir ya da risp musanın yeridene oynar ste- erdinç savunmada olur

Hüseyin Bağdat
27.02.2007, 10:22
step ve risp oynamalı kesinlikle.Erdinçte iyi ama ne zaman ne yapacağı belli olmuyor
stepanov bu takımın değişmezlerinden...

Cüneyt Canlıca
27.02.2007, 11:12
stephanov mutlaka oynamalı yanında oynayacakta ona göre seçilmeli...

çünkü:
1-Step oynadığı sürede gösterdiki o süper ligin en iyi savunmacısı.
2-Eğer satılacaksa oynayarak değerini yükseltmeli.

eğer bu şekilde giderse sene sonunda üç otuz paraya elimizden kaçırırız elamanı. Kel ziyada kına yakar bi taraflarına

Bülent Bayraktar
27.02.2007, 11:24
kesinlikle stepanovla rispin oynaması lazım...stepanov gibi adamı kaybedemeyiz...

ahmetturk
27.02.2007, 11:27
step defansa girmeli inadın alemi yok...

Ertan 51
27.02.2007, 11:52
step-erdinç tam süper olur.
risp umduğum gibi çıkmadı çok sıradan,toplara dan dun vuran klasik bir stoper tipi sergiliyor.Erdinç'in hırsı hepsine örnek olmalı step efendi de dahil.
benim için bide geçmişteki Tolga-Erdinç ikilisinin başarısı bana referans oluyor Erdinç tercihimde ve son haftalarda da çok başarılı.

Fuzuli61
27.02.2007, 12:11
Step by step adam takımın hucüma çıkarken başlangıç yeriydi. şimdi kesilmesinin zamanımı ziyaaaaa. takım 2 maçta 5 gol yemiş bakalım bi dakime bu golleri çıkarabilcezmi. ye ye nereye kadar ziyaaa.

jefferson61sefa
27.02.2007, 14:17
her 2 oyun 1i stepanov erdinçe çıkması stepanov un değerini ortaya kymuytormu zaten
stepanov un olduğu seçeneklerin oyları toplamı %87 yani her 100 kişiden 87 si stepanovu iyi değerlendriyor ziya hoca ise steapnovu yedekte kullanıo

marcelinhos100
27.02.2007, 14:38
Doğum Tarihi : 02.04.1983
MİLAN STEPHANOV
Doğum Tarihi : 15.12.1980
FREDRİK RİSP
Doğum Tarihi : 04.10.1978
ERDİNÇ YAVUZ
Doğum Tarihi : 29.02.1980
ÇAGDAŞ ATAN

Şimdi arkadaşlar öncelikle selamlar burası türkiye ligi burada diğer takımlarda oynayan stoperler bir puyol bir nesta değil yani şunu demek istiyorum ben ne erdinçe nede çagdaşa karşı değilim uzun bir lig periyotu var sakatlıklar cezalılar yani bu 4 oyuncumuz için de geçerli.

Ama şunu düşünelim şimdi erdinç denildiği gibi süper oynasa ( oynuyormuş ben öyle gözlemlemiyorum ) önümüzdeki yıl erdinçi bizden kim isteyecek milan mı schalke mi fenermi yani ben söyleyeyim o zaten bizim görev adamı bizde türkiyede oynar yaşı kaç 29

Ama stoperlerimiz arasında en genç olanı milli takımda direkt tek oynayanı oynadığı maçlarda bir çok maçı asgari hata ama azami mücadele ile bitiren takımın gözbebbeği dediğimiz milan oynasa . inanın ben erdinç kötü oynuyor deyip tartışma da çıkarmak istemiyorum ama erdinçten daha mı kötü oynar bence yıkılacaksa korayın yanında biri bekleyecekse adrıanonun arkasında biri mialn beklesin yaşı 24 ve bu ne kadar ziya inanmasa da ona inanan birçok futbol kulubü var bunu biliyoruz.

rispe gelince yeni geldi birkaç eksiği var ki bu her stoperde olabilir çok diri istekli ve soğukkanlı yanına milan takviyesi süper olur.

sarman61
27.02.2007, 14:50
Stepanov kesin oynasında Yanında kim oynar orası farketmez.

emre1inci
27.02.2007, 14:54
yabancılar oynamalı,daha iyi anlaşacaklarını düşünüyorum,enazından aralarında dil problemi olmaz..

Alptuğ
27.02.2007, 20:18
stephanov ve erdinç dıyorum
rıspı begenmıyorum

Murat'
27.02.2007, 20:26
bence stepanov ve erdinç olmalı

Salih61
27.02.2007, 21:04
Ezici cogunlukdan biri olarak herkesin de gördügü gibi defansda risp ve Stepanov oynamalı umarım ZD burayı okur(Pek sanmıyorum onun kıt aklı ona yeter :( )

emre_erbayts
27.02.2007, 22:58
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

atabaş
27.02.2007, 23:10
step ve erdınç dha iyi uyum saglar

Erdem Keser
27.02.2007, 23:14
stephanov takıma geri donsun rısp geldigi yere geri donsun

emre_erbayts
27.02.2007, 23:17
% 96.65 stefanov bu takımda oynar diyor. ziyan herif bu adamı oynatmıyor. ne diyeyim Allah akıl fikir versin. yazıklar olsun. stefanov kadar taş o kafana düşsün

attagümüshane
27.02.2007, 23:34
% 96.65 stefanov bu takımda oynar diyor. ziyan herif bu adamı oynatmıyor. ne diyeyim Allah akıl fikir versin. yazıklar olsun. stefanov kadar taş o kafana düşsün

sinir yapma genç kardeşim:-) bak ceza da almışsın biraz daha sakin ol.
step ve risp oynasın derim o da olmazsa ben gelir oynarım:-)

Akın_61
28.02.2007, 01:03
çağdaşın olmadığı tüm varyasyonlar bence iyi olur....

iyattara
28.02.2007, 01:54
step step step!:tsbayrak:

Ba®ış
28.02.2007, 13:04
stepanov-risp

Can Tuna Kurt
28.02.2007, 16:47
Çağdaş sağda oynar, Stephanov-Erdinç ya da Stephanov-Risp göbekte uygundur diye düşünüyorum.

hüseyin1975
28.02.2007, 21:51
Antep macindan sonra cevab belidir: Step ile Erdinc

Şentürk
01.03.2007, 12:21
Antep macindan sonra cevab belidir: Step ile Erdinc

Evet şuan ki formuyla Erdinç oynar Milan'ın yanında,
Ama oranın değişmez tek ismi Milan Stephanow'dur:alkış:
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Badaloğlu
01.03.2007, 12:38
Stepanov sabit (asla değişmez) yanına duruma göre Risp ya da Erdinç olabilir.Çağdaşı hiç düşünmüyorum.Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor! Gerçi Erdinç'de aynı ama ne yaparsın?Yok, yok en iyisi gene Stepanov-Risp'dir...Şartlar olursada Erdinç devreye girer.:D

Şu anda da Risp sakatlandı.Şartlarda oluştu demektir.Stepanov-Erdinç mecburen:D Dua edelimde Stepanov sakatlanmasın.Çağdaşa dayanamıyorum...

bordoylamavi
01.03.2007, 16:36
çağdaş bence kendini geliştirdi özellikle hava toplarında üçünden de daha iyi erdinç ve risp hava toplarında çok zayıf. stepanov çağdaş denenmeli bence

Burçak
01.03.2007, 16:44
risp sezonu kapattı büyük ihtimalle. artık erdinç - stepanov olur..

Yavuz Hasan
01.03.2007, 16:48
neden ikili bence üçlü defans yapsak daha iyi olur erdinç-stepanov-risp bence sahaya yanlış çıkıyoruz sistem 3-5-2 veya 3-4-1-2 yada 3-4-3 olamsı daha iyi olur

Ba®ış
01.03.2007, 16:48
risp sezonu kapattı büyük ihtimalle. artık erdinç - stepanov olur..
valla burçak abi ziya doğan stepnaov takıntısından vazgeçmezsa erdinç-çağdaş ta oynayabilir :confused:

Osman Yavuz
01.03.2007, 16:51
Ziya hoca bi saçmalık yapmazsa Stepanovla Erdinç oynar diye düşünüyorum.

Osman Yavuz
01.03.2007, 16:53
Bu arada Risp'in sakatlanması çok kötü oldu bence.Stepanovla Risp ikilisi çok iyi olurdu.Gerçi Ziya hoca Risp sakatlanmasaydı Stepanovu bu sene yedek kulübesinde izlettiricekti bize

Mustafa AYDIN
01.03.2007, 17:50
Risp - Stepanov
ama Risp sakatlandı mecburen erdinç. ile stepanov oynayacak

Ertan 51
01.03.2007, 18:00
Risp sakatlandığına göre artık tartışmaya gerek kalmadı gibi Step-Erdinç oynayacak görünüyor ama bilemezsin hoca bu bi sürpriz yapabilir.

Mert67
01.03.2007, 19:09
stepanov-risp çok güel olurdu ama ne yazık ki risp sakatlanmış.

Egemen
01.03.2007, 19:13
stepanov - risp

türkiyenin en iyi ikilisi olurlar ama mantaliteye bi uyabilseler..

6Şafak Aydın1
01.03.2007, 19:39
artik Step-Erdinc

Fatih Ay
01.03.2007, 19:47
stepanov kesin olması lazım onun yanına da daha çok çalışan oynasın.

Hüseyin Çümen
01.03.2007, 21:46
step erdinç fena olmadı antep maçında inşallah daha ii olurlar

atabaş
01.03.2007, 22:04
step erdinc mecburen

kingfisher
01.03.2007, 22:21
step ve çağdaş oynamalı

turphan
01.03.2007, 22:36
Mecburen Step-Erdinç....Aman sakatlık olmasın...

CAFER ÖZER
01.03.2007, 22:42
Artık mecburen STEPENOV-ERDİNÇ
çünkü Risp sezonu büyük bir ihtimalle kapadı.
Ziya Doğan Kupa maçında Mecbur kaldı STEPENOV oynadı.

Yavuz Hasan
02.03.2007, 14:33
risp sakatlanmış olsa bile defansı üçlü kurmalıyız
ufukhan--milan--erdinç
veya
erdinç--milan--çağdaş
tercihim erdinç-milan-çağdaş olur çunkü erdinç ve çağdaş ileri gidip gol atabiliyolar

Taner Gündoğdu
02.03.2007, 14:58
üçlü defans oynayacağımı sanmam zaten istememde. bu talihsiz sakatlık sonucunda haliyle erdinç-stepanov oynayacak. aksi bir karar hem bizi hem stepanovu mahveder

Yavuz Hasan
02.03.2007, 15:08
ya 4-5-1 oynuyoruz da nooluyo
bizden başka kim bole oynuyo
3-4-1-2 oynasak çok daha iyi durumda olurduk

Erbay
02.03.2007, 15:11
Risp'in sakatlanmasıyla Stepanov-Erdinç ikilisi oynayacaktır.Risp sakatlanmasa bile ben Stepanov ile Erdinç'in oynamasından yanaydım.Risp ikili mücadelelerde ve hava toplarında güçsüz kalıyor.Diawara'nın attığı golde bunu gördük.

Yavuz Hasan
02.03.2007, 15:15
ya neden herkes ikili defans istio nie bole defans ağırlıklı oynuyoruz

Mehmet Fatih Yavuz
02.03.2007, 16:05
tek stoper mi oynayacağız abi???
ne demek istediğini anlamadım ondan soruyorum.. yanlış anlama..?
3 lü savunma mı oynayalım demek istedin??

Egemen Yılmaz
02.03.2007, 18:02

herkes ikili defans istiyor diye bir şey yok şu an takım ikili oynuyor o yüzden ikilileri tartışıyoruz. ayrıca ikili/üçlü defans sisteminin defans ağırlıklı oynamakla pek alakası yok bence. hem üçlü defans biraz çağ dışı kalıyor... avrupada üçlü oynayan takım yok gibi bizde de sanırım sadece manisa üçlü oynuyor onun da ne hallere düştüğünü gördük

Yavuz Hasan
03.03.2007, 14:53
tek stoper mi oynayacağız abi???
ne demek istediğini anlamadım ondan soruyorum.. yanlış anlama..?
3 lü savunma mı oynayalım demek istedin??
demek istediğim şu
musa-milan-erdinç-celalettin
defan bu şekilde dortlu olacağına üçlü olsa
erdinç-milan-çağdaş gibi
takım bukadar geriye yıgılmamış olur defans oynamak bize yakışmıyo 4-5-1 oynuyoruz ya sanki gol yameyelim berabere bitirelim kumede kalalım der gibi

Yavuz Hasan
03.03.2007, 14:56
herkes ikili defans istiyor diye bir şey yok şu an takım ikili oynuyor o yüzden ikilileri tartışıyoruz. ayrıca ikili/üçlü defans sisteminin defans ağırlıklı oynamakla pek alakası yok bence. hem üçlü defans biraz çağ dışı kalıyor... avrupada üçlü oynayan takım yok gibi bizde de sanırım sadece manisa üçlü oynuyor onun da ne hallere düştüğünü gördük
kardeşim tamam da adamların sağ ve sol bekleri çalışıyo hadi musa neyse o biraz ugraşıyo da celaleettin ne işe yarıyo

Emre7
03.03.2007, 14:58
kardeşim tamam da adamların sağ ve sol bekleri çalışıyo hadi musa neyse o biraz ugraşıyo da celaleettin ne işe yarıyo

al birine vur diğerine iki kanatta iş görmüyo bence

Yavuz Hasan
03.03.2007, 15:01
al birine vur diğerine iki kanatta iş görmüyo bence
bende bunu demeye çalışıyorum boşuna yer işgal ediyolar bizim kadrodaki oyuncular ZDnin oynatmaya çalıştığı sisteme uymuyo

maçkalıkızz
03.03.2007, 17:44
tabiki steple erdinç olmalı

Akın_61
03.03.2007, 17:59
zaten bundan sonra alternatifte kalmadı...risp malesef sakatlandı....bundan sonra stephanov ve erdinci izleyeceğiz...bence daha verimli olacak....bu arada celalettin için ne derseniz deyinde musa sağda çok çalışıyor vede iyi iş çıkarıyor bence.....

AKSOY_61
04.03.2007, 02:01
erdinç---stephanov----çağdaş
bu bir veya iki maç denenmeli bence.eğer tutarsa forveti cemle ikileriz.veya musampayı sola koyarız(zor ama neyse)
bu defansımızın kötü olmasının ana sebebi transferlerde geç kalınmasıdır.
adam gibi zamanında transferler yapıp takımı hazırlık maçlarında deneyemiyoruz:(

Misina
04.03.2007, 02:23

tamam bundan sonra iki stoper yerine tek liberoyla oynicaz:D

1-2-7 nasıl?:D

Enes Berfin
04.03.2007, 04:27

Aslinda bu takim 3'lü defans oynayabilir, herkez 4'lü defans oynuyorsa bizdemi bunu yapmak zorundayiz yasakmi 3'lü defans oynamak, Manisanin 3'lü defans oynadiginida hatirlamiyorum, 3'lü defans oynayan bi tek takim vardi oda barcelona, cogu maclarda 3'lü defansla oynuyordu, ve sonuc ortadaydi.

Biz'de bunu yapabiliriz kaliteli oyuncularimiz var, orta saha kanatlara cok is düser böle bir sistemde, bence olmayacak birsey degil, ama tabiki bunlar ziyanin mantalitesine uymuyor.

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 05:23
Aslinda bu takim 3'lü defans oynayabilir, herkez 4'lü defans oynuyorsa bizdemi bunu yapmak zorundayiz yasakmi 3'lü defans oynamak, Manisanin 3'lü defans oynadiginida hatirlamiyorum, 3'lü defans oynayan bi tek takim vardi oda barcelona, cogu maclarda 3'lü defansla oynuyordu, ve sonuc ortadaydi.

Biz'de bunu yapabiliriz kaliteli oyuncularimiz var, orta saha kanatlara cok is düser böle bir sistemde, bence olmayacak birsey degil, ama tabiki bunlar ziyanin mantalitesine uymuyor.

3 lü defans oynamak istiyorsan kanatları tek kişi ile kontrol etmen gerekiyor..
bu da çok ekstra kanat adamına sahip olmanla alakalı..
hem savunma hem de hücumu birarada götürecek kanat adamın var mı sağ ve solda???
hiç sanmıyorum..

Mayls
04.03.2007, 09:20
Bence Cagdas ve Stepanov oynamali. Cagdas devre arasindan önce okadar da kötü oynamiyordu. Ama transfer döneminde bizim kel kendi futbolcularini getirince takimdaki herkesi kesti.

Risp'e karsiyim cünkü bence Lugano'dan bir farki yok. Zirt pirt kirmizi kartlik hareketler yapiyor. Hem sezonu kapatmis zaten.

h@msi61
04.03.2007, 10:55
demek istediğim şu
musa-milan-erdinç-celalettin
defan bu şekilde dortlu olacağına üçlü olsa
erdinç-milan-çağdaş gibi
takım bukadar geriye yıgılmamış olur defans oynamak bize yakışmıyo 4-5-1 oynuyoruz ya sanki gol yameyelim berabere bitirelim kumede kalalım der gibi

3 lü defans oynarsak kanatlarda kim oynıyacak Musa ile Celaleddin ya da Keçeli mi? bunlarla sadece bek bölgesinde problemler yaşarken bu adamların 80-90 metre de top mu oynamasını bekliyorsunuz? ayrıca takımın a Gökdeniz ve Yattara gibi çok etkili kanat oyuncuları mevcut, bun 3-5-2 gibi çağ dışı bir futbol anlayışı bu adamları kullanamamak demek, özellikle Yattara öyle bir sistemde kadroya asla giremiyecektir. 4 lü defans bizim kadromuz için en idealidir.

erdal6167
04.03.2007, 12:29
bu konuya gerek yok bile şuanda milan erdinçten başkasını söyleyen oynatan kendinden gecmiş sayılır bence,

Mustafa
04.03.2007, 12:33
risp in sezonu kapattıgı ihtimali yuksek olduguna göre kesinlikle stefanov ve cagdas derim ben

Yavuz Hasan
04.03.2007, 14:21
3 lü defans oynarsak kanatlarda kim oynıyacak Musa ile Celaleddin ya da Keçeli mi? bunlarla sadece bek bölgesinde problemler yaşarken bu adamların 80-90 metre de top mu oynamasını bekliyorsunuz? ayrıca takımın a Gökdeniz ve Yattara gibi çok etkili kanat oyuncuları mevcut, bun 3-5-2 gibi çağ dışı bir futbol anlayışı bu adamları kullanamamak demek, özellikle Yattara öyle bir sistemde kadroya asla giremiyecektir. 4 lü defans bizim kadromuz için en idealidir.
-----------------tolga------------------
-------erdinç----milan---------çağdaş---
musa-----huseyin-----ayman-------gokdeniz
yattara----------------ceyhun------------
------------------umut-------------------
bence ZDnin sahaya surdugu kadrodan daha başarılı olur

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 19:15
bu takım üçlü oynamaz abi.. kanatları tek adamla kontrol etmen gerekecek. o kapasitede adam dünyada bile kalmadı nerdeyse..
ve yıldızlarını oynatamazsın bu sistemde.. hamallara kalır takım...

izmirdenayhan
04.03.2007, 19:44
favorim...milan-risp...
olmazsa....milan-çağdaş....

erdinç i istemiyorum...
Dengesini kolay kaybediyor..tahriklere kapılıyor...gereksiz riskli girişleri var...

Salih Kara
04.03.2007, 21:39
şu anda erdinçle stephanov iyi gidiyor

hakantpl
04.03.2007, 21:42
ASlına bakarsanız Erdinç Risp İkilisi daha ii ancak Risp Sakatlanınca Yerine Setephenow daha iyi olacak inş !!

atabaş
04.03.2007, 22:48
suana step_erdınc rısp sakat en ıdeal bu

yavuss
04.03.2007, 22:53
Rİsp Sakat OlduĞu İÇİn Mecburen ErdİnÇ Mİlan Oynuyacak...ama ErdİnÇte Bu Sene MaŞallahi Var......

Y.Sert
05.03.2007, 00:22
cevap veriyorum:
Ziya doğan kimi oynatırsa o oynamalı.....

Şuayip Aydın
29.03.2007, 21:12
mecburiyetten çagdas stepanov

Emre GÜRDAL
29.03.2007, 22:36
suan sakat cok o yuzden hoca kesı bu mac ufukhanı ve cagdası oynatır ama defanta step le rısp olsun yeter bıze

Misina
29.03.2007, 22:42
milan yetişmezse ufukhan çağdaş veya ferhat çağdaş oynayacak sanırım ama keçeli hasan ikiliside olabilir:)

HALİT KARAKAŞ
29.03.2007, 23:15
risp ve stevanov

Bartuğ13
29.03.2007, 23:19
valla sanırım kayesri erciyes maçına çağdaşın yanına ben çıkacam takımda stoper kalmadıki

Kasım Hilal
29.03.2007, 23:37
Savunmada ikili kalmadı ki!
Ulan savunma oyuncusu da kalmadı.
Jandarmayı çağıralım.
onlar savunsun bizi!

6Şafak Aydın1
30.03.2007, 12:27
Savunmada ikili kalmadı ki!
Ulan savunma oyuncusu da kalmadı.
Jandarmayı çağıralım.
onlar savunsun bizi!

:D
Stepanov un durumu ciddi degilse artik Cagdas -Stepanov

yoksa Cagdas - Ferhat . Ferhat stopermis zaten. on parmaginda on marifet

fındıkoğlu
30.03.2007, 13:05
:alkış: süper bi espiri harika.

gerisiyalan
30.03.2007, 13:27

Çağdaş'ı karakter olarak Erdinç'ten daha iyi buluyorum. Erdinç'i şu anda sevsek de, sabıkası olduğunu gözardı etmeyelim (4-2'lik Kayseri maçı) Ayrıca Erdinç, oyun içinde de gereksiz sertlikleri olan bir oyuncu. Çağdaş, daha önce bjk'de oynamış olabilir, nereden biliyoruz, eğer bjk Erdinç'e de talip olsaydı, o da orada oynardı büyük ihtimalle.
Çağdaşı bjk'nın artığı gibi görmemek lazım. Tolga Seyhan'ın bizde oynadığı top neydi, şimdi cimbom'da yedek kulübenin iskemlesini eskitmekten başka ne yapıyor? Çağdaş'ın orada başarılı olamamasının pek bir anlamı yok, futbolcu önce karakterli olacak bence.

surmeneli_keles
30.03.2007, 19:11
walla hepsıde ii cokta farketmez ama arasında en ii si heralde stepanov risp erdinç te olabılır zor bı secım aslında

Kasım Hilal
30.03.2007, 23:05
:D
Stepanov un durumu ciddi degilse artik Cagdas -Stepanov

yoksa Cagdas - Ferhat . Ferhat stopermis zaten. on parmaginda on marifet

Ferhat değil ama bu yoklukta ben Hüseyin'i stoper olarak denerdim doğrusu..
Bence vücut yapısı ve oyun anlayışı onu mükemmel bir stoper yapabilir.
Önümüzdeki yıl oranın en gedikli adamı olabilri bile.
Tabi bunun için önümüzdeki yıl önliberoda oynayacak daha iyi birinin bulunması lazım ki o kesinlikle Ayman değil!

Erkut Ay
31.03.2007, 11:45
bence hiçbiri aydemir akbaşı koy oraya daha iyi oynar

Murat Altun
31.03.2007, 11:49
nuri ve ziya oynasın

ilhan
31.03.2007, 11:53
Hasan ve Huseyin. Erciyes maçında savunmada oynasınlar. Çağdaş Sol kanatta , Ayman sağ kanatta oynasın. Ortasahada Yattara, Musampa , Ceyhun , Gökdeniz. Forvette Cem Demir ve Umut Bulut.

Şöyle yani;

Tolga
Ayman - Hasan - Hüseyin - Çağdaş
Yattara - Musampa - Gökdeniz
--------Ceyhun -------------
Umut Bulut - Cem Demir

Fark atarız :)

sbay
31.03.2007, 12:06
ufukhan ve çağdaş oynayacak mecburen.....

Enes Berfin
31.03.2007, 18:00
Ben Ufukhani sag bekte tercih ederim ve göbektede cagdas ile ferhat.

surmeneli_keles
01.04.2007, 18:21
milan sakatlandı:(artık cagdas ve erdınç ikilisi oynıycak gıbı gozukuo ercıyes macında en azından

Sacit
01.04.2007, 18:25
stepanov - erdinç kesinlikle oynamalı eğer bu ikili sakat ve ya cezalı olursa o zaman da risp - çağdaş olabilir.

milan ve erdinç her zaman olmalı

guci 29
01.04.2007, 18:26
Hasan ve Huseyin. Erciyes maçında savunmada oynasınlar. Çağdaş Sol kanatta , Ayman sağ kanatta oynasın. Ortasahada Yattara, Musampa , Ceyhun , Gökdeniz. Forvette Cem Demir ve Umut Bulut.

Şöyle yani;

Tolga
Ayman - Hasan - Hüseyin - Çağdaş
Yattara - Musampa - Gökdeniz
--------Ceyhun -------------
Umut Bulut - Cem Demir

Fark atarız :)
Katılıyorum arkadaşa!

jefferson61sefa
01.04.2007, 18:29
savunmada hüseyin ve çağdaş derim

Cem Akyüz
01.04.2007, 22:24
bende savunmada ziya doğan ve nuri albayrak oynasın derim

Hüseyin Çümen
01.04.2007, 22:37
savunma mız olmaycak erciyese karşı ozaman hucum futbolu saldırın uşaklar

Ümit Küçük
01.04.2007, 23:26
stepanovla song oynasın rispi hic begenmiyorum yollasınlar onu songu alsınlar kaleyede hakan arıkan sola murat ocak sagada serkan balcı yada ali bilgin o zaman gol yemeyiz tabi bunlar yapılırken ziyada gitsin

antagonist
02.04.2007, 01:04
Yarın heralde Ferhat-Çağdaş beraber oynayacak...

Barış
02.04.2007, 01:09
Yarın heralde Ferhat-Çağdaş beraber oynayacak...

Aslında o bölgede Ufukhan daha tecrübeli,tabi ziya faktörünü unutmamak lazım.

Tansu Onur Erdoğan
02.04.2007, 02:21
bencede ferhat cagdas oynasın zaten baska alternatif yok ufukhan icte oynayamaz oynasada hatasız oynamaz

Yavuz Hasan
02.04.2007, 12:00
ufukhan-ferat-çağdaş-celalettin en mantıklı bu gözüküyo

costacurta
11.07.2007, 10:01
erdinç ile stepanov oynamalı top teknikleri çağdaş ve risp e göre daha iyi.

cuneytr
11.07.2007, 10:15
risp kesinlikle oynamalı bence erdincin gecen sene yaptıklarını(sakaryaya gidisi)unutmak mümkün deil

kudu_61
11.07.2007, 10:56
tolga
jabi-step-çağdaş-eyüp

stoperimiz kesinlikle step-çağdaş olmalı stepi tartışmıyorsak çağdaşı da kesinlikle tartışmamalıyız bence step kadar kaliteli ve ondan çok daha hırslı oynadığı takımlarda banko 11 oynamış ve iki sefer şampiyon olmuş denizli ve bejeke stoperi sağlam olmayan bir takım şampiyon olabilir mi ?

TSunami
11.07.2007, 11:10
bence hüseyin stoper oynasa hem kendinin ortasahada oynamasından, hem diğer stoperlerden daha fazla katkı sağlar gibi.

jabi - milan - hüseyin - xxxxx

cuneytr
11.07.2007, 11:25
bence hüseyin stoper oynasa hem kendinin ortasahada oynamasından, hem diğer stoperlerden daha fazla katkı sağlar gibi.

jabi - milan - hüseyin - xxxxxortasaha için iyi olur ama savunmada güven vermez gibi geliyor bana

zafer6161
11.07.2007, 11:48
.............................jeferson............. ............

....jabi........stepanov.............erdinç....... .celalettin....

...yattara.....serkan......gökdeniz.......hüseyin. ......ayman.....

.................................umut............. .............................

Sefa Murat Dokuz
11.07.2007, 11:52
.............................jeferson............. ............

....jabi........stepanov.............erdinç....... .celalettin....

...yattara.....serkan......gökdeniz.......hüseyin. ......ayman.....

.................................umut............. .............................

aymandan da sol kanat olduğunu sende gördüm orda bari ceyhun olsun ama kadro güzel

zafer6161
11.07.2007, 11:54
aymandan da sol kanat olduğunu sende gördüm orda bari ceyhun olsun ama kadro güzel

marcelinho dan oluyoda aymandan niye olmuyor..????
dediğin gibi ceyhunda olabilir;)

fanatikdevri
11.07.2007, 13:03
stepanov-erdınc

Bera B.
11.07.2007, 13:33
stepanov risp en ideal bence

halil ibo
11.07.2007, 13:42
Yabancı hakkının 2'sini stoper mevkiinde kullanmışsan,doğal olarak sakatlık,ceza ve formsuzluk gibi durumlarda sözkonusu değilse netice: Risp-Stepanov.
Ama gönlümden geçen öz evlatlar tabii ki başarılı olmaları halinde : Selim ve Tayfun.İstiyorum ki başarılı olsunlar hak etsinler formayı ve göbekte uzun yıllar sorun yaşamayalım...

A.Alper
11.07.2007, 13:57
gönlümden göbekte stepanov risp ve çağdaşın olduğu 5li defans geçiyor ama su sartlarda stepanov + çağdaş olur.

MehmeTS_ADANA
11.07.2007, 15:01
step kesin olmalı eğer risp tam anlamda sakatlıktan kurtulmuşsa step risp ikilisi en iyisi rispin alternatifi erdinç diğerlerini at çöpe gitsin

sbay
11.07.2007, 15:14
çağdaşın form grafiği geçen sezonun ikinci yarısından beri iyi...yanında sürekli değişik oyuncular oynamasına rağmen hiç sırıtmadan oynadı...bence çağdaş emeğini hakkını alması lazım...zaten risp iyileşene kadar çağdaş ve stepanov oynar...daha sonra risp ve çağdaşın form grafiğine göre değişir.

Sefa Murat Dokuz
11.07.2007, 15:24
çağdaş fb maçı hariç 2.yarı ii oynamıştı ama erdinç daha ii bence

Muhammet_61
11.07.2007, 15:26
Bence kesinlikle Stepanov-Çağdaş ikilisi stopere monte edilmelidir.
Stepanov konusunda zaten çoğumuz hemfikiriz. Yanındaki adama gelince ise gerçekten çok kaliteli bir futbolcu olduğunu düşündüğüm Çağdaş formayı hakediyor. Ağır sayılmaz, hava toplarında üstün, arkadan oyun kurabiliyor, hücuma katkı sağlıyor ve de solak.

CRICK61
11.07.2007, 15:40
tolga
stefanov risp erdinç
jabi celo

yattara gökdeniz hüseyin serkan

umut

tam Z.D lık haaa...nasıl olmuş ama:)

bordo61
11.07.2007, 19:28
risp sağ mı :) bi ara sakatlandı o zamandan beri haberim yok

U.Sadıkoğlu
11.07.2007, 23:11
stepanov - risp
eger risp iyilesmicekse erdinç

kivancpehlivan
11.07.2007, 23:16
step. - risp en iyileri bunlar şimdilik.

Metehan MALKOÇ
11.07.2007, 23:22
risp-stepanov

optic_61
12.07.2007, 00:11
Risp-Stepanov
Stepanovun yanında ondan daha hızlı biri olsa daha iyi olurdu.Erdinç veya Çağdaş olacağına da Tayfun olsun...Selim'i hiç izleyemedim.

m.seha
12.07.2007, 00:54
step ve risp tabiki

cyberentalpi
12.07.2007, 01:20
milan-risp(cagdas) cagdas kesinlikle hic siritmiyor. hatta formayi yeterince haketti.

Terzioğlu
12.07.2007, 01:37
Risp-Stepanov
Selim-Stepanov
Tayfun-Stepanov

bu ikililerden biri...

cendelsahinov
12.07.2007, 01:38
stepanov kesin oynasın da

Selimag
12.07.2007, 03:03
kesinlikle stepanov ve risp, olmaz ise, stepanov ile erdinc, Erdinc'i cok begeniyorum ama devamliligi yok... Stepanov da Risp de tamamen profosyonel oyuncular ve su an turkiyedeki en kaliteli iki yabanci oyuncu...

Tunga
12.07.2007, 03:15
Bence orta sahada Hüseyin ve Ayman oynayınca hele bir de sahada sürekli pres yapan bir Serkan olursa, defansta hangi ikili oynarsa oynasın çok da farketmez.

Rakip Hüseyin, Ayman, Serkan ve özellikle de Hasan:)'dan yakasını kurtarır da defansa ulaşırsa zaten sudan çıkmış balığa dönüyor, solunum yapamıyor:)

Bilal 61
12.07.2007, 09:43
stepanov - risp bence bu ikili oynamalı..

AYYILDIZ
12.07.2007, 09:46
stephanov-risp veya stephanov-erdinc ikilisi oynarsa defansta problem olmaz.

ebahadir
12.07.2007, 17:42
Bence tek keliime: Stepanov ile Erdinç oynamalı. 'Sakatlık ve Şansızlıkoviç' da yedeklerde oturuyor zaten.:):ts::confused:

Hüseyin Çümen
12.07.2007, 18:37
Bence orta sahada Hüseyin ve Ayman oynayınca hele bir de sahada sürekli pres yapan bir Serkan olursa, defansta hangi ikili oynarsa oynasın çok da farketmez.

Rakip Hüseyin, Ayman, Serkan ve özellikle de Hasan:)'dan yakasını kurtarır da defansa ulaşırsa zaten sudan çıkmış balığa dönüyor, solunum yapamıyor:)

süper di abi harikasın :D

bence kafasını vererek oynarsa step tabiki banko yanına çağdaş erdinç farketmez ondan sora ben risp le step in beraber oynamasının doğru olcanı düşünmüyorum

&lazkopatti&
12.07.2007, 18:39
stepanov-erdinç oynamalıdır...risp ise sakat forma girmesi uzun sürer..

Koray
12.07.2007, 19:32
risp in sakatlığı geçene kadar step in yanında erdinçin oynaması lazım..

cobra_61
12.07.2007, 19:40
bence step ve risp olmali.. stepsiz bi savunma dusunemiyorum cunku adam saglam oynuyor, ve geriden topu iyi kulaniyor suanda kadroda kim step den daha iyi topu oyna sokuyor gorunurde kimse yok ondan step 100 de 100 oynamasi lazim.. ziya hocaninda inatlasmasi gereksiz, steple hic olmasa saglam oynuyor ve guven veriyor ;)

murseltaskin
12.07.2007, 20:23
aslında hüseyin cimşir savunmada oynamalı yanına kimi koyarsanız koyun farketmez

Terzioğlu
12.07.2007, 20:29
bakin görün yeni sezonda savunma ikilmiz ya tayfun-risp yada erdinc-risp olacaktir...

BDiler61
12.07.2007, 20:36
stepanov-risp oynamalı eğer başka birileri oynayacaksa kulübede yabancı tutmanın anlamıyok

10 numara
12.07.2007, 20:50
step-risp bence çağdaş solda oynar celodan daha iyidir hiç değilse gol atıyor

crazyman_61
12.07.2007, 20:58
stepanov-çağdaş

veya stepanov-risp

61OKTAY
12.07.2007, 21:11
Stepanov+huseyin
Bence En Basarili Sonuc Anketede Koyulmali

Erdem Keser
12.07.2007, 21:12
Rispin ilk yariyi kapattigi soyleniyor
Buyuk ihtimalle ziya hoca stepanovu oynatmayacak ve savunmayi Cagdas Erdinc ikilisinden kuracak

Terzioğlu
12.07.2007, 21:29
step-risp bence çağdaş solda oynar celodan daha iyidir hiç değilse gol atıyor

cagdasin sol bek icin cok agir oldugu düsüncesindeyim...

Ba®ış
13.07.2007, 11:26
stepanov-çağdaş
stepanov-hüseyin

uftinci
13.07.2007, 11:47
Tabiki tayfun ve stepanov. :) şaka şaka. Bence stepanov-risp ikilisi oynamalı. Çağdaş,Tayfun, Erdinç kimi zamanda hüseyini kullanabileceğini varsayarsak 4 tane daha stoper var Ziya tutturmuş stoper diye yine delirmemek elde deil yani...

kudu_61
13.07.2007, 11:58
orta saha serkan-ayman-hüseyin olduktan sonra defansın önemi yok ve hatta kaleye ahmet şahin bile geçebilir ben bu sene en az gol yiyen takımlar arasında olabileceğimizi düşünüyorum. ama yine de sorarsanız benim favorim step-çağdaş olur...

Serdar A
15.07.2007, 20:30
Şu anki kadro yapımız ile Stepanov-Çağdaş en uygunu.

Stepanov ligin en iyi 2-3 yabancı stoperinden biri. Çağdaş'ta en golcü 2 stoperden biri. Çağdaş kademe hatalarını giderebilirse ve önlerindeki defansif orta alan oyuncusuları iyi pas organizasyonu yapabilirse defans tamamdır.
Yusuf umarım çıkışını sürdürür.

oguzkoc
15.07.2007, 20:33
stepanov gibi birinin yanına hızlı bi adam lazım. türkiyenin en hızlı stoperi ibrahim toraman ve song. bunlarıda alamayacağımıza göre... anında dönebilen pozisyon yakalayan bir adam lazım bize. aslında rispi gönderip böyle bi adam bulabiliriz avrupada.

celilmuhcu
16.07.2007, 00:31
milan ve çağdaş süper ikili olur
milanın futbolu tartışılmaz
çağdaş ise oda iyi arada çıkıp hava ve firikik golleri var

Trabzonli_61
16.07.2007, 10:12
arkadaslar tayfun iyi aslinda...stepanovda süper ama biraz agir onun yaninda hareketli birisi lazim....o kisi cagdas olursa tam batariz onun icin tayfun gibi birisi lazim oraya

alpi53
16.07.2007, 10:18
kimse tayfun dan bahsetmiyo .
bence tayfun hepsinde iyidir..oz degerlerimizi unutmayalim trabzonu trabzon yapan oz degerlerimiz dir lutfenn

61viya
16.07.2007, 12:55
Ama isiyin abim yok bu kombinasyonda :D

61hikmet61
16.07.2007, 13:30
arkadaşlar, cevap verirken sol stoper oynayabilme olayına da dikkat edin.sol ayaklı demiyorum, yanlış anlaşılmasın, sol stoper diyorum.çünkü sol stoper oynama durumunda kademe hataları yapılabiliyor.bu durumda bizde sol stoperi oynayabilecek 2 kişi var.onlar da erdinç ve çağdaş.belki step de oynayabilir.tercih yaparken bunlara da dikkat edelim...

gvnlp
17.07.2007, 09:19
risp ve stepne oynasin turkiyenin en iyi iki stoperi.

Misina
17.07.2007, 12:40
Milan-Erdinç

gaybana61
18.07.2007, 00:08
stepanov - çağdaş güzel bir ikili oluştururlar

gaybana61
18.07.2007, 00:12
esasında hasan üçüncüye bıraksak defansı tamamdır işteee :):):)

61_dnc_TS
18.07.2007, 00:14
hüseyin - stepanov(risp, çağdaş)

Ümit Küçük
18.07.2007, 01:01
step agır ama cok ıyı bırı bence yanında hızlı bırı olmalı kademeye cabuk gelen bence oda tolga seyhan veya serhat(rızedekı)

Emirhan Makul
18.07.2007, 01:11
kesinlikle stephanov erdinç

Harun_ayar_ts
18.07.2007, 19:37
en iyisi---stepanov - risp :yattara:

Harun_ayar_ts
18.07.2007, 19:38
stepanov--rips--jabi--erdinç:D:D:alkış:

Alptuğ
18.07.2007, 21:43
artık cagdas ve erdınc oynasın

6Şafak Aydın1
18.07.2007, 22:15
Stepanov + Stepanov

Murat GENEL
18.07.2007, 22:16
hüseyin çagdaş

orta sahadada ayman-serkan oynar

eminbayram
18.07.2007, 23:27
stepanov-erdinç diyeceğim ama stepanov yolcu gibi...

Enes Berfin
18.07.2007, 23:31
Hüseyin - Stepanov

golebshera
19.07.2007, 00:56
zeki - metin ikilisi.. Ya da Laurel - Hardy, olmadıysa Hüsnü Şenlendirici - Ferhat Göçer ikilisi. Ama onlarda revaçta olduğundan, transfer edemeyiz bence. Bilmiyorum yani;)

oyçts61
19.07.2007, 11:10
Bence defans sağ- Erdinç, onun yanına Risp, onun yanına Çağdaş ve sol Milan S., bu arada konu dışı ama Hüseyin Ç. orta sahada oynamasına karşıyım. Çünkü adam bir Gökdeniz yada Yattara yada Ceyhun gibi oyunkuramıyor zaten boyuda uzun koşamıyor. Defan oynasa takıma daha büyük katkıda bulunur. ;)

Vkgz
19.07.2007, 11:16
hüsey,n erd,nç