PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 36. Hafta | Giresunspor 2 - 4 Trabzonspor | Maç Sonucu

Armağan Dere
25.05.2023, 21:20
Biliyorum ki artık bu lanet sezon bitmeli ama son 3 maç
Giresun kesin düştü gibi!
bari ciroya katkı yeneriz umarım (yaklaşık 2,5 milyon lira)..
Hayırlısı olsun

Cem Balcı
25.05.2023, 22:42
Kazanırız bu defa.

Doğukan Uçan
25.05.2023, 22:47
5.olma şansımız çok yüksek.

bu maçı yenilsek bile başakşehir hükmen kazanır fark 5 e çıkıyor.

ertesi hafta başakşehir adana demir ile oynuyor deplasmanda kesin yenilir.

bizde içerde alanya ile oynayacağız yenersek tekrar fark 2 oluyor.

son hafta başakşehir ile oynuyoruz yenersek iyi kötü 5.oluruz.

Ufuk
25.05.2023, 23:11
Maç gelirini her zaman alırız. Gönlüm Giresun'dan yana.

Büyük takımlara çelme takma canavarı düşmez umarım.

HOPA'LI TS'Lİ
26.05.2023, 08:44
En yakın deplasmanımız
Komşu kazansın ve ligde kalsın.
Hedef kalmayan ligde 5.olsak ne olur olmasak ne olur
Bari Giresun kalsın.
Günü birlik gidip geldiğimiz deplasman

adiloş bebe
26.05.2023, 11:45
Trabzonspor her maçı kazanmak için sahaya çıkmalıdır. Kimseyi alt lige göndermek gibi bir zorunluluğumuz olmadığı gibi kimseyi ligde tutmak için de çabalamaya gerek yok. Sezonu beşinci bitirmek bile şu an için bu takım için başarı. Hocanın da kafasının rahatlaması gerektiği düşünülünce galibiyetten başka yol yok gibi görünüyor.

Courage
26.05.2023, 12:25
Giresunlu muhterem hemşehrilerime selam ve hürmetler ederim fakat biz Trabzonsporuz kaybetmek için çıkmayız.

Karagumruk 11inin ve duzeninin bozulmadan devam ettirilmesi lazım. Şu son kalan haftalarda arif ile birkaç oyuncu daha adapte edebilsek en büyük kazanimimiz olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
26.05.2023, 13:53
Giresunlu muhterem hemşehrilerime selam ve hürmetler ederim fakat biz Trabzonsporuz kaybetmek için çıkmayız.

Karagumruk 11inin ve duzeninin bozulmadan devam ettirilmesi lazım. Şu son kalan haftalarda arif ile birkaç oyuncu daha adapte edebilsek en büyük kazanimimiz olacak.

Arif bence gelecek yıl takımda olmayı hak etti.

Kalan 3 maçta kadrodaki diğer gençlere de şans verilip denenmeli

Selim Çoban
26.05.2023, 13:58
Giresunun ligde kalması için bu maçı vermeliyiz, istanbul takımları düşmeli. Bu kadar net.

chener
26.05.2023, 15:42
Şimdi kazanalım desem valla içime sinmez.
O kadar saçma sapan maçlar kaybettik ki, bu maçı kazamak çok sevdiğim Giresunuma haksızlık olur.

HOPA'LI TS'Lİ
26.05.2023, 16:45
Giresun düşmesin. 9 aydır deplasmanda kazanama
Git komşuyu yen
İçime sinmez.
Bu maça kadar kalmamalıydı 4.lük ya da 5.lik
İstanbul takımları ya da Sivas düşsün.

Erkan A.
26.05.2023, 18:57
Renktaslar futbolda duygusalik yoktur
önümüzdeki sezon rize samsun da süperligde olacaklar
giresunda kalirsa bizle beraber 4 karadeniz takimlari olcaz
O topragim bu topragim dersek biz kümede kalma mücadelesi veririz
ayrica samsun rize en cok bize karsi ölümüne dünya sampionlugu finali oynar gibi oynayacaklardir
trabzonsporumuz dik durmali kimsenin gözünün yasina bakmamali ligde son siralarda olsak en cok komsu sehirlerimiz göbek atacaktir.
giresunlulari bende severim,fakat bu bir spordur ferdi tayfur filmi degil , bu maci kazanmaliyiz baska yolu yok.

Kemal Öztel
26.05.2023, 23:12
Giresun dusmesin diyorsunuz da obur yanda hocası ve yönetimi komple Trabzonsporlu Istanbulspor var. Biz normal çıkıp oynayalım zaten avantajli olan taraf istanbulspor hem 1 puan öndeler hem hükmen kazanacakları bir maçları var hem de 2 maçı evinde oynayacaklar Ads ve Umraniye ile. Giresunun bundan sonra işi çok çok zor. Kimse bize bahane bulmasın rizeden sonra bir de giresun düşmesin bu hataya

Ufuk
26.05.2023, 23:32
Giresun dusmesin diyorsunuz da obur yanda hocası ve yönetimi komple Trabzonsporlu Istanbulspor var. Biz normal çıkıp oynayalım zaten avantajli olan taraf istanbulspor hem 1 puan öndeler hem hükmen kazanacakları bir maçları var hem de 2 maçı evinde oynayacaklar Ads ve Umraniye ile. Giresunun bundan sonra işi çok çok zor. Kimse bize bahane bulmasın rizeden sonra bir de giresun düşmesin bu hataya

İstanbul'un +3ü var Antepten. Üstüne son hafta küme düşen Ümraniye ile oynayacaklar. Onlar düşmez. Hedefim Sivas'ı düşürmek en zor fikstür onlarda :)

Bu hafta çok kritik.
https://twitter.com/hakemhatasiSTSL/status/1660304698526801923

Ufuk
26.05.2023, 23:35
Renktaslar futbolda duygusalik yoktur
önümüzdeki sezon rize samsun da süperligde olacaklar
giresunda kalirsa bizle beraber 4 karadeniz takimlari olcaz
O topragim bu topragim dersek biz kümede kalma mücadelesi veririz
ayrica samsun rize en cok bize karsi ölümüne dünya sampionlugu finali oynar gibi oynayacaklardir
trabzonsporumuz dik durmali kimsenin gözünün yasina bakmamali ligde son siralarda olsak en cok komsu sehirlerimiz göbek atacaktir.
giresunlulari bende severim,fakat bu bir spordur ferdi tayfur filmi degil , bu maci kazanmaliyiz baska yolu yok.
Ümraniye gidiyor ama yerine 1. Ligden başka bir İstanbul takımı geliyor büyük ihtimalle. İstanbul dışına çıkmadan 6-7 hafta takılan takımlar km yapsın diye Giresun kalsın istiyorum. Üstüne her büyük maçta bir çelme takıyorlar, böyle takım her lige lazım :)

Kemal Öztel
26.05.2023, 23:47
Ufuk Sivasın düşmesi en güzeli olur tabi ki ama zor

Armağan Dere
27.05.2023, 01:57
Sivas bizi yenmese gümlemişti!!...
şu hırbolara nasıl yenildik..

Tahir61
27.05.2023, 20:40
İstanbul'un +3ü var Antepten. Üstüne son hafta küme düşen Ümraniye ile oynayacaklar. Onlar düşmez. Hedefim Sivas'ı düşürmek en zor fikstür onlarda :)

Bu hafta çok kritik.
https://twitter.com/hakemhatasiSTSL/status/1660304698526801923

Ben de sivas için ellerimi ovuşturuyorum ama

sanki son hafta giresun - antalya maçı son adayı belirleyecek gibi duruyor

maça gelirsek seneye için küçük de olsa umut veren bir oyun olsun skorun, ne olduğunun önemi yok

Ufuk
27.05.2023, 22:15
Ben de sivas için ellerimi ovuşturuyorum ama

sanki son hafta giresun - antalya maçı son adayı belirleyecek gibi duruyor

maça gelirsek seneye için küçük de olsa umut veren bir oyun olsun skorun, ne olduğunun önemi yok

Antalya başaktan puan aldı, 41 yaptı. Antalya kalan maçlarını kaybetse bile Giresun'un bizden puan alması şart.
Güncel küme hattı.
https://twitter.com/hakemhatasiSTSL/status/1661412866300182541

Onur Akyüz
27.05.2023, 22:33
Galip gelmemiz lazım bunun moral olarak önemi çok büyük. Fkg’yi yenince herkesin morali yükseldi, taraftarın yüzü güldü. Yönetim ve hoca da galibiyetlerde rahat nefes alır onlar da moral ve şevk kazanır.

Önemlidir yani galibiyet aylardır deplasman galibiyetimiz de yok şu kalan 3 maçı alsak bunun önümüzdeki seneye de etkisi büyük olur.

Taraftarımızdan bu tip ayrıntıları iyi okumasını bekliyorum.

Tahir61
27.05.2023, 23:24
İnanmayacaksınız ama hiç sakat, cezalı topçumuz yok görünüyor

orhan42
28.05.2023, 00:54
Vallahi Giresun'un durumu umurumda değil.Fırsat bulsalar ; "koyduk mu?" diye tezahürat yapar ,iki atsalar "üç" , dört atsalar "beş" diye hönkürüp , Trabzon kümeye bile diyebilirler..Dost ve kardeş kulüp yoktur, rakip takım vardır.Ve Bordo-Mavi sahada ise kazanmaya oynamalıdır.Kayserispor bunun en bariz örneğidir.Vuralım geçelim..Bir sıra yukarıda ligi tamamlamak bile şu ortamda takıma moral verir..

Ozan Yılmaz
28.05.2023, 01:23
İnanmayacaksınız ama hiç sakat, cezalı topçumuz yok görünüyorY.yazici ve denswil sakatlık nedeniyle idmanda yoktu

pReN@_61
28.05.2023, 12:00
2-1 yeneriz

memozcan
28.05.2023, 22:29
sivas düşer..

wien_ts
28.05.2023, 23:00
Dorukhan?

HOPA'LI TS'Lİ
29.05.2023, 08:41
sivas düşer..

Kayseri adisi maçı satmazsa olabilir. Kayseri'ye bağlı

Sivas düşerse tadından yenmez.

HOPA'LI TS'Lİ
29.05.2023, 08:42
Dorukhan?

Sahi niye bu kadar uzun sürdü bu çocuğun dönüşü yahu

Gelecek sezon kullanabilsek bari

ysngmz
29.05.2023, 10:32
Beraberlik olsun bizden bilmesinler

V2206 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
29.05.2023, 11:44
Beraberlik olsun bizden bilmesinler

V2206 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne şiş yansın ne kebap diyorsun :)

HOPA'LI TS'Lİ
29.05.2023, 11:45
30 Mayıs 2023 Salı / 15.30
1461 Trabzon-İskenderunspor

GencTurk6161
29.05.2023, 11:56
5 tane atalım geçelim...
Bütün sene dağa taşa yenil sonra düşerse müsebbibi ben mi olacam?
Saçmalık...
En az 3 farkla ve iyi oyunla yenip yeni sezon için ümit depolamamız lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
29.05.2023, 12:26
5 tane atalım geçelim...
Bütün sene dağa taşa yenil sonra düşerse müsebbibi ben mi olacam?
Saçmalık...
En az 3 farkla ve iyi oyunla yenip yeni sezon için ümit depolamamız lazım.

Son tahlilde bu tezinize katılıyorum.
Rizespor da HK yönetiminde loser ola ola son haftaya girmişti. Biz de aynı anda EY yönetiminde içeride Bursa ile oynuyorduk. 1-0 öne geçip Bursa'ya yenildiğimizde Rize düşmüştü. HK bu şehir bunu unutmaz demişti.
Şimdi Giresun da loser ola ola geldi bizim maça
Kendi maçlarınızı kazanıp bizim maça öyle gelin kardeşim
Biz miyiz sizin düşmenize sebep, asla katılmıyorum.
Önce Giresun yensin ve ligde kalsın demiştim ama son tahlilde TS her maçı kazanmalıdır diyerek noktayı koymak en doğrusu diye düşünüyorum.
YENİ SEZONA MORALLİ GİRMEK İÇİN DE GEREKLİ.
7 aylık deplasman kabusuna da nokta koyalım ve 5.bitirelim.

pReN@_61
29.05.2023, 13:28
Son tahlilde bu tezinize katılıyorum.
Rizespor da HK yönetiminde loser ola ola son haftaya girmişti. Biz de aynı anda EY yönetiminde içeride Bursa ile oynuyorduk. 1-0 öne geçip Bursa'ya yenildiğimizde Rize düşmüştü. HK bu şehir bunu unutmaz demişti.
Şimdi Giresun da loser ola ola geldi bizim maça
Kendi maçlarınızı kazanıp bizim maça öyle gelin kardeşim
Biz miyiz sizin düşmenize sebep, asla katılmıyorum.
Önce Giresun yensin ve ligde kalsın demiştim ama son tahlilde TS her maçı kazanmalıdır diyerek noktayı koymak en doğrusu diye düşünüyorum.
YENİ SEZONA MORALLİ GİRMEK İÇİN DE GEREKLİ.
7 aylık deplasman kabusuna da nokta koyalım ve 5.bitirelim.
hopalı dayım seneye şampiyon oluyor muyuz ?:tsbayrak:

HOPA'LI TS'Lİ
29.05.2023, 13:52
hopalı dayım seneye şampiyon oluyor muyuz ?:tsbayrak:

Dayım diyen ağzını bal yesin.

TS ile şampiyonluk kelimesi yan yana olduğunda kalplerimiz bir başka atar yeğenim.

İyi bir yapılanma ile neden olmasın?

Borç yükü fazla ve kadro yaşlı

Nenad Hoca'ya çok güveniyorum.

Takımın yarısı değişecek gibi

Sabır yeğenim

Daha iyi olacağız merak etme

oskayb
29.05.2023, 16:30
Şu saçma sapan komşu şehir , karadeniz takımı , kardeş vb muhabbetine girmeden önümüzdeki sezonun hazırlık maçlarına devam edelim ; öncelikle geçen haftaki oyunu görmek isterim , skor çok önemli değil ama skoru da alırız. Zaten hocanın da camianın kurumsal hazfızasına sahip olmaması böyle düşünmeme sebep oluyor.

atomania
29.05.2023, 21:24
Şu saçma sapan komşu şehir , karadeniz takımı , kardeş vb muhabbetine girmeden önümüzdeki sezonun hazırlık maçlarına devam edelim ; öncelikle geçen haftaki oyunu görmek isterim , skor çok önemli değil ama skoru da alırız. Zaten hocanın da camianın kurumsal hazfızasına sahip olmaması böyle düşünmeme sebep oluyor.

👍

Sampiyonluk yolunda bize karsi nasil oynadilar, hakeme saldirdilar. Bakasetasin son dakika penalty kacirdigi macta.

Kardeslik disarda olur. Saha icinde kardeslik yok ve bize de yakismaz. Idman olsa bile hedef hep yenmek olmasi lazim.

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 08:33
��

Sampiyonluk yolunda bize karsi nasil oynadilar, hakeme saldirdilar. Bakasetasin son dakika penalty kacirdigi macta.

Kardeslik disarda olur. Saha icinde kardeslik yok ve bize de yakismaz. Idman olsa bile hedef hep yenmek olmasi lazim.

Baka tekrar edilen penaltıyı da kaçırarak çıldırtmıştı bizi

İyi hatırlatma oldu renktaş bu

O halde Giresun'u da yenerek seriye devam ediyoruz ve 7 aylık deplasman kabusuna son veriyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 08:46
Giresunspor - Trabzonspor maçı 30 Mayıs Salı günü saat 20:00'de beIN SPORTS 3'te canlı yayınlanacak.

Spor Toto Süper Lig'in 36. haftasında Trabzonspor, bu akşam deplasmanda ligde kalma mücadelesi veren komşusu Bitexen Giresunspor ile karşılaşacak. Geçen hafta Fatih Karagümrük'ü 4-1 yenerek moral bulan bordo-mavililer, Giresun'dan da üç puanla dönmek için kenetlendi. 51 puanla 6'ncı sırada yer alan ve kalan üç maçı kazanması halinde ligi ilk 5 içinde bitirme şansı bulunan Fırtına, Giresun'da kaza yaşamak istemiyor. Trabzonspor, ayrıca 34 puanla 16'ncı sırada yer alan rakibi karşısında 10 maçlık deplasman galibiyeti özlemini de gidermeyi hedefliyor.

240 gündür kazanamıyor
Trabzonspor, Bitexen Giresunspor ile yapacağı karşılaşmayla 240 günlük deplasman galibiyeti hasretini sonlandırmaya çalışacak. En son 1 Ekim'de Yukatel Kayserispor deplasmanından 2-1'lik galibiyetle dönen bordo-mavililer, daha sonra ligde oynadığı 10 dış saha maçında 2 beraberlik, 8 mağlubiyet yaşadı.

Siftah peşinde
Karadeniz devi bu sezon seri galibiyet almakta zorlandı. Fırtına bugün 3 puan alarak sezonun ikinci yarısında ilk kez üst üste maç kazanmanın peşinde. Karadeniz ekibinde Denswil, Dorukhan Toköz ve Yusuf Yazıcı'nın sakatlıkları bulunuyor.

4 oyuncu kart sınırında
Fırtına'da Giresun maçı öncesi 4 oyuncu sarı kart ceza sınırında yer alıyor. Kaleci Uğurcan Çakır, forvet Umut Bozok, stoper Bartra ile ön libero Siopis, bu akşamki maçta kart görmeleri halinde cumartesi günü Alanya maçında görev alamayacaklar.

Giresunspor - Trabzonspor maçı muhtemel 11'leri

Giresunspor: Ferhat, Hayrullah, Arias, Perez, Alper, Sainz, Mejia, Görkem, Campuzano, Bajic, Serginho

Trabzonspor: Uğurcan, Larsen, Hüseyin, Batra, Arif, Siopis, Bakasetas, Abdülkadir, Visca, Trezeguet, Gomez

Zafer Fidan
30.05.2023, 10:19
Akillanmiyoruz herhalde. Kardes takim denen birsey yok. Trabzon kendi isine baksin.

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 10:52
Akillanmiyoruz herhalde. Kardes takim denen birsey yok. Trabzon kendi isine baksin.

Kardeş mardeş yok.
Kayseri örneği var önümüzde
Bu yüzden ne diyoruz
Bam bam bam

Tahir61
30.05.2023, 11:59
sakat cezalı yok dediydim gomez yok ortalıkta. densvil ve yusufu artık eksik olarak saymıyorum.
bu poyraz kimdir?
https://pbs.twimg.com/media/FxXUo7_XgAEGC5s?format=jpg&name=4096x4096

champions
30.05.2023, 12:27
Larsen ve Bartra yerine Serkan ve Taha oynamalı. Sezon çoktan bitmişken, Taha'nın hala şans bulamaması saçmalık.
Artık şu Bardhi'yi de görmesek süper olacak. Elde zaten yerli bir vitaminsiz varken bir de gidip yabancısını aldık.

Umut'un yanına da bir zahmet birini koyalım artık, adam santrafor falan değil.

Markovic-------------------Trezege
----------Visca------Umut----------

Bu 4'lü kaleye de gider, skor da yapar.

Doğukan Uçan
30.05.2023, 12:31
giresun yensin 3 istanbul takiminada kök söktürüyorlar bizim işimize geliyor bu.

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 12:35
giresun yensin 3 istanbul takiminada kök söktürüyorlar bizim işimize geliyor bu.

O iş her zaman olmaz kardeşim ayrıca niye yenilelim. Oynasınlar yensinler.

Ne zamana kadar kök söktürecek?

Adamlar ligde kalmanın derdinde

Yenelim geçelim.

Courage
30.05.2023, 12:45
fenerin stresini değerlendiremeyip saçma bir diziliş ile maçı vermiştik aha bu da ikinci deneme. Yine kazanmaya muhtaç rakip bakalım ne olacak ?

falcon_61
30.05.2023, 12:55
Abdülkadir ile Gomez neden yok. Sakatlık haberleri çıkmadı. Cezalılar mı

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
30.05.2023, 13:38
Gelene gidene yenilin gidin Giresun’u yenin şimdi.

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 13:59
Bu maç öyle bir maç ki kazansak veya yenilsek üzülmeyeceğim.

Beraberlik üzer bak. Rakibe yaramaz.

Ya yenelim ya da yenilelim.

Kazanırsak 5.olabiliriz.
Yenilirsek en yakın deplasman olan komşu ligde kalabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 14:00
Gelene gidene yenilin gidin Giresun’u yenin şimdi.

Tersten düşün.

Rakip bu maça gelene kadar gelene gidene neden yenildi.

Biz kurtarıcı mıyız?

3 Haziran 2017'de HK yönetimindeki Rize de aynısını yapmıştı.

Sonra TS bizi düşürdü, yok ya, yemezler yavrum.

lazanka61
30.05.2023, 14:14
ne kardeşi bedava oyuncular verdik, şu anda bile faruk ile murat cem oynuyor...

lazanka61
30.05.2023, 14:15
Bu maç öyle bir maç ki kazansak veya yenilsek üzülmeyeceğim.
Beraberlik üzer bak. Rakibe yaramaz.

Ya yenelim ya da yenilelim.

Kazanırsak 5.olabiliriz.
Yenilirsek en yakın deplasman olan komşu ligde kalabilir.
en yakun rize

Ozan Yılmaz
30.05.2023, 14:53
"Futbolcumuz Maxi Gomez'in yapılan muayene ve görüntülemesi sonucunda sağ baldırda darbeye bağlı kanama ve ağrı tespit edilmiştir. Ayrıca futbolcumuz Abdülkadir Ömür’ün sol diz yan bağında zorlanma tespit edilmiştir. Tedavilerine devam edilen oyuncularımız sakatlıkları nedeniyle Bitexen Giresunspor maçı kadrosunda yer almamaktadır" dedi.

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 16:11
en yakun rize

Haklisun
Rize yeni çikti ya uşağum
Mevcut durumi söylemiştum. Yani şu an Giresun ligde olduğundan en yakın deplasman orasi
Haçan seni şakaci seni :)

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 16:13
"Futbolcumuz Maxi Gomez'in yapılan muayene ve görüntülemesi sonucunda sağ baldırda darbeye bağlı kanama ve ağrı tespit edilmiştir. Ayrıca futbolcumuz Abdülkadir Ömür’ün sol diz yan bağında zorlanma tespit edilmiştir. Tedavilerine devam edilen oyuncularımız sakatlıkları nedeniyle Bitexen Giresunspor maçı kadrosunda yer almamaktadır" dedi.

Komşuya yarar belki

Bajic'e dikkat! Boş bırakmaya gelmez ula.

0-2 / 0-3 alırız.

Courage
30.05.2023, 16:57
Gomez ve Abdülkadir yok mecbur Markovic ile oynatacak sistemi hoca , oynatmalı da.

HOPA'LI TS'Lİ
30.05.2023, 17:16
Gomez ve Abdülkadir yok mecbur Markovic ile oynatacak sistemi hoca , oynatmalı da.

Markovic'i izlemek büyük zevk. Bonservisini alabilsek ne güzel olurdu?

Hasan Habip Özbay
30.05.2023, 18:14
Sivas bizi yenmese gümlemişti!!...
şu hırbolara nasıl yenildik..
hakikaten bu yıl en üzüldüğüm maç oldu hele birde sonu böyle oldu ya

Hasan Habip Özbay
30.05.2023, 18:14
tabiki TRABZONSPORUM kazansın istiyorum ama sanırım 1-0 giresun yenecek gibi

Hasan Habip Özbay
30.05.2023, 18:17
uğurcan
larsen hüseyin bartra arif
bakasetas siopis visca markociç
trezeguet umut

Hasan Habip Özbay
30.05.2023, 18:31
acaba giresun tarafı maç için ne düşünür sonuçta 5. lik şansımız var ve alacağımız para da artıyor

Ozan Yılmaz
30.05.2023, 19:01
https://pbs.twimg.com/media/FxY0yHJXgAA9U4o?format=jpg

Hasan Habip Özbay
30.05.2023, 19:06
bardri ? ? ? ? ?

Hasan Habip Özbay
30.05.2023, 19:07
giresunda serginho maça damga vuracak

alperrr
30.05.2023, 19:10
haydi TS kazanırsın sen (ters manyel)

BrtnPnk
30.05.2023, 19:15
Kulübeye iki kaleci alıp Poyraz'ı almamanın mantığını anlamadım. Poyraz yetersizse A takımda ne işi var? Yetersiz değilse niye kampta olduğu halde kulübede değil?

Doğukan Uçan
30.05.2023, 19:39
O iş her zaman olmaz kardeşim ayrıca niye yenilelim. Oynasınlar yensinler.

Ne zamana kadar kök söktürecek?

Adamlar ligde kalmanın derdinde

Yenelim geçelim.

en son 2022 yılında deplasmanda maç kazanmışız benim hiç ümidim yok :D

Turgay Atalay
30.05.2023, 19:40
İlk 11 de Bardi yi gorunce maci izlememeye karar verdim. Maca hic cikmadan 3/0 yenilseydik daha iyi.

pReN@_61
30.05.2023, 19:45
hau barni yine ilk 11

My
30.05.2023, 19:53
Bardhiyi geriye çekse dert, Bakayı 6 8'e çekse olmuyor. Umut ayrı bir dert. Kadronun neresinden tutsak elimizde kalıyor.

My
30.05.2023, 19:56
Bardhiyi geriye çekse dert, Bakayı 6 8'e çekse olmuyor. Umut ayrı bir dert. Kadronun neresinden tutsak elimizde kalıyor.Stoper ikilimiz de Bartrayla Hüseyinmiş. Pimi çekilmiş iki el bombası :)

Timur Mikhail
30.05.2023, 20:24
Biz 5. olup fener de tr kupasını alırsa biz mi konferans kupasına gideceğiz ?

yorumsuz6117
30.05.2023, 20:24
Bardhi Umut rezil adamlarsınız rezil..

BrtnPnk
30.05.2023, 20:26
Bahadır senin atacağın pası...

kaçarava
30.05.2023, 20:28
Umut, Visca, Bardhi... Toplasan yarım adam etmezler maalesef.

Bakasetas da feci ağır. Her topu zora sokup son anda ayağının ucuyla dokunuyor.

BrtnPnk
30.05.2023, 20:31
Trezeguet'e birkaç tane set çizeceksin sadece onları oynayacak. Doğaçlayınca sürekli yanlışı yapıyor herif :D

Hasan Habip Özbay
30.05.2023, 20:31
maçı izleyen var mı durum nedir nasıl oluyor maç

Enes Başkaya60
30.05.2023, 20:32
Gol attık sanki.

Ahmet Aksu
helal sana umut en azından gol atıyorsun balon gomez gibi değilsin..

ilelebeTS
Keşke sivas-antalya falan düşse ama giresun ligde kalamaz.

Derken gol geldi.

kaçarava
Hüseyin kilim gibi serdi topu be...

Şiir gibi gol.

gurur6134
30.05.2023, 20:33
Huseyinin pasi kesin

Tahir61
30.05.2023, 20:33
Biz 5. olup fener de tr kupasını alırsa biz mi konferans kupasına gideceğiz ?

O 4. Sıra için geçerli diye biliyorum
besincilik hiçbir işe yaramıyor

ilelebeTS
30.05.2023, 20:34
maçı izleyen var mı durum nedir nasıl oluyor maç
Giresun şu ana bir şey yapamadı, daha doğrusu yaptırtmadık. İyi pres yapıyoruz.

BrtnPnk
30.05.2023, 20:35
Hüseyin bu pası atmışken pazarlayıp satmak lazım :D Kariyerinin en iyi pası muhtemelen

batugol
30.05.2023, 20:36
Ha gayret Bardhi
Bir yerlere seni kakalayacagiz

Ahmet Aksu
30.05.2023, 20:36
bardhiyi halısaya bile çağırmam anca böyle beleşe gol atabilir onu bile atacak mı 1 sn düşündüm.

umut aynen devam.. 1 gol 1 asist bu umut başından beri oynasaydı daha farklı olurdu balon gomezden dolayı adam yedekte eziyet çekti

Oğuzhan Fidan
30.05.2023, 20:37
Şaşırdım 3 topta nasıl tek te vurup gol attı bunlar eveleyip gevelemeleri lazımdı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaçarava
30.05.2023, 20:37
Hoca takıma dokunmuş. fb maçı iyi anlamda bir kırılma oldu hoca ve bizim için.

ilelebeTS
30.05.2023, 20:38
Bardhi hiçbir şey yapmadı diyoruz, 6. golünü atmış.

Oğuzhan Fidan
bardhiyi halısaya bile çağırmam anca böyle beleşe gol atabilir onu bile atacak mı 1 sn düşündüm.

umut aynen devam.. 1 gol 1 asist bu umur başından beri oynasaydı daha farklı olurdu balon gomezden dolayı adam yedekte eziyet çekti

Biraz önceki serbest vuruşta gazozuna oynanan mücadelede bile topu dışarı attı. Küfür ettim. Bu adamları seneye kadroda görmek istemiyorum.

serdaracıl
Giresuna da üzülülyorum ama şu nedir abi. Amatör takımlar şunları yapmaz

serdaracıl
30.05.2023, 20:40
Hoca takıma dokunmuş. fb maçı iyi anlamda bir kırılma oldu hoca ve bizim için.

Şu maç ölçü değil. Karşımızda amatör gibi bir takım var

Oğuzhan Fidan
Keşke sivas-antalya falan düşse ama giresun ligde kalamaz.

Derken gol geldi.

Sivas ve antalyanın düşmesini isterim. Kendilerini bişey sanan takımlar. İrrite oluyorum

Doğukan Uçan
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1663600254845845516

ilelebeTS
30.05.2023, 20:41
Mücadele konusunda bence ölçüdür. 2 maçtır ligin en çok koşan takımıydık, bu maçta da devam ediyor. O anlamda dokunmuş yani. Sahada yürüyen adam yok.

Ahmet Aksu
30.05.2023, 20:41
bakasetası da elden çıkarmak lazım
son 10 maçtır hiç oynamıyor iyice hantallaştı ayağında çok gereksiz top saklıyor yerini bulamadı.

bardhi ve bakasetas şuan çok sırıtıyor diğer isimler fena değil

Hasan Habip Özbay
30.05.2023, 20:42
neler oluyor aloo

kaçarava
30.05.2023, 20:44

Lig bitmiş okeye dönmüşüz, motive etmesi bile yeter şimdilik. Giresun ise hakikaten çok kötü.

Ufuk
30.05.2023, 20:47
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1663601854264102915
Ah maxiyle boşa giden günlerimiz ahh

Ahmet Aksu
30.05.2023, 20:48
larsenle visca değişmeli oynuyor değişik bi taktik ama şuana kadar fena durmadılar

BrtnPnk
30.05.2023, 20:50
bakasetası da elden çıkarmak lazım
son 10 maçtır hiç oynamıyor iyice hantallaştı ayağında çok gereksiz top saklıyor yerini bulamadı.

bardhi ve bakasetas şuan çok sırıtıyor diğer isimler fena değil

Baka iki tane sallasa açılır diye beklerken sezon bitti :D 7 veren olsa salarım direkt zaten son senesinde
Bahadır'da ne pas ne şut ne dribling ne hız ne güç var. Ondan hayır gelmez.
Süleyman'ı çıkarsak oynatsak bunun yerine imzalardı çocuk. Ekrem Terzi var U17'de sadece 90 dakika izledim ama o da Bardi'den kötü topçu değil.

ilelebeTS
30.05.2023, 20:50
Rakibe nefes aldırmadık hiç. Deplasmanda böyle oynasaydık daha evvelden işler değişirdi. En zayıf rakiplere bile fizik olarak eziliyorduk.

Tahir61
30.05.2023, 20:51
Hüseyin forma giymeye başladığından beri iyi maşallah
Seneye bjelicanin birinci stoperi olmasın :)

halilaziz61
30.05.2023, 20:52
biz mi çok iyiyiz yoksa giresun mu çok kötü anlamadım
ama bariz bir sistem oynu oynadıgımızı soyleyebilirim

Doğukan Uçan
30.05.2023, 20:53
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1663603413915934720

champions
30.05.2023, 20:55
Hayvan gibi iyi oynadık. Hem savunmada hem hücumda çok net bir üstünlük kurduk.
Osahada oyun kurucu olmadan bunu yapmak şaşırtıcı.
Bartra ve Baka pas trafiğinde fark yarattılar.

Sahada sırıtan 2 adam var. Bardhi ve Visca. Yerlerine Hamsik ve Markovic girerse pozisyon zenginliğimiz ve skor artacaktır.
Bir 45'de Taha'yı görsek keşke.

ÖmürKaradeniz61
30.05.2023, 20:55
biz mi çok iyiyiz yoksa giresun mu çok kötü anlamadım
ama bariz bir sistem oynu oynadıgımızı soyleyebilirim
Bu ligde kötü takım yok kazanırsan iyisindir. Küme düşmüş Ümraniye bizi perişan etti kendi evimizde.

ilelebeTS
30.05.2023, 20:56
Giresun küme düşme maçına çıkmış, daha istekli olmaları gerekirken adamların direncini presimizle kırdık. Öyle ki adamlara oyun kurma şansı vermedik hiç, dikine 2-3 top yapamıyorlar.

oskayb
30.05.2023, 20:58
Takım her hafta üzerine koyarak ilerliyor , oyuncuların üzerindeki o ağırlık ve donukluk gitmiş her biri kişisel özelliklerini takıma katkı yönünü de eksik bırakmadan ortaya koyuyor , fiziksel olarak belirgin bir iyileşme var buna bağlı olarak ikili mücadelelerde ayakta kalıyor takım , ön alandaki yerleşim zaman zaman etkili olan şok preslerle rakibi yıpratıyor. Nenad hocanın oyun karakteri bizim taraftarın beklentisine çok daha uygun. Henüz kendi yapmadığı kadro ve oyunculardan bu verimi almaya başladı ise uygun transferler ile çok daha iyi olacağımızı öngörebiliriz.

BrtnPnk
Topsuz gayet iyiyiz. Dikkat ettim, Meija'yı özellikle boş bırakıyoruz pas alsın diye sonra Siopis gidip onu yiyor. Topla pek iyi değiliz ama bu kadroyla anca bu kadar olur. En azından üçüncü bölgeye gitmekte zorlanmıyoruz. Siopis, Bardhi ve Umut yerine seviye yükseltecek adamlar koyabilirsek baya fark olur. Sırf Bardi yerine iyi bi oyuncu bile çok fark ettirir.

Gelecek sezon rakiplerin pasla oyun kurmak istemeyeceği bi takım olacağımız çok bariz şimdiden.

Lantis
Hüseyin performansı aldatmasın, kritik bir macta gider penaltı yaptırır vs. ancak iyi bir yedek olur. Savunmaya takviye sart. Bardhi bu maç iyiydi ama artık çok geç, gitmesi şart. Umut da iyi bir yedek santrofor olur.Trezege yi bence iyi kullanamadık, kalsaydı keşke ama satılacak gibi.
Yeni sezonda 1 defans, sağ bek, ön libero, sağ ve sol kanat, santrofor toplam en az 6 transfer lazım bana göre.

Doğukan Uçan
30.05.2023, 20:59
takım sanki güçlenmiş gibiydi oyuncular ikili mücadelelerde rakibe rahat üstünlük kurdu.

lazminator61
30.05.2023, 20:59
Baka cok hantal, sanki agir cekimdeki gibi izliyoruz. Bardhi ve Viscayi begenmedim. Visca 35 dk sahda yoktu. Neyse böyle adamlar 90 dk duyulmaz, iki kere duyulur ya gol yada asist yapar.

Burçak
30.05.2023, 21:00
Biz mi iyiyiz Giresunspor mu çok kötü anlamadım.
İhale yine bize kalacak.
Şu takımı yenemeyen Giresunspor kendini sorgulamalı.

lazminator61
30.05.2023, 21:00
Hüseyin performansı aldatmasın, kritik bir macta gider penaltı yaptırır vs. ancak iyi bir yedek olur. Savunmaya takviye sart. Bardhi bu maç iyiydi ama artık çok geç, gitmesi şart. Umut da iyi bir yedek santrofor olur.Trezege yi bence iyi kullanamadık, kalsaydı keşke ama satılacak gibi.
Yeni sezonda 1 defans, sağ bek, ön libero, sağ ve sol kanat, santrofor toplam en az 6 transfer lazım bana göre.

denswil nerelerde ???

ilelebeTS
30.05.2023, 21:07
Visca biraz daha ağırlığını koyması lazım. Daha çok istemeli. O oyun aklını koyarsa takım başka olur.

El Cordobes
30.05.2023, 21:08
Bardhi 1-2 tane daha keriz golü atsa da piyasa yapıp gitse.

ilelebeTS
30.05.2023, 21:09
Hakeme bak "gelen tepkiler üzerine"

ÖmürKaradeniz61
30.05.2023, 21:10
Bardhi 1-2 tane daha keriz golü atsa da piyasa yapıp gitse.

Piyasası var onun,aldığın paraya gönderirsin rahat olun.

ilelebeTS
30.05.2023, 21:14
Ulan Tre öyle mi vurulur, oturtsana gelişine.

BrtnPnk
30.05.2023, 21:14
Bardi bi kere şaşırt la

memozcan
30.05.2023, 21:16
Hüseyin forma giymeye başladığından beri iyi maşallah
Seneye bjelicanin birinci stoperi olmasın :)
allah yazdıysa bozsun.. bu filmi kaç kere izledik akıllanmışızdır işallah!

Ahmet Aksu
30.05.2023, 21:19
<tbody>

Maç
Dakika
Ort. Dakika
Gol
Asist

Anastasios Bakasetas
39
2962
76
11
11

Mahmoud Trezeguet
39
2925
75
12
8

Abdülkadir Ömür
40
2459
61
3
4

Maxi Gómez
34
2438
72
7
6

Enis Bardhi
39
1798
46
6
0

Umut Bozok
34
1286
38
7
1

Yusuf Yazici
20
762
38
5
1

Edin Visca
12
687
57
1
4

Lazar Markovic
7
355
51
1
1

Montasser Lahtimi
7
128
18
0
0

</tbody>

Ahmet Aksu
30.05.2023, 21:20
umuttt adamımmmm

yazık seni gomez yerine kenarda beklettik bee

wakaeme
Ts top oynuyor

ilelebeTS
Hadi geçmiş olsun

Gürsoy61
30.05.2023, 21:21
Fenerbahçe kupayı alırsa ligi 4.bitiren Avrupa’ya gidiyor.
Biz 5.olursak ve ilk 4 takım arasında mali kriter nedeniyle Avrupa lisansı alamayan olursa tadından yenmez.

Lazman
30.05.2023, 21:22
sezon kapanisini iyi yapalim dediler herhalde :D
gercekten hersey piskolojik.

ÖmürKaradeniz61
Umut’u da hiç oynatmadı Abdullah hoca,1 sene daha şans vermekte fayda var bence.

Ahmet Aksu
https://pbs.twimg.com/media/FxZV-C7XsAYE-XC?format=jpg&name=large

Doğukan Uçan
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1663611677277814786

batugol
30.05.2023, 21:23
Taha ne kadar kilolu

acan61
30.05.2023, 21:23
Uğurcan şampiyonluk kutlamalarını izlemek için erken ayrıldı

Lantis
30.05.2023, 21:24
denswil nerelerde ???

Twitch de oyun yayını yapıyordur :D

Ahmet Aksu
30.05.2023, 21:25
bardhi yerine altyapıdan biri izleseydik daha iyiydi

BrtnPnk
30.05.2023, 21:26
Emirhan'ı görebilsek güzel olur. Burada da sürmezse hiçbir yerde sürmez zaten.

ÖmürKaradeniz61
30.05.2023, 21:26
Uğurcan şampiyonluk kutlamalarını izlemek için erken ayrıldı
Muhtemelen yurtdışına transfer görüşmesi yapmaya gidecek.

Oğuzhan Fidan
30.05.2023, 21:27
Hüseyin direk as stoper olacak kalitede değil. İyi niyetli çok çalışkan ama Trabzonspor defansı için yeterli kalitede değil. Bunu anlayın. Giresun maçı ölçü değil asla yanıltmasın sizi. Kadıköyde seyrantepede dolmabahçede bizim rakiplerimiz. Yönetim ve teknik heyet bunun bilinciyle hareket ederler.

memozcan
ligin hoşafı çıkınca bizim takım da suyun üstünde kalmaya başladı..

bu tablo aldatıcı olmaz umarım!!

ilelebeTS
bardhi yerine altyapıdan biri izleseydik daha iyiydi

Bu adamları para ederek satacaksak oynatmamız lazım. Kulübede hep zarar bunlar.

El Cordobes
30.05.2023, 21:29
Yeterliliği tartışılır olsa da ceza sahasında pozisyon almayı bilen santraforun varsa bi şekilde gol buluyorsun. Gidip santraforun binbir hevesle sürekli kanata doğru koşanını bulduk getirdik.

memozcan
30.05.2023, 21:30
visca her şeye rağmen takımda aklıyla oynayan ender isimlerden.. yaşadığı sakatlıklardan sonra fizik gücünü kaybettiğini düşünüyorum.. sene başı iyi bir hazırlık dönemi geçirince yine en güvendiğimiz isim olacaktır.

BrtnPnk
30.05.2023, 21:30
4 gün sonra Alanya maçı var. Trezeguet, Umut vs yi çıkarmak mantıklı aslında.

Bu arada ben bu kulübü biliyorsam Hüseyin seneye kesin as olur renkdaşlar bence kendinizi hazırlayın :D

Not: Bjelica geldiğinden beri iyi oynuyor zaten.

wakaeme
30.05.2023, 21:31
değil bence

Oğuzhan Fidan
30.05.2023, 21:31
Trezege bu kadroda mutlaka tutulmalı. Nwakeme geri dönecekse kanatlar sıkıntısız olur , vişçada devam ederse kanatlar sorun olmaz. Umarım yusuf yazıcı gibi hayal kırıklığı olmaz tony.

ilelebeTS
30.05.2023, 21:32
Müdahale var ama Tre de şaşırdı biraz :D

Ahmet Aksu
ya bakasetas bıraksan şunu umut atsın adam gole aç zaten.. :D

Oğuzhan Fidan
Bakasetas vişça trezege vs satacaksak biz sıfırdan başlıcaz demektir. Buda en az 3 yıl demek.

Oğuzhan Fidan
30.05.2023, 21:33
4 gün sonra Alanya maçı var. Trezeguet, Umut vs yi çıkarmak mantıklı aslında.

Bu arada ben bu kulübü biliyorsam Hüseyin seneye kesin as olur renkdaşlar bence kendinizi hazırlayın :D

Not: Bjelica geldiğinden beri iyi oynuyor zaten.

Zannetmiyorum hoca o kadar akılsız bir insan değil.

ilelebeTS
30.05.2023, 21:34
Baka'ya moral oldu iyi iyi

Kemal Öztel
30.05.2023, 21:34
Nenad hocama sevgiler. Transferi de başarırsa çok güzel olacak

cyberentalpi
30.05.2023, 21:35
Bula bula bu maçı mı bulduk oynayacak:(

Ahmet Aksu
şu bardhi hala nasıl sahada eziyet ya oynatarak değerini iyice düşürüyoruz adamın :D

ilelebeTS
Hahaha haydi diyor Faruk :D

Onur Akyüz
30.05.2023, 21:36
Farukcan yavaş kardeşim sen bu maçı 4-0’dan çevirmek mi istiyorsun?

ÖmürKaradeniz61
Haydi haydi bay bay Faruk.

gurur6134
Uzun zamandan sonra macin basindan sonuna kadar rahat mac izlemek nasil birseymis hatirladim.gencleri gorelim sahada artik

BrtnPnk
30.05.2023, 21:38
75'e kadar 0.15 xg vermiştik. Bir de Savicevic'in saçmalayıp atladığı top var 2-0'ken. Gayet iyi maç oldu da değişiklik mi yapsak artık

yavuzbaha
30.05.2023, 21:39
Trabzondan sonra en fazla Trabzonsporlunun oldupu ildir Giresun..3-0 dan sonra gol atmak yakışmaz…hem adamlar motivasyonunu kaybetmiş havlu atmış,burdaki taraftar da takımın oyununu övüyor..geçin bu işleri

Timur Mikhail
30.05.2023, 21:39
Yani Giresun gerçekten kötü bir takım.

ilelebeTS
30.05.2023, 21:40
Ula Giresun'da bizden çok Trabzonlu var :D

Ahmet Aksu
30.05.2023, 21:40
defans uyumaya başladı

maç dönerse şaşırmam :D

hoca da uyuyor bardhi bakasetası acil çıkarması lazım

ilelebeTS
30.05.2023, 21:41
Faruk bela mısın kardeş

BrtnPnk
30.05.2023, 21:42
Pres gücümüz kalmadı Nenad reis hala izliyor.

gurur6134
Degistireceksin hocam artik sahadakiler maci birakali cok oluyor gerek yok yalandan strese girmeye hic

ilelebeTS
Rehavet + yorgunluk. Değişiklik lazım.

El Cordobes
30.05.2023, 21:45
Bu sezon yaşamadığımız kepazelik bu kalmıştı, zorluyoruz. Ha gayret şurdan verin maçı…

Oğuzhan Fidan
30.05.2023, 21:48
Bizim taraftar havasında he :)) çok ateşliler helal olsun :)

ilelebeTS
30.05.2023, 21:49
Takım manyaklaştı, bassanıza topa oğlum. 2 pasla kaleye inersiniz.

serdaracıl
30.05.2023, 21:49
Defansta hüseyin varsa o top bir şekilde kalenize girer

Ahmet Aksu
30.05.2023, 21:50
arif fantazi deniyor :D

ilelebeTS
30.05.2023, 21:51
Takım niye geri yaslandı onu da anlamadım, çıkın lan ileri.

Oğuzhan Fidan
30.05.2023, 21:54
Hamsik boş kaleyede direğe nişanlamazsın :)

ilelebeTS
Grande nasıl atamadın onu ya, at bitsin ya.

BrtnPnk
Dedem son 10 dakka girip onu da atamayacaksan napalım biz seni?

serdaracıl
30.05.2023, 21:55
Taha’nın trabzonda kaleci olmasına imkan yok

ilelebeTS
30.05.2023, 21:56
Hoca 2 hamle daha yapsana uyudun 75 sonrası

BrtnPnk
30.05.2023, 21:57
Takım niye geri yaslandı onu da anlamadım, çıkın lan ileri.
Tükendiler bariz şekilde. Delinirsek geriye dönemeyiz kafasındalar. Ki doğru düşünce yani. Markovic'in çok daha erken alınmaması açıklanabilir bir şey değil.

Kemal Öztel
Bakasetas vişça trezege vs satacaksak biz sıfırdan başlıcaz demektir. Buda en az 3 yıl demek.

Trezeguet ve Bakasetas tamam, onlar takımın yıldızları ama Visca miladini doldurdu. Takımın abisi olarak rotasyon için falan kalabilir maaşında ciddi bir indirime giderse

lazminator61
yine rezilik yine eziliyoruz. Hoca uyuyor. Rezilik.

lazminator61
30.05.2023, 21:58
hamsik bunu atamiyorsa, hemen kovun.

pReN@_61
30.05.2023, 21:58
https://twitter.com/deplasske/status/1663603185712353281

Doğukan Uçan
30.05.2023, 22:00
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1663621221638914048

My
30.05.2023, 22:01
yine rezilik yine eziliyoruz. Hoca uyuyor. Rezilik.Maçı izlemedim. Ara sıra girip skora baktım o kadar. Skor 4:2. Ve sayfayı açmamla bu mesajı görmem bir oldu :) O kadar mı kötüydük ya :)

halilaziz61
ben sivas düşsün isterdim
sonra istanbul en son giresun

giresun bize yakın
istanbulun taraftarı yok

istanbul 3 büyütülmüşlere yarıyor

Onur Akyüz
Güzel galibiyet kimin düşüp kaldığı bizi ilgilendirmiyor, deplasman kabusu da bitti. Son 15dk hariç iyi top oynadık.

ilelebeTS
30.05.2023, 22:04
75 dakikalık oyunu geliştirmemiz lazım. Bu kadro beklediğimden iyi pres yaptı. Orada kulübeyi kullansak çok daha farka gidebilirdi maç.

yorumsuz6117
30.05.2023, 22:07
Giresun umarım ligde kalır, bizim açımızdan daha iyi İstanbulspor'undüşmesi..

yorumsuz6117
30.05.2023, 22:11
Lig boyunca üst üste 3 maç kazanmışlığımız yok, şampiyonluk sezonu sonrası rezillik resmen, Alanya'yı yenersek ilk defa başarmış olucaz, Bjelica istediği transferleri yaptırabilirse iyi bir takım oluşturabilir, Umut vadediyor..

champions
30.05.2023, 22:13
75 dk kusursuz oyun, son 15 dk Larsen, Visca ve Bartra çöplerinin müthiş gayretleriyle gaza gelen Giresun.
Hocaya güveniyorum, takım olarak iyiye gittiğimiz çok açık, özellikle bu maç zirve yaptık fakat yeterli alternatifi olmasa dahi hamlelerde geç kalıyor.
Markovic gelecek yıl olmayacak da şu çöp Visca olacak mı? 45'te kenara gelmeliydi, bir daha umarım sahaya çıkmaz.
Bardhi hakkında ağır küfür dışında söylenecek söz yok.
Gelecek yıl, Bardhi, Visca, Larsen, Bartra, vb. çöplerin olmayacağı bir takım olmazsa olmaz. İstediğin kadar iyi ol, her şeyin içine etme potansiyelleri var.
Bu gereksizler temizlenmeli ki hocamız kenardan hamle yapma şansına erişsin ve harika bir maç sonunda krize girmeyelim.
Uğurcan gidecekse-bence satılmalı- yerli kaleci ilk birkaç transferden biri olmalı, bugünkü Taha'yı görünce bir değil 2 kaleci bile gerekebilir.

orhan42
30.05.2023, 22:18
Maçı izlemedim. Ara sıra girip skora baktım o kadar. Skor 4:2. Ve sayfayı açmamla bu mesajı görmem bir oldu :) O kadar mı kötüydük ya :)
75. dakikaya kadar olan Trabzonspor çok iyiydi.Ben kendi adıma beğendiğimi söyleyebilirim.Ama 75'ten sonra takım düştü.Normal .Hoca uyudu diyor da kimi sokacaktı oyuna , belki Markoviç'i daha önce alabilirdi.Bu yolda devam diyorum ben..AA zamanındaki uyuz ve kabız futbol yerine fiziksel olarak daha iyi topu hızlı çeviren bi takım var 2 haftadır.Şikebahçe maçını da alabilirdik.3 maçtır ben takımın oynadığı oyundan memnunum.

orhan42
30.05.2023, 22:20
Bardhi , Bartra - ikinci golde net hatalı,adam kafa topuna çıkamıyor- , Larsen ve maalesef Visca gitmeli..Hüseyin bu maçta çok iyiydi..Yanına kafa toplarına hakim , sert Hugovari bir stoper olursa bence gelecek sene takımın 2. stoperi olur.Bir snraki maçta Taha Altıkardeş'i görmeyi isterim.Uğurcan gidecekse , Günay Güvenç Taha'nın önüne gelmeli..

orhan42
30.05.2023, 22:21
Dedem son 10 dakka girip onu da atamayacaksan napalım biz seni?
gayet iyi yere vurdu topu..tamamen şanssızlık..

DeAgLeMaNyAq
30.05.2023, 22:28
Şampiyonluğu devrettik ama bu kadar kötü sezondan sonra ligi en azından 5.bitirmek lazım...

lazminator61
30.05.2023, 22:29
Maçı izlemedim. Ara sıra girip skora baktım o kadar. Skor 4:2. Ve sayfayı açmamla bu mesajı görmem bir oldu :) O kadar mı kötüydük ya :)

Yok renktas 70 dk iyi oynadik, sonra yine eskiye baladik. Ard arda iki gol yedikten sonra takim top tutamadi. Giresunu yine ortak ediyorduk :)

Ufuk
30.05.2023, 22:34
Başakşehir - 56 > ADS, Trabzonspor
Trabzonspor - 54 > Alanya, Başakşehir

Haftaya galibiyet şart. ADS baya formda, oradan çıkacak sonuca göre son hafta beraberlik bile yetebilir.

Halil Alemdar
30.05.2023, 22:45

Haftaya galibiyet şart. ADS baya formda, oradan çıkacak sonuca göre son hafta beraberlik bile yetebilir.

Avrupaya gitme şansımız var mı? Fener kupayı alırsa bir şeyler oluyor mu saldım iyice futbolu :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arda'
30.05.2023, 22:51
Avrupaya gitme şansımız var mı? Fener kupayı alırsa bir şeyler oluyor mu saldım iyice futbolu :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fb kupayı alırsa 2. bitiren avrupa ligine gidiyor (yani kendileri), 3 ve 4 konferans ligine gidiyor 5. olsak bile biz gidemiyoruz.

memozcan
30.05.2023, 23:03
Fb kupayı alırsa 2. bitiren avrupa ligine gidiyor (yani kendileri), 3 ve 4 konferans ligine gidiyor 5. olsak bile biz gidemiyoruz.

aradan birileri ceza yer.. işallah biz yemeyiz:)

Ufuk
30.05.2023, 23:25
aradan birileri ceza yer.. işallah biz yemeyiz:)

Yok bu ceza işleri bir bize kesilir. Dünyanın parasını harcarlar ama ceza almazlar. Seneye kadroyu boşaltıp tekrar kuracak muhtemelen fb :)

ADS'nin gitmesini isterim kupaya hak ettiler ama fb niye durduk yere kupa alsın ki, alamazlar umarım.

Burçak
30.05.2023, 23:33
https://pbs.twimg.com/media/FxZxKPGWwAY3NbU?format=jpg&name=small

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim.
Gönlüm Giresunsporun ligde kalmasından yanaydı.
Ama bu gerçekleşecek diye bile bile maçı onlara verecek değildik.
Bunun adı şikedir.
Geçen sezon şampiyonluk yolunda bizimle evimizde berabere kaldılar.
Niye bize maçı vermedniz demeye hakkımız var mıydı. yada dedik mi.

Gelelim bugüne.
Giresunspor yenilmişse çekiştiği istanbulsporda kaybetti.
2 maçını kazansın ve istanbulsporun kaybetmesini beklesin.
daha hiç bir şey bitmiş değil.
Anlayamadığım şey koca sezonda sanki sadece Trabzonspor ile maçları var.
Hep aynı muhabbet bizi Trabzonspor düşürdü diyorlar.
Bu kadar kötü Trabzonsporu yenemiyen hatayı kendinde aramalıdır.

Olayı bir de tersden düşünün.
Bu maçı Giresunspora oynamadan verirsen geriye kalan takımlar ne diyecek?

Arif Timurcioğlu
31.05.2023, 00:46
Vur geç kimseye acıma.

kaçarava
31.05.2023, 01:10
Giresun son resmî maçını 7 Mayıs'ta oynamış. Çok uzun bir ara. İllaki olumsuz bir etkisi olmuştur. Rezil bir oyunları var. Biraz sıksak 7-8 olurdu.

Armağan Dere
31.05.2023, 02:22
maçı izlemedim ama özetine baktım
takım beklediğimden iyi oynamış..

HOPA'LI TS'Lİ
31.05.2023, 08:37
İSTANBUL bu hafta hükmen 38 yapıyor. Son hafta sahasında Ümraniye ile oynuyor.

Kısacası Giresun %99,99 düştü.

Hatayı kendilerinde arasınlar.

İlk yarı çok kötü oynadılar. 4-1 olduktan sonra bunalttılar.

4-1'den sonra bizim düştüğümüz aciz duruma ne demeli?

Hamsik boş kaleye atsa fişi çekecektik.

HOPA'LI TS'Lİ
31.05.2023, 08:39
maçı izlemedim ama özetine baktım
takım beklediğimden iyi oynamış..

Son 2 maçtır yükselen bir oyun var.

Umut Bozok Nenad Hocayla açıldı. AA çok şans vermiyordu.

Hoca'dan çok umudum var.

Deplasman kabusu da bitti.

2 maçı alıp 5. olalım.

HOPA'LI TS'Lİ
31.05.2023, 08:41

Alanya'yı kalbura çevirmemiz lazım

5-2'lik maçta yaptıklarını unutmayın.

Adana DS Başağı yenerse iyi olur.

HOPA'LI TS'Lİ
31.05.2023, 08:44
Bardhi , Bartra - ikinci golde net hatalı,adam kafa topuna çıkamıyor- , Larsen ve maalesef Visca gitmeli..Hüseyin bu maçta çok iyiydi..Yanına kafa toplarına hakim , sert Hugovari bir stoper olursa bence gelecek sene takımın 2. stoperi olur.Bir snraki maçta Taha Altıkardeş'i görmeyi isterim.Uğurcan gidecekse , Günay Güvenç Taha'nın önüne gelmeli..

Taha çok kilolu geldi bana ve kalede güven vermiyor.

Uğurcan'ın kas ağrısıymış maç sonu Hoca söyledi. Önemli değil yani

Gollerde stoperler pozisyon alma bilgileri zayıf olduğundan rahatlıkla yiyoruz.

Bartra ve Larsen ile olmuyor, olmayacak.

Bardhi de gönderilmeli

Sağ bek ve stoper transferi çok acil

HOPA'LI TS'Lİ
31.05.2023, 08:49
Trezeguet ve Bakasetas tamam, onlar takımın yıldızları ama Visca miladini doldurdu. Takımın abisi olarak rotasyon için falan kalabilir maaşında ciddi bir indirime giderse

Visca ilk golde ve ikinci golde yaptığı asistler dışında bitik

Miadını mı doldurdu yoksa başka bir şey mi var?

Ozan Yılmaz
31.05.2023, 08:56
Basketbol salonlarından biliriz ne nasıl olduğunu Giresun'da

Murat Keçeci
31.05.2023, 09:04
Uzun bir aradan sonra deplasmanda hem futbol hemde skor olarak üstünlük kurmak sevindirici.Tabi bu maçı ölçü olarak kabul edemeyiz.Rakibin psikolojik açıdan gergin bir maç oynaması oyun olarak onları çok düşürdüğünü belirtmek lazım.Ama herseye rağmen fb maçından sonra ki süreçte bir yükselişe geçtiğimiz aşikar.

Fiziksel açıdan iyi görüntü verdik.Arif boşlukun formayı zorlaması erenin oyununda da iyileşmeye sebep olmuş.Bu maç fena oynamadı.Orta sahada bakasetas form tutmaya başlamış.Visca da oynadıkça eski kimliğine kavuşuyor.Trezeguet formda.Umut gol attıkça özguveni de artıyor.Eskisi gibi yine iyi tek vuruş gollerine başladı.Tabi tek forvet oynayabilecek biri değil çünkü güçlü değil.Hatta Bartra ve huseyinde fena maç çıkarmadı.4 golden sonra gelen aşırı rahatlık biraz hatalarımızı arttırdı maçın sonlarına doğru ama o kadar olur.

Tabi gelecek sezon şampiyonluk yarışında olmak istiyorsak.Ilk onbire daha kaliteli oyuncular monte etmeliyiz.Maç kazansak da birçok oyuncumuzun defosu var.Kimisi oyun zekası olarak sırıtıyor.Kimisi fiziksel açıdan sırıtıyor.

Selim Çoban
31.05.2023, 11:54
Giresun çok kötü oynadı. 70 e kadar sahada yoktular. Biz gayet iyi bir profil çizdik.Gelelim düşme hattına. Giresun kalan maçlarını kazanması durumunda 40 puan yapabilir. Sivas garantilediAntalya garantiledi
Ankaragücü 1 puana garantiliyor
İstanbulspor ümraniyeyi yenerse ligde kalması kesinleşiyor
Karagümrük istanbulspor kasımpaşa başak gs fb bjk kendi aralarında kritik maçlarda al gülüm ver gülüm yapıyorlar. Özellikle karagümrük ve kasımpaşa bu düzende asla düşmez. Heleki kasımpaşa 2 yıldır aynı senaryolar yaşanıyor nokta.
Kimse kusura bakmasın bu maçlarda stratejik bakacaksın. Bu maçı giresuna vereceksin. Ligin ilk yarısında şikeciler istanbul dışına sadece 1 kere çıktı böyle lig olmaz.
Yok şike olurdu cart curt geçin bu işleri. barcelona bile böyle durumlarda katalonya bölgesindeki takımlara yatıyor, tersini real madrid, atletico madrid bile yapıyor
8 deplasman 21 istanbul Böyle ligde biz 5.liği kovalarız ancak
https://r.resimlink.com/L9acFxMN5.png

Enaldo61
31.05.2023, 12:34
Maçları izlemedim ama 2 maçtır 4 atıyoruz hoca etki yapmaya başladı herhalde.

HOPA'LI TS'Lİ
31.05.2023, 14:29

Nenad Bjelica futbolu bilen, kendinden emin bir TD

Şikebahçe maçı dahil oyunda yükseliş var ancak stoperler ve sağ bek sıkıntılı

İlave bir forvet daha lazım

objek
31.05.2023, 17:28

Hoca etkisi az cok mutlaka olacaktir esas etkiyi oyuncular vermeye basladi ancak henuz tempo olarak istenilen seviyede degiliz mutlaka 4 nokta transfer lazim

objek
31.05.2023, 17:39
Visca ilk golde ve ikinci golde yaptığı asistler dışında bitik

Miadını mı doldurdu yoksa başka bir şey mi var?

Visca zaten yasi dolayisiyla basaksehirdede eski gunlerinden uzakti ama futbol akli ortalari ve ice kat edip sut asist pozisyonlarina girmesiyle yararli oluyor 10 numarada oynayabilecek yeteneklere sahip bir oyuncu

gurur6134
31.05.2023, 18:46
Taha çok kilolu geldi bana ve kalede güven vermiyor.

Uğurcan'ın kas ağrısıymış maç sonu Hoca söyledi. Önemli değil yani

Gollerde stoperler pozisyon alma bilgileri zayıf olduğundan rahatlıkla yiyoruz.

Bartra ve Larsen ile olmuyor, olmayacak.

Bardhi de gönderilmeli

Sağ bek ve stoper transferi çok acil

Kagana yazik oluyor ,bana gore potansiyel olarak yedek kalecilerde taha ve ardanin onunde .ugurcanin bu performansi ile bu senede bir yere gidecegini dusunmuyorum ama olurda giderse 2.kaleci kagan olmali ve artik 1.kalecilik icin hazirlanmali yavas yavas..bartra gonderilmeli mutlaka hava toplarina hakim bir stoper alinmali keeke hugo dönse yada o ayarda biri alinsa.

Doğukan Uçan
31.05.2023, 19:22
60 puanla ligi bitirip 5.olacağız. başakşehir'in kupa finali var bizim maçı sallamaz. hatta bu hafta sonu ads ile oynuyorlar orada yenilecekler banko.

HOPA'LI TS'Lİ
01.06.2023, 09:12
Spor Toto Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Trabzonspor, ilk transferini gerçekleştirdi. Bordo-mavililer Panathinaikos forması giyen Dimitrios Kourbelis ile prensip anlaşmasına vardı. İşte sözleşmenin detayları....

Trabzonspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, sürpriz bir isim gündeme gelmişti. Bordo-mavili yönetim, Yunanistan'ın Panathinaikos takımında forma giyen Dimitrios Kourbelis için hamle yapmıştı. İsmi geçtiğimiz yaz döneminde de Karadeniz deviyle anılan ancak Panathinaikos'un o dönem bırakmadığı 29 yaşındaki orta sahanın kulübüyle sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek. Yani bordo-mavili yönetim, bonservis ücreti ödemeden bu transferi bitiriyor.

YILLIK 900 BİN EURO ALACAK

Fotomaç'ın haberine göre Panathınaıkos'un tüm ısrarlarına rağmen yeni sözleşme imzalamaya yanaşmayan tecrübeli isim ayrılmak istediğini net olarak belirtti. Vatandaşı Anastasios Bakasetas'ın sürekli görüştüğü ve kulüple ilgili bilgileri verdiği Kourbelis, Karadeniz devine çok kısa sürede 'Evet' dedi ve iş olumlu sonuçlanmış oldu. Tecrübeli futbolcunun yakın bir zamanda Türkiye'ye gelerek son detayları konuşması ve resmi imzayı atması bekleniyor. Kourbelis'in yıllık 900 bin euro'dan 2+1 senelik resmi imza atması gündemde.

Kadrosunda Bakasetas ve Siopis olmak üzere iki Yunan bulunan Trabzonspor, üçüncü Yunan'ı da renklerine bağlıyor. Geçtiğimiz günlerde Bakasetas ile bir fotoğrafını paylaşan Kourbelis, seneye Trabzon'da.

Orta saha ve stoper

Bakasetas ve Siopis'in Yunanistan Milli Takımı'ndan arkadaşı olan Kourbelis, orta alanda defansif özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bu sezon 36 resmi maçta görev alan 1.81 boyundaki Kourbelis; 1 gol, 2 asistlik skor katkısı sağladı. Tecrübeli futbolcu, orta sahanın yanı sıra stoper bölgesinde de görev yapabiliyor.

ASPOR

HOPA'LI TS'Lİ
01.06.2023, 09:14
Trabzonspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına ara vermeden başladı.

Bordo-maviler son olarak Giresunspor karşısında aldığı 4-2'lik galibiyetle morallendi.

Yönetim bu noktada Nenad Bjelica'nın transfer politikasına göre hareket ediyor.

Özellikle yeni sezonda en az 8 futbol isteyen Hırvat hoca stoper için 2 transfer düşünüyor.

aspor.com.tr'den Mehmet Cem Çakır'ın haberine göre Trabzonspor'un gündemine son olarak Polonya Ligi ekiplerinden Rakow'da forma giyen Tomas Petrasek geldi.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 31 yaşındaki oyuncu için yönetim ilk teması kurdu.

1.99 boyundaki Petrasek bu sezon 13 karşılaşmada görev aldı.

Hava hakimiyetiyle dikkat çeken Çekyalı stoper de bu transfere sıcak bakıyor.

ASPOR

HOPA'LI TS'Lİ
01.06.2023, 09:20
60 puanla ligi bitirip 5.olacağız. başakşehir'in kupa finali var bizim maçı sallamaz. hatta bu hafta sonu ads ile oynuyorlar orada yenilecekler banko.

Ağzından bal akıyor.

Ben de öyle umuyorum.

Başakspor'un önceliği kupa

HOPA'LI TS'Lİ
01.06.2023, 09:21
Kagana yazik oluyor ,bana gore potansiyel olarak yedek kalecilerde taha ve ardanin onunde .ugurcanin bu performansi ile bu senede bir yere gidecegini dusunmuyorum ama olurda giderse 2.kaleci kagan olmali ve artik 1.kalecilik icin hazirlanmali yavas yavas..bartra gonderilmeli mutlaka hava toplarina hakim bir stoper alinmali keeke hugo dönse yada o ayarda biri alinsa.

Kağan Moradaoğlu, Arda ve Taha'dan daha iyi bence de

2 Stoper acil şart

lazibere
01.06.2023, 13:38
36 MAÇTA 1 gol bir asist yapabilen oyuncu mu almışız ?? Siopis kalsın o zaman, Bize defanstan çıkamayan, ileriye doğru atak yapamayan oyuncu almasınlar

objek
01.06.2023, 19:04
36 MAÇTA 1 gol bir asist yapabilen oyuncu mu almışız ?? Siopis kalsın o zaman, Bize defanstan çıkamayan, ileriye doğru atak yapamayan oyuncu almasınlar

Torrera etkisi yapabilirse gol atmasada paslariyla yararli olabilir ancak ogle olsaydi bize gelirmiydi?
Ayrica takimda genc yetenekli patlama yapabilir dedigimiz tek bir oyuncumuz varmi? veya ogle bir oyuncuyu yerli veya yabanci aliyormuyuz belli degil tas gibi bir stoper on libero gercek bir 8 numara rakipleri dagitan! topu tutabilen ve atan bir santrafor alinmazsa bu sezon yoklari oynayan elimizdeki yorgun savascilarin mucizevi! patlama yapmalarini bekleyecegiz

cakalkerem
02.06.2023, 09:24
bize en az 7-8 oyuncu lazım..
Kesinlikle forvet
kesinlikle stoper
kesinlikle ön libero
kesinlikle sağ-sol bek
kesinlikle iyi bir orta saha

kaleci dışında neredeyse her mevkiye adama ihtiyaç var

lazibere
02.06.2023, 14:13
bize en az 7-8 oyuncu lazım..
Kesinlikle forvet
kesinlikle stoper
kesinlikle ön libero
kesinlikle sağ-sol bek
kesinlikle iyi bir orta saha

kaleci dışında neredeyse her mevkiye adama ihtiyaç var

Kaleci de ekle. Uğurcan Trabzonspor defterini beyninde bitirmiş.
Ayrıca 1 değil 2 stoper lazım
Ayrıca 1 değil 2 orta saha

Takım çöp resmen. Bize 2 maç iyi oynayan ama teslim olan oyuncu lazım değil. Beyin oyuncular alınmasa ve skor üreten oyuncu alınmasa korkarım ki her sene aşağa gitmeye devam edeceğiz.

HOPA'LI TS'Lİ
02.06.2023, 15:55
Kaleci de ekle. Uğurcan Trabzonspor defterini beyninde bitirmiş.
Ayrıca 1 değil 2 stoper lazım
Ayrıca 1 değil 2 orta saha

Takım çöp resmen. Bize 2 maç iyi oynayan ama teslim olan oyuncu lazım değil. Beyin oyuncular alınmasa ve skor üreten oyuncu alınmasa korkarım ki her sene aşağa gitmeye devam edeceğiz.

Tespitlerinize ben de katılıyor ve imzamı atıyorum.

Bakalım ED ve NB bu zor süreçten nasıl çıkacak?

lazibere
03.06.2023, 02:29
Yeni oyuncuyu videolarına bakarak beğendim, Sahada neler verecek göreceğiz. Siopis'den kesinlikle kaliteli ve atak yönü güçlü oyuncu. Daha çok kanatlara uzun paslarını sevdim, Ayağı iyi ..

Doğukan Uçan
08.06.2023, 00:21
ben dedim bu karadeniz takımlardan adam olmaz. trabzonspor ezelden beri çok iyi yapıyor bunlara. adam en büyük rakibine 80 dakika 10 kişi olmasına rağmen gol atamamış 1-0 yenilmiş. 20 küsür maçta hükmen maçlar dışında 2 galibiyet zor almış takım kalkıp trabzon bizi düşürdü diyor. allahın embesilleri ya. bunlara zerre acımayacaksın. amele herifler fenerbahçe ile berabere kaldığınız maçtan sonra niye galatasaray marşı çaldınız onu sorgulayın.

her şeyi geçtim bunlarla dost olmak çok büyük hataydı zaten. hatırlayanlar bilir yeşil giresun diye basketbol takımı vardı orada oynadığımız bir maçta bize her türlü pisliği yapmıştılar.

samatyaboy
08.06.2023, 01:17
ben dedim bu karadeniz takımlardan adam olmaz. trabzonspor ezelden beri çok iyi yapıyor bunlara. adam en büyük rakibine 80 dakika 10 kişi olmasına rağmen gol atamamış 1-0 yenilmiş. 20 küsür maçta hükmen maçlar dışında 2 galibiyet zor almış takım kalkıp trabzon bizi düşürdü diyor. allahın embesilleri ya. bunlara zerre acımayacaksın. amele herifler fenerbahçe ile berabere kaldığınız maçtan sonra niye galatasaray marşı çaldınız onu sorgulayın.

her şeyi geçtim bunlarla dost olmak çok büyük hataydı zaten. hatırlayanlar bilir yeşil giresun diye basketbol takımı vardı orada oynadığımız bir maçta bize her türlü pisliği yapmıştılar.

Çok iyi oldu düşmeleri, ebelerinin a..na kadar yolları var...

HOPA'LI TS'Lİ
08.06.2023, 08:15

Dakika 85-90 arası
Efsane efsane ne efsanesi.....Bordo Mavisi
S.....ş Trabzon

Diye tezahürat yaptılar dün akşam
20 maçta sıfır çekmiş takımsın
Bizim maça gelince
Ankaragücünü'de yendik biz ki o sıralarda onlar da tehlike bölgesi içindeydi.
Onlarada mı yenilseydik bile bile
Şimdi biz mi düşürmüş olduk sizi
Geçin bu işleri

HOPA'LI TS'Lİ
08.06.2023, 08:16
Yeni oyuncuyu videolarına bakarak beğendim, Sahada neler verecek göreceğiz. Siopis'den kesinlikle kaliteli ve atak yönü güçlü oyuncu. Daha çok kanatlara uzun paslarını sevdim, Ayağı iyi ..

Siopis'ten her yönüyle en az 1 level iyi

Doğukan Uçan
08.06.2023, 08:44
Dakika 85-90 arası
S.....ş Trabzon

Bizim maça gelince
Geçin bu işleri

4-0 dan sonra keşke oyunu bırakmasaydık şöyle temizinden 6-7 olsaymış.

HOPA'LI TS'Lİ
08.06.2023, 09:24
4-0 dan sonra keşke oyunu bırakmasaydık şöyle temizinden 6-7 olsaymış.

Maçı rölantiye almasak ve skorun rahatlığıyla gevşemesek olurdu ancak gerek yoktu.

orhan42
08.06.2023, 13:38
Dakika 85-90 arası
S.....ş Trabzon

Bizim maça gelince
Geçin bu işleri
Hopalı abim bizim maçta da televizyondan yanlış duymadıysam küfrettiler ikinci yarı epey..Vallahi umurumda değil.Vurup geçtik , has oldu..İyi oldu..Başakşehir maçında da en azından genç kadro ile düşük seviyeli oyuncular ile bile tecrübeli ve kalburüstü bir lig takımı ile başabaş oynayıp ezilmediğimizi görme imkanımız oldu.Cehennemin dibine kadar yolları var..