PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Avans 3'te Biter (7 dk'da Beşiktaş)

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 05:32
TRABZONSPORUMUZ şanlı tarihine şanlı bi zafer daha ekledi! ilk yarısı nı 2-0 yenik kapattığı maçı sadece 7 dk de lehine çevirmeyi bildi bu maç uzun yıllar unutulmayacak cinsten bir galibiyet olarak hafızalarımızda kalacaktır

bu başlık burda tartışıldıktan sonra nostalji bölümünde tartışılmaya devam edilmeli bence

WERTHeR
25.02.2007, 05:38
TRABZONSPORUMUZ şanlı tarihine şanlı bi zafer daha ekledi! ilk yarısı nı 2-0 yenik kapattığı maçı sadece 7 dk de lehine çevirmeyi bildi bu maç uzun yıllar unutulmayacak cinsten bir galibiyet olarak hafızalarımızda kalacaktır

bu başlık burda tartışıldıktan sonra nostalji bölümünde tartışılmaya devam edilmeli bence

Çok haklısın destan yazıldı dün avni akerde. Bu destanı sahada futbolcularımız (hpsini tek tek alınlarından öpüyorum) tribünde de taraftarımız yazdı. Zihinlerde kalacak bir galibiyetti...

Kobalas61
25.02.2007, 10:48
evet attığımız 3golüde canlı göremediğim maç,10dk sini izleyemedim ikinci yarı başlarında dayım iddaa oynamaya gönderdi yolda adamın biri 2-2oldu dedi dedim abi git başkasıyla kafa bul manyakmısın nesin sora bi cocuğa sordum 2-2abi dedi ark.la başladık koşmaya içeri bi girdim bizim uşaklar yine seviniyor 3olmuş:D:D başladım sevinmeye tabi herkes bana bakıo beni tanıyanlar orda calıştığımı bilio ama ya tanımayanlar ve goller olurken orda olduğumu bilmeyenler ne dediler bilmiyorum:D:D:D

Murat'
25.02.2007, 10:49
ah fark yapsaydık tam bir destan olacaktı

jefferson61sefa
25.02.2007, 10:50
pöh pöh pöh pöh 2 avans üçte biter :D:D

Mustafa AYDIN
25.02.2007, 10:53
Maçın 2.yarısı başlarken 2 oyuncu değişikliği yapıldı ve içimden dedimki eğer bu maçı çevirirsek Ziya Doğan dahi ilan edilecek,abdala malum olur misali içimden geçenler oldu.İYİDE OLDU :D:D

Şanlıbayrak
25.02.2007, 11:01
24 ile 50.dakika arasında sarfettiğim küfülerden dolayı Ziya DOĞAN ve M.keçeli'den özür dilerim..Muhteşem bir ikinci yarıydı.Emeği gecen herkese tşk..

smertkan
25.02.2007, 11:11
2 avans 3 te biter
karakarga arkasına bakmadan gider

selçukabi
25.02.2007, 11:25
MSN ifadelerimizi 2 Avans 3'de biter yapıyoruz arkadaşlar...Hadi hep beraber...

macka61
25.02.2007, 11:26
ah yine yattara yoktu yattara olsaydı skoru sayamazdık

yns61
25.02.2007, 11:31
smileyleri bekliyoruz:rolleyes:

6Şafak Aydın1
25.02.2007, 11:32
2-2 olurken bir gole bu kadar bagirdigimi hatirlamiyom...

bordoylamavi
25.02.2007, 11:36
beş dakkada beşiktaş dedikleri bu olmalı

yavuss
25.02.2007, 11:38
Ya Valla İlk MaÇ İnÖnÜdeydİ 1-0 Öne GeÇtİler Sevİndİler 3-1 Oldu Sustular.....dÜnde 2-0 Oldu Gene Sevİndİler Ama Kursaklarina BİŞey KaÇti Heralde.....BEN BU KADAR SEVİNDİĞİM BİR MAÇ GÖREMEDİM GÖZLERİM DOLDU AĞLICAKTIM NERDEYSE YAAA....GERÇEKTEN HELAL OLSUNNNN VALLA.... mactan Sonra BeŞİktaŞ Basin SÖzcÜsÜ Ayne Şu İfadeyİ Kullandi.
(gerÇekten MÜkemmel Bİr Trabzonspor Taraftari Var Dedİ......)

Sinan Akyıldız
25.02.2007, 12:25
Valla karşı komsularım ailecek koyu beşiktaşlı genelde beşiktaş maçlarını onlarla seyredirim ve genelde maç sonları kafa bulan taraf ben olurum :)

bu maç BMN Kocaeli ileydik eve döndüğümde karşı komsum ( Sanırım sadece ilk yarıyı izlemiş :D ) Sinan gözüme gözükmesin demiş bizimkilere

-peki dedim skordan haberi varmıymıs :D daha gözüme gözükmedi bir gözüksün hele

serseerii
25.02.2007, 13:13
walla bende cezalı oldugumdan maçı okulda radyodan dinledim tabi o kadar iddaya girdim kargalar la ilk yarı bitti herkes gelio dalga geçio birine dedim ki maç 90 dakkka oda dedi 180 dakka olsa ne yazarrr walla şimdide ben merak ediom ya 180 dakka olsaydı:)

Ba®ış
25.02.2007, 13:17
istanbuldan bu maç için 16 saat 1000 küsür km yol geldik yediğimiz soğuğa,uykusuzluğa ,bağırmaktan çıkmayan sesimize değdi güzel bi maç oldu

erol-61
25.02.2007, 13:41
Ya Valla İlk MaÇ İnÖnÜdeydİ 1-0 Öne GeÇtİler Sevİndİler 3-1 Oldu Sustular.....dÜnde 2-0 Oldu Gene Sevİndİler Ama Kursaklarina BİŞey KaÇti Heralde.....BEN BU KADAR SEVİNDİĞİM BİR MAÇ GÖREMEDİM GÖZLERİM DOLDU AĞLICAKTIM NERDEYSE YAAA....GERÇEKTEN HELAL OLSUNNNN VALLA.... mactan Sonra BeŞİktaŞ Basin SÖzcÜsÜ Ayne Şu İfadeyİ Kullandi.
(gerÇekten MÜkemmel Bİr Trabzonspor Taraftari Var Dedİ......)

kartalın kursağına kaçan HAMSİ idi HAMSİ 3tana birden yiiyince ağır geldi onlara ondan sesleri çıkmaydi

macka61
25.02.2007, 14:05
bende 2-3 gole inanılmaz bağırdım bina duymuştur herhalde

serseerii
25.02.2007, 14:19
ya maç ta özellikle 3 golde statda olmak işterdimm sanki dünyanın sonu gibi bişeye olurdu ya heralde:) hayatımda bi daha bu kadar sevinemezdim heralde:)

Mehmet Fırat
25.02.2007, 14:28
huseyin-ayman-keçeli-musa-ferhat...hep eleştirdiğimiz adamlar görevlerini en güzel şekilde yerine getirdiler..inşallah hep böyle devam ederler..özellikle hüseyin-ayman ikilisi böyle oynamaya devam ederse zor maç kaybederiz diye düşünüyorum...:ts:

Beytullah
25.02.2007, 14:38
o degılde keske o gollerıde atsaydıkda tarıhı bir fark olsaydı daha baska olurdu :)

İleli
25.02.2007, 14:44

benimki dunden hazir bile :)

onurkaradeniz
25.02.2007, 14:45
ilk yarı bitiminde acaba o kadar cefaya değdi mi diye düşünüyoduk Hasan'la kiii fırtına çıktı AVNİ AKER de ve çektiğim en anlamlı cefaydı bu sefer ki TRABZON maç macerası teşekkürler TRABZONSPOR:atki: :tsbayrak: :meşale2:

Ali Özcan
25.02.2007, 14:45
adamları rezil ettik ya...ikinci yarıda santrayı geçemediler...eski günlerdeki gibi...

Beytullah
25.02.2007, 14:50
ilk yarı bitiminde acaba o kadar cefaya değdi mi diye düşünüyoduk Hasan'la kiii fırtına çıktı AVNİ AKER de ve çektiğim en anlamlı cefaydı bu sefer ki TRABZON maç macerası teşekkürler TRABZONSPOR:atki: :tsbayrak: :meşale2:

kanka o macta olmak vardı cok ballısınız :)

@FLU
dün yine çok sevdiğim bir şeyi yaptım istanbul da oturuyorum ve istanbul takımlarını tutanlarla her platform da karşı karşıya kalıyorum çoğu zaman eziliyorum ama hiç bir zaman pes etmiyorum inatla üstlerine gidiyorum inat işte karadeniz inadı dün sahada futbolcularımızın inadı gibi ...

maç saatine dakikalar kalmıştı maç izlemek için gene rakip taraftarın bol olduğu bir mekan arıyordum kendi renkdaşlarımla izlemek yerine ... çünkü onların önünde izlediğim maçlar benim için maç tadı veriyor - istisnalar hariç :( - ve dün ilk yarı sonunda etrafımdaki kargalar konuşuyorlar seviniyorlar dalga geçiyorlar hiç susmuyorlardı fark olur Trabzon çerez cümleleri kulağımda çınlıyordu ... ben ise sandalyemde pusmuş öylece oturuyordum taki ...

Yersen martin sahaya çıkana kadar goll gelmişti ve ben ayaktaydım dev plazmanın önünde o onlarca karga saha yerine beni görüyordu ... umutlanmıştım ve umut sahnedeydi umudumu umut umutsuz bırakmamıştı skor 2-2 ve ben masanın üstünde buldum kendimi herkes susmuş ben bağırıyordum ... dakika 61 de gol istiyorum diyordumki oda oldu Allahım sana şükürler olsun derken içimden kargalar maymun olmuştu suratları görmeye değerdi işte benim en büyük eğlencem ...

bu fırtına dinmez bu aşk asla bitmez ...

ölümüne TRABZON

Mustafa AYDIN

Sabah ilk işimiz O olsu zaten :)

Külünkoğlu
25.02.2007, 14:51
Ne destan nede farklı bir şey yazıldı. Maçı kazandık hepsi bu.
İnönü'de bir avans verdik 3 attık. Bu sefer misafirperverlik adına 2 avans verdik yine 3 de bitirdik. Maçı 4'e 5'e 6'ya taşıyamayan futbolcularımıza esef ediyorum. Abartmaya gerek yok sadece bir galibiyet.

pReN@_61
25.02.2007, 14:52
adamları rezil ettik ya...ikinci yarıda santrayı geçemediler...eski günlerdeki gibi...

evet ya...tıpkı ESKİ GÜNLERdeki gibi...

:ts:
;)

esved
25.02.2007, 15:33
tam bir fm maçı oldu. bi tsigalkomuz eksikti. o da umut bulut oldu.

ama her zaman papaz pilav yemez, ziyanın aklını başına devşirmesi lazım. attığımız golleri bırakın ligi halı sahada yiyen kaleciyi dövüyorlar bizim oralarda.

Adem Erdoğan
25.02.2007, 17:16
A len sahaya 3 Lü çektir kartala

BDiler61
25.02.2007, 17:20
dünden hallettik o işi

Miraç Atalay Çiftçi
25.02.2007, 17:25
Dün Bjkli bir arkadaşıma sözüm vardı İnciraltında beraber mac izlemeye gittik.Mac başladı Trabzonum saldırıyor olmuyor.O arada 2 gol yedik ama mekan yıkıldı.Baktım ki etrafa bir Allahın kulu yok Trabzonlu ulan dedim revamı bu...

İlk yarı öyle bitince başladılar adamlar şampiyonluk hesabı yapmaya yok öyle yok böyle adamlar 2 puan farkla kendilerini şampiyon bile ilan ettiler.Bu arada orada hala tek Trabzonsporlu benim..

İkinci yarı başladı goller saganak gibi geldi.İlk golü yediler aman bişey olmaz falan demeye kalmadan ikinciyi yeyince bunların Runjesi başladılar sövmeye tam anasına geldiler o arada Runje 3. golu yedi aman Allahım ben nasıl seviniyorum o arada biri geldi sarıldı falan sevindik dedim heralde bizden biri.Sonradan ögrendim ki adam fenerliymiş.Ulan dedim bilsem sarılırmıyım sana.Yanlız son golü attıktan sonra bir bagırısım vardı döndüm bide etrafa bakım formamı salladım ki heriflerin yüzler kıpkırmızı kesildi....

Tanrım hep nasip eyle...(fenerliyi degil haa!!!)

hüseyin toraman
25.02.2007, 17:31

çok iyi fikirdi hemen değiştirdim

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 17:33
msn de herkes yapmış nerdese iletisini 2 avans 3 te biter bende dahilim buna

osman salih
25.02.2007, 17:37
inşallah devamı gelir arkadaşlar

hüseyin toraman
25.02.2007, 17:41
maçtan önce beşiktaşlı taraftarlar bana beraberlikde senin varmısın iddaya dediler bende hepsine tamam dedim ve bugün 2 kilo tatlı 1 öğle yemeği ve sigra içmememe rağmen 3 pakette sigaralarını aldım enayilerin ilk maçtada almıştım

Adem Erdoğan
25.02.2007, 18:12
benim msn dede var bi kaçtane

Emre7
25.02.2007, 18:21
arkadaşlar uzatmadık mı biraz siz böyle yaparsanız oyuncular nasıl yapar kimbilir tamam güzel oynadık ve kazandık ama uzatıp büyütüp bizimkileri havalara kaldırmayın sonra geri düşüyoz olmazki böyle

MahmutHSO
25.02.2007, 18:21
Birisi koysun şuraya birkaç avatar yaw.
Biz de değiştirelim

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 18:22
bu başlıkta bejeke maçını tribünden takip eden arkadaşlarımız varsa armızda eğer anılarını o an trbiünde yaşadıkları heyecanları mutlulukları yazarsa çok mutlu oluruz biz tv den bişiler yaşadık ama o atmosferi canlandırabilirseniz çok mutlu oluruz

sbay
25.02.2007, 18:27
taraftarin ozellikle macin basindaki konfeti sovu cok guzeldi....yine erdogdulularin anlamli mesajlar iceren pankartida.......

My
25.02.2007, 22:29
Artık teknoloji gelişti kardeşim. Önceden köyden şehere inerken 7 saat sürüyormuş şimdi ise Trabzon'dan beşiktaşa 7 dakka :D

Hüseyin Çümen
26.02.2007, 00:09
Artık teknoloji gelişti kardeşim. Önceden köyden şehere inerken 7 saat sürüyormuş şimdi ise Trabzon'dan beşiktaşa 7 dakka :D

esprin mükemmel di :D

Erdem Keser
26.02.2007, 00:15
encokta yanımdaki besıktaslıya acıdım ıkıncı gole ofsayt dedıkten sonra verıdıgım tepkıden sonra yanlıs anladın kardes demesi beni bıyık altından epeyce bi güldurdu neredeyse aglamaklı bi ifade vardı yuzunde

erol-61
26.02.2007, 00:23
Bu Konuyu Kapatalim Artik ÖnÜmÜzde Antep Ve Konya MaÇlari Var Hele Bunlari GeÇelİm Cİncondan Sonrada SÜndÜrÜrÜz Fb Ye Kadar

Gürkan
26.02.2007, 00:24
Beşiktaşa giden Dolmuşların minibüsler artık Böyle bagıracak.

beşiltaş beşiktaş beşiktaş
7 dakkada beşiktaş

bordolumavi61
26.02.2007, 00:26

imzandaki sözü ünal kahraman mı söylemiş helal olsun ilk defa duydum
trabzonsporluluk budur ruh budur :tsbayrak:

Lapina
26.02.2007, 00:31
2 avans 3'te biter!
7 gün boyunca MSN'de kullanmaya karar verdim.Dün akşam ama!

Sarıalibey
26.02.2007, 00:32
http://img250.imageshack.us/img250/8062/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzyf1.jpg

Hüseyin Çümen
26.02.2007, 01:06
http://img250.imageshack.us/img250/8062/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzyf1.jpg

bejeke nin kendisi gibi mezar taşıda yamuk :D

Kasım Hilal
26.02.2007, 03:48
Maçı forumdan okuyarak takip edenlerdendim..
Ne yazık ki internetten dinleyemedim (internertim vardı, ses kartım ve hoparlörüm de ama dinyemedeim işte)..
Neyse efendim..
Bir arkadaş ile beraber bakıyorduk maça..
2-0 olunca ben de sırf kızdığımı belli etmeme için "Bu iki gol avans oğlum. Maç 3-2 lehimize biter!" dedim ama ne yalan söyleyeyim bu uydurduğum yalana inanmadım.. İlk gol gelince "Ne olur bir tane daha!" dedim içimden..
Sayfayı yenilerken 2-2 oldu.. "Şükür Yâ Râb, bu maç inşallah böyle biter!" dedim, Allah'ım daha fazlasını ihsan etti.. 3-2 olunca coşup bağırmaya başladım.. Bilgisayara "Dört, dört" diye haykırırken maçın bittiğini öğrendim..

Neticesinde mutlu bir son oldu ama mantıklı bir şekilde düşünürsek her maçı 2-0 dan çeviremeyeceğimiz büyük ihtimal..
Onun için benim sevincimde yine de bir burukluk vardı..

Bu arada maçın sonucunu doğru tahmin ettiğim için arkadaım tarafından kahinlik sıfatı kazandım ama pek hoşuma gitmedi!

saglam
26.02.2007, 07:40
Selamlar, bence bu sloganin basili oldugu bir Tisort dizayn edilsin, ben sahsen alirim:) (yukardaki mezar tasli olandan degil, daha akillica tasarlanmis bir sey)

VAROLFSAYIL
26.02.2007, 09:33
bu macta 2 önemli nota vardı.
01. mac 0-2 oldugunda dahi her yönü ile üstün bir ts ve herkesin malumu 2. yarıdaki muhteşem trabzonspor.

02. maçın başındaki seyirci coşkusu ve gülen yüzler. maçın devamında takıma destek olan gerçek taraftar anlayışı. futbolcuyu ürkütmeyen yüreklendirip inisiyatif almasını sağlıyan destek. ( bu arada maçı tv den izledim bende olusan intiba buydu stadda neler oldugunu mactaki arkadaslar anlatırsa daha memnun oluruz. )

bu arada halen tas, koltuk, su, cakmak v.s. atarak ts'ye destek verdiğini zanneden trabzonspor taraftarı gorunumlu aslında fb li gs li bjk lı olan gerizekalı trabzonspor düşmanlarını burada tekrar gündeme getirerek bunların biran önce aramızdan ayıklanması gerektiğni hatırlatıyorum...

Mustafa AYDIN
26.02.2007, 10:31
maçtan önce beşiktaşlı taraftarlar bana beraberlikde senin varmısın iddaya dediler bende hepsine tamam dedim ve bugün 2 kilo tatlı 1 öğle yemeği ve sigra içmememe rağmen 3 pakette sigaralarını aldım enayilerin ilk maçtada almıştım
Abi şu hediyelerden BMN üyeleride nasiplense nasıl olur :)

forzalazio
26.02.2007, 13:55
erkek adam ÇARŞI pazar dolaşmaz aklı varsa TRABZON la uğraşmaz

poetricus
26.02.2007, 14:03
2 avans üçte biter!
Sloganlardan pek hoşlanmam ama bu çok hoşuma gitti. Birkaç BJK taraftarı meslektaşım var. Bu sabah onlar üzerinde denedim. Çok etkili.

Adem Erdoğan
26.02.2007, 16:26
Selamlar, bence bu sloganin basili oldugu bir Tisort dizayn edilsin, ben sahsen alirim:) (yukardaki mezar tasli olandan degil, daha akillica tasarlanmis bir sey)

trabzonsporun en büyük eksiği bu.ezikler böyle bir durum karşısında hiç boş durmazlar.20:45 , bizler inandık vs...Bizimde elimize malzeme geçtiği zaman değerlendirmeliyiz bunları.

Murat'
26.02.2007, 16:30
bencede pazarlama tekniği olarak yapılması gereken birşey ama..bvizim kulübin birşey yapacağı yok....ben raklam olmazsabu t2shirt baskısıyla alakalı bir site yazacağım.....kendi istedğin dizaynları yapabiliyorsun....

http://www.tisortcum.com/tisort.htm

61 baha
26.02.2007, 16:32
cumartesi akşamı trabzonsporlu olduğum için bir kez daha gururlandım...
üçüncü golden sonra kalpten gidiyodum...
ellerim titriyodu valla...
kaç ay sonra okula gururla gittim:):)

Remzi
26.02.2007, 16:41
imzandaki sözü ünal kahraman mı söylemiş helal olsun ilk defa duydum
trabzonsporluluk budur ruh budur :tsbayrak:

ünal karaman değil abi Yattara:D

TSelif
26.02.2007, 17:08
İlk golümüzde hiç tepki veremedim. Sadece sahaya baktım. İkinci golde goooool dedim ..Yaw hadi be dedim içimden bu maçı alıcaz mı ne etcez...Amaaaa 3. gol geldiğinde hiç bişey hatırlamıyorum. Sadece Faik'in suratını gördüm .Bağırmaktan şekli değişmişti:D Benimde anlık ( bir kaç saniyelik) ses kaybım oldu. Korktum sesim gelmeyecek yerine diye
Güzel bir maç oldu yani:)

@FLU
27.02.2007, 00:03
beşiktaş kocan ersen eee tabii yersen