PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 32.Hafta | Konyaspor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Doğukan Uçan
22.04.2023, 11:14
Konyaspor Geçen hafta 48.dakika da 10 kişi kalmış adana demirspor'a sahasında 2-1 yenildi. Pozisyona bile giremedi doğru dürüst. Bizim futbolcular kafa olarak bu sezonu bitirmiş her maç prim verseler bile bu saatten sonra motive olamazlar. İşin saha kısmına bakarsak rakibimiz bile olamayacak takımlardan 3-4-5 yiyoruz bu sene. Oyuncular ilk golü yedikten sonra oyundan düşüyor ve takım sahada saçmalıyor. Maç kaybedebiliriz ama böyle mücadele etmeden rakiplere karşı ezilerek fark yemek camiayı küçük düşürüyor. Başkanın, Hocanın futbolculara kalan maçlar için uyarılar yapması lazım. Ben yine de bu maçta da bir şey değişeceğini sanmıyorum deplasman performansımız da göz önünde bulundurulursa yine mağlup oluruz kötü gidişata dur diyemeyiz. Kalan maçlarda maksimum 3 4 puan alır bu takım.

Ozan Yılmaz
22.04.2023, 12:39
Kazanabilecek bir oyuncu topluluğu yok kadromuzda hepsi bitik

wakaeme
22.04.2023, 13:49
kadro dışılar ufak bir reaksiyona sebebiyet verebilir. konya da ofansif açıdan yetersiz olduğundan 0-0'a kitleyebiliriz belki.

HOPA'LI TS'Lİ
22.04.2023, 16:30
Ekim ayından bu yana deplasman galibiyetimiz yok. Kayseri'yi yenmiştik 1-2

Loser olduk be yazık

Şampiyonluk sonrası büyük çöküş

Onur Akyüz
22.04.2023, 16:54
Mağlubiyet oranımız 1.05 filan olmalı.

6 aydır deplasmanlarda sürekli kaybeden, küme düşme hattındaki takımlardan 4’er tane 5’er tane gol yiyen yüzleri kızarmayan bir futbolcu topluluğu var.

Tarihimizin en itici ve en kötü takımı..

samatyaboy
23.04.2023, 01:01
İlk maç anlamsız şekilde 2-2 bitmişti, şimdi rövanşı orada alır mıyız?

BK alırız.

Sefaenes
23.04.2023, 04:38
Ya ben anlamiyorum bu takim kötü durumda nasil 3 gun izim veriliyor vunlar kadar rezil oyuncu grubu gelmedi utanip calisacaklari yerde tatil. Yapiyorlar. Bunlar terk derdi parasi yatip yatmadigu

nbay
23.04.2023, 09:04
3 gün izin tam bir skandal, zaten tatil modundalar iyice modda bırakılıyor oyuncular.

musti5576
23.04.2023, 10:07
Cidden ne izni bu yaa. Yabancılar memleketine gidiyor yerliler istanbula... takım hiç kimsenin umrunda değil. Ben memurum bunlar kadar izin yapamıyorum. İşlerim yoğun c.tesi pazar gidiyorum işe. Sen sivas a ezilmişsin daha ne izni...

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
23.04.2023, 11:44
Konyaspor'un matematiksel olarak küme düşme ihtimali var. Alttaki takımların hükmen maçlarının olduğu düşünülürse bugün de kasımpaşa maçında alacakları sonuca göre bizim maçı çok ciddiye alacaklardır. zaten rakipler bizi çözdü artık. maça hızlı başlayıp öne geçtikleri an iş bitiyor. geriye düşüp çevirdiğimiz maç yok. bide oyunculara izin vermişler ne güzel işte tamamen tatil moduna girmişlerdir.

Turgay Atalay
23.04.2023, 22:12
Hakedislerinin karsiligini izin olarak mi ödüyoruz bu keşlere. Mame Diouf zayif rakibine acimaz.

Konyaspor 3 Trabzonspor 0 biter

ersn.alparslan
23.04.2023, 23:58
ali koç geçen senenin öfkesiyle trabzonu bitirmeye yemin etse o bile bu kadar rezil duruma düşüremezdi bizi.

futbolcular ayrı rezil yönetim ayrı rezil şehirdeki sözde taraftar ayrı rezil şimdi yeni gelen hocadan medet umacağız öyle mi ?

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 09:19
5. lik de zora girdi.
Gerçi ha 5. olmuşsun ha 7.
Bu vakitten sonra değişen bir şey olmuyor.
Gelen geçenin fark attığı takımlar bizi yenip geçti (Ümraniye, Kasımpaşa)
Bari itibarı kurtarsak şu maçta
Ekim ayından bu yana kazanamıyoruz dışarıda
Konya yenerse bizi yakalıyor.
Bu bakımdan iştahlı olacaklar.
Yine bir korku filmi bizi bekliyor.

UĞUR DURTAŞ
24.04.2023, 09:29
Bu ne utanmazlık
bu ne rezil bir yönetimdir
niçin bu kadar kötü rezil bir durumda olduğumuzun sağlamasıdır.
çok net.

süper ligin en KÖTÜ en REZİL en UTANILACAK
topunu biz oynuyoruz.
hoca değişmiş
futbolcuları şehri kısaca hiç bir şeyi bilmiyor tanımıyor
bay haftamız
bundan daha güzel bir zaman olabilir mi?

bayramımızın içine ettiniz arife günü
takıma moral olsun diye
3 gün izin nedir kardeşim.

yukarıda yazdığımız gibi bu utanmazlıktır
bu ne rezilliktir.
ayıp be ayıp
adamda birazcık utanma duygusu olur.

böyle yönetime de böyle teknik heyete de böyle futbolcu topluluğuna da
yazıklar olsun kişiliğinden yoksun insanlar.

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 09:38
Bu ne utanmazlık
çok net.

topunu biz oynuyoruz.
hoca değişmiş
bay haftamız

takıma moral olsun diye

bu ne rezilliktir.
ayıp be ayıp

3 gün izin çok fazla
1.gün bayramlaşma ve ziyaret izni verirsin olur biter.
Sanki çok iyi durumdaymışız gibi beyefendilere sürekli izin verin
Yazıklar olsun, şampiyonluğun tadını damağımızda bıraktınız.
Ard arda şampiyonluklar veya en azından zirve mücadelesi beklerken kabusa döndü hayatımız
Bayramı da zehir ettiniz.

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 09:53
Maç günleri gelmesin ve bu sezon bir an önce bitsin modundayım.

Kalan maçlardan tek isteğim, Kadıköy'de emek hırsızlarına çelme takmak

Alper Beyazay
24.04.2023, 10:04
3 gün az oldu ya 1 hafta izin verseydiniz çok yoruldu oyuncular bu sezon.

Bud Spencer
24.04.2023, 10:07
Bu ne utanmazlık
çok net.

topunu biz oynuyoruz.
hoca değişmiş
bay haftamız

takıma moral olsun diye

bu ne rezilliktir.
ayıp be ayıp

Neden bu durumda oldugumuzun cevaplari bu mesajda

Oğuz ZEYTİN
24.04.2023, 10:34
Bu ne utanmazlık
çok net.

topunu biz oynuyoruz.
hoca değişmiş
bay haftamız

takıma moral olsun diye

bu ne rezilliktir.
ayıp be ayıp

Taraftar budur. Hiçbirimiz farklı değiliz. Kızacaksınız ama kızmayın: Fenerlisi de böyledir, biz de böyleyiz. Geçen sene bizim maça kadar stadyuma gitmeyen, Koç'u istifaya davet eden Fenerliler bizim maçtan sonra nasıl coşmuştu? Çünkü yirmi puan geride olsalar da "kazanmaya" başlamışlardı. Bak; kalan maçları seri yapıp kazanalım, bugün karaktersiz dediğiniz oyuncuların kalması için yazacağız. Hoca bir dahiye dönüşecek, Başkan kurtarıcı olacak. Geçen sene Uğurcan, Bakasetas için yazdıklarımızı açıp bakın, şimdikilerle kıyaslayın. Türkiye'de futbol ikliminin doğal akışı bu, yadırgamıyorum, yanlış anlaşılmasın.

Patron gibiyiz; oyuncular, hocalar, yöneticiler kazan(dır)dığı sürece mutluyuz. Diğer tüm şartlar öfke sebebidir. Dün yok, bugün vardır. Geçen sene verilen izinlere ses çıkmazken (Soğukkanlı biçimde "Hocanın işine karışmayalım arkadaşlar, vardır bir bildiği" telkinlerini hatırlayın) bu sene belki yıllık plan dahilinde olan izne tepki gösteriyoruz. Çünkü takım kazanamıyor.

(Plandan bahsettim, bu topraklar planların en kolay "revize" edildiği yerdir. Eğer bir plan söz konusu ise, güncel şartlar altında, bu izin iptal edilip hava ve konaklama koşulları yerinde olan bir beldede mini kamp yapılabilirdi. Biz geç kalındı diyoruz, sanırım yönetim bizden de radikal bakıp "Sezon bitti" dedi.)

Şimdi Ersun'un "Bu takım gelişiyor" hikayelerinden, Avcı'nın kaybettikten sonra "Biz aslında oyun olarak kazandık" avunmalarına kadar hepsinin ortalama bir taraftar nezdinde geçersiz oluşunu yaşıyoruz.

Tabii istisnalar var: Adamcılar. Onları ciddiye almıyorum.

nakzo
24.04.2023, 11:03
Hocada hatalı ne izini kardeşim gelmişin ilk maçından 4 tane yemişsin dünyadan haberin yok birde bu yetenek fakiri utanmaz rezillere izin mi veriyorsun.

Doğukan Uçan
24.04.2023, 11:03
Konyaspor dün deplasmanda kasımpaşa'yı 2-1 yendi 42 puan oldular. Maçı izledim konyaspor'un defans bölgesi aşırı sıkıntılı kolay pozisyon veriyorlar. Hücum da ise etkili ayakları var. Bu gidişle sene sonunda ligi 10. falan bitireceğiz.

BrtnPnk
24.04.2023, 11:08
Bugün 18'de toplanacakmış takım. Ne bu acele kardeşim? Maç günü toplanıp, tokatlanıp sonra evlere dağılırdınız. Eksikler dönse bi şeyler beklerim diyordum ama beklentiyi baya düşürmek lazım yine anlaşılan.

pReN@_61
24.04.2023, 11:15
kaç yiyoruz ?

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 11:38
Bugün 18'de toplanacakmış takım. Ne bu acele kardeşim? Maç günü toplanıp, tokatlanıp sonra evlere dağılırdınız. Eksikler dönse bi şeyler beklerim diyordum ama beklentiyi baya düşürmek lazım yine anlaşılan.

Zahmet etmesin beyler.
Gezip tozsunlar. Ganita, Uzun sokak, Boztepe, Atatürk köşkü, Sera gölü, Uzungöl, Sümela, Maçka yaylaları vs.
Nasılsa hiçbir hedef kalmadı.
Maçtan bir gün önce son bir ter idmanı yeterdi.

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 11:42
kaç yiyoruz ?

Yine sinir, stres, baş ağrısı ve karın ağrısı bizi bekliyor.

Kemal Öztel
24.04.2023, 11:43
_______________Umut_______________
Trezeguet___Abdulkadir___Markovic
_________Siopis____Bakasetas______
Denswill___Taha___Hüseyin___Bartra
______________Ugurcan_____________

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 12:07
Bjelica'nın oluşturmak istediği kadro;

1-) Bekler ve kanatlar hızlı olacak.
2-) Stoper oyun kurabilecek ve hızlı olacak.
3-) Ortasaha da 6 diye bir kavram yok onun için iki 8 numara istiyor ve ikisi de hızlı ileride pres yapabilen olacak.
4-) 10 numarada top tekniği iyi olan isimleri tercih ediyor ve istiyor.
5-) 1 tane pivot forvet
6-) 1 tane driplingi iyi olan hızlı forvet istiyor.

Hoca bildiği ve tanıdığı isimleri istiyor transfer döneminde. Bu bağlam da kendisi kısmen bazı oyuncular ile görüştü. Bunlardan biri Mihael Zaper. Ayrıca görüştüğü stoper, 10 numara, sağ bek ve kaleci de var.

Hoca önümüzdeki sezon hucum futbolu oynatacak. İleride pres ve baskı yapan bir takım oluşturmak istiyor. Oyuncuların topu iyi kullanması içinde antremanlarda topsuz antremandan ziyade top ile antreman yaptıracak buda oyuncuların saha içinde daha hızlı ve pratik düşünmesini sağlayacak.

Bjelica'nın yıllar önce "Fitbol Dergi" ye verdiği röportajdan bir kısım;

"1-0 kazanmaktansa 7-5 kazanmak bana daha fazla keyif veriyor." (buradan hücumu ne kadar sevdiğini anlayın) Bir maça motive ederken rakip takımın logosunu dart tahtasına bastırıp, porselenlere rakip takım renklerini bastırıp kırdırtan bir hoca Bjelica.

Hocamıza güvenelim ve destek olalım. Zamanın da Ali Koç bu hocayı istedi getiremedi. Trabzonspor getirdi. Trabzonspor taraftarlarının istediği o hücum futbolunu oynatacak hocamız...

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 12:07
Nenad Bjelica'nın Takım içerisinde 24 saatlik gözlem yaptığı zaman içerisinde kısa kısa notlar alan Bjelica'nın takım içinde gözlemledikleri bazı şeyler;

1 - Takımda başarıya aç futbolcu sayısı çok az.
2 - Başarıya doymuş ve lakayt futbolcu topluluğu.
3 - Arkadaşlık ortamında zayıflık.
4 - Kondisyon eksikliği
5 - Futbolcuların antrenman dışında birbirleriyle iletişim kurmaması.
6 - Futbolcuların motive olmaması.

DİK FUTBOL HABERİ

Burak Bıyıklı
24.04.2023, 12:14
En büyük problem motivasyon ve açlık. Bunlar olmayınca kalanlarının gelmesi çok zor. Bu grupla seneyi bitirmeye bakmalıyız. Seneye transferlerle o hava yakalanabilir.

Nenad Bjelica'nın Takım içerisinde 24 saatlik gözlem yaptığı zaman içerisinde kısa kısa notlar alan Bjelica'nın takım içinde gözlemledikleri bazı şeyler;

1 - Takımda başarıya aç futbolcu sayısı çok az.
2 - Başarıya doymuş ve lakayt futbolcu topluluğu.
3 - Arkadaşlık ortamında zayıflık.
4 - Kondisyon eksikliği
5 - Futbolcuların antrenman dışında birbirleriyle iletişim kurmaması.
6 - Futbolcuların motive olmaması.

DİK FUTBOL HABERİ

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 12:16
En büyük problem motivasyon ve açlık. Bunlar olmayınca kalanlarının gelmesi çok zor. Bu grupla seneyi bitirmeye bakmalıyız. Seneye transferlerle o hava yakalanabilir.

Bu Hoca'ya güveniyorum Burak.
Bi de istediği adamları getirtebilirse yüzümüz gülebilir seneye

Doğukan Uçan
24.04.2023, 13:40
aynı oyuncuları oynatmak yerine eldeki diğer oyunculara şans verilmeli. mümkünse bu takım bir daha genç oyuncu transferi yapmasın şöyle bir zamanda bile forma şansı bulamayacaksa çocuklar ileride hiç oynayamaz.

Oğuz ZEYTİN
24.04.2023, 15:32

Kimse kabul etmiyor ama ülke futbolunun başlıca sorunlarından biri bu. Burada şampiyonluk yetiyor herkese. "Üzerine koyayım, adım adım ilerleyeyim" diyen kimse yok. Şampiyonluk da değil, on sekiz yaşındaki futbolcu ben oldum diyor. İki maç kazanan antrenör "Hedefim Juventus'u çalıştırmak" diyor.

Trabzonspor bu sene bir doğru yaptı: Ahmetcan'ı sattı.
Trabzonspor bu sene çok sayıda yanlış yaptı. "Kadroyu koruyayım" saplantısına takıldı. Şimdi değersizleştirilmiş bir yığın yüksek kontratlı oyuncuyla karşı karşıya kaldınız. Halbuki bir sene önce Bjk gözümüzün önünde yaşadı. Görmek istemeyince sonuç hüsran...

pReN@_61
24.04.2023, 16:48
https://twitter.com/helfireTS/status/1650226445992574977

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2023, 17:02
https://twitter.com/helfireTS/status/1650226445992574977

Cefakar ve fedakar TS taraftarı

Karşılıksız sever.
Renklere aşıktır.

En büyük taraftar
Futbolcular sahtekar

Son 5 maç 1 puan
Deplasmanda 6 aydır galibiyet yok.

Bu Cumartesi kazanıp kendimize gelelim artık.
Biz Trabzonspor'uz.
Son şampiyonuz.
Zor değil

BrtnPnk
24.04.2023, 17:29
Kimse kabul etmiyor ama ülke futbolunun başlıca sorunlarından biri bu. Burada şampiyonluk yetiyor herkese. "Üzerine koyayım, adım adım ilerleyeyim" diyen kimse yok. Şampiyonluk da değil, on sekiz yaşındaki futbolcu ben oldum diyor. İki maç kazanan antrenör "Hedefim Juventus'u çalıştırmak" diyor.

Trabzonspor bu sene bir doğru yaptı: Ahmetcan'ı sattı.
Trabzonspor bu sene çok sayıda yanlış yaptı. "Kadroyu koruyayım" saplantısına takıldı. Şimdi değersizleştirilmiş bir yığın yüksek kontratlı oyuncuyla karşı karşıya kaldınız. Halbuki bir sene önce Bjk gözümüzün önünde yaşadı. Görmek istemeyince sonuç hüsran...
Buna katılıyorum hocam. Üzerine biraz daha derin düşünmek faydalı olabilir. Ben hatta şampiyonluk hedefinin de çok iyi bir motivasyon kaynağı olduğunu düşünmüyorum. Sadece altyapıdan çıkma, küçüklüğünden beri bunun hayalini kurmuş oyuncular için ve bazı cidden karakterli yabancı oyuncularımız için (şahsen Siopis ve Bakasetas dışında olduğunu düşünmüyorum) şampiyonluğun motivasyon kaynağı olduğunu sanmıyorum.

Diğerlerinin motivasyonu ne diye düşünmek lazım. Kariyer ve para tabi. Eğer disiplin sorunu olmayan, kafası düzgün çalışan bi genç oyuncu alırsan, oyununu geliştirip transfer yapmak ister. Onun motivasyonu budur.

Tecrübeli (veya EYT'li) oyuncunun da motivasyonu paradır. Sen gidip kadronu son veya sondan bir önceki kontratını alan oyuncularla doldurursan onları motive edemezsin doğal olarak. Adamlar parasını alır yatar aşağıya.

Ayriyeten gidip oyuncularının kariyerinin önüne geçmeye kalkarsan, yine benzer problemler yaşayabilirsin. Abdülkadir'in 23 milyona City'e verilmemesi gibi. Uğurcan'a kaç teklif geldi bilmiyorum ama o da yollanmadı çöktü.

Neyse ben de biraz yüzeysel baktım ama özetlemek gerekirse, sıçrama yapmak isteyen oyuncuları alıp parlatıp sonra da önlerini kapamamamız gerek. Tabi kadroda tecrübeli oyuncular da olmalı ama suyunu çıkarınca ne olduğunu gördük bu sezon.

kaçarava
24.04.2023, 20:12
İhtar haberleri varken yeni hoca bile kâr etmeyebilir.

Courage
24.04.2023, 20:16
Gbhamin-Siopis-Abdülkadir ile ortayı kapatıp Markovic ile kontradan yada beceri ile gol bulabilirsek alâ... Ne umut ne gomez ne de duran toplarda herhangi bir stoperin çıkıp gol atabilecegini sanmıyorum. Hocamızın basına yansıyan tespitleri şayet gerçekten yapmış ise bu kadar dağınıklığı 1 haftada toparlaması çok zor.

Futbolda defans yapabilmenin tekli yada kolektif temel ilkelerini öğretebilir ise en azından kaybetmeyiz. Kazanmalar ise artık seneye.

Armağan Dere
24.04.2023, 20:40
topçularda bir utanma var mı acaba taraftara vs karşı
çok merak ediyorum..
bir de şu var bu saatten sonra utansalar ne olacak
ama yine de bir umut diyor insan

Doğukan Uçan
24.04.2023, 21:34
istanbulspor'un forveti bile 12 gol atmış. bizim umut ve gomez'in toplamı o kadar değil diye biliyorum. sezonun özetlerinden birisi.

Togrul
24.04.2023, 22:10
Fatih Tekke benim gözümde artık rüştünü ispatlamışdır

gudoz81
24.04.2023, 22:11
Helal olsun Tekkeye...

oguzkoc
24.04.2023, 22:44
Tek rakibimiz artık Başakşehir
Fenerbahçe nin kupayı almasını bekleyip biz 5.olursak uefa ya katılabiliriz

Doğukan Uçan
24.04.2023, 23:33
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1650552666865512466

lazibere
25.04.2023, 01:25
Şampiyon takımın düştüğü hallere bakın.

Konyaspor'dan 3 gol yeriz ve 3-0 kaybederiz

Bizim takımın ligde , bir takımı yenmesi mümkün değildir. Alacağı en iyi skor beraberliktir. Bunun için bir çaba da yoktur. başkan, futbolculara kendinize klup bulun demiştir bile. O açıdan bu oyunculardan kimse bir şey beklemesin.

Onur Akyüz
25.04.2023, 01:30
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1650552666865512466

Geldi yine..

Bilgehan Tokal
25.04.2023, 01:35
adana gidemiyor mu?

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2023, 08:36
Fatih TEKKE, Kadıköy'de 0-2 geriden gelip 3 tane sapladı şikebahçeye. Zevkten dört köşe oldum.

Kendini ispatladı uşak

Kısıtlı kadroyla iyi futbol oynatıyor.

2,5 yıl sonra bizde Fatih

İnşallah Kadıköy'de biz de şişleriz şikecileri

Formda Rıza da çakacak inşallah hafta sonu şikecilere ve şampiyonluk hasreti 10 yıla çıkacak.

Bu sabah iş yerinden bir Fenevli arkadaşım, "ah aldık" o yüzden şampiyon olamıyoruz dedi.

Evet 2010-2011 ahımızı aldınız. Beter olun.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2023, 08:37

Fener hiç bir şey almasın.

lazminator61
25.04.2023, 09:17
bu takim neden halen deplasman maclarina cikiyor ? Hükmen kaybedelim, 3:0 yenilmis oluruz. Yoksa gelen giden 4-5 atiyor. Bare Para harcamayiz.

ÖmürKaradeniz61
25.04.2023, 10:12
Ben bu hocaya güveniyorum,Abdullah hoca ile kaybettiğim motivasyonum geri geldi 3 sene sonra bir maça gitmek için sabırsızlanıyorum. Yerli hiçkimseyi bu takımda görmek istemiyorum yabancı daha iyi diye söylemiyorum ama en azından 3-5 tane oyuncu getiriyor adamlar. Bjelica nın iyi niyetinden şüphem yok bilgisinde de hiç şüphem yok başarılı olmasını canı gönülden istiyorum.

Doğukan Uçan
25.04.2023, 10:22
Fatih TEKKE, Kadıköy'de 0-2 geriden gelip 3 tane sapladı şikebahçeye. Zevkten dört köşe oldum.

Kendini ispatladı uşak

Kısıtlı kadroyla iyi futbol oynatıyor.

2,5 yıl sonra bizde Fatih

İnşallah Kadıköy'de biz de şişleriz şikecileri

Formda Rıza da çakacak inşallah hafta sonu şikecilere ve şampiyonluk hasreti 10 yıla çıkacak.

Bu sabah iş yerinden bir Fenevli arkadaşım, "ah aldık" o yüzden şampiyon olamıyoruz dedi.

Evet 2010-2011 ahımızı aldınız. Beter olun.

bu fenerbahçe'yi son 5 senenin en az 4 tanesinde yenecekken elimizden kaçırdık.

2 kere 10 kişi kaldılar yine yenemedik.

7 kişi kalsalar yine yenemeyiz orada.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2023, 12:08
bu fenerbahçe'yi son 5 senenin en az 4 tanesinde yenecekken elimizden kaçırdık.

2 kere 10 kişi kaldılar yine yenemedik.

7 kişi kalsalar yine yenemeyiz orada.

1997'de 3-1 yendikten sonra ligde yenemedik orada

Bitsin artık bu hasret

cakalkerem
25.04.2023, 12:17
acaip sıradan bir takım olduk çıktık..
Gelen geçen vurup geçiyor..
Geçen sezonun şampiyon takımı sözde...

Gökhan Balcı
25.04.2023, 12:19
1997'de 3-1 yendikten sonra ligde yenemedik orada

Bitsin artık bu hasret

Bir senesi valbuenanın salak frikiği girdi ki 90+6 mı neydi geçen sene nwakaeme bomboş kaleye direğe nişanladı topu. Ben kendi sahamızda yendiğimize dua ediyorum çünkü biz önceleri onu da görmüyorduk. Bi Türkiye kupasında dışarda yenmiştik bi de galiba yanlış hatırlamıyorsam efes cup diye bir şey vardı orada.

Edit: bir de 10-11deki iç saha maçı. Başka hiç hatırlamıyorum

Doğukan Uçan
25.04.2023, 12:27
18.dakika da fenerbahçe 10 kişi kalmış 22.dakika da 1-0 öne geçip geriye kalan neredeyse 90 dakika da kontrollü futbol oynayıp en büyük rakibini deplasmanda yenemiyorsun. avcı bu maçtan sonra sağlam bir fırça yemeliydi ama lideriz diye millet ses çıkarmadı. büyük hoca olsa bu maçı eze eze tarihi farkla alması lazımdı. korkağın teki olduğu için beraberliği bile zor kurtardı.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2023, 13:16
18.dakika da fenerbahçe 10 kişi kalmış 22.dakika da 1-0 öne geçip geriye kalan neredeyse 90 dakika da kontrollü futbol oynayıp en büyük rakibini deplasmanda yenemiyorsun. avcı bu maçtan sonra sağlam bir fırça yemeliydi ama lideriz diye millet ses çıkarmadı. büyük hoca olsa bu maçı eze eze tarihi farkla alması lazımdı. korkağın teki olduğu için beraberliği bile zor kurtardı.

Eze eze alacağımız maçı 1-1 bitirmek çok üzmüştü. Şampiyonluk yolunda kredimiz olduğundan Avcı'ya ses çıkarmamıştık genel olarak ama farklı kazanabilirdik. Her şeyi geçtim. Vakeme boş kaleye itekleyemedi.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2023, 13:17
Bir senesi valbuenanın salak frikiği girdi ki 90+6 mı neydi geçen sene nwakaeme bomboş kaleye direğe nişanladı topu. Ben kendi sahamızda yendiğimize dua ediyorum çünkü biz önceleri onu da görmüyorduk. Bi Türkiye kupasında dışarda yenmiştik bi de galiba yanlış hatırlamıyorsam efes cup diye bir şey vardı orada.

Ah o Valbuena'nın santrası olmayan frikik golü. Kimseye değmeden kaleciyi şaşırtarak ağlara gitmişti ve 1-1 bitmişti. Yıkılmıştık.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2023, 13:19

2010-2011'de skor 3-2 iken Colman penaltıyı Mert'e nişanlamıştı. Oysa ikili averaj belirlemişti şike sezonunda şampiyonu

Colman da penaltı atmayı beceremiyordu.

cakalkerem
25.04.2023, 13:32
şu Konya maçını alacağımızı düşüneniniz var mı acaba?

batugol
25.04.2023, 14:57
Futbolcularımızda biraz onur varsa ben

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2023, 16:27

Nenad Hoca kulaklarını çekti. Bir de gerçekten bu takımda kalmak isteyen oyuncular varsa kendilerini gösterecektir.

Favori son maçtan moralli çıkan ve bize karşı her daim iyi bilenen Konya ama bu maç yeni Hoca ve yeni sistemle çıkış maçımız olabilir.

Ozan Yılmaz
25.04.2023, 16:37
https://youtu.be/p1X5KVY-P-M

Doğukan Uçan
25.04.2023, 19:52
Eze eze alacağımız maçı 1-1 bitirmek çok üzmüştü. Şampiyonluk yolunda kredimiz olduğundan Avcı'ya ses çıkarmamıştık genel olarak ama farklı kazanabilirdik. Her şeyi geçtim. Vakeme boş kaleye itekleyemedi.
son 10 dakika top oynamaya başladık pozisyonlara girdik maç bitti zaten. o arada oynadığımız oyunu maçın belli dakikalarına sıkıştırsaydık alırdık zaten. iş işten geçmişti.

oguzkoc
25.04.2023, 21:34
adana gidemiyor mu?

Adana 4. olacağı için gidebiliyor zaten. Lig 5.si normalde katılamıyor ancak Fener Türkiye kupasını alırsa UEFA ya kupadan giden kontenjan 5.ye kalır çünkü fener ŞL katılacak

Bilgehan Tokal
25.04.2023, 22:18
Adana 4. olacağı için gidebiliyor zaten. Lig 5.si normalde katılamıyor ancak Fener Türkiye kupasını alırsa UEFA ya kupadan giden kontenjan 5.ye kalır çünkü fener ŞL katılacak
ilk 3 gidebiliyor hocam artık avrupaya

Ekrem D.
25.04.2023, 23:36

"Fenerbahce sampiyonlar ligine biraz yavas katilsin". Imza, Fatih Tekke.

UĞUR DURTAŞ
26.04.2023, 08:42
*Kiralıklar zaten gidecekler gitmelilerde
*Kişiliği zayıf kişilerde gitsin
*klübü şikayet edenlerde gitsin
*Yeteneği sınırlı olanlarda gitsin
*Yaşı ilerlemiş süper ligte depar atarak 1 futbolcuyu bile geçemeyecek oyuncumuz var
*Fazla ücret alıpta nokta katkı vermeyenlerde gitsin
*5-6-7 yıl geçse de şu hallerinin üzerine gram katkı koyamacaklar var onlarda gitsin
*Antremanlarda ve maçlardan çok kendi kişisel bakımına önem vermeyenlerde gitsin

duygusallık yapmadan....

bu isimleri seneye takımda şahsen görmek istemiyorum ben.

peres
doğucan
bardhi
larsen
gbamin
hamsik
bartra
denswil
hüseyin
naci
umut
yazıcı

Dereli
26.04.2023, 09:08
*Yaşı ilerlemiş süper ligte depar atarak 1 futbolcuyu bile geçemeyecek oyuncumuz var
*5-6-7 yıl geçse de şu hallerinin üzerine gram katkı koyamacaklar var onlarda gitsin
*Antremanlarda ve maçlardan çok kendi kişisel bakımına önem vermeyenlerde gitsin

duygusallık yapmadan....

peres
doğucan
bardhi
larsen
gbamin
hamsik
bartra
denswil
hüseyin
naci
umut
yazıcı

İsimler o kadar doğru ki. Bir tek yazıcı üzer beni. Gitmeyi hak ediyor ama gitmesin belki bu hoca adam eder onu bir şekilde yeteneğinin hakkını verir.

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2023, 16:55
Kaldı 2 gün

Deplasman kabusu bitsin artık

Gençleri daha çok görelim.

Hayde Biyelitsa güzel bir futbol ve silkiniş olsun.

Yahu 4.lüğü de geçtik bari alttakilere yakalanmayalım.

Başakşehir de solladı. Kayseri, Konya ve Gümrük de yaklaştı.

objek
27.04.2023, 17:49

duygusallık yapmadan....

peres
doğucan
bardhi
larsen
gbamin
hamsik
bartra
denswil
hüseyin
naci
umut
yazıcı

Yusuf naci ve bardhi bu oyuncular kotu giden bir takimda siritirlar ancak takim genel olarak iyiyse yararli olacak ozelliklere sahipler bu tip oyuncular omurgasi guclu olan (ugurcan hugo hamsik waka sorloth) vs oyuncularin arasinda bambaska vurus ve dokunuslariyla fark yaratabilir

Bud Spencer
27.04.2023, 20:32
Yusuf naci ve bardhi bu oyuncular kotu giden bir takimda siritirlar ancak takim genel olarak iyiyse yararli olacak ozelliklere sahipler bu tip oyuncular omurgasi guclu olan (ugurcan hugo hamsik waka sorloth) vs oyuncularin arasinda bambaska vurus ve dokunuslariyla fark yaratabilir

fark yaratmalari derecede para aliyorlar
yaratamiyorlarsa gidecekler

crixus_61
27.04.2023, 22:11
1651639514798989337

Şundan yapalım seneye :D

HOPA'LI TS'Lİ
28.04.2023, 08:31
1651639514798989337

Şundan yapalım seneye :D

18 Mayıs akşamı bunlardan ilkini yaparsak güzel olmaz mı?

26 yıllık hasrete son verelim ve şikecileri Kadıköy'e gömelim artık

Bizim kaybedecek bir şeyimiz kalmadı ama onların çok var.

Rahat olursak güzel işler çıkarabiliriz orada

Onlar stresli olacaklar.

3.lüğe düşseler tadından yenmez.

UĞUR DURTAŞ
28.04.2023, 08:48

duygusallık yapmadan....

peres
doğucan
bardhi
larsen
gbamin
hamsik
bartra
denswil
hüseyin
naci
umut
yazıcı
**
Listenin başındaki isim dün gitti darısı diğerlerine inşallah
zarar etmeden.

HOPA'LI TS'Lİ
28.04.2023, 08:56
**
Listenin başındaki isim dün gitti darısı diğerlerine inşallah
zarar etmeden.

Bu listedekilerin hepsi gitmeli

Peres sakatlanana kadar fena değildi. Şampiyonlukta katkısı oldu. Sakatlandıktan sonra geriye gitti. Yolu açık olsun.

Hamsik banko gidecek. Yaş 35 ve Napoli'ye dönecek. Sözleşmesi uzatılmayacak. Şampiyonluktan sonra mental tükenmişlik sergiliyor. Bkz. Sivas'taki 3. gol öncesi

61_Hasan_69
28.04.2023, 09:40

4. gidemiyor avrupaya eğer fb türkiye kupasını alırsa 4. sırada bitiren takım gidebilir avrupaya

Kaan Çetin
28.04.2023, 09:49
Vasat oyuncunun nefis tarifi.

İyi takımda "yararlı olacak özelliklere" Ayman, Essaid Belkalem ve hatta ben bile sahibim :D

HOPA'LI TS'Lİ
28.04.2023, 09:50
4. gidemiyor avrupaya eğer fb türkiye kupasını alırsa 4. sırada bitiren takım gidebilir avrupaya

Biz o treni çoktan kaçırdık.

ADANA DEMİR gider.

Doğukan Uçan
28.04.2023, 10:02
adana demirspor bırak 4.olmayı şu 2 haftadaki sonuçlara göre ligi 3.bile bitirebilir. hak ediyorlar zaten bırakın gitsinler.

HOPA'LI TS'Lİ
28.04.2023, 10:24
adana demirspor bırak 4.olmayı şu 2 haftadaki sonuçlara göre ligi 3.bile bitirebilir. hak ediyorlar zaten bırakın gitsinler.

Kesinlikle ve fazlasıyla hak ediyorlar.

BrtnPnk
28.04.2023, 17:23
Denswil yok. En azından Taha'yı izleyebileceğiz gibi. Umarım iyi performans verir de önü açılır. 15 aydır profesyonel kulübe ısıtıcısı olarak kullanıyoruz elemanı. Yerinde olsam kafayı kırardım.

Ayriyeten Doğucan ve Maxi'ye dokunacak mı merak ediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
28.04.2023, 17:32
Denswil yok. En azından Taha'yı izleyebileceğiz gibi. Umarım iyi performans verir de önü açılır. 15 aydır profesyonel kulübe ısıtıcısı olarak kullanıyoruz elemanı. Yerinde olsam kafayı kırardım.

Ayriyeten Doğucan ve Maxi'ye dokunacak mı merak ediyorum.

Arif Boşluk da beğendiğim geleceği parlak bir sol bek. Kalan maçlarda oynatsa bari

Eren ile rekabet eder rahatlıkla

BrtnPnk
28.04.2023, 17:50
Arif Boşluk da beğendiğim geleceği parlak bir sol bek. Kalan maçlarda oynatsa bari

Eren ile rekabet eder rahatlıkla
Arif'in seviyesini bilmiyorum hocam ama evet, kesebilirse çok iyi olur. Ne kadar oyuncu kazanırsak kardır sezon sonuna kadar.

pReN@_61
28.04.2023, 18:17
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1651941971743612929

Doğukan Uçan
28.04.2023, 19:24

eren ve doğucan ilk 11 başlarsa konya ilk yarıdan handikap yapar

nakzo
28.04.2023, 19:50

Maç kadrosu yine kötü eren doğucan Bartra bardi yusuf yine var visca abduş yine yok.

Onur Akyüz
28.04.2023, 21:21
3 yemeden gelmeyin aslanlarım benim..

Ufuk
28.04.2023, 22:48
Ön taraf Markovic - Bozok - Trezeguet arkasına Bakasetas. Stoperde Taha.

Enes Başkaya60
28.04.2023, 22:56
4-2 biter.

Doğukan Uçan
29.04.2023, 10:27
konya deplasmanlarında hep 10 kişi kalıyoruz bakalım bugün ne olacak.

Turgay Atalay
29.04.2023, 10:45
Etli ekmek niyetine 3/4 tane yiyip gelir aslan parcalari

Sefaenes
29.04.2023, 11:24
Umarim td digerlerin hatasini yapip gbam çöpünü stoper oynatmaz. Yusf gibi gamsiza forma vermez bardhi gibu paea dışında gorulmiyene forma vermez

Enes Başkaya60
29.04.2023, 12:47
Taha'yı stoper görmek istiyorum.

Turgay Atalay
29.04.2023, 12:57
Taha'yı stoper görmek istiyorum.

Bir Ahmetcan kalitesi tasimadigini, Trabzonspor gibi takimlarda forma giymesinin zor oldugunu hep beraber ogrenmis oluruz sadece.

falcon_61
29.04.2023, 14:27
Hava topundan 3 tane yeriz net olarak. Stoperlerin hiçbiri kafa vuramiyor

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

falcon_61
29.04.2023, 15:02
Uğurcan - Eren - Hüseyin -Bartra - Doğucan- Siopis- Hamsik - Bakasetas- Trezeget - Bardhi- Umut

Bombastik bir kadro. savunmayı görünce insanın tansiyonu düşüyor

Ufuk
29.04.2023, 15:05
Maxi'nin kulübede olmasıyla kendimi avutuyorum bir nebze.

Ufuk
29.04.2023, 15:09
https://twitter.com/konyaspor/status/1652281582110089218

Mame Diouf her topa vuracak belli.

adiloş bebe
29.04.2023, 15:09
Hocayı onu oynatıyor, bunu oynatmıyor diye eleştirmek lüzumsuz şu aşamada. Adam herkesi deniyor işte. Eğer Doğucan futbolcu olmak istiyorsa bugün çıkar en azından savaşabileceğini ispat edip yeni bir fırsat yaratır kendine. Sene sonuna kadar kör topal gideceğiz böyle.

Yusuf Yazıcı'nın maç kadrosunda olmaması bile harika. Ne yazık ki kariyerini çok erken yaşta mahvetmeye doğru gidiyor.

falcon_61
29.04.2023, 15:12
https://twitter.com/konyaspor/status/1652281582110089218

Mame Diouf her topa vuracak belli.Net 3 golü var. Uğurcan çıkıp topları toplamazsa geçmiş olsun

Kemal Öztel
29.04.2023, 15:17
Doğucan yerine sağ beke Bartra stopere Taha'yı çekseydin keşke hocam başka bir şey istemezdim. Bu çocuk Avrupaya satılacak stoper

BrtnPnk
Maxi'nin kesilmesi dışında üzdü 11 ama şimdilik önceliğim değil. Daha çok oyunculara vereceği rollere ve takımdan genel olarak ne istediğine bakarım şimdilik.

Bu arada Diouf'un kariyer maçını oynaması için ortam cok müsait :D Umarım oynamaz.

wakaeme
yazık ya vallahi şuna verilen paraya hiç mi katkısı olmaz

https://twitter.com/MertKck52/status/1652282486930505730

wakaeme
29.04.2023, 15:20
9 yedek var bu arada ona rağmen alınmamış kadroya. varlığın bir şey fark ettirmiyor demiş hoca

Bud Spencer
29.04.2023, 15:20
Hocayı onu oynatıyor, bunu oynatmıyor diye eleştirmek lüzumsuz şu aşamada. Adam herkesi deniyor işte. Eğer Doğucan futbolcu olmak istiyorsa bugün çıkar en azından savaşabileceğini ispat edip yeni bir fırsat yaratır kendine. Sene sonuna kadar kör topal gideceğiz böyle.

Yusuf Yazıcı'nın maç kadrosunda olmaması bile harika. Ne yazık ki kariyerini çok erken yaşta mahvetmeye doğru gidiyor.
Kimseyi denemesi gerekmiyor. Kasetler orada. 30hafta boyunca rezilleri oynayan adam 3-4 hafta iyi oynasa bile bu takimda isi yoktur. Anlasildiki oda günü kurtarmaya calisiyor.

Barista
29.04.2023, 15:23
Yusuf Yazıcı'nın kadroda olmamasından dolayı hocaya artı puan yazdım. Bir de imaj parası ödüyoruz bu artiste. Ama gel gör ki imaj top oynamıyor.

kaçarava
29.04.2023, 15:30
Gomez'in kesik yemesi ve Yazıcı'nın kadroya alınmaması sevindirdi.

Konya'da da eksikler var. Solda oynayan adam çalımcı birine benziyor. Orada eksiğimiz varken işimizi zorlaştıracak gibi. Sağda Mikhalak hızlı hücumlarda etkili olur. Hüseyin Aboubakar'ı tuttu ama Diouf tüm stoperleri kucaklar gibi. Rakibin stoperinde de eksik var.

yorumsuz6117
29.04.2023, 15:35
Takımımız hiçbir heyecan vermeyen bir takım, nefret ettim Bardhi'den Trezege'den Eren'den Umut'tan falan, uzun zaman sonra takımımızın bir maçını izlememeyi tercih ediyorum..

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 15:47
bu maçta da puan almamız imkansıza yakın konyada soner yıldız olur bu maçta ama sonuna kadar desteğe devam ha bu arada ilk maçtaki hakem katliamını ve 2-0 dan maçı nasıl 2-2 bitirdiğini diuf un ellle attığı golü de unutmadık hadi bakalım umut ilk kez 11 de bir kahraman çıkarsa belki puan alırız ne dersiniz

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 15:52
BAKASETAS geldi bir anda aklıma da sağ bek kim bugün

acan61
29.04.2023, 15:53
Toplam 7 maçımız kaldı. Hırvat herkesi görmek isteyecektir. Bu maçları kaybetse bile kredisi var. Ama seneye 3 maç puan kaybederse yönetimle birlikte kovulur. Gerçi yönetimi aile üyeleri tutar ve göndermez. Neyse. Yusuf hamlesi Gomez hamlesi olumlu ama olumsuz çok şey var hangisini sayayım? Hamsili oynaması, Gbamin halen 21de yer bulması, bardhinin markoviç yerine oynaması çok ilginç ve altyapıdan ileriye dönük oynayabilecek bir oyuncunun 21de olmaması.

ersn.alparslan
29.04.2023, 15:58
Eren dogucan umut trezeget kasimpasaspor sahada.

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 15:59
haydi BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Ufuk
29.04.2023, 16:00
Toplam 7 maçımız kaldı. Hırvat herkesi görmek isteyecektir. Bu maçları kaybetse bile kredisi var. Ama seneye 3 maç puan kaybederse yönetimle birlikte kovulur. Gerçi yönetimi aile üyeleri tutar ve göndermez. Neyse. Yusuf hamlesi Gomez hamlesi olumlu ama olumsuz çok şey var hangisini sayayım? Hamsili oynaması, Gbamin halen 21de yer bulması, bardhinin markoviç yerine oynaması çok ilginç ve altyapıdan ileriye dönük oynayabilecek bir oyuncunun 21de olmaması.

Taha, Arif ve Emirhan yedeklerde.

CEMEFKER
29.04.2023, 16:00
Doğucan'dan sağbek olmayacağını bilmemek için yabancı olmaya gerek yok. Farz edin bu haliniz ile (futbol seyircisi) Arjantin 'in bir takımına gittiniz ve size kadro kur dediler.
Hiç birşey bilmesen tipine bakıp (fizyoloji) kadroyu sahaya atarsın.

Hız yok, pas orta özelliği zaten yok. Denemekle olmaz bu işler. Takımda adam olmasa bi nebze anlaşılır ama Hırvat Hoca resmen "ya tutarsa" modunda. Fahiş hata.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veysel
29.04.2023, 16:02
Daha ilk dakikadan çekiliyoruz geriye

Ufuk
29.04.2023, 16:02
Sonunda ceza sahasında toptan kaçmayan golcüyle oynuyoruz. Kalan maçlarda hep 11 olur umarım.

CEMEFKER
29.04.2023, 16:04
Doğucan'dan sağbek olmayacağını bilmemek için yabancı olmaya gerek yok. Farz edin bu haliniz ile (futbol seyircisi) Arjantin 'in bir takımına gittiniz ve size kadro kur dediler.

Hız yok, pas orta özelliği zaten yok. Denemekle olmaz bu işler. Takımda adam olmasa bi nebze anlaşılır ama Hırvat Hoca resmen "ya tutarsa" modunda. Fahiş hata.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi+++

Umut'dan tek santrafor performansı beklemek daha vahim. 2 tane dev stoperin arasına 1.70'lik adamı koymak?

Başka söze gerek yok

serdaracıl
29.04.2023, 16:04
BAKASETAS geldi bir anda aklıma da sağ bek kim bugün

Doğucan

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 16:05
Kirmixzi kart basiyor devam ediyor

Sefa Murat Dokuz
Sezon sonu Bardhi’yi kadroda tutarsa bu adamla da olmaz

Markovic’in ölüsü 5 tane Bardhi kadar oynuyor

Hasan Habip Özbay
Doğucan ilginç

Bud Spencer
29.04.2023, 16:06
Markovic haftalardir iyi oynarken bardhi denen vitaminsize gerek yoktu

serdaracıl
29.04.2023, 16:07

Doğucam zaman zaman oynamış sağ bekte spikerin söylemesine göre

Veysel
29.04.2023, 16:07
Sığır

Çağlar Güleryüz
29.04.2023, 16:08
Abicim Hamsik bu işte, bir pasla gol pozisyonuna girdik.

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 16:08
at bunu yaaaaaaaaaa

serdaracıl
29.04.2023, 16:09
Hamsikin güzelim pasını berbat etti umut. Şu adamlar trabzonda forvet oynuyor. Düşünün artık

wakaeme
29.04.2023, 16:09
beceriksiz herif. her maç başı şundan bir tane kaçırıp akabinde yiyoruz sonrası malum 3..4..5..

Ufuk
29.04.2023, 16:10
Maxi sağ çizgide beklerdi topu. İyi hareketlendi.

BrtnPnk
29.04.2023, 16:10
Hızlı santrafor şart. Maxi de atamazdı bunu. Haji veya Ali Sowe çok yüksek ihtimalle atardı.

Bu arada baya basıyoruz. Piller bitene kadar mı devam edecek yoksa belli bi noktada bırakacaklar mı merak ediyorum.

Veysel
29.04.2023, 16:11
Gol

wakaeme
29.04.2023, 16:12
hamsiiiiik ne varsa sende var

serdaracıl
29.04.2023, 16:12
Golllll

Ufuk
29.04.2023, 16:13
Diouf son anda bozmuş ofsaytı :)

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 16:13
ofsayt tüh

BrtnPnk
29.04.2023, 16:14
Mahmut yanlışlıkla asist yapmış :D

Ufuk
29.04.2023, 16:14

Öyle ince pası herkes veremez :p

BrtnPnk
29.04.2023, 16:15
Öyle ince pası herkes veremez :p

Ahah :D

Hasan Habip Özbay
golllllllllll GRANDEEEEEEEEEEEEEEEE

CEMEFKER
Umut ofsaytta ısrar etti. Alın size tek santrafor.

2 hamle oldu ısrarla ofsayt alanında kaldı. Var verse verirdi ofsaytı.

serdaracıl
29.04.2023, 16:16

Çektiği şuta ettiğim küfür bitmeden top hamsikin önüne düştü :)

Ufuk
Umut ofsaytta ısrar etti. Alın size tek santrafor.

2 hamle oldu ısrarla ofsayt alanında kaldı. Var verse verirdi ofsaytı.

he verse verirdi de vermedi :d

alakası yok pozisyonun ofsaytla neyini verecek

Çağlar Güleryüz
Avcı'nın şu takıma doldurduğu (ya da doldurulmasına izin verdiği) adamlar bile vatana ihanet için yeterli sebep ya. İnanılmaz.

serdaracıl
29.04.2023, 16:17
Tek bir klas futbolcu bile neleri değiştiriyor.

BlackPanther
29.04.2023, 16:19
Grande nin ölüsü bile bu takımda oynar arkadaş

BrtnPnk
29.04.2023, 16:19
Umut 2 potansiyel gol yedi ilk 17 dk'da. Bu arada erkenden yükselmek istemiyorum ama bu dakikaya kadar izlediğim takım sezon boyunca izlediğim takım olamaz :D

serdaracıl
29.04.2023, 16:21
Doğucan sağ bek oynar

Veysel
29.04.2023, 16:22
Ulan ne mal adam bu ya

Hasan Habip Özbay
konya seneye küme düşer

serdaracıl
Sırıtan tek kişi bardi, eren de

Barista
Gol pozisyonunda Hamsik ve Trezeguet arasındaki klas farkı kabak gibi görüldü. Ulan Mahmut :D

Bozok ve Mahmut'a yıllık 1,5'ar milyon euro maaş ödüyoruz. Abdullah Avcı, ben sana ne diyeyim...

gudoz81
29.04.2023, 16:23
Diuf atar bize

BlackPanther
29.04.2023, 16:24
Bu takımı santraforsuz bırakanları ve Gomez gibi herifi transfer edenleri Allaha havale ediyorum!!!!

Veysel
29.04.2023, 16:26
Ulan bu ne ya

serdaracıl
29.04.2023, 16:28
Ahhh ah. Artık yorum yapmaya bile değmez bu umut

Hasan Habip Özbay
füzeeeee geliyor

Sefa Murat Dokuz
Tam zamanlı ilk 11 oynasa BY’nin ofsayt rekorunu kırar bu adam

Veysel
Konya saldırmazken yat skora açıldı mı görürüm

ilelebeTS
29.04.2023, 16:30
Sezonun hayaleti Bardhi'nin ligde 5 golü var, santraforlarımız da en fazla o kadar atabilmiş. Gol atamazsan maç da kazanamazsın. Sezonun özeti.

ersn.alparslan
Bu kadar kotu oynayan konya elini kolunu sallaya sallaya 3 tane atarsa sasirmam

MA291
Bu adam bu ligde nasıl 20 gol attı? Şaka mı bu ya

Ufuk
29.04.2023, 16:31
Umut 2 potansiyel gol yedi ilk 17 dk'da. Bu arada erkenden yükselmek istemiyorum ama bu dakikaya kadar izlediğim takım sezon boyunca izlediğim takım olamaz :D

Gomez'in 20 maçtır yapmadıklarını yaptı 20 dkda Bozok.

Salak taraftar Gomez överken 5-10 dk oyuna giren bu adamı ıslıkladı. Yine iyi bu kadarı. Özgüven kazandıkça daha verimli olacaktır.

wakaeme
29.04.2023, 16:31
senin hakem gibi.

ilelebeTS
29.04.2023, 16:32
Yalnız şu ana kadar rakibe aman vermedik. Rakip kötü oynamıyor, biz oynatmıyoruz.

Hasan Habip Özbay
hakem napıyon çok az kaldı bu maça

Hasan Habip Özbay
UMUT bugün at artık he

serdaracıl

Salak taraftar Gomez överken 5-10 dk oyuna giren bu adamı ıslıkladı. Yine iyi bu kadarı. Özgüven kazandıkça daha verimli olacaktır.

Gomez kim?

Veysel
29.04.2023, 16:33
Adam kaç saniye ofsaytta bekliyor ya

Veysel
Yalnız şu ana kadar rakibe aman vermedik. Rakip kötü oynamıyor, biz oynatmıyoruz.İzle şimdi

BrtnPnk
Nenad Hocam Umut'u bi şekilde kendine getirsin. Güzel konuşup motive mi eder, karanlık bi yere kapatıp tek ayak üzerinde mi durdurur bilemem. Adam olması lazım bunun çünkü kapı gibi kontratı var. Bi şekilde değerlendirip okutmamız lazım.

CEMEFKER
29.04.2023, 16:35
he verse verirdi de vermedi :d

alakası yok pozisyonun ofsaytla neyini verecekKalecinin görüş alanında kaldı. Top Hamsik 'e gitmese, kaleye girse ofsayt.

Burda sıkıntı Umut'dan tek adam zor. Fiziki yetersiz, sahte 9, önünde hızlı bir adam iş yapar. RAHVAN.
Veya 4-6-0 formasyonda en ileri at, rakip stoperlerden az geriye yerleştir, yanına 2 hızlı orta saha yine iş yapar. İstop noktası, istasyon adamı Umut.

Bugünkü kadroya bakın. Ortada bu işi ne Hamsik ne Bakasetas yapar. Kenardaki 2 hızlı Trezequet ve Bardhi'den bunu beklemek fazla iyimser bir bakış olur. (Trezequet bir nebze)

kaçarava
Uğurcan hiç güven vermiyor.

Ufuk
Gomez kim?

İmza attığından beri 90 dk oynatılan as forvetin.

serdaracıl
İzle şimdi

Hamşik var, rahat ol

BrtnPnk
29.04.2023, 16:36
Uğurcan hiç güven vermiyor.

Aynen, merkeze sektirdi. Diouf koklasa yediydik yine.

ilelebeTS
İzle şimdi
Şu ana kadar dedim zaten. :D Gerçi ortada bir şey yok yine, kenar orta sallıyorlar içeri. Bizde yan toplar sıkıntı zaten.

sbay
Bardi senin ben ta…..

Hasan Habip Özbay
Allah belanı versin hakem ne yapıyon ya

serdaracıl
29.04.2023, 16:37
İmza attığından beri 90 dk oynatılan as forvetin.

Umut ile ikisini toplasak şörlotun kramponunun bağcığı etmezler.

samway
Barninin yediği çalıma bakın ??

BrtnPnk

Olayının o yönü de var kesinlikle hocam. Umarım toparlar.

Ve golü yedik -_-

ilelebeTS
Bardhi sığırı öyle çalım yenir mi

serdaracıl
O çalımı kim yedi sağda

Hasan Habip Özbay
Allah belanı versin piç hakem

BrtnPnk
29.04.2023, 16:38
Bahadır gitmişken iki ekmek de alsaydın.

Ufuk
Bu Pozuelo için az uğraşmamıştık Genkteyken.

Hasan Habip Özbay
o.ç hakem kimsin lan sen piç

BlackPanther
Enis Bardhiyi son anda transfer edenlerin Allah .... versin!!!!!

Bud Spencer
29.04.2023, 16:39
Bardhi zarardan baska birsey degil
Ne diye oyunda bu adam!

BlackPanther
O çalımı kim yedi sağda

Bardhi

Hasan Habip Özbay
bu anadolu takımları artık hep düşmanım alayının a.k

kaçarava
29.04.2023, 16:40
Uğurcan golde yine pasif kaldı. Açılsana be adam neyi bekliyorsun.

ilelebeTS
29.04.2023, 16:40
Bardhi dışarı Markovic içeri, biz bunları gömeriz.

Veysel
29.04.2023, 16:41
Senin Allah belanı versin

Turgay Atalay
Esek her yerde esektir. Muhakkak eseklik yapacaklari an gelecekti, geldi, gecirdiler.

O calimi yiyen Bardi cucugunu öpüyorum

Muhamm3d
Bu Umut kadar kazma kimseyi görmedim

Turgay Atalay
Ve Umut sana futbolcu diye alip getirenin Allah belasini versin

Ufuk
29.04.2023, 16:42
Umut ile ikisini toplasak şörlotun kramponunun bağcığı etmezler.

Hayır Umut daha iyi :D

Ya Serdar elde iki adam var. Ligin kalanında birini oynatmak dışında seçeneğin yok. Daha az kötü olanını oynatalım diyorum anla işte.

Gomez bu takımda yedek bile olamaz. Umut yerli, kalan haftaları iyi değerlendirirse bir tane as forvet alırsın arkasında yedek bekler. Her türlü biri ızdırap çektirecekse Umut çektirsin.

Oğuzhan Fidan
Arkadaş bu umut bozuk nasıl bir salak arkadaş ya ben böyle salak bir forvet görmedim ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaçarava
Hücumdakiler feci beceriksiz. Olacak iş değil.

BlackPanther
Bu golde ne defansa nede kaleciye tek kelime edemem. Öyle bir çalım yenmez arkadaş!!! Ne antrenmanda nede maçta. O çalımı yiyeni zaten transfer eden iki şahıs istifa etti gitti

ilelebeTS
Lan pas versene boş kaleye yuvarlayacak

Bud Spencer
Umut-Gomez
bardhi-markovic
Hemen

Hasan Habip Özbay
napıyonuz ya fark olacak maç gitti yine

serdaracıl
Stoperler de mal arkadaş. Şu topu nasıl çıkaramıyoruz anlamıyorum. Allah belanı versin bardi. Şunu oynatıp markovçi kesen adamın da

Sefer A.
sonuç çok önemli degil ama 10dkdir izliyorum böyle berbat hakemlik olmaz yan hakeminden tut orta hakemine kadar
resmen hedefsiz kalmis Trabzonspor'u kiyim kiyim kiyma operasyonu var

Oğuzhan Fidan
Senin Allah belanı versin

O kadar içten söyledim ki ben de bunu

ÖmürKaradeniz61
Umut sen nasıl bir malsın kardeşim ,işin garibi bu hıyarları yuhalasan trip atıyorlar.

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 16:43
gomez markoviç girer umut bardri çıkar

BlackPanther
Bu takımı Umut Bozok ve Maxi Gomezin ayaklarına bırakan Başkan Ağaoğlunun ve bunlara onay veren Abdullah Avcının ..................

serdaracıl
Hayır Umut daha iyi :D

Ya Serdar elde iki adam var. Ligin kalanında birini oynatmak dışında seçeneğin yok. Daha az kötü olanını oynatalım diyorum anla işte.

Gomez bu takımda yedek bile olamaz. Umut yerli, kalan haftaları iyi değerlendirirse bir tane as forvet alırsın arkasında yedek bekler. Her türlü biri ızdırap çektirecekse Umut çektirsin.

İzle umut’u. Umutsuz vaka. Mesajı bitşrmeden adam sahada cevabı verdi sana

Sefaenes
Ya altyapidan 16 yasinda forvet iynattirin bu Umut gormek ustemiyorum

BrtnPnk
İki dk gittim geldim pozisyon kaçırmışım. Baya güzel maç oluyor harbiden. Kudurmadan izleyebilsem çok keyifli olacak.

ÖmürKaradeniz61
29.04.2023, 16:44
Şu 95 kilo halimle o çalımı bana atsın eşşek olur anırırım yemek o çalımı.

sbay
29.04.2023, 16:45
Bardi yi İlk 11 başlatan hocadan da umudum yok.

Hasan Habip Özbay
konya yı ancak hakem kurtarırdı öyle oldu o.ç ları anadolu yok olsun

Bud Spencer
Bu Umut kadar kazma kimseyi görmedim

Sahin Aygünes seviyesinde bu arkadas

ilelebeTS
Bardhi anasını ağlattı maçın. Markovic olsa şimdi 2-0'dı büyük ihtimalle.

Doğukan Uçan
eren elmalı kadro dışı.

CEMEFKER
29.04.2023, 16:46
Gomez sakat değilse oynar, fanteziye gerek yok.

Umut en etkili olduğu 6 pas içinde dahi verimsiz bir halde.

İngiliz Owen vardı 90'lı yıllarda bir tek o adamı bilirim 1.70 altı boyuyla iş yapan santrafor.

Neyse, Hoca gelecek sezonun adamlarını ayıklayor iyimserliği ile izlemeye devam

Turgay Atalay
29.04.2023, 16:47
Keske giderken Trabzonspor a iteledigin bu copleri de alip gideydin Avci efendi. Bu denli aptal ve yetersiz bir takim hatirlamiyorum.

Hasan Habip Özbay
fener diye bağıran o.çocukları

Ufuk
İzle umut’u. Umutsuz vaka. Mesajı bitşrmeden adam sahada cevabı verdi sana

Hala aynı görüşteyim. İsterse 50 tane kaçırsın. Gomez'in 20 haftada girmediği pozisyona tek maçta girdi. Ön tarafa hareket geldi. 7 hafta oynatır kendine gelmezse postalarım. Gomez gibi kanada saklanıp takımı da bozma işine girmiyor en azından.

serdaracıl
Ne gomez ne umut. Markoviç forvet oynar. Sağda visca, yedeği abdüş kalan haftalarda. Çekilecek çile değil bu umut gomez falan

Bud Spencer
Gomez sakat değilse oynar, fanteziye gerek yok.

Umut en etkili olduğu 6 pas içinde dahi verimsiz bir halde.

Neyse, Hoca gelecek sezonun adamlarını ayıklayor iyimserliği ile izlemeye devam

Renkdas hoca oyunculari izlemek istiyorsa acar kasetleri 30mac izler. Bunlara gerek yok. Hepimiz biliyoruzki bardhi ve umut icin isik yok. Tekrardan denemek gerekmiyor

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 16:48
siopis 0 bugün kırmızı görür

Veysel
Bakasetas sen de mert hakan moduna girdin iyice ya

samway
Al kırmızı yicek

agahozlu
Bir bakmışız Bakasetas atılmış

Oğuzhan Fidan
Hala aynı görüşteyim. İsterse 50 tane kaçırsın. Gomez'in 20 haftada girmediği pozisyona tek maçta girdi. Ön tarafa hareket geldi. 7 hafta oynatır kendine gelmezse postalarım. Gomez gibi kanada saklanıp takımı da bozma işine girmiyor en azından.

Her şey hareket mi? Adam sıfır yetenek

Turgay Atalay
29.04.2023, 16:49
Düsmeden topa vuramayan bir zavallidan bos kaleye gol atmasini bekleyemezdik zaten

OMERYILMAZ_TS
Net kirmizi

Hasan Habip Özbay
baka kırmızı kart vara gidiyor hiç gerek yoktu

sbay
Baka kırmızı

Ufuk
Her hafta biri maçın içine etmek zornda mı ya

ilelebeTS
Aynı b*k o da. Kanada girme falan hocanın halledebileceği işler. Adama kutudan çıkma dersin çıkmaz ama oyun ona mahkum eder bazen. Bizde çıkmasa ayağına top değmez.

Onur Akyüz
Hakem çok çok kötü bir yönetim sergiliyor. Bilinçli değil aksine ne yaptığını bilmeyecek kadar bilinçsiz bir hakem.

Çok çok kolay bir tacı hatalı verdi, korneri hatalı verdi ve tertemiz pozisyona faul çaldı.

Biz de 5 dk baskı yiyince golü yedik o kadar kötü bir takımız maalesef. Daha doğrusu Bardhi, Umut, Eren ve Doğucan takımın seviyesini çok aşağıya çekiyorlar.

Hasan Habip Özbay
maçın başında da konyaya vermedi kırmızı kart

ÖmürKaradeniz61
Buna kırmızı verilmez.

Turgay Atalay
Bunlar hain. Bunlar Trabzonspor futbolcusu degil

Oğuzhan Fidan
Bakayı attıracaklar

serdaracıl
Kırmızı pozisyon malesef

Veysel
Kadro dışı kalmadığı için çiftlik gibi kulüp olmuş

Hasan Habip Özbay
29.04.2023, 16:50
verdi kırmızı kan çıkacak

Bud Spencer
Topu saklamaya hareket yapti
Baka hep boyle yapiyor
Bence yanlis karar

omondoles
Geri zekali salak bakasetas

kaçarava
Maçı izlemeye gerek kalmadı. İhtarsporla bu kadar.

samatyaboy
Tartışmasız kırmızı, yazıklar olsun sana

Hasan Habip Özbay
5 yeriz artık yazık çok yazık