PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 23.Hafta | Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Ozan Yılmaz
01.02.2023, 22:30
Deplasman fobisini yenmeliyiz artık kaybetmemeliyiz, bu oyunla zor da olsa farklı bir yapı bekliyorum bu maçta

Hayde Saldır TRABZON!

Arda'
01.02.2023, 22:38
Deplasmanda berbatız ama bu maçta sürpriz bekliyorum eğer topu rakibe birakip hızlı ataklarla etkili olursak.

DeAgLeMaNyAq
01.02.2023, 22:42
Torreira GS'nin kilit oyuncusu. Siopis ve Gbamin birlikte oynarsa belki biraz durdurabiliriz. Icardi'yi zaten söylemeye gerek yok ceza sahasında vuruş yaptırmamak lazım. Atlet oyuncuların oyuna kattığı enerji bambaşka bir seviye. Larsen bizde topu sürerken can çekişirken Boey driblingle 3 kişiyi ekarte ediyor. Yine de derbi maçları belli olmaz en kötü günümüzde bile galip gelmişliğimiz olmuştur...

El Cordobes
01.02.2023, 22:48
Geri dörtlü iyice problem haline geldi. Bartra ve Eren büyük ihtimalle yok. Denswill-Hugo tanedemi, sol bek Larsen sağ bek Hüseyin olacak heralde.

Haftasonu ciddi kar yağışı bekleniyor İstanbul a. Eğer öyle olursa hiç eveleme geveleme yapmadan direkt oyun oynamak lazım.

yorumsuz6117
01.02.2023, 22:54
İki takımında 11 maç üst üste kazanma rekoru var, kaybedersek Gs 12 maç üst üste kazanmış oluyor ve bizim rekorumuzu geçiyor, bu açıdan önemli maç, ayrıca şu anda ligde kendi sahasında en çok puan toplayan takımız, kaybedersek Gs 1 puan önümüze geçiyor kendi sahasında toplanılan puanda..

Uğur Ö.
01.02.2023, 23:59
Hugo'ya Icardi'e yapış görevi verilmesi lazım, kafa topları çok tehlikeli adamın.

gurur6134
02.02.2023, 00:15
Oyuncular vicdan yaparlarsa ekstra motive olurlarsa puan alabiliriz belki ,yoksa isimiz cok zor bu sene deplasmanlarda bu saatden sonra kolayina mac alamayiz takimin ozguveni kaybolmus durumda ..bu deplasman fobisi performansi yakismiyor bizim gibi bir takıma..

Çağlar Güleryüz
02.02.2023, 00:23
1 puan bile benim için büyük sürpriz olur.

Timur Mikhail
02.02.2023, 00:28
Bence en rahat deplasman maçımız olacaktır. Avcı hem özel olarak çalışacak hem oyuncular ekstra motive olup oynayacak tek cekincem hakem hüllesi. Kaybedersek en fazla bir deplasman maçı daha kaybedeceğiz ama kazanırsak ki en az beraberlik bekliyorum bu işin o kadar da kolay olmadığını kediciklere göstereceğiz.

Jackdaniels
02.02.2023, 01:11
Kim oynarsa oynasın sonuç değişmez Avcı asla bu maçtan puan çıkartamaz. Gsnin iyi olduğundan değil yanlış anlaşılmasın başımızda TD olmadığından.

Ekubanbambam
02.02.2023, 02:05
Hakem iş tutacak yine belli orası en az iki farklı öne geçmemiz lazım ki yenelim yoksa zor GS cacık sürekli pozisyon veriyorlar kontra atak oynayarak fark atarız eğer hakem bizi dogramazsa

MehmeTS_ADANA
02.02.2023, 02:18
en leş takımlar bile gs karşısında her maç 3-4 net pozisyon buluyor burada önemli olan bu pozisyonları gole çevirmemiz.

gs de bir halt yok biz iyi değiliz maalesef. tabi bunda visca dorukhan ve hamsik gibi çok önemli oyunculardan o veya bu sebepten faydalanamamış olmamızın etkisi çok fazla. avcı yapısında bir hoca için üçüde kilit oyuncular.

her neyse büyük maçların havası farklı olur bu maçta bence savunma oyuncularımızdan çok ofansif oyuncularımız belirleyici olacak

objek
02.02.2023, 02:24
1 puan bile benim için büyük sürpriz olur.

Bazi maclar vardir fark yiyecek pozisyonlar verirsin futbol sansi yaninda olur ilk atagin gol olur!

Trabzonspor 61
02.02.2023, 07:52
En rahat maçımız olacak 3-0 yeneriz. Gs’nin sol kanadı çöp. Oradan rahat 2 gol çıkar.

Enes Ünal Kaya
02.02.2023, 09:10
Kim oynarsa oynasın sonuç değişmez Avcı asla bu maçtan puan çıkartamaz. Gsnin iyi olduğundan değil yanlış anlaşılmasın başımızda TD olmadığından.

İstanbul takımlarına karşı içerde ve dışarda kaybettiği maçları sayın :) zira kazandıklarını saymaya kalkarsanız biraz uzun sürebilir

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2023, 09:38
Deplasman fobisine son ver.
Yenmeden dönme Fırtınam

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2023, 09:39
en leş takımlar bile gs karşısında her maç 3-4 net pozisyon buluyor burada önemli olan bu pozisyonları gole çevirmemiz.

gs de bir halt yok biz iyi değiliz maalesef. tabi bunda visca dorukhan ve hamsik gibi çok önemli oyunculardan o veya bu sebepten faydalanamamış olmamızın etkisi çok fazla. avcı yapısında bir hoca için üçüde kilit oyuncular.

her neyse büyük maçların havası farklı olur bu maçta bence savunma oyuncularımızdan çok ofansif oyuncularımız belirleyici olacak

Muslera olmasa Ümraniye 4-5 yapmıştı.

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2023, 09:41
İki takımında 11 maç üst üste kazanma rekoru var, kaybedersek Gs 12 maç üst üste kazanmış oluyor ve bizim rekorumuzu geçiyor, bu açıdan önemli maç, ayrıca şu anda ligde kendi sahasında en çok puan toplayan takımız, kaybedersek Gs 1 puan önümüze geçiyor kendi sahasında toplanılan puanda..

Rekor 13 maç ile BJK'nin.

Biz 2003-2004 ve 1995-1996'da 11 maç seri yaptık.

İskender Çakmak
02.02.2023, 09:50
Zor maç. Ama ben de takımdan bir reaksiyon bekliyorum. Yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.

serdaracıl
02.02.2023, 10:40

Maç sonu görüşürüz

Star61
02.02.2023, 10:43
Icardiye vurdurmamak en önemli görev olmali. Ugurcan zaten her geleni iceri aliyor.

Larking
02.02.2023, 10:55
Bu maç Anadolu takımlarına karşı oynadığımız deplasman maçları gibi olmayacak.

Ortada bir maç.

Stresli taraf gs olacak,orta sahamızın çok dirençli olması lazım,bu maçta top kazanmak çok önemli,kazandığımız toplarla arkaya adam kaçırmak en büyük hücum silahımız gibi görünüyor. gs defansı iç sahada çok önde oynuyor ve bu toplarda çok zaafiyet gösteriyor,zamanlama hatasından Muslera'yı oyundan bile attırabiliriz.

Bartra ve Eren yoksa sağ stoper Hüseyin'i,sol bek Denswil'i bekliyorum eğer Avcı Hugo-Denswil tandemini tercih ederse sol bekte Arif sürprizi de olabilir.Göbeği iyi kapatırsak sağdan soldan çok orta gelecek Hüseyin hava toplarında Bartra'dan daha iyi,Siopis-Ömür- Bakasetas muhtemel orta sahamızın gs orat sahasına vereceği cevap maçın havasını belirler.

doc holliday
02.02.2023, 11:01
Skor 1-1 veya 1-2

Enaldo61
02.02.2023, 11:02
Puan çıkaracağımıza %10 ihtimal veriyorum.

Larking
02.02.2023, 11:11
Son 9 sezonda gs bizi kendi sahasında sadece 3 kez yenebilmiş,ikisi Deniz Ateş Bitnel ve Ümit Öztürk'ün yönettiği malum maçlar.Birinin o maçla kariyeri bitti, diğeri 1 sene maç alamadı.

Deplasmanda gs'ye şansımız tutuyor.Bu maçı kaybedeceğimizi düşünmüyorum,beraberlik bile sürpriz olur.

Courage
02.02.2023, 11:31
fenerbahçe maçı öncesi ne hissiyat taşıyorsam aynısı... Adam gibi oynayıp ummadıkları bir galibiyet alacağız bence.Şampiyonluk mu ? Zaten hayal ötesi hatta ilk 3 bile artık namümkün. Forma için bizim için oynayın la , alayına yeter.

crixus_61
02.02.2023, 11:34
Siopis gol atacak gibi hissediyorum hadi bakalım. Ayağınıza taş değmesin.

bilginsem
02.02.2023, 11:34
Şu g.tümüzü sıkıp 5-6 maçlık seri yapalım rica ediyorum. Bu maç deplasman fobisinin bitiş maçı olsun.

Tekke
02.02.2023, 11:54
fenerbahçe maçı öncesi ne hissiyat taşıyorsam aynısı... Adam gibi oynayıp ummadıkları bir galibiyet alacağız bence.Şampiyonluk mu ? Zaten hayal ötesi hatta ilk 3 bile artık namümkün. Forma için bizim için oynayın la , alayına yeter.

Satılmış Eskişehirden 400 bin euro geldi+ 400 bin euro da başkan eklesin topçulara ödeme yapılsın, eğer GS NİN İÇİNDEN GEÇMEZSEK daha da foruma girmem:p

Yani beyler, dünkü oyunu-Monaco maçını benzer maçları yazdım, takımda SORUN İLETİŞİM VE KURUMSALLIK, ödeme yapmazsan savaşmaz zamaneler(yerli de yabancı da)

adiloş bebe
02.02.2023, 12:01
Öncelikle bu tip maçlara favori çıkmamak çok güzel. Bugüne kadar hangi büyük maça favori olarak çıktıysak yarım kilo bıraktık sahaya. Galatasaray Ümraniye maçını sandığının aksine çok zor kazandı. Bu onlarda hafif tedirginlik yaratmıştır. Bugün Fb, Demirspor'u yenerse Pazar günü tüm Türkiye bizim maça kitlenecek ki bu da Galatasaray'ın panik seviyesini artırabilir.

Zor bir maç olacak ama bir şekilde puan çıkaracağımızı düşünüyorum oradan. Olası bir galibiyet camiayı yine kenetler ve gerekli özgüveni verir. Haydi be Fırtınam, yap bir sürpriz.

doc holliday
02.02.2023, 12:09
Bu maçta maxi gomez’in banko golü var,at fava bekle

Enes Başkaya60
02.02.2023, 13:42
4-2 felan biter bence bakalım.

BlackPanther
02.02.2023, 13:48
Sürpriz bekliyorum

DeAgLeMaNyAq
02.02.2023, 14:59
Rekor 13 maç ile BJK'nin.

Biz 2003-2004 ve 1995-1996'da 11 maç seri yaptık.

2003-2004'de GS bizi Avni Aker'de yenip serimize son vermişti. O mağlubiyet gelmemiş olsaydı muhtemelen son hafta Gençlerbirliği'ni de yenecektik ve BJK'nin rekoruna ortak olacaktık...

Ozan Yılmaz
02.02.2023, 15:11
Siopis gol atacak gibi hissediyorum hadi bakalım. Ayağınıza taş değmesin.

Hayatında golü var mı :D

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2023, 15:12
2003-2004'de GS bizi Avni Aker'de yenip serimize son vermişti. O mağlubiyet gelmemiş olsaydı muhtemelen son hafta Gençlerbirliği'ni de yenecektik ve BJK'nin rekoruna ortak olacaktık...

Hiçbir iddiası yokken maça asılmışlar ve 2-4 yenmişlerdi.

Unutma.
Unutturma!

crixus_61
02.02.2023, 15:34
Hayatında golü var mı :D

Geçen maç hayatının golünü atıyordu hem mecaz hem gerçek anlamda :D

nakzo
02.02.2023, 16:02
Hatay maçından sonra bu rezil kadroyu takip etmiyorum antalya maçınıda izlemedim bu maçıda izlemeyecem muhtemel kaybederiz kalecimiz ve defansımız çok kötü hani bir süpriz yaparmıyız diye düşünüyorum mutlaka en az 2 tane yeriz 3 tane atamayacağımıza göre mümkün değil gs yi yenmemiz.

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2023, 16:27
Hatay maçından sonra bu rezil kadroyu takip etmiyorum antalya maçınıda izlemedim bu maçıda izlemeyecem muhtemel kaybederiz kalecimiz ve defansımız çok kötü hani bir süpriz yaparmıyız diye düşünüyorum mutlaka en az 2 tane yeriz 3 tane atamayacağımıza göre mümkün değil gs yi yenmemiz.

Bu kadronun GS'yi yenmesi mucize

Adem Erdoğan
02.02.2023, 16:37
İstanbul deplasmanlarında 3 düdüklere karşı en son ne zaman yenildik hatırlamıyorum.
Sanırım pandemi zamanı fenere 3-1 var aklımda, bundan önceki yıllarda da hatırladığım gs'ye 3-1 var.
Bizim kafa rahat, onlar düşünsün.

ahamitokutan
02.02.2023, 17:22
burda gördüğüm çoğunluk ilginç bir şekilde ümitli. genelde herkes ümitsiz olduğunda bu maçlardan ya kazanarak ya da beraberlikle dönerdik.bu seneki rezil oyun anlayışımız, tosbağa tempomuza bakarsak yenilme ihtimalimiz çok fazla diyebiliriz. fakat hem hocanın hem de bazı futbolcularımızın maç seçmesi dolayısı ile bu maça çok daha önem vereceklerini düşünürsek en kötü beraberlik beklediğimi söyleyebilirim. bu seneden bir cacık olmayacağı aşikar, bari bu maçlarda başarılı sonuçlar alalım da keyfimiz biraz olsun yerine gelsin. takımın morali de biraz toparlanır da kupaya olumlu yansıması olur.

Mustafa ÖZDEMİR
02.02.2023, 18:44
2003-2004 sezonunda 11 maçlık serimizi Galatasaray bozmuştu.şimdi onların 11 maçlık serisi var ve biz bozacağız

iyattara
02.02.2023, 20:38
Biletler çıktı mı ? Daha açıklanmadı yazıyor ama misafiri seçince bilet bulunamadı filan yazıyor takip eden var mı?

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
02.02.2023, 22:51
Büyük maç farkının ortaya çıkacağı bir müsabaka olacak. İzleyin görün, 11 futbolcumuz+, yedekler ile sezonun maçını çıkartacağımızı düşünüyorum.

FB haksız puan kaybetti az önce. GS farkı 6 puana çıkardı. Hakemler açısından aleyhimize olacak bir maç olmayacaktır.
GS son maçında zor kazandı, ancak onlar için de farklı ve istekli olacakları bir maç olacak.

Şahsen geçen seneki 2. yarı Visca'nın golüyle kazandığımız maça benzer olacak bence. 60-70 dakika basan bir GS, sonrasında bizim dümene geçeceğimizi düşünüyorum.

jairzinho
03.02.2023, 01:08
Büyük maç farkının ortaya çıkacağı bir müsabaka olacak. İzleyin görün, 11 futbolcumuz+, yedekler ile sezonun maçını çıkartacağımızı düşünüyorum.

FB haksız puan kaybetti az önce. GS farkı 6 puana çıkardı. Hakemler açısından aleyhimize olacak bir maç olmayacaktır.
GS son maçında zor kazandı, ancak onlar için de farklı ve istekli olacakları bir maç olacak.

Şahsen geçen seneki 2. yarı Visca'nın golüyle kazandığımız maça benzer olacak bence. 60-70 dakika basan bir GS, sonrasında bizim dümene geçeceğimizi düşünüyorum.

''Şahsen geçen seneki 2. yarı Visca'nın golüyle kazandığımız maça benzer olacak bence''

aga geçen sezon gs feda ( ''proje'') sezonunda idi

bu sezon ise yüksek kariyer ve kalite oyunculara sahip

bireysel kalite ile skor elde ediyorlar genelde

taylan berkan cicaldau yok, sanırım visca nın golüydü, taylan hediye etmişti golü, bu sezon buna benzer şeyler olmuyor genelde

yatmaztara
03.02.2023, 02:30
Eğer Trabzon deplasmanda kötü 5 atarız derlerse maç bizim. Aksi halde Trabzon tehlikeli takım aman dikkatli olalım beraberlik bile kötü değil derlerse bizim için sıkıntı. Bakalım gs camiası akıllı mı aptal mı?

My
03.02.2023, 04:20
Hocam şöyle bir şey demiş.
https://twitter.com/yunusemresel/status/1620873743492091904?s=20&t=ocfDYR_YC8o1fhfwBFdIFg
Zaten lige böyle başlamamış mıydık. Kanser olduğumuz Avrupa maçları felan zaten kontrollü futbol illetinden bizi çıldırtmamış mıydı :) Madem böyle oynayacaktık Vagame reyizi niye gönderdik. Neremizden tutsak elimizde kalıyor maalesef. Bu seneden umudumu iyice kestim ben.

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2023, 09:13
Hocam şöyle bir şey demiş.
https://twitter.com/yunusemresel/status/1620873743492091904?s=20&t=ocfDYR_YC8o1fhfwBFdIFg
Zaten lige böyle başlamamış mıydık. Kanser olduğumuz Avrupa maçları felan zaten kontrollü futbol illetinden bizi çıldırtmamış mıydı :) Madem böyle oynayacaktık Vagame reyizi niye gönderdik. Neremizden tutsak elimizde kalıyor maalesef. Bu seneden umudumu iyice kestim ben.

AA bu sezon çok tutarsız açıklamalar yapıyor. Hoca da takım gibi çok formsuz. Bunda yapılan transferlerin iyi çıkmamasının büyük payı var.

Şu anda takımın yükünü Baka, Trezege, Siopis, Gomez ve Ömür çekiyor.

Kaptan Çakır bu sezon en kötü sezonunu yaşıyor bence. Geçen sezon Çakır da iyiydi, savunma da

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2023, 09:16

Bu sezon tff+mhk cincon'a çalışıyor. Sivas maçından sonra iyice ayyuka çıktı.

Dün Adana'da feneri yediler.

Hakem katliamı yaşanmazsa en az 1 puan alırız diyorum.

Yenersek de sürpriz olmaz.

Bu hafta alınan sonuçlar en azından 3.lük şansımızı artırdı.

Murat Keçeci
03.02.2023, 09:43
Bizim için kârlı bir hafta içi oldu.Üst grup içinde makası daralttık.Bu maç ile sıçrama yapabiliriz.Tabii öncelikle deplasman fobimizi aşmamiz gerekiyor.

Nasıl oynamalıyız sorusuna cevap ararsak fb ve başaksehir maçlarındaki kadrodan iyi verim aldık.Yine öyle çıkabiliriz.Mantalitemiz topu doğru kullanmak ve doğru yerde baskı yapmak üzerine olmalı ve maçın temposunu mümkün olduğunca düşük tutmalıyız.

Önemli konulardan biri de çıkarken pas hatası yapmamak yenilen gollerin,yapılan penaltıların ve oyundan atılmalarin büyük bölümü geçişlerde kaptırilan toplar sonucu dengesiz yakalanma ile oluyor.

Rakibin kadrosunda özel oyuncular var.Takim halinde savunma yapmamız gerekiyor.mertens için göbeği iyi kapatmak lazım.Icardi de son derece tehlikeli oyuncu, stoperlerin mutlaka uyanık olması lazım.Çünkü ceza sahasında iken topu beklemiyor,topa gidiyor.bjk maçında attığı gol ve Ümraniye maçında attığı gol birbirinin kopyası demek ki o gollerde uzman.

Kerem,barış,yunus,rashica gibi çabuk oyunculara da dikkat etmeliyiz.Duran top savunmasında özellikle iki stoperine ve icardiye dikkat etmeliyiz.

Orta sahada oyun görüşü ve tekniği iyi olan oliviera ya tatlı sert oynamalıyız.Ayrica yedek forveti gomis de tehlikeli oyuncu onu da unutmamak lazım.

Birde hava şartları için gereken hazırlığı yapmalıyız.karli mi olur yağmur mu olur veya normal ayazlı bir ortam mi olur ona göre krampon seçimi önemli.

Son olarak da gereksiz kart görüp oyundan ihraç edilmemeliyiz.Ceza sahasında kontrolsüz girişler yapmamalyiz.Ellerimize kollarımıza dikkat etmeliyiz.

Lideri durdurmak için herşey müsait ve bunu başarabilecek bir kadroyuz.Yeter ki inanalım.

makbernatsu
03.02.2023, 10:05
Futbolcuların maç seçtiğini düşünürsek bu maç farklı olur gibi....

iyattara
03.02.2023, 10:13
Galatasaray'ı gidip orda yensek 2 hafta sonra ne yapacağımız belli değil. Bu kadro yapısı ile de istikrar zor görünüyor. Antalya maçında sağdan soldan o kadar getirip atak sonuçlandıramamak çok can sıkıcı. Puan kaybı da ağırlıklı bundan dolayı oluyor. Üretkenliği çok az bir kadro olduk. Bakasetası'ı bile 10 numara oynatamıyoruz, 8 yokluğundan. Adam orada oynasa önündekilere neler yaptıracak görüyoruz farkındayız ama orada oynatamıyoruz adamı. Siopis ve Doğucan'ı ikisini birden kaldırmaz takım. 2 pas yapamayız. Baka Siopis'in yanına geldiğinde de ön taraftaki üretkenlik sıfıra iniyor. Sağ bek, sol bek, bakayı 10 numara oynatacak 8 numara, ileri de yıkılmayan sağlam bir forvet. Bu adamlar olmadıkça istikrarlı maç kazanmak çok zor.

Jackdaniels
03.02.2023, 10:31
Avcının çıkacağı takımı yazayım hemen Uğurcan-Larsen-Denswill-Hugo-Eren-Sio-Baka-Ömür-Treze-Dj-Gomez maç içerisindede varyasyon falan değişmez Doğucan Naci falan girer oyuna net bir şekilde kaybederiz ve Avcı tazminat kovalamaya devam eder. Gayet bilindik bir senaryo.

nakzo
03.02.2023, 10:46
Tregeye kötü diyen bir futbol cehaleti varki akıllara ziyan herif daha 14 maç var 7 gole ulaştı ve bu adam kanat oyuncusu ne bekliyorsunuz siz hastamısınız bu adam Trabzonsporda oynayamazmış kim oynar arif mi oynar nacımı oynar Trabzonspor'da trezege ve bakayı dışarı al geriye antep kayseri kalitesinde bir şey kalır.

doc holliday
03.02.2023, 11:14
Antalya maçındaki kadronun aynısı çıkar,bartra nın sağlık durumuna göre defansta hugo veya hüseyin değişir sadece belki.Bu sefer gereksiz rotasyon işlerine girmez hoca.Djaniny gamsızını bi 90 dak daha izlemeye mecalim yok ama onada mecbur katlanıcaz gibi sağda başka alternatif yok..

Arda'
03.02.2023, 11:36
Djaniny oynamasın diyorsunuz ama Visca dışında sağ kanat oynayabilen tek adam kadroda. Bu maç da ilk 11 oynaması lazım.

serdaracıl
03.02.2023, 11:48
—————-uğurcan
Peres—bartra—hugo—denswil
————siopis—gbamin
Ömür———-baka——trezege
——————gomez

Selim Çoban
03.02.2023, 12:01
Bizde kötü futbolcu yok kötü taraftar var. Djaniny larson eren umut biraz sallanınca aşağıya çektikte çektik. Köstek yerine destek olmayı denediği anda djaniny de lautaro martinez gibi uçuşa geçer.
Kadro gayet iyi biraz moral biraz alkış biraz destekle bu kadro fazlasıyla yeterli

Balık hafızalı taraftarlara da bi hatırlatma yapayım. Son yıllarda yenildiğimiz derbi sayısı %10 u geçmez

falcon_61
03.02.2023, 12:11
—————-uğurcan
————siopis—gbamin
Ömür———-baka——trezege
——————gomezPeres 2-3 hafta sakat, Gbamin canlı bomba, kadroda 2 yerli var

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

doc holliday
03.02.2023, 12:12
Bu halil umuttan başka hakem yok herhalde ligde, kulüpte kadro verelim buna her derbi maçımızda maşaallah bu..

doc holliday
03.02.2023, 12:13
—————-uğurcan
————siopis—gbamin
Ömür———-baka——trezege
——————gomez

gbaminle ilk 25 dakika 3 lük oluruz.

Yunus Emre SEYHAN
03.02.2023, 12:33
Bartra'nın bu savruklugu ile deplasmanda maç kazanamayiz
Bu aralar deplasmanlarda kontradan gol yemeyi gelenek haline getirdik. Abdullah hoca kendi oyununu oynatırsa kazanacacağız

Yunus Emre SEYHAN
03.02.2023, 12:35
Tregeye kötü diyen bir futbol cehaleti varki akıllara ziyan herif daha 14 maç var 7 gole ulaştı ve bu adam kanat oyuncusu ne bekliyorsunuz siz hastamısınız bu adam Trabzonsporda oynayamazmış kim oynar arif mi oynar nacımı oynar Trabzonspor'da trezege ve bakayı dışarı al geriye antep kayseri kalitesinde bir şey kalır.

Futbol aklı olarak beyinsiz olduğu için oynayamaz. İsterse 20 gol atsın.
Sezon geneline bakın. Kırılma anlarında hep loserlik yaptı .

Küçük takım oyuncusu .
Kilitli hiç bir savunmayi acamaz.
Pas vermesi gereken yerde kalecinin üzerini vurur . Gol atması gereken yerde pas verir

UĞUR DURTAŞ
03.02.2023, 12:43
H) HALİL UMUT MELER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21156)
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19772)
(Y) EKREM KAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19083)
(D) KADİR SAĞLAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)

UĞUR DURTAŞ
03.02.2023, 12:46
Avcının çıkacağı takımı yazayım hemen Uğurcan-Larsen-Denswill-Hugo-Eren-Sio-Baka-Ömür-Treze-Dj-Gomez maç içerisindede varyasyon falan değişmez Doğucan Naci falan girer oyuna net bir şekilde kaybederiz ve Avcı tazminat kovalamaya devam eder. Gayet bilindik bir senaryo.
**
Eyvallah,

peki siz olsanız hangi 11 le maça çıkarsınız?

Oğuzhan Fidan
03.02.2023, 12:52

Küçük takım oyuncusu .
Pas vermesi gereken yerde kalecinin üzerini vurur . Gol atması gereken yerde pas verir

Aynen öyle. Katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekubanbambam
03.02.2023, 12:57
Son 9 sezonda gs bizi kendi sahasında sadece 3 kez yenebilmiş,ikisi Deniz Ateş Bitnel ve Ümit Öztürk'ün yönettiği malum maçlar.Birinin o maçla kariyeri bitti, diğeri 1 sene maç alamadı.

Deplasmanda gs'ye şansımız tutuyor.Bu maçı kaybedeceğimizi düşünmüyorum,beraberlik bile sürpriz olur.

Galatasaray hakemsiz kazanamaz bize karşı

Ekubanbambam
03.02.2023, 13:00
Bizim baskanin bu maç öncesi mhk ya ayar vermesi gerek her türlü hakem destegini alır yoksa cinconcon

jairzinho
03.02.2023, 13:02
iddia oranına bakarsak yüksek favori gs görünüyor 1.56 oran vermiş gs ye

misal fb de iç sahada oynuyor ve rakip konya, oran ise 1.44

Yiğit Gayretli
03.02.2023, 13:07
Birkaç gün öncesine kadar umudum yoktu ama şimdi daha rahatım. Bunda hocanın Antalya maçından sonra soruna dair daha reel bir tespit yaptığına şahit olmanın etkisi de vardır muhakkak.

Uzun zamandır da ilk kez deplasmanda bir maçı alacağız hissi geldi. Hayırlısı. İyi konsantre olmak yeter.

iyattara
03.02.2023, 13:14
Yeğenim ile maça gidecektik, 1 bilet alabildim. Alıpta gidemeyen olursa özelden yazarsa sevinirim arkadaşlar.

nakzo
03.02.2023, 13:33

Küçük takım oyuncusu .

Adam Aston Villa da oynadı Premier lige transfer yaptı küçük takım oyıncusu ha Trabzonspor tarihine baktığımızda o kadar kötü adamlar gördükü bu gözler 40 yaşındaki bir adam olarak trezege gayet iyi bir oyuncu heleki şu mevcut kadronun üzerinde bir futbolcudır.

serdaracıl
03.02.2023, 13:51
Gbamin bu maçta het türlü oynar

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2023, 14:26
Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında 5 Şubat Pazar günü lider Galatasaray'a konuk olacak olan Trabzonspor, ezeli rakibi karşısında sahadan galibiyetle ayrılarak zirve yarışının içinde olmayı hedefliyor. Bu zorlu müsabaka öncesinde bordo-mavililerin en büyük kozu ise Teknik Direktör Abdullah Avcı. Karadeniz ekibi, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'a Avcı yönetiminde uzun süredir kaybetmiyor.
Abdullah Avcı döneminde, üç büyük rakibi önünde son yenilgisini 2020-2021 sezonunun 27. haftasında sahasında Fenerbahçe karşısında 1-0'lık sonuçla yaşayan bordo-mavililer, 706 gündür söz konusu maçlarda mağlup olmadı.

AVCI İLE ÜÇ BÜYÜKLERE KARŞI 13 MAÇ
Trabzonspor, Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile toplam 13 maç oynarken bu karşılaşmalarda 5 galibiyet, 6 beraberlik ve 2 yenilgi yaşadı.

DEPLASMANDA YENİLMEDİ
Bu sezon dış saha maçlarında sıkıntılı günler geçiren Trabzonspor, oynadığı son üç deplasmanda maçını kaybetti. Bordo-mavililer, Abdullah Avcı yönetiminde üç büyüklerine karşı oynadığı dış saha karşılaşmalarında ise kaybetmedi. Söz konusu mücadelelerde Karadeniz ekibi 3 galibiyet ve 3 beraberlik elde etti..

Erhan Sezer
03.02.2023, 14:30
Uğurcan - Larsen HT4 Hugo Denswil - Siopis- Djaniny Abdüş Baka Trezeguet - M.Gomez

Bu formla Bartra oynayacağına hüseyin oynasın daha iyi.

Skoru aldıktan sonra Doğucan Gbamin vs alınıp maç kilitlenmeye çalışılır.

Kesinlikle kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2023, 14:39
—————-uğurcan
————siopis—gbamin
Ömür———-baka——trezege
——————gomez

Bruno Peres iyileşti mi? Larsen'i izlemek işkence yahu
Bartra çok hata yapıyor. Zaman ve markaj hatası. HT4 ondan kötü değil, o oynasın.
Sol beke ben de TD olsam Denswili koyarım. Orada gayet iyi

serdaracıl
03.02.2023, 14:48
Galatasarayın ortasahasına karşı siopis, gbamin, baka üçlüsüyle çıkmalıyız.abdüş de bu üçlüye destek olmalı. Yoksa gs ortasada bize üstünlük kurar. Siopis’i tek oynatmak intihar olur

Alper Beyazay
03.02.2023, 15:23

fb haksız puan mı kaybetti yoksa haksız puan mı kazandı izledin mi maçı?

pReN@_61
03.02.2023, 15:29
maça gideceklerin bilgisinehttps://twitter.com/deplasske/status/1621484967393112064

Yunus Emre SEYHAN
03.02.2023, 15:58
Adam Aston Villa da oynadı Premier lige transfer yaptı küçük takım oyıncusu ha Trabzonspor tarihine baktığımızda o kadar kötü adamlar gördükü bu gözler 40 yaşındaki bir adam olarak trezege gayet iyi bir oyuncu heleki şu mevcut kadronun üzerinde bir futbolcudır.
Premier ligde tutunabildi mi? Hayır.

Gökhan Balcı
03.02.2023, 16:09
Açıkçası nereden bakarsam bakayım bu maça uygun bir taktik plan düşünemiyorum. Daha doğrusu eldeki oyuncu kadrosu düşünülecek planları anlamsızlaştırıyor. Örneğin Siopis Gbamin gibi bir ikili ile oynarsak mevcut Gbamin performansını da düşününce fazlasıyla geriye yaslanmış bir takım olacağız. Bir zaman sonra Gomis'in de dahil olduğu Icardili bir GS forvet hattı bu gömülmenin bedelini ödetecektir. Ömür Siopis yaparsak bu sefer orta saha yumuşak kalacak ve ezileceğiz. Sağ tarafımız da sol tarafımız da savunma zaafiyetleri olan bölgeler ki iki bekimiz de hücumsal anlamda tehdit üretemeyen oyuncular. Diyelim ki kontra oynayacağız dedik elimizde Trezeguet dışında silah yok. Djaniny gibi topu ayağında tutabilecek tek oyuncumuz da gamsızın teki ve asla güven vermiyor. Normalde böyle bir maçta en uçta kendisi ile başlayabilirdik mesela. Geçen sene tam kadro olmamıza rağmen özellikle ilk yarıda rezil bir oyun çıkarmıştık kalemizde de çok pozisyon görmüştük. Bu sene o kadronun zerresi yok kalanlar da Bakasetas hariç geçen seneki kadar verimli değil. Haliyle yine aynı şeyi yaparsak maçın erkenden kopmasına neden olabiliriz. O yüzden oyunu orta sahada tutmaya çalışmamız bu maçta nereden bakarsam bakayım en mantıklı seçenek gibi duruyor. Orta sahada sert durup Doğucan ile Siopis'i yan yana hatta siopis'e mertens'e yakın konumlandırarak oynatabiliriz. Burada kafa karıştıran tabii ki yerli kuralı olacak çünkü Bartra oynayabilecek gibi duruyor. Böyle olursa yani Gbamin yerine Doğucan tercih edilirse yerli kuralına takılmıyoruz fakat Gbamin oynarsa mecburen Ömür'ü sağ kanada yerleştirmek durumunda kalacak hoca. Stoperde yüksek ihtimalle solda Hugo'yu göreceğiz Icardi tehdidi hasebiyle ama sağında Bartra mı oynar Denswill mi bilemiyorum. Gerçi Denswill'in sol bek olduğu Bartra'nın sağ bek olduğu ihtimaller de söz konusu.

Tabii ki hoca geçen haftadan hiçbir şey değiştirmeyip kazanan takımı sahaya sürebilir ama ben bu maç farklı bir şeyler bekliyorum. '' Ne olursa olsun kazan'' psikolojisine girdi çünkü şu an. Gs'ye ters olabilecek her türlü oyun taktiğine yönelecektir. Bizim açımızdan sıkıcı da dursa kazanmak için tutarlı bir şeyler yapmaya çalışacaktır diye düşünüyorum. Fakat başta da dediğim gibi hakikaten zor iş.

nakzo
03.02.2023, 16:16
Tek avantajımız hakem gs yi kollayamaz tüm futbol camiası bu maçı izleyecek özellikle fb camiası ama bizdeki defans ve uğurcanın içler acısı hali hakeme gerek bile bırakmayabilir.

Enaldo61
03.02.2023, 16:48
Valla maalesef Trezeguet, Tony'nin yarısı anca eder yani. Nwakaeme'yi gönderdiniz daha iyisini alacaktınız.

Bu maçta yani insan tabi deplasmanda sürekli kaybedilen maçlardan sonra üstüne gs'nin 11 maçlık seri yapması da eklenince diyorsun ki heh bu maç bizim kazanacağımız gs'nin kaybedeceği maç olacak ama maalesef çok zor. Beraberlik çıkar belki.

memmedaga
03.02.2023, 16:50
fark yiyeceğimizi ve Abdullah hocamızın son maçı olacağını düşünüyorum...

Tekke
03.02.2023, 17:14
Raaat alırız, gs her maçını izliyorum zerre top oynamıyor, Muslera hayatının sezonunu Icardi ise klasını konuşturmasa ilk 5 de olamaz…

Uğurcan formda olsun, Maxi büyük maç havasında olsun, Bagazetazzzz-Drezege zaten hep aç hep formda Maşallah, yederli

objek
03.02.2023, 17:41
Bruno Peres iyileşti mi? Larsen'i izlemek işkence yahu
Bartra çok hata yapıyor. Zaman ve markaj hatası. HT4 ondan kötü değil, o oynasın.
Sol beke ben de TD olsam Denswili koyarım. Orada gayet iyi

Larsen defansif gorevinde en az hatayla oynayan oyuncu ileriye donuk iyi degil

Doğukan Uçan
03.02.2023, 19:24
https://twitter.com/trabzonspor/status/924704793846796288

Gökhan Balcı
03.02.2023, 19:24
Raaat alırız, gs her maçını izliyorum zerre top oynamıyor, Muslera hayatının sezonunu Icardi ise klasını konuşturmasa ilk 5 de olamaz…

Uğurcan formda olsun, Maxi büyük maç havasında olsun, Bagazetazzzz-Drezege zaten hep aç hep formda Maşallah, yederli

Geçen sene aynısını bizim için diyorlardı :D

bordodeli
03.02.2023, 20:36
Benim bildiğim Trabzonspor o kadar rezaletin üstüne gider şu maçı kazanır ve şikecileri sevindirir. Üstüne de 2 deplasman maçını daha kaybeder rahatlar.

kayseriliyiz
03.02.2023, 21:51
Tek olasılıklı maç

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk

SALDIRAY
03.02.2023, 22:56
Saplayacağız net olarak söylüyorum.

gudoz81
03.02.2023, 22:57
GS maçın favorisi ammaaa....
Favoriler genelde kaybederrr

bilginsem
03.02.2023, 23:50
Oyunu yıkacağız, topu biz oynayacağız sevdamız tutarsa tarihi fark yeriz. Geçen seneki kontrollü oyunu oynarsak şu an tüm gündem bizim yeneceğimiz senaryoyu oluşturuyor. Sabırlı oynayıp doğru anlarda doğru pas tercihleri yaparsak beklediğimizden kolay bir galibiyet bile olabilir.

Halil Alemdar
04.02.2023, 00:17
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Bu sene adam akıllı oynayabildiğimiz tek oyun geçiş oyunu ve pazar günü muhtemelen gümbür gümbür üstümüze gelecekler bu da aslında tam bizim istediğimiz tarz bir oyun olacak. Apo da eskisi gibi oyunu soğutabilir ve saçma sapan hatalar yapmazsak yenileceğimizi düşünmüyorum. Gs Ümraniye maçında o kadar iyi değildi. Hücum hattı Bakasetas-Trezege-Gomez-Djaniny şeklinde olmalı. Tam Trezegelik maç. Sürpriz bi sonuç çıkabilir.

—————-Uğurcan——————-
Larsen—Bartra—Hugo—Eren
—————Ömür—Sio—————-
Djaniny—-Bakasetas—-Trezege
——————Gomez——————

Sakatlar ve cezalılar ne durumda hiç takip edemedim ama Peres oynayamayacak sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

serdaracıl
04.02.2023, 00:56
——gbamin—————Sio—————-
Ömür——-Bakasetas—-Trezege
——————Gomez—
Ortasaha böyle olmalı.

falcon_61
04.02.2023, 03:17
Erenin solbek oynamasından kurtulmak için 3. yerli olarak Dogucani Siopisin yanına koysak hiç mi oluru yok acaba? Nasılsa oyun kuramıyoruz bari Sio tek kalmaz , rakibi bozarız. Ölümüne kontra kovalariz. Pas oyunu vs bu maçta sökmez. Adamlar bizim gibi kağnı değil. Top kaybında birden cezasahasina giriyorlar. Pas oyunu çok riskli olur

yatmaztara
04.02.2023, 04:51
Geçen sene aynısını bizim için diyorlardı :D
:D

serdaracıl
04.02.2023, 09:13
Gs deplasmanında neden tüm tribün siyah olacakmış? Nedeni ne. Neyi protesto ediyoruz

Armağan Dere
04.02.2023, 09:55
Alooo ben campbell!!!!

ÖmürKaradeniz61
04.02.2023, 10:17
Trezequet şuan takımın en iyisi oyuncusu futbol bilginiz o kadar işte,bir oyuncu skor yapıyorsa iyidir bitti daha uzatmanın anlamı yok.

serdaracıl
04.02.2023, 11:26
Alooo ben campbell!!!!

Ne maçtı be

Doğukan Uçan
04.02.2023, 11:35
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1621607089847009280

:D :D :D

Zafer Fidan
04.02.2023, 11:36
Gs deplasmanında neden tüm tribün siyah olacakmış? Nedeni ne. Neyi protesto ediyoruz
Gurbetci Genclerin sacmaligi

serdaracıl
04.02.2023, 12:19
Ben anlamıyorum. Bizim yıllarca hakkımız yendi. Kimsenin sesi çıkmadı. Şimdi istanbul takımları bir bşrine düşünce biz siyah giyinerek tribüne gideceğiz öyle mi? Bunun adına mallık derler. Bırakın yesinle bir birini, beter olsunlar

doc holliday
04.02.2023, 12:23
Tek tek oyuncu karşılaştırması yapıldığı zaman gs her hattıyla önümüzde şuan belki baka-mertens,oliviera-ömür karşşılaştırmasında baka ve ömür önde olabilir o kadar.Eğer maçı kazanmak istiyorsak her oyuncu extra performans vermeli ama oyuncuların bu niyeti varmı göreceğiz bakalım.

bilginsem
04.02.2023, 12:29
Baka bu maçta sana acayip işler düşüyor koçum. Torreira Arsenal'den niye yollandı bu maçta onu ortaya koyacaksın.

Trez sen Boey'e Rennes den sözleşme beklerken potansiyelini küçümsemelerinin sebebini göstereceksin.

Abduş o kadar hareketli olacaksın ki Sergio demekki Porto'da beni bu yüzden iplemediler diyecek.

Sio kardeşim dikkatli ol lütfen deli dana gibi koşma, gerekli yerlerde bas. irfancan sığırı ile oynamıyorsun Mertens oynayacak.

Maxi sen mevzuyu biliyosun kardeşim Abdülkerim'den teması aldıktan sonra kendisi zaten yere yığılıp ağlamaya o saniye başlayacak. Bu iş senin işin.

Icardi'yi ilk topa temaslarda az biraz dövün, ben bundan hızlıyım, bundan daha iyi kafacıyım gibi saçmalıklara girmeyin. İlk temasta yapamazsanız lütfen panikle saldırmayın ve alan kapatın, ne yaparsanız daha kötü olacak aksi taktirde.

Eren, Larsen hakkınızda hayırlısı olsun. Bu maçta bir sonraki senenin rotasyonunda olup olmayacağınız belli olacak.

Kaptan çok statta destan yazdın, yarın akşam kariyerinin en zor maçlarından biri olacak...

Yenecek geleceksiniz. Sonra herkes haddini bilmeye başlayacak

Tekke
04.02.2023, 12:33
Baka bu maçta sana acayip işler düşüyor koçum. Torreira Arsenal'den niye yollandı bu maçta onu ortaya koyacaksın.

Trez sen Boey'e Rennes den sözleşme beklerken potansiyelini küçümsemelerinin sebebini göstereceksin.

Abduş o kadar hareketli olacaksın ki Sergio demekki Porto'da beni bu yüzden iplemediler diyecek.

Sio kardeşim dikkatli ol lütfen deli dana gibi koşma, gerekli yerlerde bas. irfancan sığırı ile oynamıyorsun Mertens oynayacak.

Maxi sen mevzuyu biliyosun kardeşim Abdülkerim'den teması aldıktan sonra kendisi zaten yere yığılıp ağlamaya o saniye başlayacak. Bu iş senin işin.

Icardi'yi ilk topa temaslarda az biraz dövün, ben bundan hızlıyım, bundan daha iyi kafacıyım gibi saçmalıklara girmeyin. İlk temasta yapamazsanız lütfen panikle saldırmayın ve alan kapatın, ne yaparsanız daha kötü olacak aksi taktirde.

Eren, Larsen hakkınızda hayırlısı olsun. Bu maçta bir sonraki senenin rotasyonunda olup olmayacağınız belli olacak.

Kaptan çok statta destan yazdın, yarın akşam kariyerinin en zor maçlarından biri olacak...

Güzeldi keyiflendim:alkış:

5 yıllık gelenek devam edecek-çakacaz LİG BAŞLAYACAK YİNE YENİDEN….

Onur Erçetin
04.02.2023, 12:54

Gs bize karşı en son iç saha galibiyetini 2019 da almış sanırım kendi forumlarında yazıyor.Gs ofansif oynayacaktır,bizde pozisyon buluruz bir şekilde ancak Gs yi bir şekilde yensek sonra gider alt sıra bir takıma deplasmanda kontradan yediğimiz gollerle kaybederiz :)

İyi kapanan takımlara karşı özel işler yapacak oyuncu sayımız çok az.Bakasetasın pasları ve şutları etkili,bu nedenle Bakayı kilitlemek için herşeyi yapacaklardır.Onun haricinde Ömür yetenekli çocuk ama kilit işler yapamıyor,ne bileyim Bakanın attığı kilit pasları atamıyor ve etkili şutlar çıkaramıyor.Trezeguet geniş alanda etkili ama dar alanda çok yanlış kararlar verebiliyor,bazen hızlı ataklarda da pas opsiyonlarını görmüyor.Djaninyde form düşüşü var,fiziksel olarak iyice düşmüş.Santraforumuz topla etkinliği olan bir isim değil.Siopis keza öyle.Merkezde oyun kuracak adam yok.Bunlar yaşadığımız zorlukların sebepleri işte.

Gs yi yensek bile sezonun geri kalanı için ben yine takım kalitesinin yeterli olmadığını düşünüyorum.Herşeye rağmen takımımızın kazanması bizi bir sonraki haftaya aşırı mutlu bir şekilde sokacaktır o da ayrı bir tutku tabiki.

bordodeli
04.02.2023, 13:00
Gs orta sahası sabaha kadar oynasın bize orta sahada fiziksel üstünlük kuramaz. Ama topu ayaklarına aldılar mı sahadan silebilirler bizim merkezi. Onun için orta sahada bozan değil oynayan bir düzen kurmalıyız. Koşan ve basit top kaybı yapmadan derinlik katacak oyuncular oynamalı bu maç.

Kenarlardan nasıl karşı koyarız onu bilemiyorum işte. Adamlar iki taraftan da bek-kanat iyi yükleniyor. Bizim de bu sezon kanayan yaramız kenarlar maalesef. Maçın kaderini iki takımın da kenar oyunu belirleyecek diye düşünüyorum.

Onur Erçetin
04.02.2023, 13:08
Gs orta sahası sabaha kadar oynasın bize orta sahada fiziksel üstünlük kuramaz. Ama topu ayaklarına aldılar mı sahadan silebilirler bizim merkezi. Onun için orta sahada bozan değil oynayan bir düzen kurmalıyız. Koşan ve basit top kaybı yapmadan derinlik katacak oyuncular oynamalı bu maç.

Kenarlardan nasıl karşı koyarız onu bilemiyorum işte. Adamlar iki taraftan da bek-kanat iyi yükleniyor. Bizim de bu sezon kanayan yaramız kenarlar maalesef. Maçın kaderini iki takımın da kenar oyunu belirleyecek diye düşünüyorum.
Merkezi iyi çalışmayan takım kenarları besleyemez.Merkezi iyi çalışan takım ise tüm bölgeleri destekler.Torreira-Oliveira-Mertens üçlüsü orta alanda topun Galatasarayda kalmasının esas sebebidir.Bu üçlü hücum organizasyonlarında çok önemli olduğu gibi defansif olarak da sırıtmıyor.Torreira zaten oldukça savaşçı bir oyuncu,Arsenalden tanıyoruz kendisini.Oliveira ise topla arası iyi olan bir oyuncu.Mertensi topla etkinliği ve şutu olan tehlikeli bir oyuncu.

Trabzonspor ortasahasında ise birşeyler üretebilen tek isim Bakasetas.Siopis,Ömür,Gbamin gibi yarım oyuncular takıma fazla birşey katamıyor.Bütün sıkıntıda burada başlıyor zaten.

Onur Erçetin
04.02.2023, 13:13
Boeyin hızıyla Trezeguetin etkinliğini azaltması çok büyük bir ihtimal.Boey çok ileri çıkarsa belki arkasında bırakacağı boşlukları kullanabilir Trezeguet.Eren-Trezeguet ikilisinin çok fazla birşey yapamayacağı açık.

yorumsuz6117
04.02.2023, 13:26
Eren Elmalı'nın yerine kimi koysak daha faydalı olur, Eren tüm özellikleri vasat altı bir arkadaş, Köybaşından daha vasat bir oyuncu, Larsen bile Eren'in yanında futbolcuyu diye bağırıyor, yılın kazığı bizim için, Ferdi Kadıoğlu kendini çok geliştirdi kaliteli bir futbolcu oldu, Eren yanında ki adama pas atmaktan aciz..

bordodeli
04.02.2023, 14:14
Merkezi iyi çalışmayan takım kenarları besleyemez.Merkezi iyi çalışan takım ise tüm bölgeleri destekler.Torreira-Oliveira-Mertens üçlüsü orta alanda topun Galatasarayda kalmasının esas sebebidir.Bu üçlü hücum organizasyonlarında çok önemli olduğu gibi defansif olarak da sırıtmıyor.Torreira zaten oldukça savaşçı bir oyuncu,Arsenalden tanıyoruz kendisini.Oliveira ise topla arası iyi olan bir oyuncu.Mertensi topla etkinliği ve şutu olan tehlikeli bir oyuncu.

Trabzonspor ortasahasında ise birşeyler üretebilen tek isim Bakasetas.Siopis,Ömür,Gbamin gibi yarım oyuncular takıma fazla birşey katamıyor.Bütün sıkıntıda burada başlıyor zaten.

Orta sahamız zaten çok yetersiz ama fiziksel olarak gsye ezilecek bir orta sahamız yok. Ama bakınca ne beklerde ne hücumcularda topu önüne atıp gidecek, topa basıp oyunu açacak, verkaçlarla alan boşaltacak oyuncumuz yok. Eren topu ayağına alınca yalpalaya yalpaya gidiyor, Larsen zaten bir ileri iki geri, sağ kanadımız komple yok. Bi kalıyor geriye yarım adam Trezeguet ama o da bencilliği ve sınırlı oyun zekasıyla fark yaratamıyor.

Ben hocanın yerinde olsam bu maça kenar oyuncu kullanmadan çıkar ve oyunu orta alana sıkıştırırım. Merkezde kalabalık, agresif ve hızlı oynayabilirsek gs direnemez diye düşünüyorum. Yapacağın birkaç kilit nokta var; geride dengesiz ve az kişiyle yakalanma, İcardi’ye boş alanda top aldırma ve orta sahada Torreira’nın direncini kır. Geri kalanı kora kora mücadele.

Onur Erçetin
04.02.2023, 14:24
Orta sahamız zaten çok yetersiz ama fiziksel olarak gsye ezilecek bir orta sahamız yok. Ama bakınca ne beklerde ne hücumcularda topu önüne atıp gidecek, topa basıp oyunu açacak, verkaçlarla alan boşaltacak oyuncumuz yok. Eren topu ayağına alınca yalpalaya yalpaya gidiyor, Larsen zaten bir ileri iki geri, sağ kanadımız komple yok. Bi kalıyor geriye yarım adam Trezeguet ama o da bencilliği ve sınırlı oyun zekasıyla fark yaratamıyor.

Ben hocanın yerinde olsam bu maça kenar oyuncu kullanmadan çıkar ve oyunu orta alana sıkıştırırım. Merkezde kalabalık, agresif ve hızlı oynayabilirsek gs direnemez diye düşünüyorum. Yapacağın birkaç kilit nokta var; geride dengesiz ve az kişiyle yakalanma, İcardi’ye boş alanda top aldırma ve orta sahada Torreira’nın direncini kır. Geri kalanı kora kora mücadele.
Merkeze sıkıştırmak için çıktığımız 4-3-1-2 li düzende de sıkıntı yaşadık çünkü ortasahada hücuma dönük etkili işler yapabilen tek adam Bakasetastı.Başka kimse yoktu.

Gs çok ofansif oynayacak.Bu maçta kanatsız oynamak bir işe yaramaz.Kanatlı oyun oynanacak mecburen.Yapılacak en iyi şey kontrollü bir oyun ortaya koymak.Deplasmanlarda çok ofansif başlayıp hep geriye düştük önceki maçlarda.Rakip geri çekilince bizim rakibi çözecek kalitemiz yok.Sabırla beklememiz lazım,başka yapabilecek birşey yok malaasef.

Onur Erçetin
04.02.2023, 14:26
Eren Elmalı'nın yerine kimi koysak daha faydalı olur, Eren tüm özellikleri vasat altı bir arkadaş, Köybaşından daha vasat bir oyuncu, Larsen bile Eren'in yanında futbolcuyu diye bağırıyor, yılın kazığı bizim için, Ferdi Kadıoğlu kendini çok geliştirdi kaliteli bir futbolcu oldu, Eren yanında ki adama pas atmaktan aciz..

Ferdi Kadıoğlu zaten son derece teknik ve yetenekli bir oyuncuydu.Geliştirdiği en önemli nokta fiziksel özellikleri oldu.Onun haricinde de mutlaka gelişim katediyor oyuncular ama oyuncu yetenekli değilse hiçbir anlam ifade etmez.Eren zaten fiziksel olarak iyi durumda ama yetenekleri çok sınırlı.Bu saatten sonra çok fazla gelişme imkanı yok.

iyattara
04.02.2023, 14:31
Gs kendi sahasında şampiyonluğa gidiyor. Topu bize verip al gülüm ver gülüm yapmamıza müsade etmez. Gazla basıp saldıracaklar. Ki bu durum bizim lehimize. Top bizdeyken uretrmiyoruz. Doğru çıkışlar ile tehlike yaratabiliriz. Geçen seneki daha akıllı doğru hatasız savunma yapan takım lazım. İnşallah öyle de olacak. Saplayalim şunlara ortalık karışsın iyice :)

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

falcon_61
04.02.2023, 15:13
Ben anlamıyorum. Bizim yıllarca hakkımız yendi. Kimsenin sesi çıkmadı. Şimdi istanbul takımları bir bşrine düşünce biz siyah giyinerek tribüne gideceğiz öyle mi? Bunun adına mallık derler. Bırakın yesinle bir birini, beter olsunlarGG daha önce de siyah tişört işine girmişti. Son işlerle ilgili değil herhalde ama her türlü mallık. Herkes forma giysin diye teşvik etmek yerine siyah forma giy diyorlar

Gökhan Balcı
04.02.2023, 15:17
Ben anlamıyorum. Bizim yıllarca hakkımız yendi. Kimsenin sesi çıkmadı. Şimdi istanbul takımları bir bşrine düşünce biz siyah giyinerek tribüne gideceğiz öyle mi? Bunun adına mallık derler. Bırakın yesinle bir birini, beter olsunlar

Protesto amaçlı değil yüksek ihtimalle. Bir avrupa maçında da aynı örgütlenme olmuştu. Maksat herkesin ayrı renk giyinmesi sanırım

Fatih Özkan
04.02.2023, 15:20

Keyifle okudum. Elinize sağlık. :)

Ufuk
04.02.2023, 15:26
Boeyin hızıyla Trezeguetin etkinliğini azaltması çok büyük bir ihtimal.Boey çok ileri çıkarsa belki arkasında bırakacağı boşlukları kullanabilir Trezeguet.Eren-Trezeguet ikilisinin çok fazla birşey yapamayacağı açık.

Osayi için de aynı şeyi söylemişlerdi. Rezil etti.

Geçen sene başak-gs maçında Boey'in düştüğü duruma acımıştım. Doğru kullanırsak aynı şeyi bekliyorum.

wakaeme
04.02.2023, 16:33
bir avrupa ultras kültürü full siyah giyilir. aslında maske de olur ama türkiye'de imkansız o kadarı. gg, kopenhag deplasmanında da denedi beceremedi çok iyi organize olmayı gerektirir. beceremezler yine olmayacak muhtemelen. mutlaka bir beyaz giyen olur.

21995

kaçarava
04.02.2023, 16:50
Oyuna giren Yusuf Yazıcı'nın galibiyeti perçinleyen golü atıp, golün coşkusuyla ona sarılan ve vuran arkadaşlarına aldırmadan etrafa artist artist baktığı ihtimalden başka bir galibiyet ihtimali göremiyorum.

serdaracıl
04.02.2023, 18:11
bir avrupa ultras kültürü full siyah giyilir. aslında maske de olur ama türkiye'de imkansız o kadarı. gg, kopenhag deplasmanında da denedi beceremedi çok iyi organize olmayı gerektirir. beceremezler yine olmayacak muhtemelen. mutlaka bir beyaz giyen olur.

21995

Ok

Ekubanbambam
04.02.2023, 18:16
Abdullah Avcı 'nın son kredileri çok iyi hazırlandığından şüphem yok.

Ekubanbambam
04.02.2023, 18:27
Seri yapmamiz lazım en az 4 maçlık sonrası da gelir inşallah

BatuhanB
04.02.2023, 18:28
--------------- Uğurcan --------------
Larsen ---- Denswil - Hugo ---- Eren
----------- Gbamin - Siopis ----------
-------------- Bakasetas -------------
Abdülkadir ---------------- Trezeguet
---------------- Gomez ----------------

Tekke
04.02.2023, 18:31
Abdullah Avcı 'nın son kredileri çok iyi hazırlandığından şüphem yok.

Tek korkum hatır-gönül vb tuhaf bazı işlerin devreye girmesi…

Göksel ve belöz, yancıları Okana yatmadıya kimse inandıramaz beni, Başakşehir kimseden 7 yemez, ama 5 as dinlenir-3 gol defanstan çıkarken yenirse olur…

Okan 7 belöz 0 (o günden beri gs havaya girdi, aynı paşa 0 fb 5 de aynı film, biz bozana kadar hava milyondu fb de)
Hiç sanmam da; Göksel-Avcı da Okancık sevdasındaysa, bizim tataftar anlar aman diyim OLMAZ DA milyonda bir ihtimal bişeyler dönmesin…….

ÖmürKaradeniz61
04.02.2023, 18:50
Bu tür maçların teknik,taktik,hoca felan çok alakası yok futbolcu kendi kendini hazırlıyor zaten.

Ekubanbambam
04.02.2023, 19:08
Tek korkum hatır-gönül vb tuhaf bazı işlerin devreye girmesi…

Göksel ve belöz, yancıları Okana yatmadıya kimse inandıramaz beni, Başakşehir kimseden 7 yemez, ama 5 as dinlenir-3 gol defanstan çıkarken yenirse olur…

Okan 7 belöz 0 (o günden beri gs havaya girdi, aynı paşa 0 fb 5 de aynı film, biz bozana kadar hava milyondu fb de)
Hiç sanmam da; Göksel-Avcı da Okancık sevdasındaysa, bizim tataftar anlar aman diyim OLMAZ DA milyonda bir ihtimal bişeyler dönmesin…….
Hayır gönül işi olmaz biz büyük kulübüz Başağa benzemeyiz avcı ve futbolcular bu maçın öneminin farkında yarın çıkış maçımız olacak inşallah sonra da o moralle seri yakalamamız zor degil yeterki birlik bütünlük olsun şehirde

Enes Başkaya60
04.02.2023, 19:31
Muhtemelen Abdullah Hoca'nın son maçı olacaktır.

Derbi havası tabiki farklı olur ama gayse bu gazla farklı geçebilir bizi, çünkü bizde hiçbir numara yok.

Yeni Hocamız da muhtemelen Çağdaş ATAN olacaktır.

At fava bekle.

Ekubanbambam
04.02.2023, 19:35

Derbi havası tabiki farklı olur ama gayse bu gazla farklı geçebilir bizi, çünkü bizde hiçbir numara yok.

At fava bekle.

Şu elimizdeki kadroda 4 as oyuncumuz sakat avcı tamam çok iyi değil geçen senenin ikinci yarısından beri ama yine de iyi işler yaptı eğer olur da istifa etse de iyi hatırlanır.ilhan palut bence bize uyar

Çağlar Güleryüz
04.02.2023, 20:00
Yapmayın renktaşlar ne Çağdaş'ı ne İlhan'ı? Bu kadar büyük bir camiayı idare edebilecek insanlar değiller bunlar, şimdilik. İleride kendilerini geliştirirler, tabii ki olabilir neden olmasın?

Bize vizyon atlatacak birisi lazım. Avcı'yı göndereceksek, daha üst gömlek birisinin gelmesi gerekir.

Ufuk
04.02.2023, 20:16

21995

Hiçbir zaman anlamayacağım bu saçmalığı. Tek renk bordo veya tek renk mavi giyiyoruz deseler anlarım da siyah nedir ya.

Kopenhag maçı hele, milletin takımını kırk yılda bir izleme şansı var, forma giymeyin diye darladılar.

sasort
04.02.2023, 21:41
Bjk orta sahası yoktu bu hafta takım resmen çöktü

Bizde hamsik oynuyordu bu sene orta sahamız yok resmen

Orta saha yok bek yok bu kadar olur bu kadrodan

güneyli
04.02.2023, 21:42
3 ihtimalli maç. At fava bekle. 2-1 2-2 1-2

kaçarava
04.02.2023, 21:52
Hava durumu maçın gidişatını etkileyecek gibi gözüküyor.

adiloş bebe
04.02.2023, 21:57
Hiçbir zaman anlamayacağım bu saçmalığı. Tek renk bordo veya tek renk mavi giyiyoruz deseler anlarım da siyah nedir ya.

Kopenhag maçı hele, milletin takımını kırk yılda bir izleme şansı var, forma giymeyin diye darladılar.
Çok büyük saçmalık ya. Biletim yok ama farz-ı misal aldım diyelim. E bir tane mavi montum var ne yapacağım? Yani illa siyah mont mu alayım? Olmadı siyah tekel poşeti ile kaplayayım kendimi. Garip işler ya, bırakın millet ne ile istiyorsa gelsin.

Ekubanbambam
04.02.2023, 21:58
Kibir abidelerini yarın üzecez:tsbayrak:

Ekubanbambam
04.02.2023, 21:59
.

serdaracıl
04.02.2023, 22:05

At fava bekle.

Fava attım ama yanlışlıkla çöpe düştü

Emirhan Uludüz
05.02.2023, 00:12

21995

konudan bağımsız 3-5 tane twitter ergeninin twitiyle iş yaparsan olmaz. Avrupa ultras kültürü bizim hiçbir zaman, Türkiye'de hiçbir kulübün hiçbir zaman erişemeyeceği bir şey.

Halil Alemdar
05.02.2023, 00:22
https://twitter.com/cifturnike/status/1621926441951666177?s=46&t=56xdJfRsjSFML_Z0AJeD6Q

Bu istatistik gerçek mi yahu? Bu denli olduğunu sanmıyordum :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eymen
05.02.2023, 00:35
Deplasman toplanma alanı merter mi yine arkadaşlar bilen var mı?

emre6117
05.02.2023, 00:54
Deplasman toplanma alanı merter mi yine arkadaşlar bilen var mı?

Yenersek cok sevinirim. Ama bu sene ozelinde o ışığı goremedik bu maci alsak bile bu fikrim degismez.
Ama kendi adıma yenilirsek de cok uzulmeyecegim.
Cunku bu fb camiasi sampiyon olmasin da kim olursa olsun. Benim kendi adıma ebedi dusmanim fbdir.
Bu gs camiasi iyi bir camiadir yorumu cikmasin ama fb camiasi apayri bir olay.
Yine sampiyon olamayacaklari anladilar (bu sene lehlerinde bircok fais hata olmasina ragmen, adana maci sonrasi yine isyan modunu actilar, her zamnki gibi ligden cekilecegiz goygoyu yapiyorlar.)
Şike sezonu sonrasinda bunlarin alt lige dusurulmemesi turk futbolunun ebedi ayibidir.
O yuzden fb sampiyon olmamasi adina ben her seye raziyim.
Ama takimimiz yarin cikip aslanlar gibi mucadele etsin.

Varlıbaş61
05.02.2023, 01:02
Bakasetas, Gomez ve Trezeguet’in sakatlanacağı; Yusuf, Hugo ve Siopis’in kırmızı kart göreceği, Denswill’in kendi kalesine gol atacağı ve 5-1 kaybedeceğimiz, maç sonrası Abdullah Avcı’nın istifa edeceği maç olarak kayıtlarda yerini alacak maçtır.

samatyaboy
05.02.2023, 01:07
Bakasetas, Gomez ve Trezeguet’in sakatlanacağı; Yusuf, Hugo ve Siopis’in kırmızı kart göreceği, Denswill’in kendi kalesine gol atacağı ve 5-1 kaybedeceğimiz, maç sonrası Abdullah Avcı’nın istifa edeceği maç olarak kayıtlarda yerini alacak maçtır.

Naptın ya?
Gece gece sinirimizi germe ya

Mehmet Fatih Yavuz
05.02.2023, 01:17
Naptın ya?
Gece gece sinirimizi germe ya
Totemcidir o, gerginlik yok!! :)

Onur Erçetin
05.02.2023, 01:34
Bu tür maçların teknik,taktik,hoca felan çok alakası yok futbolcu kendi kendini hazırlıyor zaten.
Gördüğüm en net ve doğru yorum olabilir bu maç adına.Bu tarz maçları hocalar falan değil,futbolcuların tam olarak kendisi alır.Avrupa maçları ve Fenerbahçe maçı buna örnektir.Bizim için sıkıntılı taraflar ise şunlar. Gs nin orta sahasının bizden iyi olması,lider olması ve deplasmanda oynayacak olmamızdır.

Ekubanbambam
05.02.2023, 02:05

Bu kadar karamsarlığa ne gerek var totem mi yapıyorsun yoksa:)

Ekubanbambam
05.02.2023, 02:06
Yenersek cok sevinirim. Ama bu sene ozelinde o ışığı goremedik bu maci alsak bile bu fikrim degismez.
Ama kendi adıma yenilirsek de cok uzulmeyecegim.
Cunku bu fb camiasi sampiyon olmasin da kim olursa olsun. Benim kendi adıma ebedi dusmanim fbdir.
Bu gs camiasi iyi bir camiadir yorumu cikmasin ama fb camiasi apayri bir olay.
Yine sampiyon olamayacaklari anladilar (bu sene lehlerinde bircok fais hata olmasina ragmen, adana maci sonrasi yine isyan modunu actilar, her zamnki gibi ligden cekilecegiz goygoyu yapiyorlar.)
Şike sezonu sonrasinda bunlarin alt lige dusurulmemesi turk futbolunun ebedi ayibidir.
O yuzden fb sampiyon olmamasi adina ben her seye raziyim.
Ama takimimiz yarin cikip aslanlar gibi mucadele etsin.

Hiçbiri olmasın biz olalım gerisinin hepsinin..

asilhamsi
05.02.2023, 03:46
bir yanım göbekte sio-gbamin önlerinde baka ile oynayalım diyor.
Diğer yanım özellikle galatasaray maçlarında çok iyi oynayan yusuf yazıcı sahada olmalı diyor.

-------------ugurcan--------------

larsen------hüseyin-----hugo-----denswil

---------------siopis-------------------

ömür-----------bakasetas-----------trezeguet

---------yusuf--------------gomez----------------

veya

---------------------ugurcan----------------------

larsen--------hüseyin----------hugo--------denswil

-----------gbamin----------siopis------------------

ömür--------------bakasetas---------------trezeguet

---------------gomez------------------------------------

yatmaztara
05.02.2023, 04:00
2 hafta önce başakşehir maçında 2 tane penaltı yaptığımızı söyleyen Necati ateşe hala sinirliyim maç sonunda alev almasını diliyorum...

outlaws61
05.02.2023, 09:46
Vah vah bu maç başlığı maç günü olmasına rağmen 7 sayfa he..

Eymen
05.02.2023, 09:50
İstanbulda maça gidecek taraftar nerede toplanacak bilgi var mı

batugol
05.02.2023, 10:08

Umarım 25 sayfayi gecmez
Yenersek az yorum yapiliyor çünkü

bordodeli
05.02.2023, 10:35
Bartra’nın asıl notunu alacağı maçtır bu. İlk defa kendine denk seviyede bir forveti savunacak. Hem fiziksel hem hız hem tecrübe hem de seviye olarak aynı oyuncular. Görelim bakalım ne kadar o seviyelerin oyuncusuymuş.

outlaws61
05.02.2023, 10:40
Umarım 25 sayfayi gecmez
Yenersek az yorum yapiliyor çünkü

Avcıya güvenim tam kazanacağız.

Onur Erçetin
05.02.2023, 10:56
Liderle 13 puan fark var ve oynanan oyun sıradan Anadolu takımı seviyesinde.7 sayfa olması bile başarıdır bence.

ardesenli61
05.02.2023, 11:13
--------------- Uğurcan --------------
Larsen ---- Denswil - Hugo ---- Eren
----------- Gbamin - Siopis ----------
-------------- Bakasetas -------------
Abdülkadir ---------------- Trezeguet
---------------- Gomez ----------------

avcı hüseyini beke atarak sürpriz yapabilir, bekliyorum böyle birşey. erenin durumundan bağımsız.
djaniny-gomez-treeguet yi bozmayabilir fener maçı planında olduğu gibi.

Mustafa ÖZDEMİR
05.02.2023, 11:16
İstanbulda maça gidecek taraftar nerede toplanacak bilgi var mı

Merter metro istasyonunda

bilginsem
05.02.2023, 11:18
Şu yenilirsek üzülmem diyen arkadaşlar kendinize bir gelin. Bu 3 İstanbul takımının bize aynı mesafede uzak olması doğru olandır.

Fener şike yaptı da diğerleri yapmadı mı? Yarış içine girmedik onlarla diye saçma sapan, sanki dostmuşuz gibi bir güzelleme arayışına girmeyin.

Biz 2003-2004 senesi şampiyonluk kovalarken 33. hafta bu herifler 4-2 yendi bizi, fenerin şampiyonluğunu ilan ettiler.
Biz şike mağduruyken bu herifler gelip kadromuzda kim varsa fahiş fiyatlar vererek aklını çelmedi mi? Gidip eski futbolcularını araya sokarak zorla imza atmadılar mı?
aziz yıl. itinin telefonda bunların başkanlarına ya siz olacaksınız ya biz, bunların g.tü kalkar sonra baş edemeyiz dediğini çabuk mu unuttunuz?
Bizim efsane olduğumuz zamanlar bu adamların tarihinin en kara dönemleri oldu, sizce bizi cidden çok mu seviyorlar bütün o liseli bunaklar bizden nefret ediyor.

galatasaray için dostluk falan yoktur, çıkarlar vardır. Kendinizle karıştırmayın, bizi dostu gören bir kulüp yok, olmayacak.

kaçarava
05.02.2023, 11:30
Hoca "Bu akşam İstanbul'da fırtına var" diye tweet atmış. Haydaaa...

Sefa Murat Dokuz
05.02.2023, 11:32
1-2 kazanırız

adiloş bebe
05.02.2023, 11:41
Tam Judas Priest'ten Night Crawler dinlerken hocanın tweetine denk geldim. Aşırı bir gaz yüklemesi oluştu bende, inşallah akşama hayal kırıklığı ile bitmez. :)

outlaws61
05.02.2023, 11:48
Rahat olan biziz stres altında olan onlar.

Hafta içi yaşanan kaostan sonra kazanmak isteyeceklerdir.

Sakin kalır basit işler yaparsak zorlanmayız.

Bu kaosu değerlendirirsek kazanırız.

serdaracıl
05.02.2023, 11:54
Şu yenilirsek üzülmem diyen arkadaşlar kendinize bir gelin. Bu 3 İstanbul takımının bize aynı mesafede uzak olması doğru olandır.

Fener şike yaptı da diğerleri yapmadı mı? Yarış içine girmedik onlarla diye saçma sapan, sanki dostmuşuz gibi bir güzelleme arayışına girmeyin.

Biz 2003-2004 senesi şampiyonluk kovalarken 33. hafta bu herifler 4-2 yendi bizi, fenerin şampiyonluğunu ilan ettiler.
Biz şike mağduruyken bu herifler gelip kadromuzda kim varsa fahiş fiyatlar vererek aklını çelmedi mi? Gidip eski futbolcularını araya sokarak zorla imza atmadılar mı?
aziz yıl. itinin telefonda bunların başkanlarına ya siz olacaksınız ya biz, bunların g.tü kalkar sonra baş edemeyiz dediğini çabuk mu unuttunuz?
Bizim efsane olduğumuz zamanlar bu adamların tarihinin en kara dönemleri oldu, sizce bizi cidden çok mu seviyorlar bütün o liseli bunaklar bizden nefret ediyor.

galatasaray için dostluk falan yoktur, çıkarlar vardır. Kendinizle karıştırmayın, bizi dostu gören bir kulüp yok, olmayacak.
+ 61

makbernatsu
05.02.2023, 11:59
Benim büyük maçlarda genelde korkum yok.Avcı en basitinden eski taktiğe dönüyoruz demişti geçen maç sonu dolayısıyla gs nin hata yapmasını bekleyerek savunma arkasına atılacak toplarda baya avantaj sağlarız.gs arkada çok boşluk bırakıyor bizim maçta nasıl oynar onu bilemiyorum tabi...

bilginsem
05.02.2023, 12:00
Tam Judas Priest'ten Night Crawler dinlerken hocanın tweetine denk geldim. Aşırı bir gaz yüklemesi oluştu bende, inşallah akşama hayal kırıklığı ile bitmez. :)

Hocanın tweetleri bana da Painkiller oluyor renktaş:)

ÖmürKaradeniz61
05.02.2023, 12:01
İcardi büyük futbolcu,Galatasaray’ın bence en tehlikeli oyuncusu.

Hasan Habip Özbay
05.02.2023, 12:04
Puan çıkaracağımıza %10 ihtimal veriyorum.
o oran puan kaybetme oranımız 2 farklı iyi bir oyunla rahat kazanırız ligi karıştırırız

Hasan Habip Özbay
05.02.2023, 12:05
avcı bir twıt ile ateş verdi kuduruyor geyseliler ödleri kopuyor ve haklılar

Hasan Habip Özbay
05.02.2023, 12:08
vura vura alacağız 2500 kişi tribünde 11 yürekli ile sahada gereken yapılacaktır hiç kuşkunuz olmasın yola çıkma vakti

Hasan Habip Özbay
05.02.2023, 12:12
acayip rahatım yıkıp geçeceğiz bir destan daha yazacağız ki geyseyi orda çok rahat yeniyoruz

pReN@_61
05.02.2023, 12:13
https://twitter.com/_arena61com/status/1621508612228280323bize hiç şans vermemişler
gs ağır favori

Armağan Dere
05.02.2023, 12:17
bu hafta feneri doğramaları
hakemin bizden yana olacağını gösteriyor

pReN@_61
05.02.2023, 12:29
mavi formahttps://twitter.com/Trabzonspor/status/1622158107659976704
bir yunan yabımı efendim

kayseriliyiz
05.02.2023, 12:31
Maalesef hoca taraftarın gazına gelip takımın ayarlarını bozdu.
Biz hiçbir zaman uçarak kaçarak bir sonuca ulaşamadık. Bizim yapacağımız iş iyi savunma ve gol yemeyerek araya 1-2 tane sıkıştırmak.
Biz öyle bol presli, bol aksiyonlu oyunlar oynayabilecek futbolculardan kurulu bir takım değiliz.
Şimdi hoca eski sistemden bahsediyor, ama geçti o iş, hem ahengi kaybettik hem yarışta çok geri kalarak motivasyonumuzu.
Futbol sonuç oyunudur, ve bu sonuca ya iyi savunma yaparak, ya da iyi hücum ederek ulaşırsın, biz bu sezon ikisinide yapamadık maalesef.

pReN@_61
05.02.2023, 12:36
bizim zaroş dj gitmiş
gs maçına çıkmayacakmış

Hasan Habip Özbay
05.02.2023, 12:37
rahat olun basar geçeriz

kaçarava
05.02.2023, 12:39
Djaniny'yi yollayalım, yollayalım da bu maçtan hemen önce olacak iş mi şimdi? Bu haberle hocanın tweetinin etkisi nötrlendi bende.

doc holliday
05.02.2023, 12:46
bizim zaroş dj gitmiş
gs maçına çıkmayacakmış

Dovbyk teansferine bu kadar sevinmezdim..

memozcan
05.02.2023, 12:49
djaniny kamptan ayrılacakmış. dünyada sadece bizim takımda olabilecek bir amatörlük..

Tekke
05.02.2023, 12:49
Dovbyk teansferine bu kadar sevinmezdim..
Ercanlar yalaması, tasmasının sahibinin itidir, normalde ciddiye alınmaz!

Ama Çok yerde yazıyor, para ödendiyse gs nin içinden geçeriz ödenmediyse maçı izlemeyelim derim…

Trabzonspor'da bazı yabancı oyuncular 3 aydır maaşları ödenmediği için Galatasaray maçında sahaya çıkmak istemiyor!

https://twitter.com/tgrthabertv/status/1621987595122102274?s=48&t=rb8pZHQWrXsopj7XXXhkCw (https://twitter.com/tgrthabertv/status/1621987595122102274?s=48&t=rb8pZHQWrXsopj7XXXhkCw)

wakaeme
05.02.2023, 12:51
kazandığın maçta oyuncuya tepki gösterirsen böyle olur. şimdi sağ kanada kimi koyacağız?

kaçarava
05.02.2023, 12:57
kazandığın maçta oyuncuya tepki gösterirsen böyle olur. şimdi sağ kanada kimi koyacağız?

Diamond 442'ye döner muhtemelen :(

wakaeme
05.02.2023, 13:05
Diamond 442'ye döner muhtemelen :(
diamonduna sıcıyım onun fark yedirecek gene. ama eski sisteme donecegim demisti. kanada naci lahtimi falan atıp 4-2-3-1 le devam etmeli olacaksa bir mevki eksik olsun sistem değiştirince sapıtıyor çorba yapıyor takımı.

Armağan Dere
05.02.2023, 13:11
1 sene önceki maçta Uğurcan'ın kurtardıkları maçı çevirtmişti..
Bakalım bu akşam ne olacak..
https://www.youtube.com/watch?v=kyhO9QRgoms

Enes Başkaya60
05.02.2023, 13:16
Bravo maç günü Kiralık adam yolluyoruz, şaka gibi

Ve 3 aydır yabancı oyuncuların maaş almadığı söyleniyor, inşallah doğru değildir.

Ahmet Taşçı
05.02.2023, 13:23
Maç öncesi olacak iş değil, savunma arkasına koşu atan adamını üstelik de rakibin en zayıf yanı sol bekken yolluyoruz... Naci ve Trezeguet sağda olmuyor, Barthi desen kanat değil, Yusuf da kanat değil... Hoca inşallah radikal bir karar alıp Lahtimi en kötü ihtimal Naci oynatır... Barthi'ye kanatta tahammülüm yok.

Ahmet Taşçı
05.02.2023, 13:24
En kötü berabere kalırız hissiyatı bir anda rahat yenerler duygusuna dönüştü bence.

Gökhan Balcı
05.02.2023, 13:30
Bravo maç günü Kiralık adam yolluyoruz, şaka gibi

Ve 3 aydır yabancı oyuncuların maaş almadığı söyleniyor, inşallah doğru değildir.

Bu 3 ay muhabbetini de akif gür'den duymuştum ben de ama sanırım o yabancı oyuncular özelinde dememişti emin değilim. Bir iki gün sonra Hasan Tuncel Yes ile yaptığı programda bir ay geriden geldiğimizi söyledi. Yayın sırasında birinden mesaj gelmişti sanırım bir yöneticiden o şekilde söyledi. Şimdi de bu Ercanlar başka bir şey söylüyor. 3 kişiden en az 1'i kesin yalan söylüyor kısacası. Neden 1'i ? Çünkü Akif gür söyledikten sonraki bir iki gün içerisinde iki aylık ödemeler yapıldıysa Hasan Tuncel'in istihbaratı doğru olur. Doğal olarak 2 kişi doğru söylemiş bu dallama da yalan söylemiş olur. Ha ödeme yapılmadığı halde ödeme yapıldı diye mesaj attıysa bu sefer de yönetici yalancı olur. Ortada mesaj falan yoksa Hasan kahramanlığa soyunmak suretiyle bu sefer yalancı olur. Hasılı işler karışık yani. Ortada doğru bilgi yok ve nedense olur olmaz zamanlarda bu mesele ortaya çıkıp duruyor. Yabancılar ? Kim mesela ? 3 ay maaş alamayan adam fifa'ya gitme hakkına da sahip oluyor bildiğim kadarıyla. Öyle bir şey de duymadık. Boktan boktan işler yahu.

mirac61
05.02.2023, 13:31
Elinde sağ kanat oynayabilecek tek oyuncuyu da maç günü arabistana kiralıyorsun. Kazandığın maçta, bilmem kaç yıl sonra şampiyon olan takımın önemli oyuncularından birisini ıslıklayan sözde taraftarı da buradan tebrik ediyorum. Böyle ahraz bir kulüp olamaz.

Ekubanbambam
05.02.2023, 13:33
bu hafta feneri doğramaları
hakemin bizden yana olacağını gösteriyor

Bizden olması imkansız sadece ortada yönetme ihtimali arttı

Enes Başkaya60
05.02.2023, 13:35
Elinde sağ kanat oynayabilecek tek oyuncuyu da maç günü arabistana kiralıyorsun. Kazandığın maçta, bilmem kaç yıl sonra şampiyon olan takımın önemli oyuncularından birisini ıslıklayan sözde taraftarı da buradan tebrik ediyorum. Böyle ahraz bir kulüp olamaz.

Tamamen katılıyorum daha 8 ay önce Takımı şampiyon yapan oyuncuların başında geliyordu bence, adam nerde görev verirsen yapıyordu, sadece adamın biraz stili değişikti o kadar, yazık cidden çok yazık, sonra biz neden şampiyon olamıyoruz bu zihniyet değişmedikçe bizden bir yol olmaz zaten.

nakzo
05.02.2023, 13:37
djaniny kamptan ayrılacakmış. dünyada sadece bizim takımda olabilecek bir amatörlük..

Lig başladıktan sonra as forvetini karısı öyle istiyor diye gönderen takımız biz. Bizim için normal şeyler bunlar.

CEMEFKER
05.02.2023, 13:39
Ortada güçlü durulması gereken bir maç. Toreria farkı var zira. Kanatlarda da hızlı adımlarla geriye destek lazım. Beklerin sabit oynaması GS 'nin ilk hızını kesmek adına gerekli.

Maçın ilk 45 dakikasına şöyle çıkardım. Gbamin ve Siopis ile çift ön libero, yanlarına top yapacak Bakasetas, kenarlarda iki hızlı adam Ömür ve Trezequet.

Maçın skoruna göre formasyonda 4-4-2 dimond dahil agresif tüm riskler alınabilir. Geçen sezonki deplasman Kayseri maçı Djanini 6-8 oyun kurucu oynayacak alternatif Avcı'nın elinde mevcut ki bu adam bu özelliği, jokerligi nedeniyle kadroda tutuldu.

Kritik olan futbolcular ne kadar hazır bu maçta. Gününde bir Trabzonspor geçen seneki skoru alabilir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230205/3479f7413f4ef69d36aa0edc2bb5b405.jpg

Gökhan Balcı
05.02.2023, 14:00
Elbette çok önemli bir eşik fakat ligin bitmesine tonla zaman var ve risk alması gereken takım biz değiliz. Olur da biz kazanırsak ve fb kazanırsa aralarındaki puan farkı 3'e inecek. Okan Buruk toreria mertens oliviera üçlüsüyle çıkarsa orta sahada güçlü olan biz oluruz. Berkan'ı eklerse oliviera yerine daha dengeli ama hücumsal zaafiyeti olan bir orta sahaları olur. Kanat oyuncuları bence çok sorun çözücü adamlar değiller ama bire birde biz aşırı kötüyüz. Özellikle Bartra ve Larsen'in çok dikkatli olması gerekiyor. Rakibin sol beki sağ ayaklı dolayısıyla içe kat eden oyunculara karşı daha avantajlı biri. Bu bölgede belki bu maçlık sağ ayaklı bir oyuncumuzun oynaması işimize gelebilir. Naci de Trezeguet de içe kat eden adamlar ama Naci'yi sağda denemek bana bir tık daha mantıklı geliyor. En azından Trezeguet'nin soldaki etkinliğini öldürmemek adına diyelim. Geride ise Icardi tehdidine karşı Hugo daha mantıklı gibi duruyor ama bu maçta Denswill Bartra uyumuna güvenmek ve ikisinin de ayak kalitesi ile yapacakları uzun toplara güvenmek daha büyük bir artı gibi duruyor.

Sözün özü
Uğurcan
Larsen Bartra Denswill Eren
Siopis Ömür
Naci Bakasetas Mahmut
Gomez

en mantıklı on bir gibi duruyor. Bu maçta her ne kadar çözücülüğü ile işe yarayabilse de Djaniny'nin olmamasına açıkçası seviniyorum. Öte yandan Gbamin de tekniği iyi olmasına rağmen böyle bir maç gevşeklik kaldırmayacağından umarım oynamaz diyorum

My
05.02.2023, 14:13
Canini gitmiş. Böyle bir akıl tutulması yok. Resmen kelimenin tam anlamıyla şampiyonluğu heder ettiler. Sezon başında da yazmıştım; hani neredeyse şampiyon olmasak bundan daha az zarar görürdük.

Çankaya
05.02.2023, 14:16
Oooo bugün bayram! Maç falan umurumda değil, şu sarhoş zibididen kurtulduk ya çok şükür.

Islıklayan taraftarımızın nefesine, sesine sağlık. Helal olsun. Burası Trabzonspor, ruhsuz dolanan futbolculara tahammülümüz yok. İsterse tek başına şampiyonluğu kazanmış olsun; mücadele etmeyen herkese kapı gösterilmeli.

Yaslanın arkanıza keyfini çıkarın maçın.

alp.ckmk29
05.02.2023, 14:30
Elimizde orjinal 8 gbamin var.

Ortyaı sio gbamin baka yapıp mecburen sağ açığa abdüş konulabilir.

Tirezegeyi sağ açık oynatup gene içine etmez umarım takımın

Tekke
05.02.2023, 14:31
KONTROLLÜ ORTA SAHA

Uğurcan
Larsen Bartra Denswill Eren

Siopis Gbamin

Ömür Bakasetas Mahmut
Gomez

Büyük maçlar kontrol oyunuyla kazanılır, çift önlibero çıktı Okan Kadıköye, saldıran Jesus u 3-0 yendi.

doc holliday
05.02.2023, 14:34
Oooo bugün bayram! Maç falan umurumda değil, şu sarhoş zibididen kurtulduk ya çok şükür.

Islıklayan taraftarımızın nefesine, sesine sağlık. Helal olsun. Burası Trabzonspor, ruhsuz dolanan futbolculara tahammülümüz yok. İsterse tek başına şampiyonluğu kazanmış olsun; mücadele etmeyen herkese kapı gösterilmeli.

Yaslanın arkanıza keyfini çıkarın maçın.

+1

Antalya maçında 4-5 pozisyonda koşu bile yapmadı, topu ayağına isteme zaten hiç yok.Ya takımı sabote ediyordu yada tamamen salmıştı,Hala bundan medet umanlar var,garip…

Sefa Murat Dokuz
05.02.2023, 14:35
————-Uğurcan
Bartra-Denswill-Hugo-Arif(aksarsa 2. yarı Eren)
——-Gbamin—Siopis
————Bakasetas
Ömür——————Trezeguet
—————Gomez

Enes Başkaya60
05.02.2023, 14:55
Uğurcan

Larsen-Bartra-Hugo-Eren

Siopis-Bardi

Ömür-Bakasetas-Trezeguet

Gomez

İlk 11 ile maça çıkacak hocamız at fava bekle.

serdaracıl
05.02.2023, 15:03
Uğurcan

Larsen-Bartra-Hugo-Eren

Siopis-Bardi

Ömür-Bakasetas-Trezeguet

Gomez

İlk 11 ile maça çıkacak hocamız at fava bekle.

Bardi’nin yanlışlıkla üstüne basarlarsa bir kişi eksik oynarız

theo
05.02.2023, 15:46
djanny'e zaten gidecek gözüyle bakılıyordu.

bu herifler 3.5 milyonluk yoklama yapan ve teklif göndereceğini söyleyen takım bildiğim kadarıyla. adam şimdi kiralık gidiyor.

çok ilginç gerçekten ama maddeleri görmek gerek.

oyuncu pazarlamada işler bizde farklı işliyor bir şekilde. millet leşini pamuklara sararak 10 milyona gönderiyor biz yıldızımızı bile 6 milyona sezon başlayınca gönderebiliyoruz.

falcon_61
05.02.2023, 15:46
Djanininin gidiş şartları falan belli değil mi hâlâ?

samatyaboy
05.02.2023, 16:07
Yalnız bok gibi hava var, 1-2 koyduğumuz maçtaki gibi.

Barista
05.02.2023, 16:08
Deplasmandaki derbi maçı günü muhtemel 11'e yazılan adamı satmak ancak bizim yönetimin yapacağı bir beceriksizlik olurdu. Yazıklar olsun. Sosyal medyadaki belli başlı hesaplar ise çapsız hocamız ve beceriksiz yönetimimiz ne yaparsa alkışlıyorlar. Bunlara para mı yediriliyor diye şüphelenmiyor değilim.

mancester
05.02.2023, 16:14
Soylede bir gercek var ,3 puan alirsak bir anda 3. siraya yerlesiyoruz ,Insallah sansimiz bari yanimizda olsun su adamlarin sans gollerinden yemeyelim.

falcon_61
05.02.2023, 16:16
djanny'e zaten gidecek gözüyle bakılıyordu.

bu herifler 3.5 milyonluk yoklama yapan ve teklif göndereceğini söyleyen takım bildiğim kadarıyla. adam şimdi kiralık gidiyor.

çok ilginç gerçekten ama maddeleri görmek gerek.

oyuncu pazarlamada işler bizde farklı işliyor bir şekilde. millet leşini pamuklara sararak 10 milyona gönderiyor biz yıldızımızı bile 6 milyona sezon başlayınca gönderebiliyoruz.Biz sadece oyuncu alırken menajerlerle çalışıp kazık yiyoruz. Elalem yollarken 3-5 de menajere veriyor millete kaktiriyor. Kaz gelecek yerden tavuk esirgersen böyle oluyor işte.

falcon_61
05.02.2023, 16:17
Soylede bir gercek var ,3 puan alirsak bir anda 3. siraya yerlesiyoruz ,Insallah sansimiz bari yanimizda olsun su adamlarin sans gollerinden yemeyelim.Pırpır adamları var baya. Serbest vuruşlar ve penaltı başımıza çok iş açacak bence. Stoperler bam güm giriyor. En büyük korkum bu.

BlackPanther
05.02.2023, 16:22
Deplasmandaki derbi maçı günü muhtemel 11'e yazılan adamı satmak ancak bizim yönetimin yapacağı bir beceriksizlik olurdu. Yazıklar olsun. Sosyal medyadaki belli başlı hesaplar ise çapsız hocamız ve beceriksiz yönetimimiz ne yaparsa alkışlıyorlar. Bunlara para mı yediriliyor diye şüphelenmiyor değilim.

Yönetim bu sezon tam bir beceriksiz topluluğu. Ne doğru dürüst transfer yapabildiler nede takımı takviye edebildiler. Djaniniyi madem gönderecektin neden bugünü beklediniz?

Bu yönetim Galatasarayın galibiyetine mi çalışıyor? Yaptıkları ortada!

lazminator61
05.02.2023, 16:23
Sezon basindan beri sag orta sagimiz yoktu. Ömür / Kouassi yazici trezeguet hepsini denedik olmadi. Son haftalarda djannyi sag tarafi iyi oyniyordu, ama sen git onu arabistana Kirala. Akil yok

serdaracıl
05.02.2023, 16:28
Sezon basindan beri sag orta sagimiz yoktu. Ömür / Kouassi yazici trezeguet hepsini denedik olmadi. Son haftalarda djannyi sag tarafi iyi oyniyordu, ama sen git onu arabistana Kirala. Akil yok

Canini mi iyi oynuyordu. Tam bir leşti. Geçen maç çıkarken taraftar gerekli cevabı verdi ona. Yönetimin en büyük hatası bu leşi göndermek oldu. Böylelerini süründüreceksin. Tıpkı ekici gibi

Ufuk
05.02.2023, 16:46
Bu kafadaki topçunun zorla oynaması daha kötü olurdu. Defolsun gitsin.

Niye kiralık anlamadım, zorunlu satın alması vardır umarım.

serdaracıl
05.02.2023, 16:51
Bu kafadaki topçunun zorla oynaması daha kötü olurdu. Defolsun gitsin.

Niye kiralık anlamadım, zorunlu satın alması vardır umarım.

Maaşından kurtulmayı kar sayıyoruz hocam.

Ufuk
05.02.2023, 16:52
Maaşından kurtulmayı kar sayıyoruz hocam.
Arap takımına da maaşını biz ödeyerek göndermeyiz herhalde. O kadarını yapmayız dimi?

Star61
05.02.2023, 16:52
Duyanda Bakayi yolladik zanneder ha. Djaniny bu sezon ne vermis takimada gidisine uzulecez bazi insanlari anlamiyorum. Canta dolusu para aliyor birde gidisi bizim icin zarar degil kar olur

Gökhan Balcı
05.02.2023, 17:00
Arap takımına da maaşını biz ödeyerek göndermeyiz herhalde. O kadarını yapmayız dimi?

Bizden aldığından biraz daha fazla maaş alacakmış. Yani bizim ödediğimiz bir şey yoktur bu durumda

crixus_61
05.02.2023, 17:19
İçinden geçecek

21997

E. Okan Bülbül
05.02.2023, 17:36
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230205/79337c77343c10f070cd121380c421b6.jpg
Şu kadroyla çıkalım rahat yeneriz.

crixus_61
05.02.2023, 17:46
lahtimi ilk 11 deymiş

Onur Erçetin
05.02.2023, 17:46
Gs Zanioloyu da çekerse Zaniolo-İcardi ikilisiyle ligin içinden geçer.Bir bizim aldığımız mide bulandırıcı kalitede adamlara bakın,bir de adamların aldığı oyunculara bakın.Ulan birde şampiyonuz amk,dikeyim böyle şampiyon takımı ben.

Elin adamları Torreira,Oliveira,Zaniolo,İcardi ne kadar kaliteli adam varsa topluyor.Bizde Bardhi,Naci,Lahtimi,Gbamin gibi yarım yamalak boş adamlarla uğraşıyoruz.

Ufuk
05.02.2023, 17:47
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230205/79337c77343c10f070cd121380c421b6.jpg
Şu kadroyla çıkalım rahat yeneriz.

Ben de orta üçlü bunu bekliyordum ama Djaniny sonrası Ömür'ü kenara atıp Gbamin'i ortaya çekecektir.

60-70 dk oyunu tutabilirsek sonrasında Naci atılabilir kanada.

Edit: Lahtimi 11 :p

Onur Erçetin
05.02.2023, 17:48
lahtimi ilk 11 deymiş
Lahtimi önceki maçlarda berbat bir görüntü çizdi.

Giallorossi
05.02.2023, 17:49
lahtimi ilk 11 deymiş

gs'ye gol atacak oyuncu belli oldu

ANIL
05.02.2023, 17:49
Lahtimi tutarsa ligi sallar. Çok yetenekli.

cem1990
05.02.2023, 17:50
Lahtimi derken
Yazım hatası oldu belki
Doğru ise büyük maça attık çocuğu hayırlısı olsun

kaçarava
05.02.2023, 17:50
Dubois sol bekte kolay çalım yiyor. Haydi Lahtimi :D

ANIL
05.02.2023, 17:51
Avcının en büyük hataları genç oyunculara şans vermemesi. İnşallah lahtimi diğer gençlerin önünü performansı ile açar.

odyseuys
05.02.2023, 17:52
lahtimi çok ilginç tercih olmuş. tek çapalı ortasahayı da gs deplasmanında ben doğru bulmadım. hocanın bir bildiği vardır ama kağıt üzerinde geçişi iyi oynayan gs takımına karşı tek çapa siopis fazlaca cüretkar geliyor bana. stoper tercihleri mevcut form durumlarına göre normal. hüseyin 11 bekliyordum ben iki solak stoper tercih etmiş hoca.

Sefaenes
05.02.2023, 17:53
Ugurcan ilk gelen atakda gol yemezse insallah puan aliriz ama takimin en zayif halkasi eren ve larsen. Larsen 1 tik eren den biraz iyi

outlaws61
Lahtimi hamlesi Djaninyin maç günü gönderilmesiyle alakalı bence.

Hoca yönetimle restleşiyor.

DeAgLeMaNyAq
Lahtimi tercihi büyük kumar gözüküyor inşallah hocanın planı tutar...

Ufuk
05.02.2023, 17:54
Gs Zanioloyu da çekerse Zaniolo-İcardi ikilisiyle ligin içinden geçer.Bir bizim aldığımız mide bulandırıcı kalitede adamlara bakın,bir de adamların aldığı oyunculara bakın.Ulan birde şampiyonuz amk,dikeyim böyle şampiyon takımı ben.

Elin adamları Torreira,Oliveira,Zaniolo,İcardi ne kadar kaliteli adam varsa topluyor.Bizde Bardhi,Naci,Lahtimi,Gbamin gibi yarım yamalak boş adamlarla uğraşıyoruz.

Adam Bournemouth ve 6 milyon pound maaşı beğenmedi. Ne yacapak acaba dandik Türkiye ligini. Büyü mü yapıyorlar, oyuncuyla görüşürken madde mi koklatıyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum ama hep aynı olay. 28-29 yaşlarında Icardi, Sneijder falan bu lige nasıl geliyor arkadaş ya.

yatmaztara
05.02.2023, 17:54
Hiç heyecanım yoktu demek lahtimi....

Doğukan Uçan
05.02.2023, 17:55
lahtimi çok yanlış tercih malesef. kaybolacak orta sahada.

smart
Bu hoca cidden ilginç biri şimdi de Lahtimi'yi 11 başlatıyor

juliant
ilk defa yenilsekde uzulmicem bi mac. busene bu takim ilk 2 ye giremez..fener sampiyon olmasin ali koctan nefretlik geldi

CEMEFKER
Avcı bilerek yapıyor bunları, artık gerçekten aleni oluyor ve sıktı bu tercihler.
Lahtimi kanatta, daha da kötüsü kaç tane ilk 11 çıkmış.
Akıl alır gibi değil.

Koy ortaya Gbamin, Siopis, yanlarına Bakasetas, sağ kanatta oynamış Ömür bundan daha iyi olur.

GS'nin şampiyonluğu hayırlı olsun. Avcı bu maç sonrası skorun büyüklüğüne göre gidebilir ...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozzy!
Hicbir macta guvenmedigin oyuncuya bu deplasmanda 11 oynatmak buyuk kumar. Ya tutarsa hesabi olmus.

juliant
05.02.2023, 17:57
uefa listesinden cikardigi adami gs macinda 11 oynatiyo.keske cocukta isik gordude oynatiyo diyebilseydik. bunun amaci baska

serdaracıl
05.02.2023, 17:58
ilk defa yenilsekde uzulmicem bi mac. busene bu takim ilk 2 ye giremez..fener sampiyon olmasin ali koctan nefretlik geldi

Bana da fetöşspordan nefretlik geldi

serdaracıl
05.02.2023, 17:59
Gbamin siopis ortadahası çok daha iyi olurdu

ilelebeTS
05.02.2023, 18:01
Lahtimi diyordunuz işte oynuyor. Herkese şans gelir bir şekilde, önemli olan onu iyi değerlendirmek. Lahtimi göstersin kendini şimdi.

Ha hoca diyor ya taktik sızıyor. Şu kadroya bakınca kanatlardan hızlı çıkan, defans arkası koşu yapan bir takım görüyorum. Yani kontra oynayacağız.

kayseriliyiz
05.02.2023, 18:03
Bu maça bakılmaz

Ufuk
Yokluktan çıkan yıldız. Hoş geldin Mountassir Lahtimi. :p

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1560313051580170242

Tahir61
Yukarda yazılmış Avcıyi tanıyoruz lahtimi tercihi tamamen mesaj

Murat KARAKURT
Bugün de kovmazlarsa daha kovmazlar dedi hoca herhalde :)...