PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Doğukan Uçan
28.01.2023, 20:42
Son yıllarda bize en ters gelen ve en ağır mağlubiyetlerimizi aldığımız rakibe karşı oynayacağımız çok zor maç olacak. 7-0 ve 5-2 gibi hezimetler yaşadık. İki akdeniz takımı antalyaspor ve alanyaspor'a karşı bir türlü dikiş tutturamadık. Birine 5-0 diğerine 5-2 yenildik. Antalyaspor haftalardır kötü gidiyor küme düşme hattına kadar gerilediler. Bu maç bir çok şeyin başlangıcı olabilir. Eğer kaybedersek abdullah avcı görevi bırakır son maçı olur. Normal şartlarda hatayspor maçını kaybetmeseydik bu maç hafta içi olmasına rağmen kapalı gişe olurdu fakat en fazla 15 bin kişi maça gelir oda şüpheli.

Cem Balcı
28.01.2023, 22:45
İntikam alır mıyız?

Jackdaniels
28.01.2023, 23:34
Şu maça Abdullah Avcıyla çıkmak Trabzon şehrinin ayıbı olur. Ha hatamız da ısrar edeceğiz diyen yönetim olursa maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar istifa tezahüratlarıyla boyunun ölçüsünü almalı. O staddan yöneticiler ve Avcı asla çıkamamalı. En ufak tepki dahi olmaz ise anlarız ki tribündeki herkes paralı askerdir ve Trabzon şehrine ihanet etmiştir o zaman biz dışardan gelip gerekeni yaparız merak etmeyin.

Çağlar Güleryüz
29.01.2023, 00:40
https://www.youtube.com/watch?v=Jf_FNs-mpzY

deepmavi
29.01.2023, 10:28
Acımak Yok, Merhamet Yok, Cömert Olmak Yok Bulduğumuz Bütün Gol Pozisyonlarını Atmalıyız.Abdullah Hocam Ve Futbolcular Sizden bu sezon ligde tek bir isteğimiz var Allah Rızası İçin bu maça çok çok iyi hazırlanın Ve Trabzonspor'a Yakışır futbol ile en Kendi Evimizde, Kendi Kalemizde bu hainlere artık Trabzonspor 9-0 antalyaspor mağlup etme zamanı geldi.Lütfen gol pozisyonunda futbolcularımız yanında takım arkadaşının gol atma durumu daha yüksek ise pası lütfen ona at asistti ona yap garanti golu atsın ve maçın ilk 20 dakikası 4 veya 5 sıfır yaparsak süper ötesi olun.Haydi bu maç tekrar ayağa kalkacağız hemde bu hainlerden intikam alacağız...

Jackdaniels
29.01.2023, 20:30
Ünal KARAMAN hala açıklanmadı mı ?

Doğukan Uçan
29.01.2023, 20:31
başakşehir de yendi geçmiş olsun avrupa ya bile gidemeyeceğiz.

chener
29.01.2023, 22:54
Ben Antalya'da yaşıyorum. Sampiyonluk maçına kadar Antalyasporun her maçına Antalya'da yaşayanlardan daha çok gitmisimdir. Şampiyonluk maçında Nurinin, sonrasında da daha maçın teri soğumadan Antalya yonetiminin açıklamaları bende inanılmaz kırılma yarattı. Şampiyonluk maçında staddaydım. Olması gerekenler oldu. Anlayışlı Davranma gereği bile duymadilar.

Gelelim bu sezona. Antalya-gs maçına gs'li arkadaşlarla gittik. Maçta gs'ye küfür olmadan maç bitti. Güzel olması gereken de bu. Sonraki maç bizim maç. Deplasman tribününde yerimizi aldık. Antalyaspor taraftar grupları olan 07 gençlik ve 1966 grubu hariç söylüyorum ; bize bir küfür ediliyor stadda inanamazsiniz. Taraftar grupları küfür etmezken stadın kalanının küfrünü ve hakaretlerini bir gorseydiniz.

Bunu neden anlattım; bu maç en azından benim icin önemli. Adam gibi oynayıp yenmeliyiz. Bu ikiyüzlülüğü bir cevap vermeliyiz. Bizim de ikiyüzlülük yaptığımız camialar varsa da kendimizi de elestirmeliyiz.

El Cordobes
30.01.2023, 00:05
Bu sezon yalnızca iki maça gidebildim, onun dışında kombinemi hep devrettim. Antalya maçında ise kombinemi ne kulübe ne de bir başkasına devredeceğim. Boş kalsın. Alanya dan 5 yedin Başak maçına taraftar stadı doldurdu. Şuanda ise yapılacak şey tepki göstermek. Bunu kırmadan dökmeden yapmanın en kestirme yolu bence maça gitmemek. Boş tribünlere oynasınlar. Her hezimetten sonra destek verilince teknik heyet ve oyuncular belli ki ne yapsak tepki olmuyor bişe demiyorlar diye düşünüyorlar. Sonra içerde aslan kesilip deplasmanda kedi gibi olup lakaytlığa devam edecekler. Hangi kulüpte oynadıklarının bi farkına varsınlar.

mete61bordomavi
30.01.2023, 01:29
Gönül ister ki madem bu sezon şampiyonluk gitti, şu Antalya'yı full baskıyla evire çevire yenelim ama kadro kalitemiz son derece zayıf. Bir gol atarsak iyidir.

Ozan Yılmaz
30.01.2023, 04:49
Avcı hocam Nuriye hayat verir yine bize kahır

HOPA'LI TS'Lİ
30.01.2023, 08:17
Maç izlemekten nefret ettim.
5 maçtır kazanamayan loser Hatay'a ilaç olduk.
En acısı da Volkan şerefsizine yenilmek
Bari şu maçı alın da içimiz soğusun.

Doğukan Uçan
30.01.2023, 10:10
Defansı bu kadar kötü olan bir takıma karşı bile bakalım kaç pozisyona girebileceğiz. Gerçi abdullah avcı'nın ligde şu ana kadar yenemediği tek takım antalyaspor. Benim bu maçtan beklentim yok berabere kalsak bile iyi sonuç olur.

zafer6161
30.01.2023, 10:23
yenilirsek puan kaybedeceğimizden değil.içerideki seri bozulacak diye üzüleceğim bir maç.yensek hiç bir şey değişmez.pazar nasıl olsa yine yenileceğiz

Murat Keçeci
30.01.2023, 10:48
Bu maçı neden kazanmalıyız sorusuna cevap ararsak;

1- lig üçüncüsü ile makasın açılmasına izin vermemeliyiz.
2-antalyaspor dan ilk yarıdaki maçın rövanşını almalıyız.

Teknik taktik den daha çok ihtiyacımız olan şey motivasyon.O motivasyonu sağladığımızda monaco,fb,basaksehir gibi takımları nasıl yendigimizi herkes gördü.

Futbolda en önemli iki şey özgüven ve konsantrasyondur.Örneğin umut bozok normalde tek vuruş ustasıdir ama son dönemde atamıyor.çünkü özgüveninde düşüş var.Bunun gibi birçok oyuncu da aynı durum var.Aslinda gs,bjk,fb,basaksehir kadar iyi bir takımız.tam odaklanmayi başardigimizda hiçbirine oyun olarak ezilmedik.Bu maçlar takımın kapasitesi hakkında önemli bir veridir.

nakzo
30.01.2023, 10:52
Bu takımın maçına bakmaya takip etmeye değmez maç saatine bile bakmayacağım.

chener
30.01.2023, 11:35
He ne kadar tepkiler varsa da şimdi maç bileti aldım, batı ve doğu altlar bitmiş.

Doğukan Uçan
30.01.2023, 11:50
hocam ilk 4 hayal artık o treni kaçırdık bu takım 3 maç üst üste kazanamıyor. adana demirspor bile ligi bizim üstümüzde bitirecek bakın görürsünüz. yatıp kalkıp türkiye kupasını kazanmaya bakalım diyecem de o da mucize gibi bir şey.

UĞUR DURTAŞ
30.01.2023, 12:48
H) METE KALKAVAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1266124)

UĞUR DURTAŞ
30.01.2023, 12:59
H) METE KALKAVAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1266124)

**
Bu sezon bizim 2,antalyanın 1 maçını yönetmiş.

biz-antep 3-2
ankara-biz 1-1
sivas antalya 0-2

UĞUR DURTAŞ
30.01.2023, 13:06
Canım çok sıkkın moralim çok bozuk
özellikle sahada savaşmayan mücadele etmeyen oyunculara

antalya bize ters geliyor,
kırılgan yapımız hala devam ediyor
tribünlerden oyunculara zaman zaman ıslık ve istenmeyenler sesler çıkacaktır.

orta sahayı inşallah kuvvetli tutar.

aslında 7-8 oyuncuyu değil kadroya yedekte bile bekletmem
zorunluluktan yazıyorum.

uğurcan
larsen-hüseyin-hugo-denswil
siopis-gbanin
ömür-baka-terege
gomez

Mehmet BAŞ
30.01.2023, 13:25
İki farkla önde olsak dahi maçı kazanabileceğimizden emin olamadığım bir takımımız var. İlk yarıda iyi oynayıp ikinci yarıda berbat futbol oynama olasılığı olan tuhaf bir takımımız var. Neresinden bakarsak bakalım ortada kötü futbol var. Üstelik bu sorun yeni değil, şampiyonluk yolunda yürürken de benzer sıkıntılarımız vardı. Hatırlarsanız pek çok futbol yorumcusu kötü futbolu görmezden gelip Trabzonspor'a puan lazım diyordu. Nitekim geldiğimiz nokta bu oldu.

Oğuzhan Fidan
30.01.2023, 13:54
İçerde beyaz dışarda siyahız. Bu maçı kazanırmıyız emin değilim. A.koç mhkye lale ortayı getirdi bakalım bundan sonraki süreçte fb gs savaşı olur. Biz zaten saçma sapan puanlar kaybetmeye devam ederiz pek ümitli olmaya gerek yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Harun CAN
30.01.2023, 14:47
3 puandan öte bir maç. Herkes üzerine düşeni yapacak. Futbolcular da, taraftar olarak bizler de..
Sonuçta bu takım içeride Feneri, Başakşehiri yeniyorsa Antalya'yı da yenebilir.

mancester
30.01.2023, 14:58
Umarim skorlu kazandigimiz tekrardan moral ve ozguven kazandigimiz bir mac olur,Sene sonuna kadar inisli cikisli bir gidisatimiz olucak bu cok belli en azindan artik sinirlerimizi germeden rahat mac seyredebilirmiyiz onu gorsek yeterli..

lazminator61
30.01.2023, 15:10
Bu saatden sonra sampiyonluk kacti, 2.lik kacti, 3.lük de kacti. Ligde evimizde yenilmiyelim, Türkiye kupasini alip avrupaya gidelim.
Konferansda Basele karsi eleniriz, bu cok belli.

A.A. bu sezonun icine etti. Yazici ve Ugurcan yine oynicaklarsa, mac filan izlemem.

doc holliday
30.01.2023, 15:27
İki durumdada üzülmem yenersek evimizde galibiyet serimiz devam eder en azından, yenilirsekte şu saçma balkon şarkıları biter bi kan değişikliği olur belki hayırlı bir mağlubiyet olur.

Maranov
30.01.2023, 15:41
---------uğurcan------------
larsen----hüseyin------denswill------arif
a.kadir----bakesetas-----siopis-----trezequet
-----------yusuf--------
----------gomes-----------

Doğukan Uçan
30.01.2023, 16:19
iddaa bize 1.40 antalyaspor'a 4.00 oran vermiş bana tuhaf geldi. geçen sene şampiyonluk maçında bile bu kadar favori değildik herhalde :D

Onur Akyüz
30.01.2023, 16:38
Silkelenin..

21979

HOPA'LI TS'Lİ
30.01.2023, 16:57
Hatay son dakikalarda artistik hareketler yaparak dalga geçti. Çok ağrıma gitti.
TS yenilebilir ama asla böyle aciz, bitik, pasif, isteksiz ve mücadelesiz yenilemez.
Bu maçı mutlaka hem de farklı kazanmalılar
Başka türlü sinirim geçmeyecek.
Volkan denilen ahlaksızı sevindirdik ya daha ne diyim
Bari Nuri'yi tokatlayalım.
Taraftar aklını almalı Antalya'nın, hakemlerin ve artist Nuri'nin
Kümeye yollayalım yerli Guardiola'yı
GS maçından hiç ümidim yok.
Yensen nolur yenmesen nolur?
3.lük bile zor
Şampiyonluk ve ikincilik hayal ötesi

HOPA'LI TS'Lİ
30.01.2023, 16:59
---------uğurcan------------
larsen----hüseyin------denswill------arif
a.kadir----bakesetas-----siopis-----trezequet
-----------yusuf--------
----------gomes-----------

Bu kadar sıkıntının üstüne bi de Peres'in Viscavari düşmesi ve sakatlanması eklendi.

Kaldık Larsen'e

Bartra yerine artık HT4 oynasın. HÜSEYİN ONDAN KÖTÜ OYNAMAZ. HATTA DAHA İYİ OYNAR.

Sol beke de Arif'i koymalı

Mehmet Fatih Silik
30.01.2023, 17:04
Madem cok gol yiyoruz o vakit göbegi kapatacaksin arkadas. Siopis yalniz basina ya-pa-mi-yor!

samatyaboy
30.01.2023, 18:06
Geçen biri dediğinde baktım, Siopis'in kariyerinde tek golü varmış :confused:

makbernatsu
30.01.2023, 18:42
şuraya bak okadar beklentinin arasından ( cl ligi ,türkiye ligi,uefa vs...) kala kala antalyadan intikam almak kaldı

doc holliday
30.01.2023, 19:32
Orta saha saha doğucan -siopis önünde bakasetas, bu takım başka sağlıkı futbol oynayamaz hele deplasmanda.

pReN@_61
30.01.2023, 21:48
n.şahin gelip de yenilmezlik serisini sonlandırırsa şaşırmam

gurur6134
30.01.2023, 22:37
Hadjisi ve luiz adrionasi olmayan antalyayi kolay gecer ligin ic saha sefiri apo hocam..

Doğukan Uçan
30.01.2023, 23:17
hayret federasyon luiz adriano'nun cezasını 1 maça indirmemiş nasıl oldu bu.

Çankaya
30.01.2023, 23:18
Yaz oraya bi tatsız tuzsuz 0-0.

Çağlar Güleryüz
30.01.2023, 23:31
n.şahin gelip de yenilmezlik serisini sonlandırırsa şaşırmam

Gerçekten saçımı başımı yolabilirim böyle bir şey olursa :D

pReN@_61
30.01.2023, 23:34
Gerçekten saçımı başımı yolabilirim böyle bir şey olursa :Dkızıyoruz ediyoruz ama tabi ki gönlümüz buna razı gelmez:rolleyes:

sethfilo
31.01.2023, 09:51
Bu maç Nuri Şahin ve Trabzonspor arasında rövanş olamaz, bu bizim ne kadar dar görüşlü olduğumuzu gösterir. Trabzonspor tarihi ile Nuriyi şereflendirmiş ve yükseltmiş oluruz. Bu kulübün içinden öyle futbolcular ve adamlar geçtiki Nuri Şahin onların bazılarının ayakkabısını bağlar, bazılarının önünde ceketini ilikler. Yeneriz veya yeniliriz hepsi tek maçlık sonuçlardır ama sonunda değişmeyen tek şey Trabzonspor'un bu ülke spor tarihindeki yerinin büyüklüğüdür.

Doğukan Uçan
31.01.2023, 10:00
antalyaspor kim de intikam alacaz bu tarz anadolu takımları bizim rakibimiz değildir. sıradan bir lig maçına çıkacaz. gerçek olan tek şey rakibin bize ters geliyor olmasıdır. gerisi hikaye.

Gökhan Balcı
31.01.2023, 10:05
antalyaspor kim de intikam alacaz bu tarz anadolu takımları bizim rakibimiz değildir. sıradan bir lig maçına çıkacaz. gerçek olan tek şey rakibin bize ters geliyor olmasıdır. gerisi hikaye.

Rakibin ters geliyor olması diye bir şey olamaz yahu. Sen enayi gibi aynı haltı deniyorsundur en fazla :D

wakaeme
31.01.2023, 12:35
son 4 haftanın en az xg yakalayan takımı olmuş trabzonspor. yani bir istanbulspor bir ümraniyespor kadar bile ofansif gücümüz yok. aciz durumdayız

Jackdaniels
31.01.2023, 12:50
Kim ne derse desin ben bu kadroyu başka Teknik Direktörün elinde görmek istiyorum birde , Abdullah Avcının Adebayor ve Robinho’yu bile aşağı çektiği bir ortamda hiçbir oyuncuya kötü demicem. Kaldı ki iddamı sürdürüyorum bu adamın eline Messi - Neymar - Mbappe ver üçüde kötürüm olur. Maça gelecek olursak hiçbir beklentim yok aynı kafayla devam ederiz tek ümidim maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar Avcı istifa sesleri.

El Cordobes
31.01.2023, 13:14
Süreci şaşkınlıkla izliyorum. 4 yedin, 5 yedin, Hatay gibi rezil bi takıma yenildin. Ortada sürekli bir olağan dışı gelişmeler olacak gibi bir hava var ama gelinen noktada hiçbişe yok. Hocadan ses yok, yönetimden ses yok, futbolcular gayet keyifli antrenmandan gülücüklü fotolar atıyorlar. Bence çok güzel bir iletişim tekniği: Salağa yatmak. Kardeşim bu rezalet sonuçlara nasıl bir tedbir aldınız, çıkın biriniz yalan da olsa bişe söyleyin. İstifa yok, görevden alma yok, kadro dışı yok, idari bir yaptırım yok, transfer yok. Eee? Her şey yolunda mı yani? Bari sorunun nereden kaynaklandığını anlatın. Tek duyduğumuz ne yapsak olmuyor ve taraftar destek versin. Taraftar salak mı, haftaya deplasmanda yokları oynayacağın maçı bile bile gelip destek versin?

Uğur Ö.
31.01.2023, 13:15
Yine Siopis tek önlibero önlerinde Bakasetas Ömür olursa küfür edeceğim.

Onur Akyüz
31.01.2023, 14:27
Deplasmanda tek 6 numara ile oynamak hem de siopis gibi bir 6 numara ile oynamak en hafif tabirle aptallıktır. Zaten deplasmanda her maç bizi elek etmelerinin sebebi bu.

İçeride belki büyük bir soruna neden olmuyor ama bfk gibi iyi takımlar aynı sebepten bizi perişan edebiliyor şansa mansa kazandık işte yoksa rezil bir maçtı.

Bu maç yine tek 6 olarak siopis ile çıkarsak valla büyük ihtimal kazanamayız. Antalya dirençli takım es kaza bir de erken gol yersek akhisar maçı gibi bir şey olur 6 yer otururuz.

Bu hoca işi saçmalama boyutuna getirdi aptallığın lüzumu yok ya!

ÖmürKaradeniz61
31.01.2023, 15:07
Bir ileri bir geri,kazansak ne olacak ? Üstte intikam diyenler görüyorum kahroluyorum, Trabzonspor taraftarının rakibi Antalyaspor ve hocası bacaksız Nuri,fıkra bu kadar.

pReN@_61
31.01.2023, 15:23
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1620285872703770625

Adem Akyüz'
31.01.2023, 15:55
Forvet hatları baya eksik. Yine gol yemeden kazanacağımız bir maç bekliyorum.

Hasan Habip Özbay
31.01.2023, 16:11
öyle yada böyle bu maçı almalıyız alacağız da Antalya şle zaten bir hesap işimiz vardı onuda hallederiz bu maçta iç muhalifler üzülecek ama

lazminator61
31.01.2023, 18:28
Sahda, Ugurcan, Yazici, Eren, Bardhi ayni zamanda oldu mu, bu takim bir mac bile kazanamaz. Imkani yok. Böyle kadro kuranida, bu kadroya ozin verenide, yaziklar olsun.

doc holliday
31.01.2023, 18:34
Djaniny,bartra,bardican,umut bozok.İnşallah bunların 1 dakika bile süre bulamadığı bir maç olur..

doc holliday
31.01.2023, 18:42
5 yediğimiz alanyaya düşme hattındaki sivas 50 dakikada 3 gol attı değlasmanda hemde yemeden, bakta biraz feyz al avcı.Ulan sadece şu takımdan 5 yememiz skandal ötesi bir sonuç, guardiola’yı mourinho’yu götürürdü ama biz balkon şarkıları söylüyoruz.komple bir histeri,akıl tutulması yaşıyoruz,stockholm sendromu dedikleri tam okarak bu olsa gerek..

yorumsuz6117
31.01.2023, 19:15
Avcı istifa etmek için sahamızda ki ilk mağlubiyeti bekliyor, bunu da başarınca misyonunu tamamlamış olacak, şu anda Trabzonspor'un günlerini çalıyor, yaptırdığı transferlerle takımın içine etti..

ersn.alparslan
31.01.2023, 19:16
21987

gurur6134
31.01.2023, 20:41
5 yediğimiz alanyaya düşme hattındaki sivas 50 dakikada 3 gol attı değlasmanda hemde yemeden, bakta biraz feyz al avcı.Ulan sadece şu takımdan 5 yememiz skandal ötesi bir sonuç, guardiola’yı mourinho’yu götürürdü ama biz balkon şarkıları söylüyoruz.komple bir histeri,akıl tutulması yaşıyoruz,stockholm sendromu dedikleri tam okarak bu olsa gerek..

Kimsenin birsey soyledigi yok arkadas yuzde 90 dönen filmin farkinda o isi kimin organize ettigi kimlerin hangi grubun katildigida belli trabzonun adinin buyuksehir olduguna bakma kucuk yer birseyin gizli kalma ihtimali yok..yukarida arkadasin da dedigi gibi avci sadece trabzonsporun gunlerini caliyor baska birsey degil kacinilmaz sonu geciktiriyor stockholm sendorumu tam oturuyor bu tanima,.ben baskanin avciya tazminat vercegini dusunmuyorum o sene sonunu bekleyelim derken 3 sene daha sozlesme uzattiran kisi odemedikce tazminati cebinden boyle bir ihtimal yok baskani biraz olsun taniyorsam bu konuda taviz vermez zaten kara kara tuzuge kendi eklettigi maddeden nasil siyrilirim diye dusunuyordur gece uykulari kaciyordur emin olun o isten siyrilabilseydi coktan birakmisti fena sıkıstirdilar baskani aylardir sponsorluk icin hangi kapiyi calsa yuzune kapaniyor ( istedigini de alamayacak vermeyecekler 2 sene once alanya macinin ardindan yasananlarin sonucu bu cikar gunun birinde ortaya o gece neler oldugu devran degisince kimlere siyirdigi saydirdigi baskanin, bildigin onun cezasi bu surec),sponsor bulamayacagini anlayinca havalimani konusunu getirdi gundeme beni yakani bende yakarim dedi posta koydu bildigin yine ,takimin durumu yapilan transferler ortadaki bu ekonomik tablo kolayina duzelmez artik, firsatini bulsa birakacak yerinde gozu olan adamda gelir artik baskanlik koltuguna uyeler uyanik olmazsa zaten su tabloda ya o aday olur ya iho . bakalim hangisi daha inat cikacak avcimi baskanmi merakla bekliyorum surecin sonunu ama sure uzadikca kaybeden trabzonspor olacak..aslinda soylenecek baska seylerde varda zamani degil simdi vakti geldiginde konusulur elbet .baskan uyanmistirda is isden gecti artik cumleten gecmis olsun , zamaninda icerden yapilan uyarilari dikkate alacakti sampiyonluk sarhoslugundan hepsini kulak ardi etti, ipleri birakmayacakti baskalarinin ellerine agirligini koyacakti masaya son pismanlik fayda etmez artik..

Çankaya
31.01.2023, 21:11
21987
Alanya değil reis Antalya. Ama olsun, yine kazanamayız.

İzlemeyi de hiç düşünmüyorum.

ersn.alparslan
31.01.2023, 21:38
Alanya değil reis Antalya. Ama olsun, yine kazanamayız.

İzlemeyi de hiç düşünmüyorum.

Farketmiyor ki antalyadan da 5 yedik:)

Guluyoruz acinacak halimize

Doğukan Uçan
31.01.2023, 22:33
adamlar 1.5 aydır bir tek trabzonspor'u yenmiş oda 5-0.

çok tuhaf valla.

bu deplasman maçlarında çok büyük sıkıntılar var.

BlackPanther
31.01.2023, 22:41
21987

Bu görüntü aslında herşeyi açıklıyor!!!!

memozcan
31.01.2023, 22:54
pirloya yenildik, farioliye yenildik, ayıya yenildik.. bari bu nuriye yenilmeyelim, bir şoku daha kaldıramam!!

Ufuk
31.01.2023, 23:02
İç saha son 5 maç: 13 puan

Konya 2-2 1 puan
Fb 2-0 3 puan
Giresun 3-0 3 puan
Başakşehir 1-0 3 puan
İstanbulspor 4-0 3 puan

Deplasman son 5 maç: 2 puan

Beşiktaş 2-2 1 puan
Ankaragücü 1-1 1 puan
Karagümrük 4-1 0 puan
Alanya 5-0 0 puan
Hatay 2-1 0 puan

İç sahada zorlu maçları kayıpsız geçip deplasmanda dandik takımlara konsantre olmamamın cezasını çekiyoruz. Hadi ilk iki maç neyse olur, biri derbi diğeri agresif tribünler.. Karagümrük ve Alanya maçları üstüne deplasman alışkanlığı ayağına 5 dkda elimizden kaçan Hatay, bunlar az akıllı olsan rahat kazanacağın maçlardı. O havayla kim bilir nerede olurdun, çok yazık.

İç sahada kazanma alışkanlığı var, takım bırakmıyor kendini. Antalya'yı rahat geçeriz herhalde.

jairzinho
01.02.2023, 00:42
antalyaspor ve nuri şahin

ne akla getiriyor ? olumsuzluk,avcıya kocaman bir eksi puan

şampiyonluk maçında 50 bin taraftar önünde antalyaspor futbol olarak bizi ezmişti, maçın sonu bitmek bilmedi ve taraftar sahaya daldı

umarım bu haftaki maç bu maçın bir benzeri olmaz ve avcı rövanşı alır,avcı içinde bir test maçı ayrıca,bakalım bir gelişim olacak mı avcı nın oyununda

antalyaspor zor bir takım,gs deplasmanı zaten zor, 2 maçta sıfır çekerse avcı yüzde 100 kovulur

güzel oyun dilencileri için yüksek olasılıklı bir ihtimal(avcının kovulması) gibi duruyor kağıt üzerinde,antalyaspor ve gs , istanbulspor ümraniye maçlarına benzemez

lakin şu ana kadar avcı kovulma olasılığı yüksek olan maçları genelde kazanıp ömrünü uzatmayı başardı, ve güzel oyun dilencilerinin istekleri ertelendi,sanırım bu son bir şans olacak güzel oyun dilencileri için,sıfır puan çekmesi durumunda yüzde yüz kovulur, 4 puan alması durumunda ise sezon sonunu garantiler avcı

tabi avcı nın kovulması gelecek sezon için birşeyi değiştirir mi? duruma göre, eğer avcı yı kovup hemen A plus bir hoca getirebilirsen kalan haftalar gelecek sezonun hazırlığı olur

avcı yı kovup yerine hemen A plus bir hoca getiremeyeceksen avcı yı kovmanın bir manası olmaz

samatyaboy
01.02.2023, 01:32
Antalya bize çok ters geliyor, yukarda yazılan gibi en önemli maçta bile yenemedik.Yarın akşam sidik zoruyla da olsa kazanıcaz gibi, ha kazanamazsak GS maçına başka hocayla çıkarız(asla kovulmasından yana değilim).

doc holliday
01.02.2023, 08:34
Zorlu 6.lık hedefimiz yolunda çok ciddi bir maç,hadi çocuklar:)

Gs-ümraniye maçını izlerim herhalde aradada bu maçın skoruna bakarım..

Birde nuri şahinden antalya dan intikam almamız gereken maç diyenler olmuş,nuri kim antalya kim vizyona bak çay demle.Ligdeki misyonumuz artık bumu,küçük anadolu takımlarından intikam almak.Dün kayseri bugün antalya yarın belki k.gümrük alanya.Valla sefil haldeyiz harbiden ufukta herhangi bi ışık kıpırtısıda yok,Allah yardımcımız olsun...

Yiğit Gayretli
01.02.2023, 08:51
İntikam parolasıyla çıkılırsa fiyasko olur. Trabzonspor birinden intikam alacaksa kendisinden almalıdır en önce.

adiloş bebe
01.02.2023, 09:28
İntikam parolasıyla çıkılırsa fiyasko olur. Trabzonspor birinden intikam alacaksa kendisinden almalıdır en önce.

Umarım sosyal medya ekibi olası bir galibiyette göndermeli paylaşımlar falan yapmaz. Bu yıl bu tip şeylere zaten çok uzağız, kulüp iyice antipatik hâle gelmesin bari gözümüzde.

Yiğit Gayretli
01.02.2023, 09:46
Umarım sosyal medya ekibi olası bir galibiyette göndermeli paylaşımlar falan yapmaz. Bu yıl bu tip şeylere zaten çok uzağız, kulüp iyice antipatik hâle gelmesin bari gözümüzde.

Antipatik ya da sempatik görünmek gibi bir derdimiz olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu çabanın anlamsız olduğunu, geçen sene sadece çok iyi olduğumuz dönemde nasıl nefret kusulduğunu görerek tecrübe etmiştik.

Sadece, Antalya ondan rövanş alabileceğimiz çapta bir takım değil.

adiloş bebe
01.02.2023, 09:48
Antipatik ya da sempatik görünmek gibi bir derdimiz olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu çabanın anlamsız olduğunu, geçen sene sadece çok iyi olduğumuz dönemde nasıl nefret kusulduğunu görerek tecrübe etmiştik.

Sadece, Antalya ondan rövanş alabileceğimiz çapta bir takım değil.

Başkalarının gözünde değil hocam, bizim taraftar nezdinde daha antipatik hâle gelmesin takım. Onu kastetmiştim. Yoksa başka takım taraftarlarının düşüncelerini gram önemsemem :)

Larking
01.02.2023, 10:19
Teknik heyet ve oyuncular iç saha maçları ile taraftarın ağzına bir parmak bal çalıp,sezonu idare etmenin peşinde bu sebeple baskılı bir oyun ve rahat bir galibiyet bekliyorum.

Antalya kim ki intikam maçı olsun ama Nuri Şahin'den kenarda yine garip hareketler bekliyorum.

Oğuz ZEYTİN
01.02.2023, 10:55
Gbamin'i stoper, Trezeguet'yi sağda, Bakasetas'ı ön libero oynatmasın yeter. Sakatlık ve cezalıları anlıyorum ancak her maç kim, nerede oynayacak beklentisi normalin ötesine taştı.

lazminator61
01.02.2023, 11:01
Kalede ugurcan olmasin. Bir sut bile kurtaramiyor.
Yine ilk sut gol olucak ondan sonra deli Dana gibi takim.ne yaptini bilmicek. Hatay macinda tam bi facia yasandi. 2. Gölü yedikten sonra takim soyunma odasina gitmek istiyordu, yani öyle bi his vardi.

doc holliday
01.02.2023, 11:03
Uğurcan
larsen
hugo
denswill
arif
doğucan
siopis
baka
abduş
trezege
maxi

Erhan Sezer
01.02.2023, 11:32
Bugün gülsün yüzümüz bari, hayde uşaklar !!!

melekcilingir
01.02.2023, 11:41
Maça gitmek isteyene biletimi devrediyorum.

Gökhan Balcı
01.02.2023, 11:56
Sorunlardan birinin de stoper ikilisinin halen daha oluşmamış olması olduğunu düşünmüyorum ben. Bazen çok kaliteli olmasalar bile sadece iyi uyum ile iyi defans yapılabiliyor. Erdinç tolga hattı buna iyi bir örnektir mesela. Biz kötü oynayan stoperi değiştirip duruyoruz. Bu hafta Allah bilir hangi ikili çıkacak. Yerli problemi olmasa Denswilli de beke atacak mesela hoca. Sene başında bu denemeler olsa anlayacağım ama ligin yarısı geçti hala deniyoruz.

pReN@_61
01.02.2023, 12:35
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1620663366841761794

wakaeme
01.02.2023, 12:45
maç bein2'deymiş bir bu eksikti. birini 17'ye koysaydınız bari düşük kalite izleyeceğiz şimdi.

21989

Mustafa ÖZDEMİR
01.02.2023, 12:47
Güney üst tribün Maç biletimi aktarabilirim isteyene

doc holliday
01.02.2023, 12:50
İç saha dış saha puan durumuna bakttım takımın, iç sahada bu maçı alırsak lider durumdayız dış sahada 12. Şaka gibi.Bir takımın iç dış performansı bu kadar dalgalı olurmu,psikanalitik çözümleme lazım

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2023, 13:06
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1620663366841761794

Helal olsun taraftara
Kötü deplasman karnesine ve ligden kopmasına rağmen takımına sahip çıkıyor.
Tokatlayıp kümeye yollayın şu şımarık Nuri'yi
Yenilirseniz çıkarın o şanlı formayı ve bundan sonra çıplak oynayın.

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2023, 13:07
İç saha dış saha puan durumuna bakttım takımın, iç sahada bu maçı alırsak lider durumdayız dış sahada 12. Şaka gibi.Bir takımın iç dış performansı bu kadar dalgalı olurmu,psikanalitik çözümleme lazım

Sana 5 atan Alanya'ya Sivas deplasmanda 3 atıyor.
Ne kadar loser bir kadromuz var değil mi?

gurur6134
01.02.2023, 13:21
maç bein2'deymiş bir bu eksikti. birini 17'ye koysaydınız bari düşük kalite izleyeceğiz şimdi.

21989

Yaristan koparsan boyle siradan anadolu takimi muamelesi gorursun iste ekmeklerine yag surduk malum zaten cok severler bizi..koysunlar 2 iatenbul takiminin macini ayni saate de gorelim son haftalar disinda yapamazlar ama klupte salmislik bosvermislik var her anlamda bunami ses cikaracklar..

Onur Akyüz
01.02.2023, 13:29
------------------------Uğurcan-------------------------

----Larsen----------Bartra-------Hugo----Denswil----

------------------Siopis--------Doğucan---------------

-------------------------Baka---------------------------

-----Ömür-------------------------------Trezege-------

----------------------Maxi------------------------------

Eren ve tek ön liberolu bir takım görmek istemiyorum yeter artık olmuyor işte hoca neyi zorluyorsun.

Elimizde 6 no oynayabilecek tek adam Doğucan olduğu için siopis'in yanına mecbur koyuyorum(burada bedavaya elimizden kaçırdığımız Berat'ı anmadan geçemiyorum).

Sol bek zulmüne geçici bir çözüm Denswil diyorum ama o da bize eziyet çektirebilir belli olmaz. Sağ bek çilemiz mecburen Larsen ile devam ediyor fakat Djaniny , Gbamin ve Bardhi komedi dans üçlüsünü de süresiz kadro dışı bırakıyorum.

Sağ kanatta Trezege ve sol kanatta Bardhi veya Dj gereksizleri ile toplamda 0,5 futbolculuk bir katkı almaktansa solda Trezege ve sağda ömür ile 1,5 futbolculuk bir katkı almayı umuyorum. Tabi sn Mucit Avcı'nın son icadı tek kanatlı ya da kanatsız diamond sistemi gibi bir ucubeyi ile oynamayacaksak geçerli bunlar.

Forvette Maxi iyidir.

pReN@_61
01.02.2023, 13:31
https://twitter.com/_arena61com/status/1620707387622686720

Oğuzhan Fidan
01.02.2023, 13:40
Yaristan koparsan boyle siradan anadolu takimi muamelesi gorursun iste ekmeklerine yag surduk malum zaten cok severler bizi..koysunlar 2 iatenbul takiminin macini ayni saate de gorelim son haftalar disinda yapamazlar ama klupte salmislik bosvermislik var her anlamda bunami ses cikaracklar..

Koysunlar akşam maçına hiç önemli değil daha güzel. Kusura bakmada gs ile denk gelecek diye gündüz 5 te maç olmasını istemem. İzleyemiyoruz

pReN@_61
01.02.2023, 13:57
https://twitter.com/0Jak0b/status/1620549808900669444

Ozan Yılmaz
01.02.2023, 14:58
orta saha ve kanat beklerinde dirayet olmadığı sürece bu takım yenilgi serilerine devam eder

Steril61
01.02.2023, 15:01
_________Muhammed Taha__________
Peres_____Taha_____Denswil_____Arif
Abdulkadir__Baka__Siopis__Terezege
______Yusuf Yazıcı____Djaniny________

Hasan Habip Özbay
01.02.2023, 15:16
BAKASETAS intikam alır diyeceğim ama gerek yok sıradan maç

Hasan Habip Özbay
01.02.2023, 15:18
nuri olduğu için sert maç olacaktır zira yerel kanalları çok acayip gaza getiriyorlar Antalya yı

lazminator61
01.02.2023, 15:34
https://twitter.com/_arena61com/status/1620707387622686720

Sevinelim mi üzülelim mi. Simdi cikar yedek forvet hic gol atamamis bize aslan kesilib gol Atar

Hasan Habip Özbay
01.02.2023, 15:35
stres en büyük sıkıntı olur ama bu akşam olmayacak ilk 25 dakikada bitireceğiz işi

kaçarava
01.02.2023, 16:23
Luiz Adriano'nun olmaması iyi. Şampiyonluk maçında Siopis'in oraya kendini atıp tüm topları fiziğiyle toplamıştı.

Hasan Habip Özbay
01.02.2023, 16:35
bu maç o maç hayde FIRTINA

pReN@_61
01.02.2023, 17:27
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1620790494904356864cefakar taraftar

pReN@_61
01.02.2023, 17:32
https://twitter.com/takkeliadrian/status/1620789167964958720

tristram
01.02.2023, 18:14
ic sahada lider cincondan fazla puan almisiz.deplasman performansimiz les degil en azindan vasat olsaydi yine boyle hedefsiz kalmazdik.deplasmanda becerip 5-6 puan daha alabilseydik bugun herseye ragmen cok farkli tablo olurdu. bu maci aliriz almasina ama her deplasman kabus olduktan sonra ne faydasi var.bu macin tek onemi bordo-mavi gorunce kuduran nuri sahini kumeye bir adim daha yaklastirmak olmali.istanbul takimlarina karsi sut dokmus kedi gibi davranan bu avel bordo mavi gorunce kuyruguna basilmis kedi gibi saga sola saldiriyor.umarim bir kaza olmaz.

Sefa Murat Dokuz
01.02.2023, 18:19
Bizi 5’leyen Alanya dün evinde Sivas’a 3’lük olunca bizim takımda sandığımızdan çok daha ciddi sorunların olduğunu düşünmeye başladım.

Bugünki maçta kolay olmayacaktır.

pReN@_61
01.02.2023, 18:30
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1620806200496623617

Enes Başkaya60
01.02.2023, 18:54
Uğurcan

Larsen-Bartra-Denswill-Eren

Siopis-Abdulkadir

Djaniny-Bakasetas-Trezeguet

Gomez

İlk 11 ile başlamışız.

Aynen devam hocam bravo.

Sefaenes
01.02.2023, 18:56
Hatalarindan ders çıkarmasin defolup gider ozaman yakinda djanini ney eren ney Allah askina oynap lanet olasi genc oyunculari

ersn.alparslan
01.02.2023, 18:58
Neden hugo yerine bartra oynuyor acaba ? Daha cok gol yedirdigi icin mi

Bud Spencer
01.02.2023, 18:59
Bartra yedege cekilmeli, canli bomba

Hugo takimin en iyi stoperi, denswill ile sezon sonuna kadar orada oynamasi gerekiyor

wakaeme
01.02.2023, 19:01
hâlâ erenden larsenden medet umuyor. "..o zaman altyapıyla devam edeceğim" diyor "verimli topraklar" diyor ama halen eşşekleri oynatıyor bravo devam et böyle

pReN@_61
01.02.2023, 19:03
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1620810505039519744

Sefaenes
01.02.2023, 19:05
Td bu saat den sonra tazminat icin ugrasiyor baska birsey degil yoksa bir insan ayni hatalari yapmaz ama Avci inatla devam ediyor

Turgay Atalay
01.02.2023, 19:05
Antalyaya yenilecek takimimiz bu mudur

Gökhan Balcı
01.02.2023, 19:06
Bartra Denswill ile birlikte oynadığı zaman iyi oynamıştı ona güveniyor sanırım. Yalnız haftaya hugoyu oynatırsan bunun bir anlamı olmaz.

Bekler konusunda da Arif'ten bilmiyorum bir şey olur mu? Denenir mi denenir de o zaman 3.6 milyon ne halt yemeye verdin diye sorarlar bu sefer de adama değil mi? Sağ kanatta biri oynayacaksa illa maalesef sarhoş alternatifsiz durumda. Ömürden daha iyi sekiz numaran yok. Altı numara aynı şekil. Siopis tek yapamıyorsa Doğucan'ın hiç şansı yok. Kadro planlaması o kadar kötü ki bu kadro çıkabilecek en doğru kadro gibi geliyor insanın gözüne. Sezon sonuna kadar belli ki böyle bir ileri bir geri gideceğiz yapacak bir şey yok. Eldeki oyuncuları küstürmek şu ortamda ne yazık ki bize yarar sağlamayacak.

doc holliday
01.02.2023, 19:12
Hastalığı tedavi etmişmi hoca, yeni organizasyon işi tamammı

Sefaenes
01.02.2023, 19:13
Eren 3,6 milyon oynasa bile soruluyor defans desen defana yapamiyor orta ney onu dahi bilmiyor kasimpasa çöpü. Bunun gibiler sakatlanmiyod en iyi oyuncular sakatlaniyor

crixus_61
01.02.2023, 19:17
Yeri değil ama para ödenmiş

1620817835512709122

talsuv61
01.02.2023, 19:17
Bizi 5’leyen Alanya dün evinde Sivas’a 3’lük olunca bizim takımda sandığımızdan çok daha ciddi sorunların olduğunu düşünmeye başladım.

Bugünki maçta kolay olmayacaktır.
Hatayı da Antep dağıtmış. Bizi yenenleri darmadağın ediyorlar. Oyuncular mi kasıtlı oynamıyor hoca mı umursamıyor Allah bilir

sethfilo
01.02.2023, 19:23
Djaniny??? Yok artık!

OMERYILMAZ_TS
01.02.2023, 19:26
Neden gs maci ile bizim mac ayni saate bize küçük takımsiniz iması seziyorum fazla mı takıntılıyım ?

Surmeneli_91
01.02.2023, 19:26
ideal kadro(sürekli her maç kadro değişiyor en alıştığımız kadro bu)(hugo hariç)
taktik beklemiyorum artık taraftarın gazıyla bam bam bam..
Kendi sahamızda olunca biraz daha rahatım.

tek korkum peres den sonra larseni izlemek acı verecek.
bi de djaniny nin gevşek hareketleri tabi onu unutmayalım :D

serdaracıl
01.02.2023, 19:30
Bu maçı kazanacağız ama bu pirus zaferi gibi bizi bir adım ileri götürmeyecek

My
01.02.2023, 19:32
Direzegeyi sağda harcamasa hocam bugün de bari.

Onur Akyüz
01.02.2023, 19:33
Kadro yine ateş ediyor hoca yine aynı kafada işimiz şansa kalmış.

Şansımız yanımızdaysa kazanırız. Hala eren, dj kadroda, siopis tek ön libero hatay’da niyeyse oynatılmayan denswil ve ömür bugün 11’de.

Şu an hiçbir şeyin mantıklı bir sebebi yok bu kadro öyle bir kadro.

gurur6134
01.02.2023, 19:35
En az 2 gol atariz gol yiyecegimizi sanmiyorum antalyanin cikan 11 de bir tane oyuncu var sıkınti cikaracak onuda tutalim artik..

Alper Beyazay
01.02.2023, 19:37
Larsen ve Eren'in oynaması hata. Neden bu hatada ısrar ediyor onu anlamadım.

Enes Başkaya60
01.02.2023, 19:48
Hala Larsen, Eren ula hocam sen nasıl kaprisli bir adamsın ya çocukları oynatsan ne olacak sanki Allah'ım Yarabbim ya..

kaçarava
01.02.2023, 19:51
Nakajima'yı oynatmayıp orta sahaya Fredy'yi atmışlar. Oyun kurmayı denerse önde basacağımızı biliyor. İçeride öyle bir oyun tutturduk. Tahminimce topu bize verip orta alanda kalabalık durmayı deneyecekler.

lazminator61
01.02.2023, 19:54
Aslinda maci izlemicektim ama yine tvnin basindayim.

Ugurcan ilk sutu insallah yemez

Sefaenes
01.02.2023, 19:58
Rakip eren gelmesini bekleyip onun arkasına tip atsin tehlike yaradir aynisi larsen de

Muhammed Kambur
01.02.2023, 20:04
Nuri'yi üzgün gönderelim. Hadi bakalim.

Ufuk
01.02.2023, 20:05
Kadron yabancı oyuncu dolu, rakibin yarısı kazma Türk. Cendere çalıp rakibi mi gaza getiriyorsun vallahi garip takımız :)

Maçı kazanır, kaybeder; bizim ideal orta saha ve hücum budur. (Sakat Visca hariç) Bir daha macera aranmaz umarım.

My
01.02.2023, 20:08
Harika gol gerçekten dicektim ki ofsaytmış :)

Ekrem D.
01.02.2023, 20:08
Son 10 yilin tartismasiz en iyi stoperi Vitor Hugo yedek, Avci'nin prensi canli bomba Bartra sahada. Yorum yok.

serdaracıl
01.02.2023, 20:09
Kanat oyuncularımızdan şöyle bi top gelmiyor

Aykut Uçar
01.02.2023, 20:11
Gomezi ersan martine benzetiyorum.
En ufak bir temas el hava da yere yatıyor.

Sefaenes
01.02.2023, 20:12
Son 10 yilin tartismasiz en iyi stoperi Vitor Hugo yedek, Avci'nin prensi canli bomba Bartra sahada. Yorum yok.

Neye sasiriyorsun ki onu sampiyon yapamnen iyiler ya gitti yada. Sakat yada kusturduk. Hamsik kusturdu misal sira Hugi da

kaçarava
01.02.2023, 20:13
Topu kaybedince verdiğimiz reaksiyon bakımından içerideki en kötü maçımız. Şu ana kadar.

My
01.02.2023, 20:13
Trezege solda. Abdüş geride Baka ileride bu sefer. Eldeki maksimum kadro bu bence. Belki Gbamin Abdüş de olabilir.

Ozan Gözaçan
01.02.2023, 20:15
Hala Larsen, Eren ula hocam sen nasıl kaprisli bir adamsın ya çocukları oynatsan ne olacak sanki Allah'ım Yarabbim ya..

Ne olcağını ben söyleyim mi yenilirsek ; burası karışacak hemen bu dönemde böyle bir değişikliğe gerek varmıydı boşuna riske etti. Hem bilerek oynattı hoca bu sayede bakın istediniz oynattım ama görün bukadar işte demek için oynattı diyecekler. yani Enes kardeş değişen hiç bir şey olmayacak.

Nede olsa kazanırsak bunları diyeceklerin %99,9 foruma 2 gün girmeyecek.
Kaybedersek te sotada bekledikleri yerden ellerin meşale ve körükl doruma dalacaklar.

Seni uzun zamandır takip ederim çok yazmam ama yorumların düşüncelerin hoşuma giderdi ama bu sene nedense sende bir galeyana ( tam kelimeyi bulamadım amacım hakaret değil ) gelme havası seziyorum.

Saygılarımla.

Sefa Murat Dokuz
Bir taraftar olarak Larsen’i izleme eziyetini yaşamak zorunda mıyız?

Trabzonspor’u amatör takıma çevirdiniz. Allah belanızı versin.

Yusuf BALCI
Trezeguet yüzyılın kazığı.

omondoles
Rakip eren gelmesini bekleyip onun arkasına tip atsin tehlike yaradir aynisi larsen de
.

lazminator61
Trezeguet ne yapiyor ?? Orda simdi waka omsaydi 1:0 olmusdu.

omondoles
01.02.2023, 20:16
Yeteneği, fizik gücünü vs. Geçtim takımda ciddi manada zeka dusuklugu problemi var.

lazminator61
01.02.2023, 20:16
Trezeguet tam kazik

Ufuk
01.02.2023, 20:17
Treyziyle böyle yakın oynarsak iş yapmama ihtimali yok.

My
01.02.2023, 20:18
Bu gol olmalıydı.

lazminator61
01.02.2023, 20:18
Trezeguet ne yapiyor ?? Orda simdi waka omsaydi 1:0 olmusdu.

Waka olsaydi suan 2:0 di

UYZD
01.02.2023, 20:19
Gomez bizim takıma nasıl pas atılması gerektiğini gösterip duruyor ama akıllanan yok

kaçarava
01.02.2023, 20:20
Larsen taç bile atamıyor.

lazminator61
Bizde topu aldimiz zaman nasil pres yiyoruz hemen topu kaptirtiyoruz.

Sefa Murat Dokuz
Larsen az önce gökyüzünden ayağına düşen topa vuramayıp yarı ıska geçmişti
Şimdi taç atışını direk rakibe attı

Bu adamın bizim ilkokul 4 seviyesindeki eğitim sistemimizden bile başarı ile geçme şansı yok.

Öyle zekasız öyle aptal bir oyuncu.

Hala oynuyor hala oynuyor

Mehmet Fatih Silik
01.02.2023, 20:21
Kabızlıktan altımıza edecez

lazminator61
01.02.2023, 20:21
Yine yürüyerek top oyniyoruz. Insan hic kosmaz mi

BlackPanther
01.02.2023, 20:24
Kadromuzun yetersiz olduğunu inşallah herkes görmüştür!

kaçarava
Zaman zaman rakibi boğuyoruz ama bazen de aşırı kolay geçiş yiyoruz.

Sefa Murat Dokuz
Larsen’in topu dizine çaptırdığı anda pozisyonun içine sıçmıştı zaten

Muhammed Kambur
Millet kombineyi, kulübe destek olmak icin degil, ticari kazanc icin alinca bu görüntü oluyor maalesef. Kombinesi olup maca gitmeyen cok kisi var.

lazminator61
01.02.2023, 20:25
Böyle rezillik olmaz. 5. Lig futbolcu

BlackPanther
Bu yetersiz kadroyu kim kurduysa onu Allaha havale ediyorum.

Ufuk
Hay beceriksiz top kontrolüne Larsen ya. Sen İtalya'da nasıl oynadın o kadar sene, yeni nesil Kaiser falan mısın nesin?

BlackPanther
Millet kombineyi, kulübe destek olmak icin degil, ticari kazanc icin alinca bu görüntü oluyor maalesef. Kombinesi olup maca gitmeyen cok kisi var.

Devretsinler

lazminator61
Trezeguet ve eren yilin kazigi.

My
01.02.2023, 20:26
Top bizdeyken bir Antalyalı sadece Siopisi takip ediyor :)

Turgay Atalay
01.02.2023, 20:26
Eren Larsen Djaniny ve Trezege ye 100 lira verip, aranizda bolusun deyin. Basarabilirlerse adam degilim

BlackPanther
01.02.2023, 20:29
Trezeguet ye 4.5 milyon euro veren zata ne söylesem azdır. Her türlü kötü kelimeleri hak ediyor.

lazminator61
Erenin iqusu sifir. Topu neden taca atiyon??

serdaracıl
Golcüye bak sen, karşı karşıya pozisyonda sıfıra iniyor

kaçarava
Baka-Ömür-Djaniny-Trezeguet-Gomez

5 adamdan aldığımız verim 2,5 adam falan. Bunlar daha fazlasını üretmeli.

tristram
takim maci istiyor ama kalite eksikligi var.bazi topcularimizda baska eksikliklerde var da neyse.

Sefa Murat Dokuz
Bakasetas büyük oyuncu. Az önce Gomez’e attığı pasları ve şutları olmasa puan alamayız. Öyle yetenek fakiriyiz.

lazminator61
01.02.2023, 20:30
Bizim.oyuncular neden rakibin arkasina saklaniyor?

BlackPanther
01.02.2023, 20:30
Bu futbolcu topluluğunun başına Mourinho yu bile getirsen başkana küfür eder sen ne biçim transferler yapmışsın diye.

Mert Oğuzlu61
01.02.2023, 20:31
Takımın forvetinin ayakta kalmaya niyeti yok, ben mi gol atacağım bu adamlarla hücum gücümüz çok düştü gecen sene Waka ve Cornelius güçlü ve oyunu önde tutan oyunculardı şimdikilere bak.

Niye bu haldeyiz çünkü oyuncu kalitesi çok düştü. İşin ilginç yanı, para yüzünden gönderdiğimiz adamlardan daha düşük seviye olanları daha pahalıya aldık !!!!!!

Sonra niye borc arttı, niye basarisiz oluyoruz. Şu takımın yarısının değişmesi şart ama kimseyi satmiyorlar kimseyi almiyorlar.

lazminator61
01.02.2023, 20:31
Dk 29 en az 5 kere Kalin önünde kimse dogru düzgün kafaya cikamiyor. Orta yapmayin !!!

BlackPanther
01.02.2023, 20:32
Takımın forvetinin ayakta kalmaya niyeti yok, ben mi gol atacağım bu adamlarla hücum gücümüz çok düştü gecen sene Waka ve Cornelius güçlü ve oyunu önde tutan oyunculardı şimdikilere bak.

Niye bu haldeyiz çünkü oyuncu kalitesi çok düştü. İşin ilginç yanı, para yüzünden gönderdiğimiz adamlardan daha düşük seviye olanları daha pahalıya aldık !!!!!!

Sonra niye borc arttı, niye basarisiz oluyoruz. Şu takımın yarısının değişmesi şart ama kimseyi satmiyorlar kimseyi almiyorlar.

Ağaoğlu poz veriyordu havalimanında ucuza santrafor getirdim diye. İşte alıp getirdiği çöp bu işte.

mete61bordomavi
01.02.2023, 20:32
Yan toplarda yokları oynuyoruz.

UYZD
01.02.2023, 20:33
Maxi Gomez'e her dakika hayran oluyorum tam paket bir forvet gerçekten.

Sefa Murat Dokuz
Bu Gomez kendi aldığı topları çekip kaleye vuramıyor galiba. Yardımcı forvet gibi sürekli asist yapmaya çalışıyor.

omondoles
Maxi’in IQ çoğundan yüksek.

lazminator61
Ugurcan bunu yerdi. Sonra bu takim neden kaybediyor

Surmeneli_91
01.02.2023, 20:34
gomezin yaptığı asistleri arkadaki üçlü yapamıyor
arka üçlünün attığı golleri de gomez atamıyor.

djaniny forvete çekip gomezi arkaya mı alsak ya :)

serdaracıl
01.02.2023, 20:34
Bu gomez’i sağ açık mı oynatsak napsak. Adam manyak paslar atıyor

Sefaenes
01.02.2023, 20:35
Djani bariasandalye versinler yorulmasin. Takim da gol atacak 1 oyuncu var oda. Bakesetas su pos bile djanini yok

My
Ah bee :) Eninde sonunda atıcaz öyle gözüküyor. Saçma sapan bir gol yemeyelim de gerisi gelicek gibi.

BlackPanther
Bu Gomez kendi aldığı topları çekip kaleye vuramıyor galiba. Yardımcı forvet gibi sürekli asist yapmaya çalışıyor.

Cornelius eksik

UYZD
hay bayrağını

Muhammed Kambur
01.02.2023, 20:36
ne sacmaliyor la bu hakemler

Giallorossi
Trezegeeeeeeeee

Sefa Murat Dokuz
Asla çıkmamış top, VAR devreye girmeli

serdaracıl
Gollllll

Surmeneli_91
atabileceğimiz goller bu tarz karambol yada duran top :D trezeguet kötü ama adam birşekilde bitiyor oralarda

serdaracıl
01.02.2023, 20:37
Top taçtan geliyor mal mı bunlar

Ufuk
Allah kahretsin senin gibi hakemi. :)

lazminator61
Net gol

UYZD
Gooool. Zimbaladi trezequet

Oğuzhan Fidan
VAR VAR VAR !! Allahtan şu var geldi. Bu şerefsiz kör heriflerle lale ortanın adamlarıyla bizi biçecekler

My
Belliydi :) İkisi de gelir bence derken bu da mı ofsayt lan.

serdaracıl
Çıkma da çıkmamış. Olay ne anlamadım

Giallorossi
Baka - Trezege :)

Takimin gerisi bos

Ibrahim Gaygusuz
Mac sonu bir cok alinti yapilabilir, 6ci ve 7ci sayfalara bakmamiz yeterli :)

kaçarava
Şuna bakıyolar bir de ya boru gibi gol.

Ufuk
01.02.2023, 20:38
https://pbs.twimg.com/media/FnGECG_WIAA0oe3?format=jpg&name=4096x4096

UYZD
Bu arada oyun olarak cidden eziyoruz bence. Çok fazla pozisyon da yakalıyoruz, topu kaleye sokamıyoruz.

Turgay Atalay
Yan hakem musveddesine bakin hele

serdaracıl
Şu pozisyona bayrak kaldıran hakemi evine yollayacaksın

lazminator61
Baka ilerde oynadi sürecte, pozisyona gireriz. Bakada olmasa bu takim hayatda gol atamaz

Muhammed Kambur
dokun at dj nin önüne be gomes neyi bekliyorsun gitti pozisyon

gurur6134
Yalandan aksiyon boru gibi gol su topun cikip cikmadigini goremeyen adam bu ulkede hakemlik yapiyor saka gibi

tristram
iste VAR yokken boyle operasyon cocuklugu yapiyorlardi.ona bayrak cekti avel.

My
01.02.2023, 20:39
Baka önde oynar hocam. Oynama bu adamla daha fazla. Takım iyi gidiyor şimdilik. Golü bulduk diye durmayalım yeter ikinci gol de gelir.

Surmeneli_91
01.02.2023, 20:40
rahat olun yenilme şansımız yok deplasmanda değiliz unutmayın ama haftasonu Allah korusun bizi bu futbolla :D

Oğuzhan Fidan

Adi şerefsiz istanbul köpeğinin teki işte ne bekliyoruz başka. Futbolu istanbul dışına çıkarmamaya çalışıyolardı var geldi düzenleri bozuldu 2/3 şampiyonluk daha alsak Var ı kaldırmaya çalışır bu şerefsizler.

Muhammed Kambur
baka ile gomez cok istekli. gomez gol atmasi lazim.

Semih AYDIN
01.02.2023, 20:41
Forvet yok takımda

lazminator61
01.02.2023, 20:41

Lisansi geri alman lazimsin

UYZD
01.02.2023, 20:42
rahat olun yenilme şansımız yok deplasmanda değiliz unutmayın ama haftasonu Allah korusun bizi bu futbolla :D

Gs'yi yeneceğiz ona eminim de. Ondan sonraki deplasman tavşanlı linyitsporla bile olsa 5-6 yeriz :D

serdaracıl
01.02.2023, 20:42
Öne geçtikten sonraki oyunumuz bu olmalı

Giallorossi
01.02.2023, 20:43
baka ile gomez cok istekli. gomez gol atmasi lazim.
Gomez ile benim aramda pek fark yok. Ikimizde galibiyet icin cok istekliyiz ama ikimizde gol atamiyoruz :)

tristram
rahat olun yenilme şansımız yok deplasmanda değiliz unutmayın ama haftasonu Allah korusun bizi bu futbolla :Dbence futbolda bir problem yok kalite eksikligi var.boyle istekli olursak hafta sonu puan alabiliriz.

Muhammed Kambur
Gomez ile benim aramda pek fark yok. Ikimizde galibiyet icin cok istekliyiz ama ikimizde gol atamiyoruz :)

güzeldi :D

gurur6134
01.02.2023, 20:44
Baka hic gerek yok ya neden bir adam su pozisyonda sari kart yer azicik akilli oynayin su oyunu ya

serdaracıl
01.02.2023, 20:45
Trezege 7 gol fena değil

Oğuzhan Fidan
01.02.2023, 20:45
Nuriş değilmiydi bunların hocası ? Sarı kafalı biri var kenarda paketledilermi nurişi :)

Sefa Murat Dokuz
01.02.2023, 20:46
Uğurcan’la alakası yok direkten döndü

serdaracıl
01.02.2023, 20:47
Densvili sola çekip hugoyu stoperde oynatmalıyız haftaya

BlackPanther
01.02.2023, 20:47
Djaniniyi hemen satın

kaçarava
01.02.2023, 20:48
Kanada ters uzun toplara 3 yıldır çözüm bulamadık.

Giallorossi
Ayyasimiz yine formunda :)

BlackPanther
Nuriş değilmiydi bunların hocası ? Sarı kafalı biri var kenarda paketledilermi nurişi :)

Cezalı. Locadan izliyor

lazminator61
Ugurcan güven vermiyor. Kaleyi tutan sut gol olur

Surmeneli_91
golü atana kadar tek kale oynayıp golden sonra bi anda eski halimize geri dönüyoruz psikolojik sorunları var bu takımın

gerçi bunun en büyük sebebi ortasaha orada topu tutacak arkada top yapacak adam yok.
siopis tek başına abduş da baka da kayıp oluyor bi anda

serdaracıl
7 dakika nedir arkadaş ya. Bu kural bazı maçlarda nedense hiç uygulanmıyor. 4-5 dakikada biririliyor maçlar

Semih AYDIN
01.02.2023, 20:49
Eren tam çöpsün be kardeşim

El Cordobes
01.02.2023, 20:50
Eren şimdiye kadar 2 gol yedirdi ama tabelaya yansımadı.

lazminator61
Yine ileriye cikamiyoruz

serdaracıl
Bak onlar dışarı atıyor mu?

Ibrahim Gaygusuz
Djaniny yi beklemek Yattara yi beklemekten daha zor.

Sefa Murat Dokuz
Daha nasıl faul olacak?

BlackPanther
01.02.2023, 20:51
Djanini ne yapar bu takımda?

Surmeneli_91
01.02.2023, 20:52
eren - larsen - djaniny çok sırıtıyor şuan sahada olmasalar daha iyi olabiliriz.

abduş da kayıp bence ismini duymadık. siopis daha çok topla buluştu maçta

serdaracıl
Canini çıkmalı.

kaçarava
Djaniny mors alfabesiyle bir şey anlatmaya falan mı çalışıyorsun kardeşim bu nasıl futbol

savas avci
01.02.2023, 20:53
Djaniniyi hemen satın

nereye kime satacaklar kim alır bunu. sağolsun çok bilmiş hoca sattırmadı başımıza bela etti

Veysel
Hoca Allah peygamber aşkına çıkar şu Djaniny belasını

lazminator61
Larsen toparlanmis iyi oyniyor simdiye kadar

My
Antalya kapanırken iyiydi de açılınca defansif bütün defolarımız çıktı ortaya.

Veysel
01.02.2023, 20:54
Larsen toparlanmis iyi oyniyor simdiye kadarAntalya kaç kere çıktı da iyi oynuyor diyorsun

yatmaztara
01.02.2023, 20:54
İntikam alır mıyız?
Bi ara şunlara 9 atıp yollamamız lazım kenera yazalım zamanı gelince basalım!

tristram
01.02.2023, 20:55
golu attik takim tekrar mala bagladi.o kazanma isteginin yerine pisirik kontra kovalayan takim geri geldi.