PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3]

ÖmürKaradeniz61
01.02.2023, 23:20
Yıl olmuş 2023 biz yine Abdülkadir’in başdönmelerinle uğraşıyoruz,6 senedir başın dönüyor be çocuk.

UYZD
01.02.2023, 23:20
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı: Bir karar verdim basitten eski formasyonumuza döneceğiz. Mesleki anlamda çok iyi deneyimler yaşadım. Bu süreç biraz inişli çıkışlı oldu ama umarım bir standart hale hem oyuncu hem oyun olarak getiririz.

Sonunda doğru yola geldik. Geçen seneki gibi taraftarın sıkıcı dediği sürekli eleştirdiği futbolu oynayalım vura vura gidelim ya. Gözüme güzel gelmesin, maçı kazanalım. Bu sene hurra ileride basıp hücum oynamaya çalışa çalışa rezil olduk.

Mehmet BAŞ
01.02.2023, 23:21
Takımda oyuncular koşuyor, pres yapıyor, çalışıyorlar ancak ciddi bir kalite eksiği göze çarpıyor. Misal Larsen'in iki net gol pozisyonunda doğru pasları vermemesi kalite eksikliğidir. Djaniny ve Trezequet'in karşı karşıya pozisyonları bitirememesi kalite eksikliğidir. Bu sıkıntıları yalnız bu akşam yaşamadık, sezon başından bu yana problem yaşıyoruz. Bu akşam 4-5 tane gol atacağımız maçı son ana kadar bir farkla götürdük. Sebebi işte bu kalite sorunudur. Mevcut takımda Basetas dışında oyun organizasyonunda sazı eline alıp gol ve asist anlamında takımı taşıyacak ikinci bir oyuncu yok. Maalesef yok!

lazibere
01.02.2023, 23:25
O kadar da değil ya :)

https://twitter.com/sabahspor/status/1620868613673717760?s=20&t=U2gCLeXyNbmffww8Hh9nNg

Hiç bir değişikliği kendin istememişsin, Tuttu ama

Maçın en kötüsü Ömür'dü ama sen görememişsin
Bir diğer en kötüsü de Eren'di onu çıkartacak cesaretin yoktu çocuk sakalanarak çıktı yazık keşke sen değişseydin.

Denswil, geçen sene süürekli sol bek oynuyordu, bu sene onu değil sol bek , stoper de bile oynatmıyorsun

Merak ediyorum??? Diğer oyuncuların nesi hoşuna gidiyor da ısrar ediyorsun..

Eren'nin , Arif isimli genç çocuktan ne artısı var mesela

Bir gün kendine sormuyormusun??? Bu kadar kötü futbol oynuyorsam bundan bu bu bu oyuncuların performansından olmuyor diye

Ya da geniş sorayım, Kalemize 3 defa gelenler bize nasıl 5 tane gol atabiliyor?? Bu işte kimlerin sorumluluğu var diye merak edip araştırmıyormusun???

theo
01.02.2023, 23:29
Hocam her dediğine katılıyorum. bir tek djanny'de eklemem gereken şey şu.

djanny ilk geldiğinde de bize gelmeden önce de böyle oynuyordu. adam üzerine fazladan adam çektirip oyunu rahatlatıyor. bizim taraftar olarak adamdan beklentimiz aslında o uzun bacaklarla fırtına gibi esmesi ama o tarz bir oyuncu olmadığı için göze batıyor.

gomez'deki durum bir nevi oscar cardozo'nun çilesi. onun oyun zekasına uygun kanat ortalarının ya da ara pasların bir türlü ona ulaşamaması. pozisyonun içinde olması oyunu yayması pas atacağı yeri bilmesi ile fark yaratıyor.

bir de denswill bugün hatasıza yakın oynadı. pozisyon alışı, takibi, topsuz alanda alan kapatışı ve rakibin hamle alternatifini daraltması ile fark yarattı.

İlk yarı çok iyi oynadık. İkinci yarı çok topu verdik.

Djaniny sadece gol kaçırıyor, oyun içinde adam kötü falan değil, ne izliyosunuz ben cidden anlamıyorum. Herif sayesinde oyunu yıkabiliyoruz, sürekli iki yönlü oynuyor geri de geliyor.

Abdülkadir çıkınca rahatlayan adamlar var yani korkunç bir futbol bilgisizliği.

Larsen 30 dakika istediğimiz oyunu oynadı, 60 dakika büyük s.çtı

Gomez çok iyi bir oyuncu ve sürekli oynamalı, son pasları atmadığımız 3 pozisyon var ki çok iyi pozisyon alıyor, harika servis yapıyor. Tekke'den sonra sahip olduğumuz en zeki forvet

serdaracıl
01.02.2023, 23:29
Hoca devre arası değişiklik yapınca ben de şaşırdım. Kesin sakatlık var dedim, doğruymuş. Hocanın yaptığı işler değil bunlar. Malesef

serdaracıl
01.02.2023, 23:30
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı: Bir karar verdim basitten eski formasyonumuza döneceğiz. Mesleki anlamda çok iyi deneyimler yaşadım. Bu süreç biraz inişli çıkışlı oldu ama umarım bir standart hale hem oyuncu hem oyun olarak getiririz.

Sonunda doğru yola geldik. Geçen seneki gibi taraftarın sıkıcı dediği sürekli eleştirdiği futbolu oynayalım vura vura gidelim ya. Gözüme güzel gelmesin, maçı kazanalım. Bu sene hurra ileride basıp hücum oynamaya çalışa çalışa rezil olduk.

+ 61

samatyaboy
01.02.2023, 23:32
2-0 çok temiz koyduk, darısı GS maçına.

Enes Başkaya60
01.02.2023, 23:34
Geçen sezon şampiyon olamayacağız, kaybedeceğiz diye negatif basarken Nwakaeme yoktu galiba..

Ne alaka totem yapıyorduk geçen sene.

Abi karar ver 3 ayda bir fikrin değişiyor hocayla alakalı :)

Benim işim belli olmaz kardeşim :D

bilginsem
01.02.2023, 23:35
Hocam her dediğine katılıyorum. bir tek djanny'de eklemem gereken şey şu.

djanny ilk geldiğinde de bize gelmeden önce de böyle oynuyordu. adam üzerine fazladan adam çektirip oyunu rahatlatıyor. bizim taraftar olarak adamdan beklentimiz aslında o uzun bacaklarla fırtına gibi esmesi ama o tarz bir oyuncu olmadığı için göze batıyor.

gomez'deki durum bir nevi oscar cardozo'nun çilesi. onun oyun zekasına uygun kanat ortalarının ya da ara pasların bir türlü ona ulaşamaması. pozisyonun içinde olması oyunu yayması pas atacağı yeri bilmesi ile fark yaratıyor.

bir de denswill bugün hatasıza yakın oynadı. pozisyon alışı, takibi, topsuz alanda alan kapatışı ve rakibin hamle alternatifini daraltması ile fark yarattı.
Haklısın. Zaten şu boyda ve fizikteki adamdan müthiş ayak içi şutlar beklememliyiz. Kenarda oynuyor oluşu bize çok fazla şey kazandırıyor, top indiriyor pas yapabiliyor. Taraftarın hiç anlamadığı şey şu ki Abdullah Avcıyla biz hiçbir zaman oyuncu gösterişli oyun oynamadık zaten. Nwakaeme kendine has bir oyuncu, sisteme genelde uymuyordu ama takımı rahatlatıyordu. Djaniny ise tam bir sistem oyuncusu, hocayı çok rahatlatıyor. Bir türlü göremiyorlar şunu

İhaleyi artırıyorum Sorloth gelse şu takıma bu taraftardan küfür yer. Oyuncuyu oyuna göre değerlendirmiyoruz. Gomez muhteşem oynadı şu maçta, bence takımın en iyisiydi ama biran önce yollamalıyız denildi.

Ufuk
01.02.2023, 23:40
Ne alaka totem yapıyorduk geçen sene.

Benim işim belli olmaz kardeşim :D

Totemle karamsarlık arasındaki ince çizgide gidip geliyordun diyelim.

lazibere
01.02.2023, 23:41
Evet, Geriye dönük bütün yorumları okumaya çalıştım. Taraftarımız gerçekten bir çok şeyin farkında ama çaresizlikten ses etmiyordu. patlama nerede olacaka ama ne zaman bilmiyorum. Beşiktaş takımı aslında çok kötü futbol oynamadığı halde sadece aldığı skorlardan sebep hocasını gönderdi. Biz hocamıza her maç dört elle sarılıyoruz çünkü kredisi var ama sonsuz değil bunu kendisi de biliyor

Kendi itibarını sağladı ama bizi rezil ediyor bu sene. Oysa ki itbar alınan bir başarı ile cuk oturan birşey değildir. Devamını getiremediğin müddetçe herşey boştur. Sergen yalçın'da bir sene vvel şampiyon yaptığı takımdan 10. maç sonunda gönderilmişti. ??? İlla gönderme noktasına mı gelellim istiyor ???

Kasım ayı farklı olacak mış??

ne değişecek ??

larsen oynamayacak, Eren oynamayacak, Ömür oynamayacak, Yazıcı daha iyi oynayacak , Janini gol atmaya başlayacak v.s v.s

Hayal satmak , Bu oyuncular ile Trabzonspor'umuzun başarı alması sadece şanstır. Farkına varın lütfen,

Lazibere'ye birşey beğendiremezsin diye yazmıştı fatih Öztürk

Evet ben Umut tacirliğini sevmem. Bu takımdan umut yok

Bek oyuncuları değişmediği müddetçe asla iyi olmayacak. 2 gol atsak bile 3 gol yiyecek bir takımız

Fener lider
Sivas lider
Başakşehir lider

biz ise muhtemelen son sıradan bitireceğiz Avrupa ligi'ni oysa şampiyonlar ligine neden gidemiyoruz diye hayıflanıyorduk ??

bu takım bu hale gelmemeliydi. Başta Avcı Olmak üzere, başkan ve Ertuğrul bey açıklama yapacaklar. Yapmalısınız

Ne oynuyoruz???
Atak oynadığımız için , çok gol kaçırdığımız için mi arkada boşluk bırakıyoruz ?? YOKKKKKKKKK
Eskiden yan pas yapardık, şimdi onu bile beceremiyoruz ????

Bizim takım ne oynuyor Allah aşkına, birisi bana söylesin

istanbulspor'dan farklı, Kayseri'den farklı, Ümraniye'den farklı ne oynuyoruz

yahuuuuuu sinirliyim abartmak istemiyorum ama CEZA SAHASINA GİREN OYUNCUMUZ YOK KOCA TAKIMDA 90 DAKKA BOYUNCA

Duran toplar olmasa, Gol teşebbüsümüz yok

Bizim takımın sağ açığı kim???? ne yapıyor
Bizim takımın sol açığı kim ne yapıyor ??
Forvetimiz maç boyunca 4 defa topa dokundu birisinde de kendi kalemize gol pası verdi ???

Bu kadar dengesiz, bu kadar salak, bu kadar beyinsiz bir futbolu oynamak da marifet ister arkadaş

Ulan utanın lan utanın

Fener 3-0 yenikken bu maçı fener 4-3 kazanır diye düşünüyoruz adamlar en kötü berabere kalıyorlar

Biz ise .........................

ya boşver a.k

ne konuşuyon oğlum sen

kendime bir söz vermiştim, takımdan sebep kendimi germeyeceğim diye başaramıyorum nalet olsun başaramıyorum bunu

Bu mesajı 28-10 -2022 tarihinde yazmışım???
Değişen bir şey söyleyin

LANGARA
01.02.2023, 23:43
Buz gibi penaltımız verilmedi. Futbolcuların bu tepkisizliğini anlayamıyorum

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

theo
01.02.2023, 23:47
sörloth bu sefer çakılı oynayacak sisteme göre ve top bekleyecek. top gelmeyince de gomez'e söylenenler ona da söylenecek.

sörloth atak oynadığında fark yaratan oyuncu. pas yap top çevir oyuncusu değil.

zaten bizim transferlerin de sıkıntısı her biri farklı sistemlerin etkili oyuncusu ama hocanın sistemine(!) ayak uydurmaları zor ya da şu an için çok zor!

bartra gibi adamı fener ya da beşiktaş alsa methiyeler düzeriz çünkü o takımların sisteminde etkili. gomez galatasaray'da fiyatını ikiye üçe katlar 2 senede. bardhi başakşehir'de olsa adama farklı gözle bakardık.

ama tüm bunlar bizimde olmuyor. çünkü tarzlar farklı.

Haklısın. Zaten şu boyda ve fizikteki adamdan müthiş ayak içi şutlar beklememliyiz. Kenarda oynuyor oluşu bize çok fazla şey kazandırıyor, top indiriyor pas yapabiliyor. Taraftarın hiç anlamadığı şey şu ki Abdullah Avcıyla biz hiçbir zaman oyuncu gösterişli oyun oynamadık zaten. Nwakaeme kendine has bir oyuncu, sisteme genelde uymuyordu ama takımı rahatlatıyordu. Djaniny ise tam bir sistem oyuncusu, hocayı çok rahatlatıyor. Bir türlü göremiyorlar şunu

İhaleyi artırıyorum Sorloth gelse şu takıma bu taraftardan küfür yer. Oyuncuyu oyuna göre değerlendirmiyoruz. Gomez muhteşem oynadı şu maçta, bence takımın en iyisiydi ama biran önce yollamalıyız denildi.

Enes Başkaya60
01.02.2023, 23:53
Totemle karamsarlık arasındaki ince çizgide gidip geliyordun diyelim.

Öyle diyelim kardeşim ;)

memozcan
01.02.2023, 23:56
denswil başak maçında da çok iyiydi.. okaka ayısını deli etmişti resmen.. bence artık defansta denswilin partneri kim olmalı sorusuna anıt aranmalı..

Uğur Ö.
01.02.2023, 23:58
denswil başak maçında da çok iyiydi.. okaka ayısını deli etmişti resmen.. bence artık defansta denswilin partneri kim olmalı sorusuna anıt aranmalı..

Denswill solbek oynamalı, Erenin oynadığı bir maçı kazanma şansımız yok.

gurur6134
02.02.2023, 00:02

Tartismaya gerek yok hugo tabiki bartranin stoper ciktigi hicbir maci bu takim deplasmanda alamaz oyle bir adam kendisi..

gurur6134
02.02.2023, 00:12
En az 2 gol atariz gol yiyecegimizi sanmiyorum antalyanin cikan 11 de bir tane oyuncu var sıkınti cikaracak onuda tutalim artik..

Sıkınti cikmayacagi belliydi ,asıl sıkınti deplasmanlar da geceyle gunduz gibi performans ve oyun anlaminda mantikli bir aciklamasi yok taraftarda oyle asiri itici gucu olan bir atmosfer yaratmiyor ic sahada derby maclar disinda , mantikli bir aciklamasi yok bu isin..

chener
02.02.2023, 00:18
Gomes'e yazık oluyor. Bizde icardi etkisi verebilecekken, kenardan top toplayıp ortada biri varsa ona atma derdine düştü. Kenarlarımız felaket, ortada siopis ancak geleni karşılamaya çalışıyor, doğucan onu da yapmıyor. İki bek ve bir hamsik lazım.

chener
02.02.2023, 00:20
Bir de keşke Naci'ye daha çok yüklensek. Sezon bitiyor, gidecek halen daha ona şans vermede cimri davranıyoruz.

Halil Alemdar
02.02.2023, 00:25
Nwakaeme Gomezi gol kralı yapardı. Seni de Cardozo yalnızlığına bıraktık affet reis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sasort
02.02.2023, 00:27
nerden nereye geçen sene kimler vardı nasıl kadro ile oynuyorduk

bu sene bu kadar kazmayı nasıl bir araya getirdik

gomeze üzülüyorum. top getiren yok her maç kanat gibi oynuyor artık. adam getiriyor onu da atamıyor kazmalar

adam malesef djaniny ve terezegeut gibi iki adamla oynuyor

hele şu terezeut mahmutu kim bu takıma bela etti

sasort
02.02.2023, 00:36

BU AÇIKLAMA AVCI YAPMIŞ OLAMAZ AMA İNŞALLAH FARKINA VARMIŞTIR.
BİZİM KAPASİTEMİZ O SIKICI OYUNU BİLE ZOR OYNAYACAĞIMIZI

KENDİNİ BİLEREK OYNAMAN GEREKTİĞİNİ

BUNU BİLİR İNŞ GS MAÇINA İKİ ORTA SAHA İLE ÇIKAR

Turgay Atalay
02.02.2023, 00:36
Hicbir gol pozisyonunda olmayan, dogru yerde durmayan adami degil Nwakaeme, hicbir oyuncu gol krali yapamaz. Abarttikca abartin Gomezi. Gidin İcardi yi izleyin, gozunuz forvet gorsun. Cardozo ile daha kotu kadroyla oynadi ama bu adamin onunla da bir alakasi hic yok, Cardozo golu olmayan pozisyonda bile bir sekilde atan muthis bir bitiriciydi. İyi golcu birazda kendi ekmegini kendi cikarir. Driblig yok, top indirme yok, uzaktan sut yok, sahada ekstra yaptigi bisey yok. Eee neresi muthis bu adamin

Uğur Ö.
02.02.2023, 00:39
Hicbir gol pozisyonunda olmayan, dogru yerde durmayan adami degil Nwakaeme, hicbir oyuncu gol krali yapamaz. Abarttikca abartin Gomezi. Gidin İcardi yi izleyin, gozunuz forvet gorsun. Cardozo ile daha kotu kadroyla oynadi ama bu adamin onunla da bir alakasi hic yok, Cardozo golu olmayan pozisyonda bile bir sekilde atan muthis bir bitiriciydi. İyi golcu birazda kendi ekmegini kendi cikarir. Driblig yok, top indirme yok, uzaktan sut yok, sahada ekstra yaptigi bisey yok. Eee neresi muthis bu adamin
Icardi çok uç örnek, yani sayılı forvetlerden biri ve diri şekilde geldi. Aynı klasmanda değil diğerleriyle.

Yani takımda Dorukhan, Visca, Hamsik gibi üç tane elit adam var ve kullanamıyoruz, bu sene hakikaten kabus gibi. Yaşlı oyuncular elimizde patladı ve gençlerinde değeri düştü.

Doğukan Uçan
02.02.2023, 00:45
maçtan yeni geldim 2-0 bittiğine halen daha şaşırıyorum. sezonun en farklı kazanacağımız maçıydı.

Djaniny, Doğucan, Eren, Larsen ciddi anlamda gönderilmeli.

Özellikle larsen'in hem ilk yarıda hem ikinci yarıda veremediği paslar nasıl bir bek olduğunu gösterdi.

Kadro kalitemiz çok kötü malesef. dua edelim bakasetas, trezeguet, maxi gomez sakatlanmasın.

Sacit
02.02.2023, 00:48
Halen daha transfere değil taraftara ihtiyaç var diyor
Ne yaşadı ne oldu adama?

Maç sonu eski açıklamaları tekrar edip duruyor

şampiyon olduk kupalar kaldırdık rekorlar kırdık
her maç sonu bu sözler ne alakadır

Biz bugüne bakıyoruz ve sahada berbat bir oyun var
gomez ile rakip kale arasında 50 km var
herkes kaleye uzak kimsenin gol atmaya niyeti yok

takım kontraya çıkmaktan aciz durumda
hoca inadına mı yapıyor
sahadaki futbol ile maç sonu konuşmasının zerre alakası yok

kaçarava
02.02.2023, 00:55
Maxi Gomez'in tüm gollerini youtube'dan izleyebilirsiniz. Ceza sahası dışında çok bir özellik beklemeyin. Çoğu golü, yandan gelen asiste iyi bir gol koşusu yapıp vurduğu toplar. Ceza sahasındaki tilki, kutu golcüsü. Çoğu golü de kafayla. Sağa deplase olup yaptığı ortalar falan ekstra geliyor bana.

Hoca eski sisteme dönmekten bahsetmiş. Ona dönerse etkisi hepten azalır.

Çabukluk yok, hız yok, top sürme yok, bağlantı oyunu pek yok, ikili mücadelelerde üstünlük yok. Sırtı dönükken uzun topları indirme yok. Oyununu üzerine kuracağın bir golcü değil.

Hoca ve yönetimin hatası. Yıllarca İspanya Ligi'nde oynamış, bıraksan yine oynayacak biri. Kimse kötü topçu diyemez. Bize lazım olan oyuncu değildi.

serdaracıl
02.02.2023, 01:56
Bugün gayet akıllı oynadık. Trabzonsporun oynayacağı oyun bu

objek
02.02.2023, 02:14

Maxi duracagi yeri biliyorda ortada waka yok djanini ve trezege iyi niyetli ancak birlikte oynama kulturleri gelismemis

Adem Akyüz'
02.02.2023, 03:46
Forvet hatları baya eksik. Yine gol yemeden kazanacağımız bir maç bekliyorum.Gol yemeden kazandık :)

İçeride daha coşkulu başlayıp bir şekilde golü buluyoruz. Sonra da savunuyoruz. Yine aynısı oldu.

Oğuz ZEYTİN
02.02.2023, 09:16
Tebrikler.

Maçtan önce yazmak istemedim. "İntikam" nedir Allah aşkına? Antalyaspor veya Nuri Şahin kimdir ki koca Trabzonspor camiası bir intikam kovalasın! Yen, geç...

Gol yemeden kazandık :)

İçeride daha coşkulu başlayıp bir şekilde golü buluyoruz. Sonra da savunuyoruz. Yine aynısı oldu.

Puan tablosunun iç saha kısmında zirvedeyiz. Sadece dört gol yemiş, yirmi yedi averaj yapmışız. Deplasmanda ise 1,10 puan ortalamamız var. Oyuncular aynı (Hocanın son dönemdeki ilginç "Rotasyonuna/Tercihlerine" rağmen). Hani diyorlar ya, şu kadar aydır ödeme yapılmadı... Akyazı'da oynarken para mı yatıyor hesaba? Veya Denswil deplasman maçlarında "pahalı oyuncu", iç sahada "uygun maliyetli oyuncu" mu oluyor?

Sormak yasak galiba: Acaba oyun sistemiyle ilgili problemler mi yaşadık, yaşıyoruz?

adiloş bebe
02.02.2023, 09:22
Tebrikler.

Maçtan önce yazmak istemedim. "İntikam" nedir Allah aşkına? Antalyaspor veya Nuri Şahin kimdir ki koca Trabzonspor camiası bir intikam kovalasın! Yen, geç...

Puan tablosunun iç saha kısmında zirvedeyiz. Sadece dört gol yemiş, yirmi yedi averaj yapmışız. Deplasmanda ise 1,10 puan ortalamamız var. Oyuncular aynı (Hocanın son dönemdeki ilginç "Rotasyonuna/Tercihlerine" rağmen). Hani diyorlar ya, şu kadar aydır ödeme yapılmadı... Akyazı'da oynarken para mı yatıyor hesaba? Veya Denswil deplasman maçlarında "pahalı oyuncu", iç sahada "uygun maliyetli oyuncu" mu oluyor?

Sormak yasak galiba: Acaba oyun sistemiyle ilgili problemler mi yaşadık, yaşıyoruz?
Hocanın psikolojisi iyi durumda değil maalesef. Bu yıl denediği hiçbir sistem oturmayınca sinir katsayısı da gittikçe arttı kendisinde. Dün maçın sonunda kameralara yansıyan görüntüsü de belli ediyor bunu. Maçtan sonraki basın toplantısında da yine belirli bir sisteme döneceğini açıkladı. Şu anda hoca-takım bağı son iplikte. GS maçında olası bir mağlubiyet diyemem ama hezimette bu iş biter, bitmeli de.

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2023, 09:34
Son dakikalarda yine ecel terleri döktük.
Hoca'nın dediği gibi maçı koparacak golleri atıp rahatlayacaksın.
Yerli Pep cezalı olduğu için yoktu.
Antalya kümeye yavrum
Haddinizi bileceksiniz.

ADANA DS-ŞİKEBAHÇE maçı üçüncülük şansımız için berabere bitsin.

ÜMRANİYE dün çok iyi mücadele etti. Penaltı ucuzdu. GS kazanması iyi olmadı. 11 maçtır kazanıyorlar. En kötü berabere kalalım. Derbilerde iyiyiz. Her maç bir sakat. Kazma Antalya'lılar sert oynadı ve Mete adisi faullere çok göz yumdu. Bıktık bu sakatlık kabusundan. Bitmedi gitti.

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2023, 09:36
Gol yemeden kazandık :)

2003-2004 sezonundan (Ziya Doğan) sonra ikinci kez sahamızda 5 maç üst üste kazanmışız. 36 maç oldu. Rekor 90 maçla bizde. Asla bunu kıramazlar.

Gökhan Balcı
02.02.2023, 10:44
Visca Nwakaeme Hamsik gibi oyuncuları en özel yapan şey futbol zekalarıydı. Hakikaten en çok bunun eksikliğini çekiyoruz maçta. Biraz kafamızı kullanabilsek skoru erkenden bulacak yahut artırabileceğiz.

Maçın 61. Dakikasında çok çok net bir penaltımız yine güme gitti. Fakat nasıl güme gittiğini anlamadım. Hakemin gözü önünde oluyor diye var çağırmadı mı? Adam iki eliyle birden itti gomezi hatta kendi kalecisini sakatlıyordu. Burada penaltı verilse ve iki farkı yakalasak çok rahatlayacaktık.

Maç sonunda kulübün yaptığı paylaşım korkunç seviyede. Ben sosyal medya ekibi değişti diye duymuştum? Böyle seviyesiz şeyler yapsınlar diye mi var o adamlar orada? Akıl alır gibi değil kimse uyarmıyor mu bu adamları? Kurumsal olacağı yerde 13 yaşında ergenler gibi paylaşımlar yapıyorlar anlamak mümkün değil.

Murat Keçeci
02.02.2023, 10:50
Bu galibiyet moral açısından iyi oldu.Şimdilik daha gerçekçi bir hedef olan üçüncü sırayı zorlamaya devam etmeliyiz.Gerçekci hedefler her zaman daha fazla konsantrasyon sağlar.Önce bu hedefi yakalayalim.ilk 2 deki takımların durumuna göre yeni plan yaparız.

Maça değinirsek yine bir iç saha klasiği yaşadık.Maç boyunca iyi işler yaptık.Hatta 70. Dakikaya kadar rakibin gole hiçbir yakınlığı olmadı.Son 20 dakka birkaç cılız zorlamaları oldu o kadar.Geçen sezonun antepi gibi olduk.İçerde çok farklı,dışarda çok farklı.Artik deplasman işini de bir dengeye kavusturmaliyiz.

Maçın iyilerinden söz edersek bakasetas çok iyi idi.Trezeguet yine çalışkandı.Siopis,denswill ve gomez de faydalıydı.

Skorun uzun süre 1-0 da kalma sebebi beklerimizin final hareketlerindeki eksikliği idi.Rakibi dengesiz yakaladigimiz pozisyonlarda erende,larsende topları ezdi.Kimi topu sürerken ayağından açtı.Kiminin pası orantısız oldu.Gelecek sezon bek ve açık kalitesini arttırmaya yönelik hamleler yapmalıyız.

3 puan için tebrikler.Şimdi hedef lidere çelme takmak.

gurur6134
02.02.2023, 11:19

gomeze üzülüyorum. top getiren yok her maç kanat gibi oynuyor artık. adam getiriyor onu da atamıyor kazmalar

Trezege ve bakasetas olmasaydi kume hattindaydin hemsehrim ne diyorsun sen takimin gol asist yukunu ceken 2 adam takimda gittin onlardan 1 tanesinemi taktin kafayi sezon basindan bu yana trezege asagi trezege yukari su istatistiklerine ragmen ustelik dua etde su kotu sezonda elde trezege gibi bir adam var olmasaydi neler olabilecegini tahmin bile etmek istemiyorum..

doc holliday
02.02.2023, 11:23

Trezege olmasa şu an kayseri ile konya arası biryerde olurduk

crixus_61
02.02.2023, 11:24
Takım orta kesemiyor. Bakın futbolun temellerinden birini yapamıyor takım. Becerip koşu attıktan sonra adam akıllı tek orta yapamıyoruz. Çıldırmamak elde değil. Dün takım birbirine el kol yapıyordu her yanlış ortadan sonra

Tekke
02.02.2023, 11:29
Trezege ligin en formda kanadı, ama hoca taktiği sebebiyle bi sağ bi sol dengesi bozuluyor ve faydalı olmak için yırtınırken asistler goller kaçırıyor

Bu çocuğa az ilgi gösterilse ligin süperstarı

Haaa süperstar demişken;

Bakasetas
Uğurcan
Siopis

bunlar da dahil 4 süperstar var ama ne ilgilenen-ne bunları motive eden var, GS 10. MAÇINI DA MUSLERA İLE KAZANDI, adam sakatlansa gs maç alamaz….

Uğurcan eskiye dönse (kabiliyetine laf eden yoktur herhalde, yıllardır Muslera bile varisim dedi)Ts maç vermez, görene….

Larking
02.02.2023, 11:30
Visca Nwakaeme Hamsik gibi oyuncuları en özel yapan şey futbol zekalarıydı. Hakikaten en çok bunun eksikliğini çekiyoruz maçta. Biraz kafamızı kullanabilsek skoru erkenden bulacak yahut artırabileceğiz.
.

Doğru tespit.Buraya Cornelius'u da eklerim ben.

Bizim ligde iki tür takım başarılı olur.

Ya fizik gücü çok kuvvetli takım olacaksın ve hızlı oyuncuların olacak ya da bu özelliklere sahip olmayan ama oyun zekası yüksek kaliteli oyuncuların olacak.

Biz geçen sezon bu oyuncularla ikinci grup özelliklere sahip takım olarak ligi Şubat ayında bitirdik.

Bu sezon iki gruba da yaklaşamadık bile.Ne fizik gücün kuvvetli hızlı tempolusun ne de Bakasetas dışında oyun zekası ile maç çeviren oyunculara sahipsin.Ortada bir yerde kaldık.Hepsinden biraz var.Sistem,taktik vs.herşey kafalarda karıştı.

Avcı eskiden maçlardan sonra ders anlatır gibi oyunu anlatırdı,şimdi saha dışına çıktı çünkü oyunla ilgili anlatacak fazla bir şeyi yok.

Adem Akyüz'
02.02.2023, 12:08
Tebrikler.

Sormak yasak galiba: Acaba oyun sistemiyle ilgili problemler mi yaşadık, yaşıyoruz?Aslında Antalya ve Adana maçını saymazsak deplasmanda yenildiğimiz Alanya, Karagümrük ve Hatay maçlarına da iyi başlamıştık ama nedense golü yedikten sonra çok büyük bir kırılma yaşıyoruz. Sonra zaten skoru kurtarmak için anlamsız şekilde ya herro ya merro moduna geçiyor hoca. Aynı şekilde içerideki maçlarda da golü yesek yine dağılabiliriz belki.

Gökhan Balcı
02.02.2023, 12:27
Doğru tespit.Buraya Cornelius'u da eklerim ben.

Bizim ligde iki tür takım başarılı olur.

Ya fizik gücü çok kuvvetli takım olacaksın ve hızlı oyuncuların olacak ya da bu özelliklere sahip olmayan ama oyun zekası yüksek kaliteli oyuncuların olacak.

Biz geçen sezon bu oyuncularla ikinci grup özelliklere sahip takım olarak ligi Şubat ayında bitirdik.

Bu sezon iki gruba da yaklaşamadık bile.Ne fizik gücün kuvvetli hızlı tempolusun ne de Bakasetas dışında oyun zekası ile maç çeviren oyunculara sahipsin.Ortada bir yerde kaldık.Hepsinden biraz var.Sistem,taktik vs.herşey kafalarda karıştı.

Avcı eskiden maçlardan sonra ders anlatır gibi oyunu anlatırdı,şimdi saha dışına çıktı çünkü oyunla ilgili anlatacak fazla bir şeyi yok.

Eren trezeguet larsen djaniny siopis bu konuda çok mahir adamlar değiller ama sadece Visca olsaydı şu an en azından Gomez'i olması gerektiği gibi kullanabilirdik. Kendisinin iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Herif kendisine hiç repertuvarında olmayan bir pozisyon üretti yahut hoca böyle istedi bilemiyorum. E o zaman umut ileride gomez sağda oynasın denilebilir ama bu sefer de sarhoşun top tutma becerisinden mahrum kalıyoruz. Dün bence gömülecek bir oyun da koymadı ortaya. Fakat herifin tavırları o kadar "eeehhh" kıvamında ki insanlar doğal olarak sinirleniyor. Topa öylesine vuruyor. Topun kaleye girmesi topun ayağına düzgün şekilde denk gelip gelmeyeceğine bağlı. Gol olmadıktan sonraki tavırları da aynı şekil stres altında olan tonla insanı delirtiyor.

Aslında geçen seneden farklı bir şey oynamıyoruz. Deplasmanlarda bu denli kırılgan değildik elbette ama iç sahada da genelde oynadığımız oyun böyleydi. Ama ne oluyordu? Tony durduğu yerden kırk metre mesafeye ara pas atıyordu. Visca'nın geçen sene ters ayakla tavana astığı bir gol var mesela benim diyen forvet oyuncusu atamaz. Ekstra adamlarımız olduğu için ekstra işler yapabildik. Hocanın geçen sene yapabildiği en önemli şey takım savunması ve takımı bir arada tutabilmekti. Yani sağlıklı bir ortam oluşturmuş olmaktı. Ben bu sene biraz bunu kaybettiğimizi düşünüyorum. Kalite de düşünce bizi bazen bir sonraki maça atabilecek şansları oluşturamadık.

Bence herkes senenin bitmesini bekliyor. Yönetimin şimdiden ama şimdiden gidecek oyuncuları belirlemesi gelecek oyuncuları da belirleyip ikna etmeye başlaması gerekiyor. Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamamalı bu takım. Öte yandan önümüzde daha yarısı duran bir lig var ve alınma ihtimali hiç de az olmayan iki kupa var. Burada elde edilebilecek başarılar bu sene olan her şeyi unutturur ve güven tazelenir.

Adem Akyüz'
02.02.2023, 12:43
Topu arkadaşının önüne atma konusunda büyük sıkıntımız var. Dün akşam da yine birçok pozisyonda aynısı oldu. Ya ayağa ya da gerisine atılıyor bütün paslar.

Mehmet BAŞ
02.02.2023, 12:54
Trezege olmasa şu an kayseri ile konya arası biryerde olurduk

Trezequet'nin attığı gol sayısına bakıp bu şekilde yorum yapmak yüzeysel bir değerlendirmedir.
Oyuncunun takım oyununa verdiği katkıya bakmak lazım. Kendisinden beklenen nedir? Ne kadarını yapıyor?
Bu açıdan baktığımızda bence sınıfta kalıyor. Hadi beni boş verin. Takımın hocası da beklediğini alamıyor.
Nitekim hocanın da beklentisini karşılamadığı için son iki üç maçta yedek kulübesine çekildi.

Trezequet konusunda tartışma götürmez bir performans sorunu olduğu aşikar!
Bir kenar oyuncusundan beklenen yalnızca gol atması değildir. Takım oyununa da katkı yapması gerek.
Rakip sahaya yerleşme, oyunun kilidini açma, topu taşıma gibi hususlarda ciddi rol alması gerek.
Bu açıdan bakınca Trezequet'in rakip bekleri zorladığını söylemek zor!
Velhasıl olmasaydı şöyle olurdu veya böyle olurdu demek zar atmaktır.
Olmasaydı belki daha iyi olurdu, bilemeyiz. O nedenle zar atarak konuşmaya gerek yok.

Oğuz ZEYTİN
02.02.2023, 13:41
Hocanın psikolojisi iyi durumda değil maalesef. Bu yıl denediği hiçbir sistem oturmayınca sinir katsayısı da gittikçe arttı kendisinde. Dün maçın sonunda kameralara yansıyan görüntüsü de belli ediyor bunu. Maçtan sonraki basın toplantısında da yine belirli bir sisteme döneceğini açıkladı. Şu anda hoca-takım bağı son iplikte. GS maçında olası bir mağlubiyet diyemem ama hezimette bu iş biter, bitmeli de.
Gitsin - Kalsın noktasında değilim. Kendi doğrularını inkâr etmesin. Açıklamalarıyla "lider" olduğunu hissettirsin. Toparlayıcı olsun. Zaten bunları yap(a)mazsa doğal sonucu yaşar.

Aslında Antalya ve Adana maçını saymazsak deplasmanda yenildiğimiz Alanya, Karagümrük ve Hatay maçlarına da iyi başlamıştık ama nedense golü yedikten sonra çok büyük bir kırılma yaşıyoruz. Sonra zaten skoru kurtarmak için anlamsız şekilde ya herro ya merro moduna geçiyor hoca. Aynı şekilde içerideki maçlarda da golü yesek yine dağılabiliriz belki.
Hatay maçında bir ara Umut-Gomez-Djaniny-Trezeguet-Bakasetas oynadık. "Tehlike anında camı kırın" derler de bu öyle bir şey değil. Sen oyuncuları ileri atıyorsun da bakalım işliyor mu, oyunu oraya yıkabiliyor musun? Ümraniye maçındaki golü Hugo attı mesela... Panik yapmamak, sakin kalmak ve akılcı olmak lazım. Bir maç on bir başlayan Bardhi ve Yazıcı ertesi maç süre alamadı. Nasıl bir rotasyon bu? 21. Hafta'da deneme yanılma mı yapacağız? İtirazım bunlara.

UĞUR DURTAŞ
02.02.2023, 16:35
Antremanlarda özelikle maç öncesi ısınmada ilk 11 dekiler ve yedekler 5/2 oynarlar
inanılmaz teknik olduklarını gözlemleriz.
yine maç öncesi ilk 11 oyuncularının uzun mesafeli paslarını izleriz
nokta atış direk ayağa

be güzel kardeşlerim;
maçta ta ne oluyor da 2 mt mesajeye sağlıklı pas atamıyorsunuz
saçma sapan paslar atıyorsunuz
kenar oyuncular sağ bek sol bek
biri milli takımımızın sol beki diğeri danimarka milli takımın sağ beki
siz hayatınızda hiç orta yapmadınız mı?hiç antremanda orta çalışmadınız mı?
ayıp gerçekten çok ayıp

denswil kendini buldu dün çok iyidi
avcı hocanın yerinde olayım eren iyileş se bile sol bekte denswili oynatırım.

siopis ve baka maşallahınız var.

gomez iyi kumaş

arkadaşlar size bir şey soracağım

dikkat ediyormusun maçlarımızı izlerken
orta sahada gereğinden fazla top çevirirken gomez devamlı rakip defans arkasına depara kalkıyor
top atılmayınca tekrar rakibin önüne geçiyor

şahsi düşüncem gomezi fazla ceza sahası içinde topla buluşturamıyoruz.
kenar ortalar yok denilecek kadar az
çoğu ortayı kendisi yapıyor.

son dakikalarda ki rakipten yediğimiz anlamsız baskı yakışmıyor bize
az kalsın bu baskılardan larsen az daha penaltı yaptıracaktı

alınan 3 puan güzel oldu
gs maçı öncesi.

Oğuz ZEYTİN
02.02.2023, 16:50
Bu arada Gomez'e yapılan fakat verilmeyen penaltıyı yazmayı unuttum. O çalınmadıysa, hiçbir stadyumda bu saatten sonra penaltı verilmemesi gerekir.

ÖmürKaradeniz61
02.02.2023, 21:58
Montella ayrılacak direkt olarak çökün hiç beklemeyin,genç ve kaliteli yabancı tanımına direkt olarak uyan bir antrenör hemen çökün hem de çok acil.

lazibere
03.02.2023, 03:43
Trezequet'nin attığı gol sayısına bakıp bu şekilde yorum yapmak yüzeysel bir değerlendirmedir.
Oyuncunun takım oyununa verdiği katkıya bakmak lazım. Kendisinden beklenen nedir? Ne kadarını yapıyor?
Bu açıdan baktığımızda bence sınıfta kalıyor. Hadi beni boş verin. Takımın hocası da beklediğini alamıyor.
Nitekim hocanın da beklentisini karşılamadığı için son iki üç maçta yedek kulübesine çekildi.

Trezequet konusunda tartışma götürmez bir performans sorunu olduğu aşikar!
Bir kenar oyuncusundan beklenen yalnızca gol atması değildir. Takım oyununa da katkı yapması gerek.
Rakip sahaya yerleşme, oyunun kilidini açma, topu taşıma gibi hususlarda ciddi rol alması gerek.
Bu açıdan bakınca Trezequet'in rakip bekleri zorladığını söylemek zor!
Velhasıl olmasaydı şöyle olurdu veya böyle olurdu demek zar atmaktır.
Olmasaydı belki daha iyi olurdu, bilemeyiz. O nedenle zar atarak konuşmaya gerek yok.

Kesinlikle doğru bir tespit, Noktasına kadar katılıyorum yorumuna. Oyuncunun tek derdi , kendisi, Ben atayımdan başka bir hesabı yok. Oysa bir kenar oyuncusu asist yapmalı, çok çok musait toplarda bile arkadaşına bakmıyor bile. Takımda en çok mücadele eden oyuncu gözüküyor çünkü diğerleri mücadele etmiyor. Ne zaman pas ne zaman şut çekeceğini bilmiyor. Ona gelen topların yarısını Wakame ya atardı ya da attırırdı. Zaten öyle şampiyon olduk

lazminator61
03.02.2023, 10:37
Hatay ve Alanya macinda 3 Puan alinsaydi, simdi neler konusacaktik.

Jackdaniels
03.02.2023, 10:44
Montella ayrılacak direkt olarak çökün hiç beklemeyin,genç ve kaliteli yabancı tanımına direkt olarak uyan bir antrenör hemen çökün hem de çok acil.

Ne Montellası ya dün Fener biraz yetenekli olsa fark yapardı,saçma sapan bir sistemle oynuyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2023, 15:14
Hatay ve Alanya macinda 3 Puan alinsaydi, simdi neler konusacaktik.

Özellikle Hatay maçının verilmesi çok canımızı yaktı.

En çok da, 5 maçtır kazanamayan Volkan .tine yenilmemiz çok koydu.

pReN@_61
03.02.2023, 15:30
özete baktım fena oynamamışız gibi

HOPA'LI TS'Lİ
03.02.2023, 15:34
özete baktım fena oynamamışız gibi

Burası Trabzon.
Buradan çıkış yok.

TS61_NL
05.02.2023, 19:04
Golazzzzooooo