PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Kupası Çeyrek Final | Ankaragücü 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Yiğit SARI
24.01.2023, 14:41
https://pbs.twimg.com/media/FnPBI7yX0AAegzZ?format=jpg

Semih AYDIN
24.01.2023, 14:55
yine deplasman

Somers61
24.01.2023, 15:05
demek iki kere deplasman HA !?

Cem Balcı
24.01.2023, 15:10
Kazanırız.
Ğs-Başak galibiyle eşleşeceğiz geçersek.

Doğukan Uçan
24.01.2023, 15:12
ankaragücü seri başı değil 2 maç üst üste sahasında oynuyor, biz seri başıyız 2 turdur deplasmana gidiyoruz. işleri hile hurda bu yayıncı kuruluşun. sırf fb-gs finali olsun diye atmadıkları takla yok. şöyle bir saçmalık olur mu. biz niye seri başıyız o zaman.

DeAgLeMaNyAq
24.01.2023, 15:16
Nedense son yıllarda çektiğimiz kuralarda hep deplasman denk geliyor. Aksine FB de ne zaman kura çekse mutlaka içeride oluyor. Kağıt üstünde en iyi kurayı çektik fakat yarı finalde GS'nin gelmesi halinde şansımız pek yok gibi gözüküyor. Sistem de FB GS finalini isteyecektir...

cem1990
24.01.2023, 15:20
Final de feneri tokatlamayi nasıp et Yarabbi

Larking
24.01.2023, 15:24
Ankaragücü fena takım değil,özelikle iç sahada taraftar desteğiyle coşkulu oynuyorlar.
Deplasman performansımızı da düşünürsek turun favorisi değiliz.

gurur6134
24.01.2023, 15:26
Seri basiligin bir avantaji olmadiktan sonra gerek yok, kim kime gelirse yapsinlar o zaman ..deplasman olmasi kotu oldu a.gucune iyi top oynatiyor yeni hocalari bizse deplasmanlarda yoklardayiz bu sene.bu turu gecsek bile yari final 2 macli olacak akbil yada gayseyi vites artirmadan yenmemiz mumkun degil hos umraniye macini da sansa gectik zaten teknik heyetin ve oyuncularin kupa gibi bir derdi yok sanirim hayirlisi bakalim bu sene olmazsa olmazimiz olmali halbuki avrupaya gitmenin en kestirme yolu ,bu takim ilk 3 e giremez boyle futbolunu surdururse malum..

Cem Balcı
24.01.2023, 15:28
Final de feneri tokatlamayi nasıp et Yarabbi

Amin.

Cem Balcı
24.01.2023, 15:32
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1617849778968363009

Yunus Emre SEYHAN
24.01.2023, 15:55
En azından final görüp avrupa bileti almamız lazım. Aksi halde ligte ilk 3'e girmek gerekiyor. Zor ihtimal

Enaldo61
24.01.2023, 16:02
Sivas Fener'i eler gibi geliyor bana. Ha pardon Kayseri'yle oynuyormuş. Onu geçer herhalde.
Bizim sonraki tur zormuş ama.

lazminator61
24.01.2023, 16:06
Final oynarsak iyidir. Böylece avrupaya gireriz.

Ibrahim Gaygusuz
24.01.2023, 16:17
Konferans ligini alip europa ya gidemiyecegimize gore, Turkiye kupasini almamiz lazim :)

DeAgLeMaNyAq
24.01.2023, 16:20
En azından final görüp avrupa bileti almamız lazım. Aksi halde ligte ilk 3'e girmek gerekiyor. Zor ihtimal

Final oynarsak iyidir. Böylece avrupaya gireriz.

FB ve GS finale kaldığı takdirde ligi ilk 3 içerisinde tamamlarlarsa lig 4.sü Konferans Ligi'ne gidecek. Ayrıca önümüzdeki sezon Konferans Ligi'ne katılacak takımların hepsi 2.ön eleme turundan turnuvaya katılacağından aralarında bir fark olmayacak...

Sefer A.
24.01.2023, 16:31
Nedense son yıllarda çektiğimiz kuralarda hep deplasman denk geliyor. Aksine FB de ne zaman kura çekse mutlaka içeride oluyor. Kağıt üstünde en iyi kurayı çektik fakat yarı finalde GS'nin gelmesi halinde şansımız pek yok gibi gözüküyor. Sistem de FB GS finalini isteyecektir...
Turu geçersek, sonraki turda ilk maç nerede son maç nerede belli mi peki ?

Konferans ligini alip europa ya gidemiyecegimize gore, Turkiye kupasini almamiz lazim :)
Alacagiz konfreransi :D

DeAgLeMaNyAq
24.01.2023, 16:40
Turu geçersek, sonraki turda ilk maç nerede son maç nerede belli mi peki ?

Alacagiz konfreransi :D

İlk maç deplasmanda ama deplasman golü kuralı yok...

sethfilo
24.01.2023, 17:31
Finali Fb-Gs yapmak için kurgulanmış bir sistem, onlarda haklı işin reytingi daha önemli

acan61
24.01.2023, 17:49
Ln böyle kura mı olur Ankaragücü iki seferdir kendi sahasında oynuyor biz deplasmanda. Şikecileri zaten anladık bu ne abi neye göre yapıldığı belli değil.

Sefer A.
24.01.2023, 17:49
İlk maç deplasmanda ama deplasman golü kuralı yok...
Olsun, 2.maç bizim sahadaysa az da olsa avantajdir, bâri orada ufak avantaj bizde olsun yoksa kupadan çekilelim böyle rezillik olmaz

Ayrica çift maç varsa çeyrekte de olmali, yoksa yari finali de tek maç yap ama ingiliz usulü tarafsiz sahada yap en iyisi o
2 takimin ortasinda bir sehirde en ugun stadda yap gitsin
Misal yari final gs ile biz mi oynuyoruz, koy Samsun'a tek maç seklinde mis gibi
Ingilizler Wembley'de yapiyor ama bizde Istanbul'da olsa saçma olur bence, Ankara derseniz olabilir
Ama sonuçta bir seyi kopyalarken tipkisinin aynisini yapmaya gerek yok
Misal Sivas-Antep, oynat Kayseri'de ya da Malatya'da, tertemiz

ilelebeTS
24.01.2023, 17:54
gs-fb finali yapmak isteyen gsyi önce akbil sonra muhtemel olarak bizimle kapıştırmaz. Kolay kura çeken burada fener gözüküyor. Yalnız o maçlar oynanana kadar daha çok şey değişir ligde ve bunun kupaya yansımaları olur, şimdiden tahmin etmek zor. O andaki form durumları önemli. Ayrıca Avrupa maçları falan da devreye girecek.

Sefer A.
24.01.2023, 17:56
gs-fb finali yapmak isteyen gsyi önce akbil sonra muhtemel olarak bizimle kapıştırmaz. Kolay kura çeken burada fener gözüküyor. Yalnız o maçlar oynanana kadar daha çok şey değişir ligde ve bunun kupaya yansımaları olur, şimdiden tahmin etmek zor. O andaki form durumları önemli. Ayrıca Avrupa maçları falan da devreye girecek.
Dogru ama gs sonuçta içerde oynayacak, basak kupaya önem verir mi o da kesin degil
Yari finalde bizimle depte 1 maçlik eleme seklinde oynasalar dengelendi derim, e o da yok
Tabi fb kismi net dogru, heriflerin eslesmelere bakiyorsun finale gitmeleri için çizilmis her sey, geçen turda herkes az çok zor takimla oynadi deplasman yapti falan, fb hem içerde hem alt lig takimiyla oynuyor

ilelebeTS
24.01.2023, 18:02
Dogru ama gs sonuçta içerde oynayacak, basak kupaya önem verir mi o da kesin degil
Yari finalde bizimle depte 1 maçlik eleme seklinde oynasalar dengelendi derim, e o da yok
Tabi fb kismi net dogru, heriflerin eslesmelere bakiyorsun finale gitmeleri için çizilmis her sey, geçen turda herkes az çok zor takimla oynadi deplasman yapti falan, fb hem içerde hem alt lig takimiyla oynuyor

Tek maç olduğu için akbil için sahanın önemi yok, 1 ay sonra akbil üst taraftan uzaklaşıp tek hedefi kupa kalırsa o zaman gsyi deplasmanda eleyebilir. 1 ay sonra bakmak lazım. Aynı şekilde gs 2 maç kaybedip alt tarafla makas kapanırsa o zaman psikoloji başka olur. Lige ağırlık vereyim diyebilir.

Sefer A.
24.01.2023, 18:39
Tek maç olduğu için akbil için sahanın önemi yok, 1 ay sonra akbil üst taraftan uzaklaşıp tek hedefi kupa kalırsa o zaman gsyi deplasmanda eleyebilir. 1 ay sonra bakmak lazım. Aynı şekilde gs 2 maç kaybedip alt tarafla makas kapanırsa o zaman psikoloji başka olur. Lige ağırlık vereyim diyebilir.
Evet orasi öyle tabi, su an konusmak için belki biraz erken, ama kagit üzerinde durum bizim aleyhimize, fb için ise her sey ayarlanmis gibi

Tabi oraya geldigimizde eger Basel'i elemis, sonrasinda kagit üzerinde çok zor olmayan bir kurâya denk gelirsek, kupayi geçtim ligi bile çok ciddiye almayip konferans ligine asilirsak ben hemen imzâmi atarim hiç sorun yok gomisim ziraat kupasina derim :)

Doğukan Uçan
24.01.2023, 21:39
Kupayı bizim taraftan gelen takımlardan birisi kazanır şimdiden diyorum. Karşı taraf güçsüz fenerbahçe finale çıksa bile kazanamaz.

DeAgLeMaNyAq
24.01.2023, 22:31
Ayrica çift maç varsa çeyrekte de olmali

Bunu ben de daha önce dile getirmiştim. Hatta bazı Avrupa ülkelerinde de bu şekilde uygulanıyordu ama artık onlar da sadece yarı finalde çift maç eleme usulüne döndüler. Bizde önce grup saçmalığını oluşturdular daha sonra da 5.turdan itibaren çift maça geçirdiler. Pandemide küme düşmenin kalkmasından dolayı takvim sıkıştığından maç sayısını azaltmışlardı ama gelecek sezon ligdeki takım sayısı tekrar 18'e düşeceğinden belki maç sayısını arttırabilirler...

memozcan
25.01.2023, 00:36
tek maç çok saçma bişey..

ne anladım seri başı olmaktan?

UĞUR DURTAŞ
25.01.2023, 14:03
İsteğim antep çıkması idi
ama olmadı

ankara ile deplasmnda oda keşke evimizde olsaydı oda olmadı.

kura çekilirken yarı final kurasında inşallah sivas antep çıkar dedim oda olmadı.

turu geçersek , gs-b.şehir galibi ile oynayacağız.

gerçekçi olamakta yarar var,bu sene lig imkansız değil ama çok zor

bu kupa çok uzağımızda değil kanısındayım.

iyi odaklanmalıyız kupaya

bilginsem
25.01.2023, 14:11
Bunlar Kupa'da kayseriyle bizi düşman ettiler, bu sene de ankaragücüyle edebilirler. Şimdiden önlem almak lazım.

cakalkerem
25.01.2023, 15:58
kura kıyağı millete

doc holliday
26.01.2023, 13:48
ümraniye maçı gibi 6-7 oyunculuk rotasyona girersek rahat eleniriz.iki takımında formu son zamanda yükselişte,bence şanslar eşit zor maç olur..

HOPA'LI TS'Lİ
26.01.2023, 14:01
Sahalarında penaltılarla da olsa kargaları elediler.
Çok iştahlı oynuyorlar içeride
Rotasyon yapmamalı AA
Bu sezon yakın hedef kupa
Ömür de vurguladı bunu dün
Yusuf Yazıcı da kupa kaldırıp ayrılmak istiyor sezon sonu dedi.

HOPA'LI TS'Lİ
26.01.2023, 14:02
kura kıyağı millete

Şikebahçe en zayıf kurayı çekti hem de sahasında

Sivas, Kayseri veya Gaziantep çıksaydı ve sahamızda olsaydı isterdim.

Hayırlısı diyelim.

Doğukan Uçan
27.01.2023, 13:31
150 milyon euroluk takım kuruldu kupasız kapatırsak facia olacak.

gurur6134
28.01.2023, 20:06
A.gucu taraftari ve murat erdogan eminim dua ediyolardir avci bizim mactan ince istifa etmesin de turu gule oynaya gecelim diye

gurur6134
28.01.2023, 20:13
A.gucu taraftari ve murat erdogan eminim dua ediyolardir avci bizim mactan ince istifa etmesin de turu gule oynaya gecelim diye

Yanilmamisim tamda ayni seyleri yazmislar taraftar sayfalarinda tam bir rezillik

Doğukan Uçan
28.01.2023, 20:20
bu turu şansa bala geçsek bile yarı finalde başakşehir ve galatasaray maçları hezimet olur.

Muhammet Ali Senocak
28.01.2023, 21:30
Deplasmanda dimi maç hiç maça çıkıp yorulmayalım nasıl olsa Avcı ile her deplasmanda yeniliyoruz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
28.01.2023, 23:07
Hatay'a bile folloş olan takımı Ankaragücü öper geçer, Transferlerin hepsi yanlış..

Çağlar Güleryüz
29.01.2023, 08:40
Ankaragücü zayıf rakibine acımaz.

Enes Başkaya60
29.01.2023, 11:12
Ankaragücü çok rahat kazanır.

Doğukan Uçan
29.01.2023, 11:39
Deplasmanda bizle kimin maçı varsa rakip takımın hocaları sorgusuz sualsiz 3 puan yazıyordur.

wakaeme
29.01.2023, 17:45
dia saba'yı almışlar. hiç acımayacaklar bize

Erkin
29.01.2023, 18:06
Yanilmamisim tamda ayni seyleri yazmislar taraftar sayfalarinda tam bir rezillik

Ankaragucu`nu taraftar ve camia olarak severiz o baska ama malesef Rize gibi asansor onlar da ve ufak bir bas kaldirinca boyle yorumlar gormek enteresan. Ah Hunter ah (yonetim de dahil tabi) Ne hallere dustuk.

BatuhanB
29.01.2023, 18:10
Dia Saba işi sıkıntı oldu...

Erkin
29.01.2023, 18:12
dia saba'yı almışlar. hiç acımayacaklar bize

Ooo o zaman degisir hakkaten, iyi oglan. Okul mokul diyerek kacti Sivastan, Ankara gibi sosyal hayatin, her turlu imkanin oldugu yere gitti. Ya Israil Liginden topcu almak bu kadar mi zor, net buraya uygun iyi topcular cikiyor.

Doğukan Uçan
30.01.2023, 10:07
Yarı finalde kesin eleneceğiz bari bunda elenelim daha temiz olur. Beyler bu sene bir an önce sene sonunun gelmesi lazım malesef.

gurur6134
30.01.2023, 11:42
Ankaragucu`nu taraftar ve camia olarak severiz o baska ama malesef Rize gibi asansor onlar da ve ufak bir bas kaldirinca boyle yorumlar gormek enteresan. Ah Hunter ah (yonetim de dahil tabi) Ne hallere dustuk.

Adamlarin yazdiklarinda bir sıkınti yok ki avci ile devam edersek turlariz diyolar gorunen koy kilavuz istemez bende ayni seyleri dusunuyorum macin favorisi a.gucu malesef

gurur6134
30.01.2023, 11:42

Adamlarin yazdiklarinda bir sıkınti yok ki avci ile devam edersek turlariz diyolar gorunen koy kilavuz istemez bende ayni aeyleei dusunuyorum butun eksiklerine ragmen acin favorisi a.gucu malesef

doc holliday
30.01.2023, 15:22
Gönderin şu hocayıda bari kupa finalini fb ile oynayalım bu sene, seneyede süper kupada gs ye çakarız oh mis..

Erkin
30.01.2023, 23:11
Dia Saba Maccabi Haifa`ya gitmis bu arada.

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2023, 15:27
Fenere hep kendi sahasında çıkıyor. Tesadüf mü?
Kayseri bi daha çaksa ya ama zor
Finali ŞB-CİNCONSPOR üzerine kurgulamışlar
Bu kurguyu yıkarsın sen Trabzon'um

Ekubanbambam
04.02.2023, 22:13
Ankaragücü taraftarı candır İstanbul takımlarını sevmezler bize her yer Trabzon tezahüratini kaç kere bizimle oynamadiklari maçlarda bile yaptılar ksk ve Ankaragücü ikisi de sempatiyle baktığım iki köklü camia

Ekubanbambam
04.02.2023, 22:16
Yarı final başakşehir ile oynarız eleriz fener Kayseri'ye içeride elenir finali Sivas la yaparız

Ufuk
04.02.2023, 22:30
Ankaragücü Avcı gitmeden oynasak mı diyordu ne oldu?
https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1621854934084763648

HOPA'LI TS'Lİ
06.02.2023, 17:27
Ankaragücü taraftarı candır İstanbul takımlarını sevmezler bize her yer Trabzon tezahüratini kaç kere bizimle oynamadiklari maçlarda bile yaptılar ksk ve Ankaragücü ikisi de sempatiyle baktığım iki köklü camia

KSK ve A.GÜCÜ candır. Bizi seven iki sıcak camiadır. Ben de severim.

Doğukan Uçan
24.02.2023, 02:01
Umarım eleniriz kupadan böyle bir sezona böyle bir final yapmak yakışır. Turu geçersek yarı finalde galatasaray karşısında bu takımın turu geçeceğini düşünen yoktur herhalde. Hiç eziyet çekmeden inşallah ankaragücü eler. Bakalım bu sefer ne bahane bulacaklar. Takımı batırdılar bildiğin. 1 tane doğru düzgün oyuncu satışından para gelmeyecek. Çoğu oyuncuyu göndermek için üstüne para verirler.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2023, 09:06
Elde bir hedef bu kaldı.
Yarı finalde GS-Başak galibini eleyebilirsek tabi
Finalde FB de zor rakip olur.
Bu kadroyla zor

Ozan Yılmaz
24.02.2023, 09:30
Deplasman maçı demek mağlubiyet demek

faysal
24.02.2023, 09:31
Umarım yeneriz ama bu futbolla buda hüsran olur.

Erhan Sezer
24.02.2023, 10:43
Eldeki tek hedef burası kaldı. Mücadeleye devam

bilginsem
24.02.2023, 10:48
Şu kupayı lütfen alın. Bu taraftar bu kadar hüsranı hak etmiyor, bu kadro bu kupayı alabilecek oyunculara sahip

Sefaenes
24.02.2023, 10:49
Td yine ayni oyunculara aybi degisiklere sans verip buradan da elenir. Artik kadro dışılar sart genclerle devam etsek belki bu rezilligi yasamiyacagiz

emre6117
24.02.2023, 11:38
Şu kupayı lütfen alın. Bu taraftar bu kadar hüsranı hak etmiyor, bu kadro bu kupayı alabilecek oyunculara sahip

Bu kadro hicbir basariyi yakalayamayacak kadro. Defolu bir kadro.
Forveti yok. 6 numarasi yok. 8 numarasi yok. Sag bek yok. Sol bek yok. Sag kanat yok. Sol kanat yok. Hoca sacmaliyor. Ugurcan dagilmis durumda.
O yuzden bu takimdan hicbir yol olmaz.
Beni asil uzen devre arasi temizlik baslamaliydi, hicbir sey yapilmadi. Demekki memnunlar.
Avrupada oynanan tum deplasman maclarinda rakip ayirmadan yenilmissin. Antalya ekipleri ve karagumrukten deplasmanda fark yemissin.
Ama hicbir sey olmamis gibi ayni oyuncular devam ediyor.
Demekki sorun yok.
A.gucune deplasman oldugu icin eleniriz.
Ben artik umut bozok, trezeguet,bardhi,eren vb.gibi vasat oyunculari izlemek istemiyorum.

Doğukan Uçan
24.02.2023, 11:47
Hadi bir şekilde eledik diyelim sonraki turda rakip %99 galatasaray bilemedin %1 başakşehir. Bu iki takımdan birini eleyebileceğimizi düşünen var mı. Hadi onu da yaptın finalde yüksek ihtimal fenerbahçe gelecek kupayı kazanacağımızı düşünen var mı. Basel'i elemek bile bunları yapmaktan daha kolaydı. Kabus gibi bir sezon oluyor. Ankaragücü'nün turu geçmesini istiyorum abdullah avcı'ya da böyle bir son yakışır.

Antonio
24.02.2023, 11:57
Bu ne biçim takım son kurşunu yedik... Hoca istifa et .

nakzo
24.02.2023, 12:11
Bu kadronun kupayı alma ihtimali yok hoca değişsin evet bu kepaze oyuncu topluluğu durduğu sürece gelenede istifa diyeceksiniz.

Sefaenes
24.02.2023, 12:23
Td ayni hatalardan israr edecek ayni vurdumduymaz oyuncular forma sansu bulacak asla bu değişimiyecek olan yine bize olacak ne yazik ki.

gurur6134
24.02.2023, 12:26
Tek tek tek butun hedeflerden uzaklastik 40 milyon avroluk maas butceli takim sezonun ortasinda hedefsiz kalmis elinde bir turkiye kupaai kalmis ondan da kimsenin umudu yok.avci tüyü dikecek a.gucunu hadi yendin diyelim ( deplasman oldugu icin yine cok zor) sonrasi tufan yine,ben trabzonsporun kumeye oynadigi sezonlari da gordum o sezonlarda bile deplasman karnesinin bu kadar kotu oldugu bir sezon hatirlamiyorum arada bir de olsa puan mac alinirdi o zamanlar bile, rezillik artik bu kadar da olmaz..

Sefer A.
24.02.2023, 14:50
Umrumda bile degil bu kupa, fuski yesinler

Yerel kupalarini gondikleyeyim, vizyonsuz aptallar
Gül gibi kupadan boktan takima elenmekten utanmayan baskan yönetim hoca futbolcu, hepsi
Rezilsiniz, rezzziiiillll

Ufuk
24.02.2023, 23:08
Umrumda bile degil bu kupa, fuski yesinler

Yerel kupalarini gondikleyeyim, vizyonsuz aptallar
Gül gibi kupadan boktan takima elenmekten utanmayan baskan yönetim hoca futbolcu, hepsi
Rezilsiniz, rezzziiiillll

Sefer kazanabileceğin şeyi önemsemeyip baştan gözden çıkarırsan, kazanman gerektiğinde motivasyonu sağlayamazsın. Monaco'yu dörtledik, daha iyi takım mıydık? Hayır iç sahada kazanma alışkanlığı ve özgüven birleşti aldın. Geçen sene lig bitmiş artık şampiyonluk için gün sayılıyor, bizim taraftar ZTK önemli değil yedek çıkalım diyor veya Kadıköy'de tarihi sonuç alma şansın var aman sakin olalım diye kendini tutuyorsun. Bunlar hep o özgüveni zedeliyor. Bu takımın gazozuna oynadığı maçı bile ciddiye alması gerek. Bugün barış kupası vs müzede gururla sergileniyor, yarın bu kupalar niye sergilenmesin. Gücün olmasa eyv.

10-11'de ŞG ile geleni geçeni dağıtırken fb öncesi ZTK'da bjk maçına yedek kadro çıkmıştık. O yedek kadro bile standardın üzerinde top oynamıştı. Gün sonunda iki maçı da kaybettin. Bjkyse Antep ve İBByi geçip kupayı aldı.

Cem Balcı
24.02.2023, 23:17
Final maçı da olsa zerre heycanım kalmadı.

yorumsuz6117
25.02.2023, 00:03
Bari kupayı alıp Avrupa'ya atalım kendimizi dicem ama imkansız görünüyor, Ankaragücü tokatlayacak bizi, Basel'den daha iyi takım Ankaragücü, hadi diyelim geçtik, Gs veya Başakşehir'i eleme şansı yok bu teknik direktör ve kurduğu takımın..

Ekrem D.
25.02.2023, 00:15
Avzi hozam cok peyüg teknik direktor. Hau kot kafa ugurcan'i oynatmazsa yeneruk ankaragucunu

Sefer A.
25.02.2023, 01:08
Sefer kazanabileceğin şeyi önemsemeyip baştan gözden çıkarırsan, kazanman gerektiğinde motivasyonu sağlayamazsın. Monaco'yu dörtledik, daha iyi takım mıydık? Hayır iç sahada kazanma alışkanlığı ve özgüven birleşti aldın. Geçen sene lig bitmiş artık şampiyonluk için gün sayılıyor, bizim taraftar ZTK önemli değil yedek çıkalım diyor veya Kadıköy'de tarihi sonuç alma şansın var aman sakin olalım diye kendini tutuyorsun. Bunlar hep o özgüveni zedeliyor. Bu takımın gazozuna oynadığı maçı bile ciddiye alması gerek. Bugün barış kupası vs müzede gururla sergileniyor, yarın bu kupalar niye sergilenmesin. Gücün olmasa eyv.

10-11'de ŞG ile geleni geçeni dağıtırken fb öncesi ZTK'da bjk maçına yedek kadro çıkmıştık. O yedek kadro bile standardın üzerinde top oynamıştı. Gün sonunda iki maçı da kaybettin. Bjkyse Antep ve İBByi geçip kupayı aldı.
Aga bastan sona haklisin da, benim sinir oldugum bizimkilerin vizyonsuzlugu, cidden ZTK'nin KL'den önemli oldugunu düsünüyorlar diye süphem var
Sampiyonlugu yasadiktan sonra 100% Avrupa'da basari için mücâdele etmemiz gerekirken, baskani da hocasi da topçusu da derbilerde kazanip sov yapma pesindeydi yine, Avrupa'da basarili olalim diye düsünen olmadi, tüm hepsini kabul ederim ama Basel'e elenmeyi kabul edemiyorum
Suan baskan hoca alayi görevden alinmali, atiyorum dîvan baskaninin öyle bir yetkisi olsa da ikisini de gönderse, birkaç topçu da kadro disi kalsa, ancak rahatlarim
Bu yapilan, tipki hakemin rezil olmasi gibi "fâhis hatâ"dir, hak talep etme hakki olmadan gönderilme olmali

asilhamsi
26.02.2023, 02:56
hoca en başında oyuncuları hizaya getirecekti ama malesef o cesareti yok. Bu nedenle şu an takımda sıfır ciddiyet,sıfır inanç ve sıfır disiplin var.

Bir an evvel genç,disiplinli bir hoca gelmeli.

Bu maç özelinde

---------------------m.taha--------------------

bartra-------denswil------------hugo-------------larsen

----------gbamin--------siopis--------bakasetas-------

---gomez---------------yusuf y.-----------------------naci

ile maça çıkarım. Yusufa tepkiler çok anormal. Adam tam form tutmaya baladı yine yedek kaldı. ilk 11 çıktığı maç sayısı kaç?

üstelik gomez gibi mükemmel bir yardımcı santrafor varken.

Bu tamamen hocanın elindeki kadrodan verim alamaması ile alakalı bir durum.

İ. SARAL
26.02.2023, 08:40
hoca en başında oyuncuları hizaya getirecekti ama malesef o cesareti yok. Bu nedenle şu an takımda sıfır ciddiyet,sıfır inanç ve sıfır disiplin var.

Bir an evvel genç,disiplinli bir hoca gelmeli.

Bu maç özelinde

---------------------m.taha--------------------

bartra-------denswil------------hugo-------------larsen

----------gbamin--------siopis--------bakasetas-------

---gomez---------------yusuf y.-----------------------naci

ile maça çıkarım. Yusufa tepkiler çok anormal. Adam tam form tutmaya baladı yine yedek kaldı. ilk 11 çıktığı maç sayısı kaç?

üstelik gomez gibi mükemmel bir yardımcı santrafor varken.

Bu tamamen hocanın elindeki kadrodan verim alamaması ile alakalı bir durum.Bartra nın içine etmediği maç kalmadı. Kadro dışı bırakılması lazım.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cem1990
26.02.2023, 11:49
bu kupayı alan Avrupa ligine girebiliyor mu bu sene

Ozan Yılmaz
26.02.2023, 12:07
bu kupayı alan Avrupa ligine girebiliyor mu bu seneAvcı nin başında olduğu takım Avrupa'ya gitse ne olur gitmese ne

Ufuk
26.02.2023, 14:48
Avcı nin başında olduğu takım Avrupa'ya gitse ne olur gitmese ne

O kadar da değil ya. Bu sezon Avrupa'da Kopenhag hariç içerde tüm maçları kazandık. Deplasmanda alacağımız bir maç, belki bir puanla CL'ye de gidebilirdik, Avrupa Liginde de kalabilirdik, Konferansta da turlayabilirdik. Deplasmanda konsantrasyonu sağlayamadık bir türlü.

Zaten lig bitti artık, bunu kabullenip elde kalan tek kupaya asılmak ve gelecek sene oynayacak kadro içinden oyuncuları parlatmak lazım.

Ozan Yılmaz
26.02.2023, 19:02
O kadar da değil ya. Bu sezon Avrupa'da Kopenhag hariç içerde tüm maçları kazandık. Deplasmanda alacağımız bir maç, belki bir puanla CL'ye de gidebilirdik, Avrupa Liginde de kalabilirdik, Konferansta da turlayabilirdik. Deplasmanda konsantrasyonu sağlayamadık bir türlü.

Zaten lig bitti artık, bunu kabullenip elde kalan tek kupaya asılmak ve gelecek sene oynayacak kadro içinden oyuncuları parlatmak lazım.Evet hepsini yapabilirdik ama hiçbirini yapamadık

iyattara
26.02.2023, 19:31
Ligde oynadığımız son 9 Avrupa'daki son 8 maçımızda da ev sahibi kazandı. İlginç bir istatistik. Bu kadar farklı olan nedir içeride dışarıda? Çözmek lazım bu işi. Kotuysen her yerde yenil iyisen kazan. Görende içeride cehennem bir atmosfer var boğarak maç kazanıyoruz sanacak.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Barista
27.02.2023, 10:02
Bu maçın günü ve saati belli mi ya?

maxim
27.02.2023, 11:49
hakkaten bu maç hakkında resmi bir açıklama geldi mi?

ve de takım şu an antrenman yapıyor mu mesela? hangi maça hazırlanıyorlar, buna mı?

bordoylamavi
27.02.2023, 11:59
Ligde oynadığımız son 9 Avrupa'daki son 8 maçımızda da ev sahibi kazandı. İlginç bir istatistik. Bu kadar farklı olan nedir içeride dışarıda? Çözmek lazım bu işi. Kotuysen her yerde yenil iyisen kazan. Görende içeride cehennem bir atmosfer var boğarak maç kazanıyoruz sanacak.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bence içeride de iyi oynamıyoruz ama psikolojik baskı seyirci falan derken bi şekilde gol atıyoruz ordan kurtarıyoruz. yoksa oytun yine berbat

maxim
27.02.2023, 12:03
bence içeride de iyi oynamıyoruz ama psikolojik baskı seyirci falan derken bi şekilde gol atıyoruz ordan kurtarıyoruz. yoksa oytun yine berbat

oytun'u karıştırma bu işe :D

ben de bu şekilde yorumluyorum, oyunumuz içerde dışarda aynı, defolarımız hep var, ama biz o kadar rezil beceriksiz takım değiliz, en büyük sorunumuz kolay ve ağır kırılmalar yaşamak, bir anda psikolojik olarak çöküp konsantrasyon, motivasyon hepsini kaybetmek.

gol bulmamız, öne geçmemiz , destek görmemiz o yüzden çok önemli ve içerde bunlar olunca sonuçlar iyi gidiyor. deplasmanlarda golü bi yiyoruz , rakip taraftar coşuyor vs. bizimkiler afallıyor. iç sahada her yönden rahat hissediyor topçular.

Burak Bıyıklı
27.02.2023, 13:42
Maç sonu =>

Topun kontrolü bizdeydi. Oyunu rakip sahaya yıktık. Geçişten şanssız bir gol yedik. Değişikliklerle golü bulacak pozisyonları da yarattık ama başaramadık. 38 ayda 3 kupa kazandık. Çok iyi işler başardık. Ligde iddiamız devam ediyor. Önümüzdeki senenin planlaması...

Barista
27.02.2023, 14:09
Yav bu maç hakkında nasıl hiç bir yerde bilgi olmaz? TFF'nin sitesinde bile yok. Gazeteciler bildirmiyor. Yarın mı oynanacak, Çarşamba mı, Perşembe mi? Saat kaçta? A Spor'un yayın akışında bu hafta maç bile gözükmüyor. Kulübün twitter hesabında da bilgi yok. Maçın oynanıp oynanmayacağı bile şüpheli. Bari ertelendiyse onu bildirseler? O da yok.

Barista
27.02.2023, 14:13
Sanırım bu maç bu hafta içi oynanmayacak.

"Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçlarının tarihleri, Kahramanmaraş ve Gaziantep depremleri nedeniyle değişti.

Konuyla ilgili olarak TFF, Süper Lig'deki yeni fikstürü açıkladı ancak kupa maçlarının tarihleri henüz duyurulmadı."

https://www.haberturk.com/ziraat-turkiye-kupasi-maclari-ne-zaman-turkiye-kupasi-ceyrek-final-maclari-tarihleri-3569042-spor/3

HOPA'LI TS'Lİ
27.02.2023, 16:17
Yav bu maç hakkında nasıl hiç bir yerde bilgi olmaz? TFF'nin sitesinde bile yok. Gazeteciler bildirmiyor. Yarın mı oynanacak, Çarşamba mı, Perşembe mi? Saat kaçta? A Spor'un yayın akışında bu hafta maç bile gözükmüyor. Kulübün twitter hesabında da bilgi yok. Maçın oynanıp oynanmayacağı bile şüpheli. Bari ertelendiyse onu bildirseler? O da yok.

Balık baştan kokar.
Ülkede kurumlar çöktü.
Bu hafta ZTK maçları oynanacak güya
Hala program belli olmadı.
Büyükekşi hepsinden kötü çıktı benim nazarımda
Yahu bi kerede, bir makama gelen kişiye "hah tam da bu, helal olsun" dedirtecek biri gelsin yahu.
Ne bir maç programı ne bir açıklama?!

Doğukan Uçan
02.03.2023, 17:23
Turu geçecek olsak bile yarı finalde eleneceğimiz için pek kafaya takmıyorum bu kupayı.

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2023, 11:21
4-5-6 Nisan tarihlerinde oynanacakmış.

Doğukan Uçan
04.03.2023, 20:52
Yatıp kalkıp dua edelim de ankaragücü bizi elesin. galatasaray maçında özellikle arena da tarihi hezimet olabilir bunun şakası yok. bu oyuncu grubu bu saatten sonra toparlanamaz. istersen dolarları euroları önüne ser havlu attılar lige.

yorumsuz6117
12.03.2023, 15:46
Ankaragücü büyük favori..

HOPA'LI TS'Lİ
14.03.2023, 16:20
Bu maçı almamız lazım.

Yarı final çift maç ve büyük ihtimal GS ile oynayacağız. Başak ile oynarsak eleriz diyeceğim de Başak büyük düşüşte olduğundan GS'yi elemesi zor.

Hasan Habip Özbay
19.03.2023, 09:13
yılın en önemli maçı tur atlarsak ki atlayacağız kupayı alacağız

Doğukan Uçan
21.03.2023, 13:21
haftaya maç var takımın daha hocası bile yok.

ankaragücü düşme hattında olsa bile tek maç ve iç saha avantajını kullanıp bizi eler. deplasman performansımız da ortada.

bile bile lades..

SALDIRAY
21.03.2023, 14:03
Bu sene Avrupa yolumuz kupadan geçiyor. Ne yapıp edip kupayı almak lazım

sethfilo
22.03.2023, 20:00
Geriye yaslanmamızı sağlayacak bir hırsla saldıracaklardır ki bu bizim yumuşak karnımız , elimize geçen fırsatları saçma sapan şekilde harcamazsak kolayca tur atlarız ama sonrası için çok umut vermeyen bir yapımız var

jairzinho
22.03.2023, 20:45
Bu sene Avrupa yolumuz kupadan geçiyor. Ne yapıp edip kupayı almak lazım

tek ön elemeyi geçemedik geçen sezon (gerçi avcı faktörü vardı olumsuz manada), konferans liginde nasıl 3 ön eleme geçeceğiz soru işareti

ha rakipler zayıf deniliyor, lakin temmuz ayında bizim takımlar genelde tatilden yeni dönerler ve kadro curcuna gibidir,

bizim kulüplerde devamlılık yok aga, böyle olunca zayıf bir rakibe elenmek şaşırtıcı olmuyor,misal bu sezon konyaspor isviçre 2. liginde düşmemeye oynayan vaduz a elendi,

pReN@_61
23.03.2023, 16:36
4 Nisan Salı: 20.30 Ankaragücü-TS

HOPA'LI TS'Lİ
24.03.2023, 08:44
Yine TD değişen bir takım ilk maçını bizimle oynayacak.

Eski oyuncumuz ve TD müz Hakkı Tolunay KAFKAS

deepmavi
29.03.2023, 07:42
Artık Buraya Odaklanmalıyız ve Sezonu en azından 1 Kupa, hatta 2 Kupa ile Kapatma Şansımız Var.Türkiye Kupasını Kazanarak sonra Süper Kupayıda Kazanıp ve Ligide en az 3. sırada Tamamlarsak Şahane Ötesi Olur.Haydi Şimdi Birlik Zamanı Haydi Trabzonspor'umuz Hep Birlikte Yine Başaracağız...

HOPA'LI TS'Lİ
29.03.2023, 10:41
TK ve 3.lük iyi hedefler ve biz bunları yapabiliriz.

Haydi Fırtınam Ankara'dan sevindir bizi iftar sonrası

Doğukan Uçan
01.04.2023, 09:55
tolunay kafkas'a bak trabzonspor'u elemek istiyoruz demiş :D

yorumsuz6117
01.04.2023, 18:15
İnşallah Ankaragücü bizi eler yoksa yarı finalde gs bize acımaz..

gurur6134
01.04.2023, 18:24
Bartra ugurcan peres yusuf 11 de baslarsa maca cikmaya bile gerek yok ciddiyim kayseri macinin kopyasi olur mac..

deepmavi
01.04.2023, 18:26
Bu maçı kaybetsinler hele bi! hele Bi Trabzonspor'a yakışmayacak bir futbol oynasınlar.Hele O Uğurcan bir daha 3 veya 4 gol yesin.Hepsinin ayaklarını kırın.Ertuğrul Doğan çık masaya yumruğunu vur.Herkes kendine çeki düzen versin!Herkes kendine gelsin YETER ARTIK sabır devri bitti...

Doğukan Uçan
01.04.2023, 18:28
zaten yenilecekler bu maçtan ümidi olan var mı aranızda merak ediyorum.

Sefaenes
01.04.2023, 20:38
korkarim burada veda ederiz Bu td capsiz bizi burada eler.Avcinin yardimcisi avci gibi olur.

Ozan Yılmaz
02.04.2023, 06:05
Elenme vakti

Hasan Habip Özbay
02.04.2023, 10:37
tek hedef kupa ama çok zor bu anlayış ve isteksizlik ile ama onun adı TRABZONSPOR yapar biliriz

bilginsem
02.04.2023, 11:08
Uğurcan-Yusuf-Eren-Bardhi bu adamlar 11'e yazılmamalıdır. Onların da hayrı için, kendilerine çeki düzen vermedikleri müddetçe de 11 olmamalılar.
Kupadan mı eleneceğiz, elenelim. İlk kez olmayacak bu durum.

Burası Trabzonspor, 10 maçın 6'sında kalene gelen tüm isabetli şutlar gol oluyorsa yedek olursun.
Burası Trabzonspor, 3 adım atıp top almaya eriniyorsan yedek olursun.
Burası Trabzonspor, kenarda aldığın 10 topun 9'unu göbeğe ve stopere oynayacaksan yedek olursun.
Burası Trabzonspor, takım için değil, kendi kariyerine bir skor katkısı eklemek için oynuyorsan yedek olursun.

Trabzonspor 11'i
Taha
Peres-Bartra-Denswil-Arif
Doğucan-Baka-Ömür
Visca-Maxi-Markovic

Yusuf yazıcı yedeklerde de olmaz, yerine Süleyman'ı koyarım. Gerçekler acıdır ama bir futbolcu ligin 30. haftasında hazır hale gelemiyorsa ben onu kadroya da almam. 4 aydır sakatlığı falan da yok.

Abdülkadir neden mi var? Kusura bakmayın 11'e ilk onu yazarım. Takımın en iyi oyuncusu bence o ve abartmıyorum, eleştiriler de umurumda değil. Şampiyonluk ruhu o çocukta var.

Doğukan Uçan
02.04.2023, 12:09
Salı akşamı buralar karışır. Orhan ak maçtan sonra kovulur.

ersn.alparslan
03.04.2023, 00:44
Hayalci olmaya gerek yok. Ankaragucu ya da x bir takim cok rahat hatta terlemeden bile yener bu takimi.
Sezon sonuna kadar max 2 galibiyet aliriz. O da belki
Cunku yonetimsiz hocasiz bir takimin, futbolculari bilerek oynamayan bir takimin kaderi bu.

Ekubanbambam
03.04.2023, 01:06
Ankaragücü ligdeki konumunu haketmeyen bir takım ads -ankaragucu macini takip ettim gol kaçırma rekoru kırıyorlar o maçta deplasmanda olmasına rağmen 25-30 şut 6-7 tane net kaçırmışlardi sadece o maç değil gayse deplasmanında da baya iyi oynadılar çok zor maç.Tek avantaj tolunayin iyi bir td olmaması

Sefaenes
03.04.2023, 03:02
yine yusufu oynadir bu sözde td ya kadroyu kurmasini Aykut dan tavziye alsin belki yardim eder

Sefer A.
03.04.2023, 08:27
Ugurcan turu getirir....... Ankaragücü'ne :D

Kemal Öztel
03.04.2023, 08:36
Bu kadar olumsuz düşünmemek lazım. Tolunay da kesinlikle kötü bir hoca. Iyi bir takim ve kurguyla kazanacağımızı düşünüyorum.

Benim 11'im:

Ugurcan
Larsen Bartra Denswill Eren
Dogucan Siopis
Visca Bakasetas Markovic
Umut

Burak Bıyıklı
03.04.2023, 08:39
Kaç yeriz tahminleri alalım :)

Kulübün başına azizi hocalığa da aykutu getirsek 1 yılda bu hale getiremezdik. Şimdiden tebrik ediyorum. Heralde bir önceki türkiye kupasını eddie newtonun aldırdığını düşünüyorlar ki türk eddie newtonu getirdik hoca diye başımıza. Devam böyle. Bakalım görecek misiniz üst turu.

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2023, 08:47
Bartra ugurcan peres yusuf 11 de baslarsa maca cikmaya bile gerek yok ciddiyim kayseri macinin kopyasi olur mac..

Kayseri maçını bu dörtlü verdi.

Tolunay'ı bile havaya soktuk. Vay be.

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2023, 08:51
Uğurcan-Yusuf-Eren-Bardhi bu adamlar 11'e yazılmamalıdır. Onların da hayrı için, kendilerine çeki düzen vermedikleri müddetçe de 11 olmamalılar.
Kupadan mı eleneceğiz, elenelim. İlk kez olmayacak bu durum.

Burası Trabzonspor, 10 maçın 6'sında kalene gelen tüm isabetli şutlar gol oluyorsa yedek olursun.
Burası Trabzonspor, 3 adım atıp top almaya eriniyorsan yedek olursun.
Burası Trabzonspor, kenarda aldığın 10 topun 9'unu göbeğe ve stopere oynayacaksan yedek olursun.
Burası Trabzonspor, takım için değil, kendi kariyerine bir skor katkısı eklemek için oynuyorsan yedek olursun.

Trabzonspor 11'i
Taha
Peres-Bartra-Denswil-Arif
Doğucan-Baka-Ömür
Visca-Maxi-Markovic

Yusuf yazıcı yedeklerde de olmaz, yerine Süleyman'ı koyarım. Gerçekler acıdır ama bir futbolcu ligin 30. haftasında hazır hale gelemiyorsa ben onu kadroya da almam. 4 aydır sakatlığı falan da yok.

Abdülkadir neden mi var? Kusura bakmayın 11'e ilk onu yazarım. Takımın en iyi oyuncusu bence o ve abartmıyorum, eleştiriler de umurumda değil. Şampiyonluk ruhu o çocukta var.

Gomez ve Ömür dışında ruhunu ortaya koyan oyuncu yok takımda

Goller de onların sayesinde geldi Cumartesi akşamı.

Markovic de zeki ve çevik bir oyuncu

Tolunay savunma oynatan bir TD

Kilidi açabilirsek uzatmaya kalmadan fişi çekebiliriz.

Yarı final çift maç. Ne olur bilinmez ama eleneceksek Ankara'da elenmeyelim bari. Çift maçlar her şeye gebe

UĞUR DURTAŞ
03.04.2023, 09:39
Tek hedef eyvallah
bu oyuncu kadrosuyla bu teknik heyetle çok zor

şu saatten sonra radikal kararlar almazsak çok ciddi gelişmeler yaşanabilir.

benden demesi.

**

olmayacak ama ben fikirlerimi yazmak isterim.

bugün takım ankara ya gelecek

trabzonda kalması gereken 3 isim var

-yazıcı
-bartra
-peres

bu 3 ismi şahsen ben olayım değil kadroya almak antremanlara çıkarmam

uğurcan gelsin ankara ya
ama kalede muhammet taha oynamalı % 100

uğurcan kendinde değil maçlara veremiyor kendini
bu durumu herkes görüyor

ankaragücü kötü bir takım değil tolunay hoca takımı kısa sürede iyi seviye ye getirdiğini
başakşehir maçı özetlerinde gördüm.

kesinlikle kolay basit bir maç olmayacak.
radikal kararlar eşliğinde
mücadelenin 90 dakika hatta uzatmaları bile dikkate alarak herkesin savaşması
gerekiyor öyle tur atlarız.

muhammet
larsen-hüseyin-denswil-eren
hamsik-siopis
visca-ömür-markoviç
gomez

inşallah maçta olacağım.

Murat Keçeci
03.04.2023, 11:58
Sezonun bizim adımıza en önemli maçı deplasman karnemizin zayıf olması tedirgin etse de tam konsantrasyon sağlarsak ve lider oyuncularımız sorumluluk alırsa turu geçebiliriz.

Rakip dinamik bir takım ve yeni bir t.direktor ile daha ateşli oynayacaklardır.Sert bir maç olacak ve mutlaka bu sertliğe ayak uydurmalıyiz.

Bu maçta ekstra sorumluluk alması gereken isimler ugurcan,bakasetas,abdulkadir ve visca olacak.Turu geçmek istiyorsak bu 4 ismin mutlaka sahneye çıkması lazım.

Stoperde de özellikle denswilin daha fazla sorumluluk alması lazım.Tek doksan dakikaya çıkacağız basit gollere izin vermemeliyiz.

Orta saha siopis-bakasetas-ömür kanatlar visca ve markovic en ideal seçenek gibi duruyor.

Kendimizi yarı finale atarsak boşalan tribünleri bir maçlıgina yine akyaziya çekebiliriz ve bu durumda camianın enerjisini yükseltecektir.

Takımımıza başarılar diliyorum.

BlackPanther
03.04.2023, 13:48
Favori Ankaragücü. Takımın başına Hoca getirmeyen Ertuğrul Doğanı düdükleyecekler.

bilginsem
03.04.2023, 14:01
Gomez ve Ömür dışında ruhunu ortaya koyan oyuncu yok takımda

Goller de onların sayesinde geldi Cumartesi akşamı.

Markovic de zeki ve çevik bir oyuncu

Tolunay savunma oynatan bir TD

Kilidi açabilirsek uzatmaya kalmadan fişi çekebiliriz.

Yarı final çift maç. Ne olur bilinmez ama eleneceksek Ankara'da elenmeyelim bari. Çift maçlar her şeye gebe

Abi bu kupa bizim 3-4 senede ne olacağımızı belli edecek malesef bunu görmüyor oyuncular. Kupayı alırsak, önümüzdeki seneye yine iddialı başlarız. Alamazsak 3-4 sene beklenti yerle bir olur.

UĞUR DURTAŞ
03.04.2023, 14:31
Bu kadar olumsuz düşünmemek lazım. Tolunay da kesinlikle kötü bir hoca. Iyi bir takim ve kurguyla kazanacağımızı düşünüyorum.

Benim 11'im:

Ugurcan
Larsen Bartra Denswill Eren
Dogucan Siopis
Visca Bakasetas Markovic
Umut
**
şu anda takımın canla başla yüreğiyle sahada savaşan 2 kişi
ilk 11 de değil çok ilginç

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2023, 14:31
Abi bu kupa bizim 3-4 senede ne olacağımızı belli edecek malesef bunu görmüyor oyuncular. Kupayı alırsak, önümüzdeki seneye yine iddialı başlarız. Alamazsak 3-4 sene beklenti yerle bir olur.

Umarım beklentimize karşılık verir teknik heyet ve futbolcular

Geçen sezon bu ayın başlarında şampi, sonlarında ise şampiyon olmuştuk.

1 yıl içinde bu kadar geriye gideceğimizi hayal bile edemezdim, çok üzgünüm ve kırgınım.

Ümraniye ve Kayseri maçlarını alsak moral ve özgüven yükselecekti. Bu takım sahasında maç verdiği zaman hazmedemiyorum. Çok ağrıma gidiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2023, 14:32
Favori Ankaragücü. Takımın başına Hoca getirmeyen Ertuğrul Doğanı düdükleyecekler.

Duyan da piyasada TD bulamadı sanacak.

Yaktı bizi bu ED

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2023, 14:34
**
şu anda takımın canla başla yüreğiyle sahada savaşan 2 kişi
ilk 11 de değil çok ilginç

Evet. Ömür ve Gomez'siz kadro olmaz. Ruhunu ortaya koyan, savaşan, didinen iki oyuncumuz şu anda

Sefaenes
03.04.2023, 16:12
Yusuf batra hala kadroda yarin yine 11 cikar bu sozde td bu cile bitmez.

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2023, 16:27
Yusuf batra hala kadroda yarin yine 11 cikar bu sozde td bu cile bitmez.

Peres ve Uğurcan da var galiba :(

UĞUR DURTAŞ
03.04.2023, 17:00
(H) ZORBAY KÜÇÜK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1385054)
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19341)
(Y) EKREM KAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19083)
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091799)

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2023, 17:26
(H) ZORBAY KÜÇÜK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1385054)
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19341)
(Y) EKREM KAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19083)
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091799)

Zor-bay
Zor-lar bizi

Doğukan Uçan
03.04.2023, 19:52
bence tam tersi fenerbahçe'nin işi zor elenme ihtimali yüksek. kayserispor ve sivasspor öyle kolay rakipler değil.

gurur6134
03.04.2023, 22:35
Hocaya da kizmamak lazim gozune tavuk karasi cokmus olabilir hala daha forumda 11 e yazanlar gibi ugurcan bartra ve peresi Allah sifa versin..

kayseriliyiz
03.04.2023, 23:16
Savunmadan top çıkaran adam siopos olduktan sonra oyun moyun hikaye.

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk

Enes Başkaya60
04.04.2023, 00:33
Ankaragücü rahat alır, Abdullah hocanın yaveri Orhan Ak yine benzer bir kadro ile çıkar.

Taha Tepe

Peres-Taha-Denswill-Arif

Siopis (Abduş)-Hamsik

Visca-Bakasetas-Markovic

Gomez

Bu kadro iş yapabilir ama maalesef bu kadro ile çıkmayacağı icin Ankaragücü rahat tur atlayacak.

samatyaboy
04.04.2023, 02:17
Markoviç, çok etkili ve hareketli bir oyuncu.Trezeguet ile birlikte daima 11'de başlamalı.

Doğukan Uçan
04.04.2023, 08:19
takım allaha emanet oynadığımız belli değil.

ümraniyespor maçının kopyası olur.

Semih58
04.04.2023, 09:18
Evim Eryaman'da; Eryaman stadyumu açıldığından bugüne, ne yazık ki ( 2 yılı pandemi bunu gözardı etmeden-1 sene Ankaragücü küme düştüğünden Trabzonspor gelememişti ) Trabzonspor tribününe bilet bulamıyorum. Saniyeler içinde yer bitiyordu. Paso ligimi bu yüzden iptal ettim. Maçlara gitmiyorum. Stresim yok en azından.

!9 Mayıs Stadyumunda ( Ankara) senelerce Trabzonspor tribününde maç seyretmiş bir taraftar olarak.

Kupa maçı farklı olur, tek maç her iki takımda kazanabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2023, 10:55
Muhammet Taha
Larsen-Türkmen-Denswil-Arif
Hamsik-Siopis
Ömür-Baka-Markovic
Gomez

Benim 11'im bu olurdu.

Vurduğun gol
Şansın bol
Olsun
Fırtınam

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2023, 10:56
Evim Eryaman'da; Eryaman stadyumu açıldığından bugüne, ne yazık ki ( 2 yılı pandemi bunu gözardı etmeden-1 sene Ankaragücü küme düştüğünden Trabzonspor gelememişti ) Trabzonspor tribününe bilet bulamıyorum. Saniyeler içinde yer bitiyordu. Paso ligimi bu yüzden iptal ettim. Maçlara gitmiyorum. Stresim yok en azından.

!9 Mayıs Stadyumunda ( Ankara) senelerce Trabzonspor tribününde maç seyretmiş bir taraftar olarak.

Bizim taraftar biletleri tüketmiş renktaş :)

Doğukan Uçan
04.04.2023, 11:18
:D

Burak Bıyıklı
04.04.2023, 11:19
Maçlar 19 mayıstayken tüm kale arkası bize açılıyordu. Çok rahat ve kalabalık maç izliyorduk.
Şimdi eryamanda çok az bir kısım veriliyor bize.

Üstüne üstlük bu çok az olan kısım da hiç satışa bile açılmıyor. Taraftar gruplarına peşkeş çekiyorlar maalesef. Gruplara dağıtmasalar da muhtemelen hızlı biter ama çoğu zaman bitiş sebebi gruplar.
Bu konuda çok yazılacak şey var da beklentim sıfır.

Bizim taraftar biletleri tüketmiş renktaş :)

Enaldo61
04.04.2023, 13:24
Benim tanıdığım TS şu sezonda yaşananlara bakılırsa bu turu geçemez.

reisoğlu61
04.04.2023, 13:37
markovic yerli statüsünde oynuyor, bunu degerlendirmek lazim

cakalkerem
04.04.2023, 13:49
yine bir hikaye yine bir hüsran olur gibi

Adem Erdoğan
04.04.2023, 14:30
Orhan Ak karışmasın, gireceği çıkacağı Hamsik belirlesin, turu geçeriz.

samatyaboy
04.04.2023, 15:12
Erkenden elenmek daha mantıklı, bu takım BJK'yi de eledi der geçeriz.

gurur6134
04.04.2023, 16:37
Taha hugonun yerine falan yazanlar vardi adam mac kadrosuna bile alinmamis rezil bartrayi izleyecegiz yine desenize isimiz var bu statukocu hocalarla,edgar sakatlanmasa ahmetcan da kaybolup gidecekti forma yuzu goremeden muhtemelen..

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2023, 16:45
Taha hugonun yerine falan yazanlar vardi adam mac kadrosuna bile alinmamis rezil bartrayi izleyecegiz yine desenize isimiz var bu statukocu hocalarla,edgar sakatlanmasa ahmetcan da kaybolup gidecekti forma yuzu goremeden muhtemelen..

Bartra bakalım bugün ne tür hatalar yaparak bizi çıldırtacak. Koysana Hüseyin ya da Taha'yı

Maceraya gerek var mı?

ahamitokutan
04.04.2023, 18:33
Bartraya biraz fazla yükleniyormuşuz gibi geliyor. Bazen çok salakça işler yaptığına katılmakla birlikte, çabaladığını birşeyler yapmaya çalıştığını düşünüyorum. Ben mesela Peres e Denswil e gamsızlıkları sebebiyle daha fazla suç buluyorum. Son maçta yediğimiz 2 gol net bir şekilde Peres in gamsızlığı. Denswil geçen seneki gibi değil, kontratı aldı ve aşağa yattı. Hugo bu ikiliden çok daha iyi bir stoperdi fakat o da başka sebeplerden kendini sahaya veremiyordu ki memleketine geri döndü. İlk kesilmesi gereken kişi Peres bana göre. İkincisi de Eren. Sağda Doğucan solda Larsen ile başlarsak en iyisi gibi duruyor. Ve de Yusuf Yazıcının kadroda bile olmaması lazım. Konduramıyorum ama malesef Uğurcanın da dinlendirilmesi gerekiyor, Muhammet Taha bu işi kotaracaktır. Hatta Visca da yedek başlaması lazım.
Taha Doğucan Bartra Denswil Larsen Siopis Hamsik Ömür Baka Markovic Gomez. Baka yorulunca Bardhi Ömür yorulunca da Visca girer. Elde bir kupa kaldı, inşallah onu da yitirmeyiz.

pReN@_61
04.04.2023, 18:42
bakalım bugün elenirken kaç adet gol yiyeceğiz

Çankaya
04.04.2023, 19:25
Yine çöpler ordusu muhteşem bir onbir.

champions
04.04.2023, 19:32
Peres, Larsen ve Ömür müthiş leş tercihler, hele Gbamin'in kenarda beklemesi net zeka geriliği.

Surmeneli_91
04.04.2023, 19:38
ya uğurcanın yedeğe çekilmesi için artık kaç tane daha saçma sapan gol yemesi lazım?
taha için tam zamanı artık

bartranın olmaması iyi oldu her maç net gol yediriyor bize

ayrıca siopis abduş ortasahası ile eziliyorduk. doğucan biraz daha güç katar ama siopis doğucanla da topa sahip olmamız yerlerde oluyor

aslında burada sorun siopis :D adam biraz topla ilerleme özelliği ya da ileriye pas atma özelliği olsa efsane olurdu ama sadece ikili mücadele ve top kazanma o kadar :D

ilerde hücum hattımız iyi gomez yerine iyi bir golcüyle daha iyi hale geliriz. gomezle olmaz

jairzinho
04.04.2023, 19:39
https://twitter.com/futbolarena/status/1643289964090621953?cxt=HHwWgoCwyYHhkc4tAAAA

çift 6 no ve stoper türkmen

nerden nereye

zamanında sosa yazıcı parmak orta sahasından (sıfır 6 no ), çift 6 no ya döndük

bartra ya o maaşı verip yedek 2. lig topçusu türkmen ilk 11 de , inanılır gibi değil, feda sezonu olsa neyse ,sefa sezonunda türkmenin ilk 11 de oynaması akıl almaz bişey

avcı korkak ve defansif bir teknik adamdı,yardımcı orhan ak avcıdan da daha korkak çıktı,çoh enteresan

proje yapmazsan olacağı bu

mmert
04.04.2023, 19:44
Hüseyin'den iyi bir performans bekliyorum.

Barista
04.04.2023, 19:49
https://twitter.com/futbolarena/status/1643289964090621953?cxt=HHwWgoCwyYHhkc4tAAAA

çift 6 no ve stoper türkmen

nerden nereye

zamanında sosa yazıcı parmak orta sahasından (sıfır 6 no ), çift 6 no ya döndük

bartra ya o maaşı verip yedek 2. lig topçusu türkmen ilk 11 de , inanılır gibi değil, feda sezonu olsa neyse ,sefa sezonunda türkmenin ilk 11 de oynaması akıl almaz bişey

avcı korkak ve defansif bir teknik adamdı,yardımcı orhan ak avcıdan da daha korkak çıktı,çoh enteresan

proje yapmazsan olacağı bu
Bu sefer hem başkan yusuf yusuf atıyor hem de teknik direktör. Çünkü ikisinin de kredisi sıfır ve ikisi de birbirinden yetersiz. Başkan ekstra prim filan devreye sokmuştur diye tahmin ediyorum.

Yusuf BALCI
04.04.2023, 19:59
Kadro olabilecek en iyisi. Kazanırız bence. Uğurcan'ın saçma goller yememesi lazım.

CaptanBarbosa
04.04.2023, 20:00
Doğucan-siopis orta sahasıyla skor üretmemiz mucize.
Tek taktiğimizi açıklıyorum; top rakibe bırakılacak, doğucan geride kalacak, siopis ve ömürün top kapması beklenip hızlı ataklarla skor beklenilecek.
Oyunu domine edeyim gibi bi düşünce yok malesef.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaçarava
04.04.2023, 20:00
Takım karakter gösterecek başka şansımız yok.

Sefaenes
04.04.2023, 20:02
Dogucan hangi mac iyi oynamis Hamsik oynamasi gerekirdi bu sozde td luften kovun mac sonu ne olursa olsun. Gs bile. Takimi boyle tecrubesizlere vermez ama adam bizde td yapiyor

jairzinho
04.04.2023, 20:14
hügo satıldı yedek stopere artık bol maaş vermiyoruz diye sevinirken bu kez de bartra yedek oldu, çoh enteresan

türkmen genç olsa 18-19 yaşında olsa gene anlarım,oynatıp parlatıp satmak için süre veriyoruz diyebilirsin,türkmenin geleceğide yok

https://www.flashscore.com.tr/mac/QH0ARMJr/#/mac-ozeti/kadrolar

yedeklere bak

bakasetas
bardi
bartra
bozok (gol kralı kariyeri var)
gbamin
hamsik
yazıcı

bol maaş bol kariyer ve yedek

umarım bu saçma sapan maaş mühendisliğini gelecek sezon terk ederiz

olayın daha da enteresan yanı bu bol maaşlı ve bol kariyerli yedeklere rağmen ilk 11 de doğucan ve türkmen var,sıfır kariyer ile, bu ne abi

gurur6134
04.04.2023, 20:16
Bartranin olmamasi ne kadar dogruysa peres ve ugurcanla baslanmasi da o kadar yanlis..forma adaleti sart ,performans veremeyen adamda ısrar edilirse takimda ki oyuncularda aidiyet duygusu kalmaz gruplasmalar baslar..

Doğukan Uçan
04.04.2023, 20:21
hüseyinin bartra dan bir eksiği yok. bence doğru karar aga.

jairzinho
04.04.2023, 20:30
uğurcan zannedirsin üzerinde gelen topu içeri almış (karius benzeri)

yok öyle bişey aga

yediği 4 golden sadece 4. cüsünü iyi konsantre olsa çıkarabilirdi,diğer golleri zaten oblak nouer olsan çıkaramazsın

süper ligin en iyi kalecisine ve tek başına şampiyonluk yaşatmış kalecisine çöp deniliyor,bu kafa ile bi yere gidemeyiz

pReN@_61
04.04.2023, 20:35
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1643287432719155201/photo/1

Ufuk
Peres 3. dkda izlemeye başladı.

Cem Balcı
Kupayı vermesek bari.

pReN@_61
04.04.2023, 20:36
Peres 3. dkda izlemeye başladı.
https://twitter.com/dolmuscunuz/status/1642929040863510554

Ufuk
04.04.2023, 20:36
Kabak gibi kambur

MA291
04.04.2023, 20:37
Bu santradan sonra Uğurcan'a topu verip uzun vurmak kimin taktiği? Neyin taktiği? Her maç böyle başlıyoruz, amaç ne yani anlamiyorum

Yusuf BALCI
04.04.2023, 20:37
Abdüş düşmeyi öğrenemedin! İnsan hep mi tehlikeli düşer? İnş bir sorun yoktur.

Ufuk
04.04.2023, 20:38

Bartrayı kesmiş, Peres ondan beterdi yine oynuyor.

pReN@_61
ömür çok kötü düştü inşallah ciddi bir şey yoktur

BlackPanther
Zorbay küçüğün ölüsünü diksinler. Adam kambura yatıyor hakem kart bile vermedi.

kaçarava
Hakem tam bir dangoz.

Doğukan Uçan
04.04.2023, 20:39
bu pozisyonda faul yok mu şimdi

CEMEFKER
04.04.2023, 20:39
Karı kılıklı Ankaralı bilerek eğildi, hakem adam olsa kart gösterirdi.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
04.04.2023, 20:40
bu pozisyonda faul yok mu şimdi

Şeref yoksunu hakemi atamış Lale Ortalama.

Cem Balcı
04.04.2023, 20:40
Ömür'ün pozisyon normal mi yani bu ne saçmalık.

Doğukan Uçan
04.04.2023, 20:42
Şeref yoksunu hakemi atamış Lale Ortalama.
gözünün önündeki pozisyonu bile göremiyorlar.

Ufuk
04.04.2023, 20:42
El, kol, omuz, boyun hepsine bir şey olabilirdi. Ucuz yırttı.

Yusuf BALCI
04.04.2023, 20:43

buradaki espiriyi ben anlayamadım. yok mu bir açıklayacak?

yavuzbaha
04.04.2023, 20:45
Şampiyon takımı kırpa kırpa kuşa çevirdiler,sıradan takım olduk

memozcan
maxi gomez gene ilerde yalnızları oynuyor..

bu adam oscar cardozo yanlızlığı yaşıyor sahada..

pReN@_61
musa sowun kuzeni atacaktı az daha golü

Doğukan Uçan
04.04.2023, 20:46
gomez yine kanat oynuyor

lazminator61
04.04.2023, 20:47
Ugurcan neden halen kalede ?? Gomez neden kanat ???? Hoca zaten yok

BlackPanther
04.04.2023, 20:47
Maxi Gomez topu alıyor önü bomboş adam geriye dönüyor. Bu herifi golcüye diye kim getirdi Allah aşkına. Yazık buna verilen paralara.

yavuzbaha
04.04.2023, 20:48
Maxi Gomez topu alıyor önü bomboş adam geriye dönüyor. Bu herifi golcüye diye kim getirdi Allah aşkına. Yazık buna verilen paralara.

Kesinlike öyle,bazıları çok beğeniyor ama çok etkili bir adam değil,vasat

BlackPanther
04.04.2023, 20:50
Trabzonsporun ortasahasına bakın. Doğucan ve Siopis. Yuh be. Koskoca takımın ortası ne halde. Bu kadroyu kuranları ….

Doğukan Uçan
04.04.2023, 20:51
gomez hiç ortada durmuyor ki hep kanatta bu nasıl iş anlamış değilim

Doğukan Uçan
04.04.2023, 20:52
markovic'in sene sonu bonservisi alınmalı geldiğinden beri iyi oynuyor

Ufuk
04.04.2023, 20:53
Maxi gereksiz fantezi peşinde. Zaten fizikli adamsın, asgari mücadele etsen çoğu stopere göre avantajlısın. Ruhsuz değilsin yırtıyorsun kendini. Gerisi faso fiso tahta bacak bile olsan bu ligde gol atarsın. Tek yapman gereken kale önüne konuşlanmak. Sezon bitti hala ne gerek var buna bu ligde öyle şeyler yapmana gerek yok diyen çıkmadı adama.

odyseuys
şu markovici bir şekilde tutmamız gerek takımda.
tebrikler abdüş. güzel gol oldu.

smart
Markovic cok iyi oynuyor boştaki herkesi görüyor bakışlar hep yukarda

BlackPanther
0:1

yavuzbaha
Markavoçin oyun görüşü çok iyi be

yorumsuz6117
Şurada Trezeguet olsaydı pas vermezdi..

Cem Balcı
04.04.2023, 20:54
Markoviç topçu.

ozzy!
04.04.2023, 20:54
Abdus iki mactir eski gunlerini hatirlatti. İstekli ve guven veriyor.

BlackPanther
04.04.2023, 20:55
Şurada Trezeguet olsaydı pas vermezdi..

Kesinlikle. Topa abanırdı top tribüne giderdi.

Ibrahim Gaygusuz
Topu kapan Gomez, hemde kendini hic yormadan. Su futbolcular bize hep yanlis zamanda geliyor.

Aferin Markovic ve Abdus.

CEMEFKER
" Oyunu bilmek " matematik yeteneği gibi bir şey. Okullarda en zeki öğrenciler sayısal öğrencilerdir.

Markoviç, Hamsik gibi adamlar bu sınıfta

BlackPanther

Yusuf Yazıcı neyi hatırlatıyor?

batugol
04.04.2023, 20:56
O pası markovic mi verdi
Bu sene bu paslari nadir gorduk

Adem Erdoğan
Çok güzel gol ya, adeta geliyorum dedi.
Markoviç için artık kesin eminim, bonservisi alınmalı.

yavuzbaha
Bu Gomez nasıl golcü aga,gol yollarına deplase olmuyor,defansı hiç yıpratmıyor,çarpraz koşu atmıyor

alperrr
yalnız bu Lazar Markoviççççç topçu falan değil:D
niye aldılar anlamadım..(alınırken çok eleştiri almıştı..)
Ömür zaten vitaminsizin teki..

jairzinho
ömür zaten uzun dönemdir topsuz oyununu çok geliştirmişti

artık 2. forvet rolüne çok rahat şekilde evriliyor

Doğukan Uçan
04.04.2023, 20:57
visca yine kötü ya topları alamıyor hiç

Ufuk
04.04.2023, 20:57
Markovic akıllanmış, bu adam hızlı ama kafasız değil miydi? Kafa hep havada, az önce Visca'ya attığı da çok iyiydi. Maşallah.

Sefa Murat Dokuz
04.04.2023, 20:58
Lazar Markovic beklentilerimin çok üstünde oynuyor. Kendisinden özür diliyorum, gelmeden önce hiçbir faydası olmayacağını söylemiştim.

serdaracıl
04.04.2023, 20:59

Maşallah

serdaracıl
04.04.2023, 20:59
visca yine kötü ya topları alamıyor hiç

Zamana ihtiyacı var. Bir süre son 20 dakikalarda oynamalı

yavuzbaha
04.04.2023, 21:01
Perez defol

yorumsuz6117
04.04.2023, 21:01
Perez berbat..

jairzinho
04.04.2023, 21:05
zorbay hocam, çok basit bir sarı kart veriyorsun,olmuyor

ömür ün yaptığı hareket sarı falan değil aga

Doğukan Uçan
04.04.2023, 21:06
peres çok kötü kırmızı kart yiyebilir

yorumsuz6117
Perez 2. Yarıya çıkarsa ya gol yedirecek ya da kırmızı görecek..

yavuzbaha
Perez çok ürkek oynuyor

CEMEFKER
Hakem, Adult 'a bağlatacak zorla . Ömür kolunu avantaj için kullanıyor, top rakibin yüzüne geliyor, rakip yüzünü tutuyor. Sarı kart...

memozcan
peres şişmiş gibi.. sürekli adam kaçırıyor, yerini koruyamıyor. bugün bi gudubetlik var bunda..

gurur6134
Peres yakacak bizi yine

batugol
04.04.2023, 21:07
Ankaragücünün teknik direktörü halit ergenc mı

Ufuk
04.04.2023, 21:07
Yayla çocuğu Serkan neredesin bizi Peres'e mecbur bırakıyorsun

Barista
04.04.2023, 21:08
Markoviç topçu.
Forumun futboldan zerre anlamadığının kanıtı. Geldiği zaman burada öyle kötülemişlerdi ki kendisini daha önce izlemeyen biri olarak çöp zannetmiştim. Alakası yok.

Barista
04.04.2023, 21:12
Visca geçen maç 3 kilo bıraktı sahaya, bugün 11'de. Pili bitmiş elemanın, elimizde patladı. Bari yedek bırak, neden 10 kişi oynatıyorsun takımı Orhan Ak?

jairzinho
04.04.2023, 21:13
ömür ün golünde first touch un önemini izledik

Barista
Ankaragücü'ne Tolunay'ın geldiği belli olmuş. Epey geriye gitmişler.

Ibrahim Gaygusuz
Tolunay ciddi ciddi bir ara bizde teknik direktorluk yapti , vay be neler gormusuz neler

Ufuk
04.04.2023, 21:15
Topu kapan Gomez, hemde kendini hic yormadan. Su futbolcular bize hep yanlis zamanda geliyor.

Aferin Markovic ve Abdus.

Bu oyun tarzıyla bizde başarılı olması mümkün değil. Ancak Burak, Jaja gibi gol yükünü çeken oyuncuların yanındaki tamamlayıcı figüran Umut Bulut olabilir.

Cem Balcı
04.04.2023, 21:17
Peres - Visça çok kötü.O kanata hamle lazım.

Doğukan Uçan
04.04.2023, 21:18
peres'e dikkat edin kırmızı kart yiyecek oyundan çıkmazsa.

memozcan
04.04.2023, 21:18
2. devre peres çıkmalı, larsen sağa eren sola geçmeli..

Cem Balcı
04.04.2023, 21:19
Peres her atakta mahvediyor.Serkan'ın ölüsüne razıyım.

gurur6134
04.04.2023, 21:20
Peres cok dengesiz yine 2.yari cikmazsa atılabilir

Ufuk
aoıdjosajdosa ömürün aynısı çocuk ölecekti

Yusuf BALCI
hakemin çifte standardı gözler önünde!

memozcan
04.04.2023, 21:21
peres az daha müthiş bir asist yapacaktı..

alperrr
çok düz bir takım haline geldik..oyuna hakim olamıyoruz..iyi pas yapıp oyunun seyrini değiştiremiyoruz..

Cem Balcı
Bugün kalemizde kaleci var...

Surmeneli_91
trezeguet - djaniny kanatlarından sonra

markovic - visca gözümde:

https://www.stuttgarter-nachrichten.de/media.media.6e92590d-fc9e-48c1-b4c0-233e370037a3.original1024.jpg

Ufuk
04.04.2023, 21:22
Bugün kalemizde kaleci var...

her gelen gol oluyor diyenler utanır mı :d

pReN@_61
04.04.2023, 21:22
aynı pozisyon ömüre olmuştu faul vermemişti hakem

Armağan Dere
04.04.2023, 21:23
markoviç iyi adam umarım bozmaz kendini