PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Kupası | Gaziantepspor - Trabzonspor (1-1) YARI FİNALDEYİZ!

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Cafer KILIÇSOY
24.02.2007, 19:57
Önümüzde Gaziantep kupa macı var. İnşallah hayırlı olur
Bir maç başlığıda benden. Belki uğurlu gelirim

TURHAN
24.02.2007, 20:32
Hayırlısıyla şu maçı atlatsak hele bir...Sıra antepede gelir.

Erkan
24.02.2007, 21:14
Bu hizla kimse tutamaz bizi, cesaretli oldugumuz surece.. kimseeee ama kimse tutamaz bizi..

pReN@_61
24.02.2007, 21:18
Bu hizla kimse tutamaz bizi, cesaretli oldugumuz surece.. kimseeee ama kimse tutamaz bizi..

BENCEDE...!!!
yeterki korkak olmayalım...CESUR oynayalım

Bartuğ13
24.02.2007, 21:33
inanmak başarmanın yarısıdır.umuyorum

pReN@_61
24.02.2007, 21:36
inşallah kazanacağız...!

bordooo...maviii...ŞAMPİYON TRABZON

macka61
24.02.2007, 22:04
inşallah bu kupayı alırız

pReN@_61
24.02.2007, 22:06

inşallah alacağız....
:ts:

antagonist
24.02.2007, 22:21
Tam Ziya'ya göre bir maç...

Gerekirse 10 defansif adamla başlar yine de turu vermez...

pReN@_61
24.02.2007, 22:26

:D

inş korkaklık yapmaz

ErseN_MaRTiN_61
24.02.2007, 22:27
bu macı alırız inş

Bülent Bayraktar
24.02.2007, 22:28
inş. alıcaz. yarı finale yükselip eziklerden birini bekleyecez...

yaranozlu
24.02.2007, 22:39
en az iki gol atmamız gerek, yoksa beraberliğe yatarsak başımıza iş alırız valla......

attagümüshane
24.02.2007, 23:11
anteeeeeeeeeeeep!!!aklın varsa kaç!!

smertkan
24.02.2007, 23:48
Yenelim hep yenelim
1:0 olsun bizim olsun

Recep Çaltepe
24.02.2007, 23:51
Tam Yattara'lık maç. İnşallah bu maça kadar iyileşir.

atabaş
25.02.2007, 00:02
antep macını kazacagız ve yolumuzu devam edecegız
haa sırada kım var

WERTHeR
25.02.2007, 00:03
beyler yavaş olun daha şu maçın yorgunluğunu atalım. Sanki ben oynadım ağırmayan yerim yok:)

Salih Kara
25.02.2007, 00:05
Antep kaderine küssün yanlış zamanda çıktılar karşımıza parçalayacağız onları..

BDiler61
25.02.2007, 00:16
bu moralle elenmeyiz diye düşünüyorum.Ayaklarımız yere bastığı sürece antepin şansı yok

sbay
25.02.2007, 00:40
elenmicez Allahin izniyle.....antepi eledikmi tekrar yari finalde besiktasla esleselim....nasi olsa surekli yeniyoruz....

kudu_61
25.02.2007, 01:06
alacağız kupa bizim olacak...

TAMTÜRK61
25.02.2007, 01:15
Gaziantep'i de yeriz,aliriz bu maci . Alamazsak ta turu geceriz en azindan...

AYYILDIZ
25.02.2007, 01:35
galip gelmesi gereken antep yüklenecektir bizde yattarayla ceyhunla gökdenizle maçı alırız

Semih Kırsüleymanoğlu
25.02.2007, 01:42
Insallah turu atlariz... Büyük bi aksilik olmaza tur bizim!

Trabzonli_61
25.02.2007, 02:07
cezali olan hüseyin ve ceyhun mu macta mi oynamyacak yoksa lig macinda mi??

Metin Ural
25.02.2007, 02:11
risp-stepanov oynanisin, bu sefer gol yemeden yeneriz.

Erdem Keser
25.02.2007, 02:25
yattarayı bosuna kadrolara yazmayın bu sakatlık bahanesıyle zıya 3 hafta oynatmaz onu bahanesı hazır "yattara sakatlıktan yeni cıktı riske etmek istemiyoruz onumuzdeki maclarda degerlendirecegiz"

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 02:50
yenriz fazla kasmaya gerek yok onlar bize gol atmak zorunda kontralarla ilk yarı 2-0 ı yakalayabiliriz

kelkitli29
25.02.2007, 08:21
gene bir rahat mac bizi bekliyor. En az 2 atmazsak neyim. Umut - Gökdeniz

jefferson61sefa
25.02.2007, 10:40
hüseyin bu maçta yok oynamıcak dimi
ceyhun cezalı değil bu arada 3 sarı kartı var bir tane daha yerse cezalı olur

Sefa Murat Dokuz
25.02.2007, 11:30
benim 11 im
----------------------------jefferson------------------------------
musa----------stepanov------------------f.risp----------celaleddin

yattara-----------ferhat-----------------ayman----------gökdeniz
----------------------------ceyhun------------------------------

-----------------------------Umut--------------------------------

tabi hüseyin cezalı olduğundan yok
ayrıca yattara oynamazsa sakat olusa gökdeniz sağa sola musampa

etocanislam
25.02.2007, 12:00

zuhaah :D :atki: :atki:

yns61
25.02.2007, 12:01
hep rahat dedigimiz maclarda yeniliyoz.. dikkatli olmak lazım

etocanislam
25.02.2007, 12:03
kodrayı ben yapayım :D
---------------caferr--------
musa----stepanov--erdinç---celo
gökdeniz--ceyhun-ayman--musampa
--------- -ersen-umut

Ali Özcan
25.02.2007, 12:03
hep rahat dedigimiz maclarda yeniliyoz.. dikkatli olmak lazım

Yunus dikkat diyorsa bir bildiği vardır elbette...Futbolu bilir...Gerçekten Antep in tutunacağı tek dal kupa...skor avantajı bizde...üstümüze gelirlerse dağıtırız...stichus yok, yerine yazayım...

9-0 kazanırız:D

yns61
25.02.2007, 12:07
Yunus dikkat diyorsa bir bildiği vardır elbette...Futbolu bilir...Gerçekten Antep in tutunacağı tek dal kupa...skor avantajı bizde...üstümüze gelirlerse dağıtırız...stichus yok, yerine yazayım...

9-0 kazanırız:D
9-0 güzel bi tahmin senin tahminlerin genelde tutuyoo :D yanılma payını da koymussun yanılsan yanılsan en kötü ihtimal 4-0 :D garanti yanii rahatladık yaw :D

eren_61
25.02.2007, 12:08

valla ben böle ziya ya göre bi kaç maç hatırlıyom elenmiştik.biri dinamo kiew hatırlatim dedim.ziya tam bu maçların yenilgi adamı

Çetin
25.02.2007, 12:12
bence beşiktaş maçından daha önemli bir maç bu maç çünkü uefa ya gidebilmemiz için.. ve tam ziyanın maçı al sana defans yapma şansı..

h@msi61
25.02.2007, 12:14
kupa bizim için çok önemli. antepe ise şansımız tutuyor bu aralar. bu maçta önemli olan yenilmemek, inşallah en azından bunu başarır bir üst tura çıkarız...

eross61
25.02.2007, 12:29
illa galip gelmek iicn oynamaya gerek yok bu macta suursuz saldırmaya da gerek yok 1 gol atsak mac biter zaten 3 gol atması lazım gaziantep in

afsin
25.02.2007, 12:33
cezali olan hüseyin ve ceyhun mu macta mi oynamyacak yoksa lig macinda mi??
sarı kart cezaslıları türkiye kupasında oynayabiliyo kırmızı görseydi oynayamayacaktı cezalı oyuncumuz yok gaziantep maçına tam kadro inşallah

Hüseyin Kurt
25.02.2007, 12:42
illa galip gelmek iicn oynamaya gerek yok bu macta suursuz saldırmaya da gerek yok 1 gol atsak mac biter zaten 3 gol atması lazım gaziantep in
işte tipik bi ziya düşüncesi:D

yaranozlu
25.02.2007, 13:24
en az iki gol diyorum, çünkü bizim napcağımız belli olmuyo, ne zaman bi maç kazansak arkası kötü oluyor. Tarihte bunun örnekleri çok, maçın başında saldırıp rakibi bastırmalıyız, o korkuyla onlar saldıramazlar ama Beşitaş maçındaki gibi defansı iki kişiyle bırakmaylım. Zor maç gibi görünüyo ama gol atarsak ilk yarı çok kolaylaşır. Hayırlısı..

eren_61
25.02.2007, 14:09
Önümüzde Gaziantep kupa macı var. İnşallah hayırlı olur
Bir maç başlığıda benden. Belki uğurlu gelirim

cafer abi dün bu başlığı maçın devre arasında açmışsınyani yenik durumdaydık.dediğin gibi uğurlu geldi elbet gaziantepe uğurlu olur

Mustafa AYDIN
25.02.2007, 14:52
Haydi Trabzonspor um bu güzel günleri bize yaşatmaya devam et.Tatlıyı ye öyle gel Antep 'ten.

pReN@_61
25.02.2007, 14:54
çarşamba günü neFesler tutulacak...ve Allah'ın izniyle tur BİZİM olacak...ardından da konyayı yeneceğiz inş.

Mert67
25.02.2007, 14:59
inşallah sakatlık veya cezalı olmadan bu maçı kazanıp yolumuza devam ederiz.

pReN@_61
25.02.2007, 15:00
inşallah sakatlık veya cezalı olmadan bu maçı kazanıp yolumuza devam ederiz.

AmiN...

trapezus61
25.02.2007, 16:28
kazanırız yine... 0-2

Şevket KÜÇÜK
25.02.2007, 16:35
Artık daha fazla gol atıyoruz ve daha çok gol yiyoruz eskiye nazaran. inşallah bu maçıda alırız 1-0 olcana 4-3 olsun bizim olsun
ve ziya hoca artık dünkü ikinci yarıda ki kadroyu bozmaz heralde....!

Murat Altun
25.02.2007, 16:47
ziya doğan korkma bak gördün biz antepide beşiktaşıda rahat yeneriz yeterki isteyelim hücum oynayalım

birde biraz kiki ye şans verde olmazsa bizde görelim rahatalyalım bu adam neden oynamıyor diye ama bak taraftar kimi istediyse doğru çıktı eninde sonunda onlar oynadı inat etme bunalra gereeeeek yok .:) yoksa biz dahamı iyi biliyoruz :)

gkhn61
25.02.2007, 17:22
arkadaşlar antep maçına gidecek olan varmı aramızda?yakın şehirlerde olan varsa yazsın..ben antep maçına gitmeyi düşünüyorum..imkanı olanlar varsa orada toplanıp takıma destek vermek lazım..hele bigünlerde çok ihtiyaçları var..orada 500 kişilik bi taraftarın olduğunu düşünsenize acaip ateşli olur:)

Kamil Çakmak
25.02.2007, 17:28
benim 11 im
----------------------------jefferson------------------------------
musa----------stepanov------------------f.risp----------celaleddin

yattara-----------ferhat-----------------ayman----------gökdeniz
----------------------------ceyhun------------------------------

-----------------------------Umut--------------------------------

tabi hüseyin cezalı olduğundan yok
ayrıca yattara oynamazsa sakat olusa gökdeniz sağa sola musampa
musampayı oynatacağını sanmıyorum.

guci 29
25.02.2007, 19:25
Size bişey söyleyim mi?
sevgili annem tüm maçların sonuçlarını biliyor! Bjk maçını da bildi. diğer maçı da alacaz dedi. fakat bir sonrakini alamayacaz! yaa bu annemden korkulur valla. kimseye söylemezsen gerçek olur. kimsye söyleme dedi ama ... söyledim bile:D

MarceloTS
25.02.2007, 19:27
Beraberlik yetiyor.Fazla zorlamaya gerek yok.Ama 1 gol atarsak turu kesin geçeriz...

pReN@_61
25.02.2007, 21:11
Size bişey söyleyim mi?
sevgili annem tüm maçların sonuçlarını biliyor! Bjk maçını da bildi. diğer maçı da alacaz dedi. fakat bir sonrakini alamayacaz! yaa bu annemden korkulur valla. kimseye söylemezsen gerçek olur. kimsye söyleme dedi ama ... söyledim bile:D

eyvaah iddalara göre konya maçını alamayacağız :D

Taner Gündoğdu
25.02.2007, 21:59
1-0 ın verdiği avantajla defansif ağırlıklı bir kadro ile çıkacağımız kesin. üstelik ferhatta çok iyi oynadı. hüseyinin yerine aday... g.antep "goller" atmak zorunda bu da atak demek. bu da savunmayı ileri çıkarmak demek... bu da tabiki bizim için kontra atak demektir ve biz bunu çok iyi yapabilen bir takımız yeterki gökdeniz ne zaman topu vereceğini bilsin,ceyhun pası düşünsün! turu atlayacağımıza inanıyorum ama bunu galibiyetle yapacağımızı da düşünüyorum. çünkü g.antep buna davetiye verecektir ;)

adherent_1
25.02.2007, 22:09
Burada “defans” derken aslında kaleciyi de hesaba katmak gerekiyor. Ne yazık ki kalecimiz Tolga, aldığı sorumluluğu kaldıramamış gözüküyor. “İnşallah kendine gelir ve Trabzonspor’a yakışır bir kalecilik yapar” demekten başka bir şey gelmiyor içimden. Gaziantep ve Konya maçlarında oynarsa, Denizli ve Beşiktaş maçlarında yaptığı hataları tekrarlamaz umarım.
Gelelim asıl mesele defans dörtlüsüne. İnatçı kel Ziya sağ bekte tüm yetersizliğine rağmen Musa’yı oynatmayı sürdürüyor. Üstüne basa basa söylüyorum ki Musa buranın adamı değil. Olsa olsa orta sahanın sağında oynatılabilir. Ancak bu bölgede Yattara ve Gökdeniz bize yeter. Musa’ya ise ihtiyaç yok. Son oynadığımız maçlara dikkat ederseniz Ziya Doğan hücumda tek forvetle oyanayıp, ataklarda Musa ve Celaleddin’i hücuma çıkararak bu açığı kapatmaya çalışıyor. Ancak hepimizin gördüğü gibi geriye zamanında dönemeyen, dönse de yetersiz kalan Celaleddin ve Musa’nın yüzünden Denizli ve Beşiktaş maçlarında fazla gol yedik. Şimdi Ziya’ya sormak lazım: “Be kel herif, defansta çakılı dört futbolcu ve hücumda da iki forvetle oynamayı denesen ne olur? Beşiktaş maçının ikinci yarısında gördük ne olduğunu. 7 dakikada üç gol attık ve kalemizde pozisyon görmedik. Be kel herif, defansın sağında oynayabilecek Ufukhan ve Ferhat, onlar da olmadı Risp gibi oyuncuların varken hala niye Musa’da ısrar edersin? O da senin gibi kel diye mi? Ne diyeyim artık. Allah bizi senin gibi “kadro kurma özürlü” teknik patronların elinden kurtarsın.
Şu an takımımızda defansta görev alabilecek futbolcu çok var. Çok çeşitli defans dörtlüsü oluşturulabilir. Burada önemli bir noktayı unutmamak gerek. Defans dörtlüsü çakılı oynayacak. Çünkü bizde öyle hücuma destek verip de tekrar geri dönüp defansta verimli bir şekilde oynayabilecek oyuncu yok. Antep maçında bana göre defans dörtlüsü şu şekilde oluşmalı:

Risp _ _ _ _ Stepanov _ _ _ _ Erdinç _ _ _ _ Celaleddin

Veya
Ferhat _ _ _ _ Stepanov _ _ _ _ Erdinç _ _ _ _ Celaleddin

Veya
Ufukhan _ _ _ _ Risp _ _ _ _ Stepanov _ _ _ _ Celaleddin

Bunlara benzer şekilde daha birçok defans dörtlüsü oluşturulabilir. Ama Musa’nın sağ bekte yer aldığı defans dörtlüsü en son seçenektir. Bizim akıllı Ziya’da bunu tercih ediyor. Tercih senin Ziya. Senin tercihlerin yüzünden battık zaten. Antep ve Konya maçlarını dört gözle bekliyorum. Bakalım son iki haftada yediğimiz 5 gole rağmen aynı defans dörtlüsünü mü karşımızda görecez? Stepanov gibi kaliteli bir oyuncuyu yedekler arasında görmeye devam mı edecez? Hepsinin cevabı sende Ziya. İnatçı Ziya!...
:tsbayrak:

okan6161
25.02.2007, 22:13
çift forbet oynadıkmı yenemiyceğimiz takım yok yeter ki çift forbet oynuyalım

yns61
25.02.2007, 22:30
klasik galibiyetlerimizden birini yaşayacagız inş..

sbay
25.02.2007, 22:58
huseyin cezasini konya macinda cekecek bildigim kadariyla....antep macinda oynamasi lazim......

Cem Akyüz
25.02.2007, 23:15
bence ziya hoca 2 forvetle çıkmaz.gene umutla başlar umarım turu geçecek skoru alırız

Semih58
25.02.2007, 23:29
Trabzonspor'lu futbolcularımıza Trabzonspor-Bursa 5-1
kara karga 1- Trabzonspor 2 (Hami'nin füzesi) Samsundaki maç kasetlerini izletsinler yeter.Nasıl büyük bir takımda oynadıklarını anlarlar.0-1 olsun bizim olsun.

6Şafak Aydın1
25.02.2007, 23:33
yok abi :D ilk 11de ne cift forveti...

Ankaragücü-Antep macinin özetini izledim inanilmaz goller kacirdi Antep - atamayana atarlar misali Ankara 0-1 den maci söktü aldi..

herhalde mac 3 saat devam etseydi antep yine 2nci gole ulasamiyacakti..

sanssiz bir sekilde Antep Ankarada 3 Puan birakti fakat sanssizlik bi yere kadardir.

Stepanov-Risple oynarsak kuskum olmaz , Ferhat kademeyi musadan iyi yapar sag kulvarda o da oynarsa o zaman hic kuskum kalmaz yattara halleder sag tarafta gerisini, solda celo(sol ayak oldugu icin , aslinda cagdasta olabilir) ama neyse celoyla idare edecegiz , gökdeniz solda umarim formunu ve konsantresini yükseltmeyi basarir ve son paslarda cok daha dikkatli olur. Ön lib. hüso ayman.

Yattaranin asistleri, Ceyhunun paslari , Umutun golleri

böyle baslarsak , mac skoru tahminim 2-0 aliriz maci

mac lehimizde yürüyorsa konya gs maclarina kadar dinletmek amaciyla gökdeniz out, musampa in , umut out ersen in, risp out cagdas in

erol-61
25.02.2007, 23:56
şu kalede jeff den vaz geçsen olmazmı arkadaşlar bu adamın tolgadan ne fazlası var bi anlatırmısınız

Canİlker
25.02.2007, 23:57
antep iyi bir takım değil eleriz kesin..

attagümüshane
26.02.2007, 00:22

beni katiyen kesmez.aslında camiayı da artık kesmez. olsa güzel olur elbette ama açıkçası önümzdeki 10 türkiye kupasını da alsak artık beni KESMEZ.anlaşılmıştır derdim?

Hüseyin Çümen
26.02.2007, 01:15
hüso bu maçta oynuyor

sametaydin
26.02.2007, 02:25
antepe elenecegimizi sanmıyorum ben. hele iyi taktik olursa işimiz daha kolay. antep gol için kalemize gelecek ve buda kontra atak futbolu çok iyi oynayan takımımıza farkı getirecek. yani getirebilir bence.bu maç için çok iyimserim ben.

Recep Çaltepe
26.02.2007, 02:32
Şu maçın tek bir anahtarı var, ilk yarıda en az bir gol atmak. Sonrasında Antep'in üç gol atması gerekecek. İnşallah yemeyiz de, o kadar gol yersek zaten hiç bulaşmayalım bu saatten sonra kupaya falan.

єrhan
26.02.2007, 03:17
Tam Ziya Doğan'ın Mentalitesine Uygun Bir Maç:) Rakip Bastırcak Ts 8 kısıyle Defans Yapıp, Uzun Toplarla Gokdeniz Yattara Umut Gibi Hızlı Oyuncular la Gol ARıcak :) Bu Maç Bence 0-0 0-1 ŞekLinde Sonuçlanacak..

cyberentalpi
26.02.2007, 03:47
Orta alan oyuncularimizi ziya mantalitesine gore idareli kulanabilecegimiz bir mac.
İlk macta huso ve ayman yanyana oynayabilir. cift forvetle hem gol yemiyoruz hem gol atiyoruz.
Antep macinda sabir onemli. birakalim biraz gelsinle uzerimize. Bu durumda bu macta ceyhun ile birlikte yattara ve cem umut oynayabilir. Sprinter oyuncularimiz is gorurCeyhun yorulunca yada ayman musampa devreye girebilir. hakeze yattara-gokdeniz de. Ama en onemlisi defansi saglama almak adina artik risp-step birlikte oynamali.yanlarinda erdinc cagdas farketmez.

Kasım Hilal
26.02.2007, 03:51
İlk maçt aavantajı elimize geçirdik..
Antep saldıracaktır..
Adamların gol sıkıntısına bizim kontra atak kabiliyetimiz de eklenince farka gitmesi muhtemel bir maç olduğunu düşünüyorum!

Ferşat Balcı
26.02.2007, 04:49
defan gerçekten sos vermeye başladı,her maç 3-4 gol bulmak zor. stepanov forma giymeli artık bunun için ya kendisinin yada ziyanın akıllanması gerek.bjk maçında sonradan oyuna giren ferhat son derece yararlı top oynadı atılan iki golde de olumlu pasları ilk o çıkardı, sanırım bu maçta forma giyer,ve ziya tek forvetle çıkar...
.........................................toldo(tol ga)............................................... .

Himan(ferhat)..........artiz(risp).......nesta(erd inç)...........................celo.....

........................Tazmanya(ayman).........zi dan(hüseyin)...........................

kara bela.........................kobra ceyhun................................gökdeniz

..................................umut bulut............................................. ..........

Erdinç Dilek
26.02.2007, 08:36
haftaya çok zor gececek bir konya maçımız var, eğer gazianteple maçımız olmasa idi bu maç öncesi çok daha az zorlanacağımız bir maç olabilirdi konya maçı, bunu için de eğer ilk yarı gerekli skoru elde edersek konya maçında etkili olabilicek futbolcularımızı kenara çekip dinlendirmeliyiz, bjk maçı çok am açok üzülmüştüm yattaranı olmayışına ama onları yendikten sonra iyi oldu en azından dinlendi. gazi antep gol atmak zorunda ayn ıtaktikle oynarsak bu maçıda rahat geçeriz...

Bilal 61
26.02.2007, 08:44
Biz bu gazla bu maçıda rahatça alacağımızdan eminim.

halil ibo
26.02.2007, 08:45
Eğer bize bu sezon korkulu rüya yaşatan futbolcularımızın akılları başlarında olmazsa zor bir maç.
Ama 8-10 dakikalık bir fırtınayla Antep takımı falan kalmaz sahada...

Bilal 61
26.02.2007, 08:52
Bence futbolcularda moral en üst seviyede kendilerine olan güvenleri iyi bence güzel bir galibiyet alırız bu maçtada..

Emorfo
26.02.2007, 10:15
BJK maçını unutmak lazım, Kupa ve ligde mağlup ettiğimiz Antep karşımıza çok dirençli çıkacaktır. 20 gün içerisinde bir takımla 3 maç yapıyorsunuz 2 sinde güldük. 3. sü biraz sakat. İstatistikler de bu yönde. Çok dikkatli olmak lazım. Ayaklarımızın yere sağlam basması lazım. Bu maçta iyi futbol veya galibiyet beklemiyorum, turu atlayalım yeter. Daha sonra ise son haftaların formda ekibi Konyaspor ile deplasmanda karşılacaşacağız. Nurullah Sağlam'ın çalıştırdığı takımlara karşı çok fazla zorlanmasak ta çok zor bir maça çıkacağız. Önce kupa sonra Konya maçlarında sorun yaşamazsak, moralli çıkacağımız Galatasaray maçı her şeye gebe...

TSelif
26.02.2007, 10:41
Rehavete kapılmadan kontrollü oynamalıyız. Bence havada karada yeneriz cinsinden bir maç değil. Burda aldığımız 1-0 lık galibiyet tamam tur bizim anlamına gelmiyo çünkü.
Tur bizim olacak inşallah. Bu kupayı bu yıl almalıyız .

ozcan_asanoglu
26.02.2007, 10:46
2 farklı mağlup olmamız lazım ki, bana göre çok çok düşük bir ihtimal bu..takım gittikçe daha güzel oynuyor, özgüven artıyor...en kötü 2 gol yesek bile bir gol atıp turu alır geliriz..inşallah...

Mehmet_Mercanlı
26.02.2007, 10:49
BU maç hakkında söylenecek tekşey Rehavete.. ben bizim oyuncuların pek Rehavete kapılacağını sanmıyorum ama bu futbolun icinde var.
kupa bizim için cok önemli tarıhımızın en kötü sezonunu gecirdiğimiz bu sezonda TÜRKİYE kupasını almamız bizim büyüklüğümüze büyüklük katar.

pReN@_61
26.02.2007, 10:53
inşallah turu geçip ezikbahçeyle karşılaşacağız...

ahmetto
26.02.2007, 11:28
Gaziantepi eleyeceğimizi düşünüyorum.Adam şunu söyleyeyim inşallah kapanmayız çünkü kapanınca Trabzonspor ruhuylas oynayamıyoruz.Ziya Doğanda inadından vazgeçip Stepanov u oynatması lazım defans hata yapmaya başladı çünkü

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2007, 11:38
şu inat adamın inadını kırarsak bizden daha büyüğü yok. zaten yok da bi fazlalık daha katacağız. bu adamın inadını kırmak deveye hendekten daha zor.. olacak gibi değil.. açık seçik savunma alarm veriyor ama hala aynı hataları yapan adamlarla devam ediyor. 2 maçta fuzuli 5 gol yedik.. neyse ki attık fazlasını. bi yerden doğru yaparken diğer tarafta illaki bi yanlışla nötr leyecek doğrusunu..
allah alah ya..
normal bi durumda antep i yeneriz. ziya doğan bi süpriz yapmazsa...

bordoylamavi
26.02.2007, 12:02
maç hangi gün kaçta ?

Onur Muhcu
26.02.2007, 12:04
Arkadaşlar, Antep maçına gidecek olan var mı ? Ben yarın Antalya'ya gidecem eğer fırsatım olursa, Antep e gidebilirim tabi bir organizasyon varsa. .

TSelif
26.02.2007, 12:05
maç hangi gün kaçta ?

28.02.2007 Çarşamba saat 17:00 :tsbayrak:

bordoylamavi
26.02.2007, 12:07
28.02.2007 Çarşamba saat 17:00 :tsbayrak:
teşekkür ederim

Sacit
26.02.2007, 12:12
bu maç için filozof olmaya gerek yok ne olur diye.ziyanın ne yapacağı belli,ilk maçta alınan galibiyeti korumak isteyecektir.antep oynayacak biz de izleyecez anca gol yersek o zaman planın da bi değişiklikler olur ziya beyin :D :mad:

TSelif
26.02.2007, 12:14
Arkadaşlar, Antep maçına gidecek olan var mı ? Ben yarın Antalya'ya gidecem eğer fırsatım olursa, Antep e gidebilirim tabi bir organizasyon varsa. .

İyi alıştın sen Onur...Ama Murat'a çıtlat kaldırsın otobüs:D..Şaka bir yana git Antep'e bizi temsil et orda... Kalbimiz seninle :tsbayrak:

Onur Muhcu
26.02.2007, 12:17
İyi alıştın sen Onur...Ama Murat'a çıtlat kaldırsın otobüs:D..Şaka bir yana git Antep'e bizi temsil et orda... Kalbimiz seninle :tsbayrak:

Gidecek olan varsa bende düşünüyorum Elif. Bakalım ne olur .. !:tsmeşale:

champions
26.02.2007, 12:18
bizim açımızdan çok rahat geçmesi gereken bi maç 1-0 ın dışında herhangi tek farklı yenilgi bile yetiyor boşuna stres yapmaya gerek yok antep yapsın onu...

merak ettiğim maça nasıl bi 11 le çıkacağı en azından bu maç bişeyler değişmeli papağan gibi sürekli avrupada takımların kadro genişliğinden bahseden ziya paşa bakalım gökdenizi dinlendirebilecek mi?yerine musampayı oynatabilecek mi?haftalardır oynayan musanın yerine ufukha veya ferhatı oynatabilecek mi?yine celonun yerine çağdaşı düşünecek mi?
en önemlisi son 2 maçta 5 gol yiyen savunmaya stephanovu koyacakmı?
bekleyelim görelim !

Sevgi
26.02.2007, 12:18
2-0 gibi avantajlı bir sokora sahip olmamıza rağmen Dahi Doğan gibi bir dezavantajımız olduğunu unutmamak lazım.Stepanov gibi adamı yanında oturtturup 2 haftada yenilen 5 golün mimarı olan Erdinçte ısrar eden bir hocanın iyi niyetinden ben şüphe ederim.
Ne jef nede Tolga Trabzonspor kalesini koruyacak kaleci olmamasına rağmen kalede titreyen Tolga yerine jef in oynamasını ben tercih ederim ama Dahi Doğan'nın niyet meselesini çözemediğim için izlemekten başka elimden bişey gelmiyor.

Bu Dahi Doğanın daha önce Romachenko yu nasıl harcadığını hatırladıkca Stepanovamı üzülsem TRABZONSPORamı çelişkisinde kalıyorum:confused:

coskun0661
26.02.2007, 12:19
Onur Bİzİm Bİr KİŞİ Antepİn Bİn KİŞİsİne Bedeldir... Sen Tek BaŞina Bİle Gİtsen Yeter...

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2007, 12:21
2-0 gibi avantajlı bir sokora sahip olmamıza rağmen Dahi Doğan gibi bir dezavantajımız olduğunu unutmamak lazım.Stepanov gibi adamı yanında oturtturup 2 haftada yenilen 5 golün mimarı olan Erdinçte ısrar eden bir hocanın iyi niyetinden ben şüphe ederim.
Ne jef nede Tolga Trabzonspor kalesini koruyacak kaleci olmamasına rağmen kalede titreyen Tolga yerine jef in oynamasını ben tercih ederim ama Dahi Doğan'nın niyet meselesini çözemediğim için izlemekten başka elimden bişey gelmiyor.

Bu Dahi Doğanın daha önce Romachenko yu nasıl harcadığını hatırladıkca Stepanovamı üzülsem TRABZONSPORamı çelişkisinde kalıyorum:confused:

ilk maç 1-0..

sbay
26.02.2007, 12:22
2-0 gibi avantajlı bir sokora sahip olmamıza rağmen .....:confused:
kupa macinin skoru 1=0 lig macinda antepi 2=0 yendik....;)

Sevgi
26.02.2007, 12:26
kupa macinin skoru 1=0 lig macinda antepi 2=0 yendik....;)

valla yaa :confused: yoğun kar yağışı altında itekalka 1-0 dı dimi :confused: bak şimdi daha çok korktum :confused: Erdinçli bir defans Tolgalı bir kale ,Mustafa Keçeli,Musa :confused: VE DAHİ DOĞAN :confused: ne kaldı geriye ALLAHIM SEN YARDIM ET BİZE:eek:

hüseyin1975
26.02.2007, 12:26
Turu atlariz ama herseye ragmen dikkatli oynamamiz gerekir. Konya macini düsünerek kirmizi kart görmemek ve sakat Futbolcu vermemek gerekir.

Birde mac iceresinde Musampa ve Stepe sans verilirse iyi olur.

aaahmet61
26.02.2007, 12:30
gaziantep maçına yedek ağırlıklı çıkmamız lazım.gaziantep iyi oynuyor ama forvetleri etkisiz

TSelif
26.02.2007, 12:32
gaziantep maçına yedek ağırlıklı çıkmamız lazım.gaziantep iyi oynuyor ama forvetleri etkisiz

Bence bu kadar hafife almamalıyız.

Vkgz
26.02.2007, 12:32
fazla yorulmasınlar berabere kalsınlar gelsinler. gerçi kontradan atarız bir tane gene

champions
26.02.2007, 12:38
Bence bu kadar hafife almamalıyız.
hafife almak değil bunun adı kadro rotasyonu :D aşağıdaki gibi yedek ağırlıklı mis gibi bi kadro kurulabilir :) 6'sı yedek oyunculardan oluşuyor
-----------------jefferson-----------------
--ufukhan---stephanov--risp---çağdaş--
------------hasan---hüseyin---------
--yattara-----ceyhun-------musampa-
------------umut bulut--------------

Vkgz
26.02.2007, 12:41
bu ömer rızaya ne oldu arkadaşlar

yoossif
26.02.2007, 12:55
tam üstüne bastın ömerin macı bu mac.

ergin cesit
26.02.2007, 13:06
şu anda ömer rıza takıma giremez.ama musampayı bu takımda görmek istiyoruz

forzalazio
26.02.2007, 13:53
maç 1-1 biter arkadaşlar

pReN@_61
26.02.2007, 14:00
maç 1-1 biter arkadaşlar

içime doğdu 2-0 maç bizim...

TSezgin61
26.02.2007, 14:11
eger bu maca yedek agirlikli cikarsak, ve maci alirsak, konya maci rahat gecer...takim komple motive olur..ama gelde bizim taraftarlara anlat, adam umut yerine ersen ciksa, yada gökdenizi oynatmayip yerine ferhat oynatsa...YOK BU HOCA NAPIYOR YOK NASIL BIR ANLAYI; YOK FUTBOLDAN CAKMIYOR...yine ayni senaryolar

Mustafa AYDIN
26.02.2007, 14:12
Maç bizim,kupa bizimmm.

poetricus
26.02.2007, 14:13
Saçma sapan bir defansif mantalite saplantısına kapılmazsak turu geçtiğimizi şimdiden söyleyebiliriz. Rakibe mümkün olduğunca ileride ve çıkarken pres uygulayıp gol bulmamaız lazım.

Antep öne geçerse işimiz zor olur. Zira karşımızda öndeyken bile offside taktiği uygulayacak bir takım bulamayacağız.

pReN@_61
26.02.2007, 14:13
eger bu maca yedek agirlikli cikarsak, ve maci alirsak, konya maci rahat gecer...takim komple motive olur..ama gelde bizim taraftarlara anlat, adam umut yerine ersen ciksa, yada gökdenizi oynatmayip yerine ferhat oynatsa...YOK BU HOCA NAPIYOR YOK NASIL BIR ANLAYI; YOK FUTBOLDAN CAKMIYOR...yine ayni senaryolar

aslında iyi bir fikir...
aynı durum ezikbahçede yaşandı alkmar maçı sonrası antalyaya ezildiler...
umarım çok geç olmadan önlem alınır

gerçekefsane
26.02.2007, 14:23
Kaleciden dönen topları takip etmeliyiz.;)

pReN@_61
26.02.2007, 14:25
Kaleciden dönen topları takip etmeliyiz.;)

umuta çok iş düşecek desene :D

TSezgin61
26.02.2007, 14:37
ziya hoca birseyler düsünür, tamam yine verem olacaz, yine kanser edecek bizi ama bize yetecek bir skor alacaktir. ama galibiyet olsun, moral ve seri acisindan

maskeli61
26.02.2007, 15:18
bencede fazlada hafife almamalıyız başımıza ne geldiyse bu sebebplerden geldi zaten ama zor maç degil inşallah turu atlıcak bi skor alırız illede galip gelmesine gerek yok yoruldular zaten hafta sonu konyayay saklasınlar kendilerini gerçekten zor bi dönebeç... gaziantep konya geyse 3 deplasman...hai hayırlısı...

Bakanay61
26.02.2007, 15:22
hafife almak değil bunun adı kadro rotasyonu :D aşağıdaki gibi yedek ağırlıklı mis gibi bi kadro kurulabilir :) 6'sı yedek oyunculardan oluşuyor

Bence çok güzel bi kadro tebrik ederim.

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2007, 15:25
çok fazla tempo beklemediğim bir maç... oyunu orta sahada dinlendirmemiz lazım... antep e gol lazım... iki yorucu maç arasında oynanacak olması kötü ama normal oynayalım kazanırız. ilk yarıda kaybettiğimiz maçta dahi kolay kazanacağımız maçta gol kaçırma yarışı yüzünden kaybetmiştik.

iş riske girmediği sürece çok fazla tempo yükseltmeden turu almamız lazım..
ama derlerse ki biz anteb e de konyaya da tempo yaparız bjk maçından sonra.. orasını bilemem...:)

Erdem Keser
26.02.2007, 15:27
............TOLGA..............
ferhat..........stephanov.........cagdas........ce lo
..................ayman.................hüseyin
gökdeniz..............ceyhun...............musampa
.................ersen martin.........

yattara bu macta riske edilmeyecekmiş

kudu_61
26.02.2007, 15:30
bencede çok mantıklı bu kadro da yazmış olduğun defansın asıl defansımız olması gerekiyor zaten...

Kaan Dilek
26.02.2007, 15:31
bu maci alacagimiza eminim
skor tahminim 1-2

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2007, 15:32
hasan sakat abi.. daha antremana çıkmadıdoğru dürüst.. sanmam oynayacağını.. kuvvetle muhtemel keçeli oynayacak orada...

la maçlar karıştı:) konya maçı sandım.. la aymanı kesip hasan ı koymuşunuz. :) olur mu bre:)

champions
26.02.2007, 15:46
hasan sakat abi.. daha antremana çıkmadıdoğru dürüst.. sanmam oynayacağını.. kuvvetle muhtemel keçeli oynayacak orada...
la maçlar karıştı:) konya maçı sandım.. la aymanı kesip hasan ı koymuşunuz. :) olur mu bre:)

anlatamıyoruz galiba :) bu maçtan sonra daha önemli olan konya maçı var ayman kaç maçtır oynuyor biraz dinlensin konya maçında daha fazla ihtiyaç var ona hasan oynamazsa ferhat oynar o da olmadı rispi sol kanada alıp çağdaşı oraya koyarız sen yeter ki iste çareler tükenmiyor :) kadromuz geniş değil mi kardeşim yararlanıyoruz işte alla alla ...

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2007, 15:49
la onun motoru kesilmez. adamda ciğer var.
ama bana göre şu anda kupa maçları daha önemli. ligde gidebileceğimiz yer sınırlı. öncelikli hedef kupa olmalı.....
tabi 2. lik şansı derseniz. gs ve bjk şu futbolu oynadığı sürece az da değil:)

F.Levent Yavuz
26.02.2007, 15:49
BJK maçında ikinci yarı inanılmaz bir efor sarfedildi. Aman Ziya hocam yedek medek ne olursa olsun ama diri bir takım olsun. Bizim takım maçın ilk yarısında birşeyler yapıp mutlaka gol atmalı. Antep'i 2 maç yenerken ne kadar genç ve koşan bir takım olduklarını da gördük.

Ama kupa biz iyi bir kupa takımıyız, alacaz mutlaka. Final'i kanarya ile oynarız inşallah.

bordox
26.02.2007, 16:12
Bu maçta Ziya Doğan bence riske girmez,erken bir gol bulursak da belki Musampa,Cem Demir,Hasan Üçüncü oyuna girer.Kupa şuanda takımı motive eden birinci etken.O yüzden yedek kadro düşüneceğini sanmıyorum.

macka61
26.02.2007, 16:16
bu maçı kazanmalıyız bu kupayı bize getirmeliler hadi uşaklar göreyim sizleri

tsmaniac
26.02.2007, 16:24
bu maç çantada kekliktir kimsenin şüphesi olmasın yalnız ben tek konya maçından çekiniyorum

jefferson61sefa
26.02.2007, 18:21
antep maçı da zor geçeçek yattara oynamıyacak konya maçı daha zor 2sini alalım ali smaiyende cinconu duman ederiz de tek korkum tolga-mondi eşleşmesi

zafercalikoglu
26.02.2007, 18:32
bence antep macında jeffersona görev verip form durumunu olçmek lazım ,gs macında ve konya macındada ona gorev vermek lazım ,tolga ya her top gelişinde,çarpıntı başlıyor bende,
hayırlısı ile şu turuda gecelim,

tsmusampa61
26.02.2007, 18:41
musampa ilk 11'de başlamalı. Anlayana..

tsmusampa61
26.02.2007, 19:39
Ayrıca antepe elenirsek ziya oracıkta istifa etsin uğraştırmsın bizi. Kupayıda alamazsak ziyanın durmasının anlamı yok.

coskun0661
26.02.2007, 20:02
Antepİ Fena Ederİz İz ..bu Gaz Yeter Bİze..aliriz Bu Maci...merak Etmeyİn

yns61
26.02.2007, 20:09
çantada keklik gibi görünüyor ama dikkatli olmamız lazım yattara ' nın sakatlıgı gecmedi oynamıcak macta

jefferson61sefa
26.02.2007, 20:17
Yattara kupada yok
Trabzonspor, 28 Şubat Çarşamba günü Fortis Türkiye Kupası'nda Gaziantepspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana sakatlığı bulunan Hüseyin katılmazken, Yattara ise takımdan ayrı koşu yaptı. Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda koşunun ardından yarım alanda çift kale maç yaptılar. Trabzonspor, yarın sabah Gaziantep'e gidecek ve burada yapacağı son çalışmayla hazırlıklarını tamamlayacak.

Konya maçında şüpheli

Trabzonspor'da kasıklarından sakatlığı bulunan Yattara'nın Gaziantepspor maçında forma giyemeyeceği açıklandı. Kulüp Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, Yattara'nın tedavisinin sürdürüldüğünü belirterek, ''Yattara, ameliyat olduğu sağ kasığından sakatlandı. Cumartesi gününden bugüne yaptığımız kontrollerde iyileşmenin olduğunu gözlemledik. Tedavilerini sürdürüyoruz. Büyük ihtimalle bu oyuncumuzu Konyaspor maçına yetiştireceğiz'' dedi. Güney, Beşiktaş maçında sol ayak bileğinden sakatlanan Hüseyin'in ise Gaziantepspor maçında görev alabileceğini ifade ederek, ''Bu futbolcumuzun oynamasına engel olacak bir sakatlığı yok'' diye konuştu.

keles76
26.02.2007, 20:23
keşke bu maçta yattara olsaydı çünkü yattarasız bence maç korkunç kötü olacak iki tarafta defansif oynayacak gol yememek için ve hata ile gol yenmezse bence ya biz yeneriz yada golsüz biter çünkü onlar eninde sonunda gol için gelecek ve bizim kontramızla tanışacaklar.Milan musampa yattara ufukhan bu maçta oynatılsaydı eldeki kadro daha faydalı değerlendirilmiş olurdu ama takımı bozmaz hoca işin sihri kaçmasın diye.

Mehmet_Mercanlı
26.02.2007, 20:29
...............Tolga.................
......................................
Ferhat....Risp.....Edinç....Celo
....Ayman...Hüseyin....Musti...
.......................................
........................................
.......................................
Gökdeniz..................Ceyhun
.................umut................

tsmaniac
26.02.2007, 20:36
çantada keklik gibi görünüyor ama dikkatli olmamız lazım yattara ' nın sakatlıgı gecmedi oynamıcak macta

bu maçta skoru korumak için savunma futbolu oynatacağı için yattarayı iyileşse bile unutun derim, ama en azından sıfır sıfırla geçeriz antepi

Bartuğ13
26.02.2007, 20:41
umarım bu maçta turu atlarız saatinden dolayı maalesef dersanede olacam ve maçı evde rahat rahat(?) izleme durumum olmayacak ama inş dersanede yeri göğü inltirim ama marşlarl.küfürlerle inletmek istemiyorum

Emre7
26.02.2007, 21:00
hüseyinin öyle maç oynaması gerekiyoki sonraki maç konya ile ayman o maçta dinç olmalı...

Terzioğlu
26.02.2007, 21:05
--------------------------Jefferson--------------------------
-------------------------------------------------------------
--Ferhat-----------Stepanov------Risp(Erdinc)-------Cagdas--
----------------------Hüseyin---Ayman-----------------------
--Gökdeniz----------------------------------------Musampa--
--------------------------Ceyhun----------------------------
------------------------Umut Bulut--------------------------

Sacit
26.02.2007, 21:07
golü attık mı iş bitmiştir çok da geriye yaslanmamak lazım,antepte bi numara yok.

pReN@_61
26.02.2007, 21:18
turu rahat geçeriz...

Emre7
26.02.2007, 21:25
turu rahat geçeriz...

bir beşiktaşı yendik diye havaya girmeyin.... rahat olacağını sanmam ama inşallah geçeriz

afsin
26.02.2007, 21:33
gaziantep varını yoğunu ortaya koyacak adamları şamarlayıp duruyoruz biyerde çelme takacaklar bize

İlker
26.02.2007, 21:34
zor maç herşey kondisyona bağlı

pReN@_61
26.02.2007, 21:39
bir beşiktaşı yendik diye havaya girmeyin.... rahat olacağını sanmam ama inşallah geçeriz

havaya girmedik...takımımıza güveniyoruz sadece ;)

EmrahYalçınalp
26.02.2007, 21:42
Valla bence de... Yine de herşeye rağmen kale madem boş kalacak, maç primi Trabzon'da kalsın diye "Tolga" derim :) Ve Erdinç Risp'ten iyi görünüyor...

afsin
26.02.2007, 21:49
--------------------------tolga zengin--------------------------
--Ferhat-----------Stepanov------Erdinc-------celalettin--
----------------------------ayman-----------------------
-----------------gökdeniz-----------ceyhun------------------
--------------------------------------------------------------
-------------ersen----cem demir-----Umut Bulut---------

sametaydin
26.02.2007, 21:49
ya rahat geçer maç bence ya. tabi rakibi küçümsemezsek rahat gider

Ali Şahin
26.02.2007, 21:52
antep maçı çok zor geçecek iyi takım .çantada keklik diyen arkadaşlara şaşıyorum. beşiktaş maçımı dediniz .tigana sağ olsun

Şahinoğlu
26.02.2007, 22:14
Antep maçı zor geçicektir gene tek forvet önce yememeyi düşüneceğimiz için maç rolantide gider 0-0 biter bence 1 golde bulursak buluruz ama kolay maç olmuycak.

HALİT KARAKAŞ
26.02.2007, 22:17
Arkadaşlar,bu maçı da alcaz,zaten kupayı almak için her maçı kazancaz.3,1 alırız

Ali Özcan
26.02.2007, 22:28
sorunsuz atlatmamız gerekiyor...Gaziantep gol atmak zorunda olan takım olduğu için dakikalar geçtikçe açılacaklardır...Bizim istediğimiz de bu zaten...Bu nedenle ilk 30-40 dakika gol yemezsek Gaziantep ten güle oynaya döneriz inşallah...

hasannuhoglu
26.02.2007, 22:51
galip gelerek tur atlıycagımıza inanıyorum..bu arada iloveyouszymek antiziyacılara karşı mücadeleye devam kardeşim:) beraberiz:):)

hasannuhoglu
26.02.2007, 22:53
arkadaşlar hüseyin sarı kart cezasını niye bu macta cekmiyor bilen varmı?benim bildigim kupada ve ligde cezalar aynen devam ediyor..niye konya macında oynamıycak anlam veremedim daha önce antep macı var

yns61
26.02.2007, 22:54
arkadaşlar hüseyin sarı kart cezasını niye bu macta cekmiyor bilen varmı?benim bildigim kupada ve ligde cezalar aynen devam ediyor..niye konya macında oynamıycak anlam veremedim daha önce antep macı var
sarı kart cezası kupa'da geçmiyor..

hüseyin1975
26.02.2007, 22:56

Kupa ve Lig ayri tutuldugu icin. Yanlizca kirmizi kart oldugu zaman durum degisiyor

Gürkan
26.02.2007, 23:00
--------------------------tolga zengin--------------------------
--Ferhat-----------Stepanov------Erdinc-------celalettin--
-----------------gökdeniz-----------ceyhun------------------
--------------------------------------------------------------
-------------ersen----cem demir-----Umut Bulut---------

12 boyle ıyı olmus.ama kale eksık.jeffıde koyalım ıkı kalceı ve 13 kisi kesın sampıyon oluruz.

kivancpehlivan
26.02.2007, 23:04
yattara gene yokmuş :( 1-0 çokda iyi bi skor değil ama bu turu atlarız buna eminim

erol-61
26.02.2007, 23:14
evet turu geçeriz sonra konyaya bakarız

TSezgin61
26.02.2007, 23:30
12 boyle ıyı olmus.ama kale eksık.jeffıde koyalım ıkı kalceı ve 13 kisi kesın sampıyon oluruz.

futbolda iki kaleciyle oynanabilirmi :D varmi öyle birsey

Hüseyin Çümen
26.02.2007, 23:39
bizi bi takım yenmeye mecbur oldumu bence hiç sansı yok belkide en ii kontraya çıkacan takım biziz saçma sapan bi gol yemessek 3-0 3-1 gibi rahat bi şekilde kazanırız maçı zor maçımız bu deil asıl zor olan konya orda gerçekten baya bi zorluk yaşayabilirs :(

yns61
26.02.2007, 23:48
galip gelerek tur atlıycagımıza inanıyorum..bu arada iloveyouszymek antiziyacılara karşı mücadeleye devam kardeşim:) beraberiz:):)
evet antiziyaları karsıyız bende warım :D :D

atabaş
26.02.2007, 23:51
bu macı gecerızde benı dusunduren konya

Cafer KILIÇSOY
27.02.2007, 00:32
Zor geçeceği kesin. Şimdi kimse öyle eskisi gibi cantada keklik değil.
Ben bu maçtan çok Konya maçından korkuyorum

eys_61
27.02.2007, 01:54
Antep sanılanın aksine defansını çok da önde kurmayacak,bir gol atıp maçı uzatmayı düşünecektir bence,ilk 60-70 dk yı gol yemeden geçersek farklı bir galibiyet alabiliriz.Tabi Ziya hoca az da olsa ofansı düşünebilirse buna bile gerek kalmaz ağır G.Antep defansını rahat geçeriz.

antagonist
27.02.2007, 01:57
Antep maçı zor geçecektir gene tek forvet önce yememeyi düşüneceğimiz için maç rolantide gider 0-0 biter bence 1 golde bulursak buluruz ama kolay maç olmayacak.

Bana da öyle geliyor...

champions
27.02.2007, 09:29

yattara olmadığına göre bu şekilde çıkmalıyız

yns61
27.02.2007, 10:12
inşallah o ziya'nın klasik.. defans yapıs yöntemlerinden birini antep macında yapmaz.. aynı seyi yaptı dinamo kiev 'e elenmiştik..

Hüseyin Bağdat
27.02.2007, 10:16
bence maçı kazanarak turu geçeriz.

stichus
27.02.2007, 10:44
antepi tamamen unutmuştum.
hatırladım şimdi.. diawara falan.. veysel meysel..
fark olur..
hafif üstümüze gelsinler fark olur..
haftada bir antep yenmeden kendime gelemiyorum zaten.. bunlar sahalarında galatasarayı yendikleri için havaya girmiş olsunlar da inşaallah trabzon gibi kolay gol yiyen takıma bir sıfırın rövanşında erken goller bularak galip gelmek için hoooop .. erdoğan arıcaydı di mi?..
ondört sıfır!
tamamdır, üstlendim maçı..
herkes işine baksın şimdi!
biri de hafta sonu konya maçıyla ilgilensin yoruldum yahu!
:)

TSelif
27.02.2007, 10:48
ondört sıfır!

Gel şunu dokuz sıfıra bağlayalım:D

Emre7
27.02.2007, 11:01
Gel şunu dokuz sıfıra bağlayalım:D

bende 1-0 bize diyorum uçmaya gerek varmı konya bizi bekliyo

Küçükalioğlu
27.02.2007, 11:03
Çok zor maç olacağı kesin antepin tek tutar dalı var oda kupa. Büyük ihtimalle ligden daha fazla önem veriyorlardır kupaya zor maç olacağı kesin ama iş ziya hocanın taktiğinde biter. Bence kalabalık savunma yerine kalabalık ortasaha kurması çok daha iyi olur. Antep'in gol atmaktan başka çaresi yok ilk 15 dk. açılmasalarda ilerleyen dilimde muhakkak açılacaklardır. Bunu iyi değerlendirmek lazım ne kadar erken gl bulursak o kadr iyi erken bulacağamız bir gol antep in kazanması için 3 gol ataması demek onun içindirki ortahasahayı kalabalık tutup ilk yarım saatte kontratak dan bir gol bulursak antep de maçı bırakacaktır. Dediğim gibi bizim bir golümüz onaların 3 gol atmasını gerektirecek buda morallerini yıkacaktır.

sbay
27.02.2007, 11:39
ilk 11...

................tolga

ufukhan..stepanov..risp..celaleddin

..........husyin....ayman

gokdeniz....................musampa

...............ceyhun

.................umut

Fuzuli61
27.02.2007, 11:58
Antep maçı çok zor olucak dışarda maç kazanmamız mucize gibi! antep,konya,galatasaray maçlarını kayıpsız geçsin takım işte o zaman takım oturdu derim. Ama hiç mi hiç umudum yok.

TSelif
27.02.2007, 12:16
bende 1-0 bize diyorum uçmaya gerek varmı konya bizi bekliyo

Uçan yok zaten. Önce ki yorumumu okursanız anlarsınız. Küçük bir espriydi ondört-sıfıra karşı.

coskun0661
27.02.2007, 13:09
arkadaşlar ucmayın biz alcaz bu macı..antep 1 trabzonspor 2 skor budur yanii..

Faik Yılmaz
27.02.2007, 13:18
hocanın stepanovu oynatmama konusundaki ısrarı korkarımki başımıza iş açacak.....

coskun0661
27.02.2007, 13:28
abii bu konuda tamamen yanındayım .. cok haklısın .. artık oynaması lazım stepanovun... yeter bıu kadar ...

stichus
27.02.2007, 13:28
sanmıyorum ben.. savunma iki maçta beş gol yedi.. formda olmayanı yedeğe çekiyorsak şimdi sıra milan la çağdaşta..
hoca maçı doğru okuyup gerekli dğeişikliklerle aldım da diyebilir.. hatalı çıktığımı anlayıp doğruyu bulunca lüzumsuz yediğim gollerden fazlasını atabildik çok şükür de diyebilir..
nasıl baktığını yarın göreceğiz..
bana göre musampayı değerlendirdiği kriterleri masaya koysa gökdeniz ceyhun mustafa erdinç risp celo musa kadroya giremez..
musamdan at gibi güçlü maradona gibi kıvrak olmasını beklemek iş değil..
yerine oynayacağın adamdan daha çok koş, ondan faydalı ol yeter dense musampa ile başlanır..
konya maçında hüseyinin yerine oynamalıdır musampa..
antep maçında da yattaranın yerine..
her iki maçta da ortasahanın göbeğinde oynayabilir.. bu maçların birinde sağaçıkta ferhat gider gelir..
diğerinde solda celo gider gelir..
maçların her ikisini de rahat alırız..
antep maçında üstümüze gelmek zorunda bir rakiple oynuyoruz.
topu tutup faul alan adamımız musampa olacak.. ceyhuna ara paslar.. ceyhundan kaleye umuta gökdenize..
olur bunlar..
hakikaten çok rahat alacağımız maçlardan biri antep..
hatta yani fark olur mu diye düşününce.. neden olmasın?
:)

Travelair
27.02.2007, 13:48
Bence Ziya hocanın Musampa'nın yerine Mustafa'yı oynatmasının nedeni Musampa'ya söz geçirememesidir. Başka bir mantıklı açıklama göremiyorum. Bu maçta da birşey değişmez Mustafa oynar. O zaman biz bu yabancıları neden aldık? Yedekte oturtmak için mi?

sarman61
27.02.2007, 13:52
Benim en çok kortuğum 2 maçtan 1 antep diğeride Konya. Bu maçlarda inşallah bir kaza olmaz. Ziya Hoca inşallah akıllanmıştır diyecem ama biz çok gördük bu kabısları. Maçı kazandıran kadroyu bozuyor hep. Yarabbim sen bizim uşakların ayaklarına bileklerine kuvvet ver. Kazasız belasız bu maçları atlatalım.

Vkgz
27.02.2007, 13:54
Kızıl: "Trabzon'u yeneceğiz"
Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanşında karşılaşacakları Trabzonspor'u eleyecek güçte olduklarını bildirdi.

Kızıl, yazılı açıklamasında, ilk maçta iyi mücadele etmelerine karşın Trabzonspor'a yenildiklerini, 28 Şubatta yapılacak maçta ise seyircinin de desteği ile sahadan galip ayrılarak, Trabzonspor'u eleyeceklerine inandığını belirtti.
Kızıl, Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdiklerini, Karadeniz ekibini yenerek kupada final oynamak istediklerini ifade etti.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca da Trabzonspor maçının bir kader maçı olduğunu, telafisi olmayan bu maçı kazanarak, yarı finale yükselmek istediklerini dile getirdi.

Arıca, Trabzonspor maçına çok iyi hazırlandıklarını, bu zorlu maçta futbolculara güvendiğine işaret etti.
Gaziantepspor Yönetim Kurulu, yarın Kamil Ocak Stadı'nda oynanacak karşılaşmada, bilet fiyatlarını kale arkası için 2 YTL, maraton için 4 YTL, numaralı tribünü için de 25 YTL olarak belirledi. Maçta, kombine biletler de geçerli olacak.

marcelinhos100
27.02.2007, 14:04
[quote=sbay;670425]ilk 11...

................tolga

ufukhan..stepanov..risp.....cagdaş

gokdeniz....................ceyhun

...ersen .............umut

müthiş bir ilk onbir daha iyisi kurulamaz

ikinci yarıyla birlikte bütün maçları canlı veya statdan seyrederen biri olarak musanın iyi oynadığını söyleyebilirim ama antep deplasmanında ileri gelişigüzel çıkmayan daha garanti oynayan boyu biraz daha uzun bir sag bek tercih edilebilir ufukhan çok iyi hem kaç maçtır ilk 18 de yok onun için de moral olur.

ben sadece celaleddinin yerine çagdaşı sol bek oynatırdım çünkü hem daha iyi defansif anlamda hemde takım dinlenmiş olur

tabiki göz bebeğim ziyanın beğenmediği milan onu sahada gördüğüm gün birine hediye alacağım

jefferson61sefa
27.02.2007, 14:08
kızıl rüya görüyooo

sarman61
27.02.2007, 14:11
[quote=sbay;670425]ilk 11...

................tolga

ufukhan..stepanov..risp.....cagdaş

gokdeniz....................ceyhun

...ersen .............umut

müthiş bir ilk onbir daha iyisi kurulamaz

ikinci yarıyla birlikte bütün maçları canlı veya statdan seyrederen biri olarak musanın iyi oynadığını söyleyebilirim ama antep deplasmanında ileri gelişigüzel çıkmayan daha garanti oynayan boyu biraz daha uzun bir sag bek tercih edilebilir ufukhan çok iyi hem kaç maçtır ilk 18 de yok onun için de moral olur.

ben sadece celaleddinin yerine çagdaşı sol bek oynatırdım çünkü hem daha iyi defansif anlamda hemde takım dinlenmiş olur

tabiki göz bebeğim ziyanın beğenmediği milan onu sahada gördüğüm gün birine hediye alacağım

Bana alırmısın hediyeyi. :D

jefferson61sefa
27.02.2007, 14:14
jefferson
musa
stepanov
erdinç
celaleddin
ayman
musampa
gökdeniz
ferhat
umut
ersen
böyle oynıyalım antepte antepi 5 leriz

marcelinhos100
27.02.2007, 14:17
Tolga, Ferhat, Risp, Erdinç, Celaleddin, Hüseyin, Ayman, Mustafa, Ceyhun, Gökdeniz ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.

Arkadaşlar bu capellonun ilk onbiri şimdi bana kızma eleştirme deniliyor da nasıl kızmayayım tüm ülke futbolseferinin gördüğü maç izlerken yanımdaki adamların bunu nereden almışlar ayakta duramıyor diye dalga geçtikleri keçeliyiki ( o keçeli ilk yarı 4 kez ofsayt pozisyonunda kaldı ) oynatmak hem ona hem bize hakaret değilmidir madem hata yapan dinlendirilecek kimsenin forması garanti değil niye celaleddinin yaptığı hata yanına kar kalıyor veya erdinçin hemde üç gün önce önemli efor isteyen bir maç yapmışlar

Buradaki hiçbir arkadaşım şunu unutmasın biz ilk yarı defansta musa fatih akyel stephanov murat ocak geri dörtüsüyle hem bjk yi hem gs yi erciyesi yenmiştik yani demek istediğim galibiyet bizim için sadece bir ilaç oldu sevindik doyasıya.

Buna şöyle örnek vereyim kanser hastasına ilaç üstüne ilaç verirler ama bu hastanın ömrünü uzatmaz sadece daha kaliteli yaşamasını saglar o yüzden hemen kurtulduğumuzu sanmayalım

MİLAN OĞLUM OYNAMAK MI İSTİYORSUN BAĞIR AVAZIN ÇIKTIĞINCA HOCAM BEN ÖN LİBEROYUM DİYE BU TAKIMDA EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN ŞEY ÖN LİBERO BİRİNİN TABİRİYLE ÖN KAZMALAR AYMAN HARİÇ

marcelinhos100
27.02.2007, 14:20
[quote=marcelinhos100;670597]

Bana alırmısın hediyeyi. :D

alırım sarman ne demek :)

marcelinhos100
27.02.2007, 14:25
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/ucak3.jpg (http://fanatik.ekolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&HID=10&HaberID=434381) takım antepte bunun videosu var supersporda izleyin bakın fotoğraf çekiliyor hoca daha kimse toplanmamış hoca hemen kimi çagırıyor sizce ayman oğlum gel diyor kesin bir akrabalık var ama düzeyini çözemedim:alkış: :alkış: :alkış:

champions
27.02.2007, 14:39
evet evet bu maçı kazanıyoruz çok da önemli değil aslında maçı kazanmamız ama hazır hızı almışken galibiyetle devam etmek daha güzel olacaktır antep bence boş bi takım değil 2-0 kazandığımız lig maçında ceyhunun mükemmel golü olmasa beraberlik olasıydı gol atmalıyız.
Ziya doğanın bi sürpriz yapması gerekiyor 0-0 a oynamayı düşünmez inşaallah !

Bilal 61
27.02.2007, 14:43
Akıllı oynarsak bu maçıda rahat alacağız..Harbiden rüya görmüş başkanı Antep'in:):)

emre1inci
27.02.2007, 14:51
umarım bari bu maçta stephanov u oynatır laz ziya,yoksa paslancak vala adam

Bilal 61
27.02.2007, 14:52
Hiç sanmam oynatmaz gibi geliyor..

champions
27.02.2007, 14:56
Hiç sanmam oynatmaz gibi geliyor..
oynatır..oynatır..biz kafayı oynatmadan !

TSelif
27.02.2007, 14:58
Avrupa'ya gitmenin en kısa ve garanti yolu. Kesinlikle bu kupa bizim olmalı:)

Bilal 61
27.02.2007, 15:09
Biz oynatmayalımda o stephanovu oynatsın yeterki kardeş:):)

Bilal 61
27.02.2007, 15:10
Avrupa'ya gitmenin en kısa ve garanti yolu. Kesinlikle bu kupa bizim olmalı:)

Aynen olacak hem avrupa kısa yoldan gideceğiz hemde kupa bizim olacak:atki::atki:

sarman61
27.02.2007, 15:13
superspor daki videoyu izledim. Umutun konuşmasına bittim. Sonunda Allah Razı olsun diyorya. İşte abi budur. Çok terbiyeli bir uşak. Allah onu hakettiği yerlere getirsin.

Hüseyin Çümen
27.02.2007, 15:13
antep biletleri amma ucuzlatmış akılları sıra taraftar çekecekler
antep taraftarı kadar kötü taraftar görmedim ben adamlar senlerce üst sıralarda oynadılar ama bunların seyircileri o takıma asla gerketiği gibi sahip çıkmasını bilemediler istenbul un eziklerine kapılıp gittiler şimdi o seyircidenmi bişey beklior antep boş işler bunlar

trapezus61
27.02.2007, 15:19
Beşiktaş maçının gölgesinde kalması maçı daha tehlikeli hale getirdi... Yine de ayakları yere basan bir Trabzonsporun Antepten turu alarak çıkacağına inanıyorum. Zor olacak belki ama tur mutlaka Trabzonsporun olacak...

POYRAZ
27.02.2007, 15:20
Antep taraftari hakkinda pek bir sey bilmem ama tezahürat yapmak yerine ciglik attiklarini ve yanilmiyorsam gecen sezon Trabzonspor ile oynadiklari macta fe-be bayraklari oldugunu biliyorum.
Maca gelince.

Yattara yine yok. Antep bize kaybettigi her iki macin da acisini cikartmak isteyecektir. Zaten bilet fiyatlarini sakiz fiyatina indirmeleri de bunu gösteriyor. Akilli bir top ile baklavayi serbetli kismindan yeriz, ama Akilli bir oyun ile mutlaka. Mazallah kücümsemek gibi profesyonel anlayisa yakismayan sekil yaparsak kazaya ugrayabiliriz. Bu kupayi artik bu yil istiyoruz, az bir sey ara verdik ve artik yeterli bu kadar ara. Kupayi kazanan kulübe 1 Milyon Dolar veriliyor.

Kamil Çakmak
27.02.2007, 15:26
umarım keçeliyi oynatımda bizde kafayı oynatmayız maç başlayınca.

yağız61
27.02.2007, 15:30
umarım turu geçeriz.zorlu maç dikkat etmek gerekiyor.

Vkgz
27.02.2007, 15:38
Aynen olacak hem avrupa kısa yoldan gideceğiz hemde kupa bizim olacak:atki::atki:

bide şu avrupadan gittiğimiz gibi dönmesek

marcelinhos100
27.02.2007, 15:44
geçen antepli arkadaşım beni bjk maçından sonra tebrik etmedi öyle bir mutsuz hali vardı ona psikolojik baskı yapıyorum yarın için

birde bugün okulda bursalı bir arkadaş vardı ona dedim 'ayva çiçek açmış narmı gelecek bursa trabzona nasıl gelecek ' anlayacağınız buğünlerde her tarafa neşe saçıyorum:)

birde şu ceyhun golü sonrası yorum yapan antepli kolpa yazarları hatırladınızmı rastgele diyen onlara da ders olur inşallah

Bilal 61
27.02.2007, 16:23

Oda birgün olur kardeşim:)

kudu_61
27.02.2007, 16:59
tolga
ufukhan-risp-step-çağdaş
ayman-hüseyin
gökdeniz-ceyhun-kiki
umut

korkum ferhatın sağ bek olması yukarıda ki kadro turu getirir...

ts_fan
27.02.2007, 17:32
0-0 biter turu geçeriz.

tsmaniac
27.02.2007, 17:34
0-0 biter turu geçeriz.

biz Trabzonsporuz yaa ,etmeyin 0-0 değil 3 sıfır alacağuz

TSelif
27.02.2007, 17:51
0-0 biter turu geçeriz.

Biz turu geçelim de :tsatkı:

Berk Eren
27.02.2007, 17:53
yattara yok..m.keceli oynarsa durumlar kotu..
mustafa onbır baslarsa 20 dakka dayanamam ona..

XaRi
27.02.2007, 17:53
Biz turu geçelim de :tsatkı:
aynen öyle:tsmeşale:

macka61
27.02.2007, 18:05
işimiz çok zor olacak ama bu turu geçmeliyiz bu sene bu kupayı almalıyız

erdal6167
27.02.2007, 18:10
işimiz hiçte zor olmayacaki antep kac defa büyük takıma karşı kazanmak zorunda olduğu maca cıktı ki, böyle bir tecrübeleri yok, futbol kazanmak başta tecrübedeb gecer, antep karşısında zorlanmadan galip geleceğimizi düşüyorum, yattara varsa 3-0 yoksa 2-1 gibi bir skor tahmini yapayım. . .

hcicek61
27.02.2007, 19:53
arkadaşlar benim yorumum biz bu maçı alırız, turuu geçeriz.
birde bjk ile eşleşirsek oh oh suyundanda kesin finaldeyiz o zaman -:))

dumanpub
27.02.2007, 20:06
:tsbayrak: :atki: :tsatkı:
arkadaşlar benim yorumum biz bu maçı alırız, turuu geçeriz.
birde bjk ile eşleşirsek oh oh suyundanda kesin finaldeyiz o zaman -:))

gaziantepi umarım eleriz besiktasın çıkmasını bende çok istiyorum çyle bir sey olursa

WERTHeR
27.02.2007, 20:12
Bjk maçının ilk onbiriyle sahaya çıkalacağı söyleniyor ziya hocanın. işin özü antepi çantada keklik görmeyin. Bu anlayış kaybederse şaşırmam. herkes bjk değil ki 2 gol yedikten sonra atasın 3 gol:)

yns61
27.02.2007, 20:25
yaw macın saati cok kötü bi zamanıma denk gelmiş :( saat 17:00 'da maç

Tanju
27.02.2007, 20:36
yattara dinlendirilecek sanırım ceyhun la hüseyinde cezalı bildiğim kadarıyla. bu demek ki hüseyinin yerine ferhat, ceyhunun yerine de ersen...

eys_61
27.02.2007, 21:17
yaw macın saati cok kötü bi zamanıma denk gelmiş :( saat 17:00 'da maç

evet Antep te olmama rağmen maça gitmemi engelleyecek kadar hem de :(

Cem Akyüz
27.02.2007, 21:52

şansımıza da hep güçlü takımlar geliyo villarreal kiev osasuna birazda kura şansı olacak:tsbayrak:

atabaş
27.02.2007, 23:06
boyle bır hava yakaladıktan sonra kupadan elenmek olmaz yenecegız zzz

cemka
27.02.2007, 23:07
dikkatli olmak lazıım....
gayse gitti valla...
hemde bağıra bağıra......:o))))))))))))))

HALİT KARAKAŞ
27.02.2007, 23:28
g.s süprız oldu aman sakata gelmeyelim,,,,

attagümüshane
27.02.2007, 23:29
elenmeyiz bence.ama kupayı alır mıyız orası muallak ki 50 tane türkiye kupası alsak -tamam bulamayanlar da var ama!!- ben tatmin olmam.anladın sen oni??

yns61
27.02.2007, 23:48
gazi antepi eler erciyes ile inş eşlesiriz.. erciyesi eleyip finalde karsımıza fb - bjk cıkarsa finalde elensek bile.. ilk dörde girdigimiz taktirde uefaya gitme sansımız olur..

Vkgz
27.02.2007, 23:57
ziya hocanın oyuncuları motive etmesi erciyesin tur atlamasıyla dahada kolaylaştı. artık eleneceğimizi sanmıyorum. galatasarayın elenmesiyle kupaya bir adım daha yaklastık

Vkgz
27.02.2007, 23:58
gazi antepi eler erciyes ile inş eşlesiriz.. erciyesi eleyip finalde karsımıza fb - bjk cıkarsa finalde elensek bile.. ilk dörde girdigimiz taktirde uefaya gitme sansımız olur..

aman hocam ne elenmesi...

yns61
28.02.2007, 00:08
aman hocam ne elenmesi...
her ihtimale karşı :D

sbay
28.02.2007, 00:14

finale kadar geldikten sonra kupayi almamak olmaz....kupayi alalim....ilk 3e girelim....avrupaya gidelim....cok sey mi istedim...:D

OZDEN61
28.02.2007, 00:20
hadi kaplanlar görim sizi daaaaa.....

Mustafa
28.02.2007, 00:23
gayse gitti fenerde elenme ihtimali gayet yuksek ama umarım kupada beşiktasla eşleşmeyiz turu gececegimize kesinlikle inanıyorum ama bejeke ile eslesirsek adamlar bize bu sene acaip uyuz oldu cok zor mac olur

yns61
28.02.2007, 00:26
gayse gitti fenerde elenme ihtimali gayet yuksek ama umarım kupada beşiktasla eşleşmeyiz turu gececegimize kesinlikle inanıyorum ama bejeke ile eslesirsek adamlar bize bu sene acaip uyuz oldu cok zor mac olur
uyuz olsa ne yazar.. 3 te 3 yaparız onlara.. :D

attagümüshane
28.02.2007, 00:27
hadi kaplanlar görim sizi daaaaa.....

kaplan değil lütfen "karadeniz fırtınası":-)

nesta61
28.02.2007, 01:20
antepi gazi yapcezzz

sametaydin
28.02.2007, 01:30
fark olabilir bu maçta bence. fark atabiliriz yani akıllı oynarsak. özellikle yattarada oynarsa kesin fark olur.

Recep Çaltepe
28.02.2007, 01:30
Son 15 saat 31 dakika :D

Vkgz
28.02.2007, 01:56
fark olabilir bu maçta bence. fark atabiliriz yani akıllı oynarsak. özellikle yattarada oynarsa kesin fark olur.

naptın hoca ne farkı ayrıca yattara yok

sweetrose
28.02.2007, 07:39
Gaziantep maçı için bol gol bekliyorum. Takım beşiktaş maçının morali ile maçı rahat alacaktır.

dumanpub
28.02.2007, 07:42
boyle bır hava yakaladıktan sonra kupadan elenmek olmaz yenecegız zzz

aynenn bu hava ile iyi oynamamız lasım dikkatler tsde
büyük takımız gümbür gümgür geliyoruz
kel ziyadanda artık korkmuyorum:dansmuz:

Lapina
28.02.2007, 07:45
İlk maçta ki avantajımızı unutmamız lazım bir kere.Onu Gaziantep düşünsün.Düşündükçe saldırsın bize.Trabzon'umuza karşı açık oynayanların halini gördük hafta sonu.Umarım Ziya hoca hafta sonunda ki eğlenceden çıkardığı derslerle Antepi saf dışı bırakacaktır. Maç tahminimde 2 - 1 alırız.

topalkaplan
28.02.2007, 08:03
İlk maçta ki avantajımızı unutmamız lazım bir kere.Onu Gaziantep düşünsün.Düşündükçe saldırsın bize.Trabzon'umuza karşı açık oynayanların halini gördük hafta sonu.Umarım Ziya hoca hafta sonunda ki eğlenceden çıkardığı derslerle Antepi saf dışı bırakacaktır. Maç tahminimde 2 - 1 alırız.
peki ya antep kapanıp kontra atak ararsa
olsun o zaman bizim iş yine ceyhun la yattaraya kaldı
kupa bizim sadece iki yıl ara verdik almaya
ama efsane sahibine geri dönecektir

Erdinç Dilek
28.02.2007, 08:32
http://www.fotomac.com.tr/2007/02/28/im/F477346346034448A7968765b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifG.Antep-Trabzon

Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Gaziantepspor önünde tur arıyor. İlk maçı Trabzonspor, 1-0 kazanmıştı.

Tam 4 kez eledi

Trabzonspor'un ile Gaziantepspor Türkiye Kupası tarihinde daha önce 5 kez eşleşti. Bunların dördünde Trabzonspor rakibini elemeyi başardı. Gaziantep ise sadece bir kez kupada bordo- mavili ekibi eleyebildi. İki ekibin kupada oynadığı toplam 9 maçta Trabzon 6, G.Antep ise 1 galibiyet elde etti.

Gaziantep
Engin Krita Zurita Veysel http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)Diavara Ekrem Bekir Afanou Faruk Hasagiç Mehmet Ç.

Trabzonspor
Musa Celaleddin Ayman Mustafa Ceyhun Gökdeniz Hüseyin Erdinç Risp Tolga

Saat: 17.00
Yayın: Lig TV
Hakem: İsmet Arzuman
Stat: Kamil Ocak
Hava: Yağmurlu 12 derece

Lapina
28.02.2007, 08:32
peki ya antep kapanıp kontra atak ararsa
olsun o zaman bizim iş yine ceyhun la yattaraya kaldı
kupa bizim sadece iki yıl ara verdik almaya
ama efsane sahibine geri dönecektir

Ziya hocanın defansı kurgusu ne güne duruyor. Hem o zaman kimse hayır beklemesin antepliler adına bu maçtan.:D
İnşallah erken bir gol atarsak biter işleri.

Varlıbaş61
28.02.2007, 08:36
telaşa gerek yok..
ziya yine bi çılgınlık yapmazsa maç 3-1 bizimdir beyler...
bişe biliyomda söylüyom ya:)
ama bu ziya gider 8 tane defans koyar ilk 11'e yapar mı yapar bu..
bi de yıldızım barıştı yıldızım diyo trabzonla
bakacaz bu maçta kadroya

Travelair
28.02.2007, 09:50
bjk maçını tekrar izledim. Mücadele var ama pas alışverişi iyi değil, şahsi oynama, top kaptırma fazla. Kaleci sallantıda. Takım oyunu atak konusunda yeterli değil. Gaziantep'in de mücadele gücü yüksek olacak.

Kısaca beklediğimizden zor maç olacak