PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 19.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Başakşehir | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Doğukan Uçan
10.01.2023, 10:45
Muhtemelen trabzondaki 33 maçlık yenilmezlik rekorunun kaybedileceği maç olacaktır. Başakşehir galatasaray'a 7-0 yenildikten sonra oynadığı maçları kazanarak ortaya karakter koyarken, bizim takım ise daha şimdiden lig bitse de gitsek moduna girmiş. geçen sezonun şampiyonu daha ilk yarıdan çift haneli fark yedi. malesef çok büyük bir hayal kırıklığı bu sezon.

Cem Balcı
10.01.2023, 11:33
Neyseki deplasman değil.

Ozan Yılmaz
10.01.2023, 12:06
beraberliğe oynayabilirsiniz böylece rekor devam eder rahat edersiniz

yattarinho61
10.01.2023, 13:41
Rahat yeneriz

Erhan Sezer
10.01.2023, 14:16
Dengesizlik olacak ya işte, kesin yeneriz :D

INCIK
10.01.2023, 14:23
abdullah avcı'nın son maçı olur.

sethfilo
10.01.2023, 15:00
Orta sahayı tamamen yumuşak adamlardan oluşturunca stoperlerimizin sürekli hatalı ve eksik görünmesi normal, iyi ki ilk yarı bitiyor ve gerçekten radikal kararlar alıp ( gelen önemli değil ) gitmesi gerekenlerle yol ayrımı yapılacak mı göreceğiz. Sezon başında bu takımı ilk 5 de görmüyorum dediğim de bir kaç genç kardeşim tepkiler vermişti. Biz son 3 sezon kadrosunun ekmeğini geçen yıl yedik. Bu yıl yapılan transferleri konuşmak anlamsız. Çünkü bu yılın fiyaskosu malesef Avcı hocam

doc holliday
10.01.2023, 15:26
Forvette uğurcan kalede siopis 10 numarada larsen oynasın yada karagümrük maçının 2. yarısı tek stoper ile oynamak gibi dünya futboluna yeni bir boyut getiren taktiği vardı hocanın onu deneyelim...

Karaboga
10.01.2023, 15:29
Aldigim duyuma gore bu macta basta Ugurcan ve Ömür olmak üzere, Yusuflar ve birkaç futbolcu daha olmayacak. Büyük operasyon düzenlenecek takimda.

samatyaboy
10.01.2023, 15:50
Rahat yeneriz

Hiçbir takımı rahat yenemeyiz.Giresun'un bile 2-3 tane net pozisyonu vardı, onlar atamayınca maç döndü 3-0 bitti(ilk gol kendi kalelerine).

Enes Başkaya60
10.01.2023, 16:13
0-6 biter gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2023, 16:41
Ne heves
Ne heyecan
Ne umut
KALDI....

pReN@_61
10.01.2023, 17:35
yenilmezlik rekorunun kaybedileceği maç

deepmavi
10.01.2023, 19:19
Haydi AYAĞA KALKMA ZAMANI ve kendimize gelme zamanı birlik olmalıyız, güçlü olmalıyız. Tekrar Dosta ve düşmana işte Gerçek Trabzonspor bu dedirtmeliyiz.Artık Başakşehir'in Trabzon'da mağlup olma zamanı geldi...

Sefa Murat Dokuz
10.01.2023, 19:19
2-0 alırız

Doğukan Uçan
10.01.2023, 19:44
abdullah avcı döneminde 2 maç üst üste ligde yenildiğimizi hatırlayan var mı. ertesi hafta ne yapıp edip en kötü beraberlik alıyoruz. %51 başakşehir %49 biz diyorum. çok güzel maç olacak.

gurur6134
10.01.2023, 20:24
Ads baskani akbil maci sonrasi veryansin etti kendi derdimize dustugumuz icin kaynadi arada acik acik canli yayinda ligde kollanan takimlar var hakemler tarafindan bunlardan biriside basaksehir dedi.gunaydin ya yeni mi ayildiniz 3 sene once hakemler sampiyonlugumuzu gasp ederken nerdeydiniz hepiniz sus pus olmustunuz caniniz yandimi konusursunuz ancak iki yuzluler kimsenin begenmedigi unal karaman ile huseyin cimsir bu takimi sampiyon yapiyolardi resmen dograndik o sezon akbil bildigin sampiyon yapildi malum irade tarafindan..

Sefa Alış
10.01.2023, 20:27
Taraftar bu maçta Abdullah Avcı'ya desteğini göstermeli. Her tökezleme döneminde ezber gibi dillere yapışan hoca değişsin geyiği son bulsun artık. Hele Avcı gibi yıllar sonra şampiyonluk yaşatmış bir teknik direktör varken.

Punisher-61
10.01.2023, 20:39
Simdi taraftara cok is düsüyor..

Basta serefsiz istanbul medyasi kac senedir Trabzonsporun bu duruma düsmesini beklyiorlar rahat nefes almak icin..

Meydani bunlara birakmayin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sefer A.
10.01.2023, 20:52
Ads baskani akbil maci sonrasi veryansin etti kendi derdimize dustugumuz icin kaynadi arada acik acik canli yayinda ligde kollanan takimlar var hakemler tarafindan bunlardan biriside basaksehir dedi.gunaydin ya yeni mi ayildiniz 3 sene once hakemler sampiyonlugumuzu gasp ederken nerdeydiniz hepiniz sus pus olmustunuz caniniz yandimi konusursunuz ancak iki yuzluler kimsenin begenmedigi unal karaman ile huseyin cimsir bu takimi sampiyon yapiyolardi resmen dograndik o sezon akbil bildigin sampiyon yapildi malum irade tarafindan..
Düsündüklerini demesi falan bâzi yönlerini seviyorum bu herifin ama çakal yaa, 1. fb olsa ayni açiklamalari yapar miydi emin degilim
Ama tepkisinde hakli, az bile söylemis, rezil bir atama ve rezil bir hakemlik, Okaka'nin 4 tâne net sarilik hareketi îtirâzi osu busu var, ya 1 sari yedi ya yemedi...
Ayrica o basak okan ile sampiyon oldu ya, bu sene sirf bu sebepten conconun sampiyonlugunu istemememe yeter bile, yoksa fb olacagina gs olsun bi nebze daha iyi derdim...

Bud Spencer
10.01.2023, 20:54
Herkes yerinde oynasin
Larsen kadroya alinmasin

gudoz81
10.01.2023, 22:16
Okaka hayvanıyla kim boğuşacak?

Varlıbaş61
10.01.2023, 23:41
Hayde be hocam

Kendini de dobarla bizi de !

lazibere
11.01.2023, 01:03
Hocanın devam kararı , oyunculara bir gözdağıdır. Herkes şapkasını önüne alıp düşünecek, Trabzonspor oyuncumuyum yoksa başka hayaller peşinden koşan tarafmıyım diye.

Şimdi çürükleri ayıklama zamanı, Başakşehir maçı bir ölçü olacaktır. Bilet fiyatları uygun olursa seyirci için güzel olur. Yeni bir heyecana ihtiyacımız vardı belki de, İnşallah kötü günlerin sonu gelir.

Enes Başkaya60
11.01.2023, 01:27
Uğurcan

Larsen-Hugo-Bartra-Eren

Siopis-Bakasetas

Trezeguet-Ömür-Bardi

Gomez

3 aşağı 5 yukarı bu kadro ile çıkacak maça dahi hocamız ve bu sefer evimizdeki yenilmeme rekoru da bitecek, öyle bir maç olacağı kesin.

Uğurcan

Doğucan-Taha-Hugo-Arif

Hamsik-Siopis

Djaniny-Bakasetas-Trezegeut

Gomez

İle maça başlasa en kötü bu takımla mücadele eder ama asla ama asla bunu yapmayacak..

Bakalım maç sonu neler söyleyecek yine göreceğiz.

Hani nerde kadro dışılar?? nerde takımı sabote edenler?? Nerde forma adaleti??

Kouassi ile fesih ettik bugün helal olsun. Tek derdimiz buydu bizim.

Bütün takımı bozan Kouassiymiş sen neymişsin be kardeşim ta İstanbul'dan takımı karıştırmayı nasıl becerdin bir anlat ya.

Hoca gitmek istedi de göndermediniz öyle mi ?? 3-5 maç sonra nasıl kovacaksınız bakalım ne kadar para vereceksiniz hep birlikte göreceğiz..

Çağlar Güleryüz
11.01.2023, 02:38
Gbamin (Bu maçta kalede denemek lazım, Uğurcan'ın ayakları kötü Gbamin kaleden iyi oyun başlatır.)

Solda Yusuf Erdoğan stoperlerde Bakasetas Hugo sağda Hüseyin. Bakasetas geriden oyun kursun ayakları çok iyi. Yusuf da büyük transfer sonuçta. Hüseyin de saçları filan kestirdi, Monaco maçında çok iyi oynamıştı gerçek bir bek olduğunu bir maçta kanıtladı.

Defansın önüne Bartra'yı koy, ayakları efsane iyi. Acayip de hızlı oyuncu. 100 metreyi 25 sn'de koşuyor.

Sol açık Naci sağ açık Trezeguet ortada Abdüş ve Yusuf. Naci yılların sol açığı, Trezeguet sağda efsane oynuyor. Abdüş ve Yusuf da ortadan kaleyi bombalarlar. İkisi de acayip güçlü uşaklar. Ayrıca Trabzonlular, mayalarında bu takıma hizmet var.

Forvete de koy Djaniniy'i her pozisyonda kanatlara insin.

Her şeyi dene hocam, baktın yine olmuyor, basın toplantısında oyuncuları suçlarsın ne olacak? Kimse senden hesap sormuyor nasıl olsa.

İ. SARAL
11.01.2023, 07:49
Yeni stadyumda şu takıma galibiyetimiz yok yanlış bilmiyorsam. Beraberlik iyi sonuç. Orta sahayı tek başına Siopis e bırakma işinden vazgeçeriz umarım.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El Cordobes
11.01.2023, 08:03
Kimi hoca gitsin dedi, kimi bazı oyuncular kadro dışı kalsın dedi. Gelinen noktada ikisi de olmadı.

Kızgınlıkla hareket etmeyip sakin kalmak iyidir ama Alanya rezaletinden sonra hiçbişey olmamış gibi bu maça çıkılmaması lazım. Yola ne şekilde devam edilecekse yaptırımların bir an evvel hayata geçmesi gerek. Yoksa 4 ler 5 ler normalleşmeye başlayacak.

zekeriyya
11.01.2023, 08:21
taraftarımız kaos seviyor , acı olsun , kötü sonuçlar , kavga olsun ve didişmeler bitmesin
bu belki de genetik
Türk'lerin savaş sevdiği gibi bizi diri tutoyor

bu maç avcı hocam geri döner ve güvenim tam

İ. SARAL
11.01.2023, 08:24
https://www.footballuser.com/formations/2023/01/1909382_Trabzonspor.jpg

Siopis-Gbamin de olur ama yerli sıkıntısından Ömür orada oynar. Trezeguet kesinlikle solda oynamalı, Bakasetas da santrafora yakın oynamalı.

Tekke
11.01.2023, 08:31
Nasıl ki Avcı jesus u çözdü kovaya çevirdi, fb yi bekleyip uzUn top atan herkes delik deşik eder artık.

Avcı da kısmen çözüldü, Hugo yaşlandı ve hataları biliniyor, üzerne oynanınca defosu çıkıyor

Siopis top yapamıyor

Ömür güçsüz

Kanatlar zayıf Trezege hariç

Burada her bakan bizi kitleyebiliyor, kendi oyununu oynayanı ise delip geçiyoruz..

AVCI, STOPER İŞİNİ ÇÖZMELİ ÖNCE, KANAT 2. kusurumuz, önce STOPER, Al Edgarı

HOPA'LI TS'Lİ
11.01.2023, 09:22
Şampiyonluk hayal artık

İkinciliği kovalamalıyız.

Üçüncülük en makul hedef lig için

TK da kazanırsan tatmin eder.

UEFA'da ne olur kestiremiyorum.

makbernatsu
11.01.2023, 10:25
Arkadaşlar bu ligte bu sene şampiyon olup 2,3 milyon euro şampiyonluk primi almayı, 3 4 ön eleme oynayıp şampiyonlar ligini kovalamayı istediğimizden değil kızgınlığımız...olma şampiyon bu ligte önemli değil ama ruhsuzca şuursuzca davranamazsın...hırs yok ruh yok sahada ne yaptığını bilen yok buna kızıyoruz.kendi adıma konuşuyorum takımda hala radikal kararlar alınmadan hiç bir düzelme olmaz..sabote edenleri ayıklayacaksın..bu sene en gerçekci hedef türkiye kupası..konferansta ise semt takımlarından 4 5 gol yiyen takımı basel eler malesef..bu seneyi öyle böyle bitireceğiz..derdimiz daha fazla rezil olamayalım

Murat Keçeci
11.01.2023, 10:46
Kaliteli bir rakiple oynayacağız.Son yıllarda bize istatistiklerde üstünlük kurmuş bir ekip,şansımızda pek tutmuyor.Bu kez şeytanın bacağını kıracağız inşallah.

Önümüzdeki süreçle ilgili plan programımız şöyle olmalı.Öncelikle liderle fark ciddi arttı.Şuan en tepeye odaklanmadan siralama da bir önümüzdeki takımı geçmek hedef olmalı.fb nin de sallantili performansı sebebiyle 2. sıraya kadar yükselebilmek hayal değil.liderlik hedefimiz ise gs nin gidişatına göre bakılacak bir durum.

Gelelim futbolcu kadrosuna öncelikle bedeni burda olup aklı başka yerlerde olan oyuncular varsa onların prangasını çözüp ruhlarını özgür bırakmalıyız.Sonrasında takımı canlandırmak adına alt yapıdan birkaç oyuncuyu her maç zaman zaman sahaya atmalıyız.naci,dogucan gibi oyunculara verilen dakikayı daha da arttırmalıyız.Transfer sezonu açılınca orta sahaya oyun görüşü yüksek olan,teknik ve lider özellikli bir oyuncu katmalıyız.Sağ ofansa hem topla gidebilen hemde topsuz ceza sahası koşuları olan birini bulmalıyız.Tüm yabancılarla görüşüp özellikle yeni dönemde takıma katılan yabancılardan teklif getiren her oyuncuya gidebilirsin mesajını verebiliriz.

Bunları yaptıktan sonra taktigimiz ise üçüncü bölgede pres değil,ikinci bölgede pres ve kazanılan topu üçüncü bölgeye taşımak şeklinde olmalı.Böylece daha dengeli bir oyun oynayabiliriz.

iyattara
11.01.2023, 10:53
Alanya maçı başlangıçta geçen senenin benzeri olacak sandık. 2 tane yine kaptırılan toplardan pozisyon filan her şey güllük gülistanlıkken yenilen gol, ardından filmin kopması. 2. yarı tamamen teslim olmuş bir takım. Alanya sanki çin seddi yapmış ceza sahası içerisine giremiyorsun, hiç bir şekilde pozisyon üretemiyorsun, inanılmaz bir çaresizlik. Yenildiğimiz tüm maçlarda dahil bu kadar çaresiz bir oyun olmamıştı.

Bu maç takım ne kadar tepki verebilir bilmiyorum ama öyle tepki verdi istedi filan diye kazanılacak bir maçta değil bu. En iyi zamanlarımızda bile yenemediğimiz bir rakip. Adamlar ne yaptığını biliyor, kadro derinliği var, gs maçındaki saçmalığı dışında her maç aynı oyunu oynuyorlar. En azından sahada ne yaptığını bilen kendine biraz çeki düzen vermiş bir takım görmek hakkımız.

ersn.alparslan
11.01.2023, 11:02
akbile fark atarız mesele o değil. mesele bir sonraki hafta deplasmanda yine karaktersiz çaresiz bir oyunla rakip kim olursa olsun fark yiyecek olmamız.

Doğukan Uçan
11.01.2023, 11:48
biletler çok ucuz bakalım kaç kişi stada gelecek. inşallah cumartesi oradayız.

Courage
11.01.2023, 12:15
Bu maç taraftarın maçı olacak ya kazandırır(ız) ya kaybettirir(iz).

Larking
11.01.2023, 12:33
Hugo cezalı,Larsen ve Eren çok formsuz.

Savunmadaki tercihler maçın gidişatını belirler,Serdar Gürler ve Deniz Türüç'e kanatlarda alan bırakırsak çok kolay kalemize inerler.

Kötü gidişata rağmen bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Başakşehir'in oyun tarzı bize uygun,fb maçındaki gibi alan daraltarak top kazanıp, geçişle gol arayacağımız bir sistem bekliyorum. Başakşehir büyük takım değil ama şampiyonluk yarışında olan takımlardan birisi olduğu için oyuncular da daha hırslı ve istekli olacaklardır ayrıca farklı mağlubiyetlerin üzerine bu maç oyuncular için de bir fırsat olarak görülecektir.

doc holliday
11.01.2023, 12:54
Uğurcan
larsen
arif(eren)
denswill
taha(hüseyin)
Sio
yusuf yazıcı
baka
maxi
lahtimi
trezege

doc holliday
11.01.2023, 12:57
biletler çok ucuz bakalım kaç kişi stada gelecek. inşallah cumartesi oradayız.

Satışa çıktımı bilet passoda göremedim ben?

Uğur Ö.
11.01.2023, 12:59
Alanya maçı başlangıçta geçen senenin benzeri olacak sandık. 2 tane yine kaptırılan toplardan pozisyon filan her şey güllük gülistanlıkken yenilen gol, ardından filmin kopması. 2. yarı tamamen teslim olmuş bir takım. Alanya sanki çin seddi yapmış ceza sahası içerisine giremiyorsun, hiç bir şekilde pozisyon üretemiyorsun, inanılmaz bir çaresizlik. Yenildiğimiz tüm maçlarda dahil bu kadar çaresiz bir oyun olmamıştı.

Bu maç takım ne kadar tepki verebilir bilmiyorum ama öyle tepki verdi istedi filan diye kazanılacak bir maçta değil bu. En iyi zamanlarımızda bile yenemediğimiz bir rakip. Adamlar ne yaptığını biliyor, kadro derinliği var, gs maçındaki saçmalığı dışında her maç aynı oyunu oynuyorlar. En azından sahada ne yaptığını bilen kendine biraz çeki düzen vermiş bir takım görmek hakkımız.

Sabit duran bir defansa karşı niye top çevrilir hiç anlamıyorum, City mesela bu tarz takımlara karşı bekleri kullanarak ve half-space dedikleri koşuları yaparak defansın içinden geçiyor, biz dümdüz pas çeviriyoruz. Hoca bu takımı Beinde yorumlasa muhtemelen bunları niye yapmıyor bu takım der. Yani mantıklı bir açıklama bulamıyorum mevcut duruma karşı.

Hoca geçen sene durağan rakibi bekleyen oyun tarzına millet kızdığı için gitti en iyi bildiği taktiği değiştirdi. Yahu senin 10 senen kontrollü oyunla geçmiş, yaptığın tüm başarılar bununla olmuş, maçın başında defansta 3 e 2 vs yakalanacak şekilde bir oyun kurgulamamışın, bildiğin taktiğe ufak dokunuşlar yap işte niye böyle risk aldı anlamıyorum.

Başak maçındada böyle saçma bir baskıyla başlayıp defansta eksik yakalanırsak yine fark olur, hocanın defans oyununu geri getirmesi lazım. Larsen mecbur oynar, Denswill stoper oynamalı. Göbekte Gbamin-Siopis aynı anda olmalı. Bakasetas 10 numaraya geri dönmeli, Naci ters mevkide başlamalı, Trezeguet mevkisinde oynasın.

.........................Taha

Larsen......Bartra........Denswill......Eren

Naci.........Gbamin....Siopis..........Trezeget

.....................Bakasetas

.......................Gomez

Kontrollü oyun, Baka merkezli atak yapılmalı. Arif fiziksek olarak ne durumda bilmiyorum ama Eren tamamen iflas etmiş durumda. Peres'in lisansı yetişirse Larsen yerine oynamalı bence.

Yusuf BALCI
11.01.2023, 13:03
hala kadro yapacak motivasyonunuz olması ne güzel :)

Doğukan Uçan
11.01.2023, 13:15
Satışa çıktımı bilet passoda göremedim ben?

saat 1 de satisa cikti.

ffırtına
11.01.2023, 13:18
İyi bari hoca bazı taraftarların gazına gelip de İstifa etmedi.. Avcının kredisi bu sezon için sonsuz ligi 10.da bitirse gık etmem, sanki son 30 yılda 15 defa şampiyonluğa oynadık da buradaki arkadaşlar hocayı yollama peşinde.. Bu sezon sıkıntı yok ama gelecek sezonda bu formsuzluğu devam ederse o zaman tartışabiliriz hocayı. Yoksa eski düzen devam eder gelsin Ersun Yanal gitsin Ünal Karaman bazıları bunu istiyor, o devran geçti artık..

nakzo
11.01.2023, 14:45
Kimi hoca gitsin dedi, kimi bazı oyuncular kadro dışı kalsın dedi. Gelinen noktada ikisi de olmadı.

Kızgınlıkla hareket etmeyip sakin kalmak iyidir ama Alanya rezaletinden sonra hiçbişey olmamış gibi bu maça çıkılmaması lazım. Yola ne şekilde devam edilecekse yaptırımların bir an evvel hayata geçmesi gerek. Yoksa 4 ler 5 ler normalleşmeye başlayacak.

Hâlâ söylediğim noktadayım bu oyuncu gurubunun Trabzonsporla illiyet bağı yoktur Trabzonspor formasını giyen adam 2 tane osuruk takımdan 3 haftada 9 gol yemez yiyemez bu oyuncu gurubunun hiç vakit kaybetmeden bu takımla ilişkisinin kesilmesi gerekmektedir.

nakzo
11.01.2023, 14:47
Hocaya desteğim tam oyuncu gurubundan utanıyorum maçta seyretmiyorum bu gurup durduğu sürece tek kuruşta bu takıma harcamıyorum.

Kemal Öztel
11.01.2023, 14:56
____________Ugurcan___________
Larsen__Bartra__Denswill__Eren
________Siopis___Hamsik_______
Naci_______Bakasetas__Trezeguet
_____________Gomez____________

Larking
11.01.2023, 15:12
Dün akşam saatlerinde İstanbul medyasında Avcı ayrılma kararı aldı haberleri geçmeye başladı.

Birkaç saat sonra Avcı"mücadeleye devam"dedi.

İstanbul medyası daha doğrusu İstanbul takımlarının medyası biliyor ki Avcı gittikten sonra Trabzonspor muhtemelen getireceği 3.sınıf yerli ya da yabancı hoca ile 3-4 sene kendisine gelemez,mal bulmuş mağribi gibi atladılar nereden çıktığı belirsiz yalan haberin üzerine.Ne kadar heveslendiler gidecek diye.

Evet sezon başından hatta sezon öncesi hazırlığından beri ben de çok eleştiriyorum Avcı'yı. Takım bu durumdaysa sorumluluğun büyüğü ondadır.Geminin kaptanı o.Ama 1,5 senede bizi şampiyon yapan,Şubat ayında şampiyonluk bahsini kapattıran,derbileri rahat izlememezi sağlayan Avcı'dan bu kadar kolay vazgeçmek doğru ve mantıklı değil.Yönetim de bu tuzağa düşmemiş görünüyor.

Enaldo61
11.01.2023, 15:30
Bu maçla beraber taraftarla bütünleşerek toparlanmamız lazım.

ersn.alparslan
11.01.2023, 15:53
ne kadro çıkarsa çıksın gbamın, larsen ve eren olmasın.

Kenshi
11.01.2023, 16:00
Neyse...

sethfilo
11.01.2023, 16:13
Sezonun kalanında hedef kesinlikle kupa olmalı , bu ligi boşlamak anlamına gelmez, sadece gereksiz gerginlik ve beklentileri bir derecede tutar. Ve bunu avcı hoca açıklarsa çok tepki çeker, başkanın bu sorumluluğu alması gerekir. Ancak bu takım tekli maçları oynayacak durumda da değil. Bu yüzden kademeli de olsa gelecek sene faydalanılmayacak gençler ve oyuncuların planlaması yapılmalı

HOPA'LI TS'Lİ
11.01.2023, 16:46
Hiç sevmediğim bir takım
Diriliş maçımız olarak görüyorum.
20 maç ve 60 puan var.
Yol uzun
Desteğe devam

HOPA'LI TS'Lİ
11.01.2023, 16:47
ne kadro çıkarsa çıksın gbamın, larsen ve eren olmasın.

Siopis, Bartra ve Umut da çok kötü

Oğuzhan Fidan
11.01.2023, 16:56
Bartranın sezon sonunda gönderilmesi lazım. Siopis orta sahada avantajımızı kaybettiriyor. Görevi yanlış 2 maçtır. Top dağıtma tekniği yok. Adamın tek görevi basıp bozmak 60 lardan sonra oyuna girip bozmak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
11.01.2023, 17:12
Bartranın sezon sonunda gönderilmesi lazım. Siopis orta sahada avantajımızı kaybettiriyor. Görevi yanlış 2 maçtır. Top dağıtma tekniği yok. Adamın tek görevi basıp bozmak 60 lardan sonra oyuna girip bozmak.

Aynen doğru

Başka özelliği yok

gurur6134
11.01.2023, 17:35
Buyuk takim boyle maclarda reaksiyon gosterir son alanya maci gibi bir mac olacagini dusunmuyorum .avci ne kadar sacmalarsa sacmalasin sahadaki oyuncular icerde vurdum duymaz top oynayamazlar omürde oldugu gibi biter saha icinde birisi hemen yaninda..

tristram
11.01.2023, 18:25
son yillarda istanbul ucuzleri dahil ligde bize en ters gelen takim.2015'e kadar ezici bir ustunlugumuz vardi ama o tarihten sonra oynadigimiz 15 macta 2 galibiyet(biri kupa finali) 7 maglubiyet 6 beraberlik almisiz.ligde nicin bulundugu belirsiz ampullerin sirket takimina son yillarda bu kadar ezilmemiz olacak is degil.bizim icin lig bitti ama en azindan boyle maclari almamiz gerekiyor.

Enaldo61
11.01.2023, 20:36

Kadro sezon sonu bir bu kadar daha değişir zaten kiralıklar falan da var, yabancılardan birçoğu da gider.

bilginsem
11.01.2023, 20:45
Beklediğim 11

Uğurcan
Doğucan-Bartra-Hugo-Arif
Gbamin-Hamsik-Ömür
Baka
Trezeguet-Maxi

Enes Başkaya60
11.01.2023, 21:08
Beklediğim 11

Uğurcan
Doğucan-Bartra-Hugo-Arif
Gbamin-Hamsik-Ömür
Baka
Trezeguet-Maxi

Hugo cezalıymış kardeşim muhtemelen Denswill'i oynatır.

Sağ bekte Peres başlayabilir.

Lisans durumunu bilmiyorum.

Ayrıca hoca asla böyle bir kadro ile başlamaz.

Diğer sayfada yazdım olacakları.

Bud Spencer
11.01.2023, 21:12
Okaka hayvanıyla kim boğuşacak?

Takimdaki tek gercek stoper özellikleri olan hugo tabiki

Mehmet Fatih Yavuz
11.01.2023, 21:17
Takimdaki tek gercek stoper özellikleri olan hugo tabiki
Cezalı!

Lantis
11.01.2023, 21:40
Uğurcan-peres-bartra-larsen-arif-ömür-hamsik-gbamin-baka-trezeq-gomez
Trezeq kanatta degismeli serbest oynar,ikinci yarı gbamin yerine siopis,ömür yerine dogucan,trezeq yerine naci girer...

sethfilo
11.01.2023, 21:50
Genç kardeşlerim Bartra kötü değil, önündeki yumuşak orta saha ve sağındaki Larsen ve Türkmen kapasitesi sebebiyle yük stoperlere biniyor bunun sorumlusu malesef Avcı hocam

CEMEFKER
11.01.2023, 21:50
Şu kadro olmazsa değişim olmamış demektir ve kangren devam edecek:

---------------------M.Taha-------------

Peres-----Bartra/Denswil---Hugo---Eren

---------------------Gbamin--------------

----------Ömür-----------------Baka---------

Djanini ----------------------------------Treze.

-----------------------Gomez---------------------

Yedekler: Uğurcan - Larsen -Htc- Arif

Dogucan -Hamsik-Naci-Bardhi-Yazıcı-Umut

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
11.01.2023, 22:50
Larsen, eren,umut, gbamin kesik yemeli. Ama boyle olmayacak buyuk olasilikla.
Ben olsam;
Ugurcan_ peres_bartra_ denswill_arif_hamsik_a.omur_djaniny_baka_treze_ gomes ile cikardim. Bakasetas forvet arkasi. A.omur daha geride olacak sekilde.
Ama tahminim boyle cikmayacak hoca. Yine eren ve larsen oynar. A.omur forvet arkasi. baka daha geride baslar.
Buyuk olasilikla da berabere biter diye dusunuyorum.
Umarim yanilirim hoca ve takim tepki verir sahada.
Ayrica en buyuk sorunumuz sahada lider oyuncu yok (herkes kafasina gore takiliyor. Gecen sene nwakame ve hamsik lider ozellikliydi. Özellikle hamsik herkese duracagi yeri bile gosteriyordu.). Malesef bu sene takim olamadik. Bunda dorukhanin da olmayisi buyuk etken diye dusunuyorum. Takimi bir araya getiriyordu. Suanda takimdq oyuncular arasi kopukluk var.

bilginsem
11.01.2023, 23:40
Hugo cezalıymış kardeşim muhtemelen Denswill'i oynatır.

Sağ bekte Peres başlayabilir.

Lisans durumunu bilmiyorum.

Ayrıca hoca asla böyle bir kadro ile başlamaz.

Diğer sayfada yazdım olacakları.
Doğru söylüyorsun unutmuşum ceza durumunu.
Yarın transfer sezonu açılıyormuş ama pazarlıkta koz kaybetmemek için bizimkiler garanti beklerler Peres'in lisansını.

Dip.Ing.Mag.
11.01.2023, 23:41
———————-Ugurcan——————-
Peres——bartra——-denswil——-arif
—————Doğucan—-Hamsik————
Djanini———-Bakasetas——Trezeguet
———————-Gomez————————

Bu maç için İdeal 11 budur.

Sefa Murat Dokuz
11.01.2023, 23:46
Yeni gördüm, hoca balkonda “mücadeleye devam” demiş. Boynuna atkıyı takmış.
Sevindim.
Hadi be hocam. Bırak şu inadı. Bırak şu oyuncuları saçma sapan pozisyonlarda oynatmayı.
Kendi ayağına sıkıyorsun.

Kazanacağımızı düşünüyorum. Sadece boş tribünlere oynamaya alışmak lazım.

Larsen varsa ben yokum, kendisinin oynadığı hiçbir maçı izlememe kararı aldım.

falcon_61
11.01.2023, 23:50
Yeni gördüm, hoca balkonda “mücadeleye devam” demiş. Boynuna atkıyı takmış.
Sevindim.
Hadi be hocam. Bırak şu inadı. Bırak şu oyuncuları saçma sapan pozisyonlarda oynatmayı.
Kendi ayağına sıkıyorsun.

Kazanacağımızı düşünüyorum. Sadece boş tribünlere oynamaya alışmak lazım.

Larsen varsa ben yokum, kendisinin oynadığı hiçbir maçı izlememe kararı aldım.Eren Larsen'i de geçti. O daha vahim. Larsen hiç değilse mücadele ediyor. Eren'de hiçbir şey yok. Savunması da rezalet bile değil. Hücum zaten yok. Velhasıl ligte Larsen'den daha kötü bir bek varsa o da Eren'dir

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
12.01.2023, 00:00
Eren Larsen'i de geçti. O daha vahim. Larsen hiç değilse mücadele ediyor. Eren'de hiçbir şey yok. Savunması da rezalet bile değil. Hücum zaten yok. Velhasıl ligte Larsen'den daha kötü bir bek varsa o da Eren'dir

Ikisi de asiri vasat oyuncuya donduler artik.larsen devre arasi kesinlikle gonderilmeli. Eren yedege cekilmeli. Emkn olun suanda Arifin kredisi erenin iki kati. Bence transfer yapacaksak devre arasi ilk dusunulmesi gereken yerler iki bek pozisyonu olmalidir (peresin durumu da onemli umarim iyi doner de ihtiyac 1e iner).
Sonraki ana ihtiyac kanat oyuncusu.
Bir de alabilirsek merkez orta saha. Bu sezon sonuna birakilabilir, forvet ihtiyaci da mecburne sezon sonuna kalacak.( maxi gomeze teklif gelirse dusunmeden satar, o bolgeye de transfer yaparum ben)

Doğukan Uçan
12.01.2023, 00:29
Vay be maç kapalı gişe olacak. Fenerbahçe maçından daha kalabalık bir atmosfer olacak bu gidişle. 4 binden az bilet kaldı. bu hızla onlar da biter.

objek
12.01.2023, 01:46
Takim iyi olunca kadrodaki bir iki deyisiklik fark etmiyor ancak takim oyunu kotuye giderken kadroda kim oynarsa oynasin istedigini alamiyorsun

Alanya macinin kadrosu korunur hugo cezali bartra oynar bozokun yerine djanini oynar gibi
Butun mesele basaksehiri pas oyunuylami pasifize edecegiz yoksa preslemi? gecen sezon her ikisini yapip berabere kalmistik panaltimiz gume gitmisti bu sezon basaksehir daha guclendi ancak sb macindaki takim ruhu sahada olursa neden olmasin?

Ahmet Taşçı
12.01.2023, 08:58
Geçen yılki takım ne kadar set hucümü için uygunsa bu yılki takım o kadar geçiş hucümü için uygun. Bu takım topa sahip olmaya çalıştığı nerdeyse her maç delik deşik oldu... Topu rakibe bırakıp geçiş hucümü oynadığı her maç da rahat kazandı.... Bu nedenden ötürü orta alanı presçi kalabalık tutup ileri hattını hızlı adamları yerleştirerek,Topu rakibin oynamasına müsaade etmeliyiz...
....................... Uğurcan..................
Peres.... Bartra...... Deswil........ Arif.......
.................... Siopis........................
................... Gbamin.........................
Djaniny......... Ömür..............Trezeguet..
..................... Gomes...................

nakzo
12.01.2023, 09:17
———————-Ugurcan——————-
—————Doğucan—-Hamsik————
———————-Gomez————————

Ugurcan hariç ki ona daha kalenin yolunu göstermemesi lazım kesinlikle katılıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
12.01.2023, 09:19
———————-Ugurcan——————-
—————Doğucan—-Hamsik————
———————-Gomez————————

Kalede Muhammet Taha oynamalı
Diğerlerini kabul ederim.
Bu maç bizim kardeşlerim, rahat olun.

HOPA'LI TS'Lİ
12.01.2023, 09:21
Eren Larsen'i de geçti. O daha vahim. Larsen hiç değilse mücadele ediyor. Eren'de hiçbir şey yok. Savunması da rezalet bile değil. Hücum zaten yok. Velhasıl ligte Larsen'den daha kötü bir bek varsa o da Eren'dir

Türkiye'nin en iyi sol beki diye alınan Eren sınıfta kaldı. Sezonun en büyük hayal kırıklığı o ve Umut
Arif Boşluk artık ilk 11'de olmalı

HOPA'LI TS'Lİ
12.01.2023, 09:23
Vay be maç kapalı gişe olacak. Fenerbahçe maçından daha kalabalık bir atmosfer olacak bu gidişle. 4 binden az bilet kaldı. bu hızla onlar da biter.

Şampiyon takım taraftarına bu yakışır.
Çok coşkulu bir taraftar bekliyorum.
Birlikte savunma birlikte hücum, geçen yılki gibi
Islık yağmuruna devam
Hayden diriliş maçına

Kenshi
12.01.2023, 09:25
Bu sene transferlerin karavana olması resmen şanssızlık. Başka takımlarda resital sergileyen tipler bize gelince teneke moduna geçtiler. Kadro revizyonu ve gençlere verilecek şanslarla takım kendine gelebilir. Uğurcan için de söylemek istediğim şey, alternatifsizliğin verdiği laçkalıkla hareket etmesidir. Kova da koysak aynı goller yenecekti sonuçta, bu sebeple kızağa çekilmesi şart.

nakzo
12.01.2023, 10:19
Şampiyon takım taraftarına bu yakışır.
Çok coşkulu bir taraftar bekliyorum.
Birlikte savunma birlikte hücum, geçen yılki gibi
Islık yağmuruna devam
Hayden diriliş maçına

Ben futbolcu yerinde olsam utanırım ama tabiki o duyguya sahip olmak gerekir öncelikle

Jackdaniels
12.01.2023, 10:45
Ben kadro kalitesinin kötü olduğunu düşünmüyorum bu kadro şuan ilk 2 de olmalıydı ama malesef başımızda o kadar kötü bir hoca varki hatalar hala devam ediyor ve bu bize Şampiyonlar ligi + Süper lige maloldu.

Erhan Sezer
12.01.2023, 11:00
Bu maçı kazanacağımızdan eminim.

Şehrin verdiği reaksiyona, takım kayıtsız kalmayacaktır !

El Cordobes
12.01.2023, 12:02
Ne oldu şimdi ben hiçbişe anlamadım. Alanya maçı sonrası mesajlar, toplantılar, tezahüratlar filan sonuç ne? Başakşaehir maçına zorunluluktan Hugo yerine Denswill, Larsen yerine de Peres oynayacak ve işler düzelecek mi? Olayımız bu muydu yani? Olağandışı bişe yaşamamışız demekki.

Toplantıda alınan kararlara bakıyorum yuvarlak yuvarlak cümleler. Net bi sonuç yok. Rezaletin üzerinden 3 geçti, oyunculardan çıt yok. Takım kaptanı çıkıp ortamı toparlayıcı bişeler söyledi mi, yoksa çıkarım yapmak için onun mesajlarını kardeşinin sosyal medya paylaşımlarından mı takip etmemiz gerek?

Korkarım ki süreç BJK-Sergen ilişkisi gibi olmaya başladı. Mevcut şekilde devam edersek en ufak tökezlemede hoca gider, yönetim de biz arkasında durduk kendi gitmek istedi der.

kaçarava
12.01.2023, 12:29
Ne oldu şimdi ben hiçbişe anlamadım. Alanya maçı sonrası mesajlar, toplantılar, tezahüratlar filan sonuç ne? Başakşaehir maçına zorunluluktan Hugo yerine Denswill, Larsen yerine de Peres oynayacak ve işler düzelecek mi? Olayımız bu muydu yani? Olağandışı bişe yaşamamışız demekki.

Toplantıda alınan kararlara bakıyorum yuvarlak yuvarlak cümleler. Net bi sonuç yok. Rezaletin üzerinden 3 geçti, oyunculardan çıt yok. Takım kaptanı çıkıp ortamı toparlayıcı bişeler söyledi mi, yoksa çıkarım yapmak için onun mesajlarını kardeşinin sosyal medya paylaşımlarından mı takip etmemiz gerek?

Korkarım ki süreç BJK-Sergen ilişkisi gibi olmaya başladı. Mevcut şekilde devam edersek en ufak tökezlemede hoca gider, yönetim de biz arkasında durduk kendi gitmek istedi der.
Ben de çok benzetiyorum. Şampiyonluk, hocanın evine gitme, hocanın bir türlü çözüm bulamaması... Hocanın son günlerdeki açıklamalarını okuyunca Sergen'in alttaki açıklamasını hatırladım. Ruh hâlleri benziyor diye düşünüyorum.

Sergen Yalçın: "Uzun süreli düşüşler büyük camialara zararlar verir. Uzun süredir düşüş içerisindeyiz. Uzun zamandır dönüş yakalayamadık. Sorumlu benim. Bu durumun sorumlusu benim. Üzgünüz. Böyle olmasını istemezdik ama futbol bazen insanı başka yerlere götürebiliyor. Geçen sezon nasıl iyiysek bu sezon o kadar kötüyüz. Bizim de normal durumda olduğumuz söylenemez. Hiçbir çözüm bulamıyoruz.Biz haftalardır döndüremiyoruz, çeviremiyoruz. Taraftar 'takımı ayağa kaldır' diye tezahürat yapıyor ama ben oynamıyorum. Oyuncuların daha fazla tepki göstermesi, konsantre olması lazım."

ersn.alparslan
12.01.2023, 13:05
Kötü olan kadro kalitesi değil kadro planlaması.

Gomez ve umut kötü forvetler değil. Sadece bu takıma uygun değiller. Bu forvetlere kaç tane orta açıldı kanatlardan ?

Defans sadece gerideki 4 adamdan oluşmaz. Orta sahadaki adamların defansa katkısı 0.

Aynı özelliklere sahip 5 adam var 2 sini aynı anda oynatamazsın.

Takımda kimin nereye pas atacağı, kimin nereye koşu yapacağı, kimin arkasını kollayacağı belli değil. 0 dan kadro kuran gs bile daha organize.

Çizgiye inip topu içeri çeviren her takım bize fark atar. Bu barizken nasıl çözüm bulunmaz.

ersn.alparslan
12.01.2023, 13:05
Hani takımın içinde hainler vardı noldu ? Şimdi takımın başkanı ve hocası da mı bu hainliğe ortak oldular ?

asilhamsi
12.01.2023, 13:07
-------------m.taha----------

taha-----bartra?------denswil-----arif

-----gbamin-----siopis------hamsik----

------------------bakasetas---------------

------------gomez------------trezeguet---------

doc holliday
12.01.2023, 13:11
Peres oynayabiliyormu?

asilhamsi
12.01.2023, 13:13
zamanında burada cenk özkaçar diyince dalga geçenler vardı.

geçen yine Alanyadaki zinettin ferhat sezon başı istedim diye dalga geçen adamlar vardı.

sen eren ve larsene ne kadar para verdin? adam 3 lünün sağında,solunda,açıkta takır takır oynuyor.

Teknik kapasitesi senin çuvalla para verdiğin adamların hepsini katlar. Anlamadığınız konu fayda-maliyet oranı.

sezon başı fernando,haji wright,hadziahmetovic,zinettin ferhat,yusuf demir istediğim adamlardı. Bu adamlar bizde olsa neler olurdu acaba?

sadece merkezi

---------fernando---------hadziahmetovic----

--------------bakasetas-------------------

yapabilsen dahi ağır favori olurdun.

forvet de haji wright bize çok uygun bir isim olurdu.

ersn.alparslan
12.01.2023, 13:14
------------------?-------------------

----bartra----denswill----arif-------

----------hamsik------siopis--------

--djanini--abdus--baka--trezeget--

---------------gomez----------------

Larking
12.01.2023, 13:23
Takımın hücum gücü kısıtlı bunun en büyük sebebi kanatlardaki problem. Santraforlarla ilgili bir durum değil,en azından öncelikli sorun burada yatmıyor.

Trezeguet bir kanat oyuncusu değil,ters ayağının tarafında oynamayı seviyor çizgiye inmiyor içeri kat etmeyi,kaleye şut atmayı tercih ediyor.Böylece rakip savunmanın dengesi bozulmuyor,Eren'in hücum katkısı da kısıtlı olunca santraforlara soldan top inmiyor.

Sağ kanat daha kötü,Visca'nın sakatlığıyla beraber burası tamamen iptal oldu.Sol kanattaki zafiyetin daha büyüğü sağ kanatta var,Larsen'in hücuma katkısı Eren'den de kısıtlı dolayısıyla buradan hiç hücum edilemiyor.

Geriye göbekten Bakasetas ve Ömür'ün aksiyonları ile bir şeyler üretme seçeneği kalıyor.Ama kanatlar işlemeyince rakipler kanatlara önlem almak yerine göbeği kalabalık tutuyorlar,pas temposu ve kalitesi de çok kötü olunca sağa ver sola ver oyunuyla çoğu maçta rakip duvara vurup vrurup geri dönüyoruz,kaybedilen toplar da kalemizde pozisyona dönüşüyor yakın örneği Alanya maçı.Adamlar ayaklarında doğru dürüst top tutmadan 5 gol attılar.Sıfır isabetli orta,2 korner,%32 topla oynama istatistiğiyle hem de.Bu maçın 10-15 kez izlenip analiz yapılması lazım oyuncularla birlikte.Neyi yanlış yapıyoruzun cevabı bu maç diyebiliriz.

Bu sonuçlar neden geldi?

Rakiplerin çok kolay önlem aldığı bir takım haline geldik.Gol yememeyi beceriyorduk o da olmayınca art arda gelen hezimetler ortaya çıktı.Ancak içeride Giresun gibi takımlara karşı rahat görünen galibiyetler alıyoruz.Biraz dişli takımlara karşı ya da deplasmanlarda herhangi bir takıma karşı çok zorlanıyoruz.Belki Başakşehir maçı bir reaksiyon maçı olması sebebiyle farklı bir görüntü de olabilir,ben kazanacağımızı düşünüyorum ama iyi sonuçlarda her şeyden önce iyi oyunda istikrar olur mu emin değilim, dalgalı durum sezon boyunca devam edecek gibi görünüyor.Tabii Avcı bir çözüm bulamazsa.Teknik direktörlük maharetinin ön plana çıkacağı bir durumdayız.Ya batış ya çıkış.

UĞUR DURTAŞ
12.01.2023, 13:32
H) ALİ ŞANSALAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1141865)
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19772)
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19399)
(D) VOLKAN BAYARSLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20204)

Kenshi
12.01.2023, 13:33
Kanatların çalışmaması büyük problem. Pas oyunumuzda kanat atakları büyük rol oynuyordu geçen sene.

UĞUR DURTAŞ
12.01.2023, 13:36
Dün biletlerimizi aldık
Ankara'dan
kızımla birlikte maçta olacağız inşallah.

takımın iyi gününde herkes yanında
önemli olan bu zor süreçte takımın yanında olabilmek çok önemli.

lazminator61
12.01.2023, 13:44
Bu sezon en az 5 kere yazdim. TS bu sezon bir ileri, bir geri gider. Taktik degismesi lazim. Geride bekleyip hizli ileriye cikmamiz lazimiz. Ayni gecen seneki gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
12.01.2023, 13:49
Dün biletlerimizi aldık
Ankara'dan
kızımla birlikte maçta olacağız inşallah.

takımın iyi gününde herkes yanında
önemli olan bu zor süreçte takımın yanında olabilmek çok önemli.

Helal sana Uğur'cum
TS bu maçta taraftarın da desteğiyle Başakşehir'i iyi bir oyunla dize getirecektir.

memmedaga
12.01.2023, 14:04
Peres oynayabiliyormu?

Hayır henüz yabancı kontejanı açılması gerekiyor

Enaldo61
12.01.2023, 14:04
Uğurcan bu performansla yedek kalmalı.

doc holliday
12.01.2023, 14:12
Hayır henüz yabancı kontejanı açılması gerekiyor

Bende öyle biliyorum ama başak maçı için yapılan bütün kadrolarda var garibime gitti!!

Enes Başkaya60
12.01.2023, 14:17
2-6 felan biter en kötü bakalım.

3-4 hafta sonra hoca kovulacak zaten.

Alınan kararlar şaka gibi, kimse hocaya sorun sende, kaprislerinden vazgeç, bu adamları sen aldırdın, herkesi yerli yerinde oynat diye birşey söylememiş herhalde.

Gbamin'i bu maçta sağ açık oynat hocam bence orda verim alabilirsin, Baka'yı da sol açık oynat, forvete de Larsen'i at, 10 numarada da Eren oynasın zaten aynı oyuncular üzerinde oynayıp duruyorsun birde böyle dene bakalım.

Onur Akyüz
12.01.2023, 14:28
————————Kaan————————-———————

—-Bartra———-Denswil————Hugo——-Eren———

—————-Doğucan———-Siopis—————————-

—————————-Baka—————————————-

——Trezege——————————————Bardhi——-

——————————-Maxi————————————-

Eren’i de içim kan ağlayarak yazdım tam nefretlik bir topçu ama Arif de o trcrübede değil oynarsa rezil olur mecbur Eren yazdım.

Kaleye bir kova koymantansa sağa sola atlamaya hevesli iq olarak da Türkiye derecesi olan Kaan’ı koymak bana yanlış gelmiyor.

Parlak dişleriyle rakibin gözlerini kamaştırma ihtimali olsa da o sarışın arkadaşı asla görmek istemiyorum Bartra orada bizi idare eder karşısına bir Bale çıkarsa yerleri yalamasını hoş göreceğiz artık.

Hamşik’i oynatmaya kıyamadığını açıkladığı için onu yanında tutmasını tercih ediyorum gol atarsak bol bol sarılıp sevgisini doyasıya yaşayabilir.

Göbekte dirençli olmak adına Doğucan ve Sio bence kesinlikle oynamalı yoksa elek oluruz yine.

Sağa dj sola Trezege yazmayı düşünsem de uyuşuk bir eşşeği sahaya koyacağıma hevesli bir arkadaşı koymayı tercih ettim.

Topu becerip kaleye taşıyabilirsek Maxi bir gol atabilir diye düşünüyorum yoksa sağda solda takılır bir iki güzel pas atar en azından orada bir topçu olduğunu hissederek mutlu olabiliriz. Piyanist arkadaş gibi topu kalecinin üstünden aşırtayım derken taca atmaz.

Olmadı bir 0-0’lık beraberlik bana uyar Allah bereket versin.

Tahir61
12.01.2023, 15:07
Bende öyle biliyorum ama başak maçı için yapılan bütün kadrolarda var garibime gitti!!

kuasinin gönderilmesi, tffnin sitesinde yer alması oynayabileceği anlamına gelmez mi?

https://tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=2293997

memmedaga
12.01.2023, 15:36
BRUNO PERES BAŞAKŞEHİR MAÇIYLA DÖNÜYOR

Trabzonspor konuyla ilgili yazışmaları tamamladı. Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın da forma şansı vereceği Bruno Peres sağ bek mevkisinin yanı sıra Visca'dan boşalan sağ açık bölgesinde de değerlendirilecek
https://www.61saat.com/transferin-ilk-gunu-trabzonspora-bruno-peres-mujdesi-tam-9-ay-sonra-1

E. Okan Bülbül
12.01.2023, 15:43
Herkesin kendi bölgesinde oynayacağı Bartra'sız bir kadroyla sahaya çıkarız umarım. Bartra sene başından beri birçok maçta hatalı gol yememize sebep oldu. Kesinlikle konsantrasyon sorunu var ya da ligi sallamıyor. Larsen de sürekli kademe hatası yapıyor. Bartra & Larsen ikilisi defansımızın sağını altın madenine dönüştürüyor gerçekten. Bartra yerine Hüseyin oynasın daha iyi. Gbamin çakılı önlibero, ortasahada Baka-Bardhi ya da Baka-Yusuf ikilisini göreceğimiz çift yönlü ve şut tehdidi olan bir formasyon işe yarayabilir belki. Peres döndüğünde Larsen'i de asla kadroda görmek istemiyorum ama mecburiyetten yazdım.

Oyunun gidişatına göre:
Bardhi > Yusuf,
Gbamin > Hamsik - Siopis - Doğucan
Abdülkadir > Djaniny, Naci

Gibi değişiklikler de yapabiliriz. Herkes kendi mevkisinde oynasın gözünü seveyim Apo Hoca.

21968

Doğukan Uçan
12.01.2023, 16:26
transfer dönemi açıldı peres bu maç oynayabiliyor.

pReN@_61
12.01.2023, 17:12
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1613530529919385600

nakzo
12.01.2023, 17:13
BRUNO PERES BAŞAKŞEHİR MAÇIYLA DÖNÜYOR

Trabzonspor konuyla ilgili yazışmaları tamamladı. Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın da forma şansı vereceği Bruno Peres sağ bek mevkisinin yanı sıra Visca'dan boşalan sağ açık bölgesinde de değerlendirilecek
https://www.61saat.com/transferin-ilk-gunu-trabzonspora-bruno-peres-mujdesi-tam-9-ay-sonra-1

transfer dönemi açıldı peres bu maç oynayabiliyor.

Bence oynatmaz viscayı oynattı adamı tamamen kaybetti sağbekte yine larsen sol bekte yine ereni oynatacak bu ligin en kötü 2 bekiyle zaten kolayına maç kazanamaz hoca Allah yardımcısı olsun.

OMERYILMAZ_TS
12.01.2023, 17:27
Kadro dışı yok
Hocayla devam
Peki sorun neydi çözüm ne
Trabzonspor maclarini iple çekerdim heyecan bırakmadılar sagolsunlar

Enes Başkaya60
12.01.2023, 17:42
Bence oynatmaz viscayı oynattı adamı tamamen kaybetti sağbekte yine larsen sol bekte yine ereni oynatacak bu ligin en kötü 2 bekiyle zaten kolayına maç kazanamaz hoca Allah yardımcısı olsun.

Sol bek Arif sağ bek Doğucan başlasın bakalım ne oluyor denemiş mi hiç ??

Zafer Fidan
12.01.2023, 17:55

Dogucanmi? O hiz ve hantalligi ile maymuna cevirirler.

nakzo
12.01.2023, 18:04

Dogucanın oynayacağı tek ortam siposin yorulmasıyla onun yerine girip oyunu tutmaya ihtiyacımız olduğu anlar onum haricinde kesinlikle 11 oynayamaz.Bu takımda eren,larsen,y.yazıcı gbamin bardi bartra bunlara kulüp bulmaları söylenip acilen yollar ayrılmalı bu iş iyi niyet göstermekle sırtını okşamakla hallolacak bir durum değil bunlar kaldığı sürece 1 maç kazanır 3 maç kaybedersin.

Enes Başkaya60
12.01.2023, 18:52
Dogucanmi? O hiz ve hantalligi ile maymuna cevirirler.

Larsen'i hiç maymuna çevirmediler demi denemekten zarar gelmez.

Ben olsa denerdim, en kötü Bartra'yı denerim.

Doğukan Uçan
12.01.2023, 19:09

larsen, serkan, eren bunlardan nasıl kurtulacaz bide o var şimdi.

rakiplerin bek oyuncularına bak bide bize bak.

başakşehir'in bekleri bile bizden iyi.

emmanuel mas ayarında bir tane oyuncu bulamadık.

Halil Alemdar
12.01.2023, 19:46
Peresi kesin oynatır diye düşünüyorum. Hayallerini süslüyodur dönüşü.

yorumsuz6117
12.01.2023, 19:46
Transferlerin hepsi fiyasko, düzeltilebilecek birşey yok, bu takımın yapabileceği maksimum 2 ileri 1 geri gitmektir..

Enes Başkaya60
12.01.2023, 20:31
Bakasetas'da hocaya destek için evine kadar gitmiş.

Büyük ihtimal yeni Kaptanımız Baka olur.

Bud Spencer
12.01.2023, 20:36
Transferlerin hepsi fiyasko, düzeltilebilecek birşey yok, bu takımın yapabileceği maksimum 2 ileri 1 geri gitmektir..

Trezeguet ve kismen Eren haric, hic bir transfer iyi degil
Üstüne takimin en önemli iki hucüm silahi yollanmis, cok akilli birsey yapmislar gibi cikip birde anlatiyorlar

Eger görüsmeden cikan maddeler dogru ise, biz kendimizi bir kac hafta sonra tekrar ayni konumda bulacagiz. Radikal kararlar cikmali, kadro disilar, hoca daha basit ve haddini bilerek oynatmali, herkes kendi yerinde olmali oyuncular anca bu türlü performans yükseltebilirler.
Sene sonu tekrar oturup devam edip etmeke karari alinir

pReN@_61
12.01.2023, 20:45
bu kadar bilet satılması şaşırttı

yorumsuz6117
12.01.2023, 21:11
Harcanan paraya maliyete göre takımımız çöp herkez kabul etsin, rezalet bir transfer dönemi geçirdik, kaliteli futbolcuları gönderip yerlerine bal yapmayan arılar transfer ettik..

Tekke
12.01.2023, 21:17
Bakasetas'da hocaya destek için evine kadar gitmiş.

Büyük ihtimal yeni Kaptanımız Baka olur.

Enes geç bile kalınmış karar, elin yunanının gavuru, mesleğinde nasıl hırslı-profesyonel ve istekli…

İşi ehline vereceksin…

Jackdaniels
12.01.2023, 21:22
Herkes hayal kuruyor Uğurcanı kadro dışı bırakanmı dersin yok herkesi mevkisinde oynat hoca diye yalvaranmı. Arkadaş bu adam uslanmaz akıllanmaz o yüzden hiçbir değişiklik beklemeden aynı mantıkla sahaya çıkacağına adım gibi eminim. Uğurcanda kadroda olur Trezeguet de sağda başlar yine Abdülkadir 11 in değişmezi olur boşuna hayal kurmayın.

Arif Timurcioğlu
12.01.2023, 21:22
Trezeguet ve kismen Eren haric, hic bir transfer iyi degil
Üstüne takimin en önemli iki hucüm silahi yollanmis, cok akilli birsey yapmislar gibi cikip birde anlatiyorlar

Eger görüsmeden cikan maddeler dogru ise, biz kendimizi bir kac hafta sonra tekrar ayni konumda bulacagiz. Radikal kararlar cikmali, kadro disilar, hoca daha basit ve haddini bilerek oynatmali, herkes kendi yerinde olmali oyuncular anca bu türlü performans yükseltebilirler.
Sene sonu tekrar oturup devam edip etmeke karari alinir

Transfer süreci başladı kadro dışı yapıp değersizleştireceklerine muhtemelen göderirler düşünülmeyenleri.

Enes Başkaya60
12.01.2023, 21:47
Herkes hayal kuruyor Uğurcanı kadro dışı bırakanmı dersin yok herkesi mevkisinde oynat hoca diye yalvaranmı. Arkadaş bu adam uslanmaz akıllanmaz o yüzden hiçbir değişiklik beklemeden aynı mantıkla sahaya çıkacağına adım gibi eminim. Uğurcanda kadroda olur Trezeguet de sağda başlar yine Abdülkadir 11 in değişmezi olur boşuna hayal kurmayın.

Aynen öyle millet cidden, ciddi ciddi kadro felan yapıyor ya.

Ula bu adam kaprisli bir adam, kendi doğrularından asla vazgeçmiyor hala bunu anlamayanlar var ya.

Nazim Can
13.01.2023, 00:45
Cornelius bu sezona berbat girmişti sahada resmen yürüyordu ne silahından bahsediyorsunuz siz?! Kör ölür badem gözlü olur hesabı, gidin bakın Kopenhag’da napıyor ?

lazibere
13.01.2023, 01:57
[QUOTE=Bud Spencer;1921749024]Trezeguet ve kismen Eren haric, hic bir transfer iyi degil

Sene sonu tekrar oturup devam edip etmeke karari alinir[/QUOTE
Şu Eren'nin nesini beğeniyorsunuz bir söyleyin ne olur???
Pır pır yaparak kısa adımlarla hızlıymış gibi yaparak, rakibin üstüne üstüne giderek adam geçmeye çalışmasından başka nesini gördünüz?? Orta yapamaz, Savunmada adama temas edemez, halı sahada arkadaşının önüne geçmeye çalışan oyuncu gibi davranmasından başka nesini gördünüz

Top bir kere adamın ayağına yakışmıyor. kasımpaşa ile para mı kırıştılar nedir anlamadım. Bu adam Trabzonspor topçusu olamaz. Olmamalı

lazibere
13.01.2023, 01:59
bu kadar bilet satılması şaşırttı

Kombineleri de satılan bilet sayıyorlar,

HOPA'LI TS'Lİ
13.01.2023, 08:38
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkanımız Ertuğrul Doğan ve teknik direktörümüz Abdullah Avcı dün İstanbul'da bir görüşme gerçekleştirdi.
Toplantıda alınan kararlardan bazıları;

1 - Değerini bulan her oyuncu satılacak.
2 - Sezon başında takımdan gitmek isteyen oyuncular vardı ancak bu oyunculara gelen teklifler çok düşüktü. Bu oyunculara kulüp istediğimiz rakamları getirin sizin önünüzü açalım teklifinde bulunacaklar. Böyle bir kararın alınmasının sebebi gitmek isteyen oyuncular bir türlü takıma adapte olamıyorlar ve isteksiz tavırlar gösteriyorlar.
3 - Yüksek maliyetli oyuncular ile yollar ayrılacak çünkü takımda maaş dengesizliği var.
4- Devre arası transferi oyuncu satılmadan yapılmayacak. Yapılırsa da düşük maliyetli oyuncular alınabilir.
5- Kadro dışı kararı çıkacaktı ama devre arası transfer döneminde oyuncuların değeri düşmesin diye şu an kadro dışı rafa kaldırıldı.

İnşallah uygularlar bu dediklerini yeni bir takım kuruluyor demek ki önümüzdeki sene için

sethfilo
13.01.2023, 09:18
Beraberlik gibi görünen bir maç, 3 puan ciddi sürpriz olur benim için çünkü hafta içi tüm camia istifa kadro dışı ve anormal mağlubiyetlerle uğraştı. Futbolcuların büyük çoğunluğu acaba hangimiz yollanacak veya menajerime söyleyeyim takım baksın moduna girmiştir.

adiloş bebe
13.01.2023, 09:39
Sosyal medyada şu an sıklıkla kaptanlığın Uğurcan'dan alınıp Bakasetas'a verilmesi gerektiği yazılıyor. Bence bu hatalı bir karar olur. Biz yanlışı kaptanlığı baştan Uğurcan'a vererek yanlış yaptık. Bunu Uğurcan'ın karakteristik yapısına göre söylemiyorum. Bir takımda eğer çok baskın bir karakter değilse kaleci kaptan olmamalı. Bu saatten sonra kaptanlığı ondan almak çocuğu çok daha demoralize eder. Ben sabotaj iddialarına falan inanmıyorum. Bu çocuk bariz bir şekilde gitmek istiyordu ve bence 12-13 teklif bulunduğunda satılmalıydı.

Maça gelirsek. Çok zor bir maç ve bu yıl beklentilerimiz çok aşağıda. Sürpriz bir galibiyet iyi olur ama sanki berabere bitecekmiş gibi bir his var içimde.

Kenshi
13.01.2023, 09:59
Sosyal medyada şu an sıklıkla kaptanlığın Uğurcan'dan alınıp Bakasetas'a verilmesi gerektiği yazılıyor. Bence bu hatalı bir karar olur. Biz yanlışı kaptanlığı baştan Uğurcan'a vererek yanlış yaptık. Bunu Uğurcan'ın karakteristik yapısına göre söylemiyorum. Bir takımda eğer çok baskın bir karakter değilse kaleci kaptan olmamalı. Bu saatten sonra kaptanlığı ondan almak çocuğu çok daha demoralize eder. Ben sabotaj iddialarına falan inanmıyorum. Bu çocuk bariz bir şekilde gitmek istiyordu ve bence 12-13 teklif bulunduğunda satılmalıydı.

Maça gelirsek. Çok zor bir maç ve bu yıl beklentilerimiz çok aşağıda. Sürpriz bir galibiyet iyi olur ama sanki berabere bitecekmiş gibi bir his var içimde.

Başlarım onun moraline, iyice saçmaladı. Kulübede oturup akıllanması şart.

Onur Erçetin
13.01.2023, 10:40
Kadroyu kuran Abdullah Avcıdır ve tüm sorumlu odur.Alınan kararlar çocuklara masal olarak anlatılabilir.Karar dedikleri bomboş maddelerden ibaret.

Kadro kalitesi ve planlaması berbat.Kaliteli isimler gitti,yerlerine berbat isimler geldi.Mide bulandırıcı bir oyun oynanıyor.Tekniği iyi olan Ömür vb. isimler var ama onlarda bal yapmayan arı kategorisinde.Bekler berbat.Oyun kurucu yok.Sağ kanat yok.

Abdullaha topçu ismi sorulmamalı.Koita falan sürekli çöp aldırıp duruyor.Yıllık 5 milyon euro maliyetli çok geniş ve kaliteli bir scout ekibi kurulmalı.Dünyanın en iyi takımları zaten 5-10 milyon arasında harcıyor bu işe.Gönder Hamsik ve Denswilli,git o parayı scout ekibine yatır.

Gs Okan Burukla şampiyon olacak.Okan ne biliyor da şampiyon yapacak takımı.Adamlarda kaliteli ayaklar var.İcardi,Torreira,Oliveira,Mertens,Kerem vb.

Abdullah Avcı sadece kendi işine baksın.Futbolculara ve taraftara suç atacağına boktan kadrolarla fantezi yapmayı bıraksın aksi taktirde rencide edilerek kovulsun.Şampiyon yaptı şu bu anlamam kardeşim.Burası özel bir kuruluş.Dünyanın parası dönüyor burada.Kendisi de milyonlarca euro alıyor.Sanki bedavaya çalışıyormuş gibi davranmanın bir anlamı yok.

Dünyada binlerce aç susuz işsiz insan var.Başlarım Avcısına da tavcısına da.Herkes işini düzgün yapacak.Biz burada Fm mi oynuyoruz lan.Saçma sapan kadro tercihleri yapmayı kessin.

Ben olsam Abdullah Avcıyı kovup maliyeti düşük bir hoca getiriririm.Takımda maliyeti yüksek herkesi gönderip maaş bütçesini 15 milyona çekerim.Yıllık 5 milyon euro maliyetli üst düzey bir scout ekibi kurarım.Her yıl 2-3 tane kaliteli genç bulsalar zaten önümüzdeki 10 yılı kurtarırırız.

Teknik direktörün görevi transferde futbolcu ismi vermek,taraftarı stada çağırmak veya futbolculara suç atmak değildir.Hocanın görevi takımı yönetmek ve doğru kadrolarla maça çıkmaktır.Avcı işini düzgün yapamayıp suçu taraftara atıyorsa bu kovulma sebebidir.

Hani nerde lan sabote eden oyuncular.Hani nerde lan kadro dışılar.2.lig takımı kurup ondan sonra niye böyle oluyor diyen Avcı takımdan kovulmalıdır.

Onur Erçetin
13.01.2023, 10:44

Trabzonsporun geçen sezondan bu yıla kalan ve şampiyonlukta çok büyük payı olan kalecisi Uğurcana 980 bin euro veriyoruz ancak takıma hiçbir katkısı olmayan bir sürü oyuncu 1.5-2.2 arasında alıyor.Acaba diyorum bunlarda etkili oluyor mudur ?

Sonra biraz düşününce milli takım maçlarında çok yetersiz kaldığını,avrupadan yeterli teklifler gelmediğini,avrupada 1 milyon euro net maaş kazanan çok fazla kaleci olamayacağını farkediyorum ve Uğurcana bu noktsada tepki gösteriyorum.T

Esasen takım içi maaş dengeleri de çok kötü.Yüksek maaş alan ve aldığının karşılığını vermeyen herkes gönderilmeli.

Bartra,Bardhi,Gbamin,Lahtimi,Djaniny,Larsen vb. bir sürü oyuncu sayarım size.

cakalkerem
13.01.2023, 11:07
hedifimize bakın bir çok arkadaş sahamızda yenilmemezlik rekoru hedefi koymuşlar...

Sesli güldüm kendi kendime...

Daha diyecek lafım kalmadı

cakalkerem
13.01.2023, 11:08
bu Hamsik'e ne oldu..

Araya kara kedi mi girdi?

Olmayınca 2 pas yapamayan oyuncu topluluğuna sahip bir ekip oluyoruz

memmedaga
13.01.2023, 11:47
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1613530529919385600

tribünlerin dolması entrasan bir durum

Zafer Fidan
13.01.2023, 12:11

Çoğu kombine. Onlarin gelecegi gelmeyecegi belli değil.

Gökhan Balcı
13.01.2023, 13:09
Elimizde ligin en iyi on numarası var biz bu adamdan faydalanamıyoruz. Önce bakasetası on numaraya koy ondan sonra diğer oyuncuları diz. Ne hüseyin ne doğucan larsenden daha kötü oynamaz sağ bekte eğer derdin yerli oyuncuysa. Garip garip işlere bulaşmasa hoca bu takım bu kadar aşağılanmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
13.01.2023, 13:39
bu Hamsik'e ne oldu..

Araya kara kedi mi girdi?

Olmayınca 2 pas yapamayan oyuncu topluluğuna sahip bir ekip oluyoruz

Napoli şampiyonluğa koşuyor. Devre arası yuvasına dönüp orada da şampiyonluk yaşayarak jübile yapma derdinde

HOPA'LI TS'Lİ
13.01.2023, 13:40

Cefakâr Trabzonspor taraftarı önce hocamızın evinin önüne giderek destek çağrısı yaptı ve çok doğru bir iş çıkardı.
Yarın da stadı doldurarak şu kötü günlerde takımına sahip çıkıyor.

Şampiyon efsane takımın taraftarlarına bunlar yakışır. Helal olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
13.01.2023, 13:44
Elimizde ligin en iyi on numarası var biz bu adamdan faydalanamıyoruz. Önce bakasetası on numaraya koy ondan sonra diğer oyuncuları diz. Ne hüseyin ne doğucan larsenden daha kötü oynamaz sağ bekte eğer derdin yerli oyuncuysa. Garip garip işlere bulaşmasa hoca bu takım bu kadar aşağılanmaz.

AA oyuncu performanslarının da yetersiz kalmasından dolayı Baka gibi birçok oyuncuyu farklı mevkilerde oynattı maalesef

Barista
13.01.2023, 16:16
Ben kadro kalitesinin kötü olduğunu düşünmüyorum bu kadro şuan ilk 2 de olmalıydı ama malesef başımızda o kadar kötü bir hoca varki hatalar hala devam ediyor ve bu bize Şampiyonlar ligi + Süper lige maloldu.
Bütün futbolcular aynı anda kötü olamaz. Messi'yi transfer etsek onu da yan pas-geri pasa mahkum ederek mundar eder Avcı. N'wakaeme bunun dediklerini dinlemiyordu Allah'tan da geçen sene şampiyon olduk. Kendi iğrenç futbolunu rahatça oynatabilmek için N'wakaeme'nin ipini çekmiştir kesin bu.

Barista
13.01.2023, 16:38
Trabzonsporun geçen sezondan bu yıla kalan ve şampiyonlukta çok büyük payı olan kalecisi Uğurcana 980 bin euro veriyoruz ancak takıma hiçbir katkısı olmayan bir sürü oyuncu 1.5-2.2 arasında alıyor.Acaba diyorum bunlarda etkili oluyor mudur ?

Sonra biraz düşününce milli takım maçlarında çok yetersiz kaldığını,avrupadan yeterli teklifler gelmediğini,avrupada 1 milyon euro net maaş kazanan çok fazla kaleci olamayacağını farkediyorum ve Uğurcana bu noktsada tepki gösteriyorum.T

Esasen takım içi maaş dengeleri de çok kötü.Yüksek maaş alan ve aldığının karşılığını vermeyen herkes gönderilmeli.

Bartra,Bardhi,Gbamin,Lahtimi,Djaniny,Larsen vb. bir sürü oyuncu sayarım size.
2. lig topçusu Umut Bozok'un 1,5 milyon euro, kiralık yedek Denswil'in 2,2 milyon euro aldığı yerde şampiyonluğumuzun mimarlarından biricik kahramanımız Uğurcan'ın 900 bin euro alması skandaldır. Bu adaletsizliği sadece biz görmüyoruzdur herhalde.

OMERYILMAZ_TS
13.01.2023, 16:47
Yazdıklarına katılıyorum renktaş
Şampiyon yaptıysa parasini aldı Türk futbolundan alacağını da tahsil etti
Oyuncuları yanlis yerlerde oynattı yanlış transferler yaptırdı
Omuru ugurcani öz evladı gibi sürekli oynattı
Mart ayından beri oyunu düzeltemedi
Ne yaptıysam olmadı dedi enerjisi bitti oyuncuların hocalarına güveni sarsıldı yönetim ne yaptı devam dedi
Peki devam da hocaya sordunuzmu sorun aylardır neydi sen aylardır ne yaptın şimdi ne yapacağız da oyun düzelecek ve sende oyuncularda o inanç var mı ?
Bence YOK

lazibere
13.01.2023, 19:00

Çoluk çocukla mı uğraşacağız. 20 milyon Euro fiyat biçilirken iyiydi. Takımın saha içi lideri yok, Arkadaşları üzerinde etkisi olan bir oyuncu lazım. Takım yenerken de yenilirken de takım dağılırken de bu takımın bir kaptanı var mı diye aklıma gelmiyor değil. Gitmek için her türlü çirkefliği yapan bir oyuncu takımın kaptanı olamaz. Bu kadar net söylüyorum. Karakter olarak da Trabzonspor kaptanlığını yapacak bir kapasitesi de yoktur.

lazibere
13.01.2023, 19:06
Bir operasyon yapılacaksa önce kaptandan başlayacaksın...

Bir oyucu başka bir takıma gitmek isteyebilir bunu anlarım, Ama bir oyuncu hem de şampiyon olmuş bir takımdan hem de taraftarı olduğu bir takımdan , daha zayıf ve iddasız bir takıma dahi olsa gideyim de ne olursun olsun diye maçlara konsantre olamıyorsa sezon başından beri, ben oyuncuya zeki demem ve aidiyetini sorgularım. Maalesef yerlilerimiz böyle, kalecimiz ve Ömür dahil olmak üzere, herkes Sağlam kontratlı bir takıma kapak atıp, Yusuf yazıcı gibi yatmaktan başka bir hesap içinde değiller.

Berat Özdemir mesela?? Gencecik yaşında, Türkiye liginde iyi takımlara transfer olmak varken, Arap dünyasında gidip yatmayı tercih etti. Ne var Trabzon'da a.k millet kaçmak için göt yırtıyor. bu kadar ucuz olmamalı bu işler.

Efsane oyuncular listesine girmek varken başka takımlar ile anılmak çok u profesyonel düşünce.

Yemişim bu işleri..

ANIL
13.01.2023, 20:31
——-——uğurcan
larsen—bartra—denswil—eren
————siopis-baka
peres———ömür————treze
——-———maxi

nakzo
13.01.2023, 21:37
Elinde ne kadar yüksek maliyetli oyuncu varsa hepsini elden çıkaracaksın maliyeti düşüreceksin zaten bu takım ilk 5 giremez bu haybecilere para yedirmeye gerek yok şampiyonda belli gs açık ara şampiyon olacak sene sonu akıllı bize yarayacak uzun süre izlenmiş adamlarla yeni sezona başlarız.

crixus_61
13.01.2023, 23:00
Gbamin de yokmuş sanırım maçta

https://www.61saat.com/trabzonsporda-sok-yildiz-isim-basaksehir-macinda-yok

Onur Akyüz
13.01.2023, 23:54
Maç günü geldi çattı Allahım sen sabır ver bize.

nakzo
14.01.2023, 00:36
Çok ağır kağnı gibi sürekli pozisyon hatası yapan bir adam oynamaması çok daha hayırlı.

Enes Başkaya60
14.01.2023, 00:41
İyi bari Stoper olarak çıkartırdı hoca Gbamin'i hocayı kurtarmış olmuş.

kaçarava
14.01.2023, 01:00
Yunus Emre Sel'in bir kadro haberini gördüm.

Uğurcan-Peres-Bartra-Denswil-Eren-Hamsik-Bakasetas-Abdülkadir-Djaniny-Trezeguet-Gomez.

https://twitter.com/YesTV61/status/1614000376142766080?cxt=HHwWgICx9c2yiuYsAAAA

Trabzonspor 61
14.01.2023, 01:31
İçeride tabi ki kazanacağız. Önemli olan dış sahada ne yaptığımız!

Gökhan Balcı
14.01.2023, 01:32

Uğurcan-Peres-Bartra-Denswil-Eren-Hamsik-Bakasetas-Abdülkadir-Djaniny-Trezeguet-Gomez.

Bu düzende orta saha çok geçirgen olmaz mı hocam ? Salt kaliteden oluşan takımı ben de görmek istiyorum ama Ömür'ün yerine Doğucan görme ihtimalimiz hayli kuvvetli duruyor eğer böyle çıkarsak

kaçarava
14.01.2023, 01:53
Bu düzende orta saha çok geçirgen olmaz mı hocam ? Salt kaliteden oluşan takımı ben de görmek istiyorum ama Ömür'ün yerine Doğucan görme ihtimalimiz hayli kuvvetli duruyor eğer böyle çıkarsak
Geçirgen olur tabii. "Normal" hâlimiz de geçirgen. Normalde Siopis'in önünde aslen iki 10 numara oynuyor. Önde basarak, agresif oynayarak kusurlarımızı örtüyoruz. Hatlar kolay geçilirse dağılıyoruz zaten, malum.

Son maçlarda kısım kısım da olsa geriden oyun kurmakta zorlandık. Karagümrük deplasmanında Uğurcan ve Bartra'nın uzun toplarına kalmıştık mesela. Alanya maçında merkezi hiç açamadık. Siopis'in haşırt diye rakibin ayağına sapladığı toplar oldu. Bu açıdan risk alıp Hamsik'i oyuna atabilir. Hamsik 6 numaraya değil de eski yerine gelirse form durumu itibarıyla Bakasetas'ı kesemeyeceği için Ömür'ü kesecek. Uğurcan-Eren ve üçüncü oyuncu kim olacak o zaman? Ömür'ü sağa koysa kanatta hiç oynayamıyor. Hem de hiç yani. Yerli olarak Umut'u tercih etmez Gomez varken. O yüzden Siopis'in yerine Hamsik'i koyarak bir çözüm düşünmüş olabilir. Gbamin de sakat diyorlar bu arada, orta sahada hiç değerlendirmedim onu.

Son haftalarda az da olsa şans vermeye başladı, Doğucan'ı oynatırsa öyle çok şaşırmam.

Gökhan Balcı
14.01.2023, 02:20
Geçirgen olur tabii. "Normal" hâlimiz de geçirgen. Normalde Siopis'in önünde aslen iki 10 numara oynuyor. Önde basarak, agresif oynayarak kusurlarımızı örtüyoruz. Hatlar kolay geçilirse dağılıyoruz zaten, malum.

Son maçlarda kısım kısım da olsa geriden oyun kurmakta zorlandık. Karagümrük deplasmanında Uğurcan ve Bartra'nın uzun toplarına kalmıştık mesela. Alanya maçında merkezi hiç açamadık. Siopis'in haşırt diye rakibin ayağına sapladığı toplar oldu. Bu açıdan risk alıp Hamsik'i oyuna atabilir. Hamsik 6 numaraya değil de eski yerine gelirse form durumu itibarıyla Bakasetas'ı kesemeyeceği için Ömür'ü kesecek. Uğurcan-Eren ve üçüncü oyuncu kim olacak o zaman? Ömür'ü sağa koysa kanatta hiç oynayamıyor. Hem de hiç yani. Yerli olarak Umut'u tercih etmez Gomez varken. O yüzden Siopis'in yerine Hamsik'i koyarak bir çözüm düşünmüş olabilir. Gbamin de sakat diyorlar bu arada, orta sahada hiç değerlendirmedim onu.

Son haftalarda az da olsa şans vermeye başladı, Doğucan'ı oynatırsa öyle çok şaşırmam.

Siopis bazen öyle performanslar sergiliyor ki biz de yanılıyoruz esasında. Topu düzgün kullanamadığı için normalde tek başına emanet edeceğimiz adam değildi. Sonradan oyuna girip enerji katacak adamdı. Eğer doğucan biraz dengeli olur da hamsik'in arkasında iş yaparsa yerli derdinden de kurtuluruz hiç olmazsa. Benim tek mantığım var burada iyi oyuncuyu iyi oynadığı yerden almamak. YES de buna değinmiş zaten. Bakasetas ve Trezeguet'in yerleri kanun gibi olmalı artık. Takımda Nwakaeme gittikten sonra Djaniny dışında top saklayabilecek kimse kalmadı ve sağ kanatta da bence ondan iyisi yok şu an. Gerekirse stoperde ya da sağ bekte ht4 oynasın ama bu oyuncuların yerleriyle oynamasın artık hoca. Cidden bu kadar saçmalığı hak edecek bir kadro değil bu. Ömür bu takımda öne geçtiğimiz maçlarda bakasetasın yerine oynar. Çok iyi mücadele ediyor ama bir oyuncunun yerini değiştirmeye değecek bir performansı yok. Artık hocanın bunu kabullenmesi gerekiyor

alp.ckmk29
14.01.2023, 07:41

Abdüş önlibero oynayacaksa mantıklı :))

alp.ckmk29
14.01.2023, 07:41

Abdüş önlibero oynayacaksa mantıklı :))

sethfilo
14.01.2023, 08:00
Ömür ile başlanan hatta Bakasetas yerine ömürün tercih edildiği her maç saatli bombadır

Oğuz ZEYTİN
14.01.2023, 08:13
Uzun sakatlıktan dönen Peres'in önüne, geriye yardım etmeyen Djaniny mi?

Allah'ım, endişelerimizi boşa çıkar! Amin.

doc holliday
14.01.2023, 08:18
Devşirme oyuncunun olmadığı, larsen- bartra- bardinin oynamadığı,umut bozokun süre bulamadığı,gençte olsa herkesin yerinde oynadığı,trezegenin solda oynadığı bir kadro çıkar umarım.Takım bu şekil çıkarsa hoca hatalarından ders almış derim yoksa aynı tas aynı hamam..

Enes Başkaya60
14.01.2023, 08:45
Uğurcan

Peres-Taha-Denswil-Arif

Siopis-Hamsik

Djaniny-Bakasetas-Trezeguet

Gomez

Enes Başkaya60
14.01.2023, 08:45
Edit.

adiloş bebe
14.01.2023, 09:33
Uzun sakatlıktan dönen Peres'in önüne, geriye yardım etmeyen Djaniny mi?

Allah'ım, endişelerimizi boşa çıkar! Amin.

Özellikle sosyal medyada Peres'in dönüşü ile her şeyin kısmen de olsa düzeleceğini sanan bir kitle var. Bu adam tam formundayken bile defansif zafiyetleri olan bir oyuncuydu. Uzun süreli bir sakatlık dönüşü muhtemelen daha kötü olacak gibi. Bizi zor bir sınav bekliyor bu akşam.

Oğuz ZEYTİN
14.01.2023, 09:57
Özellikle sosyal medyada Peres'in dönüşü ile her şeyin kısmen de olsa düzeleceğini sanan bir kitle var. Bu adam tam formundayken bile defansif zafiyetleri olan bir oyuncuydu. Uzun süreli bir sakatlık dönüşü muhtemelen daha kötü olacak gibi. Bizi zor bir sınav bekliyor bu akşam.
Peres'in nasıl döneceği önemli. Larsen'e göre artıları vardır. Fakar şunu atlıyoruz.

Galiba Empoli maçıydı. Dorukhan sağdan bindiriyordu. Avcı kızdı, "Çıkmaaa" diye bağırıyordu. Hatırlayanlar olacaktır.

Oyuncu niteliği kadar hocanın felsefesi, beklentisi bizimkiyle örtüşmeyebilir.

Genelde de böyle durumlarda yani aklın yolu bir olmadığında sonuç alamıyoruz.

makbernatsu
14.01.2023, 10:00
peresten endişem yok sonuçta adam hazırlık maçlarında iyi bir görüntü vermişti..benim tek endişem ömür yüzünden bakasetasın asıl yerinde oynatılmaması..

serdaracıl
14.01.2023, 10:44
——-Uğurcan

Peres-bartra-Denswil-Arif

—-/—gbamin-Hamsik

Ömür-Bakasetas-Trezeguet

—————-Gomez

serdaracıl
14.01.2023, 10:44
Çift mesaj oluyor

Enes Başkaya60
14.01.2023, 10:48
——-Uğurcan

—-/—gbamin-Hamsik

Ömür-Bakasetas-Trezeguet

—————-Gomez

Gbamin sakat yaz Hamsik'in yanına siopis veya Doğucan'ı.

Ayrıca sağ açıkta Ömür'den ne bekliyoruz???

Enes Başkaya60
14.01.2023, 10:48
——-Uğurcan

—-/—gbamin-Hamsik

Ömür-Bakasetas-Trezeguet

—————-Gomez

Gbamin sakat yaz Hamsik'in yanına siopis veya Doğucan'ı.

Ayrıca sağ açıkta Ömür'den hala ne bekliyoruz???

Abdullah Hoca muhtemelen senin gibi Sağ açıkta Abduş'u deneyecektir.

Ayrıca Arif yerine Eren ile başlayacaktır.

Hamsik Napoli'ye gidecekse onu da riske etmeyebilir.

Yani kısacası yine bildiğini okuyacaktır.

Sefaenes
14.01.2023, 11:01
umarim gbamin yine stoper de olmaz Td ayni hatalari yapmaz yoksa felaket yasariz su Ömür sans vermeyi biraksin Bakesetas yerinde oynasin

Enes Başkaya60
14.01.2023, 11:11
umarim gbamin yine stoper de olmaz Td ayni hatalari yapmaz yoksa felaket yasariz su Ömür sans vermeyi biraksin Bakesetas yerinde oynasin

Gbamin sakatlandı oynatmayı düşünse bile hocayı kurtardı kendisi.

Tahminin yine bildiğini okuyup Ömür'ü yine oynatacak ama bu sefer sağ açıkta, bu arada yine büyük bir yanlış ömürden sağ açık olmaz.

Enes Başkaya60
14.01.2023, 11:11

Tahminin yine bildiğini okuyup Ömür'ü yine oynatacak ama bu sefer sağ açıkta, bu arada yine büyük bir yanlış ömürden sağ açık olmaz.

Sefaenes
14.01.2023, 11:14

desene en azindan 1 yanlisindan kurtulduk Td artik yanlislarindan vazgecmeli, gecnlere sans vermeli 18 mactir birsey yapmiyanlari kesmeli

Arif Timurcioğlu
14.01.2023, 11:23

Ömür ts formasıyla ilk maçını sağ açık oynadı ve muhteşem performanslar sergiledi, şuan ortada oynuyoda ne yapıyor 16 maç 1 gol. Bu tamamen Ömür'ün performansıyla alakalı, şuan dipte.

Enes Başkaya60
14.01.2023, 11:35
desene en azindan 1 yanlisindan kurtulduk Td artik yanlislarindan vazgecmeli, gecnlere sans vermeli 18 mactir birsey yapmiyanlari kesmeli

Abi akşamki maçı cidden çok merak ediyorum, inşallah evimizdeki namağlup serimiz bozulmaz en kötü beraberlik alırız ama doğru kadro ile çıkarsak böyle bir şey başarabiliriz, yoksa imkanı yok farklı bir mağlubiyet alacağımız kaçınılmaz.

Çok basit ya herkes yerli yerinde oynayacak.

Hocamız Giresun maçında bile Arif'e forma şansı vermedi, bu maçta verebilir mi bence imkanı yok yine Eren ile başlayacak.

Ben oyuna kurtarıcı olarak No32'yi sokan adamdan bütün umudumu kestim zaten abi.

Hakan Yeşil'i biz niye gönderdik? En kötü sağ bekte oynayamayacak kadar kötü mü bu çocuk?

Oyuna dediğim gibi No32 gireceğine Süleyman girse ne kaybederdik?

Defansta Karagümrük ve Alanya maçında Taha ile başlasa ne kaybederdik?? 4-5 gol yiyeceğimize 6 gol mü yerdik.

Bir dene bakalım bir görelim yahu??

Hayırlısı bakalım abi bu akşam neler olacak bekliyoruz.

Enes Başkaya60
14.01.2023, 11:35

Abi akşamki maçı cidden çok merak ediyorum, inşallah evimizdeki namağlup serimiz bozulmaz en kötü beraberlik alırız ama doğru kadro ile çıkarsak böyle bir şey başarabiliriz, yoksa imkanı yok farklı mağlubiyet alacağımız kaçınılmaz.

Çok basit ya herkes yerli yerinde oynayacak.

Hocamız Giresun maçında bile Arif'e forma şansı vermedi, bu maçta verebilir mi bence imkanı yok yine Eren ile başlayacak.

Ben oyuna kurtarıcı olarak No32'yi sokan adamdan bütün umudumu kestim zaten abi.

Hakan Yeşil'i biz niye gönderdik? En kötü sağ bekte oynayamayacak kadar kötü mü bu çocuk?

Oyuna dediğim gibi No32 gireceğine Süleyman girse ne kaybederdik?

Defansta Karagümrük ve Alanya maçında Taha ile başlasa ne kaybederdik?? 4-5 gol yiyeceğimize 6 gol mü yerdik.

Birde dene bakalım bir görelim yahu??

Hayırlısı bakalım abi bu akşam neler olacak bekliyoruz.

Enes Başkaya60
14.01.2023, 11:41
Ömür ts formasıyla ilk maçını sağ açık oynadı ve muhteşem performanslar sergiledi, şuan ortada oynuyoda ne yapıyor 16 maç 1 gol. Bu tamamen Ömür'ün performansıyla alakalı, şuan dipte.

Tabiki de Ömür'ün performansı ile ilgili ama, Ömür zorunlu hallerde sağ açık oynar.

Ama biz ne yaptık kaç maçtır? Ömür'ü 10 numara oynatmak için Baka'yı 8'e çektik şaka gibi?

Baka 10 numarada oynar, sikebahçe maçında yaptığı tuttu eyvallah ama.

Sen aynı oyunu Karagümrük ve Alanya maçlarında da oynatmaya çalıştın, insan hatalarının üzerine bu kadar gitmemeli.

Bekleyelim görelim bakalım neler olacak.

Enes Başkaya60
14.01.2023, 11:41

Tabiki de Ömür'ün performansı ile ilgili ama, Ömür zorunlu hallerde sağ açık oynar.

Ama biz ne yaptık kaç maçtır? Ömür'ü 10 numara oynatmak için Baka'yı 8'e çektik şaka gibi?

Baka 10 numarada oynar, sikebahçe maçında yaptığı tuttu eyvallah ama.

Sen aynı oyunu Karagümrük ve Alanya maçlarında da oynatmaya çalıştın, insan hatalarının üzerine bu kadar gitmemeli.

Bekleyelim görelim bakalım neler olacak.

Kemal Öztel
14.01.2023, 11:42

Bence Ömür'ü kanada çekip Djaniny'nin yerine oynatır. Djaniny hiç ilk 11de yer almaz Siopis oynar. Yoksa bu ilk 11 defansif anlamda çok sıkıntı çıkarır bu rakibe karşı

El Cordobes
14.01.2023, 15:56
Hamsik in 6 olduğu kadrolar görüyorum, intihar olur bence. Hamsik in diri olduğu zaman bile o kurguda elek olmuştuk.

Tahir61
14.01.2023, 15:57
noluyo la
şampiyon mu olcanız
https://pbs.twimg.com/media/Fmb0PH4XwAQVkkc?format=jpg&name=large

ysngmz
14.01.2023, 16:02
Başakşehir deplasman karnesi kötü galibiyet harici beni mutlu etmez

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
14.01.2023, 17:08
Bence biletlerin tükenmesi bilet fiyatlarının düşmesiyle alakalı oldu,çok hayal ürünü fiyatlar belirliyordular gerçekten uçuk rakamlardı. Tamam şampiyonluk istiyoruz para verelim ama insanlar bilete 500-600 lira verip nasıl gelsin 2 haftada bir kaldı ki 3-4 kişi gidiyorlar aileden.

Hasan Habip Özbay
14.01.2023, 17:48
3 gol atıp yeneceğiz o kadar

Hasan Habip Özbay
14.01.2023, 17:51
tribün etkisi olacaktır tabiki iyi yönde neden aksi olsun

Hasan Habip Özbay
14.01.2023, 17:54
21970

kopeli
14.01.2023, 17:54
çıkış için ideal bir maç. aksi halde avcı ile yollar ayrılmalı.

Hasan Habip Özbay
14.01.2023, 17:55
ilk 25 dakikada 2 gol atacağız net bu

Enes Başkaya60
14.01.2023, 17:56

Biz mi atıyoruz 2 gol 25 dakikada abi nasıl atacağız kim atacak ??

Kadroyu beğendin mı??

Yiğit SARI
14.01.2023, 17:57
lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın

ilelebeTS
Arka 4lüden 3ü top yapıyor, bu kadro akar. Djaniny sağda arkasında Peres delerler rakibi. Tek soru işareti Peres’in maç eksiği.

Hasan Habip Özbay
Biz mi atıyoruz 2 gol 25 dakikada abi nasıl atacağız kim atacak ??

Kadroyu beğendin mı??
eren ve siopis dışında iyi kadro Djanini Gomez atar merak etme

ilelebeTS
14.01.2023, 17:59
Hoca çıkarılabilecek en iyi kadroyu çıkarmış, 3 yerli mevzusu olmasa Hamsik’i de oynatırdı belki. Çünkü bugün farklı bir maç oynayacağız. Tribünler dolu, psikoloji çok başka, tek yol kazanmak.

Hasan Habip Özbay
14.01.2023, 18:00
burasıda hep muhalif maçtan sonra görüşelim canlar Trabzonspor Trabzonda asla yenilmez beraberlik bile anormal sürpriz olur

Hasan Habip Özbay
14.01.2023, 18:02
pislik ömer ali oynuyor üstüne gidip kırmızı yedirir djanini ha birşey yapmasakta yiyecek zaten

ilelebeTS
14.01.2023, 18:03
Bu arada Djaniny oynaması bir yandan da belirsizlik oluşturuyor. Ön tarafta her yere girer bu dengesiz. Bir bakmışsınız maç içinde 4-4-2 dizilmişiz.

ozzy!
14.01.2023, 18:04
Bugun trubunler tam destek olmali. Hocamizin yanindayiz.

gurur6134
14.01.2023, 18:11

Abicim her mac ayni seyleri yaziyorsun ucuyorsun kaciyorsun sonuc husran kurban olayim sendemi bir ugursuzluk var anlamadim maca dair azicik umutlaniyorum senin yorumlari gorunce aha diyorum tamam gitti mac biraz totem yapsak ucup kacmasanda oyle denesek:)

Oğuz ZEYTİN
lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın lütfen baka önde oynasın
Bunun için arkasında Siopis-Hamsik, Gbamin-Hamsik olmalı. Sahi, Hamsik niye yok?

*

Visca geldikten sonrasını uzunca yazmıştım. 4-2-3-1'den 4-1-2-3'e dmnen dizilişi desteklediğimi (Şampiyonlar Ligi finalistlerini de incelemeye katarak) belirtmiştim. Ancak sorun şu: Orta üçlünün sağı ve solu yani sağ iç ve sol iç kim olacak?

Sağ iç Dorukhan, sol iç Hamsik olurdu.

Sağ iç Ömür, sol iç Bakasetas olmaz. Ha, olur da; bir maç olur, bir maç olmaz. Sürdürülebilir değil.

gurur6134

Abicim her mac ayni seyleri yaziyorsun ucuyorsun kaciyorsun sonuc huaran kurban olayim sendemi bir ugursuzluk var anlamadim maca dair azicik umutlaniyorum senin yorumlari gorunce aha diyorum tamam gitti mac biraz totem yapsak ucup kacmasanda oyle denesek:)

Arda'
14.01.2023, 18:12
Umarım topu rakibe bırakıp oynarız, eğer topa sahip olmaya çalışacaksak Karagümrük ve Alanya maçı tarifelerinden gelir 3 tane kontradan saplarlar. Siopis-Baka-Abdülkadir orta sahasından da pek ümidim yok gerçi ama hayırlısı artık.

gurur6134
14.01.2023, 18:12
Bartrayi gordum hevesim kacti okakaya karsi dusenemiyorum

Sefer A.
14.01.2023, 18:17
H) ALİ ŞANSALAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1141865)
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19772)
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19399)
(D) VOLKAN BAYARSLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20204)
Tasçioglu yine pozisyon bitimini beklemeden rezil 1-2 ofsayt bayragi kaldirir, at fava bekle

Bartrayi gordum hevesim kacti okakaya karsi dusenemiyorum
Onu bilmem de, rakip biraz fazla savunma agirlikli 11'le sahaya çikacak, isimiz zor nasil delecez o duvari bilmem

DeAgLeMaNyAq
14.01.2023, 18:18
Başakşehir'le oynadığımız 16 lig maçında sadece 2 galibiyetimizin olması düşündürücü. Her ne kadar 7 maç berabere bitmiş olsa da bu kadar üstünlük kurmaları sıkıntılı. Galibiyetlerin biri Avni Aker'de Başakşehir'in lige ilk çıktığı sezonda diğeri de 2 sezon önce Yusuf'un bireysel becerisiyle attığı golle gelmişti. İnşallah Akyazı'daki ilk galibiyeti alırız. FB maçındaki gibi bir atmosfer lazım...

Star61
14.01.2023, 18:22
Kadroya bakiyorum ve dusunuyorum gecen haftadan farkli ne olacak acaba? Bi Peres geri geldi diye ucup kacmayi bekliyor hoca galiba. Yine baka geride oynuyor yine ayni hatalar. Neyse hayirlisi bu maci yenilirsek bende hoca istifa tayfasindan olurum

ÖmürKaradeniz61
14.01.2023, 18:23
Hamsik sanırım Napoliye transfer olacağı için oynamak istemiyormuş,yaşı dolayısıyla sakatlığı nüksettiği için ligin ikinci yarısında Napoli ile 3-5 maça çıkmak istiyor.

Enes Başkaya60
14.01.2023, 18:23
Baka yine 8 oynuyor herhalde şaka mı bu ya.

Taha kadroda yok.

Eren yine ilk 11.

Hamsik yedek.

Bravo hocam aynen devam..

Acayip ders çıkartmışsın, hatalarından.

Punisher-61
14.01.2023, 18:25

Taha kadroda yok.

Eren yine ilk 11.

Hamsik yedek.

Elestirirken mantikli olsunda bizde tamam diyelim haklisin...

Taha kim???? Kac kere gördünde ariyorsun illa oynasin diye..

Eren diyorsun.. 3 türk sahada olmasi lazim ne yapalim simdi???

Hamsikte kafa olarak napolide

gurur6134
14.01.2023, 18:26
Eren bartra şov var bu mac turbo modlarini acacaklar

Enes Başkaya60
14.01.2023, 18:27

Taha kadroda yok.

Eren yine ilk 11.

Hamsik yedek.

ilelebeTS
Oyuncuların oyun iştahı önemli. Dolu tribünler işte tam ortamı. Şans da biraz yanımızda olsun da geçmiş hesapları kapatalım.

Çağlar Güleryüz
Hatalarımızdan ders çıkartıp aynı kadro ve aynı oyuncularla çıkmışız. Değişen tek şey Gbamin'in olmayışı. O da sakatlıktan dolayı herhalde.

Hocamızın arkasındayız. Daha iyisini bulamayız.

gurur6134
14.01.2023, 18:30

Mumkunati yok dedi avci yine..hocaligimi tartistirmam demisti 8 tasdayken bildigini okumaya devam ediyor..bu maci alsak ne olur takim illaki gecen haftanin ustune reaksiyon vercektirde ,ilk deplasman macinda ligde yine maglubiyet..ayni seyleri yapip israrla farkli sonuc beklersek daha cok bekleriz bu sene çile senesi belli oldu yapacak birsey yok..

Enes Başkaya60
14.01.2023, 18:31

Mantıklı eleştiriyorum zaten.

Taha kim mi denemiş mi daha önce stoperde, Bartra ne yapmış şimdiye kadar ??

Arif ne güne duruyor Eren'den farkı ne??

Mükemmel kadro diyorsun yani, izleyelim görelim bakalım.

ozzy!
14.01.2023, 18:31
Bugun trubunler tam destek olmali. Hocamizin yanindayiz.

Adem Erdoğan
14.01.2023, 18:32
Kadro güzel, beğendim.
Belki solbek Eren yerine Arif olabilirdi.

Adem Erdoğan
14.01.2023, 18:32
Kadro güzel, beğendim.
Belki solbek Eren yerine Arif olabilirdi.

abuzun61
14.01.2023, 18:36
Şu an stadın yarısı boş. Bakalım maç başlayana kadar ne olur.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deepmavi
Bundan Sonra Acı Yok ve Acımak Hiç Yok!Cömert olmayın gol pozisyonlarını kaçırmayın.Bakın düşmanlar nasıl oluyorsa 6 kez gol pozisyonu buluyorlar 5'ini gole çeviriyor.Yani kalene maç boyunca 6 kez geliyor 5'ini gole çeviriyor.Artık bulduğumuz her pozisyounu gole çevirmeliyiz.30 Tane gol pozisyonu mu buldun ve 30'unu gole çevireceksin.Hiç acımayacaksın...

Sefa Toyer
Baka yine geride oynayıp, yetersiz gereksiz vitaminsiz oğlan 10 no oynayacaksa bu adam hoca moca olamaz, futboldan anlıyor olamaz. Veya art niyetli. Başka açıklaması olamaz.

asilhamsi
arkadaşlar maç linki varmı

Çağlar Güleryüz
Hoca yine oyunculara, kulüp personellerine geçirdi ropörtajda :D

Sefaenes
14.01.2023, 18:37
degisen tek defans ve ayni formsuz oyuncular forma giyor. Ugurcan ömür eren bu formayi giymemeli. Yusuf yazici yedekten girmemeli. Ugurcan yine ilk geleni gol yer bizi bitirir

Adem Erdoğan
14.01.2023, 18:38
Hoca birilerine çaktı ama tam anlayamadım.

DeAgLeMaNyAq
14.01.2023, 18:38
Abdullah Hoca'nın söyledikleri ciddi şeyler ama birçok kulüpte oluyor bunlar...

Çağlar Güleryüz
14.01.2023, 18:41
Hoca acayip odaklanmış maça ve galibiyete :D
Oyunculara personele filan çakıyor maç öncesi :D

asilhamsi
14.01.2023, 18:41
varmı link arkadaşlar

Sefaenes
14.01.2023, 18:42
td hatayi kendinde arasin adaletsiz forma verme devam ediyor kimseye kizmasin. kimse ona yan pas geri pas oynatsin demiyor. Ömür sevdasindan vazgesin

lazminator61
14.01.2023, 18:44
Vitaminsiz 18 mac on numara oynadi, 0 asist 1 gol. Aferim Abdullah sen ne büyük hocasin

pReN@_61
14.01.2023, 18:45
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1614235438058803205taraftarın hatrına kazan TS !

asilhamsi
14.01.2023, 18:45
liiiiiiinnnnnnnnnnnnkkkkkkkkkkkkk

jairzinho
14.01.2023, 18:46
Hoca birilerine çaktı ama tam anlayamadım.

hoca kendisi hariç sürekli birilerine çakıyor sezon başından beri

hocanın çaktığı şeyleri yazsak roman olur

önce kopenhag maçı sonrası NEM e çaktı, taraftara çaktı, kadro yenilendiği için ZAMAN a çaktı,çok maç oynamaya çaktı

son açıklamalarını izlemedim,herhalde çakacak başka şey kalmadığı için son açıklamaları anlaşılmaz duruma gelmiş

Mert Oğuzlu61
14.01.2023, 18:47
Bakasetas'ı 6-8 oynattigimiz hicbir maçta net bir oyun olmaz, doğaçlama oynariz şansa bala kazanırsak kazaniriz.

İstanbullular kazanıyor farkın açılmasina izin vermemeliyiz ama bu sezon yaptığımız berbat transferlerle kendi kendimizi yaktık. Beklenti olmadan maç izliyoruz, bu maçı da kazanamazsak zaten sezonun geri kalanı iyice işkenceye dönecek.

Arif Timurcioğlu
14.01.2023, 18:50
Bakasetas'ı 6-8 oynattigimiz hicbir maçta net bir oyun olmaz, doğaçlama oynariz şansa bala kazanırsak kazaniriz.

İstanbullular kazanıyor farkın açılmasina izin vermemeliyiz ama bu sezon yaptığımız berbat transferlerle kendi kendimizi yaktık. Beklenti olmadan maç izliyoruz, bu maçı da kazanamazsak zaten sezonun geri kalanı iyice işkenceye dönecek.

Gol atan adamı kaleden uzaklaştırmayacaksın.

jairzinho
14.01.2023, 18:51
güzel oyun dilencileri için tarihi bir maç

2,5 yıllık işkencenin(güzel oyun açısından) sonuna gelmiş olabiliriz olası bir yenilgide

olası bir yenilgide amiyane tabirle eşşek gibi kovulur

tabi önemli olan kovulması değil sadece,kovulduktan sonra üst seviye bir hocanın gelip gelmemesi daha çok önemli

asilhamsi
14.01.2023, 18:52
link yokmu arkadaşlar özelden atsanız

Enes Başkaya60
14.01.2023, 18:55

Mantıklı eleştiriyorum zaten.

Taha kim mi denemiş mi daha önce stoperde, Bartra ne yapmış şimdiye kadar ??

Arif ne güne duruyor Eren'den farkı ne??

Mükemmel kadro diyorsun yani, izleyelim görelim bakalım.

ÖmürKaradeniz61
14.01.2023, 18:56
Larsenin 30 maçtır yapamadığı ortayı top ayağına geldiği ilk anda yaptı Perez ,fıkra bu kadar.

wakaeme
vay be orta izledik peresin mesai başladı

Adem Erdoğan
Yemin ederim duygulandım, sağ taraftan bir orta geldi uzun zaman sonra.

deepmavi
14.01.2023, 19:03
Haydi Trabzonspor Artık başakşehir'i Trabzon'da kendi evinde mağlup etme zamanı geldi.90 dakika boyunca Trabzonspor'a yakışır futbol ile bu maçı kazanıp tekrar ayağa kalkacağız.Haydi Trabzonspor maça gelen stadı full dolduran ve bu zor gününde seni yalnız bırakmayan muhteşem taraftarın adına Bu Maçı Kazan...

doc holliday
14.01.2023, 19:05
Djaniny ne kadar erken çıkarsa o kadar faydamıza

Oğuz ZEYTİN
14.01.2023, 19:06
güzel oyun dilencileri için tarihi bir maç

2,5 yıllık işkencenin(güzel oyun açısından) sonuna gelmiş olabiliriz olası bir yenilgide

olası bir yenilgide amiyane tabirle eşşek gibi kovulur

tabi önemli olan kovulması değil sadece,kovulduktan sonra üst seviye bir hocanın gelip gelmemesi daha çok önemli
Yanlış anlama, polemik için yazmıyorum. Her insanın fikri değişebilir.

Önceki imzan, Avcı'nın dahi olduğu yönünde bir şey değil miydi?

Dahilikten eşek gibi kovulmaya giden süreç, sonuçlarla mı ilgili?

Sefa Toyer
14.01.2023, 19:09
Canini gevşeği yine sarhoş çıkmış

Giallorossi
14.01.2023, 19:13
Gercek kaptan atti

umut22
goooool

Sefa Murat Dokuz
Goll