PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 18.Hafta | C.Alanyaspor 5 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Onur Akyüz
06.01.2023, 23:20
Zirve yarışında kalabilmemiz için mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

Üstümüzdeki dört takım birbiriyle oynarken bu maçta alacağımız üç puan, bizi ilk 4’e sokacak ve en az iki takımla puan farkını azaltma şansını verecek.

Maxi Gomez cezalı.

Hasan Habip Özbay
07.01.2023, 09:57
Artık seri galibiyetler geliyor zor olacaktır tabiki ama artık fıertına zamanı 0-2 alacağız maçı

gurur6134
07.01.2023, 10:18
Foruma uzun yıllardır üyeyim ilk mac başlığım hayırlı olur insallah yazacaktim ki benden hizli davranip basligi acanlar olmus..alanya deplasmanindayiz ,iki takim arasindaki maclar bol gollu geciyor zevkli bol pozisyonlu bir mac bekliyorum alanyanin hocasi acik futbol oynatmaya calisan birisi defans hatlari cok kirilgan inatla israrla geriden top yaparak cikmaya calisiyorlar bunu yaparken cok hata yaptiklari halde bu oyun planindan vazgecmiyor ve istediklerini sonuclari bu sene alamiyorlar.. kazanan biz olalim ustdeki takimlar birbirleri ile oynarken bu sefer gelen fırsati tepmeyelim..

Hasan Habip Özbay
07.01.2023, 10:33
seri galibiyetler başlıyor 5 maçta 13 puan ile ya 1. yada 2. oluyoruz inanmayan yallah başka kapıya

Ufuk
07.01.2023, 11:13
Gomez son 4 maç 2 gol 2 asist ama arayacak mıyız emin değilim.

Umut hareketliliğiyle iş yapar bu maç.

Ozan Yılmaz
07.01.2023, 12:51
Gomez son 4 maç 2 gol 2 asist ama arayacak mıyız emin değilim.

Umut hareketliliğiyle iş yapar bu maç.

umut fb maçından sonra kayıp nedense bakalım dönecek mi yoksa djaniny ile devam mı

Onur Akyüz
07.01.2023, 13:28
Önde baskı yapacağımız kesin Umut buna uygun olabilir

serdaracıl
07.01.2023, 15:23
Umarım önde baskı ile oynamayız. Deplasmanlarda kontrollü oyunumuza dönmeliyiz. Taraftar gazıyla bizi şampiyon yapan oyun anlayışımızı terketmek büyük hata olur

Enaldo61
07.01.2023, 15:43
iç saha ve deplasman performansı bu sene çok farklı sanırım bakmadım ama deplasmanlarda çok kötüyüz bunu çözmek lazım artık.

wakaeme
07.01.2023, 15:56
Umarım önde baskı ile oynamayız. Deplasmanlarda kontrollü oyunumuza dönmeliyiz. Taraftar gazıyla bizi şampiyon yapan oyun anlayışımızı terketmek büyük hata olur
alanya ya karşı önde basacaksın savunmada boş boş paslaşıyorlar. kaliteli ayaklar varsa 4-0, 5-0 sürpriz olmaz

Ozan Yılmaz
07.01.2023, 16:36
Dorukhan'lık maçtı tam

Cem Balcı
07.01.2023, 16:55
Şikeciler birbirlerini yiyecek.Kazanmalıyız.

MacqAli
07.01.2023, 21:13
Şu Yasin CENGİZ akımını tüm dünya kulupleri paylaştı. Adam bizim vatandaşımız. Şu adamı bizim külupte ilk paylaşsa çok güzel olur. Kulup adminiyle irtibatı olan iletebilir mi.

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Furkan
07.01.2023, 23:05
Şu Yasin CENGİZ akımını tüm dünya kulupleri paylaştı. Adam bizim vatandaşımız. Şu adamı bizim külupte ilk paylaşsa çok güzel olur. Kulup adminiyle irtibatı olan iletebilir mi.

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akrabanız filan mı kendisi ? Neden bütün başlıklara yazıyorsunuz aynı mesajı ?

doc holliday
08.01.2023, 08:06
Santraforda yusuf yazıcı oynasın ne umut bozok ne djaniny çwkilecek dert değil

Murat Keçeci
08.01.2023, 08:32
Rakiplerimizin birbiriyle oynadığı haftaları bizim hatasız geçmemiz lazım ki farkı eritebilelim.Bu maç bu açıdan çok önemli.Oyuncularimiz artık her maçı final havası ile oynamalı.

Alanyaspor eski havasında değil ama yine de ne yapacağı belli olmaz.Momentumu yakaladıkları bölümlerde iyi işler yapabiliyorlar.Biz dinamizm ile pas kalitesini birleştirip yanına yüksek konsantrasyonu da eklersek kazanma ihtimalimiz yüksek.

yorumsuz6117
08.01.2023, 08:35
Santraforda yusuf yazıcı oynasın ne umut bozok ne djaniny çwkilecek dert değil

Yusuf Yazıcı tam bir çöp, futbolu kafasında bitirmiş bir arkadaş keyfine bakıyor sadece..

Hasan Habip Özbay
08.01.2023, 09:01
taktik maktik bizim işimiz değil onu hoca düşünsün biz pozitif hava oluşturalım bize ne alanyadan galibiyet kesinlikle şart zor da olsa alacağız maçı tabiki

pReN@_61
08.01.2023, 10:07
bu sene deplasmanlarda kayboluyoruz

Enes Başkaya60
08.01.2023, 10:55
4-2 felan biter maalesef.

Yine saçma sapan bir kadro ile çıkarız.

Kazandığımız maçın kadrosunu bozmak istemez hocamız,garibim Naci yine yedek başlar.

Ondan sonra kurtarıcı olarak çocuğu oyuna atarız.

Enes Başkaya60
08.01.2023, 12:46
Ya kardeşim şu hocaların futbolcu takıntısı nedir ya komedi cidden. Bırakın bu işleri ya sizden bir yol olmaz.

Elinde Robert Muric gibi bir topçu var maç 2-0 oluyor ikinci yarı 60.dakika da adamı almaya tenezzül ediyorsun, adam giriyor ve maçı çeviriyor.

Bizim Naci işinin kopyası, bu hocaların hatalarından ders çıkarmayıp birde hatalarının üstüne üstüne gitmesi Türk futbolunun ne halde olduğunu ortaya koyuyor zaten.

Şu Karagümrük'den biz 4 gol yedik ula şaka gibi, Konya belki maçı alacak 2-0'dan.

Neler kaçırıyorlar neler hahaha.

Ne kadar kötü bir taktik ile oynadığımızın filmi oynanıyor şu an maçta. Baka'nın kaleden o kadar uzakta oynatıldığı maç.

Abdullah Hocam tekrar izlesin. Mükemmel bir takdisyen ya kendisi.

ysngmz
08.01.2023, 13:50
Derbiyi nasıl kazandık bilmiyorum lakin hoca bu sene transferde ve maç içinde taktikleri vasat

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aykut Uçar
08.01.2023, 15:40
Geçen seneye nazaran futbola ilgim 2001 yıllarındaki trabzonspora ilgime dönmüş vasiyette.
Bir galibiyet alıyor tamam diyorsun bu takım ligi zorlar. Bir hafta geçiyor ligin dibine demir atmış takımdan 4 yiyorsun.

O yüzden artık pek umut kalmadı bende. Özellikle yusuf ve diger ise yaramaz yusufu bu takımda görünce.

Burçak
08.01.2023, 15:55
Deplasman karnemız pek iyi değil.
Ama her ne olursa olsun bu maçı alabilecek güç fazlasıyla var. Konsantre bozmadan son dakikaya kadar mucadele

yorumsuz6117
08.01.2023, 20:22
Ah Dorukhan sakatlanmasaydı, elimizi çok güçlendiriyordu..

Doğukan Uçan
08.01.2023, 20:43
Bu seneye bakın avrupadaki kopenhag deplasmanıyla başlayan süreçte bırak berabere kalmayı oynadığımız maçların alayını yenildik neredeyse. bu deplasman karnesiyle şampiyonluğu geçtim ligi ilk üst sıralarda bitirmek imkansız. bir de şöyle olay var bizim ne yapıp edip arenadaki maça kadar seri yapmamız lazım yoksa. şampiyon olamasak bile bu sene 2.olmak lazım.

ersn.alparslan
08.01.2023, 21:15
ekstra bir futbol olayı olmadığı sürece gollü mağlubiyet ne yazık ki.

Enes Başkaya60
08.01.2023, 21:36
Uğurcan

Larsen-Gbamin-Hugo-Eren

Siopis-Bakasetas

Trezeguet-Abdulkadir-Bardi

Djaniny

İlk 11'ini izleyeceğiz yine maalesef.

Gollü yenilgi olur gibi bakalım.

yorumsuz6117
08.01.2023, 21:50
Beklerimiz en vasat bölgemiz...

objek
08.01.2023, 22:13
Uğurcan

Larsen-Gbamin-Hugo-Eren

Siopis-Bakasetas

Trezeguet-Abdulkadir-Bardi

Gomez

İlk 11'ini izleyeceğiz yine maalesef.

Gollü yenilgi olur gibi bakalım.

Maxi gomez cezali bu hafta umut veya djanini olabilir yoklukta santrafor pozisyonu icin baka en mantikli secim gibi duruyor

iyattara
08.01.2023, 22:14
Kimsenin ne ümidi var ne havası. Maç sonu puan kaybı olursa atıp tutmaya gelirler anca. Niye böyle olduğunu anlamak zor. Sadece saha içindeki oyun ile açıklanamaz bu durum. Şampiyonluk bizi yukarı çeker diye düşünürken tam tersi oldu maalesef. Üst üste bir kaç maç alırsak bir ihtimal kıpırdama olur.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
08.01.2023, 22:59
Maxi gomez cezali bu hafta umut veya djanini olabilir yoklukta santrafor pozisyonu icin baka en mantikli secim gibi duruyor

Yusuf oynasın daha iyi ama muhtemelen Djaniny oynar.

Gomez'in cezalı olduğunu unutmuşum.

Onur Akyüz
08.01.2023, 23:02
Kağıt üstünde iyi duran transferler yapıldı ancak bunlarla bir takım olamadık bir türlü istikrar sağlayamadık.

Bartra, Maxi, Trezeguet, Larsen özellikle bunlarla takım uçacak gibi düşünülmüş, Bardhi iyi bir alternatif Yazıcı pastanın çileği gibi bir hamle olmuş. 20 milyonluk PL topçusu Gbamin, gol kralı Umut vs bakınca herkes çok umutlu ve kendinden emindi.

2011’de Selçuk İnan’ın gidişi pek umursanmamıştı yönetim tarafından gerekçe de Zokora’nın alınmasıydı. Hatta üç tane Selçuk eder öyle bir adam aldık gibi laflar edilmişti ama adam sırf taraftarın gözünü boyayıp kaleye tek şut atmadan oynayıp gitmişti.

Hoca da, yönetim de ‘biraz pahalı ama çok iyi kadro kurduk’ diye girmiş sezona belli yani sonuçlar kötü olunca yaşanan bocalama ve şaşkınlık da büyük oldu haliyle hoca bunu net olarak yaşıyor bunu görebiliyoruz.

Hala olacak diye inanıyor mu acaba, bakalım yarın ne olacak bir ileri bir geri mi yapıcaz yine merak içindeyim.

Armağan Dere
08.01.2023, 23:13
Trabzonspor bu maçı alırsa başakşehir maçının anlamı olur...
başarılar takım..çünkü yarın
adanademir-başakşehir maçı var o maç da önemli..

Armağan Dere
08.01.2023, 23:52
https://youtu.be/Orqmx9F7PnQ
habu abi burada mı:):)

kaçarava
08.01.2023, 23:57
https://youtu.be/Orqmx9F7PnQ
habu abi burada mı:):)

https://youtu.be/6MIVFzQ59HA?t=1197

Buradaki abi :)

Kemal Öztel
09.01.2023, 05:18
Djaniny'i nasıl ilk 11'e yazıyorsunuz. Ilk satılması gereken adam o. Forvette Umut başlamalı arkasında Trezeguet Bakasetas Naci oynamalı

Courage
09.01.2023, 05:37
Ben kazanarak devam edeceğimizi düşünüyorum. Beklerden katkı alabilsek şu takımın çehresi değişecek yeminle.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2023, 06:04
Trabzonspor bu maçı alırsa başakşehir maçının anlamı olur...
başarılar takım..çünkü yarın
adanademir-başakşehir maçı var o maç da önemli..

Başak-Demir maçı berabere bitsun
Biz bu akşam kazanalum
Gelecek hafta Başakla görülecek bir hesabımız var (geçen son Hasan Ali topu elle taşımış, penaltı verilmemişti. 0-0 biten maç)
Bu akşam 2.şb ile farkı üçe indirmeliyiz.
ESKİ GÜCÜNDE OLMAYAN ALANYA'YI YENMELİYİZ. EFECAN ONU ALMADIK DİYE HAYATININ FUTBOLUNU OYNAR. PUAN KAYBI HEPİMİZİ DELİRTİR.

Yiğit Gayretli
09.01.2023, 06:16
Kazanmak gereken bir maç. Bu sezon hedef koyduğumuz hiçbir maçı kazanamadık maalesef ama umarım bu maç her anlamda sezonun havasının değiştiği maç olur.

cakalkerem
09.01.2023, 06:18
bizim en büyük sorunumuz gol sorunu sanırım..
İlk 8 deki takımlar arasında en az gol atan takım gibiyiz...

Forvetler yeterli değil..

Daha yırtıcı ve hızlı adamlara ihtiyacımız vardı

Yiğit Gayretli
09.01.2023, 06:35
bizim en büyük sorunumuz gol sorunu sanırım..
İlk 8 deki takımlar arasında en az gol atan takım gibiyiz...

Forvetler yeterli değil..

Daha yırtıcı ve hızlı adamlara ihtiyacımız vardı

Katılmıyorum. Sorunumuz golcü oyuncu sorunu değil, golcü oyun ve buna uygun kadro yapısı sorunu.

Bekleri hücum katkısı vermeyen, orta saha kurgusu her giren çıkanla beraber değişen ve sarsılan, hem hücum hem de savunma standardı olmayan bir takımız. Gol sayısındaki düşüklük de bunun getirisi. Buna rağmen sıralamamız iyi bile.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2023, 07:04
Bu maçı almalısın Trabzon'um
Sonra Başak'ı da yenip 35 puanla devreye girmeliyiz.

ahamitokutan
09.01.2023, 07:13
geçen yılki alanyadaki 4-0 lık maç dışında alanyasporu yendiğimiz bir maç hatırlamıyorum. içerde dışarda bi türlü şansımızın tutmadığı bir takım. şu mantalite ile çok zor ama inşallah geçen seneki 4-0 lık maç gibi birşeyler olur.

Nazim Can
09.01.2023, 07:24
Naci bakasetas Trezequet oynamalı önlerinde de Umut arkada da Sio ve Ömür bizim en büyük sorunumuz yaratıcı oyuncu yani kalite eksikliği ve beklerimizin ligin en kötü bekleri olması ve stoper tandemindeki artist ve kalecimizin sıradan bir taraftar gibi maçı seyretmesi ve hocanın hiç bir şekilde bu problemlere çare bulamaması, bu arada bayağı bir problemlerimiz varmış bu sene ilk 3 te bitirip UEFA’ya kapağı atmak şart, en önemlisi bu sene takımı iyice temizleyip seneye yeni bir oluşum işine girmek Bakasetasın sözleşmesi önemli, Larsen, Denswill, bardhi, bartra, gbamin, kouaasi, djanini, y. Erdoğan, Yazıcı hatta böyle giderse Uğurcan dan bir an evvel kurtulmalıyız şu halimize bak sene başındaki kadroya bak bir de şimdi durumumuza bak resmen rezillik.

Özkan Şentürk
09.01.2023, 07:35
Bu maçı kazanın... gerekirse yenin.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2023, 07:42
Naci bakasetas Trezequet oynamalı önlerinde de Umut arkada da Sio ve Ömür bizim en büyük sorunumuz yaratıcı oyuncu yani kalite eksikliği ve beklerimizin ligin en kötü bekleri olması ve stoper tandemindeki artist ve kalecimizin sıradan bir taraftar gibi maçı seyretmesi ve hocanın hiç bir şekilde bu problemlere çare bulamaması, bu arada bayağı bir problemlerimiz varmış bu sene ilk 3 te bitirip UEFA’ya kapağı atmak şart, en önemlisi bu sene takımı iyice temizleyip seneye yeni bir oluşum işine girmek Bakasetasın sözleşmesi önemli, Larsen, Denswill, bardhi, bartra, gbamin, kouaasi, djanini, y. Erdoğan, Yazıcı hatta böyle giderse Uğurcan dan bir an evvel kurtulmalıyız şu halimize bak sene başındaki kadroya bak bir de şimdi durumumuza bak resmen rezillik.

Evet. Naci'den daha çok yararlanmalı AA

ysngmz
09.01.2023, 08:13
Katılıyorum forvet ve sağ kanat sorunumuz var diğer bölgeler idare eder

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zafer6161
09.01.2023, 08:35
yarıştan koptuk,fark 10 puan,bu maçta puan kaybı bir sonraki maçlar için lig sonuna kadar boş tribun demektir.

bilginsem
09.01.2023, 08:59
Baka bir tık geride, Siopis-Abdülkadir bir tık önde oynasın Trezeguet naci iyice kenarlara yapışsın bu maçı kazanırız. Umut Siopis Abdülkadir Trezeguet Naci 5 lisi hücum presle orada asla uzun oynamayan takımı dağıtır. Uzun oynayamıyorlar adamlar zaten oynasalar da Hugo-Bartra çiğ çiğ yer santraforlarını.

bordodeli
09.01.2023, 09:16
yarıştan koptuk,fark 10 puan,bu maçta puan kaybı bir sonraki maçlar için lig sonuna kadar boş tribun demektir.

Kendimizi çok geride bıraktık doğru ama o köprüden çok su akar. Sivas maçındaki gibi alenen hakem müdahaleleri olmazsa gs çok puan kaybeder. Ha biz sanki kazanıyoruz da onlar mı kaybedecek derseniz haklısınız.

İki kilit maç vardı; Konya ve Ankaragücü. O ikisini vermemiş olsan tek maç fark olacaktı.

pReN@_61
09.01.2023, 09:32
çubuklu formahttps://twitter.com/Trabzonspor/status/1612373618922590219

wakaeme
09.01.2023, 09:43
çubuklu mu.. inanmayan gölge etmesin kardeşim..:)

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2023, 09:50
Çubukluyu tek geçerim her daim.

Yalnız dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, son 2 yıldır bütün bordo forma yapmıyorlar. Varsa yoksa hep mavi, hele geçen sene ki turkuaza çalıyordu. Bütün bordo formayı özledim.

Sefa Murat Dokuz
09.01.2023, 09:59
Bir anlamda tamam mı devam mı maçı olacak.
Oynadığımız oyunu artık geçtim. Şu dönemde devre arasına kadar tam puanla geçtik geçtik.
Aksi halde sezon çöpe gider.

Larking
09.01.2023, 11:19
Takımın ne yapacağını kestirmek zor keza Alanya'da bu sezon dalgalı gidiyor.

Farioli klasik düzeninde oynar,Avcı buna uygun bir kadro ile maça başlarsa maç bize dönebilir.

Kazanırsak en azından üst gruptan kopmamış oluruz,aksi sonuçta haftaya Başakşehir maçı yarıştan tamamen kopup,sezonu ilk yarıda bitireceğimiz maç olabilir.

Erhan Sezer
09.01.2023, 11:42
Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç, kazanacağız inanıyoruz !!!

Enaldo61
09.01.2023, 12:00
Şu ana kadar ki TS'ye bakarsak bu maçta puan kaybı yapması muhtemel. Haftada 2 maçı kaldıramıyor takım, o yüzden yıllardır tekrar ettiğim gibi rotasyon yaparak aç oyunculara da şans verip daha hırslı ve motive bir 11le çıkmak maçı kazanma ihtimalini arttırır.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2023, 12:00
Bruno Peres Başakşehir maçında oynayabilir. 12 Ocak-8 Şubat transfer dönemine geldiği için lisansı çıkartılacak.

Larsen, Serkan Asan, HT sağ bekte izlemek istemiyoruz.

Muhammed Kambur
09.01.2023, 12:23
Bu sene takima ve ekibe bazen cok fazla kiziyorum. Sampiyon takim bu hale nasil geldi anlayamiyorum. Bu durum aklima geldikce kizginlik basliyor. Hala ne oynadigimiz belli degil. Takimi oturtamadik. Cok daha iyi olmamiz gerekiyordu. Artik bir seyleri oturtmamiz gerekiyor. Üst siralardan kopacak miyiz? Yoksa zorlamaya devam mi? Hayirlisi olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2023, 12:42
Bu sene takima ve ekibe bazen cok fazla kiziyorum. Sampiyon takim bu hale nasil geldi anlayamiyorum. Bu durum aklima geldikce kizginlik basliyor. Hala ne oynadigimiz belli degil. Takimi oturtamadik. Cok daha iyi olmamiz gerekiyordu. Artik bir seyleri oturtmamiz gerekiyor. Üst siralardan kopacak miyiz? Yoksa zorlamaya devam mi? Hayirlisi olsun.

Bu akşam ya tamam ya devam diyeceğimiz bir eşik maç

Yen.

Başakşehir'i bekle. Onu da yen. Devreye 3. gir.

UĞUR DURTAŞ
09.01.2023, 12:48
(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091628)
(Y) KAMİL ÇETİN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20848)
(Y) CANDAŞ ELBİL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20876)
(D) OZAN ERGÜN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1476443)
(V) HAKAN CEYLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18656)
(A) KORAY GENÇERLER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)
(A) KEREM ERSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20596)

**

Bu sezon 7 defa süper ligte maç yönetmiş

antep-ankara-1-0
alanya-istanbul 0-1
konya-ümraniye 1-0
k.paşa-kayseri 0-1
istanbul-fb 2-5
k.gümrük-antep-3-3
ankara-ümraniye 1-2

**
b.şehir maçı öncesi mutlaka kazanılması gereken bir maç

şuanda gs ile 10,fb ile 6 puan fark var.
7 ve 3 e indirmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2023, 13:02
(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091628)
(Y) KAMİL ÇETİN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20848)
(Y) CANDAŞ ELBİL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20876)
(D) OZAN ERGÜN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1476443)
(V) HAKAN CEYLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18656)
(A) KORAY GENÇERLER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)
(A) KEREM ERSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20596)

**

Bu sezon 7 defa süper ligte maç yönetmiş

antep-ankara-1-0
alanya-istanbul 0-1
konya-ümraniye 1-0
k.paşa-kayseri 0-1
istanbul-fb 2-5
k.gümrük-antep-3-3
ankara-ümraniye 1-2

**
b.şehir maçı öncesi mutlaka kazanılması gereken bir maç

şuanda gs ile 10,fb ile 6 puan fark var.
7 ve 3 e indirmeliyiz.

Hele şükür tanıdık bir hakem vermemişler.

Hayırlısı bakalım.

Mutlak kazanmalıyız.

Ahmet Taşçı
09.01.2023, 14:08
Şu ana kadar ki TS'ye bakarsak bu maçta puan kaybı yapması muhtemel. Haftada 2 maçı kaldıramıyor takım, o yüzden yıllardır tekrar ettiğim gibi rotasyon yaparak aç oyunculara da şans verip daha hırslı ve motive bir 11le çıkmak maçı kazanma ihtimalini arttırır.

Buna benzer şeyler karalamaya gelmiştim, baktım ki yazılmışı var... Neyse altına den de koyup çıkıyorum :)

Ahmet Taşçı
09.01.2023, 14:12

Çok basit :
1.Yıllar sonra gelen şampiyonluk sonrası oluşan doğal rehavet ve hedefsizlik...
2.Yanlış kadro mühendisliği
Bu durum bekleniyordu, en azından ben bekliyordum, önemli olan bu yılı fırsat yılı bili kah asıl kah rotasyon için en azından 3 genç takıma kazandırmak.... Benim için Arif tamamdır mesela, buna alabilirsek Naci'yi ve tutarsa Lahtimi'ti de ekleyebilirsek kaymaklı ekmek kadayıfı.

doc holliday
09.01.2023, 14:29
Oynadığımız 17 müsabaka içinde en kritik maç haline geldi bu maç,galibiyet hariç her sonuçta şampiyonluk hayalleri başka bahara kalır kazanmamız halinde bence içerde başakşehiride geçeriz ve bir umut der devam ederiz.Böyle bir maça formda bir maxi gomez olmadan yakalanmamızda kötü oldu.

cem1990
09.01.2023, 14:31
Herkes yenilebileceğimizi düşünüyor
O zaman banko MS 2 oynanır

bordodeli
09.01.2023, 14:42
Belki kimse kabul etmeyecek ama bu sezonun bu kadar dengesiz olmasının bir sebebi de taraftar dolaylı hoca bence. Sürekli olan hoca korkuyor, 1 puana mı yatıyoruz, sana gol lazım yan top yapıyorsun gibi hepimizin verdiği tepkilere belki de bir tepki olarak hoca Antalya deplasmanında farklı bir çıkış yaptı.

Belki de o maç 2-2 bitmiş olsaydı şu an yine liderdik ve deplasmanda bu kadar maç kaybetmiyor olacaktık. 5-2 gibi bir skor hem takımın alışma sürecini durdurdu hem de muhtemeldir ki özgüven kırılmasına sebep oldu.

Çağatay96
09.01.2023, 14:50
Geçen seneki çubuklu en iyi formamız. Çünkü psikolojik olarak ve renklerin hem açık hem uyumlu olması ,güzel gozukmesi çok büyük katıyordu. Hakeza mavi ile beyaz Lazio forması da mental olarak çok iyi yerlere goturuyo diye hissediyorum ama hurafe de olabilir. Mavi beyaz denenir umarım.

Bu sene ki çubuklu biraz koyu , bordosu fazla

doc holliday
09.01.2023, 15:00
Uğurcan
larsen
denswil
hugo
eren
siopis
abduş
baka
naci
trezege
yazıcı

Kadrom

iyattara
09.01.2023, 15:35
Şampiyonluk değil de yarışın içerinde olma halinden de bu son 2 maçta koyabiliriz. Bu durum büyük takımları oldukça zora sokuyor. Geçen sene ilk yarına şampiyonluğu garantile bu sezon ilk yarından havlu at. O kadar da olmamalı. En azından son 2 maçı alıp transfer penceresine umutla girmeliyiz. Gelen giden 2 3 takviye farklı şeyler olabilir. Gs deplasmanına minimum puan farkıyla gidip orada elimizden geleni yapmamız lazım. Avcı hocanın derbi karnesi oldukça iyi. Orada yapacağımız pozitif şeyler bizi havaya sokabilir.

Tabi pozitif hikaye bu. Negatifi olası puan kayıpları ve mehter eşliğinde sezon sonuna gidiş.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazminator61
09.01.2023, 16:05
Takimda motive yok. Pozisyona giremiyoruz, sonra foruma gelenler, forvetimiz kötü, forvetimiz yok diye yorumlar yaziyor. Sanki pozsiyon üretiyoruz?

Dün sikeciler pozisyona giremedi. Mac 5 saatde sürseydi gol atamazdilar. gs ayni bizim taktigle oynadi.

yatmaztara
09.01.2023, 16:05
Var mıyız yok muyuz maçlarını yokmuşuz gibi izlemekte her zaman yarar vardır :D

ilelebeTS
09.01.2023, 16:32
Bizim takım isterse bu ligde yenemeyeceğimiz rakip yok ama adamların keyfine kaldık artık. İç sahada başka psikoloji deplasmanda bambaşka psikoloji ile oynuyoruz. Deplasman performansın iyi değilse bu ligde şampiyon olamazsın. Deplasman puanın iç saha puanına yakın olmak zorunda.

crixus_61
09.01.2023, 16:34
1612479327094083585

ilelebeTS
09.01.2023, 16:37
Uzun lafın kısası bugün Alanya’yı tokatlayamazsan geçmiş olsun. Bu maç refleks maçı olmak zorunda. Son dönemde böyle maçları kazanıyoruz ama bakalım bu sefer ne olacak.

Naci 11 başlıyor bu arada.

UYZD
09.01.2023, 16:37
https://pbs.twimg.com/media/FmCtQXhXoAEyR4Z?format=jpg&name=4096x4096

wakaeme
09.01.2023, 16:38
naci için sevindim ama bakasetas sekiz numarada yine

kaçarava
09.01.2023, 16:39
İçerideki oyunla deplasmandaki oyunumuz arasında çok fark var. Bu kadro deplasman için epey yumuşak, hele de stoperde Gbamin varken.

bordodeli
09.01.2023, 16:41
Gbamin, Hugo ikilisi çok iyi duruyor yalnız. Siopisin tek eksiği olan fiziksel açığı geriden bir şekilde kapattılar geçen maç. Bakasetas ve Ömür biraz daha rahat oynadı ileride. Bu maçta da aynı şekil devam edersek rahat gideriz.

ilelebeTS
09.01.2023, 16:43
Şimdi bakalım taktikler nasıl olacak. Farri kolay kolay bildiğinden şaşmayan bir hoca, geriden pas yapayım falan derlerse yine geçen seneki maçın kopyası olabilir.

gurur6134
09.01.2023, 16:47
Eren disinda kadroyu begendim nacinin 11 baslamasi bartra nin oynamiyor olmasi bile hocanin artik bazi seyleri gormeye basladigini dusundurdu..eren yerine arif monte edilirse iyi olur larsen yerine zaten peres gelecek.denswilin oynamiyor olusu dusunulmedigini gosteriyor artik insallah alacak birileri cikarda su maasindan kurtuluruz..

Enes Başkaya60
09.01.2023, 16:54
Larsen yine sağ bek başlatasana hocam Bartra'yı sağ bekte veya Doğucan'ı..

Bakasetas neden yine 8 numara oynuyor en iyi şut çeken oyuncumuzu neden kaleden uzakta oynatıyorsun???

Kazanan takımı bozmayalım..

Devam hocam devam.

Cem Balcı
09.01.2023, 16:56
Naci ile başlamak güzel.Ters mevki ama muhtemelen Trezege ile sık sık kanat değiştirecek.
Kazanmalıyız net.

Enes Başkaya60
09.01.2023, 17:09
Alanya'da ilginç bir kadro ile çıkmış bu arada.

Yedek ağırlıklı.

Farioli'de ilginç adam vesselam.

ÖmürKaradeniz61
09.01.2023, 17:24
Hoca ısrarla Bakasetas’a ihanet etmeye devam ediyor.

My
09.01.2023, 17:33
Beyaz şort ve konç maç kaybetmez :)

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:34
Bismillahirrahmanirrahim hakkımızda hayırlısı olsun önemli olan kötü günde de takımı desteklemek çok gol olur en çok TRABZONSPOR ATAR VE kazanırız

Yiğit SARI
09.01.2023, 17:35
Golü yedin trezeguet

Hasan Habip Özbay
at bunu ya 5 olsun

Hasan Habip Özbay
pas ver gol olur kaleyi bul gol olur bu kaçmazdı

serdaracıl
09.01.2023, 17:36
Naci bom boş solunda ya

Hasan Habip Özbay
yine önde baskı yapıyoruz

Hasan Habip Özbay
naci yusuf yazıcı değişikliğine hazır olun ikinci yarı

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:37
canlı bomba fatih var alanyada penaltı atarız

Ufuk
ulan umut d

Kenshi
naci yusuf yazıcı değişikliğine hazır olun ikinci yarı

Yusuf'u koyun uçağa yollayın geri. Geldi geleli bir tane olumlu hareketi yok.

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:38
net ikinci
gol atamadık şaka gibi

serdaracıl
09.01.2023, 17:38
İleride acayip amatörce işler yapıyoruz

My
09.01.2023, 17:39
Kanada iniyoruz orta açacak topçumuz ceza sahası içinde sadece Umut var. Çok ilginç.

Kenshi
09.01.2023, 17:40
Naci çok istekli.

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:40
neler oluyor şuan 3-0 olmalıydı

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:41
Yusuf'u koyun uçağa yollayın geri. Geldi geleli bir tane olumlu hareketi yok.
özel sıkıntısı var açıklanmayacak sabır o da katkı yapacak merak etmeyin

wakaeme
09.01.2023, 17:43
bu kadar hızlı pas yapan ts görmemiştim yıllardır

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:44
net sarı kırmızı bile olsa olur

serdaracıl
09.01.2023, 17:45
Trezege sağda olmuyor

Gaddar Kerim
09.01.2023, 17:45
Dostların ilaç var mı başağrısı için

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:46
çok gol atmalıyız çok

doc holliday
Umut bozok styla

Hasan Habip Özbay
şaka gibi ya

Sefa Murat Dokuz
Uğurcan tatile git kardeşim biraz dinlen.

Larsen sen sağ bek değil sağ direk bile olamazsın.

Uğur Ö.
Ya ne iğrenç bir defans bu, bok gibi bastık resmen.

Bizimkide başladı ilk geleni yemeye

MehmeTS_ADANA
Yapma uğurcan. Adamın başka vuracağı yer yok bacak arasi yiyorsun

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:47
şuan 4-0 önde olmalıydık yine antreman golü

Turgay Atalay
O berdusi Trabzonspor a forvet diye alanin Allah bin belasini versin.

tristram
defans les,ugurcan kaldigi yerden devam.

wakaeme
larsen kadraja bile giremedi

bordodeli
Sen 5 tane kalenin önünden topu boş boş harcarsan adamlar tekte atar döner

Turgay Atalay
Ugurcan sen de defolup git bu takimdan artik

Hasan Habip Özbay
efecan gol olmasın diye uğurcanın üsütne vuruyor ama uğurcan oooooo

kaçarava
O baskılardan en az 1 gol çıkarmalıydık.

Şu golü amatör takım yemez. Helva gibiyiz.

Mehmet Fatih Yavuz
Uğurcan bu sene bıraktığı yerden devam ediyor!

Kenshi
Nasıl bu kadar kolay gol yiyor bu takım anlamak mümkün değil.

gurur6134
Ugurcan yeter ya ne oldu sana

fadigaTS
09.01.2023, 17:48
Bravo uğurcan. İyi yedin

lazminator61
Efecan bizde olsa, ordan ömür boyu gol atamaz, neden mi, kazma Ugurcan gibi kaleci yok bu ligde, belki maltay.

ama gercekten artik Ugurcan kenara

Sefer A.
Siopis ofsayti bozdu aptalca is yapti o kadar geri giderek
Larsen ortalikta yoktu bile
Ugurcan ztn bildigimiz gibi, rezil

trabzonsevdamuz
Altay'ın dün yediği golün aynısı beşikten

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgay Atalay
Dunya uzerindeki en gerzek kanatlara ve forvete sahip takim Trabzonspor dur. Ötesi yoktur. Reziller surusu

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:49
onlar bile inanamadı gol attıklarına

Sefaenes
Larsen, ugurcan omur umut takimda yeri yok

bilginsem
Uğurcan formuyla göz dolduruyor bu sene

Hasan Habip Özbay
köpek gibi kapanır artık

BlackPanther
09.01.2023, 17:50
Uğurcan KOVA Çakır

MehmeTS_ADANA
Gayet iyi oynuyoruz fark atariz

bordodeli
Hiç fena oynamıyoruz ama ileride aşırı beceriksiziz

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:51
hiç abartmıyorum 5-0 önde olmalıydık

BlackPanther
Uğurcan derhal yedeğe çekilmeli. Derhal!

Hasan Habip Özbay
bunlar kaçar mı ya ne yapıyonuz

emre6117
Dunya uzerindeki en gerzek kanatlara ve forvete sahip takim Trabzonspor dur. Ötesi yoktur. Reziller surusu

Kimse kusura bakmasin. bu macin skorunun hicbir onemi yok. Ben hoca olsam dakika 10 da hem umut bozoku hem trezegueti ayni anda oyundan alirdim.
Ben bu sene yetenegi ve akli kıt oyunculardan sıkıldim.
Iki tane yuzde yuz pozisyon, yaninda bombos adam varken bu kadar basit harcayan takim olmamali.
Ah be, nwakame gibi zeki oyunculardan nereye geldik. Yazik diyorum.

Antonio
gomez neden yok.

lazminator61
Ugurcan rezil oglu rezilsin. Yeter be. Her sut gol oliyor !!

beklerimiz zaten cöp. Orta sahda süper starimiz Ömür var.

forvet Bozok gibi dandik bi forvet. Sezon basi yazdim, bozok gelmesin diye, forum beni az daha linc ediyordu.

serdaracıl
Eren senin çıkaracağın topa

alp.ckmk29
Naci gibi bir yeteneği oynatmayan hoca utansın, her hareketi kalite

My
09.01.2023, 17:52
Yalnız eskisine nazaran baya bir tempo yapmaya çalışıyoruz.

Turgay Atalay
Kim ki Nwakaeme nin gidisine sebep oldu Allahindan bulsun. Bizi bu zevzeklere mahkum edenler Allahindan bulsun

Sefa Murat Dokuz
Penaltımsı

fadigaTS
gomez neden yok.Salakça gördüğü sarı yüzünden cezalı

lazminator61
Bozok Ugurcan derhal kadro disi, yeter be. Birisi 100 pozsiyon harciyor, digeri her sutu iceri aliyor !!

gurur6134
09.01.2023, 17:53
Istatistik var mi bilmiyorum ama eren yaptigi ortalara bakildiginda ligin en cok isabetsiz orta acan sol beki olabilir

Ufuk
kaç maçtır aynı hikaye. bir şey oynuyorsun, pozisyona giriyorsun kaçırıyorsun dönen ilk top gol oluyor. sonra vay efendim çok pas yan pas geri pas. biz her türlü atacağız da kaleye şut attırmamamız lazım.

Sefa Murat Dokuz
gomez neden yok.

Cezalı hocam

Uğur Ö.
Ortasahada olsa faul olur, ceza sahasında niye penaltı olmuyor?

lazminator61
Eren beynin yok senin. 20 mac cikardin, bi isabetli ortan yok !!!

trabzonsevdamuz
Adam ilk sol ayağı golünü bize atmış. Buyur burdan yak

emre6117
09.01.2023, 17:54
Hiç fena oynamıyoruz ama ileride aşırı beceriksiziz

Bu beceriksizlik degil. Zeka ve yetenek yoksunlugu. Iki %100luk pozisyon da da naci bombostu. Orada o paslari atmiyorsan futbolcu olmayacaksin.

Mehmet Fatih Silik
Penaltı değil mi şimdi bu?

lazminator61
Yine deplasman yine yenilgi. Alisdik.

nakzo
Ugurcan bu takımdan kesilmediği sürece bu takımın maç kazanması mucizedir ligdeki en kötü kaleci şuanda aynen devam.

Mert Oğuzlu61
Gol kralı diye gelen adama bak ceza sahasında ismini duymuyoruz. Hücum hattımız çok zayıf, Waka ve Cornelius sonrası hücum gücümüz PTT seviyesine düştü.

İzlemek işkence. Şu oynanan oyuna bak.

Uğur Ö.
09.01.2023, 17:55
Yine deplasman yine yenilgi. Alisdik.

İnanılmaz şekilde her geleni yiyoruz, Uğurcan ve defans tamamen iflas

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:55
hakikaten inanmak zor bu maç nasıl gol yedik

Varlıbaş61
09.01.2023, 17:56
Bir 4 gol de burda yeriz sanırım.

Haydi gençler !

Antonio
uğurcan kötü de forvet yok.

emre6117
Takimin yarisi kadro disi kalacak seviyede oyun oynuyor. Bu takim bariz olarak mac seciyor. Ve kaliteis asiri dustu.
Devre arasi iyi bir temizlik yapilmazsa seneyeyi bile kaybederiz.
Enaz 5 oyuncu gonderilmeli.

oskayb
5-10 dakika içinde gole yanıt veremezsek , yine pas rekoru kırıp , bol gol yiyerek mağlup olacağımız bir ilüzyon içindeyiz.

Uğur Ö.
Tek önlibero ile rakibi karşılama olmuyor bir türlü, defans ve Siopis uyumsuz, alan kapatamıyoruz.

Turgay Atalay
09.01.2023, 17:57
Istatistik var mi bilmiyorum ama eren yaptigi ortalara bakildiginda ligin en cok isabetsiz orta acan sol beki olabilir

Orta acamayan deseniz daha dogru olur. Karsisindaki tek rakibine topu vurup donen topu kendisine carptirarak auta sebep olan dünya uzerindeki tek yaratik Eren Elmalidir

emre6117
09.01.2023, 17:57
Gol kralı diye gelen adama bak ceza sahasında ismini duymuyoruz. Hücum hattımız çok zayıf, Waka ve Cornelius sonrası hücum gücümüz PTT seviyesine düştü.

İzlemek işkence. Şu oynanan oyuna bak.

Umut bozok gibi larsen gibi siradan oyuncularin biz de isi yok.trabzonspor bu kadar kucuk takim degil. Kasimpasadan 3 oyuncu almanin mantigi nedir.

pablosantos
09.01.2023, 17:58
umut bozok'tan anca rotasyon oyuncusu olur 11 için çok yetersiz aboubakarı çekmek lazım oraya ozan tufanda yerli rotasyonu için iyi olur gomez-abou çift forvet oynayabiliriz

Sefa Toyer
Ömür denilen vitaminsiz yetersiz yüzünden Baka gibi bir tehditi geride harcıyoruz, yazıklar olsun!

Hasan Habip Özbay
hadi gelsin goller

My
Direzege sağda olmay.

Hasan Habip Özbay
09.01.2023, 17:59
ya bi susun ya ne kadar çok biliyonuz az destek olun be

lazminator61
09.01.2023, 18:00
Kaleye ben gecim, fark olmaz, yine gol yiyordu

Antonio
09.01.2023, 18:01
forvette gomezi arıyoruz. sağda trezeguet olmaz.

bordodeli
Bu takım şut atma problemine nasıl girdi ya şaka gibi. Kimse boşa çıkıp da bi şut atamıyor koca takımda.

alp.ckmk29
Kovacan yine yedirdi.
Hep aynı senaryo saçma sapan bir gol yesin kalecin, çıkartmak için uğraş 2 yi 3ü ye.
Bu sezonun özeti bu resmen.

gurur6134
Ugurcanin her topa atlayisi sıkınti boyle bir atlayis sekli yok vurmadan yatiyor daha ayakta kalmiyor ne oldu bu adama ya

emre6117
Yonetim biraz isini biliyorsa devre arasi trezeguet umut bozok, larsen,yusuf yazici, bartra, gbamin,gomez,yusuf erdohqni gonderir.

Cornelius,nwakame, edgari geri cagirir.

Turgay Atalay
09.01.2023, 18:02
Bu mac Karagümrük macinin aynisi. 1-4 falan biter.

MehmeTS_ADANA
Negatif enerji yaymayı birakin. Takım gayet iyi ve istekli. Böyle devam edersek rahat döner bu maç

Antonio
uğurcan bitik adam kaleciliği niye unuttu space jamde uzaylılar nba oyuncularının yeteneklerini alıyordu ugurcanı da uzaylı mı kaçırdı?

kaçarava
Naci çok top eziyor.

Sefa Murat Dokuz
09.01.2023, 18:03
Trezeguet sağ açıkta oynayamıyor. Hoca haftalardır inat ediyor. Fener maçında solda harika oynadı adam ama inat işte, illa zorla kendi saçmalıklarını takıma dayatacak. Herkes yerinde oynayacak demiyor muydun Sayın Avcı?

Larsen yerine kim olursa olsun daha iyi olur. Sağ açık oyuncusu topu her aldığında Larsen mal gibi pozisyon alıyor. Bu adamla ikili oynamak imkansız.

Eren yerine 1 maçlık Arif’i koysan ölmezsin.

Hasan Habip Özbay
van maçını geçti

trabzonsevdamuz
Naci çok top eziyor.Hoca Naci hazır değil dediğinde kiziyorduk. Adam haklıymış

emre6117
Direzege sağda olmay.

Trezeguet aslinda hicbir yerde olmuyor. Sadece kosuyor,.mucadele ediyor. Asiri kendine oynuor ve hep panik halinde, hep cok acelesi varmis gibi oynuyor. Trezeguet nwakamenin 2_3 seviye alti. Sacma sapan is yaptik.

Antonio
09.01.2023, 18:04
cornelius geri alınmalı ama waka gereksiz artık daha iyisi alınabilir.

serdaracıl
Sağ kanat işlemiyor

yavuzbaha
Trezege boş adam,çok gayretli ama kısıtlı yetenek,keza Ömür aynı,ne kadar yırtınsa da yapamıyor abi..al verle olmaz..Ömürün çok zorlaması lazım ama yapamıyor

Hasan Habip Özbay
göreceksiniz bu maçı yusuf yazıcı alacak

Ozan Yılmaz
09.01.2023, 18:05
Evet Umut ne kadar silik bir forvet izliyoruz

bordodeli
Eren yine iyi kötü çizgiye iniyor. Bu Larsen o kadar alakasız ki o konuyla Trezeguet kendini bi içeriye atamadı ataklarda. Adam sürekli Larsene duvar oluyor.

Onur Erçetin
Her bolgesiyle asiri vasat bir takımız.Şampiyon takımdan kaliteli oyuncuları gönderip PTT topçularıni getiren yönetim ve hoca hem bu sezonu hem de gelecek sezonları çöp ettiler.

serdaracıl
Ereni umarım alır hoca dışarı

yavuzbaha
09.01.2023, 18:06
Trezeguet aslinda hicbir yerde olmuyor. Sadece kosuyor,.mucadele ediyor. Asiri kendine oynuor ve hep panik halinde, hep cok acelesi varmis gibi oynuyor. Trezeguet nwakamenin 2_3 seviye alti. Sacma sapan is yaptik.

Kesinlikle öyle,waka gibi adam bırskılır mı arkadaş…şampiyon olmuş takımı resmen parçaladılar

Oğuz ZEYTİN
Hücumda bu kadar bencil ve bonkör olduğumuz sürece Gol/Şut oranımız yerlerde sürünecek.

Geçen sezon önde basmayıp, topu Alanya'ya bırakıp ellerine yüzlerine bulaştırmalarını sağlamış; yarım saatte farka gitmiştik. Şimdi 80 metreden kontra yiyip golü yedik.

Sefer A.
Abdüs'ün kramponlarine sövecem, ikidir kayiyor essek

alp.ckmk29
09.01.2023, 18:07
Hocam Naci ye kötü oynuyor demeyin çarpılırsınız.
Resmen kalite adam.

Varlıbaş61
Yine müthiş sert bir vuruş bizim Abdülkadir Efendi’den !

Sefa Murat Dokuz
Hugo’da gitti haftaya yok

Hasan Habip Özbay
djanini yusuf yazıcı hamsık 4 olur

ÖmürKaradeniz61
Abdülkadir’i beklediğimiz kadar birçoğumuz eşlerimizi beklememişizdir. Canım Karıcığım hakkını helal et.

wakaeme
ömür yine üfledi topa o nedir ya

My
09.01.2023, 18:08
Trezege alıp çizgiye ineceğine sol ayaklıymış gibi sürekli içe katediyor.

odyseuys
yerleşik savunmaya hücum etme konusunda eksiğimizde gram gelişme yok. alanya takımı kanatları ekstra önlemle savunuyor. oyunun merkezinde abdüş hücum anlamında siopis kadar dahi sorumluluk almıyor. hücum oyuncuları zaten çok stabil, koşu yapan yok. olsa görecek kimse de yok doğrusu. oyun her açıdan hamsik'i çağırıyor.
derken ikinciyi de yedik. aferin.

Punisher-61
Ömürün her sutu kaleye gelmeden önce sekiyor.. hic gücü yok

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

bordodeli
Allah topunuzun belasını versin

Uğur Ö.
Gbamin 4 kere rakibi önde karşılamak için çıktı, 4 ündede kaleciyle baş başa kaldı, hoca tamam tutmuyor işte.

doc holliday
Dedik abi gbamin işi vaşımızı yakar diye hocanın fantazileri işte

Sefa Murat Dokuz
09.01.2023, 18:09
Negatif enerji yaymayı birakin. Takım gayet iyi ve istekli. Böyle devam edersek rahat döner bu maç

Gördün mü iyi oyunu?

Bari futboldan anlamadığınızı bu kadar belli etmeyin.

İyi oynuyormuşuz. Ne oynuyorsun saçma sapan ilerde kalabalığın içinde cebelleşme mi iyi oyun.

kaçarava
Reziller. Amatör takım yemez şu golü reziller.

wakaeme
bir sağ stoper bulamadık..

Uğur Ö.
Allah belanızı versin harbi ya yapacağınız defansa sokayım sizin.

Punisher-61
Bu macta bitti..

pablosantos
takımda organizasyon sıfır ayrıca oyuncu kaliteside çok yetersiz en az 3 kaliteli transfer lazım

lazminator61
09.01.2023, 18:10
Aferim Hocam, aferim Takim, Aferim UGURCAN. Ye oglum ye, tutma. Her sut gooool

Uğur Ö.
Yahu lanet olsun şu Gbamini stopere koyma fetişine senin.

Sefa Murat Dokuz
Trezege alıp çizgiye ineceğine sol ayaklıymış gibi sürekli içe katediyor.

Haftalardır aynı. 100 kez yazdık ama hoca da biliyor ama inat işte kendi dediği olacak.

serdaracıl
Pozisyonda ofsayt var

Varlıbaş61
Haydi gençler 4 gol yemek yakışır size !

Sana da defolup gitmek Avcı !

trabzonsevdamuz
Defansa bak heeyyyyyt be

chener
Nasip olacak bu iş ?
Her deplasman maçında tuhaf bir oyun ve skor oluyor.
Yediğiniz iki gölün de izahı yok

Cem Balcı
Yazıklar olsun rezilsiniz rezil.

kadirkaradag061
abdülkadir ve gbamin işbirliği

abdülkadir ne güzel izliyor hırbo

Cem Balcı
Takım tam bir bal yapmayan arı.

lazminator61
Kapatim. Böyle aciz takim, böyle dandik kaleci. Fark yer.

bordodeli
Larsen çekirge gibi olduğu yerde sekiyor. Yanındaki adam topu almış arkasında kimse yok çekirge gibi zıplıyor olduğu yerde.

gurur6134
Ugurcan metin aktasa bagladi gelen her sut gol .deplasmanda yoklardayiz bu sene resmen yazik bu kadar yumusak takimi yenemiyoruz

serdaracıl
Verdi mi golü

Ertan1982
Allah sizi bildigi gibi yapsin.Baslatmayin su pas pas pas isnize.Adamlar 2 paslan geliyor atiyor.

250 pas yaptin 0 gol adamlar 100 pas yapti 2 gol.

alp.ckmk29
Kovacan yine yedirdi.
Hep aynı senaryo saçma sapan bir gol yesin kalecin, çıkartmak için uğraş 2 yi 3ü ye.
Bu sezonun özeti bu resmen.

Evet boşuna demiyoruz hep aynı senaryo

Tolga Han
09.01.2023, 18:11
Ben iki haftadir mac izlemiyorum kafam rahat sizde izlemeyin bos yere stres yasamayin :)

Ufuk
clean shit.

Turgay Atalay
Gol nasil atilir ogrenin aptallar surusu. Basimizda teknik direktör yok ki. Basimizda teknik direktor olsa daha 10 uncu dakikada takima mudahale ederdi. İstekliymisiz. Severler isteginizi

CaptanBarbosa
Dorukhan stoper sevdasından sonra hoşgeldin gbamin stoper sevdası.
Yine giden bir 3 puan..

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa Toyer
Kurtarıcı 10 numaramız birazdan devreye girer:D

Punisher-61
Gbamini ilk 11e koyan hatali kimse kusua bakmasin..

Ömürden oyun kurmasini bekleyen hatali

Trezegue güvenip ondan önde liderlik bekleyen hatali

emre6117
ömür yine üfledi topa o nedir ya

Bu takimda cok ciddi sorunlar var. Bu nester acilen vurulmazsa yine kotu gunler bizi bekliyor.
Hoca yap 3 degisiklik birden.
Kes arrik cezayi bazi oyunculara.
Bu kadad lakaytlik olmaz.
Yonetim ve hica ciksin ozur dilesin. Sacma sapan oyuncular aldik desinler.
Nwakemeyi eseklik edip gonderdik desinler.
Kadro disilar gelsin arrik, ne bekloyoruz.

serdaracıl
Ofsayt olmalı

KARAGOZLUM
Hadi gecmis olsun renktaslar
bu yil sezonu kapattik
artik yeni sezon planlamasi

My
Haftalardır aynı. 100 kez yazdık ama hoca da biliyor ama inat işte kendi dediği olacak.Ve Gbaminden stoper çıkartma işi. 2 oldu şimdi.

crixus_61
Atanımız bok gibi, tutanımız bok gibi

pablosantos
abdülkadir-bakasetas ikilisi ne demek biliyor musunz ortasahayı rakibe teslim etmek demek abdüş zaten üflesen uçacak fiziğinde bakasetasta 8 numara değil 10 numara kısıtlı pres yapar bu ortasaha ikilisinin olduğu maçları kazanmak çok zor

Punisher-61
Denswil futbolu mu unuttu daha oynamiyor!!!!

yusufdinyo
Buradan abilerime kardeşlerime sesleniyorum ruh sağlığınızın daha fazla bozulmasını istemiyorsanız bu yıl Süper Lig maçlarımızı izlemeyi bırakın

MehmeTS_ADANA
09.01.2023, 18:12
Gördün mü iyi oyunu?

Bari futboldan anlamadığınızı bu kadar belli etmeyin.

İyi oynuyormuşuz. Ne oynuyorsun saçma sapan ilerde kalabalığın içinde cebelleşme mi iyi oyun.
Senin hayatin kadar futbol izlemişim ben. Eldeki malzeme bu. Var mi daha iyi bir önerin. Varsa söyle yoksa eleştir ama şu ölsün bu kovulsun şu kadro dışı kalsın demesin kimse. Çünkü bi bir çözüm önerisi değil.
tamemen futbol şanssızlığı tamam ilerde pragmatik değiliz ama rakip şuan 2-0 önde olacak futbolmu oynuyor

Mehmet Fatih Yavuz
Harbi küfürsüz anlatımı zor bir organizasyonumuz var.
O kadar adam al, Visca sakatlandı diye tüm organizasyonun berbat olsun...

41 milyon euroluk çöp bir organizasyonumuz var.

Harbiden küfür etmemek için kasılıyorum!

Muhammet_61
Bence Bakasetas'ı stoperde, Yusuf Yazıcı'yı forvette, Gomez'i ön liberoda oynatsın.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi