PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 17.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Giresunspor | Maç Sonucu

Courage
02.01.2023, 12:18
Sanırım açtığım ilk maç başlıgı :) kazanıp ileriye umutla bakabilmemiz dileğiyle...

Doğukan Uçan
02.01.2023, 13:17
muhtemelen şimdiye kadar ki en düşük seyirciye oynadığımız maçtan birisi olur. giresunspor deplasmanda bu tarz maçları çok iyi oynuyor ve zor yeniliyor. maçın sonucu ne olur bilinmez fakat bu maçtan sonra ki alanyaspor ve başakşehir maçlarından 6 puan çıkaracağımızı düşünmüyorum. devre arası yüksek ihtimal liderle 9 puan ve üzeri farkla gireceğiz.

Yiğit Gayretli
02.01.2023, 13:42
Karagümrük mağlubiyetinin takım için ne anlama geldiğini anlayacağımız maç.

HOPA'LI TS'Lİ
02.01.2023, 13:44
3 ihtimalli maç
Büyük maçlarda deplasmanda iyi sonuçlar aldılar iki yıldır

HOPA'LI TS'Lİ
02.01.2023, 13:45
Başlıkta tarih yazmıyor. 5.01.2023 / 20.00 olarak güncellenmeli

UĞUR DURTAŞ
02.01.2023, 13:48
(H) ALİ PALABIYIK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20160)
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1623643)
(Y) MURAT ALTAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=743640)
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20259)

Larking
02.01.2023, 13:51
Bu maçı kazanırız.

Alanya ve Başakşehir maçlarından birisini kaybedip birisinde berabere kalırız ilk yarıyı 30 puanla liderden çift hane geride kapatırız.

Bu arada biletlerde büyük indirime gidilmiş, kombinesi 5.000 TL olan Doğu tribünü 50 TL olarak açıklandı.Bu fiyatlara rağmen maçın günü,saati ve takımın ligi umursamaması nedeniyle 8-10 bin kişi ancak maça gider.

Enes Başkaya60
02.01.2023, 13:53
Vallaha hoca aynı kafa ile devam ediyor değişen birşey yok, kaprislerinin tavan yaptığı bir maç daha yaşarız.

Beraberlik iyidir, Giresun deplasmanlarda büyük takımlara karşı güzel sonuçlar alabiliyor.

Zaten çıkaracağı kadro da az çok belli.

Uğurcan

Larsen-Hüseyin-Hugo-Eren

Hamsik-Gbamin

Trezeguet-Bakasetas-Bardi

Gomez

Çıkması gereken kadro şudur.

Taha Tepe

Larsen-Taha-Hugo-Arif

Hamsik-Siopis

Lahtimi-(Naci)-Bakasetas-Trezeguet

Gomez( Umut)

Maçın gidişatına göre Hamsik yerine Bardi, Baka yerine Abduş, Lahtimi yerine Djaniny

Bu kadar basit aslında ama imkanı yok.

Ozan Yılmaz
02.01.2023, 14:32
Trabzonspor’da Giresunspor maçı için bilet fiyatlarında indirime gidildi.

1. Kategori: VIP Platin: 400

2. Kategori: VIP Gold: 200

3. Kategori: VIP Silver: 100

4. Kategori: Batı: 60

5. Kategori: Doğu: 50

Maça gelemeyecek kombine sahibi taraftarların biletini tek maçlık kulübe devir etmesi halinde;

6. Kategori: Yavru Fırtına: 50,00

7. Kategori: Güney Kale Arkası ve Kuzey Kale Arkası: 50,00

HOPA'LI TS'Lİ
02.01.2023, 14:39

1. Kategori: VIP Platin: ₺400

2. Kategori: VIP Gold: ₺200

3. Kategori: VIP Silver: ₺100

4. Kategori: Batı: ₺60

5. Kategori: Doğu: ₺50

Maça gelemeyecek kombine sahibi taraftarların biletini tek maçlık kulübe devir etmesi halinde;

6. Kategori: Yavru Fırtına: ₺50,00

7. Kategori: Güney Kale Arkası ve Kuzey Kale Arkası: ₺50,00

Karagümrük şoku sonrası taraftarın ilgisinin azalacağını hissetmeseler bu indirimi yaparlar mıydı?

Hafta içi olması nedeniyle de 10-15.000'i geçmez.

HOPA'LI TS'Lİ
02.01.2023, 14:40
Vallaha hoca aynı kafa ile devam ediyor değişen birşey yok, kaprislerinin tavan yaptığı bir maç daha yaşarız.

Beraberlik iyidir, Giresun deplasmanlarda büyük takımlara karşı güzel sonuçlar alabiliyor.

Zaten çıkaracağı kadro da az çok belli.

Uğurcan

Larsen-Hüseyin-Hugo-Eren

Hamsik-Gbamin

Trezeguet-Bakasetas-Bardi

Gomez

Çıkması gereken kadro şudur.

Taha Tepe

Larsen-Taha-Hugo-Arif

Hamsik-Siopis

Lahtimi-(Naci)-Bakasetas-Trezeguet

Gomez( Umut)

Maçın gidişatına göre Hamsik yerine Bardi, Baka yerine Abduş, Lahtimi yerine Djaniny

Bu kadar basit aslında ama imkanı yok.

Harikasın Enes kardeşim

Umarız bu maçta AA inat, takıntı, hata ve kaprislerinden vazgeçer.

Enes Başkaya60
02.01.2023, 15:15
Harikasın Enes kardeşim

Umarız bu maçta AA inat, takıntı, hata ve kaprislerinden vazgeçer.

Eyvallah abi teşekkür ederim.

bilginsem
02.01.2023, 16:01
Arif'e şans verilebilir. Yalnız unuttuğunuz bir mevzu var yarış sürüyor. Bu süreçte bu yükü kaldıramayabilir Arif, her naneyi bildiğimiz gibi bu naneyi de bilip bu açıdan hoca eleştirisi yapmayalım.

Ben sağ bekte kesinlikle Doğucan'ı denemekte fayda görüyorum. Asla Larsen'den kötü olacağını da düşünmüyorum, savunma açısından kötü hiçbir şey olmaz dahası en azından ayağına hakim bir sağ bek performansı da görürüz. Larsen kariyerinin en kötü dönemini geçiriyor, bu performansla Serie A da 150 maça hiçkimse çıkamaz.

Stoperde kesinlikle Taha oynamalı. Kaybedeceksek de o oynamalı. Ben onun yerinde olsam dehşet üzülürdüm ki o da üzülecektir. Yalnız ona destek olmak gerekir, hata yapsın canı sağolsun, Resmi ilk maçı olacak.

Abdülkadir'i şu 2 maçtan sonra keselim diyen insana söyleyecek laf bulamıyorum.

lazminator61
02.01.2023, 16:27

1. Kategori: VIP Platin: 400

2. Kategori: VIP Gold: 200

3. Kategori: VIP Silver: 100

4. Kategori: Batı: 60

5. Kategori: Doğu: 50

6. Kategori: Yavru Fırtına: 50,00

7. Kategori: Güney Kale Arkası ve Kuzey Kale Arkası: 50,00

VIP Platin 400 tl mi yoksa 4.000 tl mi ? 400 tl az degil mi ?

Enes Başkaya60
02.01.2023, 16:44
Arif'e şans verilebilir. Yalnız unuttuğunuz bir mevzu var yarış sürüyor. Bu süreçte bu yükü kaldıramayabilir Arif, her naneyi bildiğimiz gibi bu naneyi de bilip bu açıdan hoca eleştirisi yapmayalım.

Ben sağ bekte kesinlikle Doğucan'ı denemekte fayda görüyorum. Asla Larsen'den kötü olacağını da düşünmüyorum, savunma açısından kötü hiçbir şey olmaz dahası en azından ayağına hakim bir sağ bek performansı da görürüz. Larsen kariyerinin en kötü dönemini geçiriyor, bu performansla Serie A da 150 maça hiçkimse çıkamaz.

Stoperde kesinlikle Taha oynamalı. Kaybedeceksek de o oynamalı. Ben onun yerinde olsam dehşet üzülürdüm ki o da üzülecektir. Yalnız ona destek olmak gerekir, hata yapsın canı sağolsun, Resmi ilk maçı olacak.

Abdülkadir'i şu 2 maçtan sonra keselim diyen insana söyleyecek laf bulamıyorum.

Arif'e sürekli forma şansı versin demiyoruz zaten ama bu maçta vermeyecek de hangi maçta verecek peki, bu çocukları hangi maçta oynatacağız veya Eren'in Ariften ne farkı var.

Sağ bek konusunda kesinlikle katılıyorum, Doğucan'ı denemek lazım dediğin gibi defansif yönden hiçbir sıkıntı yaşamaz, ayrıca topu ayağında felan tutar adam akıllı öne git gel yapar, tekniği iyi çünkü çocuğun.

Taha Bartra'nın yaptığını her türlü yapar, topla çok iyi ileri çıkabiliyor, bizde şans bulmasa da ilerde iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
02.01.2023, 16:56
Arif Boşluk>=Eren Evren Elmalı
Doğucan Haspolat>Stryger Larsen
Taha Altıkardeş>=Marc Bartra

HOPA'LI TS'Lİ
02.01.2023, 16:57
Şu loser ligde 5 maçlık seri yapan takım zirveye çıkar.
Bu sezon seri yapmayı özledik.

Ozan Yılmaz
02.01.2023, 18:09
VIP Platin 400 tl mi yoksa 4.000 tl mi ? 400 tl az degil mi ?

1609862384100728834

sethfilo
02.01.2023, 19:51
Hamsik ile veda maçları diye düşünüyorum, oynaması veya oynamamasının anlamı yok, ancak ilk fırsatta iyi bir veda töreni düzenlenmeli. Djaniny, Ghamin, Ömür, Yazıcı, Erdoğan, Türkmen, Serkan gibi zararı faydasından fazla olup sadece yük görünenlerle yolların ayrılacağı bir dönem olması gerekiyor ancak bu yürek avcıda yok. Devre arası transferi zor teranesi dinleriz. Giresun bu ligin deplasmanı iyi oynayan takımlarından biri ortada bir maç. Ancak bizim takımında iki maç üst üste kaybetme karakteri yok

muratali
02.01.2023, 21:20
Fenerbahçe maçında neredeyse tüm stadyum ceza yemiş. Onlar maça gelemeyeceklerinden bu maçın fiyatları düşük tutulmuş olmalı.
Zira maça girebilecek adam kalmamıştır şehirde.

Tahir61
02.01.2023, 21:20
şikecilerle oynanan maçta neredeyse stadın tamamı ceza yedi. üstüne gümrükten de 4 yiyince indirim kaçınılmazdı.

Avcı 2023'te ilk geldiği sezona benzer şekilde benzer futbolla şurayı toparlar
https://www.instagram.com/p/Cm4tGxkqW06/?hl=tr

https://i.hizliresim.com/t9mm7lz.png (https://www.hizliresim.com/t9mm7lz)

gurur6134
02.01.2023, 21:27
Takimin ligdeki durumu ve şikebahce macinda neredeyse stadin yarisinin cezali duruma dusmesi nedeniyle stad bilet fiyatlari bedava bile yapilsa dolmayacaktir..

Doğukan Uçan
02.01.2023, 23:37
Batı üst tribünü dışında bütün stat ceza yemiş. Bende tam o bölgede maçı izledim ucuz yırttık.

Stadın dolması imkansız vip blokların bile alayı cezalı.

Onur Akyüz
03.01.2023, 00:59
Bir ileri bir geri devam ederiz bu maç galip gelsel Alanya kesin yener inanılmaz iğrenç bir sezon oluyor iki maç üst üste kazanamayan bir takıma sahibiz.

Pas oyunu gibi bir şey oynuyoruz ama kaptırdığımız her top kalecimizin de yardımıyla kalemizde. Belki de ligin en masraflı kadrosuna da sahibiz ama ruhsuzluk, vurdumduymazlık had safhada. Sözleşmeyi kapan yatışa geçmiş.

İki maç üst üste aynı kadroyla da saha çıkamıyoruz sürekli bir değişiklik sürekli deneme yapan bir hocamız var. Bu halimizle giresun’u da yenemeyiz ya 8.dk uğurcan’ın uzaktan gelen ayak içi şutunu izlediğini şimdiden görebiliyorum.

Rezil bir sezon bu.

samatyaboy
03.01.2023, 05:10
Bir ileri bir geri devam ederiz bu maç galip gelsel Alanya kesin yener inanılmaz iğrenç bir sezon oluyor iki maç üst üste kazanamayan bir takıma sahibiz.

Pas oyunu gibi bir şey oynuyoruz ama kaptırdığımız her top kalecimizin de yardımıyla kalemizde. Belki de ligin en masraflı kadrosuna da sahibiz ama ruhsuzluk, vurdumduymazlık had safhada. Sözleşmeyi kapan yatışa geçmiş.

İki maç üst üste aynı kadroyla da saha çıkamıyoruz sürekli bir değişiklik sürekli deneme yapan bir hocamız var. Bu halimizle giresun’u da yenemeyiz ya 8.dk uğurcan’ın uzaktan gelen ayak içi şutunu izlediğini şimdiden görebiliyorum.

Rezil bir sezon bu.

Geçen seneki BJK'nin kopyası olduk.Devre arasında takımı ateşleyecek yıldız lazım.

Çağlar Güleryüz
03.01.2023, 09:00
Fener maçından ceza almışız bilet alamıyorum.
Eşimin veya üzerine bilet alıp onunla girmeye çalışsam yedirebilir miyim? Kimlik kontrolü çok da yapılmıyor gördüğüm kadarıyla.

bilginsem
03.01.2023, 09:14
Arif'e sürekli forma şansı versin demiyoruz zaten ama bu maçta vermeyecek de hangi maçta verecek peki, bu çocukları hangi maçta oynatacağız veya Eren'in Ariften ne farkı var.

Sağ bek konusunda kesinlikle katılıyorum, Doğucan'ı denemek lazım dediğin gibi defansif yönden hiçbir sıkıntı yaşamaz, ayrıca topu ayağında felan tutar adam akıllı öne git gel yapar, tekniği iyi çünkü çocuğun.

Taha Bartra'nın yaptığını her türlü yapar, topla çok iyi ileri çıkabiliyor, bizde şans bulmasa da ilerde iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.
Ben zaten hak veriyorum Enes kardeşim. Yalnız hoca bu tarz adapte etmeye çalıştığı oyuncuları asla kesmiyor. Eren boş bir oyuncu değil, aşması gereken bir eşik var onu aşarsa zaten sıkıntı yok. Bizim yapmamız gereken hocaya güvenmek. Hocayı sorgulayınca Arif'e de doğru örnek olmuyoruz. Arif'e sorumluluk vermek için sezon başı kampı beklemekte fayda var diye düşünüyor olabilir hoca. Bence Arif 1-2 gömlek daha iyi bir oyuncu özellikle hücuma yönelik özellikler ve özgüven konusunda.

Taha Bartra'dan daha iyi bir stoper değil. Fakat bu değişimlerden korkmamak lazım. Biz 10-11 de tak diye Yumlu'yu koyduk ve sıkıntı yaşamadık bundan dolayı. 3 sene evvel 21 yaşında Hüseyinle şampiyonluğa oynadık.

Gbamin stoperde olmayacak, adım gibi eminim çünkü çok gevşek bir oyuncu. Zaten bu çocuk sert ve eforlu olsa 70-80 milyon euro eder o kadar iyi bir potansiyel ama malesef öyle değil. Bu saatten sonra sadece 6-8 karışık oynar.

doc holliday
03.01.2023, 12:27
Fantazi aramadan herkes kendi bölgesinde oynasın rahat kazanırız yoksa sııkıntılı maç

Uğurcan
larsen
Taha
hugo
eren
sio
marek
baka
trezege
lahtimi
gomez

lazminator61
03.01.2023, 14:13
Bye bye Season 2021/2022.

Welcome Season 2020/2021 (Afobe, Baker, zamanimiz)

lazminator61
03.01.2023, 14:17
Fantazi aramadan herkes kendi bölgesinde oynasın rahat kazanırız yoksa sııkıntılı maç

Uğurcan
larsen
Taha
hugo
eren
sio
marek
baka
trezege
lahtimi
gomez

dogru olan kadro yukarda.

A.A. kafasindaki fantazi:

Ugurcan
HT4
Gbamin
Hugo
Eren
Siopis
baka
Bardi
Trezeguet
Ömür
Gomez

Bu arada ömür ilerde, baka mümkünse kalenin icinde oynasin. Fantazi nereye kadar gidiyorsa artik. Ömür 0 katki ilen devam oynasin. Neden Bakayi geriye cekiyor anlamis degilim. Acaba uzaktan sut atip gol buluruz mu diye.

Oyun plani yok, taktik yok. Kimse ceza sahsina girmiyor. Herkes ceza sahsinin etrafinda bekleyip sag sola pas atiyor.

melekcilingir
03.01.2023, 14:46
Cezalı olduğum için maça gidemiyorum. Biletimi tercihen bir öğrenciye transfer etmek istiyorum. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

tristram
03.01.2023, 16:56
bazilari iyi niyetle kadrolarina gencleri yaziyor ama yanildiklari konu avci gibi saplantili adamlara oldursen geri adim attiramazsin.sampiyonlugun hatrina hala kendisine bir tepki yok ama bu krediside bitmek uzere..geldi geleli bir tane genc oyuncuyu takima monte edemedi.bir td'nin normalde bunu kendine dert etmesi gerekmiyor mu?

isin tuhaf tarafi takimda kimse pozisyonunda oynamiyor.yokluktan her hamle deneniyor ama o genclere bir turlu sira gelmiyor.baslarda onlarla idmani yapan kendisi almiyorsa bir bildigi var diyordum ama sans verdigi adamlara bakinca bir bildiginden ziyade saplantili olmasindan dolayi o kararlari verdigini dusunmeye basladim.

oz oglun olsa eren elmali'ya o kadar sans tanimazsin,bilmem kac aydir sakat olan visca'ya hemen formayi verirken o bolgede oynayan genclerin degerlendirilmemesini nasil aciklayacagiz?veyahut surekli orta sahadan stopere adam cekerken taha'nin hic degerlendirilmemesini ne yapacagiz?
bunlar kadroda olup sans vermedikleri.alt yapidan ismini bilmedigimiz bir adami cikaramamasi bana normal gelmiyor..ben adim gibi eminim ki alt yapimizda sol bekte eren'den, sag bekte huseyin'den daha iyi oynayacak cocuklar var.hocanin acik acik soylemesede bonservisine para odenmeyen,kendisine yuksek maas verilmeyen forma bulamaz gibi bir prensibi oldugunu dusunuyorum.yaptiklari buna cikiyor.

marnop
03.01.2023, 19:15
Fener maçından ceza almışız bilet alamıyorum.
Eşimin veya üzerine bilet alıp onunla girmeye çalışsam yedirebilir miyim? Kimlik kontrolü çok da yapılmıyor gördüğüm kadarıyla.Çok fazla maça girdim bu şekilde. Geçir kafana bir bere sorunsuz girersin.

Doğukan Uçan
03.01.2023, 20:16
stadın tamamı ceza aldı iyi de o gün maçta olanların çoğu trabzon da yaşayan insanlar değildi ki. şehir dışından bizim gibi onlarca insan geldi. 1 milyon nüfuslu şehirde en az 30 bin kişi falan dolduramıyorsa demek ki herkes iyi gün taraftarı.

ersn.alparslan
03.01.2023, 21:00
Arada çok büyük bir fark yok ama herkes bu sezon bir halt yiyemeyecegimizin farkında.
İst takimlarinin bu kadar kötü olduğu birbirlerine düştüğü bir ortamda biraz akıllı ve sakin olsak, abdullahta biraz futbol aklı olsa, taraftarda zerre kadar bu takımı sahiplenme olsa bu sezon yine şampiyon olurduk.
Evet takım top oynamıyor. Bunu kabullenmek miyiz ? Bu hocaya hesap soracak kendine gel diyecek bir Allah'ın kulu yok mu ?
Herşeyi kabulleneceginize stadı boş birakacaginiza bu maçta stadı fulleyin ister destek verin ister protesto edin. Böyle boynunu bukmekle olmuyor bu işler.
Yoksa başakşehir bu sene 2. Şampiyonluğunu alacak.

Ugur Kurucelik
03.01.2023, 22:07
Tiyatro başladı yine.

Bir haftada üç cucuklerin lehine üç skandal karar verildi.

Boşuna uğraşmaya gerek yok bu Lig için.

Biz Avrupa maçlarına bakalım.

Gesendet von meinem Pixel 4 mit Tapatalk

simsek6061
03.01.2023, 22:20
bu tff ve mhk nin net bir amacı var. varı tamamıyla tartışmaya açarak kullanamaz hale getirmek ardından da böyle olmuyor cumhur reisimiz deyip var protokolünü tamamıyla kaldırmak... olur mu olur... bu ülkede aktif çalışan özel harekat polisleri eski ülkü ocakları genel başkanının suikastında aktif rol oynadıkları için göz altına alınmış neden olmasın... bu ülkede her türlü rezillik oluyor her gün. şaşırır mıyız hayır.. onun dışında hakemlerin eğitimi görgüsü çok düşük yetenek dışında diğer şeyleri de sorunlu... bize gelince bizim halimiz de yok gibi.. pastayı illa ikram ediyoruz.. aslında hayvan gibi kadromuz var ama tembel bir sistem var gibi kulüpte...

El Cordobes
03.01.2023, 22:23
Bu sene hiç hayal mayal kurmaya gerek yok. Şu ortamda yarışa dahil olsak bile bizi çiğ çiğ yerler.

Sezona zaten ne takım ne camia kafaca hiçbir şekilde giremedi. Avrupa da bişeler yaparsak kardır. Ligdeki sıralamayı bile kestiremiyorum, öyle kaotik bir ortam var. Kafamıza vursalar n’oluyo diyecek bile mecalimiz yok maalesef. Saha içi ayrı sıkıntı, saha dışı ayrı.

gurur6134
03.01.2023, 22:38
Var a ragmen yine istediklerini gorup istemediklerini gormemeye basladilar.bir hata yapiyorlar dengelemek icin bu sefer diger takima kiyak geciliyor yine eski gunlere dönüs sinyali bu sıkıntı buyuk..yesinler birbirlerini gucu gucune yetene artik,bize ekmek dusmez bu sene zaten mecalimizde yok orasi ayri da kafa kaldirdigimiz anda da dur derler belli oldu..

Ugur Kurucelik
03.01.2023, 22:44
Bir sözüm de o Nuri denen yalakaya.

Bize karşı müthiş hırslı febese karşı kedi gibi.

Şu pozisyon bizim maçta olsa kıyameti koparırdı.

Şikecilere karşı sus pus.

samway
04.01.2023, 02:39

Hayelleri var !!!

pReN@_61
05.01.2023, 15:49

https://twitter.com/TS_Bakasetas/status/1610366122515173377

My
05.01.2023, 16:29
https://twitter.com/sabahspor/status/1611029007683690502?s=20&t=WWp-O3fWtsMvsbwQh-Z4bA

Hocam sürekli tekrarlanan hataya artık hata denmez biliyorsun di mi ?

Sefaenes
05.01.2023, 16:58
td soylediklerinle yaptikarinla kendini yalanliyor bizle resmen alay geciyor. Nerede herkez yerinde oynama sözü hala formsuz oyuncular kadroda hala forma adaleti yok

DeAgLeMaNyAq
05.01.2023, 17:52
Hamsik olmayınca düz bir takıma dönüşüyoruz. Hoca'nın Hamsik'i kesmek de haksız olduğunu da düşünmüyorum ama en azından ikinci yarıların başında oyuna girmesi lazım...

My
05.01.2023, 17:56
Savunma işi resmen Allaha emanet. Atak yediğimizde baya baya savruluyoruz. Gbamin zaten az önce sağ bekte çalım üştünüe çalış yiyordu.

My
05.01.2023, 17:57
Tempo yapmaya çalışıyoruz ama bir plan yok ortada. Ezber yok yani. Spontane ataklar.

Ufuk
05.01.2023, 18:12
Ömür son sürat yerden kalkmıyorsa bil ki bir şey vardır. Yüze net darbe. İkinci sarı ve penaltı.

Sefaenes
05.01.2023, 18:16
yine iyi oynamiyoruz Allah dan rakip kendi kalesine atti yoksa isimiz zor. Td bizle resmen alay geciyor yine ayni hamam ayni tas yine futbolcular yerlerinde oynamiyor. Naci ve Lahtimi bosuna forma bekliyor

My
05.01.2023, 18:17
Şu takım 40 küsür milyon yuro.

My
05.01.2023, 18:23
Takımın hiç bir hücum planı yok. Tamamiyle spontane gelişen ataklar. Çok kötüyüz. Atak yediğimizde helva gibi dağılıyoruz zaten.

nchls
05.01.2023, 18:26
Ne oynadığımız belli değil. Rezalet bir kadro ve transfer dönemi geçirmişiz. Sahada 3 tane 10 numara var ama sağ kanat, stoper yama. Bitmez bu sezon

My
05.01.2023, 18:29
Fazla söze gerek yok sanırım.

https://twitter.com/OptaCan/status/1525838054862336002?s=20&t=AKkn98iUrPGC74ZDb36DZw

Sefaenes
05.01.2023, 18:32
Yusuf ve djanini 2 yari giderse td 1 saniye bile takimda durmasin yeter rezil futbol. Bir mwakemenin gidisi bizi bu kadar kötü yapamaz

Ufuk
05.01.2023, 18:36
Tehlikeli pozisyonlara girdik ama sonuçlandıramadık. Baka'nın iki nefis pası, Trezeguet'in bitiremediği geçiş hücumu..

Sefaenes
05.01.2023, 18:42
devre arasi acil gitmesi gerekenler Larsen,djanini,bardhi,yusuflar,eren

My
05.01.2023, 18:49
Saçma sapan işler dönüyor sahada. 10 dakikaya tempo düşer zaten. Benden bu kadar. İzleyen izlesin bu şeyi.

serdaracıl
05.01.2023, 18:57
Güzel maç oluyor

DeAgLeMaNyAq
05.01.2023, 18:57
Maxi Gomez maşallah attığı golden fazla kart görmüş...

yatmaztara
05.01.2023, 19:01
Forumda bi hata mı var?

serdaracıl
05.01.2023, 19:01
Bize gelen kaleciye bişey oluyor

DeAgLeMaNyAq
05.01.2023, 19:02
Maxi Gomez maşallah attığı golden fazla kart görmüş...

Neyse en sonunda attı...

serdaracıl
05.01.2023, 19:03
Golllllll

Sefaenes
05.01.2023, 19:04
en sonunda atti
Forumda hata var

Sefaenes
05.01.2023, 19:08
saka gibi hala djanini cöp sans veriyor

DeAgLeMaNyAq
05.01.2023, 19:08
Djaniny ilk topunda gene sihirbazlık yaptı. Doğucan da topa ilk dokunuşunda golü attı. Oyuncu değişikliğinin bu denli hızlı skora yansıması dünyada olmamıştır...

serdaracıl
05.01.2023, 19:09
Golllllllllllooolllll

serdaracıl
05.01.2023, 19:16
Lahdimiui aldı hoca nihayet

serdaracıl
05.01.2023, 19:22
Bravo naci

Armağan Dere
05.01.2023, 19:32
naciyi oynatmayan hocaya naci şamarı çekti

DeAgLeMaNyAq
05.01.2023, 19:33
Kazandık ama sezonun en durgun oyunlarından birini ortaya koyduk. Rakip de doğru dürüst zorlayamayınca top çevirip durduk. Karagümrük mağlubiyeti olmasaydı hava yine bu şekilde mi olurdu emin değilim. Ancak bu oyun bizi bir yere taşımaz...

Armağan Dere
05.01.2023, 19:34
forumda bir sıkıntı mı var

serdaracıl
05.01.2023, 19:35
Çok güzel maç oldu. Naci çok iyi oynadı. Gomez golü çok istedi. Takım ilk yarı tutuktu ama ikinci yarı açıldı. Hocanın tüm oyunculardan yararlanmaya çalışması güzel. Yenilmezlik serisi devam. Yarış sürüyor

Ufuk
05.01.2023, 19:36
https://pbs.twimg.com/media/Fluw82SWYBMY674?format=jpg&name=medium

Karagümrük saçmalığı olmasaydı derbi sonucuna göre fbyi altımıza alabilirdik haftaya. Neyse her halükarda kazanarak devam etmemiz lazım.

memozcan
05.01.2023, 19:39
şu nacinin 20 dakikada attığı ara paslarını birileri 5 senedir atamıyor.. bilin bakalım o birileri kim?

Numan Yerlikaya
05.01.2023, 19:39
Takımın fizik bitik futbol zekası git gide azalıyor takımda

My
05.01.2023, 19:41
Saçma sapan kadro. Hak eden kemarda. Lahtimi şişmiş. Bu çocuk sanki hayatında ilk defa büyük sahada maça çıkıyor. Duracağı yeri bilmiyor. Kapattım maçı ama dayanamadım sonra yine açtım ara ara baktım. Acayip dengesiz bir takımız.

https://i.hizliresim.com/35weqzx.jpg (https://www.hizliresim.com/35weqzx)

Bu da hücum planımız.

theo
05.01.2023, 20:06
bir kere abdulkadir adlı arkadaş mutlaka ama mutlaka kafasını gömmekten vazgeçip futbolun etrafını görerek oynandığını öğrenmeli. öğrenemiyorsa mümkünse artık en azından kiraya verilmeli bir avrupa takımına. orada öğretilir futbolun nasıl oynanması gerektiği.

eren adlı arkadaş orta nasıl yapılır öğrenmeli ve pozisyon almanın ne demek olduğunu kavramalı. gerekirse özel hoca tutmalı.

naci adlı arkadaşın ne yapılıp edilip bonservisi alınmalı ve ilk 11e monte edilmeli

ekeser60
05.01.2023, 20:12
Forumda da heyecan Karagümrük maçıyla tamamen bitmiş maç sonucunda yorum yazan bile yok takıma güven ve ilgi sifirlanmis

fanatikdevri
05.01.2023, 20:18
Defansta Bartra olmayınca rakibe boşluk verecek saçmalıklar da olmadı ve pozisyon bile vermedik.En çok Larsen mutludur olmadığına.Çok mu iyiydik,değil ama takımın vasat oyunu bile iş yapar bu ligde.
Maxi mükemmel denebilecek tipte forvet ama adama bir tane bile pozisyon hazırlamıyor takım,keşke Naci ile oynama şansı olsaydı.İlk golde onun baskısı rakibe hata yaptırdı,attığı golden önce iki harika kafa şutu var.
Naci saf yetenek,nasıl kullanmıyor Hoca anlaşılmaz.Gbamin de çok iyi futbolcu.Lahtimi fizik olarak çok gelişmesi lazım.

lazibere
05.01.2023, 20:24
Futbol hava işidir. İyi olan herşey izlenir, Bir tiyatro izleme giderken neye dikkat edersin, Oyuncu kadrosuna ve oyuna, Tiyatro oyunu izlemeye giderken kimse orda skor alalım beklentisi içerisine girmez ve gider izlersin ve başarılı ise sonunun ne olduğuna bakmadan oyunun alkışlarsın

Futbol da öyledir, iyi oyuncular ve iyi bir sistem ve üstüne üstlük sonucunda ödül olan bir oyun . izlemek için para verirsin ve maça gidersin.

Bu akşam skordan bağımsız olarak yorum yapacağım. Kazandığımız halde yazacağım, Maç izlerken ''' ahhh çekerek heyecanladığınız kaç tane atağımız oldu ve ayağa kalktınız?? Ben sadece 3-0 dan sonra Hamsik'in şutunun gol olmamasına üzüldüm. Yok dimi başka, Koca 70 dakika sahada ne için bulunduklarını bilmediğimiz ucube bir oyun ile dolaştık durduk, Rakip kaleye gitmek için gittik ve oyun anlamında taraftarı coşturacak bir tane atağımız yok. Bu oyun izlenir mi?? Bu oyuna para verilir mi??

Trezege ve Bakasetas olmasa bu oyuncular bu maçı alabilir diye düşündüğünüz oldu mu? Benim olmadı. Ne zaman ki, Naci oyuna girdi oyundan keyif almaya başladım, çünkü çocuk ne oynayacağını biliyor ve yapması gerekeni tam zamanında yapmayı beceriyor, Gol atsın atmasın umurumda değil ama çocuğun oyun zekasını sevdim ve keyif aldım.

Eren Elmalı'nın , panter gibi koşturup, rakibe top çarptırarak adam geçmeye kalkması midemi bulandırıyor. Abdulkadir'in 10 metre yanındaki adama pas atacak güçte olmaması beni iğreti ediyor. Larsen'nin her defasında geriye oynamak ihtiyacı benim canımı sıkıyor. Ve koca 70 dakka kaleye sadece bir tane şut çekmiş bir takımı izlemek ise moral bozuyor???

Bunun suçlusu herkes, başta yönetim ve teknik heyet. Bu kadar yeteneksiz ve 2. lig topçusunu bu şampiyon takıma nasıl aldılar bu nasıl bir öngörememezlik. Kasımpaşa'dan 3 tane oyuncu aldık ve 3 ü de sahada adeta yokları oynuyor. Bu kadar salak olunmaz yahu

Wakame' ile sözleşme uzatmadıklarında hepimiz dedik ki '' Yaşlandı, Bu oyuncuya bu saatten sonra bu para verilmez, daha geniş ve gelecek sene ligin tozunu attıracak bir kadro ile senelerce damga vuracağız ''' dedik mi dedik, Wakame'nın yavaşlağından şikayet ediyorken, kaleye gidecek, topa şut vuracak oyuncu bulamıyoruz. Bunlar size komik gelmiyor mu??

Yazık çok yazık.

Bu Puanlar bizi yarışta tutabilir, Şampiyon da bir kere de yapabilir . Ama bu kötü ve karaktersiz oyuna ne kadar daha tahammül edeceğiz açıkçası ben bilemiyorum

Gökhan Balcı
05.01.2023, 20:52
Siteye forum üzerinden giriş yapılamıyor. Bordomavi.net'ten girip foruma yönlendirince girilebiliyor ancak. Sorun sadece bende değilse maça olan ilgi bundan dolayı az olabilir.

Tekke
05.01.2023, 21:03
Siteye forum üzerinden giriş yapılamıyor. Bordomavi.net'ten girip foruma yönlendirince girilebiliyor ancak. Sorun sadece bende değilse maça olan ilgi bundan dolayı az olabilir.

Siteye hiçbir şekilde girilemiyor, bilgisayardan uyarı çıkıyor güvensiz site diye.

Forumsuz deneyerek kırk şekil yapıp girebildim haklısın

Maça gelince; Avcı istesin, fb maçı Monako bu maç gibi 7-8 maç ligin çok üstü oynadı takım, Avcı istemiyor , başka tek açıklamam bazen de top sevmiyor olabilir

Naci ligin en iyi kanadı desem sırıtmaz, ama kanatta Bardhi Ömür…

Onur Akyüz
05.01.2023, 21:22
Kolay bir galibiyet oldu kaleye şut bile gelmedi. Uzun zamandır stressiz bir maç izlemeyi özlemiştim.

Elimizdeki Konya maçını vermeseydik ve zayıf k.paşa’yı yenseydik her şeye rağmen şu berbat halimizle 3 puan geride oluyorduk.

Neyse artık Alanya-Bfk maçlarını alırsak yine umut var ama bu takımın ne yapacağı tamamen o anki gidişata bağlı bir şey bugün sırtına çarpıp girmese kim bilir ne olacaktı bilemiyoruz.

Kendine güveni yok takımın deneyip deneyip evirip çevirip sonuç alamamak strese sebep oluyor.

kızgın61
05.01.2023, 21:56

Sitenin web adresi degisti yanilmiyorsam:
Eski adres: https://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php/67-Trabzonspor-Transferleri
Yeni adres: http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php/67-Trabzonspor-Transferleri
S (Secure)yok.

Kenshi
05.01.2023, 22:54
Naci ilk 11 olmalı.

samatyaboy
05.01.2023, 23:09
3-0 çok güzel skor, tüm takımı tebrik ederim.Hocamızın taraftara sitemi de çok yerinde, koca şehrin tek takımı var ama stadın yarısı dolmuyor.

Varlıbaş61
06.01.2023, 06:01
Toplam sayfa sayısı rakamla 4, yazıyla dört.

Sayfa adminleri maç başlığına skoru yazmaya bile üşenmiş.

Şampiyon takıma bak ya !!

Geçen haftaki skor ile hem heyecan gitti, hem de şampiyonluk.

Takımın ne oynadığı, hocanın ne oynattığı zaten muamma.

Yazık !!

Oğuz ZEYTİN
06.01.2023, 07:06

Yazık !!

Üşenmekten değil siteye erişimle ilgili teknik bir problem var. Kazanmışız, tadını çıkarın.

Murat Keçeci
06.01.2023, 07:06
Net bir skorla 3 puanı almak moral açısından iyi oldu.Fakat hedef zirveyse yenilgi kelimesini unutup uzun soluklu seriler yapmalıyız.Bunun içinde öncelikle deplasman karnemizi duzeltmeliyiz.

Maçı analiz edersek giresunun büyük maçlardaki oyunu ve geçen sezon iç saha da bize çelme takması akıllara gelince zorlanacakmiyiz sorusu zihinlere geliyordu fakat çok zorlanmadan net bir galibiyet aldık.Sahada dinamik bir takım vardı.Herkes çok koştu ve bunun ödülünü de aldık.

Çok net şekilde ön plana çıkan bir oyuncu yoktu.Daha çok takım halinde kazandık.Baskiyla rakibe birçok hata yaptırdık.Herkes ortaya maksimum enerji koydu.Abdulkadir yine çok dinamik idi.

Takımda beklentilerin altında kalan tek oyuncu Enis bardhi idi.Final pası ve son vuruşta kötü günündeydi.

Trezeguet her zaman ki gibi çok enerjik idi.Naci ve djaniny de güzel işler yaptılar.Maxi gomezde her maç daha iyiye gidiyor.Biraz daha fazla gole odaklanmali.

Defans hattı iyi maç çıkardı.Gbaminin stoper performansı iyi idi.Son adamken bir iki defa feyk ve çalım denemesi oldu onu da yapmasaydı kusursuz oynadı diyebiliriz.

Genel eksiklerden bahsedersek kadroyu daha dinamik hale getirdik fakat ofans gücümüzün de daha yukarı çıkması lazım.Mesela Abdülkadir taşıdığı toplarda duvara çarpmamali,mesela siopis rakibi dengesiz yakaladığımızda topu hücum oyuncumuza aktarabilmeli,mesela bakasetas kilit pas deneme sayısını daha da arttırmalı,mesela larsen,eren hücuma çıktığında icraat yapabilmeli.Mesela gomez gol vuruşu yapacak açıyı bulduğunda hala pas arayışında olmamalı topu yan filelere asmalı.

Zirve yarısındaki rakiplerimiz ciddi şekilde hedefe kitlenmisler onlara yetişmek için iç saha,dış saha farketmeksizin kazanmaya devam etmeliyiz.

UĞUR DURTAŞ
06.01.2023, 07:54
1 Hafta önce 4 gol yemişsin dedim ki öyle bir ilk yarı izleriz ki
nefesimiz kesilir

kimsenin umrun da değil...

paslaşma yok,bencillik üst düzey
sağ pas sola pas geriye pas

erman hocanın verdiği örnek misali
5 şeritli otoban trabzonspor 60 km hızla gidiyor
aynen öyle bu takım niçin hızlı oynamıyor hocam?
bu takım ilerde niçin çoğalamıyor
gomezi kenara atmak ne demek avcı hocam?

terezege güzel kardeşim ezberlettin oyununu değiştir artık
çok sıkıldım
bazen kontra ataklarımızın içine ediyorsun
hep aynı senaryo
sağına çalım sonra şut
be güzel kardeşim
eyvallah bunları yapta ara sırada
müsait durumdaki arkadaşına pas ver,orta aç
kafanı kaldırsan en doğru pası vereceksin ama
sende bu oyun kalıplaşmış

ilk yarı önde kapattık ama gol atamadan!!!

ikinci yarı takım biraz hareketlendi biraz ileriye hızlı çıktı
ayağa sağlıklı pas yapıldı,kornerler güzel kullanıldı verimsiz oyuncular dışarı alındı
sonuç geldi.

naci yi oynat be hocam iyi kumaş
bardhi sen ne messisin ne de üst düzey bir oyuncusun sıradan bir oyuncusun
1 karış boyunla 2-3 kişiye dar alanda çalım atmak senin neyine lan
dün kötü oynadığı için yazmıyorum genel olarak kötü
hiç düşünülmeden....

2 maç sonra ilk yarı bitecek
avcı hoca gidecek oyuncuları belirlemiştir

viska dan artık bu sezon hayır gelmez
ne yapıp ne edip 10 gün sonra viska nın boşluğunu dolduracak
bir oyuncu alınmlı.

öyle veya böyle alınan 3 puan iyi geldi hepimize
tam iyi gelmesi için alanyayı yenmemiz şart
fb yi yendin de ne olu?

serdaracıl
06.01.2023, 09:17
Çok iyi oynadık. Bakmayın siz takımı gömenlere. İstanbul basınının gazına gelen memnuniyetsiz tayfa onlar. 5. Dakikada bakasetasın ara pası mükemmeldi. İlk yarı son hareketi yapamadığımız bikaç pozisyon daha var. İkinci yarı ise Çok iyiydik. Bikaç takviye ile bu takım olur. Ayrıca hocanın değişiklikleri ve takımı diri tutması da güzeldi. Yorgun oyuncunun sahada işi yok. Geçen hafta yorgun takımın sahada nasıl ezildiğini gördük

serdaracıl
06.01.2023, 09:20
Net bir skorla 3 puanı almak moral açısından iyi oldu.Fakat hedef zirveyse yenilgi kelimesini unutup uzun soluklu seriler yapmalıyız.Bunun içinde öncelikle deplasman karnemizi duzeltmeliyiz.

Maçı analiz edersek giresunun büyük maçlardaki oyunu ve geçen sezon iç saha da bize çelme takması akıllara gelince zorlanacakmiyiz sorusu zihinlere geliyordu fakat çok zorlanmadan net bir galibiyet aldık.Sahada dinamik bir takım vardı.Herkes çok koştu ve bunun ödülünü de aldık.

Çok net şekilde ön plana çıkan bir oyuncu yoktu.Daha çok takım halinde kazandık.Baskiyla rakibe birçok hata yaptırdık.Herkes ortaya maksimum enerji koydu.Abdulkadir yine çok dinamik idi.

Takımda beklentilerin altında kalan tek oyuncu Enis bardhi idi.Final pası ve son vuruşta kötü günündeydi.

Trezeguet her zaman ki gibi çok enerjik idi.Naci ve djaniny de güzel işler yaptılar.Maxi gomezde her maç daha iyiye gidiyor.Biraz daha fazla gole odaklanmali.

Defans hattı iyi maç çıkardı.Gbaminin stoper performansı iyi idi.Son adamken bir iki defa feyk ve çalım denemesi oldu onu da yapmasaydı kusursuz oynadı diyebiliriz.

Genel eksiklerden bahsedersek kadroyu daha dinamik hale getirdik fakat ofans gücümüzün de daha yukarı çıkması lazım.Mesela Abdülkadir taşıdığı toplarda duvara çarpmamali,mesela siopis rakibi dengesiz yakaladığımızda topu hücum oyuncumuza aktarabilmeli,mesela bakasetas kilit pas deneme sayısını daha da arttırmalı,mesela larsen,eren hücuma çıktığında icraat yapabilmeli.Mesela gomez gol vuruşu yapacak açıyı bulduğunda hala pas arayışında olmamalı topu yan filelere asmalı.

Zirve yarısındaki rakiplerimiz ciddi şekilde hedefe kitlenmisler onlara yetişmek için iç saha,dış saha farketmeksizin kazanmaya devam etmeliyiz.

+ 61

Larking
06.01.2023, 09:25
Kazanmak güzel ama oyun halen dalgalı performansın devam edeceğini gösteriyor.

Havaya girebilmek,öz güven yakalayabilmek için seri yapmak şart.Oyun ahım şahım olmasa da kazanma alışkanlığı ile bile maç kazanabiliyorsun bizim ligde,geçen sezon bunu yaşadığımız maçlar oldu.

Bu sezonun kırılma maçı Karagümrük maçı olacak.O maçı kazansaydık aradan sonra 3 te 3 yaparak ciddi bir ivme yakalayacaktık.O maçın tatil havasında oynanmasının bedeli belki de sezona mal olacak.

theo
06.01.2023, 09:39
Bizim takımın dönem dönem kırılma maçları olur. sonra çeki düzen gelir takıma oyuncular kendilerinin farkına varır. 2009-2010 sezonu kasımpaşa maçı. 2018-2019 sezonu malatya maçı. daha eskilere gidersek bu kırılma bir dönem genelde beşiktaş maçları olurdu. inanıyorum ki bu sezon da karagümrük maçı ile yükseliş başlayacak.

Kazanmak güzel ama oyun halen dalgalı performansın devam edeceğini gösteriyor.

Havaya girebilmek,öz güven yakalayabilmek için seri yapmak şart.Oyun ahım şahım olmasa da kazanma alışkanlığı ile bile maç kazanabiliyorsun bizim ligde,geçen sezon bunu yaşadığımız maçlar oldu.

Bu sezonun kırılma maçı Karagümrük maçı olacak.O maçı kazansaydık aradan sonra 3 te 3 yaparak ciddi bir ivme yakalayacaktık.O maçın tatil havasında oynanmasının bedeli belki de sezona mal olacak.

Ahmet Taşçı
06.01.2023, 10:32
Kendimizi kandırmaya gerek yok. Bu takım ilk 4'e girsin lig için başarıdır. Ayrıca Aston Villadan tutun Levanteye kadar herkes taksidi i istiyormuş ayrıca Kasımpaşa da cabası, Cornelius'un alacağı herkesin malumu... İşin özeti transfer yerine yeni gençler kazanmalıyız. Bu yıl bizim için ligin tadı yok, olmayacak da... Arif,Hakan Yeşil, Kerem Şen gibi adamlar bir şelikde takıma monte edilmeli. Bu sezon gençler için fırsat ve yatırım sezonu olmalı. Bu ekonomik tabloda transfer falan imkansız, yapılırsa klübe ihanet gibi bişi olur. 3 yıl önceye geri döneriz.Hee bu hoca ile mümkün mü, yönetim baskı yapar, kamuoyuna da hedef küçültme uygun bir dille anlatırsa neden olmasın.

Ufuk
06.01.2023, 12:03
30 bin kişinin cezalı olduğunu görmezden gelip tribünlere sallamak = Foruma girişte problem olduğunu görmezden gelip 4 sayfayı eleştirmek.

Bmn hata oluştuğunda, bakım yapıldığında vs niye iki tweet atmaya üşeniyor? Siteye girişlerde problem yaşayanlar bmn ana sayfadan ulaşabilirler diye bir tweet atılsa ne olurdu? Su haliyle 4 sayfa çok bile. Bir ara ts twitter hesabı resmi site linki paylaşmak dışında kullanılmiyordu, ondan bir tık iyi sadece.

Yapılabilecek bir sürü şey var. Sitenin problemlerini teknik sebeplerle açıklarız hadi, bunun bahanesi de yok.

Sacit
06.01.2023, 14:19
Futbol hızlı oynanır
en hızlı kaleye nasıl giderim bunu yapacaksın

takım kontraya çıkamıyor
bizim oyuncunun önü boş ileri gitmiyor geri pas veriyor
bu ne skandal bir olaydır

ceza sahasına kimse girmiyor
neyin peşindesiniz??

sağ bek sol bek hatta kanatlardan verim yok
Wakayeme visca'dan sonra kalite çok düştü

cem1990
06.01.2023, 14:22
Lige başlarken hedef küçülteceğimizi söylese idik bazı gereksiz transferlerin de önüne geçmiş olurduk
Bu yıl takım ilk 4 de bitirsin Türkiye kupasını alsın yeterlidir,yeter ki her sene kupa seramonisini bozmayalım

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2023, 14:57
G'bamen, Ömür, Ünüvar, Baka ve Djaniny en iyilerdi.

Naci'nin bonservisini alabilsek şahane olur. Maçın adamıdır benim gözümde

Visca yokken Djaniny kanada konmalı.

Alanya ve Başak maçlarını alıp 35 puanla devreye girersek süper olur.

2-0'dan sonra oynanan oyun çok keyif verdi.

668/749 pas (%89) isabetli pas sezonun bizim açımızdan en yüksek rakamı dedi yorumcular

Pas oyununu gerçekten harika oynuyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2023, 14:59
Futbol hızlı oynanır
en hızlı kaleye nasıl giderim bunu yapacaksın

takım kontraya çıkamıyor
bizim oyuncunun önü boş ileri gitmiyor geri pas veriyor
bu ne skandal bir olaydır

ceza sahasına kimse girmiyor
neyin peşindesiniz??

sağ bek sol bek hatta kanatlardan verim yok
Wakayeme visca'dan sonra kalite çok düştü

Larsen çok yetersiz bir sağ bek
Rakipte sakatlanarak çıkan oyuncu arkasından dolandı bir pozisyonda, çıldırdım.
Pereira'dan sonra iyi bir sağ bek bulamadık.
Eyy Bardhi! Önüne geleni çalımlama sevdandan vazgeç, zamanında pas ver be adam
Lahtimi 81'de girdi. Işık göremedim pek.

HOPA'LI TS'Lİ
06.01.2023, 15:04
Forumda da heyecan Karagümrük maçıyla tamamen bitmiş maç sonucunda yorum yazan bile yok takıma güven ve ilgi sifirlanmis

Renktaş 2 gündür siteye giremedik teknik sorundan dolayı (güvenli değil uyarısı verdi 2 gündür)

doc holliday
06.01.2023, 15:09
4-1-3-2 iyidir bizde iş yapar ama nacinin bir şekilde takıma adapte edilmesi lazım,bardican ise herzamanki gibi yetersiz.Birde peresin acilen dönmesi lazım larsenle olmaz bu iş

champions
06.01.2023, 15:09
Takım en son bu kadar sefil bir görüntü sergilediğinde takvimler 2005'i falan gösteriyordu herhalde, Ziya 3-5 milyonluk takımla bu iğrenç oyunu oynatır sana, 30-40 milyon harcamana gerek yok, topu sağa sola ittirmekten başka bir halt yapmayan adamlara birkaç on milyon veriyorsun, ben devlet olsam ceza keserim bu takıma.

Hoca ve min. 5-6 oyuncu şutlanmadığı sürece bu takımın düzeleceğine inanmıyorum.

lazminator61
06.01.2023, 15:22

Yazık !!
teknik problem vardi. Kimse giremedi kac gündür!

lazminator61
06.01.2023, 15:26
Dünkü mac tam bi fiyaskoydu. Takim sansa bala goler buldu. Takim hücümu hic yok. Yani 0 bile degil. Ileriye kimse gitmiyor, Gomez en az 4 kere orta yapiyor, Ceza sahsinda kimse yok?? Kime bu ortalar :D Yazik günah be.

Lahtimi maca girdikten sonra onu izledim. Topu kontrül edemedi, 5 pas atdi, hepside isabetsiz paslardi. Lahtimi dün ölümüne kötüydü.

Bu takim ne zaman dogru düzgün atak yapicak ??
Dün iki kere kontraya ciktik, birinde maxi gomez topu kaptirdi, ötekinde, eren veya naci topun üstüne basti, bekledi, geriye pas atdi. Kontra ataktan top Ugurcana geldi. REZILIK

wakaeme
06.01.2023, 15:55
takımda değişen bir şey yoktu şut çekmeye korkan oyuncular vardı yine sahada. cepheden kaleyi gören bardhi pas vermeye çalısıyordu en son

makbernatsu
06.01.2023, 15:55
60 tan sonra dağılmış giresuna bile organize atak yapıp gol bulamadık..tam bir rezillik..işin acınası hali ise avcının ve futbolcuların bu oyunu güzel iyi görmesi..devam edin bakalım ligi kaçıncı bitireceğiz

gurur6134
06.01.2023, 16:08
Skandal sayilabilecek bir ilk devreyi sans goluyle önde gectik serginho ciktiginda zaten mac bitmisti giresun icin .. son 20 dakika haric dun aksam icin konusulacak umut veren tek sey ömürun performansinin artmaya baslamasi yavas yavas insallah artik eski gunlerine döner ,naci de gösterdiki sezon basindan bu yana takimda yer alsaydi en az 6 7 puanimiz daha olurdu

serdaracıl
06.01.2023, 16:10
60 tan sonra dağılmış giresuna bile organize atak yapıp gol bulamadık..tam bir rezillik..işin acınası hali ise avcının ve futbolcuların bu oyunu güzel iyi görmesi..devam edin bakalım ligi kaçıncı bitireceğiz

Kaçıncı bitireceğiz? Acınası hal görmek isteyenler düşmemeye oynadığımız yıllara baksınlar. O günleri özleyenler olduğunu biliyorum. Ama kapandı artık o sayfalar.

kaçarava
06.01.2023, 17:27
İlk yarıda topu kaybedince çok komik baskılar yaptık. Giresunspor, presten kaçmak için kendi sahasına doğru top sürüp kanada uzun ters top atarak 2-3 tane net kontra yakaladı. Bu kadar kolay olmamalı.

Larsen adamla boğuşuyor, ya bir tane desteğe adam gelmez mi? Gelmedi. Kanat savunmamız yine s.o.s verdi.

İkinci yarı Giresunspor inatla önde basmaya, risk almaya devam etti ama geçiş hücumlarımız berbattı. Bir tane eşik atlatan oyuncumuz yoktu. Djaniny girdi iki hareket yaptı golü attırdı. Naci eveleyip gevelemeden çok çabuk oynadı, pasları oyunu açtı.

Siopis falan şöyle rakibin ayağına nişanlar gibi hatalı pas atıyor ya çıldırıyorum.

Gbamin ilk yarı feci sırıttı, çok yumuşak kaldı. Bardhi kendini Zico falan sanıyor galiba, bir şeyler deniyor ama yok yani ortada hiçbir şey yok.

Son 10 dk hariç keyifsiz bir maçtı.

theo
06.01.2023, 18:35
sezon başından beri şampiyonlar ligi için 4 tane ön eleme oynayacağımız bir şampiyonluğu istemiyorum. bu sene heveslerini alsınlar. biz direkt şampiyonlar ligine gideceğimiz şampiyonlukları yaşayalım.

o yüzden ben ilk üçte bitiririz diyorum yine. ayrıca türkiye kupasını alırız bu sezon. ayrıca konferansı da alabiliriz takım havasını bulursa.

Kaçıncı bitireceğiz? Acınası hal görmek isteyenler düşmemeye oynadığımız yıllara baksınlar. O günleri özleyenler olduğunu biliyorum. Ama kapandı artık o sayfalar.

pReN@_61
06.01.2023, 18:50

Zirve yarısındaki rakiplerimiz ciddi şekilde hedefe kitlenmisler onlara yetişmek için iç saha,dış saha farketmeksizin kazanmaya devam etmeliyiz.maçı izlememiştim
izlemiş kadar oldum
teşekkürler

Enes Başkaya60
06.01.2023, 18:54
Forum kendine gelmiş şükür.

Merhaba canlar :D

nakzo
06.01.2023, 19:00
sezon başından beri şampiyonlar ligi için 4 tane ön eleme oynayacağımız bir şampiyonluğu istemiyorum. bu sene heveslerini alsınlar. biz direkt şampiyonlar ligine gideceğimiz şampiyonlukları yaşayalım.

o yüzden ben ilk üçte bitiririz diyorum yine. ayrıca türkiye kupasını alırız bu sezon. ayrıca konferansı da alabiliriz takım havasını bulursa.

Bu kadro avrupa kupası kazanamaz.

Ufuk
06.01.2023, 19:02
https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1611347700385042434

My
06.01.2023, 19:04
Gel de şimdi bu adama laf söyle :)

https://twitter.com/siravcihunter/status/1611284278213582851?s=20&t=0UE-JEQ2a1J29yAZ78wOpg

theo
06.01.2023, 19:25
bizimki temenni :)

Bu kadro avrupa kupası kazanamaz.

Enes Başkaya60
06.01.2023, 19:28
Çıkılan kadro dediğim gibi 2 aşağı 3 yukarı aynıydı.

Hoca'nın mantığı hiç değişmiyor ki. Gbamin stoper oynuyor. Alanya maçında da oynayacak bakalım neler olacak.

Şu maçta Taha Altıkardeş'in kadroya bile girememesi skandal ötesi bir karardır.

Arif ve Naci bu maçta hangi amaçla ilk 11 oynamadılar??

Lahtimi'nin tamam zamana ihtiyacı var eyvallah.

Larsen hala sağ bek oynuyor bu takımda, Doğucan kariyerine sağ bek olarak başlamış, bir denesek sağ bekte ne kaybedebiliriz??

Çok iyi oynadık diyenler var, abi nereye iyi oynadık, rakibin en etkili oyuncularından biri sakatlanınca bitti adamlar için her şey zaten. Ayrıca en iyi oyuncuları da CEZALIYDI.

Kısacası bla bla bla...

Aynı tas aynı hamam.

Ufuk
06.01.2023, 20:06
Gel de şimdi bu adama laf söyle :)

https://twitter.com/siravcihunter/status/1611284278213582851?s=20&t=0UE-JEQ2a1J29yAZ78wOpg

O Kadar :)

nakzo
06.01.2023, 20:20
Abdullah hocamı seviyorum yanındayım kadro kötü kuruldu bunda dahili varsa oda hatalıdır ama bin tane şenol eder gözümde.

Mehmet BAŞ
06.01.2023, 21:12
Abdülkadir, Gbamin, Naci ve kısmen de Bakasetas dışında sahaya karakter koyamayan bir oyuncu grubumuz vardı. Kötü oynuyoruz, üretkenlik neredeyse yok, topu çok yavaş çeviriyoruz ve ön tarafta fark yaratacak kalitede oyuncumuz yok. Ancak sahada güzel şeyler de vardı. Mesela Abdülkadir Ömür haftalardır inanılmaz bir çaba gösteriyor. Takımı ayakta tutuyor. Pres yapıyor, top taşıyor ve sorumluluk alıyor. Karagümrük maçında bu çocuğa laf söyleyen bir futbol cahili vardı. İzledikçe utanıyordur sanırım. Gerçi utanabilmek için de bir seviye gerek, neyse!

Mehmet BAŞ
06.01.2023, 21:14
Abdülkadir, Gbamin, Naci ve kısmen de Bakasetas dışında sahaya karakter koyamayan bir oyuncu grubumuz vardı. Kötü oynuyoruz, üretkenlik neredeyse yok, topu çok yavaş çeviriyoruz ve ön tarafta fark yaratacak kalitede oyuncumuz yok. Ancak sahada güzel şeyler de vardı. Mesela Abdülkadir Ömür haftalardır inanılmaz bir çaba gösteriyor. Takımı ayakta tutuyor. Pres yapıyor, top taşıyor ve sorumluluk alıyor. Karagümrük maçında bu çocuğa laf söyleyen bir futbol cahili vardı. İzledikçe utanıyordur sanırım. Gerçi utanabilmek için de bir seviye gerek, neyse!

Bu arada Lahtimi diye tempo tutan arkadaşlar umarım göreceklerini görmüşlerdir. Lahtimi'yi bırakın, onun daha pişmesi gerek. Gelin biz Naci'ye bakalım. Çocuk yavaş yavaş kendini gösteriyor. Futbol zekasını sahaya yansıtıyor.

Fanatik34
06.01.2023, 23:05
Sikebahce macinda gelen galibiyet ile birseyler yazacaktim ama Karagümrük macini bekledim. Sayin Avci Efendi beni yaniltmadi. Su Oyuncu grubunun böyle capi sinirli birinin elinde olmasi, resmen rezalet!! Öyle böyle degil, Avci Efendinin her istedigi yapildi ve TV´ye cikmis, her rezil futboldan sonra bir gecis süreci diye tutturuyor..

Giresun macina gelmeyelim, keza en iyi oyuncusu, hani defansimizi sallayan Serginho saktlanip ciktiktan sonra mac bitmisti zaten.

iyattara
06.01.2023, 23:16
Takımın ana sorunu üretkenlik. Her ne kadar pivot forvet eksikliği gibi gözükse de kanat organizasyonlari sıfırlandı. Bunun da büyük etkisi var. Waka peres Visca derken kanattan 2li oyun yok, çalım atıp pozisyon üreten yok. Ee oyun sıkışıyor ortaya. Rakp alanı iyi savundu mu uğraş dur pozisyona girmek için. Sonra duran toptan gol kovala. Olmadı Baka bir şut çekip gol atsın. Çok kisirlasiyor oyunumuz bu sezon. Dandik takımlara puan kaybetmezsen her türlü zirvede olursun zaten. Büyük maç karnemiz gayet iyi hep. Ankara kasimpasa karagumruk. Bu saçma takımları yenemezsen bir yere verilmiyor maalesef. Alanya başak yen yine potadasın. Yener miyiz, çok zor.

Aylardır taraftar maça gitmiyor. Şampiyonluk yetti herhalde millete. Olimpiyatta 2bin kişiye maç yaptı bu takım. Sonra niye yenildik. Kimsede istek goremezken takim niye oynamıyor demek anlamsız. Bakın Giresun maçına ikinci golü Giresun taraftarı attırdı. Bizimkiler tepki verip bağırınca biraz atmosfer oldu heyecan geldi futbolcularda kıpırdadı gol geldi. Velhasıl camiada kimsenin havasi yok. Fb galibiyeti bile bu havayı getirmediyse daha da bir sey olmaz artık.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
07.01.2023, 03:34
Naci'nin yeteneğine oyun zekasına hayranım, Alanya'da puan bırakmayıp sonrasın da zor ama Başakşehir'i yenebilirsek birşeyler olabilir, yani birşeyler derken 3'lük için ciddi aday olabiliriz demek istedim, ilk 2 belli bu sezon, tabi kanat transferi de gerekiyor devre arası..

Bizim bu sezon asıl hedefimiz Basel'i eleyip sonrasında bir veya 2 tur daha geçmek olmalı..

adiloş bebe
07.01.2023, 07:56
Bakasetas ve biraz da Trezeguet dışında takımda güvenebileceğim üçüncü bir isim maalesef yok. Buna Uğurcan ve Abdullah Avcı da dâhil.

serdaracıl
07.01.2023, 12:23
Sikebahce macinda gelen galibiyet ile birseyler yazacaktim ama Karagümrük macini bekledim. Sayin Avci Efendi beni yaniltmadi. Su Oyuncu grubunun böyle capi sinirli birinin elinde olmasi, resmen rezalet!! Öyle böyle degil, Avci Efendinin her istedigi yapildi ve TV´ye cikmis, her rezil futboldan sonra bir gecis süreci diye tutturuyor..

Giresun macina gelmeyelim, keza en iyi oyuncusu, hani defansimizi sallayan Serginho saktlanip ciktiktan sonra mac bitmisti zaten.

Hocam hep öyle olur. Ben de mağlup olduğumuz haftalarda yazmayıp galip geldiğimiz hafta koşarak takımı ve hocayı övmeye geliyorum. Sorun yok :)

serdaracıl
07.01.2023, 12:24
Naci'nin yeteneğine oyun zekasına hayranım, Alanya'da puan bırakmayıp sonrasın da zor ama Başakşehir'i yenebilirsek birşeyler olabilir, yani birşeyler derken 3'lük için ciddi aday olabiliriz demek istedim, ilk 2 belli bu sezon, tabi kanat transferi de gerekiyor devre arası..

Bizim bu sezon asıl hedefimiz Basel'i eleyip sonrasında bir veya 2 tur daha geçmek olmalı..

Bu sene biz şampiyonuz. 2 doğru transfere bakar

bordoylamavi
07.01.2023, 13:17
maaelesef maçıo izlemeyenle skora aldanmasın. çok etkisiz bir giresun karşısında bire o kadar etkisizdik. bakasetasın duran topların zorlayarak biri adamın sırtından diğeri de artık karambolden 2 gol attık. 3. golü saymıorum zaten o şut adama çarpmasa girmezdi. 3 tane oyunsuz gol. oyun yine yok pas hataları top kayıpları berbat bir maçtı bence

MacqAli
07.01.2023, 21:12
Şu Yasin CENGİZ akımını tüm dünya kulupleri paylaştı. Adam bizim vatandaşımız. Şu adamı bizim külupte ilk paylaşsa çok güzel olur. Kulup adminiyle irtibatı olan iletebilir mi.

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fanatik34
07.01.2023, 23:22
Hocam hep öyle olur. Ben de mağlup olduğumuz haftalarda yazmayıp galip geldiğimiz hafta koşarak takımı ve hocayı övmeye geliyorum. Sorun yok :)Hocam, ben kazandigimiz haftalarda elestiriyorum :p yani sorun yok

bordodeli
08.01.2023, 06:51
Bu sene biz şampiyonuz. 2 doğru transfere bakar

Katılabilirim kısmen ama çok kilit birkaç maçı kendi elimizle verdik. Mesela bjk maçı, mesela Ankaragücü maçı, yine aynı şekilde Konya maçı. Şu maçları salakça vermeseydik bugün formalite icabı bir maç oynanıyor olabilirdi.

Yine de imkansız değil ama hata şansımız kalmadı. Ne kötü oyun hakkımız var ne de hata yapma lüksümüz.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2023, 06:10
Katılabilirim kısmen ama çok kilit birkaç maçı kendi elimizle verdik. Mesela bjk maçı, mesela Ankaragücü maçı, yine aynı şekilde Konya maçı. Şu maçları salakça vermeseydik bugün formalite icabı bir maç oynanıyor olabilirdi.

Yine de imkansız değil ama hata şansımız kalmadı. Ne kötü oyun hakkımız var ne de hata yapma lüksümüz.

iÇERİDEKİ KASIMPAŞA MAÇI EN ÇOK CANIMI YAKAN MAÇTI.