PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Hasan Habip Özbay
11.11.2022, 21:48
Ýþte gerçek sýnav hem bizim için hemde ligin kaderi için çok önemli maç istanbul takýmlarýna olan galibiyet serimiz devam eder kim þampiyon falan umrumda deðil bu maçý alýrýz.

mete61bordomavi
12.11.2022, 00:04
25 Aralýk'a kadar çok zaman var. Ne olur, neler deðiþir bilinmez.
Ama son dört ayda oynanan futbolda bir gram ilerleme olmadýðýndan yola çýkarsak, Fener'in ön alan baskýsý ve orta sahadaki ofsayt çizgisini bozamazsak ve seri çabuk paslarla onlarýn defanslarýnýn arkasýna sarkamazsak -ki oyun yapýmýz asla buna uygun deðil-
durum facia da olabilir. Fener'in baskýsýný kýrýp oyunu dengelersek belki bir ihtimal oyuna ortak oluruz. Ama kondisyonumuzun yeteceðini sanmýyorum.
Zaten Fener'i yenmenin avantajý puan farkýný azaltmaktan ziyade Fener'i moralmen yaralamak olur. Ama yenilmek Fener'den ziyade bize pahalýya patlar. Puan farký açýlýr, Fener o gazla gider, Avcý'nýn ve dahi yönetimin durumu sorgulanmaya baþlar.

Sabýr, istikrar terennümleri olasý Fener hezimetinden sonra alýcý bulamaz benden söylemesi.

erenslash
12.11.2022, 00:08
maçýn kadýköyde olmasý kadro kalitesinden dolayý fener rahat alýr maçý normal þartlarda

beraberlik ihtimal vermiyorum

yenemeyiz ama beraberlik bir ihtimal derim

kendi sahamýzda bile feneri yenemeyebiliriz bu kadroyla fener bizden en azýndan bir puan alýrdý

hele kadýköyde biz bir puan alýrsak iyi derim

Doðukan Uçan
12.11.2022, 00:12
Ben bu maçý abdullah avcý'nýn geldiði ilk sene trabzon'da pelkas'ýn golüyle kaybettiði maça benzetiyorum. kazansak belki de þampiyonluk yarýþýnda son haftaya kadar olacakken maçý kaybediyoruz 3 gün sonra da alanyaspor'a yine trabzon da yenilip yarýþa havlu atýyoruz. þu 2 maçý alsaydýk eldeki kötü kadroya raðmen muhtemelen kafa kafaya gidecektik.

maça 1.5 ay olmasýna raðmen gerek kadro kalitesi gerekse oynanan oyuna bakarsak kazanma ihtimalimiz çok düþük. üstelik son bir kaç senedir fenerbahçe bizi hem kadýköy de hem trabzon da kolay kolay yenemiyor üstünlüðü ele aldýk. ben maçý kazaksak bile bu takýmýn bu sene yarýþta olacaðýný düþünmüyorum o ýþýðý vermiyor. aylardýr ne izliyoruz belli deðil.

büyük ihtimalle fenerbahçe kazanýrsa bu senenin þampiyonudur. ilk yarýda bizden sonraki bütün maçlarý o gazla da kazanýr ikinci ye fark atar. kadýköy de gs yi de yenerler.

kaçarava
12.11.2022, 00:13
maçýn kadýköyde olmasý kadro kalitesinden dolayý fener rahat alýr maçý normal þartlarda

beraberlik ihtimal vermiyorum

yenemeyiz ama beraberlik bir ihtimal derim

kendi sahamýzda bile feneri yenemeyebiliriz bu kadroyla fener bizden en azýndan bir puan alýrdý

hele kadýköyde biz bir puan alýrsak iyi derim
Maç içerde.

Oyun tarzý olarak bize en ters gelecek takým kim deseler, fb derim. Önde pres vb..

Bu maç oyunla moyunla açýklanacak ya da galibiyet beklenecek maç deðil. Alýrsak, çýkýp bam güm alýrýz. Ortada bir oyunla deðil. Neyse, daha çok var.

erenslash
12.11.2022, 00:23
ben fikstürü yanlýþ okumuþum pardon. içerde olmasý bir týk avantaj ama gene umudum çok yok çünkü adamlar deplasmanda da iyi oynuyor. bir saha avantajýmýz var ancak bizden puan alabilen takýmlar var üstelik anadolu takýmlarý hem de Trabzonda. Seyirci faktörü bizden yana olduðu için hýrs yapmalý maçý çok disiplinli olmamýz lazým. çünkü fener mücadeleci ve gerçekten hakkýyla oynuyorlar.bizim oynamamýz gereken oyunu oynuyorlar. ancak dediðim gibi kadro kalitesi iþte .hýrsla maç alabiliriz ancak maça özel hýrs bunla maç alma ihtimalimiz var içerdeki maçýmýzý.monaco maçý gibi olursa þahane olur tabi :D kadro kalitemiz bazýnda rahat alabileceðimiz maç deðil ancak hýrslý olursak maça özel bir galibiyet alma ihtimalimiz yok deðil.
Maç içerde.

Oyun tarzý olarak bize en ters gelecek takým kim deseler, fb derim. Önde pres vb..

Bu maç oyunla moyunla açýklanacak ya da galibiyet beklenecek maç deðil. Alýrsak, çýkýp bam güm alýrýz. Ortada bir oyunla deðil. Neyse, daha çok var.

erenslash
12.11.2022, 00:25
bu maçý alsak bile fener gene þampiyon olma ihtimali var. çünkü kadro kalitemiz yeterli deðil..devre arasýnda þahane adamlar alýrsan iþ deðiþir.þöyle ki hem gelecek senenin yatýrýmýný yaparsýn hem de þampiyonlar ligine gitme ve þampiyon olma ihtimalin çok artar.devre arasýndaki hamlelere bakar ama fener de devre arasýnda boþ durmayacak.
Ben bu maçý abdullah avcý'nýn geldiði ilk sene trabzon'da pelkas'ýn golüyle kaybettiði maça benzetiyorum. kazansak belki de þampiyonluk yarýþýnda son haftaya kadar olacakken maçý kaybediyoruz 3 gün sonra da alanyaspor'a yine trabzon da yenilip yarýþa havlu atýyoruz. þu 2 maçý alsaydýk eldeki kötü kadroya raðmen muhtemelen kafa kafaya gidecektik.

maça 1.5 ay olmasýna raðmen gerek kadro kalitesi gerekse oynanan oyuna bakarsak kazanma ihtimalimiz çok düþük. üstelik son bir kaç senedir fenerbahçe bizi hem kadýköy de hem trabzon da kolay kolay yenemiyor üstünlüðü ele aldýk. ben maçý kazaksak bile bu takýmýn bu sene yarýþta olacaðýný düþünmüyorum o ýþýðý vermiyor. aylardýr ne izliyoruz belli deðil.

büyük ihtimalle fenerbahçe kazanýrsa bu senenin þampiyonudur. ilk yarýda bizden sonraki bütün maçlarý o gazla da kazanýr ikinci ye fark atar. kadýköy de gs yi de yenerler.

Doðukan Uçan
12.11.2022, 00:28
bu maçý alsak bile fener gene þampiyon olma ihtimali var. çünkü kadro kalitemiz yeterli deðil..devre arasýnda þahane adamlar alýrsan iþ deðiþir.þöyle ki hem gelecek senenin yatýrýmýný yaparsýn hem de þampiyonlar ligine gitme ve þampiyon olma ihtimalin çok artar.devre arasýndaki hamlelere bakar ama fener de devre arasýnda boþ durmayacak.
Hocam zaten fenerbahçe'nin yedekleri bizde ilk 11 oynar. Devre arasý para harcamaya gerek yok diye düþünüyorum. Bu seneyi çok kötü geçirdik. ne düzgün bir kamp yaptýk ne de transferleri yetiþtirebildik.

erenslash
12.11.2022, 00:42
çok doðru tespit.devre arasý net harbi nokta atýþý üç adam alýnacaksa harcasýnlar.yoksa zottirik onur bulut efecan yok hasancan vesaire.. yok yerli kotasý dolmuþ bunu alabildilk olacaksa gereksiz transferler yapmasýnlar .
Hocam zaten fenerbahçe'nin yedekleri bizde ilk 11 oynar. Devre arasý para harcamaya gerek yok diye düþünüyorum. Bu seneyi çok kötü geçirdik. ne düzgün bir kamp yaptýk ne de transferleri yetiþtirebildik.

Vkgz
12.11.2022, 00:47
bu sene samoityon olacagýmýzý sanmam ama bari bunlar olmasýn o yüzden hayri takým..

Çaðlar Güleryüz
12.11.2022, 08:08
Fark yemeyiz inþallah. Baþka hiçbir beklentim yok.

Enes Baþkaya60
12.11.2022, 08:16
Fark yemezsek kafi benim için.

Çünkü, adamlar bize göre çok çok iyi ve bize tamamen zýt bir futbol oynuyorlar, pres ile içimizden geçmesinler yeter, çünkü adamlar hiç durmuyor.

chener
12.11.2022, 10:14
Arada 1,5 ay var. Çok uzun zaman var. Bence bu ara nakavt olmak üzere olan boksörün - ki o biziz - imdadýna yetiþen çan sesi gibi oldu. Bakalim birþeyleri deðiþtirecek mi?

Ortahisar61
12.11.2022, 13:52
Arada 1,5 ay var. Çok uzun zaman var. Bence bu ara nakavt olmak üzere olan boksörün - ki o biziz - imdadýna yetiþen çan sesi gibi oldu. Bakalim birþeyleri deðiþtirecek mi?

Harika bir teþbih tebrik ederim...durumumuz aynende öyle. Fb ritim bulmuþken ister istemez o ritmi kaybedecektir. Biz ise soluklanma ,kendine gelme fýrsatý bulmuþ olacaðýz. Bu mac haftaya olacak olsa hiç ümidim olmazdý þimdi olumlu beklenti içerisinde olabilecegimiz,tutunacaðýmýz bir kulbumuz var.

Tahir61
12.11.2022, 13:59
Sakatlýk ceza olmazsa (öncesinde bir samsun maçýmýz var) oynayacak 9 adam belli. yabancý sýnýrý ve forvetlerimizin oyun sistemimize uyumsuzluðu iki mevkide farklý tercihler yaptýracak muhtemelen.
Birinci adaylar gomez ve larsen'in dünya kupasýna gidecek olmalarý sebebiyle de Hüseyin ve Yazýcý üzerinde durabilir Avcý.
Normal þartlarda aþaðýdaki kadronun önünde durabilecek takým olduðuna inanmýyorum.
Ama taraftarýndan malzemecisine inanýlmaz formsuz bir camiayýz son birkaç ayda.
Havlu atma için erken, henüz hiçbir þey bitmedi ama biz yarýþacak heyecan ve kapasitede deðiliz. Þikecilere karþý alýnacak bir galibiyet bir kývýlcým olur mu sanmýyorum. Bu sebeple skoru deðil oyunu ön plana almalýyýz.
Yeni rota oluþturuluyor: Türkiye kupasý, þikecilere darbe, bir iki yeni yüz ve konferansta geçilecek bir iki tur.

.....................Uðurcan.....................

???..........Bartra......Hugo/Densvil...Eren

..............Gbamin.....Hamsik............

....Visca...........Baka.............Trezege...

......................???......................... ..

Fatih Öztürk
12.11.2022, 14:13
Bu maça malzemeleri yaðlayýp çýkacaz. Elimizden kurtulma ihtimalleri yok.

OrkHun
12.11.2022, 14:23
tek isteðim maçýn berabere bitmemesi. düzgün top oynamayacaksak fark yeriz umarým da bu rezil futbol son bulur artýk.

Enes Baþkaya60
12.11.2022, 15:06
Uðurcan

Bartra-Denswill-Hugo-Eren

Hamsik-Siopis

Visca-Bakasetas-Trezegeut

Umut.

Bu kadro belki iþ görebilir.

Fark yemeyiz yani ama ayný tas ayný hamam devam edersek, adamlar bizi çok pis þamarlayabilir.

Cem Balcý
12.11.2022, 15:07
Aralýðý bekleyin.

AntiÞike
12.11.2022, 17:41
Batshuayinin cezasý bizim maçta bitiyor muydu? bitiyor galiba,

Alternatifli kadroda pek etkisi olmazdý ancak J.Pedro da bugün kýrmýzý kart gördü. Ýkisi de olmasa avantaj olabilirdi

Armaðan Dere
12.11.2022, 18:58
bu maçý alýrsak iþler deðiþir...
kasketlinin iþi sadece bu olmalý..
peres ve visca dönmeli...

OzcanHan61
12.11.2022, 20:58
Ne yap et bu maçý al Avcý, fener yenildi fark 6, kazanýrsak 3 kalýr bambaþka bir atmosfere bürünürüz. Tabi kasýmý bekleyin dediði gibi süreyya hanýmýn müthiþ deðiþimi gibi olursak o baþka tabi.

Onur Erçetin
12.11.2022, 21:01
1.5 ay olsa ne olacak.Takýmda sað kanat yok.Santrafor yok.Sað bek sakat.Dorukhan yok.Ne tempo var ne iþ bitiren.Geçen sene Waka vardý o da yok.Bardhi,Yazýcý ve Bartra gibi gereksiz adamlarla þiþirilen bir kadro var.

Onur Erçetin
12.11.2022, 21:03
Aralýðý bekleyin.
90 dk geri ve yan pas yap.Hücuma 2-3 kiþiyle çýk.Buna raðmen takýmýn en özel oyuncusunu tempolu oynayacam yalanýyla gönder.Sürekli puan kaybet.Sonra Kasým-Aralýk deyip taraftarý kandýr :)

Çakma Guardiola,büyük hoca Abdullah Avcý :)

OzcanHan61
12.11.2022, 21:05
1.5 ay olsa ne olacak.Takýmda sað kanat yok.Santrafor yok.Sað bek sakat.Dorukhan yok.Ne tempo var ne iþ bitiren.Geçen sene Waka vardý o da yok.Bardhi,Yazýcý ve Bartra gibi gereksiz adamlarla þiþirilen bir kadro var.
Avcý ayna kafa giderse bir þey deðiþmez

1) Visca iyileþir beklentiden uzak kalmazsa
2) Yazýcý Ömür gibileri çizip Lahtimi Naci gibileri hazýrlarsa
3) Trezeguet Visca kanatlarýyla ceza sahasýný besleyebilirsek

Þansýmýz olur.

Ama beklentim düþük.

chener
12.11.2022, 21:07
Bfk-gs maçýna bakiyorum, þimdi bizim futbolcularýn gs futbolcularý kadar kondüsyonu yok mu yani!!!! Koþmuyoruz veya koþturulmuyoruz.

ahamitokutan
12.11.2022, 21:24
Abdullah hoca kasketini önüne alýp adam akýllý düþünmeli. 1,5 ay var kader maçýna. kazandýðýn an bu sezonki tüm olumsuzluklar unutulabilir, yarýþý yeniden baþlatabilirsin. eðer gerçekten taktik teknik varyasyonlar üreten bir teknik direktör isen, ki geldikten sonra takýma pozitif etkin ve kazandýrdýðýn þampiyonluðu düþünürsek öyle, 40 defa tekrarladýðý hatalarýndan artýk ders çýkarýp ne yapýp edip þu maçý kazanmalýsýn. takýmda net vurulmasý gereken neþterler var, elini korkak alýþtýrma hocam.

Fatih Öztürk
12.11.2022, 21:47
Galatasarayýn 25 aralýkta lider olma durumuna binaen, kontrolünde tuttuklarý mhk tarafýndan son derece adil hakem atamasý yapýlýr ve var'da da herhangi bir fiyasko olmaz, feneri rahat yeneriz. Olan zavallý ali koç'a olacak. Sen kalk cebinden 300 milyon dolar harca, habire firmalarýndan kulübe sponsor ol, bir de borcu 9 milyar liraya çýkar ama elde tek kupa olmadan götüne tekmeyi vursunlar.

Trabzonspor 61
13.11.2022, 09:53
Farkýnda deðiliz ama þikecileri yenersek puan farkýný 3’e düþürüyoruz. Ve tekrar bir baþlangýç olacak. Monaco’ya patýr patýr golleri sýralayan bir kadroya sahip olduðumuzu unutmayýn. Ligin sonlarýna doðru ataða geçip þampiyon olabiliriz.

Enes Baþkaya60
13.11.2022, 10:28
Uðurcan

Hamsik-Siopis

Umut

Oyuncularýn yerleri ile oynama yeter hocam, yalvarýyorum oyuncularýn yerleri ile oynama.

40 gün var hazýrla þu takýmý þu maça.

Prese, pres ile cevap ver çýkartma adamlarý, seyirci de bu maçta çok itici bir güç, ya herro ya merro maçýna çýkýyoruz.

Kazanýrsak kartlar yeniden daðýtýlýyor, bunun farkýna lütfen var hocam.

Maçýn gidiþatýna göre Bartra'yý göbeðe alýp Umut-Denswill Gomez-Huseyin deðiþikliði yapýlabilir.

Ayrýca Kanat oyuncularý yorulmadýysa oyundan çýkarma, yerleri ile oynama Baka'yý çýkaracaksan oyuna Bardi'yi al Bardi No10 oynasýn.

Yusuf'u sokacaksan oyuna forvet pozisyonunda deðerlendir !!!

Visca'yý çok riske atmak istemiyorsan ve oyundan çýkarmak durumunda isen yerine Lahtimi'yi al Abduþ'u alma.

Reçeteyi yazdým bakalým neler olacak merakla bekliyorum :D

Hasan Habip Özbay
13.11.2022, 10:35
dün akþamki maçlardan sonra daha da önemli oldu vurup alýrýz ve yeniden baþlartýz ama en çok da geyseye yarar

Hasan Habip Özbay
13.11.2022, 10:59
gelde gitme bu maça þimdi napsak bilmem ki

falcon_61
13.11.2022, 11:06
Peres ve Visca iyileþirse oynayabiliyorlar mý? Lisanslarý çýkarýldý mý ilk yarý için?

G510 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Hasan Habip Özbay
13.11.2022, 11:07
yaþ bugün olmuþ 51 1984 de Þampiyon olduðumuzda bir maça abimlerle kaçak olarak izmire gitmiþtim o zaman anladýmki TRABZONSPOR futbol takýmý deðilmiþ mücadeleymiþ karþý durmakmýþ istanbula karþý hep dik durmakmýþ asla ona hizmet etmek olmamalýymýþ yýl 2011 12 maça giitm 14 yaþýndaki oðlum ile maddi manevi çok emek verdim kutlama yapamadýk ama en kýymetli ÞAmpiyonlýuðmuz olmuþtu.Ve 2022 efsane destansý ÞAMPÝYONLUK DOYA DOYA KUTLADIM EVLATLARIMLA DOSTLARIMLA GERÇEK TARAFTRALAR ÝLE HER YERDE þimdi bakýyorumda bu kadar acýmasýz eleþtiri hakaret küfür yapmayýn bu sevdaya kýymayýn bu olmaz olamaz

Enes Baþkaya60
13.11.2022, 11:58
Peres ve Visca iyileþirse oynayabiliyorlar mý? Lisanslarý çýkarýldý mý ilk yarý için?

Visca'nýn çýkarýldý ama Peres'in çýkarýlmadý diye biliyorum kardeþim.

Arda'
13.11.2022, 12:26
0-3

theo
13.11.2022, 12:26
Dünkü maçlarý 90 dakika izledim ve þu bir gerçek ki Þikeciler havaya girmiþ hocasý dahil. Oyunlarý oyun deðil sadece topa vurmayý ve pres yapmayý bilen adamlar sayesinde atak gözüküyorlar. Baský yapýnca bocalýyorlar ki giresunun kazanacaðý çok belliydi.

Baþakþehir olayýný kuramadan skor deðiþti ve yedikleri ilk golden sonra daðýldýlar. Deðiþik bir maç oldu. 1 tane þut hariç hepsi kaleyi buldu.

Þikecileri ve baþakþehiri bence yenme ihtimalimiz epey yüksek sakatlarýn dönmesi ile. Hatta sadece visca bile fark yaratýr.

Enes Baþkaya60
13.11.2022, 12:35
Dünkü maçlarý 90 dakika izledim ve þu bir gerçek ki Þikeciler havaya girmiþ hocasý dahil. Oyunlarý oyun deðil sadece topa vurmayý ve pres yapmayý bilen adamlar sayesinde atak gözüküyorlar. Baský yapýnca bocalýyorlar ki giresunun kazanacaðý çok belliydi.

Baþakþehir olayýný kuramadan skor deðiþti ve yedikleri ilk golden sonra daðýldýlar. Deðiþik bir maç oldu. 1 tane þut hariç hepsi kaleyi buldu.

Þikecileri ve baþakþehiri bence yenme ihtimalimiz epey yüksek sakatlarýn dönmesi ile. Hatta sadece visca bile fark yaratýr.

þikecileri yenme ihtimalimiz bu futbol anlayýþý ile zor.

Ama yukarýda yazdýðým gibi futbol mentalitesini deðiþtirirsek yenme ihtimalimiz az da olsa var.

Adamlar çizgi defans oynatýyor sürekli top kaybedince deli gibi pres yapýyor adamlar, ve bunu maçýn geneline yayabiliyorlar.

Biz buna karþýlýk veremezsek çok farklý bir skor bile ortaya çýkabilir.

Hoca'nýn kaprislerinden vazgeçmesi lazým, bu da zor bir ihtimal.

Herkes yerinde oynayacak abi, çocuklarýn yerlerini deðiþtirme.

Visca fark yaratýr tabiki.

Peres'de olsaydý güzel olurdu.

Bizim Kýzýlyýldýz ve Ferencvaros maçlarýnýn ilk yarýlarýnda oynadýðýmýz gibi oynamamamýz lazým kýsacasý.

Yoksa puan alma ihtimalini bile zor görüyorum.

Onur Erçetin
13.11.2022, 13:29

Ýyi de maç 25 aralýkta.Visca ve Perese lisans çýkarabiliyor muyuz biz.

Onur Erçetin
13.11.2022, 13:31
Uðurcan

Hamsik-Siopis

Umut

Oyuncularýn yerleri ile oynama yeter hocam, yalvarýyorum oyuncularýn yerleri ile oynama.

40 gün var hazýrla þu takýmý þu maça.

Prese, pres ile cevap ver çýkartma adamlarý, seyirci de bu maçta çok itici bir güç, ya herro ya merro maçýna çýkýyoruz.

Kazanýrsak kartlar yeniden daðýtýlýyor, bunun farkýna lütfen var hocam.

Maçýn gidiþatýna göre Bartra'yý göbeðe alýp Umut-Denswill Gomez-Huseyin deðiþikliði yapýlabilir.

Ayrýca Kanat oyuncularý yorulmadýysa oyundan çýkarma, yerleri ile oynama Baka'yý çýkaracaksan oyuna Bardi'yi al Bardi No10 oynasýn.

Yusuf'u sokacaksan oyuna forvet pozisyonunda deðerlendir !!!

Visca'yý çok riske atmak istemiyorsan ve oyundan çýkarmak durumunda isen yerine Lahtimi'yi al Abduþ'u alma.

Reçeteyi yazdým bakalým neler olacak merakla bekliyorum :D
Kurduðun kadro çok güzel aslýnda ama Umutu ileride tek oynarsa fiziksel olarak ezerler.Tek sýkýntý yabancý oyuncu sýnýrý yani.Merkezde Dorukhan olsaydý iþte hiçbir sorun olmayacaktý.

Enes Baþkaya60
13.11.2022, 13:46
Kurduðun kadro çok güzel aslýnda ama Umutu ileride tek oynarsa fiziksel olarak ezerler.Tek sýkýntý yabancý oyuncu sýnýrý yani.Merkezde Dorukhan olsaydý iþte hiçbir sorun olmayacaktý.

Aynen öyle dostum.

Mecbur kalýyorsun iþte dediðin gibi yabancý sýnýrýndan dolayý.

El mahkum yani.

Yusuf ile baþlayacaksýn o zaman forvette ezber bozacaksýn.

Ah Dorukhan ah gidecek zamanmýydý ya..

Abi cidden Visca, Dorukhan, Peres ciddi eksiklikler bizim için.

kayl
13.11.2022, 14:12

Visca nin lisansý aktif oynucak nasipse peres basaksehir maçýndan önce oynayamaz.. sað bek e hazýrlýk maçlarýnda dogucan i yerleþtirmeyi djanini de futbolcu olduðunu haturlarsa... ugurcan dogucan bartra hugo eren gbamin siopis bakasetas visca trezege djanini... hamsik bu maçlýk dinlensin presse presle karýþýk verelim savunma arkasýna visca trezege djanini yi kaçýrýp fiþi cekeriz

theo
13.11.2022, 14:33

viscada sýkýntý yok da peres ancak devre arasýndan sonra.

ahamitokutan
13.11.2022, 15:47
ben olsam bu maça þöyle çýkardým:

Uðurcan
Hüseyin Bartra Denswil Eren
Gbamin Hamsik
Visca Bakasetas Trezequet
(mecburen) Gomez.

Bu takým ilk yarýda oyunu tutar gol yemezse, 55 60 gibi Djaniny-Gomez Hamsik-Siopis Visca-Umut deðiþikliklerini yapardým. þampiyonluk iddiasýnda isek þu maçý kazanmamýz lazým. öyle bir iddiamýz yok ise bari yenilmeyelim þu þýmarýk yalý çocuklarýna.

kayl
13.11.2022, 15:55
ben olsam bu maça þöyle çýkardým:

Uðurcan
Hüseyin Bartra Denswil Eren
Gbamin Hamsik
Visca Bakasetas Trezequet
(mecburen) Gomez.

Bu takým ilk yarýda oyunu tutar gol yemezse, 55 60 gibi Djaniny-Gomez Hamsik-Siopis Visca-Umut deðiþikliklerini yapardým. þampiyonluk iddiasýnda isek þu maçý kazanmamýz lazým. öyle bir iddiamýz yok ise bari yenilmeyelim þu þýmarýk yalý çocuklarýna.

Hüseyin i otoban yapar alioski valencia dogucan en azindan fizikli daha teknik 1 milyon euro verdik az yararlanalim adamdan

pReN@_61
13.11.2022, 16:29
þbn in kafa rahat, peki ya biz ?

ahamitokutan
13.11.2022, 19:04
Hüseyin i otoban yapar alioski valencia dogucan en azindan fizikli daha teknik 1 milyon euro verdik az yararlanalim adamdan

Valla sað bekte iþimiz zor. Doðucan dan çok ümitliydim fakat mental eksiklikleri var, hoca da pek tercih etmiyor kendisini. Valencia demiþsin adam üçkaðýtçýnýn kralý, Doðucan da biraz dengesiz olacaklarý az çok tahmin edebiliyorum orda oynarsa. Larsen zaten Allahlýk, bir an önce þutlarýz inþallah. Serkan da iyleþir o zamana kadar ama o da fiziksiz malesef. gene en iyi alternatif bu sene 2 maçta sað bek oynayýp fena da olmayan Hüseyin gibi. ilerde yazýcý, ömür gibi fuzuli adamlara tahammül edeceðine Hüseyine sað bekte tahammül ederiz.

Fatih Öztürk
13.11.2022, 19:10
þbn in kafa rahat, peki ya biz ?

Rahat mý, eminmisin :)
Kendi evinde yenil, rakibin tasaksehiri farklý yensin, aradan sonra ilk maç kocacýðýýn Trabzonsporla. Herifler her halükarda liderlikten olacak.
9 senedir þampiyon olamýyorsun, karþýnda ligin son þampiyonu ve ligi tarumar etmiþ Trabzonspor, þampiyon olmasa büyük tepki çekmeyecek vs.
Kim rahat kankitoþ :)

objek
13.11.2022, 19:39

Gs bjk macindan aldigi gazla b.sehiri 7,ledi ayni durum bizim icinde gecerli sb,yi yendigimiz anda isin sekli deyisir gecen sezon son dakikalarda attigimiz goller sonrasinda adamlar ancak 10 mac sonra kendilerine geldiler ondan sonra is isten gecmisti kirilma maclarinin hicbirisini gecen sezon kaybetmedik bu sezon aynisi oldugu anda yine sampi!

ilelebeTS
13.11.2022, 22:51
Son maçlarda puan kaybedince artýk bu maçta takým da hoca da kendi kimliðini sahaya yansýtacaktýr. Zaten takým da hoca da maç seçiyor. Hem iç saha hem derbi, tam istedikleri fýrsat iþte.

Doðukan Uçan
13.11.2022, 22:52
Renktaþ biz baþakþehiri þampiyon olduðumuz sene 2 maçta bile yenemedik. Bu adamlar bize ters geliyor.

güneyli
13.11.2022, 23:13
Uçan kaçan takýmlarla bu yürüyen takýmýn 6 puana sýkýþmýþ bir durumda olmasý büyük þans.Az oyunumuz otursaymýþ zaten 3 geri 3 yana 1 ileri futbolla dahi puan olarak baþa baþ olacakmýþýz.Ýþin kötüsü geçen senenin son 8 maçýndan itibaren 1-2 maç haricinde oyun olarak hep gerideyiz.Düzelirmiyiz bilmem.Bu maç öyle böyle kazanýlýr.Sonrasý ise þampiyonluk için çok zor.

falcon_61
13.11.2022, 23:36
Uçan kaçan takýmlarla bu yürüyen takýmýn 6 puana sýkýþmýþ bir durumda olmasý büyük þans.Az oyunumuz otursaymýþ zaten 3 geri 3 yana 1 ileri futbolla dahi puan olarak baþa baþ olacakmýþýz.Ýþin kötüsü geçen senenin son 8 maçýndan itibaren 1-2 maç haricinde oyun olarak hep gerideyiz.Düzelirmiyiz bilmem.Bu maç öyle böyle kazanýlýr.Sonrasý ise þampiyonluk için çok zor.Düzelme ihtimalimiz yok. Bütün oyuncular durarak oynuyor. Dünyada böyle oynayan kulüp sanýyorlar ki yoktur. 3'e 1 ataða çýksak yine savunma yerleþir biz gidene kadar. Öyle saçma bir anlayýþ var. Hem durarak oynuyorum hem de oyuncular çok yavaþ. Az pres yapan bizi elek ediyor. Kimse kendini boþa çýkarýp pas opsiyonu oluþturmuyor

Onur Akyüz
13.11.2022, 23:44
-rahat
-hazrool
-megafon omza
-istikamet havaalaný marþ marþ!

Armaðan Dere
14.11.2022, 00:31
https://www.youtube.com/watch?v=W-Sua7nR-hA

HOPA'LI TS'LÝ
14.11.2022, 07:32
Þu maça 25 veya 27 puanla çýkabilirdik.

Yine de yenersek ligin seyrini deðiþtiririz. Ancak oynanan oyun ve transferler hayal kýrýklýðý (Trezege hariç)

HOPA'LI TS'LÝ
14.11.2022, 08:38
Ocak ayýnda,

Onur Bulut (Kayseri)
Efecan Karaca (Alanya)
Nokta atýþý golcü
Sað bek
Sað stoper
6-8 numara
Kanatlar

Þart oðlu þart

UÐUR DURTAÞ
14.11.2022, 09:26
Dünya kupasý arasýndan sonra takvim çok sýkýþýk
bu arayý ciddi anlamda iyi geçirmemiz ÞART.

Avcý hocanýn oyun planý tutmadý.
bu arada oyun planýný deðiþtirmesi yüksek ihtimal.
bu oyun anlayýþý devam ettiði sürece 1 ileri 2 geri devam eder.

**
ziraat kupasý ve lig takvimi açýklanmadý.aþaðýdaki,
yazýlan tarih ,1 gün önce veya 1 sonra olacaktýr.

20 ARALIK SALI -BÝZ-SAMSUN
24 ARALIK CUMARTESÝ -BÝZ -FB
28 ARALIK ÇARÞAMBA -K.GÜMRÜK-BÝZ
03 OCAK SALI -BÝZ-GÝRESUN
08 OCAK PAZAR -ALANYA-BÝZ
14 OCAK CUMARTESÝ -BÝZ-B.ÞEHÝR

**
fb maçýný yenmeliyiz puan farkýný 4'e indirirsek farklý bir hava yaratýrýz.
devre arasýna kadarda galibiyetlerle gideriz.

HOPA'LI TS'LÝ
14.11.2022, 09:29
Dünya kupasý arasýndan sonra takvim çok sýkýþýk
bu arayý ciddi anlamda iyi geçirmemiz ÞART.

Avcý hocanýn oyun planý tutmadý.
bu arada oyun planýný deðiþtirmesi yüksek ihtimal.
bu oyun anlayýþý devam ettiði sürece 1 ileri 2 geri devam eder.

**
ziraat kupasý ve lig takvimi açýklanmadý.aþaðýdaki,
yazýlan tarih ,1 gün önce veya 1 sonra olacaktýr.

20 ARALIK SALI -BÝZ-SAMSUN
24 ARALIK CUMARTESÝ -BÝZ -FB
28 ARALIK ÇARÞAMBA -K.GÜMRÜK-BÝZ
03 OCAK SALI -BÝZ-GÝRESUN
08 OCAK PAZAR -ALANYA-BÝZ
14 OCAK CUMARTESÝ -BÝZ-B.ÞEHÝR

**
fb maçýný yenmeliyiz puan farkýný 4'e indirirsek farklý bir hava yaratýrýz.
devre arasýna kadarda galibiyetlerle gideriz.

Yenersek 3'e iniyor renktaþ. 29-23 þu an

My
14.11.2022, 10:19
Mevzu artýk futbolculardan çýktý. Abdullah Avcý kitlendi. Sürekli ayný þeyleri deneyip duruyor. Her þeyi ezberledik. Hangi kadroyla kimi nerede oynatýrsa ne olacak, hangi dakkalarda orta sahayý boþaltacak felan her þeyi sürekli tekrarla izliyoruz. Bunu bizim gibi futbolcular da görüyor. Moral motivasyon doðal olarak yerlerde. Mutsuzluk tavanda. Bu arada hoca kafayý toparlamazsa iþimiz fena. Maaþ bütçesi 40 milyon avroya yakýn. Bizim için korkunç rakamlar bunlar. Sonuç gelmeyince yönetim içi de karýþýyor anladýðým kadarýyla. Resmen her þeyin içine etmek üzereyiz.

HOPA'LI TS'LÝ
14.11.2022, 10:31
Mevzu artýk futbolculardan çýktý. Abdullah Avcý kitlendi. Sürekli ayný þeyleri deneyip duruyor. Her þeyi ezberledik. Hangi kadroyla kimi nerede oynatýrsa ne olacak, hangi dakkalarda orta sahayý boþaltacak felan her þeyi sürekli tekrarla izliyoruz. Bunu bizim gibi futbolcular da görüyor. Moral motivasyon doðal olarak yerlerde. Mutsuzluk tavanda. Bu arada hoca kafayý toparlamazsa iþimiz fena. Maaþ bütçesi 40 milyon avroya yakýn. Bizim için korkunç rakamlar bunlar. Sonuç gelmeyince yönetim içi de karýþýyor anladýðým kadarýyla. Resmen her þeyin içine etmek üzereyiz.

13 hafta bitti. Hala yana ve geriye pas verme hastalýðýndan kurtulamadý takým. Çok can sýkýcý bir görüntü.

TS dik ve dikine oynamalý

Kasýmpaþa, Konya ve Ankara maçlarýnda verilen 6 puana yanarým da yanarým.

Hakem kararlarýndan ayrý bunu söylüyorum. 2-0 veya 1-0 öne geçiyorsun ancak oyunu ve skoru tutamýyorsun.

lazminator61
14.11.2022, 10:43
Ankaragücü macini izlemedim Cünkü gecen hafta Konya macinda telefonumu sinirden kirmisdim. Simdi özeti izledim. Dk 88 Gomezin defansda ne isi var ? Forvet kim oynadi :D saka gibi. Taktik neyse artik futbolcular bikti.

theo
14.11.2022, 11:31
Aslýnda transferler deðil oynanan oyun hayal kýrýklýðý.

alýnan futbolcular bu sisteme uymuyor hiç bir þekilde. aslýna bakarsan trezeguet de uymuyor ama o sol kanatta kendine bir sistem oluþturdu.

tüm suç hocada da diyemeyiz ama sakatlýklar bizi oynatýlmak istenen sistemden çok uzaklaþtýrdý. ekonomik sebeplerden dolayý asýl alýnmak istenen isimler alýnamadý. 3. alternatiflerle ilerledik genelde.

sýkýntýlardan biri de takýmýn boyunun çok kýsalmasý. hücum hattý hava topu alamayacak seviyeye geldi ve biz sürekli soldan erenle orta kesiyoruz ki birisi kafa vursun diye. kim vurdurur ki sana o kafayý.

orta yapýlacaksa maxi gomez'in ankaragücü maçýndaki ortasý gibi sert ve yerden olacak ama onu yapacak sistem yok sahada. çünkü sürekli hýzlý ataða çýkabilecek bir sistem ve oyun yok.

Þu maça 25 veya 27 puanla çýkabilirdik.

Yine de yenersek ligin seyrini deðiþtiririz. Ancak oynanan oyun ve transferler hayal kýrýklýðý (Trezege hariç)

Mehmet Fatih Yavuz
14.11.2022, 11:37
Aslýnda transferler deðil oynanan oyun hayal kýrýklýðý.

alýnan futbolcular bu sisteme uymuyor hiç bir þekilde. aslýna bakarsan trezeguet de uymuyor ama o sol kanatta kendine bir sistem oluþturdu.

tüm suç hocada da diyemeyiz ama sakatlýklar bizi oynatýlmak istenen sistemden çok uzaklaþtýrdý. ekonomik sebeplerden dolayý asýl alýnmak istenen isimler alýnamadý. 3. alternatiflerle ilerledik genelde.

sýkýntýlardan biri de takýmýn boyunun çok kýsalmasý. hücum hattý hava topu alamayacak seviyeye geldi ve biz sürekli soldan erenle orta kesiyoruz ki birisi kafa vursun diye. kim vurdurur ki sana o kafayý.

orta yapýlacaksa maxi gomez'in ankaragücü maçýndaki ortasý gibi sert ve yerden olacak ama onu yapacak sistem yok sahada. çünkü sürekli hýzlý ataða çýkabilecek bir sistem ve oyun yok.

Eðer 3. alternatiflerimiz 35-40 milyon euro bandýnda bir maaþ yüküne sebep oluyorsa ve sistem bu þekilde yürümüyorsa buradan 2 sonuç çýkarýlýr.

1- 1. alternatifleri alýp maaþ bütçesini 50 milyon eurolara çýkarmak. (Mümkün olduðunu düþünmüyorum. Yapana da aðýr laflar ederim.)

2- Bu sistemi oluþturmak için gereken bütçe bizim takýmýmýzda olmadýðýndan sistem deðiþtirilir. Hoca deðiþimi kabul ederse, hoca devam eder.

3. alternatifler, 35-40 milyon euro maaþ bütçesi.
Þaka mý bu yahu?

Kimse hiç kusura bakmasýn.
Böyle bir bütçeyi Trabzonspor'dan kimse talep edemez, bu bütçeyi gerektiren sistemi de bana dayatamaz.
35 milyon euro maaþ daðýtýp öðreniyoruz ki bu aslýnda 3. seçeneklerimiz.
Talep edilen maliyete bak yahu!

HOPA'LI TS'LÝ
14.11.2022, 11:43
Ankaragücü macini izlemedim Cünkü gecen hafta Konya macinda telefonumu sinirden kirmisdim. Simdi özeti izledim. Dk 88 Gomezin defansda ne isi var ? Forvet kim oynadi :D saka gibi. Taktik neyse artik futbolcular bikti.

Son dakikada týpký Adana deplasmanýnda olduðu gibi golü yiyorduk ki Uðurcan çýkardý.

Ýyi ki izlemedin. Sinir krizi ve mide aðrýsý yaþardýn.

Ne güzel 70'de öne geçmiþsin. Biraz skoru tutsan belki 2-0 yapacaktýn.

Adamlar maç baþladýðýnda 11 kamyon kurdular geriye

Sanki alýn size 1 puaný gidin desen razý geleceklerdi.

25 puanla araya girmeyi umuyordum.

Konya ve A.Gücü maçlarý umudumu iyice kýrdý.

Baka ve Peres döndüðünde biraz daha iyi oluruz da þu Yusuf Yazýcý'nýn ilk yarýnýn sonunda attýðý pas neydi öyle? Hem hýzý hem yönü yanlýþtý. Kendine güveni olsa o vurur, golü atardý.

Erman Hoca, Yazýcý için Lille'de 8'lik oynadýysa buraya geldi en fazla 2'lik oynuyor. Bir oyuncu bu kadar düþmez, adeta bitmiþ dedi.

reisoðlu61
14.11.2022, 11:52
mac tarihi ve saatini nereden aldiniz??? kesin bilgi mi? ona göre ucak biletini ayarlamam lazim

theo
14.11.2022, 12:14
Haklýsýn ama bugün istanbul takýmlarýnýn verdikleri maaþlara bakýnca bizim rakamlar çok uygun kalýyor.

bugün baþakþehir bile bizden fazla maaþ verebildiði için bizim yanaþamadýðýmýz adamlarý kadrosuna kattý.

1. alternatiflere gelirsek bir tane kanat oyuncusu bizden 3 milyon istedi. bir tane orta saha bizden 3 istedi. bir tane defans bizden 2.450 istedi.

bizim maaþlar 2 civarý en yüksek. maxi gomez 1.750ye oynuyor. bardhi 1.3e. bartra 1.5 milyon eur. trezeguet 1.550.

bu adamlar kiralýk deðil bizim oyuncumuz ayný zamanda. bence bütçe olarak çok açýlmýyoruz.

sorun sadece sistemin bir þekilde oturmamasý. eðer arada hoca sistemini kurabilirse kurduðumuz cümleler çok farklý olur inancýndayým.

hoca her iki kanadý da etkin kullandýðý bir sistem düþünüyordu ama viscanýn sakatlýðý bunu bozdu. hýzlý ileri çýkýþlar yapacaktý. visca ayarýnda bir kanat alternatifi olmayýnca larsen de ileri çýkýþlarda aksama yaþadý ve hayal edilen olmadý.

istanbul takýmlarýnýn maaþlarýna bakarsak bizim aslýnda son derece uyguna iþler yaptýðýmýzý sadece hesapta olmayan sakatlýklar sebebi ile planlarýmýzýn çok gerisinde kaldýðýmýzý görürüz.

Eðer 3. alternatiflerimiz 35-40 milyon euro bandýnda bir maaþ yüküne sebep oluyorsa ve sistem bu þekilde yürümüyorsa buradan 2 sonuç çýkarýlýr.

1- 1. alternatifleri alýp maaþ bütçesini 50 milyon eurolara çýkarmak. (Mümkün olduðunu düþünmüyorum. Yapana da aðýr laflar ederim.)

2- Bu sistemi oluþturmak için gereken bütçe bizim takýmýmýzda olmadýðýndan sistem deðiþtirilir. Hoca deðiþimi kabul ederse, hoca devam eder.

3. alternatifler, 35-40 milyon euro maaþ bütçesi.
Þaka mý bu yahu?

Kimse hiç kusura bakmasýn.
Böyle bir bütçeyi Trabzonspor'dan kimse talep edemez, bu bütçeyi gerektiren sistemi de bana dayatamaz.
35 milyon euro maaþ daðýtýp öðreniyoruz ki bu aslýnda 3. seçeneklerimiz.
Talep edilen maliyete bak yahu!

Enaldo61
14.11.2022, 12:35
En iyi ihtimalle beraberlik alýrýz boþa iyimser tablo çizmesin kimse. Bu sene bitiðiz.

Mehmet Fatih Yavuz
14.11.2022, 13:20
Haklýsýn ama bugün istanbul takýmlarýnýn verdikleri maaþlara bakýnca bizim rakamlar çok uygun kalýyor.

bugün baþakþehir bile bizden fazla maaþ verebildiði için bizim yanaþamadýðýmýz adamlarý kadrosuna kattý.

1. alternatiflere gelirsek bir tane kanat oyuncusu bizden 3 milyon istedi. bir tane orta saha bizden 3 istedi. bir tane defans bizden 2.450 istedi.

bizim maaþlar 2 civarý en yüksek. maxi gomez 1.750ye oynuyor. bardhi 1.3e. bartra 1.5 milyon eur. trezeguet 1.550.

bu adamlar kiralýk deðil bizim oyuncumuz ayný zamanda. bence bütçe olarak çok açýlmýyoruz.

sorun sadece sistemin bir þekilde oturmamasý. eðer arada hoca sistemini kurabilirse kurduðumuz cümleler çok farklý olur inancýndayým.

hoca her iki kanadý da etkin kullandýðý bir sistem düþünüyordu ama viscanýn sakatlýðý bunu bozdu. hýzlý ileri çýkýþlar yapacaktý. visca ayarýnda bir kanat alternatifi olmayýnca larsen de ileri çýkýþlarda aksama yaþadý ve hayal edilen olmadý.

istanbul takýmlarýnýn maaþlarýna bakarsak bizim aslýnda son derece uyguna iþler yaptýðýmýzý sadece hesapta olmayan sakatlýklar sebebi ile planlarýmýzýn çok gerisinde kaldýðýmýzý görürüz.

Benim Abdullah Avcý'dan beklentim, bir sistem takýmý oluþturmasýdýr. Ýstanbul takýmlarý ile bütçe yarýþtýramayacaðýmýzý zaten bilmiyor muyuz?
Frenchvaros örneðindeki gibi.

Biraz yukarý çýkarsanýz Ajax örneðindeki gibi. (Bize göre yüksek bütçeli, fakat rekabet ettiði takýmlarýn çok altýnda bütçelerle yarýþýyorlar.)
Ýstanbul takýmlarý gibi para harcamamýz beklenecek ise o zaman çok yanlýþ anlamýþýz Hoca'yý biz.

Ben Visca dönünce çok þeyin düzeleceðini de düþünmüyorum.
Oyun içi kurguda deðiþiklik yapýlmadýðý sürece Visca neyi kurtarabilir ki?
Biz geçen senenin ilk yarýsýný Visca olmadan oynadýk. O bölgede sýk sýk Abdülkadir oynuyordu.
Böyle düþük profilli bir oyun oynamadýk.

Avcý ilk geldiðinde erken þampiyonluk beklentisi ile kiþilere baðlý oyuna itiraz etmedik.
Þampiyonluðu garantilediðimizden beri birþey üretmiyoruz. Oyuncu bazlý oyun en azýndan bir oyundu.
Ondan vazgeçeceðimizi söyledik, takým oyununa döneceðiz dedik, bugün 1 oyuncu eksilince ki o Visca, herþeyin tarumar olmasýný normal mi karþýlayacaðýz?

Umarým Visca dönünce, ki döndü Dünya Kupasý sonra oynayacak, beklendiði gibi saha içinde herþey düzelir.

Lakin hiçbir umudum yok.

Enes Baþkaya60
14.11.2022, 13:25
Benim Abdullah Avcý'dan beklentim, bir sistem takýmý oluþturmasýdýr. Ýstanbul takýmlarý ile bütçe yarýþtýramayacaðýmýzý zaten bilmiyor muyuz?

Biraz yukarý çýkarsanýz Ajax örneðindeki gibi. (Bize göre yüksek bütçeli, fakat rekabet ettiði takýmlarýn çok altýnda bütçelerle yarýþýyorlar.)
Ýstanbul takýmlarý gibi para harcamamýz beklenecek ise o zaman çok yanlýþ anlamýþýz Hoca'yý biz.

Biz geçen senenin ilk yarýsýný Visca olmadan oynadýk. O bölgede sýk sýk Abdülkadir oynuyordu.

Avcý ilk geldiðinde erken þampiyonluk beklentisi ile kiþilere baðlý oyuna itiraz etmedik.
Þampiyonluðu garantilediðimizden beri birþey üretmiyoruz. Oyuncu bazlý oyun en azýndan bir oyundu.
Ondan vazgeçeceðimizi söyledik, takým oyununa döneceðiz dedik, bugün 1 oyuncu eksilince ki o Visca, herþeyin tarumar olmasýný normal mi karþýlayacaðýz?

Umarým Visca dönünce, ki döndü Dünya Kupasý sonra oynayacak, beklendiði gibi saha içinde herþey düzelir.

Lakin hiçbir umudum yok.

Mehmet abi Kýsacasý sistem düzenlmedikçe benim de hiç bir umudum yok.

kayl
14.11.2022, 14:30
Mehmet abi Kýsacasý sistem düzenlmedikçe benim de hiç bir umudum yok.

Mehmet e bu konuda katýlýyorum... hoca maçlara iyi baslasada rakip beraberliði yakaladýðýnda kontrolü kaybediyor.. konya maci 4 stoper le baskýyý kurduk 2 gol attýk rakip çýkamýyor birden takýmý geri çekiyor mac 2. 2 ye geldi daha henüz dakika 60 hocada hemen bir panik hali baþlýyor... bakasetas i 6 ya çekti gbamini forvete attý trezege yi saða attý bardhi solda takým çorbaya döndü.. oynat 2. 0 i nasýl yakaladiysan devam et illa hamle yapmak zorunda deðilsin iþleyen bir düzen var.. geçtik ankaragucu maci takým ilerde statik berbat bir ilk yarý.. ikinci yarý djanini girdi dönemleri alýyoruz baskýyý kurmusuz bardhi 10 numarada çok iyi golü de bulduk o ara siopis i ay ucak oyuna ona ok im.. golü yedik devam et oynadýðýn sistemde hamsik i çýkarsam dahi at siopis i 6 ya bardhi 10 da kalsin.. ama bir bakýyoruz 6 da siopis 8 de bardhi 10 da kimse yok bütün etkinliðinin bitti... hocanin golü yedikten sonra oaniklemesine gerek yok takým iyiyse býrak dokunma golü yesende atarsin 10 numara baþlayan bakasetas her golü yedigimizde 6 numarada kendini buluyor... bardhi bartra naci lahtimi sonradan geldiler umarým bu dönem visca nin da dönüþü yusuf umut ve abdulkadirin form tutmasý ile yeniden diriliþ olur...

makbernatsu
14.11.2022, 14:51
þu ölüm kalým maçýnda ölmeyelim be...

Onur Erçetin
14.11.2022, 16:19

Lakin hiçbir umudum yok.

Geçen sezonun ilk yarýsýnda Edgar vardý,Hamsik vardý,Dorukhan vardý,Peres vardý,Nwakeame vardý.Bu beþliden þimdi sadece Hamsik var.

Edgarýn geriden topla harika çýkýþlarý ve hýzýyla savunma arkasýna atýlan toplarý süpürmesi çok iþimize yarýyordu.

Dorukhanýn ortasaha ve sað bekteki müthiþ mücadelesi ve fena olmayan tekniði bize ciddi güç katýyordu.

Peres yine ara sýra tartýþýlsa da takýmdaki en teknik oyunculardan biriydi,baský altýnda topu tutabilen biriydi.

Nwakeame zaten takýmýn en kilit ismiydi.Tüm toplar onla buluþuyordu sol kanatta.Aldýðý her topta birþeyler yapmaya çalýþýyordu.Zekasý,tekniði,orta kalitesi,dribbling becerisi,þut becerisi vs. takýma büyük katký saðlýyordu.Her yýl 10 gol 10 asistin üzerine çýkýyordu adam.

Hamsikin ilk yarý orta alanda verdiði katký zaten olaðanüstüydü.

Viscada ikinci yarý çok kritik maçlarda çok önemli goller attý.Þampiyonlukta payý var.

Neticede düþük tempolu garanti pas oyunundan daha yüksek tempolu daha ofansif daha kompakt oyuna geçeceðimiz söylense de tam aksine geçen sezonki oyunun aynýsýný oynuyoruz.Geçen sezonun aynýsýný oynuyorsan becerikli adamlara ihtiyacýn var.Takýmda kaliteli adam sayýsý çok az.Solda Trezeguet tek baþýna deli danalar gibi gitmeye çalýþýyor.Saðda zaten adam yok.Pas oyunu için ortasaha,bekler,kanatlar dahil her bölge iyi iþlemeli.

Rakibinin üzerine gidip çalým atabilen Trezeguet dýþýnda tek bir oyuncu bile yok.Nwakeameden sonra hücum hattýnda ciddi bir özel beceri ve yaratýcýlýk problemi yaþýyoruz.Buna Peres,Dorukhan ve Visca gibi saha içerisinde fark yaratan adamlarýn eksikliðide eklenince iyice iptal olduk.Sað kanadý kullanamýyoruz.Santraforlarýmýz top taþýyabilen tipte adamlar deðiller,adamlara top da getiremiyoruz.

Neticede bu sistemde pas oyunu oynayamazsýn.Eldeki adamlarla çok fazla hücum denemen lazým.2-3 tane adamla hücuma çýkýyoruz.Trezeguet ve Bakasetas dýþýnda hücum hattý kocaman bir sýfýr.Ofansif ve presli oynamazsak hiçbir þey yapamayýz.Avrupa liginde iç sahada oynadýðýmýz tempolu,baskýlý ve ofansif oyunu ligde de oynamak zorundayýz.Futbolcular kaldýramýyorsa o zaman alternatif bek,kanat þu bu transfer edeceksin.Taraftar bu kadar boktan futbol izlemek zorunda deðil.

Trabzonspor 61
14.11.2022, 16:30
Bu takým içeride yenilmiyor arkadaþlar. Þikebahçe kim köpek ki gelip burada kazanacak? Kendileri bile Trabzonspor’dan puan alacaðýna inanmýyor, bir de þurada yazýlanlara bak.

Mehmet Fatih Yavuz
14.11.2022, 16:46
Geçen sezonun ilk yarýsýnda Edgar vardý,Hamsik vardý,Dorukhan vardý,Peres vardý,Nwakeame vardý.Bu beþliden þimdi sadece Hamsik var.

Edgarýn geriden topla harika çýkýþlarý ve hýzýyla savunma arkasýna atýlan toplarý süpürmesi çok iþimize yarýyordu.

Dorukhanýn ortasaha ve sað bekteki müthiþ mücadelesi ve fena olmayan tekniði bize ciddi güç katýyordu.

Peres yine ara sýra tartýþýlsa da takýmdaki en teknik oyunculardan biriydi,baský altýnda topu tutabilen biriydi.

Nwakeame zaten takýmýn en kilit ismiydi.Tüm toplar onla buluþuyordu sol kanatta.Aldýðý her topta birþeyler yapmaya çalýþýyordu.Zekasý,tekniði,orta kalitesi,dribbling becerisi,þut becerisi vs. takýma büyük katký saðlýyordu.Her yýl 10 gol 10 asistin üzerine çýkýyordu adam.

Hamsikin ilk yarý orta alanda verdiði katký zaten olaðanüstüydü.

Viscada ikinci yarý çok kritik maçlarda çok önemli goller attý.Þampiyonlukta payý var.

Neticede düþük tempolu garanti pas oyunundan daha yüksek tempolu daha ofansif daha kompakt oyuna geçeceðimiz söylense de tam aksine geçen sezonki oyunun aynýsýný oynuyoruz.Geçen sezonun aynýsýný oynuyorsan becerikli adamlara ihtiyacýn var.Takýmda kaliteli adam sayýsý çok az.Solda Trezeguet tek baþýna deli danalar gibi gitmeye çalýþýyor.Saðda zaten adam yok.Pas oyunu için ortasaha,bekler,kanatlar dahil her bölge iyi iþlemeli.

Rakibinin üzerine gidip çalým atabilen Trezeguet dýþýnda tek bir oyuncu bile yok.Nwakeameden sonra hücum hattýnda ciddi bir özel beceri ve yaratýcýlýk problemi yaþýyoruz.Buna Peres,Dorukhan ve Visca gibi saha içerisinde fark yaratan adamlarýn eksikliðide eklenince iyice iptal olduk.Sað kanadý kullanamýyoruz.Santraforlarýmýz top taþýyabilen tipte adamlar deðiller,adamlara top da getiremiyoruz.

Neticede bu sistemde pas oyunu oynayamazsýn.Eldeki adamlarla çok fazla hücum denemen lazým.2-3 tane adamla hücuma çýkýyoruz.Trezeguet ve Bakasetas dýþýnda hücum hattý kocaman bir sýfýr.Ofansif ve presli oynamazsak hiçbir þey yapamayýz.Avrupa liginde iç sahada oynadýðýmýz tempolu,baskýlý ve ofansif oyunu ligde de oynamak zorundayýz.Futbolcular kaldýramýyorsa o zaman alternatif bek,kanat þu bu transfer edeceksin.Taraftar bu kadar boktan futbol izlemek zorunda deðil.

Kopenhag ve Frenchvaros maçlarýný aklýnýza getirin...
Ben adamlarýn çalým attýðýný neredeyse hiç hatýrlamýyorum.
Ama hepsi fizik kalitesi yüksek oyunculardý.

3 þeyi iyi yaptýlar,
1- Yüksek tempolu pres,
2- Topu kaptýklarý anda seri paslaþma ve koþularla ani ve hýzlý hücuma çýkýþ,
3- Topu kaptýrdýðýn anda alaný daraltýp topun arkasýna geçiþ.

Biz sene baþýnda Visca da, Dorukhan da varken maçlar oynadýk.
Buna benzer bir performans hatýrlýyor musunuz?

Oyun formatýný buna ayarlamak Hoca'nýn aklýnda yok gördüðüm kadarý ile.
Olsa ona uygun oyuncular aldýrýrdý.
Bu kadar fizik kapasites düþük, ama teknik kapasitesi yüksek adamý Hoca onayý almadan yönetim alamaz. Onu bir geçelim hele!

Ben gene iddia ediyorum, bizim yukarýda örneðini verdiðim takýmlarýn oynadýðý, hani bizim de beklediðimiz türden bir oyun amacýmýz olduðuna inanmýyorum.
Planlama buna göre yapýlmamýþ.
Bu planlamayý da ben yapmadým.
Visca ve Dorukhan'ý geri koyalým, bu oyunu gene oynayacaðýmýza da inanmýyorum.

Çünkü kafalardaki temel oyun þekli o deðil.

Mýymýntýya devam...

Onur Erçetin
14.11.2022, 17:38
Kopenhag ve Frenchvaros maçlarýný aklýnýza getirin...
Ben adamlarýn çalým attýðýný neredeyse hiç hatýrlamýyorum.
Ama hepsi fizik kalitesi yüksek oyunculardý.

3 þeyi iyi yaptýlar,
1- Yüksek tempolu pres,
2- Topu kaptýklarý anda seri paslaþma ve koþularla ani ve hýzlý hücuma çýkýþ,
3- Topu kaptýrdýðýn anda alaný daraltýp topun arkasýna geçiþ.

Biz sene baþýnda Visca da, Dorukhan da varken maçlar oynadýk.
Buna benzer bir performans hatýrlýyor musunuz?

Oyun formatýný buna ayarlamak Hoca'nýn aklýnda yok gördüðüm kadarý ile.
Olsa ona uygun oyuncular aldýrýrdý.
Bu kadar fizik kapasites düþük, ama teknik kapasitesi yüksek adamý Hoca onayý almadan yönetim alamaz. Onu bir geçelim hele!

Ben gene iddia ediyorum, bizim yukarýda örneðini verdiðim takýmlarýn oynadýðý, hani bizim de beklediðimiz türden bir oyun amacýmýz olduðuna inanmýyorum.
Planlama buna göre yapýlmamýþ.
Bu planlamayý da ben yapmadým.
Visca ve Dorukhan'ý geri koyalým, bu oyunu gene oynayacaðýmýza da inanmýyorum.

Çünkü kafalardaki temel oyun þekli o deðil.

Mýymýntýya devam...

Avcýnýn oyun planýnýn deðiþeceðini bende düþünmüyorum.Problem geçen sezonki bireysel kapasitenin düþmesinden kaynaklanýyor.Avcýnýn takýmý 50 dk yatar,20 dk tempo yapar ve gol arar.Sorun þu ki tempo yapýlan anlarda bireysel beceri ve yaratýcýlýk sorunu baþlýyor.Larsen düz adam.Önünde Ömür etkisiz eleman.Waka gibi dar alanda etkili iþler yapan dribblingle rakibinin üzerine giden özel bir oyuncuda yok.Dolayýsýyla baþarýlý olamýyoruz.

Elimizde Trezeguet ve Bakasetas var sadece.Onlarýn eksikliðinde Ankaragücü maçýnda 2.lig takýmýna döndük resmen.Baþýmýz döndü sahada.

Bardhi ve Yazýcý çok da ihtiyaç olan tarzda isimler deðildi bana göre.Ömür zaten hem 10 yu hem de sað kanadý yedekliyordu.Djaniny ise gerektiðinde her iki kanatta oynuyordu.

Bizim Hamsik muadili bir ortasaha,Visca yerine bir sað kanat ve komple bir santrafora ihtiyacýmýz vardý.Hamsikin pili erken bitiyor onun yerine adam alamadýk.Sað kanatta Viscanýn oyun aklý ve þutuna sahip 2.bir oyuncu yok.Ömür orada olmuyor.Santrafor desen Maxi Gomez genel olarak düz bir adam,cezasahasý golcüsü.

Hugonun yanýna Edgar tarzýnda hýzlý ve teknik bir stoper almalýydýk.Bartra teknik bir stoper ama Hugoyla birlikte aðýr bir ikili oluyorlar.Çok da hata yapýyor malaasef.

Eren solda idare ediyor ona birþey diyemem.Peres ve Viscanýnda bir an önce dönmesi lazým.

Bütçe sorunu var biliyorum ama ben Maxi Gomezin ayný paraya satýlmasý ve daha üst bir santrafor alýnmasý taraftarýyým.

mancester
14.11.2022, 18:32
Bu takým içeride yenilmiyor arkadaþlar. Þikebahçe kim köpek ki gelip burada kazanacak? Kendileri bile Trabzonspor’dan puan alacaðýna inanmýyor, bir de þurada yazýlanlara bak.

Burda mevzu fb degil mevzu bizim oyunumuz kimse takimi koru korune gitmesini istemiyor sistemde sorun var hocadan beklenti bunun cozulmesi artik ezber hucumlar ezber savunlar farkli setler gormek istiyorlar...

theo
14.11.2022, 19:04
Dediklerine özellikle geçen sezon örneðine sonuna kadar katýlýyorum. orada da sistem bir kaç oyuncunun ayaðýna bakmaktý haklýsýn.

bazen takýmlarda bir oyuncunun eksikliði bütün sistemi bozabiliyor özellikle bizim gibi alternatif oyuncusu olmayan takýmlarda. buna benzer bir çok örnek var aslýnda geçmiþ trabzonspor kadrolarýnda da.

45 günlük bir ara var ve bunu iyi deðerlendirme potansiyelimiz fazla. bence çok farklý bir oyun görebiliriz fener maçýyla birlikte.

Lakin hiçbir umudum yok.

Ekrem D.
14.11.2022, 23:01
Mac basligina mac tarihi olarak "25.12.2022 Pazar 19.00" yazilmis ama kesin olarak mac tarihi/zamani ne zaman aciklaniyor?

yatmaztara
15.11.2022, 02:40
https://twitter.com/HkaLemdarTS/status/1592235444254969859

Avcý kýsýmlarý çok iyi;):):cool:

doc holliday
15.11.2022, 12:54
Çoðu maçta topu savunmadan hücuma taþýmamýz sýrasýnda aradan 3 mevsim geçiyor,yine böyle oynarsak muhtemel kazanamayýz.Ben dünya kupasýndan sonra daha farklý ve hýzlý bir futbol bekliyorum, umarým iyi bir oyunla galibiyetle ayrýlýrýz sahadan.

Kaan Çetin
15.11.2022, 13:35
Visca sakatlanmasa þu an en az 5-6 puan fazlamýz olurdu.

Kötü oyun skor da gelmeyince iyice göze batmaya baþladý.

Araya iki beraberlikle girmek belki can sýkýcý ama iþi daha sýký tutar hoca.

UÐUR DURTAÞ
15.11.2022, 14:11
25 Aralýk 2018
uðurcanýn ve hüseyinin ilk defa 11 baþladýðý maç
sað bek pereira
sol bek novak
ortada sosa
yazýcý ve ömürlü
(bu maçta harika oynamýþlardý)
rodeyaga nýn penaltý kaçýrmasýna raðmen
2-1
fb yi yendiðimiz maç

imkaný olan özetini bir izlesin.

yazýcýnýn ve ömürün harikalar yarattýðý maç
novak 1 gol atmýþtý, 4-5 tanede kaçýrmýþtý

sosanýn ceza sahasý dýþýndan attýðý gol üst düzeydi...

ne olur yazýcý ve ömür bu maçta oynadýðýnýz topun
yarýsýný önümüzdeki ayýn ilk maçý olan fb maçýnda
oynayýn.

alp.ckmk29
15.11.2022, 16:09
25 Aralýk 2018
uðurcanýn ve hüseyinin ilk defa 11 baþladýðý maç
sað bek pereira
sol bek novak
ortada sosa
yazýcý ve ömürlü
(bu maçta harika oynamýþlardý)
rodeyaga nýn penaltý kaçýrmasýna raðmen
2-1
fb yi yendiðimiz maç

imkaný olan özetini bir izlesin.

yazýcýnýn ve ömürün harikalar yarattýðý maç
novak 1 gol atmýþtý, 4-5 tanede kaçýrmýþtý

sosanýn ceza sahasý dýþýndan attýðý gol üst düzeydi...

ne olur yazýcý ve ömür bu maçta oynadýðýnýz topun
yarýsýný önümüzdeki ayýn ilk maçý olan fb maçýnda
oynayýn.

Yazýcý ölmüþ boþuna medet ummayýn. Ömür'ünde kodlarýna dahi hocam geri pasý iþlemiþ.

reisoðlu61
15.11.2022, 16:50
Mac basligina mac tarihi olarak "25.12.2022 Pazar 19.00" yazilmis ama kesin olarak mac tarihi/zamani ne zaman aciklaniyor?
bunun cevabi banada lazim acilen. ona göre ucak biletimi alacagim.

Doðukan Uçan
15.11.2022, 18:25
vip silver yada doðu alt tribününde 3 tane bilet lazým gidemeyecek olanlar biletler satýþa çýktýðý zaman yazsýn uygun fiyata alýrým.

Tahir61
16.11.2022, 11:28
Dünya Kupasý nedeniyle lige verilen arada takýmýmýzýn yapacaðý hazýrlýk kampýnýn programý belli oldu.
21 Kasým Pazartesi günü Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri’nde toplanacak olan takýmýmýz ilk çalýþmasýný da ayný gün 19.00’da gerçekleþtirecek.
Bir hafta süreyle Trabzon’da hazýrlýklarýný sürdürecek olan takýmýmýz 29 Kasým Salý günü Antalya’ya giderek çalýþmalarýna Belek’te devam edecek.
Takýmýmýzýn kampý 9 Aralýk Cuma günü sona erecek.

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/kamp-programimiz-belli-oldu-16-11-2022

Maç 25 Aralýkta. 9 Aralýktan sonra 16 gün ne yapacak takým. Ýzin? Hazýrlýk maç felan niye yok?

ilelebeTS
16.11.2022, 11:54
9 Aralýk sonrasý maça daha 16 gün kalýyor. O arayý açýklamamýþlar.

kayl
16.11.2022, 13:08
Dünya Kupasý nedeniyle lige verilen arada takýmýmýzýn yapacaðý hazýrlýk kampýnýn programý belli oldu.
21 Kasým Pazartesi günü Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri’nde toplanacak olan takýmýmýz ilk çalýþmasýný da ayný gün 19.00’da gerçekleþtirecek.
Bir hafta süreyle Trabzon’da hazýrlýklarýný sürdürecek olan takýmýmýz 29 Kasým Salý günü Antalya’ya giderek çalýþmalarýna Belek’te devam edecek.
Takýmýmýzýn kampý 9 Aralýk Cuma günü sona erecek.

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/kamp-programimiz-belli-oldu-16-11-2022

Maç 25 Aralýkta. 9 Aralýktan sonra 16 gün ne yapacak takým. Ýzin? Hazýrlýk maç felan niye yok?
21 aralýkta samsunspor la türkiye kupasý maçýmýz var fener maçýndan önce

reisoðlu61
16.11.2022, 13:11
umarim samsun maci 20.12., fb macida 24.12. de oynanir

Tahir61
16.11.2022, 13:55
21 aralýkta samsunspor la türkiye kupasý maçýmýz var fener maçýndan önce

evet samsun maçýný unutmuþum.
4-5 gün izin verilir, bir hafta öncesinden samsun maçý hazýrlýklarýna Trabzon'da baþlanýr o zaman.

lazminator61
16.11.2022, 14:06
Konya ve Ankaragücü macini yenseydik, sb ile 2 puan fark olucakti. Kazanip yine lider olucaktik. Ach ach nasil 2:0lik maci 2:2ye verdik. nasil gücsüz ankarayi yenemedik ach ach.

Enaldo61
16.11.2022, 16:14
Tatile çýkarlar o sürede.

Larking
17.11.2022, 09:43
Bu maçla ve ligin ikinci yarýsý ile ilgili umutlu olmamý saðlayan en önemli þey bu kadar vasat, hatta bazý maçlarda vasat altý olmamýza raðmen liderle aramýzda sadece 2 maç fark olmasý.

Jesus dahi ilan edilmiþken,fb Avrupa takýmlarýyla kýyaslanýrken,13 maçýn 11'ini kendi þehrinde oynamýþken ve Trabzonspor hocasýndan oyuncusuna hatta yönetiminden taraftarýna kadar yerden yere vuruluyorken,Visca ve Dorukhan gibi takýmýn en önemli oyuncularýndan ikisini kaybetmiþken bu kadar küçük bir farkla araya girmek biraz mucize oldu.Elimizdeki Konya maçýnda puan kaybetmesek fark daha da az olacaktý.

Aradan sonra herkes için her þey deðiþebilir. Ýyi giden için de kötü giden için de. fb maçýyla baþlamamýz büyük avantaj.Nisan ayýndaki milli araya kadar 15 maç oynayacaðýz 9'u içeride.Fikstürümüz gayet iyi.Taraftarýn da desteði ile geçen sezondaki iç saha performansýna dönersek yine 8-9 maçlýk bir seri yakalayabiliriz. gs'nin de fikstürü iyi.Ocak-Þubat ayýný kim iyi geçirirse o þampiyon olacak. Yarýþýn içinde kalmak önemli.Hem puansal hem mental. Her an her þey olabilir. fb geçen sezon 20 puan farktan gelmeye çalýþýyordu.Ýþ Avcý'ya düþüyor.Elinde güçlü bir oyun oynatacaðý kadro var.Bu arada o da kafasýný toparlayacaktýr.

Enes Ünal Kaya
17.11.2022, 10:25
Bu maçý kazanýrsak devre arasýna kadar þikeciler içinde bizim içinde her þey deðiþir.

Telonyus
17.11.2022, 10:26
aman ha beyler 10-15 gün izin az gelir size bu kadar az dinlenmeyin.

falcon_61
17.11.2022, 11:25
Hazýrlýk maçý oynayacak mýyýz acaba yoksa full yatýþ mý yine?

bilginsem
17.11.2022, 14:28
Deplasmanda rezalet gidiyoruz, bunu toparlamamýz gerekiyor. Önümüzdeki 4 maçý ne yapýp edip kazanmalýyýz. 4 maç sonunda geçen seneki rüzgarý alýrýz arkamýza. Ýçerdeki Baþak maçýna bu 4 te 4 ile gelirsek baþaðýn içinden geçeriz

memmedaga
17.11.2022, 16:01
Zor dostum zor bu sene ümitlenmek için bir sebep göremiyorum.

Hocanýn konsantrasyon eksikliði inadý sýkýntý, Egemen büyük bir kayýp demiþti, peki yerini niye doldurmaya çalýþmadýn hocam?

Þampiyonlar ligi ve son lig maçlarý öncesi iddialý açýklamalarý ile maç sonu açýklamalarý ayrý bir dert.

Kadro yapýlanmasý mühendisliði v.s ne derseniz deyin tutarsýz bir transfer dönemi.

Yusuf Yazýcý mesela, ne düþünüldü?, hoca seviyor bu tarz pozisyonu muallak oyuncularý Yunus Mallý misali.

Aðaoðlu, Ertuðrul Doðan ve Avcý þampiyonluktan sonra vizyonu planý oturtamadýlar patladýlar resmen.

Nwakeme'nin yanýna Trezeguet'i eklemesi gerekirken Visca'nýn yanýna onunla rekabete girebilecek bir kanat gerekirken ,beklerde rekabeti artýracak oyuncu gerekirken geldiðimiz noktaya bakýn. Neden elinde kanatlarda sýrýtan 10 numara genç yetenek varken onun bir deðiþik versiyonu Bardhi geldi mesela ,belki de tek tutarlý transferimiz Gbaminin yanýna neden Hamsik'i yedekleyebilecek bir oyuncu alýnmadý mesela.
Cornelius tarzý bir adamýn yanýna Umut yada Maxi alýnmalýydý peki neden onu gönderip birbirini tamamlamayan iki forvet alýndý.

Sýkýþtýðýmýz oyunlarda Cornelius'un top indirdiði yerde yanýnda Umut'u veya Gomez'i hayal edin...

Transferi geçtim takým ve bireysel oyuncu konsantrasyonlarý, motivasyonlarý, performanslarý, oyuncu geliþimleri neden yerlerde ?

Djaniny, Ömür , Hamsik gibi oyuncularýn performanslarý geriye gidiyor, yeni transferler hakeza düþüþte, oyununu geliþtiren bir oyuncu var mý?

Eren Elmalý mesela...
Yusuf Yazýcýnýn tavýr ve halleri mesela tam sýkýntý...

Ýki lafýndan biri organizasyon olan Hocamýn bu seneki organizasyonsuzluðu pes denecek seviyede.

Buradaki bazýlarý gibi hocaya kovulsun, defolsun gibi yakýþýksýz vefasýz sözler asla sarf etmeyeceðim.

Avcý Trabzonspor tarihine altýn harflerle adýný yazdýrmýþtýr, geçen sezon uðraþtýðý sakatlýklara þansýzlýklara raðmen ulaþtýðý þampiyonluk eþsiz bir deðerde.

Geçen sezon özellikle son haftalarda oynattýðý futbola eksikliklerinden dolayý ben razýydým, geçen sezon pragmatik davrandý kazandý, yoksa geçen sezon baþý ve zaman zaman çok farklý bir futbol oynatabileceðinin sinyalini vermiþti ama tecrübe ile gelen pragmatizm kazandý.

Ýstanbul Medyasý bu pragmatizm uðruna oynatýlan futbola karþý fena algý yaptý, iþ öyle bir boyuta ulaþtý ki bizim camia dahil herkes bu algýdan nasibini aldý.

Ýþte benim asýk kýzdýðým nokta bu sevgili hocam ve sevgili Aðaoðlu&Doðan, bu algýya öyle bir yardýmcý oldunuz ki neredeyse haklý çýkarýyorsunuz algýcýlarý.

Yapýlmasý gereken 1.nci þey

Acil Egemen tarzýnda bir yardýmcý, hocayý pozitif manada zorlayacak bir yardýmcý,(Guordila örneði kliþe ama güzel bir örnek)

Transfer planlamasýnda benimde yukarýda belirttiðim üç aþaðý beþ yukarý herkesin gördüðünü görüp asgari 3 transfer yapýlmalý.

Trabzonspor ortaya bir oyun koymalý ,hatta bu oyun o sýkýcý futbolun bir versiyonu olabilir; daha fazla topu ayaðýnda tutan, daha fazla atak sonlandýran...

Nihayetinde ben bunlarýn gerçekleþeceðine dair bir emare göremiyorum. Önce sorunu hatayý tespit edip kabullenip, özeleþtirme yapmak lazým, bunlarýn gram emaresi yok.

Sevgili hocamý mümkün olan en üst seviyede onurlandýrýp, Jesus gibi bir hoca bulmak radikal bir karar deðil kulübün geleceði adýna bir seçenektir.

Her þeye raðmen , seve seve ileride yanýlmýþ olmayý isterim....

mekatronik
17.11.2022, 17:08
Bartra olmadý, olmayacak gibi, sað bek yok, sol bek çok hata yapýyor, Hugo formsuz, elle tutulur tek stoperin Denswill oynamýyor.

4 tane 10 numaramýz var ama biz hepsinin 8 gibi ya da kanatta oynamasýný istiyoruz.

En iyi sað bekin de aslýnda 8 numara ama sezonu kapatýyor.

Tek sað kanat oyuncun saçma bir pozisyonda kolunu kýrýyor.

Yavaþ diye sattýðýn forvetin yerine 2 tane yavaþ forvet alýyorsun.

Kalecin sürekli 1.60 adama uzun top atýyor.

Ýlk defa pesimist bir yorum yazýyorum buraya, ilk kez böyle hissediyorum.

bordoylamavi
17.11.2022, 21:42
aman dinlenelim caným çok yorulduk. her maç koþ koþ dimi. çalýþmaya çalþýmaya bu hale geldi güzelim takým .heres hayelet gibi sahada. bu maça kadar biþi deðiþeceðini sanmýyorum açýkçasý

objek
17.11.2022, 22:25
Zor dostum zor bu sene ümitlenmek için bir sebep göremiyorum.

Hocanın konsantrasyon eksikliği inadı sıkıntı, Egemen büyük bir kayıp demişti, peki yerini niye doldurmaya çalışmadın hocam?

Şampiyonlar ligi ve son lig maçları öncesi iddialı açıklamaları ile maç sonu açıklamaları ayrı bir dert.

Kadro yapılanması mühendisliği v.s ne derseniz deyin tutarsız bir transfer dönemi.

Yusuf Yazıcı mesela, ne düşünüldü?, hoca seviyor bu tarz pozisyonu muallak oyuncuları Yunus Mallı misali.

Ağaoğlu, Ertuğrul Doğan ve Avcı şampiyonluktan sonra vizyonu planı oturtamadılar patladılar resmen.

Nwakeme'nin yanına Trezeguet'i eklemesi gerekirken Visca'nın yanına onunla rekabete girebilecek bir kanat gerekirken ,beklerde rekabeti artıracak oyuncu gerekirken geldiğimiz noktaya bakın. Neden elinde kanatlarda sırıtan 10 numara genç yetenek varken onun bir değişik versiyonu Bardhi geldi mesela ,belki de tek tutarlı transferimiz Gbaminin yanına neden Hamsik'i yedekleyebilecek bir oyuncu alınmadı mesela.
Cornelius tarzı bir adamın yanına Umut yada Maxi alınmalıydı peki neden onu gönderip birbirini tamamlamayan iki forvet alındı.

Sıkıştığımız oyunlarda Cornelius'un top indirdiği yerde yanında Umut'u veya Gomez'i hayal edin...

Transferi geçtim takım ve bireysel oyuncu konsantrasyonları, motivasyonları, performansları, oyuncu gelişimleri neden yerlerde ?

Djaniny, Ömür , Hamsik gibi oyuncuların performansları geriye gidiyor, yeni transferler hakeza düşüşte, oyununu geliştiren bir oyuncu var mı?

Eren Elmalı mesela...
Yusuf Yazıcının tavır ve halleri mesela tam sıkıntı...

İki lafından biri organizasyon olan Hocamın bu seneki organizasyonsuzluğu pes denecek seviyede.

Buradaki bazıları gibi hocaya kovulsun, defolsun gibi yakışıksız vefasız sözler asla sarf etmeyeceğim.

Avcı Trabzonspor tarihine altın harflerle adını yazdırmıştır, geçen sezon uğraştığı sakatlıklara şansızlıklara rağmen ulaştığı şampiyonluk eşsiz bir değerde.

Geçen sezon özellikle son haftalarda oynattığı futbola eksikliklerinden dolayı ben razıydım, geçen sezon pragmatik davrandı kazandı, yoksa geçen sezon başı ve zaman zaman çok farklı bir futbol oynatabileceğinin sinyalini vermişti ama tecrübe ile gelen pragmatizm kazandı.

İstanbul Medyası bu pragmatizm uğruna oynatılan futbola karşı fena algı yaptı, iş öyle bir boyuta ulaştı ki bizim camia dahil herkes bu algıdan nasibini aldı.

İşte benim asık kızdığım nokta bu sevgili hocam ve sevgili Ağaoğlu&Doğan, bu algıya öyle bir yardımcı oldunuz ki neredeyse haklı çıkarıyorsunuz algıcıları.

Yapılması gereken 1.nci şey

Acil Egemen tarzında bir yardımcı, hocayı pozitif manada zorlayacak bir yardımcı,(Guordila örneği klişe ama güzel bir örnek)

Transfer planlamasında benimde yukarıda belirttiğim üç aşağı beş yukarı herkesin gördüğünü görüp asgari 3 transfer yapılmalı.

Trabzonspor ortaya bir oyun koymalı ,hatta bu oyun o sıkıcı futbolun bir versiyonu olabilir; daha fazla topu ayağında tutan, daha fazla atak sonlandıran...

Nihayetinde ben bunların gerçekleşeceğine dair bir emare göremiyorum. Önce sorunu hatayı tespit edip kabullenip, özeleştirme yapmak lazım, bunların gram emaresi yok.

Sevgili hocamı mümkün olan en üst seviyede onurlandırıp, Jesus gibi bir hoca bulmak radikal bir karar değil kulübün geleceği adına bir seçenektir.

Her şeye rağmen , seve seve ileride yanılmış olmayı isterim....

Jesus iyi hoca ancak elindeki malzemede fena degil yani sampiyonluk gelmezse isi biter jesus gibi hocalar istedigi oyuncular olmazsa gorevi kabul etmez kasimpasayi calistirsa buyuk ihtimal kume dusurur

HOPA'LI TS'LÝ
18.11.2022, 07:34
Geçen sezon yaptýðýmýz gibi çakalým, bir daha doðrulamasýnlar.

Bu maçý kazanmak bizi yarýþta tutar.

Fatih Öztürk
19.11.2022, 05:58
Sampiyonluk kutlamalarimiz öncesi provokatif açýklamalar yapýp istanbulda itlerini üzerimize salan fakat þahsým ve arkadaþlarýmdan ömürlerinde yemediði dayaðý afiyetle yiyen ve selam gönderdiðimiz ali koç denen ahlaksýz provokatör herifin bakalým maça gidecek cesareti olacak mý yoksa korkak sünepe gibi kümesindemi kalacak.

Onur Akyüz
19.11.2022, 12:02
Ýçeride yenilmiyoruz o yüzden kaybetmeyeceðimize eminim ama galip gelmek kolay olmayacak.

JJ akýllý bir adam beraberliði alýp gitmeyi düþünecektir. O yüzden enerjimiz ve gücümüz yerindeyken erken gol bulmamýz gerekiyor, hýzlý oynamalýyýz. Yoksa ilk yarýyý topu evirip çevirip geveleyerek heba edeceksek iþimiz var demektir. Hýzlý oynarsak delik deþik edebileceðimiz bir savunma var karþýmýzda ama uyuþuk uyuþuk oynayýp adamlarýn yerleþmesine izin verirsek sezonu yalan etmiþ oluruz.

smart
20.11.2022, 21:25
beraberlik kokan maç

objek
20.11.2022, 23:53
beraberlik kokan maç

Bu maci alan sampi..

61_Hasan_69
21.11.2022, 11:00
Sampiyonluk kutlamalarimiz öncesi provokatif açýklamalar yapýp istanbulda itlerini üzerimize salan fakat þahsým ve arkadaþlarýmdan ömürlerinde yemediði dayaðý afiyetle yiyen ve selam gönderdiðimiz ali koç denen ahlaksýz provokatör herifin bakalým maça gidecek cesareti olacak mý yoksa korkak sünepe gibi kümesindemi kalacak.
Fatih abi niye forumdan uzaklaþtýrdý haberi olan var mý ?

Enes Baþkaya60
21.11.2022, 17:39
Fatih abi niye forumdan uzaklaþtýrdý haberi olan var mý ?

Ben görüþtüm Hasan baþkan kendisi ile kendi isteði ile ayrýlmýþ maalesef.

Biraz sýkýntý olmuþtu forumda bir arkadaþ ile onunla alakalý.

deepmavi
21.11.2022, 18:40
Trabzonspor'dan sonra en çok sevdiðim takým þikebahçeyi Tokatlayan, Þamarlayan takýmdýr.Helal Olsun Giresunspor Tebrikler Ve Artýk Darýsý Trabzonspor'umuza ÝnþaAllah Trabzonspor'umuzda þikebahçeyi tokatlýyýp þamarlayýp evire çevire yine maðlup edecek.Haydi Ýnan Haydi bu maçý Kazanacaðýz...

pReN@_61
23.11.2022, 02:09
Ben görüþtüm Hasan baþkan kendisi ile kendi isteði ile ayrýlmýþ maalesef.

Biraz sýkýntý olmuþtu forumda bir arkadaþ ile onunla alakalý.
üstat görüþme imkanýn olursa buralardan kendini mahrum býrakmasýn, selamlarýmýzý ilet sana zahmet

HOPA'LI TS'LÝ
23.11.2022, 07:18
Þu takýmý yenmek þampiyonluk kadar deðerli

Yenersek þikebahçe gerileme dönemine girer.

Biz ise 8 maçta 6 iç maç oynayacaðýmýzdan çýkýþa geçebiliriz.

Ocak ayýnda yapýlacak takviyelere kadar zirveye iyice yapýþmalýyýz.

9. þampiyonluk çok da uzak deðil ancak mevcut kadro ve oyun buna yetmez.

Larsen, Bartra, Her Ýki Yusuf, Djaniny, Gomez, Umut bunlar çok formsuz ve skora katkýsý çok az

Umarým tetikçi hakemler atamazlar.

ALDENÝRO
23.11.2022, 12:43
Rahat aliriz.

reisoðlu61
23.11.2022, 18:22
Rahat aliriz.
neye güveniyoruz bilemiyorum, ama berabere kalirsak basari olur suanki oynadigimiz futbol ile

Doðukan Uçan
24.11.2022, 12:17
Beyler bu maça hayat memat meselesi ile bakmayýn. Yenilsen bile daha ligin ilk yarýsý bile bitmedi. Bir dünya maç var.

HOPA'LI TS'LÝ
24.11.2022, 16:20
Geçen sezon yaptýðýmýz gibi saplayacaðýz.

Enes Baþkaya60
24.11.2022, 22:12
üstat görüþme imkanýn olursa buralardan kendini mahrum býrakmasýn, selamlarýmýzý ilet sana zahmet

A.S kardeþim iletirim tabiki selamlarýný baþým gözüm üstüne.

sethfilo
25.11.2022, 10:40
Geride bekleyen her takým fbye puan kaybeder, ancak malesef ki bizim ne kontra nede agresif baskýlý oynayacak bir oyuncu grubumuz, o mantalitede teknik ekibimiz nede buna ýþýk verecek bir oyunumuz yok. Monacoya 4 atan bu takým argümaný sadece bizi kandýrýr. Rakibin extra hatalarý veya bazý oyuncularýmýzýn bireysel ekstra oyun ortaya koymasý görünen en belirgin umut gibi görünüyor

kayl
25.11.2022, 12:12
Geride bekleyen her takým fbye puan kaybeder, ancak malesef ki bizim ne kontra nede agresif baskýlý oynayacak bir oyuncu grubumuz, o mantalitede teknik ekibimiz nede buna ýþýk verecek bir oyunumuz yok. Monacoya 4 atan bu takým argümaný sadece bizi kandýrýr. Rakibin extra hatalarý veya bazý oyuncularýmýzýn bireysel ekstra oyun ortaya koymasý görünen en belirgin umut gibi görünüyor

45 gunluk aradan ne biz ne fener ayni tempoda donmiyicek.. fenerin bizim kadar savunma zaaflarý var... orta sahada tempolular hem crespo hem ara o ile oynuyorlar bizde gbamin siopis le baþlamalýyýz oyunu kanatlardan oynayýp szalai ve henrik e var.. djanini savunma arkasý koþusu ile dengelerini bozacaktir... muhtemelen.. ugurcan.. dogucan bartra hugo eren... gbamin siopis bakasetas.... trezege visca d janiniy.. hýzlý hücumlarla fiþi çekeriz yeterki golü yemeyelim

kayl
25.11.2022, 12:13
Hamsik le daha iyi oynuyoruz evet ama çok savunma zaafiyeti de yaþýyoruz

objek
25.11.2022, 13:37

Bazi maclar vardir zor gibi gozukur mac esnasinda enterasan seyler olur oglesine bir macta olabilir kirmizi kart salakca bir penalti vs bizim su anki tempomuz ve kalitemizle bu maci aliriz demek zor

reisoðlu61
25.11.2022, 17:12
Hamsik le daha iyi oynuyoruz evet ama çok savunma zaafiyeti de yaþýyoruz

o yüzden hamsik ile basladigimiz zamanlar yaninda gbamin yerine kesinlikle siopis olmali!

Tekke
25.11.2022, 19:20
Güçler çok yakýn 2 takýmýn maçý;

1. ev sahibi evinde adeta Kaplan, parçalayabilir
2. Liderde çok formda en az 4 adam var, avantaj
3. Hasýlý, DAHA FAZLA ÝSTEYEN maçý alýr, alan ÇOOOOOK ÞEY KAZANIR!

crixus_61
26.11.2022, 07:52
1596195775662682113

Doðru mu bu?

Sefer A.
26.11.2022, 15:35
1596195775662682113

Doðru mu bu?
Yorumlara baktim, fbnin 12 günlük izni sona erdi yazmis yenisafakspor ? fuzuli muhabbetler abartiyorlar arkadas
Haa ama bir renkdasimizin yazdigi gibi, Gbamin ve Bartra millî takima falan gitmemelerine ragmen hâlâ izinlilermis
Eger dogruysa, elestirilebilecek olan sey budur, gerisi fuzuli

HOPA'LI TS'LÝ
28.11.2022, 09:40
Fýrtýna, kampý süresince 3 Aralýk'ta Hull City ve 7 Aralýk'ta Crystal Palace ile hazýrlýk maçý yapacak. Kamp sonrasý 10 Aralýk'ta ise Kocaeli'nde Kasýmpaþa ile oynayacak.

GENÇLER ÝÞTAHLANDI

Abdullah Avcý'nýn takýmdaki genç oyunculara daha fazla süre vereceðini açýklamasý; Naci, Lahtimi, Kerem gibi isimleri umutlandýrdý. Genç oyuncular, Antalya'da Hull City ve Crystal Palace ile oynanacak hazýrlýk maçlarýnda kendilerini gösterip, formayý kapmayý hedefliyor.

Yiðit Gayretli
28.11.2022, 13:08
Ali Koç þimdiden aðlamaya baþlamýþ. Bravo valla hiç iþini þansa býrakmýyor.

HOPA'LI TS'LÝ
28.11.2022, 13:12
Ali Koç þimdiden aðlamaya baþlamýþ. Bravo valla hiç iþini þansa býrakmýyor.

Yalý çocuðuna en kral megafonlarý hazýrlayalým.

CEMEFKER
28.11.2022, 13:24
Fener maçý öncesi fanatik Acun'un takýmý Hull City ile maç yapmak da kimin fikri.Akil tutulmasý bence.

Þu maçta bir futbolcu sakatlansa kim hesabýný, nasýl verecek!

Avcý'nýn bu maça gençler ile çýkacaðýný düþünmek ve dilemek istiyorum.

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Sefer A.
29.11.2022, 01:10
Fener maçý öncesi fanatik Acun'un takýmý Hull City ile maç yapmak da kimin fikri.Akil tutulmasý bence.

Þu maçta bir futbolcu sakatlansa kim hesabýný, nasýl verecek!

Avcý'nýn bu maça gençler ile çýkacaðýný düþünmek ve dilemek istiyorum.

Valla ya en azindan kagit üzerinde hele de fb maçi öncesi bayagi salaklik, saçma sapan olay

HOPA'LI TS'LÝ
29.11.2022, 10:54
Katar'da düzenlenen FIFA 2022 Dünya Kupasý için verilen araya kadar Süper Lig'in ilk 14 haftasýnda 23 puan toplayan Trabzonspor, golcülerinden istediði verimi alamadý. Bu doðrultuda Fýrtýna, santrfor bölgesine takviye yapacak. Bordo-mavililerde teknik direktör Abdullah Avcý, Dnipro formasý giyen Artem Dovbyk'in takýma kazandýrýlmasýný istedi.

Bu çocuðu alabilirsek gol yollarýndaki sýkýntýyý %90 çözeriz.

Alioski'yi alamadýk bari bunu kaçýrmayalým.

makbernatsu
29.11.2022, 11:17
Þu maçý kazanýrsak eðer okadar güzel olacakki..þu megafoncu aliyi tekrar aðlarken görmeyi umuyorum.ama tabiki herkesten daha çok avcý ve futbolcular istemeli...Taraftar üstüne düþeni yapacaktýr zaten 2 ayýn özlemi ile...Ýstanbuldan kalkýp geleceðim maça her zaman ki gibi :D

crixus_61
29.11.2022, 12:02
1597516677880893440

Cebeci yok

Enes Baþkaya60
29.11.2022, 15:22
1597516677880893440

Cebeci yok

Cebeci çýkýþ yapabilir ondan almaz Abdullah Hoca sýkýntý yani, Yusuf Erdoðan ona göre daha verimli.

HOPA'LI TS'LÝ
29.11.2022, 15:32
Þu maçý kazanýrsak eðer okadar güzel olacakki..þu megafoncu aliyi tekrar aðlarken görmeyi umuyorum.ama tabiki herkesten daha çok avcý ve futbolcular istemeli...Taraftar üstüne düþeni yapacaktýr zaten 2 ayýn özlemi ile...Ýstanbuldan kalkýp geleceðim maça her zaman ki gibi :D

Stad full olmalý, olacaktýr da

Kendi sahamýzdaki yenilmezlik serisine devam etmeliyiz (rekor zaten bizde. 90 maç).

Emek hýrsýzlarýný puansýz gönderelim.

pReN@_61
29.11.2022, 17:38
Stad full olmalý, olacaktýr da

Kendi sahamýzdaki yenilmezlik serisine devam etmeliyiz (rekor zaten bizde. 90 maç).

Emek hýrsýzlarýný puansýz gönderelim.
umarým seri son bulmaz

UÐUR DURTAÞ
30.11.2022, 09:27
Kasým ayýnýn son günü bugün
fb maçý 24 veya 25 aralýk ta oynanacak
çok ciddi zaman aralýðý var maça kadar
1 veya 2 oyuncumuz dýþýnda bütün oyuncularýmýz gerçek kimliðini sahaya yansýtamadý.
bu arada kendileri ciðerden çalýþýp þu saate kadar takýma katký vermediklerinin farkýna vararak
gerçek kimliklerini sahaya yansýtýrlarsa bu maçta güzel coþkulu baskýlý güzel bir oyun çýkar düþüncesindeyim.
atmosfer süper olacak stad full olacak
dinlenmiþ zinde çýkacak takým sahaya
ben ümitliyim.

calavera
01.12.2022, 11:12
Hamsik saglikli ve gununde olursa bu maci cikar rahat rahat alir. 3 puani yazariz. Iyi bir hamsik olmadan kazanmamiz zora girer ama kaybetmeyiz en kotu.

HOPA'LI TS'LÝ
01.12.2022, 15:38
Bu maç 9. þampiyonluðun yolunu açabilir.

Visca, Peres gibi uzun sakatlýktan çýkan arkadaþlarýmýzýn performansý belirleyici olur bundan sonraki maçlarda

Ocak ayýnda yapýlacak takviyelerle neden 9. kupa olmasýn?

Sefer A.
01.12.2022, 16:30
JoaoPedro fenâ sakatlanmis, böyle 1 2 aylik bir sey olsa üzülmezdim yalan yok ama bu sekil sakatlanmasi beni bile üzdü... ki iyi de oynamiyordu, bize karsi oynasa belki bizim için daha iyiydi ama yine de eksik eksiktir, Penner Palencia da bizim maçta oynamayacak duruma gelse iyi olur

HOPA'LI TS'LÝ
01.12.2022, 16:53
JoaoPedro fenâ sakatlanmis, böyle 1 2 aylik bir sey olsa üzülmezdim yalan yok ama bu sekil sakatlanmasi beni bile üzdü... ki iyi de oynamiyordu, bize karsi oynasa belki bizim için daha iyiydi ama yine de eksik eksiktir, Penner Palencia da bizim maçta oynamayacak duruma gelse iyi olur

Fenev'li bir arkadaþýma sordum. Valencia iyi, Pedro yetiþmez dedi. Valencia çok etkili bir adam

mancester
01.12.2022, 18:04

Sefer valla alemsin ha su fenerden bir valenciayi severim onada sen ayarsin samimi diyorum bizde olsa varya cok fark yaratir..

Sefer A.
01.12.2022, 18:47
Sefer valla alemsin ha su fenerden bir valenciayi severim onada sen ayarsin samimi diyorum bizde olsa varya cok fark yaratir..
:D :D
Ya saka bi yana, çok nefret de etmiyorum pislik topçu degil ama çok sahtekar yaa, bunun yalandan yere kendini yere atmalari hiç konusulmuyor oysa bizde oynasa ufff basin tarafindan yorumcular tarafindan elestiri yagmuruna tutulurdu, ve onun üzerinden bizim takima da hocaya da sallarlardi, bunu göz ardi etmemek gerek

pReN@_61
01.12.2022, 20:06
https://twitter.com/onazi_daaa/status/1598330979566993408

HOPA'LI TS'LÝ
03.12.2022, 19:35
Bugün Hull maçýnda sol bek Arif Boþluk'u çok beðendim. Arif Boþluk, boþluk býrakmadý. Ters çalýmlarý da bu uþakta ýþýk var dedirtti. Bu çocuktan spikerin de vurguladýðý gibi çok yararlanacaktýr AA.

Peres eski kývamýna ulaþmýþ, çok sevindim.

Visca da sonradan girmesine raðmen fena deðildi.

Enes Baþkaya60
03.12.2022, 21:03
Bugün Hull maçýnda sol bek Arif Boþluk'u çok beðendim. Arif Boþluk, boþluk býrakmadý. Ters çalýmlarý da bu uþakta ýþýk var dedirtti. Bu çocuktan spikerin de vurguladýðý gibi çok yararlanacaktýr AA.

Arif Boþluk iyi ama, maalesef forma þansý bulamaz abi.

Abdullah hoca asla öyle bir genç oyuncuyu oynatmaz.

Arif ve Süleyman Cebeci bu takýmda benim düþüncem yavaþ yavaþ forma þansý bulmaya baþlamalý ama Abdullah hoca için asla, No32 varken bu çocuklar oynamaz yani.

asilhamsi
03.12.2022, 21:30

visca ve perez hazýr deðil. Ama perez hazýr olmayan hali dahi larsenden bir kaç gömlek iyi.

Ömür oldukça iþtahlý takýma hareket kazandýrdý.

Arif boþluk saðlam oyuncu ben de çok beðendim hatta bir iki maç daha takip ettikten sonra bana kalýrsa erenden daha iyi görüntü verir. Eren kadar rahat çalým yiyen oyuncudan bek olmaz.

bardhi 8 numara performansý çok deðerli. Bu adamýn yeri kesinlikle merkez. Adamý kanatta heder ediyoruz.

trezeguet yine takýmýn en önemli silahý olacak.

Gbamin stoper oynar dediðimde benimle dalga geçip futbol bilgimi sorgulayan arkadaþlara selam olsun.

Takýnmda santrafor sounu var. Ýyi bir santraforla takýmýn çehresi deðiþebilir.

Önde baský ile oynamaya çalýþtýk ve zaman zaman baþarýlý olduk. Ancak rakip bu baskýyý kýrdýðýnda nasýl bir plan uygulayacaðýz bu çok önemli. Çünkü rakip baskýyý kýrdýðýnca yiyeceðimiz ani ataklara karþý açýðý kapatacak atletik oyuncu kadroda mevcut deðil.

asilhamsi
03.12.2022, 21:39
----------ugurcan-------------

perez----denswil----hugo----eren

----------gbamin----siopis---------

visca-----------ömür-------------trezeguet

-----------------gomez----------------------

fener maçýna böyle çýkalým. Bu takým arkada fazla boþluk vermez.

bartra ciddi hata yapýyor. Oyun kurmada iyi ama pozisyon almasý ve sertliði yetersiz.

kayseriden onur alýnsa forvet arkasý baka oynar ama yerli kuralý dolayýsýyla el mahkum ömür oynayacak.

bana kalýrsa hoca yine baka yý 8 numaraya çekebilir.

asilhamsi
03.12.2022, 21:41
------------ugurcan-----------

perez---denswil---hugo---eren

------------gbamin----------------

------baka----------ömür----------

visca---------gomez----------trezeguet

yuzde 90 boyle çýkarýz. Eðer bartra yetiþirse stoper ikilisi bartra-hugo olur.

CEMEFKER
04.12.2022, 08:34
Fener maçý öncesi fanatik Acun'un takýmý Hull City ile maç yapmak büyük riskdi. Nitekim Bakasetas'ý kaybediyorduk, geçmiþ olsun.

Sezon baþý planlamasý, transferler, sonra dünkü maç gibi iþler can sýkýyor.

Birþeyler var cevabýný bulamadýðým bu sezona dair ve hiç umutlu deðilim.

Ha, bir de Bartra 'nýn operasyonu. Çorap söküðü gibi, bitmiyor ki...

HOPA'LI TS'LÝ
04.12.2022, 16:45
visca ve perez hazýr deðil. Ama perez hazýr olmayan hali dahi larsenden bir kaç gömlek iyi.

Ömür oldukça iþtahlý takýma hareket kazandýrdý.

Arif boþluk saðlam oyuncu ben de çok beðendim hatta bir iki maç daha takip ettikten sonra bana kalýrsa erenden daha iyi görüntü verir. Eren kadar rahat çalým yiyen oyuncudan bek olmaz.

bardhi 8 numara performansý çok deðerli. Bu adamýn yeri kesinlikle merkez. Adamý kanatta heder ediyoruz.

trezeguet yine takýmýn en önemli silahý olacak.

Gbamin stoper oynar dediðimde benimle dalga geçip futbol bilgimi sorgulayan arkadaþlara selam olsun.

Takýnmda santrafor sounu var. Ýyi bir santraforla takýmýn çehresi deðiþebilir.

Önde baský ile oynamaya çalýþtýk ve zaman zaman baþarýlý olduk. Ancak rakip bu baskýyý kýrdýðýnda nasýl bir plan uygulayacaðýz bu çok önemli. Çünkü rakip baskýyý kýrdýðýnca yiyeceðimiz ani ataklara karþý açýðý kapatacak atletik oyuncu kadroda mevcut deðil.

Harika ve realist yorumlar bunlar
Tebrik ederim.
Evet Gbamin stoperde güven verdi.
Barthi 8, Ömür 10 numara pozisyonunda oynatýlýrlarsa tadýndan yenmeyeceðini dün gördük.
Peres'in ölüsü Larsen'e 5 basar ancak yabancý kontenjanýný boþaltmadan lisans çýkaramýyoruz Bruno'ya
Arif Boþluk varken Eren'i keserim.
Süleyman Cebeci de de ýþýk var.
Dovbyk ayarýnda bir golcü alabilirsek bu takým 9. þampiyonluða ulaþabilir.
Ýlk devre önde yapýlan pres oyunu harikaydý ve bu maç bence sezonun en iyi maçýydý.

mancester
04.12.2022, 17:30
:D :D
Ya saka bi yana, çok nefret de etmiyorum pislik topçu degil ama çok sahtekar yaa, bunun yalandan yere kendini yere atmalari hiç konusulmuyor oysa bizde oynasa ufff basin tarafindan yorumcular tarafindan elestiri yagmuruna tutulurdu, ve onun üzerinden bizim takima da hocaya da sallarlardi, bunu göz ardi etmemek gerek

%100 katiliyorum aslinda benim gonlum napoli deki oshimende ama o tarz oyuncular cok para iste bizimki hayal sadece :)

Sefer A.
04.12.2022, 17:31
%100 katiliyorum aslinda benim gonlum napoli deki oshimende ama o tarz oyuncular cok para iste bizimki hayal sadece :)
aman hocam aman o kadar uçmayalim :D ama dogru profil olarak evet öylesine ihtiyaç var

Tekke
04.12.2022, 20:18
Çok rahatýz, Koç germek istiyor muhatap almýyoruz, son 30 senede Trabzonspor un böylesi psikolojik üstün olduðu dönem görmedim.

Taraftarýmýz saðolsun çabuk yükseldiði için farkýnda deðil, SON 3 SENEDE FB-BJK BÝZLE HER MAÇ SONRASI DAÐILDI, biz unuttuk onlar unutmadý, bu maç berabere kalsak Fb göbek atar, biliyorlar YENERSEK TRAVMALARI BAÞLAYACAK…

Sakin kalalým, Hocaya güvenelim…

Hunk
04.12.2022, 21:57
Harika ve realist yorumlar bunlar
Tebrik ederim.
Evet Gbamin stoperde güven verdi.
Barthi 8, Ömür 10 numara pozisyonunda oynatýlýrlarsa tadýndan yenmeyeceðini dün gördük.
Peres'in ölüsü Larsen'e 5 basar ancak yabancý kontenjanýný boþaltmadan lisans çýkaramýyoruz Bruno'ya
Arif Boþluk varken Eren'i keserim.
Süleyman Cebeci de de ýþýk var.
Dovbyk ayarýnda bir golcü alabilirsek bu takým 9. þampiyonluða ulaþabilir.
Ýlk devre önde yapýlan pres oyunu harikaydý ve bu maç bence sezonun en iyi maçýydý.

dilimde tuy bitti her yerde yaziyorum. tekrar yazacam. Bardhi Hamsigin yerine alindi. Bu sezon gecis sezonu, seneye onun yerinde gorecegiz. Asil yeri burasi zaten. Ortada cok kaliteli bir oyuncu.

Onur Erçetin
05.12.2022, 03:08
dilimde tuy bitti her yerde yaziyorum. tekrar yazacam. Bardhi Hamsigin yerine alindi. Bu sezon gecis sezonu, seneye onun yerinde gorecegiz. Asil yeri burasi zaten. Ortada cok kaliteli bir oyuncu.
Ýyi de baþkan Bardhinin bu sezon merkez ortasaha oynadýðý maçlara bakalým.Merkezde güvendiðin ve gelecek sezon merkeze yerleþtirmek isteyebileceðin bir oyuncuya 8 no olarak bu kadar az þans verilmesi sorgulanmaz mý bence ?

Kayserispor : 26 dk
Kasýmpaþa : 16 dk
Konyaspor : 9 dk

makbernatsu
05.12.2022, 10:10
Çok rahatýz, Koç germek istiyor muhatap almýyoruz, son 30 senede Trabzonspor un böylesi psikolojik üstün olduðu dönem görmedim.

Taraftarýmýz saðolsun çabuk yükseldiði için farkýnda deðil, SON 3 SENEDE FB-BJK BÝZLE HER MAÇ SONRASI DAÐILDI, biz unuttuk onlar unutmadý, bu maç berabere kalsak Fb göbek atar, biliyorlar YENERSEK TRAVMALARI BAÞLAYACAK…

Sakin kalalým, Hocaya güvenelim…

++++ kesinlikle sonuna kadar katýlýyorum...bjk ve fb nýn bizim maçlardan sonra çok caný yandý... ki sosyal medya yorumlarýnda bjk taraftarý bile yanmaya baþladý :D

makbernatsu
05.12.2022, 10:11
----------ugurcan-------------

perez----denswil----hugo----eren

----------gbamin----siopis---------

visca-----------ömür-------------trezeguet

-----------------gomez----------------------

fener maçýna böyle çýkalým. Bu takým arkada fazla boþluk vermez.

bartra ciddi hata yapýyor. Oyun kurmada iyi ama pozisyon almasý ve sertliði yetersiz.

kayseriden onur alýnsa forvet arkasý baka oynar ama yerli kuralý dolayýsýyla el mahkum ömür oynayacak.

bana kalýrsa hoca yine baka yý 8 numaraya çekebilir.

peres oynayamaz lisansý yok henüz..

HOPA'LI TS'LÝ
05.12.2022, 10:24
peres oynayamaz lisansý yok henüz..

Denswill-Hugo tandemi geçen sezon Edgar'ýn sakatlýðýndan sonra iyi iþler çýkardý ancak ikisi de sol ayaklý stoper. Bu handikap

HOPA'LI TS'LÝ
05.12.2022, 10:26

Evet Barthi 8 numarada maestro olur seneye

Hamsik milli takýmý býraktý. Sezon sonu futbolla da vedalaþabilir. Zaten 90 dak. çýkaramýyor.

Barthi zeki, kývrak ve tekniði iyi bir oyuncu

memmedaga
06.12.2022, 15:22
Hocamýzýn açýklamalarý tatmin edici olmuyor bir türlü.
Fenerbahçeyi yeneceðiz dedi.
Bana göre bu maç sezon adýna belirleyici olacaktýr

Sefer A.
06.12.2022, 16:07
Penner Palencia 2 hafta, Alioski 3 hafta yok
Tabi ne kadar gerçek bilmem, yalandan öyle diyor olabilirler
Dogru oldugunu varsayalim, 1'er hafta daha uzatsinlar da garanti olsun :D oynayamasinlar

Onur Erçetin
06.12.2022, 20:08
Penner Palencia 2 hafta, Alioski 3 hafta yok
Tabi ne kadar gerçek bilmem, yalandan öyle diyor olabilirler
Dogru oldugunu varsayalim, 1'er hafta daha uzatsinlar da garanti olsun :D oynayamasinlar
Enner Valencia - Sakatlýk geçmiþi | Transfermarkt (https://www.transfermarkt.com.tr/enner-valencia/verletzungen/spieler/139503)

29-Kasým-22 Aralýk arasý 23 günlük bir sakatlýk gözüküyor.25 Aralýkta maçýmýz var Fenerbahçe ile.O kadar uzun bir sakatlýktan sonra direkt 90 dk oynamasý imkansýz.15 dk bile zor.

Süper ligde 12 maçta 13 gol 4 asisti var.Çok tehlikeli bir adam.Sprinter ve güçlü.Tekniði de fena deðil.

HOPA'LI TS'LÝ
07.12.2022, 08:33
Bu maçý alacaðýz.
Akyazý'dan çýkýþ yok.

reisoðlu61
07.12.2022, 14:23
2 hafta kalmis hala ne kupa nede lig programi aciklanmadi. sonrada neden avrupa ligleri gibi olamiyoruz diye aglarlar.

Sefer A.
07.12.2022, 14:56
Enner Valencia - Sakatlýk geçmiþi | Transfermarkt (https://www.transfermarkt.com.tr/enner-valencia/verletzungen/spieler/139503)

29-Kasým-22 Aralýk arasý 23 günlük bir sakatlýk gözüküyor.25 Aralýkta maçýmýz var Fenerbahçe ile. O kadar uzun bir sakatlýktan sonra direkt 90 dk oynamasý imkansýz.15 dk bile zor.

Süper ligde 12 maçta 13 gol 4 asisti var.Çok tehlikeli bir adam.Sprinter ve güçlü.Tekniði de fena deðil.
Evet tehlikeli oyuncu, oynamamasi bizim için daha iyi olur gibi

Çaðlar Güleryüz
08.12.2022, 08:45
Maç biletleri tahminen ne zaman satýþa çýkar arkadaþlar? Ve biletler hemen tükenir mi?
Ona göre Trabzon'a geliþ organizasyonu planlamak istiyorum.

kayl
08.12.2022, 11:07
Maç biletleri tahminen ne zaman satýþa çýkar arkadaþlar? Ve biletler hemen tükenir mi?
Ona göre Trabzon'a geliþ organizasyonu planlamak istiyorum.

Salý günü samsun la mac yapi caz çarþamba yada perþembe olur bilet satýþý muhtemelen 2 saate tükenir vip haric

ÖmürKaradeniz61
08.12.2022, 11:59
Saha dýþýna çýkmadan,hakemdi oydu buydu bahanesi üretmeden, iþtahlý ve baskýlý bir oyunla kazanmamýz gereken bir maç.

Larking
08.12.2022, 12:28
Bu maçtan hangi skor çýkarsa çýksýn þaþýrmam.

Halen yarýþýn içindeyiz ama ligin ikinci yarýsýnda fb ve gs bir yerden sonra biz dahil alt gruptan kopacak ve þampiyonluk yarýþý bu iki takým arasýnda geçecek gibi duruyor.

Bu maçý kazanýp o rüzgarla 7-8 maçlýk seri yaparsak(fikstür buna uygun)o zaman iþler deðiþir.Ama kulüp hem teknik hem de yönetimsel bakýmdan bu sezon o ümidi vermiyor maalesef.

cem1990
08.12.2022, 17:05
Tokatlayacaðýmýzdan o kadar eminim ki

Onur Erçetin
09.12.2022, 15:17
Jorge Jesus'a 8 futbolcudan kötü haber! Trabzonspor maçý öncesi deprem - (11/11) (gazetevatan.com) (https://www.gazetevatan.com/galeri/jorge-jesusa-8-futbolcudan-kotu-haber-trabzonspor-maci-oncesi-deprem-2072975/11)

Fenerbahçede çok fazla sakatlýk var ancak yine de geniþ kadrolarý var.Bana göre sakatlar arasýnda en etkili isimleri Enner Valencia.

Ayný anda hem Peres hem Viscayý oynatmamýz imkansýz çünkü yabancý oyuncu sýnýrý var.Ýlk 11 de yeri garanti isimler Eren ve Uðurcan.Bozok tek forvet oynayamýyor o yüzden onun ilk 11 de olma þansý yok.

3.yerli bir isme ihtiyaç var.Bana göre en mantýklý isim Kayserispordan Onur Bulut olur ya da Hugonun yanýnda Hüseyin oynasýn daha iyi.Bartra en az 4-5 maç takýmý yaktý ve anasýný aðlattý.Daha doðrusu ayaklarýnýn iyi olmasý dýþýnda hiçbir vasfý yok.Hüseyin en azýndan hýzýyla takýma katký saðlar.

Onur Erçetin
09.12.2022, 15:20
https://cdn.sporx.com/img/ilk11/2022/12/09/c2094c7324ffcacbdabbe4a5741d7ab92292700.jpg

Yukarýda dediðim gibi ya Onur Bulutu alýp 3.yerli yapacaksýn ya da Hüseyini sað veya stoper olarak kullanacaksýn.Baþka çaren yok.

Hüseyinden sað bek olmaz ofansif yönü yok çünkü.En iyi oynayacaðý yer stoper bölgesidir.Hiç kimse ayaklarý kötü veya çok fazla pozisyon hatasý yapýyor demesin.Bartra hýyarýný gördükten sonra Hüseyin artýk benim gözümde net olarak Ramostur anasýný satayým :)

Onur Erçetin
09.12.2022, 15:23
Saha dýþýna çýkmadan,hakemdi oydu buydu bahanesi üretmeden, iþtahlý ve baskýlý bir oyunla kazanmamýz gereken bir maç.

Haklýsýn ama hakem gerçekten 2 takýmdan birinin kazanmasýný isterse o takým kazanýr.Bunu reddedemeyiz.Daha doðrusu bunu demagoji olsun diye söylemiyorum.Hepimizin bildiði bir þey.

Hakemler ortada ve adil bir þekilde yönetirse 3 sonuca da açýk bir maç.Ýç saha ve taraftarýn etkisiyle bize daha da yakýn olabilir.Özellikle Valencianýn yokluðu Fenerbahçeyi etkileyecektir ama Joshua King ve Michy Batshuayi de çabuk ve tehlikeli oyuncular.Ona da dikkat etmemiz lazým.

Peres ve Viscanýn 25 aralýkta oynanacak kadar hazýrlýk maçlarý ve antrenmanlarla hazýr hale gelmeleri lazým.Þuana kadar 2 tane hazýrlýk maçý oynadýk ancak sadece bununla kalmamasý lazým.Hazýrlýk maçlarýna devam etmeliyiz.En azýndan haftada bir kez hazýrlýk maçý oynamalýyýz.

Fenerbahçenin özellikleri bekleri çok iyi.Ferdi ve Osayinin oyuna katkýsý büyük.Orta alanda ise Crespo gibi iki yönlü bir makine var.Dur durak demeden koþuyor adam.

4-1-3-2 oynuyorlar genel olarak.Rossi ve Ýrfancan gibi oyuna katký veren baþka isimlerde var.

Yüksek tempoda,çok enerji sarfederek,sürekli pres yaparak ve oldukça fazla adamla hücuma çýkarak etkili bir oyun ortaya koymaya çalýþýyorlar.Ýyi pas yaparsanýz ve savunma arkasýna etkili toplar atarsanýz maçý kazanma þansýnýz yüksek olur.Top dolaþtýramaz ve pres karþýsýnda sinerseniz kaybedersiniz.

Onur Erçetin
09.12.2022, 15:33
Bu maçtan hangi skor çýkarsa çýksýn þaþýrmam.

Halen yarýþýn içindeyiz ama ligin ikinci yarýsýnda fb ve gs bir yerden sonra biz dahil alt gruptan kopacak ve þampiyonluk yarýþý bu iki takým arasýnda geçecek gibi duruyor.

Bu maçý kazanýp o rüzgarla 7-8 maçlýk seri yaparsak(fikstür buna uygun)o zaman iþler deðiþir.Ama kulüp hem teknik hem de yönetimsel bakýmdan bu sezon o ümidi vermiyor maalesef.

Peres sakatlandý yeri dolmadý.Visca sakatlandý yeri dolmadý.Dorukhan sakatlandý yeri dolmadý.Waka gitti o beceride bir oyuncu gelmedi.Edgar gitti yeri dolmadý.Corne gitti.

Kadro planlamasý eksik kaldý.Doðru planlama yapmýþ olsaydýk þuan en az 10 puan fazlamýz vardý.Elimizde Bakasetas ve Ömür vardý zaten 10 no için.2 adet 10 no varken Bardhi ve Yazýcý ile 4 adet 10 oldu.Elimizde kanat yok iken 4 adet 10 no olmasý trajikomik oldu.Koskoca devreyi tek bir kanatla yani Trezeguetle geçirdik.

Eren sýnýrdan dolayý mecburiyetten alýndý.Larsen yetersiz kaldý.Bartra uyumsuz ve yetersiz kaldý.

Gbamin fena deðil.

Trezeguet büyük katký saðladý.

Hamsike alternatif lazým dedik alamadýk.

Gomez destek alamadý.

Naci ve Lahtimi hiç þans verilmicekse neden alýndý mesela.

Onur Erçetin
09.12.2022, 15:39
Fenerbahçeden 6,Galatasaraydan 4 puan gerideyiz.Akýllý olmamýz lazým.Akýllý olursak ve 4 transfer yaparsak tekrar þampiyon olabiliriz.

Fenerbahçe maçýný kazanýrsak Fenerbahçe ile puan farký 3 e inecek.Gs önümüzdeki maçlarda puan kaybederse onlara da çok daha fazla yaklaþacaz zaten þuan 4 puan var sadece.

Sað Stopere : Edgar Ýe
Santrafora : Artem Dovbyk
Ortasahaya : Hamsike alternatif
Sað beke yerli alternatif : Onur Bulut

kayl
09.12.2022, 15:49
Fenerbahçeden 6,Galatasaraydan 4 puan gerideyiz.Akýllý olmamýz lazým.Akýllý olursak ve 4 transfer yaparsak tekrar þampiyon olabiliriz.

Fenerbahçe maçýný kazanýrsak Fenerbahçe ile puan farký 3 e inecek.Gs önümüzdeki maçlarda puan kaybederse onlara da çok daha fazla yaklaþacaz zaten þuan 4 puan var sadece.

Bruno peres fenerbahce maçýnda oynayamaz çünkü listede yok en erken ilk yarým in son maci olan basaksehir maçýnda firma giyebilir... hocanin çýkaracaðý kadroda belli... ugurcan hüseyin gbamin hugo eren... siopis hamsik bakasetas.. trezege visca gomez

Onur Erçetin
09.12.2022, 18:19
Bruno peres fenerbahce maçýnda oynayamaz çünkü listede yok en erken ilk yarým in son maci olan basaksehir maçýnda firma giyebilir... hocanin çýkaracaðý kadroda belli... ugurcan hüseyin gbamin hugo eren... siopis hamsik bakasetas.. trezege visca gomez

Türkmen oynarsa çakýlý bek gibi oynar heralde.Ofansif aksiyonlar açýsýndan sýkýntý olabilir.Visca tek baþýna orayý nasýl kullanýr o tartýþýlýr.

Genel olarak fena kadro deðil.

Ozan Yýlmaz
09.12.2022, 19:27
https://pbs.twimg.com/media/FjjLXhIXoAEi7Xe?format=jpg

CEMEFKER
10.12.2022, 19:52
Avcý bu sezonu Bay geçmiþ anlaþýlan. FB ile hayati maç var sað bek boþ kadro. Yusuf ile sol bek denemeleri. Geriden riskli oyun kurma sistemi. Dereyi geçerken at deðiþtirilmez. "Kasým" da geçti ortada bir þey yok.

Tek gerçek elde yeni bir sistem oturmaya çalýþan teknik direktör ve takýmý var. Umut veren þey bu sistemin oturmasý için 2023 Aðustos'a kadar epey süre var...[emoji41]

gurur6134
10.12.2022, 20:21
Þikeciler en formda zamanlarinda geliyorlar yenilgiyi unuttular biz kör topal ilerlemeye calisiyoruz bu sezon olmak yada olmamak maci bizim icin ligde.boyle maclarin havasi baska olur sehir disindan hatta avrupadan cok kisi gelecek maca onlarin ateslemesiyle takimi belki biraz hareketleniriz.yalniz ilk golu yiyen taraf olursak maci koparamamiz cok zor.tipik beraberlik maci gibi gozukuyor bakalim hayirlisi insallah sansda yanimizda olur.þikecilerin tek arti tarafi kurt hocalari jesus icerde disarda ayni oyunu oynatiyor takimina artik bir oyun ezberi ve sablonu olusturdu bizim hala ne oynadigimiz belli degil hoca arayi isaret edip durdu o da bitti sayilir artik bahane yok ne yapip edip kazinmaliyiz

pReN@_61
10.12.2022, 21:15
þaka maka 2 hafta kaldý

yorumsuz6117
11.12.2022, 00:12
Yenilmeyelim yeter..

sethfilo
11.12.2022, 08:41
Bu maçýn sonucu ne olursa olsun, bu takýmdan ve özellikle Avcý'dan bu sezon özelinde geçen senenin tekrarýný zaten beklemiyorum. Ancak görünen o ki gelecek seneninde kadrosunu kurmuyor. Kýsacasý önümüzdeki 2-3 yýl üvertür olarak kalacaðýz. Ancak gelecek vaad eden bazý gençleri elden kaçýrýp küstüreceðimiz belli gibi. Sonra bize gelsin diye transfer teklifi yaparýz Samet Akaydýn gibi küstürdüklerimizi

x_man
11.12.2022, 14:29
Maalesef pek bir umudum yok inþaAllah hezimet yaþamayýz.

Enes Baþkaya60
11.12.2022, 14:46
Maalesef benimde bir umudum kalmadý net yeniliriz abi, hezimet yaþamayalým yeter benim için.

Sefer A.
11.12.2022, 16:45
Bu maçýn sonucu ne olursa olsun, bu takýmdan ve özellikle Avcý'dan bu sezon özelinde geçen senenin tekrarýný zaten beklemiyorum. Ancak görünen o ki gelecek seneninde kadrosunu kurmuyor. Kýsacasý önümüzdeki 2-3 yýl üvertür olarak kalacaðýz. Ancak gelecek vaad eden bazý gençleri elden kaçýrýp küstüreceðimiz belli gibi. Sonra bize gelsin diye transfer teklifi yaparýz Samet Akaydýn gibi küstürdüklerimizi
Samet'i mi küstürmüsüz ? yok yaa

Onur Akyüz
11.12.2022, 17:33

Küstürmüþüz net, yoksa bize gol attýktan sonra kudurmazdý. Fb’ye de bu yüzden gitmek için can atýyor.

Sefer A.
11.12.2022, 18:22
Küstürmüþüz net, yoksa bize gol attýktan sonra kudurmazdý. Fb’ye de bu yüzden gitmek için can atýyor.
Ya bizden gol attiktan sonraki hareketleri "Trabzonlu Samet" deyip adami elestiren fbliler içindi bence, geçen seneki bizimle oynadiklari maç sonrasi salliyordu ona fbliler
Kendi oraya gitmeye can atiyorsa gitsin, karakter 0 derim

sethfilo
11.12.2022, 20:12

Transfer sezonu sonunda daha net anlarsýn, FB ile ayný parayý ver genede isteksiz kalýr, geçen yýl bizimle oynadýklarý maçlarda ve bu yýlki maçta ve dahasý tüm röportajlarýnda zaten adam belli ediyor.

Enaldo61
11.12.2022, 20:56
Samet kim ya.

HOPA'LI TS'LÝ
12.12.2022, 09:11
Samsun maçý neden Salý deðil (muhtemelen kendi sahamýzda diye 3 gün sonra yine sahamýzda Þikebahçe maçý

Lanet olsun bu çifte standardý kendi menfaatleri için uygulatanlara

Þb ayný durumda olsa 3 gün sonra mý koyarlardý lig maçýný?

AA Kasýmpaþa maçýnda çok gol kaçýran oyunculara kýzmakta haklý

Djaniny ve Larsen yolcu (Peres'e lisans çýkaracaklarý için)

Ýkisi de gidebilir.

Hatta her iki Yusuf, Bartra, Denswill, Gomez'i de göndersinler.

G'Bamen stoperde olmuyor. Mainz ve Everton'da oynadýðý asýl mevkide oynatmazsan adam penaltý yaptýrýnca kýzmayacaksýn AA Hocam

FAS savunma nasýl yapýlýr, dünyaya gösterdi. Ders alýnmalý

Þb maçýný kazanmalýyýz.

HOPA'LI TS'LÝ
12.12.2022, 09:17

Edgar kalayým demiþ ama yönetim kabul etmediði için Vitesse'ye gidecekmiþ duydum.

HOPA'LI TS'LÝ
12.12.2022, 09:18
Edgar kalayým demiþ ama yönetim kabul etmediði için Vitesse'ye gidecekmiþ duydum.

Dovbyk ve Onur ilaç olur.

bordoylamavi
12.12.2022, 09:49
son halimizi düþünecek olursa yenmemiz çok zor göründüðü gibi yenilme ihtmalimiz de az deðil bence. ha 12 gün var o arada biiþiler deðiþri düzleir mi bilmem ama þu anki görüntü oldukça yavan

makbernatsu
12.12.2022, 10:33
Þuan ki görüntü fb yi yenemeyiz hatta fark yeriz gibi.Olur da kazanýrsak biraz þans gibi olur..

Takým ne oynadýðýný bilmiyor.Yetmemiþ gibi birde geriden oyun kurma hayallerine kapýlmýþýz...Olmuyor iþte uðurcana atýlan her top taça yada rakibe gidiyor..Bunu alanya yaptýðýnda ilk yarýdan nasýl daðýldýðýný herkes görmüþtü bizim maçta..

Bizim takým malesef bu sene 1 ileri 2 3 geri yapar...

24 aralýkta þampiyonluk yarýþýna elveda deriz.

Malesef bu sene olmadý gibi...

UÐUR DURTAÞ
12.12.2022, 10:41
Samsun maçý neden Salý deðil (muhtemelen kendi sahamýzda diye 3 gün sonra yine sahamýzda Þikebahçe maçý

Lanet olsun bu çifte standardý kendi menfaatleri için uygulatanlara

Þb ayný durumda olsa 3 gün sonra mý koyarlardý lig maçýný?

AA Kasýmpaþa maçýnda çok gol kaçýran oyunculara kýzmakta haklý

Djaniny ve Larsen yolcu (Peres'e lisans çýkaracaklarý için)

Ýkisi de gidebilir.

Hatta her iki Yusuf, Bartra, Denswill, Gomez'i de göndersinler.

G'Bamen stoperde olmuyor. Mainz ve Everton'da oynadýðý asýl mevkide oynatmazsan adam penaltý yaptýrýnca kýzmayacaksýn AA Hocam

FAS savunma nasýl yapýlýr, dünyaya gösterdi. Ders alýnmalý

Þb maçýný kazanmalýyýz.
**
O zaman samsuna haksýzlýk olur.
17 Aralýk cumartesi Bodrum'da Bodrumsporla maçlarý var.
20 Aralýk Salý günü yola çýkýp karayolu ile bize gelecekler.

20 Aralýk Salý akþamý fb nin istanbulsporla maçý var
23 Aralýk cuma akþamýda fb bize gelecek.

ilk 2 resmi maçýmýzýn ( kupa ve lig ) evimizde olmasý dolayýsýyla
maç planlamasýnda bir sorun görünmüyor.

Larking
12.12.2022, 10:44
Peres sakatlandý yeri dolmadý.Visca sakatlandý yeri dolmadý.Dorukhan sakatlandý yeri dolmadý.Waka gitti o beceride bir oyuncu gelmedi.Edgar gitti yeri dolmadý.Corne gitti.

Kadro planlamasý eksik kaldý.Doðru planlama yapmýþ olsaydýk þuan en az 10 puan fazlamýz vardý.Elimizde Bakasetas ve Ömür vardý zaten 10 no için.2 adet 10 no varken Bardhi ve Yazýcý ile 4 adet 10 oldu.Elimizde kanat yok iken 4 adet 10 no olmasý trajikomik oldu.Koskoca devreyi tek bir kanatla yani Trezeguetle geçirdik.

Eren sýnýrdan dolayý mecburiyetten alýndý.Larsen yetersiz kaldý.Bartra uyumsuz ve yetersiz kaldý.

Gbamin fena deðil.

Trezeguet büyük katký saðladý.

Hamsike alternatif lazým dedik alamadýk.

Gomez destek alamadý.

Naci ve Lahtimi hiç þans verilmicekse neden alýndý mesela.

Tespitlere katýlmamak elde deðil.

Geçen sezon kadro planlamasý ne kadar doðru ise bu sezon o kadar yanlýþ oldu.

Takýmdaki en az problem 10 numara mevkisiydi,Hamsik'in ideal yeri orasý olmasýna raðmen Bakasetas'tan dolayý Hamsik 8 oynatýlmak durumunda kaldý.Gittik oraya 2 oyuncu daha aldýk.fb bu hatalarý 4-5 yýldýr yapýyordu bu sezon biz yaptýk.

Cornelius'un pat diye gittiðini düþünmüyorum.Bence 1-2 aylýk konu bu ve herkes biliyordu.Hadi Dobvyk'i alamadýn Ukrayna'daki sýkýntýdan dolayý gözünün önündeki Haji Wright'ý nasýl kaçýrdýn.Bizim ligde fizikli santraforlarýn iþ yaptýðý ayan beyan ortadayken.Bu tip oyuncular top alamadan da etkili oluyorlar.Ama Maxi Gomez'i iyi beslersen ancak verimli olur.Yavaþ ve temposuz oyunla bunu yapamayýnca santraforlar verimsiz gibi göründü.

Tony ve Bartra kýsmýna katýlmýyorum.

Tony gibi yetenekli oyuncu bulmak kolay deðil.Onun istediði para da verilebilecek durumda deðildi,yoksa fb,gs böyle bir oyuncuyu kapardý.

Bu oyunla Bartra yetersiz görünür.Topa kaliteli sahip olan takýmýn oyuncusu Bartra. Aslýnda ilk yarý olumlu istatistiklerinde de defans oyuncularý arasýnda üst sýralardada.Topu çok kolay rakibe verirsen,Bartra'nýn rakip santraforla boðuþmasýný beklersen öyle bir oyuncu deðil.Bu bilinerek alýndý ama oyunu ona göre oynamýyorsun sorun bu.

HOPA'LI TS'LÝ
12.12.2022, 10:59
**
O zaman samsuna haksýzlýk olur.
17 Aralýk cumartesi Bodrum'da Bodrumsporla maçlarý var.
20 Aralýk Salý günü yola çýkýp karayolu ile bize gelecekler.

20 Aralýk Salý akþamý fb nin istanbulsporla maçý var
23 Aralýk cuma akþamýda fb bize gelecek.

ilk 2 resmi maçýmýzýn ( kupa ve lig ) evimizde olmasý dolayýsýyla
maç planlamasýnda bir sorun görünmüyor.

Uður'cum aydýnlattýn bizi
Teþekkür ederim.
Tabloyu görünce hak verdim.
Sevgiler.

HOPA'LI TS'LÝ
12.12.2022, 11:02
Tespitlere katýlmamak elde deðil.

Geçen sezon kadro planlamasý ne kadar doðru ise bu sezon o kadar yanlýþ oldu.

Takýmdaki en az problem 10 numara mevkisiydi,Hamsik'in ideal yeri orasý olmasýna raðmen Bakasetas'tan dolayý Hamsik 8 oynatýlmak durumunda kaldý.Gittik oraya 2 oyuncu daha aldýk.fb bu hatalarý 4-5 yýldýr yapýyordu bu sezon biz yaptýk.

Cornelius'un pat diye gittiðini düþünmüyorum.Bence 1-2 aylýk konu bu ve herkes biliyordu.Hadi Dobvyk'i alamadýn Ukrayna'daki sýkýntýdan dolayý gözünün önündeki Haji Wright'ý nasýl kaçýrdýn.Bizim ligde fizikli santraforlarýn iþ yaptýðý ayan beyan ortadayken.Bu tip oyuncular top alamadan da etkili oluyorlar.Ama Maxi Gomez'i iyi beslersen ancak verimli olur.Yavaþ ve temposuz oyunla bunu yapamayýnca santraforlar verimsiz gibi göründü.

Tony ve Bartra kýsmýna katýlmýyorum.

Tony gibi yetenekli oyuncu bulmak kolay deðil.Onun istediði para da verilebilecek durumda deðildi,yoksa fb,gs böyle bir oyuncuyu kapardý.

Bu oyunla Bartra yetersiz görünür.Topa kaliteli sahip olan takýmýn oyuncusu Bartra. Aslýnda ilk yarý olumlu istatistiklerinde de defans oyuncularý arasýnda üst sýralardada.Topu çok kolay rakibe verirsen,Bartra'nýn rakip santraforla boðuþmasýný beklersen öyle bir oyuncu deðil.Bu bilinerek alýndý ama oyunu ona göre oynamýyorsun sorun bu.

Vakeme menajer kurbaný oldu. Menajer hem onun son kariyerini bitirdi hem de bizi

Þikebahçe maçý zor

Düþünmek istemiyorum ancak kaybedersek camia olarak yarýþa mental olarak havlu atarýz.

oskayb
12.12.2022, 14:56
Hazýrlýk maçlarýnda izlediðim Trabzonspor bu maçý kesinlikle kaybetmez. Açalým ;

mevkiler belirlenmiþ , o mevkilerin savunma ve hücumda ki gereklilikleri (sorumluluklarý) belirlenmiþ , fizik kalitesi yükselmiþ (en azýndan 25-30 dakika) çok etkili ön alan baskýsý yapabilen ,alan kapatan bir görüntü ortaya çýkmýþ.. kýsaca hocanýn sezon baþýnda sözünü ettiði bizlerin de Baþakþehir döneminden hatýrladýðýmýz sistem takýmý olma yolunda bir þeyler çalýþýlmýþ bir Trabzonspor.

oyuna benzer bir baský ve dirençle baþlayýp o hazýrlýk maçlarýnda çok etkili gözüktüðümüz ilk 20'ye en az 1 , topun biraz bizi sevmesi durumda birden fazla gol sýðdýrmamýz durumunda maç sonunda ''Avcý hocam fener karþýsýnda bir þeyler denedi'' diyebileceðimiz bir netice ile karþýlaþmak da beni çok þaþýrtmaz.

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2022, 15:10
Fenere karþý kazanmak istiyorsan ilerde yaptýðý baskýnýn sonucu olan ofsayt taktiðini savunma arkasý toplara atýlacak koþularla cezalandýrmak zorundasýn.

Visca,Trezeguet, Ömür gibi topçularý savunma arkasýna koþturmamýz lazým.

Öbür türlü set oyunu ile Fener savunmasýný aþabileceðimizi düþünmüyorum.

HOPA'LI TS'LÝ
12.12.2022, 15:51
Hazýrlýk maçlarýnda izlediðim Trabzonspor bu maçý kesinlikle kaybetmez. Açalým ;

mevkiler belirlenmiþ , o mevkilerin savunma ve hücumda ki gereklilikleri (sorumluluklarý) belirlenmiþ , fizik kalitesi yükselmiþ (en azýndan 25-30 dakika) çok etkili ön alan baskýsý yapabilen ,alan kapatan bir görüntü ortaya çýkmýþ.. kýsaca hocanýn sezon baþýnda sözünü ettiði bizlerin de Baþakþehir döneminden hatýrladýðýmýz sistem takýmý olma yolunda bir þeyler çalýþýlmýþ bir Trabzonspor.

oyuna benzer bir baský ve dirençle baþlayýp o hazýrlýk maçlarýnda çok etkili gözüktüðümüz ilk 20'ye en az 1 , topun biraz bizi sevmesi durumda birden fazla gol sýðdýrmamýz durumunda maç sonunda ''Avcý hocam fener karþýsýnda bir þeyler denedi'' diyebileceðimiz bir netice ile karþýlaþmak da beni çok þaþýrtmaz.

Kamptaki 3 maçta da önde baský kurup çok erken goller bulduk. Çok iyi

Gel gelelim 1 farklý öne geçtikten sonra yakaladýðýn pozisyonlarý cömertçe harcarsan kazanamazsýn. Bunu çözmeli takým

Her 3 maçta da öne geçtik, tutamadýk. Týpký 2-0 öne geçtiðimiz Konya ve 1-0 öne geçtiðimiz A.Gücü maçlarýndaki gibi

Arif Boþluk'u sol bekte görmek istiyorum. AA bakalým Eren'le mi devam edecek çok merak ediyorum.

FAS nasýl savunma yapýyor, nasýl boþ alan býrakmýyor izlesin AA ve takýma iþlesin.

Þikebahçe'yi yenmek bize moral ve umut olur.

Enes Baþkaya60
12.12.2022, 22:47
Bizim Eren Elmalý,Larsen,Gomez nerde abi bu adamlar ne zaman gelecek??

Larsen ile Gomez Dünya Kupasýna gitti eyvallah da neden gelmediler daha??

Onu geçtim Eren Elmalý nerelerde???

HOPA'LI TS'LÝ
13.12.2022, 08:20
Bizim Eren Elmalý,Larsen,Gomez nerde abi bu adamlar ne zaman gelecek??

Larsen ile Gomez Dünya Kupasýna gitti eyvallah da neden gelmediler daha??

Onu geçtim Eren Elmalý nerelerde???

Arif Boþluk, Eren'in boþluðunu doldurdu. Sýkýntý yok.

Larsen ve Gomez 13 maçta pek de katký saðlayamadýlar.

UÐUR DURTAÞ
13.12.2022, 08:45
Fenere karþý kazanmak istiyorsan ilerde yaptýðý baskýnýn sonucu olan ofsayt taktiðini savunma arkasý toplara atýlacak koþularla cezalandýrmak zorundasýn.

Visca,Trezeguet, Ömür gibi topçularý savunma arkasýna koþturmamýz lazým.

Öbür türlü set oyunu ile Fener savunmasýný aþabileceðimizi düþünmüyorum.
**
10 Numara 1 tespit maç haftasý yazacamtým.
inanýlmaz güzel bir zaman var bu maça
defanslarý ilerde çizgi halinde devamlý ofsayt taktiði ile oynuyorlar
AVCI hocam dediðim gibi çok zaman var çalýþtýr þu taktiði takýma
evimizdeyiz hocam,
gerçekçi olmamýz þart
rakip bu sezon iyi çok koþuyorlar baský yapýyorlar hýzlý çýkýyorlar
bunlara izin vermemeliyiz
onlardan fazla koþacaksýn
onlardan daha fazla süreli pres yapacaksýn
bu takýma yenilmememiz gerekiyor.

tahmin onbirim.

uðurcan
larsen-gbamin-hogo-eren
hamsik
bakasetas
viska-ömür-terezege
gomez

UÐUR DURTAÞ
13.12.2022, 08:53
Avcý hoca oku yaydan çýkardý artýk.
DÖNÜÞÜ YOK.
12 Ocak ta baþlayacak ara transfer döneminde....

canini
2 yusufta
doðucan
denswil
bardhi
emrehan
keremþen
larsen
bartra..(bile)

bunlarý satýlacak veya kiraya verilecek gibi...

unutmadan imzamýda atarým.

Oðuz ZEYTÝN
13.12.2022, 09:37
DÖNÜÞÜ YOK.

canini
2 yusufta
doðucan
denswil
bardhi
emrehan
keremþen
larsen
bartra..(bile)

Yerlerine altyapýdan oyuncu alacaksa olabilir.

Þakasý bir yana, hepsi Avcý dönemi oyuncusu. Denswil'e o kontratý verenler, Djaniny ile uzatanlar, Bartra ve Bardhi için Flightradar takip edenler mi ödeyecek zararý? Öyle bir dünya yok.

Al, dene, olmazsa gönder: Yaþamýn en basit iþi.

Jackdaniels
13.12.2022, 10:14
Uðurcan-türkmen-denswill-hugo-eren-siopis-hamsik-bakasetas-trezeguet-visca-gomez

Larking
13.12.2022, 10:59
DÖNÜÞÜ YOK.

canini
2 yusufta
doðucan
denswil
bardhi
emrehan
keremþen
larsen
bartra..(bile)

Ýmza parasýyla yýllýk 2 Milyon Euro'nun üzerinde para ödenilen Denswill'i bu saatten sonra bir yere gönderemezsin.Gitmez.

Giderse Koita'nýn Kasýmpaþa'ya kiralanmasý gibi zarara zarar eklersin.

Yerli genç oyuncular kiralanmalý zaten.Ama takým seçimleri doðru yapýlarak.Kiradan A takýma dönen ve oynayan bir oyuncu ben hatýrlamýyorum.

Bardhi'yi göndermem.Hem kendi mevkisinde oynatýlmadý hem de az süre verildi ama oynadýðý zamna katký verdi.Bizim ligde iþ yapar.Hele de kendi bölgesinde oynarsa.

Doðru oyunla Bartra çok fark yaratacak bir stoper. Ama doðru oyunla.

HOPA'LI TS'LÝ
13.12.2022, 16:24
DÖNÜÞÜ YOK.

canini
2 yusufta
doðucan
denswil
bardhi
emrehan
keremþen
larsen
bartra..(bile)

canini
2 yusufta
doðucan
denswil
bardhi
emrehan

Hoca'nýn Paþa maçý sonrasý kastettiði þu 7 oyuncu topun aðzýnda.

Bardhi konusunda kararsýzým hatta kalmasýndan yanayým.

Diðer 6'sý gönderilmeli

HOPA'LI TS'LÝ
13.12.2022, 16:25
canini
2 yusufta
doðucan
denswil
bardhi
emrehan

Hoca'nýn Paþa maçý sonrasý kastettiði þu 7 oyuncu topun aðzýnda.

Hepsi gönderilmeli

Y.Erdoðan paþa yolcusu (2.kez gelmesi büyük hataydý)

HOPA'LI TS'LÝ
13.12.2022, 16:28
Yerlerine altyapýdan oyuncu alacaksa olabilir.

Þakasý bir yana, hepsi Avcý dönemi oyuncusu. Denswil'e o kontratý verenler, Djaniny ile uzatanlar, Bartra ve Bardhi için Flightradar takip edenler mi ödeyecek zararý? Öyle bir dünya yok.

Al, dene, olmazsa gönder: Yaþamýn en basit iþi.

Selahattin KINALI: Bu oyuncularý AA getirtti. Teknik Direktörlük makamý þikayet yeri deðildir.

theo
13.12.2022, 18:20
3 oyuncu için yoklama yapýldý ve teklif aþamasýna geçilir büyük olasýlýkla. bir iki hafta içerisinde istediðimiz fiyatlar haber olur.

ayrýca duruma göre artan para ile bir veya iki transfer yapýlacak ve onun için de harekete dünya kupasý öncesinde geçildi.

Tunga
13.12.2022, 18:28
30 Nisan gecesi, þampiyonluk gelir gelmez Trabzonspor resmi hesaplarýndan çok beðendiðim bir müzik girdi: Ýnadýyla Þampiyon TRABZON!

Bütün bir hafta bu þarkýyý dinledim. Uzun ara sonunda az önce yeniden dinledim. Sözleri:

Özlemle Geçen Günleri Unutma
Bak Ýþte Sonunda Koptu Fýrtýna
Bordoyla Mavi Diyenler Uðruna
Ýnadýyla Þampiyon Trabzonspor

Daha sonra kutlamalarda bir þarký daha girdi yayýna. Sözleri:

Vazgeçmeyiz yeni baþladýk daha
Ýnadýyla Þampiyon TRABZON

Her yer inlesin kemençe horonla
Onurunla çýk sahaya sen hep dik oyna!

Yaylanýn karý erimeden þampiyonluk getiren aslan parçalarýnýn bu sene de baþaracaðýna inanýyorum. Bir þikeci galibiyetine bakar havanýn deðiþmesi. Geçen sene de iyi takýmlar vardý ama biz hepsinin ötesinde iyiydik. Bu sene bir çok iyi takým var. Ve daha birbirlerini yiyecekler. Þu dönemi en az sýkýntýyla atlatmak gerekiyor.

Trabzonspor'un duraðanlýktan þaha kalkýþý, altyapýdan iki oyuncu oynatmak zorunda kaldýðýmýz bir þikeci maçýyla olmuþtu. geçen sene þampiyonluk yolu 9ncu haftadaki þikeci maçýyla açýldý. Yine böyle bir fýrsat var. Umuyorum ki yine bu fýrsatý deðerlendireceðiz.

Hayde bakalým.

ÖmürKaradeniz61
13.12.2022, 21:28
Þampiyon olmuþ takýma 15 tane adam al sonra git basýn önünde aldýrdýðýn adamlara veryansýn et. O futbolcu daha senin için top oynar mý? Ben mi aldýrdým onlarý sen aldýrdýn yazýk günah deðil mi bu Trabzonspor’un paralarýna. Transferdir hata elbet olur ama aldýrdýðýn hangi oyuncuyu þu paraya satabiliriz diyoruz bir düþünün bakalým. Lahtimi diye bir çocuk var gelecek vaadediyor izlediðimiz kadarýyla ama sen kýytýrýk hazýrlýk maçýnda bile þans vermedin. Sana inanmýyorum hocam,umarým seni bu seyirciyle göndeririz.

Enes Baþkaya60
14.12.2022, 00:10
Þampiyon olmuþ takýma 15 tane adam al sonra git basýn önünde aldýrdýðýn adamlara veryansýn et. O futbolcu daha senin için top oynar mý? Ben mi aldýrdým onlarý sen aldýrdýn yazýk günah deðil mi bu Trabzonspor’un paralarýna. Transferdir hata elbet olur ama aldýrdýðýn hangi oyuncuyu þu paraya satabiliriz diyoruz bir düþünün bakalým. Lahtimi diye bir çocuk var gelecek vaadediyor izlediðimiz kadarýyla ama sen kýytýrýk hazýrlýk maçýnda bile þans vermedin. Sana inanmýyorum hocam,umarým seni bu seyirciyle göndeririz.

Aldýrdýðý adamlara veryansýn etmesi hiç hoþ olmadý cidden, Lahtimi hazýrlýk maçlarýnda baþka bir türlü bir sýkýntýdan Trabzon'a gelemedi ondan oynatamadý ama, lig maçlarýnda adama hiç süre vermemesi tam bir skandaldý elimizde adam akýllý sað açýk bu çocuk var oynatmadý çocuðu muhtemelen cidden çok iyi çýkacak diye korkmuþ olabilir. Abdullah hoca iyi hoþ adam eyvallah ama iþte çok kaprisli abi bildiði doðrulardan asla vazgeçmiyor. Naci Ankaragücü maçýnda oyuna girdikten sonra neler yaptý Abduþ'un 60 dakikada 1 kere bile yapamadýðýný 3 dakika içinde yaptý ama bu çocuk forma þansý bulamadý.

Trezeguet sað açýk oynamaz, abduþ sað açýk,sol açýk oynamaz, bardi sol açýk olmaz, Y32 çok zorda kalmadýðýmýz sürece bu takýmda oyuna girmez, girse bile sadece sol bek baþka olmaz.

Abi sürekli ayný þeyleri yazýyorum ama, hoca bizim gördüðumüzü neden göremiyor bunu anlamýþ deðilim.

Gözünü seveyim hocam artýk kaprislerinden vazgeç ya.

Alt yapý diyorsun da buna kendin inanýyor musun hocam daha stoper Taha ya 1 dakika bile süre VEREMEDÝN sen. Birde bu çocuðun ayaðý saðlam topla çok iyi ileri çýkabiliyor. Allah aþkýna o kadar cesaretli isen hadi Arif ile Süleyman'a forma þansý ver de görelim hocam.

HOPA'LI TS'LÝ
14.12.2022, 08:29
Aldýrdýðý adamlara veryansýn etmesi hiç hoþ olmadý cidden, Lahtimi hazýrlýk maçlarýnda baþka bir türlü bir sýkýntýdan Trabzon'a gelemedi ondan oynatamadý ama, lig maçlarýnda adama hiç süre vermemesi tam bir skandaldý elimizde adam akýllý sað açýk bu çocuk var oynatmadý çocuðu muhtemelen cidden çok iyi çýkacak diye korkmuþ olabilir. Abdullah hoca iyi hoþ adam eyvallah ama iþte çok kaprisli abi bildiði doðrulardan asla vazgeçmiyor. Naci Ankaragücü maçýnda oyuna girdikten sonra neler yaptý Abduþ'un 60 dakikada 1 kere bile yapamadýðýný 3 dakika içinde yaptý ama bu çocuk forma þansý bulamadý.

Trezeguet sað açýk oynamaz, abduþ sað açýk,sol açýk oynamaz, bardi sol açýk olmaz, Y32 çok zorda kalmadýðýmýz sürece bu takýmda oyuna girmez, girse bile sadece sol bek baþka olmaz.

Abi sürekli ayný þeyleri yazýyorum ama, hoca bizim gördüðumüzü neden göremiyor bunu anlamýþ deðilim.

Gözünü seveyim hocam artýk kaprislerinden vazgeç ya.

Alt yapý diyorsun da buna kendin inanýyor musun hocam daha stoper Taha ya 1 dakika bile süre VEREMEDÝN sen. Birde bu çocuðun ayaðý saðlam topla çok iyi ileri çýkabiliyor. Allah aþkýna o kadar cesaretli isen hadi Arif ile Süleyman'a forma þansý ver de görelim hocam.

Hoca bu sezon baþarýsýzlýðýna kýlýf arýyor.
Kaprislerinden, inadýndan, takýntýlarýndan vazgeçmiyor.
Son yaptýðý açýklama camiamýza yakýþmadý.
Bir an önce yanlýþlarýndan vazgeç AA
Hocam bak önünde lige ortak olma fýrsatý var.
Devir þu þikecileri geçen sezon yaptýðýn gibi
Ýnsanlarýn tavsiyelerine kulak ver, ilerle
Ne kenduni ne da pizi daha fazla üzma daa uþaðum

memmedaga
14.12.2022, 10:04

Bugün ayný þeyleri düþünüyordum bu sezon yaptýðý açýklamarýn hemen hemen hepsi feci,her seferinde çeliþkili yaklaþým ve ifadelerde bulunuyor hocamýz sorumluluðu kendine üzerine almadýðýný sanýyor herhalde...

Bu sene yönetim ve hoca el ele tuhaf transferler yaptýlar.

Corneliusun yanýna onu tamamlýyacak Umut veyahut Maxiyi koymalarý gerekirken cornelius gitti birbirini tamamlamayan ikili geldi.

Waka ve visca ile rekabet edecek oyuncular gerekirken, Abdüþün farklý versiyonunu getirip ve yine nerede verimli olacaðý belli olmayan Yazýcýyý transfer etmek akýllýca deðildi.

waka gitti ,gelenler ve kalanlar yine ikinci- 3. mevkisinde oynadý vs.

Özetle birbirini tamamlamayan yanlýþ mevkiye yanlýþ tipte oyuncu alýndý,yanlýþ mevkilerde oynatýldý.

Bu durumda sadece yenilerin deðil eskilerinde performansýný düþürdü,

sonrada çýk bu oyuncularý suçla olacak iþ deðil....

Larking
14.12.2022, 10:50
Teknik adam basýn önünde futbolculara fatura kesmeye kalkarsa o takým iflah olmaz.Çok örneði var.

Geçen sezon performans veren oyuncular için bu sezon veremiyorlar dersen bundan önce hoca sonra futbolcular sorumludur.

Teknik adam için en kötü özellik inatçýlýktýr.Egosunu bir kenara býrakýp inat uðruna kendini deðiþtirmezse baþarýsýzlýk kaçýnýlmazdýr.

Tony,Cornelius ve Visca ile oynadýðýn oyunu elindeki oyuncularla oynayamayacaðýný benim gibi futboldan pek az anlayanlar bile görmüþken inat ve ýsrar hem oyunu hem tabelayý getirmedi.

Halen daha fýrsat varken bu deðiþim olmazsa bu maçý alsak bile iki ileri bir geri gitmeye devam ederiz.

HOPA'LI TS'LÝ
14.12.2022, 11:48
Bu sezon AA çok formsuz
En formsuz kendisi oyuncular deðil
Her hafta tutarsýz, çeliþkili açýklamalar
Oyuncularý basýnýn önüne atmayacaktý.
Ego, inat, takýntý psikozundan acilen çýkmalý
KOL KIRILIR YEN ÝÇÝNDE KALIR.

Enes Baþkaya60
14.12.2022, 12:47
Hoca bu sezon baþarýsýzlýðýna kýlýf arýyor.
Kaprislerinden, inadýndan, takýntýlarýndan vazgeçmiyor.
Son yaptýðý açýklama camiamýza yakýþmadý.
Bir an önce yanlýþlarýndan vazgeç AA
Hocam bak önünde lige ortak olma fýrsatý var.
Devir þu þikecileri geçen sezon yaptýðýn gibi
Ýnsanlarýn tavsiyelerine kulak ver, ilerle
Ne kenduni ne da pizi daha fazla üzma daa uþaðum

Bu sezon AA çok formsuz
En formsuz kendisi oyuncular deðil
Her hafta tutarsýz, çeliþkili açýklamalar
Oyuncularý basýnýn önüne atmayacaktý.
Ego, inat, takýntý psikozundan acilen çýkmalý
KOL KIRILIR YEN ÝÇÝNDE KALIR.

Yok abi kaprisli iþte daa inat inat vazgeçmesini geçtim þimdi de þuçu oyunculara attý en kolay olaný seçti hala kendi hatalarýný görmemek de ýsrar ediyor.

Dediðim gibi ýsrarla ayný oyuncularýn yerleri ile oynayýp durdun daa, Bardi sol açýk Trezeguet sað açýk, Abduþ sol açýk olmaz ula olmaz hocam.

Seneler sonra bizi Þampiyon yaptýn eyvallah sana saygým sonsuz ama hocam yeter daa yeter.

Bu takým yan pas geri pas, yana ver geriye ver oynayamaz senin elinde Nwekaame, Edgar tipinde oyuncu yok artýk.

Önde basarak oynayacaksýn baþka bir þey oynayamaz bu takým.

HOPA'LI TS'LÝ
14.12.2022, 13:03
Yok abi kaprisli iþte daa inat inat vazgeçmesini geçtim þimdi de þuçu oyunculara attý en kolay olaný seçti hala kendi hatalarýný görmemek de ýsrar ediyor.

Dediðim gibi ýsrarla ayný oyuncularýn yerleri ile oynayýp durdun daa, Bardi sol açýk Trezeguet sað açýk, Abduþ sol açýk olmaz ula olmaz hocam.

Seneler sonra bizi Þampiyon yaptýn eyvallah sana saygým sonsuz ama hocam yeter daa yeter.

Bu takým yan pas geri pas, yana ver geriye ver oynayamaz senin elinde Nwekaame, Edgar tipinde oyuncu yok artýk.

Önde basarak oynayacaksýn baþka bir þey oynayamaz bu takým.

Haklusun ula :)

Kaan Çetin
14.12.2022, 14:04
Hocanýn hatalarý var ama geçen yýlýn 11'inden 7 oyuncu deðiþmiþ. Takým sürekli final maçlarýna çýkmýþ.
Bunlarý da göz ardý edip hemen silmeyin.

Þampiyon yapan hocanýn kredisi 15 hafta mýydý? Ki hala yarýþtayýz. Yýlý bitireceðiz hocayla.

Enes Baþkaya60
14.12.2022, 14:36
Haklusun ula :)

Eyvallah caným abim benim senin Allah'ýna kurban çok seviliyorsun :D

Enes Baþkaya60
14.12.2022, 14:37
Hocanýn hatalarý var ama geçen yýlýn 11'inden 7 oyuncu deðiþmiþ. Takým sürekli final maçlarýna çýkmýþ.
Bunlarý da göz ardý edip hemen silmeyin.

Þampiyon yapan hocanýn kredisi 15 hafta mýydý? Ki hala yarýþtayýz. Yýlý bitireceðiz hocayla.

Kaan kardeþim hocanýn kredisi sonsuz eyvallah ama hatalarýndan vazgeçsin istiyoruz temennimiz bu bizim.

Hala kaybetmiþ bir þeyimiz yok sikebahçe'yi yenersek yarýþa ortak oluyoruz tekrardan.

Ve biz ayný oyunu oynamaya devam edip yine adamlarýn yerleri ile sürekli oynarsak 2 aþaðý 3 yukarý devam ederiz.

Oynadýðýmýz futbol anlayýþý ile maça çýkarsak sikebahçe bizi madara edebilir ondan korkuyorum.

Kaan Çetin
14.12.2022, 15:36
Kaan kardeþim hocanýn kredisi sonsuz eyvallah ama hatalarýndan vazgeçsin istiyoruz temennimiz bu bizim.

Hala kaybetmiþ bir þeyimiz yok sikebahçe'yi yenersek yarýþa ortak oluyoruz tekrardan.

Ve biz ayný oyunu oynamaya devam edip yine adamlarýn yerleri ile sürekli oynarsak 2 aþaðý 3 yukarý devam ederiz.

Oynadýðýmýz futbol anlayýþý ile maça çýkarsak sikebahçe bizi madara edebilir ondan korkuyorum.
Katýlýyorum. Hatalarýndan vazgeçmeli. O da farkýnda. Bir þeyleri deðiþtirmeye çalýþýyor. Ýlk kez nefes alma þansý oldu. Görelim neler deðiþecek. Yýlý bitirmesine izin verelim, sene sonu bilançoya bakalým, gerekirse faturayý keselim. Ama þu an fýrtýna koparmanýn kimseye faydasý yok.

Kaan Çetin
14.12.2022, 15:48
Fb ile oynayan takýmlarýn ofsayt taktiðine karþý yapmasý gerekip yap(a)madýðýný düþündüðüm þey: savunma arkasýna þiddetli koþuyu orta saha çizgisinin gerisinden baþlatan hücumcu.
Hücumcular fb savunma çizgisine 3-5 metre mesafeden koþuya baþlýyor, çizgi öne çýkýnca hemen ofsayt oluþuyor.

Savunma çizgisine 15 metre geriden þiddetli koþu atacaksýn merkezden, hatta orta saha çizgisinin gerisinden atacaksýn koþuyu, Fb çizgiyi mecbur geriye taþýyacak ya da bir stoper arkaya kaçan hücumcuyla gidecek ve düzenleri bozulacak.

.................... Baka
....... Trezeguet Djaniny ........Visca

Eren ....... Hamsik ....... Siopis .................... Larsen
.............. Hugo ............ Ýsiyin

Top Hamsik'te, Baka rakip stoperlere yakýn ve geriye doðru koþu gösterip stoperleri öne çýkarýrken Trezeguet ve Djaniny orta yuvarlakta çizgiye 5 metreden arkaya AYNI ANDA þiddetli koþuya baþlýyor, Hamsik arkaya salýyor. Trezeguet ve Djaniny alamazsa dahi prese baþlýyorlar, Baka ve Visca da katýlýyor prese, Hamsik de yaklaþýyor, oyunu öne yýðýyoruz. Sio arkaya yakýn konumlanýyor, kontra tehdidine karþý, erken faul alýyor. Kart problemine girerse Gbamin'i alýyoruz, plana devam. Bazen de Visca'yý merkeze yaklaþtýrýp ayný koþuyu ona attýrýyoruz.

Hamsik bu paslarý mükemmel atan, Trezeguet/Djaniny ve hatta Visca bu koþularý çok iyi yapabilen oyuncular.

Bu plan Fb'yi en iyi bildiði oyundan uzaklaþtýrýr. Çizgiyi rahatsýz eder, takým boyu uzar.

Szalai-Serdar ikilisinden biri bu koþularla atýlýrsa kaymaklý ekmek kadayýfý olur :D

Oðuz ZEYTÝN
14.12.2022, 16:57
Fb ile oynayan takýmlarýn ofsayt taktiðine karþý yapmasý gerekip yap(a)madýðýný düþündüðüm þey: savunma arkasýna þiddetli koþuyu orta saha çizgisinin gerisinden baþlatan hücumcu.
Hücumcular fb savunma çizgisine 3-5 metre mesafeden koþuya baþlýyor, çizgi öne çýkýnca hemen ofsayt oluþuyor.

Savunma çizgisine 15 metre geriden þiddetli koþu atacaksýn merkezden, hatta orta saha çizgisinin gerisinden atacaksýn koþuyu, Fb çizgiyi mecbur geriye taþýyacak ya da bir stoper arkaya kaçan hücumcuyla gidecek ve düzenleri bozulacak.

.................... Baka
....... Trezeguet Djaniny ........Visca

Eren ....... Hamsik ....... Siopis .................... Larsen
.............. Hugo ............ Ýsiyin

Top Hamsik'te, Baka rakip stoperlere yakýn ve geriye doðru koþu gösterip stoperleri öne çýkarýrken Trezeguet ve Djaniny orta yuvarlakta çizgiye 5 metreden arkaya AYNI ANDA þiddetli koþuya baþlýyor, Hamsik arkaya salýyor. Trezeguet ve Djaniny alamazsa dahi prese baþlýyorlar, Baka ve Visca da katýlýyor prese, Hamsik de yaklaþýyor, oyunu öne yýðýyoruz. Sio arkaya yakýn konumlanýyor, kontra tehdidine karþý, erken faul alýyor. Kart problemine girerse Gbamin'i alýyoruz, plana devam. Bazen de Visca'yý merkeze yaklaþtýrýp ayný koþuyu ona attýrýyoruz.

Hamsik bu paslarý mükemmel atan, Trezeguet/Djaniny ve hatta Visca bu koþularý çok iyi yapabilen oyuncular.

Bu plan Fb'yi en iyi bildiði oyundan uzaklaþtýrýr. Çizgiyi rahatsýz eder, takým boyu uzar.

Szalai-Serdar ikilisinden biri bu koþularla atýlýrsa kaymaklý ekmek kadayýfý olur :D

Rennes'nin (Özellikle ilk maçta) yaptýðý gibi...

Hasan Habip Özbay
14.12.2022, 17:28
hiç kuþkum yok maçý alacaðýz ve sýradaki diyeceðiz

Bilgehan Tokal
14.12.2022, 18:07
Oh bir nefes aldýk, taktik falan çalýþmýþlardýr, takým biraz toparlamýþtýr beklentileriyle gelen bir maç. Dünya Kupasý arasýndan önceki halimizden bir farkýmýz olmaz diye düþünüyorum.

chener
14.12.2022, 18:39
Biz yarým yamalak çalýþýyoruz ,acaba fener ne alemde. Hiç sesleri çýkmýyor bunlarýn.

Hasan Habip Özbay
14.12.2022, 19:25
tüm sayfalar telegram guruplarý herkes Trabzonspoumuzu eleþtirmek peþinde tabiki eleþtiri olur ama bu kadar acýmasýz ve hakaret küfür dolu olmaz olmamalý yazýk

HOPA'LI TS'LÝ
15.12.2022, 08:52
Eyvallah caným abim benim senin Allah'ýna kurban çok seviliyorsun :D

Allah razý olsun.
Ortak paydamýz, Trabzonspor sevdamýz

makbernatsu
15.12.2022, 09:49
Katýlýyorum. Hatalarýndan vazgeçmeli. O da farkýnda. Bir þeyleri deðiþtirmeye çalýþýyor. Ýlk kez nefes alma þansý oldu. Görelim neler deðiþecek. Yýlý bitirmesine izin verelim, sene sonu bilançoya bakalým, gerekirse faturayý keselim. Ama þu an fýrtýna koparmanýn kimseye faydasý yok.

Hazýrlýk maçlarýnda görünen, hiç bir þeyin deðiþmediðidir.Malesef yine ayný þekilde yol alýyoruz.Hucüma yönelik 1 tane atak izlemek için 35 40 dk bekliyoruz...

HOPA'LI TS'LÝ
15.12.2022, 09:59
Hazýrlýk maçlarýnda görünen, hiç bir þeyin deðiþmediðidir.Malesef yine ayný þekilde yol alýyoruz.Hucüma yönelik 1 tane atak izlemek için 35 40 dk bekliyoruz...

Yan pas geri pas
TS dikine oynamalý renktaþ
Sýkýldým artýk sürekli Uðurcan'a atýlan paslardan
AA inat ve takýntýlarýndan vazgeçmezse iþimiz zor

Çaðlar Güleryüz
15.12.2022, 10:19
Biletler ne zaman satýþa çýkacak bir bilgi var mý renktaþlar?

Sefa Murat Dokuz
15.12.2022, 12:51
Biletler ne zaman satýþa çýkacak bir bilgi var mý renktaþlar?

Bir bilgisi olan yok mu?

HOPA'LI TS'LÝ
15.12.2022, 13:21
Bir bilgisi olan yok mu?

Samsun maçý 21'inde
Þikebahçe maçý 24'ünde olduðuna göre

19 veya 20 Ara çýkar diye tahmin ediyorum.

Uður Ö.
15.12.2022, 17:55
Yan pas geri pas
TS dikine oynamalý renktaþ
Sýkýldým artýk sürekli Uðurcan'a atýlan paslardan
AA inat ve takýntýlarýndan vazgeçmezse iþimiz zor

Fas gibi oynamak lazým, direk net paslar, yeni oyun stili böyle olmalý. Fas top rakipteyken hiç bir þekilde beklemiyor direk yere seriyor rakibi birde. Mýy mýy top çevirme, defans yaparken rakibe eskortluk bir daha görmek istemiyorum.

Telonyus
17.12.2022, 11:20
yine izinliymiþ aslanlar :D dinlenin oðlum çok yoruldunuz 1 aydýr tatilde

deepmavi
19.12.2022, 00:55
megafoncu gelecek mi maça ve yine megafoncu kurbanlýk koçu Anýrtma Zamaný Geldi.Trabzonspor Gururla Sunar megafoncunun gözyaþlarý...

Giresunspor zaten balonu patlatmýþtý.Artýk Trabzonspor'umuz devamýný getirir þikebahçeyi evire çevire yine maðlup eder...

Armaðan Dere
19.12.2022, 02:48
https://youtu.be/rblXj8pvRs0

eski maçlar daha zevkliymiþ...

cakalkerem
19.12.2022, 08:47
yetti artýk gereksiz dünya kupasý..
Özümüze dönelim

HOPA'LI TS'LÝ
19.12.2022, 09:20
yetti artýk gereksiz dünya kupasý..
Özümüze dönelim

Futbol kalitesi vasatý geçmeyen bir turnuvaydý.

Gerçek ligimize dönme vakti

Bu maçý kazanmalýyýz.

Düþünmek istemiyorum ama yenilirsek lige havlu atarýz.

cakalkerem
19.12.2022, 10:31
en azýndan yenilmemeliyiz....
Korkmadan cesur oynayarak önlemler alýnarak iþi bitireceðiz inþallah...
Ondan sonra lig yeni baþlayacak..

Ama þunu net olarak söyleyeyim...

Fener öyle yada böyle bizi geçerse %80 þampiyon olur...

HOPA'LI TS'LÝ
19.12.2022, 16:29
Þu hýrsýz takýmý yenip göndermeliyiz.

ilelebeTS
19.12.2022, 18:29
Varýný yoðunu ortaya koyup bu maçý alacaksýn. Galibiyet hem bizi ivmelendirir hem de rakibin moralini bozar. Lig yeni baþlýyor bizim için. Lig maratonu için yenilmemek de önemli ama havaya girmek ve rakibi aþaðý çekmek için galibiyet þart. Visca-Trezeguet ikilisine güveniyorum. Baka da bunlara katýlýrsa istediðimiz kývamda maç olur.

ÖmürKaradeniz61
19.12.2022, 21:19
Sayýlý gün çabuk geçti,maalesef geldi çattý maç zamaný. Futbol müsabakalarýndan eskisi gibi hazetmememin bir numaralý sebebi olan Abdullah Avcý hocamýn aþaðý yukarý 1,5 ay içerisinde takýma hiçbir þey katmadýðýna emin olmakla birlikte bu maçý kazanmamýzýn çok zor olduðunu düþünüyorum.

Emre Özyanýk
19.12.2022, 21:20
Trezeguet ve Visca ile baþlamak harika olacak bu maça. Bu iki maçta kilit rol oynayacaðý kesin. Önde bir Fenerbahçe defansýný iþte Hamsik ve Bakasetas gibi ayaklarýn býraktýðý toplarla koþuya çýkacak iki kanat belirleyici olacaktýr. Ofsayt'a dikkat edilmeli ve geçiþ oyunlarýndan boþ dönülmemeli.
Konsantrasyon maçý kazandýrýr. Ne istediðini bilmek maçý kazandýrýr.

2021-2022 sezonuna benzer bir þekilde Fenerbahçe'yi daðýtan biz olalým ki bir daha toparlayamasýnlar.
Orada olacaðýz. Tribünde yerimizi alacak, 90 dakika atak ve savunmayý hep birlikte yapacaðýz. Zafer bizimdir inþallah.